Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Afera Botgate !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

3 lata minęły, a oni ciągle nie przyjmują do wiadomości dlaczego przegrali. Niesamowite jest trwanie w iluzji. I przygnębiające. Ale wciąż te nowe teorie, wciąż coraz bardziej fantastyczne, mutujące ku nieprawdopodobieństwu. To i piękne i epickie

Podczas, gdy Bronisław Komorowski zastanawiał się nad pomyślnym rozkwitem Polski ,pisoskie płatne boty ryły pod nim dołki. Bo to źli ludzie som.

Tego człowieka zaszczuły boty

          


KGB i Falenta tez pomagali. PIS sie wstydzi ?
To samo w Ameryce. Właściwie, wszędzie.

 

        Afera Botgate. Detektyw Czuchnowski na tropie

Dzięki Gazecie Wyborczej i u nas jest nareszcie jak w Stanach Zjednoczonych. Zawsze uważałem, że dla naszego politycznego progresu, dla budowania silnej demokracji, organ Michnika znaczy więcej niż dla Nikity Chruszczowa znaczyła uprawa kukurydzy. W USA wybory prezydenckie wygrały kremlowskie fejkowe konta, a u nas tajemnicze boty w cenie 45 centów od sztuki. Czerska ma naprawde w tym rozdaniu pod górkę. Jak wytłumaczyć tak wiele ( porażek ) tak niewielu ( czytelnikom i prenumeratorom ) Ech ten Michnik, nasz kieszonkowy Churchill. Sprawy wydają się nie mieć końca. Tyle pary w gwizdek, tyle politgramoty, a tu klęska za klęską. Na nic koalicje, na nic świetne wystąpienia Lubnauer i Grzegorza, oraz wystąpienie Ryśka z Nowoczesnej. Wszystko do bani, sondaże jak zaczarowane pikują idąc w ślady prenumeraty czerskiego organu. Swojakom, politobrobionym przez Michnika da się wszystko wytłumaczyć, łykają wszystko bez popitki. Tylko jak to wszystko wytłumaczyć ludziom, którzy zachowali jeszcze resztki zdrowego osądu, dociekliwości, choć ciągną naprawdę na rezerwie, a część ze śmiechu już nie wyrabia. Jak wyjaśnić, że ciemny pisowski lud, ta słabo wykształcona masa ze wsi i miasteczek, wiekowa już, te wszystkie Grażyny i Janusze, te piwne brzuchy, prostaczkowie, są tak biegli w posługiwaniu się najnowszymi zdobyczami przełomu XX/XXI wieku ? Jak wyjaśnić klęskę, której historycznym symbolem będzie już na zawsze legandarna zakonnica w ciąży, wymyślona ad hoc przez Michnika.

Od wyjaśnienia tego maluczkim, od specjalnych poruczeń jest w redakcji na Czerskiej niezastąpiony, nieprzekupny, dociekliwy, siękący swoją redakcyjną stalówką jak szablą, red. Wojciech Czuchnowski. Wprawdzie to odgrzewane kotlety, ale cóż szkodzi pójść jeszcze raz tym samym tropem. Okazuje się, że za boty wspierające Andrzeja Dudę, a dyskredytujące ówczesnego prezydenta Komorowskiego odpowiadała specjalna, głęboko zakonspirowana grupa w sztabie wyborczym Andrzeja Dudy, o kryptonimie " e - Moher "


Z ustaleń red. Czuchnowskiego wynika, że mózgiem i szefem grupy była Cecylia Gąsior ur. 23 maj 1934 rok. Obecnie zamieszkała w Sokółce przy ul. Narutowicza 6. W mieszkaniu zatrzymanej znaleziono komputer Atari Mega STE. Pamiątka I Komunii skradziona wnukowi.

       

 

Choć dane personalne obięte są nowa ustawą RODO, jednak redakcja z uwagi na wagę sprawy i ogromne społeczne zainteresowanie sprawą, zdecydowała się - nie bacząc na prawne konsekwencje - opublikować pełne dane osobowe osób zamieszanych w aferę wyborczą. Nie czas żałować róż, gdy płonie las. Nie można ogladać się na konstytucje, gdy zagrożona jest KON - STY - TU - CJA !

Pozostałe osoby wchodzące w skład grupy " e - Mohery " to :

    

Marcelina Ścięgaj ur. 15 lipiec 1938 rok. Zamieszkała w miejscowości Zabrodzie pow. Wyszków. W kieszeni serdaka zatrzymanej znaleziono 4 dyskietki z kodami dostępu do serwera PiS - u przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie.

                    

Teofila Bziuk ur. 30 luty 1931 roku. Zamieszkała w Domu Pomocy Społecznej " Jutrzenka " w Bełżycach. W pokoju zatrzymanej zabezpieczono ciepły jeszcze router firmy Huawei oraz kompletną listę fałszywych numerów IP używanych w inkryminowanym okresie.

 

Rozalia Wądół ur. 03 grudnia 1930 roku. Zamieszkała obecnie w miejscowości Grzęda 12 powiat Grudusk. W mieszkaniu zabezpieczono komputer HP o numerze seryjnym 8834728, program operacyjny Windows 95 oraz program e - Cracksman wer. 2.3 do łamania zabezpieczeń serwerów rządowych.

 

 

Szanowni czytelnicy Gazety Wyborczej musicie zachować czujność, to naprawdę się dzieje, przed nami kolejne wybory. Zwróćcie uwagę na sunące w swych botkach, na wieczorne nabożeństwo, pisowskie boty. Przyjrzyjcie się szkaplerzom, może to pendrivy, a różańce to nie różańce, tylko specjalne urządzenia do przechwytywania danych i kodów dostępu. Baczniej przyglądajcie się przygarbionym babciom, przy staroświeckich radioodbiornikach. Czy to tylko o słuchanie pewnej toruńskiej rozgłośni tu chodzi ? Sprawdźcie tylną ściankę, czy tam czasem nie kryje się zakamuflowany czytnik LCD. To się naprawdę dzieje. Bądźcie czujni.


PS. Boję się, aby moja ulubiona PO nie skopiowała pomysłu. Dotychczasowa ocena ich kompetencji ( vide szklenie drzwi przez znanego szklarza ) każe sądzić, że jak się dowiedzą o stosowaniu przez PiS botów, to kupią kierpce wyborcze. Oni tak mają, to są - razem z Nadredaktorem - nieziemscy jajcarze.

 

https://www.salon24.pl/u/siukumbalala/895073,afera-botgate-detektyw-czuchnowski-na-tropie

 

KOMENTARZE

 • Hmm...
  Husky, fajny z Ciebie chłop i czasem fajnie piszesz.
  To nie jacyś Oni przegrywają, Ty mój serdeczny kolego My Polacy przegrywamy z tymi wszystkimi obcymi i i naszymi zdradzieckimi chujami.
  Nam Polakom o Króla trzeba się modlić - Husky oni masakrują duchowo, mentalnie i fizycznie Polaków. Czy Ty tego nie rozumiesz

  pozdrawiam i miłego weekendu życzę :)
 • @Zorion 14:22:06
  Nic bym nie napisał,gdyby nie bzdurne , idiotyczne fake news PO

  Dzieki za komentarz
  I ja pozdrawiam oraz miłego weekendu życzę
 • @Husky 14:42:58
  A w Niemczech w tunelu prowadzącym do Dworca kolejowego sześciu czarnych Afrykanów przerżnęło 14 letnia uczennicę. W Niemczech pojawiła się "nowa moda" "nieznani sprawcy" podpalają parkujące pojazdy" które wypalają się do blachy. To taki nowy zwyczaj oczywiście incydentalny do kilku aut w dzielnicy dziennie, a raczej nocnie.
 • @Husky 14:42:58
  Boty pomogły Dudzie? Adam Bielan wyśmiewa kosmiczne teorie Platformy i "Gazety Wyborczej". Wicemarszałek Senatu, podsumowując wątek stwierdził, że "po trzech latach w opozycji Platforma Obywatelska wciąż nie rozumie, dlaczego przegrała wybory".
  http://niezalezna.pl/236034-boty-pomogly-dudzie-adam-bielan-wysmiewa-kosmiczne-teorie-platformy-i-gazety-wyborczej

  Ps...Zobaczcie- stosują taką samą taktykę jak marksistowscy demokraci w USA wobec Trumpa. Lewactwo wszędzie tak samo ma sprane mózgi. Może by tak jeszcze wybiórcza podała gdzie i ilu botom wydano dowody osobiste uprawniające do głosowania. Jacy oni są żałośni! Z tego co sobie przypominam to przed wyborami taki hejt szedł na A.Dudę, że to chyba oni kupowali takie usługi. Ludzie pamiętają. Może to były U-boty które pływały w Wiśle. Jeszcze trochę a usłyszymy o maszynie "Bolek" do stawiania krzyżyków na listach wyborczych. Czego ludzie nie zrobią żeby usprawiedliwić swoją głupotę. Gazeta Wyborcza, to niech raczej zajmie się tą zakonnicą w ciąży na pasach którą po pijaku podobno Komorowski przejechał, po czym wybory przegrał. A o czym myślą złodzieje? O tym, że przerwano im grabież Polski.Tego znieść nie mogą! Żeby zrozumieć dlaczego się przegrało wybory to trzeba mieć trochę oleju w głowie. Przepędzić to totalne towarzystwo na cztery wiatry! Jak si ę patrzy na te zacietrzewione i tępe ryje to się na wymioty zbiera.
 • @Zorion 14:22:06 Każdy by wygrał jak przeciwnikiem jest nieuk i matoł.
  Prezydent Duda jest raz lepszy raz gorszy. Jak to człowiek. Ale nie jest bałwanem jak Komorowski (pisać i czytać też Prez. Duda potrafi ... a Bigos ledwo dukał). Pozdrawiam Gazetę Wyborczą. Bez was świat był by mniej zabawny. Atak na Prezydenta Andrzeja Dudę ma osłabić rząd i PiS...Macherzy od propagandy z GW ,KO, PO, Wajchowego - uznali, że nie są wstanie zaszkodzić PiS przez atak na rząd, bo rząd ma dobre wyniki i wyborcy to zauważyli...Dlatego chlapią błotem na Prezydenta...Kampania Prezydenta Andrzeja Dudy była spontaniczna i transparentna...Wrzuta na temat botów, którą rozpowszechniają w USA przeciwnicy Donalda Trumpa to wydumana przyczyna klęski Hilary Clinton...Sztabowcu Demokratów niczego się nie nauczyli, niczego nie zrozumiali...Nie boty, ale informacja ukierunkowana przyczyniła się do sukcesu Trumpa, to ona pozwoliła różnym grupą społecznym dostrzec nieudolność rządów Obamy...Jak tworzyć informację ukierunkowaną: 1.Trzeba mieć informacje dotyczące zakupów (książek, gazet , biletów na imprezy, kina, teatru), 2. Trzeba mieć informację dotyczące zakupów konsumenckich, 3.Trzeba mieć swoje sondaże dotyczące potrzeb, oczekiwań, 4. Należy na bazie informacji tworzyć portret psychologiczny wyborcy, 5. Pod portret psychologiczny jednostek (nie grup) należy tworzyć przekaz. W sztabie wyborczym Andrzeja Dudy nie było środków, możliwości i wiedzy, żeby tworzyć ukierunkowaną informację. Metodą chałupniczą zdolni politycy są wstanie coś tam sklecić i może dać to im przewagę nad konkurencją... W wielkiej polityce (tam gdzie jest demokracja) trzeba wyrafinowanych algorytmów psychologiczno-socjologiczno-statystycznych..
 • @Husky 14:42:58
  Przez kolejne 4 lata nie będzie opozycja wiedziała dlaczego przegra wybory samorządowe, do jewrounii a potem do sejmu i senatu.
 • @kula Lis 67 18:24:12
  Czy to prawda ,że po wyborach do Europarlamentu - Tusk,Boni, Szejnfed, Róża Thun, Rosati, Hubner i Lewandowski noszą się z zamiarem powołania w Niemczech Związku Wypędzonych?
 • @kula Lis 67 18:35:11
  Bywa, że niektórzy słyszą głosy.
  Czuchnowski i Gierszewski, Rosati czy Zawisza widzą boty.
  Należy podejść do nich z empatią.

  ps.
  Ale wyjaśnij mi bo chyba nie kumam... Że niby Duda wygrał z Komorowskim dzięki botom.

  To te boty tak wstały od schabowego, poszły do lokalu wyborczego, wzięły kartę do głosowania i zagłosowały???

  Umysłowa odyseja kosmiczna
 • @kula Lis 67 18:24:12
  https://pbs.twimg.com/media/DnInRMcX0AEGvet.jpg

  Patrz, a twoja córka dawała dupy za darmo a i tak wielkich ról nie dostała
 • @kula Lis 67 18:35:11
  PKW dało botom prawo głosu, ale one się, te świnie przewerbowały, bo nie lubią białej czekolady, no i Duda dał po 2 złote
 • @Husky 19:03:19
  Zandberg do PO: To nie z botami przegraliście wybory. Wysyp teorii spiskowych pokazuje, że nadal tego nie rozumiecie. Czyżby „dobra zmiana”, która triumfowała w wyborach prezydenckich i parlamentarnych w 2015 roku miała być efektem pracy botów? W tak absurdalną tezę nie wierzy nawet przedstawiciel środowisk skrajnie lewicowych, Adrian Zandberg. To nie z botami przegraliście wybory. Przegraliście je sami ze sobą pisze na Twitterze lider partii Razem. A najnowszy wysyp teorii spiskowych pokazuje, że nadal tego nie rozumiecie dodaje. Dłuższy wywód polityk zamieścił na Facebooku. I chociaż trudno zgodzić się z wieloma zawartymi w nim tezami, to nie sposób nie przyznać racji co do głównej myśli - to nie boty sprawiły, że Polacy powiedzieli „nie” Platformie.

  https://pbs.twimg.com/media/DnHjDlsXcAAGK9K.jpg


  Ps...Największym botem kampanii był Bul Komorowski, który startował z pozycji w której wystarczyło niczego nie spieprzyć. A on tak siĘ postarał że zawstydził fabryki pieprzu. Istota białkowa zwana Adryjanem Zandbergiem formułuje swoje rutynowe farmazony. Jego nikt botami nie musi pokonywać, bo poparcia powyżej 5% nigdy i tak nie zdobędzie.
 • @kula Lis 67 20:52:48
  Postępowa elyta zaczęła wierzyć w spiski?
  Koniec swiata
 • @kula Lis 67 20:52:48
  Nowa, politycznie poprawna, wersja D'Artagnana i trzech muszkieterów,
  czyli D'yndała i trzy żakieciary.


  https://pbs.twimg.com/media/DnHfHabW4AAfyzT.jpg
 • @kula Lis 67 20:52:48
  Na Czerskiej wirus obłędu zbiera żniwo,przeraża ich problem, który sami stworzyli.
  A nadal ciężko pomyśleć jaka jest tego przyczyną, tylko uderzają w apokaliptyczne tony
  Szczujnia z Czerskiej to syntetyczni marksiści, kiedyś bolszewia, obecnie przemalowani na marksizm kulturowy.
  Gdyby mogli powtórzyć manewr taki jak w przeszłości: KLD →UD→UW→PO oraz numery z zapowiadaniem koalicji, to nie szamotaliby się w absurdach. Nic z tych poprzednio stosowanych metod nie wyszło, więc kurczowo szukają jakby tu się utrzymać na powierzchni.

  Program totalnych odpadów można streścić jednym słowem: PiS. Po trzech latach w opozycji nadal są w czarnej dupie i nadal nie kumają, co właściwie się stało. Dlaczego przegrali z kretesem. Nadchodzi tęgie lanie dupy w wyborach samorządowych.
  Potem kolejne klęski.

  Alleluja!
 • @kula Lis 67 20:52:48
  Nowy towar.
  Czad.

  https://pbs.twimg.com/media/DnJ7M_MWsAE3E1F.jpg
 • @Husky 21:36:39
  Kolejny młody narybek komunistyczny zgrupowany wokół oszołomionego tow chazara Adriana Zandberga nie poddaje się i promuje na spotkaniach wewnętrznych następujący plan: usunięcie krzyży w Polsce, doprowadzenie do bankructw parafii poprzez akcję "odszKODowania", wszystkie szkoły mają odwiedzać Muzeum Polin co miesiąc, w szkołach nauka religii katolickiej zabroniona, wprowadzone za to przedmioty zamiast fizyki i matematyki: "Historia Holokaustu", "Historia Współudziału Polaków", we wszystkie poniedziałki, środy i piątki dzieci mają przychodzić do szkoły w kolorach tęczy, usunięcie krzyży z wieżyczek kościołów, wprowadzenie obowiązkowych Lekcji Praktycznych z Zaspokajania Homoseksualnego, walkę z "kolonializmem kulturowym" Europejczyków i likwidacja tego "kolonializmu kulturowego". Codzienne przed lekcjami wszystkie dzieci będą musiały pluć na tablicę z 10 Przykazań i kłaniać się przed portretami Sorosa, Szechtera i Belzebuba.
 • @Husky 21:36:39
  Czym jest poprawność polityczna? To pewien narzucony sposób myślenia i narracji, sztucznie bagatelizujący problemy i niwelujący różnice , często w tym celu nakazujący ignorować zdrowy rozsądek i prawdę, stosowany dla osiągnięcia jakiegoś celu . Poprawność polityczna narzucona społeczeństwu to poważny knebel i atak na wolność słowa. To jest narzędzie odbierania wolności. Z politykami sprawa ma się nieco inaczej tyle, że w ich wypadku istnieje spore ryzyko , że pomylą poprawność polityczną z podejściem dyplomatycznym i sami sobie przez to knebel założą. W sumie można uznać, że poprawności politycznej nie ma wtedy, gdy w sposób nieskrępowany możemy wyrażać nasze sądy w oparciu o prawdę i kierując się zdrowym rozsądkiem nawet wówczas, gdy kogoś może to urazić. Obawiam się , że to jeszcze nie koniec poprawności politycznej a to z tego powodu, że daje się dostrzec dość mocno zaznaczającą się tendencję do wmontowywania innej poprawności politycznej w miejsce tej, która się właśnie wali. Takie podejście zarzucałem dawniej nawet portalowi Niezależna przy kilku okazjach, choć i ostatnio pojawił się jeden artykuł, przy okazji którego mógłbym to samo zarzucić. Nie przeceniałbym też roli UE jako czynnika zabezpieczającego przed wojną. Takim czynnikiem jest przede wszystkim dobrobyt panujący w społeczeństwach europejskich oraz obecny obieg informacji. Zasada jest bardzo prosta i wiele razy potwierdzona przez historię: zamożni nie kwapią się na wojnę. Czują po prostu , że mają mnóstwo do stracenia i ewentualnie już wolą wysyłać innych by się tłukli w ich imieniu, a to w warunkach europejskich jest praktycznie niewykonalne. Za to tych, co nic do stracenia nie mają, zawsze łatwo było na wojnę wysłać. Zamożnej Europie wewnętrzna wojna nie grozi przynajmniej tak długo, jak długo uda się jej uchronić przed poważnym kryzysem. Będę teraz nieco niepoprawny politycznie, ale stwierdzam , że PiS mimo wszystko popiera multi-kulti. Uprzedzam też uczciwie, że uzasadnienie tego stwierdzenia, o ile nastąpi, będzie już bardzo politycznie niepoprawne.
 • @Husky 21:36:39
  Okazuje się, że Michaś Masłowski, troll POwski i za pieniądze partyjne nie dał rady przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Pacany tak mają prawda Michasiu nierobie? Jak zagłosujecie na PO+N i wygrają wybory to wasze dzieci w przedszkolach będą uczyć transpłciowcy a kasę zamiast na drogi, metro i mosty wydadzą na budowę ośrodków dla relokantów, meczetów i Koran.
 • @Husky 21:36:39
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iNjQxZi9wLzIwMTgvMDkvMTYvODI1LzQyNy85YTRlMGViZjBiZTA0MTY1ODg3ZDNhOWMzODlmZGZiYy5wbmc=.png
  Miało być groźnie, wyszło komicznie! Rabiej ostrzega przed "trollami PiS-u". Czemu milczy o internetowych hejterach PO?

  https://wpolityce.pl/polityka/412405-komiczny-klip-rabiej-ostrzega-przed-trollami-pis-u

  Ps..Pedał to zawsze pedał. Dlaczego z maniackim uporem wciąż lansuje się tego obrzydliwego pederastę? Dostał szturchańca od PO za brak aktywności, więc coś tam bąknął. Rabiej, b.dziennikarz GW. W układach z mafią która rządziła w samowoli budowlanej dyskotece "Coloseum" na warszawskiej Woli łomocąc do rana tuż przy szpitalu budowlanych, gdzie umierali ludzie. Pedał Rabiej niech się lepiej zajmuje swoją chorobo-dewiacją, bo to prócz niej także jest śmiertelny grzech i ogromne upokorzenie dla mężczyzny. Nie pokazuj się człeku w takim stanie publicznie. Szok! Jeżeli ktoś na niego zagłosuje, na cokolwiek i gdziekolwiek to musi być niespełna rozumu. Pytam czy był na paradzie homo w Poznaniu.
 • @Husky 21:36:39
  Salon nadal jątrzy! Histeria Czuchnowskiego i Wielowieyskiej wokół karykatury Farmazona. "To już chyba jakiś żart?".

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185ZjY2MS9wLzIwMTgvMDkvMTYvODI1LzM2MC8zNmIxMGI0YWVjOGU0NGYzYTc5MDAzZTM0OWE0Mzk3MS5qcGVn.jpeg


  Kto by się spodziewał, że „plastusiowa” karykatura słynnego Farmazona narobi tyle szumu. Trzeba być naprawdę człowiekiem przesiąkniętym złą wolą, żeby doszukiwać się w lalce autorstwa Barbary Pieli antysemityzmu! Teraz do tej obłąkańczej histerii dołączył Wojciech Czuchnowski i Dominika Wielowieyska z „Gazety Wyborczej”.

  https://twitter.com/twitter/statuses/1040316284901183489


  Postacią, która występuje w filmiku ubraną na czarno nie jest żaden żyd, ale Franciszek Jagielski „Farmazon”, ochroniarz marszy totalnej opozycji! Wy już kompletnie Michał odlecieliście u tego Hajdarowicza??? To jest Farmazon, a Ty jak rasowy faszol wszędzie żydów widzisz...

  https://pbs.twimg.com/media/DnENbdMXgAA243R.jpg

  Porównaj postać dającą różę, z symbolem antysemickiej propagandy

  https://pbs.twimg.com/media/DnEME41WsAAN19T.jpg

  Brak im argumentów i używają już ostatniej broni ...antysemityzmu. Ale salon wie lepiej… I mimo, że sprawa została wyjaśniona - przedstawiono konkretne zdjęcia, które pokazują, jak wiernie w karykaturze odwzorowano Farmazona - Czuchnowski i Wielowieyska z „GW” nadal jątrzą! W sprawie filmiku TVP prosty test: pokażcie go komuś, kto nie zna Farmazona. Na 100 proc. zobaczy w tej lalce klasyczne wyobrażenie żyda. Ta karykatura idzie w takim właśnie kierunku i pierwowzór (czyli Farmazon) jest tylko pretekstem dla antysemickiej treści w stylu Wolskiego atakował dziennikarz z Czerskiej. Odpowiadała mu sama autorka „Plastusiów”.

  Panie Czuchnowski, ale po co pokazywać karykaturę. Proszę pokazać komuś Farmazona na zdjęciu i zapytać, czy to żyd. Czy to jego wina, że znajdą się tacy, którzy uznają go za żyda. Może powinien po prostu zmienić stylizację. Ja tylko oddałam wiernie to, co widziałam na zdjęciach stwierdziła Barbara Piela. Lecz Czuchnowski uparcie doszukiwał się czegoś, czego przecież nie ma!

  Próbuję Panią zrozumieć, ale nie jest łatwo. Zajmując się zaangażowaną sztuką figuratywną, powinna Pani mieć pojęcie o kontekście, historii symbolice itp. Proszę zobaczyć nazistowskie plakaty i znajdujące się tam przedstawienia żydów a potem popatrzeć na „swojego” Farmazona polemizował absurdalnymi argumentami.
  Piela odpowiedziała dobitnie: To już jest chyba jakiś żart??? Niewiarygodne… Proszę te uwagi skierować do samego Farmazona, bo to ON się tak stylizuje na czarno i SAM zapuścił brodę.

  Zabłysnąć próbowała i Dominika Wielowieyska.

  Nie sądziłam, że w wolnej Polsce telewizja państwowa na zamówienie władzy będzie produkować takie obrzydlistwa, poniżające Polaków, którzy protestują przeciwko rządowi. I to mruganie okiem do antysemickiego elektoratu, że opozycją sterują Żydzi. Wstyd!!! atakowała w niewiarygodny sposób dziennikarka „GW” i TOK FM. Poziomu wywodów Wielowieyskiej nie mogło przeboleć wielu komentatorów…

  Po pierwsze, to nie żyd tylko Farmazon. Po drugie, to nie telewizja zrobiła tylko osoba prywatna. Po trzecie, „na zamówienie władzy” to oszczerstwo, chyba, że ma Pani dowody. Wstyd tym większy, że sprawa już wczoraj przekalkowana i wyjaśniona przypomniała blogerka Kataryna.

  Farmazon (ochroniarz PBK) ma na koncie groźby karalne, spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, atak na dziennikarzy, prowadzenie auta pod wpływem i dwukrotne naruszenie zakazu sądowego. Sugerowanie że pojawił się w klipie, bo „podobny do Żyda” to powielanie najgorszych stereotypów odparł i Samuel Pereira z TVP Info.


  Wielowiejska &Co aż tak głupia nie jest. Doskonale wiedzą, że to Farmazon a nie żyd, ale liczą że pójdzie to na zachód, tam Farmazona nie znają. Taka Aplebaum zestawi to w NYT z karykaturami żydów z nazistowskich pisemek i mamy kolejny odcinek serialu „antysemityzm w Polsce”.


  Ps...Czyli wyborcza rozszyfrowała rasowo Farmazona.... wszędzie widzą swoich...Ustalmy że farmazon to żyd i wszyscy będą szczęśliwi. Dlaczego te qurwy tak nienawidzą Polski a dalej w niej siedzą?Jest tylko jedno logiczne wytłumaczenie. Żaden kraj nie jest tak tolerancyjny i demokratyczny żeby ścierpieć takie łajno pod swoim nosem. Kobieta która w każdej męskiej postaci, ubranej na czarno, widzi żyda albo jest sfiksowaną "lady Goebbels", albo ma nierówno nad makijażem.Tertium non datur.
 • @Husky
  Polska potrzebuje silnych, prawych charakterów i odwagi, tego musimy wymagać od PiSu. Silny odważny przywódca, tak został oceniony przez prezydenta Trumpa, premier Orban, który jest na liście wyczekiwanych, HONOROWYCH gości w USA. Liczą się fakty, Węgry nie są tak dużym krajem, a dzięki silnemu premierowi jest dla nich szacunek za odwagę.
 • @kula Lis 67 08:09:46
  //Czym jest poprawność polityczna?//
  hmmm

  w Szwecji 90-letni człowiek dokarmiał bezdomne koty. Władze miasta koty uśpiły, a starszego pana obciążyły rachunkiem za eutanazję. A tak ładnie to w nazywamy w UE - animal welfare... dobrostan zwierząt...
 • @kula Lis 67 13:06:28
  Uwielbiam to zdjęcie

  https://pbs.twimg.com/media/DnMza7jW0AEHHe1.jpg
 • @kula Lis 67 11:35:03
  Postać na czarno z brodą budzi jednoznaczne skojarzenia.

  https://pbs.twimg.com/media/DnJPXTbX0AA2iCL.jpg

  Postać na czarno ale bez brody.
  Skojarzeń bez liku

  https://pbs.twimg.com/media/DnKeNGNXsAAJBp7.jpg
 • @kula Lis 67 18:35:11 "Każdy by wygrał jak przeciwnikiem jest nieuk i matoł."
  I dlatego właśnie Jarosław Kaczyński przegrał w żenującym stylu zarówno z Przewodniczącym Rady Europy Donaldem Tuskiem jak i z Prezydentem Bronisławem Komorowskim :)

  Jak ja lubię te wasze fakenewsowe pogaduszki, dwa słowa prawdy i zaorani.
  A w sprawie BOTÓW PiS był tak bardzo przerażony iż kolejny razu umozy, że nie cofnęli się przed niczym co mogliby obiecać, zrobić by tylko wygrać, a że tym ludziom kłamstwo, niegodne działania zawsze były bliskie, to i przed tym się nie cofnęli.
  Wykorzystanie owoców przestępstwa dokonanego przez Falendę.
  Kiełbasa wyborcza, np. kwota wolna od podatku, pomoc frankowiczom, likwidacja NFZ, Gowin szefem MON itd.

  Pokora, praca, umiar, roztropność w działaniu, czyli nagrody co "się należały", PiSiewicze tam gdzie się da, afera łapówkarska Radom...

  Sprzedali stocznię Gdańską Ukraińcom, by po jej wypompowaniu teraz triumfalnie ją odkupić.

  Dziś odkrywamy aferę za aferą ukrywaną przez PIS, Zabrali dzieciom i potrzebującym z PCK, dali na kampanię wyborczą.
 • @Zawisza Niebieski 14:08:30
  // i zaorani.//
  zaorani. 2225
  zaorany 2226
  zaorani. 2227
  zaorany 2228
  zaorani. 2229
  zaorany 2230
  zaorani. 2231
  zaorany 2232
  zaorani. 2233

  https://pobierak.jeja.pl/images/a/3/6/424908_zaorane.jpg


  Jakże odrażającym trzeba być człowiekiem, żeby nie bronić życia warzyw oraz owoców?


  ps.

  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
 • @kula Lis 67 11:35:03
  Już mnie nic nie zdziwi, Gretkowska znalazła kawałki mózgu w podpasce, faszyzm odnaleziony w wafelkach, teraz Żyda znaleźli w plastelinie...
  Tylko za ruja rozumu nikt z nich znaleźć nie może
 • @kula Lis 67 11:35:03
  Głos rozsądku ?

  https://pbs.twimg.com/media/DnNunSeW4AAxtTK.jpg
 • @Zawisza Niebieski 14:08:30
  Czy hiena klamie ?

  Ewa Kopacz przyznała, że partia zatrudnia internetowych hejterów


  ps.

  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
 • @Husky 14:55:40
  Husky, przecież ty powinieneś być najlepiej w tym zorientowany, to twoje środowisko, mówię o hejterach PiS.

  Po przegranych wyborach 2011 PiS zorientował się, że wybory przegrał głównie w sieci. Pewnie już wtedy PO miało hejterów, w moim odczuciu w hejt PO weszło pierwsze ale co do tego pewności nie mam. Wtedy po wyborach 2011 powstały pierwsze grupy hejterów PiS. Dziś to widać, np. są tacy, co znają hasła wyborcze wcześniej, niż zostaną oficjalnie ogłoszone, czy też teraz, gdy PiS chce ukryć, że do końca byli za ACTA II, ostatnie oficalne pismo popierające ACTA II to lipiec tego roku, Ministerstwo Infrastruktury. Zaraz pojawił się tu taki co głosił, że to PO chce wprowadzić cenurę. PiS cenzurę i inwigilację wprowadziło nam już dawno, obowiązek rejestrowania kart SIM, czyli PiSowska ustawa antyterrorystyczna.
  To, że są firmy których celem jest hejt w intrnecie to też dla nikogo nie jest tajemnicą i nie tylko chodzi o politykę, ale to również występuje w branży reklamy. Hejterzy piszą komentarze, artykuły na forach samochodowych, fotograficznych, modowych, footgraficznych, żywnościowyh i czego byś tam jeszcze nie chciał.

  Problemem nie jest jednak hejt jednostkowy a ten automatyczny, generowany masowo, płatnego szybko wykryjesz i wiesz z kim rozmawiasz. Ty jesteś detalistą.
 • @Zawisza Niebieski 15:50:46
  Kaczynski wprowadził też obowiązek rejestrowania kart SIM w Niemczech, Hiszpanii, Francji,we Włoszech.Ale poszedł dalej i wprowadził również w Rosji, Turcji, a nawet Australii.
  Ma władze ten Kaczor ,oj ma
  PIS-owska inwigilacja ma charakter globalny !!!!!!

  ps.

  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
 • @Zawisza Niebieski 14:08:30 Donald, kapcie!
  Nokaut! Joanna Lichocka dobitnie: Ludzie PO mówią o Tusku, że jest prezydentem UE. To raczej kapciowy niemieckich polityków. https://wpolityce.pl/polityka/412451-lichocka-tusk-to-raczej-kapciowy-niemieckich-politykow Pani Lichocka trafiła w dziesiątkę. Brawo pani Joanno nie tylko kapciowym ale i kamerdynerem Junckera { marynareczkę zakładał} przecież tą fuchę dostał właśnie za to wasalstwo i zdradę swego kraju i ludzi którzy ciężko pracują.
 • @kula Lis 67 19:52:10
  Dlaczego totalna opozycja jest tak totalnie słaba merytorycznie?

  Przecież oni zajmują się tym co kompletnie wyborców nie interesuje (kukielka żyda, boty, koszulka z napisem konstytucja).

  Zastanawiam się czy oni tak specjalnie robią, czy są tak ograniczeni intelektualnie?
 • @kula Lis 67 19:52:10
  KODomici do zimy ubiorą wszystkie pomniki?

  https://pbs.twimg.com/media/DnO-fQAW4AAK402.jpg
 • @kula Lis 67 19:52:10
  Zdjęcie nie moje.
  Czy PO i ACTA2 zabroni mi tego opublikować


  https://pbs.twimg.com/media/Dm-bm7ZW4AApcPi.jpg
 • @Husky 20:25:29
  "Latynopolska". Gadowski w "Sieci": Tyle mamy wspólnego z „normalnymi państwami”, co Wiśniewski z Placido Domingo. Nie jesteśmy „normalnym krajem”, nie budujemy tu żadnych „rządów prawa”. Gdyby tak było, inicjatorzy FOZZ, Narodowych Funduszy Inwestycyjnych, zleceniodawcy zabójstw Marka Papały, Jacka Dębskiego, Andrzeja Leppera czy Sławomira Petelickiego, winowajcy SKOK Wołomin dawno byliby wykryci i siedzieli w mamrze. Siedzą? No więc o czym tu gadać? Sędziowie dalej są na telefon i dalej są umazani nie swoimi barwami, publiczne fundusze nadal stanowią łup, a nie budulec do tworzenia państwa i jego sprawności. Gadanie o sprawiedliwości to czysta retoryka. Owszem, na mizernym poziomie i przy żadnych układach jakaś tam „sprawiedliwość” się trafi, ale jak już mamy do czynienia z politykiem (nawet i samorządowym), to sieć jest tak dziurawa, że może mucha ugrzęźnie, ale byle bąk i truteń na pewno się przebiją. Nikt za nic nie odpowiedział, nikogo nie zamknięto do więzienia dla przykładu, żeby pokazać, że jednak polska Temida nie jest breszczata na rozumie i poczuciu sensu. Media są przekupione lub niemieckie. Komunistyczne dzieci pysznią się tak, jak ich rodzice w PRL. Czy może się mylę? Czy może przesadzam? Całe to gadanie o przywracaniu sprawiedliwości nie jest funta kłaków warte, dopóki nie ma epilogu dla rządowego „bilansu otwarcia”. Prezydent Duda nie publikuje aneksu do raportu z likwidacji WSI i nawet nie chce mu się tego wyjaśnić. Nie, bo nie! Ze Smoleńskiem od ośmiu lat Ruscy odgrywają szopkę i żadnemu politrukowi nie przyszło do głowy, aby umiędzynarodowić sprawę, oddać ją pod międzynarodowy arbitraż! Tyle mamy wspólnego z „normalnymi państwami”, co Michał Wiśniewski z Placido Domingo. Nie przykładajmy do siebie światowych miar. Zobaczmy się we właściwym kontekście – kontekście państw latynoamerykańskich: Kolumbii, Wenezueli, w najlepszym wypadku Meksyku. Tam też politycy i ich gadanie to tylko elementy przedstawienia. Tam rządzą narkobossowie. U nas tej hałastry akurat nie ma, ale rządzą ludzie uzależnieni od kradzieży publicznych pieniędzy. Żyją na koszt podatników, kłamią, kradną i plotą. Rządzą gangi i jeśli do któregoś z nich należysz, to ci ani sądy, ani administracja nic nie zrobią. Mogą ci po prostu nagwizdać. Mówiąc serialowo: nie szukajcie tu elementów „House of Cards” ani „Homeland”. Aby zrozumieć nasze położenie, warto obejrzeć „Narcos” i „El Chapo”. Ot i wsio.

  Felieton ukazał się na łamach tygodnika „Sieci”, nr 37/2018. autor: Witold Gadowski


  Ps..Dokładnie tak jest jak red.Gadowski napisał - Tylko Erdogan, czy Orban mogliby to przeciąć czyli anarchię PO, KODu, sędziów, prokuratorów, bo PiS jak widać to jednak tchórze, boją się nawet afery SKOK Wołomin wyjaśnić. Przypisali to jakimś wirtualnym ludziom z WSI i co? Czego się boją? Sami też kradli? Potrzebna tu bardzo radykalne metody na chazarobolszewicką swołocz, anarchistów i wszystkie społeczne męty. Niestety, taka właśnie jest ta nasza rzeczywistość, tylko dlaczego tak mało się o tym pisze i mówi? Cholera łapię się na tym, że mam podobne odbieranie rzeczywistości. Nie tak dokładne informacje jakimi dysponuje piszący redaktor, nie mniej faktem jest, że winnych wszystkiego zła z poprzedniej "epoki" Amber Gold nikt nie siedzi. Miała być rewolucja elit, trzęsienie ziemi, mieliśmy patrzeć jak wyskakują ze stołków. Nic z tych rzeczy się nie stało. Mieszane uczucia i wątpliwości co będzie dalej. Wyboru innego nie ma. I gdy się uświadomi sobie konsekwencje powrotu twardych złodziei do władzy wybiera się to co jest obecnie aby nie było jeszcze gorzej. Tylko czy o taką wersję zmiany nam wszystkim chodziło? I jeszcze jedna refleksja co wie władza i rządzący, że ich wola i determinacja rozmiękła, a czego nie wiemy my zwykli śmiertelnicy? Być może gangrena sięga tak głęboko i tak wysoko, że zbyt radykalna walka z nią zakończyła by się śmiercią całego organizmu. Czy tak istotnie jest? Coraz bardziej myślę, że zasada ... My nie ruszamy Waszych a Wy nie ruszajcie naszych jest w Polsce obowiązującym kanonem. Polska jest kolonią i dlatego nie będzie żadnych rozliczeń. Jeszcze ze 3 pokolenia. "I choć starych bogów zastąpili nowi to i tak kark po staremu się zgina". "Będziemy czekać aż do końca świata..."
 • @kula Lis 67 07:52:47
  Jak patrzę na tych pacanów wieszających koszulki z napisem "Konstytucja" na pomnikach, to zaczynam żałować, że te ruskie w lwiej większości rozebrano.
  Myślicie, że Lenina czy Dzierżyńskiego też by zestroili jak Zygmunta?
 • @kula Lis 67 07:52:47
  Kicz, agresja, infantylizm, to określenia pasujące do opisu totalnej opozycji.
  Szpecą przestrzeń publiczną tak, jak szpecą debatę polityczną.
  Błazenada zamiast programu.
 • @kula Lis 67 07:52:47
  Aleksander Kwaśniewski powiedział właśnie u Mazurka, że nie piję już wódki ani żadnych mocnych alkoholi.

  Czarny dzień dla polskiej szkoły memowej.
 • @Husky 08:34:07
  W „Żabce” nie obsługują "członków i sympatyków PiS"? Mamy komentarz rzecznika sieci sklepów.

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15371722191d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  Dziś, sklep "Żabka" w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Kaliskiej - oraz dumny właściciel z KOD

  https://pbs.twimg.com/media/DnPeTAiXsAAs_cU.jpg  http://niezalezna.pl/236182-w-zabce-nie-obsluguja-czlonkow-i-sympatykow-pis-mamy-komentarz-rzecznika-sieci-sklepow

  Ps...Ten mało mądry właściciel sklepu właśnie naraził się Izbie Handlowej, bo wg prawa towar wystawiony do sprzedaży, sprzedawca zobowiązany jest go sprzedać każdemu klientowi, który sobie ten towar zażyczy. Niech ktoś się wybierze z do tego sklepu, z plakietką "Jestem sympatykiem PiSu". Jeśli nie zostanie obsłużony, może uzyskać całkiem niezłe odszkodowanie. Może warto zapytać Franczyzodawcę czy identyfikuje się z segregowaniem klientów? A dodatkowo, Art. 135 Kodeksy Wykroczeń kłania się kara grzywny. Polska Policja - będzie interwencja? To to teraz do sądu i kara jak dla drukarza. Stara opozycyjna zasada z prl 1.0 brzmiała "z SB się nie rozmawia", obecna wersja advanced "U SB się nie kupuje". Po ryju widać, że to SB-ek. W tamtych czasach (prl 1.0 1945-1989) można było ich rozpoznać po charakterystycznych popielatych garniturach. Pewnie dostawali z przydziału na talony i "wiatrówkach" w okresie letnim. Dzisiaj po charakterystycznych fryzurach i brodach oraz idiotycznych gębach. Nawet bez jego "coming-out" tam bym nie kupował. SB-eka poznaję na kilometr.
 • @Husky to u Ciebie. Pzdr!
  UK-Birmingham i policja kontra imigranci!!

  https://twitter.com/i/status/1041030810604916737
 • @kula Lis 67 11:09:13
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15371795941d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
  W związku z sytuacją, jaka miała miejsce w sklepie w Ostrowie Wielkopolskim firma Żabka Polska wystosowała oświadczenie. Przedstawiamy je w całości:

  Sklepy Żabka są prowadzone przez ponad 3,5 tys. franczyzobiorców, którzy niezależnie zarządzają swoimi placówkami. Charakter naszej współpracy nie odnosi się do ich poglądów politycznych. Bez wątpienia sklep nie jest miejscem do organizowania happeningów politycznych, na co zwrócimy uwagę franczyzobiorcy. Komunikat został zamieszczony w sklepie bez naszej wiedzy i zgody. Niedopuszczalne jest sugerowanie dyskryminacji jakiejkolwiek grupy klientów. To stoi w sprzeczności z ogólnymi zasadami naszej umowy z franczyzobiorcą. Dlatego obecnie analizujemy jakie kroki powinniśmy podjąć w związku z tym zdarzeniem.
 • @kula Lis 67 12:27:24
  Według najnowszego sondażu Kantar Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24, gdyby wybory parlamentarne odbywały się w połowie września do Sejmu trafiłoby pięć ugrupowań.
  Niekwestionowanym liderem sondażu z 38 proc. poparcia jest Prawo i Sprawiedliwość.
  Na drugim miejscu znajduje się Platforma Obywatelska. Chęć oddania głosu na to ugrupowanie deklaruje 21 proc. respondentów.

  Według sondażu Kantar Millward Brown trzecią siłą w parlamencie byłaby Nowoczesna z 7 proc. poparciem.

  Na granicy progu wyborczego znalazło się SLD oraz co interesujące partia Wolność, otrzymując po 5 proc. głosów. Ugrupowanie Janusza Korwina-Mikkego ostatni raz cieszyło się tak wysokim poparciem w marcu tego roku.

  Poza Sejmem znalazłyby się Partia Razem, PSL i Kukiz’15. Chęć oddania głosu na te ugrupowania zadeklarowało po 4 proc. respondentów. Ruch Narodowy mógłby liczyć na 1 proc.

  Od końca maja poparcie dla PiS wzrosło o 2 punkty proc., a dla PO spadło o 7 punktów proc.


  Sondaż przeprowadzono w dniach 14-17 września.  Źródło: Interia
 • @Zawisza Niebieski 15:50:46
  Wiesz ,wyjątkowo obejrzałem "Fakty TVN". Oni mentalnie wciąż tkwią w 3 RP sprzed 2015.
  Pierwsze kilka minut to dramatyczne materiały o wkraczaniu Polski w fazę dyktatury.
  Później kilkanaście sekund o katastrofalnym dla PO sondażu.
  I znów stara retoryka: PiS zły, PO wspaniała

  ps.

  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
 • @Zawisza Niebieski 15:50:46
  Zawiszo ,co się stało Morozowskiemu?
  1.Tusk był w Polsce i go boli kark od kłaniania się?
  2. Dostał w karczycho od PiSiora na ulicy?

  https://pbs.twimg.com/media/DnT5HYPXgAAMUcl.jpg

  ps.

  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
 • @Zawisza Niebieski 15:50:46
  Superpromocja dla opozycji totalnej

  W tej cenie tylko dla totalsów!!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DnT6-i2X0AAoW0i.jpg


  ps.

  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
 • @Zawisza Niebieski 15:50:46
  To straszne !!!!!!
  Zawiszo czy to znaczy, że nie będziemy mieli co jeść i pić???

  https://pbs.twimg.com/media/DnT4WNUWwAEdHlv.jpg

  ps.

  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
 • @Zawisza Niebieski 15:50:46
  Masz swoje typy ???

  Która z poniżej wymienionych pań jest najbardziej zakłamaną, polskojęzyczną dziennikarką?

  31% Monika Olejnik
  18% Justyna Pochanke
  32% Dominika Wielowieyska
  19% Katarzyna Kolenda-Zaleska

  3,352 głosy- Zostało: 16 godzin


  ps.

  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
  Koment automatycznie generowany na potrzeby kampanii
 • @kula Lis 67 12:27:24
  No yebłem
  Przebudzili ćwoka
  Patronem KO został WSIok,analfabeta i złodziej pałacowy Komorowski
  Opozycja dostała"potężne"wsparcie, sam bym tego lepiej nie wymyślił
  Kolejny,który POmoże PIS-owi w wygraniu wyborów
  Czekamy jeszcze na płatnego kapusia SB TW "Bolka"
  Kabaret

  https://pbs.twimg.com/media/DnUUR0gXcAArqQm.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej