Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Wielki naród staje w obronie swej suwerenności

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent USA Donald Trump podczas sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ powiedział że "w Polsce wielki naród staje w obronie swej niepodległości, bezpieczeństwa i suwerenności".

Pamiętacie hejt na Prezydenta Andrzeja Dudę z zeszłego tygodnia? Że spotkanie z Prezydentem Trumpem bez znaczenia? Że nie dostał krzesła ,że to ignorancją etc.
Właśnie na forum ONZ zdecydowanie i mocno Prezydent USA Donald Trump wymienia tak ważne sprawy, jak niezależność energetyczna Polski i państw regionu, rozwój i krytykuje Niemcy za Nords Stream 2!!!

 

Prezydent USA Donald Trump  podczas sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ powiedział, że Stany Zjednoczone udzielą w przyszłości pomocy zagranicznej jedynie tym, którzy je szanują, i tym, którzy są przyjaciółmi USA.

        
 
Marzenia narodów są tak różnorodne, jak one same; jak Indie, Arabia Saudyjska, Izrael, Polska, w której wielki naród staje w obronie swej niepodległości, bezpieczeństwa i suwerenności

- mówił prezydent USA. Skrytykował także Niemcy za budowę Nords Stream 2 i współpracę z Rosją.

Wraz z budową Nord Stream 2 Niemcy staną się całkowicie zależne od rosyjskiej energii

- stwierdził Trump.

Donald Trump podczas sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ zaznaczył także, że USA pracują z krajami Zatoki Perskiej, by utworzyć regionalny sojusz. Dodał, że Stany Zjednoczone odpowiedzą, jeśli w Syrii użyta będzie broń chemiczna.

Prezydent oświadczył, że sankcje nałożone na Koreę Północną pozostają w mocy.

Trump zaapelował, by świat izolował reżim w Iranie. Powiedział, że "Okropne" porozumienie w sprawie programu nuklearnego było gratką dla irańskich przywódców.

W swoim przemówieniu zaznaczył także, że USA odrzucają ideologię globalizacji. Podkreślił znaczenie potęgi gospodarczej i militarnej Ameryki i odrzucił "globalne zarządzanie".

Prezydent powiedział też, że Międzynarodowy Trybunał Karny "nie ma żadnej prawomocności".

Stany Zjednoczone udzielą w przyszłości pomocy zagranicznej jedynie tym, którzy je szanują, i tym, którzy są przyjaciółmi USA - zaznaczył Donald Trump i dodał, że USA nie podpiszą międzynarodowego paktu w sprawie migracji, bo poszczególne kraje powinny prowadzić w tym zakresie własną politykę. Przywódca USA zapowiedział ograniczenie do 25 proc. amerykańskiego wkładu w operacje pokojowe.

Prezydentowi Andrzejowi Dudzie, którego wystąpienia na forum ONZ zaplanowane są na środę, towarzyszą m. in. Szef Gabinetu Prezydenta K.Szczerski, Szef BBN_PL Paweł Soloch, Szef MSZ_RP Jacek Czaputowicz oraz Amb.RP  Joanna Wronecka.

        

 

 Twitter.Polsat.TVP.Onet.

KOMENTARZE

 • Domyślałem się, że tak się stanie.
  "Skrytykował także Niemcy za budowę Nords Stream 2 i współpracę z Rosją."

  Teraz wielki naród niemiecki musi udać się na konsultacje, na Kreml.
 • A ty Husky
  już dostałeś orgazmu po komicznym, pełnym kłamstw wystąpieniu tego biednego Donalda...
  Przecież on nic nie znaczy. Cieszy się, że udało mu się przeżyć kolejny dzień.
  Ale podniecaj się na zdrowie. Tylko co na to twoja partnerka/partner? :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:50:00
  Polska w izolacji
  Tylko tyle
  pzdr.
 • @Husky 18:54:19
  Polską bawią się jak piłeczką. Ktoś rzuci, ktoś kopnie... Plażówa.
  A pisiorki się masturbują :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:02:57
  No nie , oni mają kota .Salut :)))
 • @Husky
  Wielki Naród , Indianie ?. :)))
 • @Repsol 19:14:59
  Podejrzewasz ich o tę, no... zoo(coś tam)?
  To byłby njus :))))
 • Czyż nie zostało powiedziane "Naród głupi wzystko kupi"
  Dyplomacja to jest umiejętność powiedzenia komuś "spadaj dziadu" tak by ten cieszył się na ciekawą wycieczkę. Tę lekcję dyplomacji uzyskał Duda.

  Jak wiiemy Trump ma dość twarde stosunki z Unią. Zaraz po wyborach odwiedził Polskę, gdzie go przywitano owacyjnie, po czym pojechał do krajów zachodnich, gdzie przywitanie było znacznie chłodniejsze. Mając pożytecznego idiotę ugrywa sprawy amerykańskie chwaląc Polskę, osamotniony kraj w Unii. 27:1 to nasza pozycja. Słowa nic nie kosztują. Działania już tak, na razie są tylko słowa, po to by Unii dyplomatycznie utrzeć nosa, zaś co do efektów, mamy wypowiedzi ludzi z NATO.

  Duda popełnił kilka oczywistych gaf: zdjęcie z przywitania, gdy Duda w miejscu amerykańskiej pierwszej damy, czyli o najniższej pozycji w tej czwórce. Zaproponowanie wazeliniarskiej nazwy "Fort Trump". Może spragnionego pustej chwały "zwykłego posła" "człowieka wolności PiSowskiej gazetki" by to rozradowało. Bo zera zawsze lubią pusty poklask, ale nie prezydenta USA.

  Ale naród głupi przecież wszystko kupi.
 • @Zawisza Niebieski 20:21:35
  Może jutro coś ciekawego wyniuchasz
  Będzie wielkie przyjęcie
  Ciekawe ,może braknie miejsca przy stole dla Prezydenta
  Poczekaj
  Trauma ma tu znaczenie, ale weź się w garść
  Jutro też jest dzień

  https://twitter.com/prezydentpl
 • My. Już są amerykany
  Takie piękne gwarancje jak w 39 roku.
  Ładnie, Trump rzucił kość i powiedział do Dudy
  Noga,!!!
  No jasne że zapowiedział, ustawą 447, jaką podpisał w Czerwcu.
  Na pewno nas nie opuści, dopóki nie wysramy 300mld $ dla syjonistów.
  Brawo Jasiu
 • @Talbot 18:39:08
  Tyle osób, w tak debilny sposób starało się podważyć wizytę Prezydenta Andrzeja Duday w Waszyngtonie.
  Tydzień później wychodzi Prezydent Donald Trump i przed przywódcami z całego świata mówi o polskim bezpieczeństwie energetycznym i chwali Polskę.

  https://pbs.twimg.com/media/Dn8-JqcXoAA56cp.jpg


  Tyle z tego hejtu!
  Jak nie idzie, to nie idzie
 • Pytanie do geopolityków
  Dlaczego
  """Wraz z budową Nord Stream 2 Niemcy staną się całkowicie zależne od rosyjskiej energii """ ???


  Przed budową są nie zależne a po budowie będą zmuszeni do czegoś czy raczej powiększyli swoje możliwości wyboru dostawców?

  Proszę o jakieś zdroworozsądkowe wyjaśnienie
 • @zbig71 20:31:43
  Przez. Trump mówił w ONZ:

  - każdy kraj powinien sam decydować o migrantach
  - Polacy to wielki i dumny Naród, uniezależniający się od Rosji
  - Polska buduje rurociąg Baltic Pipe
  - Niemcy uzależniają się od Rosji
  - USA pomogą tylko przyjaciołom a nim jest Polska

  W TVN cicho sza.

  Zatkało ich ?
  Są w szoku. Czekają na instrukcje z Berlina ?
  Ze złości zdretwialy języki ?
  Niewygodna prawda ?

  Przeciętny leming jest utrzymywany w przekonaniu, że Kaczyński knuje z Putinem przeciwko dobrym wujkom z UE i cioci Angeli
 • @Zbigniew Jacniacki 20:34:26
  To bardzo proste
  Jak pań bierze gaz z FR, to jest pań uzależniony.
  Jak od USA to jest to dywersyfikacja zasobów energetycznych.
  I gazeta wyborcza i gazeta polska(¿?????!!!!!) mówią tym samym zdaniem!!!
 • @Husky
  Odkryto tajny dokument ONZ! Polska triumfuje, Merkel się wścieka...i knuje z targowicą. Arkadiusz Mularczyk oraz Józef Menes dotarli do nieznanego do tej pory dokumentu ONZ dotyczącego reparacji wojennych. Deklaracja rządu PRL z 1969 r., która się w nim znalazła, świadczy o tym, że Polska nie zrezygnowała z praw do odszkodowań wojennych od Niemiec twierdzą. Jak podkreślają Mularczyk i Menes, istniało dość powszechne przypuszczenie, iż była to deklaracja, w której rząd PRL potwierdził we wrześniu 1969 roku na forum ONZ zrzeczenie się przez rząd Bolesława Bieruta praw do odszkodowań wojennych od Niemiec w sierpniu 1953 r. Z ich analizy wynika jednak, że oświadczenie z 1969 roku, które znalazło się w dokumencie ONZ nie potwierdza stanowiska z 1953 roku, a wprost przeciwnie stanowi jego zaprzeczenie. Dokument ONZ z 1969 r. zawiera odpowiedzi kilkunastu państw, w tym Polski, na zapytanie Sekretarza Generalnego organizacji w sprawie przygotowania studium określającego kryteria odszkodowań wojennych oraz zasady odpowiedzialności za zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciw ludzkości.

  Nie tylko odpowiedzialność karna.

  “Rząd PRL w swej odpowiedzi postulował, aby kwestia odpowiedzialności za zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciw ludzkości nie ograniczały się do odpowiedzialności karnej wobec sprawców takich zbrodni, ale aby w dokumencie ONZ ująć również zasady odpowiedzialności materialnej agresora za szkody wojenne” zaznaczyli w oświadczeniu przekazanym PAP, Menes i Mularczyk.

  “Rząd Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej uważa, że kwestia odpowiedzialności za zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości nie może być ograniczona do uregulowania problemu samej odpowiedzialności karnej osób winnych takich zbrodni, i że zasady odpowiedzialności cywilnej za szkody spowodowane w konsekwencji zbrodni wojennych i zbrodni przeciwko ludzkości również powinny być określone w stosownym dokumencie Narodów Zjednoczonych” – czytamy w dokumencie ONZ dostępnym na stronie internetowej biblioteki NZ im. Daga Hammarskjolda pod adresem: http://dag.un.org/handle/11176/304666.

  Jak w nim zaznaczono, “odpowiedzialność wynikająca ze zbrodni wojennych i zbrodni przeciwko ludzkości obejmuje następujący zestaw elementów: ściganie osób winnych tych zbrodni; zadośćuczynienie dla ofiar tych zbrodni”.

  “W końcowej części dokumentu przedstawiono zasady określania odszkodowań wojennych oraz wymieniono kategorie osób uprawnionych. Rząd PRL stwierdził również, iż odszkodowania za zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciw ludzkości nie mogą być rozpatrywane na podstawie ustawodawstwa agresora, lecz na podstawie przepisów międzynarodowych” poinformowali Menes i Mularczyk. Doradca Lecha Kaczyńskiego, gdy ten pełnił funkcję prezydenta Warszawy, b. burmistrz Żoliborza Józef Menes oraz poseł PiS Arkadiusz Mularczyk zaznaczyli, że w czasie prac w 2004 r. w Zespole Doradców prezydenta Warszawy śp. prof. Lecha Kaczyńskiego nad raportem o stratach wojennych Warszawy pojawiła się informacja dotycząca dokumentu Rady Gospodarczej i Społecznej oraz Komisji Praw Człowieka ONZ z 24 listopada 1969 r.

  “Ze względu na wagę tego dokumentu zwróciliśmy się do PISM (w którego wydawnictwie ten dokument został tylko opisany – PAP), Ośrodka Informacji ONZ w Warszawie, Stałego Przedstawicielstwa RP przy ONZ, oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych o przekazanie Zespołowi Doradców Prezydenta Warszawy kopii dokumentu. Niestety, każda z wymienionych instytucji wskazała na różne powody wykluczające możliwość zrealizowania prośby” czytamy w oświadczeniu.
  Jak zaznaczyli, na przełomie 2005 i 2006 roku Zespół Doradców Prezydenta Warszawy ds. strat wojennych Warszawy zakończył działalność i sprawa nie została wówczas wyjaśniona. Ze względu na wznowienie dyskusji o ewentualnych prawach Polski i jej obywateli do reparacji oraz odszkodowań wojennych Menes ponownie zwrócił się pod koniec sierpnia br. do Stałego Przedstawicielstwa RP przy ONZ z prośbą o “przesłanie dokumentu o sygnaturze E/CN.4/1010 będącego odpowiedzią Rządu PRL z dnia 27 września 1969 roku na notę Sekretarza Generalnego ONZ w sprawie karania zbrodniarzy wojennych”.

  “Tym razem, inaczej, niż dwanaście lat temu, Stałe Przedstawicielstwo RP przesłało dokument. Nosi on tytuł ‘Kwestia karania zbrodniarzy wojennych oraz osób, które popełniły zbrodnie przeciw ludzkości'” – czytamy w oświadczeniu Menesa i Mularczyka. Jak dodali, oświadczenie to nigdy nie zostało też opublikowane w Monitorze Polskim oraz w Dzienniku Ustaw.

  Impuls dał Kaczyński.

  Podczas lipcowej konwencji Zjednoczonej Prawicy szef PiS Jarosław Kaczyński wyraził opinię, że Polska nigdy nie otrzymała odszkodowania za gigantyczne straty wojenne, których “tak naprawdę nie odrobiliśmy do dziś”. Zgodnie z ekspertyzą Biura Analiz Sejmowych w sprawie reparacji wojennych, zasadne jest twierdzenie, że Polsce przysługują od Niemiec roszczenia odszkodowawcze. Natomiast z opublikowanej wcześniej opinii zespołu naukowców Bundestagu wynika, że polskie roszczenia reparacyjne są bezzasadne. Szef MSZ Witold Waszczykowski odnosząc się we wrześniu, w rozmowie z PAP do sprawy reparacji od Niemiec, ocenił, że “kiedy będziemy mieli jasność, co do kwestii prawnej, strat ludzkich, gospodarczych, to trzeba będzie te elementy osadzić w pewnym kontekście bieżącej polityki międzynarodowej, bilateralnej polityki polsko-niemieckiej i to wymaga decyzji daleko wykraczającej poza MSZ”. W połowie września Biuro Analiz Sejmowych opublikowało prace nad ekspertyzą dot. możliwości dochodzenia przez Polskę od Niemiec odszkodowań za szkody wyrządzone w trakcie II wojny światowej, o którą wnioskował poseł PiS Arkadiusz Mularczyk. Zasadne jest twierdzenie, że Rzeczypospolitej Polskiej przysługują wobec Republiki Federalnej Niemiec roszczenia odszkodowawcze, a twierdzenie, że roszczenia te wygasły lub uległy przedawnieniu jest nieuzasadnione brzmi treść opinii BAS ws. reparacji wojennych.

  Ps..W 2008 roku oddał Rząd PO/PSL z Tuskiem na czele wszystkie oryginalne dokumenty (lub znaczną większość) zbrodni niemieckich na terenie Polski i Kresach. Niemcy te dokumenty w przeważającej większości zniszczyli. Były zapytania poselskie do IPN dlaczego? Kto? i Kto jest odpowiedzialny? odpowiedzi brak!
 • @Husky 20:40:18
  Piesku, daj już se spokój...
  Przecież już nikt po tych cysternach wazeliny co ostatnio wylałeś nie traktuje cię poważnie.
  A pomyśleć, że jeszcze do niedawna sam traktowałem cię poważnie, tak z przymrużeniem oka ale poważnie...
  Żal...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:52:13
  Różnijmy się pięknie
  Bo na tym życie polega
  A to tylko polityka, nic więcej
 • @Husky 20:40:18
  Akurat TVN to nurt lewicowego żydostwa, Tramp trzyma z sykonistami
  Tramp poklepał polaczków po pleckach , więc Pisiaki chodzą z orgazmem w oczkach.
  Podobnie było we władzach lat 30tych.
  Jak się skończyło-wiemy
 • @Husky 20:55:20
  Może ty uprawiasz politykę, ja tylko publicystykę.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:58:19
  To jest mój inny punkt widzenia świata i rzeczywistości
  Tyle
 • @zbig71 20:43:09 To bardzo proste Jak pań bierze gaz z FR, to jest pań uzależniony.
  Jak od USA to jest to dywersyfikacja zasobów energetycznych.
  I gazeta wyborcza i gazeta polska(¿?????!!!!!) mówią tym samy zdaniem!!!...."


  Rozumiem wątek propagandowy.
  Ale teraz Niemcy tez biorą gaz od Rosji .

  W dalszym ciągu nie rozumiem,dlaczego budowa gazociągu Nord Stream 2 ma uzależnić Niemcy od Rosji?
  W jaki sposób ta inwestycja uniemożliwi kupowanie gazu od innych dostawców?
 • @Husky
  Podczas wywiadu, rabin ujawnia szokującą prawdę! Usiądźcie… [WIDEO]

  https://hnews.pl/wp-content/uploads/2018/08/zydz-800x445.jpg


  Szokujący wywiad rabina Abe Finkelsteina. Aby nie zostać posądzonym o stronniczość zamieszczamy wideo z tego wywiadu aby każdy mógł sobie wyrobić własny osąd na ten temat…Bez ogródek mówi o gojach służących żydom, o świętach żydowskich, o systemie finansowym, który daje im władzę na całym świecie. Nawet nie polemizuje z doktryną Holocaust. Światowa encyklopedia z roku 1934 pisze, że w całej Europie było 3,5 mln żydów. On twierdzi, że jest inaczej. Doskonale wspiera tzw. przemysł Holokaust. Wywiad jest szokujący, otwarty. Rabin wie, że żadna telewizja głównego nurtu nie odważy się nagłośnić jego słów.
  Reprezentuje międzynarodową finansjerę, która w 1913 roku przejęła władzę nad centralnym bankiem USA i nad dolarem. Mechanizm jest prosty: jeżeli państwo chce mieć dolary na wydatki, musi je pożyczyć od prywatnego bankiera czyli od FED. Przez wiele lat odsetki od pożyczonych dolarów, który powinien być własnością narodu, wynosiły 10-15% rocznie. Ciekawe fakty przekazuje o kierunku, w którym zmierza świat. Ameryka ma być „pustynią”. Cały wysiłek kierują w stronę Chin i Indii. Jak myślisz, czy wywiad został wyreżyserowany, zmyślony? Czy słowa wypowiedziane przez rabina są teatrem kłamstw? Musisz się sam przekonać…Poniżej prezentujemy ten wywiad:

  https://youtu.be/pRWD2X7aV5w
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:58:19
  //Może ty uprawiasz politykę//

  To czystej wody hejt motywowany polityką.
 • @Husky 21:04:29
  //To jest mój inny punkt widzenia świata i rzeczywistości//

  To skąd ty żeś się urwał?
  Z palmy w TelAvivie? :)))
  Czy może z tej plastikowej na rondzie de Gaulla? Bo na Szmulkach palmy nie rosną :))))))))))
 • @reflexión 21:41:07
  serio?
  wow
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:49:27
  Nie wiem
  Nie jestem ze Szmulek
  pzdr.
 • @Husky 21:52:18
  Ale blisko, co za różnica? Na całej Pradze nie widziałem wolno rosnącej palmy :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:57:57
  Lubię palmę za to że jest uroczo absurdalna i nie interesuje mnie jej wydźwięk tylko jej absurd.
 • @Husky
  Polecam niebieskiemu te jego 27:1 i co niektórym zapoznanie się z radosną "tfurczością" dwóch panów żydowskich lewaków: Richard Nicolaus Coudenhove-Kalergi i Altiero Spinelli (ma nawet swoją aulę w PE). Rozjaśni w główce, da do myślenia w temacie jewrokołchozu czyli UE..
 • @kula Lis 67 22:14:28
  8-))))))
  pzdr.
  ps.
  Coś za dużo Barei ostatnio.............
  w życiu "publicznym" tego blogera
 • @reflexión 21:41:07
  Bum !!!!!
  POzamiatane

  Światowej klasy skrzypaczka Lana Laro dla NYT: "Polska i Węgry nie są demokratyczne. Są to państwa autorytarne, rządzone przez dyktatorów. Całe honorarium z koncertu w Metropolitan Opera House przeznaczam walkę z reżimami Kaczyńskiego i Orbana"


  https://pbs.twimg.com/media/Dn9mLqHXgAAASOc.jpg
 • @kula Lis 67 22:14:28
  Widzisz Kula lis, że są ludzie, którzy wiedzą, że mozna spokojnie żyć nie będąc lemingiem jakiejś partii w tym "żydowskich prawaków". Są ludzie, co potrafią przeczytać tekst pisany przez propagandzistę tej czy innej opcji i z tego odsiewając ziarno od plewów wyciągnąć pożyteczne wnioski. A są tacy, co ociiemniali PR-em nie potrafią niczego przeczytać prócz PR-oeskiej papki dla niemowlaków umysłowych. Zrobili ci pranie mózgu i dziwisz się, że są na świecie jeszcze ludzie myślący. Jeśli uważasz że USA nie jest jewrokołchozem, toś stracony dla domeny ludzi myślących. Nie na darmo mówi się o USraelu. Dziś patrioci Izraela z PiS wciągają nas w zależność od US jewrokołchozu a ty z nimi ciągniesz ten sznur.
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15379011131d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
  Na mocne wystąpienie Trumpa odpowiedział (kryptopedał, gerontofil i "mąż babci) Emmanuel Macron. Jak? Potępił... nacjonalizm! Niezwykle wyraziste, zaczepne i dosadne przemówienie Donalda Trumpa na forum ONZ zaskoczyło nawet jego najzacieklejszych wrogów. I to tak bardzo, że nie wiedzieli, jak na nie odpowiedzieć. Spróbował prezydent Francji Emmanuel Macron. Ale choć bardzo się starał zgrywać "twardziela", nie udało mu się wyjść poza politycznie poprawne banały...Jako główny problem świata Macron uznał... nacjonalizm. Stwierdził, że zawsze prowadzi on do porażki. Zaznaczmy tu, że europejska lewica za "nacjonalizm" uznaje wszelkie przejawy patriotyzmu i polityki suwerennościowej... Natomiast właściwy nacjonalizm określany jest jako "faszyzm" lub "nazizm". Macron ostrzegł też, że unilateralizm i podziały w Radzie Bezpieczeństwa ONZ mogą doprowadzić do tego, że ONZ będzie "symbolem bezsilności", i światowi przywódcy muszą temu zapobiec. Prezydent Francji wezwał do budowania "nowego ładu światowego z ludzką(czytaj lewacką, pedaską, etc..) twarzą". Powiedział, że podczas szczytu G7 w 2019 r., któremu przewodzić będzie Francja, priorytetem będzie walka z nierównościami. Oświadczył, że jego pragnieniem jest, by grupa ta otworzyła się na nowych członków i "głęboko zmodyfikowała swój format". Nie wymienił jednak państw, które jego zdaniem powinny dołączyć do tego klubu. Macron próbował też dokuczyć Waszyngtonowi i Jerozolomie. Zaapelował, by nie podpisywać porozumień handlowych z państwami, które nie respektują porozumienia klimatycznego z Paryża. Pytał też: "Co może rozwiązać kryzys między Izraelem i Palestyną? Nie jednostronne inicjatywy, nie deptanie słusznego prawa Palestyńczyków do (...) pokoju. Nie ma wiarygodnej alternatywy dla rozwiązania dwupaństwowego". Odniósł się również do wypowiedzi prezydenta USA Donalda Trumpa, który w swym wystąpieniu w ONZ wezwał wszystkie kraje do izolowania Iranu. "Co pozwoli uregulować sytuację w Iranie? (...) Prawo silniejszego? Presja jednego? Nie!" - podkreślił, wzywając do unikania "rozwiązań jałowych".


  Ps...I jak się odnieść do słów prezydenta Macrona. Myślę, że jest zabawnym Piotrusiem Panem, któremu babcia/żona nie pozwoliła dorosnąć. A swoją drogą, jedynym, poważnym i szanowanym politykiem, z którym liczył się świat był gen. Charles de Gaulle. Tylko gdzie temu pięknisiowi do mistrza. Apel do Ameryki już nigdy już nie wyzwalajcie żabojadów! Każdy kraj ma takiego przywódcę na jakiego zasługuje. Tak nieudanego prezydenta, Francja dawno nie miała! Jak można poważnie traktować gościa który żeni się z osobą starszą od swojej matki? Mikron z poparciem 5% niech się martwi o reelekcję, bo w świecie to ma posłuch jak pies na smyczy a babcia Merkel pogłaszcze go po łebku i da mu lizaczka...W szkole średniej uczą że nacjo znaczy naród, a nacjonalizm to umiłowanie narodu. Ten dewiant zapewne powtarza słowa suflerki stojącej za nim. Matka/babcia, żona, kochanka nauczycielka władania językiem po francusku, suflerka ...Ma kobita sporo roboty. Dobrze, że pomaga jej ochroniarz i pilnuje żeby "młodemu" pampers nie wypadł. Makaron! nie wiesz (boś niedouk z historii), że już byli tacy co chcieli budować "...KOMUNIZM z LUDZKĄ TWARZĄ" A jeden taki to nawet studiował na wyższej uczelni w Francy - nazywał się .... POL POT. Macron brzydzi się nacjonalizmem i przedkłada najeźdźców przed tubylcami, czyli krajanami...jeden to jego kochanek.
 • @Husky 21:52:18
  "Nie jestem ze Szmulek" Warszawiakiem też nie jesteś, bo Warszawiak swoje miasto zna. Szmulki, osiede mieszkaniowe pobudowane na gruntach wykupionych przez Szmula (Samuela) Zbytkowera. Dzielnica typowo żydowska jak Kazimierz w Krakowie. W czasie wojny Niemcy "oczyścili" tę dzielnicę z mieszkań przeprowadzając mieszkańców do Getta, a później... każdy Polak to wie. Na te miejsca ściągnęła cała hołota, których na mieszkania nie było stać. Ale nie tylko na Szmulki również na okoliczne tereny. Stąd te obszary, to dzielnica gdzie za niewinność kosę pod żebro można dostać. Kto cię tam wie skąd jesteś. Raz podajesz, że z Londynu nadajesz, innym razem, że z Pragi, okolic Szmulek. A może ty z Nowogrodzkiej? Faktem jest, że znasz hasła wyborcze pro-USraelskiej partii PiS, zanim je ogłoszą. Że lejesz nam tu propagandę dla "narodu głupiego co wszystko kupi" głupawymi obrazkami to przyozdabiając. Skąd jesteś, nikt nie wie, ale kim jesteś wie każdy. Trollem PiS płatnym lub "pożytecznym idiotą". Jak powiedział Zagłoba, psie kiszki, czy mysie kiszki jedno i drugie honoru nie przynoszą, bo to usiedzieć nie łatwo i wychodzić niepolitycznie.
 • @kula Lis 67 23:40:34
  Kula Lis, nie wygłupiaj się "odpowiedział kryptopedał". Od kiedy to trollom PIS "kryptopedały" wrogie? Czy już "zwykły poseł", pierwszy beneficjent programu "cela +", 24 godziny na dobę pilnowany przez strażników, odpowiedział na pytanie jednego z posłów o jego orientację seksualną?


  Kiedy przestaniecie się zaorywać przez swoją żrącą "miłość PiS"? Zacznij pisać jak człowiek, bo po kilku słowach z powodu śmiechu już czytać nie można.
 • @Zbigniew Jacniacki 21:08:31
  W ogóle nie nie umożliwi; po prostu chodzi o to, żeby rura nadal szła przez Ukrainę, to jest zysk na czysto dla Ukrainy 3 mld. dolarów rocznie, przy okazji można kurkami sterować a rurą po dnie morza sterować ciężko.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:50:00
  "Wielki naród staje w obronie swej suwerenności"

  W związku z tym trzeba go doj... bać 447, a potem cenami za gaz i na koniec poszczuć na Ruskich.

  Dla portalowego debila natomiast powodem do radości jest obłuda człowieka, który mówi tylko puste słowa o wielkim narodzie - co innego robi co innego mówi.
  Ale portalowy debil jest za głupi, żeby to dostrzec.

  Pozdro!
 • @Jasiek 05:27:15
  Najnowsza jednostka chorobowa !!!!!

  Nienawiść do siebie i nadmierna samokrytyka
  Naucz się śmiać z samego siebie, a będziesz miał ubaw do końca życia.
 • @zbig71 20:58:00
  Trump sfiksował,
  Na prompterze miał napisane KonsTytucJa, a On swoje
 • @Zawisza Niebieski 00:02:01
  Gramofon którym zdzielił cię ojciec, to faktycznie zrobił ogromne spustoszenie w tym i tak pustym już czerepie
 • @Husky 20:33:27
  "Prezydent Donald Trump przed przywódcami z całego świata ... chwali Polskę."

  Infantylny Pan. Prezydent Trump jest w środku bezpardonowej walki wewnętrznej oraz zewnętrznej. Może lepiej byłoby być mniej na widoku?
 • @Pedant 07:15:39
  Bardzo dobre wystąpienie Prezydenta który jak przystało na biznesmena kieruję się logiką i rozumem. Bełkot liberalny tego nie znosi więc będą krytykować. Gestykulacja , a szczególnie mina Trumpa mówi sama za siebie: "No i z czym wy do Ameryki"
  Donald Trump, to konkretny facet.
  Sprawy przedstawiał tak, jak one faktycznie wyglądają. Nie owijał niczego w bawełnę.
  Szkoda jedynie, że ma takie imię źle Polakom się kojarzące.. Bazy powinny być rozmieszczone zarówno na Wschodzie, jak i na Zachodzie aby utrudnić porozumiewanie się ponad naszymi głowami. Współpraca z Amerykanami już Polsce daje konkretne korzyści.
 • @Husky 07:33:28
  //Współpraca z Amerykanami już Polsce daje konkretne korzyści.//

  Zgadza się, panienkom w Orzyszu wzrosły obroty. Tylko, że one nie płacą podatków.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:55:16
  Prostytucja bez PIT ?
  https://www.rp.pl/Podatki/309079890-Prostytucja-bez-PIT---trudno-zalegalizowac-dochody-powolujac-sie-na-nierzad.html
 • @Husky 07:33:28
  "Sprawy przedstawiał tak, jak one faktycznie wyglądają."

  Nie zrozumiał Pan. Tu nie chodzi czy jak "sprawy ... faktycznie wyglądają" bo to nie seminarium akademickie czy konkurs popularności.

  Pytaniem, jest czy Polska powinna być w centrum uwagi, gdy toczy się zażarta walka między wielkimi buldogami pod i nad dywanem.
 • @Husky 06:53:50
  Prosiłem, żebyś nie odpowiadał mi na komentarze.
  Kłopoty z pamięcią?
 • @Husky 07:33:28
  Ten kłamczuch w peruczce powiedział m.in -"Dzięki armii USA zostało pokonane ISIS" I "trzeba przykręcić śrubę Iranowi za jego złe zachowanie w Syrii i Jemenie".

  Cieszysz się "chwalony" przez takiego kłamcę?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:10:08
  Widocznie ma jakąś wiedze o której my nie wiemy
 • @Jasiek 08:04:36
  masz swój blog ?
 • @Pedant 08:03:14
  Nic o nas, bez nas
  pzdr.
 • @Husky 08:15:08
  Ponawiam uprzejmą prośbę.
 • @Talbot 18:39:08
  "Skrytykował także Niemcy za budowę Nords Stream 2 i współpracę z Rosją."

  Dlaczego jakiś kraj nie miałby współpracować z innym? Bo Borat Obłudna Zaczeska tak sobie życzy?

  Nie sądzisz, że takie chcenie jest po prostu żałosne?
 • @Jasiek 08:27:12
  ja też
  bye-bye
 • @Husky 07:02:07
  Musiałeś mieć trudne dzieciństwo, skoro przychodzi ci do głowy, że ojciec może uderzyć dziecko gramofonem. No cóż, Szmulki, Praga zawsze innymi prawami się rządziły.

  https://i.iplsc.com/prezydent-rp-andrzej-duda-i-przewodniczacy-rady-europejskiej/0007MDFAXBOKQ37R-C122-F4.jpg

  Ale tak w zakresie leczenia lemingozy. Lemingi PiS aż kipią zlością na Przewodniczącego Rady Europy Donalda Tuska, podaczas gdy Andrzej Duda z Donaldem Tuskiem w kulluarach pogodne rozmowy prowadzą. Spokojnie ustalają wspólne działania a tylko lemingom zostaje żreć się o to, która z tych partii lepsza. Dziel i rządź. Tam na górze walki nie ma, ona tylko na pokaz, tam nie ma podziałów, jest współpraca, co mogłoby być dobre gdyby była w kierunku dobra Polski, ale mam uzasadnione wątpliwości, że tak nie jest.
 • @Zawisza Niebieski 08:37:14
  Dobra fotka .Salut :))) https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT4cio9rUc3ngE49h43esnon4mrYmjKXEDLibl8vVOJxqtW2y1G
 • @Zawisza Niebieski 08:37:14
  Huysky będzie się nawet cieszył jak USA i ich prezydent będą grabiły Polskę na 300 mld dolarów.
  On ma w pogardzie prawdę (chociaż udaje katolika) i służy ZŁU!
  Na ma takiej możliwości żeby nawet przeciętnie inteligentny człowiek nie wiedział ile zła i morza krwi na świecie przelały Stany Zjednoczone.
  Nawet średnio rozgarnięty człowiek wie kto stoi za tymi "rewolucjami" i rozsadzeniem stabilnych społeczeństw.
  I na koniec; kto stoi za zniszczeniem Polski, wyniszczaniem polskich rodzin i upadkiem moralnym i ekonomicznym.
  Jak to powiedział klasyk:
  "„Można okłamywać pewnych ludzi przez cały czas, wszystkich ludzi przez pewien czas, ale nie można okłamywać wszystkich ludzi przez cały czas”.
  Przyjdzie taki czas, że ludzie się obudzą.
  Ale czy będzie wtedy jeszcze Polska?
 • @Robik 11:24:45
  "Nawet średnio rozgarnięty człowiek..."

  Oj, nie wiem czy dla co poniektórych to nie za wysokie wymagania ;-(

  Ukłony
 • ale to smieszne mimo ze powazne
  "W swoim przemówieniu zaznaczył także, że USA odrzucają ideologię globalizacji. Podkreślił znaczenie potęgi gospodarczej i militarnej Ameryki i odrzucił "globalne zarządzanie".

  Bo przejmują ją Chiny przez pasozyty zwane "deep state".

  Dla naiwnych jest to sygnał budowy, stabilizacji i pokoju na swiecie, a co wiecej upadku imperium - owszem nie stać już USA zwlaszcza z postepujacym trendem zrownowazonego rozwoju by korumpować cały świat i wliczać to w daniny i wydatki spoleczenstwa konsumpcyjnego wiec teraz sfinansuja to chinczyki od 12 roku zycia.

  Skoro Pentagon wyprał biliony dolarów, zrobili dwa kryzysy i wyjumali produkcje do azji to z czego to realizować.. Wew. polityka jest na 1 miejscu bo tam mlodzi ludzie juz nie maja gdzie mieszkać, a taki dobrobyt, gdzie to się podziało przecież miało być tylko lepiej.
 • @CIApy 12:29:46
  Dolar upadł !!!!!!
  USA to bankrut !!!!!!
  Ludzie w śmietnikach szukają pożywienia.
  Sam na własne oczy widziałem w Chicago kilometrowe kolejki do konsulatu Rosji.
  A i tak nie wszyscy otrzymują wizę do tego raju na ziemi.
  Szkoda mi tych biednych młodych ludzi
  Wielka szkoda
 • @Zawisza Niebieski 08:37:14
  Great lunch today with Heads of State from Belgium, Ukraine, Poland, and Montenegro

  https://pbs.twimg.com/media/Dn9re9TVsAESrg_.jpg
 • @zbig71 20:31:43
  Dzięki temu, że lepiej poznajecie swoje korzenie, możecie być dumnymi Polakami i otwartymi na świat Amerykanami - powiedziała Pierwsza Dama podczas spotkania z młodzieżą w Nowym Jorku.

  https://pbs.twimg.com/media/DoAAHzaXUAAGdyj.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DoAAPhsXgAAdgdF.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DoAATPHXcAALpHC.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DoAAcK1X0AAkxkg.jpg
 • @Husky 13:04:29
  A ty znowu wklejasz pornografię...
 • To tylko dyplomacja.
  Tramp pewnie nawet nie wie gdzie Polska leży (gdzieś w Rosji ???).
  Polska na arenie międzynarodowej to kraj żydowski... bo chyba wszyscy reprezentanci Polski od 89r są żydami.
  .. i tak pewnie widzi to Tramp..
  O tym że w Polsce jest jeszcze Naród Polski wiedzą tylko bliżsi sąsiedzi (Rosja, Niemcy, Czesi...) ale też wiedzą że ten Polski Naród w Polsce nie ma nic do gadania bo rządzą na wszystkich możliwych szczeblach decyzyjnych wywindowani tam przez globalną mafię żydowską, żydzi.

  "wielki naród" dla Trampa to naród żydowski żydowski.
 • @Oscar 14:20:26
  niedobrze,oj niedobrze
  Giniemy
 • @Husky
  Nie żyje prof. Jacek Wilczur egzekutor Armii Krajowej. W wieku 93 lat w Warszawie zmarł badacz podziemnego kompleksu Riese w Górach Śląskich, żołnierz i egzekutor Armii Krajowej w Górach Świętokrzyskich, prof. Jacek Wilczur. Jak podała na swojej stronie "Rzeczpospolita" prof. Wilczur zmarł we wtorek. Był on żołnierzem i egzekutorem Armii Krajowej w Górach Świętokrzyskich oraz żołnierzem Batalionów Chłopskich. W Zgrupowaniach Partyzanckich Kedywu Armii Krajowej w okręgu radomsko-kieleckim "Jodła" służył jako jeden z najmłodszych żołnierzy, pod dowództwem Jana Piwnika ps. Ponury. Prof. W wieku 16 lat z własnej woli Wilczur został członkiem grupy egzekucyjnej. Wykonywał wydane przez podziemne sądy wyroki śmierci na Niemcach, kolaborantach i pospolitych przestępcach. Jak podaje Fundacja Szlakiem Historii Wojska Polskiego, po wojnie Jacek Wilczur uzyskał doktorat na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Pracował w Głównej Komisji Badań Zbrodni Hitlerowskich w Polsce. W latach 60. eksplorował poniemiecki, podziemny kompleks Riese w Górach Sowich na Dolnym Śląsku. Przesłuchiwał tam świadków oraz badał przeznaczenie tego największego projektu górniczo-budowlanego hitlerowskich Niemiec. Brał również udział w poszukiwaniu zrabowanej przez nazistów i do dzisiaj zaginionej Bursztynowej Komnaty. Opublikował w kraju i za granicą ponad trzydzieści książek poświęconych tematyce II wojny światowej, ludobójstwu niemieckiemu, a także ok. 2000 artykułów prasowych, z czego ok. 600 poświęconych zagładzie narodów polskiego i żydowskiego, losom więźniów i jeńców wojennych w obozach niemieckich. Przyczynił się do oskarżenia i skazania na śmierć w Jerozolimie w kwietniu 1988 r. ukraińskiego zbrodniarza wojennego, Iwana Demianiuka.

  Ps...Jeden z tych, którzy mieli prawo zaśpiewać "Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy..." i każde z tych słów poprzeć czynem. Piękny wiek. Piękna karta. RIP! Czas ucieka i odchodzą ostatni świadkowie historii najnowszej. Wysłał do piekła całe stosy kolaborantów i zdrajców Ojczyzny którzy za pieniądze służyli interesom zagranicy. Mam nadzieję, że wiedzę, doświadczenie i broń przekazał we właściwe ręce. Cześć jego pamięci! Swoją drogą teraz by się przydał. Dla zdrajcy, kolaboranta była kula w łeb. Dzisiaj jest inaczej. Zdrajcy i targowiczanie wszelkiej maści szkalują Polskę w Brukseli, w Berlinie, w Moskwie i uważają się za demokratów, ludzi światłych i postępowych. Dla mnie taki pomiot ludzki to jak rzygowiny.
 • @Husky 13:02:34
  ładne zdjęcie ze spotkania....nasuwa się spotkanie ...który z nich nie jest żydem lub nie ma żydowskich korzeni ?

  To zdjęcie oddaje cala powagę sytuacji w jakiej znalazła się Polska .. i inne kraje świata też w tym USA i UE.

  Oglądając TV PIS też zadaje sobie zawsze pytanie .. który z dyskutantów nie jest żydem ...lub tak ukorzeniony ?
  To kluczowe pytanie i zwykle odpowiedź brzmi .. prawie sami żydzi przemawiają do Polaków o tym co Polacy mają myśleć na zadane w dyskusji tematy.

  To jest g..no nie demokracja.. to żydowski totalitaryzm.
 • @kula Lis 67 14:34:07
  Egzekutor AK ? czyli kat czyli cyngiel, morderca na posyłki ?
  Katów już w średniowieczu nie szanowano bo podły mieli zawód.
  Kat to podły zwód... do tego bierze na siebie część odpowiedzialności za słuszność wyroków.
  Wykonawców wyroków śmierci w PRLu każą nam nienawidzić a wszystkie wyroki uznawać za niesprawiedliwe,, za wymuszone torturami, za zmanipulowane.. jednym słowem PRL zabijał wyłącznie niewinne dziewice ..i do tego patriotyczne.

  W AK były sądy podziemne tajne o skróconych procedurach z ograniczonym prawem do obrony a często zapadły wyroki zaocznie..bez obecności obwinionego...to zupełnie inaczej niż w PRLu...
  AK zamordowało wielu niewinnych ludzi .. bo im się .. wydawało.

  Z innej beczki...
  I jak to się stało że kat AK pokończył w PRLu szkoły i doszedł do stopnie profesora ? Gdzie do cholery są te osławione szykany PRLu na podziemnych "patriotach". Jak to możliwe żeby kat AK wroga PRLu przez całe życie pracował w państwowych instytucjach robił tam karierę...pobierał emeryturę od PRLu którego przecież jako patriota musiał nienawidzić..

  Walą się w gruzy propagandowe tezy PISu i jemu podobnych o okrutnym PRLu.
  PRL był siermiężny na miarę siermiężności pierwszego pokolenia Polaków ze wsi wykształconego po raz pierwszy w całej Historii Polski.
  No i PRL był niestety tolerancyjny dla żydów którzy wszędzie zakładali swoje mafie... trochę przetrzepane w 68r ale nie do końca.
 • @Oscar 14:38:11
  //ładne zdjęcie ze spotkania....nasuwa się spotkanie ...który z nich nie jest żydem lub nie ma żydowskich korzeni ?//
  ktory nie jest
  ciekaw jestem czy wiesz
 • @Husky 16:40:30
  Haley jest Indyjką (sighka).. ale bardziej po żydowska niż sami żydzi.
  .. pewnie taki kompleks na tle rasowym... albo motywacja robienia kariery w tym "żydoiwskim świecie"
 • Czy to był też przytyk do Brukseli?
  Rozumiem, że prawdopodobnie trochę "bez pokrycia" i "jak piłeczkę" ale uważam, że to mocne poparcie dla naszej już otwartej wojny z niektórymi politykami Unii. Być może bez znaczenia politycznego a na morale działa dobrze.
 • @Oscar 17:26:53
  Indyjka? A co to za nacja :))))

  Ale masz rację, ten qurviszon jest bardziej syjonistyczny jak Bibi.
 • @Husky 13:04:29
  Wzruszające.
  A JUST 447? Wiesz coś o tym?
 • @zbig71 19:37:13
  Prezydent Andrzej Duda spotkał się w Nowym Jorku z Premierem Izraela
  Tematem rozmowy była m. in. sytuacja na Bliskim Wschodzie i przyszłość relacji polsko-izraelskich.


  https://pbs.twimg.com/media/DoCYH4LX0AA1O-p.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DoCYJ28XoAENn2L.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DoCYKgTXcAAN-8Q.jpg
 • @kula Lis 67 14:34:07
  Aby zapobiec koszmarom nowych przypadków użycia broni masowego rażenia, potrzebujemy pełnego zaangażowania nas wszystkich, bez żadnego wyjątku, w przestrzeganie zobowiązań w tej dziedzinie - podkreślił Andrzej Duda na forum RB ONZ
  Wzywam wszystkie państwa członkowskie do wyrażenia jasnego, zdecydowanego i jednomyślnego wsparcia całej społeczności międzynarodowej na rzecz integralności Konwencji o Broni Chemicznej
  Brutalne ataki, wymierzone głównie w ludność cywilną, mają ten sam cel: zastraszenie wspólnoty międzynarodowej. Wspólnota Narodów Zjednoczonych nie może zaakceptować takich metod. Nasza bierność będzie tylko zachęcać sprawców
  Każdorazowy przypadek użycia broni chemicznej jest przestępstwem. (…) Nie ma znaczenia, czy jest użyta na skalę masową (…) czy wykorzystywana w akcie terroryzmu państwowego przeciw jednostkom przebywającym za granicą, na których dane państwo chce dokonać zemsty -

  https://pbs.twimg.com/media/DoB_5t2WkAAzCgM.jpg
 • @Husky 19:48:32
  Spotkanie gangstera z głupkiem.
  Zgadnij, kto jest kto.
 • @zbig71 19:59:05
  //Spotkanie gangstera z głupkiem.//

  Spotkanie głupka z gangsterem
  Zgadnij, kto jest kto.
  Ile takich spotkań w tym już roku było
  Zgadnij

  https://media.mehrnews.com/d/2017/08/20/3/2549488.jpg
 • Husky, jak skomentujesz te slowa?
  nieprawdziwe są informacje podane przeze mnie w dniu 15 września 2018 r. podczas wiecu wyborczego komitetu wyborczego Prawo i Sprawiedliwość w Świebodzinie, że w ciągu jednego do półtora roku wydawana jest przez nas większa suma na drogi lokalne, niż za czasów koalicji PO i PSL w ciągu ośmiu lat. Mateusz Morawiecki, premier rządu Rzeczpospolitej Polskiej

  Witamy kolejnego, co prawdą swych ust nie kala. Od dziś można tytułować tego pana "kłamca Mateusz Morawiecki".

  Jak widzisz kolejni szczekają, naszą staropolską tradyją odszczekują swe słowa pod ławą. "Zełgałem jako pies".
 • @Zawisza Niebieski 20:34:11
  A teraz niech wszyscy zobacza jaka role tu odgrywasz
  Pajac czy tylko troll.
 • @Husky 20:05:54
  W tym przypadku głupkiem jest Bibi.
  Latał do Rosji i się lansował, bo SYRI, bo Iran, bo s- 300 dla Syryjskiej armii, itd
  A Duda Andrzej prezydent doktor tylko potrafi pełzać i przepraszać za stłuczone szyby.
 • @zbig71 21:05:27
  Czyli w tym przypadku sprawa gangstera jest zamknięta
  8-)))))
 • @Husky 20:38:23
  //A teraz niech wszyscy zobacza jaka role tu odgrywasz
  Pajac czy tylko troll.//

  To są wszystkie twoje argumenty?
  Cienko piesku, oj cienko...
 • Kiedy zniosą wizy dla Polaków?
  Trump chętnie wygłosi słodkie słowa wobec Polaków, ale gdy należy przejść do czynów, to kończą się słodkości.

  Nadal nie zniesiono wiz dla Polaków, broń dla Polski jest sprzedawana o wiele drożej, niż dla państw zachodnich, USA zmusiły PiS do zmiany ustawy o IPN, a Dudę potraktowano (słusznie) jak lokaja, a nie przyjaciela.

  Nauczcie się patrzeć na to, co ktoś robi, a nie na to, co on mówi. Po czynach poznaje się ludzi.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:24:18
  Faktycznie piszę gość w temacie. Dokładnie w temacie notki
  Czyli nic nowego i jak zwykle.
 • @jazmig 21:32:57
  A masz problem z wiza ?
  Znasz takiego
 • @Husky 21:15:41
  Rozumiem, że pełzanie Dudy przed czosnkami nie przeszkadza ci?
 • @zbig71 21:41:56
  On tego nie widzi . Blind men . Salut . :)))
 • @zbig71 21:41:56
  //pełzanie Dudy //
  fizycznie jak to wyglada
 • @Husky 20:38:23
  I po tej wypowiedzi
  //Antykomunista.neon24.pl/post/145673,wielki-narod-staje-w-obronie-swej-suwerennosci#comment_1489755
  ty mówisz o tym, ze ktoś napisał cokolwiek nie na temat notki?

  Zapytaj się siebie, czy to napsał pajac czy troll?

  Zadałem ci konkretne pytnie polityczne. Jakie jest twoje zdanie po tym jak kolejny raz PiSowskiemu poitykowi udowodniono patologiczne kłamstwa.Czy nadal chcesz trollować za partią notorycznych kłamców, złodziei? Jak już ci nie raz napisałem mój pierwszy wpis zawsze ściśle odnosi się do notki, do tematu, może być jednego tematu w niej poruszonycj i zawsze jest to wypowiedź merytoryczna, oparta na argumentach. Ja rozumiem, to twoja praca, ale próbuj się choć jeden raz nie zakopać. Próbuj myśleć, nie szermować fakenewsami przygotowanymi dla trolli PiS.
 • @Husky
  A tak atakowali Andrzeja Dudę! Zobacz, jak prezydent Francji wygląda na zdjęciu z Donaldem Trumpem. Tym razem w sieci pojawiło się zdjęcie prezydenta Francji, które już wywołuje kontrowersje, szczególnie jeżeli porównamy je ze wspólnym zdjęciem Duda-Trump z ostatniego posiedzenia ONZ.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iOTYxYy9wLzIwMTgvMDkvMjcvODI1LzM2MC9iMmU3MzcwYmFhYmI0N2MzYjBkMjkwOGE3MTdkNTIzOS5qcGVn.jpeg
  Hej Lewaczki może teraz się pośmiejemy? PAD w ONZ Andrzej Duda - Donald Trump - Emmanuel Macron.

  https://pbs.twimg.com/media/DoC22YCXcAU1ciK.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DoDO2wjXUAYLQmS.png


  https://pbs.twimg.com/media/DoFRp17XcAA7-Gb.jpg


  https://pbs.twimg.com/card_img/1044623739139346432/ze8YIMSd?format=jpg&name=600x314
 • @Husky oto dał głos kret Gównin..
  Zaskakujące słowa Jarosława Gowina w niemieckim „Sueddeutsche Zeitung”: Prawo wspólnotowe stoi ponad prawem krajowym(sic!)..Nie jest tajemnicą, że jeśli chodzi o wymiar sprawiedliwości, w wielu kwestiach mam inne zdanie niż minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Ja reformowałem sądownictwo inaczej niż on. Uważam jednak, że reformy wprowadzane w życie przez nasz rząd są zgodne z ustrojem demokratycznego państwa powiedział w rozmowie z lewicową „Sueddeutsche Zeitung” wicepremier Jarosław Gowin. W rozmowie padła zaskakująca deklaracja, bowiem wicepremier podkreślił, że nie ma dla niego, ani dla nikogo w rządzie wątpliwości, że prawo wspólnotowe Unii Europejskiej stoi ponad prawem krajowym. Zapewnił, że Polska dostosuje się do wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.
  Gowin przypomniał, że w rządzie Donalda Tuska był ministrem sprawiedliwości. Jak stwierdził, Tusk powiedział mu: „Wiem, że jesteś bardzo twardy, wymiarowi sprawiedliwości potrzebne są głębokie reformy. Spróbuj”. Gowin zaznaczył, że jego reformy były bardzo łagodne i że próbował przeprowadzić je w dialogu. Środowisko sędziów odrzuciło wszystkie próby reform podkreślił. Gowin dodał, że jest przeciwko budowaniu europejskiego superpaństwa. Zapewnił też, że polski rząd nie jest nacjonalistyczny, bo chrześcijaństwa nie da się z nacjonalizmem pogodzić. Wicepremier wyraził pogląd, że w polityce powinno się stawiać na kontynuację i dialog. Jego zdaniem następny rząd będzie rządem ewolucji. Nie potrzebujemy rewolucji powiedział Jarosław Gowin. Rozmowa ukazała się w sobotnim wydaniu „Sueddeutsche Zeitung”. dw.com

  Ps...ZAPAMIĘTAJCIE - Tusek, Róża H, Boni i Gównin, na sznurku u Niemca. Jeżeli PiS chce pozostać u władzy musi pozbyć się tych liberalnych przystawek. Szukaliście kreta w PiSie? Sam się ujawnił. Ty Gówin nie podskakuj i nie prowokuj, bo do wyborów pójdziesz pod szyldem swojej kanapowej partyjki i nawet na 1 % głosów się nie załapiesz. Filozof Gówin z Krakówka to V kolumna rodem z chazarskiej Unii Wolności! Co ten człowiek bredzi? Gównin jest chyba chory umysłowo. Następny tresowany owczarek niemiecki się znalazł. Kto go dopuścił do rządzenia? Ględzenie wicepremiera na zewnątrz Państwa, że ma się odmienne zdanie od konstytucyjnego ministra jest skandaliczne. Wielki szkodnik, na wszystkich polach swojej (nad)aktywności, a w nauce szczególnie! Na marginesie, dlaczego drugi koalicjant nie ma stanowiska wicepremiera? Wyszło z niego to, co zawsze podejrzewałem: konformizm,nieznajomość rzeczywistości, myśli że łagodnością i ustępstwami można przebudować ustrój. Lewacy tylko zacierają ręce. Takich przeciwników chcą. Pytanie do Gównina - jeżeli UE uchwali obowiązkową integrację czytaj germanizację to co? Prawo UE jest nadrzędne TYLKO i wyłącznie wtedy kiedy Polacy się na to zgodzą Więc nasze prawo jest nadrzędne! Minister symbolicznych reform. Ej Gównin, Gównin, dało znać nad-ego, byłeś min. sprawiedliwości, zrobiłeś symboliczną (bardzo) reformę sądownictwa a co kasta z nią zrobiła? Nie wyciągasz wniosków, z kim chcesz dialogować i o czym? Prawo UE stoi ponad prawem RP tylko w kwestiach określonych w traktatach reforma sądów do nich nie należy - wyrok ETS w tej materii nie może być akceptowany a uznanie wyroku to koniec tej władzy! Panie premierze Morawiecki! najwyższy czas zrobić porządek w pana "stajni". Gowin na uczelniach szacher macher zrobił i lizus do Niemców na skargę poleciał. Gównin jest niestety kiepskim ministrem to może najwyższy czas aby zasilił starych kumpli z PO. To Gównin przyczynił się do obalenia rządu pani premier Beaty Szydło. Jak widać (krecikowi) za mało, ryje dalej granicę już przekroczył...Partia kapitulacji, czyli Gliński, Czaputowicz, i widać Gównin także, działa.Cóż, kolejny raz dałem się nabrać. Najlepszy rząd RP, gabinet Beaty Szydło niech zostanie w naszej pamięci. To był rząd Niepodległej...A Facetów mówiących o rządzie ewolucji wyrzucić na świeże powietrze, bo reformy to będą tylko parodią, zaczynam wątpić w takich ludzi, zanim się zorientujemy a już pełno będziemy mieć muzułmanów i koniec reform. Gównin to szabesgoj, jak nie co gorszego jeszcze. Gównin to notoryczny zdrajca, zdradził PO, wiec i prawice zdradzi. Jest jak widać przykrytym i czekającym na swój czas członkiem V Kolumny. Trzeba patrzeć mu na ręce bo w odpowiednim momencie wbije PiSowi (w tej chwili to tożsame z Polską) nóż w plecy. Jest to oznaka, że Gównin przy najbliższych wyborach wytnie jakiś numer i zmontuje coś z Dudą i Tuskiem. To co powiedział jest ubijaniem ziemi pod taki wariant. Biedny Kaczyński, że ma takich koalicjantów. Ciekawe jak na tę wypowiedź zareaguje J.Kaczyński? Trzeba naprawdę dużo złej woli, żeby coś takiego powiedzieć. To przeczy ustaleniom Protokołu Brytyjskiego jako załącznika do Traktatu z Lizbony dla GB i RP. Głosowałem na PiS, a co mam ? Gównina z UW i PO, Czaputowicza-Geremka bis z UW, doradcę Tuska na st. premiera, Danielsa pilnującego 447, Dudę z UD/UW. To ma być drugi Budapeszt panie J.Kaczyński? To gówno nie 2 Budapeszt! Heh, widać od samego początku dlaczego pogoniono PBSZ i jej gabinet. Banda gnoi.
  http://www.fronda.pl/a/prof-grzegorz-gorski-dla-frondapl-polska-ma-historyczna-szanse-wygrac-z-ue,116087.htmlmy

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej