Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

To czas kłamstwa i zła. I ludzie zawodzą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak kłamstwo, podłość, manipulacja i ścierwo nie dają żyć i spać Krystynie Jandzie. Ale walczy, choć osamotniona. O prawdę.

Janda jest przykładem zbiorowej psychozy trawiącej umysły totalnych. Swoją drogą "selekcja naturalna", którą zastąpiono wśród "elit" III RP układem i znajomościami doprowadziła do ich intelektualnego wyjałowienia i w konsekwencji stanu umysłu na pograniczu szaleństwa.

Ja bym powiedział tak ,że runął jej zakłamany świat ,jej złuda w to ,że w kraju dzieje się dobrze. Działo się dobrze póki otrzymywała 1,5 mln dotacji. Jeśli sobie nie radzi z utrzymaniem teatrów to niech weźmie kredyt, zmieni zawód, albo wyjedzie ( rada Bronka). Krysia tak się namęczyła, w pocie czoła napisała wypracowanie o prawdzie. Czekam na jej rozprawkę na czym polega "otaczające nas" kłamstwo, bo o tym, jak dotąd, milczy.

Janda nigdy nie kryła się ze swoimi sympatiami i antypatiami politycznymi. Od czasu pierwszego marszu KOD-u podkreślała, że popiera tę inicjatywę i wspiera organizatorów. Niechęć do PiS jest okej. Ślepa nienawiść to już przesada.

         

 

Pani Krystyna przynajmniej wydała krzyk rozpaczy, chce Polaków obudzić. Inni niestety śpią.

https://wpolityce.pl/polityka/411685-krystyna-janda-wydala-krzyk-rozpaczy

Kłamstwo, podłość, manipulacja i ścierwo nie dają żyć i spać Krystynie Jandzie. Ale walczy. Osamotniona

 

Najpierw Krystyna Janda kokietuje: „Przepraszam, trochę to chaotyczne i amatorskie analizy, ale nie umiem o tym pisać ani myśleć w jakiejkolwiek dyscyplinie, jestem tylko aktorką, a wielkie zdania i myśli, które wypowiadałam i wypowiadam z ekranu i sceny nie są mojego autorstwa, mam tylko obowiązek je rozumieć i przeżyć”. Albo: „Postanowiłam być bardziej elokwentna i zajrzałam do Wikipedii”. Bądź: „A mnie? Co mnie? Czy tylko mną, egzaltowaną aktorką nie mogącą spać nocami targa rozpacz i bezsilność?”. Kokieteria jest po to, żeby czytelnik/czytelniczka (portalu Onet Kobieta) uznał: „No, skąd! Pani Krystyna jest mądra, wykształcona, inteligentna, wspaniała”. Wprawdzie wygląda to trochę na gimbazę, ale pani Krystyna po to cytuje (za Wikipedią) „Elementarz etyczny” Karola Wojtyły (definicja prawdy), przywołuje Arystotelesa (też o prawdzie), Jezusa z „Ewangelii Jana” (święty nie przechodzi pani Krystynie przez klawiaturę) – również w kwestii prawdy czy Senekę (prawda i kłamstwo), żeby pokazać, jak jest oczytana i bystra, a przynajmniej zorientowana, gdzie co leży (na półce z cytatami). A nawet stać ją na intelektualną przewrotność, dlatego cytuje również Lenina i Makarenkę. I tak to na przemian kokietując oraz operując konwencją gimbazy pani Krystyna przygotowuje czytelnika na swoje wielkie myśli i wiekopomne odkrycia – jak na debiut na portalu Onetu przystało.

Kiedy już Krystyna Janda przystępuje do rzeczy, Arystoteles czy Seneka mogą się schować. Tym bardziej że wspaniałe myśli pani Krystyny mają zakorzenienie w jej własnym doświadczeniu. W takim kontekście wielkiej głębi nabierają takie na przykład zdania: „Urodziłam się w roku 1952 i większość życia, do czasu wolności, przyjmijmy symboliczną datę rok 1989, przeżyłam w zbiorowym kłamstwie, Polsce socjalistycznej. W Polskiej Republice Ludowej. Kraju z przewodnią rolą jednej partii, w wielkiej przyjaźni z jednym państwem Związkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich, kraju zniewolonym, rządzącym się socjalistyczną ekonomią i jednym wielkim kłamstwem, historycznym i wszelkim innym. Kraju, w którym jedni kłamali z miedzianymi czołami, a inni nie zwracali na to uwagi i wiedzieli swoje. Kraju, który musiał mieć narzędzia terroru, media jako propagandę, cenzurę, aby prawda nie przedarła się, bo walka o wolność i prawdę na szczęście trwała”. Od razu czuć ten intelektualny rozmach połączony z dziejowym pesymizmem na miarę Oswalda Spenglera oraz wątkiem biograficznym, co wspaniałą refleksję historiozoficzną pani Krystyny uwiarygodnia. A potem już mamy erupcję odkryć intelektualnych (na miarę tych z pieśni Budki Suflera – „Jest taki samotny dzień”: „A po nocy przychodzi dzień…”), i to przedstawionych w manichejskiej perspektywie – jako walki dobra i zła, światła i ciemności. Nie w banalnej wersji z Wikipedii, lecz w duchu „Wyznań” św. Augustyna. Oto próbka: „Czy wolność i prawda zwyciężyła? Nie, załamał się system ekonomiczny i zwyciężyła chęć dostatniego i spokojnego życia. Wolność i prawda były skutkami ‘ubocznymi’ jak się potem okazało. Ale zapanowało ponad trzydziestoletnie ‘zdrowie psychiczne’ i wydawało się, że prawda i kłamstwo weszły na ‘swoje miejsce’. (…) Te lata ‘po komunie’ był to czas jednoznaczny, czas prawdy, a nie rozdwojenia jak dawniej”.

Czas prawdy zastąpił czas kłamstwa, więc mniej więcej od 1990 r. prawda była podstawą wszystkiego, co działo się w Polsce. Z czego wnioskuję, że wyjątkowo podli i kłamliwi są ci, którzy, jak ja sam, uważają, iż przynajmniej pierwsza dekada po 1990 r. to czas wielkich kłamstw, oszustw, nieprawości, wszechobecności mafii i agentury, czas złodziejstwa na przemysłową skalę, klęski zasad etycznych w biznesie i polityce, czas powszechnej deprawacji. Krystyna Janda uważa, że odwrotnie i ona w tym czasie kąpała się w prawdzie, a godność ludzka i poszanowanie praw wszystkich tych, których uszczęśliwiali Mazowiecki z Wałęsą, Bieleckim, Kwaśniewskim, Balcerowiczem i Lewandowskim fruwała w publicznej przestrzeni. Dlatego pani Krystyna mogła napisać: „I to był mój nowy świat, akceptowany, aspirujący do coraz lepszego, godniejszego życia”. Jak można się domyślać, apogeum tego nowego wspaniałego świata były lata rządów Donalda Tuska. Ale, idąc tropem Oswalda Spenglera albo Anny Jantar (a właściwie Andrzeja Mogielnickiego), „nic nie może przecież wiecznie trwać”, więc wspaniałe spenglerowskie „Wachsein” (istnienie samoświadome i bujne) musi przegrywać z „Dasein” (istnieniem prymitywnym, bezwiednym). Co oczywiście oznacza nie tylko cofanie się w rozwoju, ale wręcz upadek. Dlatego pani Krystyna z uzasadnionym pesymizmem odkryła, że obecnie „Polska się wali”, „nasz świat się wali, mój świat”. I to jest straszne, szczególnie jeśli zważyć, że Pani Krystyna jest „wielbicielką prawdy”. Albowiem „kłamstwo jest złem. Kłamstwo jest niedopuszczalne. Kłamstwo świadome, cyniczne, jest największą podłością”.


Polska się wali, ponieważ na nowo, zapanowało kłamstwo. Zbiorowe i totalne, świadome, usankcjonowane, instytucjonalne, a co za tym idzie pozwolenie na powszechne kłamstwo, czyli zło. Upadek jest wielki, bo kłamstwo także przestało być wstydem
— w błysku przenikliwej inteligencji odkrywa pani Krystyna.
Przez prawie 25 lat III RP żyliśmy w prawdzie, Polska była wręcz imperium prawdy, więc kłamstwo jest tym bardziej widoczne. I ono panią Krystynę, prawdę miłującą ponad wszystko, „histerycznie morduje”, „nie daje spać, pozbawia sensu i wiary w przyszłość”, izoluje od społeczeństwa i każe wybierać (…) na towarzystwo, tylko niektórych, myślących podobnie”. W efekcie „coraz częściej mam ochotę zamknąć się w domu i nie wychodzić na ten kraj, nie kontaktować się z krajanami”, „nie identyfikować z ich ogółem”. W przeciwieństwie do czasów prawdy i światła sprzed 2015 r. obecnie „to wszystko zmowa, zbiorowe kłamstwo prawie całego, zmanipulowanego społeczeństwa, przyzwolenie ogólne na kłamstwo, zgoda powszechna na to ścierwo”. Z tego wynika, że ciemne społeczeństwo jednak nie dorosło do prawdy i światła, skoro daje sobą manipulować i przyzwala, skoro godzi się na „ścierwo”. Dlatego pani Krystyna ma odruch izolacyjny (ten drugi odruch też oczywiście ma, ale podczas pisania swego wstrząsającego tekstu widocznie siłą się powstrzymała).
Końcowe refleksje pani Krystyny to już Spengler połączony z Schopenhauerem, Nietzschem, Burckhardtem i Céline’em na dokładkę.
Nie sądzę niestety, że ludzie są głupi, uważam, że są gotowi do kłamstwa zbiorowego, zmiany i zemsty. Zemsty za co? Nie wiem, ale zemsty dzięki kłamstwu, bezprawiu, zniewoleniu, upokorzeniu, gorszej przyszłości, gorszego życia, kryzysu człowieczeństwa, losu ich dzieci, wreszcie przyszłości Polski. Zemsty. To czas kłamstwa i zła. I ludzie zawodzą
—stwierdza pani Krystyna.
Gdybyż chodziło tylko o głupotę mas, ale o nią niestety nie chodzi. Katalog wad Polaków jest długi i przygnębiający. A konkluzja straszna: „ludzie zawodzą”. I chyba nie ma lepszych do podmiany. Takich, którzy by nie zawodzili. Pani Krystyna przynajmniej wydała krzyk rozpaczy, chce Polaków obudzić. Ale choć wielka i wpływowa, jest osamotniona. Dlatego nadziwić się nie może „spokojowi oświeconych i sprawiedliwych, ich rozsądkowi, zimnej krwi, analizom, mentorskim oracjom, popisom logiki i elokwencji, kiedy jak banda baranów jesteśmy prowadzeni na zatracenie”. Jak możecie, oświeceni i sprawiedliwi, tak zawodzić, tak zdradzać panią Krystynę w chwili ostatecznej próby? W chwili, gdy „żadne prawa już nie istnieją, żadne zasady, żadna logika”, a „jest tylko kłamstwo”. Po prostu można się pochlastać. Albo napisać felieton do Onetu.
 

 TT.FB

KOMENTARZE

 • Przeciwnicy Acta 2 przegrali. Parlament przyjął nowe przepisy dot. internetu
  Parlament Europejski zagłosował nad przyjęciem dyrektywy o prawie autorskim w internecie. Zmieni ona m.in. sposób dzielenia się linkami w internecie i nałoży na strony internetowe odpowiedzialność za treści publikowane przez użytkowników.

  Wygrał Axel Voss, a przegrał internet -
 • @Husky
  Kukiz zmienia front, broni Gersdorf i grozi Trybunałem Stanu! „Władza narusza konstytucję”. Narzekał na „kastę”, podkreślał, że sądownictwo tonie w patologiach, ale broni dziś symbol elit sędziowskich, czyli Małgorzatę Gersdorf! Paweł Kukiz stwierdził, że dla niego, Małgorzata Gersdorf nadal pozostaje I Prezes Sądu Najwyższego! To jednak nie koniec! Kukiz grozi władzy Trybunałem Stanu i twierdzi, że PiS łamie konstytucje. Prezes Gersdorf powinna dalej pełnić funkcję I prezes Sądu Najwyższego. Tak wynika z konstytucji. Cała obecna klasa władzy narusza konstytucję. Nie mam wątpliwości stwierdził Kukiz w Onet Opinie. Co jeszcze nie podoba się Pawłowi Kukizowi? Właściwie całą reforma wymiaru sprawiedliwości. Nie jestem zadowolony ani z KRS, ani z reformy sądów. Nie mam wątpliwości, że dotychczasowy system tworzący państwo w państwie jest niedopuszczalny, bo skutkował nepotyzmem. Ale nowy, partyjny, również mi się nie podoba. (…) My mamy inną wizję sądów. Reforma jest konieczna, ale powinna być rozciągnięta na kilkanaście lat. Powinna powstać funkcja sędziego pokoju mówił Kukiz i zaznaczył szereg wymagań, jakie człowiek pełniący taką funkcję musiałby spełniać mówił Kukiz w onecie. Kukiz nie kończy na połajankach, ale grozi też obecnej władzy i jednym głosem z politykami opozycji totalnej mówi o Trybunale Stanu, przed którym stanąć mają politycy PiS. Uważam, że w tej chwili przed Trybunałem Stanu powinna stanąć cała „POPiSowa” klasa polityczna .(…).Naród powinien mieć możliwość zagłosowania w drodze referendum w sposób bezpośredni, by odrzucić jakąś ustawę. przekonywał Kukiz. O co chodzi Pawłowi Kukizowi? Zamierza wspierać opozycję totalną i „kastę” sędziowską w rozbijaniu wymiaru sprawiedliwości? Chce doprowadzić do dualizmu prawnego? Jeśli chce w ten sposób zatrzymać spadki w sondażach, to może się boleśnie rozczarować. Szkoda, że zamiast wspierać rozbijanie układów, chce je konserwować.

  Ps...Ja się cieszę, facet właśnie strzelił w pysk swoich wyborców. Część otrzeźwieje i poprze teraz PiS. Bądźmy poważni - Kukiz i jego ugrupowanie to wynalazek służb. W gębie bardziej antykomunistyczni od antykomunistów, ale w istotnych sprawach głosują razem z postkomuną. To tylko grajek, i taki Dyzma któremu udało się przekonać tępy elektorat o swojej wyjątkowości. No to niech stawia przed Trybunałem Stanu, skoro taki kozak. Najgorzej jak alkoholik i ćpun dorwie się do władzy. Poglądy zmieniają się mu w zależności co przyjmie. Zawsze uważałem, że to cymbał. Słowa wypływające z jego otworu gębowego nie są kontrolowane przez mózg (jeśli jest?). Macierewicz jasno stwierdzi, że za Kukiz stoją komunistyczne służby...No i wyszło szydło z WSIowego worka! No to się zaorałeś, coś cienko śpiewasz i fałszywie. Kto cię przyszpilił? To słabiutkie panie Kukiz. Lepiej ściągnij spodnie i pokaż fujarkę. Może ktoś na ciebie zagłosuje. Grajek z ciebie też lichy, może wyplataj koszyki Pawełku. Od początku pisałem, że Kukiz to konstrukcja WSIowa tak samo jak Palikot i PO też..Jak zwykle Kukiz koń trojański zawsze był i będzie przyjacielem WSI. Kukiz zawsze był obrotowym krętaczem z infantylnymi pomysłami typu JOWy, ekscytującymi "gimbazę"i paru naiwniaków na prawicy. Lata konsumpcji też dają znać posiadanym poziomem sprawności intelektualnej. Kukiz już dawno dał się poznać jako kryptokomunista, że przypomnę jego piątki z Petru i Schetyną gdy biedak myślał, że uwalił budżet. W Kraśniku już jest zawiązana koalicja Kukiz 15 z PO, Nowoczesną, PSL i SLD do wyborów samorządowych 2018. WSI ma niezłe papiery na grajka, że tak zmienił front..Wzięli grajka na krótką uzdę. Od dawna było wiadomo kto to jest. Teraz tylko potwierdza, że jest zwykłym chujem....."Antysystemowy" Kukiz to kij, układu/systemu III RP, wkładany w szprychy DOBREJ ZMIANY, która idealna nie jest, ale to pierwsza realna próba likwidacji postkomunizmu. Kukiz śmieszna pacynka. Kukiz zawsze był sprzedajną zaćpaną łajzą. Całą kampanię 2015 trąbił o JOW i partiokracji. Od jakiegoś czasu rzucili się na sędziów pokoju i znów nic więcej oprócz szerokiego rozkroku. Zbawiciele Polski, nic nie potrafią dokonać tylko gadka. Mnie on już niczym nie zaskoczy, no chyba żeby wstąpił do zakonu. Lepiej wróć do kiepskiego śpiewania, mniej szkód wyrządzisz, polityk z ciebie żaden, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...Kukiz sam jest złodziejem. Kupił mieszkanie w centrum Warszawy za 20 tysięcy, czyli cały czas jest nam Polakom dłużny jeszcze jakieś 980 tysięcy. Żadnej reformy sądów jeszcze nie było. Opcja zero w sądownictwie, czyli...Wszyscy won!..ci zwerbowani w operacji Temida WSW-WSI, dodatkowo dożywocie i rozszerzona kasacja majątku za uczestnictwo w zbrojnym spisku.
 • Platforma Obłudy tęskni do cenzury.
  Europosłowie PO przeciwko wolności w internecie !!!!!!
  ACTA2 przyjęta przez PE przy wsparciu europosłów PO.
  Delegacja PIS-u zdecydowanie przeciw.
 • @Husky 14:16:31
  Zachowanie „totalnych” ws. ACTA 2 nie do obrony! Krzyczeli „wolne media” i właśnie je zakneblowali. To pokazuje, jak bzdurne i absurdalne jest to ich nawoływanie do "wolności" i "wolnych mediów', skoro przy pierwszym sprawdzianie, kiedy nalezą do frakcji, która ma większość w PE, nie tylko nie są w stanie w imię wolności czegokolwiek wywalczyć to jeszcze sami do ograniczania wolności się przyczyniają ocenił w rozmowie z Niezalezna.pl poseł PiS, Łukasz Schreiber. Parlament Europejski poparł dziś projekt dyrektywy o prawie autorskim dotyczącym internetu. Za projektem opowiedziało się 438 europosłów, przeciw było 226, a wstrzymało się od głosu 39. Tzw. ACTA 2 poparli również europosłowie PO. W rozmowie z niezalezna.pl poseł PiS, Łukasz Schreiber zauważył, że przyjęty dziś przez eurourzędników dokument "to realne i faktyczne zagrożenie". Niestety, przegrali obrońcy wolności w internecie, do których zaliczała się także cała grupa, w skład której wchodzą europosłowie Prawa i Sprawiedliwości, a wygrała unijna biurokracja, wygrały pomysły na cenzurowanie, a rękę do tego przyłożyli europosłowie PO dodał. Zdaniem posła Schreibera "to pokazuje, jak bzdurne i absurdalne jest to ich nawoływanie do "wolności" i "wolnych mediów', skoro przy pierwszym sprawdzianie, kiedy nalezą do frakcji, która ma większość w PE, nie tylko nie są w stanie w imię wolności czegokolwiek wywalczyć to jeszcze sami do ograniczania wolności się przyczyniają". To jest sygnał dla wszystkich w Polsce o tym, co nasz czeka, gdyby nie daj Boże Platforma Obywatelska wróciła do władzy zaznaczył nasz rozmówca.

  Ps..Więcej pomyślunku! Nikt mi nie powie, że gdyby 22 z PO zagłosowało przeciw, to ACTA 2 by nie przegłosowano. Winni są wszyscy, ci co wymyślili ACTA i ACTA 2, ci co nad tym procedowali i ci co za tym głosowali. Winien jest cały Parlament Europejski. Lepiej napiszcie co dalej robić i jak się przed ACTA 2 bronić, bo dla mnie jedynym ratunkiem jest POLEXIT. Jak PO (nie daj Boże) wróci do władzy to:- przywróci czas pracy do 67 lat, a potem do 70 lat, odbierze 500+, sprywatyzuje rentowne i dochodowe firmy państwowe, zlikwiduje pocztę i policje w małych miejscowościach, podniesie podatki, obniży minimalną stawkę godzinową....zlikwiduje państwo polskie...Jeśli ktokolwiek odważy się zagłosować w wyborach na kogoś z PO lub Nowoczesnej musi wiedzieć, że w moim odczuciu taka osoba nadaje się tylko do komory gazowej, ale musi zdechnąć tam z głodu, bo szkoda gazu.
 • @Husky 14:16:31
  Internauci skrzykują się pod biurem Platformy! Będzie protest przeciwko cenzurze! Uchwalenie ACTA 2 m.in. głosami europosłów PO oburzyło polskich internautów. Zaniepokojeni wizją końca wolności w sieci oraz cenzurą w internecie Polacy postanowili powiedzieć wprost, co myślą. "Protestujemy przeciwko postawie europosłów Platformy Obywatelskiej, którzy zdecydowali się zagłosować za prawem ograniczającym wolność w internecie" - piszą na Facebooku. Start protestu przed siedzibą PO już dzisiaj o godz. 18. Parlament Europejski poparł dziś projekt dyrektywy o prawie autorskim dotyczącym internetu. Za projektem opowiedziało się 438 europosłów, przeciw było 226, a wstrzymało się od głosu 39. Było to drugie podejście do projektu dyrektywy o prawie autorskim. Na początku lipca europosłowie odrzucili stanowisko komisji prawnej PE, teraz propozycja projektu uzyskała większość. Deputowani zgłosili ponad 250 poprawek. Nowa dyrektywa ma zmienić zasady publikowania i monitorowania treści w internecie. Przepisy wzbudzają sporo kontrowersji. Przeciwnicy tych regulacji ostrzegają przed "cenzurą w internecie" i końcem wolności w sieci, natomiast ich zwolennicy wskazują, że zmiana prawa jest konieczna, by chronić twórców i dostosować przepisy do rzeczywistości. Niestety, przegrali obrońcy wolności w internecie, do których zaliczała się także cała grupa, w skład której wchodzą europosłowie Prawa i Sprawiedliwości, a wygrała unijna biurokracja, wygrały pomysły na cenzurowanie, a rękę do tego przyłożyli europosłowie PO wskazał z kolei w rozmowie z niezalezna.pl poseł PiS, Łukasz Schreiber. W sieci wrze. Co chwila pojawiają się - delikatnie mówiąc - krytyczne komentarze dotyczące zachowania europosłów PO. Wyborcy zapowiadają, że rozliczą się z nimi przy urnie wyborczej, ale nie tylko...Protestujemy przeciwko postawie europosłów Platformy Obywatelskiej, którzy zdecydowali się zagłosować za prawem ograniczającym wolność w internecie. Spotkajmy się pod biurem Platformy Obywatelskiej w Warszawie i pokażmy swój sprzeciw wobec ograniczania wolności słowa! informują organizatorzy protestu na Facebooku, który ma się odbyć dziś o godz. 18:00 pod siedzibą PO przy ulicy Wiejska 12A w Warszawie, a wtórują im twitterowicze. Acta 2 ...przy głosach posłów PO. Pierdolą o zamachu na demokrację, biadolą nad sądami i konstytucją, a chcą ograniczyć nam wszystkim korzystanie z internetu? brawo, daliście mi mocne argumenty na kogo mam nie głosować...

  http://niezalezna.pl/235772-internauci-skrzykuja-sie-pod-biurem-platformy-bedzie-protest-przeciwko-cenzurze
 • @Husky
  Kukiz zmienia front, broni Gersdorf i grozi Trybunałem Stanu! „Władza narusza konstytucję”. Narzekał na „kastę”, podkreślał, że sądownictwo tonie w patologiach, ale broni dziś symbol elit sędziowskich, czyli Małgorzatę Gersdorf! Paweł Kukiz stwierdził, że dla niego, Małgorzata Gersdorf nadal pozostaje I Prezes Sądu Najwyższego! To jednak nie koniec! Kukiz grozi władzy Trybunałem Stanu i twierdzi, że PiS łamie konstytucje. Prezes Gersdorf powinna dalej pełnić funkcję I prezes Sądu Najwyższego. Tak wynika z konstytucji. Cała obecna klasa władzy narusza konstytucję. Nie mam wątpliwości stwierdził Kukiz w Onet Opinie. Co jeszcze nie podoba się Pawłowi Kukizowi? Właściwie całą reforma wymiaru sprawiedliwości. Nie jestem zadowolony ani z KRS, ani z reformy sądów. Nie mam wątpliwości, że dotychczasowy system tworzący państwo w państwie jest niedopuszczalny, bo skutkował nepotyzmem. Ale nowy, partyjny, również mi się nie podoba. (…) My mamy inną wizję sądów. Reforma jest konieczna, ale powinna być rozciągnięta na kilkanaście lat. Powinna powstać funkcja sędziego pokoju mówił Kukiz i zaznaczył szereg wymagań, jakie człowiek pełniący taką funkcję musiałby spełniać mówił Kukiz w onecie. Kukiz nie kończy na połajankach, ale grozi też obecnej władzy i jednym głosem z politykami opozycji totalnej mówi o Trybunale Stanu, przed którym stanąć mają politycy PiS. Uważam, że w tej chwili przed Trybunałem Stanu powinna stanąć cała „POPiSowa” klasa polityczna .(…).Naród powinien mieć możliwość zagłosowania w drodze referendum w sposób bezpośredni, by odrzucić jakąś ustawę. przekonywał Kukiz. O co chodzi Pawłowi Kukizowi? Zamierza wspierać opozycję totalną i „kastę” sędziowską w rozbijaniu wymiaru sprawiedliwości? Chce doprowadzić do dualizmu prawnego? Jeśli chce w ten sposób zatrzymać spadki w sondażach, to może się boleśnie rozczarować. Szkoda, że zamiast wspierać rozbijanie układów, chce je konserwować.


  Ps...Ja się cieszę, facet właśnie strzelił w pysk swoich wyborców. Część otrzeźwieje i poprze teraz PiS. Bądźmy poważni - Kukiz i jego ugrupowanie to wynalazek służb. W gębie bardziej antykomunistyczni od antykomunistów, ale w istotnych sprawach głosują razem z postkomuną. To tylko grajek, i taki Dyzma któremu udało się przekonać tępy elektorat o swojej wyjątkowości. No to niech stawia przed Trybunałem Stanu, skoro taki kozak. Najgorzej jak alkoholik i ćpun dorwie się do władzy. Poglądy zmieniają się mu w zależności co przyjmie. Zawsze uważałem, że to cymbał. Słowa wypływające z jego otworu gębowego nie są kontrolowane przez mózg (jeśli jest?). Macierewicz jasno stwierdzi, że za Kukiz stoją komunistyczne służby...No i wyszło szydło z WSIowego worka! No to się zaorałeś, coś cienko śpiewasz i fałszywie. Kto cię przyszpilił? To słabiutkie panie Kukiz. Lepiej ściągnij spodnie i pokaż fujarkę. Może ktoś na ciebie zagłosuje. Grajek z ciebie też lichy, może wyplataj koszyki Pawełku. Od początku pisałem, że Kukiz to konstrukcja WSIowa tak samo jak Palikot i PO też..Jak zwykle Kukiz koń trojański zawsze był i będzie przyjacielem WSI. Kukiz zawsze był obrotowym krętaczem z infantylnymi pomysłami typu JOWy, ekscytującymi "gimbazę"i paru naiwniaków na prawicy. Lata konsumpcji też dają znać posiadanym poziomem sprawności intelektualnej. Kukiz już dawno dał się poznać jako kryptokomunista, że przypomnę jego piątki z Petru i Schetyną gdy biedak myślał, że uwalił budżet. W Kraśniku już jest zawiązana koalicja Kukiz 15 z PO, Nowoczesną, PSL i SLD do wyborów samorządowych 2018. WSI ma niezłe papiery na grajka, że tak zmienił front..Wzięli grajka na krótką uzdę. Od dawna było wiadomo kto to jest. Teraz tylko potwierdza, że jest zwykłym chujem....."Antysystemowy" Kukiz to kij, układu/systemu III RP, wkładany w szprychy DOBREJ ZMIANY, która idealna nie jest, ale to pierwsza realna próba likwidacji postkomunizmu. Kukiz śmieszna pacynka. Kukiz zawsze był sprzedajną zaćpaną łajzą. Całą kampanię 2015 trąbił o JOW i partiokracji. Od jakiegoś czasu rzucili się na sędziów pokoju i znów nic więcej oprócz szerokiego rozkroku. Zbawiciele Polski, nic nie potrafią dokonać tylko gadka. Mnie on już niczym nie zaskoczy, no chyba żeby wstąpił do zakonu. Lepiej wróć do kiepskiego śpiewania, mniej szkód wyrządzisz, polityk z ciebie żaden, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...Kukiz sam jest złodziejem. Kupił mieszkanie w centrum Warszawy za 20 tysięcy, czyli cały czas jest nam Polakom dłużny jeszcze jakieś 980 tysięcy. Żadnej reformy sądów jeszcze nie było. Opcja zero w sądownictwie, czyli...Wszyscy won!..ci zwerbowani w operacji Temida WSW-WSI, dodatkowo dożywocie i rozszerzona kasacja majątku za uczestnictwo w zbrojnym spisku.
 • PRZECIWKO INTERNAUTOM!
  Pokażmy swój sprzeciw!

  https://pbs.twimg.com/media/Dm5T9dlXcAEQd3C.jpg
 • @kula Lis 67 15:51:23
  lista wstydu i zdrajców Polski !

  https://pbs.twimg.com/media/Dm4_u1NWwAAPssb.jpg
 • @kula Lis 67 14:11:32
  Słuchaj, jest sobie sędzia, który swoją decyzją wypuszcza na wolność bandytów, za którymi latami uganiali się policjanci. Według ciebie to:


  Idiota
  łapówkarz
  sędzia mafii
  zwykły debil
 • @Husky 16:56:38 Zdradziecki kur...wy, zobaczcie sobie na interii, wp, nie ma nawet wzmianki o ACTA 2
  Co za hipokryci! Politycy PO głosowali za ACTA 2, a jeszcze w lipcu twierdzili... "Nie dla ACTA 2" ..te mendy mają to w genach.. ..wyssane z mlekiem parszywych protoplastów.. To teraz już dla pełowców polska Konstytucja nie jest ważna, mają ją w dupie?! Art. 54 pkt 1. Konstytucji wyraźnie mówi...."każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji." Konstytucja! Konstytucja! Konstytucja!
 • @Husky 18:51:17 Wyborcza idzie na całość. Czuć, że wybory coraz bliżej.
  Smród idzie z Czerskiej...Naczelny bąka puścił? Skandaliczny tytuł "Gazety Wyborczej"! Zrobili z Patryka Jakiego... mordercę na przepustce.

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15367758091d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  "Po morderstwie na przepustce. Patryk Jaki znów ucieka przed odpowiedzialnością" - taki tytuł pojawił się dzisiaj na portalu gazety Adama Michnika. Tak skandaliczne dwuznaczności doczekały się już reakcji w sieci. "Wielokrotne mieszanie tej samej herbaty nie pomnoży jej objętości. A niechcący można coś ulać", "Wyborcza idzie na całość. Czuć, że wybory coraz bliżej" - piszą internauci. Chociaż nie od dziś wiadomo, że tonący brzytwy się chwyta, "Gazeta Wyborcza" przeszła dzisiaj samą siebie. Na swojej stronie internetowej opublikowała tekst, gdzie czytamy m.in., że "w czasie, gdy nadzorujący więziennictwo wiceminister zajmuje się kampanią samorządową, wypuszczony na przepustkę więzień morduje dwie osoby". Autor dodaje, że "Patryk Jaki nie czuje się za to odpowiedzialny", a całość okrasza tytułem: "Po morderstwie na przepustce. Patryk Jaki znów ucieka przed odpowiedzialnością". Zobaczcie sami: Nagłówek stworzony dla czytelników Wyborczej. Pamiętajcie kochani redaktorzy.. Wielokrotne mieszanie tej samej herbaty nie pomnoży jej objętości. A niechcący można coś ulać.

  https://pbs.twimg.com/media/Dm6QQP0WsAEjw4e.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/Dm6QQP0WsAEjw4e.jpg:large
 • @kula Lis 67 20:08:54
  Pisze o tym tu:

  http://antykomunista.neon24.pl/post/145481,acta2-zaczyna-dzialac
 • @Husky 16:56:38
  Pod siedzibą Platformy protestowali przeciwko ACTA 2. Przeciwko dyrektywie o prawie autorskim dotyczącym internetu, tzw. ACTA 2, za którym zagłosowali europosłowie Platformy Obywatelskiej, protestowali uczestnicy demonstracji pod siedzibą PO przy ul. Wiejskiej. Zdaniem protestujących ACTA 2.0 ogranicza wolność internautów. Pod siedzibą Platformy Obywatelskiej przy ul. Wiejskiej w Warszawie zebrali się protestujący przeciwko przyjętej przez Parlament Europejski dyrektywie o prawie autorskim dotyczącym internetu, tzw. ACTA 2. Najpierw przez pół godziny milczeli, a następnie wykrzykiwali hasła, m.in.: "Precz z cenzurą internetu", "Nie dla ACTA 2.0" oraz "(PO)wolny internet". O takiej też treści trzymali transparenty. Jak wyjaśnił PAP Jan Strzeżek ze stowarzyszenia Młoda Prawica, "zebraliśmy się, żeby zaprotestować przeciwko głosowaniu posłów PO, którzy w europarlamencie, będąc bardziej wierni swojej frakcji, zagłosowali przeciwko wolności". Jego zdaniem europosłowie Platformy "nie tylko ograniczyli wolność internautów, ale też zagłosowali za podwyższeniem podatków, bo dyrektywa ACTA 2.0 podwyższa także podatki polskim przedsiębiorcom poprzez tzw. podatek linkowy". Zdaniem innego uczestnika zgromadzenia ACTA 2.0 "wprowadza nas w czasy cyberdyktatury i ogranicza wolność słowa". "Platformo, protestujemy przeciwko waszym nikczemnym czynom, nikczemności, jaką jest cenzura" mówił jeden z uczestników, zwracając się do polityków PO. "Nasi ojcowie walczyli przeciwko cenzurze, dlaczego teraz wy lekką ręką, w imię pieniędzy, pozbawiacie nas wolności?" powiedział. Dodał, że politycy PO "powinni się wstydzić". Nowa dyrektywa, która ma zmienić zasady publikowania i monitorowania treści w internecie, wzbudza wiele kontrowersji. Przeciwnicy tych regulacji ostrzegają przed "cenzurą w internecie" i końcem wolności w sieci, zwolennicy wskazują natomiast, że zmiana prawa jest konieczna, by chronić twórców i dostosować przepisy do rzeczywistości.
 • @kula Lis 67 20:22:52
  Chazarskie scierwa
 • @kula Lis 67
  Something kogoś nieżle POwyginało .Trzymajcie się . Pozdrowienia dla Basi .Salut Amigo . Niestety musimy tam jechać 16 .09 . https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/12/Santa_Teresa_di_Gallura_Harbour3.jpg/300px-Santa_Teresa_di_Gallura_Harbour3.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej