Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
956 postów 30099 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Tak nisko nigdy nie byliśmy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zdjęcie warte więcej niż 1000 słów, pokazuje pozycję Polski i prezydenta po 3 latach rządów PiS. Dużo pięknych słów, ośmieszający Fort Trump. Blamaż i wstyd na cały świat

PO tej "udanej": wizycie z opowieściami o bigosie i puszczaniu się żony Obamy nie chcieli widzieć nikogo z Polski przez ponad 8 lat. Taką nam reklamę zrobił głupek z Ruskiej Budy.
 
 A mogło być jak było ....
... i komu to przeszkadzało 
 
 
 
Podpisanie polsko - amerykańskiej deklaracji przy biurku amerykańskiego prezydenta, gdy ten siedzi, a polski stoi jest symbolicznym potwierdzeniem Dudy w roli klienta Trumpa. Tak nisko nigdy nie byliśmy

 

   

             

 

On stoi bo własnie wstał z klęczek, marne życie ma nasz Adrianek gdzie nie pojedzie to musi klęczeć, natomiast w kraju to w zasadzie z klęczek nie wstaje ! Na miłość boską ile ten człowiek jest w stanie jeszcze znieść upokorzeń zanim się opamięta.
Jak patrzę na to zdjęcie to naprawdę już mi się go nawet żal robi .

Jaki gość takie traktowanie, Polska pod rządami PiS dostaje od wszystkich to na co zasługuje. Oni tego nie czują bo albo cierpią na niedostatki intelektualne albo liczy się dla nich tylko trwanie u władzy.

Mogli mu chociaż klęcznik podstawić ... byłby w swoim żywiole.Jest taki przedwojenny film z Bodo w roli głównej: "Jego Ekscelencja subiekt". Skąd oni wtedy wiedzieli, że Duda będzie prezydentem RP ?

Usuńcie ludzie proszę tego nieudacznika w sposób demokratyczny , czy dalej chcecie żeby ktoś taki Was reprezentował ?

 

Siemoniak ma rację: Duda powinien stanąć na fotelu Trampa i zaintonować "Szogunie Ty mój..."

Najważniejsze że nie wszedł na biurko

 

ps.

tak, tak, Duda został poniżony, bo podpisał jednocześnie z Trumpem deklarację, na tym samym biurku, na którym podpisywane są wszystkie najważniejsze dokumenty Stanów Zjednoczonych i na tym samym, na którym zostanie podpisana decyzja o stałych bazach wojsk amerykańskich w Polsce…

 

 Procedura podpisywania w Oval Office zawsze taka sama. Jedyną osobą siedzącą za biurkiem jest prezydent USA. Zawsze tak było. Lewacy i kurwiny i POyeby zrobili sensację z doopy.

 

                

 

               

 

              

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  Kluczowe w tej dyskusji jest jedno zdanie Trumpa: "Tak, ROZWAŻAMY coś takiego". Zatem to żadna deklaracja i zobowiązanie tylko czysto marketingowo-polityczny zabieg mający na celu ucieszenie gawiedzi. Nie ma co się oszukiwać, Rosja nigdy nie pozwoli na to żeby w Polsce powstały stale bazy Amerykanów. Jedna z teorii spiskowych głosi, że Rosja zgodziła się na nasze wejście do NATO pod warunkiem, że w Polsce nigdy nie powstaną stale bazy. A deklaracja podpisana przez Sikorskiego i Rice ( o bardzo podobnej treści... obiecująca stacjonowanie patriotów np.) nie byłą dwustronna i bilateralna ...? Zatem pożyjemy, i zobaczymy jaki będzie efekt tych ROZWAŻAŃ. Sedno jest tutaj cyt: "Trudno wysłać żołnierzy w miejsce, w którym nie są zabezpieczeni w czasie pokoju. Narażeni na atak terrorystyczny, czy na szpiegostwo" to więc chyba nie tak szybko, zobaczymy żołnierzy amerykańskich w Polsce. Skoro Prezydent Zwierzchnik Sił Zbrojnych, dba o "lewą nogę" i ma doradców z WSI, miotu sowieckiego z aparatem sprawiedliwości.
 • @Husky to Duda Niemcy zaprasza, co Trump na to?
  Niemcy rozwala Trojmorze od środka. Niemcy pasują do Trójmorza jak koń pod Troją. "Strzeżcie się Greków nawet jak przynoszą dary" - stara maksyma a wciąż aktualna bo szkopy wpuszczone do Trojmorza będą rozsadnikiem od wewnątrz i podporządkują ten projekt współpracy Rosja - Niemcy, nie wolno do tego dopuścić NIGDY! Polityka jest stara, drang nach osten. Politycy zawsze znajdą argument na rzecz wpuszczenia lisa do kurnika. Jak zaczyna inicjatywa Trójmorza działać to Niemcy zwietrzyły interes albo poczuły się zagrożone. Widzą, że zachód upada, wobec tego chcą się wkręcić w struktury które przetrwają ten rozłam. Niemcy są pragmatyczni w sprawach własnych interesów i deklarując współpracę chcą mieć decydujący wpływ na Trójmorze, jako najsilniejsze gospodarczo państwo UE. Skanalizowane przez nich od wewnątrz Trójmorze będzie dalej ich kolonią i silną strefą wpływów, a my nadal będziemy rozstawiani po kątach. Miękkość naszych władz wobec Niemiec taki scenariusz gwarantuje, chyba że postawi się Trump przedstawiając alternatywę "albo albo''. Bez tego będzie już po interesie. Niemcom się walą misterne plany snute i realizowane przez lata. Chcieli uchodźców, wybrać z nich tych nadających się do czegokolwiek, a resztę upchnąć na wschód. Najpierw zostali wykiwani przez Erdogana, który lepszych zostawiał sobie w Turcji, a resztę wysyłał do Europy. A później PO straciła "niespodziewanie" władzę i zostali z armią wybuchowych gamoni do wykarmienia. Planowali z nas wraz z Putinem wyciskać ostatnie groszówki za gaz. Mieli również ochotę na używanie ruskiego gazu podobnie jak Rosja do celów politycznych. Trójmorze im te plany psuje. Nie będzie z tego kasy, a utrzymanie gości kosztuje. Eksport samochodów po wpadce z VW do US im się bardzo skurczył, kasa się zmniejszyła, a goście chcą jeść... Do tego wszystkiego mała wojenka handlowa EU z USA, która najbardziej uderza w Niemcy. Wpływy spadają a potrzeby gości się nie zmieniają. Niemcy zaczynają desperacko szukać pieniędzy. Wypaśli się na eksporcie do USA i EU. Do USA im się już usrało. Do tego wszystkiego powstaje Trójmorze, które nie będzie do rozwoju potrzebować Niemiec. Rynki zbytu im się zamykają, a żyli i bogacili się głównie na eksporcie. W sumie dobrze, że tam wielu gości, przynajmniej jak zacznie się źle dziać, to będą zwróceni do wewnątrz.
 • @Husky
  [Przełomowe słowa? Andrzej Duda do prezydenta Stanów Zjednoczonych: "Mam nadzieję, że razem zbudujemy Fort Trump w Polsce"] Wasalizm i murzyńskość. Jak za sowieta. Mina Trumpa na zdjęciu jest nieprzekonująca, i do tego zdenerwowanie Dudy na przywitalnym dywanie (tańcował gdzie skręcić).

  https://twitter.com/twitter/statuses/1042095552526266368
  A Fort Trump to dla pilnowania wypłat z grabieży 315 miliardów dolarów z naszych kieszeni na podstawie bandyckiej ustawy Act 447? Oraz rzecz jasna, dla pacyfikowania tubylczych Indian, czyli Polaków. Przypominam "zasługi" Prezydenta. Zawetował ustawę o Izbach Obrachunkowych, degradacyjną, o sądach, skierował tę o IPN do TK, ukrywa aneks WSI, odwołał A.Macierewicza, zaprosił Niemcy do Trójmorza, milczy o ustawie 447 i Smoleńsku
 • @Husky
  Cel o którym mi pisałeś spełniony? Jak tak to czekamy na...
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184Y2E1Ni9wLzIwMTgvMDkvMTkvODI1LzM4Mi8xYjYyMWFkNWZmNzU0Y2RhOTExZTE0MGE1NTVkNjhlMS5qcGVn.jpeg
  A to dobre! Duda nie bronił UE przed Trumpem? Trzaskowski narzeka: Prezydent Francji czy kanclerz Niemiec interweniowaliby. Założę się, że premier Francji, czy kanclerz Niemiec, czy premier Hiszpanii, czy premier Włoch w takiej sytuacji by interweniowali powiedział Rafał Trzaskowski na antenie Polsat News odnosząc się do słów Donalda Trumpa, o tym, że Unia Europejska okrada USA. Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta komentował wczorajszą wizytę Andrzeja Dudy w Waszyngtonie. Zdaniem Trzaskowskiego, nie doszło do przełomu.

  Mówię bez ironii, że dobrze, że się to spotkanie odbyło. (…) Nie ma co ukrywać, że nie była to wizyta przełomowa stwierdził.

  Odniósł się też do słów Donalda Trumpa, który przekonywał, że Chiny i Unia Europejska okradały Stany Zjednoczone. Skrytykował przy tej okazji Andrzeja Dudę, jako przykład podając m.in. kanclerz Niemiec.

  Boję się, że skoro sam prezydent mówi, że to jest wyimaginowana wspólnota i nie poczuwa się do żadnego obowiązku, by powiedzieć jakiekolwiek ciepłe słowo o Unii Europejskiej. Założę się, że prezydent Francji, czy kanclerz Niemiec, czy premier Hiszpanii, czy premier Włoch w takiej sytuacji interweniowaliby stwierdził.

  Trzeba pamiętać, że najważniejsza jest współpraca transatlantycka i te bliskie relacje między Unią Europejską a Stanami Zjednoczonymi są czymś podstawowym dla naszego bezpieczeństwa, dla handlu międzynarodowego, dla walki o wspólne wartości. Wyobrażam sobie, że pan prezydent powinien powiedzieć, że najważniejsze są relacje unijno-amerykańskie, tarcia będziemy się starali niwelować, ale pamiętajmy, panie prezydencie, że ta wspólnota jest nadrzędna. Tego typu zdanie powinno się znaleźć w ustach prezydenta Dudy. Jeżeli nie mówi się nic, to daje się wiarygodność tak agresywnym słowom prezydenta Trumpa, a to nie powinno mieć miejsca dodał.

  Trzaskowski boi się też, że prezydent RP oraz Prawo i Sprawiedliwość nie doceniają roli Unii Europejskiej. Boję się tego, że prezydent Duda i cały PiS myśli, że tylko dobrymi relacjami ze Stanami Zjednoczonymi będzie wzmacniać bezpieczeństwo Polski i naszą rolę na świecie. A to jest absolutnie chybiona polityka. Stany Zjednoczony są niezwykle istotne, ale Unia Europejska jest równie ważna, o ile nie ważniejsza powiedział Rafał Trzaskowski.

  Najwyraźniej Trzaskowski nie jest w stanie dopuścić do siebie myśli, że Polska może prowadzić w pełni suwerenną politykę zagraniczną i zawsze musimy naśladować Niemczy czy Francję.

  Ps..Nie ma problemu, niedoszły "prezydęcie" Warszawy. Dzwoń do Trumpa i interweniuj. Powodzenia. Nie ma żadnych przesłanek, aby stawać w obronie Eurokołchozu i eurolewactwa. Szkoda, że Pan Duda nie uzupełnił wypowiedzi, że UE okrada Polskę. Zachodnie koncerny typu: Orange, Strabag, Tesco, Caerrfur, Biedronka, Macro okradają Polaków transferując podatki do Luksemburga. Trzaskowskiemu coś się pomyliło..Angela Merkel przede wszystkim pilnuje interesów Niemiec ( patrz Nord Stream II), Emmanuel Macron Francji...Donald Trump USA...Kogo interesów ma pilnować Andrzej Duda? Po tej wypowiedzi nie dziwi mnie to, że Warszawa niczego nie potrzebuje, bo wszystko jest w Berlinie..A uszyliście już Panie Rafale koszulkę na Statuę Wolności ??? Zabrakło materiału ??? No cóż trzeba będzie zrzutę zrobić. Aaa i ta logistyka, ale da pan radę. W końcu taśma klejąca pod ręką.
 • @Husky
  Taka prawda. Niestety Ameryka dba tylko o $$$$ i taki jeden mały kraik, którym nie jest Polska. A osoby z tego małego kraiku i ich kuzyni mieszkający w USA raczej nas nie uwielbiają. Wiem, że w przeszłości z naszymi sąsiadami było różnie, ale jak to się mówi z sąsiadami lepiej żyć w zgodzie.
 • @kula Lis 67 09:32:04
  Osamotniony błądzi po ulicach Warszawy

  https://pbs.twimg.com/media/DnaHC3XXcAoI04J.jpg
 • @kula Lis 67 09:33:32
  z sąsiadami lepiej żyć w zgodzie
  prawda
 • Autor
  Teraz już wiem , że tylko krowa nie zmienia poglądów. Brawo Ty!
 • @kula Lis 67 09:32:04
  Czy eksperci wypowiedzieli się już na temat katastrofalnego zachowania i wpadek dyplomatycznych w USA. Jakaś garsonka, czy lakierki nie pasowały, ktoś za blisko lub za daleko żołnierza z gwardii honorowej? No i oczywiście co te wszystkie gesty znaczą?!
  8-)))))))))))))))))))))))))))))
 • @Husky
  Dlaczego amerykańska baza w Polsce jest niebezpieczna dla Trumpa? Baza wojskowa USA: kosztownie dla Polski i ryzykownie dla Stanów Zjednoczonych? Poniższy tekst został opublikowany kilka dni przed wizytą prezydenta Andrzeja Dudy w Waszyngtonie. W świetle rezultatów wczorajszego spotkania prezydentów Donalda Trumpa i Andrzeja Dudy redakcja uznała, że temat artykułu znów stał się niezwykle aktualny i jego lektura może być bardzo interesująca dla czytelników. Polska planuje rozmieścić na swoim terytorium stałą bazę wojskową USA. Wielce prawdopodobne, że oba państwa wkrótce urzeczywistnią swoje plany. Tym bardziej, że okazja ku bezpośredniej rozmowie na temat bezpieczeństwa w Europie Środkowej i umocnienia obecności wojskowej USA w regionie pojawi się już 18 września. Wówczas to Andrzej Duda zostanie podjęty przez Donalda Trumpa w Białym Domu. Dlaczego polski MON odchodzi od rotacyjnej obecności wojsk, czy finanse państwa pozwalają na utrzymywanie stałej bazy w Polsce, a także, czy Białoruś, która uważnie obserwuje to, co się dzieje, podejmie jakieś kroki odwetowe? Na te i inne pytania w wywiadzie dla Sputnik Polska odpowiedział doktor nauk geograficznych, docent, kierownik katedry geografii, zarządzania środowiskowego i rozwoju przestrzennego Bałtyckiego Federalnego Uniwersytetu im. Immanuela Kanta Jurij Zwieriew. — Dlaczego w ostatnim czasie Polska tak często powraca do tematu przyjęcia na swoim terytorium stałej bazy wojskowej USA?
  — O tym, że Polska chce rozmieścić na swoim terytorium amerykańskie wojska, mówiono już wcześniej. Poprzedni minister obrony Antoni Macierewicz chciał rozmieścić dwie dywizje. Teraz mowa o jednej. Motywy mogą być najprzeróżniejsze. W dużym stopniu to motyw polityczny, którego celem jest umocnienie pozycji Polski w charakterze głównego wschodnioeuropejskiego sojusznika USA. Najwyraźniej określone kroki wypływają też ze strony samych Stanów Zjednoczonych. Nie sądzę, by w danym przypadku Polska wyrażała tylko swoje stanowisko.

  — Czy można powiedzieć, że Polska szuka w ten sposób „schronienia" w USA w kontekście trudnych dziś stosunków z Brukselą? — Niewykluczone. W niektórych amerykańskich opracowaniach na temat rozmieszczenia amerykańskich wojsk w Polsce czytałem, że może się to dokonać poza ramami NATO, czyli na podstawie dwustronnego porozumienia w formacie „USA-Polska", a nie „NATO-Polska".
  — Czy oznacza to, że stała baza może wywołać sprzeciw ze strony niektórych zachodnich członków NATO?

  — NATO jest niejednorodne, w tym także pod względem swojego stosunku do Rosji, choć zachowuje blokową dyscyplinę. Jedna rzecz jest pewna: rozmieszczenie stałej bazy to prowokacyjny akt względem Rosji. Narusza on „Akt Stanowiący Rosja-NATO o podstawach wzajemnych stosunków, współpracy i bezpieczeństwa" z 1997 roku, w którym NATO zobowiązało się „realizować zbiorową obronę swoich członków i inne zadania poprzez zapewnienie koniecznej koordynacji, integracji i możliwości umocnienia, a nie dodatkowej stałej dyslokacji znaczących sił zbrojnych".

  Choć wielu zwolenników takiej dyslokacji mówi, że ów akt nie ma charakteru prawnie wiążącego, że wyrasta z ówczesnych realiów geopolitycznych, a po Krymie i Donbasie sytuacja się zmieniła, zasadniczo nie stanowi to naruszenia. — Od czasu do czasu można usłyszeć głosy zwolenników rotacyjnej obecności amerykańskich wojsk w Polsce. Dlaczego niektórym taki wariant wydaje się bardziej sensowny?
  — O tym mówił między innymi generał Ben Hodges, który do niedawna był dowódcą amerykańskich wojsk lądowych w Europie. Po pierwsze schemat rotacyjny pozwala dopracować i przygotować z myślą o przyszłym teatrze działań wojennych dużą ilość formacji i jednostek: brygady wymieniają się, nabierają doświadczenia współpracy z wojskami państw wschodnioeuropejskich. Im więcej jednostek i formacji przejdzie takie przeszkolenie, tym lepiej dla przyszłych działań zbrojnych. Po drugie, nie należy zapominać, że dyslokacja stałej bazy nie należy do zadań łatwych, nawet dla USA. Jeśli formować dywizję od nowa — a USA ma ich — jeśli dobrze pamiętam — 11 w wojskach lądowych, poza Gwardią Narodową, jest to drogie przedsięwzięcia. Jeśli natomiast przerzucać istniejącą już dywizję, to od razu wyłonią się komplikacje w relacjach pomiędzy federalnymi władzami USA i władzami tego regionu, w którym ta dywizja jest rozmieszczona. W dokumencie skierowanym do USA Polska proponuje przyjąć u siebie dywizję pancerną. Ani gubernator stanu, ani senatorzy z tego stanu, ani członek Izby Reprezentantów z właściwego okręgu nie przyjmie z zadowoleniem odebrania dywizji — kto ma ochotę tracić fundusze, miejsca pracy, pieniądze, które wojskowi wydają w lokalnych sklepach i restauracjach? Kongresmeni bardzo chorobliwie reagują na jakiekolwiek cięcia wydatków obronnych i zamykanie obiektów wojskowych w swoich stanach i okręgach. Skierowanie dywizji do Polski wymagać będzie od federalnych władz USA uciążliwych rozmów i kompensacji w stylu „ty mi, ja tobie". I jeśli nie uda się dogadać, to całkiem możliwe, że w przyszłości do przyjęcia jakiegoś ważnego projektu ustawy Trumpowi zabraknie głosów kongresmenów z tych stanów, które „ucierpiały".
  — Tym nie mniej pomimo całego ryzyka i kosztów stała baza wojskowa ma ten plus, że jest stała, a z rotacyjnych wojsk można zrezygnować. W takim wypadku wschodnia flanka Sojuszu znów zostanie pozbawiona obrony sojuszników.

  — To prawda, obecność rotacyjna jest bardziej elastyczna. Weźmy chociażby Pancerną Brygadową Grupę Bojową stacjonującą w trybie rotacyjnym w Europie. Wojskowi stacjonują w istniejących już obiektach i łatwiej z tego zrezygnować. Jeśli Amerykanie rozmieszczą stałą bazę w rejonie, który proponują im Polacy, będzie to terytorium znajdujące się w strefie rażenia kompleksów „Iskander" w obwodzie kaliningradzkim. A brygady rotacyjne — należy na to zwrócić uwagę — rozlokowane są głównie przy granicy z byłą NRD, na samym zachodzie Polski, daleko od Rosji. Weźmy chociażby ostatnią rotację: dwa bataliony pancerne z tej brygady, jej zasadnicza moc bojowa, znajdują się w południowych Niemczech, w Bawarii, a jeden batalion w Rumunii i Bułgarii. To znaczy czołgi tej brygady przyjeżdżają do Polski i krajów bałtyckich tylko na ćwiczenia.
  — Na ile sensowna z finansowego punktu widzenia jest obecność zagranicznej bazy wojskowej w Polsce?

  — Polska jest gotowa zapłacić pokaźną sumę. Na ten cel państwo zamierza przeznaczyć 1,5-2 mld dolarów. Jeśli środki te wydatkować na zakup uzbrojenia, można byłoby nabyć znaczną ilość sprzętu. Polska jest ponadto gotowa udostępnić swoją infrastrukturę. Mowa o terytorium w rejonie Bydgoszczy i Torunia. W Bydgoszczy jest już zresztą niemało różnych struktur NATO.

  — Czy Białoruś może zareagować na to, co się dzieje i rozmieścić u siebie bazę rosyjską? — Zgodnie z oficjalnym stanowiskiem prezydenta Łukaszenki rosyjskie wojska zagoszczą na Białorusi na stałe, kiedy naprawdę zapachnie wojną. A do tego jak wiadomo daleko.
  — Czyli uprzedzać wypadków Białoruś nie będzie?

  — Myślę, że nie. Ale już sama Rosja w przypadku stałej dyslokacji znacznych sił USA i innych krajów NATO w Polsce może przedsięwziąć określone kroki, na przykład odbudować dywizję w obwodzie kaliningradzkim. W swoim czasie stacjonowała tam sławetna 1. Gwardyjska Proletariacka Moskiewsko-Mińska Dywizja Strzelców Zmotoryzowanych, odznaczona Orderem Lenina, dwukrotnie Orderem Czerwonego Sztandaru, Orderem Suworowa i Kutuzowa (tzw. „Proletarka"). Choć przed wojną stacjonowała w Moskwie (w rosyjskiej stolicy do dziś istnieje plac Moskiewsko-Mińskiej Dywizji), po zakończeniu wojny na rozkaz Stalina pozostawiono ją w Królewcu. Dlaczego by tej dywizji nie odrodzić, jeśli już odrodzono Dywizję Idricko-Berlińską, która wywieszała sztandar nad zdobytym Berlinem, a także szereg innych znamienitych wojskowych formacji i jednostek? Ale podkreślę, to moja prywatna opinia — informacjami od insidera nie dysponuję, a jeśli bym dysponował, to na pewno bym ich nie rozgłaszał. https://pl.sputniknews.com/opinie/201809108755610-sputnik-donald-trump-amerykanska-baza-wojskowa-polska/
 • @kula Lis 67 09:44:26
  Wiecie co ich najbardziej boli?
  Że nie tylko Prezydent Trump nie wypomniał Prezydentowi Andrzejowi Dudzie "łamania demokracji", ale i to, że amerykańscy dziennikarze solidarnie olali oczekiwania rodzimego kodziarstwa.
  I dlatego tak wyją i zajmują się "stylem i etykietą".
 • @Husky
  Artykuł włoskiego eksperta wojskowego Manlio Dinucci, wyjaśnia autentyczny cel i niebezpieczeństwa związane z instalacją nowego "systemu obrony przeciwrakietowej" NATO w Polsce i Rumunii . Autor opiera się przy tym na publicznych informacjach jego amerykańskiego producenta Lockheed Martina. System startowy Mark 4 przystosowany jest do wystrzeliwania zarówno "anty-rakiet", jak i rakiet ofensywnych. W tej sytuacji wystrzelone z pomorskiej bazy NATO rakiety typu "Tomahawk cruise missile" dosięgną bez trudności główne rosyjskie centra. Ponieważ rakiety tego typu lecą tuż na ziemią, nie ma możliwości ich przechwycenia. Polska nie będzie miała tarczy ale sama będzie tarczą to na nią przyjdzie pierwsze uderzenia i na jej terytorium spadną ewentualne zestrzelone rakiety. W jednym z programów rosyjskiej telewizji, występujący w nim specjalista wojskowy, podkreślił że polska instalacja NATO jest dla Rosji "sprawą życia i śmierci" i na takim właśnie poziomie rozważane będą decyzje dotyczące jej unicestwienia. Nie ulega wątpliwości, że prące do III wojny światowej państwa NATO (czytaj USA) zmuszą (sprowokują) Rosję do działania. Tak więc, podobnie jak II wojna, III wojna rozpocznie się na polskim Pomorzu. Wybuch tej pierwszej ściągnął na Polskę i świat ogromne nieszczęścia. III będzie znacznie bardziej katastrofalna, a dla Polski i Polaków oznaczać będzie zapewne ostateczne unicestwienie. Być może taka jest wola Opatrzności, tym bardziej że koncepcja Polski lansowana przez "narodowe elity" wyczerpała się już dawno. Na podobieństwo "bratniej" Ukrainy, III RP przypomina bezgłowego, pozbawionego autentycznych elit pajaca, za sznurki którego pociągają wszyscy mający swe interesy w tym regionie. Społeczeństwo polskie zdolne jest jedynie do wymiany jednego garnituru agenturalnych przywódców na drugi. Truizmem jest stwierdzenie, że tak funkcjonująca III RP (znów na podobieństwo Ukrainy) musi ściągać na siebie ogrom nieszczęść, a na dodatek stanowi poważne zagrożenie dla całego regionu. Postnarodowe społeczeństwo mianowicie pozbawioną wzajemności miłością do Zachodu. Również tą właściwością podobni są do Ukraińców i innych społeczeństw czwartej kategorii. Polacy nie są w stanie pojąć, że dla Zachodu, byliśmy zawsze i pozostaniemy, tym co dziś określają mianem "lesser peoples" (podludźmi). Cała tysiącletnia historia Polski ukazuje to dobitnie. Zachód wykorzystywał każdy pretekst i okazję by niszczyć i podbijać nasze terytoria. Dopiero w 1410 roku (pół milenium od chrztu Polski) udało się mocarstwowej Rzeczpospolitej powstrzymać "chrystianizacyjne" zachodnie zapędy. I to nie na długo. Polacy nie są w stanie pojąć prostej sprawy, że Zachód kieruje się jedną tylko zasadą – swym interesem. Wbrew hałaśliwej propagandzie, jakiekolwiek zasady moralne są mu całkowicie obce. Demonstrował to nieprzerwanie na przestrzeni milenium i demonstruje to dziś. Jedyne co się zmieniło to "zestaw wartości" w imię których niszczy i eksploatuje on innych. Absurdalne uwielbienie Zachodu przez Polaków równoważone jest nienawiścią i pogardą do swych naturalnych braci Słowian. Również w tej cesze identyfikować ich można z Ukraińcami. Oczywiście nie wszyscy Polacy odpowiadają powyższej charakterystyce. Jednak jest ich wystarczająca liczba do pchania Ojczyzny ku zagładzie. Jeśli zdrowa część polskiego społeczeństwo nie otrząśnie z siebie wszawej agentury odgrywającej rolę "narodowych elit" tragiczny koniec Polski jest nieunikniony.


  Przemówienie Siergieja Ławrowa do Polaków...Oczywiście… możecie Polacy ściągnąć obce wojska pod naszą granicę, nastawiać rakiet, ile wasza słowiańska bratnia dusza zapragnie.. to "wasz wybór" …ale pamiętajcie: Jeżeli nas krowopas prewencyjnie zaatakuje, co ma w zwyczaju czynić, pewnie nawet bez konsultacji z polską generalicją, co by nie dziwiło…lub gdyby pusta rakieta nami: "kakaja reakcja" "przypadkiem" spadła choćby metr na naszą stronę… to wiedzcie.., że nie pomoże wtedy tłumaczenie podobne Kwaśniewskiemu, jak po Iraku – "krowopasy nas oszukali"…Między Odrą, a Bugiem kamień na kamieniu się nie ostanie, nie będzie komu was łopatami zgarniać, nie dowiecie się nawet, kto zaczął, a kto wygrał, nie dowiecie się z pewnością…Powstanie nowa kraina… Mazowiecka Kraina Tysiąca Jezior….radioaktywnych jezior… no…i..nie będzie ganiania z kałachami po lasach… zabawy w chowanego, o.. nie… błysk wiaterek i już was nie ma…..Krowopasy i Rosja to duże obszary i jakoś przetrwają…W obliczu ogromu ofiar dojdzie w końcu do zawieszenia walk…, ale po Polsce śladu nie będzie i przez najbliższe 500 lat zwiedzać ją będą turyści z Krowopasowa i Rosji…w kosmicznych skafandrach…Kiedy w końcu Polacy zrozumiecie, że wujek Sam traktuje was jako ten zderzak Europy, jesteście wyznaczeni przez Krowopasów na pole bitwy, miejsce pierwszego starcia…
 • @Husky 09:39:25
  Gołym okiem widać jak wygląda scena polityczna w Polsce - stronnictwo pruskie (PO i Nowoczesna), stronnictwo ruskie (SLD), cichodajka ZSL (PSL to nazwa ukradziona) oraz orientacja amerykańsko-izraelska (PiS). Na razie tylko ta ostatnia próbuje reaktywować polską rację stanu w blasku USA ryzykując jednak roszczeniami żydowskimi (ustawa 447). Pozostałe wspomniane formacje to warstwa kolaboracyjna, która za świecidełka i wodę ognistą chętnie odstąpiłaby suwerenność narodu, na którym pasożytowała przez ostatnie 70 lat.
 • @Husky 09:39:25
  //Jakaś garsonka, czy lakierki nie pasowały //
  gorzej , pani Agacie przed wejściem do auta zsunął się ze stopy but ,
  środowiska zbliżone do szewców zastanawiają się co by na tym wydarzeniu ugrać bo jak na razie to tylko mała sieciowa sensacyjka z oczywistym odniesieniem do tragedii Kopciuszka
 • @kula Lis 67 09:32:04
  Nie kogo interesow a czyich interesow.Kogos to mozna widziec.
 • @kula Lis 67 09:17:07
  Panie @kula Lis

  No a po co nam te bazy?
  Czy one zwiększą nasze bezpieczeństwo, czy wręcz przeciwnie.
  Przecież Rosja nas nie napadnie, bo to nie jest w jej interesie.
  Wręcz przeciwnie.
  Rosja jako jeden z nielicznych krajów zainteresowana jest istnieniem słabego, ale jednak, państwa polskiego.

  Sytuacja przypomina tą sprzed II Rozbioru, kiedy Rosja była absolutnie nie zainteresowana oderwaniem kolejnej połaci Polski, ale została przez konsekwentne działanie polskich (??) władz zmuszona do tego wręcz.
  Polska zawarła nie wiedzieć czemu sojusz z Prusami i wypowiedziała wojnę Rosji, z którą nie miała najmniejszych szans wygrać.

  Konsekwencją był II i III (dla pozamiatania) rozbiór, po drodze wystawienie nas prze Prusy jako jedyne zainteresowane II Rozbiorem.
  Oczywiście gówniane księstewko - Prusy wyrwały najważniejszą i najbogatszą część Polski stając się w ten sposób poważnym państwem, a wkrótce nawet mocarstwem (przez podbicie kolejnych państewek niemieckich i Austrii).
  I oczywiście zagarniając nie tylko Gdańsk (I Rozbiór) ale Poznań, Warszawę, Bydgoszcz, Kalisz.

  Najważniejszym pytaniem w kwestii baz jest, po co Rosja ma na nas napadać.
  W zasadzie chyba tylko po to, żeby mieć kłopoty i na nowo zapoczątkować rozpad własnego państwa.

  Zatem po co nam obca baza, za kolosalny szmal, z żołnierzami z natury rzeczy nie przyjmującymi rozkazów od rządu w Warszawie?

  Kolejna sprawa, to kogo ta baza ma bronić?
  W zasadzie jedynie amerykańskich interesów w Europie, bo nawet nie Niemiec, na terenie których jest tych baz dość.

  Nie wiem, czy na Kapitolu nie ma jakichś rozsądnych polityków, którzy by zauważyli, że tracą z dnia na dzień jednego z nielicznych prawdziwych i aż do głupoty oddanych sojuszników nie zyskując praktycznie nic.
  Bo nawet te 2 miliardy dolarów nie zrekompensują im straty w najważniejszym (to nie żart) punkcie świata sojusznika.
  Jednego z ostatnich, jakich mają ni przymuszonych ich potęgą.

  Przecież powinni tych pajaców kopnąć w zad i umożliwić stworzenie lub sami stworzyć jakiś sensowny polski rząd, bo obudzą się z ręką w nocniku jak w Turcji czy na Filipinach.

  Ile można przyjmować upokorzeń i plucia w twarz (w czym jesteśmy doskonali).
  W końcu do największego ciołka dotrze, że robią nas w bambuko, i że nie tylko Rosja, Chiny ale nawet Niemcy, mają dla nas bez porównania lepszą ofertę.

  Siłą Stanów jest opanowanie wywiadowcze i polityczne połowy świata, a przede wszystkim największego organizmu gospodarczego i politycznego , potencjalnie i militarnego, jakim jest Europa (czy nawet UE - Szwajcaria, Norwegia i Islandia są związane).

  Ale wywiady Rosji, Chin, Indii, i z tuzina innych państw nie próżnują, kwity - zwłaszcza te z czasów II WŚ o współpracy z Gestapo - tracą na ważności.
  Jeśli amerykanie zostaną wypchnięci z Europy, to po kilkunastu latach zostaną wypchnięci ze wszystkich ważniejszych zakątków świata.
  A wtedy skończą się profity z dwóch wygranych wojen światowych i spadną do statusu Brazylii.

  Zauważę również, że znowu obcy są - i Amerykanie, i Rosjanie, a nawet Niemcy, którzy tej bazy nie chcą - lepiej pilnują przy okazji interesu Polski, niż nasze władze.
 • @kula Lis 67 09:18:11
  Po co się Pan łudzi.
  Zaproszenie Niemiec na spotkanie Trójmorza, to koniec tego projektu.
  Dlatego właśnie Orbanowi "popsuł się samolot".
 • @puuuq 10:26:34
  https://pbs.twimg.com/media/DncYdzcXgAAwa5e.jpg
 • Elit nie bylo i nie ma
  Wazeliniarstwo rodem z czworakow.zreszta wsrod wlascicieli tychze czworakow giecia sie przed obcymi tez nie brakowalo
 • @Husky
  Ponieważ autor tego nie zrobił, więc ja przetłumaczę ten zwrot "Poland first" - Chodzi o to, że nikt na świecie nie płaci USA za udostępnianie swego terytorium na wojenne awantury. A my będziemy pierwsi. Będzie to kwota wyższa niż nasz dotychczasowy udział w NATO i przekroczy 2 mld dolarów! W dodatku Prezydent USA zastanowi się łaskawie nad naszą propozycją i być może ją przyjmie! Sądzę, że to wahanie wynika w głównej mierze z zaskoczenia. W jego wieloletniej karierze biznesowej nikt jeszcze tak z nim nie negocjował!
 • HOMO IMBECILIS- czyli jak Nowy Człowiek “made in USA” kolonizuje dzisiejszą Polskę
  kilka miesięcy temu neon24 opublikował dobry tekst http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/143951,alternatywa-dla-iii-rp-w-zwycieskim-sojuszu-z-usa

  Dlatego wklejam tutaj, na blogu “Antykomunisty Husky'ego” takie oto me wspomnienia z młodości spędzonej w USA:

  To, co napisał nie znany mi osobiści dr Nowopolski, to nie tylko jego “mniejszościowa” opinia. Ja w USA – mając wyrobioną w SOCJALISTYCZNEJ (lata 50 I 60 ub. stulecia) jak najbardziej pozytywną opinię o USA, w latach mej “późnej młodości” (1969-72) miałem okazję studiować (geofizykę i historię nauki) na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, gdzie CAŁKOWICIE zmieniłem opinię nt. Mocarstwa, które aktualnie wprowadza swa armię (zwyciężoną w Wietnamie w 1974 roku) do Wolnej (na grabież wszelkiego typu) Polski:

  Moje hasło, gdy wyjeżdżałem/wylatywałem z USA dokładnie przed 46 laty:

  “LEPIEJ SIĘ NIE URODZIĆ NIŻ MUSIEĆ ŻYĆ W USA”

  (Nb. Moi amerykańscy partnerzy od robienia nowych dróg wspinaczkowych w Sierra Nevada Galen Rowell i Tony Qamar zginęli przed kilkunastu laty w nie wspinaczkowych, dziwnych “wypadkach komunikacyjnych”, żyje zdaje się tylko Bill Katra, działacz Sierra Club).

  Przecież to, co oferuje obecnie Polsce “Imperium Nowego Globalnego Izraela” (czyli, jak to napisał dr Nowopolski “żydo-angolskie”) to KOMPLETNE ZGNOJENIE, ZAWALONEGO MILIONAMI DEBILNYCH REKLAM, “jeszcze żywych” resztek potrafiących obserwować świat ZDEBILIZOWANYCH I ZFEMINIZOWANYCH Polaków.

  Patrz tutaj, co NADWŁADZA ŚWIATA ma do zaoferowania Polakom – obowiazkowa EFEMINIZACJA (czyli samokastracja) MĘŻCZYZN oraz JĘZYK HEBRAJSKI jako “drugi narodowy” nad Wisłą (A KK może już odejść, bo wypełnił sw “dziejowe zadanie”):

  https://m.youtube.com/watch?v=hLTywCbxMrU&feature=youtu.be

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2018/04/Not-too-Divine-Comedy-back-2.jpg
 • @Husky 10:41:38
  Brawo!
 • @kula Lis 67 10:50:51
  Od trzech lat jestem dumny z PAD i Pierwszej Damy!
  Od trzech lat jestem uwolniony od koszmaru poprzedniej prezydentury PBK!
  Od trzech lat dziękuję moim Rodakom, że dokonali dobrego wyboru!

  https://pbs.twimg.com/media/DnZWnfDXoAAJyOW.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DnZWrUwX0AAnaog.jpg
 • @kula Lis 67 10:50:51
  Melania,Melania,ssrania
  Cudze chwalicie swojego nie znacie

  https://pbs.twimg.com/media/DnY-guIX4AEsMKN.jpg
 • @kula Lis 67 10:50:51
  PISie to co z tą repolonizacją mediów?

  https://pbs.twimg.com/media/DnWoYoxXsAAgy-a.jpg
 • @AlexSailor 10:33:25
  Ta deklaracja to warta tyle co zeszłoroczny śnieg. Nie ma umowy i koniec. Niemcy bogaty kraj nic nie płaci za pobyt jankesów. Taki to sojusznik a Izraelowi Trump dopłaca każdego roku na obronę 3 mld USD.
 • @Mariusz G. 09:35:13
  //Teraz już wiem , że tylko krowa nie zmienia poglądów. Brawo Ty!//

  Dałeś się nabrać? :)))
 • @AlexSailor 10:33:25
  Oddanie rynku amerykańskim koncernom to sukces? Polskie firmy nie dokonają tam ekspansji, to zostało jawnie przez Trumpa powiedziane, mamy bulić miliardy za jakąś bazę, a w zamian kupować drożej gaz? To kpina, uczynienie Polski terytorium zależnym! Przecież każdy kraj chroni swój rynek,a silny dokonuje ekspansji, a u nas rynek oddaje się wszystkim, nawet Ukraina przejęła część, a teraz Amerykanie wezmą resztę. Cieszcie się głupcy, ruski Polski nie zaatakuje, bo w Polsce nic polskiego już nie ma, nawet ludzi zamienia się migrantami z Ukrainy i innych terenów świata!!! Przyszłe pokolenia nas wyklną za bierność!
 • @AlexSailor 10:33:25
  Deklaracja jest piękna i wzniosła, tylko że to fałszywka bez pokrycia w działaniu naszych włodarzy, i w EU i PE, też. Kontynuacja wspierania "lewej nogi", mniejszości narodowych, utrzymywanie skansenu nietykalnych, aparatu barbarzyńców okupacji sowieckiej.
 • @AlexSailor 10:36:24
  Tak, tak, a najpoważniejsze to już było zaproszenie Niemiec do tej inicjatywy przez naszych geniuszy strategii i dyplomacji! Dzisiejsza polityka: "Uniezależnimy się od Niemiec, jeżeli tylko Niemcy wyrażą na to zgodę". Jeszcze nigdy żaden okupant dobrowolnie nie zwrócił wolności okupowanemu. Z okupacji rezygnuje się tylko wtedy, gdy okupacja przestaje się opłacać. Niemcy zamierzają stać się głównym hubem Europy do dystrybucji gazu, także tego amerykańskiego i dlatego Trójmorze stało się w kręgu zainteresowań Niemiec. Ale dlatego też Niemcy stają się konkurentem dla Polski. Niebezpiecznym konkurentem, ponieważ wiemy jak bardzo są w tej chwili antyamerykańscy i jednocześnie prorosyjscy. Donald Trump powinien Niemcom wybić to z głowy dla dobra Polski i USA a co za tym idzie dla dobra Europy i świata. Bo Niemców ma się na gardle lub pod butem, trzeciej opcji nie ma-Churchill. Jakież to i dziś aktualne.
 • @Husky 09:34:12
  Nawet ta święta aureolka na miedzianym czole z unijnych gwiazdek ci Czaskoski nie pomoże...Nie masz chłopie jaj...jesteś bezmyślnym i bezjajecznym makaronem; taką Konczitą Wurst ....babą z brodą. Nic dziwnego, że wspierają cię jedynie zboczeńcy różnej maści....zoofile i pederaści. Zostań lepiej wśród swoich wtedy powietrze nad Warszawą będzie czystsze. Poniał Rafalala?! Czaskowski ciulu lepiej zapytaj pomiot ukropa i banderowca tow. Siemoniaka jak się mają do naszej obronności tysiące tablic Mendelejewa zakupione przez owego(a teraz sPOczywające gdzieś w piwnicy)
 • @Husky
  Nie znoszę komucha Millera, lecz on powiedział prawdę...Na spotkaniu prezydenta Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem nie powiedziano nic, co by przesądzało kwestie usadowienia stałej bazy amerykańskiej w Polsce; to, co na ten temat mówiono tylko potwierdza, że decyzji dotyczącej bazy nie ma i nie będzie powiedział były premier Leszek Miller. We wtorek nie powiedziano nic, co by przesadzało kwestie usadowienia stałej bazy amerykańskiej (w Polsce). Zresztą według mnie jej nie będzie. Żadne enuncjacje amerykańskie na to nie wskazują. Zarówno te wtorkowe, jak i te wcześniejsze powiedział w rozmowie z WP Miller. Jak zaznaczył, z wypowiedzi wielu „poważnych urzędników amerykańskich”, także wojskowych, wynika, że usytuowanie amerykańskiej bazy wojskowej w Polsce jest „bezcelowe” i że lepsze są obecne rozwiązania polegające na rotacyjnej obecności wojsk amerykańskich w Polsce. To co na ten temat we wtorek mówiono tylko potwierdza, że decyzji nie ma i nie będzie podkreślił polityk. Miller przyznał, że była to potrzebna wizyta. Podkreślił jednocześnie, że ”żaden polski prezydent do tej pory nie czekał tak długo na spotkanie z prezydentem USA w Białym Domu”. Zauważył, że jego wizyta w USA odbyła się po 3 miesiącach od powołania go na stanowisko premiera. To jest wizyta, która powinna już dawno nastąpić, dobrze, że miała miejsce. Natomiast efekty to się zawsze okazują po jakimś czasie. Zobaczymy, jak będzie za kilka, kilkanaście miesięcy powiedział Miller.
 • @Husky 10:41:38
  USA 4 : POLSKA 0. Niestety Donald Trump okazał się zbyt silnym przeciwnikiem, sorry partnerem dla Andrzeja Dudy. Temu ostatniemu, choć widać było podczas konferencji, że zbiera mu się na płacz (ten łamiący się głos, przełykanie) pozostało robienie dobrej miny do opłakanych skutków gry. Poza zaklinaniem rzeczywistości, poza czystym frazesem w ustach A. Dudy "Poland first", podpisana deklaracja jest tylko jednym z wielu nic nie znaczących świstków papieru, na którym w dodatku podpisu A. Dudy trzeba poszukiwać z uwagą. Polska w wizycie w USA nie zyskała nic, USA zaś wyszło z tego jak prawdziwe mocarstwo z konkretami w sferze biznesowej, nie tylko na terytorium Polski, ale i na terenie tzw. Trójmorza. Skonfliktowani z Rosją, skazani jesteśmy już teraz wyłącznie na gaz albo z USA, albo z Kataru, względnie poprzez Danię ze złóż na Morzu Północnym (o ile oczywiście PGNiG wydusi z siebie jakieś znaczące środki i odwierty z sukcesem w co wątpię zakończy). Nie miejmy bowiem złudzeń, aby Rosja, państwu, które permanentnie bruździ w ich interesach z Niemcami, Francją, a i z USA też, sprzedała cokolwiek tanio. Trump więc zapewnił USA sprzedaż LPG do Polski, a i do niektórych krajów tzw. Trójmorza, co sam Duda ogłosił, że LPG będzie Polska sprzedawała dalej. Co do obronności, to Trump wykorzystał Polską naiwność, i z łaskawością przyjął dar w wysokości 2 mld USD, a być może, co zatem wielce niepewne, bazę US Army w Polsce utworzy, zastanowi się jeszcze. Zaś odnośnie uzbrojenia, Trump pochwalił Dudę, że Polska kupiła rakiety Patriot (jak zwykle najlepsze na świecie bo amerykańskie), więc temat współpracy w tym zakresie mamy zamknięty, gdyż o żadnym know-how w technologii rakietowej i produkcji choćby podzespołów (vide Szwecja - poza NATO) nie padło ani jedno słowo, a i w deklaracji go brak. Oczywiście, możemy kupować w USA broń - bo jest ona najlepsza na świecie, co gwarantuje Trump, ale w drugą stronę ten transfer nie działa, bo po co Amerykanom PT Twardy, skoro mają Abramsy (rzeczywiście obok izraelskich) najlepsze czołgi świata. Innej broni z Polski USA też nie potrzebuje, bowiem amerykańscy tubylcy maja po domach pochowaną lepszą niż na wyposażeniu WP. Pójdźmy w kierunku inwestycji - po początkowym, w latach 90-tych zachwycie Polską, i inwestycjami w przemysł spożywczy i maszynowy (Pepsi Co, Coca-Cola, Pol-Am-Pack) po wydrenowaniu tych branż kapitał amerykański wyraźnie zmniejszył swe zaangażowanie w Polsce. Pozostając, co oczywiste biznesowym partnerem, za znów magiczne 2 mld USA jako wykonawca elektrowni, mowa o General Electric, co wdzięczny A. Duda podkreślił na konferencji. Szkoda, że żaden polski podmiot nie realizuje na terytorium jakiegokolwiek stanu USA podobnej wartościowo inwestycji, ale oj tam, oj tam, widać czepiam się i tyle. I ostatni kamyk do polskiego ogródka. Współpraca naukowa. Nie wiem jak sobie to Duda wyobraża, ale gdyby UW czy UJ, Politechnika Warszawska czy Krakowska lub AGH, były na pozycjach zajmowanych przez takie uczelnie jak Harvard, MIT, czy choćby stanowy Richmond, nie mówiąc już o Uniwersytecie w Kopenhadze (2 m-ce w światowym rankingu uczelni), to można by o współpracy z amerykańskimi uczelniami mówić, a tak, ze wstydem trzeba raczej prosić o naukę, zarówno dla kadry profesorskiej, jak i co daj Boże studentów. I tak doszliśmy do końca. Mecz zakończony, Trump strzelił 4 gole, Duda ani jednego. I taka jest pozycja Polski jako sojusznika wobec USA, i niestety musimy się z tym póki co (poka) pogodzić. Jeśli nie schrzanimy inicjatywy Trójmorza, i rzeczywiście staniemy się liderem tej części Europy, mając za sobą poparcie 9 państw, to być może w przyszłości mecz USA - Polska może mieć wynik 4:2, 4:3, ale na remis raczej nie liczmy. Niewielka porażka z USA to wynik w biznesie dobry. Obecnym wynikiem, twardo, Trump pokazał Polsce miejsce w szeregu. I tyle.
 • Chcę zbyt wiele?
  Nie zamierzam krytykować prezydenta Andrzeja Dudy, jest jaki jest.
  Jest odzwierciedleniem dużej części społeczeństwa RP. I tyle.
  Marzy mi się jednak przywódca Polski na miarę Trumpa czy Orbana, dla którego to Polski interes narodowy i naród jest najważniejszy.
 • @kula Lis 67 11:12:48
  Pięknych dożyliśmy czasów że najważniejszym zarzutem wobec prezydenta jest to że nie siedziaĺ tylko stał podczas podpisywania dokumentow.
 • @kula Lis 67 11:15:38
  Gdyby PAD siedział a Trump stał podczas składania podpisów nasze opozycyjne tuzy polityki międzynarodowej nie pamiętające świetnego dyplomaty PBK stwierdziłby ze to pokaz chamstwa i arogancji. Co by się nie działo będzie niedobrze.
 • @puuuq 10:26:34
  Oni piszą i komentują już wyłącznie dla najbardziej żałosnych kodziarzy i esbekow. A reszta ma zdrową bekę z tych miglanców. A śmiech to zdrowie więc niech piszą dalej.
 • @Herkules 10:33:09
  A więc mówicie lewaki, że Andrzej Duda stał, a Trump siedział?

  https://pbs.twimg.com/media/Dnci_YbXoAMHtdp.jpg
 • @puuuq 10:26:34
  Chciałbym poczytać merytoryczne wpisy opozycji nt. wizyty PADa w USA. Tymczasem jestem zmuszony do wyczytywania quasi-psychologicznych tekstów o Prezydentowej, rzekomych gafach i nieistotnym spotkaniu z Prez. Trumpem.
  Tak, Melania mogła nałożyć na siebie koszulkę „konstytucja”.
 • @Husky 12:19:47
  A tam krzesło, po co Ludzie krzesło? Fotelik dziecięcy akurat by do niego pasował
 • @zbig71 12:27:45
  to mówicie, że Prezydent Andrzej Duda stał w USA?
  Amatorzy...

  https://pbs.twimg.com/media/DnczEpCW0AAYXLb.jpg
 • @Husky 12:30:17
  I patrzy na żółtków z góry:)))
 • @Husky 12:18:45
  Przede wszystkim to tylko deklaracja, więc jeszcze nikt niczego nie wynegocjował. Ja czekam na umowy, które wiążą strony i obligują je do wyłożenia pieniędzy. To będzie najważniejsze. W stosunku do Izraela wydano ustawę 447, która jest niebezpieczna, ale nie ma "zębów", bo nie obliguje władz USA do konkretnych działań przeciwko nam, a tylko każe im działać na rzecz przejęcia pożydowskiego mienia bezdziedzicznego w Europie. To już coś. Czekam, aż my dostaniemy coś konkretnego - ustawę umowę, cokolwiek.
 • @kula Lis 67 12:37:25
  Czekamy
 • @kula Lis 67 12:37:25
  Trwały sojusz polsko-amerykański potwierdzony oświadczeniem pisemnym i słowami Prezydentów. Wyraźny głos w sprawie naszego bezpieczeństwa, również energetycznego.
  A czym żyje przemysł pogardy,debili i kretynow?
  Miny, mowa ciała, but, zdjęcie. Wszystkim. Tylko nie tym co najważniwjsze dla
 • @Husky 12:41:16
  Przejmujesz się przemysłem pogardy?
  Tak szczerze, to powinni Bogu dziękować, że PiS jest przy korycie.. gdyby był to ktoś jak Erdogan, to po zamykał by ich w lochu i po sprawie.
  Szkoda, że tak nie jest
 • @zbig71 12:51:11
  PAD stoi, Trump siedzi - skandal. Kopacz wysiada z samolotu i chce isc pasem startowym - oj tam, oj tam. Kwasniewski chwieje sie w Charkowie - nic takiego. Komorowski mowi Obamie, jak traktowac zone -swietne. Wspolczuje politykom, ktorzy mysla, ze ich wyborcy sa jeszcze glupsi.
 • @kula Lis 67 12:37:25
  Duda nie spotkał się z Trumpem?
  Skandal, upadek, koniec Polski.
  Duda spotkał się z Trumpem? Nieważne,kogo to obchodzi,po co Trump skoro mamy Merkel.
  I za to kocham naszą opozycję. Za logikę, konsekwencję i za to,że w żaden sposob nie robi ze swoich zwolenników kompletnych idiotów
 • @kula Lis 67 12:37:25
  Szkoda słów...
  DEBILE są tacy przewidywalni że chyba na tydzień przed wyjazdem PAD już uczyli się 2 wersji na pamięć żeby głąby się nie pomyliły.
 • To dlatego Andrzej Duda podpisywał dokument stojąc przy stole.
  Andrzej Duda stoi, Donald Trump wygodnie siedzi. Ujawniamy kulisy zdjęcia z Białego Domu
  Jak ustaliła Wirtualna Polska, w programie wizyty prezydenta Polski Andrzeja Dudy w ogóle nie znalazło się podpisanie deklaracji o współpracy polsko – amerykańskiej. Scenariusz w ostatniej chwili zmieniono. To dlatego Andrzej Duda podpisywał dokument stojąc przy stole.
  Do kuriozalnej sytuacji zapewne by nie doszło, gdyby podpisanie deklaracji…znalazło się w programie wizyty polskiego prezydenta w USA. A jak wynika z tzw. książeczki przygotowanej przez prezydenckich urzędników z biura spraw zagranicznych takiego punktu w ogóle nie ma…
 • Podwójny smuteczek debili z Totalnej
  Podwójny smuteczek debili z totalnej : sąd oddalił wniosek PO o pozew w trybie wyborczym za słowa Premiera Morawieckiego a KE nie podjęła decyzji w sprawie skierowania skargi przeciw Polsce do TSUE

  Weźmiecie się w końcu za merytoryczną kampanię POyeby czy dalej Puste Obietnice?
 • @kula Lis 67 12:37:25
  Wcale mnie to nie dziwi, w kolejnych targowickich akcjach i spiskowych paranojach PO gubi wciąż kolejnych wyborców. Niech ją w końcu szlag trafi do reszty, żeby do wyborów 2019 mogła wyrosnąć jakaś sensowna, kierująca się dobrem państwa i narodu opozycja - nic lepszego dla Polski
 • @kula Lis 67 12:37:25
  Dwa miliardy dolarów za zbudowanie bazy wojsk USA, to bardzo tanio jak na zapewnienie Polsce bezpieczeństwa. Za 250 mld zł, które skradziono za rządów PO można by 80 takich baz zbudować.
 • @kula Lis 67 12:37:25
  Paweł Wroński z koszernej komentując słabe sondaże PO stawia diagnozę, iż wyborcom myli się Platforma Obywatelska, Nowoczesna z Koalicją Obywatelską. Ludzie nie wiedzą na co głosować, głupieją No cóż, jaka opozycja tacy wyborcy.Bo z sondażami jest tak.Żadna Sondażownia nie robi tego sumiennie. To tylko element propagandy i ssania nastrojów choćby z tt czy fb. Prawda jest taka, że PiS dawno przekroczył 50% poparcia,a miks odsunięty od koryta zwany Koalicją Obywatelską ma co najwyżej 15%.

  Czekam na wybory
 • @zbig71 12:35:44
  - To była zła wizyta Andrzeja Dudy - powiedział TW Ralf
  - To była bardzo zła wizyta - dodał TW Must
  - To była kompromitująca wizyta - mruknął TW Carex
  - Ale jak będą powoływać jakiś fundusz na budowę Fort Trump, to ja się chętnie piszę do rady nadzorczej - odrzekł TW Buyer
 • Nowe hasło
  https://pbs.twimg.com/media/DncilS3WsAAcMm1.jpg

  Jakby co to kadrowy może wystawić zaświadczenie, że ktoś jest warszawiakiem:
  - z krwi i kości 50 zł,
  - tylko z kości 30 zł,
  - tylko z krwi 20 zł.
  - sraczej kepy 10 zł

  PROMOCJA!
  Do każdego zaświadczenia tatuaż z henny z wizerunkiem Rafała Frasobliwego gratis!
 • @Husky 13:53:50
  Alkoholiczka Kopacz do tego jeszcze zeszczana obok dywanu-POruta!
 • @kula Lis 67 14:40:32
  Tak było !
  Pamiętamy

  http://bi.gazeta.pl/im/f8/01/10/z16782072Q,Zabawna-sytyuacja-z-Berlina-z-Ewa-Kopacz-w-roli-gl.jpg
 • @kula Lis 67 14:40:32
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/02/kopacz-w-drodze-na-szczyt-ue-2015-npm.jpg
 • @kula Lis 67 14:40:32
  Tak było !

  https://pbs.twimg.com/media/DnZd4WiXcAABmoR.jpg
 • @kula Lis 67 14:40:32
  Ceremonia złożenia kwiatów na Grobie Nieznanych Żołnierzy na Cmentarzu Narodowym w Arlington. Na terenie nekropolii pochowanych jest ok. 400 000 żołnierzy i weteranów, wszystkich wojen, w których brały udział Stany Zjednoczone, począwszy od rewolucji amerykańskiej.

  https://pbs.twimg.com/media/Dna3ChgW4AAVINA.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/Dna3JeWX4AAKsKc.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/Dna3McLW0AIwrmy.jpg
 • @kula Lis 67 14:40:32
  Nieodgadniona jest bolszewicka mentalność.
  Od 3 lat słyszę "NIKT NIE OGLĄDA REŻIMOWEJ TVP" a teraz dowiaduję się, że to reżimowa TVP ma zasadniczy wpływ na kampanię wyborczą.

  Jasny gwint, jak może mieć wpływ coś czego nikt nie widział i nie słyszał?
 • @Husky 14:24:24 W noc poślubną wódek kilka i już synka masz debilka. Trzask, prask i po wszystkim.
  Rafał Nie Dziel przecież Warszawa miała być dla wszystkich a teraz wychodzi, że tylko dla warszawiaków z krwi i kości. Tak to ma wyglądać ?

  https://pbs.twimg.com/media/DnckwZVX4AIQp6L.jpg
  Ale jajca ! Przecie on nie warszawiak to wypad !
  Patryk Jaki

  PO znów dzieli warszawiaków. Ciekawe jak mój konkurent będzie mierzył kto jest „z krwi i kości” warszawiakiem? A jak ktoś przyjechał ze Skaryszewa jak E.Kopacz lub Gryfic jak C.Tomczyk to co z nimi robić? W mojej wymarzonej Warszawie będzie miejsce również dla nich. Hakados


  @Hakados1

  Prześwietlenie rodzin pod kątem warszawskości? Rafał Nie Dziel

  https://pbs.twimg.com/media/Dnc5B2IXsAANQzh.jpg

  Doktor Czasgele...Rysiek jest pewnie dumny, ma godnego następcę! Słyszałem, że w ramach kampanii Profesor Czaskowski postanowił wynaleźć Procentan Warszawianu...Niebywałe taki oczytany i wykształcony, poliglota przedn a jednak sok buraczany w przewadze.
  Każdy ma taką zakonnicę na jaką zasługuje Czaskowski 2018

  https://pbs.twimg.com/media/DnTfqT7WsAAo7KH.jpg:large

  Halo! Warszawiacy, naprawdę chcecie, żeby tak wyglądała stolica? Czaskowski przestań się już kompromitować.

  https://pbs.twimg.com/media/DncjgnCXcAIPZVw.jpg
  Teraz to Michnik sam się już przebiera za zakonnicę , Rabiej biegnie go zbrzuchacić , Rafał może odpalać samochód.
 • @Husky
  A tymczasem... "Burmistrz partnerskiego miasta Kielc Budapest Csepel krytycznie ocenia działalność Bogdana Wenty, europosła i kandydata na prezydenta Kielc. Lenard Borbely wystosował do kieleckiej Rady Miasta pismo, w którym podkreśla, że postawa Wenty w Parlamencie Europejskim godzi w samo serce przyjaźni między Polską i Węgrami. Chodzi o głosowanie, w którym kandydat na prezydenta Kielc opowiedział się za uruchomieniem wobec Węgier artykułu 7. Traktatu o Unii Europejskiej. Lenard Borbely, burmistrz Budapest Csepel zaznacza, że Kielce i Budapeszt łączy wieloletnia przyjaźń, a ukoronowaniem dobrych stosunków miedzy miastami jest wybór Kielc jako gospodarza Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w 2019 roku. Dlatego, jak zaznacza, niezrozumiała jest dla niego decyzja Bogdana Wenty o głosowaniu przeciwko Węgrom". Więcej: http://www.radio.kielce.pl/pl/post-75760
 • @kula Lis 67 15:09:14
  Stan umyslu ????

  Wg Kamilki PAD od 3 lat zabiegał o spotkanie z D Trumpem.
  Braki w edukacji są trudne do nadrobienia.

  https://pbs.twimg.com/media/DncxHfrWsAAKzBx.jpg
 • @Husky 14:09:52
  Warszawski sąd oddalił pozew posłów Platformy Obywatelskiej, którzy w trybie wyborczym pozwali premiera Mateusza Morawieckiego. Okazuje się, że pozew nie może być rozpatrywany w trybie wyborczym, bo... Morawiecki nie kandyduje w zbliżających się wyborach samorządowych. Ale w PO mogli tego nie wiedzieć...Politycy Platformy Obywatelskiej wczoraj złożyli w Sądzie Okręgowym w Warszawie pozew w trybie wyborczym przeciwko premierowi. Chodziło o słowa, które premier wypowiedział podczas sobotniego spotkania z mieszkańcami Świebodzina. Zarzucił wówczas koalicji PO-PSL, że wbrew deklaracjom liderów tych partii, w czasie jej rządów, nie budowano dróg i mostów. "Żeby nie być gołosłownym powiem tak: nasi poprzednicy (...) przez osiem lat wydali 5 mld zł na drogi lokalne. To jest tyle, ile my wydajemy w ciągu jednego do półtora roku, porównajcie sobie" mówił premier, nawiązując do zapowiadanego uruchomienia Funduszu Dróg Lokalnych. Złożenie pozwu było medialnie nagłośnione. Wręcz wydawało się, że politycy opozycji są pewni swego. Bardzo musieli się zdziwić, gdy otrzymali odpowiedź z sądu. Jak przekazała dziś sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie Sylwia Urbańska, "po rozpoznaniu wniosku, sąd uznał, że nie podlega on rozpoznaniu w trybie wyborczym". Otóż sąd uznał, że uczestnik postępowania nie spełnia kryteriów wskazanych w przepisie, a mianowicie, że nie był kandydatem komitetu wyborczego, ani nie posiadał pisemnej zgody pełnomocnika tego komitetu. Sędzia Urbańska dopytywana, czy to oznacza, że wniosek nie spełnił wymogów formalnych ponieważ słowa wypowiedział premier, który nie jest kandydatem w wyborach samorządowych, odpowiedziała, że takie było uzasadnienie wniosku. Dziwi fakt, że politycy Platformy Obywatelskiej, którzy przez wiele lat mają już zebrane doświadczenie w różnych wyborach, nie domyślili się jakie są zasady zgłaszania pozwu w trybie wyborczym.
 • @Husky 14:11:26 Dyndała znowu cię wystawili sikając POd wiatr , jesteś pajacu tak prymitywny jak kopaczka.
  Brawo totalniaki, tak trzymać, piękna wtopa. Pewnie ten POzew przygotował minister sprawiedliwości w "gabinecie cieni," niejaki Budka lub mąż "myszki agresorki", ten od dotacji partyjnych! To by wszystko wyjaśniało!!!
 • @Husky 15:19:05
  I to to ma prawnicze ponoć wykształcenie? Raczej wykrztałcenie, jak ten pekińczyk Lubnałer matematyczne. Jak to to matury pozdawało?
 • @Husky 14:24:24
  Właśnie ci Warszawiacy z "krwi i kości" głównie byli ofiarami czyścicieli kamienic i tzw. reprywatyzacji. Chyba połamią nogi tak będą pędzić do lokali wyborczych aby zagłosować na Rafała.
 • @Husky
  Oto dzisiejsze Niemcy pod nierządami Makreli. Np. w Mainz Lekarz w samochodzie bagażowym jeździ społecznie pomagać setkom bezdomnych Niemców, biednych, zapuszczonych i głodnych. Co ciekawe tego w Polsce dzisiejszej ponoć reżymowej, faszystowskiej PiSowskiej nie widać, bo w Mainz np. inżynier elektronik emeryt a nawet pracujący chodzi po śmietnikach i zbiera Pfandflaschen, aby zapłacić rachunki i kupić coś do jedzenia, śpią ludzie pod mostem w parkach pod folią. Nie wszyscy są pijakami. Takich Niemców jest cała masa, z milion w RFN, a ci najeźdźcy z Afryki, Araby z czterema żonami i 14 dziećmi dostają 7 pokojowe mieszkanie kosztujące 3,5 tys ojro, miesięcznie a czynsz płacony z podatków pracujących..Niemców, Polaków, etc..Dziś w Niemzcech nagle brakuje 2,3 miliona małych mieszkań.
 • @
  Na tym biurku leżała Monika Lewinski z którą bawił się Bill Clinton za pomocą cygar. Widzę, że cygar już nie ma, ale dwóch krzeseł przy jednym biurku nigdy nie widziałem.
  Do tego każdy z krajów NATO płaci za sprzęt. To co, Trump miał ukraść z fabryki producenta i rozdać w Polsce?
 • @Husky 13:53:50
  Chłopaku, a co ma pisać żydokomuna?
 • @Husky 14:05:36
  W białym domu nie ma krzesła, by tak w 15s je podstawić? to może meble byśmy Jankesom opchneli?
 • @Husky 14:56:23
  A tak naprawdę, co będzie ćwierkać Duda w New York, jak spotka się ze swoimi żydowskimi przyjaciółmi? 447 i witamy w Raju
 • @Zdzich 16:08:18
  Fatalne jest amerykańskie dziennikarstwo. Czołowi analitycy polityczni nie zauważyli tam, że Kornhauser-Duda zgubiła buta, ani , że PAD stał! Miast tego roztrząsają błahostki np co oznacza deklaracja PDT-PAD w kontekście układów w NATO i sytuacji w UE.

  Dyletanci, kurde amatorzy.
 • @kula Lis 67 15:52:00
  Ile trzeba mieć odzyskanych kamienic by być warszawiakiem z krwi i kości?
 • @kula Lis 67 15:30:14
  Urna wyborcza PEŁO

  https://pbs.twimg.com/media/DndtZlLX4AAn7SL.jpg
 • @kula Lis 67 15:34:48
  No i ...mamy kłopot

  https://pbs.twimg.com/media/Dnduij7WwAAJMc6.jpg
 • @zbig71 16:20:39
  Ej, malkontenci i inne marudy, chcecie tego więcej, czy wystarczy?
  8-)))))))))))))))))))

  https://pbs.twimg.com/media/Dndbie3WsAAV_Rq.jpg
 • @kula Lis 67 15:52:00
  Trzaskowski w Polsat News oświadczył że stara się o poparcie tych prawdziwych warszawiaków z krwi i kości.

  I pomyśleć że mówi to poseł z Krakowa.

  Pozwalać Trzaskowskiemu jak najwięcej mówić! W co drugim zdaniu sam się zaora.

  Debil
 • @zbig71 16:20:39
  ..ale to by znaczyło,że ON w Japonii ze swoim krzesłem był
 • @Zdzich 16:08:18
  Jeden podpisuje, wstaje. Siada drugi i też podpisuje. Na prośbę fotografa odegrali scenkę równoczesnego podpisania dokumentu.

  I to cała tajemnica i "sensacyjność" tego zdjęcia.
 • @kula Lis 67 15:26:31
  Te dzbany z PO nie zdają sobie sprawy, że awanturując się ws postanowienia Sądu falsyfikują własną narrację o swojej obronie niezawisłości sądów? A kwestionując losowanie sędziego przypomniają ludziom casus sędziego na telefon i wraźną tesknotę do tej patologii?
 • @SZS 16:58:25
  //Kim ty kurwa jesteś, ze porównujesz //
  A Kim ty qrwa jesteś
 • @kula Lis 67 16:06:42
  Przedwyborcze natężenie inwektyw i bluzgów, wszyscy szukają teraz "Mózgu". W świetle ostatnich skandalicznych wieści, czy on na pewno na Czerskiej i Wiertniczej się mieści?. Ci co jeszcze widzą wątpliwości nie mają, są tu ludzie którzy ów mózg wspierają.
 • @Husky 16:49:56
  To naprawdę jest mocno niepokojące.
  Poważnie
 • @zbig71 17:04:32
  No i mamy oryginał zdjęcia.

  https://pbs.twimg.com/media/DndHNHGX0AUILjN.jpg
 • Proszę się nie pchać. Mam czas poczekam.
  A ja czekam na zdjęcia polityków poza Prezydentem USA którzy sobie siedzą z biurkiem tego prezydenta w gabinecie owalnym.
 • @kula Lis 67 09:17:07
  Cieszę się, że opozycja tak mocno zaznacza, że Duda stał przy podpisywaniu. Nawet domyślam się, czemu tak ich to denerwuje.

  Cóż. Ich idol z UE Juncker najprawdopodobniej by nie ustał i podpisywał pod stołem.
 • @kula Lis 67 09:18:11
  Sytuacja PełO i całej KO jest gorsza niż się nam wszystkim wydaje. Biorą każdego, a i tak poparcie spada. 0 merytorycznej dyskusji, 0 programu, tylko atak na PAD, PiS, Kościół!

  Trzeba być idiotą, aby ich popierać, a po dzisiejszych "wpisach" totalnych, potwierdzam: to są idioci!

  https://pbs.twimg.com/media/DneHma9XgAINBq3.jpg
 • @Husky 18:54:54 Durnie!!!!! Na takich nieuków głosować?
  Partia Oczywistych (kmiotów). Ręce opadają. Prawnik Budźka i Scebra, i Niter i reśta. Ale galeria nowotworów. Komunistyczny pomiot (wnuk towarzysza 1-szego sekretarza PZPR) mimo że jest z wykształcenia rzekomo prawnikiem, nie zna prawa! Nienawiść do Polski należącej do Polaków zalewa mu oczy i odbiera rozum. No cóż, słychać wycie? Znakomicie! Na to czekałem tyle, tyle lat. Szkoda tylko że zachód się tak paskudnie zlewaczył podczas gdy my możemy wreszcie realizować nasze narodowe pragnienia a nie tylko o nich marzyć. Teraz uważam, że warto było dostać pałą po nerkach i głowie. Ból i łzy nie poszły na marne. Warto było narażać się rzucaniem kamieniami w ZOMO i krzyczeć im prosto w twarz: „Precz z komuną!” Ale nadal trzeba być czujnym, uczyć i utrwalać czujnośc wśród młodych, aby umacniali nasze bezpieczeństwo poprzez odmowę wszelkim dewiacjom tak kulturowym jak i politycznym. Polska ma być przede wszystkim nasza, a dopiero potem europejska, Polska dla Polaków, a jak ktoś chce tu żyć, misi uznać nasze zasady i nasz porządek. Jak się komunie nie podoba to zawsze może wyjechać do Moskwy, skąd ich tu przywlekli na nasze utrapienie! Nie są tu nikomu potrzebni, a po prawdzie powinni wisieć zamiast liści.
 • takie tam dla totalnych
  https://pbs.twimg.com/media/DnaG8RiX4AECiKA.jpg
 • @kula Lis 67 19:16:18
  Wspomnień czar


  https://pbs.twimg.com/media/DneR-DYW4AEOPdt.jpg
 • @Husky 18:51:55
  Tak a szatniarz podaje Junkerowi maniore a reszta podtrzymuję gościa który ma rwę .Gratulacje dla myślących intensywnie jak, strzelać do siebie. Opozycjo, gratulacje.
 • @kula Lis 67 19:25:38
  Prezes PiS J. Kaczyński podczas 8. urodzin portalu wPolityce_pl.

  https://pbs.twimg.com/media/DneRYxWXgAIvAcd.jpg
 • @kula Lis 67 19:25:38
  https://pbs.twimg.com/media/Dnae5akV4AAcf5B.jpg
 • @Herkules "Wazeliniarstwo rodem z czworakow"
  .

  https://memeburn-ssl-sndytsvoxozgokstuvcm.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2017/05/donald-trump-western-wall-twitter-meme_765x0_80.jpg
  http://cdn.thejournal.ie/embeds/twitter/3f4cbc0df39d8f6cd36131aff4778d88.png


  .
 • @zbig71 - Włosy da się zafarbować. Ale gdzie schować te PIRAMIDALNE sierpate kichawy?!
  .
  http://res.cgvdt.vn/ckfinder/images/2017/CGTG/2090/news/us.jpeg  .
 • @Husky 16:57:21
  Amerykańskie dziennikarstwo jest totalnie kontrolowane przez zydow i ich uzytecznych idiotow (za pieniadze). Polskie chyba tez?

  O scence "z podpisania" mysle to samo. To tylko foto-opt po uprzednim podpisaniu dokumentow. Leworeczny Duda chcial zdjecie w Oval Office, no to zrobiono mu zdjecie.
  Oryginał zdjęcia doskonaly, tylko ze Duda chcial z Prezydentem.. :(
 • @Zdzich 20:13:24
  Jak pisze Z.Faltzman to fotoreporterzy chcieli by razem ( jednoczesnie )
  skladali podpis
  Tyle.
 • @Husky
  „Obrońcy sądów” nie chcą uszanować wyroku? PO wyżala się na oddalenie pozwu przeciwko premierowi: „Decyzja kuriozalna”. Decyzja Sądu Okręgowego w Warszawie ws. pozwu w trybie wyborczym przeciwko premierowi Mateuszowi Morawieckiemu jest kuriozalna i szokująca - powiedział w środę poseł PO Mariusz Witczak. Jak dodał, PO będzie się od tej decyzji odwoływać. Całość pod linkiem

  https://wpolityce.pl/polityka/412937-po-wyzala-sie-na-oddalenie-jej-pozwu-przeciwko-premierowi

  Ps..Jak Kali ukraść krowę to dobrze - jak Kalemu to źle - tak Schetyna? Schetyna, a gdzie sędzia na telefon? Gelsdorf odeszła i nie ma komu odbierać telefonu od dygnitarzy PO i Nowoczesnej. A Lubnauer mówi, że reforma sądownictwa jest nieudana. Pani Przewodnicząca, udowodniłem wyżej, że już są efekty. Pani jest w "mylnym błędzie"!
 • @kula Lis 67 20:35:53
  Jedyny biały dom, gdzie opozycja ma wstęp
  Schetyna, piękne te luxfery

  https://pbs.twimg.com/media/DnefB2KW0AAdtiW.jpg
 • @kula Lis 67 20:35:53
  Były prezydent w drodze do Fort Bronx.

  https://pbs.twimg.com/media/DnegqCGX4AEfkUV.jpg
 • @kula Lis 67 20:35:53
  Bo Bronek, to był wybitny mąż stanu

  https://pbs.twimg.com/media/DnedNjpW0AAuMbh.jpg
 • @kula Lis 67 20:35:53
  Konto Nowoczesnej na TT i taka sobie sonda:

  Czy spotkanie PAD z Trumpem było?

  15% Poczekajmy na efekty
  09% Ani sukces, ani porażka
  53% Sukcesem
  23% Porażką

  2,055 głosów•Zostało: 22 godziny
 • @kula Lis 67 20:35:53
  https://pbs.twimg.com/media/DnTGjA5WwAEodN-.jpg
 • @
  MORDERCY STANU WOJENNEGO Aby nigdy nie można było ich skazać napisali konstytucję, tą którą wy dzisiaj idioci z komunistycznymi psami KISZCZAKA i JARUZELSKIEGO KOD i Obywatele RP bronicie,

  na koniec swoich dni księdza wezwali aby prosić o łaskę tego którego całe życie opluwali.

  https://pbs.twimg.com/media/DneTmnAWsAI0eiF.jpg
 • @Husky oto i idol PO i lewactwa. Europejski Breżniew lub Jelcyn.
  Gdzie się nie pojawi, tam narobi szumu. Kolejna wpadka z Junckerem była blisko! Skandal na lotnisku w Bukareszcie.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mZmE5OS9wLzIwMTgvMDkvMTkvODI1LzM2MC9kMjAzMjFmMjkyOTM0YTJjODVlZDlmYTc5OTg5ZjA1My5qcGVn.jpeg
  Czy każde wydarzenie polityczne z udziałem szefa Komisji Europejskiej musi być miejscem swoistych „atrakcji”. Na Twitterze huczy bowiem wieść, że Jean-Claude Juncker został „uprowadzony” z lotniska w Bukareszcie, gdy przybył na szczyt Trójmorza. Czyżby znowu stwarzał niebezpieczeństwo skandalu? Bukareszt żyje skandalem „uprowadzenia” Junckera z płyty lotniska przez urzędników Kancelarii Prezydenta Rumunii, który był gospodarzem Szczytu Trójmorza. Do powitania szefa KE szykował się rząd i protokół MSZ, a tu podjechała prezydencka limuzyna i zawinęli JKJ (był w stanie zobojętnienia) relacjonuje na Twitterze prezes PISM Sławomir Dębski.
  [Bukareszt żyje skandalem „uprowadzenia” @JunckerEU z płyty lotniska przez urzędników Kanc Prezydenta Rumunii, kt był gosp Szczytu Trójmorza. Do powitania szefa KE szykował się rząd i protokół MSZ, a tu podjechała prezydencka limuzyna i zawinęli JKJ (były w stanie zobojętnienia).] Czyżby szef Komisji Europejskiej ponownie miał atak rwy kulszowej? Takie tłumaczenie podawano bowiem, gdy Juncker zachowywał się dość dziwnie podczas szczytu NATO w Brukseli . Zresztą nie pierwszy raz…Może jednak to szukanie dziury w całym, a powód „uprowadzenia” Junckera jest mniej zagadkowy? Rumuńskie media odnotowują bowiem, że na lotnisku doszło bowiem do pewnej wpadki dyplomatycznej. Otóż szef KE miał przylecieć do Bukaresztu wcześniej, niż było to planowane, a na lotnisko nie zdążyła przybyć premier Rumunii Viorica Dancila, która miała przywitać „gościa”. Juncker miał odczekać kilka minut i odjechać na szczyt Trójmorza. Czyżby w zemście przewodniczący KE omijał szefową rumuńskiego rządu podczas spotkania? A może obie pogłoski są prawdziwe? kpc/Twitter

  Ps..Pewnie był w stanie podobnym do stanów B.Jelcyna, kiedy wysiadał z samolotu, i lał pod kołem. Nietrzeźwy Juncker i nienawidzący Polaków Timmermanns to jest ta elita europejska? Degeneraci na czele UE. Powinni pokazać tego chlejusa na forum, po co kryć atak rwy? Rwa kulszowa go powaliła? Juncker to prawdziwy obraz dzisiejszych zachodnich państw UE. Że też oni się nie wstydzą tego reprezentanta? Pijak traktowany z sympatią, który tłucze ich po łbach jak chce. Juncker pomylił imprezy zamiast do Bukaresztu powinien wbić do Alka na 40% byłoby fajnie. Podobno już jest z nim lepiej, natychmiast dostał transfuzję węgierskiej Palinki (tej mocniejszej).
 • @kula Lis 67 20:58:12
  Miał być festyn, ale kasy starczyło tylko na dwie flaszki lemoniady.
  Jak żyć ?


  https://pbs.twimg.com/media/DncrPOdW0AANtIx.jpg
 • @kula Lis 67 20:58:12
  Ogladlam i slucham u Olejnik, zagryzam kabanoska8-)))
  jestem spokojny o wynik wyborow 8-))))

  Ps.takiego durnia mielismy za Prezydenta....niepojete 8-))))))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DneimCiW0AAriaF.jpg
 • @kula Lis 67 20:58:12
  Totalni twierdzą, że podpisywanie dokumentów, stojąc przy biurku najpotężniejszego obecnie człowieka na świecie, jakim jest PDT to porażka PAD, a ubieranie zapijaczonego jewropejskiego żula i alkoholika to sukces D. Tuska...

  Czy wam platfusy sufit na łeb nie spadl

  https://pbs.twimg.com/media/DneoveOXoAo-8gw.jpg
 • @Husky 20:18:21
  Sędziowie jak więźniowie sumienia?! Iustitia w histerycznej odezwie: „Izba Dyscyplinarna ma pomóc w usuwaniu z zawodu sędziów".


  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iNzc1Yy9wLzIwMTgvMDkvMTkvODI1LzM3MC82N2RiNTIxYTNhNjA0ZmVjYjczOTQzODA2NjlhYzNmZC5wbmc=.png

  Sędziowie jak więźniowie polityczni z zakneblowanymi ustami, łzawe deklaracje i apel, by organizować uliczne awantury pod KRS! Tak wygląda nowa akcja skrajnie upolitycznionego stowarzyszenia sędziowskiego „Iustitia”, pt.”Dzisiaj my, jutro ty”. O co chodzi? W ten sposób elity sędziowskie chcą zwrócić uwagę na rzekome szykany, które mają czekać bawiących się w politykę i łamiących zasadę niezawisłości, sędziów Krystiana Markiewicza Przymusińskiego i oczywiście Igora Tulei. Sędziowie chcą znów zrealizować scenariusz uliczny i już zapraszają na awanturę pod siedzibą Krajowej Rady Sądownictwa. Ciekawe, że ich działania zbiegają się w czasie z prowokacyjnym zachowaniem Fransa Timmermansa. Przypadek? „Iustitia” kreuje więc swoich najbardziej politycznych członków na rzekomych męczenników walki o praworządność w Polsce. W swojej kuriozalnej odezwie atakują też koncepcję Izby Dyscyplinarnej w Sądzie Najwyższym, która ma być młotem na bezkarność sędziowską.

  Wszczęcie postępowania wobec sędziów znanych z obrony niezależności sądów trzeba traktować poważnie. Niebawem zacznie działać Izba Dyscyplinarna w Sądzie Najwyższym, która jest obsadzona w większości przez osoby bliskie PiS lub bliskie obecnemu ministrowi sprawiedliwości. Partia rządząca nie ukrywa, że Izba ma pomóc w usuwaniu z zawodu sędziów, których działania im się nie podobają.

  – czytamy w apelu „Iustitii”.

  Krystian Markiewicz, Bartłomiej Przymusiński i Igor Tuleya mają się tłumaczyć z występów w mediach, podczas których krytykowali nową KRS. Wezwania i groźba dyscyplinarek to knebel, który ma uciszyć sędziów krytycznych wobec „reform” Ministra Sprawiedliwości, Zbigniewa Ziobry narzekają sędziowie z „Iustitii”.

  CZYTAJ TAKŻE:Ostatni jazgot elity sędziowskiej? Żurek, „Iustitia” i „Themis” jednym głosem: ”Procedura konkursowa do Sądu Najwyższego jest nieważna”

  Z apelu dowiadujemy się też, że „Krystian Markiewicz mocno broni sądów przed podporządkowaniem ich władzy PiS, a pod jego kierownictwem Iustitia wyrosła na główny ośrodek skupiający niezależnych sędziów, którzy otwarcie sprzeciwiają się niszczeniu sądownictwa przez obecną władzę”. Widać, że „Iustitia” nawet w oficjalnych komunikatach nie kryje się ze swoim politycznym zaangażowaniem, które jest złamaniem zasady niezawisłości i apolityczności sędziowskiej! Sędzia Przymusiński jako rzecznik Iustitii często występuje w mediach. I jest bardzo krytyczny wobec niezgodnych z Konstytucją zmian w wymiarze sprawiedliwości wprowadzanych przez obecną władzę. Podobnie Igor Tuleya, który też otwarcie broni niezależności sądów chwalą swoich „żołnierzy” sędziowie z „Iustitii”.

  CZYTAJ TAKŻE:„Nadzwyczajna kasta” próbuje naciskać na prezydenta. NRA, KRRP i „Iustitia”: „Duda nie może podpisać nominacji na nowych sędziów SN”

  Apel o uliczną ruchawkę pod KRS jest żałosną próbą przeciągania wojny z rządem i ustawodawcą. „Iustitia” za wszelką cenę chce też o sobie przypomnieć, by wspierać antypolskie wystąpienia niektórych polityków unijnych. Dla własnych interesów sędziowie uderzają więc w interesy państwa polskiego.


  Ps...No i mamy zbiorowe zdjęcie " z naszej klasy." Ktoś ich wyuczył, i to za nasze pieniądze! Kompletny odlot chazarskiej kasty. Ci ludzie żyją w jakimś dziwnym wyimaginowanym świecie i nie mają pojęcia o problemach zwykłych ludzi. Oni naprawdę uważają się za nietykalnych nadludzi. Kiedy „Iustitia” jako organizacja łamiąca własny statut oraz bezprawnie atakująca władze zostanie rozwiązana? Została opanowana przez zbolszewizowane stalinowskie małpy, które nienawidzą patriotyzmu. Ci sędziowie ciągle krzyczą o Konstytucji, a jakoś tego art. 178 ust. 3 nadal nie widzą...Panie i panowie w togach czas zejść na ziemię! Dlaczego ta obleśna zakłamana mafia tyka uczciwych ludzi. Jacy to dla was "wy"? Trzymajcie się swoich złodziei i zdrajców szubrawcy. Liczę na to, że Izba Dyscyplinarna będzie usuwać z zawodu sędziów skompromitowanych i umocowanych politycznie. Na to czekam od dawna. Usuńcie wreszcie z palestry te wszystkie chazarokomunistyczne pomioty i zróbcie porządek! Mamy już dosyć tej nietykalnej kasty. Myślę, że niektórzy z " rozpuszczonych do cna " sędziów będą musieli bardzo się starać aby zostać wydalonym z zawodu. A skoro tak - to słusznie ich to spotka. Drodzy sędziowie my suweren mamy dość waszego lekceważenia nas i oszukańczych praktyk stosowanych przez was na rozprawach sądowych. Kiedy do nadzwyczajnej chazarskiej kasty dotrze, że nie potrzebujemy sędziów którzy kradną w marketach?
 • @kula Lis 67 21:11:27
  Jeden z kandydatów do Rady Miejskiej w Otwocku

  https://pbs.twimg.com/media/Dndi1SiWsAAZP9-.jpg
 • @kula Lis 67 21:11:27
  Gdyby to był Bronisław


  https://pbs.twimg.com/media/DneZne7X4AAK-7B.jpg
 • @
  Prezes podsumował
  Jestem skromnym pracownikiem winnicy pańskiej

  Ależ jakież ta winnica wydała owoce !!!!!!
  Dumni z Polski


  https://pbs.twimg.com/media/DneZD2lXoAAuqyh.jpg
 • @Husky 21:21:53
  https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/42193664_238670180154403_1385662982058409984_o.jpg?_nc_cat=107&oh=db2c97c2a5710ffa567e41bb0a29176b&oe=5C2A9FA9
 • @
  Do Pana Prezydenta Andrzeja Dudy miałem wiele zastrzeżeń. Nie zawsze zgadzałem się z tym co robił.
  Po wizycie w USA chciałem podziękować za godne reprezentowanie Rzeczypospolitej i dbanie o jej bezpieczeństwo.
  Dobra robota Panie Prezydencie

  https://pbs.twimg.com/media/Dndc6eBWwAAatfs.jpg
 • @Husky 22:10:27
  Taki komentarz do wizyty znalazłem w sieci:
  Raz niedźwiedź kucnąwszy na łące
  W nie wybredny sposób
  Podtarł się zającem
  Zając się potem żonie chwali po obiedzie
  Wiesz, stara, nawiązałem kontakt z niedźwiedziem!
 • @zbig71 22:59:18
  Kiedyś pijany zając włóczył się po rżysku,
  A spotkawszy niedźwiedzia, naprał go po pysku.
  Niedźwiedź wpadłszy do domu wrzasnął: - Leokadio!
  Coś się chyba zmieniło, włącz no prędko radio!
 • @Husky 23:08:54
  Też fajne:))
  Tylko nijak nie pasuje do Dudy
 • @zbig71 23:12:24
  to o" bulu"

  Spotkał kiedyś tchórz tchórza idąc po podwórzu
  I pyta: Ty nie w pracy? Co się stało tchórzu?
  - Wziąłem pracę do domu, dyrektor się zgodził.
  To rzekłszy, szedł do domu i tam się zesmrodził.
 • @Husky 23:20:36
  To oczywiście tylko śmieszne wierszyki.
  A tak naprawdę to polityka jedno wektorowa może żle skończyć dla Polski.
  "Nasz sojusznik" jest mocno powiązany z Żydowskimi lobby, uchwalił akt 447 i do pilnuje abyśmy ponad 300mld $ wybecelowali albo w kasie, albo w nieruchomościach. A to oznacza zgon narodu.
 • @zbig71 23:54:18
  Będzie baza wojsk amerykańskich w Polsce, Prezydent USA poparł Polskę w sprawie Nordstream 2, zapewnił o wsparciu bezpieczeństwa Polski nie tylko militarnego ale i energetycznego. Podpisano deklarację.
  No ale **uj to wszystko warte bo PAD nie wypierdolił Trumpa z fotela.
  Dobranoc


  ps.

  https://pbs.twimg.com/media/DnelArMWwAADc85.jpg


  Dobranoc
 • @Husky 00:10:21
  Stałej bazy nie będzie.
  Będzie "rotacyjna"
  Tak dogadali się Trampowi z Putinem w Helsinkach.
  Deklaracje można spuścić do kibla, zwłaszcza amerykańskie.
  Ja nie piszę kto kogo wywalił, piszę o 447 i o głupiej polityce jedno wektorowej , jaką prowadzi. PRL bis
 • @Husky 21:17:41
  Być może Prezydent Trump pomny wyczynu Bronka obawiał się odstąpić krzesła naszemu Prezydentowi. Moim zdaniem niepotrzebnie obawiał się.
 • @Husky 18:54:54
  Już dawno żadna partia i ugrupowanie nie miało na swoim czele takiego cepa. Jak oni chcą wygrać wybory? Co o Polsce może wiedzieć Shrek i jego dwie Fiony. Wygląd pomiotu banderowca i POspolitego złodzieja Schetyny jest podsumowaniem jego intelektu...Wielka ynteligencja promieniuje z tego prostego pyska. Więc błyśnie raz yntelektem a raz ząbkami. Szkoda, że nie przyszło mu do głowy, że jego nie wpuszczą nawet za ogrodzenie Białego Domu, żenada. Przypomnę, że Grzegorza ulubionym sportem jest szorowanie kolanami podłogi pewnej ambasady.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jYjA0OC9wLzIwMTgvMDkvMjAvODI4LzM4Ni81MzlkZDg5MjY1N2E0MmY1YTA0MWJlY2QyMGRhZDM2OC5qcGVn.jpeg

  Grzesiu i te dwie larwy to gabinet BETONÓW. Zdjęcie ze Schabowym w całej krasie. Z lewej zniewieściały chłopczyk z nadwagą. Po prawej twór homo sovieticus. Tak na moje oko każde zdjęcie Schetyny i pozostałych pań jest podsumowaniem ich próżności i głupoty to naprawdę żal mi ich wyborców bo po części to świadczy o nich samych.
 • @Husky 19:21:44
  Minister Szczerski żartobliwie: "Prezydent Duda tyle razy ostatnio słyszał że będzie siedział, że postanowił tym razem trochę postać"
 • @kula Lis 67 15:08:13
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mYjU2MS9wLzIwMTgvMDkvMjAvODMwLzM4Mi9jYmE1ZmZiZGY2N2Y0Nzc3ODQ0MzEyNzg3ZjlhNmUwZS5qcGVn.jpeg
  A niby taki warszawiak... Lubecka odpytuje Trzaskowskiego ze stołecznej gwary. Nie był to łatwy sprawdzian.

  https://wpolityce.pl/polityka/413030-lubecka-odpytuje-trzaskowskiego-ze-stolecznej-gwary
  Na koniec rozmowy Lubecka odpytała Trzaskowskiego z gwary warszawskiej.

  Lubecka: Gwara warszawska jest panu znana…? Sikor?

  Trzaskowski: Zegarek

  Lubecka: Capić jak fajans?

  Trzaskowski: Brzydko pachnieć.

  Lubecka: Śmierdzieć jak śmietnik. Cierpiarz?

  Trzaskowski: Nie wiem.

  Lubecka: Taksówkarz.

  Lubecka: Długosz?

  Trzaskowski: Nie wiem

  Lubecka: Mający długi
 • @kula Lis 67 08:43:23
  Wczoraj dziennikarskie (i te zawodowe i te amatorskie) trolle PO i totalnej oraz z otoczenie krula Europy miały ciężki dzień.
  Byle tylko pokazać, że seria wpadek, ośmieszeń Dudy była jego totalną porażką?
  Seria fake newsów, przytaczania idiotycznych opini "ekspertów" czy wreszcie wylew sondaży na różnych portalach mających pokazać że to był totalny blamaż.
  A więc pokażmy kilka z nich.

  Pierwszy i najgłośniejszy sondaż który nadal trwa, to sondaż tego ścierwojada ze szczujni TVN presmana Piaseckiego.
  A tu wynik na obecną chwilę.

  //Ciekaw jestem opinii twittera na temat tego, kto wygrał to siłowanie się dwóch narracji na temat sukcesu/klęski wizyty PAD w Waszyngtonie//

  59% Obóz rządzący
  41% Opozycja
  7,296 głosów•Zostało: 9 godzin

  https://twitter.com/KonradPiasecki/status/1042452524459061249

  Kolejny wczorajszy sondaż to ten na profilu TT partii .Nowoczesna
  I wynik:

  Czy spotkanie PAD z Trumpem było?

  17% Poczekajmy na efekty
  07% Ani sukces, ani porażka
  54% Sukcesem
  22% Porażką

  4,055 głosów•Zostało: 6 godzin
  https://twitter.com/Nowoczesna

  I ostatni sondaz to Paweł Wronski ze szczujni GW który to zrobił na własnym profilu FB sondę z zapytaniem.
  Który z prezydentów najlepiej reprezentował/reprezentuje RP
  Wynik końcowy.

  Andrzej Duda - 36%
  L.Kaczynski -27%
  A.Kwaśniewski -25%
  B.Komorowski - 7%
  L.Wałęsa - 4%
  W.Jaruzelski 1%  Zirytowany wynikami sondażu Paweł Wroński "podsumował" to takim oto zdaniem.

  Sondaż jak sondaż, potraktujmy to jako dobra zabawę, a wyniki z przymrużeniem oka.

  Zaledwie w 1 minutę po tym dostał od internauty ripostę.
  Szybka i prezyzyjna była to riposta

  "Jeśli mówisz że to była zabawa, i dla swoich politycznych celów umieszczasz w tej sondzie/zabawie dwóch nieżyjących już prezydentów to ja dla "zabawy" powiem ci tak.
  Ty nie jesteś tylko bydlakiem, ty nie jesteś tylko żydowskim pismakiem, ty nie jesteś tylko hieną cmentarną
  Ty jesteś skurwysynem."

  Zaorane
  jak piszę nasz portalowy klasyk

  Myślało stado "dziennikarskich" trolli, myślało i wymyśliło, a potem rozległ się śmiech.
  Pusty śmiech


  No to teraz dziennikarze i te zawodowe i te amatorskie
  - środkowy palec w odbyt i na trzy -cztery....... wyjemy
  Aaaaauuuuuuuuuuuuu
  Aaaaauuuuuuuuuuuuu
  Aaaaauuuuuuuuuuuuu  ps.
  Jeśli wszystkie antypolskie szczujnie i ich płatni funkcjonariusze twierdzą, że wizyta PAD w USA była niaudana, to znaczy, że scenariusz tych fejkow mieli napisany wcześniej i nic tu nie trzyma się w ich narracji kupy. Zwykła prostacka granda.
 • @SZS 08:26:44
  Wydawało mi się, że do rozumienia prostego tekstu wystarczy IQ 40. Okazuje się jednak, że 40 wystarcza tylko wam do oddychania.
 • @Husky 16:47:15
  Kompromitacja! PO znowu zabiera się za OFE. Platforma Obywatelska wymyśliła, że będzie chronić fundusze zgromadzone na rachunkach OFE przed „instrumentalnym wykorzystywaniem do poprawy bieżącego stanu finansów publicznych” - taki ma być cel złożonego w Sejmie przez klub PO projektu nowelizacji ustawy o funkcjonowaniu funduszy emerytalnych. Warto jednak przypomnieć, że 5 lat temu to właśnie rząd tej partii zabrał ponad 150 mld zł z OFE do ZUS.

  http://wgospodarce.pl/informacje/54114-kompromitacja-po-znowu-zabiera-sie-za-ofe
 • @SZS 10:55:40
  A kto ci je wyliczył? Przeszedłeś badania? w Tworkach? Czy sam sobie określiłeś? 40 to miej niż ma szympans.
 • @kula Lis 67 12:10:47
  Dziwisz się ich ilorazowi inteligencji, skoro sam herszt dziennikarski pisze tak

  //Wstawiając podłą podrubę Husky nazwał to "oryginalnym zdjęciem", liczyl na to, że ma do czynienia z człowiekiem o poziomie IQ 40,//


  Ten wielce uczony, na prestiżowych uczelniach, daje kolejny pokaz swoich możliwości.
  Ciekaw jestem czy to dziennikarz czy podróbka
  Pajac hard lewel o ilorazie IQ 40
 • @Husky
  Kolejny bulwersujący wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka(czytaj Polko, Polaku żydolewackiego-dop. mój.) Chodzi o ekshumacje.


  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15374358121d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Europejski Trybunał Praw Człowieka wydał dziś kolejny kontrowersyjny wyrok. Podano, że w sprawie ekshumacji smoleńskich naruszono artykuł 8 Europejskiej konwencji praw człowieka dot. prawa do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego. To kolejny bulwersujący wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Podano, że w sprawie ekshumacji smoleńskich naruszono „prawa do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego”. Warto przypomnieć jak Europejski Trybunał Praw Człowieka „interweniował” w sprawie małego Alfiego Evansa.
  Walkę z chorobą malutkiego brytyjskiego chłopca Alfiego Evansa obserwował cały świat. Pół roku po urodzeniu okazało się, że chłopiec cierpi na nieznaną chorobę należącą do grupy tzw. schorzeń neurodegeneracyjnych, powodującą stopniowy zanik kolejnych funkcji mózgu. Po roku leczenia, mimo sprzeciwu rodziców chłopca, lekarze postanowili się poddać. Wystąpili do sądu o zgodę na zaprzestanie intensywnej terapii i podtrzymywania życia. W mediach na całym świecie zawrzało. Brytyjski sąd przyznał rację bezdusznym lekarzom. Wyrok podtrzymały Najwyższy Sąd Wielkiej Brytanii oraz Europejski Trybunał Praw Człowieka, do których odwoływali się rodzice Alfiego. Alfie miał nie przeżyć bez aparatury, a walczył 5 dni. Okrzyknięty bohaterem i małym wojownikiem zmarł 28 kwietnia pozostawiając w żałobie nie tylko rodziców, ale prawie cały świat. Europejski Trybunał Praw Człowieka pozwolił rządowi francuskiemu zagłodzić ofiarę wypadku samochodowego – alarmują przedstawiciele Instytutu na rzecz kultury prawnej Ordo Iuris. Sprawa dotyczy wydania zgody na odłączenie pacjenta od pożywienia i wody. Europejski Trybunał Praw Człowieka wydał 5 czerwca wyrok w sprawie Lambert i inni przeciwko Francji. Stosunkiem głosów dwanaście do pięciu, Wielka Izba przyjęła, że Państwo może wywołać śmierć pacjenta z minimalnym stanem świadomości. Decyzją Trybunału pan Lambert zostanie odłączony od pożywienia i wody. To oznacza, że przez kilka dni będzie umierał z głodu i pragnienia. To nie wszystko. W związku z orzeczeniem Europejskiego Trybunału Praw Człowieka wypuszczono na wolność Manuela Gonzalez Gonzaleza, znanego w Hiszpanii jako „szaleniec w dresie".

  Mężczyzna został wcześniej skazany na 169 lat więzienia za swoje makabryczne zbrodnie. Ten potwór napadł na 16 kobiet, okaleczając ich narządy płciowe. W 2009 roku wyrokiem Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu nakazano usunięcie krzyży we włoskiej szkole w Abano Terme k. Padwy. Jako powód nakazu podano: „sprzeczne z prawem rodziców do wychowania własnych dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami” oraz „sprzeczne z prawem dzieci do wolności religijnej”.
  Trybunał skazał w 2007 r. Polskę w procesie Alicji Tysiąc na zapłacenie jej 25 tys. euro odszkodowania oraz 14 tys. euro na pokrycie kosztów sądowych. Chodziło o to, że nie mogła odwołać się od decyzji lekarzy, którzy nie zgodzili się na zabicie jej nienarodzonego dziecka. Europejski Trybunał Praw Człowieka umywał ręce w sprawie Katynia. 21 października 2013 roku Wielka Izba Trybunału Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu uznała, że nie będzie się zajmowała rzetelnością rosyjskiego śledztwa, prowadzonego miedzy 1990-2004. Trybunał uznał, że nie ma kompetencji w tym zakresie, ponieważ Rosja przyjęła konwencję dopiero w 1998 r., czyli po rozpoczęciu śledztwa. Ich zdaniem dopiero nowe dowody lub okoliczności związane ze zbrodnią katyńską po 1998 r. mogłyby uzasadnić jurysdykcję trybunału w odniesieniu do rosyjskiego śledztwa katyńskiego. Z jednej strony ETPC nakłada na poszczególne państwa surowe kary za sprzeciwianie się aborcji na życzenie, a tym samym ratowanie życia nienarodzonego. Z drugiej strony nie jest w stanie ochronić pamięci pomordowanych i określić zbrodni dokonanych przez NKWD na polskich oficerach i intelektualistach, mianem zbrodni przeciwko ludzkości.

  Ps...Czy trzeba jeszcze więcej dowodów na to, że Eurokołchozem rządzą słudzy diabła? To szaleńcy zaprzedani diabłu i pragnący zwieść jak najwięcej Ludzi! To jest ich główny cel! Wszystko jest zapisanie w Biblii! O ile ktoś miał do tej pory wątpliwości, że to postsowiecki kołchoz z chazarską/żydowską i lewacką agenturą wpływu to teraz nie powinien mieć żadnych..Jak wiadomo obowiązkowa sekcja to naruszenie: "prawa do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego.". Zatem wystarczy kogoś zamordować i nie zgodzić się na ekshumację i sekcję i po kłopocie. Czyli z tego orzeczenia wynika, ze polskie przepisy są niezgodne z prawami człowieka. Polskie przepisy dopuszczają ekshumację mimo sprzeciwu rodziny. Z tego wyroku można hipotetycznie wysnuć wniosek, że jeżeli mąż otruje żonę lub odwrotnie i nie zgodzi się na jej/jego późniejszą ekshumację w celu potwierdzenia zbrodni, to jego sprzeciw jest wtedy chroniony europejskimi przepisami praw człowieka. Ludzie, trzymajta mnie, bo nie wytrzymam! To carte blanche dla wszystkich morderców rodzinnych! Ja tam się wyrokiem ETPC czy TSUE nie bulwersuję, jest jaki jest. Za to nikt się nie zająknie, że to wynik podpisywania kretyńskich deklaracji i konwencji przez polityków na zasadzie "jak inni to my też bo co o nas pomyślą i nie będą chcieli z nami gadać". Bez oglądania się jak te akty mają się do rzeczywistości i jakie skutki przyniesie ich zastosowanie w tejże rzeczywistości. No to teraz jedzcie tę żabę. A art. 8 tej konwencji mówi........."
  1. każdy ma prawo do poszanowania swojego życia prywatnego i rodzinnego, swojego mieszkania i swojej korespondencji.

  2. Niedopuszczalna jest ingerencja władzy publicznej w korzystanie z tego prawa, z wyjątkiem.......przypadków przewidzianych przez ustawę i koniecznych w demokratycznym społeczeństwie z uwagi na bezpieczeństwo państwowe, bezpieczeństwo publiczne lub dobrobyt gospodarczy kraju, ochronę porządku i zapobieganie przestępstwom, ochronę zdrowia i moralności lub ochronę praw i wolności innych osób". Jak tam w Unii te ich Trybunały i ludzie są takimi orłami prawniczymi, to nic dziwnego, że modernizacji naszego sądownictwa nijak nie mogą zrozumieć!
 • @Husky 09:21:07
  Gdyby Prezydent Duda usiadł w Owalnym przy Prezydencie USA to lewactwo by wyło dlaczego usiadł, przecież w Owalnym ma prawo siedzieć tylko Prez. Stanów, to taki lewacki stan umysłu!
 • @Husky 09:21:07
  Totalsi nie mają światu nic do zaoferowania, więc robią zadymę i kabaret. Śmieszna opozycjo, głupki, a co miał skakać jak ten psychopata ze sfałszowanym nazwiskiem i sfałszowanymi świadectwami szkolnymi (których nigdy nie ukończył), Bronek analfabeta? Oczywiście, że Komorowski vel Bul stałby na krześle XD XD XD i wołał "Chodź Szogunie". Albo Komorowski vel Bul zabrałby krzesło Trumpowi i sam na nim usiadł! A pokażcie mi zdjęcie prezydenta innego kraju, który wlazł za biurko Trumpa czy też innego prezydenta USA w gabinecie Owalnym. Ta sytuacja i to zdjęcie świadczy co najmniej dobrych jeśli nie o przyjacielskich relacjach obu prezydentów. Każdy widzi inaczej....a ja widzę, jak światowe mocarstwo w osobie prezydenta Trumpa dołożyło starań, by w świat poszedł przekaz, jak bardzo poważnie traktuje podpisane deklaracje z Polską, całym majestatem Stanów Zjednoczonych Ameryki.
 • @SZS 13:24:18
  czyli wam nawet wystarczy IQ 30.
 • @Husky 13:46:58
  Podejrzewam u nich IQ ameby, meduzy, bo i szympans z 30-40 by pojął. A nawet kura z dwu zwojowym mózgiem(jeden zwój do żarcia drugi do stania służy) Pzdr!
 • @Husky
  Elity (a raczej poststalinowskie chazarskie yelyty-dop. mój) sędziowskie w panice! „Stanowczy sprzeciw przeciwko grożeniu postępowaniami dyscyplinarnymi”. Koniec bezkarności, łamania zasada apolityczności i niezawisłości sędziowskiej budzą wśród „kasty” (chazarskiej..dop. mój) sędziowskiej paniczny strach! Forum Współpracy Sędziów (FWS) lamentuje nad faktem, że powstaje Izba Dyscyplinarna, a w Polsce kończy się czas, że sędziowie mogą angażować się w bieżącą politykę! Im bliżej powołania Izby Dyscyplinarnej w Sądzie Najwyższym, tym większa histeria elit! Zespół Interwencyjny Forum Współpracy Sędziów nie uznaje decyzji Krajowej Rady Sądownictwa! W szczególności Zespół wyraża stanowczy sprzeciw wobec kroków podejmowanych przez sędziów członków organu pełniącego funkcję Krajowej Rady Sądownictwa oraz rzecznika dyscyplinarnego i jego zastępców, mających na celu zastraszanie sędziów i wywołanie tzw. efektu mrożącego czy też dyscyplinującego czytamy na stronie „Iustitii”. Forum przekonuje więc, że sędziom grozi się postępowaniami dyscyplinarnymi za „działalność orzeczniczą”, ale nie tylko! Co ciekawe, sędziowie domagają się, by ich koledzy mogli swobodnie zajmować się polityką. Zapomnieli, ze konstytucja zakazuje sędziom politycznych deklaracji i wypowiedzi? Sprzeciwiamy się wzywaniem sędziów do składania wyjaśnień w związku z zajmowaniem stanowiska w debacie publicznej w obronie praworządności.(…). Dokonywania lustracji referatów (nawet za okres kilku lat wstecz) poszczególnych sędziów bez skonkretyzowanych podstaw prawnych i faktycznych, co samo w sobie stanowi stanowi co najmniej naruszenie przepisów prawa, w tym prawa międzynarodowego piszą sędziowie FWS. Ciekawe, że sędziowie z FWS nie protestowali, gdy sędzia Waldemar Żurek straszył kolegów, wchodzących do nowej KRS, odebraniem prawa do stanu spoczynku. Gdzie byli, gdy zbuntowane stowarzyszenia sędziowskie przekonywały o nieważności wyroków wydawanych przez sędziów opiniowanych przez Radę?


  Ps..Po takich chazarobolszewickich "prokuratorach, "sędziach" i ich wsobnym chowie mój dziad na koń wsiadał a babcia z dziećmi do bryczki. Czyste prokuratury, sądy bez zdradzieckich politykierów i chazarobolszewików i ich miotu. No najwyższy czas żeby i tą nadzwyczajną chazarobolszewicką kastą i ich wsobnym miotem zrobić porządek, a w szczególności aby z całym szacunkiem z tego zawodu usunąć zwykłych złodziei, alkoholików, drogowych przestępców-zabójców, pospolitych przestępców itp... Brawo PiS ta reforma jest najważniejsza bez niej w innych dziedzinach ni rusz. Bo tak naprawdę to oni walczą o koryto, bezkarność i możliwość kooptowania do "kasty" krewnych i kolesiów, prowadzić czyli tzw. chów wsobny sług Temidy. Sądy muszą być wyczyszczone z sędziów POlitycznych, ze złodziei, z chazarokomunistów i ich wsobnego miotu, którzy Polaków skazywali by PZPR ich za to nagradzali. To nie byli sędziowie sprawiedliwi tylko fałszywi. Sędziów powinni sądzić ławnicy czyli zwykli obywatele, a nie koledzy sędziowie, tak jak zwykłych obywateli sądzą sędziowie. KROPKA. Bez tego kasta zawsze będzie butna i pewna swojej władzy nad obywatelem. Zlustrować majątki tej POkomuszej chazarskiej sprzedajnej mafii! I będzie po temacie. Nawet jak się "zarabia" nic nie robiąc w SN jak ta tłumokowata paskudna chazarska i alkoholiczka i ropucha 29 tys. zł + wykłady to nie ma takiego stanu posiadania. Dopóki z systemu szkolnictwa nie zostaną usunięci "sędziowie" tacy jak pomioty chazarskie Kaufman vel Rzepliński, Gersdorf, pomiot agentów Gestapo Krakowskiego Zoll, Strzembosz, mgr Stępień, Safian i im podobni wychowani na zasadach "duraczówki" i jej twórcy i mentora tej bandy Igora Andrejewa a Wymiar Sprawiedliwości nie będzie podlegał weryfikacji wyborczej jak pozostałe władze (wykonawcza i ustawodawcza) jak również nie zostanie uchwalona nowa Konstytucja (na bazie Konstytucji Marcowej) którą opracują młodzi eksperci spoza chazarobolszewickiej "kasty" a Naród zaakceptuje w referendum po jej dopracowaniu wszystko pozostanie po staremu. O mechanizmach takiej zmiany jak "dobra zmiana" ponad 100 lat temu wypowiedział się Giuseppe Tomasi di Lampedusa a ostatnio trawestował tą wypowiedź Rzepliński: "trzeba wiele zmienić żeby wszystko zostało po staremu".
  Towarzysze SĘDZIOWIE Z BOSKIEJ KASTY używają TRZECH WAG SPRAWIEDLIWOŚCI:
  1.dla siebie.
  2.dla kolesi.
  3.dla ludu pracującego miast i wsi.
 • @kula Lis 67 14:06:45
  Tylko niestety mocno się trzymają.
  A PiS jest miękki.
  Dobrym rozwiązaniem byłoby patrz Erdogan.
  Ten się nie obcyngalał z prokuraturą i sędziami
 • @zbig71 14:23:04
  Wyobrażasz sobie nasz portal bez naszego "dziennikarza"
  8-))))))
  A tak serio, to by raz na zawsze skończyło się szczucie jeden na drugiego
  Niestety brak nam tej klasy polityka co Erdogan. Brak
  Dzięki za komentarz
 • @SZS 13:24:18
  Rosjanie przez 45 lat nie wzięli od nas za swoje czołgi,samoloty,okręty i kałachy ani złotówki.
  Nawet płacili nam za bazy,w których przez 45 lat mieszkali i ćwiczyli.
  Źle było?
  A Trump Dudzie każe sobie za wszystko płacić.

  O zgrozo !!!!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DnaBLQ5U4AAO796.jpg
 • @kula Lis 67 13:53:23
  Kolejny sondaz na TT tym razem gostka z partii Razem

  Którą parę prezydencką oceniasz najlepiej pod kątem wizerunkowym ?

  33% Kwaśniewscy
  02% Komorowscy
  13% Kaczyńscy
  52% Dudowie

  2,156 głosów•Zostało: 21 godzin
 • @kula Lis 67 14:06:45
  Fort Buda Ruska.

  Agent 001 stawia zasłonę dymną w czasie ćwiczeń na poligonie.
  Zdjęcia ściśle tajne/poufne ze względu na najnowocześniejsze rosyjskie technologie wytwarzania dymu.

  https://pbs.twimg.com/media/DnfK8XxX0AE5JqN.jpg
 • @Husky
  W Polsce obowiązują decyzje polskich sądów, a obcymi trybunałami się nie przejmujmy, nie wykonujmy ich poleceń i już. Należy olewać ich zboczone uwagi! Niemcy i Francja ma w zwisie po kilkadziesiąt tych ich "wyroków" I się nie przejmują! Niczego nie respektować, robić swoje, niech nas wyrzucą z Kołchozounii.
 • @Husky 15:01:37
  To wszystko fajnie kolego.
  Ja sondaże mam w dupie.
  Dobrze, że piszesz o braku polityka miary Sułtan
  Swego czasu pisałem, że gdyby Duda pojechał na Białoruś, do Rosji, do Chin i do Iranu jeszcze, nawiązał z tymi państwami przynajmniej nić porozumienia, to jego obecna wizyta w USA wyglądałaby zupełnie inaczej.
  I krzesło by się znalazło
 • @zbig71 15:15:45
  Wszystko przed nami.
  Kiedyś zmądrzeją.
  Mam taką nadzieje
  pzdr
 • @kula Lis 67 15:15:24
  Prezydent Andrzej Duda powołał 10 sędziów Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego !!!!!!

  pisząc naszym klasykiem
  Zaorane
 • @zbig71 15:15:45
  PO-żydo-komunistyczna Totalna Targowica to nie są Polacy! To jest Hałastra opłacana przez wrogów Polski z Hitlerlandu, Kacapii, Izraela i Przemysłu "Holokaust" ! Jej media (GWna, Tefaueny, Polszmaty, POlityki, Rzepy itp.) opluwają dzisiaj na wszystkie sposoby sukces Polski -czyli podpisanie umowy o strategicznym partnerstwie pomiędzy Polską i USA i po chamsku wykorzystując przy tym medialne wpadki obecnego Prezydenta RP. Niestety, ale od strony medialno-wizerunkowej, trzeba krytycznie ocenić obecnego Prezydenta RP, któremu wyraźnie brakuje dyplomatycznej powagi i wrodzonej godności (patrz uniżone przyjmowanie chamskiego prezia Izraela w Auschwitz). Prezydent momentami zachowuje się jak nadskakujący gościowi kelner, albo jest zagubiony jak "piesek co wypadł z sań" (w momencie ustawiania się prezydentów z żonami). Do tego podczas rozmowy z Trumpem ciągle wyciągał rękę w stronę swojej "mocnej" żony, tak jak by oczekiwał od nie przyzwolenia na wypowiedziane słowa :) Osobnym rozdziałem jest żona obecnego Prezydenta, która drastycznie wywyższa się w obecności Prezydenta i to zarówno fizycznie jak i mentalnie, kreując się na coś "lepszego". W Białym Domu jej ubiór i fryzura były zbyt "wyzywające" i mocno kontrastowały z ciepłą uprzejmością i młodzieńczą urodą Pierwszej Damy USA. Miejmy nadzieję, że następnym Prezydentem Polski będzie Beata Szydło, co automatycznie rozwiąże wymienione medialne i wizerunkowe problemy obecnego Prezydenta RP.
 • @zbig71 15:15:45
  Jestem tego samego zdania co ty.
 • @kula Lis 67 15:29:36
  B . Szydło czyli smutna garsonka
  Kiepski pomysł. Potrzebny jest krwawy gangster, bezkompromisowy, cwany bandzior.
  Za 2 lata zainstalowana będzie już Judeopolonia
 • @zbig71 15:58:29
  Wolałbym kogoś jak Erdogan czy Orban, lecz nikogo takiego na dziś nie widzę. Zresztą to funkcja reprezentacyjna wiec mogłaby być Szydło, vet by nie było.
 • @kula Lis 67 15:30:13
  Z ostatnie chwili.
  Prezydent Duda ma powtórzyć wizytę do Stanów Zjednoczonych.
  Tym razem ma jednak usiąść przy podpisywaniu uwowy,żeby usatysfakcjonować wszystkich tych szmaciarzy ,którzy do tej pory klęczeli przed swoimi idolami i decydentami z Berlina i Brukseli.
 • @kula Lis 67 16:32:46
  Z ostatniej chwili:
  Fragment biurka Trumpa przy którym stał nasz prezydent już w Polsce. Kawałek osobiście odpiłował Donald Trump. A osobą odpowiedzialną za czystość prezydenckiego biurka bedzie znany ekspert od kurzu, Kamil Durczok
 • @kula Lis 67 16:32:46
  Spełnia się zapowiedź J.Kaczynskiego dotyczącą pierwszego alfonsa III R.P posła Gawłowskiego z PO
  Dziś do sejmu wpłynął kolejny (trzeci) wniosek prokuratury dotyczący odebrania mu immunitety i zgody na ponowne aresztowanie.
  Alfons ze Szczecina odmówił reporterowi komentarza w tej sprawie.
  Będzie się działo i to na finiszy kampanii wyborczej.
 • @kula Lis 67 16:32:46
  "Zdaniem byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza "odpowiedź Trumpa była jednoznaczna - tych baz w najbliższym czasie nie będzie".

  Głos z kibla, głosem w Twoim domu!!

  https://pbs.twimg.com/media/DnhbgTnW0AAjjYa.jpg
 • @kula Lis 67 16:32:46
  Niestety, Orban wprowadza żydów do. Europy środkowej.
  Mimo to, jego to znacznie poważniejszy polityk od JK.
  Z Żydami będzie wiele problemów.
 • @Husky 17:46:26
  Wiesz, Gawłowski to mały pikuś.
  W Polsce , aby zrobić porządek, to chyba tylko stan wojenny wprowadzić.
  Jakiś czas temu wsadzili tego cwaniaka że Szczecina i co? Lata po wolności i sejmie .
  Dlatego polityka wielowektorowa i stanie na własnych nogach są gwarancją zmian.
  A nie lizanie dupy Ameryki, bo za nimi zawsze będą stać Żydzi
 • @Husky 17:16:43
  Popatrz Husky, znalazłem weszcie jedyne prawdziwe zdjęcie
  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/pasek-wiadomosci-tvp-donald-trump-upokorzony-w-bialym-domu-zamiana-twarzy-przerobka.jpg

  Wszystko inne, to przecież fałsz opracowany przez Tuska i PO.
 • @Zawisza Niebieski 18:49:33
  Zdaje się, że Duda nie był na kolacji w BD.
  A Tramp olał kolację z w ambasadzie polskiej z okazji 100 niepodległości Polski.
  Takie to partnerstwo .
 • @zbig71 17:58:20
  Sprawa Gawlowskiego to taki papierek lamusowy kasty.
  To jednak tylko kwestia czasu.
 • @kula Lis 67 16:32:46
  Marine Le Pen ani mi brat, ani swat, ale...sąd ją wysłał na badania psychiatryczne, bo zamieściła na TT zdjęcia (które krążyły po sieci) z mordu dokonanego na chrześcijanach przez islamistów.
  A dziennikarze we Francji mówią, że nie lubią dyktatury Orbana i Kaczora
 • @zbig71 17:51:46
  Ja tylko przypomnę, że 2 mld $, które Polska ma wyłożyć na bazę US Army, to jest dokładnie tyle ile Waldemar "Portret Pamięciowy" Pawlak podarował Gazpromowi za przesył gazu przez nasze terytorium jednym pociągnięciem długopisu.
 • @Zawisza Niebieski 18:49:33
  znalezione na FB

  https://pbs.twimg.com/media/DnjRTP6XcAETqT-.jpg
 • @kula Lis 67 15:30:13
  Dziwne to zdjęcie

  8-))))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DnjXdpkW4AACrY8.jpg
 • @zbig71 17:58:20
  Czas by Sądy, Trybunały
  do roboty się zabrały
  By złodzieje i bandyci
  nie pałętali się po ulicy
  Totalna z totalnymi rozprawa
  bo zdrada i zaprzaństwo to nie zabawa....8-))))))
 • @kula Lis 67 15:30:13
  No panie Żurek pali się grunt pod nogami wiemy już przynajmniej dlaczemu Pan tak zaciekle walczy o sądy.
  Kolesie już nie pomogą zamieść sprawy pod dywan

  https://pbs.twimg.com/card_img/1042631245744754688/NbeE62Uz?format=jpg&name=600x314

  https://t.co/seMAjA4Tkw
 • @Husky 20:04:14
  Za dużo działek towarzyszu, za dużo działek. "szykany i przeczołganie.. zarzuty motywowane polityczne.." No i jęk musi być, jak człowieka chazarobolszewickiej KASTY można pytać o uczciwość. Kończy się tym cwaniakom nietykalność. Bardzo dobrze, że wreszcie będą traktowani jak pozostała część społeczeństwa. No cóż..ŁAPÓWKARZ działkowiec Żurek szykuje sobie linię obrony..ma oczywiście do tego prawo..żyjemy w wolnym i demokratycznym kraju. A Izba Dyscyplinarna już obsadzona, kończą się powoli rządy nadzwyczajnej kasty i tego Żurek nie może przeżyć. Żurek uważa, że jest bezkarny, z zasady uczciwy i sprawdzanie jego finansów to niedopuszczalna bezczelność. Ale im się w głowach poprzewracało. Po prostu nadludzie. Sędzia Żurek jest traktowany jak każdy obywatel i z tym chyba nie może się pogodzić. Ale to już jego problem. Ale czego tak boi się Żurek skoro ten ogromny majątek nawet jak na sędziowskie ogromne zarobki jest uzyskany legalnie, pewnie wygrywał w totka lub w kasynie jak wielu w III RP elit nadzwyczajnej kasty. Dochody urzędnika państwowego łatwo policzyć i zestawić z jego majątkiem. Jakoś tak dziwnie się składa, że wśród tej wysokiej kasty są multimilionerzy z milionami na kontach i latyfundiami w terenie.
 • @kula Lis 67 20:12:12
  Nie trzeba robić żadnych list do Tworek, wariaci sami się spisują
 • @kula Lis 67 20:12:12
  No, no. Rzepliński mówi u Stokrotki, że jego telefon i telefon Gersdorf na pewno są na podsłuchu. Kiedyś takich nazywało się paranoikami, oszołomami. A teraz występują w TVN jako czubki
 • @kula Lis 67 20:12:12
  A może by tak nowoczesną terminologię?

  Bolczyć - sprzedawać znajomych.
  Podnitrasić - przyprawić.
  Wielgusować - być wszędzie tam gdzie coś się dzieje.
  Kwasić - udawać abstynenta.
  Ryżyć - puszczać się za kasę.

  O koniu też mam, ale już jest w obiegu
 • @Husky 20:20:55
  Zdanowska jeszcze poczeka na wyrok. Jej obrońca domagał się dziś... skierowania pytania do TSUE. Jeszcze przed rozpoczęciem dzisiejszej rozprawy obrońca oskarżonych mec. Bartosz Tiutiunik, złożył dwa wnioski. W pierwszym z nich chciał, aby sąd zwrócił się do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z pytaniem o niezależność polskiego sądownictwa i zawiesił apelację. Sprzeciwił się temu prokurator i prosił, aby zwykłą sprawę karną nie mieszać z polityką. Sąd po naradzie nie uwzględnił wniosku i nie zawiesił postępowania. Uznał, że nie ma takiej potrzeby, bo inne sądy zadały już wcześniej takie pytania do TSUE. Drugi wniosek obrony dotyczył wyłączenia ze składu orzekającego sędzi, która została oddelegowana z Sądu Rejonowego do Sądu Okręgowego. Mecenas - zastrzegając, że wniosek nie jest skierowany imiennie do konkretnej osoby - pytał, czy taki oddelegowany sędzia daje gwarancję obiektywnego orzekania. Jego zdaniem mogą pojawić się wątpliwości, co do bezstronności takiego sędziego, kiedy np. liczy na awans. A - jak mówił - niekorzystny z punktu oczekiwania władzy wyrok, może w tej karierze zaszkodzić. I ten wniosek został odrzucony, ponieważ sędzia - jak się okazało - nie ubiega się o awans i została do sprawy wylosowana. Po odrzuceniu wniosków rozpoczęła się rozprawa odwoławcza. Obrona zwróciła m.in. uwagę, że wystawione przez Zdanowską potwierdzenie otrzymania pieniędzy od jej partnera, które miała podpisać in blanco i nie wiedzieć, do czego wykorzystał go G., nie było dokumentem, ale oświadczeniem pisemnym. Mecenas przekonywał, że "nie doszło do naruszenia dobra prawnego chronionego przepisami, ponieważ bank nie był pokrzywdzony, nie można mówić o przestępstwie". Z kolei prokurator ponownie zwrócił uwagę, że Zdanowska i jej partner byli oskarżeni o przestępstwo przeciwko uczciwości i rzetelności w obrocie gospodarczym, więc niekoniecznie poświadczenie nieprawdy musiało kogoś krzywdzić. Przypominał, że oskarżeni podpisali również umowę przedwstępną i akt notarialny, w którym oświadczyli, że Zdanowska otrzymała od G. pieniądze.

  Ps...Co za palant z tego adwokata i gnida. Ale, trzeba przyznać, gnida rasowa, kauzyperda wszystkiego się czepi, żeby zagmatwać i przeciągnąć sprawę na korzyść swoją i klienta. Mam nadzieję, że to ostatnie podrygi Zdanowskiej w Urzędzie Miasta Łodzi. Ubeckie sądy na telefon już ich nie chronią to próbują tworzyć alternatywne rzeczywistości matrix.
 • @kula Lis 67 20:28:01
  Gdyby doszło do tego, wreszcie, że sędzia wydający wyrok w oderwaniu od prawdy materialnej tak jak w przypadku Sawickiej na przykład zostaje odsunięty od orzekania to uznałbym, że to wreszcie jest Rzeczpospolita Polska
 • @Husky 19:59:33
  O tym, co będzie stacjonować w Polsce to Tramp rozmawia z Putinem , a nie z Dudą.
  Prawda jest taka, że dali się upodlić żydom z tą ustawą o IPN, aby mieć możliwość pokazania się w BD. Smutne że Amerykanie tak nas poniżają i gardzą Polakami.
  Te wojska mają pilnować byśmy zapłacili żydom haracz. Cena to ponad 300mld $
 • @kula Lis 67 20:28:01
  ZDJĘCIA więcej mówi niż 1000 słów

  https://pbs.twimg.com/media/DnfERFMXgAAJjPM.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DnfESG6WwAEXDJk.jpg
 • @Husky 19:44:38
  W sparie Gawłowskiego to polityczna ziobrowa prokuratua nakłamała w dokumencie przesłanum do sejmu, a co którś z usłużnych prokuratorów winien odpowiedzieć za poświadczenie nieprawdy. Powołali się na zeznania człowieka, który zeznania odwołał, o czym sejmu nie powiadomiono. No ale nie po to Ziobro dążył do przejęcia prokuratury, by prokuratura prawdę pisała.
 • @Husky 20:37:15
  No tak, zdjęcia mówią dużo. Można podpisywać dokumenty na stojąco, pod warunkiem, że obaj poitycy stoją. A nie jeden siedzi a drugi stoi.

  A jak tam Husky podoba się zdjęcie, z którego wycięto twoje "jedyne prawdziwe"?

  Niech już Duda pojedzie na te narty, wstydu nie przynosi.
 • @Zawisza Niebieski 20:37:52
  Skąd te nerwy ?
  Widać to po "poprawnej" pisowni
  Ogarnij się

  Cela + działa coraz skuteczniej
 • @kula Lis 67 20:28:01
  Jak to?

  https://pbs.twimg.com/media/DnhzvqQWsAEaDSw.jpg
 • @Zawisza Niebieski 20:37:52
  WOW!

  Ponad 9.000 osób wzięło udział w głosowaniu!

  Dziękuje ci Piasecki za sondę.
  Dzięki tak potężnej próbie badawczej dowiedzieliśmy się co myślą Polacy,
  o was WY dziennikarskie ścierwa

  https://pbs.twimg.com/media/DnjTKp5WwAAYvZk.jpg
 • @Zawisza Niebieski 20:37:52
  Już sensowniej zapytał Nizinkiewicz .

  https://pbs.twimg.com/media/DnjitDpX4AEXaNX.jpg
 • @kula Lis 67 20:28:01
  Krystyna Grzybowska nie żyje.

  O jej śmierci poinformowała córka.
  Bardzo mądra kobieta, świetne pióro. Ogromna strata dla polskiego dziennikarstwa.

  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie
 • @Husky 20:41:58
  Jakie nerwy, miał bym się denerwować tym która opcja PO-PiSu jest trochę bardziej w górę? Mówisz, że cela + działa? A kogoś już wsadzili? Biernacki nadal siedzi, ale w fotelu senatora, Falenda przed swoim kominkiem, Dudzie mają przenośny foteliko-klęcznik wozić, tylko Kaczyński pilnie strzeżony na Żoliborzu siedzi. A ty o celi+ mówisz?
 • @Husky 20:20:55
  Masz wiadomości z Tworek. Ostatnio jeden im uciekł. Antek mu było i opowiada, że jak Jaki zostanie preziem to Pałac Kultury zburzy i kolumnę postawi.
 • @Zawisza Niebieski 23:09:16
  I jeszcze jedno dla lewaków i totalnych idiotów.
  Gdyby już obowiązywała ustawa o ACTA2 to nie moglibyście sobie zamieszczać zdjęcia Prezydenta Andrzeja Dudy na bez pozwolenia właścicieli zdjęcia.
  Dotarło imbecyle?
  Już rozumiecie za czym głosowała PO w PE.?
 • @Jaromir 23:52:01
  Sraczka trwa, dupa dalej boli.
  Piękne. 8-)))))
 • @kula Lis 67 20:12:12
  not sure I've ever seen anyone as angry to be eating an ice cream as Donald Tusk
  8-)))))))))))
  https://pbs.twimg.com/media/DniNT9qWwAIurNN.jpg
 • @Zawisza Niebieski 20:41:28
  Jakie podpisywanie, takie efekty:)))

  http://bi.gazeta.pl/im/c2/d6/16/z23947202V,Andrzej-Rysuje---FORT.jpg
 • @Zawisza Niebieski 23:09:16
  Sąd Okręgowy w Warszawie uznał,że Jarosław Kaczyński nie musi przepraszać Radosława Sikorskiego za swe wypowiedzi przypisujące byłemu szefowi MSZ "zdradę dyplomatyczną"w związku z działaniami po katastrofie smolenskiej.

  Jak nie idzie, to nie idzie

  https://pbs.twimg.com/card_img/1040539727865290758/EX1JkhTC?format=jpg&name=600x314

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej