Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

To kim w końcu Pan jest, Panie Daniels?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pierwszy uporządkowany i opisany zbiór informacji dotyczących Jonny’ego Danielsa. Historia i okoliczności jego pojawienia się Polsce, oraz relacji jakie zbudował z obozem władzy każdego powinna niepokoić

            

 

Poniższy materiał przygotowany przez Pana Łukasza Bugajskiego jest niesamowitą kopalnią wiedzy, faktów i informacji o tym tajemniczym człowieku zwanym "Żydowskim Nikodemem Dyzmą".
Tekst ten powinien przeczytać każdy, komu zależy na Polsce!12 października 2013 roku TVN24 opublikował wywiad, przeprowadzony przez Macieja Kucharczyka. Daniels już wtedy zaznaczał, że nie uważa Polaków za antysemitów, a organizacja uroczystości w Polsce i sprowadzenie na nie najważniejszych polityków Izraela ma pokazać, iż Polacy są jednym z narodów najprzyjaźniej nastawionych do Żydów.

Nie wiadomo do końca, dlaczego zorganizowano takie wydarzenie w 69. rocznicę wyzwolenia Auschwitz. Do wyborów w Polsce pozostawało nieco ponad półtorej roku. Czy tyle czasu przewidziano na „wykreowanie” Danielsa w Polsce? Zapytany, dlaczego Knesset nie poczekał do 70. rocznicy, Daniels odpowiedział wymijająco.

– Nie możemy czekać. Każda chwila jest cenna. W Izraelu co godzinę umiera ocalały z Holokaustu. Niedługo nikt już nie zostanie.

W innej wypowiedzi dodał: – Ta odpowiedzialność spada na nas, nie tylko na Żydów czy Izraelczyków, ale na całą ludzkość. Musimy się uczyć, być z tymi, którzy przeżyli, i być przygotowanym na to, aby zrozumieć, co się stało, abyśmy mogli zapewnić, że nigdy się to nie powtórzy. […] W Auschwitz, w miejscu kaźni tylu Żydów, ci którzy ocaleli będą mogli stanąć ramię w ramię z przedstawicielami niepodległego państwa Izrael, zrodzonego z popiołów Holokaustu.

Daniels powiedział także, że na pomysł takie spotkania wpadł pół roku wcześniej, podczas Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie. Jednocześnie zdawał się deprecjonować swoją rolę w całym wydarzeniu:

– Moja rola jest bardzo mała. Pomagam ludziom, którzy mogą zorganizować tę uroczystość. Pomimo tego, że jestem inicjatorem tego spotkania, to nie jest moje wydarzenie. Ono nie należy do rządu Izraela, ani rządu Polski. To jest element historii.

Już wtedy występował z ramienia fundacji „From The Depths”, jako jej założyciel. Warto jednak zaznaczyć, że fundacja została zarejestrowana w Polsce dopiero w maju 2014 roku. To oznacza, że wcześniej działała także poza naszym krajem. Nie wiemy, w jakich okolicznościach powstała i kto ją sfinansował. Wszelkie środki fundacji miały pochodzić od prywatnych darczyńców.

Wynikło także drobne zamieszanie na temat charakteru samego wyjazdu. Choć wcześniej pojawiały się informacje, że wydarzenie ma być posiedzeniem Knessetu poza Izraelem, ostatecznie jednak Daniels potwierdził, że jest to jedynie wyjazd, a przybyli delegaci będą „gośćmi polskiego Sejmu”.

Nie wiadomo, jaki był stosunek polskich władz do wydarzenia. Wyglądało ono na ściśle zainicjowane przez Izrael, jednak kwestia współpracy między państwami nie została do końca wyjaśniona.

Oznacza to także, że wydarzenie w Oświęcimiu stanowiło jedynie preludium do dalszych działań na terenie Polski. J. Daniels dysponował już wtedy gotowym podmiotem, fundacją From The Depths, która stanowiła idealne narzędzie dla późniejszej kampanii lobbystycznej J. Danielsa.

Niewiele było głosów patrzących na to spotkanie racjonalnie, wykazujących wątpliwość wobec polityki izraelskiego parlamentu. Za przykład można podać artykuł Agnieszki Stelmach na portalu Polonia Christiana z 31 stycznia 2014 roku. Zwróciła ona uwagę, że całe wydarzenie można było odczytać jako demonstrację sił Izraela. Politycy Knessetu w podniosłych mowach wielokrotnie wspominali m.in. o „symbolicznym pokazie siły i globalnej determinacji w zwalczaniu antysemityzmu”.

W wątpliwość można podać także sam motyw spotkania, jakim był rzekomo rosnący antysemityzm.

Tezę tę miały udowadniać wyniki sondażu Pew Research Center dotyczącego sytuacji Żydów w Europie. Warto jednak zaznaczyć, że ankietowanymi byli Żydzi mieszkający w Europie. W przypadku Żydów mieszkających na Węgrzech aż 90 % ankietowanych uważało, że antysemityzm jest problemem w ich kraju. Na drugim miejscu znalazła się Francja (85 %). Nie trzeba chyba dodawać więcej, by zauważyć, że badanie to może rodzić pewne wątpliwości.

A już na pewno niesprawiedliwe jest, że to Polska, nieobjęta nawet badaniem, stanowi twarz i na pierwszy rzut oka epicentrum rodzącego się antysemityzmu.

=====================================================================================
 
 
 
Pan Daniels zna oczywiście kuglarskie sztuczki i wie również, jak nam pochlebić. W końcu jesteśmy przyjaciółmi… Jednak cóż po przetłumaczonym na polski wpisie czy wywiadzie – skoro na cały świat idzie przekaz zgoła inny.

To mój punkt widzenia. Własny. Każdy z Was będzie miał swój.

Poniżej zamieszczam listę pytań jakie należy zacząć zadawać.

1. Czy prawdą jest, że Jonny Daniels utrzymywał relacje biznesowe z premierem Mateuszem Morawieckim, przed zaangażowaniem się przez niego w politykę?

2. Na jakich zasadach, dlaczego tak swobodnie i w sposób niczym nieograniczony Jonny Daniels porusza się na "rządowych salonach"? Czy został zweryfikowany przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego lub Służbę Ochrony Państwa?

3. Czy wobec Jonny'ego Danielsa prowadzono jakikolwiek postępowanie dot. dostępu do danych niejawnych? Czy sam Daniels taki wniosek składał?

4. Czy wspólne przedsięwzięcia o. Tadeusza Ryzyka i Jonny'ego Danielsa będą dotowane przez Skarb Państwa?

5. Czy Jonny Daniels jest w jakikolwiek sposób upoważniony do reprezentowania polskich interesów? (patrz. sprawa roamingu.)

6. Czy Jonny Daniels posiada przepustkę stałą do rządowych budynków i parlamentu?

7. Czy PLL LOT wypłaca Jonny'emu Danielsowi jakiekolwiek pieniądze? Jeżeli tak, tytułem czego? Jakie to są kwoty?

8. Czy dom Jonny’ego Danielsa został sprawdzony pod kątem kontrwywiadowczym przed szabasową kolacją, w której uczestniczyli polscy politycy?

9. Czy prawdą jest, że Jonny Daniels posiada polski paszport?

10. Czy Służba Ochrony Państwa dba o bezpieczeństwo oficjeli podczas nieoficjalnych spotkań z Jonnym Danielsem?

11. Czy instytucje publiczne lub spółki skarbu państwa korzystają z usług doradczych Jonny'ego Danielsa?

12. Czy Jonny Daniels w ramach swojej działalności doradczej uczestniczy w formalnych lub nieformalnych spotkaniach, strategicznych dla interesu Polski?

WWW.LUKASZ.BUGAJSKI.NET

=====================================================================================
Z uwagii na bardzo rozbudowany i obszerny materiał - publikuję tu tylko cześć tego opracowania
Kto ciekaw niech zajrzy na blog autora tu:
 
//lukasz.bugajski.net/kjd.html
 
 
 
 
 

 

KOMENTARZE

 • @Husky poza tematem oto..
  https://pbs.twimg.com/media/Djr9XG0W0AEt9yF.jpg
 • @Husky
  Leszek Miller dopiekł Kwaśniewskiemu...
  ‏Aleksander Kwaśniewski wraz z innymi osobistościami podpisał list otwarty, który zaczyna się od słów: „Pamiętamy ponure czasy PRL”. Czasy były ponure, ale młodzież radosna.

  https://pbs.twimg.com/media/Djr7PjsX0AEEgfM.jpg
 • Tak- piekny post
  jak to kto, to napój imagogenny podawany chamskim jelitom. A jak to mówią cham chociażby się i łyski napił to mu się kapustą będzie odbijać.
  Weź Huski popatrz kto siedzi w polskim sejmie.
  Indianie , rozpijani przez anglosasów to byli ludzie honoru, oni potrafili bronić swojej ojczyzny, a to że pili whisky to jest mit, jak wszystko w Hollywood. Gdzie tam nam Polakom do Indian.

  https://static.posters.cz/image/750/plakaty/jack-daniels-pool-rooms-i13478.jpg

  pozdr
 • @Zorion 20:56:41
  I ja to "swinstwo" uwielbiam
  Brrrrr
 • @kula Lis 67 19:30:08
  90-latka pozostanie w niemieckim więzieniu.

  Twierdzi, ze Auschwitz nie był obozem zagłady
  90-letnia negacjonistka Ursula Haverbeck musi pozostać w więzieniu. Twierdzi ona, że niemiecki obóz koncentracyjny Auschwitz nie był obozem zagłady, tylko obozem pracy.

  https://v.wpimg.pl/MTMwODIxJD1iOGByfUw1YHpFYCBnDz09IBBhNCVXfGd8T3twfU14ZWBafnZwTnVjf0V3dmYNPyc4Gy5pIRk7MT8VKiciVickKg==

  Mimo swojego sędziwego wieku Ursula Haverbeck trafiła do więzienia za negowanie Holokaustu. I musi w nim pozostać – orzekł niemiecki Trybunał Konstytucyjny w Karlsruhe, rozpatrując skargę konstytucyjną wniesioną przez Haverbeck.

  Kara za negowanie popełnionego przez nazistów ludobójstwa jest zasadniczo możliwa do pogodzenia z prawem do wolności słowa – stwierdzili sędziowie w Karlsruhe. Dlatego skarga konstytucyjna Haverbeck nie została zaakceptowana przez sąd. Inaczej było w przypadku skargi konstytucyjnej drugiego powoda, który za bagatelizowanie nazistowskiego ludobójstwa został skazany na karę grzywny. Skazanie jest brane pod uwagę tylko w przypadku oświadczeń, które mogą naruszyć spokój publiczny – czytamy w uzasadnieniu.

  Haverbeck od maja br. odsiaduje wyrok w więzieniu w Bielefeld. Sąd krajowy Verden (Dolna Saksonia) skazał ją na dwa lata pozbawienia wolności z powodu podżegania do nienawiści na tle narodowościowym w ośmiu przypadkach. Nie pomogło jej odwołanie od wyroku. Wniesiona przez nią skarga konstytucyjna odnosi się do tego postępowania. Poza tym sąd krajowy w Detmold skazał Haverbeck za podżeganie do nienawiści na 14 miesięcy więzienia. Ponownie twierdziła ona, że niemiecki obóz koncentracyjny Auschwitz był obozem pracy. W licznych artykułach napisała, że masowe mordowanie Żydów w komorach gazowych nie mogło mieć miejsca.
 • @Husky 21:05:22
  Rzeczywiście jest dobre nie jakiś czachojeb, ale śliwowica łącka jest lepsza Huski, po wypiciu butelki ze sparing partnerem pilnowanym przez żonę swoją, nieźle miałem pod czachą ( moje rodo 112kg /187 same mieśnie- 30 lat siłowni ) Na następny dzień byłem zdrowy jak niemowlę. Huski spróbuj jest zajebista, nie wiem moze mozna kupić przez internet, mnie zaopatruje szwagier, który tam jeździ , ale cena jest adekwatna do poweru i jakości.

  pozdr
 • @Zorion 21:44:01
  Moje rodo jest niemal identyczne.
  O trunku słyszałem wiele dobrego.
  Ale ja czekam na dostawę cytryńca, co mi pewien gość parę lat temu obiecał.
  Wiem że są spore kłopoty z "deliwerką"
 • @kula Lis 67 19:27:52
  https://pbs.twimg.com/media/DjswTUWX0AEumAY.jpg
 • @Husky 22:10:10
  Husky mówimy o degustacji, nie o pijaństwie - prawda?
  Co Ty tu z jakimś tym wyskakujesz... też kończę moje ekskluzywne drogie piwo, and I'm going to bed

  Have sweet dreams
 • @Husky 21:05:22
  To kim w końcu Pan jest, Panie Daniels?

  Husky, albo ty kundel jestes do kwadratu, albo kryjesz szpiega?
  KIM JEST DANIELS. To nie wiesz kim jest Jonny w upadłym, teoretycznym kraju zarządzanym przez kundli powołanych przez sowich mocodawców.
  A co do Danielsa to on jest: nadprezesem, nadrezydentem, nadpremierem, nadsejmem i nadsenatem, nadprezesem NBP.
  Jak nie wiesz kto rządzi Polską i usraelem to ci podpowiem mossad w imieniu oligarchów lichwiarskich, a taki oficer jak Daniels może wszystko u kundli politycznych załatwić, ba nawet jego salowa może decydować o kundlach szpiegach, którzy w imieniu swoich mocodawców zarządzają masą upadlościową i niewolnikami.
  Kapujesz to czy nadal głupa bedziesz palił i popierał Klasteina a wiec jego mocodawcę Danielsa.
  Kase to Daniels bierze skąd chce raz z Lotu, raz PP, NBP, Enei itd. To on decyduje ile i od kogo bierze - rozumiesz.
  Służba Ochrony Państwa istnieje ale popdporządkowana jest pod takich jak Daniels, Polskiej służby nie ma - ponieważ nie ma Państwa Polskiego, jest atrapa, sterowana z zewnątrz, mossad pisze projekty ustaw dla nas, a zdrajcy z knesejmu klepią to a Ty ich bronisz, bo działasz w ich interesie.
  Podniecasz się sporem między jednym pseudosędzią a drugim, kości rzucili a Wy warczycie na siebie a oni kradną na potęgę.
 • @Zorion 22:16:18
  I'm already sleeping 8-))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DjszqlEWwAQLgY7.jpg
 • @Wrzodak Z. 22:24:28
  //albo kryjesz szpiega?//
  prosze przeczytac wpis
  warto
 • Nie wiesz Husky
  kim jest Daniels?

  To szef twojego idola, hodowcy kotów z Żoliborza zwanego przez zaczadzonych "naczelnikiem".
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:43:39
  Moim idolem był ( i jest) Naczelnik Państwa Józef Piłsudski.
  pzdro
 • @Husky 22:50:55
  Pilsudski??? a wiec i sanacja, masoneria, agentura, to z tym panem się łączy.
 • @Wrzodak Z. 22:58:53
  //Pilsudski??? //

  Tak
  Józef Piłsudski.
 • @Husky 22:50:55
  "Moim idolem był ( i jest) Naczelnik Państwa Józef Piłsudski."

  Bardzo pięknie. A czy mogę się zapytać, właściwie dlaczego jest Pana idolem?
 • @Pedant 23:11:20
  To proste - bo Piłsudski jest idolem "naczelnika" z Żoliborza.
 • @Pedant 23:11:20
  Dlatego ze inni na to nie zasluguja
  8-))))

  a serio , bo wśród polityków, innych nie było i nie ma
 • @Husky 23:23:47
  A Dmowski? A Paderewski?

  No i co z Kaczyńskim? Nie jest geniuszem politycznym i zbawcą Polski?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:48:27
  W "pierwszej lidze" moich idoli politycznych
  O miejscach nie piszę bo są bardzo ważnymi w naszej historii postaciami
  Szacun dla nich
  Szacun
 • @Husky 23:23:47
  "Dlatego ze inni na to nie zasluguja"

  Nie odpowiedział mi Pan dlaczego jest dla Pana idolem. Idol to wielkie słowo, to obiekt czci, jak Perun czy Swarożyc.

  Nawiasem mówiąc, co ma Pan przeciwko Witosowi, Dmowskiemu, Korfantemu, gen. Rozwadowskiemu i wielu innym z tamtych czasów?
 • @Pedant 23:57:59
  Prosze przeczytac wczesniejszy komentarz do Pana Jarka
  pzdro.
 • @Husky 00:00:32
  "Prosze przeczytac wczesniejszy komentarz do Pana Jarka"

  Ale Pan mataczy, boi się Pan mi odpowiedzieć?

  A czy Perun i Swarożyc też są Pana idolami?
 • @Pedant 00:06:42
  Bez mataczenie
  Nr.1 to Marszałek Piłsudski

  reszta to tylko politycy.

  Czy mogę mieć swojego faworyta czy wręcz idola ?
  Czy musi ich być kilku/kilkunastu ?
  nie rozdrabniajmy sie
  pozdr.
 • @Husky 00:19:27
  "Czy mogę mieć swojego faworyta czy wręcz idola ?"

  Oczywiście, może Pan. Nawet umieścić posążek w swoim mieszkaniu i bić mu pokłony. Wcale mi to nie przeszkadza.

  Pytałem się tylko z ciekawości, dlaczego Piłsudski jest Pana idolem i Pan mi nie umiał odpowiedzieć. Jak by się Pan zapytał czciciela Sziwy, dlaczego zamiast niego nie czci Ganesza, na pewno by entuzjastycznie odpowiedział. A Pan taki tajemniczy.

  Jak by ktoś mnie zapytał czemu szanuję Witosa albo generała Rozwadowskiego, to bym umiał wytłumaczyć. Może dlatego, że nie są dla mnie idolami?
 • @Husky 00:19:27
  //Nr.1 to Marszałek Piłsudski

  reszta to tylko politycy.//

  To Ziuk nie był politykiem? A kim był? (oprócz tego, że niemieckim agentem, takim protoplastą Tuska)
 • Autor
  No coz -widzialem te gebe(moze jego blizniak) w jednym z kanadyjskich filmow S-F klasy B i nawet sprawdzalem liste aktorow ale ta nacja ma to do siebie ze czesto zmienia nazwiska-pojawial sie jakis Daniels ale jako jeden z realizatorow tego filmidla.
 • @Husky
  Jonny Daniels nakazał rozwiązanie marszu ONR 1 sierpnia 2018. Stwierdził on, że w pochodzie zobaczył elementy i hasła niewłaściwe, i trzeba to zlikwidować! „Zawiadomienie o przestępstwie propagowania rasizmu oraz dyskryminacji w czasie Marszu Niepodległości złożył w prokuraturze Jonny Daniels, prezes Fundacji From the Depths..."

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/jonny-daniels-nakazal-rozwiazanie-marszu-onr-1-sierpnia-2018-2018-08
 • @Husky
  ONR jest obecnie symbolem patriotyzmu polskiego, stąd ta wściekłość chazarstwa. Wynaleźli polskość bez żadnych przymieszek. Nie należą więc do obozu niemieckiego, rosyjskiego, ani izraelsko-amerykańskiego. Tego im nigdy nie wybaczą. Życiorys Funkcjonariusza Milicji Obywatelskiej Gawora, w 1981 roku jako plutonowy uczestniczył w internowaniu Pierwszego Sekretarza PZPR Edwarda Gierka[1]. W 1988 roku ukończył wyższe studia zawodowe w Wyższej Szkole Oficerskiej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych im. Feliksa Dzierżyńskiego w Legionowie. Wraz z Maciejem Hejdukiem napisał pracę dyplomową pt. Prawne aspekty militaryzacji kosmosu pod kierunkiem ppłk. mgr. Henryka Dąbrowskiego[2]. W 1991 roku został Szefem Biura Ochrony Rządu. Kariera zawodowa Gawora była związana z osobą Lecha Wałęsy. Zetknął się z nim bowiem w okresie jego internowania. Był jego stróżem z ramienia PRL-owskich władz. "Nie naciskał mi na odciski" - wspomina były przewodniczący Solidarności. I dodaje: "Mówiłem im, że przede mną kariera. Kto będzie grzeczny, będzie pracował, a kto niegrzeczny" - nie[3]. Według Mieczysława Wachowskiego, Mirosław Gawor był ojcem kariery Mariana Janickiego. Opowiadając o M. Janickim minister Mieczysław Wachowski wspomina "Mirek Gawor wziął go na szefa kolumny transportowej[4]" Ze wspomnień M. Janickiego wynika, że w 1997 roku gen. Gawor załatwił pieniądze z dotacji celowej na wymianę floty samochodowej z wielosettysięcznym przebiegiem na auta marki BMW[5]. Najbliższymi współpracownikami - zastępcami szefa BOR - generała Gawora byli: w latach 1991-1997- majorowie Krzysztof Dymek, Mirosław Brzeziński i Marek Kamiński; w latach 1997 - 2001 - płk Jan Włoch, gen. bryg. Leszek Ulandowski (do 2001r), płk Andrzej Gawryś (od 2001r), płk Leszek Woźniak, ppłk Marian Janicki[6]. Prezes zarządu m.in. w KGM Energia, Biurze Ochrony ROCA, Warszawskim Klubie Sportowym Gwardia oraz członek organu nadzoru Fundacji byłych funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu[7]. Członek Rady Sportu przy Ministrze Spraw Wewnętrznych i Administracji[8]. Życie prywatne Mąż Ewy Gawor – Dyrektora Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m. st. Warszawy[9]. Powyższe podaję za Wikipedią. Ewa Gawor. Czyja to córka? Wygoglujcie sobie...Oto Ewa Gawor

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Miros%C5%82aw_Gawor


  Komentarz i opinia moja oraz moich znajomych, co do tej haniebnej decyzji Hanny Gronkiewicz Waltz i jej urzędników jest następująca - złośliwa suka (wg sądu, określenie "suka" - nie jest to obraźliwe ani obelżywe) z tej Gronkiewicz Waltz. Suka, która za wszelką cenę chciała sprowokować zadymę i ewentualne rozruchy. Chwała mądrym Polakom, uczestnikom tego marszu, za spokój i opanowanie. Wytrzymamy ten czas do wyborów samorządowych a wtedy ta SUKA odejdzie na stałe w niebyt obywatelski (politycznie jest już skończona) i prawdopodobnie będzie długo tłumaczyła się ze swoich, męża i rodzinki milionów. I to jest podstawą obecnej "wojny o sądy" oraz prostacka prowokacja do siłowego (krwawego) obalenia demokratycznie wybranej władzy. Co do urzędników - wykonują tylko rozkazy tej SUKI.....Jak to możliwe, że w (niby) demokratycznym kraju dochodzi to tak skandalicznych decyzji. Urzędnik warszawskiego ratusza bez żadnych podstaw prawnych rozwiązuje legalnie zarejestrowany wcześniej przemarsz. To wszystko wskazuje, że intencją HGW dającej pełnomocnictwa urzędnikowi było wywołanie niezadowolenia maszerujących i sprowokowanie ich do ewentualnych burd i zamieszek. Tym skrajnie nieodpowiedzialnym i celowo zamierzonym działaniem powinna zająć się prokuratura. Czas położyć tamę szczuciu jednych przeciwko drugim. Czas wyciągnąć surowe konsekwencje prawne i karne wobec ludzi czyniących ferment, chaos i zamieszanie tylko po to by było jak dawniej. Chyba powoli dochodzimy do stanu, że odpowiednim miejscem dla tego rodzaju zachowań jest wprowadzenie programu cela +. Cel ten powinniśmy jasno wyartykułować w z zbliżających się wyborach. Jeżeli tego nie uczynimy to będzie jak było. We własnym kraju staniemy się wyrobnikami na rzecz innych. Tym innym pomogą za przysłowiowe srebrniki ludzie ulicy i zagranicy.
 • @Husky 21:07:12
  "90-latka pozostanie w niemieckim więzieniu. '

  To dlatego, że na Zachodzie panuje prawdziwa wolność!

  U Nas na szczęście nie :)
 • @Husky
  Wiadomość dla homo sovietikusów i owsików w Bolkowie. Najgłośniej ryczą o zniesienie wiz do Ameryki, bo za nakradzione, po trupach Polaków, chcą zwiedzać świat. Ameryki wam bydlaki wam się zachciewa? Ja im psiakrew "leberały" pokażę zaraz Amerykę :

  https://www.breitbart.com/big-government/2016/12/16/americans-bought-17850-tons-of-ammo-in-last-12-months/


  Dlaczego Demokraci przegrają drugą wojnę domową tak jak przegrali pierwszą? Szczegóły w artykule pułkownika Schlichtera:

  https://townhall.com/columnists/kurtschlichter/2018/03/12/why-democrats-would-lose-the-second-civil-war-too-n2459833
 • @Husky
  Podstaw nie było i jaj zabrakło u ministra odpowiedzialnego za działania policji. Jak było za prezydentury Lecha Kaczyńskiego, gdy ten nie wydał zgody na marsz tęczowy? Nielegalny marsz odbył się a policja jeszcze chroniła pedalstwo przed protestującą Młodzieżą Wszechpolską. To był sprawdzian, już wtedy PiS okazał się psem bez zębów.
 • @kula Lis 67 08:52:22
  Cudowne uzdrowienie wygląda tak. Kiedy zwolennicy P0lszewii przejrzą na oczy?
  Ruszta łbami zamuleni przez tefałeny i Michnikowszczyznę.

  https://pbs.twimg.com/media/Dj1fJ6qW0AAzFi5.jpg
 • @
  18.08 opublikujemy drugi zbiór informacji kim jest daniels.
  Będziemy mieć już sprawnie działająca stronę z możliwością wyszukiwania informacji po słowach kluczowych, opcją dodawania fragmentów do zakładek i bazą multimediów.

  Łukasz Bugajski
 • @kula Lis 67 17:15:47 Co do urzędników - wykonują tylko rozkazy, to dlatego...
  ...co za pomieszanie z poplątaniem :(
  Gestapo TEŻ tylko wykonywało polecenia
  Rozumie Pan już swoje błędne myślenie ?
 • @Husky 20:21:34
  Tak było - film Media Narodowe...Urząd na pasku neokomuszej Partii Razem żyda przybłędy Zandberga. Kompromitacja warszawskiego ratusza!


  https://www.youtube.com/watch?v=oaOQZ_cKITo
 • @Husky
  On już rozszyfrowany.To Jojne Danielak, przechrzcił się jak to u żydów bywa, tu na po hamerykańsku Jonny Daniels.
 • Król Polin Jonny Whisky straszy ludzi na TT
  że ich skasuje...żydzi czują się coraz pewniej.
  Rozbrajanie Polaków.
  W takim tempie to szybko skończymy w gettach jak Palestyńczycy..

  https://pbs.twimg.com/media/Dklh5lZXsAEigPP.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej