Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Kolejny miesiąc minął, a my pamiętamy!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

I nie zapomnimy, bo Oni mieli w sercu Polskę i dla Polski żyli.

         

 

 
I nie możemy zapomnieć. Jesteśmy im winni pamięć i prawdę.
 
Naszym obowiązkiem jest kontynuowanie drogi śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego

 
Jeden z powodów, dla których Prezydent Lech Kaczyński zginął w Smolensku :
 
Prezydent Lech Kaczyński miał rację. 10. rocznica odważnej wyprawy głów państw do Gruzji
 
//niezalezna.pl/232682-prezydent-lech-kaczynski-mial-racje-10-rocznica-odwaznej-wyprawy-glow-panstw-do-gruzji#.W2lKV_A4UEs.twitter

 

KOMENTARZE

 • Husky ! ty tak poważnie myślisz ? czy ci każą tak mówić i pisać ? !
  Oni mieli serce dla Polski ? jakiej Polski ? tej syjonistycznej polski żydówki Ziomeckiej ? jaja sobie Husky robisz z Internautów ?

  Lech Kaczyński to syjonista żydowski udający polaka ! a jego żona nawet nie ukrywała ze jest żydowska lewaczką ! co jej ojciec Rydzyk wypomniał dość ostro !

  Pałac prezydencki za Lecha Kaczyńskiego to nic innego jak siedlisko żydowskich syjonistów uwłaszczonych na dobrze płatnych posadach !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 11:19:24
  Dzieki za komentarz
  pzdro
 • autor
  /Tak jak na wstępie pisałem, że ja nie ulegam groźbom, ale wychodzę im naprzeciw, wiec z dniem dzisiejszym kończę pisanie na portalu, ... /
  Husky, słowo się rzekło, ...
 • Rozumiem, że wypełniłeś zlecone zadanie
  Bo już chyba nikt w Polsce nie wierzy, w to co napisałeś.

  Wtedy w czasie lotu do Gruzji dzięki asertywności pilotów uratowano L.Kaczyńskiemu życie, za co L.Kaczyński wyzwał ich od "tchórzy". Chwała załodze tamtego lotu. Niestety do Smoleńska kapitanem był pilot mniej asertywny, skończyło się to śmiercią 96 osób, w tym nieodżałowanej Marii Kaczyńskiej. Nawet Macierewicza odsunięto od opowiadania wybuchowych bredni. Podobno jego wynalazek, bombę termobaryczną, co rozwala samolot na tysiące części nie zostawiając śladów na ciałach ludzkich zgłoszono do nagrody Nobla. :)

  Moje pytanie, to co napisałeś to na zlecenie, czy na Szmulkach (Szmulowiźnie) sobie takie bajki opowiadacie?
 • wierzysz w to co napisałeś?
  czy uważasz czytelników za idiotów?
 • @roux 15:36:09
  wierzysz
 • @hamurabi 12:54:00
  witam
 • @Zawisza Niebieski 14:49:35
  Ktoś kiedyś powinien zebrać twoje wpisy i komentarze, podzielić na wersy i wydać tomik..... poezji.

  Przy nim Edgar Allan Poe byłby jowialnym, prostolinijnym optymistą.
 • @Zawisza Niebieski 14:49:35
  Pamietamy

  https://pbs.twimg.com/media/DkN2U3MX0AAXCi6.jpg
 • @Husky 16:28:10
  Ależ Husky, po pani Marii zawsze pamiętam, to była wspaniała kobieta, mając na głowie dwóch takich ... potrafiła jednego w miarę na ludzi wychować, choć z córeczką to jej raczej nie poszło.

  Pamiętasz jak kiedyś "najdroższy podatnikowi patriota" nazwał ją "czarownicą". Widziałeś tych dwóch "rycerzy" co udawali że to deszcz pada? Pamiętam też o tych co zginęli bo "Pan prezydent nie podjął jeszcze decyzji", a chłopcy musieli się zmieścić.

  Prawda jest taka, że w locie dostał doświadczonego kapitana, co potrafił utrzymać żelazną zasadę lotnictwa wypisaną krwią poległych lotników. Na pokładzie pierwszym po Bogu jest kapitan, pasażerowie siedzą grzecznie w fotelach czekając aż kapitan pozwoli im wstać. Potem się wściekali, chcieli degradować, dowodzili, że w samolocie rządzi pasażer i mamy efekt, 96 ofiar.
 • @Zawisza Niebieski 17:05:55
  Tak, to było niekonstytucyjne

  Nawet twój życiowy mentor wiele razy o tym pisał

  https://pbs.twimg.com/media/DkN8LVvXcAAwnSI.jpg
 • @Zawisza Niebieski 17:05:55
  Politycy PiS, w tym prezes partii Jarosław Kaczyński, byli wśród uczestników Mszy św. odprawionej w piątek rano w warszawskim kościele seminaryjnym w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej. Następnie złożyli kwiaty przed Pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 r. przy pl. Piłsudskiego.

  https://pbs.twimg.com/card_img/1027830199147261952/kEMaucIO?format=jpg&name=600x314

  We Mszy św. poza prezesem PiS uczestniczyli też m.in.: marszałek Sejmu Marek Kuchciński, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, szef MSWiA Joachim Brudziński, szef MON Mariusz Błaszczak, b. szef MON Antoni Macierewicz, szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski.

  Następnie delegacja polityków PiS złożyła wieniec przed Pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 r. przy pl. Piłsudskiego.

  10 kwietnia 2010 r. w katastrofie samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka, najwyżsi dowódcy Wojska Polskiego oraz ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski. Polska delegacja zmierzała na uroczystości z okazji 70. rocznicy zbrodni katyńskiej.
 • @Husky 17:30:53
  //Politycy PiS, w tym prezes partii Jarosław Kaczyński, byli wśród uczestników Mszy św. odprawionej w piątek rano w warszawskim kościele seminaryjnym w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej. Następnie złożyli kwiaty przed Pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 r. przy pl. Piłsudskiego.//

  A kogo to obchodzi?

  Husky zrobił swoje i Husky może odejść.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:42:50
  Jeśli kogoś uraziłem tym że nie jestem debilem i wiem że psy nie powinny jeść dużych ilości czekolady czy też pić whisky to serdecznie mam to w nosie.
  Dziękuję za nauki
  8-)))))))))
 • Kto miał rację?
  " Jeden z powodów, dla których Prezydent Lech Kaczyński zginął w Smolensku :
  Prezydent Lech Kaczyński miał rację. 10. rocznica odważnej wyprawy głów państw do Gruzji "

  Miał rację z tym pilotem co odmówił lądowania w Gruzji?

  "Gdy już wszyscy byli na pokładzie, prezydent wszedł do kabiny pilotów. Wtedy padło pytanie, czy wiem, kto jest zwierzchnikiem sił zbrojnych. Odpowiedziałem: "Tak, wiem, panie prezydencie". Na co prezydent: "W takim razie polecam wykonać lot do Tbilisi". Pan prezydent odwrócił się i wyszedł - opowiada major.
  Po ponownym przeanalizowaniu sytuacji Pietruczuk odmówił po raz kolejny lądowania w Tbilisi."
 • @Pedant 17:53:13
  Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale chyba nie chcesz powiedzieć, że podałeś jakieś konkret?
  8-))))))
 • @Husky 18:01:53
  "Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale chyba nie chcesz powiedzieć, że podałeś jakieś konkret?"

  Mądrej głowie dość dwie słowie.
 • @Pedant 18:04:29
  10.04.2010 Smoleńsk
  Pamiętamy

  https://pbs.twimg.com/media/DkP-y5rXgAIWjzz.jpg
 • @Husky 18:06:17
  Dlaczego nie ogłoszono oficjalnie przyczyny katastrofy? Przecież mówiła o tym widząca z Medjugorie.
 • @roux 18:22:16
  Wyslij do niej sms-a i zapytaj
 • @Husky 18:30:01
  Nie zadaję się z demonami, to niebezpieczne!
 • @Husky 17:30:53
  Ależ Husky, ja też jestem zdania, że władze PiS powinny mocno modlić się w tej sprawie, ostatecnie za wiele w tej sprawie powinni przeprosić i Boga, i rodziny zmarłych i Polaków.

  Widzę, że słowo Konstytucja jest ci tak samo bolesne jak Brudzińskiemu co policją o 6 rano wkroczył do domu człowieka, co taką koszulkę zawiesił na pomniku.

  Prawnuczka Henryka Sienkiewicza w podobną koszulkę ubrała pomnik swego dziadka, twierdząc, że Henryk Sienkiewicz, wielki polski patriota z pewnością w dzisiejszych czasach taką koszulkę by wdział. No cóż z zupełnie innych środowisk wywodzą się ci ludzie. Kaczyński prawnuk carskich oficerów i prawnuczka Henryka Sienkiewicza.
 • @Zawisza Niebieski 18:48:57
  //Widzę, że słowo Konstytucja jest ci tak samo bolesne jak Brudzińskiemu co policją o 6 rano wkroczył do domu człowieka, co taką koszulkę zawiesił na pomniku.//

  problem w tym że winię tu policję.....
  za to że mu parchatego ryja nie obili
  Zgoda ?
  Chyba nie masz nic przeciwko temu
 • @Husky 19:01:20
  No coz, typowa mentalność PiS-UB-eka.

  Za czasów walki z KC PZPR w klapie kurtki nosiłem opornik, taki niewielki, oporniczek. Coraz częściej zastanawiam się, czy korzystając z pięknego lata nie zacząć nosić koszulki z napisem KONSTYTUCJA. Są pewne wartości dla Polaka, są rzeczy z których zawsze byliśmy dumni. Jedną z nich jest Konstytucja, czyż nie można podziwiać naszych Ojców za to, że byliśmy drugim krajem na świecie mającym konstytucję, zaś przy pisaniu Konstytucji USA wzorowano się na pewnych myślach Polaków.
 • @Zawisza Niebieski 19:23:46
  //No coz, typowa mentalność PiS-UB-eka.//

  No cóż, typowa mentalność UB-ckiego POmiota

  a ten opornika to nadal działa ....na twoja wiedze i rozum
  Przykre
 • @Zawisza Niebieski 19:23:46
  " czyż nie można podziwiać naszych Ojców za to, że byliśmy drugim krajem na świecie mającym konstytucję"

  To niezupełnie prawda. Konstytucje są znacznie starsze. Polska była pierwszym krajem co ogłosił konstytucje w stylu amerykańsko-oświeceniowym. Zresztą ogłosiła ją u końca swojej państwowości.

  Najstarsza spisana konstytucja realnie używana do dziś jest w San Marino. Republika Rzymska miała na przykład precyzyjną konstytucję chociaż nie w XVIII/XX wiecznej formie. Głównie na nia oglądali się Amerykanie.

  Jedną rzecz, którą się nauczyli z przykładu Polski to, że prezydentem nie może być cudzoziemiec.
 • @Husky
  Weż puknij się w głowę. http://zygumntbalas.neon24.pl/post/144985,08-08-2008-najazd-gruzji-na-osetie-poludniowa
 • @Husky
  Przykro mi , ale do lochu z głupawką .
 • @Husky 19:01:20
  "problem w tym że winię tu policję..... za to że mu parchatego ryja nie obil"

  Widzisz Husky, to nie tak jak na Szmulkach u ciebie bywało, że jak ktoś się nie podobał, to mu się "ryja obijało" albo jak bardziej się nie podobało, to mu się kosę pod żebro wsadzało, normalnie ludzie inaczej rozwiązują problemy. Zobacz facet był kulturalny, powiesił koszulkę, nawet pomnika farbą nie pomazał, jak to bywało. No tylko że do UB-eckiej mentalności nie dociera. Oni znają tylko metodę wysłania kilku smutnych panów, co dzieci wystraszą, kipisz w domu zrobią. Pewne rzeczy są tak zakorzenione, że inaczej myśleć nie potrafią. Ziobro potrafił wysłać smutnych panów do ekspertów prokuratury, czy to we własnej sprawie (procesie o śmierć ojca) czy też ekspertów, co odczytali ścieżki dźwiękowe Tupolewa. Widzisz, bolszewickie myślenie z człowieka nie wychodzi, co widać po zachowaniach siłowych resortów PiS.
 • @Zawisza Niebieski 22:33:32
  Ja bym nie obwiniał SBków i bolszewików. Santorzy też bili i czasem katowali.

  Przed zaborami był zwyczaj bigosowania i brania między kije. Oddolny i swojski.
 • @Zawisza Niebieski 22:33:32
  //Widzisz, bolszewickie myślenie z człowieka nie wychodzi//
  widze,widze , widze
  mam super wzrok
 • @Husky 22:41:32
  Widzisz Husky, nie raz nie zgadzałem się z Repsolem z kierowaniem tekstu do lochu, ale ten pokaz co dziś dałeś niestety kwalifikuje się do lochu.

  Co do bolszewickiego myślenia, to ty nie tylko to widzisz, ty to czujesz wewnątrz siebie.
 • @Zawisza Niebieski 22:57:13
  Po tyłu godzinach .....
  pora iść spać
  dobranoc
 • @Husky 23:03:31
  Komu pora, temu pora, ale dobrej nocy.
 • założyciel KOD: "Większość Polaków to głupcy. My jesteśmy rozumną mniejszością."
  https://pbs.twimg.com/media/DkQIHK7WwAEN-u3.jpg
 • kim byli Szuchewycz i Bandera dla Michnika?
  Szok! Wyborcza nazywa obóz zorganizowany przez neo-nazistów z batalionu Azow patriotyczno-wojskowym a marsz Polaków 11 listopada pochodem neofaszystów. To kim byli Szuchewycz i Bandera dla Michnika? Harcerzami?

  https://pbs.twimg.com/media/DkVJ7T5XoAAdZzj.jpg
 • Mam pytanie dla myślących
  Jak się nazywa ktoś, kto nie zacjowując podstawowych zasad bezpieczeństwa, doprowadza w środkach transportu zbiorowego(autobusy, pociągi, samoloty) do katastrofy?

  Odpowiem: to przestępca. Zazwyczaj grozi za to kilkanaście lat paki.


  A jeżeli robi to ktoś motywowany jakąś ideologią, narażając życie czołowych osobistości własnego narodu albo głów ościennych państw???!!!

  Może ktoś mi odpowie?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej