Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

3-letnia dziewczynka ukrzyżowana na kuchennym stole

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

RPA. Niewyobrażalne zbrodnie na białych. 3-letnia dziewczynka ukrzyżowana na kuchennym stole i zgwałcona grupowo.

 To, co się dzieje w tym RPA to jakiś koszmar... I nikt tym ludziom nie pomaga.

Żadne organizacje nie krzyczą.       

Lewactwo UE milczy, media milczą

          

 

Trzyletnią dziewczynka została zgwałcona i ukrzyżowana na kuchennym stole na oczach jej rodziców., ... Potem,bestie zamordowały jej ojca (miał podcięte gardło), a jej matka również została zgwałcona i zamordowana.
 
https://suidlanders.org/
 
 
W tym temacie pisalem tu:
 
//antykomunista.neon24.pl/post/145225,zwierzeta
 
 ps.
RPA jest stracone dla świata wymordują białych farmerów potem sami  zdechną z głodu.
Świat białych ludzi się kończy,nastaje czas czarnych bestii. Zbrodnicza mieszanka komunizmu i czarnego rasizmu!
Świat nie reaguje bo nie ma w tym interesu?
 
 
 
 

 

KOMENTARZE

 • Nie dam za tę informację nawet 1 grosza
  nie mówiąc o pięciu.
  Kilka dni temu Chiny de facto "kupiły" Zambię i to jest fakt.
  https://qz.com/africa/1391111/zambia-china-debt-crisis-tests-china-in-africa-relationship/
  https://vz.ru/world/2018/9/21/942676.html

  Faktem jest również to że Chiny są MOCNO obecne w Afryce a ponoć w najbliższej przyszłości będą jeszcze mocniej.
  No chyba że nagle,na przykład z powodu "bestialskich zbrodni na białej ludności", afrykańska ziemia zapali się pod chińskimi stopami.

  PS
  nie ze mną takie numery pchlarzu *1
 • @ikulalibal 12:28:17
  //nie ze mną takie numery pchlarzu *1//
  Wypad gnidziarzu
  WYPAD
 • tylko co ma do tych zwyrodniałych zbrodni
  komunizm ?
 • @interesariusz z PL 13:22:28
  Jak to co? a to że chińscy kapitaliści są komunistami.
 • @interesariusz z PL 13:22:28
  A czym jest rzadzaca ANC
  czy reaguja na zbrodnie w RPA
 • Powątpiewać w prawdziwość informacji
  każe zdrowy rozsądek bo ileż razy można elektryzować publikę ukrzyżowanym trzylatkiem ?
  W 2014 też ukrzyżowano trzylatka https://fakty.interia.pl/raporty/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-wzieli-mojego-3-letniego-chlopca-i-niczym-jezus-zostal-ukrzy,nId,1468505

  Przypominam:źródłem informacji była rzekoma matka chłopca która jak się później okazało podobnie jak red Sakiewicz ma dobre układy z ukraińską bezpieką."Relacje" matki jako pierwszy wyemitował kanał 1 rosyjskiej TV.Po dwu godzinach w związku brakiem jakichkolwiek potwierdzeń faktu wycofał się z informacji i przeprosił odbiorców.
 • @Husky 13:58:39
  Czyli J. Waluś miał rację.
  Że zastrzelił komunistę Haniego
 • @zbig71 14:45:16
  Widać niewiele to pomogło czy zmieniło
  On coś jak Gan-Ganowicz był

  "Nie wiem jak to jest zabić człowieka. Zabijałem tylko komunistów."
 • @Husky 15:10:27
  Polska powinna rozpocząć proces powrotu Walusia do Polski.
  To ostatni żołnierz wyklęty
 • @
  ....zamiast serwować ckliwe, a nie wiadomo czy prawdziwe (znamy z całego świata te fotograficzne ustawki) obrazki - warto zadać sobie trud intelektualnej podróży w czasie i przypomnieć sobie sposób w jaki biali traktowali czarnych przez stulecia - również w Afryce, ale nie tylko.

  Również dotyczy to białych afrykanerów działających w RPA z niesłychanym wręcz barbarzyństwem i okrucieństwem i odczłowieczającą pogardą wobec gospodarzy tej ziemi.

  Można też, a nawet należy poszerzyć tę retrospekcję na cały dorobek białej małpy siejącej pod symbolem krzyża i z imieniem Jezusa na ustach śmierć i zagładę na całym świecie

  Wtedy może łatwiej będzie zrozumieć, że Czarni nie mają żadnego powodu, by dalej tolerować swoich oprawców na swojej ziemi - a że w odróżnieniu od głupich, dodatkowo ogłupionych chrześcijaństwem, Polaczków - robią wszystko, by się zbrodniczej białej hołoty pozbyć takim czy innym sposobem - byle szybko i skutecznie

  Nie dali sobie wmówić, że swoich ciemiężycieli powinni ratować, jak polskie głupki - a wręcz przeciwnie.

  Won! - a jak nie - to nóż, albo sznur!

  Ja jestem za, popieram
 • @Andrzej Tokarski 15:59:10
  ...kilka miesięcy temu bodaj tv Kultura pokazywała kilkuodcinkowy dokument o "misji cywilizacyjnej" białych w Afryce, również w RPA - niczym się to nie różniło od scen z obozów koncentracyjnych, obojętnie: niemieckich czy sowieckich. Tyle, że trwało stulecia, nie kilka lat.

  Myślę, że odpłata się należy - jak wściekłemu psu kij
 • @Andrzej Tokarski 15:59:10
  Czyli zasada zbiorowej odpowiedzialności?
  To stosowane było przez komunistów i nazistów.
  Jasne, że biali wykazywali się strasznym okrucieństwem(patrz belgijskie Kongo), ale w takim razie Polacy każdego Niemca powinni kamieniować
 • @zbig71 15:46:08
  Nie ma w obecnej chwili najmniejszych szans na Jego wolność.
  Oby tylko kiedykolwiek wyszedł z więzienia jeśli już
 • @Andrzej Tokarski 16:06:40
  Dokładnie tak należy się odpłata....
  Tym z Ukrainy,tym z Rosji i tym Niemiec.
  No to do dzielą panie Tokarski wśród tych nacji dzieci sporo jest
  Powodzenia
 • @zbig71 16:11:56
  to takie wojenne prawo odpłaty - przecież oni nie kupili tej ziemi od Czarnych - tylko ją ukradli. Więc powinni zwrócić i wynieść się, a jeżeli tego nie robią - narażają się na zemstę, a nikt chyba nie przypuszcza, że Czarni będą się mścili na zmurszałych trupach wykopanych z grobów...?
 • @Husky
  Zmasakrował Polkę młotkiem i chodzi wolny! 37-letnia Polka, która została brutalnie zaatakowana młotkiem w centrum włoskiego Avellino jest w stanie krytycznym. Jej oprawca został zatrzymany, przesłuchany i... wypuszczony na wolność. Jak podają włoskie media, do ataku doszło we wtorek. 57-letni Włoch najpierw rzucił w stronę Polki serię obelg, po czym ruszył na nią z młotkiem, zadając jej kilka ciosów w głowę. Gdyby nie świadkowie zdarzenia, którzy wezwali policję, Polka mogłaby nie przeżyć. Agresywnego mężczyznę powstrzymał były piłkarz Unione Sportiva Avellino Raffaele Biancolino. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia porzucając młotek. 37-letnia Polka trafiła do szpitala gdzie walczy o życie. Śledczy ustalili, że napastnik to były partner kobiety. Został zatrzymany i przesłuchany i... wypuszczony na wolność, gdyż nie został przyłapany w chwili ataku na Polkę.
 • @Husky 16:20:33
  ...AK odpłacało Ukraińcom - ale też warto wiedzieć, jak wcześniej "polskie pany" przez stulecia (z krzyżem i Jezusem) traktowali ludność ukraińską - analogicznie z poczuciem wyższości i z ostentacyjnie okazywaną niesłychaną pogardą. Ta ukraińska zapiekła okrutna nienawiść nie wzięła się tak całkiem znikąd - zostawiając - na chwilę - na boku inspiracje zewnętrzne i sowieckie i niemieckie

  W miarę nabywanej wiedzy kategoryczność sądów i racji moralnych ulega pewnej sublimacji. Świat czarni białych podziałów jest właściwy jedynie dla lekcji religii i historii na poziomie szkoły podstawowej. Potem - o ile nie boimy się myśleć - nie jest już tak łatwo i przyjemnie - czego i panu życzę

  Więc do dzieła, panie Husky, do nauki
 • @Andrzej Tokarski 16:38:21
  Odpowiem tak
  Różnych lokatorów ma ten nasz Pan Bóg na tej Polskiej ziemi
  Oj różnych
  Dzięki za komentarze
 • Większa kara za zabicie psa lub osy (w Germanii 65 tys euro)
  Polki słyną z naiwności w całej Europie. Tak to jest jak się daje włochatemu, gebelsowi albo jakiemuś śniademu... Polki lubią takich bo mają kasę ale potem się dziwią że chodzą z rozwalonym łbem. Wiadomo Polak lubi sobie wypić i też czasem w mordę da. Ale kocha. Coś za coś. Chciałoby się powiedzieć, Polka... jaka Polka.... Musimy jednak przełknąć wszyscy tę ślinę goryczy jaka pozostała po oddaniu (ponownie) Polski na ćwierć wieku kolaborantom postkomunale i postfolksdojczom. Dla tych kolaborantów wytyczne były jedne, rozgrabić i zwijać Państwo polskie oraz Polskość. ludźmi i ich godnością poniewierano a tacy jak tak kobieta szukali dla siebie lepszego losu. Wielu, stało się alkoholikami również pod mostami i w parkach tzw. Eu zachodniej. Kto nie musiał a nie jest też ograniczony i krótkowzroczny dość szybko potrafi zorientować się, że ten tzw stary Europejczyk wcale nie jest taki bogaty, atrakcyjny, no i jak widać choćby po włochach , taki cywilizowany. Kobieta chciała lepiej ale startowała z pozycji obdartej godności i poprzestała na przeciętnym Włochu a tacy jak widać to tylko krzyczeć potrafią, gdy im nic nie zagraża, a bić się to najlepiej z kobietą. Dawno skojarzyli mi się już jako dzicy lub zagospodarowani bardziej np. Cyganie. Co by to było, gdyby zamiast Polki ofiarą tego psychopaty była muzułmanka. Jakby żydowskie, lewackie media wyły o białej supremacji i zagrożeniu demokracji. Przypuszczam, że niektóre tez nazwałyby go antysemitą. Tymczasem w przypadku białej kobiety to zachowanie jak najbardziej normalne i pewnie powinna się cieszyć, że nie zaatakował jej siekierą. Mam nadzieję, że dyplomacja polska ujmie się za tą kobieta i spowoduje, że bieg sprawy będzie zgodny normami prawnymi i moralnymi. A może to jest dowód na obowiązywanie nowych wartości europejskich.
 • @kula Lis 67 16:33:20
  Czarna wersja Lenina Nelson Mandela i jego żona złodziejka wywalczyli czarnuchom prawo do bezkarnego mordowania białych ... no to mordują.

  Afrykańska wersja marksizmu.
 • @ikulalibal 13:32:41
  Jak to co? a to że chińscy kapitaliści są komunistami
  ikulalibal

  Ta komuniści.... napisz sobie na koszulce milioner i gejzer seksu. I to będzie tak sama prawda jak ta o kitajskich komunistach. Oni maja majątek z łaskawości partii. A w zamian realizują linie polityczną partii/ warstwy rządzącej
 • @kula Lis 67 16:44:32
  KOCHANE PANIE
  jak się wiążecie z takimi facetami to nie bądźcie zdziwione że potem trzeba z dziećmi uciekać po całej Europie

  https://pbs.twimg.com/media/DnQSOsfX4AAe4oV.jpg
 • @Andrzej Tokarski 16:29:09
  Hm z formalnego punktu widzenia tereny kraju równikowego były puste. Sawanna nie potrafi wyżywić populacji równie licznej co pola uprawne. To biali stworzyli tam populację murzyńską żywiąc ją i wykorzystując zarazem. to typowy anglosaski sposób postępowania. Już teraz maja problemy z kanalizacja i wodociągami , a powód to znajdź w necie sam
 • @Andrzej Tokarski 16:38:21
  jak wcześniej "polskie pany" przez stulecia (z krzyżem i Jezusem) traktowali ludność ukraińską - analogicznie z poczuciem wyższości i z ostentacyjnie okazywaną niesłychaną pogardą.

  Polskich skarbie to był odsetek reszta to rodzima ruska szlachta typu kniaź Jarema. Jak Korona odbierała od Litwy Ukrainę to odbierała ruiny i pobojowiska. Czemu nastąpiła ewakuacja ludności ruskiej na bezpieczne polskie tereny Korony? a bezczelnie zwane dziś ukraińskimi
 • @Husky 16:48:35
  Tak było i tak nadal być powinno.
 • @kula Lis 67 16:58:11
  Ciekawe komentarze na portalu Wolne Media pod tym wpisem

  https://wolnemedia.net/3-letnia-dziewczynka-ukrzyzowana-na-kuchennym-stole/
 • @kula Lis 67 16:58:11
  We Francji Marine Le Pen skierowana na badania psychiatryczne za pokazywanie zbrodni islamskich. Islamscy zbrodniarze kierowani na te same badania
  Poprosimy jo eden wielki kaftan dla, jak to mówił Kisiel, excusez le mot, starej kurwy Francji...
 • @kula Lis 67 16:58:11
  Łżemedia tego nie powiedzą, ale "Zagranica" się skończyła.
  Polskę i Węgry poparło już nieoficjalnie 10 krajów. Ujawniła się z poparciem właśnie Bułgaria. To dlatego to nagłe niespodziewane zatrzymanie oszalałych urzędników unijnych.
  Dotarło jak to się wizerunkowo skończy.
 • @kula Lis 67 16:44:32
  Szwecja: 30-letnia Somalijka, która podczas kampanii wyborczej nie wypowiedziała ani jednego słowa po szwedzku, została wybrana do parlamentu

  https://pbs.twimg.com/card_img/1043028320902729728/9VWmiQmi?format=jpg&name=600x314
 • @gnago 16:49:05
  // Oni maja majątek z łaskawości partii. //

  Zapamiętaj sobie chrabąszczyku że na tym łez padle każdy w miarę duży majątek powstał z łaskawości rządzących .Nie ma innych fortun niż te powstałe dzięki polityce.I Morgan i Oppenheimer i Baruch i pozostali mogą zaświadczyć
  A jeśli ktoś powiedział ci co innego to po prostu zakpił z ciebie.Zauważył twą nieporadność i darł łacha .
 • @Andrzej Tokarski 16:29:09
  Czyli odpowiedzialność zbiorowa.
  Wiadomo, gdzie są jej korzenie.
 • @Husky 16:18:00
  Nie ma, bo takie mamy władze.
  Angole dawno by swego zabrali
 • @zbig71 18:32:52
  Masz w 100% racje
 • @gnago 16:57:35
  przeczytaj sobie chłopcze "Wyklęty lud ziemi" - zanim zaczniesz się wypowiadać. Pustą sawannę masz w głowie
 • @Husky 17:11:33
  Eurofaszyści z LIBE stosują metody stalinowsko-nazistowskiej propagandy. I znowu jakaś durna komisja z Eurokołchozu przyjeżdża nażreć się na nasz koszt...Przyjeżdżają chyba nawet częściej niż kiedyś wysłannicy Chruszczowa i Breżniewa. Gdybym musiał wybierać - rezygnacja z reformy sądownictwa czy rezygnacja z UE- wybieram rezygnację z UE. Zaczęło się od jakiejś komisji czy komedii weneckiej, potem insze jakieś, teraz libe . One się tam jak króliki mnożą nie nadążam. Wytłumaczenie jest proste - eurolewactwo nie nadaje się do uczciwej, pożytecznej pracy, dlatego wymyśla kolejne bzdurne komisje, aby żyć na koszt podatników.
 • @kula Lis 67 19:30:41
  Policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o atak na synagogę w Gdańsku. W trakcie modlitwy miał wybić szybę w oknie. P. A. Duda nazwał atak barbarzyństwem.

  Radom. Kompletnie pijany mężczyzna włamał się do fary. Plaga włamań do kościołów i obiektów kościelnych.
  I co i cisza!
 • @Andrzej Tokarski 19:20:55
  Odnosze wrazenie, ze dla Pana Afryka to calosc, w dodatku czarna.
  Autor "wykletego ludu ziemi" F.Fanon oscyluje miedzy Francja a krajami Maghrebu, jego wizja walki o wolnosc Algierii nijak ma sie do sytuacji z RPA.
  Burowie byli tam pierwsi, przez 300 lat z dziada pradziada stworzyli nowoczesne i bogate panstwo walczac z zachlannymi na diamenty angolami.
  Ten "wyklety lud ziemi" rodem z RPA mniemam, niedlugo przeksztalci ziemie zagrabiona Burom wlasnie w pustynna sawanne. Zamiast czytac dyrdymaly algierskiego/francuskiego murzyna niech Pan sobie obejrzy reportarze o sytuacji w Rodezji. Slyszal Pan o tryliarderach z Zimbabwe, co za bochenek chleba placili taczka banknotow? Caly ten wspanialy CZARNY cud gospodarczy wygenerowal R.Mugabe, krol "wykletego ludu ziemi" z Rodezji dla odmiany.
 • @Husky 16:52:33
  https://pbs.twimg.com/media/DnfUkxzX4AAPI9t.jpg
 • Andrzej Tokarski
  "Oni są komunistami, którzy zniszczą ten wspaniały kraj. Zmarnują to wszystko, co zostało z takim trudem zbudowane przez Białych. Boli mnie, że to wszystko zostanie zniszczone w imię utopii wielorasowego społeczeństwa, która się tu nigdy nie spełni. Chcieli wolności i demokracji. Za parę lat wolność i demokracja będą jedynymi rzeczami, jakie będą tu mieli”.
  Zamiast czytac durnowatych murzynow niech Pan lepiej poczyta Wielkich Polakow, powyzej cytat jednego z nich.
 • @ikulalibal 17:39:22
  To skoro wiesz , po co bzdury wypisujesz ? za judaszowe srebrniki czy atak pomroczności jasnej wywołujący womitacje nasiąkniętego organizmu propagandą? I jeszcze ta żałosna dydaktyka rodem spod budki z piwem
 • @marek13 23:52:30
  Dokąd zmierza ludzkość?
 • @gnago 07:03:58
  Czarni przywykli do dostawania wszystkiego za darmo to zaczęli rozrabiać.
 • @Husky 16:52:33
  Art. 202.

  §3. Kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, przechowuje lub posiada albo rozpowszechnia lub PUBLICZNIE PREZENTUJE treści pornograficzne z udziałem małoletniego albo treści pornograficzne związane z prezentowaniem przemocy lub posługiwaniem się ZWIERZĘCIEM, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

  Skopiowałem to sobie i zgaszam do prokuratury. Być może tobie nic nie zrobią (zagranica... choroba psychiczna), ale NEon będzie miał kłopoty....
 • @Husky
  Lekarz czy inżynier? Tak wygląda ubogacenie kulturowe we Francji. Goły czarnoskóry pobił kobietę. WIDEO

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kMTMxNy9wLzIwMTgvMDkvMjIvODI1LzQ5OS9hZmQ0MzhkZDZjZjM0MDg4OGI4ZTRmZmFjZjM2ZThlNS5qcGVn.jpeg

  https://twitter.com/twitter/statuses/1043148508432424960

  Polityka sprowadzania do Europy tłumów „inżynierów” i „lekarzy” przynosi spodziewane efekty. Tym razem goły murzyn pobił kobietę we Francji. Jak widzimy na filmie zamieszczonym na Twitterze kompletnie nagi czarnoskóry mężczyzna zaczepia białą kobietę i uderza ją w twarz.
  Następnie leżąca na ziemi kobieta jest kopana przez imigranta w głowę. Po chwili pojawia się policja i czarnoskóry mężczyzna zostaje aresztowany. Na podstawie tego krótkiego filmu nie jesteśmy w stanie stwierdzić, jaki był powód ataku gołego czarnoskórego mężczyzny na kobietę. Możliwe, że Francuzka nie zgadzała się z którąś z teorii lekarza/inżyniera nt. budowy mostów czy też leczenia rzadkich chorób układu oddechowego.

  Ps....Murzyn ze zwisającą maczugą.Normalny obraz w Europie zachodniej. Żałosne francuziki. Pozostanie im oglądanie w piwnicach filmów z Jeanem Gabin, Bardotką, Jeanem Maris, albo Luis de Fune'sem, na nich zobaczą francuską Francję, przed przehandlowaniem.
 • @kula Lis 67 19:36:22 to
  Musi być znachor. Francuzi są niedostosowani..Murzyn był w stroju narodowym-przyjechał w spódniczce z bananów ale zjadł ją bo wypłata socjalu się opóźniła.Chciał pożyczyć spódniczkę od bogatej francuski-ale ona chyba nie rozumiała po murzyńsku?A to jedynie skromny przedsmak. Kiedy poczują, że osiągnęli masę krytyczną, to rozpętają tam piekło. A czego oczekiwać od goryli? Toć to dzikie zwierzę i co robi wolny na ulicach miasta?, żadne zoo go nie szuka?
 • @SZS 14:28:12
  jaka to jednostka chorobowa ?
  Ty się kolego lecz

  To zdjęcie z FB i TT powielane setki razy od tygodni
  Czy Zakład Karny pomieści tych wszystkich
  Tak ciebie jako prawnika pytam.
  A w domu jest ok.
 • @kula Lis 67 19:36:22
  Uwazaj
  ORMO czuwa
  Te zdjecie to porno i przemoc

  Art. 202.

  §3. Kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, przechowuje lub posiada albo rozpowszechnia lub PUBLICZNIE PREZENTUJE treści pornograficzne z udziałem małoletniego albo treści pornograficzne związane z prezentowaniem przemocy
 • @SZS 14:28:12
  Tu masz adres przestępców, a i Wykop.pl też będzie miał problem bo tam takich zdjęć są setki
  Powodzenia

  https://twitter.com/furia_poland
 • x
  O coraz bardziej tragicznej sytuacji ludności białej w RPA, wiadomo od dawna. Sytuacja jest tylko gorsza.
  Nikt bez sensu nie pcha się na syberię. Skoro fajnie jest na syberii, to jak musi być w RPA?
  Jak czytam niektóre komentarze, to wyeksportowałbym ich do zach europy. Gdy za kilka lat poderżną im gardła i cała reszta przyjemności, napewno pochwalą, że to odwet za kolonializm i słuszna rekonkwista.
  Mam cały czas nadzieję, że nie u nas.
  Nawet zdradziecka polityka i wpuszczanie milusińskich przez PIS w chwili obecnej, zostanie w końcu zatrzymane.
  Gorzej oczywiscie będzie coś zrobić z syfem, który przelazł.
 • @Torin 20:37:29
  Jeśli taki czarny skurwiel ma już ważny paszport francuski,niemiecki bądź włoski to sprawa nie jest taka prosta by ich zatrzymać
  pzdro
 • @Husky 20:43:53
  Jest, tylko to niezgodne z "prawem międzynarodowym". Pisałem o tym, że to się tak skończy lata temu.

  Tylko nie masz racji. Większość elementu niebezpiecznego w kraju narazie nie posiada "papierów francuskich".
  Zamierzam przy najbliższej okazji, zadzwonić na policję i zobaczyć co się stanie.
  Chcę zobaczyć jak dzielnie przyjeżdża, polski radiowóz i legitymują gnojka. Zesrają się pudle, czy nie? Czy oni ich chociaż legitymują???

  Nie mój drogi 2/3 jest "legalnie", bo albo "student", albo "partner" polki, albo "uchodźca".
  Cały czas stosunkowo niewielka grupa jest na papierach "szengen", ale rośnie - fakt.
  I Pisiaki nie wiedzą, nie widzą, a oficjalnie - nie wpuszczają. Trzy małpki.
 • @Torin 21:21:50
  Dziwna sprawa, rządowa strona

  https://migracje.gov.pl/
  już od tygodnia jest wyłączona. Ilu imigrantów ściąga do Polski PiS poza wiedzą i zgodą Polaków?
 • @Husky 20:43:53 Czy to szczyty cywilizacyjne ?
  A co tu zaskakującego, ledwie zszedł z drzewa w buszu i nagle znalazł się w Paryżewie. To raczej ludożerca z buszu niż inżynier czy lekarz, choć zawsze można się pomylić. W Polsce taki "lekarz" czy też "inżynier" zostałby odpowiednio przez męską część społeczeństwa potraktowany.... Tyle, że nasze media by rwały szaty nad takim klasycznym przypadkiem rasizmu, faszyzmu i innych -izmów razem wziętych....Za chwilę PiS też nas tak ubogaci ciapakami i będzie jak we Francji! A ten co nagrywał telefonem to chyba ze strachu nie potrafił dobrze nagrać zdarzenia. Szkoda Francji, Niemiec-całej Europy. A politycy unijni także z polskimi widzą zagrożenie mityczne w Rosji.
 • @Husky 20:43:53
  Przynajmniej widać było, że nie ma pasa szahida...
 • Nie wolno nam pozwolić żeby zło opanowało ŚWIAT!!!
  https://pbs.twimg.com/media/DnyLJumXsAA-T1O.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej