Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
956 postów 30099 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Hieny cmentarne bez kręgosłupa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Absolutnie mi nie po drodze z Millerem, ale coś takiego mogły spłodzić tylko skończone kanalie... Ktoś to wymyślił, ktoś zaprojektował, ktoś zaakceptował do druku... Ferma hien i lisów...

Chyba ktoś zapomniał, że czasem słowa mogą bardziej ranić niż ból fizyczny.

Ef 4, 29: Niech nie wychodzi z waszych ust żadna mowa szkodliwa, lecz tylko budująca, zależnie od potrzeby, by wyświadczała dobro słuchającym.

 

Bezgraniczna podłość.

Jakim trzeba być skur****nem, by stworzyć taką okładkę!? Trzeba jak widać być pracownikiem Faktu. Wy Niemcy i wy polskojęzyczne prostytutki medialne nie uszanujecie niczego! Największej ludzkiej tragedii! .

Jesteście OBRZYDLIWI!

         

Uczniowie Tomasza Lisa doścignęli swojego mistrza

Tej podłości nie da się komentować, jeśli zostało się wychowanym na wartościach chrześcijańskich. Wyrazy głębokiego współczucia dla Rodziny Pana Premiera Millera.

Jak można spojrzeć w lustro uczestnicząc w tworzeniu takiej okładki? Tu natychmiast powinna być dyscyplinarka dla naczelnego i autorki.

 

Ktoś wymyślił - autorka Rubaj Magdalena Ktoś zaakcetował - naczelny Feluś. Ktoś przyzwala?- czy nie my wszyscy? Kupujemy, czytamy, komentujemy.A ludzi kupujących ten szmatławiec u nas dostatek.Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy takie szmatławce kupują...Każdego dnia z drukarni Bauera w Wykrotach k. Boleslawca wyjeżdża kilkanaście zestawów TIR z takim gównem. Nie płacą podatków bo ta fabryka gówna leży w specjalnej ekonomicznej strefie. Pracownicy nie mają tam żadnych praw i pracują za głodowe stawki.

Dobrze kiedyś Mazurek powiedział, że dziennikarstwo opiera się obecnie na marnych/głupich ludziach, a głupsi od dziennikarzy to już tylko aktorzy są.Feluś niby przeprasza teraz za tę okładkę, ale robi to tylko dlatego, że zorientował się, że przesadzili, że nawet ich nędzne standardy zostały przekroczone.

A tak wyglądają "przeprosiny"!!!
To jest dopiero skandal.
Pan redaktor Robert Felus wyznaczył nowy standard dna.  Rów Mariański się zawstydził!

 

 Zbydlęcenie...za garść srebrników napiszą wszystko..

Pani Redaktor Hiena.

Magdalena Rubaj

 

         

Ta bezlitosna brutalność jest tradycją prasy niemieckiej. Zarówno Newsweek Lisa jak i Fakt należą do tzw. gównoidów. Wszyscy, którzy układali tę czołówkę powinni wylecieć na bruk. To nie żaden błąd, żadna wpadka. To był świadomy wybór, by zaszokować i zarobić na czyjejś tragedii. To podły i wstrętny, ale stały sposób postępowania pracowników tego szmatławca jakim jest „Fakt”.

Czy aby na pewno nie ma bata na tego szmatławca? Wreszcie trzeba przestać się prdlć z takim czymś (chciałem użyć konkretnego słowa, ale...). To nie tylko FAKT. Czy nasze państwo jest tak słabe by zadziałać odpowiednio.

„Fakt” i i jego niemiecki właściciel koncern Axel Springer zapłacą potężną cenę za swą podłość. Nikt nie zrobił tak dużo, by PiS zechciał wrócić do swego  pomysłu repolonizacji mediów, co „Fakt” i Axel Springer. Co zdobywca tyt:Hieny roku T.Lis i Newsweek.

Konkurs na dziennikarską „Hienę Roku” właśnie się rozstrzygnął.

 

 

Wczoraj odbył się pogrzeb Leszka Millera juniora. Urna z jego prochami spoczęła w rodzinnym grobowcu. Wieczorem tego samego dnia były premier Leszek Miller zamieścił w sieci poruszający wpis.

"Żyjemy obok śmierci, każdego dnia obrzuca nas swoim spojrzeniem, czasami wręcz czujemy jej lodowaty powiew, ale gdy umiera ktoś, kogo kochamy śmierć zabiera także cząstkę każdego z nas.
Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy wzięli dziś udział w pożegnaniu naszego Syna Leszka."

          

Były premier w mediach społecznościowych opatrzył swój wpis zdjęciami zmarłego syna. "Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy wzięli dziś udział w pożegnaniu naszego Syna Leszka" - dodał.

Podczas przemówienia jego ojciec przypomniał, że 35 lat temu stał w tym samym miejscu z synem, gdy wspólnie żegnali zmarłą mamę premiera, Annę.

- I wtedy mój syn przez łzy mówił: "Babciu, dlaczego umarłaś?". Dziś za chwilę nasz syn u boku swojej babci przejdzie do wieczności, a ja z żoną pytamy: "Dlaczego umarłeś?" - mówił były premier Leszek Miller.

 

 ps.

Już dawno mówiłem o repolonizacji mediów ..

Pozdrawiam

 

 Źródła:
TT.FB.Internet.

KOMENTARZE

 • P.Rubaj
  Nazwisko i oblicze mówią same za siebie.
 • @zbig71 10:08:25
  To ...FAKT
  pozdrawiam
 • medialne prostytutki
  to po amerycku prestytutki,

  a po polsku to chyba będzie prastytutki,

  a jeśli chodzi o PiS, to jak pamiętam, Porozumienie Centrum wylansowało sprzedaż tytułów w obce ręce.

  Zmądrzeli, czy co?
 • @interesariusz z PL 10:44:17
  Juz Napoleon mawiał, że bardziej boi się trzech gazet niż trzech tysięcy bagnetów
  Pozdrawiam


  ps.
  też bym coś na twoim blogu skomentował
  ale ban od @partyzanta (od kilku lat) nadal obowiązuje
  8-))))))
 • @interesariusz z PL 10:44:17
  // Porozumienie Centrum wylansowało sprzedaż tytułów w obce ręce.//

  „Fakt” – to ogólnopolski dziennik wydawany od 2003 w Warszawie przez niemiecko-szwajcarskie wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska, część koncernu mediowego Axel Springer SE.

  Czy wówczas było jeszcze Porozumienie Centrum.
  FAKT to nowo powstałe medium
 • Husky
  To ładne z Pana strony: dobrze świadczy o etyce i o kulturze. Leszek Miller nie jest z Pana bajki, a mimo to... Proszę bardzo. Taka właśnie powinna być Polska, aby była nasza.
  Pozdrawiam z wyrazami szacunku i uznania. BJ
 • @Bogusław Jeznach 12:55:48
  A tu dzisiejsze reakcje na publikacje FAKT-u

  ""Z trudnym do opisania oburzeniem przyjęliśmy okładkę jednego z tabloidów, która pogwałciła żałobę pana premiera Leszka Millera i jego rodziny" - napisał w specjalnym oświadczeniu Marcin Lewicki z Press Club Polska. To reakcja przedstawicieli branży na kontrowersyjną okładkę "Faktu"

  "Są w życiu wydarzenia, wartości i uczucia, które wymagają szczególnej rozwagi, także od dziennikarzy. Taką sytuacją jest śmierć jedynego syna i ukochanego ojca. O potrzebie jak najdalej idącej delikatności wobec osób dotkniętych tak niewyobrażalną tragedią wie każdy myślący człowiek. I nie ma żadnego znaczenia, czy dotknęła ona przeciętnego Kowalskiego czy powszechnie znanego polityka" - czytamy w oświadczeniu wydanym przez Radę Press Club Polska i zatytułowanym "To nie jest dziennikarstwo".

  "To skrajnie zawstydzające żerowanie na ludzkiej tragedii. Nie ma słów, którymi można dostatecznie dosadnie określić to postępowanie" - pisze reprezentujący organizację twórczą ludzi mediów Marcin Lewicki.

  Na koniec zwraca się do byłego premiera Leszka Millera i jego rodziny o "przyjęcie wyrazów najszczerszego współczucia". Press Club Polska to organizacja wspierająca zawodowo dziennikarzy oraz dbająca o prawa obywateli do rzetelnych informacji.
  To co zbulwersowało wiele osób, to jednak przede wszystkim tytuł: "Ojciec wybrał politykę, a syn sznur".

  "Wczoraj czytałem komentarze pod wpisem Leszka Millera. Dziesiątki komentarzy! I wiecie co? Wszyscy, jak jeden mąż składali kondolencje, wyrazy współczucia i szacunku. Bez wyjątku! Was na to nie było stać. Jesteście zerem" - skomentował Bartłomiej Graczak, reporter TVP.

  Szefowa gabinetu politycznego premiera Leszka Millera w latach 2003-2004 Aleksandra Jakubowska dodała: "Wracam z pogrzebu Leszka Millera Jr. Widziałam rozpacz Oli, Leszka i Moniki... Porządny człowiek z tym brukowcem, którego nazwy brzydzę się wymienić, nie powinien mieć nic wspólnego!"


  "W głębokim poważaniu można mieć takie przeprosiny już po ukazaniu się tytułu, a ukazuje się on w dzień pogrzebu syna pana premiera Millera" - napisała z kolei rzeczniczka SLD Anna Maria Żukowska. "Były wkalkulowane w cenę publicity. Nie wierzę w ich szczerość. To, co zrobił "Fakt", można określić tylko jednym wyrażeniem: skur****stwo".
 • @Husky 11:01:19
  Zupełnie Cię nie pamiętam,

  komentuj, byle z sensem
 • @Husky 10:12:48
  Tej Rubaj czy jak tam jej to nawet mój labrador by nie ruszył. To taka sama jak ta "kandydatka" na "prezydętkę" z chazarskich złodziei Wrocławia.
 • @Husky
  Miller także nie z mojej bajki, lecz tak po ludzku jak człowiekowi współczuję straty syna. Rodzice nigdy nie powinni opłakiwać śmierci swych dzieci, urządzać im pogrzebu, w czasie pokoju raczej odwrotnie. A ta chazarska bladź Rubaj niech za to zbydlęcenie smaży się w piekle.
 • @Husky 13:19:51
  Ten cały Feluś to niech te swe "przeprosiny" w dupę wsadzi. Ten ludzki odpad, śmieć powinien mieć te swe ryło porządnie oklepane na ulicy.
 • @kula Lis 67 13:33:12
  Rubaj
  Nacja wypisana na twarzy.
  Niemcy, do ideologicznej walki z Polakami, zatrudniają wyjątkowych bydlo
  Dla szwabów to "coś lekkiego" na weekend.

  Wcześniej w obozach jeden publicznie mówił, że nie ma dla niego lepszej lektury niż codzienna lista śmierci.
  Więc co się dziwić, stara dobra szkoła pozostała.

  A Polacy gorszego sortu do tej europejskości dążą.
 • @kula Lis 67 13:41:05
  Stare przysłowie mówi pluń świni w oczya ona powie że deszcz pada więc nasze oburzenie tak po nich spłynie i założę się że znajdą się obrońcy tej okładki i tak zwanej wolności dziennikarskiej ,wolności słowa itd itp
 • @kula Lis 67 13:45:25
  Kupujesz sponsorujesz

  https://pbs.twimg.com/media/Dl_vR84XoAAIYoK.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/Dl_u020XsAAM__O.jpg
 • To "we peple" terroryzujący świat od wielu wielu lat.
  Oni nie mają żadnych hamulców moralnych.
  Oni się głośno i nieskrępowanie wycieszają jak komuś kogo nie lubią stanie się krzywda jako go np mordują jak Kaddafiego (zachowanie Clinton).

  Oni mają swoje święto gdzie skaczą z radości gdy mordują ich przeciwników.
  To zbrodniarze którzy wysysają swoje zbrodnicze i amoralne zachowania ze swojej tradycji narodowej a właściwie religijnej (Tora , Talmud)
  Ich tożsamość narodowa na tym właśnie polega...
 • @Husky 14:01:58
  Tą obrzydliwą chazarską skrybę z brukowca i jej szefa Felusia może kiedyś spotkać podobna sytuacja, czego im życzę, bo w życiu sporo spraw jest dziełem przypadku czego potwierdzeniem jest jego obecność wśród żywych!!!
 • @Husky wiesz, że...
  Nie trawię komunistów ale Miller zawsze miał klasę, nie to co ten w sweterku-przewodniczący SLD czy taki chazarski opój Stolzman vel Kwachu! Wyrazy współczucia rodzinie Millerów !
 • @kula Lis 67 14:04:10
  Politycy PO i Nowoczesnej zaczepiają, atakują i obrażają dziennikarzy TVP. Regularnie, bez żadnych oporów, coraz częściej po bandzie.

  Nad wyczynem Faktu... milczą. Cicha akceptacja.
  Znamienne
 • @kula Lis 67 14:09:12
  Media niemieckie nie mają nic wspólnego z wolnością słowa. To front walki ideologicznej i mówi się to otwarcie.
 • @Husky 14:10:25
  Dal pełnego obrazu warto dodać że dokładnie to samo robią solidaruchy z PISu w stosunku do ludzi którzy budowali PRLu (większość Polaków).
  I trzeba dodać że ze strony tzw laickiej lewicy nie widać takich zachowań.

  Teraz mamy pełny obraz Solidaruchów z PO i PIS i KK oraz post socjalistycznej lewicy Polskiej.

  Widać kto na kogo szczeka i jak sieje nienawiść... a jednocześnie oburza się gdy go traktują tak samo jak on innych.

  Warto sobie uświadomić te relacje.
  Bo hołota jest nie tam gdzie szuje wskazują brudnymi paluchami np w swoich mediach ale tam gdzie szuje brylują jako "elyty".
 • @Husky 14:01:58 Nie ma większej tragedii i większego bólu, nad stratę dziecka. Współczuję każdemu ...nawet wrogowi.
  Poziom "faktu" pokazuje całą klasę lewactwa - obrzydliwsza niż gnojowica...Wreszcie politycy Lewicy zrozumieli czym jest Ringier Axel Springer. To medium wrogie polskiemu rządowi. To medium podporządkowane interesom Niemiec i realizuje interesy Niemiec. Najgorsze jest, że to przecież "polacy" piszą i publikują w tej gazecie. Jakim upadłym i niemoralnym trzeba być by pisać, że "Miller wybrał politykę a syn sznur" jaką gnidą świnią, parszywcem i szubrawcem trzeba być by posunąć do takiej retoryki? Kim jest ten kto to pisze? To ewidentne naruszenie dóbr osobistych i tytuł do złożenia pozwu sądowego! Co był winien Miller junior? Nie był osobą publiczną! Że niby co, Leszek senior jest odpowiedzialny za śmierć syna bo wybrał politykę?! I to wszystko w trakcie pogrzebu! Masakra! Ja osobiście uważam, że to jest największa podłość jaką może wyrządzić "dziennikarz" drugiej osobie. To być powinna rekordowa kara! Miller senior powtórzę to nie moja bajka ale panie premierze! Współczuję! Żadne słowa pocieszenia nie ukoją bólu panie Leszku po stracie syna i to jedynego dziecka ale za te słowa tego brukowca powinien pan puścić ich z torbami a porządni Polacy nie wezmą tego do ręki! I zachęcam: Puść pan ich te sprzedajne szwabskie hieny chazarskie w skarpetkach! Angora po katastrofie górniczej gardłowała, że rodziny górników są po ich śmierci bogatsze niż przed. Szmatławce inne nie będą.
 • @kula Lis 67 14:22:05
  Specjalna zagrywka niemieckiego szmatławca żeby odwrócic uwagę od rocznicy napaści hitlerowskich Niemiec na Polskę ,po tej okładce nie ma już żadnych granic dla antypolskich mediów.
 • @kula Lis 67 14:22:05
  Czy to ten Leszek, który zgarnął wraz z Kwachem 20 baniek od CIA?
 • @Talbot 14:26:42
  No i co z tego? Nie o tym dziś mowa. Przyhamuj nie bądź hieną jak ta chazarka Rubaj i Feluś.
 • Już po konwencji PIS-u , zaczynamy 3 . 2 . 1 ...
  https://pbs.twimg.com/media/DmFrblFWwAAb11H.jpg
 • @kula Lis 67 14:22:05
  Pewien "dziennikasz" nie nadąża suszyć pieluch taką mają sraczkę

  https://pbs.twimg.com/media/DmFrjRZXcAMNxk-.jpg
 • @Husky 14:33:45
  A tak cieszyli się nawet tu co poniektórzy w tym niebieski, że Kaczyński umierający, że grudnia nie dożyje, a tu pozostał im tylko ból dupy. Pzdr!
 • @kula Lis 67 15:12:46
  I wycie !!!!
 • Nastały takie czasy, że prawda, honor przestają mieć jakąkolwiek wartość
  Człowiek z sądownie powierdzoną kłamliwością zarządza telewizją, która chyba dla poniżenia Polaków zwan "narodową". Chłystek dla zmyłki zwany dziennikarzem TVPiS publikuje zdjęcia lekarki dla żartów wykonane przy luksusowym samochodzie pracującej na misji ratującej życie ludziom z terenów objętych wojną. Pewna miernota "trotylem" zwana ogłasza, że polityk prowadzi dom publiczny w swoim mieszkaniu, pewien boger "pożal się boże" nazywa alfonsem człowieka który nigdy w zwym życiu nie miał do czynienia z udostępnianiem usług seksualnych świadczonych przez inne osoby. Pewien bezdzietny ojcec prowadzący trzeciorzędną prywatną uczelenkę domaga się dla niej finansowania państwowego. Pewni politycznie sterowani prokuratorzy, wyciągają zmarłych z grobów mimo wyraźnego sprzeciwu rodziny. Pewni pożal się boże "dziennikarze", z żałoby ojca, co syna utracił robią sobie polityczne prześmiewki. Świat schodzi na psy, by nie powiedzieć PiSy.
 • @Zawisza Niebieski 15:27:30
  Dla większości Polaków prawda i honor ciągle mają znaczenie.
  Dla globalnej mafii żydowskiej ...nie mają żadnego znaczenia, uważane są za słabość, naiwność... motyw do wykorzystania w cele zmanipulowania "pożytecznych idiotów"..

  Dla sprzedajnych amoralnych szui prawda i honor to tylko maseczka, przebranie, maskowanie...
 • @Zawisza Niebieski 15:27:30
  Czeka ciebie bardzo długi ból a raczej bul dupy i bardzo długie wycie ci pozostało.
 • @Husky 15:23:32
  Miesiącami spekulowali o zdrowiu prezes PiS. Dziś mogą być zdziwieni w tym niebieski, etc..
 • @Zawisza Niebieski 15:27:30
  Jeżeli przywlekłeś się tu aby trollowac w stylu a u was biją murzynów to raczej skończ na tym jednym komentarzu.
  Publikując ta notkę o hienach dziennikarskich to i ciebie miałem na myśli
 • @kula Lis 67 15:44:29
  Nie ma miejsca na konwencję PiS dla dziennikarzy Newsweeka i Fakt
  Uuuuuu tak mi przykrooooo

  https://pbs.twimg.com/media/DmEmCarX4AEXk5D.jpg
 • @Oscar 15:36:04
  Masz rację, dla większości Polaków honor i prawda mają znaczenie, tyle, że ci Polacy do polityki się nie rwą. Polityka, media oraz trolling to domena ludzi bez honoru, którym fakty nie przeszkadzają, a przyświeca zasada, rzucać g... może coś się przyczepi. Tylko, gdy prawdę im w oczy powiedzieć, a jeszcze lepiej zrobić im to, co oni zwykli, bardzo będąc dumni z tego innym robić, wtedy pojawia się wycie, piękne wycie.
  Gdy zwożone ... w czasie rocznic Powstania Warszawskiego wyły na cmentarzu Powąskowskim, to było OK, gdy Dudzie przypomina się czego strzec przysięgał, to pojawia się wielkie wycie.
  Patryk Jaki, co o rzekach w Polsce nie ma pojęcia próbował wmówić komuś, że prowadzil agenję towarzyską. Mam nadzieję, że beknie za to w procesie cywilnym.
  Prawda, rządzą nami sprzedajne, amoralne szuje, dla których honor i prawda, prawo, sprawiedliwość, to tylko wyblakłe hasełko wyborcze dla narodu głupiego. Na sztandarze "tylko prawda" na ustach "tylko kłamstwo, obłuda, pomówienia".
 • @Husky 15:50:27
  Hieny dziennikarstwa, hieny polityki twierdzą, mówią o prawdzie, kłamiąc w żywe oczy. Dziś stadem hien dziennikarstwa można określić TVPiS, pod wodzą sądownie stwierdzonego klamcy Kurskiego, ale również tych, co mówią o innych, że prowadzili działalność sutnerską, gdy sami wiedzą, że to nieprawda.
 • @Zawisza Niebieski 16:46:30
  //Gdy zwożone ... w czasie rocznic Powstania Warszawskiego wyły na cmentarzu Powąskowskim, to było OK//

  tak było ok. !!!
  i pisały o tym media mające w własnych szeregach totalnych analfabetów twojego pokroju.
  I ty analfabeto chwalisz się Warszwskim pochodzeniem pisząc o //cmentarzu Powąskowskim//,
  Jak cię zameldowany w Kaczej Kępie nie wstyd tak pisać. Jak cię nie wstyd.
  Ale widomo jak się na potrzeby gawędzi chwalić można tu własnym "wykrztałceniem" a ci mu "ówieżom" bo sami.... nie lepsze mają

  Tak WSTYD
  PO prostu WSTYD
  kończ błaznowanie
 • @Husky 17:25:47
  Uczciwość, jedność, wizja rozwoju czy brudne knucie, afery i podziały? Której Polski chcą Polacy? Konwencja PiS to totalny nokaut dla totalniaków.

  https://wpolityce.pl/polityka/410412-uczciwosc-jednosc-rozwoj-czy-knucie-afery-i-podzialy

  Ps..."Prawo i Sprawiedliwość ma wizję, czuje dumę z Polski, interes narodowy stawia na pierwszym miejscu" - a mafiozi z PO, .N czy PSL żyją nienawiścią do polskiego patriotyzmu, bo nie mogą rabować Polaków. Social w wykonaniu PiS jest dobrym rozwiązaniem. No i trochę dziegdziu ku opamiętaniu PiSu...a raczej Morawieckiego i jego rządu. Natomiast ukraiński potop, migracja z Bangladeszu czy Nepalu do Polski może być przyczyną klęski PiS w 2019 roku. Nie taka była umowa w 2015 roku.
 • @Husky 17:25:47
  Celna odpowiedź PiS na "konwój wstydu" PO. Schetyna i spółka mogą być zaskoczeni. "Pajęczyna chciwości opozycji oplotła samorządy". ZOBACZ
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19hYjA3Ni9wLzIwMTgvMDkvMDIvMTkxMC85MjgvNGRlY2M1MWVkNTlhNDIzOGEzMmVlYmI2YjZjY2Q2ZmEucG5n.png

  W Polskę ruszyły billboardy Platformy Obywatelskiej, na których przedstawione są fałszywe zarzuty wobec Prawa i Sprawiedliwości, jakoby partia Jarosława Kaczyńskiego miała przygarnąć miliony. Tymczasem partia Schetyny może być zaskoczona, bo w internecie pojawiła się strona „Konwój wstydu”, na której możemy dowiedzieć się o nadużyciach działaczy PO i PSL w samorządach!

  https://wpolityce.pl/polityka/410405-pis-odpowiada-na-konwoj-wstydu-platformy
 • @kula Lis 67 17:52:51
  //Natomiast ukraiński potop, migracja z Bangladeszu czy Nepalu do Polski może być przyczyną klęski PiS w 2019 roku. Nie taka była umowa w 2015 roku.//
  I tak może się to skończyć
  Niestety

  https://pbs.twimg.com/media/DmGZPXEXgAE-bxd.jpg
 • @kula Lis 67 17:52:51
  10-latek z Afganistanu zgwałcił swego szkolnego kolegę na wycieczcie berlińskiej szkoły.Dwóch innych uczniów,imigrantów z Afganistanu i Syrii przytrzymywało Niemca!

  Niemcy robią krzywdę swoim obywatelom!
  Chcą tę krzywdę zrobić i nam, zmuszając nas do przyjęcia takich imigrantów!

  https://pbs.twimg.com/media/DmEWP0WXoAEL5_g.jpg
 • @kula Lis 67 18:02:11
  Pani widzi zapłakanego rycerza i do niego podchodzi.
  -rycerzu a czemu ty płaczesz
  -bo Ruda dostała po ryju !!!!!
  -rycerzu a coś jej się stało ?
  -nie
  -no to czemu płaczesz jak jej nic nie jest ???
  -no bo ja tego nie widziałem !!!!

  8-)))))))))
 • Cóż, Niedziela, Dzień Pański.
  A dopiero teraz mam chwilę dla NE-onu i widzę na stronie głównej tekst Huskyego tak właściwie o przyzwoitości oraz jej totalnym braku. Po paru rzeczowych komentach na tak i nie, zaczyna się do bólu typowa polityczna nawalanka okołowyborcza.

  Tak pomyślmy, jeśli ktoś z rodziny czy znajomych Pana Leszka Millera przeczytał pierwszy i drugi tekst na u "neomoczarowców i żydożerców" to mógł być zaskoczony.
  Naszą przyzwoitością i szacunkiem dla przeciwników. A gdy doczytał się dyskusji powyżej to... no tak :( Wychodzi typowe polish hell.

  Chociaż my bądźmy przyzwoici i wolni od politycznego(wiem że w dobrej sprawie) zacietrzewienia w obliczu tragedii rodzinnej.

  W moim motto jest fragment o tym że nie wykluczam normalnej dyskusji z tzw. czerwonym.

  Teraz właśnie zdarzyła się jedna z okoliczności kiedy TRZEBA zająć stanowisko. Dlatego jeszcze raz: Panie Leszku, odwagi, nietracenia nadziei i sił. Ma Pan jeszcze Rodzinę, Przyjaciół, Idee.
  Dla nich warto żyć. Ave.
 • @brian 19:47:01
  Aha Husky, * * * * * za tekst. I za postawę ogólną.
  Hycla rzucającego pojedynczymi * kiedyś nazywałem Koprofilny Ninja.
  I on wie że nie chodziło o to żeby szczególnie lubił koperek:)
 • @brian 19:47:01
  "Serdecznie dziękuję za wyrazy współczucia i sprzeciw wobec praktyk żerujących na ludzkiej tragedii" - napisał na Twitterze Leszek Miller.

  Były premier skomentował w ten sposób oświadczenie Press Club Polska.

  ps.
  Róbta co chceta, nie ma żadnych wartości ani świętości.
  Ludzie cofają sie do zwierząt
 • @brian 19:53:59
  Dziekuje za komentarze i ocene
  Pozdrawiam
 • @zbig71 10:08:25
  OBLICZE ? To spasiona chazarska morda.
 • @Husky 18:11:08
  Wydawało jej się, że człowiek pięścią, nie głową myśli, bo głowa u niej pusta.
  I wzorem "szmalcownika" Ryszarda Czarneckiego
  http://d.demotywatory.net/1291.jpg
  na śmietnik historii podążyła. "Pełnomocnik wojewody dolnośląskiego Dominika Arendt-Wittchen (jakże polskie to nazwisko) złożyła dziś rezygnację" - powiedział PAP wojewoda dolnośląski Paweł Hreniak. Będzie miała czas kolegom miejsce przygotować.

  Słowo prawdy zakłamać się nie da. "Konstytucja Jędrek" jak mara nocna za Adrianem podąża, przez morza, przez oceany, do USA, do Australii, gdzie się nie obejży, tam Konstytucję widzi.

  Puszczają nerwy, strach w oczy zagląda, upływa dzień za dniem i coraz bliżej dnia, gdy przed narodem, przed Trybunałem Stanu trzeba będzie ze złożonej przysięgi się rozliczyć. Poczekamy, nasi ojcowie targowiczan w czasie powstania kościuszkowskiego rozliczyli, rozliczymy i dzisiejszych targowiczan. Przyjdzie taki dzień i to szybciej się to niż PiS wydaje. A zegar tyka tyk, tyk, tyk.
 • @Jaromir 02:25:34
  //A zegar tyka tyk, tyk, tyk.//
  Konstytucja
  Konstytucja
  Konstytucja
  Ale jaja 8-)))))))
  Jak to byli ubecy, kapusie, zwykli łajdacy urastają teraz do "opozycjonistów".

  ps.
  Każdy uczciwy Polak zrobiłby dokładnie to samo. Są pewne granice
  Nie zrozumiesz.
  Druga sprawa. Ruda małpa przekraczała wszelkie dopuszczalne "normy zdziczenia", że o innych normach nawet nie wspomne.
  Pani Arendt-Wittchen zasłużyła na poparcie wszystkich normalnych Polaków.

  Nie popieram przemocy ale odpowiedzcie sobie sami, na co zasługuje osoba atakująca staruszków, zakłócająca spotkania poświęcone Polakom, którzy zostali bestialsko zamordowani w obronie Ojczyzny?

  Nie pochwalam, ale rozumiem.
 • @Husky 08:48:46
  Proponuję nagrodę dla tej odważnej kobiety. Tej rudej szmacie należy się znacznie więcej niż dostała. Trzeba ją zapędzić pod prysznic, bo cuchnie na odległość.
 • @kula Lis 67 10:04:01
  Jedyną,która stanęła w obronie prawa do spokojnego i niezakłóconego udziału w tak ważnych uroczystościach
  Tak broniła jak umiała
  Nie należy prowokować, bo to czeka każdego prowokatora.
  Mój dziadek to tak by powiedział :
  "Walić w mordę i patrzeć czy równo puchnie ".
 • @Husky 08:48:46
  Ta pani otrzymała nagrodę na jaką w pełni zasłużyła, wykop ze stanowiska. Jak kogoś ręce swędzą, niech trzyma je w kieszeni, jeśli jest taką idiotką, że nie potrafii to wykop do zajęć, w których lepiej ręce wykorzysta, np. łopata.

  "Tak broniła jak umiała" to tylko świadczy o mizernych kompetencjach PISiewiczów. Mierny ale wiierny. Teraz jeszcze do sądu, za naruszenie nietykalności, jakaś nizła grzywna, albo z rok w zawiasach i PiSiewicze może pojmą gdzie ich miejsce. Taka lekcja kultury.
 • @Jaromir 12:05:12
  Już zalany ?
  Tak od rana ?

  Ile dostał BANDYTA wnuk Walesy ???
  Wiesz coś KOD-ziarzu w tym temacie.
 • @Jaromir 12:05:12
  Jak popadnie na ścierwojada UB-eka Tuleyę to ten gotów ją skazać za pobicie ze skutkiem nieomal śmiertelnym, gorsze od katowania na UB w latach 50.
 • @kula Lis 67 10:04:01
  Brawo uratowała honor męskiej części społeczeństwa.

  https://pbs.twimg.com/media/DmG0f9GXgAEbG_C.jpg
 • @Husky 10:49:23 mój dziadek to samo mówił, ojciec także.
  Tylko ich metody stosowane wobec nich są skuteczne i zrozumiałe dla nich. Kto ma miękkie serce musi mieć twardą dupę.
 • @Husky Lewactwo jest jak stonka, na stonkę stosuje się Azotox!
  Czego można oczekiwać od naczelnego najgorszego niemieckiego szmatławca. Pozwolono na wejście na rynek tego dennego brukowca wydawanego przez Springera. Dobrali sobie takich "felusiów", bezmyślnych picerów bez etyki zawodowej. Teraz są efekty..Oni przepraszają tylko wtedy gdy reakcja społeczna i odbiór jest dla nich fatalny, gdyby to było inaczej albo obojętnie, jeszcze tydzień jechaliby na na tragedii rodzinnej Millera to cecha szmatławców. Sami szkopy dali doskonały pretekst o rychłą dekoncentrację mediów, a teraz szabesgoje Gliński i Sellin niech ruszą wreszcie cztery litery.
 • @Jaromir 12:05:12
  Donald Tusk
  Bruksela 03.09.2018

  "Ohydna agresorka, bijąc uczestniczkę pokojowej manifestacji staje się dla nas symbolem postępującej faszyzacji tej władzy. Ale też nie bójmy się (i nie wstydźmy) oddawać cześć odważnej kobiecie, która stanęła na drodze pisoskiej nawały - nasza strona potrzebuje symboli oporu"

  https://pbs.twimg.com/media/DmJyffhX0AEnMtf.jpg
 • @kula Lis 67 12:24:13
  To praktykująca Żydówka, w gminie żydowskiej we Wrocławiu.
  Syjonistka.
 • @kula Lis 67 12:27:46
  Wielcy bojownicy o konstytucję, wolne sądy i demokrację.
  Józef Grzyb, Magdalena Plaskacz Niebieski Rycerz.

  https://pbs.twimg.com/media/DmGs9BFW4AM5EqR.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DmGtIXRXcAAFpdB.jpg
  http://www.mediaax.pl/wp-content/uploads/2011/10/rycerz_2_fkw.jpg
 • @Jaromir 13:07:26
  Twój tatuś jest z ciebie dumny, jak zawsze !!!

  https://pbs.twimg.com/media/DkN8LVvXcAAwnSI.jpg
 • @Husky 13:12:04 a to pewnie i sam jaromir?
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY181ZTU5Ny9wLzIwMTgvMDkvMDIvODI1LzM3MC85Y2M1OTg0ZGE4OGQ0YmYzYWFjOWMyY2E3ZTkxMjViYi5qcGVn.jpeg
 • @Husky Pani Dominika zachowała się jak trzeba!
  Taki jest kontekst tej sprawy, nie uszanowano kombatantów. Dominika stanęła w ich obronie.
  https://pbs.twimg.com/media/DmGDXZHX4AAV06h.jpg


  https://twitter.com/i/status/1036138113452654592

  Teraz rozumiem gest. To nie zemsta,tylko obrona naszych Weteranów Bohaterów. Stoi tam moja ukochana pułkownik Weronika Sebastianowicz z Białorusi. Z polskiej Białorusi. Oni walczyli o to, żeby tacy jak Ruda mogli teraz bezkarnie drzeć mordy. A Ruda ubeczka dostała w mordę za to, że nie umie tego uszanować.

  Pokażmy, że jesteśmy z panią Dominiką Arendt-Wittchen!
  https://pbs.twimg.com/media/DmF-6y_WsAA5u7R.jpg

  Gdyby PiS robił to, co do rządzących należy z totalnymi prowokatorami, SBckimi bandziorami a nie robi, bo się boi "co na zachodzie powiedzą", to obywatele nie musieli brać spraw w swoje ręce. Ludzie i tak wykazują nadludzką cierpliwość do tłuszczy kodowskiej i totalnych.
 • @Jaromir 13:55:04 UBECKI MIOCIE
  Bravo ta Pani !! Szacunek za odwagę. Piękny cios! Brawo! Nareszcie znalazł się ktoś, kto zrobił to, co należy. Pani Dominice Arendt-Wittchen chapeau bas! Za pobicie staruszka to rude ubeckie opasłe coś należało porządnie kopnąć i to gumiakiem, żeby kodziarski smród na butach nie został. Czy spoliczkowana osoba była na legalnej, zarejestrowanej demonstracji ? Jeśli nie, to nie powinna mieć pretensji i siedzieć cicho, bo jej krzyki zakłócały legalną uroczystość państwową, a służby porządkowe lub policja powinny zdecydowanie zareagować !!! Gdyby siły porządkowe wcześniej już zrobiły porządek z tymi poubeckimi warchołami, które permanentnie niszczą i podpalają Polskę, to nie byłoby konieczne, by normalni obywatele tak reagowali jak ta kobieta. Postawa pani Dominiki słuszna! To ostrzeżenie dla PiS, by jednak uruchomić służby, jeśli ma nie dojść do samosądów.
 • @Jaromir 13:55:04
  Platforma Obywatelska stworzyła armię internetowych trolli. Za publiczne pieniądze atakowali a ty poubecki miocie jesteś jednym z nich na tym blogu.
 • @kula Lis 67 14:04:05
  Mam nadzieję, że sąd odpowiednio doceni wyczyny tej pani, co byś powiedział na rok w zawieszeniu i równowartość pensji zadośćuczynienia? Myślę, że to dobrze doceni, a pani ta zajmie się wychowaniem dziecka, bo do ludzi to jej lepiej nie dopuszczać, no chyb, że z rękami związanymi kajdankami.

  http://bi.gazeta.pl/im/dc/20/15/z22155228IE,87--miesiecznica-smolenska.jpg

  Jak widać na tym zdjęciu PiS trzeba izolować od Polaków, od normalnych ludzi ,bo jak ujął to jeden z przedwojennych satyryków – nie można „przestać uważać bydło za niebydło”
 • @Jaromir 14:17:54
  Ja wam zdradzić moja fantastyczna metoda na odchudzać się. Kiedy ja chcieć coś zjeść ja pomyśleć że Ruda Qrwa Magdalena Klim robić kupa......... i ja już nie chcieć jeść cały dzień..

  https://pbs.twimg.com/media/DmGt85NXsAAaAKm.jpg
 • @kula Lis 67 14:09:04
  Trochę pomyliłeś fakty. To KC PiS po przegranych wyborach utworzyła armię trolli, dziś tę armię trolli utrzymuje w TVPIS, z pieniędzy podatnika, na to stado przelali najpierw 800 mln, teraz 300 mln zł, co Polacy są zbyt mądrym narodem by to oglądać. Na łeb na szyję spada oglądalność, spadają wpływy z reklam, w 2017 przyniosła straty 180 mln zł.

  Masz dotowane z podatków Polaków trolle.
  Przywódca trolli
  http://demotywatory24.pl/upload/kurski-kiedy-probujesz-odroznic-prawdziwe-paski-tvp-info-od-zmyslonych.jpg
 • @Husky 14:29:42
  Warto przeczytać, choć przecież to jest wasze życie
  http://www.newsweek.pl/polska/polityka/pis-oplaca-internetowych-trolli-wyniki-raportu,artykuly,431272,1.html

  https://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/internetowe_trolle_pis_po_wolnosc24.jpg

  Jak odróżnić Polaka od trolla
  Troll posługje się insynuacjami, obelgami, przezwiskami, wynika to z bardzo niskiej inteligencji trolli. Oto killka przykładów wypowidzi trolli.
  1) "Ruda Qrwa Magdalena Klim robić kupa"
  2) ""Jak popadnie na ścierwojada UB-eka...:
  3) "A ja tobie bym pomiocie ubecki z ochotą bym pysk obił. Co ty na to?"

  Poziom inteligencji trolla tylko na takie wypowiedzi pozwala.
 • @Jaromir 14:40:04
  Na dzis koniec twojego spamowania
  pa,pa
 • @Jaromir 14:40:04
  TY JAROMIR NIE BYŁEŚ, NIE JESTEŚ I NIGDY NIE BĘDZIESZ POLAKIEM, JESTEŚ POMIOTEM TZW. POPa, chyba wiesz co ten skrót znaczy? Celowo z dużej litery by dotarło. Ja tu jestem od początku tego portalu, żadnym trollem nie jestem, lecz Polakiem z krwi i kości, do tego herbowym poubecka gnido.
 • @Husky powinni nosić koszulki z KŁAMSTWA I KORUPCJA, KORUPCJA...POLITYCZNA!
  3 tysiące złotych za "jedynkę" na liście wyborczej Nowoczesnej. Tak partia walczy z bankructwem. Nie od dziś wiadomo, że partia założona przez Ryszarda Petru, a obecnie zarządzana przez Katarzynę Lubnauer ma spore kłopoty finansowe. Bankructwo partii jest na tyle poważne, że wprowadzono opłaty... za miejsca na liście wyborczej. Ceny - jak informuje onet.pl - zaczynają się od 200 zł, a kończą na nawet 3 tys. zł. Szefowa partii tłumaczy, że opłaty są dobrowolne, ale z listu Szłapki wynika, że to nieprawda. Portal onet.pl dotarł do listu sekretarza generalnego Nowoczesnej - Adama Szłapki. Znalazł się w nim cały cennik. Wysokość opłaty uzależniona jest od pozycji na liście i okręgu wyborczego.

  Wysokość dodatkowej, jednorazowej składki dla osób startujących do sejmiku wynosi: 1- 3000,00 zł 2 - 1000,00 zł 3 - 200,00 zł, miejsce ostatnie - 200,00 zł.

  Do rad miasta w miastach od 100 000 - 400 000 mieszkańców: 1- 1500,00 zł 2 - 500,00 zł 3 - 100,00 zł, miejsce ostatnie - 200,00 zł.

  Do rad miasta w miastach od 40 000 - 100 000 mieszkańców 1- 1000,00 zł 2 - 300,00 zł 3 - 100,00 zł, miejsce ostatnie - 100,00 zł.

  Do rad miasta w miastach od 20 000 - 40 000 mieszkańców 1- 500,00 zł 2 - 200,00 zł 3 - 100,00 zł, miejsce ostatnie - 100,00 zł.

  Do rad powiatów 1- 500,00 zł 2 - 200,00 zł 3 - 100,00 zł, miejsce ostatnie - 100,00 zł, do rad gmin i rad miejskich w gminach (okręgi jednomandatowe) 1- 200,00 zł wylicza sekretarz generalny partii.

  Nowe zasady wpisywania na listy wyborcze skomentowała dla onet.pl szefowa partii Katarzyna Lubnauer. Tak, wprowadziliśmy dodatkowe dobrowolne składki. Jak wiadomo nie mamy subwencji, utrzymujemy się z wpłat działaczy, w związku z tym uznaliśmy, że ładnym gestem byłoby wpłacenie tych pieniędzy. Ale nigdy nie wymusiliśmy na nikim opłaty, jeżeli sytuacja mu na to nie pozwala tłumaczy Lubnauer.

  Ale z listu Szłapki ewidentnie wynika, że składka jest obowiązkowa. Składka musi być uregulowana w formie darowizny na konto partii Nowoczesna do dnia 7 września głosi pismo. Szłapka w rozmowie z Onetem nie kryje zaskoczenia, że działacze Nowoczesnej nazywają te opłaty "haraczem". Wiadomo, że to budzi jakieś kontrowersje, ale my jesteśmy partią, która funkcjonuje właściwie od samego początku wyłącznie dzięki zaangażowaniu naszych działaczy. Wszyscy wiedzą, w jakiej jesteśmy sytuacji powiedział sekretarz partii.


  Ps...To oficjalna informacja. Przypuszczam, że nieoficjalnie pierwsze miejsce kosztuje 30 000 zł. Drobne "piniądze" nie mają sensu w przypadku ratowania przed bankructwem. Tylko czy znajdzie się głupi żeby wywalić tyle kasy za jedynkę w takiej partii? Petru ich ładnie wydymał wszystkich, nabrał kredytów, prowadzący nastukał poparcia w zaprzyjaźnionych mediach i Petruszkiewicz poszedł z partii a te tłumoki zostały z lodami... na podłodze. A na kartonach dalej siedzą? Bo ponoć Petru jak odszedł z . N, to zabrał krzesła.
 • @Jaromir 14:40:04
  Naziolstwo z Obywateli PRL i KOD non stop drą mordy, biją ludzi, atakują polską policję, wyzywaja kobiety od "ku**w" i łamią prawo a robią tyle dymu o jednego honorowego "liścia".

  Pani Dominiko proszę nie zważac na skowyt tej UB-eckiej hołoty.
 • @Jaromir 15:46:38
  Na dzis koniec z obrazkami
  Tylko komentarze
 • @Husky
  Nie pozostaną bezkarni? Leszek Miller pozywa "Fakt" ws. skandalicznej okładki! Powołuje się na "rażące naruszenie dóbr osobistych rodziny".
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18yZTIzMy9wLzIwMTgvMDkvMDMvODI1LzM3OS83MThiOGUyOTg5OGI0ODQzYjk5NWU2N2ZiMzA4ODgxMi5qcGVn.jpeg

  https://wpolityce.pl/polityka/410560-miller-pozywa-fakt-ws-skandalicznej-okladki


  Ps...Przede wszystkim za to odpowiada...Feluś! Słusznie panie premierze jesteśmy we wspólnym froncie przeciw szmatławcowi. Nie jestem fanem byłego premiera, ale za takie krańcowe chamstwo zarówno naczelny jak i wydawca tego brukowca powinien słooono zapłacić. Zasądzić od nich kilka milionów odszkodowania, to ich nauczy szacunku w takich momentach. Tak na marginesie, po wyborach czekamy na repolonizację mediów!!! Miejmy nadzieję, że Leszek Miler puści w skarpetkach tego "Felka" i Polnisze Aksel-Szpringer . Bo to rzeczywiście nie mieści się w żadnych "standardach"...nie po drodze mi z komuchami z SLD, ale trzymam kciuki za wygraną Millera, pogonić te niemieckie szmatławce z Polski, ogolić z kasy aż pójda z torbami...10 baniek jewro i fertig!
 • @kula Lis 67 16:54:36
  I ja trzymam kciuki za wygraną Millera, zgnoić ten szmatławiec, to jedyne wyjście.
  A następnie ścierwomedium Lisa
 • @Zawisza Niebieski 15:27:30
  Rafau Czaskowski wziął 300+, ale...... z prawdziwym obrzydzeniem.
  Doceńcie to "warsawiacy" z Kaczej Dupy.
 • @Husky 15:52:14
  Ja widzę, ja chodzę, ja słucham, ja patrzę, tak o kolegach ze Szmulek śpiewał Rosiewicz, a tu co? Przecież Husky lubi obrazki, a te nie podobały się? Czyżby na Szmulkach nauka pisania takie postępy dawała, że już nie chcą obrazków? A może te były nie "PiSmienne"?

  Pani Dominika, będzie teraz miała trochę czasu, by się do procesu przygorować, a może tatuś, u Jędrka ułaskawienie załatwi? Bo pani Dominika to kolejny PISiewicz, podobnież córka wysokiego dygnitarza PiS. Braki rozumu pięścią trzeba nadrabiać. A, że PiSiewicz, to jeszcze nie siedzi, bo normalnego Polaka to już dawno by do aresztu wsadzili.

  Naziolstwo, to ci co gest rzymski ćwiczą?
 • @Husky 17:17:30 Branie to Platforma kocha dużo bardziej niż wędkarze.
  Trzaskowski pobrał świadczenie „dla PiS-owskich dzieci”. „Dlaczego mam z tego nie korzystać?” ...Ze strony dziennikarza padło m.in. pytanie dotyczące szkolnych wyprawek dla uczniów.

  Powiedzieli też o wyprawkach dla dzieci. Czy pan wziął wyprawkę? zapytał Konrad Piasecki.

  Nawet nie wiem czy żona wzięła, ale na pewno tak, jak znam życie. Dlatego, że łupi nas PiS na każdym kroku, to dlaczego mamy z tego nie korzystać? odparł, bez zażenowania Trzaskowski.


  Ps...Kolejny "honorowy" przeciwnik 500+ jak Giertych. PiS nie jest wiarygodny, bo Trzaskowski nie jest pewny, czy żona wzięła 300zł wyprawki obiecywanej przez PiS. Mistrz logiki inaczej...Gorzej, on nie wie co się dzieje w jego domu. Tym bardziej nie będzie wiedział co się dzieje w Warszawie. On nawet nie wie co robią jego bliscy i to mówi bez obciachu - czyli ukradną mu pół Warszawy i powie że nic nie wiedział - totalna kompromitacja. Jak Ryśka wywalili z Nowoczesna byłem bardzo zasmucony, mówię nie będzie się można z debila pośmiać. A tu nagle pojawił się godny następcą kretyn nr.2
 • @Husky 17:17:30 "PiS-owskie " dzieci? Kto z PiS-u zrobił żonie Czaskowskiego, dzieci? PRZYZNAĆ SIĘ!
  Zapluta karłowatość moralna peowca Czaskowskiego, sprzedał się za pincet złociszy +...Po co Czaskowski bierze pisowskie 500+ w Warszawie, jeśli jako folksdojcz mógłby brać 500 jewro w Berlinie ?
 • @Husky 16:59:46
  "Zadzwoń do brata"', napisz do brata", "zapytaj brata" to były słowa kierowane w Sejmie do pana Jarosława Kaczyńskiego przez ogarniętych PiS-obłędem. Podłość ludzka nie ma granic. Nie lubiłem i nie lubię b. premiera L. Millera, ale dobrze zrobił, że tak właśnie zareagował. Chcecie ukarać złodziei (żyjących!), to wpierw idźcie i głosujcie na tych, którzy już wiele w tak krótkim czasie zrobili, by to złodziejstwo na masową skalę ukrócić. I pamiętajcie, różnie to bywa. Czasem człowiek sobie żyły wypruwa, żeby wychować dzieci na prawych ludzi, świeci przykładem - a i tak pociechy kończą albo w kryminale albo na cmentarzu. Ja wyznaję zasadę, że nie kopie się leżącego i nikomu nie życzę, aby znalazł się na miejscu takich ojców czy matek.
 • @Zawisza Niebieski 18:22:00
  Pani Dominika dobrze zrobiła, lać w mordę poubecję i patrzeć czy morda równo puchnie. A o jej procesie zapomnij.
 • @Zawisza Niebieski 18:22:00
  Słuchaj gumofilcu ,zameldowany na Kaczej Kępie.
  Absolwencie wyższych szkół, znanych w całej Europie.
  Dostała Ruda w pysk aż jej szpiki uszami wyszły.
  Dobrze że tak się skończyło, a nie miejscem na

  "Cmentarzu Powąskowskim"


  Doceńcie to "warsawiacy" z Kaczej Dupy.
  Doceńcie to
 • @kula Lis 67 15:08:23
  Jakie masz prawo do oceniania kto jest Polakiem a kto nie? Człowiek, który pochwala przemoc jednego człowieka stosowaną do drugiego człowieka nie może być Polakiem. Tak czynią tylko ci, co w nie cywilizowanych rejonach się urodzili, Bili UB-ecy, bili faszyści, ale nie Polacy. Nie tylko pani Dominika UB-eckie metody z domu wyniosła ale wszystko wskazuje, że również i ty. Czyż nie pisałem, że PiS boolszewickie metody ma we krwi?
 • @Husky 18:41:19
  Ruda tak POdskakuje bo jej 2/3 ubeckiej emerytury zabrano, ma teraz tylko netto "tysiącpińset".
 • @Zawisza Niebieski 18:43:02
  Wasze śmiecie pomioty POPów trzeba zutylizować by wreszcie Polska była Polską nawet wasze metody stosując. Szalom niebieska z jaromirem POpłuczyno.
 • @kula Lis 67 18:45:56
  I tu to bydło zabolało ,tu
 • @Zawisza Niebieski 18:43:02
  Tak 3 lata temu pewne siebie qrwy i złodzieje z platformy mawiali , że nie mają z kim przegrać , a jednak qrwy przegraliście z .....NARODEM
 • @Zawisza Niebieski 18:43:02
  Komunikat do "rozgrzanego" sędziego!

  Proponuję w uzasadnieniu wyroku stwierdzić, że:

  1. Nie można ustalić miejsca pobytu wyżej przedstawionej - Joanny Plaskacz (wg. oświadczenia ustnego)
  2. Niska szkodliwość czynu
  3. Ważny interes społeczny
  4. Stan wyższej konieczności
  5. Komar na twarzy

  https://pbs.twimg.com/media/DmK5bMvXcAUogL5.jpg

  A jakby za mocno uderzyła, to można powiedzieć, że to szerszeń pasożytował na tłustym pysku rudej.

  i kolejny to sprawiedliwość dziejowa
 • @kula Lis 67 18:58:35
  Frasyniuk jednak stanie sądem

  Sąd rejonowy ponownie zajmie się sprawą wydarzeń z 10 czerwca 2017 roku - taką decyzję podjął właśnie Sąd Okręgowy w Warszawie. A to oznacza, że Władysław Frasyniuk i 20 osób znów stanie przed sądem za blokowanie przemarszu
 • @kula Lis 67 18:58:35
  Ruda z UBywateliRP powiedziała że będzie składać doniesienie w sprawie „liścia”...

  https://pbs.twimg.com/media/DmJZOMiXgAA5BWH.jpg

  Zaledwie parę godzin później tenże Pan Witold J. z Warszawy złożył dziś pozew do sądu rejonowego za uderzenie w twarz i oplucie
  Dowód, nagranie policji i z monitoringu.
  Tak że tego..
 • @Husky 19:18:44
  Trzecie pokolenie AK dało w ryj trzeciemu pokoleniu UB. Pani Dominiko - szacun. Takie ubeckie tłuste bladzie zasługują tylko na taką odpowiedź, na nic innego. Nawet nie na walnięcie z piąchy, ale właśnie na subtelny liść. Tak trzymać i głowa do góry! Proszę prawicy, nie mówcie o wartościach, gdy podkulacie ogonki przed chamem, wyjątkowe chamidło, od lat stosujące agresję słowną i przemoc fizyczną w końcu dostała w pysk. Art.217§ 2kk " Jeżeli naruszenie nietykalności wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności, sąd może odstąpić od wymierzenia kary..ta pokrzywdzona ruda KODziara Klim była pracownicą IV departamentu SB?Obrońca tego kaszalota jest członkiem,a zarazem mężem Wróblewskiej z Nowośmiesznej, więc ta gorliwość nie dziwi.
 • @Husky 19:49:59
  Nerwowo na Szmulkach, nerwowo na Nowogrodzkiej. Ty już językiem polskim słabo się posługujesz tyle nienawiści do Polaków z ciebie wypływa. Swoje racje chciałbyś pięścią wyrazać. Pozew już złożony, poczekamy na wyniki. Ja tam mściwy nie jestem, roczek w zawieszeniu i okrągła sumka zadośćuczynienia.

  Nerwowo w Radomiu, tu już łapówkarze z PiS chcą na ugodę pójść, a prezes ma haki na Suskiego i Kosztowniaka. Czy komuś się śpieszy? Dla PiS wyroki to nie pierwszyzna. Skazaniec rządzi CBA, TVPiS, a nawet całą Patologią i Szmalem. Przyjdą wybory, akurat przy samorządowych nie mam większych problemów, wiem na kogo i dlaczego będę głosował, a potem otworzę piwko, usiądę w fotelu i spokojnie będę czekał na wyniki, najlepsze dla mnie to smutek w PiS, smutek w PO.
 • @Zawisza Niebieski 21:29:22
  //Przyjdą wybory, akurat przy samorządowych nie mam większych problemów, wiem na kogo i dlaczego będę głosował, a potem otworzę piwko, usiądę w fotelu i ......// sie ze*** sz

  a potem nie nadążysz suszyć pieluch mając taką sraczkę
  https://pbs.twimg.com/media/DmFrjRZXcAMNxk-.jpg

  przypomnimy !!!
 • @kula Lis 67 21:14:34
  Tymczasem wczoraj, na Sraczej Kępie...
  niemieccy dziennikarze kolejny raz bronią naszej wolności...
  i konstytucji

  https://pbs.twimg.com/media/DmKgPrrX4AAbJbu.jpg
 • @kula Lis 67 18:45:56
  NARESZCIE ‼

  Zabieraj czerepachu ze sobą babcie Zofię...i bye,bye

  https://pbs.twimg.com/media/DmMVDIDXgAExr7K.jpg
 • @kula Lis 67 18:58:35
  Oto wzór uczciwości i moralności.
  To kandydat PO Rafau Czaskoski.
  Czaskoski z obrzydzeniem przyjmuje uposażenia posła na Sejm i z obrzydzeniem wypełnił wniosek o 300+.
  Bo Czaskoski to wzór uczciwości wg wzorca HGW z warszawskiego ratusza...

  https://pbs.twimg.com/media/DmMa46IXsAAGwU3.jpg
 • @Zawisza Niebieski 21:29:22
  Ale solówkę Henryka Krzywonos kontra Anna Komorowska to bym zobaczył.
 • "został zrezygnowany"...
  Feluś nie jest już naczelnym "Faktu"

  Robert Feluś "zrezygnował" z funkcji redaktora naczelnego "Faktu". Powodem decyzji był artykuł gazety dotyczący śmierci syna byłego premiera Leszka Millera
 • @Husky 08:39:33
  Dziadek zawsze mi mówił :

  Uczciwych szanuj, słabych kochaj, chama lej w mordę, a do zdrajców strzelaj.
  Mądry był
 • @
  nazwisko wpisu wiele mówi


  https://pbs.twimg.com/media/DmOvu6MX4AEsE0v.jpg
 • @Husky 21:54:07 Nie wymawiał "R". Oni/Une mają właśnie z tym problem.
  Kapral Jonny Daniels znów robi roszady personalne "by żyło się lepiej" diasPOrze w nowej Ojczyźnie! Taka PRAWDA. Mechanizm jest prosty, kahał warszawski wysłał Czerepacha-Łapińskiego na inny odpowiedzialny odcinek walki z narodem polskim! Prześwietlajcie pochodzenie kandydatów na stołek. Te gnidy zmienili nazwiska. Tajny referat Bermana mówi wszystko. Oto na naszych oczach rodzi się KAZ +, nowy Marcinkiewicz, kolejna ogromna pomyłka personalna w PiS. Czerepach idzie ścieżką wydeptaną przez Marcinkiewicza. Praca na stanowisku państwowym to służba. Porzucenie służby - to dezercja. Może to staromodne myślenie, ale aż strach, co on przekaże tym swoim studentom. Był beznadziejnym rzecznikiem. Na każdym kroku było widać brak profesjonalizmu, a emocje rządziły jego zachowaniem co jest niedopuszczalne w przypadku takiej funkcji. Zwykły chłoptaś. Więc może to i lepiej dla Polski. Ale studentów szkoda...To ośmieszy do cna, ten rzekomo duży polski uniwersytet. Żydostwo nie odpuszcza. Niech w Polsce dla polskiego prezydenta takie stanowisko obejmie Polak. Ale, jak się domyślamy, ci z plemienia hucpy znów wcisną tam jakiegoś ze swoich.
 • @Zawisza Niebieski 21:29:22
  //Ty już językiem polskim słabo się posługujesz //

  To jakaś nowa, nieznana generacja dopalaczy.
  Daj namiary
 • @Husky 21:54:07
  Koza na złotym łańcuchu jest? Jest. Szalecik jest? Jest. Brylantowy kolczyk w uchu jest? Jest. Życie to intełes!

  https://www.youtube.com/watch?v=Aq7FuvTT0C8&frags=pl%2Cwn
 • @Zawisza Niebieski 21:29:22
  UBeckie mordy, SBeckie ryje,
  sieroty systemu który nie żyje
  Wciąż na ulicach drą swoje gęby,
  straszą, złorzeczą i szczerzą zęby.
  Ich wrzask pełen jadu i nienawiści
  Tak w niebyt odchodzą.....QRWY i KOMUNIŚCI!

  WSZYSCY WON!


  https://pbs.twimg.com/media/DmLL9YTW4AEdFUt.jpg
 • @Husky 21:54:07 Za co ten prywatny biznes będzie mu płacił? Chyba za reprezentacyjną fizjonomię.
  Ciekawe, kto kogo miał dość - czy PAD Łapińskiego, czy odwrotnie. Może "pałac" zadecydował, że taki rzecznik nie powiększa grona sympatyków PAD. Zobaczymy, kto go zastąpi. A jeśli Łap. rzeczywiście sam odchodzi z polityki, to w pałacu musi być niezłe bagienko. Nikt nie odchodzi z dobrej pracy. Polecam wszystkim Poranek Radia Wnet, w którym Cejrowski zmiażdżył i zaorał na dzień dobry rzeczniczynę Łapińskiego, który okazał się zwykłym pędrakiem bez honoru. Jego dziadek mordował ludzi sądownie. Starsi a mądrzejsi widać mają inne plany co pana Łapińskiego niż czerepachowanie u prezydenta. Cóż to pan będzie wykładał na owym jednym z "dużych polskich uniwersytetów"? To etat po Baumanie? Un z Pilskiego Okręgu, czyli z rodowodem tych przez sowietów wysiedleńców z przedwojennych Wschodnich Rubieży, czyli z tzw. zza Buga a wielu z nich na tych zw. Ziemiach Odzyskanych to ruskie szpiony, jak np. towarzysz Lis z Newsweecka, jak tow. Komuruski czyli Osip Szczynukowicz itp. itd. Jego niegolone, kwadratowe oblicze powodowało niesmak a zwłaszcza jak się "popisywał" w "kropce nad i". Budził we mnie jego widok wstręt, obrzydzenie a jak się doda, ze non stop brylował w TVN24 - zwłaszcza u towarzyszki Olejnik - to brak słów!
 • @kula Lis 67 08:51:30
  Najgroźniejsi są jednak ci którzy przyjechali z królem Danielsem. Sądzę, że oni wiedzą o nas wszystko i monitorują sytuację...
 • @kula Lis 67 08:51:30
  Podobno jest taka tradycja, że jak ktoś Pałac opuszcza to zabiera ze sobą jakiś antyk na pamiątkę....

  Może Czerepach Zośkę weźmie?
 • @Husky 09:03:20
  Znów salon poprztykał się z chamami - ale spokojnie szybko się pogodzą. W mojej ocenie ten pyszałkowaty człek robił więcej złego niż dobrego. Również moim zdaniem jest on odpowiedzialny wespół z Pawłem Solochem za próbę utworzenia wokół prezydenta obozu politycznego, a w nim uwicia sobie wygodnego gniazdka. Chciał być szarą eminencją, a był jedynie szarakiem. Wyczyszczenie prezydenckiego otoczenia z butnych bubków oraz złogów po WSI dałoby szanse na sprawne zarządzanie państwem. Bez tego, te miernoty uwikłane w niejasne zależności, a równocześnie o chorych ambicjach, doprowadzą nas do poważnych kłopotów.
 • @Husky 09:03:20
  cyt. "Według informatora gazety firma Łapińskiego nie będzie obsługiwała polityków, ale tylko zlecenia komercyjne". A ja jakoś nie wierzę, że firma Łapińskiego "nie będzie obsługiwała polityków". Wprost przeciwnie. Odnoszę wrażenie, że Łapiński został oddelegowany z Pałacu Prezydenckiego do założenia firmy public relations i wspierania nowego tworu politycznego z Robertem Biedroniem na czele. Budowana jest nowa siła polityczna, na której będzie chciał się oprzeć Andrzej Duda.
 • @Husky 09:03:20 Teraz jeszcze SzCzerski ! No i wsioki!
  A jeżeli zarost to musi być elegancko wyprofilowany a nie szczecina na gębie! Powinna nastąpić taka zasada, że każdy pracownik rządu czy parlamentu powinien być zawsze ogolony ... Skończyć z tymi zarostami bo wyglądają jak niedomyci, jak bezdomni, którzy mają utrudniony dostęp do ciepłej wody. Polska potrzebuje ludzi myślących o Polsce i wspomagających rząd, a nie hamujących zmiany. To Czerepach z antykiem Romaszewską i ludźmi Komorowskiego rządził, więc jego odejście to dla nas powód do radości.
 • @Husky Nitras skarży się na Twitterze: „Biegł za mną 13-latek i wołał: Złodziej! Złodziej!”
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15360448501d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras zamieścił na Twitterze wpis. Skarży się w nim na dziecko, które miało za nim biec, i krzyczeć „złodziej, złodziej”. „Dorosły mężczyzna nie powinien skarżyć się na 13-latka” – czytamy w komentarzu pod wpisem.
  „Godz. 11 ul. Śląska w Szczecinie. Biegnie za mną 13-latek i krzyczy: Nitras złodziej" - pisze na Twitterze polityk PO. Sławomir Nitras cytuje swoją rozmowę z dzieckiem.

  „Zatrzymałem się i pytam dlaczego tak mówi. Odpowiada: bo wszyscy w Platformie to złodzieje. Pytam: A skąd wiesz? Wujek powiedział, on jest posłem PiS. Nazywa się Leszek Dobrzyński" czytamy. Nitras próbuje więc wmówić wyborcom, że rezolutny chłopczyk został zindoktrynowany przez posła PiS…

  Ps..Mądre dziecko! Dziecko to zawsze prawdę w oczy powie. Pewnie widziało film z Sejmu jak Pan myszkował po pozostawionych na sali sejmowej przez posłów PIS rzeczach!
 • @Husky 08:39:33 Z dniem 3.09 wprowadzam nowy zwrot, w powiedzeniach... "zrezygnowany jak Feluś".
  Ta "rezygnacja" może równie dobrze być zwolnieniem. W "rezygnacje" dziś obrodziło....Łapiński, Biedroń, Feluś... normalnie gwiazdka we wrześniu. Drogie PO! Wiem, że wam smutno, że wasz autorytet Feluś nie będzie już w Fakcie. Ale nie martwcie się. Znajdziecie mu robotę w GW czy TVN. Żal tracić takie standardy jak "ojciec wybrał politykę a syn sznur". Zbyt pasuje do was.
 • @Husky 08:39:33 zrobiło się miejsce dla kolejnego folksdojcza.
  Felusia zrezygnowano w obawie przed utratą czytelników a tym samym spadkiem sprzedaży, ale zmiana nazwiska naczelnego niczego nie zmieni, nadal zostanie szmatławcem żerującym na emocjach. Tylko spadek nakładu jest bolesny, a najbardziej bojkot i eliminacja z naszego rynku. Najwyższy czas by drogą sądową pozbyć się niemieckiego szmatławca z polskiego rynku, jedynie stanowcze i odważne decyzje pomogą zaprowadzić porządek medialny w Polsce.
 • @kula Lis 67 09:24:10
  Tylko skąd ten ćpun wiedział ile dziecko ma lat.
  na czole miało wypisane ???
  Widać niezły towar mu dostarczają
  POyeb !!!
 • @Husky 09:03:20 Okręt tonie. Czas zająć miejsce w dobrej szalupie. teraz czas na Solocha
  Czerepach z wozu koniom lżej To teraz pora na chłopaków ze wsi... i Zośkę samośkę. Rzecznik Prezydenta powinien mieć wygląd i klasę a tu tego nie było, mało komunikatywny, powodzenia w PR, oby nie ze zleceń kancelarii PAD. Chodzi o kasę, czy może jest to początek przygotowań do wyborów prezydenckich gdzie Duda wystartuje, ale nie z rekomendacji PiSu. ale kto następny. Może sędzia Żurek. Ma doświadczenie ..... właśnie przestał być rzecznikiem KRS.
 • @Husky 09:03:20 Może teraz będzie ktoś ogolony.
  Teraz kolej na p. Zofię...Pewnie w gminie zaoferowali lepszą forsę albo kahał zadecydował! No to teraz pora na Jonego Danielsa na rzecznika Judasza. I Agata go lubi. Czy panie Staniszkis i Romaszewska będą pracować w agencji PR Łapińskiego ?? Zleceniodawcami będą z pewnością Fundacje/agentury Batorego, Adenauera i Helsińska..Jajako-Duda w panice, że Naczelnik Kaczyński wystawi kogoś innego na prezydenta,co jest konieczne, bo jeśli nawet Duda zraził tylko 10% swoich wyborców, to z pewnością przegra, a zraził dużo więcej.
 • @Husky 21:54:07 Kolega icek załatwił lepszą fuchę?
  Pewnie dostał jakąś propozycję z Tel Awiwu, albo nawet od samego Dyzmy-Danielsa. To przecież wielki specjalista od PR. Duda z tym typem szedł od zakrętu do zakrętu. Ostatnie pijarowe spotkania PADda to koszmar POtknięć. Spanikowany Duda zrzuca balast z tonącego okrętu. Wojował z pierwszą osobą w państwie z Naczelnikiem Kaczyńskim i z PiSem no i teraz ma prawdziwy problem. Trzeba było uważać. No i nie dowiedzieliśmy się ostatecznie, czy rzecznik Dudy był wnukiem Czesława Łapińskiego, sądowego mordercy rtm. Pileckiego

  https://youtu.be/k0pXIwtUpQ8?t=325

  red. Gadowski nie podjął tematu
 • @Husky 21:54:07
  Wnuk mordercy sądowego Łapińskiego który skazał na śmierć rtm. Pileckiego. To powinno zostać wyjaśnione, bo na razie są tylko podejrzenia. Jeśli tak, to mamy coś dużo więcej niż curiosum. Coś śmierdzi czyżby przygotowanie do ustawy 447 dla swoich przodków jako odszkodowanie od gojów polskich. Resortowe dziecko i stypendysta "złotej fundacji" Marcin Kedryna, głównym doradca Dudy od "UBeckich metod". Kedryna ma wiedzę od tatusia ze służb i wieloletnią współpracę z Fundacja Batorego. Prezydent Duda omotał się takimi ludźmi, że jak już zrozumie co zrobił to nawet żonę odeśle skąd przyszła. Cóż mamy rok w plecy przez pajaca. A powinien zostać księdzem.
 • @kula Lis 67 09:52:05
  Łapiński w lipcu 2017,swoim stylem rzecznikowania zraził do PAD ważną część elektoratu PiS. Teraz nagle odchodzi wybierając PR. Dla Pana Prezydenta winna to być wskazówka, jak kończy się polityka szukania sojuszników daleko a wrogów blisko.
 • @kula Lis 67 10:04:03
  To był zły rzecznik i zły doradca ale całą winę za blokowanie dobrej zmiany ponosi tylko Duda.
 • @kula Lis 67 10:12:58
  Taka prawda o Zosi

  https://pbs.twimg.com/media/DmOje6cX0AAyov8.jpg
 • @kula Lis 67 09:57:34
  Wyjątkowo nieudolny, mało kumaty karierowicz.
  Czerepach i pani Zosia więcej szkody zrobili PiSowi niż cała Totalna opozycja.

  Podczas obecnej kampanii samorządowej PAD unika kandydatów PiSu, ciekawe czy będzie ich unikać podczas własnej elekcji
 • @Husky 09:45:07 Nawet trzynastolatki rozpoznają tych oszustów i złodziei.
  Przecież i młodsze dzieci już wiedzą z kogo składa się Najgłupsza Opozycja Świata! Na przedszkolaków - Nitras też się będzie skarżył?! Nitrasowi proponuję się poskarżyć Verhujsztatowi, z całą pewnością to był mały "faszysta".
 • @Zawisza Niebieski 21:29:22
  Szukam na stronach Onetu i Newsweeka choćby wzmianki o okładce Faktu, o reakcjach na nią, o pozwie Millera.
  Nic, cisza, tematu nie ma.
  Mam pytanie, bo jest tu " dziennikarz" i fan tych mediów.
  Odpowiada ci taka cenzura?
  To jest ta wasza "wolność słowa"?

  no i staropolskim ...
  Konstytucja !!!
  Konstytucja !!!
  Konstytucja !!!
 • @kula Lis 67 10:27:13
  10 minut temu.......

  To jest ban, z którego jestem dumny.
  Mam nadzieję, że L.Miller puści naczelnego tego szmatławca z torbami.

  https://pbs.twimg.com/media/DmMD13qXsAEAmTA.jpg
 • @kula Lis 67 10:27:13
  Premiera książki "Niebezpieczne związki Donalda Tuska" już 17 października 2018.


  https://pbs.twimg.com/media/DmMgHwDXcAIYasO.jpg
 • @kula Lis 67 10:27:13
  Kariera Sędziego Żurka tak się dynamicznie rozwija że chłopina skończy w Referacie Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych: na ul. Syreny

  https://pbs.twimg.com/media/DmLXnAOXoAAX25a.jpg
 • @Husky 10:22:54
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15360085631d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
  Na zdjęciu ten przed Dudą to jakiś oficer. Krok wojskowy go zdradza. Idzie przed Dudą, więc pewnie jest oficerem prowadzącym Dudę. Można tak wnioskować nie tylko ze zdjęcia, ale też z zachowania obydwu i decyzji podejmowanych w pałacu. To najgorszy rzecznik w historii Polski. Nie cierpię tego człowieczka z miną wszystkowiedzącego, a w rzeczywistości to tylko zarozumialec, człowiek próżny, stojący w rozkroku między prezydentem, a opozycją. Ciekawe, kto tej marnocie dał uniwersytecki etat. Ja bym tam swojego dziecka na nauki nie wysłał. Odwołują go, więc kto teraz będzie oficerem prowadzącym? Romaszewska?
 • @Husky 10:42:33
  Po 4 czerwca 1989 roku ,,strona solidarnościowa nie wiedziała, co robić, zaś rządowa, a przynajmniej jej część, wiedziała doskonale – jak pod osłoną resortów siłowych przejąć proces tzw. pierwotnej akumulacji kapitału poprzez świeżo zakładane banki dokapitalizowywane przez NBP.'' Są to słowa Andrzeja Werblana PZPR-owskiego prominenta z książki wywiadu pt. ,,Polska Ludowa'' przeprowadzonego z nim przez Karola Modzelewskiego. To wyjaśnia cały proces na którym biedzi się Komisja Jakiego.
 • @kula Lis 67 10:55:05
  No ale "w pojedynku " z Hadaczem dał sobie radę ten czerepach
  8-)))))))

  https://youtu.be/IK0_FgXRs8k
 • @kula Lis 67 11:17:49
  TOP 3 najdroższych podróży samolotami:

  1. Szymon Ziółkowski (PO) 402 podróże za 230.000 zł.

  2. Jacek Protasiewicz (b.PO) 401 podróży za 229.000 zł.

  3. Borys Budka (PO) 357 podróży za 204.000 zł.

  To jak?
  Konwój wstydu?
  Dokąd tak lataliście?
 • @Husky 21:54:07
  Zrezygnował ? czy nie dostał amerykańskiej "wizy do Białego Domu" na 18 września br.
 • @Husky 11:29:55
  Informacja o lotniczych podróżach polityków PO zbiegła się ze startem znanej kampanii z udziałem mobilnych billboardów pn. "konwój wstydu". Politycy Platformy ciągają po kraju przyczepki z podobiznami polityków PiS, a może warto byłoby pokazać tam siebie i swoje podróże?
 • @Husky 11:29:55
  Szymon Ziółkowski, Jacek Protasiewicz, Borys Budka i Bartosz Arłukowicz - tych czterech panów łączą nie tylko wspólne poglądy polityczne, ale też zamiłowanie do darmowych podróży samolotem po Polsce. Jak się okazuje, rekordziści odbyli ponad 400 lotów! To jest prawdziwy "konwój wstydu"!
 • @Husky 10:45:42
  Sędzia Żurek i jego koledzy uważają orzekanie w pierwszej instancji za coś hańbiącego, że podnoszą wrzask z powodu przeniesienia tego giganta prawnego do I Wydziału? A co mają powiedzieć sędziowie przez całą karierę zawodową orzekający w sądach rejonowych? Uznać to za hańbę? A jak jest naprawdę. Sędzia Żurek, po całych latach gwiazdorzenia w mediach i na warszawskich salonach u boku takich gwiazd, jak Rzepliński, Zoll, Safian, Gersdorf, magister Stępień i co pomniejszych autorytetów prawnych i moralnych, dzięki łaskawości Pani Prezes SO w Krakowie dostał możliwość bezpośredniego orzekania w wydziale cywilnym SO, co pozwoli mu przypomnieć sobie na czym polega niezawisłość, niezależność, apolityczność, a nade wszystko SPRAWIEDLIWOŚĆ sądu powszechnego. Przy obecnym stanie wiedzy, jaką Żurek posiada w kwestii orzecznictwa, to ja raczej spodziewałbym się, że zostanie referendarzem w którymś z krakowskich sądów rejonowych. Tymczasem ściele mu się kariera sędziego pierwszoinstancyjnego! Uważam, że sędzia Żurek z nadzwyczajnej kasty ma niebywały tupet, parę miesięcy temu dawał skandaliczny występ polityczny dla zatrzymania reformy zdegenerowanego sądownictwa na scenie zadymy w towarzystwie oprychów POmiotow UBeckich KODerstów i wrogich Polsce fundacji "Otwarty dialog" finansowanej przez Rosję i "Akcja demokracja" finansowanej przez EFK / Niemcy - w obronie utraty posad, synekur i majątków zagrabionych Polakom, pod hasłem wyimaginowanej utraty wolności w celu obalenia wybranego w sposób demokratyczny konstytucyjnych władz Polski, którym permanentnie przeszkadzają w realizacji odbudowy kraju i zapewnienia praworządności i równości wszystkim obywatelom Polskim bez względu na pochodzenie i status społeczny. Ostatnio łamał prawo, występując przeciw decyzji Ministra Sprawiedliwości w sprawie wyboru asesorów i dalej podburza w sprawie reformy KRS, wreszcie organizuje zdradzieckie wycieczki do Unii szkalujące Polskę. Myślę, że Żurek jako sędzia sprzeniewierzył się społeczeństwu polskiemu i powinien w trybie pilnym zostać odwołany z wyrzuceniem z zawodu. Uważam, że Żurek jako prowodyr zdradzieckiej wycieczki do Brukseli działa wbrew interesom państwa polskiego a dla prywatnych fobii i korzyści materialnych, rzuca na szalę autorytet wymiaru sprawiedliwości i naraża nie tylko reputację Polski w świecie ale i bezpieczeństwo Kraju za co powinien ponieść odpowiedzialność karną.
 • @kula Lis 67 12:02:42
  Latam po zagranicznych.......portalach
  a tu ... imigranci, morderstwa, zamachy, wojny, tragedie, protesty.
  Polska ... temat numer jeden......... akcja z liściem.
  My to mamy te problemy za pisowskiego reżimu.
  Oj mamy
  Bez kitu.
  8-))))))))
 • @kula Lis 67 12:07:02
  Józef Grzyb legenda opozycji
  za chwilę spoliczkuje szefa komunistycznego MSW PRL gen. Kiszczaka.

  https://pbs.twimg.com/media/DmMiVjuXgAA0mpu.jpg
 • @kula Lis 67 09:12:19
  Przerywniczek

  https://pbs.twimg.com/media/DmQsrlXXoAEYeCL.jpg
 • @kula Lis 67 09:39:12
  Czy Dominika Arendt-Wittchen "zachowała się jak trzeba"? Co generalnie sądzę o rękoczynach? Czy dojdzie do eskalacji przemocy i kto jest za to wszystko odpowiedzialny?

  https://youtu.be/OHv8cnO7hyE

  https://pbs.twimg.com/media/DmRSAwNXoAAGQ8f.jpg
 • @Husky 21:03:32 Dawniej takie rude, kolaborujące z wrogami Polski, po prostu golono na łyso.
  Ta kobieta zrobiła to, co powinni zrobić faceci, którzy zapewne tam również byli. Byli, ale jak widać byli, bez cojones!!! Wielkie brawa dla pani. Prawda jest taka, że ruda wygrała z pomocą aparatczyków PiS, którzy ukarali osobę, która "zachowała się przyzwoicie !". Spoliczkowanie kogoś od dawna traktowane było jako powiedzenie drugiej stronie "--ty łajdaku. " jako gest honorowy. Ten rudy worek z tłuszczem dostał "patriotycznego liścia" za brak szacunku dla kombatantów. Ileż można nadstawiać drugi policzek?? Taka bierność tylko rozzuchwala anty Polskie persony pokroju jego rudego mopa i innych "bezzębnych" aktywistów. Ruda powinna była dostać kopniaka w zad. I może się tego doigra. Shrekowi też by się przydało. Tu jednak zawiodła policja lub ochrona uroczystości. Ze względu na wagę wydarzenia ruda ubeczka i "wrzaskunka" powinna być wyprowadzona na bezpieczną, nie powodującą zakłóceń odległość odległość. Ruda sprowokowała i to ona powinna odpowiadać za zakłócanie uroczystości. Dlaczego toleruje się takie ekscesy? Zakłócanie porządku publicznego jest wykroczeniem. Pytam dlaczego porządku pilnują ludzie, a nie robi tego policja?! Czy to jest praworządność, gdy chuliganeria bezkarnie wszczyna burdy?! Gdzie jest "państwo"?! W razie awantur wyprowadza się zakłócających porządek publiczny poza obręb uroczystości, wsadza do suki, spisuje i poucza, że w razie recydywy zatrzymanie i sprawa do sądu. A tu?Chamka terroryzuje kraj. PiS jest u władzy, ma olbrzymi mandat społeczny i ma prawo i obowiązek użyć siły.
 • @Husky 21:03:32
  Prostacki happening. "Ruda z KOD" i spółka odsłoniła na ogrodzeniu domu prezesa PiS tablicę szydzącą z Jarosława Kaczyńskiego.

  https://wpolityce.pl/polityka/410821-prostacki-happening-kod-owcow

  Ps..Są bezkarni i dlatego pozwalają sobie na coraz więcej. Nie macie cojones i dlatego tak jest. I jak tu nie walić w mordę? Ruda ubecka tłusta małpa za mało po ryju dostała, prosi o dokładkę. Niech upośledzona ruda z towarzyszami z SB postawi przed domem Bolka butelki po wódce jako symbol jego chlania z esbecją. Należy się kara za wieszanie na płocie bez zgody jego właściciela, albo ...prezes powinien zażądać wysokiej opłaty za wykorzystanie płotu do wieszania tablicy.
 • @Husky
  Tylko zamkniecie szmatławca ze względu na rażące naruszenie norm społecznych nie ma zgody na przekraczanie nieprzekraczalnych granic. To szmatławiec jak u nich BILD. Towarzystwo na Domaniewskiej to dziennikarze, którzy Polskę już dawno wymazali jako ojczyznę. Im pasuje kolonia niemiecka i szwabski but na gardle i nad głową. Repolonizacja mediów to absolutnie polska racja stanu. Politycy którzy tego nie rozumieją przegrają. Der Fakt już dawno powinien mieć drakońskie kary pieniężne. Wini się Niemców, że są właścicielami prasy w Polsce. Ja daję winę Polakom którzy te szmatławce kupują. Gdyby przestali kupować, to Axel Springer szybko by zamknął wszystkie gazety. Wystarczy nie kupować tego szmatławca niemieckiego i volksdeutsche sami padną!
 • @kula Lis 67 12:05:01
  Matka Czaskoskiego była tajnym agentem komunistycznej bezpieki.
  Jak to się wszystko skleja.
  Jak te wszystkie klocki do siebie pasują.
 • @kula Lis 67 10:21:37
  Sędzia z żoną kradli sprzęt elektroniczny.
  Prokuratura postawiła im zarzuty

  https://t.co/fUk4C7lV9q
 • @Husky 12:38:55
  I co panie prezydencie? Gdzie są nominacje do Izby Dyscyplinarnej SN? Dlaczego ta izba jeszcze nie działa? Dlaczego chazarska schlampe, przestępca i alkoholiczka Gersdorf pozostaje w dalszym ciągu bezkarna? Kolaboranci muszą wiedzieć, że będą ukarani. Starucha ma szczęście bo dzisiaj pójdzie siedzieć, a w II RP powieszono by zdrajcę. Dlaczego nie zajmuje się od dawna panami Rzeplińskim, Żurkiem i całą wierchuszką Iustici oraz schlampe chazarską, przestępcą (http://3obieg.pl/skandal-sledztwo-o-korupcje-w-sprawie-pierwszej-prezes-sadu-najwyzszego/) i alkoholiczką Gersdorf i innymi. "Była " schlampe prezes SN jest w końcu byłą czy aktualną prezeską SN? Tej babie powinien być zabrany immunitet i postawić to to przed sądem karnym za zdradę i łamanie prawa. Ciekawe, że o niezawisłości sędziów najwięcej mówią sędziowie, którzy nie mieli problemu zaczynać kariery sędziowskiej w PRLu. Nagle odkryli niezawisłość? Dopóki sądownictwo jest przesiąknięte byłymi funkcjonariuszami chazarokomunistycznego reżimu, niezawisłość jest mrzonką i płytkim sloganem. Niezawisłość, to znaczy że skorumpowani sędziowie nie zawisnęli jeszcze na szubienicy. A co na to państwo polskie? wzięło w obronę sędziego Nowackiego i za wszarz tą schlampe chazarską i alkoholiczkę Gersdorf czy jak zwykle schowało głowę w piasek? Czas zająć jednoznaczne stanowisko! Sędzia emerytka już dawno powinna być sądzona przez Izbę Dyscyplinarną i pozbawiona stanu sędziowskiego za swoje skandaliczne zachowanie rujnujące wizerunek wymiaru sprawiedliwości w Polsce i za swoje zaangażowanie polityczne. A ona jak się okazuje ma nadal prawo represjonować i "dyscyplinować" po staremu nowego sędziego KRS? Sędziego który miał odwagę powiedzieć to co powinien mówić KAŻDY sędzia... Kiedyż ta Świeczka, a właściwie to już dopalający się ogarek, wreszcie zgaśnie? Była prezes jest bezkarna w swoich ostatnich działaniach, jeździ służbowym autem z kierowcą, przebywa codziennie w SN, mimo, że tam nie pracuje, pobiera bezprawnie wynagrodzenie za prace.. etc..Schlampe chazarska Gersdorf jest zwykłym przestępcą, jej miejsce jest w zakładzie karnym. Sama dostarcza dowodów na terroryzm przestępczej mafii sądowniczej wobec uczciwych sędziów i to na firmowym papierze! Będą elegancko się prezentowały w teczkach procesowych Izby Dyscyplinarnej. (Pominę kwestię naruszenia przepisów Kodeksu karnego, zasad etyki zawodowej, sprzeniewierzenia się ślubowaniu sędziego. Mamy tutaj do czynienia, już po raz kolejny, z wykroczeniem przewidzianym w przepisie Art. 61 k.w. "Przywłaszczanie lub bezprawne używanie stanowiska, tytułu, stopnia, odznaki, stroju lub munduru". Po wtóre - rzeczywiście tego typu "dokumenty", które w swej istocie nie stanowią żadnego pisma z zakresu szeroko rozumianego Prawa administracyjnego, mogą stanowić i pewnie tak będzie, materiał dowodowy dla nowo powstałej Izby dyscyplinarnej SN.) SN zawiesza stosowanie niektórych przepisów ustawy, HGW przy pomocy TSUE chce zawiesić funkcjonowanie Komisji weryfikacyjnej a sędzia w stanie spoczynku chce bezprawnie pouczać innych i to czynnych sędziów. To jakiś absurd, podważający fundamenty państwa prawa. Długo jeszcze będziemy świadkami tej anarchii polskiego prawa, bez konsekwencji wobec tych, którzy to robią i to świadomie?! Ja się na to nie godzę i protestuję, wiadomo! Co pan panie prezydencie na to ? Czy potrafi pan wreszcie skończyć z tą HAŃBĄ polskiego wymiaru niesprawiedliwości. Gdyby nie weta było by już pozamiatane, a tak pozwala pan na upokarzanie nie tylko siebie ale również na upokarzanie ludzi którzy panu zaufali. Jeżeli teraz, po tym skandalicznym wniosku sędzi emerytki jeszcze nadal nie będzie pokazu siły Państwa Polskiego to ja przestaje wierzyć w pana i dobrą zmianę. Czy to Państwo jest nadal tylko teoretyczne ? Czy ono ma w ogóle jakiekolwiek środki przymusu których potrafi użyć przeciwko zamachowcom? Czy wreszcie Rząd zrobi porządek z sędziami którzy łamią prawo?! Piszę to oczywiście bardzo rozgoryczony ... Rozgoryczony brakiem zdecydowania i brakiem działania. To skutek niezbornej polityki PiSu, który chciałby zjeść ciastko i jednocześnie je mieć. Innym słowem: chciałabym, lecz boję się. A tu akurat trzeba szybko, precyzyjnie i bez rozmemłania. Jarosław Kaczyński nie potrafi nam tego wytłumaczyć. Jeżeli może nam to wytłumaczyć, ale nie chce, to znaczy że nas sprzedał. Jeżeli chce nam to wytłumaczyć, ale nie może, to znaczy że jest bezsilny. Zróbmy z tym w końcu porządek, idą wybory, żaden chazar nie powinien dostać się do jakichkolwiek władz czy urzędów. Niech wypierdalają na swoje azjatyckie stepy, tam skąd przyszła ta dzicz. Chyba wybuchnie rewolucja w PL na stulecie odzyskania niepodległości, skoro demokratycznie wybrana władza ulega ubeckim i pzpr-owskim żulom i nie może sfinalizować rozpoczętych reform. Ileż można patrzeć na tę nieudolność. Nie było dekomunizacji w sądach to takie kwiatki wychodzą. Teraz ten sam problem będzie z uczelniami wyższymi, gdzie czerwoni rządzą aż miło a Gowin dał im władzę absolutną. SN - ubecja i postubecja. Wydziały humanistyczne w wielu uczelniach ubecja, marksiści, lewactwo. Tak samo negatywną selekcją zniszczyli lewacy naukowców o prawicowych poglądach w uczelniach Francji krajów Beneluksu. Wychodzi brak jakiejkolwiek lustracji. I to tylko w Polsce.
 • @Husky 12:38:55
  Jaki ta chazarska sprzedajna i przestępcza kasta ma tupet żeby mówić o godnej emeryturze. Ich powinno czekać postępowanie dyscyplinarne, wyrzucenie z zawodu sędziego, utrata przywilejów i zarzuty z KK. Przecież ta cała banda zwąca się Sądem Najwyższym albo jeszcze lepiej kastą ludzi nadzwyczajnych to banda z chazarokomunistycznymi korzeniami !! To trzeba wyplewic do ostatniego ziarna - wszyscy won, won jak mowi pan Cejrowski. Inaczej nigdy nie będzie poprawy !!! A PAD niech jak najszybciej ujawnia ANEKS bo ukrywa coś wyjątkowo śmierdzącego! Przecież kolesie z kasty nadzwyczajnej drwią i zabawiają się Polską, tym razem SN łamiąc Konstytucję dopuszcza się prawdopodobnie w uzgodnieniu prezes SN na uchodźctwie w Niemczech z BGH w Karlsruhe zawieszenia nie wygodnej dla nich obowiązującej ustawy i szuka obrony poza Polską w TS UW i nieistotne są bezpieczeństwo i autorytet naszego Kraju. Bo trzeba wiedzieć, że była prezes SN chazarska schlampe, przestępca i alkoholiczka Gersdorf bryluje tym razem nie na politycznych zadymach ulicznych ze świecą w towarzystwie politykierów z kasty, targowickiej PO i N czy oprychów PO-UBeckich i wszelkiej maści agentury, ale w mediach głównie niemieckich i donosi do niemieckiego Federalnego Trybunału Sprawiedliwości (BGH) Bettina Limperg, która powiedziała na konferencji, że Gersdorf od dwóch lat sprawozdawała przedstawicielom sądów najwyższych w Europie o tym, co się dzieje w Polsce i jak to ją krzywdzi Polska, powołując się na wyimaginowane łamanie Konstytucji, bo zgodnie z obowiązującym prawem przeszła na emeryturę i funkcję tą musi sprawować na uchodźctwie. Inni z kasty urządzają sobie wycieczki wyjazdowe do Brukseli - żeby szkalować Polskę i jej konstytucyjne władze i tu zarówno władzę wykonawczą jaki ustawodawczą, której ustawy jak się wydaje ignoruje i stawia się ponad prawem, a wszystko w celu zablokowania reform sądownictwa, które w Polsce jest szczególnie zdegenerowane i przesiąknięte bolszewizmem od przeszło 73 lat t.j. od chwili zaimplementowania i obsadzenia swoimi ludźmi sądownictwa przez władze b.ZSRR. Należy dodać, że kasta traktuje stanowisko sędziego jako dziedziczne dlatego zwykle obejmują je ich POmioty. Ostatnio nazwali się nawet nadzwyczajną kastą, która dla prywatnych fobii i korzyści materialnych, rzucają na szalę autorytet wymiaru sprawiedliwości i narażają nie tylko reputację Polski w świecie ale i bezpieczeństwo Kraju. Wydaje mi się że takie zachowanie kasty w głównej mierze może wynikać z atawizmu i korzeni pochodzenia wschodniego głównie chazarskiego /prezent Stalina- „poP”/, mimo że są obywatelami Polski to mentalnie i duchowo nie czują Polski jako ojczyzny. W tym też należy upatrywać że Polska dla nich jako ojczyzna istnieje wyłącznie przez pryzmat czerpania korzyści materialnych nawet kosztem donosów, szkalowania i wasalizacji Polski w świecie. Jeżeli korzyści te w jakiś sposób zostają zachwiane to zaczyna się szkalowanie, donoszenie do instytucji międzynarodowych, byle tylko nie utracić profitów, zaś bezpieczeństwo państwa schodzi na dalszy plan, bądź staje się nieistotne i nieważne. Drwią z Polski i Polaków, którzy pracują na nadzwyczajną chazarską kastę. W Polsce wciąż obowiązuje prawo z czasów PRLu i PRLowscy sędziowie dalej je stosują, stąd takie a nie inne wyroki. Oni inaczej nie potrafią gdyż są tak wytresowani jak pies Pawłowa. Wszyscy won i na najniższą emeryturę. Wszyscy wyżsi rangą sędziowie z okresu PRL to agentura ruskiego okupanta. Wszyscy do których to nie dociera i nie próbują ich usunąć oraz rozliczyć to idioci lub agenci zagrażający Polsce. Pamiętajmy, że prokuratury i sądownictwo w Polsce zaimplementowane zostało nie tylko instytucjonalnie i strukturalnie, ale także personalnie t.j. obsadzone został przez ludzi z b. ZSRR i od 1945 roku pozostaje bez jakichkolwiek reform także personalnych, bo synekury traktują jako dziedziczne i miejsca zajmują ich POmioty. Jedyne zmiany jakie dotyczyły sądownictwa zawarte w Konstytucji PRL-u z 1952 r. a potem w tej stolzmanowskiej Konstytucji 1997 r. pisanej w konsultacji z czołowymi chazarokomunistami Polski pochodzącymi z Rosji i dotyczyły głównie zwiększenia przywilejów kasty nadzwyczajnej. Trzeba także wiedzieć, że Stalin przysłał najgorszą kategorię ludzi do budowy komuny w PRL-u byli to najczęściej różnej maści przestępcy, oszczane i brudne menele, oprychy NKWD itp. zwykle pochodzenia chazarskiego a więc dalekich od cywilizowanego społeczeństwa. Tą hołotą obsadzone zostały najważniejsze instytucje w Kraju głównie w aparacie bezpieczeństwa, i wojska, a jak mieli chociaż średnie wykształcenie to zostawali, lekarzami, nauczycielami, architektami, prokuratorami a także sędziami. Dziadostwo to synekury zaczęło traktować jako dziedziczne i następcami na eksponowanych stawali się ich POmioty, które najczęściej pozmieniały nazwiska i udają Polaków i Europejczyków. Oni muszą być skontrolowani pod każdym względem. Lustracja w tym majątkowa prokuratorów i sędziów w stanie spoczynku jak i tych co obecnie pracują ... skontrolować ich majątki czy mają pokrycie w dochodach jak to robi się Kowalskiemu oraz działalność ... za komunistyczne służalstwo obniżyć emerytury jak esbekom ... Jak taki ktoś co skazywał patriotów i służył chazarokomunie ma dziś mieć emeryturę ok 17 tys zł?
 • @Husky 12:38:55
  Kaście w głowie do reszty przewrócił układ magdalenkowy chazarokomunistów z wymiarem sprawiedliwości, nawet do stolzmanowskiej Konstytucji z 1997 r wprowadzone zostały przez konsultantów pochodzenia chazarskiego dodatkowe przywileje dla kasty nadzwyczajnej, gwarantujące jej nietykalność. Oficjalne fakty dowodzą, że do dziś mamy "kinlodreip" w sądach i w każdej dziedzinie życia nad Wisłą.Jak wiemy to zasługa stolarzy Jaruzelskiego i Kiszczaka, którzy "zbudowali Okrągły Stół z kantami pod patronatem Kremla.. Co gorsza....ten "patronat" trwa do dziś. Smutne ale prawdziwe....My Polacy nadal nie odzyskaliśmy niepodległości. Beneficjentami Polski są nadal ludzi ze służb specjalnych( IW, WSW-SB-MO-LWP) PRL i ich kumple z PZPR. . Nieważne jak to nazwiemy (sprzedaż Polski, rozkradanie ojczyzny, spisek magdaleński, itp.) to nie zmienia to faktu, że beneficjentem procesu transformacji była dawna nomenklatura PZPR , która w odpowiednim momencie przesiadła się z Titanica na statek o wdzięcznej nazwie "Kapitalizm". Jak wiemy czerwona nomenklatura była przy tym obrotna to nie zmienia faktu, że wykorzystując swoją wiedzę, pozycje, znajomości a przede wszystkim koniunkturę, przeszła z instytucji urzędniczo-partyjnych do korporacji, stając się jednocześnie właścicielem majątku ( w tym nawet sądów) wcześniej państwowego. Po latach efekt jest taki...Polak nadal dziadem w Europie a czerwoni śmieją się mu w twarz. I na koniec... tak się komuchy"lustrowali"na wzajem ,że tylko "lustro" zostało. Niech żyje niezawisłość sędziów i niezależność prywatnych sądów! Niech żyje...! Dociera do Was w jakim położeniu jest Polska czy jeszcze nie...? Dziwne rzeczy w Polsce się ostatnio dzieją…A może to wszystko to fasada, pozory...?
 • @kula Lis 67 12:43:19
  Z ostatniej chwili !!!!
  Moje doniesienia się potwierdziły.

  Michał Kolanko nowym rzecznikiem PAD.

  https://pbs.twimg.com/media/DmU1guDX0AAzXpa.jpg
 • @Husky 13:49:30
  Cóż za uroda "słowiańska" tego Kolanko czy jak mu tam na prawdę. Kurdupel ma łeb jak sklep.
 • @kula Lis 67 14:17:07
  Przyznaje się bez bicia.
  PADŁEM


  https://pbs.twimg.com/media/DmRQGyrWwAAbgaP.jpg
 • @kula Lis 67 12:43:19
  No nie ma zmiłowania...


  https://pbs.twimg.com/media/DmVX_01X4AEbQDd.jpg
 • @kula Lis 67 14:17:07
  miałem racje

  https://pbs.twimg.com/media/DmVUV3nXgAAgQFv.jpg
 • @kula Lis 67 12:43:19
  Nowa nadzieja zawitała w szeregi KOD

  https://pbs.twimg.com/media/DmTyUuNWwAEgwZy.jpg
 • @Husky 15:22:53
  Gdy widzę polityków PO i Nowośmiesznej, to przypomina mi się obraz J.P. Norblina zatytułowany "Wieszanie zdrajców". Swoją drogą, dziwne teraz mamy czasy, skoro zdrajcy i donosiciele z totalnej opozycji są całkowicie bezkarni. Zdrada ojczyzny całkowicie spowszedniała. Smutne...Oszalało to towarzystwo przez to, że PiS śmiał odsunąć ich od koryta. Ich zdaniem jeśli PiS już wygrał wybory to powinien oddać im władzę bo tylko oni potrafią rządzić a sam powinien ich popierać.
 • @Husky 17:55:45
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180YTMzZS9wLzIwMTYvMDYvMDIvODI1LzM2MC9kMDU3ODAyZmU1NjE0NjFmYTkyMGJlNWQ0OTMwNDliNy5qcGVn.jpeg
  Co i gdzie boli Biedronia - prezydent Słupska rusza w Polskę, by zapewnić sobie spokojną przyszłość w... europarlamencie...„Do końca roku odwiedzę ponad 40 miast w Polsce po to, by w lutym ogłosić nowy projekt polityczny - z nazwą, programem i strukturami” - zapowiedział Robert Biedroń, który chce „zmienić oblicze polskiej polityki”, tej polityki, bo „zbyt mało w niej konkretów”. Innymi słowy, jeszcze prezydent Słupska pojeździ sobie po kraju, pogada konkretnie jeszcze nie wie o czym, i za pół roku może coś konkretnie przedstawi…
  https://wpolityce.pl/polityka/410883-co-i-gdzie-boli-biedronia


  Ps...Każdy pedał to pedofil. Ewidentnie go coś boli, bo na życi nie potrafi usiedzieć.
 • @Husky 17:55:45
  Giertych uszczypliwie wobec Biedronia: Przekonał się dzisiaj, że „odnawianie oblicza ziemi” może być trudniejsze niż mu się wydaje.

  Ps...W BBN zapewne sobie tak dumali: LPR nie wypalił, Ruch Palikota/Twój Ruch nie wypalił, Nowoczesna nie wypaliła, Kukiz'15 nie wypalił, może ruch Biedronia wypali?
 • @Husky 17:55:45 Chyba miał na myśli odnowę dupska.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18yNTE0ZC9wLzIwMTgvMDkvMDUvODI1LzM2MC8zYWYzYjZkZDQ5MWU0Zjk5ODk0YTUwOGNlYjIwNjU2Mi5qcGVn.jpeg

  Kabaretu ciąg dalszy. Biedroń chce "odnawiać oblicze ziemi" i przekonuje: Znam się na tym. Wiem, jak zabrać elektorat PiS-owi...

  https://wpolityce.pl/polityka/410856-biedron-chce-odnawiac-oblicze-ziemi-zabiore-elektorat-pis


  Ps...Ostatnia nadzieja lewactwa polskiego, hahahahah, tffffffffuuuuuuu. Jak Biedroń mówi, że chce kochać Polskę to zaczyna chodzić mi po głowie pytanie czy od tyłu, oraz czy społeczeństwo powinno na to wyrazić zgodę. Ostatnie 8 lat już nas tacy dymali od tyłu proszę państwa. Kąciki ust albo co w mordzie tego pederasty widać coś kałowatego, nie wiem co to jest, ale kojarzy mi się wyłącznie z kałem. A ząbki takie żółtawo-kakaowe? Pewnie Biedroń chce zrobić z nich "kochających inaczej"i świadczyć darmowe "usługi" czyli lekarz potrzebny na gwałt? Biedroneczny stanie na czele LGBT i poprowadzi krucjatę na Rzym. A swoją drogą szeroki, uwodzicielski uśmiech ma tak wypracowany, że powinien zostać kaowcem w ośrodkach wypoczynkowych dla emerytek.
  "Zaiste, powiadam wam, albowiem Ziemia do pedałów należeć będzie, a Biedroń ze świtą zboczeńców będzie wasze małoletnich synów ubogacał! " Ks/ Belzebuba, wers V! Produkcie Bierzyńskiego pod prysznicem skurwysynu możesz sobie odnawiać swoje pedalskie "oblicze"....Biedroń oznajmił, że od kilku miesięcy pracuje nad nowym projektem mam pytania. Czy sumiennie wykonuje obowiązki prezydenta miasta Kto finansuje ten projekt podróże, hotele i całą infrastrukturę.
 • @Husky 17:55:45 Jak rzyć, panie kandydacie na prezydenta? Co już w S [D]upsku zakończył karierę poznali się na nim?
  Ciekawe ile "trupów" wypadnie z szaf w Słupsku gdy Biedroń przestanie być prezydentem. Ma takie marzenia jak Palikot. No chyba, że wszystkie jednoślady pójdą za nim. Metodą od zaplecza to można zabrać 2% ale platfusom. Po Palikocie i Petru, wiadomi, postanowili postawić na dziwoląga z już piękną samorządową katastrofą. Zestaw popaprańców mózgowych kończy bieg? Pedał od Palikota zapowiada objazd po Polsce. Będzie namawiał Polaków do stworzenia z Polski kraju sodomicznego powołuje się na prolewackiego papieża który powiedział "Kim jestem by sądzić..."..."albo Białoruś, albo Francja. Albo Wschód, albo Zachód" - kolejny kosmita, któremu niepodległa Polska nawet nie przychodzi do głowy. To ja wolę Białoruś, niż pederastyczną Francję. Otóż Francja sodomito jest już trupem za sprawą takich jak ty. Więc jak ty chcesz zmieniać oblicze skoro mylisz go z dupą? Tobie pedale oblicze ziemi zmienia twój partner homoś w łóżku, jak ty swymi rękami możesz jeść świntuchu podły. On może zostać prezydentem ale tylko pederastów, i tyle w temacie tego pana/pani-cioty.
 • @kula Lis 67 18:44:42
  To znane, ale przypomnę, że matka pierwszego męża Teresy Trzaskowskiej (matki Rafała) - Mariana Ferstera (z czasów krakowskich), czyli Władysława z Drobnerów, była po wojnie funkcjonariuszką krakowskiego UB. Czyżby wystawiła synową ubecji?
 • @kula Lis 67 18:51:57
  Przerażające jest że jak się pogrzebie w relacjach rodzinnych osób z PO wychodzi szajs.
  A to ,chciał nie chciał, zawsze ma wpływ na dalsze pokolenia bo...wiele wynosi się z domu--to są pierwsze cegiełki kształtujące człowieka.
  Mnie ukształtowali sybiracy i kult Piłsudskiego
 • @Husky 17:55:45 Katolicką Polskę zmusi do rowerowania?
  Czy Biedroń swoją aktywność polityczną uzgodnił ze swoim mężem? Czy oni się uparli by udowodnić, że Petru nie jest pierwszym kabareciarzem. Chce odmienić oblicze Ziemi na pedalską nutę? Niezły żartowniś z niego.! Żeby mu tylko kartofle nie zaczęły z nogawek wypadać od tego zmieniania oblicza ziemi. Odrażający dewiant...Wygląda na to, że znów da odbytu. To już jest sodomska tragikomedia a nie kabaret. Prędzej mu na smutasie wyrośnie kaktus zanim wyborcy PiS-u dadzą się skusić na gówniane amory pederastów.Biedroniu jedź do tej ukochanej Francy, zrób loda Makaronowi to może cię tam "zagospodaruje"...A SLD czeka na Biedronia. Robert, najłatwiej ci będzie zagospodarować sfrustrowany elektorat SLD, bo oni nie mają lidera, który poderwałby lewicę. Ten segment jest do wzięcia i nie zmarnuj tej szansy. Chłopaki ze "wsi" już nie wiedzą jak Polaków mamić. Zamiast Nowoczesnej stręczą im Biedronia. Wygląda na to, że robią bokami, bo pozostała im materia już tylko kiepskiej jakości. Ciekawe kim/czym zastąpią Kukizów. Skąd się oni biorą...alimenciarz z KODu...szczerbaty UBywatel...tęczowy Kakaowiec... sami mesjasze lewactwa co jeden to parodia poprzednika... casting jak do filmu "Głupi i głupszy 2020"...Wybieram Białoruś, a nie zdegenerowany Zachód. Pederaście mówię wypierdalaj z Polski. Biedroń to wybitny polityk i wielki mąż stanu, co można potwierdzić na sto sposobów. Na przykład tu:

  www.youtube.com/watch?v=X6bJf7Rtw5U
 • @kula Lis 67 19:42:07
  Oświadczenie Arendt-Wittchen
  Urzędniczka z PiS spoliczkowała aktywistkę z KOD
  Po kilku dniach, urzędniczka zdecydowała się zamieścić oświadczenie na Facebooku ws. uderzenia działaczki KOD. - Nie uczestniczyłam w uroczystości jako Pełnomocnik Wojewody Dolnośląskiego ds. Obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości. Byłam tam prywatnie, jako opiekun Kombatantów, od 11 lat jestem wolontariuszem Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. Kiedy za barierkami rozległ się krzyk, wielu Kombatantów, a szczególnie Ci, którzy przyjechali z zagranicy, zupełnie nie wiedziało, co się dzieje. Zrobiła się bardzo nieprzyjemna, nerwowa atmosfera. Weterani pytali, co się dzieje. Zobaczyłam łzy na twarzy jednego z Nich - tłumaczy kulisy zajścia Arendt-Wittchen.

  - Nie wiedziałam, co robić. Czekałam, aż ktoś zareaguje. Nikt ze służb po jednej ani drugiej stronie barierek nie wykonywał żadnego ruchu. Przemówienie Prezydenta RP trwało a krzyki nabierały na sile. Domyśliłam się, że nikt ze służb nie zamierza interweniować, choć zakłócanie uroczystości państwowych jest czynem karalnym z art. 51 kk. Atmosfera była nie do zniesienia dla osób czujących powagę chwili - wyjaśnia.

  Brak reakcji służb porządkowych w Warszawie Z relacji Arendt-Wittchen wynika, że kobieta kilkukrotnie zwracała uwagę Renacie Klim i grupce Obywateli RP. Jednak bezskutecznie. - To, co widać na szeroko kolportowanym w Internecie filmie, to tylko urywek całej sytuacji. Wcześniej - i tego nie widać na okrojonym nagraniu - prosiłam tą Panią emocjonalnie, ale kulturalnie, żeby się uspokoiła, potem raz jeszcze tłumacząc, że bohaterami uroczystości są 100 - letni Kombatanci, żołnierze i więźniowie obozów koncentracyjnych. Kobieta obojętna na te słowa, coraz głośniej zagłuszała przemówienie Prezydenta. Kiedy podeszłam bliżej, krzyczała jeszcze głośniej - napisała.

  Aktywistka społeczna wyraziła ubolewanie za uderzenie Renaty Klim. Jak twierdzi, zrobiła to z bezradności i nerwów. - Przez cały ten czas służby stały niewzruszone. Przyznaję, że kierowana wzburzeniem wobec niszczenia powagi i majestatu uroczystości ku czci Tych, którzy walczyli o wolność Polski, pozwoliłam sobie na gest zbyt daleko idący. Uczyniłam to w rozpaczy i uniesieniu - dodała Arendt-Wittchen.

  - Jestem świadoma konsekwencji swego czynu, część z nich już poniosłam. Pozostaję jednak z nadzieją, że ta niefortunna sytuacja stanie się przyczynkiem do ożywczej refleksji, która pozwoli nam wszystkim godnie i wspólnie świętować nadchodzącą 100 - rocznicę odzyskania Niepodległości - zakończyła oświadczenie.

  Dominika Arendt-Wittchen stwierdziła też, że od lat działa na rzecz organizacji kombatanckich, spotykała się z zasłużonymi bohaterami walk o niepodległość Polski i pomagała im. Nie należy do żadnej partii i nie zamierza wystartować w wyborach z list jakiegokolwiek ugrupowania politycznego. Prywatnie jest córką doradcy premiera Mateusza Morawieckiego, Wojciecha Myśleckiego

  https://www.salon24.pl/newsroom/893091,spoliczkowala-dzialaczke-kod-zrobilam-to-w-rozpaczy-i-uniesieniu
 • @Husky 12:36:39
  Mamełe Czaskoska to TW Justyna, a kandydat na prezia Warszawy to trzecie pokolenie UB! Czaskowski to typowy resortowy dzieciak, babcia mamełe ubek, a syn pseudo patriota wróg wszystkiego co Polskie. To jest laluś wychowany na chazarokomunistycznych przywilejach.
 • @Husky 12:36:39 Plan 'UB' Czaskoskiego: zapoznać się z donosami własnej mamusi do UBe
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kMzRlNi9wLzIwMTgvMDkvMDYvODI1LzM2MC9jMmU5ODI1Y2M3NDQ0YjYxYTkxZDg0NTc0NWZkNzcxYS5qcGVn.jpeg

  PO ma plan "B" dla Trzaskowskiego?! Jak przegra, ma kandydować do europarlamentu. "Gdyby mógł, już by czmychnął z tego grajdołu u nas". Rafał Trzaskowski jak na razie prowadzi bardzo słabą kampanię, która wyraźnie kontrastuje z tą Patryka Jakiego. Jednak „Wirtualna Polska” ustaliła, że Platforma przygotowała już dla Trzaskowskiego plan B na wypadek porażki. Jeśli Rafał jakimś cudem z Jakim nie wygra, będzie kandydował do europarlamentu. Sejm go męczy, po prostu. Zresztą, ma to już obiecane powiedział jeden z polityków PO w rozmowie z „Wirtualną Polską”. Trzaskowski w przeszłości był już europosłem. Rafał w Brukseli czuje się świetnie, wyrósł tam jako polityk. Sejm go rozczarował. To mega kompetentny facet. Jeśli chodzi o sprawy europejskie - ma doświadczenie i kontakty. Gdyby tylko mógł, już by czmychnął z tego grajdołu u nas. Gardzi ludźmi na Wiejskiej. Trzy czwarte posłów uważa za nieuków zaznaczył rozmówca „WP” z PO. Miałby kandydować z Warszawy lub Krakowa. Mimo wszystko politycy Platformy zaznaczyli, że nie wierzą, iż Trzaskowski przegra wybory w stolicy.

  Plan B dla p.@trzaskowski_ w Europarlamencie, jeszcze trochę a wiceprezydent @WojciechowiczJ otrzyma poparcie @hannagw. Nawet parlamentarzyści PO przyznają w prywatnych rozmowach, że lepszy jest były wiceprezydent od R. Trzaskowskiego skomentował te informacje na Twitterze Jacek Ozdoba, rzecznik sztabu Patryka Jakiego.


  Ps..Według buźki to do Izraela, Czaskosiu, do Izraela do kibuców. Miał rządzić Warszawą jak prawdziwy spadkobierca syn i wnuczek swoich przodków pracujących w różnych ważnych "urzędach" za PRL i lewackiej IIIRP. Jeśli gardzi naszymi przedstawicielami to gardzi też nami...... wyborcami..ten "uczony" ha ha ha "jewropejczyk" ha ha..To teraz aby wiadomo czemu wszystko robi żeby przegrać robiąc za kompletnego debila. Tam, im większy debil tym lepiej płatną ma fuchę. Czego dowodem jest żydoszwabski "krul Europy" i jego "bystra" faworyta ale jaja chazarka Mojcho-Bieńkowska. Tam jako korzenny chazar miałby szansę. W Polsce raczej marne. W UE wystarczy mieć odpowiednie chazarolewackie poglądy, niekoniecznie znać język, dyplom ukończenia jakiejkolwiek uczelni jest zbędny, i ma się pewne stanowisko. Wszystkie leniwe, zdziczałe miernoty ulokowane w PE. Patrząc na ich postępowanie ma się wrażenie, że to potworki z Planety Małp.
 • @kula Lis 67 13:50:16
  Gersdorf mówi do Olejnik:

  Pani jest młodą osoba i może nie pamiętać okresu stanu wojennego...

  Oj poszła po bandzie kobieta od kasy.
  Jeżeli Olejnikowa, która ma ponad 60 lat jest młoda to nie mam pytań do tej szczujni wzajemnej adoracji.

  https://pbs.twimg.com/media/DmWbDYLXgAEdHtM.jpg
 • @Husky 17:54:11 niestety nie miałeś.
  Błażej Spychalski, były pracownik centrali i klubu PiS, wieloletni współpracownik Marcina Mastalerka zostanie zastępcą Krzysztofa Łapińskiego na funkcji rzecznika prezydenta Andrzeja Dudy - informuje 300POLITYKA. Spychalski ma zostać powołany na sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy w piątek o 13:30.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kMWRiNi9wLzIwMTgvMDkvMDYvODAwLzQwMC8wNWVjMjg2MWExYmQ0Zjk1Yjg0YmI2NmYwYzQ2MzAwNi5qcGVn.jpeg

  Ps..Jaki prezydent taki rzecznik...Polska na takie ameby nie zasłużyła. Jeszcze lepszy, niż poprzedni. Prezydencka kuźnia kadr..kolejny chodzący deficyt inteligencji, ciekawe kim był jego ojciec i dziadek. A z który to Spychalskich? Nazwisko mi się kojarzy. Z Marianem. Czy nie żyd może być rzecznikiem "Adriana"? Osobnik rasy semickiej na foto? To dowód okupacji Polski przez koszernych. Nominacje i wybory to zamiana jednych czosnków na drugich. Aj waj! Hucpa! Ależ będą razem wymiatać złogi komunistyczno-stalinowskie! Dudowa będzie miała roboty po łokcie! Facet zgarnął 375 tys. w dwa lata jako prezes w miejskich spółkach w Tomaszowie Mazowieckim (okazał się być specem od ciepłownictwa i wodociągów) to jeszcze pewnie zgarnia 500+ bo ma czwórkę dzieci. A gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości odnośnie nowego rzecznika prezydenta, to proszę!

  https://pbs.twimg.com/media/DmZhVJtW0AA6WNW.jpg

  Pasuje do ekipy jak ulał.

  https://pbs.twimg.com/media/DmZ0bihWwAAwmvu.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DmaK97rXgAEfDvY.jpg
 • @Husky 17:54:11
  Był taki porządny Marian Spychalski, ale Błażej z pewnością nie po nim, bo to kmiotek roztropek. https://pbs.twimg.com/media/DmaGWPHX0AA8Wfb.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DmaGrTpXoAAwl9r.jpg
 • @Husky Spychalski (specjalista od kanalizacji) - nowa pompa Dudy
  https://pbs.twimg.com/media/DmZXGLHWsAAudxn.jpg

  Ponoć Ukraina już dala Adrianowi azyl, tak na wszelki wypadek.

  https://pbs.twimg.com/media/DmYxuQjXgAEDwww.jpg
 • @Husky
  Mastalerek bez wazeliny włazi PAD to i dostał niezłą fuchę dla swojego człowieka. Mastalerek też ma coś za uszami skoro wyleciał z PiS to i współpracownik musi być felerny tak jak i PAD, który znowu dobiera sobie nieodpowiednich pracowników. Oby tylko nie wnuczek marszałka LWP z odpowiednimi korzeniami, bo znowu będzie wtopa. A tym razem to wnuk Mariana Spychalskiego aparatczyka stalinowskiego? Czy dla odmiany od jego brata Józefa Spychalskiego cichociemnego bohatera? A czy on ten Spychalski aby ma porządne, żydowskie korzenie? Nie, no musi mieć, przecież inaczej nie wylądowałby na tym stanowisku. Zdjęcie tak zrobione, że pokazuje sygnał "uszy wyżej nosa" czyli kontynuacja Polin-Pałac-PAD (linia Bnaibrit-loża masońska-jurysdykcja talmudyczna)..Czyli następny z właściwym POchodzeniem ze "świętej rodziny" Kominternu i RAZWIEDKI! To jest "ciągłość władzy"! W odPOwiednim momencie wybudzić odPOwiedniego śPiOcha uplasowanego na odPOwiednim stanowisku! Ciekawy jestem ile jeszcze takich kukułczych jaj jest wokół PAD - BBN na pewno są tam kwiatuszki ze złotego funduszu, ilu ich jeszcze? tam jest? Adrian obrońca układu III RP, gęba pełna frazesów a czyny przeczą słowom, nie dajmy się nabrać to pusty dzban, główne zadanie to walka z dobrą zmianą, jego kontrola nad armią jest niebezpieczna.
 • Dzieciaki namalowały twarz. Zagadka. Kto to ?
  https://pbs.twimg.com/media/DmcEvEyW4AA-SiD.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej