Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Zdelegalizować ONR.!!!!!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A tak na poważnie, to jakie są konkretne zarzuty wobec ONR, poza tym że krzyczycza "raz sierpem raz młotem"? Bo pomijając organizację zbiórek dla domów dziecka, paczek dla kresowian , to oni przecież jeszcze nawet w ryj nikomu nie dali. A szkoda

 
        
 
 
 
 
 
 
„Miarka się przebrała i dlatego składam wniosek do prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry o delegalizację ONR, o rozwiązanie stowarzyszenia ONR w związku z tym, że ta organizacja po raz kolejny uporczywie łamie Kodeks karny”– oświadczył Trzaskowski.
 
 
 A może zamiast tego lepiej zdelegalizować Platformę
 
              DŻEMtelmen.
 
 
 
                 
 
 
 Tytan intelektu,kandydat na radnego w Tworkach z ramienia Koalicji Obywatelskiej Rafu Czaskoski zwraca się do prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobro z wnioskiem o rozwiązanie stowarzyszenia Obozu Narodowo-Radykalnego. Czaskoski podkreślił, że w Warszawie i w całej Polsce nie ma miejsca na faszyzm.
 
„Albo jasno powiemy, że nie ma miejsca na tego typu zachowania, nie ma miejsca na faszyzm w Warszawie i w Polsce, albo tak jak niektórzy członkowie rządu PiS będziemy starali się tego typu zachowania usprawiedliwiać”
 
 

Rafcio powiedział na piątkowej konferencji prasowej zorganizowanej przy pomniku Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego w Warszawie, że miejsce to stanowi pewien symbol. „Dlatego, że państwo podziemne walczyło z totalitaryzmami” – zaznaczył.

 

Jak dodał, stoi w tym miejscu kolejny raz, ponieważ 15 sierpnia w dniu Święta Wojska Polskiego po raz kolejny „mieliśmy do czynienia ze skandalicznym zachowaniem narodowców i Stowarzyszenia ONR”. „Mieliśmy do czynienia z wykrzykiwaniem haseł, które nawołują do nienawiści, do czegoś, co my jednoznacznie interpretujemy jako propagowanie tych systemów, które są zakazane i które naruszają Kodeks karny” – zaznaczył.

Również prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz napisała list do ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry, w którym wnosi o delegalizację ONR-u.

 

 

Boi się platforma oooojjj boi się. A jest się czego bać, ONR to nie jakieś stare baby, którym można przedstawić gwiazdę porno jako amerykańskiego generała, który rzekomo wspiera KOD. . Więc na miejscu targowicy zdradzieckiej też bym miał nogi z galarety. Po wyborach trzeba zrobić czystkę tych klaunów, pozabierać im benefity, wysokie stanowiska, pseudo celebrytom dać groszowe rolę aby sami w końcu wyjechali na ten zachód. Dlatego tak jęczą bo tu się rozchodzi o ich życie.

 

Obóz Narodowo-Radykalny jest ruchem społecznym skupiającym młodych Polaków, którym bliskie są takie wartości jak Bóg, Honor, Ojczyzna, Rodzina, Tradycja i Przyjaźń.

           

 

KOMENTARZE

 • @
  Dlaczego mówi się o "delegalizacji" Bogu ducha winnego ONRu a nie mówi się nic o delegalizacji prawdziwych zdrajców i wrogów państwa polskiego jak: PO, Nowoczesna, KOD czy Obywatele PRL?
  Dlaczego uderza się w patriotów a nie w bandytów, zdrajców i agentów? Wytłumaczy mi to ktoś?
 • @Krystyna Trzcińska 15:43:49
  //Stalin, Mao, Castro, POl POt... PSZESZKOLENI w SZWAJCARII ! //

  ciekawe to
  a cos wiecej
 • @Husky 15:50:30
  Wyrzuć tą wstrętną babę z jej obrazkami ze swego blogu, bo niedobrze się robi. Pzdr!
 • @kula Lis 67 15:56:07
  P. Jaki też powiedział, że być może zgodziłby się na delegalizację ONR, JEŚLI NAJPIERW zdelegalizujemy PO.
 • @kula Lis 67 15:58:44
  :))) Salut Amigo .
 • @kula Lis 67 15:56:07
  Dzień dobry Prawi!
  Miłego i dobrego poniedziałku życzę wszystkim Prawym.
  Za 6 dni znowu będzie niedziela

  https://pbs.twimg.com/media/DlAktk6X0AEAL9W.jpg
 • @Husky 08:24:23
  Przesmyk Suwalski oraz tytanowa rozgrywka między Rosją a USA. Tzw. Przesmyk Suwalski (lub patrząc od strony Rosji: Korytarz Suwalski, ewentualnie od strony Litwy: Trójkąt Suwalski) stał się obecnie najbardziej newralgicznym miejscem napięcia między NATO a Rosją. Według przecieków Financial Timesa po warszawskim szczycie NATO ma w nim zostać rozlokowany batalion wojsk natowskich. W lutym anglojęzyczny Newsweek opublikował tekst poświęcony Przesmykowi Suwalskiemu: Putin's Next Land Grab: The Suwalki Gap. Artykuł prezentuje natowski punkt widzenia według którego Przesmyk Suwalski to kilkudziesięciokilometrowy odcinek nieopodal najbardziej zmilitaryzowanego regionu Europy obsadzonego przez Rosjan, który może łatwo odciąć państwa bałtyckie. Gdyby Rosja chciała opanować Pribałtikę, gdzie posiada spore zasoby zielonych ludzików, powinna kontrolować Przesmyk Suwalski. Jest to tym bardziej realne, że tzw. Trójkąt Suwalski jest historycznym polem napięć między Polską i Litwą, które w XX w. walczyły o jego kontrolę, a pozostałości tych konfliktów żywe są do dziś w postaci niełatwego sąsiedztwa mniejszości polskiej i litewskiej, które to antagonizmy sprawnie podsyca i wykorzystuje strona rosyjska. Strona polska dążąc do budowy poprawnych relacji z Litwą nie jest w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb i poczucia wrażliwości polskiej mniejszości na Litwie. W przestrzeń tę wchodzi Rosja, w efekcie coraz częściej mówi się o prorosyjskich inklinacjach i sympatiach mniejszości polskiej. Całość pod linkiem

  https://www.racjonalista.pl/kk.php/t,10016

  Mam nadzieję, że PiS to zrealizuje, i tak naprawdę to wyjaśnia kto się boi Macierewicza...
 • @Husky 08:24:23
  Dlaczego Europa Zachodnia poparła stan wojenny w Polsce [1] http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,10173
 • @Husky 08:24:23
  Rumunia (Polakom) nieznana [1]...Wiadomości TVP, informacyjne ramię partii rządzącej, w bezprecedensowy sposób poparły kolorową rewolucję w Rumunii, emitując materiał, którego nie powstydziłyby się Fakty TVN czy Gazeta Wyborcza. Rumunia to jeden z tych krajów Europy Środkowej, w których od kilku lat rozgrywana jest kolorowa rewolucja, czyli projekt poza demokratycznej zmiany władzy za pomocą ruchawki ulicznej. Pod różnymi pretekstami rozgrywają się owe kolorowe rewolucje, choć ich głównym kontekstem jest batalia o rynek energetyczny oraz szerzej kontrolę gospodarki danego kraju. Im bardziej szumne i strzeliste hasła na transparentach, tym bardziej prozaiczne interesy. Pretekstem kolorowej rewolucji w Rumunii jest „walka z korupcją". 10 sierpnia w Bukareszcie miał miejsce duży protest w „obronie demokracji", czyli w intencji obalenia premiera, którego partia wygrała wybory zdobywając 45% głosów (PiS rządzi zdobywszy 37% głosów). Wiadomości TVP oddały głos jedynie zwolennikom antyrządowego puczu, twierdząc, że jest to protest przeciwko „biedzie i korupcji na najwyższych szczeblach władzy". Zdecydowanie potępiono też brutalność policji. Nie potępiono brutalności protestujących, którzy zmaltretowali młodą policjantkę, która trafiła do szpitala w stanie ciężkim, z groźbą trwałego paraliżu. Stwierdzono wreszcie, że dymisji „skorumpowanych urzędników domagał się zarówno Waszyngton, jak i Komisji Europejska bez rezultatu". Jak rzeczywistość ma się do tej politycznej propagandy? Dobra argumentacja powinna być oparta na liczbach. Rumunia najmniej skorumpowana w regionie, najszybciej rozwijająca się w Europie...Całość pod linkiem

  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,10228
 • @kula Lis 67 15:56:07
  Czego wy się Jakiego czepiacie, on dziś to by nawet "hula gula na nagóla" zatańczył, by się do koryta dorwać. To polityk w stylu Hoffman. Dziś opowiada cokolwiek uzna, że miłe będzie wybocy, widocznie uznał, że delegalizacja ONR miła będzie Warszawiakom. Taki sort.
  Ale on ONR nie rozwiąże, po wyborach o tej obietnicy natychmiast zapomni, jak i o wielu innych.
 • @Zawisza Niebieski 16:37:29
  i co dalej ?
 • Dziś 50 rocznica inwazji ZSRS, PRL, NRD i paru innych na Czechosłowację.
  Jaruzelski, ówczesny szef MON, został udekorowany na Kremlu Orderem Lenina za realizację ataku.
  Drugi Order Lenina dostał kilkanaście lat później za atak na własny kraj: stan wojenny.

  https://pbs.twimg.com/media/DlGnLcoXsAE-zMS.jpg
 • A na rękach "Orzeł Biały" mały żołnierz – 11 letni Wojtuś Zalewski, ochotnik PW
  Poległ 21 sierpnia 1944 r.
  Wzbudzał podziw starszych!
  Był niesamowitym zwiadowcą, niczym Indianin przekradał się niezauważony przez linie wroga.
  Wyprowadził grupę "Grzesia" z beznadziejnego okrążenia.

  https://pbs.twimg.com/media/DlGzRMSX4AU1IzO.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej