Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
844 posty 27322 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Pakt ludobójców

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pakt Ribbentrop-Mołotow otworzył drogę do IIWŚ i wszystkich jej konsekwencji, m.in . obozów koncentracyjnych, krematoriów i gułagów, a potem długich lat „zimnej wojny” – dla wielu narodów oznaczającej dalsze zniewolenie.

 Dzis Europejski Dzień Pamięci Ofiar Reżimów Totalitarnych

 

         
 
23 VIII 1939 w Moskwie IIIRzesza i Związek Sowiecki zawarły pakt o nieagresji, do którego dołączono tajny protokół, zawierający rozgraniczenie stref interesów w Europie Śr-Wsch., oznaczające faktyczny rozbiór Polski.
 
Data obchodzenia Europejskiego Dnia Pamięci Ofiar Reżimów Totalitarnych jest nieprzypadkowa – 23 sierpnia w 1939 r. ministrowie spraw zagranicznych III Rzeszy i ZSRS, Joachim von Ribbentrop i Wiaczesław Mołotow, podpisali w Moskwie układ o nieagresji, który przesądził o wybuchu wojny, co było równoznaczne z IV rozbiorem ziem polskich. Najważniejszą częścią porozumienia dwóch totalitarnych potęg był dodatkowy, tajny protokół uzgadniający podział Europy Środkowo-Wschodniej (w tym Polski) na niemiecką i sowiecką strefę wpływów. Ustalenia te stanowiły zapowiedź ludobójczej polityki, w tym Holokaustu, a także masowych deportacji oraz represji dokonywanych w imię zbrodniczych idei.
 
 

W Europie Wschodniej potrzebna jest Norymberga dla komunizmu - rodzaj międzynarodowego trybunału, który w imieniu ofiar sądziłby za popełnione zbrodnie komunistyczne

Komunizm i faszyzm są z jednej matki !
Nazizm i komunizm to dwie ludobójcze ideologie LEWICOWE.


Dwa totalitaryzmy, komunizm z faszyzmem zawarły sojusz w Moskwie 23 sierpnia 1939 i rękoma Hitlera i Stalina podpisały diabelski cyrograf zniszczenia Polski ku uciesze polskich komunistów. Dzisiaj ponownie zjednoczeni w Międzynarodówce komunistycznej, nadal są zagrożeniem dla Polski i dla Europy.

Hańbą okryli się sędziowie Trybunału w Norymberdze, którzy w żaden sposób nie podjęli się osądzenia Rosji, (wtedy ZSRR) - za udział w agresji na Polskę wraz z Niemcami 17 września 1939.
W żaden sposób nie została Rosja osądzona za mord ludobójstwa dokonanego na oficerach WP wiosną 1940 roku w KATYNIU, wręcz odwrotnie, ukryto tę zbrodnię ludobójstwa - wiedząc przy tym, że Rosja, wtedy ZSRR - przez bite 22 miesiące nie była w stanie wojny z III Rzeszą Niemiec, była w sojuszu !

      

Bogu niech będą dzięki, że Niemcy  21 czerwca 1941 dokonały napaści na zbrodniczą nieludzką Rosjęswojego sojusznika, (wtedy ZSRR) - bo gdyby Niemcy nie dokonały wtedy napaści na Rosję , to dalej byłyby w sojusz militarnym, Polska zostałaby starta z mapy Świata a Polacy do nogi wymordowani.

Stało się inaczej Opaczność Boża czuwała nad Polską i Polakami- dwa państwa  Niemcy i Rosja niczym lwy na pustyni podjęły walkę między sobą, o strefę wpływów nad Polską i  Europą . A USA wtedy widząc zagrożenie dla swoich interesów na dalekim wschodzie udzieliła wtedy pomocy militarno-gospodarczej Rosji,nie bacząc na losy Polski, i Europy, co dokonało się w Jałcie w 1945 za przyzwoleniem tzw. "sprzymierzeńców" Polski tj.Wielką Brytanią i USA.

Pamiętajmy o ofiarach. Pamiętajmy kto był sprawcą. Zacieranie prawdy jest zbyt częste, by o tym nie przypominać. Brońmy prawdy, przypominajmy, że były niemieckie obozy zagłady,były rosyjskie gułagi.

To Polacy byli ofiarami tych totalitaryzmów

    

 

Norymberga dla komunizmu, ale też dla ich współpracowników, którzy zdradzili ideologie walki robotniczej w 89 roku. A jest tych cwaniaczków w naszym kraju bardzo dużo, jedni wygrywali w totka, inni zostawali szefami gazet, a jeszcze inni z biednych kierowców stawali się największymi na rynku transportowym w naszym kraju

Rozliczanie komunizmu?! Wszystkie kraje postkomunistyczne zrobiły to już wcześniej, tylko w Polsce niestety ludzie szybko historii zapominają. I nawet zdarzało im się wcześniej głosować na tych, którzy mordowali ludzi podczas dyktatur..... tyle w temacie
 

 

 
PAP
TT
FB
 
 
powiązane wpisy :
https://antykomunista.neon24.pl/post/145167,czas-przeprosic-niemcow-i-rodzine-hoessa
https://antykomunista.neon24.pl/post/145162,idz-do-domu-tu-nie-ma-wodki
https://antykomunista.neon24.pl/post/145066,europe-zbawila-polska 
 
 

 

KOMENTARZE

 • UWAGA ! dalsze szkalowanie ROSJI przez żydów !!!!!!
  czytam w artykule Huskiego !
  W żaden sposób nie została Rosja osądzona za mord ludobójstwa dokonanego na oficerach WP wiosną 1940 roku w KATYNIU, wręcz odwrotnie, ukryto tę zbrodnię ludobójstwa - wiedząc przy tym, że Rosja, wtedy ZSRR - (Rosja) przez bite 22 miesiące nie była w stanie wojny z III Rzeszą Niemiec, była w sojuszu ! KONIEC CYTATU.


  Jaka Rosja żydzie ? Rosja padła w 1919 roku ! to o jakiej Rosji piszesz ?
  tej zamordowanej ? czy tej żyd-bolszewickiej ZSRR ?

  UWAGA ! osądzanie przez żydów Rosjan o Katyń to jest takie celowe zagranie jak polskie obozy śmierci !!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • 17 września
  Do wojny by doszło tak czy inaczej. Niemcy po przekroczeniu Bugu, stworzyli by statelitarne państwo ukraińskie, rządzone przez banderowców i pomogły by Litwie przejąć Wilno za cenę sojuszu. Zachodnią Białoruś objęli by specjalnym dystryktem, nastawionym na stworzenie białoruskiego nacjonalizmu.. To są logiczne przewidywalne kroki na wzór szachów.

  Zachodnim aliantom Polski zaproponowywali by neutralność lub przynajmniej zawieszenie broni, autonomię dla Polski na wzór Czechosłowacji z 1938 roku, sojusz antybolszewicki oraz różne koncesje.

  Do Moskwy by mieli o ponad 200 kilometrów bliżej.
 • @ele 11:50:18
  W żaden sposób nie została Rosja osądzona za mord ludobójstwa dokonanego na oficerach WP wiosną 1940 roku w KATYNIU, wręcz odwrotnie, ukryto tę zbrodnię ludobójstwa - wiedząc przy tym, że Rosja, wtedy ZSRR - (Rosja) przez bite 22 miesiące nie była w stanie wojny z III Rzeszą Niemiec, była w sojuszu

  Niestety !!!!!
  I dlatego potrzebna jest Norymberga dla komunizmu - rodzaj międzynarodowego trybunału, który w imieniu ofiar sądziłby za popełnione zbrodnie komunistyczne
  pzdr.
 • 1* - Norymberga dla kreatur pokroju kundla Husky
  „Na III Konferencji Gestapo – NKWD w Zakopanem 20.02.1940 r., w obecności agentów angielskich i amerykańskich, została „przyjęta do akceptującej wiadomości” przez mocarstwa zachodnie koncepcja wyniszczenia Narodu Polskiego poprzez fizyczną eksterminację polskich elit. To wtedy przyjęto program tzw. katyńskich mordów.
  W 1956 i 1958 r. N. Chruszczow, pierwszy Rosjanin na stanowisku I-szego sekretarza KC KPZR usiłował wyjawić zbrodnie na Polakach dokonane przez żydo-bolszewizm. ”

  Na podst. „Mord Katyński” – ks. Z.J. Peszkowski, S.Z. Zdrojewski (ks. Peszkowski był jeńcem obozu w Katyniu)
 • Gówno prawda !
  Z punktu widzenia globalnej polityki wpływ na wybuch II WŚ miał wyłącznie UKŁAD MONACHIJSKI podpisanie którego zostało skwitowane słynnym churchillowskim // Mieli do wyboru wojnę lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli i tak//

  Niestety nic,a już zwłaszcza propaganda tak prymitywna jak ta uprawiana na rzecz debili huskopodobnych,nie zmieni oczywistych faktów.

  Czy przypomnienie równie słynnych słów Churchilla dotyczących polskiego udziału w podziale Czechosłowacji będzie aktem nazbyt brutalnym?
  Bo mogę.Ostatecznie nieczęsto się zdarza aby polityk tej rangi wogóle wypowiadał się na nasz temat,a już z zastosowaniem zoologicznych porównań to naprawdę rzadkości.(zoologicznych? dobrze mówię? hiena to zdaje się zwierzę co nie?)
 • @ikulalibal 12:46:01
  Jak byś nie krzyczał to prawdy nie zakrzyczysz.
  Ty to najmniej masz tu do powiedzenia.Najmniej
  Zwłaszcza ty.
  To NIEMCY są odpowiedzialni za ludobójstwo i holokaust
  To ROSJANIE są odpowiedzialni za ludobójstwo i Katyn
  W dupie mam czy Stalin to Gruzin
  W dupie mam czy Hitler to Austriak
  W dupie mam czyjeś pochodzenie
  To Niemcy i Rosja są za ludobójstwo odpowiedzialni
  Są pytania ?

  PANIMAJU ???
 • @Husky 12:57:23
  //W dupie mam
  W dupie mam
  W dupie mam //

  Wszyscy dobrze wiemy jaką część anatomii najbardziej eksploatujesz
  ale żeby tak się z tym obnosić to już przesada.Ponoć są takie portale zwłaszcza angielskojęzyczne na których można pozwolić sobie na jeszcze większą otwartość w wiadomych kwestiach.Może powinieneś tam zamieszczać swoje ekshibicjonistyczne manifesty.
 • @Husky tak wyglądają ulice Kijowa po ostatnich ulewach
  https://pbs.twimg.com/media/DlMx8MuX4AAqRmf.jpg
 • @ikulalibal 13:47:54
  Nauka z twojego ojczystego portalu Sputnik nie idzie w las
  pzdr.
 • Pakt Ribbentrop -Mołotow potwierdzał strefy wpływów
  zgodnie z ustaleniami po I wojnie światowej (linie Kerzona).
  Rosja zawsze się tego trzymała i po I wojnie światowej (Piłsudski złamał te ustalenia idąc na Kijów.
  Pakt Ribentrop-Mołotowa odtwarzał te ustalenia wbrew wrogiej i Niemcom i Rosji Polsce.
  Niemcy złamali te ustalenia napadając na ZSRR (Polski wtedy już nie było)
  Po II wojnie światowej przywódcy ówczesnych mocarstw odtworzyli ustalenia z czasów I wojny światowej ustalając wschodnie granice Polski na linii Kerzona. Mniejszość Polska została deportowana ze strefy Rosyjskiej do Polski co zażegnało odwieczne konflikty narodowościowe owocujące rzezią np. na Wołyniu.
  Sam pakt Ribbentrop -Mołotow potwierdzała jedynie wolę Rosji dotrzymania ustaleń po I wojnie światowej (Linia Kurtzona).

  To żaden cios w plecy tylko oddanie krwawo zagrabionych przez Piłsudskiego terytoriów po stronie Rosyjskiej strefy wpływów.
  Rosja w ten sposób pokazała że nie interesuje jej Polska w strefie Niemieckiej (zredukowana do Generalnej Gubernii przez Hitlera).
  PO II wojnie światowej strefa wpływów Rosji została poszerzona na skutek militarnych zwycięstw Rosji nad Hitlerem.
  Polska (PRL) jednak pozostała osobnym państwem i weszła w skład ZSRR (Stalin mógł zrobić co chciał .. ale nie chciał).
  To potwierdza że Rosja twardo broni ustaleń po I wojnie światowej...
  (linia kurzona), Polska Rosji "wisi" ale Ukraina NIE.
  Na Ukrainie globalni bandyci posunęli się tak jak Napoleon, Piłsudski, Hitler za daleko.... Wniosek prosty ... wiadomo jak się skończy.
  Tak czy siak .. linia Kerzona...najlepiej pokojowo przy pomocy wyborów
  (globalni bandyci nie dopuszczą do uczciwych wyborów to chyba jasne).
 • @Oscar 14:35:16
  Pakt Ribbentrop -Mołotow to był akt zbawienny dla Polski
  Mam nadzieje że wasza nacja o jakiś pomnik dla nich się postara
  Powodzenia towarzysze
  Powodzenia

  https://www.kobieta.pl/media/cache/default_view/uploads/media/default/0001/62/9e18413f7a682086c303e18b0f08984c2d3a68b6.jpeg
 • @Husky 15:50:37 czy wiesz, że
  Paktowi był przeciwny papież Pius XII
 • @roux 15:58:34
  Niemcy i Związek Radziecki uzgodniły między sobą podział Polski i wzajemne strefy wpływu w Europie Zachodniej. Sowieci po uczynieniu z państw bałkańskich (Litwy, Łotwy i Estonii) krajów satelickich dokonali inwazji od wschodu na polskie obszary. Katolicka Polska została skreślona z mapy i podzielona między dwie antychrześcijańskie ideologie.

  Wobec takiego stanu rzeczy Pius XII nie zdołał zachować milczenia. W Summi Pontificatu napisał: „krew niezliczonych istot ludzkich, także tych nie walczących, wzbudza rozdzierający płacz, zwłaszcza nad umiłowanym narodem, którym jest Polska, a który przez wierność Kościołowi, przez swoje zasługi w obronie chrześcijańskiej kultury [...] ma prawo do braterskiej i ludzkiej życzliwości świata i pokładając nadzieję w możne wstawiennictwo Maryi, oczekuje [...] godziny zmartwychwstania”. Jasne jest, że tego rodzaju opinia równała się potępieniu komunistów i nazistów za agresję na Polskę. W czasie wojny wypowiedź bardziej bezpośrednia była nie do pomyślenia. Uzyskała ona faktycznie pełną aprobatę brytyjskiego ministra spraw zagranicznych oraz francuskiego ambasadora przy Stolicy Apostolskiej, który ponad to sprecyzował: „Cała treść papieskiego dokumentu mogła przepełnić nas całkiem słusznym zadowoleniem”.

  Natomiast reakcja Niemiec była negatywna: naziści zdeformowali encyklikę, zastępując słowo „Polska” słowem „Niemcy”. Narodem symbolizującym wierność Kościołowi, obronę kultury chrześcijańskiej, zasługującym na ludzką życzliwość świata, dla którego zmartwychwstania Pius XII wzywał wstawiennictwa Panny Maryi, stała się III Rzesza! Stolica Apostolska zaprotestowała przeciw takiej cenzurze. Naziści na protesty odpowiedzieli aresztowaniami księży, którzy z ambony usiłowali czytać encyklikę w jej nieskorygowanej wersji. Ów brak ostrożności ze strony papieża Pacelliego, chociaż w pełni zadowolił Francję i Anglię, przyniósł więcej skutków negatywnych niż pozytywnych. I z pewnością nie zmienił międzynarodowej sytuacji. Wręcz przeciwnie, naraził niemieckich katolików na nazistowskie represje.
 • @Husky 15:50:37
  Świt nie jest Polsko centryczny, Słońce nie kręci się dookoła Polski.
  To odkrył już Kopernik.

  Ty jeszcze nie.

  Patrzenie na świat jako tworu polsko centrycznego to perspektywa prostego idioty, ignoranta.

  Obraz obiektywny pojawia się tylko wtedy gdy widzi się również prawa , interesy, możliwości, siły, trendy, naciski, tradycje nie tylko Polskie ale i innych oddziałujących na Polskę stron.
  Polska nie jest "Chrystusem narodów", Izrael też nie. Nikt nie jest "wyjątkowy" najważniejszy...
  Takie podejście to rodzaj głupoty którą się karmi mięso armatnie by oddawało życie za interesy tych "trzeźwiejszych".

  Fotka to wprost propagowanie nienawiści... to najczystsza forma totalnej, skrajnej głupoty.
 • @Oscar 16:10:53
  //Fotka to wprost propagowanie nienawiści... to najczystsza forma totalnej, skrajnej głupoty.//

  Fotka ta jest symbolem Rosyjskiego ludobójstwa.
  Rosyjskiego ludobójstwa !!!!!!!!!!!
  A wy na jej widok to piany na ustach dostajecie.

  Rozumiem to
  Taka prawda
 • @roux 15:58:34
  Z okazji dnia pamięci ofiar nazizmu i stalinizmu pamietajmy, że Karol Marks, którego 5-metrowy pomnik odsłaniał w Trewirze szef Komisji Europejskiej, jest filozoficznym, ideowym prekursorem obydwu tych zbrodniczych totalitaryzmów. Walka klas, walka ras i miliony ofiar.

  https://pbs.twimg.com/media/DlRZ73bW0AAzZaN.jpg
 • @Oscar 16:10:53
  Rocznica paktu Ribbentrop-Mołotow, którego idea trwa od co najmniej 300 lat.
  I trwa mać.

  https://pbs.twimg.com/media/DlSFwBdWsAAtKs4.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DlSFwMMX4AEXOzx.jpg
 • @Rzeczpospolita 12:21:56
  Myślę że gdyby Jezus Chrystus zszedł dziś na Ziemię to by się nawrócił pod wpływem Kosiura a zamiast katolicyzmu mielibyśmy Kosiurizm
 • @Husky 16:17:38
  " Karol Marks, którego 5-metrowy pomnik odsłaniał w Trewirze szef Komisji Europejskiej, jest filozoficznym, ideowym prekursorem obydwu tych zbrodniczych totalitaryzmów"

  Co do narodowego socjalizmy to raczej Ferdinand Lassalle, myśliciele folkistowscy i inni byli jego prekursorami.
 • @Husky 16:04:19
  Nie wiesz dlaczego Pius XII był przeciwny paktowi Ribentrop - Mołotow czy musisz udawać, że nie wiesz?
 • @Husky 16:16:47
  Rosyjskiego ludobójstwa?
  To "Eskimosi" z NKWD zdecydowali o mordzie katyńskim, z tą ich rosyjskością to bym nie przesadzał
 • oczywiście 1*
  Zwykły propagandowy antyrosysjki gniot

  CEL ŚCIERWO KUNDLA OSIĄGNIĘTY - SKŁÓCANIE POLAKÓW PRZY JEDNOCZESNYM ZAKŁAMYWANIU HISTORII
 • @Paulus Aquarius 19:53:37
  Dzięki za komentarz
  Zdrówka życzę
  Zdrówka
 • @roux 17:26:14
  ?
 • @Husky 20:02:14
  widzę, że jednak wiesz :-)
 • @Paulus Aquarius 19:53:37
  Bolszewia i hitleria - siostry dwie!

  pamiętaj


  https://pbs.twimg.com/media/DlS36BTXgAAliCm.jpg
 • @
  23 VIII 54r W 10 roku (!!!) trwania Polskiego Powstania Antykomunistycznego pod Jedwabnem ginie Śp.Mjr Jan Tabortowski "Bruzda". Był ostatnim oficerem AK który zginął w walce.Przy Jego zwłokach UB-ecy znaleźli miniaturkę Orderu "Virtuti Militari"

  https://pbs.twimg.com/media/DlUKfN4X4AM2MeB.jpg

  Jego pradziad Nikodem torturowany przez Kozaków...kona przez 3 dni wrzucony do chlewu.Jego brat Wacław ginie z rąk sowietów w 1920.Jego drugi brat Albert ginie z rąk NKWD w Charkowie w 1940.

  Wieczna Chwała Bohaterom !
 • @zbig71 18:14:52
  Szef NKWD został rozstrzelany nie za swoje liczne zbrodnie,ale dlatego,że próbował rozmontować komunizm.

  https://pbs.twimg.com/card_img/1032685750079381504/C6b2M6eR?format=jpg&name=600x314

  https://t.co/a3V2cES4XO
 • Skandal
  Były Ukraiński strażnik z Niemieckiego obozu opisany jako Polak
  Jakiw Palij podczas zamieszkiwania w USA mówił good morning z "ciężkim polskim akcentem"a obóz w którym pracował to "polski obóz zagłady" (the Polish death camp) Wyborcza w Australii

  https://pbs.twimg.com/card_img/1032161946068377600/M0eP8s1E?format=jpg&name=600x314

  https://t.co/1osZTOdcFq
 • @kula Lis 67 13:48:13
  potrzebny tam Czaskoski
  poskleja
 • @Husky 08:40:26 Trzeba tutaj zaznaczyć, że Beria był agentem wywiadu brytyjskiego
  Przedstawienie żyda Berii jako antykomunisty, a co najmniej komunisty nieistniejącego odłamu, który chciał jednoosobowo dokonać bardzo dużych zmian wydaje się karkołomne. Abym w to uwierzył, potrzebuję dowodów, a nie spekulacji. Parafrazując czy Reinhard Heydrich miał zamiar rozmontować niemiecki nazizm?
 • @kula Lis 67 09:27:58
  Też ostrożnie do tego podchodzę.
  Być może to pisanie dla pisania
  pzdr.
 • @Husky 16:16:47
  SKŁÓCANIE POLAKÓW TO CEL ŻYCIA KUNDLA KSEROBOYA

  https://www.wykop.pl/cdn/c3397992/TheWTZ_tKui0qNglz,q250.jpg
 • @Husky 16:16:47
  NIENAWIŚĆ DO SŁOWIAŃSKICH BRACI TO CODZIENNA MODLITWA KUNDLA- KSEROBOYA
  https://kresy24.pl/wp-content/uploads/2017/02/braterswo-polsko-rosyjskie-ulotka-480x344.jpg
 • @Paulus Aquarius 10:33:43
  https://www.kobieta.pl/media/cache/default_view/uploads/media/default/0001/62/9e18413f7a682086c303e18b0f08984c2d3a68b6.jpeg

  Ta fotka ta jest symbolem Rosyjskiego ludobójstwa.
  Rosyjskiego ludobójstwa !!!!!!!!!!!
  TAK
  Rosyjskiego ludobójstwa !!!!!!!!!!!
  A wy towarzysze na jej widok to piany na ustach dostajecie.

  Rozumiem to
 • @Paulus Aquarius 10:41:43
  amen
 • Sprytny żyd Husky ! Nie wierzcie temu żydowi to OSZUST !!!!
  SWOJE ŻYDOWSKIE MORDERSTWA NA POLAKACH OBARCZA ROSJAN !

  Słowianie ! ten żydowski syjonista myśli że Polacy uwierzą ze NKWD to Rosjanie ! a to w 99 % żydzi i chazarowie !

  cytuje marszałka Żukowa ! [ Upadek Berii ]

  Rosyjskie Imperium tworzone przez carów w ciągu trzystu lat zostało zburzone przez masonów w ciągu sześciu miesięcy. Żydowska władza w Związku Radzieckim, zbudowana „na kościach i krwi”, tworzona była przez nich w ciągu trzydziestu pięciu lat: czołgi marszałka Georgija Żukowa zgniotły ją dosłownie w ciągu kilku minut.

  Było to możliwe, gdyż władza Żydów nie miała żadnych głębszych korzeni w społeczeństwie i opierała się tylko – i wyłącznie – na aparacie tajnej policji.To też uderzenie stalowych wozów, zadane w samo serce tego aparatu oznaczało jego kres i doprowadziło do upadku ich władzy.

  Żukow zabił nie marzenie, lecz już urzeczywistniony fakt zniewolenia całego globu przez syjonistów. Po zgładzeniu Berii Żydzi dokonali próby odbudowy swojej władzy przez partię, lecz tenże marszałek Żukow pokrzyżował te plany w zarodku:

  Słowianie !
  W historii świata niewiele jest takich przykładów jak ten. Jeden człowiek marszałek ŻUKOW w ścisłej konspiracji z kilkoma wyższymi oficerami, zniszczył bandę morderców i kryminalistów żydowskich , ukrywających się za parawanem tajnej radzieckiej policji NKWD, organizacji zbrojnej, terrorystycznej, liczącej wówczas około miliona członków !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 13:06:26
  No widzisz ..
  Nie dość że żyd, to jeszcze i sprytny i oszust
  Miłego dnia

  Słowianie !
  Nigdy wiecej..
  Rosyjskiego ludobójstwa !!!
 • @Husky 14:21:03
  wiem , że fakty cię nie obchodzą bo ty masz inną misję : JĄTRZYĆ, MANIPULOWAĆ, SKŁÓCAĆ, ITP.

  A TYMCZASEM NAWET WIKIPEDIA TWIERDZI , ŻE...

  "W przeddzień „wielkiego terroru” wśród pracowników na kierowniczych stanowiskach w NKWD przodowali Żydzi - 58% i Rosjanie - 22%. Łotyszy było 8%, Ukraińców - 7% , Polaków - 3%, pozostałe narodowości - 2% "
 • @Paulus Aquarius 14:41:59
  A obywatelami jakiego kraju byli
  Pisze tam coś
 • @Husky 14:47:05
  MYŚLISZ ŻE ŻYDZI MORDUJĄCY POLAKÓW UTOŻSAMIALI SIĘ Z NARODEM ROSYJSKIM ?

  MNIEJ WIĘCEJ TAK SAMO JAK SYJONIŚCI W POLSCE CZUJĄ SIĘ POLAKAMI

  TAK WIĘC ...REASUMUJĄC...

  GDYBYŚ UJĄŁ TO TAK :" ZBRODNIE ZSRR ..." TO BYŁOBY OK ...

  ALE OKREŚLENIE... ZBRODNIE ROSYJSKIE .... TO CZYSTA MANIPULACJA I FAŁSZ.

  MY WIEMY , ŻE ZALEŻY CI NA SKŁÓCENIU POLAKÓW Z ROSJANAMI...

  CZEMU W ŚWIETLE SPRAWDZALNYCH FAKTÓW NIE UBOLEWASZ NAD BOLSZEWICKIMI ( ŻYDOWSKIMI) ZBRODNIAMI , TYLKO Z UPOREM MANIAKA PRZYPISUJESZ ZBRODNIE ROSJANOM ???

  A TY ZAKLINASZ RZECZYWISTOŚĆ ... I TO TOBIE CIEKNIE PIANA Z PYSKA GDY DEMASKUJEMY CIĘ MÓWIĄC :

  "Katyń to ludobójstwo dokonane przez żydów, którzy stanowili przytłaczającą większość funkcjonariuszy NKWD!"

  JA WIEM DLACZEGO TO ROBISZ I WIE TO WIELU BLOGERÓW TUTAJ TAKŻE... ZALEŻY CI NA skłóceniu Słowian, bo BOLI CIĘ TO, że zjednoczeni stanowilibyśmy potęgę mogącą przeciwstawić się zgniłym zachodnim "demokracjom" sterownym odgórnie przez koszerne media.


  I JESZCZE JEDNO :

  NIGDY - PRZENIGDY !!! - NEVER EVER !!!!... W PEŁNI NIE ODNIOSŁEŚ SIĘ DO RZECZOWYCH ARGUMENTÓW .
  PRZYPARTY DO MURU WYBIERASZ JEDNO ZDANIE Z DŁUGIEJ WYPOWIEDZI ROZMÓWCY I ODPOWIADASZ TAK ABY ROZMYĆ KWESTIE, ODDALIĆ CZYJĄŚ RACJĘ , SPROWADZIĆ ROZMOWĘ NA DALSZY TOR...

  OBIECUJĘ BLOGEROM NEONU, ŻE ZDEMASKUJE CIĘ OSZUŚCIE ...
  POZNAM TWOJE PERSONALIA I UPUBLICZNIE JE GDZIE SIĘ DA
 • @Paulus Aquarius 15:28:56
  Nie krzycz !!!!
  Słuch mam dobry
  Prawdy nie zagłuszysz
  Bo prawda jest jedną

  Masowe mordy Rosji na Polakach. Zapomniane zbrodnie

  http://www.fronda.pl/a/masowe-mordy-rosji-na-polakach-zapomniane-zbrodnie,80544.html

  https://dorzeczy.pl/swiat/3556/Ludobojstwo-Rosjan.html
 • Do żyda syjonisty wroga Polski i Słowian @Husky 16:45:09
  Prawda jest jedna ! żydostwo w Polsce od lewa do prawa ma za zadanie
  stworzyć PRZEPAŚĆ między naszymi Słowiańskimi Narodami !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 18:51:01
  Czy PRAWDA to przepaść
 • Do żyda syjonisty wroga Słowian @Husky 18:56:46
  Od kiedy to żyd mówi prawdę ?

  Słowianie ! żydowscy podżegacze w Polsce chcą by Słowianie z Rosji i Słowianie z Polski zabijali się nawzajem !

  UWAGA ! żydostwo w Polsce to WRÓG od środka !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej