Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Taśmy Putina

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Spisek na niewyobrażalną skalę? Wychodzą na jaw pomijane wątki afery taśmowej, które rzucają na sprawę całkiem nowe światło. Prawda zwyciężyła.To był jednak zamach stanu

Bez afery podsłuchowej, PiS nie wygrałby podwójnych wyborów w 2015. Jeżeli więc za aferą podsłuchową stały służby rosyjskie, które podsunęły ją ówczesnej opozycji to znaczy, że w istocie to Rosja "zainstalowała" w Polsce obecne władze państwowe.

Na rządy proeuropejskiej PO, Rosja patrzyła krzywym okiem i to w jej interesie, podobnie jak i PiS, było podważenie wiarygodności partii Tuska i zmniejszenie szans na wygraną w wyborach. Jak widać, rozdmuchanie afery podsłuchowej spełniło oczekiwania i Rosji, i partii Jarosława Kaczyńskiego.

 

          


Czy afera taśmowa, która walnie przyczyniła się do wyborczego zwycięstwa PiS, była intrygą rozgrywaną przez rosyjskie służby? Wskazuje na to wiele tropów. Ujawniamy nieznane do tej pory powiązania zleceniodawcy podsłuchów Marka Falenty z ludźmi Putina, rosyjskiej mafii i GRU.

Już kilka dni po wybuchu afery taśmowej, w czerwcu 2014 r., premier Donald Tusk mówił o „scenariuszu pisanym cyrylicą”. Jednak dotąd nikt poważnie nie zbadał jej najważniejszych wątków, choć w USA, przy podobnych poszlakach wskazujących na udział rosyjskich służb specjalnych w kampanii Donalda Trumpa, sprawę bada specjalny prokurator Robert Mueller.

Na pytanie o udział Rosjan w spisku przeciwko polskiemu rządowi stara się odpowiedzieć tygodnik Polityka, zwieńczając tym samym swoje wielomiesięczne śledztwo.

 

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1762482,1,afera-tasmowa-kto-stal-za-kelnerami.read

 

           

 

Prawda co mówią, że pan Falenta, który współpracował biznesowo z Rosjanami i był wykonawcą polskiej Watergate, a dziś, „przez przypadek”, mimo wyroku, wciąż jest na wolności, w listopadzie objęty zostanie amnestią? To potwierdziłoby chyba, że operacją na 100% nie kierował PiS.

Napisał na swoim profilu TT - dziennikarz.....T.Lis.

 
W przeprowadzonym przez M.Falente i PIS zamachu stany pomogła......mafia sołncewska.  To rosyjska organizacja przestępcza powiązana z wywiadem wojskowym GRU.„Polityka” wskazuje i na inne powiązania Szustkowskiego z mafią sołncewską. To dzięki niemu Skocz i kolega z mafii, Lew Kwietnoj, zaistnieli na salonach Zachodu. Kolejny, Konrad Dadak, międzynarodowy handlarz bronią, zamieszkiwał w willi Falenty, w Konstancinie, co też świadczy o dobrych relacjach między nimi.

Z tą grupą związani byli Jarosław Babiński i Krzysztof Janiszewski, kierujący restauracją Sowa & Przyjaciele.Kolejna ciekawostka, związana z tą sprawą to fakt, że szef ABW, Jacek Gawryszewski, który zupełnie zlekceważył wątek rosyjski w aferze podsłuchowej, zachował swoje stanowisko, gdy PiS doszło do władzy, a potem został ambasadorem w Chile. To nagroda za właściwą postawę?

Ujawniając nielegalne nagrania polskich polityków, Marek Falenta mógł spłacać ogromny dług wobec rosyjskiej firmy, od której kupował węgiel.
Zadłużony u Rosjan na ok. 26 mln dol nie miał wielkiego wyjścia pisze G.Wyborcza.
 
https://crowdmedia.pl/spisek-na-niewyobrazalna-skale-wychodza-na-jaw-pomijane-watki-afery-tasmowej-ktore-rzucaja-na-sprawe-calkiem-nowe-swiatlo/
 
W obecnej sytuacji politycznej nie ma szans, by specsłużby, policja i prokuratura podeszły rzetelnie do afery podsłuchowej. Partii rządzącej dogłębne wyjaśnienie jest całkowicie nie na rękę. Oficjalne przyznanie się do wątku rosyjskiego mogłoby się odbić bardzo negatywnie na pozycji partii. Co by powiedział jej elektorat, któremu wbija się do głowy antyrosyjską fobię, że są takie obszary, na których PiS idzie ramię w ramię ze swoim wrogiem ze Wschodu, a nawet z nim współpracuje? Tak więc, na prawdę przyjdzie nam jeszcze poczekać.
 
              
 
 
 
ps.
Wiedziałam że to sprawka PiSu,ale że z wątkiem rosyjskim tego w najczarniejszym śnie nie śniłem -  8-)))))))))))
Przecież te podsłuchy od samego początku zalatywały bratnią pomocą. Żaden domorosły „fachowiec” nie dałby rady przeprowadzić tak perfidnej akcji.
 
Salwami śmiechu wybuchałem, czytając komentarze naszego Neonowego dziennikarza śledczego o tym że PIS wygrał dzięki przestępstwu, polegającego na tym że nielegalnie nagrywał wieruszkę PO.
Teraz jednak po śledztwie jego kolegów z redakcji Polityki i ich twardych dowodach, to jednak muszę posypać głowę popiołem i bardzo serdecznie i szczerze przeprosić. Miał rację.
Prawda zwyciężyła. Tak to był jednak zamach stanu. Drugi taki w dziejach najnowszej historii Polski.
 
 
 
Te Ruskie najpierw Tuskowi podsunęły Putina, żeby PO robiło reset w stosunkach z Moskwą i zapraszało ich do NATO i w ten sposób się kompromitowało, a potem podstępnie ich obalili podsłuchami, żeby PiS zainstalował Amerykanów w Polsce.Genialne!
Mało tego, Rosja jeszcze zainstalowała w Polsce durną opozycję i takich baranów i dzięki temu PiS będzie rządził ćwierć wieku.
Na dodatek ta Rosja kazała się szmacić PO u Sowy, bzykać Kulczykowej na stole , podpalać budkę rosyjska, rzucać qrwami i **jami, strzelać do górników i tak można w nieskończoność........
 

 tt.fb

KOMENTARZE

 • Bracia Rosjanie.
  To mistrzowie intryg polegających na nawet wielokrotnym odwracaniu kiciusia ogonem.
  Tak aby ani nasze służby ani tym bardziej prasa nie miały nigdy pewności.
  Komu w takiej sytuacji ufać?
 • @brian 14:46:46
  Kotowi Prezesa ????
  8-)))))))
  pzdr.
 • Husqky
  Zawsze mówiłem że Kaczor i Macierewicz to pieski Putina :)))))
 • Są ludzie, którzy się najpierw śmieją, później myślą
  I są ludzie co się tylko śmieją, bo na myślenie ich nie stać.

  Obrona tezy, że za taśmami z restauracji Sowa i Przyjaciele wymaga dowodów, których ja w tym tekście nie widzę.
  Że służby rosyjskie działają w Polsce każdy myślący jest świadomy. Działania tych służb w Ministerstwie pod rządami Macierewicza opisał Tomasz Piątek, ciekawa to lektura.

  Jednak teza, że PiS wygrał m.in. dzięki przestępstwu jest oczywista dla każdego, kto rozumu choć trochę używać potrfi.
  Zakładanie podsłuchu jest w Polsce przestępstwem, jeśli nie jest to robione przez uprawnione służby. Media zależne od PiS przez całą kampanię cedziły te nagrania. Niektóre cytaty z tych wypowiedzi weszły na stałe do repertuaru trolli PiS. Osławione ośmiorniczki które tak działały na wyobraźnię koneserów kaszanki i pasztetowej. Cena kg ośmiorniczej jest niższa niż kg masła. "H... Du.. i kamieni kupa", "państwo teoretyczne" i wiele innych.

  Kto był mocodawcą tego przestępstwa? Można postawić dwie tezy, albo była to prywatna zemsta Falenty, ale fakt, że nie został on osądzony dla myślącego jest ciekawą poszlaką. To dowód wdzięczności, czy dowód współpracy?

  Podsłuchy są przestępstwem, PIS z efektów tego przestępstwa zrobił sobie jeden z głównych wątków kampanii wyborczej, pozostałe to obiecanki, nikt nie da ci tyle, ile PiS może ci obiecać. Tak więc głupi będzie się śmiał, bo włączyć myślenie nie jest zdolny.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:01:13
  To nie jest taki prosty układ. Macierewicz rzeczywiście ma powiązania ze służbami Rosji, tyle, że poprzez ich placówki w Ameryce. O tym w swej książce pisał Tomasz Piątek. Powiązania Kaczyńskiego są zupełnie inne, trzeba je szukać przez służby Mossad. Oczywiście w Rosji Mossad przecież nie jest bezczynny. Tu też trzeba popatrzeć na duże wsparcie dla Ukrainy.

  Prawdą jest, że złodziej zawsze najgłośniej krzyczy, łapać złodzieja, stąd mogą się brać występy w Gruzji, w Kijowie, ale dla mnie to jednak ciągoty w kierunku korzeni rodu, Odessy.
 • *****
  Trzeba koniecznie znaleźć "nowiczok " w mieszkaniu Falenty ,
  to przesądzi o udziale kacapów w pogrążeniu "platfusów"
 • @Husky
  Widzę, że już POjawiła się niebieska hiena. Łyka prześmiewczy temat jak bocian żabę, czy pelikan z kormoranem ryby. Pzdr!
 • Raz Sierpem, raz Młotem...
  http://telewizjarepublika.pl/imgcache/750x400/c/uploads/news/macierewicz_100.jpg


  Już dziś Antoni Macierewicz skomentuje sensacyjne doniesienia o fałszerstwie czarnych skrzynek przez Rosję

  http://telewizjarepublika.pl/juz-dzis-antoni-macierewicz-skomentuje-sensacyjne-doniesienia-o-falszerstwie-czarnych-skrzynek-przez-rosje,69752.html
 • @Zawisza Niebieski 15:08:17
  //Podsłuchy są przestępstwem, PIS z efektów tego przestępstwa zrobił sobie jeden z głównych wątków kampanii wyborczej,//

  Czy podsłuchy które zostały ujawnione to czyny karalne.
  Jeśli tak to kto ma zostać karany, ten podsłuchujący czy ten podsłuchiwany.
  Tak tylko pytam.
  Jako dziennikarz masz swoje zdanie.
 • @puuuq 15:38:59
  Poszukiwania trwaja
  pzdr.
 • @kula Lis 67 15:58:40
  No comment
  8-))))))))))))))
  pozdro.
 • @Husky 16:09:01
  Zgodnie z art. 267 § 3 kk, nieuprawnione założenie i posługiwanie się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym, innym urządzeniem lub oprogramowaniem w celu uzyskania informacji, grozi karą grzywny, karą ograniczenia wolności lub karą pozbawienia wolności do lat 2.

  Wykorzystanie efektów przestępstwa jest zarówno niezgodne z prawem jak również niemoralne. No cóż dla PiS honor, prawo, sumienie to zupełnie nieznane pojęcia, za to w cenie jest kłamstwo, wazelina, pomówienia.
 • @Zawisza Niebieski 15:25:24
  //Macierewicz rzeczywiście ma powiązania ze służbami Rosji,//


  Powiązania ???
  To agent Kremla od lat.

  Już mu się ordery na klacie nie mieszczą

  http://muzeum4rp.iq.pl/wiki/images/thumb/b/bd/Patriota_roku.jpg/250px-Patriota_roku.jpg
 • @puuuq 15:38:59
  Będą szukali tak jak Macierewicz bomby termobarycznej co niszczy konstrukcję samolotu nie uszkadzając ciał ludzi w nim się znajdujących.
  96 ciał z grobu wyciągnęli i materiałów wybuchowych nie znaleźli. Niezbędne stanie się ich tam zawiezienie, bo przecież bez tego "najbardziej prawdopodobnej teorii" nie potwierdzą.
 • @kula Lis 67 15:58:40
  "POjawiła się niebieska hiena..." rudemu lisowi poPiSywać się kłamstwami nie da. A bez tego trolling niemożliwy. Przecież nikt nam nie wmówi że białe jest białe, a prawda jest prawdą.
 • @Zawisza Niebieski 16:17:51
  Zgodnie z tym przytoczonym art.kodeksu karnego mam pytania.

  Żyje jeszcze taka ludzka padlina jak Aaron Szechter zwany dla niepoznaki Adamem Michnikiem.
  Jest to "dziennikarz wszystkich dziennikarzy" , twój życiowy guru i mentor.
  Pytanie - czy to nie był "ojciec chrzestny" podsłuchów .
  Pytanie - czy skazany na wieloletnie kazamaty za to przestępstwo miał okazję otrzymać paczkę żywnościowa od pewnego lokatora (słoja) z Sraczej Kępy, lub też nawet porozmawiać o swoim tragicznym losie na jednym z więziennych widzeń.
  Tak tylko zapytam.
 • @Husky
  Kolejny wyskok sędziego Tulei! Zawiesza sprawę porywaczy ludzi, bo czeka na odpowiedź z TSUE!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19hNTE1MC9wLzIwMTgvMDkvMDYvODI1LzM3MC9kZTIyZjFlMDUxMTg0YWRiYTU0YWRkNDYxOTZlZTRmYi5wbmc=.png
  https://wpolityce.pl/polityka/411090-sedzia-czy-juz-polityk-tuleya-zawiesza-sprawe-gangsterow


  Ps...TO CHAZAROBOLSZEWICKIE BYDLĘ O GĘBIE DEBILA...A co on ma robić z taką gębą?! Wiem, nie ocenia się ludzi po wyglądzie, ale w przypadku tego typa, czytając co on wyprawia, można powiedzieć, że "inteligencję" ma wymalowaną na twarzy (w tym przypadku - ryju) Skurwysyn UBeków. Gangster trzyma z gangsterami. To monstrum sprawia wrażenie, że władza może mu skoczyć, czy to nie za wiele? Tuleję i jemu podobnych należy pozbawić prawa wykonywania zawodu i to natychmiast. I w tym momencie powinien wylecieć na zbitą skundloną twarz.W sądach europejskich ten geniusz pewnie znajdzie swoje miejsce i będą tam tolerować wybryki tego głupa. To co robi ten resortowy glut to przestępstwo przeciwko państwo które powinno być ścigane z urzędu. W innym wypadku szybka dyscyplinarka skutkująca wydaleniem z zawodu plus pozbawienie praw emerytalnych przysługujących sędziom w stanie spoczynku. Teraz to już jest państwo teoretyczne gdzie jest rząd trzeba zmienić ustawę i takich usuwać z sądu, bo oni obalą ten rząd. I co na to rząd ? jakiś sędzina resortowe dziecię robi sobie jaja i nic mu nie można zrobić. Czy potrzeba naprawdę ludzi z jajami aby takie bydlę pogonić, bo teraz to mamy mięczaków.
 • @Husky & kula
  Widzę chłopaki że Zawisza sprowadził was już całkowicie do parteru skoro zostaly wam tylko obelgi :)
  Ale jakoś mi was nie zal:)))
 • @puuuq 15:38:59
  Bez afery nagraniowej Renaty Berger, PO też by nie wygrało, a stali za tym dwaj znani dziennikarze TVN. Sekielski i Morozowski.
  Może służby takie czy inne też za tym stały?
  Trzeba by to przemyśleć.
  MOSSAD ?
 • @Zawisza Niebieski 16:28:44
  Jesteś niebieska hieno cienki jak dupa węża, za cienki by z hieną podejmować dyskusję. Będziesz bełkotał o PiS jeszcze co najmniej ze dwie kadencje także w samorządach, co sprawi ci nieprzyjemny "bul" dupy i nie tylko tobie, POlitycznych hemorojdów się nabawisz, a one nieuleczalne niestety jak i lewactwo. Szalom, sayonara niebieska hieno.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:51:05
  No tak bo osobiście Putin podsłuchy przekazywał Prezesowi i Prezydentowi. Widziałem to ja i świstak co zawijał sreberka.
  Nie widzial tylko @Zawisza
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:51:05
  //Widzę chłopaki że Zawisza sprowadził was już całkowicie do parteru //

  oj tam,oj tam
  raczej do piwnicy
  Pozdrawiam
 • @Husky 16:56:53
  Jak Morozowski , to bezapelacyjnie Mossad za tym stał ale
  Zawisza będzie to wiedział na 100 % bo on wszystko wie :))))
 • @Husky 16:30:20
  Jakie powiązanie ma to pytanie z art kodeksu karnego to chyba tylko na Szmulkach wiedzą.

  Kto jest moim mentorem i guru tego z pewnością nie wiesz, bo akurat te poziomy kultury i wiedzy, to za wysokie progi na psie nogi. O ludziach tych w życiu nie słyszałeś, choć w literaturze przedmiotu często byli wymieniani.

  Widzę, że masz sentyment do "Sraczej Kępy", to chyba miejsce, gdzie w młodości za potrzebą wychodziłeś, bo z pewnością reforma Sławoja Składkowskiego do twej rodziny nie dotarła, stąd taki sentyment do krzaczków i kęp.

  Czy już dla pani Dominiki paczki przyszykowałeś? Szykuje się dziewczyna na "rekolekcje" z tematu "do czego człowiekowi służą ręce". Trzeba wspomóc, może czekoladę zawieź, to podobnież może być ratunkiem dla tego orzeszka, który po bezkresnych przestrzeniach jej mózgoczaszki się jak sierota pałęta.
 • @puuuq 17:03:48
  // on wszystko wie :))))//

  a nawet więcej niż wszystko

  Portalowy "omnibus" ...inaczej
  Pozdrawiam
 • @Zawisza Niebieski 17:10:50
  Zadałem ci trollu pytania
  Może odpowiesz łaskawie

  Żyje jeszcze taka ludzka padlina jak Aaron Szechter zwany dla niepoznaki Adamem Michnikiem.

  Pytanie - czy to nie był "ojciec chrzestny" podsłuchów .
  W jaki sposob zostal ukarany i dlaczego

  Tak tylko zapytam.
 • @kula Lis 67 17:26:43
  Towarzyszu Buyer.
  Przypominamy !!!

  https://pbs.twimg.com/media/DmaAcitXcAEWO5Q.jpg
 • @Husky
  Jaką wagę będą miały zeznania Przywieczerskiego? Gadowski: "Jeżeli opowie szczerze, to będziemy mieli trzęsienie ziemi"... Na miejscu pana Rosatiego, Balcerowicza kilku innych szykowałbym już wyjaśnienia do pewnych spraw. Bo tu nie chodzi tylko o pana Sawickiego, który został oskarżony o nadzorowanie FOZZ-u i współudział, ale także m.in. o nich
  mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Witold Gadowski, dziennikarz śledczy.

  https://wpolityce.pl/polityka/411063-nasz-wywiad-gadowski-wiaze-z-jego-ekstradycja-nadzieje
  Ps..Solidne przesłuchanko i dowiemy się ciekawych rzeczy o początkach PO. TVN non stop buja polską łódką aby obalić ten rząd przecież oni są dalej czynni To jest walka na śmierć i życie Skąd Walter miał pieniądze na ITI? skąd były pieniądze na TVN-en skąd Walter miał te fundusze? to mogłaby być bomba? Chazarokomuniści w latach 90 -tych wiedzieli najważniejsza jest bankowość i MEDIA i właśnie jak powstawały te "prywatne wielkie media" i to jest kluczowe zagadnienie. Ja myślę, że seryjny samobójca szykuje się do seryjnych samobójstw....Najpierw należy zrobić wszystko co możliwe, aby dotarł on żywy do Polski, nie kipnął tu w więzieniu i zechciał mówić. Ale czy zechce? Czy nie zadziała strach o siebie i bliskich? Bo niektóre służby czuwają..Na ile wolno każdemu się domyślać (i być pewnym...) mafijnych powiązań m.in. Bucholtza vel Balcerowicza, Rosatiego, Bauera vel Boniego, Langmana vel Lewandowskiego i innych nie ukaranych indywiduów z Unii Europejskiej (bo do dziś sędziowie z esbeckimi powiązaniami w Polsce tego nie chcą zrobić...), szykuje się nam bardzo tragiczna katastrofa samolotu pasażerskiego, lecącego z USA do Polski. I tylko "całkowity przypadek" sprawi, że w tym samolocie będzie leciał pan Przywieczerski i cały KOMPLET dokumentów w sprawie FOZZ. I nikt i nic nie ocaleje...Falzman, kierowca Pańki, Lawina. Wszyscy oni umarli z dnia na dzień na serce. Jakie są szanse, że serce Przywieczerskiego wytrzyma? Cokolwiek ruszą w tle politycy obecnej Platformy lub poprzedniczek-UD,UW. Ciekawe co tym razem napisze Kierwiński. Czyżby znów gra teczkami i służbami?.W 1994 Przywieczerski kupił za 300 mld starych złotych 20% akcji Polsatu...Niech o tym opowie. W końcu był znaczącym udziałowcem.
 • @kula Lis 67 17:36:20
  A Fakty TVN prowadzi ...... kto ?
  A córka księgowej FOZZ

  https://pbs.twimg.com/media/DmZwViuW4AEuopp.jpg
 • @kula Lis 67 17:36:20
  Ci złodzieje wstydu nie mają.
  Podać informację, którą tvp_info ujawniło kilka godzin temu jako własną

  https://pbs.twimg.com/media/DmaPXkNX4AA_eQA.jpg
 • @Husky
  Przywieczerski związany nie tylko z FOZZ, także BIG Bank. Szewczak: "Zapoczątkował fazę rabunkowej prywatyzacji sektora bankowego". Może rzucić ciekawe światło na to, jak przeprowadzano początki prywatyzacji sektora bankowego w Polsce, co działo się z ogromną szkodą dla majątku narodowego i z ewidentnymi, aferalnymi postaciami i działaniami w tle. Przypomnijmy, że rząd pana premiera Jana Olszewskiego próbował podjąć wyjaśnianie tej tematyki, ale został skutecznie obalony. Moim zdaniem przyczyną tego była również obawa ówczesnych elit, że afera FOZZ zostanie wyjaśniona mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Janusz Szewczak (PiS), wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Finansów Publicznych.

  https://wpolityce.pl/polityka/411055-nasz-wywiad-szewczak-to-nie-tylko-fozz-takze-big-bank

  Ps..Tylko dobrze go pilnujcie a na pewno ciekawe rzeczy poopowiada, jest w takim wieku, że się pisze pamiętniki. FOZZ to głównie chazar Bucholtz vel Balcerowicz i jego oscylator dolarowy. I niech wreszcie padnie nieco światła na rządy "prof" po WUMLu Aarona Bucholtza vel L. Balcerowicza! Pamiętajmy, że FOZZ to także Rosati, członek Rady Nadzorczej. Kiedy SLD było kiedykolwiek przy władzy działał non stop notoryczny samobójca. Pan Przywieczerski wymaga by więzienie wydzielić mu na terenie jednostki wojskowej.
 • @Zawisza Niebieski 17:10:50
  Takie małe sprostowanko do zbliżającej się konwencji twojej PełO
  na sobotę 8.09.2018 żeby było jasne

  https://pbs.twimg.com/media/DmaxAjmXcAEfx45.jpg
 • @kula Lis 67 16:44:30
  To kawał sqrwysyna
  To twarz opozycji dzisiejszej
  PADLINA !!!!!
 • @Zawisza Niebieski 15:08:17
  Pomyśl wreszcie i rusz zakuty łeb niebieska hieno: gdyby można było cokolwiek zarzucić tak znienawidzonym Kaczyńskim, to przez 30 lat władza mająca w ręku służby tajne, jawne i dwupłciowe, prokuraturę i sądy tego by nie zrobiła?
 • @puuuq 17:03:48
  Na to pytanie dziennikarz nie odpowie
  Bo to jest niezgodne z ......
  konstytucja
  konstytucja
  konstytucja
 • @Husky 17:47:13
  Przewieziony do Chicago, siedzi w celi deportacyjnej na lotnisku. Czeka na odbiór, przez polskie służby. Podano to teraz w TVP.
 • @kula Lis 67 17:56:08
  Zaraz Ci tu odpisze ,że żydzi z Odessy go chronią :)))
 • @kula Lis 67 17:59:09
  To główny bohater afery FOZZ

  https://pbs.twimg.com/media/Dma3XGcXsAA_PnK.jpg
 • @kula Lis 67 17:59:09
  Ekstradycja to pierwszy efekt wizyty A.Dudy w połowie września w USA.
  O ekstradycji Przywieczerskiego rozmawiał w Kongresie min.Szczerski po pogrzebie senatora Johna McCain
 • @puuuq 18:00:39
  Już ma dość !!!!!
  Sprowadzony do parteru ma nas już całkowicie dość
  Są takie dni, że jak mu nie idzie to nie idzie
  pozdro.
 • @kula Lis 67 17:56:08
  Musimy go zrozumieć.
  Takie trolle ,obrońcy burdelu III-ciej RP, to jak te dyżurne "eksperty" w TVN24.
  Oni toczą bój o życie.
  A bój to jest ich ostatni.
  Amen
 • @Husky 18:01:21 To znaczy, że są szanse na ekstradycję i Mazura.
  Aresztowanie to jedno, a to co może powiedzieć, to drugie. Facet musi mieć położone na szali dwie rzeczy - to co może zyskać i to co może stracić. Poza tym ochrona, bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że bezpiecznie (gdyby zaczął zeznawać) to on sobie już po ulicy nie pochodzi, i to nie tylko w Polsce.
 • @puuuq 18:00:39
  Reżim Panie...
  Kąsteeetucja! kąsteeetucja! kąsteeetucja!

  https://pbs.twimg.com/media/DmbC1QwWsAAqjem.jpg
 • @kula Lis 67 18:28:34
  Są szansę na ekstradycję i Mazura.
  Pewnie i o nim Szczerski tam rozmawiał
  Poczekamy na efekty wizyty
  Bo Polska nadal w izolacji
  8-)))))))))))
 • @kula Lis 67 17:56:08
  Gdybyś tak pomyślał choć trochę, naprawdę myślenie nie boli to byś wiedział, że Kaczyńskiego nie ruszono, bo sami byli w to samo upaprani.

  Opowiem ci dwie przypowieści, po pierwsze "wspaniała sędziowska rodzina wyznająca ideały PiS" Kryże. O ojcu "wyklęci" powiadali "sędzia Kryże będą krzyże", syn sędzia co skazywał opozycję i nagle Kryże syn ukręca sprawę FOZZ, wsadzają płotki. W sprawie tej spółka TELEGRAF zarząd w Jarosław Kaczyński, Lech Kaczyński, Maciej Zalewski, Andrzej Urbański, Krzysztof Czabański umoczona w Art-B, FOZZ i nagle sędzia, co sprawie ukręcił łeb, wysokim urzędnikiem u Ziobry w Ministerstwie sprawiedliwości. Coś pod czaszką świta?

  Poczytaj historię Express Wieczorny "W maju 1991 na żądanie Jarosława Kaczyńskiego (pełniącego wtedy funkcję ministra stanu i szefa kancelarii prezydenta Lecha Wałęsy) fundacja Prasowa Solidatność nabyła od Skarbu Państwa w trybie bezprzetargowym lub płacąc relatywnie niskie kwoty „Express Wieczorny” oraz prawa wieczystego użytkowania kilku działek wraz z czterema nieruchomościami w pobliżu ścisłego centrum Warszawy:" Zarząd? Jarosław Kaczyński, Mari Stolzman, Sławomir Siwka, Krzysztof Czabański, Maciej Zalewski oraz Bogusława Heba

  Zanim kolejny raz wygłosisz wklepaną ci formułkę "gdyby można było cokolwiek zarzucić tak znienawidzonym Kaczyńskim, to przez 30 lat władza mająca w ręku służby tajne, jawne i dwupłciowe, prokuraturę i sądy tego by nie zrobiła?" poczytaj cokolwiek, co wyszło spod pióra innych niż zależnych od PiS czy też międzynarodowego zakonu redemptorystów z "Tadko Doićiem" na czele.

  Gdyby Kaczyńskiego wsadzić do paki, nie byłoby dwubiegunowego PO-PiSu i Polaków nie można byłoby robić w jajo, "wybierz mniejsze zło".

  "Rusza lis, kula lis, argumentów brak ale obelg pełen pysk."

  Za każdym razem jesteście z Huskym zaorani, że tylko słowa "i rusz zakuty łeb niebieska hieno:" To słowa rozpaczy sprowadzonego do parteru. Zawsze kilka obelg można rzucić i udać, że się nie ośmieszyło.
  Jak widzisz, ja was argumentami, ja was śmiechem sprowadzam do poziomu w którym wam tylko obelgi zostały. Taki sort, no cóż taki sort.
 • @Husky 18:01:21
  To się towarzysz TW Zeg / zegarek / Solorz o 7 paszportach i tetełe troszkę pewnie skrzywił i ma mokro w spodniach, czekają go i innych bezsenne noce. Niejaki chazar Rosati, chazarzy Bucholtz vel Balcerowicz, Bauer vel Boni, Langman vel Lewandowski i kilkudziesięciu innych, już "mają biegunkę", a ich powinowaci, których rodziny, miały cynk, drą mordy KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA, tak, tak, oni kanalie bronią własnych dupsk, co ja piszę, oni by tych dup nawet chętnie, dali, byleby tylko pan Ziobro, zdeterminowany, nie uparł się, aby dotrzymać, danego wyborcom słowa, i poodbiera, nawet, te, fikcyjne, wielokrotnie, przekazywane, dla zatarcia śladów, gigantyczne majątki. I tu mamy sedno, też obecnego ich dramatu,już spoza FOZ, bo te zadłużenie Polski w czasie rządów PO/PSL przy dotacjach z UE i jednoczesnej sprzedaży, wszystkiego, na czym, członki z PO, mogli zyskać, gdzieś są, bo w "przyrodzie, ponoć nic nie ginie, tylko zmienia właściciela", a tu trzeba kwot zadłużenia szukać w głębokich kieszeniach PO/PSL, to co piszę wykształciło się na "aferze FOZ i taki chazar o szczurzym ryju Langman vel Lewandowski, "dobrze zaczął" i trzeba tylko tą jego "pracę kontynuować" a w tym doskonałym kanalią okazał się Tw "Oscar" żydoszwab Tusk i Tw "Litwin" Szczynukowicz vel Komorowski, którzy pokazali taką zawziętość, że kontynuowali przestępstwa nawet "po trupach" a tych było niemało. A Przywieczerski, dla swego i rodziny dobra musi zacząć "śpiewać" aby nie podzielić losu Ireneusza Sekuły i kilkudziesięciu innych, "samobójców" jak ten Sekuła, który strzelał do siebie, trzy razy i poza tym, że już pierwszy strzał był śmiertelny, to on, strzelał do siebie z odległości około 3 metrów i jeszcze po zakończeniu strzelania list pożegnalny do żony napisał...Polecam Witold Gadowski - Debata Jedynki 03.09 - Nowa odsłona w sprawie SKOK Wołomin

  https://www.youtube.com/watch?v=iTPcWqJIcvw
  tu będzie także trzęsienie ziemi!
 • @Husky 18:01:21
  W Universalu miał swoje udziały także chazarska matrioszka Margulis vel Wolski vel Jaruzelski, co było nie zgodne z duchem socjalizmu. Czyli towarzysze służy nam ten kapitalizm prawda! Ciekawe czy dotrze do kraju i jak długo tu pożyje w celi... Dlaczego USA nie chciało go wcześniej wydać? On Przywieczerski jednak wydaje się zbyt mały na Napoleona FOZZ, Nie chce mi się wierzyć, że nie było tam paru większych misiów z wywiadów różnych państw...Warto dodać, że Chimowa była konkubiną Tytusa w czasach FOZZ i raczej jego narzędziem w tej instytucji. Przywieczerski po wyjeździe do stanów dał się zwerbować FBI i w zamian za opowieść o prawdziwych układach władzy z GRU w Polsce, i za to miał parasol przez dekadę. Stracił łaskę po wybrykach kryminalnych, ale wydaje się, że jego oddanie do Polski oznacza, że układ uległ wymianie pokoleniowej i zmianom strukturalnym. Przyszło nowe, można oddać rupieć. Tylko wyjawienie wszystkich tajemnic tak jak zrobiła Kiszczakowa o Bolku daje gwarancję życia. Lepper własnie zataił wiedzę i dlatego musiał popełnić "samobójstwo". Jaroszewicz to samo i wielu innych. Ludzie którzy mają dużo na sumieniu wolą zlikwidować zagrożenie niż żyć w niepewności wsypy.
 • @Husky 18:11:34
  Widzę że jest już was 3 jelopy :))))
  Zawisza faktycznie leży i płacze... Ze śmiechu :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:04:22
  My także 8-)))))
  pzdr
 • @Husky 19:12:15
  Piesku... Zapominasz że to ja na tym portalu jestem ekspertem od trolli :)
 • @Zawisza Niebieski 18:42:13
  Wy to taki sort, no cóż, taki sort mundrych inaczej
  elektorat analfabeta +
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:04:22
  Fajną informację w sieci znalazłem, o wielkim reformatorze sądownictwa, o człowieku o wartościach drogich PiS, niejakim Piotrowiczu
  "Za każdym razem, gdy słyszę posła Piotrowicza, jak tłumaczy iż ustawy PiS nie łamią konstytucji przypomina mi się jak prokurator Piotrowicz twierdził iż wkładanie palców dziewczynkom przez księdza z Tylawy nie było pedofilią"
  https://oko.press/stanislaw-dajciumka-piotrowicz-prokurator-ktory-chronil-ksiedza-molestujacego-dziewczynki/

  No cóż... jak twierdził abp Michalik "Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga" Są wartości i PiS wartości.

  Przeszkadzam naszym trollom, bo zamiast niebiańskiego obrazu świętych z PiS wyciągam im obraz rzeczywisty, a to boli, a to robotę psuje, ale ponieważ to wszystko prawda, stąd im tylko obelgi zostają.
 • @Zawisza Niebieski 19:30:43
  O obelgich pisałem wyżej bo faktycznie zaczynają się upodobania ć do trolli z niepoprawnej piaskownicy.
  Prawda boli... Wiem...
 • @Husky 18:01:21
  Falzmann "zmarł" na zawał serca, Pańko w wyniku wypadku samochodowego. Trzej policjanci którzy byli na miejscu wypadku też długo nie cieszyli się życiem. Rosati gwizdnął 4 razy więcej, ale postąpił jak należy, sobie zostawił 25 % resztę oddał dla PO i w zamian awansował na europosła. Starość ma zapewnioną w klasztorze który założył koło Arłamówka. Rosati także sporo kasy wydał na wykupienie nakładu książki Żuławskiego "NOCNIK". Tamże opisano karierę artystyczną jego Karlicy głównie w szponach starszych panów. To był obciach rodzinny, którego niwelacja pochłonęła 1/4 zrabowanego kwoty. Modystka najadła się wstydu, brat ukrył się przed żurnalistami, takie to wyczyny artystyczne opisał Żuławski. A ile łyknął Kaczmarek z SLD/PO za Stoen? puścił go za 300 mln zeta a po roku Stoen miał 400 mln. Już opodatkowanej gotówki na koncie! Bo nie policzyli biurowca Stoenu w Konstancinie na 10 hektarach ziemi wartej miliardy!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:38:28
  Nic mnie nie boli nie przesadzaj.
 • @Husky 17:50:46
  No to zaoranie PiS
  Afera taśmowa, PiS dzięki przestępstwu uzyskuje władzę, inaczego nie potrafił
  Afera autostradowa, rzeczywiście włączyli Polskę w układ sieci autorad. Dziś Patryk Jaki jeździ by sfotografować się na drodze budowanej już od jakiegoś czasu której projekty przygotował rząd PO-PSL
  Afera stadionowa, no cóż pobudowali stadiony,
  Podwyższenie wieku emerytalnego, zrozumiesz to, jak dostaniesz pierwszą emeryturę.
  Afera Amber Gold, bo płotka w porównaniu z PiS-owskimi aferami SKOK oraz GetBack, sponsorem imprezki człowiek roku PiSowskiej Gazetki, jedno z najwyższych wyróżnień Jarosława K.
  Afera Stoczniowa, PiS sprzedaje Stocznię Gdańską Ukraińcom, teraz po tym jak z niej wycisnęli wszystko co miało jeszcze jakąś wartość PiS odkupuje i głosi się zbawicielem naszego przemysłu stoczniowego.
  Afera reprywatyzacyjna Kamienica Nabielaka 9 w Warszawie oddana w ręce czyścicieli kamienic przez urzędnika PiS, z nadania Kaczyńskiego, który teraz wysokie stołki dopieszcza.
  Deklaracja Imigracyjna, właśnie domawiane są szczegóły ściągnięcia ludzi z Filipin.

  Husky, jak już się wykopiesz z tego zaornia, to może znajdę chwilę, by kolejną polewkę z leminga uczynić.
 • @Zawisza Niebieski 19:43:21
  // PiS dzięki przestępstwu uzyskuje władzę,//
  PO dzięki przestępstwu uzyskuje władzę w 2005r
  dalej blaznujesz ?
 • @Husky 19:48:46
  lepiej odnieś się do listy afer PiS, a nie uciekaj jak kundel z podkulonym ogonem wyciągając jedno zdanie.
  Przypomnij sobie jak owoce przestępstwa PiS cedziło co kilka dni coś nowego wyciągając. Paserka to też przestępstwo, ale dla partii która żyje z kłamstwa, nepotyzmu, przestępstw "alleluja i do przodu" jak mawia "Tadko Doić"
 • @kula Lis 67 19:43:03
  Nic nie przesadzam kulo...
  Wiesz jak cie szanuje i lubię mimo że często spamujesz.
  Ale poparcie dla bandytów z popis...
  Husky może ma inne powody ale ty...
 • @Husky 18:01:21
  Prawda jest jedna...FOZZ to matka wszystkich afer PRL-u strzeżona do dziś przez WSI. W 1991 r. w gabinecie premiera Bieleckiego odbyła się narada na temat FOZZ. Wkrótce zeszli z tego świata dwaj jej uczestnicy: Michał Falzmann, który miał zaledwie 38 lat, zmarł na zawał serca, a prezes NIK Walerian Pańko zginął w wypadku samochodowym. Kierowca jego służbowej Lancii, Jan Budziński, umarł po paru miesiącach a za przyczynę zgonu uznano zawał. Dwaj policjanci z drogówki, którzy badali wypadek, wybrali się na ryby i utonęli... Przypadek...? Nie sądzę...! Kto powiedział, że życie Przywieczerskiego po deportowaniu do Polski ma być spójne ...?
 • @Zawisza Niebieski 20:01:11
  Może słyszałeś jakie były efekty tego słynnego audytu jak PiS obejmował władzę. Więzienia miały być pełne...
 • @Zawisza Niebieski 19:43:21
  Dyskutowanie z tobą to rozmowa z dzieckiem w wieku 2 lat. Które i tak ma większy od ciebie rozum.
  Jedno jest tu pewne poziom twoich fake newsów to szambo widziane od spodu.
  Najzwyczajnej olewam już tu te twoje wklejki powtarzane tu setkami razy

  OLEWAM !!!!!

  Tu nie Szechterowski portal.
  Tu nie portal padliny i padlinożerców z Newsweeka czy Faktu.
  Tu czytają i piszą.....
  POLACY

  Słoju z Sraczej Kępy, jak już się wykopiesz z tego samzaorania, to i tak nie licz na odpowiedź.
  Babraj się w tym szambie już sam

  pa,pa
 • @Zawisza Niebieski 20:01:11
  "alleluja i do przodu" ......rzekł Husky do Rycerza

  czujesz to rycerzu ??????
  - ale to nie gówno,
  to zwykła padlina jest

  https://pbs.twimg.com/media/DbpMLdkWsAEiFmO.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:15:08
  Przy tych chazarobolszewickich sądach? Nie rozśmieszaj mnie.
 • @Zawisza Niebieski 20:01:11
  Dłubanie w "projektowaniu mody" kosztuje. Joanna Przetakiewicz miała bogatego sponsora Kulczyka. A jak Teresa Rosati finansowała dekady swojej działalności w ciuchach plus ciągłe fruwanie do USA ? A córka Weronika, jak sfinansowała sześć prywatnych szkół aktorskich w USA ? FOZZ!
 • @Zawisza Niebieski 20:01:11
  Czy PiS z Putinem ustawiając aferę podsłuchową pisali też scenariusz rozmów i wkładali bohaterom nagrań ich słowa do ust ? Choćby te o państwie teoretycznym ?
 • @Husky 20:15:10
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18zNDRhZi9wLzIwMTgvMDkvMDYvODI1LzM3MC9hYTYyZDJlMDM1NGE0MjkyYTM1NTI0OTMxZWYxY2M5My5wbmc=.png
  Boi się czegoś? Nerwowa reakcja Rosatiego w sprawie FOZZ i afery podsłuchowej: ”To by wyjaśniało te wściekłe ataki władzy na UE” ...

  https://wpolityce.pl/polityka/411079-dlaczego-rosati-boi-sie-afery-fozz


  Dla gimbazy w skrócie:
  afera FOZZ to był gigantyczny skok na kasę komunistycznych służb. Zorganizowany i przemyślany. W ramach planu "oddawania władzy" w 89 roku. W Radzie Nadzorczej FOZZ był Dariusz Rosati. No, Darek pakuj swój babiniec w tym "nocnik" i wio....na Wzgórza Golan! Albo sPOtka się z tobą "seryjny"!

  https://pbs.twimg.com/media/DmZ7BWGXoAAsaTj.jpg

  Weronika to miała bogatego chłopaka, który ją lansował od przodu i od tyłu.

  https://pbs.twimg.com/media/DmZ-Y2UX0AEIvVC.jpg

  Sześć prywatnych szkół aktorskich...zasponsorował jej "najprzystojniejszy" parch ameryki Wienstein... Matko! Musi mieć talent. Musi mieć talent... głęboko ukryty, jeśli musieli go szukać aż w sześciu szkołach. No tak. Weinstein dał radę go wydobyć... A brzuch ma wielki...Harvey Weinstein, Mariusz Kolonko i jeszcze paru innych trochę uciechy z tego mieli...


  Skompromitowane komuchy, teraz udają demokratów i obrońców konstytucji. Przychodzi czas rozliczeń. Strach zagląda w oczy i ściska tyłki.
 • @kula Lis 67 20:31:01
  W pewnej stacji rzekomo "cała prawda całą dobę", ale o Dariuszu Przywieczerskim......... cisza.

  https://pbs.twimg.com/media/DmZoVHXXsAE-UbS.jpg
 • @kula Lis 67 20:33:05
  Luksusowy wychodek na Sraczej Kepie

  https://pbs.twimg.com/media/DmQE5dZW0AI20EK.jpg


  https://pbs.twimg.com/media/DmbHmL5XsAAwUD3.jpg
 • @Husky 17:55:44
  Żydzi to zawsze wiedzą gdzie przeliczają grubszą gotówkę i jak by to zrobić żeby przy przeliczaniu zostać chociaż z walizeczką banknotów. Łebski chazarski złodziej ten Rosati, tym razem kapral J. Daniels raczej nie pomoże w lądowaniu w Tel Aviv
 • @kula Lis 67 20:31:01
  Od początku podejrzewałem, że Ruskie maczały w tym palce.
  Mówię ci, one tzn. te Ruskie, mają taką maszynerię, że jak wcisną czerwony guzik, całe PO wygaduje takie brednie, że tylko nagrywać.
  A jak zielony, to głupoty gada nasz Warsiawsky sloik

  Ruskie ostatnio nadużywają tego zielonego guzika?
 • @kula Lis 67 20:46:00 ps...
  Kariera aktorska Moniki Rosati w USA polegała tylko i wyłącznie na odtwarzaniu ról wschodnioeuropejskich prostytutek. Jakie role odgrywała poza planem to można się tylko domyślać. Brak tylko Ewy Minge …(z domu Budkiewicz) z jej tatarsko -mongolskimi korzeniami … Kto wie czy tych korzeni nie doszukałoby się w koszarach 43 Armii w Szczecinku (miejsce urodzenia gwiazdy mody), miejscu stacjonowania Północnej Grupy Wojsk Sowieckich ?

  https://jastrzabpost.pl/wp-content/uploads/2015/09/ewa-minge.jpg


  EVA MINGE TWIERDZI, ŻE MOGŁABY ZAGRAĆ POTWORA BEZ CHARAKTERYZACJI!
  Projektantka opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej o swojej urodzie. To dość kontrowersyjny temat w kontekście Ewy Minge, której media zarzucają operacje plastyczne i poprawianie rysów. Przypominamy jednak o tym, że kreatorka mody wygrała w sądzie proces z chirurgiem, którzy otwarcie twierdził, że poddała się ona szeregowi operacji. Jednak pomimo tego Minge ma dystans do swojej urody i doskonale wie jak wygląda. Mam do siebie dystans, dlatego, że mam urodę kontrowersyjną. Mam dość mocne, mongolskie rysy i tatarskie korzenie. Z wiekiem, to się niestety pogłębia mówi.
 • @kula Lis 67 21:02:40
  Jprd.
  News dnia w TVN 24 i Wp.pl
  POyebusy

  Ramona Sipowicz nie żyje !!!

  A o Przywieczerskim ani mru mru
 • @Husky 20:48:06
  BIG Bank przeją Bank Gdański za pieniądze z FOZZ-u , co na Kot i junior Stolzman vel Kwaśniewski...Skompromitowane komuchy, teraz udają demokratów i obrońców konstytucji. Przychodzi czas rozliczeń. Strach zagląda w oczy i ściska tyłki.
 • @kula Lis 67 21:18:17
  Mamy na TT i Zawisze
  Buhaha dobre!
  Czyli faktycznie "dobra zmiana"?

  https://pbs.twimg.com/media/DmaQ2cUW4AAWOqa.jpg
 • @Zawisza Niebieski
  Zapomniałeś niebieska hieno z rycerskim łbem, czyli zakutym oczywiście o wojskach amerykańskich w Polsce i roli PiS w tej sprawie. To też idealny scenariusz dla Putina? a to, że Merkelowa spotyka się z Putinem to ci niebieska hieno z rycerskim łbem, czyli zakutym nie przeszkadza? To komedia do kwadratu. Najbardziej mnie rozwesela jak chazarokomuniści oraz lewacy którzy tworzyli zarząd PRLu teraz straszą, że PiS sprzyja Putinowi i zbuduje PRL czy naprawdę są tacy co w to wierzą.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:15:08
  Audyt rzeczywiście był słynny, zrobili komedię dla elektoratu "naród głupi wszystko kupi". Trzy lata, zapytano się ile osób odpowiedziało karnie. Wyszło okrągłe zero, jak IQ elektoratu.
  Ale nic, mamy dziś kabaret PiSiewiczów w zakupach dla wojska. Przerwano audyt na helikoptery, dziś mamy tylko jeden, model przyczepiony do pustej głowy Macierewicza. Ogłoszono przetargi na autobusy dla wojska, miał być to ratunek dla zakupionej fabryki autobusów. Na pierwszy przetarg z ofertą spóźnili się 20 minut, w drugim nie wzięli udziału. A każdy odwołany przetarg, to wojsko z autopięty zachrzania na poligon. PiSiewicze w akcji, czyli Warszawa leży nad Wełtawą.
  Wojska ochrony naszej strefy brzegowej latają na drzwiach od stodoły, bo sprzęt jaki mają już dawno winien być przetopiony na bardziej sprawne elementy. Kolejny przetarg na 2 samoloty odwołany, w pierwszym miały być w 2018, w drugim 2020. No cóż, nasi pogranicznicy wypiją "czerwonego bóla" a ten im skrzydła doda.
  https://menway.interia.pl/militaria/news-straz-graniczna-bez-samolotow-kto-pilnuje-baltyku,nId,2626636

  No ale zaorane trolle obrazki będą wstawiać i w pieluchy robić z radości. Bo cóż robić, jak idioci nami rządzą. Pisiewicze przetargu na jajecznicę w barze mlecznym rozstrzygnąć by nie potrafili. No ale oni są od ciągnięcia zupełnie czegoś innego niż procedury przetargowej.
 • @kula Lis 67 21:25:06
  I co ten rycerz ma zrobić z taką "żoną"???


  https://pbs.twimg.com/media/DmbZ9rlXcAU4lKf.jpg
 • @Zawisza Niebieski 21:31:48
  Trzeba być strasznie zdesperowanym lub ciągnąć na deficycie intelektualnym, by napier...alać głupotą jak bejsbolem.

  Nie stać cię na wyrafinowane kłamstwo,inteligentną manipulacje?

  Zachowujesz się jak ten klasyczny słoik warsiawski, którego za kołnierz odciągnięto od pańskiego stołu.
 • @kula Lis 67 21:25:06
  Masz rację, amerykańskie wojska widzieliśmy już w akcji. Ponosili ogromne straty na drogach, na polach, gdy Rosjanie gorzałkę w koszarach popijali, tak by kilka przypomnieć, rozwalony wiadukt, jeziorko parkowe wypełnione olejem napędowym kilka samochodów rozbitych i wiele wiele innych. Nie ma wojska, bo Macierewicz, bo PiS je rozwalili, dziś mówią Amerykanie nas obronią? Amerykanin za Gdańsk umierać nie będzie. Nie ma u nas ropy, Jeśli jesteś w stanie cokolwiek wymyśleć poza "Zapomniałeś niebieska hieno z rycerskim łbem, czyli zakutym " bo to akurat świadczy o niewielkich twoich horyzontach myślowych, przypomnij sobie Jugosławię. Tam też ropy nie mieli i jakie wsparcie społeczności międzynarodowej dostali? Naród głupi wszystko kupi, no przynajmiej Kula Lis to kupi.

  Weźmie Kula Lis kota bojowego i pokona armię rosyjską, w czasie gdy Amerykanie ponosząc jeszcze większe straty, niż wtedy gdy do nas wjeżdżali będą wiali za granicę Niemiec, albo jeszcze dalej.
  Wojska amerykańskie to znowu dzieło PO-PiS. PO ich zaprosiło, PiS przed nimi dywaniki rozkładało. Taka była rola PiS w tej sprawie.

  Jest pewna granica ośmieszania się, którą ty już mocno przekroczyłeś. Więc gadaj sobie o fioletowych hienach, niebieskich motylkach, z Huskym obrazkami się powymieniajcie, ale na rozmowę z ludźmi myślącymi musicie się jeszcze mocno podszkolić. Wasza propaganda dobra na portal MyPiS, zależna_od_PiS.pl ale nie na Neon24, bo tu was śmiechem niszczymy.
 • @Husky 21:34:45
  I cóż Husky, zaorany, sprowadzony do parteru, obrazkiem się pocieszysz.
  Proponuję, jutro też jest dzień, zbierz kolektyw na Szmulkach, przedyskutujcie sprawę, może jutro moje argumenty pokonasz? Coś więcej niż stos obelg wymyślicie. Bo dziś to Pies i Lis z podkulonym ogonem na legowisko wracają.
  Dobrej nocy i snów o potędze PiS. Dobre sny zawsze lepszy poranej dają
  Dobranoc.
 • @Zawisza Niebieski 21:55:50
  //Proponuję, jutro też jest dzień//

  Wiem , idź spać
  Dzieci już dawno śpią

  Wiem że masz przed sobą kolejną (którą to już) nieprzespaną noc.
  Trauma
  I pamiętaj o jednorazówkach.
 • @Zawisza Niebieski 21:31:48
  To prawda. Oni ciągną całkiem co innego. Z polykiem i jeszcze za to płacą.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:04:26
  Zgoda "To prawda. Oni ciągną całkiem co innego. Z polykiem..." ale dalej już nie, robią to za całkiem niezłe pieniądze. Ile tam misie Antosia z naszych podatków wyciągały, nie licząc limuzyn z kierowcą na balangę rekrutacyjną w Białymstoku? Przecież to tam byłą oferta, będziesz ciągnął a wyciągniesz.
 • @Zawisza Niebieski 22:20:12
  Jak ty chłopie tęsknisz za korytem.
  Niedoczekanie
 • @Husky 22:04:09
  Widzisz Husky, tak bywa, że w nocy pracuję, takie warunki kontraktu, ale aktualnie jestem na urlopie 10 dni i sen mam spokojny, tylko patrzę jak PiSiewiczom nerwy puszczają na widok napisu "Konstytucja Jędrek". Taka jedna Dominika sortu UB czeka na miejsce w izolowanym "sanatorium", gdzie uspokoją jej ręce. Na razie by się nie przeciążała umysłowo, bo to jej wyraźnie szkodzi, w środowisku PiSiewiczów stres jest wszechobecny, zwolnili ją z pracy.
  Ja ci tam nieprzespanej nocy nie życzę. Prześpij się, miałeś dziś duży stres, tyle razy zaorany, to trzeba mieć krzepę, a jutro przedyskutuj na Szmulkach, może coś mądrego wymyślicie, tylko nie przenieście resztek rozumu do pięści, bo z panią Dominiką na wspólnych spacerach będziecie sobie opowiadali jak to Polacy są źli dla Wolaków. Jak emigrantów "z ziemi Polski do Wolski" źle traktują.

  A tak przed snem PiSowskie wyznanie wiary :)
  https://www.youtube.com/watch?v=48TsdhPU7-g
 • @Zawisza Niebieski 22:31:06
  //Prześpij się, miałeś dziś duży stres, tyle razy zaorany, to trzeba mieć krzepę, a jutro przedyskutuj //


  Chlapniesz jakimś gównem o ścianę i masz radochę, że ktoś się na tym zastanawia, a i jeszcze ktoś coś napiszę...

  I to cię rajcuje.
 • @Husky, 5*
  Czy Ruskie taśmy = to ruska smycz, na której prowadzony jest hołubiona przez Ciebie zmiana?
 • @reflexión 22:55:20
  Taaaa i ta rosyjską agentura "włożyła w usta" POlityków słowa, które ich skompromitowały, a nam otworzyły się oczy na to kto nami rządził
  dzięki za ocenę
 • @reflexión 22:55:20
  Unikalne zdjęcie na chwilę przed atakiem Donalda Tuska na Władymira Putina za próbę zainstalowania rządu PiS w Polsce.

  https://pbs.twimg.com/media/DmaPlq6XoAAo0Sb.jpg
 • siemanko trole lisy , kundle i inne zjeby..
  wpadłem tylko wstawić kilka pał pod kserówkami kserozjeba vel kundla... i tego drugiego ułomka taboreta
  ...bo to ich wkurwia :)

  pa, pa frajerzy :)
 • @Zawisza Niebieski 23:31:36
  Ty to tak sam z siebie goooopi czy zarażony wirusem głupoty od swoich partyjnych kolegów
 • @Zawisza Niebieski 23:31:36
  Dziękuję ci, Prezesie!
  Przepraszam za moje ADHD.
  I obiecuję, że się nigdy nie poprawię!

  https://pbs.twimg.com/media/DmcDB1cXsAMTpyG.jpg
 • @Zawisza Niebieski 23:31:36
  Tak mi przykro

  Zapalmy świeczkę

  https://pbs.twimg.com/media/Dmbz-_3WwAAb8cc.jpg
 • @Zawisza Niebieski 23:31:36
  Kolejny turbodebil, który nie jest w stanie pojąć, że PO straciło władzę nie dlatego, że zostało nagrane tylko za to co zostało nagrane  //A wiec okazuje się, że gdy Falenta zgłosił się w 2013 do PiS z nielegalnymi nagraniami, postanowiono przekazać te kompromaty na PO do publikacji. Też mi sensacja! Sensacją byłoby, gdyby Kamiński i jego ludzie powiedzieli: o nie, to jest nielegalne i nieprzyzwoite, nie ruszamy.//

  Wojciech Sadurski

  https://pbs.twimg.com/profile_images/1034335594468405248/udSROl8g_bigger.jpg
 • @Zawisza Niebieski 23:31:36
  Petru w Radio ZET

  – „PiS wygrał nie tylko dlatego, że się zjednoczył, ale miał konkretne propozycje – godność, naród, kościół, 500+” – mówił Petru.
  – „Koalicja Obywatelska ma takie konkretne propozycje?” – dopytywała Lubecka.
  – „Na razie ich nie znamy” – odparł ze szczerością

  https://pbs.twimg.com/media/DmZuywjX4AAV2EB.jpg
 • @Husky 23:37:33
  Wiesz Husky, świeczkę to ja zapalam zmarłym, to dość znaczący symbol dla każdego Polaka, bo jeszcze przedchrześcijański, więc za gazetę tego sortu, co GW, NIE, Nasz Dziennik, Gazeta Polska i inne tego typu szmatławce świeczki stawiać nie będę.
  Ostatnio z gazet tego sortu czytałem Nasz Dziennik, pewna kobiecina nad Biebrzą mi podarowała, nie wypadało nie zapoznać się. Ale zapoznanie pozwoliło mi utwierdzić się w przekonaniu, że niewiele straciłem nie czytając tego sortu prasy.

  Jest znacznie wartościowsza lektura, którą można poczytać. Ciekawe wypowiedzi można poczytać także w internecie.

  Zaś co do wypowiedzi, w twojej ocenie mądrego człowieka p. Wojciecha Sandurskiego (bo jak wiesz język trolli PiS czyta się zgodnie z zasadą nikt nam nie wmówi, że białe jest białe) to ciekawe mogłoby być pytanie, co by było, gdyby tych taśm nie eksploataowno w tak intensywny sposób w kampanii wyborczej. Trudno przesądzić, że wtedy wygrałoby PO, ale z pewnością PiS tak wysokiej wygranej by nie osiągnęła, co przy układach politycznych, PiS będąca partią niekoalicyjną na pewno miałaby słabą pozycję, co nie pozwoliłoby na zrobienie takiego bajzlu w Polsce, jak zrobiła. Dlatego Falenta winien być potraktowany jako osoba działająca na szkodę Polski, i kara dla niego winna to obejmować. No ale dziś gdy rządzi wspólnik tego przestępstwa można się liczyć, że kary nie będzie.
 • @Zawisza Niebieski 10:26:38
  kary nie będzie???
  w pracy wszystko ok.
  Nic nie zginęło?
  no to idź spać, bo majaczysz
 • @Husky 20:48:06
  On już w celi siedzi od października 2017 roku...

  https://www.rapsheets.org/florida/clearwater-jail/PRZYWIECZERSKI_DARIUSZ/1738014
 • @Paulus Aquarius 23:03:16
  Za te słowa o mnie, gdybym cię spotka przygłupie to bym ci ryja porządnie obił, nie bacząc na konsekwencje.
 • @kula Lis 67 10:46:46
  sorry
  ale to tylko
  kretyn
  pzdr.
 • @Husky 20:48:06
  Tylko patrzeć jak te patologiczne służby mogą sprzątnąć deportowanego! Już dawno Macierewicz podkreślał, że jest to mafia i złodzieje, zdeprawowani ludzie, a nie żadne służby chroniące państwo!
 • @kula Lis 67 10:56:55
  "Przywieczerski nie może wysiąść z samolotu.
  Powtarzam: Przywieczerski nie może wysiąść z samolotu."

  https://i.wpimg.pl/O/600x400/i.wp.pl/a/f/jpeg/32209/newspix_donald_tusk_telefon_600.jpeg
 • @Husky 20:48:06
  TVN, polszmaty itd robią w gacie bo ten gość wie kto to badziewie sfinansował.
 • @Husky 10:54:52
  Ja, Ty to wiemy, nie tylko on, niebieska hiena także tylko bardziej delikatna. Pzdr!
 • @Zawisza Niebieski 10:26:38
  Kula, Niebieski, Jarek i Husky.
  Moglibyście ograniczyć się w tych pyskówkach?
  Nie szkoda wam czasu?
  Bo mnie tak.
  Zaśmiecacie Neon!
  Przestańcie!
 • @Husky 11:00:09
  Dzięki FOZZ komuniści ukradli Polsce 1,63 mld dolarów. Potem zaczęli znikać ludzie... Fundusz Obsługi Zadłużenia Zagranicznego (w skrócie FOZZ), zamiast skupować polskie długi, transferował gigantyczne środki do prywatnych spółek zakładanych przez postkomunistów, byłych wojskowych oraz oficerów bezpieki PRL (członkiem rady nadzorczej FOZZ-u był znany dziś europoseł PO Dariusz Rosati). Ekstradycja Dariusza Przywieczerskiego jednego z postkomunistycznych bonzów, który uwłaszczył się na majątku FOZZ - niewątpliwie cieszy. Dobrze, że ten przestępca spędzi ostatnie lata swojego życia w więzieniu. No chyba, że jakiś "rozgrzany" sędzia stwierdzi inaczej... Czas ucieka panowie łapać tych łobuzów i konfiskować majątki!
 • @Husky 11:00:09
  Pomijając inne aspekty tego przekrętu, zwróćcie uwagę na wyrok, za 1.5 mln$ takie pieniądze tylko 3,5 roku więzienia. Głupi ten Przywieczerski, co to za wyrok 3,5 roku za taką aferę i tyle pieniędzy. Ja na jego miejscu zgłosiłbym się od razu i odsiedział co trzeba. Za dobre sprawowanie wyszedłbym po dwóch latach, a tak całe życie musisz się ukrywać , jak Polański. przecież ten skazany pochodził z tej samej "paczki", która za te pieniądze wykupiła pakiety większościowe pierwszych sześciu giełdowych polskich spółek, a potem kula śnieżna potoczyła się dla wykupienia części mediów, być może założenia TVN i Polsatu (przypomnijmy - ile paszportów miał Solorz?)
 • @Husky 11:00:09
  Prawda jest taka...komusze rządy nie zajmowały się łapaniem złoczyńców w sposób, na jaki to zasługiwało bo byli zaangażowani w okradanie Polski. Afera FOZZ skupiła jak w soczewce patologie polskiej rzeczywistości opartej na powiązaniach z PRLowskimi służbami.Parasol ochronny nad nimi roztaczali najważniejsi politycy w kraju, a ci, którzy chcieli te patologie leczyć i im zapobiegać, stawali się ofiarami mediów, polityków i służb. Za swoją uczciwość i patriotyzm często płacili najwyższą cenę. Dla takich ludzi Polska transformacyjna miejsca nie miała. Przeszkadzali w robieniu interesów…Po latach wspominany śmierci Michała Falzmanna, bohaterskiego inspektora Najwyższej Izby Kontroli, który odkrył największą aferę III RP – Aferę FOZZ. Za dociekliwość zapłacił życiem.Wśród osób współodpowiedzialnych za nadużycia wymienił m.in. dyrekcję oraz Radę Nadzorczą FOZZ, wiceministrów finansów Wojciecha Misiąga i Janusza Sawickiego oraz ministra finansów Balcerowicza Zresztą nie tylko on…Walerian Pańko – ówczesny prezes NIK – zginął w wypadku samochodowym....dwu policjantów "utopiło" się w 0.5 metra wodzie. Ich śmierć nie jest przypadkowa. Oni zostali zamordowani.
 • @Casey 11:07:47
  Widzisz, dzięki przytaczanym argumentom, przykładom różnych zachowań partii PO-PiS zamiast pełnej laurki dla Pychy i Szmalu mamy realniejszy obraz polityki uprawianej przez PO-PiS.
  Inaczej ktoś mógłby się pomylić i uwierzyć, że Pycha i Szmal to partia patriotów polskich a nie jak jest w rzeczywistości patriotów USraela.

  Prawdą jest, że pewne osoby stosują język plugawy, ale taki folklor trolli PiS. Po tym, po piśmie obrazkowym zawsze ich poznamy. Oni piszą dla elektoratu, który jak nie będzie w zdaniu kilku przekleństw to nie rozumie, boi się, że jeszcze jakiś naukowiec do nich mówi.

  W Anglii po akcencie po stosowanym słownictwie, po wymowie poznają kto z jakiego środowiska się wywodzi. W Polsce jak widzisz wyzwiska, przekleństwa na 99% to PiSowiec.
 • @Husky 12:32:38
  Rozumiem, że te porady medyczne na sobie wypróbowałeś, ale chyba, z tego co widać terapia nie dała rezultatu.
  Tak, kulturę, środowisko z jakiego wywodzi się człowiek poznać po jego języku. Ty posługujesz się językiem, który moja mama określała językiem węglarzy, czyli tych, których wykształcenie wystarczało na to, że węgiel wozem konnym przed zimą rozwozili, przykład masz w filmie Barei Miś.

  Tak w każdym normalnym kraju po złamaniu konstytucji na którą przysięgał prezydent poddawany jest procedurze impichmentu, u nas nie. W każdym normalnym kraju rządzi premier, prezydent a nie zwykły poseł, który wie, że gdyby pojawił się jako kandydat na premiera/prezydenta społeczeństwo by go śmiechem zmiotło.

  W każdym normalnym kraju człowiek, który wydał decyzję administracyjną urągającą prawu, jak zrobił to w przypadku kamienicy przy Nabielaka 9, gdzie mieszkała zamordowana Jolanta Brzeska, niejaki Kochański, to powinien za to odpowiedzieć, a ten został awansowany na wiceprezesa Orlenu.

  W normalnym państwie, gdy na komisariacie zamordowano by obywatela, to przełożeni oraz winni powinni ponieść konsekwencje służbowe, w PiSlandii byli awansowani.

  A ty rządasz impichmentu za to, że panowie sobie głupoty w prywatnej rozmowie gadali przy obiadku i winku? O jakich to przestępstwach mówili, ile spraw z tego zakończyło się procesem? Jaki to związek z prezydentem? Gdyby te rozmowy nagrano za rządów L.Kaczyńskiego też byś rządał jego usunięcia ze stanowiska? Myślisz ty kiedyś choć trochę, czy ci tylko gumofilce w głowie?

  Póki co, Polska nie jest normalnym krajem i właśnie o przywrócenie normalności trzeba walczyć, by znowi nepotyzm, protekcja była przestępstwem a nie prawem.

  Snikersów nie jadam, papierosów też nie palę, więc nie poczęstuję.
 • @Husky
  Afera FOZZ - smok wielogłowy. Komu przyspieszy puls, gdy jej kulisy wyjdą na jaw? Jeśli dojdzie do skutku, dotąd niewykonalna, ekstradycja Dariusza Tytusa Przywieczerskiego, prezesa Universalu, mózgu afery FOZZ - mogą wyjść na jaw ,,zagadki'', z którymi nie mogli sobie poradzić ani ówczesny szef ministerstwa finansów, Leszek Balcerowicz, ani SLD, ani PO. Dariusz Przywieczerski wraca, by odsiedzieć wyrok - 3,5 roku więzienia, czy też będzie uczestniczył w odkrywaniu tajemnic ,,matki wszystkich afer'', sterowanej przez służby specjalne? - mówi dla portalu Niezależna.pl poseł Janusz Szewczak. Całość pod linkiem


  http://niezalezna.pl/235322-afera-fozz-smok-wieloglowy-komu-przyspieszy-puls-gdy-jej-kulisy-wyjda-na-jaw
 • @Zawisza Niebieski 13:10:16
  //Póki co, Polska nie jest normalnym krajem i właśnie o przywrócenie normalności trzeba walczyć//

  trzeba walczyć !!!!!!
  Z największą Patologią Obywatelską

  trzeba walczyć !!!!!!


  http://antykomunista.neon24.pl/post/145403,i-komu-to-przeszkadzalo

  https://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/09/halo-houston-mamy-problem_2018-09-07_09-39-30.jpg
 • @kula Lis 67 13:15:23
  Afera FOZZ - smok wielogłowy.
  Komu przyspieszy puls ? to masz odpowiedz

  http://antykomunista.neon24.pl/post/145403,i-komu-to-przeszkadzalo
 • @Husky 13:21:30
  Mózgiem był chazar po WUMLu "prof" Aaron Bucholtz vel Balcerowicz z pomocą chazara Rosatiego i swego zastępcy, szefa Rady Nadzorczej FOZZ. A chazarzy Przywieczerski to jedna z płotek, jak Żemek. "Jednak tym, co wzbudziło największe zainteresowanie, była lista beneficjentów, którzy według Anatola Lawiny skorzystali z pieniędzy funduszu. Poza służbami specjalnymi mieli to być Zygmunt Solorz, właściciel Polsatu, oraz oskarżeni w procesie Dariusz Przywieczerski, prezes Universalu, i Zbigniew Olawa. Mówiąc o beneficjentach, wskazał także Ruch Obywatelski Akcję Demokratyczną, poprzedniczkę Unii Wolności. Część pieniędzy FOZZ miała iść na kampanię wyborczą tego ugrupowania za pośrednictwem firmy Dukat należącej do Dariusza Przywieczerskiego."

  https://www.tygodnikprzeglad.pl/lawina-oskarzen/
 • @Zawisza Niebieski
  Czyli jak rozumiem to Putin wsadził swojego faworyta Kaczora na tron zwycięzcy w wyborach. Ech gupi ty , gupi ty!
 • @Husky 13:17:56
  Rzeczywiście macie problem, Donald Tusk cieszy się ponad 40% zaufaniem w Polsce, zgodnie z badaniami IBRiS z początków lipca. Nasz długoPiS (38,7%) za Morawieckim, a zwykły poseł (30,3%) jak zwylke daleko w tyle, choć pokonał Macierewicza (14%)

  https://www.wprost.pl/polityka/10138246/donald-tusk-liderem-rankingu-zaufania-wyprzedzil-prezydenta-dude.html

  Z patologią trzeba walczyć, z PiSiewiczami, z tymi, co im się należy, z Tadko Doićem, któremu ciągle mało, z karuzelą stanowisk w spółkach skarbu państwa. 3-4 miesiące na wysokim stanowisku i odprawa, co do końca życia ustawi.
 • @Husky 13:21:30
  Przywieczerski w USA cały czas handlował polskimi towarami...A służby "oczywiście" o tym nie wiedziały..Czy istnieje polski kontrwywiad??? Polska to było ELDORADO dla chazaroubeckiej mafii. Okradali nas na wiele sposobów i ze wszystkiego co się dało ! I to się podoba celebrytom oraz niebieskiej hienie i co niektórym na tym blogu, portalu. Gdyby żył Al Capone wybrałby Polskę, tu byłoby żniwo !!!
 • @Husky 13:21:30
  Co za buta! Michnik w USA: My bierzemy na siebie poradzenie sobie z Kaczyńskim, a wam zostawiamy poradzenie sobie z Trumpem.

  https://wpolityce.pl/polityka/411229-michnik-w-usa-my-poradzimy-sobie-z-kaczynskim-wy-z-trumpem

  Ps...Geny to geny .... stalinowskiego oprawcy a mentalność bolszewika wysał z mlekiem matki. Zdołowany sytuacją polityczną pajac Szechter chce sobie poradzić z Polakami, bo głosują nie tak jak trzeba. Pajacu już nie będzie tak jak było. Dla takich jak ty będzie coraz gorzej w Polsce i UE. A Polacy poradzą sobie z GW, TVN, Polszmatem i Szechterami.

  Tak będzie sobie radził z Kaczyńskim, że po wyborach samorządowych znowu wpływy na utrzymanie gadzinówki z Czerskiej będą mniejsze o 30% a po parlamentarnych huczny pogrzeb.
 • @Zawisza Niebieski 13:42:15
  Widzisz "sondaż" Ariadny?

  Jednocześnie badany jest 4 z PIS AndrzejDuda MorawieckiM ZiobroPL i J.Kaczyński.
  A tylko po jednym z innych partii
  Wiecej tam ich nie ma ?
  https://pbs.twimg.com/media/DmFd1p7W4AI6uQk.jpg
 • @Zawisza Niebieski 13:42:15
  06-08-2018 (04:44)
  Jeśli masz wątpliwości gdzie jest miejsce dla tej ludziej padliny, krula europy to masz tu sondaż z sierpnia

  https://wiadomosci.wp.pl/sondaz-duda-lepszy-od-tuska-i-najmocniejszy-w-pis-6281326115137153a
 • @Husky 14:21:54
  A co to jest Ariadna? Panel na którym swoje głosy oddają trolle? Jakie ma to podstawy naukowe, widzisz Duda 40%, Tusk 24% czyli polewka z trolla. Bądź poważny a nie wrzucaj Fakenewsy, bo niedługo będziesz musiał się ekscytować ustawkami tych od Kurskiego.

  Z sondażu z sierpnia widać, że liczą się tylko Przewodniczący Rady Europy Donald Tusk oraz Andrzej Duda. A reszta "Zdrdzieckich mord" (słowo sądownie uznane za nie obraźliwe) od Kaczyńskiego z samym Kaczyńskim na czele może sobie tylko powyć do księżyca.

  Tak się niestety ta oferma polityczna dała zrobić, w totalne jajo. Jak wiadomo, w obu przypadkach Kaczyński będzie mógł sobie wyć do księżyca. Jak wygra Donald Tusk, to będzie normalnie, nikt nie spodziewa się, że Donald Tusk będzie współpracował ze "zwykłym posłem". Ale jak wygra Duda, to będzie jeszcze większy ubaw dla gawiedzi. Nie masz chyba wątpliwości, że jak dziś Duda pokazuje Kaczyńskiemu gdzie jego miejsce, to w czasie II kadencji pokaże Kaczyńskiemu jak skakać i kapciuszki mu nosić. Będzie siedział Kaczyński w przedpokoju u Dudy a ten wyjdzie, przyjdź pan za tydzień, teraz na narty jadę. Będzie ubaw. Sam widzisz co w polityce znaczy Kaczyński.

  No i co tu Husky robić? Nie głosować na Dudę? Może na Kaczyńskiego, może się odważy, wtedy Donald Tusk w pierwszej turze z dużym zapasem wygra. I co tu robić?
 • @Zawisza Niebieski 15:20:26
  A co to jest Zawisza Niebieski
 • @kula Lis 67 13:51:18
  Nie mogę wyjść z podziwu. Stary Rosati tyle kasy ukradł a córka została zwykłym kurwixem w Hollywood.
 • @kula Lis 67 13:51:18
  Sześciopak

  https://pbs.twimg.com/media/DmfcBWKWwAAAwPI.jpg
 • @Husky 15:27:02
  Ja tu poważnie, a ty znowu z obrazkaim jak dziecię błazujesz. Jak widzisz, upływają 3 lata rządów PiS, ogłaszali jakie to nieprawidłowości były w ministerstwach. Ile spraw założonych ile osób ukaranych? 0 okrągłe zero jak Ziobro z Kaczyńskim do kupy wzięci. Czy ktoś z tego obrazka ma jakąś sprawę założoną? Z tego całego towarzystwa to chyba tylko Kaczyński ma wyrok i to kilka. Ale nie pamiętam czy Schetyna też nie ma jakiegoś na koncie za aferę Rychu, Zdzichu....

  Tak sobie myślę do kogo z polityków opozycji można by porównać Kaczyńskiego. Petru, to jednak byłaby obraza dla Kaczyńskiego, ale Schetyna to dość równoważny poziom. Dwie ofermy polityczne, które raczej trzeba chować, niż pokazywać jako lokomotywy wyborcze.

  Co to jest Zawisza Niebieski? Nie ma takiej rzeczy, przynajmniej ja nie znam, a jeśli chodziłoby ci o osobę, no to może z Jakim do podstawówki wrócicie. On pozna geografię i rzeki jakie płyną w Polsce i Europie a ty posługiwanie się słowami "kto", "co", bo zdaje się to szwankuje.
 • @Zawisza Niebieski 15:44:00
  Zawiszo. Chłopaki Husky, Kula itp. mają swoje światłe ideały i chcą aby było w Polsce jak w USA: dwie przeciwne partie. Jedna znienawidzona druga ich ukochana. Mają wtedy kogo kochać i nienawidzić.
  Takie uczucia świadczące o ich charakterach.
  A tak ogólnie, PO ma swoich szczekaczy, PiS swoich a jak już się wszyscy naszczekają na siebie, idą jeść z jednej michy.
  Tak było, jest i będzie, na pokaz, bo pieski są na łańcuchu.
 • @lorenco 21:17:38
  Ja tylko broniłem Konstytucji
  8-)))))0
 • @lorenco 21:17:38
  Mądre słowa, do tego co opisałeś dąży Po-PiS. Albo PO, albo PiS, tylko, że nad obydwoma partiami jeden "trzymający władzę". Na PO-PiS może bym się nawet zgodził, gdyby nie ten "trzymający władzę" którego cel można porównać do wielkiego komara, co całą krew z Polaków chce wyssać. On nam w Krakowie wybrał prezydenta Dudę, do niego PiS jeździ, by nuczyć się ustawy pisać. PO chciało sprywatyzować i sprzedać nasze lasy, PiS je wyrżnąć i drewno sprzedać.

  Pewnie bym postąpił zgodnie z zaleceniem Młynarskiego, róbmy swoje, co przez całe życie robię, z naszym państwem mając styczność tylko wtedy, gdy podatki w zębach zanoszę, gdyby nie to, że mając niezależność finansową, to ja jestem płatnikiem netto a nie otrzymuję pensję jak trolle PiS z podatków.

  Ale są kłamcy, są tacy, co nas Polaków traktują jako naród głupi, który wszystko kupi. I są pieski, co w ich nutę szczekają. Z tym zgodzić się nie mogę, nawet jeśli te pieski są na łańcuchu. A jeden tu piesek z pewnością jest na łańcuchu. On zna hasła wyborcze, zanim Paranoje i Szmal je ogłoszą.
 • @Zawisza Niebieski 21:45:41
  Ty znasz hasła wyborcze, zanim Platforma Obłudy je ogłosi
 • @
  Senator Platformy Obywatelskiej Maciej Grubski został zawieszony w prawach członka partii za wywiad dla rosyjskiego serwisu Sputnik - podaje "Fakt".
  "Sytuacja jest skandaliczna" - komentuje wiceszef PO Tomasz Siemoniak


  https://i.iplsc.com/senator-maciej-grubski/0007L2ONIC6UP4EO-C122-F4.jpg

  W rozmowie ze Sputnikiem Grubski mówił m.in., że "jest pod ogromnym wrażeniem" Władimira Putina, krytykował "wrogą postawę wobec Rosji", odcinał się też od sojuszu z USA i Ukrainą.

  Co na to PO?

  "To poglądy skrajnie niezgodne z polityką rządów Platformy. To skandaliczna sytuacja. Władze klubu senatorskiego wyciągnęły właśnie konsekwencje wobec Grubskiego" - powiedział "Faktowi" Tomasz Siemoniak.
  Grubski został zawieszony w prawach członka partii.
 • @Zawisza Niebieski 21:45:41
  Ten wytrawny polityk powiedział przed chwilą w TVNie, że prezydent Andrzej Duda jest skończony.
  Panie Prezydencie Andrzeju Duda myślę, że po tych słowach nie pozostaje Panu nic innego jak jutro (najlepiej do południa) podać się do dymisji....

  https://pbs.twimg.com/media/DmhEEANW0AQUUMo.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DmhEFH6XcAEshh-.jpg
 • @Zawisza Niebieski 21:45:41
  Dobre

  https://pbs.twimg.com/media/Dmgr3LtX4AI4XpS.jpg
 • @Husky 22:01:04
  To o co Ci chodzi? Zarówno PO jak i PiS wywala za prorosyjskie poglądy, ręka w rękę.
  Demokracja taka.
 • @lorenco 22:21:23
  PIS antyrosyjski ??????
  Coś Ty szalony ??
  8-))))
  A taśmy Putina to co ?
  Zamach stanu , ręka w rękę z Rosjanami
  Kto się z kim układał, kto ?

  aleś pojechał po bandzie
  pzdr.
 • @Husky 22:29:33
  Putin jest długo prezydentem Rosji.
  Gdyby w Rosji wygrał wybory jakiś młody, na pewno nie interesowałby się co się dzieje w jakiejś tam Polsce - dla Rosjan ważna jest Unia Europejska jako caość.
  Federacja Rosyjska składa się z republik, krajów, obwodów.
  Czy Ciebie interesuje co się dzieje np. w Kraju Nadmorskim?
  Putin jeszcze jako tako reaguje na zaczepki, pewnie z szacunku do polskich żołnierzy, którzy zdobyli Berlin. Młody by to olewał.
 • @lorenco 22:54:54
  Nie czytales pewnie notki
  Jak twierdza tak dziennikarze to musi byc prawda
 • @Husky 23:01:54
  Czytałem, lecz nie mam dziś nastroju na "figliki".
  I dodam jeszcze, że podobnie jak do polityków w Polsce i nie tylko, nie mam szacunku do dziennikarzy, zwłaszcza z tych głównych mediów, choć wiem, że muszą rodziny swe wyżywić.
  Pozdrówka.
 • @lorenco 23:38:38
  I ja też nie mam szacunku do dziennikarzy, zwłaszcza tych co się nimi tu mienią a takie kretynizmy tu wypisują.
  Trzeba mieć na szyji zamontowanego pustaka, trzeba

  // Macierewicz rzeczywiście ma powiązania ze służbami Rosji, tyle, że poprzez ich placówki w Ameryce.//

  // Powiązania Kaczyńskiego są zupełnie inne, trzeba je szukać przez służby Mossad. Oczywiście w Rosji Mossad przecież nie jest bezczynny.//

  http://antykomunista.neon24.pl/post/145389,tasmy-putina#comment_1485139


  Dobranoc
 • @Husky 23:52:15
  Takie są skutki, gdy się czyta tylko media reżimowe, nawet się nie wie, że na szyi ma się zainstalowanego pustaka. A wystarczy gdybyś poczytał książkę Tomasz Piątek "Macierewicz i jego tajemnice"

  Dziennikarze"Wirtualna Polska Media S.A." rzeczywiście popełnili błąd. Tadeusz R. rzeczywiście jest najbiedniejszym człowiekiem, on nie ma nic. Wystarczy popatrzeć na jego figurę, by zrozumieć, że ten człowiek jest biedakiem.

  Ogólnie znana jest zasada, że jak policja przychodzi do przestępcy on też nie ma nic, z wyjątkiem jednej pary spodni. Ale mieszka w luksusowej willi, jeździ luksusowymi samochodami, tylko że nic nie jest jego.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/579129,o-tadeusz-rydzyk-majatek-lux-veritatis-radio-maryja-finanse.html
 • @Husky 10:00:17
  Nie udawaj Greka, obaj wiemy i nie tylko my dwaj kto tu robi za profity, nie wiem czy za gotówkę, czy inne, ale na pewno za profity. Zresztą na portalu to nie tylko moje zdanie. Ostatnio rozmawiałem z pewną osobą z portalu i ma identyczne zdanie. Więc nie pytam cię ile to płatne, każdy zarabia jak potrafi, ostatecznie istnieje najstarszy zawód świata i z tym trzeba się pogodzić, bo nie godzono się z tym kilka tysięcy lat, a zawód jak istniał tak istnieje. Ja nie promuję żadnej partii, a dlaczego nie lubię PiS, tak jak Kula Lis PO to wielokrotnie uzasadniałem.

  Ty znasz i posługujesz się hasłami wyborczymi PiS zanim PiS je ogłosi, a w tym okresie hasła są tajne. Ty przez cały czas siejesz propagandę PiS, Pytanie tylko, czemu Kula Lis się na to daje łapać. To wydaje się rozsądny człowiek, choć zaślepiony PiS, no ale znając jego historię nie można się temu dziwić.

  W mojej wypowiedzi masz argumenty, masz dowody, i co znalazłeś na ich obalenie? "Tępego młotka" nie widzisz, że to żenujące, jak się ośmieszasz? No ale cóż ci pozostało? Prawdy nie zagłuszysz.
 • @Zawisza Niebieski 11:03:59
  Prawdy nie zagłuszysz.

  Na słownik w kompie trzeba uważać. Zawsze.
  Zamiast „Tusku śpij” wrzuca mi „ssij”, zamiast „chcę” wrzuca „cham”, zamiast „zupa” - „dupa”, zamiast pszenica -pRZenica ,a zamiast „PO” - „pokurwieńcy”.
  Nic nie poradzę
 • @Zawisza Niebieski 06:38:45
  //wystarczy gdybyś poczytał książkę Tomasz Piątek "Macierewicz i jego tajemnice"//
  czyli beletrystyka narkomana ma wyjaśniać niuanse życia Macierewicza ? :)))
  Zawisza , odpocznij sobie bo ta Twoja aktywność niczego dobrego nie wróży , nienawiść jeszcze nikomu
  nie wyszła na dobre , tym bardziej, że jak sam zapewniasz, nienawidzisz za darmo i nawet tylko dla dobra Polski :))))
 • @puuuq 12:39:31
  On wciaz jest przekonany ze nas nie jest stac na papier toaletowy.
  Ciekaw jestem na jak dlugo ta ksiazka mu wystarcza .....
 • @Husky 12:47:01
  Dobrem Polski jest by wyborcy mieli pełen obraz wszystkich partii. Głosić prawdę o złych czynach danej partii to nie jest nienawiść a miłość do Polski. Gdybym nie raz nie pokazywał nieprawdy, którą głoszą tu Husky czy Kula Lis, to jeszcze ktoś by uwierzył, że PiS jest partią patriotów, ludzi uczciwych. Jeśli oni przedstawią wady PO a ja wady PiS, to będzie pełen obraz działania PO-PiS, czyż nie? Ale czy można się dziwić, że tym, co chcą ukryć kłamstwa, złodziejstwo, kumoterstwo, nienawiść do Polaków, którzy nie są ślepymi wyznawcami PiS to przeszkadza?

  W moich wypowiedziach zawsze kieruję się argumentami, dowodami. Na każdą rzecz, którą powiem mam dowody. Pamiętasz może jak podjąłem podaną przez ciebie populistyczną tezę iż HGW w Warszawie to tylko zło. I potrafiłeś to obronić? Zostało nam, że zło jakie wyrządziła to reprywatyzacja, ale reprywatyzacja to również urzędnicy PiS?

  Ja nie mącę, że jestem bezstronny, ja mówię, że dla mnie PO-PiS i ciągły wybór mniejszego zła jest największym złem dla Polski. Ale w cechach których nie lubię jak kumoterstwo, złodziejstwo, kłamstwo PiS jest znacznie gorszy od PO. Ty PiS traktujesz jak Kościół, jak księdza. On z definicji nie może być zły, zaś każde wytknięcie błędu, bez względu na to jak umotywowane jest atakiem na Kościół. Ludzie tak myślący sprawili największą krzywdę Kościołowi, przez który dziś Kościół walczy z plagą pedofilii, homoseksualizmu we własnych szeregach. Działo się źle, ale grzesznika wskazać, ukarać nie można było.
  Dlatego krzyczysz, bym przewał pisanie o przestępstwach PiS, bo to uratuje twoje samopoczucie, jaki to wspaniały jest PiS. Masz szansę uaktywnić myślenie, ale możesz czytać portale dla trolli PiS. Przecież takie są.
 • @Zawisza Niebieski 15:41:19
  //Ja nie mącę, że jestem bezstronny//

  Jaka to dyscyplina nauki?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej