Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
962 posty 30205 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Nazywam się Grzyb - Jan Józef Grzyb

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kolejna skandaliczna decyzja niby niezależnego sądu. Niby niezawisły sędzia Biliński,uniewinniając "legendę" pokazał nam jak zdegenerowani są bandyci i złodzieje w togach. Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości,co do reformy sądownictwa?

Ostatnie wyroki świadczą właśnie o robieniu na złość.Tym wyrokiem obraził policjantów ciężko pracujących nad bezpieczeństwem Polaków.I potwierdził przynależność Frasyniuka do współpracy z Kiszczakiem w celu "obalenia komunizmu" w Polsce.To tylko potwierdza słowa Czarzastego w tej sprawie.

"Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k...wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li!" - napisał na Facebooku lider SLD Włodzimierz Czarzasty komentując wcześniejszą wypowiedź Władysława Frasyniuka.

 

 

Zamordyzm już taki, że ludzie przeszli do konspiracji i używają pseudomimów: "Józef Bąk", "Jan Grzyb", "Ryży **uj"...

                 

 

Ta chwila na grzybach, gdy kilka osób jednocześnie zauważy dorodnego prawdziwka i rozpoczyna się walka

          
 
Sąd uniewinnił"Jana Józefa Grzyba",czyli znanego polityka,który oszukał policję co do swojej tożsamości.Sędzia motywował wyrok emocjami"Grzyba" podczas interwencji.Kuriozalne uniewinnienie to koronny dowód na to,że batalia o sprawiedliwe sądy dopiero się rozpoczęła.
 
 
Stołeczny sąd rejonowy uniewinnił w czwartek Władysława Frasyniuka, który był obwiniony o wprowadzenie w błąd policjanta „co do tożsamości własnej osoby” w czerwcu zeszłego roku. Jednocześnie sąd ocenił, że występowanie z oskarżeniem „nie było celowe”.
Jak wskazał w uzasadnieniu orzeczenia Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia sędzia Łukasz Biliński z analizy dowodów w sprawie, w tym zeznań policjantów oraz wyjaśnień samego obwinionego, „nie wynika, aby Frasyniuk w ogóle miał zamiar wprowadzenia policjanta w błąd”. – Nie da się przyjąć, żeby ktokolwiek racjonalny mógł liczyć na to, że funkcjonariusze uwierzą w to, co mówi obwiniony - dodał. 
Zgodnie z Kodeksem wykroczeń "kto umyślnie wprowadza w błąd organ państwowy lub instytucję upoważnioną z mocy ustawy do legitymowania co do tożsamości własnej lub innej osoby lub co do swego obywatelstwa, zawodu, miejsca zatrudnienia lub zamieszkania, podlega karze grzywny".Przed tygodniem przedstawicielka policji wnioskowała w tej sprawie przed sądem o 1 tys. zł grzywnydla Frasyniuka.
Czwartkowe orzeczenie jest nieprawomocne. Obrońca Frasyniuka mec. Piotr Schramm wyraził nadzieję, że "na tym sprawa się zakończy".W rozmowie z dziennikarzami po wyjściu z sali sądowej mec. Schramm nie krył satysfakcji z wyroku. "To nie jest sukces mój, czy Władysława Frasyniuka, tylko sukces sprawiedliwości" - ocenił. Jak dodał w tej sprawie "władza trafiła na uczciwy, rzetelny i niezłomny sąd".
 
 
Znamienne. To co robią sądy i sędziowie w ostatnich dniach, sprawy Najsztuba, wnuka Wałęsy, Frasyniuka ewidentnie pokazują, że zabrano im resztki rozumu, sami ścinają gałąź na której siedzą, całkowicie stracili instynkt samozachowawczy. Doprowadzają do tego, że nie będzie innego wyjścia,

 WSZYSCY WON !!!!!!
 
  
Ta bolszewicka mafia broniąca zdrajców i przestępców musi zostać wreszcie rozliczona i ukarana gdyż ich perfidna buta i bezkarność sięgnęły zenitu . Wychodzi na to że określenie, że polskie sądy to **ujnia z grzybnią jest jak najbardziej trafne i adekwatne .Tu się nie ma czemu dziwić, właśnie o to walczą sędziowie. O to, by byli nienaruszalni wraz z tymi którzy jej beztrosko tę nienaruszalność "konstytucyjną" dali...
Ostatnie wyroki świadczą właśnie o robieniu na złość.Tym wyrokiem obraził policjantów ciężko pracujących nad bezpieczeństwem Polaków.I potwierdził przynależność Frasyniuka do współpracy z Kiszczakiem w celu "obalenia komunizmu" w Polsce.To tylko potwierdza słowa Czarzastego w tej sprawie. 

 
  
 Czy Józef Grzyb to nieślubne dziecko tow. Zofii Grzyb -członka KC PZPR oraz I sekretarza KC PZPR w latach 1980-81 tow. Stanisława Kani.
Czy Józef Grzyb przez 27 lat udawał, że nazywa się Frasyniuk, ukrywając swoje komunistyczne pochodzenie....
Ja na miejscu Policji i Urzędu Skarbowego sprawdziłbym w systemie wszystkie rekordy z nazwiskiem Jan Józef Grzyb. Jeżeli Frasyniuk użył tych danych pod wpływem impulsu, to kto wie gdzie jeszcze sie tymi personaliami posługiwał.
Może trzeba sprawdzić tajne akta SB. Gość się pomylił bo myślał że to MO i podał pseudonim . 
 
ps.
W czerwcu Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Frasyniukowi ws. naruszenia nietykalności cielesnej dwóch umundurowanych policjantów na służbie. W tej sprawie Frasyniukowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Ten akt oskarżenia także ma związek z wydarzeniami z 10 czerwca zeszłego roku. Sąd nie wyznaczył jeszcze terminu rozprawy.
 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Sformułowany przez prokuraturę zarzut był naprawdę kuriozalny, świadczący wyłącznie o próbie zaszkodzenia Frasyniukowi za wszelką cenę.

  Zarzut identyczny jak w dawnej anegdotce z czasów Apartheidu, iż potrącony pieszy murzyn który wpadł do samochodu tłukąc przednią szybę został oskarżony o próbę włamania.

  Wygłaszanie w związku z takim zarzutem i wyrokiem sądu patetycznych kwestii w stylu:
  "Ta bolszewicka mafia broniąca zdrajców i przestępców musi zostać wreszcie rozliczona i ukarana gdyż ich perfidna buta i bezkarność sięgnęły zenitu ."
  świadczy o braku zdolności autora do obiektywizmu w ocenie rzeczywistości.
 • @programista 11:43:20
  Czyli wolno policji podawac dane jakiekolwiek
  I tego sie trzymajmy.
  pzdr.
 • @Husky
  Tak czy siak, Frasyniuk i spółka czują się naprawdę bezkarnie. Ciekawe dlaczego?
 • @zbig71 11:52:58
  To pytanie do tych co bronią nadzwyczajną kaste jak czerwonej niepodległości
 • @Husky 11:45:25
  Wolno w kontaktach z policją zachować odrobinę dowcipu i nie zachowywać się wyłącznie sztywno i poważnie jak przed automatem.

  Policja ma prawo udzielać pouczeń i czyni tak w sprawach o wiele groźniejszych, niż w przypadku człowieka o powszechnie znanej tożsamości który nie podaje od razu swojego nazwiska.

  Kolejna anegdotka z czasów PRL, gdy milicja pyta wieczorem lekko pijanego człowieka o tożsamość:
  - Nazwisko?
  - Baran.
  Milicjant delikwenta pałą za robienie jaj z funkcjonariusza
  - Gdzie mieszka?
  - W Zagrodzie.
  Milicjant delikwenta ponownie pałą z tego samego powodu.
  Milicjant czyta dane z dowodu:
  obywatel ma nazwisko Baran, miejsce zamieszkania miejscowość Zagroda.
 • @programista 12:04:41
  //człowieka o powszechnie znanej tożsamości który nie podaje od razu swojego nazwiska.//
  Dla kogo i komu ???
  Dla kogo i komu ???  Jeśli ktoś nie wie, jak wygląda i kim jest Władysław Frasyniuk, nie ma prawa nazywać się prawdziwym Polakiem!!!!!!
  A policjant nie ma prawa być policjantem !!!!!!!!!
  Każdy POstępowy Polak ma obowiązek mieć przy sobie portret ....tego czerwonego,zawszonego UB-eka

  ps.
  Czy od dziś na grzybicę można już mówić "frasyniukoza"?
 • @programista 12:04:41
  A może dlatego wiedział co mówił??  Kiszczak o Frasyniuku: „Gdybyśmy chcieli go złapać, to by godziny na wolności nie był. Był przydatny”.

  Będę to przypominał, może Frasyniuk odpowie

  https://pbs.twimg.com/media/DCL7V1hXsAEyYI0.jpg
 • @Husky 12:16:23
  Niech Pan nie robi z funkcjonariuszy naszej policji jakichś bezmózgich idiotów, którzy na pewno nie interesują się historią i nic nie wiedzą o ludziach którzy brali udział w istotnych wydarzeniach w naszej niedawnej przeszłości.
 • @programista 12:22:55
  Ci młodzi policjanci mają głęboko w dupie wiedzę o takich twarzach i takich "bochaterach"

  A kolejną rozprawa Frasyniuka to czysta formalność. Sąd orzeknie, że szarpał się z z Policją w emocjach . I posadzi policjanta . Sprawiedliwość musi być po stronie miłośników Najwyższej Czerwonej Kasty
 • @Husky 12:29:50
  Jakby Ciebie albo mnie spotkała taką sytuacja jak Frasyniuka, to by nas zapuszkowali i jeszcze wpierdol na komisariacie by był.
 • @Husky 12:29:50
  "Ci młodzi policjanci mają głęboko w dupie wiedzę o takich twarzach i takich "bochaterach""

  Takie właśnie podejście uważam za najbardziej szkodliwe dla naszego Narodu. Ze względu na taki manifestowany stosunek do wiedzy o historii Polski. Podejście zezwalające na niewiedzę, nieznajomość faktów historycznych, nieznajomość osób biorących udział w ważnych wydarzeniach, nieznajomość idei wpływających na działania.
  Czy z takim podejściem można się spodziewać jakiegoś głębszego przemyślenia spraw ważnych dla Narodu Polskiego? Czy można się spodziewać jakiejś świadomej odpowiedzialności za losy Polski?
  Przecież takie podejście do wiedzy jest równoznaczne ze skarleniem świadomości narodowej, jest równoznaczne bezkrytycznemu poddaniu się woli dowolnego lidera, poddaniu się urokowi głoszonych haseł bez żadnej próby weryfikacji czynów z nich wynikających.
  Takie podejście oznacza regres od Narodu Polskiego ponownie w stronę żywiołu Polskiego, jak to określał Roman Dmowski.
 • @Husky 12:29:50
  Naprawdę, szkoda, że PiS nie przeprowadziło lustracji totalnej.
  To samo jest z aneksem WSI
 • @zbig71 13:02:38
  Dokładnie tak by było.
  Ale jak widać, my nie znamy historii, nie znamy wybitnych POstaci czasów PRL-u i stąd nasze oburzenie
  Odsunięto tego pajaca na boczny tor i stąd ta frustracja wszystkich POtomków
  I tylko komu to przeszkadzało 8-)))))
 • @programista 13:03:04
  Czekam na historyczne rozliczenie się Frasyniuka z ukradzionych pieniędzy "Solidarności"
  Obaj z Piniorem nam to wkrótce wyjaśnią.... w sądzie
  Jeszcze chwila
 • @zbig71 13:04:22
  Mam takie samo zdanie
  takie samo
  pzdr.
 • autor
  /ciężko pracujących nad bezpieczeństwem Polaków policjantów / to nawet nie jest śmieszne! Oni potrafią tylko kierować do sądu wnioski w trybie nakazowym przeciwko niewinnym kierowcom
 • @roux 15:49:26
  przedstaw się jak frasyniuk a nic ci nie zrobią
 • To wszystko pokauje poziom ludzi idących na współpracę z PiS w prokuraturze Ziobry
  Kobietę, ktora napisała na biurze posła i senatora PIS słowo PZPR, oskarża się o propagowanie komunizmu, za powiedzenie policjantowi niewłaściwego nazwiska przez osobę ogólnie znaną i posiadającą znany każdemu Polakowi życiorys ciąga się przed sąd.

  Kim był ten policjant? Polakiem to on na pewno nie było, no chyba że takim, którego świat kończy się na własnym wychodku a tu go do Warszawy zwieźli.

  Jak postawią pomnik, czy tablicę L.K. to każdy się pyta kto to taki, bo przecież po twarzy nie rozpoznasz, dopiero nazwisko trzeba przeczytać.

  To tylko pokazuje poziom intelektualny kadr idących na współpracę z PiS. Na przewodniczącego TK PiS stać było wystawić magiister nie posiadającą wiedzy by być sędzą sądu rejonowego a co mówić o T.K.. Nikt poważny, nikt mający jakikolwiek dorobek życia z nimi nie współpracuje.
 • @Zawisza Niebieski 20:03:44
  //Kim był ten policjant? Polakiem to on na pewno nie było//

  Ten policjant to klasyczny słoik, i jest zameldowany jest na Kaczej Kępie
  Więc jaki to Polak. I to nazwisko policjanta Stefan Żeromski.
  Pełna zgoda
 • @Husky 20:20:51
  No popatrz jak na tych Szmulkach zaraz wszystko wiedzą. Człowiek zaczyna się zastanawiać czy akurat Mossad tam swej komórki nie ma i swoje pieski po Warszawie nie rozsyłają? Możliwe, że w ramach odszkodowania dla Szmula Zbytkowera jakieś domy dla swoich dostali.

  Za czasu stanu wojennego do pacyfikacji protestujących Polaków ściągano takich z wiejskich komisariatów co Warszawę pierwszy raz na oczy widzieli. Dziś skąd mieliby wziąć tych 1500 na ochroną "mdlącego się na drabince", też z pipidówków ściągają obiecując wycieczkę do stolicy. Potem przy piwie opowiadają, jakie w tej Warszawie wygody schody do góry jeżdżą. Swój elektorat trzeba dopieszczać o rozwój intelektualny dbać.

  Dziś mamy dzień "uroczystości". PiS opowiada o świetlanej przyszłości stoczni, którą sami Ukraińcom sprzedali, teraz gdy tamci do ruiny doprowadzili, odkupili a polski podatnik z ruin będzie podnosił zaś ci co sprzedali piersi herlawe na ordery prężą. Świat według "zwykłego posła" :)

  Ale widać, że tym razem "zwykły poseł" albo chory, albo nie miał odwagi kolejny raz od kawalera Krzyża Kawalerskiego Odrodzenia Polski nadanego przez prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego i Krzyża Wielkiego Orderu Odrodzenia Polski nadanego przez L.Kaczyńskiego Władysława Frasyniuka usłyszeć "Jarku tu cię nie było...", bo "spał do południa".

  No cóż, są ludzie zasłużeni, docenianiu bez względu na opcje polityczne i są "Ludzie wolności" PiSowskiej gazetki, gdzie w jednym szeregu "zwykły poseł" i pani "Wolfgangowa" stoją.
 • @Zawisza Niebieski 21:45:19
  No to jak gostku zameldowany w W-wie mieszkańcu Kaczej Kępy z tymi Szmulkami wreszcie jest ,bo wychodzi na to że sam z siebie barana robisz.W poniedziałek Szmulki we wtorek sorry mój błąd.

  ps.

  Wyrok jest nie sprawiedliwy,brak odszkodowania.I to jest prawdziwy dramat Władaka-Ciężarówki
  Ja najchętniej ukarałbym policjanta za "niewiedzenie" kim jest stary czerwony UB-ek Frasyniuk.
 • @Husky 21:50:14
  "Gdzie pan jedziesz? Ja na pragie" tacy to Warszawiacy. Z Czerniakowa byli charakterni a z Pragi?
  Tyś w środowisku Szmulek wychowany i to środowisko z ciebie w każdej wypowiedzi wychodzi. W każdej rozum, argumenty obelgami zastępujesz. No cóż, taki sort. Podobnież człowiek ze wsi może wyjść ale wieś Praga z człowieka nijak wyjść nie chce.

  Nie tobie oceniać człowieka, którego prezydenci Kaczorowski, Kaczyński najwyższymi odznaczeniami państwowymi odznaczyli. Bo musisz zdecydować kto był tu idiotą. Obaj prezydenci, czy tez Husky i inne PiS-trolle?
 • @Zawisza Niebieski 22:29:31
  //Nie tobie oceniać człowieka//

  Człowieka ????? Czy UB-eka ???
  Niejaki Grzyb z kumplem

  https://pbs.twimg.com/media/Dl9HVRKXcAAfb_l.jpg

  Kumpel, to ponoć dla niektórych „ człowiek honoru”! No ok, jeżeli Kiszczak jest człowiekiem honoru, to z jakiego powodu ci sami nie wierzą w to, co gada osobista szafa Kiszczaka.
  Pewną niekonsekwencję węszę!


  Rzyg panoramiczny
 • @Husky 22:49:54
  Tak, leżę nad TW Balbiną. A teczki Jarosława K nadal nie znamy....
  https://pikio.pl/wp-content/uploads/2017/06/a-1.jpg
  Jakaś wybiórcza ta pamięć na Szmulkach, Nie pamiętacie tego, kogo nie było w Stoczni, którą PiS sprzedał Ukraińcom zaś w Magdalence wódkę pijał, z innymi się bratał. W Okrągłym Stole aktywny brał udział.

  https://pikio.pl/wp-content/uploads/2017/06/a-1.jpg

  Czyż nie odpowiedni ludzie, ludzie cenieni przez Polaków, prezydent Kaczorowski, prezydent Kaczyński co w każdym mieście pomnik chcą stawiać, jego działanie docenili. Kawaler Krzyża Kawalerskiego Odrodzenia Polski nadanego przez prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego i kawaler Krzyża Wielkiego Orderu Odrodzenia Polski nadanego przez L.Kaczyńskiego Władysław Frasyniuk a na przeciw niego "zwykły poseł" "człowiek wolności PiSowskiej gazetki" ramię w ramię z panią Wolfgangową, co egazminu na sędziego sądu rejonowego nie zaliczyła ale wśród elit PiS była człowiekiem o dużym dorobku, gdyż bardziej kompetentni z magistrem Ziobro bez doświadczenia prokuratorskiego, bez doświadczenia sądowniczego ośmieszać się nie chcieli.

  Dziś sądownictwo "deformują nam" mierni ale wierni. Zaś popiera ich elektorat "podstawówka +".
 • @Zawisza Niebieski 23:20:28
  A PO bażanty ze szkół specjalnych i wieczorowych

  Dobrej nocy 8-)))
  Słoiku

  https://pbs.twimg.com/media/DPlvkzCXUAIiXgi.jpg
 • @Husky 23:27:46
  Masz rację, nie ma, dlatego gdy Polacy już władzę odbiorą z rąk tych co "z ziemi Polski do Wolski", Trybunał Stanu będzie miał dużo pracy. Ci co przysięgali strzec konstytucji i przysięgę złamali, dla nich litości nie będzie. Dziś Polacy głosili "będziesz siedział", Konstytucja. Ja liczę na sprawiedliwy wyrok. Nie będzie również litości dla "zwykłych posłów", chyba, ze wcześniej przed Bogiem zdadzą relację.
 • @Zawisza Niebieski 23:42:21
  Przybliżony termin ???
  Dożyjesz ?
  Bo gdybym ci życzył nawet 120 lat i tak będzie to pewnie zbyt krótki okres
  Marzenia nic nie kosztują

  Widzę że impreza trwa z dobrymi dopalaczami .... przewietrz się chłopie bo już majaczysz

  http://jeznach.neon24.pl/post/145296,przeciw-dopalaczom

  Żegnam staropolskim .....

  KONSTYTUCJA !!!!
 • @Husky 23:51:21
  Czy dożyję? Nikt nie zna wyroków boskich, ale kalendarz wskazuje, że ci o których ich ojciec mówił " 'Moim dzieciom nie wolno dawać władzy. Zniszczą każdego, kto jest od nich lepszy, bo są złośliwi'" wcześniej niż ja przed Bogiem zdadzą sprawozdanie. Czy wierzę, że doczekam aż wrogowie Polski czyli "zdradziecka morda", "zero", "zaprzaniec smoleński Antoni M." przed Polakami i Historią za swe zdrady odpowiedzą, to powiem, że nie wierzę. Ale historia ich oceni, tak jak oceniła historia Targowiczan, gdyż oni ich następcami. Raz targowiczan oceniliśmy, na szubienicach ich portrety wieszaliśmy ocenimy i PiS.
 • Czy są granice szwabskiego skurwysyństwa?
  Są granice szwabskiego skurwysyństwa?
  Nie ma

  https://pbs.twimg.com/media/Dl_VDC_X0AA6M4u.jpg

  Bydlaki...
  brak słów....
 • @Zawisza Niebieski 00:23:20
  PO traci większość w Radzie Warszawy.
  Trzech radnych odchodzi.


  Szczury z Kaczej Kepy uciekaja bo :

  "Kampania Rafała Trzaskowskiego traci szansę, by przekonać i zmobilizować wyborców demokratycznych. Ta kampania i działalność władz Platformy szerzej, w skali kraju są najlepszym gwarantem, by PiS rządził przez najbliższe lata."

  "potrzebny jest dziś Platformie wstrząs". "Platformo, otrząśnij się z letargu, a nie prowadź nas do trzeciej pod rząd porażki wyborczej"


  Źle się dzieje w PO w Polsce i źle się dzieje w PO w Warszawie. Dlatego odchodzimy i zrobimy wszystko by nieudolna, nieprofesjonalna i arogancka kampania prowadzona przez Platformę Obywatelską nie doprowadziła do zwycięstwa PiS" - napisali.
 • @Zawisza Niebieski 23:42:21
  //gdy Polacy już władzę odbiorą z rąk tych co "z ziemi Polski do Wolski"//

  Hello! Rafaello, ale kto spuścił te bomby na Warszawę?
  Co? Same se spadły? NIE, to Niemcy "taśmowy wojowniku" je na nas zrzucili.
  Ci twoi ukochani Niemcy, którym tak wiernie i oddanie służysz.
  WSTYD i HAŃBA!
  To ma być kandydat na prezydenta Warszawy?
  KPINA!

  https://pbs.twimg.com/media/Dl_7VQ_XgAAhYqT.jpg
 • @Husky 17:12:36
  A na jakiej podstawie twierdzisz, że dr. Rafał Trzaskowski służy Niemcom jak PiS i Patryk Jaki Izraelowi? Ja ci mogę powiedzieć, dlaczego służą Izraelowi? Ja ci mogę napisać dlaczego PiS to przedstawiciel Izraela na Polskę? Testament Kaczyńskiego, czyli "bez względu na to kto w Polsce będzie rządził... interes Izraela będzie zabezpieczony", ustawa o IPN autorstwa P. Jakiego, wprost jakby na zlecenie antypolskich środowisk żydowskich w USA. Dziś cały świat wie, że "Polacy mordowali żydów, tylko że nie chcą się do tego przyznać". To wkład Jakiego i PiS w promocję Polski.
  Każdy wykształcony Polak wie, kto był agresorem 1 września 1939, a jełopom co to nie wiedzą kolejne powtórzenie i tak nie pomoże.
 • @Zawisza Niebieski 22:32:36
  //Każdy wykształcony Polak wie, kto był agresorem 1 września 1939//


  No prawie każdy
  Na portalu znam co najmniej trzech ,co tego "nie wiedza" i nawet nie chcą wiedzieć
 • @Husky 16:22:41
  Masz, rację, zrobimy wszystko by Warszawą rządzili ludzie kompetentni a nie jakieś cygany, co się dopiero uczą nad jak rzeką leży Warszawa.

  "potrzebny jest dziś Platformie wstrząs" spokojnie, platforma dopiero 3 lata nie rządzi, daleko jej do wielkigo dokonania tego co przez 8 lat chodził i płakał "Wybory mi sfałszowano". Ale wygląda na to, że Platforma uzyskała dużą szansę, twarzą wyborów znów ma być Kaczyński. Ile razy był "twarzą kampanii" tyle razy PiS tegie baty dostawał.

  A jeśli już mówimy o szczurach, to popatrz jak szczury próbują uciekać przed odpowiedzialnością do PE? Nasza dama z gminy Brzeszcze też chce tam "żółtą modę" promować, mało to wstydu już nam w Europie narobiła?
  https://crowdmedia.pl/wp-content/uploads/2017/03/obora-990x659.jpg
 • @Zawisza Niebieski 22:46:10
  A ten wszarz to uciekł czy nie
  Wróci czy nie
  Na białej kobyle czy też go przywiozą

  https://i.wpimg.pl/O/625x400/i.wp.pl/a/f/jpeg/36149/tusk_eastnews_625.jpeg
 • @Husky 22:50:56
  Czy przewodniczący Rady Europy Donald Tusk uciekł? Był premierem Polski, czy Przewodniczący Rady Europy to awans czy degradacja, szczególnie, że sprawdził się na tym stanowisku, gdyż drugą kadencję juz je piastuje z pełnym poparciem wszystkich krajów z wyjątkiem San Escobar.. Beata Szydło, była Premierem Polski, czy stanowisko posła PE to awans czy degradacja? Donald Tusk sam zrezygnował ze stanowiska premiera, Beata Szydło została z niego wyrzuona. No ale w PiS to chyba normalna strategia awansowania. Premier Marcinkiewicz, dzis w zagranicznym banku za urzędnika robi, premier Kaczyński na "zwykłego posła awansował", czego wymagać od premier Szydło? Będzie poczytała sobie za zaszczyt, że w PE za "zwykłego posła" może uda się jej robić.
 • @Zawisza Niebieski 23:18:43
  Słuchaj, a start kolejnego POyeba , debila wszystkich debili,Komorowskiego do EU to jak nazwiesz
  Z tego co słyszałem ten debil to prezydentem był a nie premierem
  Prawda to
  I jak to teraz skomentujesz
  Jak ?
 • @Husky 22:50:56
  Tak sobie siedzę w sobotni wieczór i myślę, nie mógł by ten nasz skarb narodowy" długoPiSa o jakiś tam krzyż kawalerski poprosić, to tak tylko tytułem człowieka wolności PiSowskiej gazetki ramię w ramię z panią Wolfgangową się zadowala. Może to oznaka skromności, a może prosił, tylko mu długoPiS odmówił? Któż to wie?

  Chcieli upamiętnic pobyt Kaczyńskich na hali, ale jakoś nie wyszło
  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/kaczynscy-na-hali-w-czasie-strajku-w-stoczni-gdanskiej-w-gorach.jpg
 • @Husky 23:35:21
  "debil wszystkich debili" coś w tym jest, pokonał Jarosława Kaczyńskiego aż miło było patrzeć, to coś z tymi debilami jest na rzeczy. Był prezydentem Polski, żadnego samolotu nie rozwalił, i może wystarczy?

  Ale dla mnie niech startuje, wyborcy zdecydują, choć to już historia, powinien mieć trochę opamiętania, tak jak i Kaczyński. O obu powinniśmy mówić jako o postaciach historycznych a ci ciągle tego nie pojmują. A ten co "debilom" w inteligencji sprostać nigdy nie potrafił nagle chce być lokomotywą wyborczą, :):):):) Chyba lokomotywą z zablokowanymi wózkami napędnymi, co się na końcu składu telepie? Jak to skomentujesz?
 • @Zawisza Niebieski 23:39:58
  Tak sobie siedzę w sobotni wieczór i myślę, nie mógł by ten( nasz krul europy, nasz skarb narodowy) o jakiś tam ładniejszy pomnik poprosić.
  Bo ten co mu koledzy z PO postawili to przypomina mi raczej debilnego błazna narodowego.


  http://static.prsa.pl/images/5e505401-b269-4ec4-a48e-efb7d3a9e38b.jpg
 • @Zawisza Niebieski 23:51:55
  Czyli już nie degradacja.
  Zatklalo ci ....
  Pajacujesz i lawirujesz jak małpa na karuzeli

  // Był prezydentem Polski, żadnego samolotu nie rozwalił, i może wystarczy?//
  Zakonnicy nie przejechal
  A żaden inny prezydent nie nakradł tyle co ta kreatura i może wystarczy?
 • @Husky 23:35:21
  A jak już o polityce rozmawiamy, to co powiesz na to, nasz Duda do USA jedzie i podobniez prezydent go przyjmie
  Jak niejaki Jaki stworzył ustawę to dyplomacja USA powieziała, że dopóki ustawy nie poprawimy to Duda będzie mógl Biały Dom oglądać zza parkanu. No i oglądał w czasie ostatniego wyjazdu. Gdy najwyższym stanowiskiem urzędnikiem który się z Dudą spotkał był odpowiednik naszego prezydenta Będzina.
  Pojechali do Izraela po gotowca, przywieźli ściągę i poprawili nieudacznego Jakiego. Teraz Duda do Białego Domu zaproszony. Brawo PiS, to jest powaga Polski na PiSowskie możlliwości. Ile będziesz miał tematów do pisania o łasce jaka Dudę spotka.
 • @Zawisza Niebieski 00:08:37
  Polska w izolacji !!!!
  Coś się zmieniło w twoich genialnych wpisach
  Cholera

  Są takie budynki na Kaczej Kępie gdzie można spotkać kilku Napoleonów, Einsteinów a i Aleksander Macedoński się czasem przytrafi...
  Sądzę, że ty,Czaskoski i kilku z twojej PO byście się czuli tam jak u siebie.

  Dobranoc
 • @Husky 23:53:31
  Skarba narodowego to mamy jednego, Siedzi na Żoliborzu z sarkofagiem swego brata, pilnowany 24 godziny na dobę. "To jest skarb na PiSu możliwości"

  Ale gdzie ten pomnik stoi, próbowali nieudacznicy gdzieś go postawić, ale nie potrafili, ponosili ponosili i poszli. Zawsze jakieś fakenewsy wrzucasz.

  Co ma się to do tak trwałego pomnika na cokole stojącego, i przez Polaków ubranego, w najmodniejszy w Polsce strój.
  http://bi.gazeta.pl/im/4b/a5/16/z23744843IE,Biala-Podlaska--pomnik-Lecha-Kaczynskiego-w-koszul.jpg
 • @Zawisza Niebieski 00:18:21
  No widzisz jakich debili mamy w tej twojej PO
  Tylko czemu ich chcesz prześcignąć.
  Czemu.
  raz jeszcze na dobranoc staropolskim :
  KONSTYTUCJA
 • @Zawisza Niebieski 00:18:21
  //Siedzi na Żoliborzu z sarkofagiem swego brata, pilnowany 24 godziny na dobę. //


  Czy nazwanie ciebie zwykłą HIENĄ ,to wielkie nadużycie, czy tylko to taka cecha
 • @Husky 00:25:09
  Jeśli już staropolskie pożegnanie, to lepiej "niech twój sen mary/nocnice omijają.

  Prawda dla zwolenników PiS zawsze bywa bolesna, szczyty głupoty jakie oni osiągają powodują, że człowiek w osłupieniu staje i ciężko to bronić a ty musisz.
  Czyż nie jest prawdą, że naszego skarba narodowego pilnują 24 godziny na dobę, czyż nie jest prawdą, że przez ścianę z sarkofagiem (tym pierwszym) swego brata sypia? Ciężko to zrozumieć, ale to cały PiS na trzeźwo pojąć nie sposób.
  Dobrej nocy.
  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/ryszard-czarnecki-wszedzie-dobrze-ale-wszedzie-najlepiej-partie-polityczne.jpg
 • @Zawisza Niebieski 01:13:34
  Odpowiedzią na ten i poprzedni komentarz jest mój wpis.
  Jestem przekonany że ty jako dziennikarz w tej redakcji miałbyś eksponowane miejsce. A nawet powiem więcej , byłbyś od wielu z nich dużo lepszy.
  Zycze ci naprawde dobrego samopoczucia
  Baw sie dalej.

  Hieny cmentarne bez kręgosłupa
  https://antykomunista.neon24.pl/post/145328,hieny-cmentarne-bez-kregoslupa

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej