Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Mistrz

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mówią,że jestem geniuszem w opracowywaniu strategii politycznych, rozgrywaniu opozycji, ale tak naprawdę ja za nimi nie nadążam, więc tylko obserwuję ich i im nie przeszkadzam. To mi wystarczy.

              

Będę robić wszystko żeby wrócić do władzy. Będą posuwać się do każdej insynuacji. Najpierw ogłosili, że taśmy to ruski montaż, prowokacja i pic, by teraz lewitować, że podobno jest tam także coś na PiS. Geniusze marketingu politycznego.

Czytamy tu fake newsy portalowego arystokraty i przekładamy na sondażowe słupki
BUM !!!

Czy ktoś może mi wytłumaczyć DLACZEGO ? a przede wszystkim JAKIM PRAWEM ?

Preferencje do sejmików średnia z 7 sondaży września (zdecydowani wyborcy):

PIS 47% KObywatel 21% Kukiz15 11%bezpartyjni 7% PSL 7%

 

Tonący sort, taśmy i układów się chwyta i z tym pójdzie na dno !!!!


               
 
Dwa smrodki, radomski układ i taśma Morawieckiego, puszczone na trzy tygodnie przed wyborami, pokazują jak bardzo zużyte jest to całe towarzystwo. Modne słowo „frustracja” pasuje do śmiesznej opozycji i medialnego zaplecza idealnie. Gdy człowiekowi nic nie idzie, to siłą rzeczy wpada we wściekłość i bezsilność, tak się właśnie dzieje w obozie niegdysiejszych władców.

 

 

 Najbardziej musi boleć poczucie utraty wpływów. Kiedyś Gazeta Wyborcza, czy TVN potrafiły zdecydować o losach wyborów i poprowadzić debatę publiczną w dowolnym kierunku. Dziś większość tej mocy została zniwelowana przez Internet i toporną, bo toporną, ale jednak w pewnym wymiarze skuteczną Telewizję Publiczną.

Skutkiem tego zachwiania sił jest słabnący przekaz, czy jak kto woli „narracja”. Z jednej strony frustraci próbują uderzyć w obóz rządzący za wszelką cenę, z drugiej nie mają czym, z trzeciej stają się po prostu nudni w swojej niemocy. Nie jest prawdą, że słaby materiał na aferę, to przyczyna braku skuteczności. Przypomnę, że w „aferze” z pokojem Renaty Beger materiał był wręcz żałosny. Sam Tusk w rozmowie z Morozowskim stwierdził, że tak rzeczywiście wyglądają polityczne negocjacje i ustalanie list wyborczych, naturalnie ta opinia padła poza kadrem. Mimo wszystko pokój Beger wywołał polityczną burzę, to dlaczego większego wrażenia nie robią poniedziałkowe afery? Jaki to problem, że nie ma z czego nakręcić zadymy, a konie z Janowa, czy kornik w puszczy to był sprawy fundamentalne dla Polski? Nic z tych rzeczy, przyczyna frustracji leży nie w jakości materiału, ale w znudzeniu odbiorców.

Dzień w dzień poszukuję informacji i to takich, które są głęboko ukryte, aby nie lecieć kalką medialną w felietonach. W ciężkie poniedziałkowe popołudnie powinienem zrobić tak samo, ale najzwyczajniej w świecie nie mam na to ochoty. W ogóle nie sprawdzałem o co chodzi z „radomskim układem”, za całą wiedzę wystarczy mi, że dym rozdmuchują „dziennikarze” TVN i GW. Jeśli mnie się nie chce, chociaż w zasadzie muszę, to co ma powiedzieć powracający z roboty Polak, gdy widzi jakieś niedookreślone sensacje i patykiem na wodzie pisane „afery”. Czy to „układ radomski”, czy „taśma Morawieckiego”, Polacy się gubią w szytych grubymi nićmi pseudo problemach. Pokój Beger ładnie się sprzedawał, bo ludzie nie cierpią rozdawania stołków, nie inaczej było w przypadku taśm z „Sowy.

Gdy człowiek słyszy wypowiedzi polityków na poziomie konsumentów piwa przed piwną budką i do tego cały przekaz jest całkowicie sprzeczny z tym, co słyszy się w telewizji, to temat sam się niesie i nakręca. Zupełnie inaczej sprawy się przedstawiają w formule opisów przyrody. TVN, GW, Onet.pl zasypują widzów i czytelników tonami przymiotników, że ktoś komuś coś obiecał i to jest karygodne oraz rujnujące życie publiczne. No, ale konkretnie to o co chodzi? Gdzie tu jest punkt zaczepienia w stylu „ch.j, d.pa, kamieni kupa” albo „ale jaja, ale jaja, ale jaja”? Wyborca nie ma się za co złapać, aby pójść do urny wkurzony i skarcić „tych złodziei, tych”. Powstaje pytanie, po co w takim razie brać się za takie rzeczy z góry skazane na porażkę? Cóż odpowiedź padła na samym początku, tak wyglądają objawy i skutki choroby zwanej frustracją.

Jak nie idzie to nie idzie, a coś mimo wszystko trzeba robić. W takiej kondycji moralnej i intelektualnej, podpartej strachem utraty władzy w samorządach, nie da się nic więcej wykrzesać. Robią tanie sensacje na alibi, żeby się nie narażać na zarzuty ze strony zwolenników, że nic nie robią. Jest jeszcze jedna rzecz, niemiecki Onet.pl, czy amerykański TVN musi z czegoś żyć i wiadomo, że żyje z podgrzewania atmosfery. Do najsłabszej afery zawsze coś się przyklei, można pobiegać za posłami po sejmie, kogoś zmusić do oświadczenia i tak się biznes kręci. Tyle i nic więcej, czasy, w których media samodzielnie decydowały o wynikach wyborów już nie wrócą, muszą się media dzielić z Internetem i coraz częściej przegrywają razem ze swoimi mocodawcami politycznymi.

 
 
Twitter
TVP.Info
Polsat.
//kontrowersje.net/ton_cy_sort_ta_my_i_uk_ad_w_si_chwyta_i_z_tym_p_jdzie_na_dno
 
 

 

KOMENTARZE

 • oczywiście 1*
  MISTRZ? kACZYŃSKI> :d

  CHAZARSKIE ŚCIERWO :)
 • @Paulus Aquarius 20:18:16
  Po takim ataku to PIS się już nigdy nie podniesie
  I jeszcze przywaleniem taką pałą.
  Szok.
  To koniec
  THE END
 • @Husky 20:21:32
  Gdzie tam teraz une każą kochać PIS tak jak wcześniej Platformę . Salut :))) https://cdn.natemat.pl/be9d0003c6a0bde719c08b129076d44e,780,0,0,0.jpg
 • @Husky 20:21:32
  — Dziś większość tej mocy została zniwelowana przez Internet i toporną, bo toporną, ale jednak w pewnym wymiarze skuteczną Telewizję Publiczną.—

  Husku! Chyba nie doceniasz propagandowych szczekawek publicznych. Oblewanie łajnem opozycji przy jednoczesnym ukrywaniu „trupów w szafie” robi swoje.
 • @reflexión 21:25:14
  Charyzmatyczny lider portalowej opozycji @Chrabia,
  zobowiązał się do zdelegalizowania i odsunięcia PIS-u od władz, którą
  to stracili w wyniku podstępu i oszustwa.
  Mam nadzieję że wesprzesz go w tym i wspólnie obalicie....

  flaszkę wina marki wino po kolejnym wpier..l w tych i następnych wyborach
  Ale trauma POzostanie na kolejne lata
  Przykre
  pzdr.
 • @Husky 21:47:50
  I ?.
 • Nie prawda
  Taśmy u Sowy pokazały , że jednak politycy znają prawdę i w prywatnych rozmowach mówią jak jest. Że ch... D...kamieni kupa, że murzynizm, to co, kłamstwo? taka jest prawda , do czego zresztą oni doprowadzili.
  JK może prowadzić gierki że Schetyną, Gersdorf i Wałęsą . To mu wolno i do tego ma możliwości intelektualne. Ale to do tego.Tak jak Żydzi przeczołgali PRL bis w Czerwcu to gdzie był p. Kaczyński? Schował się we własnej dupie
 • @Husky 21:47:50
  Po głębokim namyśle doszedłem Husky do wniosku, że ty nie jesteś żadnym PiSuarystycznym trollem.
  Ty jesteś piątą kolumną w PiSuarze mającą za zadanie ośmieszanie i obŻydzanie PiSuaru i jesteś opłacany przez POpaprańców. Wszystko na to wskazuje.
  I jak do tej pory wychodzi ci to świetnie. Cały portal już z ciebie i z PiSuaru rechocze (może oprócz dwóch lekko zagubionych inaczej). Czyli wychodzi na to, że POpaprańcy dobrze zainwestowali :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:17:12
  Hisky robi coś dziwnego , mianowicie cały czas pisze 50% prawdy. O Tusku i reszcie gnid . Tylko na tym portalu o tym wszyscy wiedzą, także chłopak przywozi drewno do lasu. O tym, JK jest tym osobnikiem który pogrzebie Polskę wpuszczając tu syjonistów( a zaczął jego brat) to mu przez klawiaturę nie przejdzie. Kaczyński jest grabarzem Polski
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:17:12
  Ciepło,ciepło,ciepło.
  Potwierdzi to Zawisza, bo my to z jednego politycznego pnia.
  My obaj mamy za zadanie odsunąć od władzy w samorządach tych złodziei i aferzystów.
  Wszystko wskazuje na to że zadanie wykonamy w 100%.
  Kremacja w dniu 21.10 pogrzeb dzień później
 • @zbig71 00:42:08
  //Hisky robi coś dziwnego , mianowicie cały czas pisze 50% prawdy. O Tusku i reszcie gnid //

  Poprawie się i teraz o Tusku i reszcie PO-wskich gnid, będę pisał więcej i precyzyjniej
 • @Husky 08:12:33
  //Potwierdzi to Zawisza, bo my to z jednego politycznego pnia.//

  G... prawda! Zawisza jest zdecydowanym przeciwnikiem POPiSu więc nie próbuj się podpinać i szukać kumpli.
 • @Husky 08:14:20
  Ale o grabarzach Polski z PiS-u lepiej pisać.
  Jak z Polski robią Judeopolonie.
  I o umowach hańby Kaczyńskiego i Dudy.
 • @Husky 08:14:20
  Czyli będziesz takim Pisowskim małym Gebelsikiem. Wszystko co złe o PO i reszcie.
  O mowach hańby Kaczyńskiego i Dudy nic. o realizacji Judeopolonii przez PiS zero słowa .
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:55:16
  Widzisz, wystarczy napisać tę niestety tragiczną prawdę jak JK z bandą i Dudą grzebią Polskę, a Husky daje nogę. Sposób na psa: Prawda o Judeopolonii skonstruowanej przez PIS
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:17:12
  "Ty jesteś piątą kolumną w PiSuarze mającą za zadanie ośmieszanie i obŻydzanie PiSuaru i jesteś opłacany przez POpaprańców."

  A może statystycznym mizernym pijaczyną: https://www.youtube.com/watch?v=x9lJAzqlvAI

  ps. polecam komentarze pod filmem
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:55:16
  PUDŁO!!
  Zawisza jedzie równo po PIS-ie i prezydencie.Na temat PO czasami się zająknie a ostatnio wychwalał niejakiego Trzaskowskiego.
 • @Husky
  Które partie polityczne popierają fani piłki nożnej w Polsce? Ciekawe badanie. PO, .N, PSL i lewica na szarym końcu. Gdyby w wyborach w Polsce głosowali jedynie fani piłki nożnej, wynik dwucyfrowy osiągnęłyby tylko cztery ugrupowania: Kukiz‘15, Ruch Narodowy, PiS i Wolność - wynika z badania, zamieszczonego na Twitterze Europe Elects. W badaniu wzięło udział ponad 11 tys. osób.

  Według badania, sympatie polityczne fanów piłki nożnej w Polsce rozkładają się następująco (partia i frakcja, do której należy w UE):

  K‘15-*: 23%

  RN-*: 22%

  PiS-ECR: 21%

  WOL-EFDD: 18%

  PO-EPP: 7%

  SLD-S&D: 2%

  .N-ALDE: 1%

  PRP-ECR: 1%

  RAZ-*: 1%

  KNP-ENF: 1%

  PSL-EPP: 0%

  UED-*: 0%

  TR-S&D: 0%

  Z-G/EFA: 0%

  Na zaprezentowanym wykresie widać też, w których województwach wygrałoby dane ugrupowanie.

  https://pbs.twimg.com/media/DocONLrXUAACVFs.jpg

  Mądrzy ludzie. I to prawdziwy sondaż poparcia.
 • @Husky Ruch Narodowy 22%
  Naprzód Ruch Narodowy (RN)!

  RN= #Nationalism #AntyUE #AntyImmigration #ProLife #Antyliberalism #AntyCapitalism #ProFamily #ProTradition #AntyCommumism #AntyLGBT #ProCatholic #DefenEurope

  https://pbs.twimg.com/media/DocvTbDX4AYek3l.jpg
 • @Husky
  PO w Gliwicach przez Budkę się sypie, już prawie nie istnieje. Tak będzie wszędzie.
 • @Husky
  Ależ zabolało! Unijna wierchuszka oburzona porównaniem UE do Związku Sowieckiego. Verhofstadt: Słowa Hunta to poważny grzech.(sic!)

  https://wpolityce.pl/swiat/414724-verhofstadt-slowa-hunta-to-powazny-grzech


  Ps...Minister WB Jeremy Hunt wreszcie otwarcie wygarnął im prawdę. Twardogłowi z Brukseli bezwzględnie zwalczają demokracje w Polsce, bezczelnie łamiąc przy tym prawo i procedury unijne. W pewnych dziedzinach jest podobnie lub znacznie gorzej niż w ZSRR. W ZSRR też sądy nakazywały badania psychiatryczne opozycjonistów, ale nie było eutanazji jak w Belgii. To zagadkowe, gdy na miejscu pogrzebanego potwora - Związku Radzieckiego (ZR), jest budowany kolejny podobny - Unia Europejska. Czym jest UE? Przyjrzenie się ZR da nam odpowiedź. ZR był rządzony przez 15 niewybranych ludzi, wzajemnie się mianujących, nie odpowiadających przed nikim. UE jest rządzona przez 2 tuziny ludzi, wzajemnie się mianujących, spotykających się w tajemnicy, nie odpowiadających przed nikim, nie mogących być zwolnieni. UE ma wybieralny parlament. ZR miał także parlament - Radę Najwyższą ZSRR, która aprobowała decyzje Biura Politycznego, podobnie jak w Parlamencie Europejskim, gdzie czas przemowy w Izbie jest limitowany i często wynosi minutę na osobę. W UE są setki tysięcy eurokratów z wysokimi pensjami, personelem pracowników, premiami, przywilejami, z immunitetem chroniącym przed oskarżeniem - jak w radzieckim reżimie. ZR powstał przez naciski i militarną okupację. UE została stworzona nie przez siły wojskowe, ale przez naciski i gospodarcze zastraszenie. By przetrwać ZR rozszerzał się, gdy przestał się rozszerzać, zaczął się rozpadać. Podejrzewam, że to samo stanie się z UE. Celem ZR było stworzenie historycznej osobowości - człowieka radzieckiego, który musi zapomnieć o swojej narodowości, etnicznych tradycjach i obyczajach - jak w UE. Chcą byście byli nową historyczną osobowością Europejczykiem, by stłumić narodowe uczucia i żyć jako multinarodowa komuna. Po 73 latach ten sam system w ZR doprowadził do większej ilości konfliktów etnicznych niż gdziekolwiek indziej w świecie. W ZR jednym z gł. celów było zniszczenie państw narodowych - jak w UE. Bruksela chce wchłonąć państwa narodowe. Korupcja w systemie sowieckim płynęła z góry do dołu - jak w UE. Korupcja jaką widzieliśmy w starym ZR, rozkwita w UE. Kto się sprzeciwia jest uciszany i karany. Nic się nie zmieniło. W ZR mieliśmy gułag. W UE także mamy gułag - intelektualny gułag, znany jako "poprawność polityczna". Kto próbuje wyrazić swe myśli w sprawach rasowych lub płciowych, ma inne zdanie niż zatwierdzone przez nich, będzie poddany ostracyzmowi - to jest początek gułagu - utraty wolności. W ZR mówiono, że potrzebujemy państwa federalnego by uniknąć wojny w UE mówią to samo. Ta sama ideologia podpiera oba systemy. UE to stary model radziecki w zachodnim przebraniu. Lecz tak jak ZR, UE zasiewa ziarno własnego upadku ze zniszczeniem i problemami ekonomicznymi i etnicznymi. ZR nie był zdolny do reform, tak jak i UE. Ale jest alternatywa wobec rządów tych 2 tuzinów samo wybieralnych urzędników z Brukseli nazywa się Niepodległość. Nie musisz akceptować tego, co planują wobec ciebie. Nie byłeś nigdy pytany czy chcesz się dołączyć. Przeżyłem czasy, w których przyjdzie wam żyć i to nie działało.
 • @Husky
  Admirał Józef Urung to wzór prawdziwego patrioty...Niemiec z pochodzenia, Polak z wyboru. Może nie wszyscy wiedzą, ale po aresztowaniu przez Niemców ten świetnie mówiący ich językiem admirał poprosił o tłumacza, mówiąc, że z dniem 1.09.1939 zapomniał go. Apeluję do Różańskiego i innych sowieciarzy bierzcie przykład z adm, Józefa Urunga. Wieczna Cześć i Chwała. Ale dodać należy też i pamięć, którą należy kultywować, bo niewielu Polaków zna tego Bohatera. Może wreszcie wielkopolskie stare miasto skąd ród naszego Admirała Unrugowo/Unruhstadt, odzyska swoją właściwą nazwę, jaką nosiło przez setki lat. Ile będziemy wygłupiać się z peerelowską nazwą tego miasta "Kargowa"? Na dzisiejszą podniosłą ceremonię Michnik pewnie znów zareaguje, że trzeba patrzeć do przodu, a nie oglądać się do tyłu. Chyba że chodzi np. o rok '68. Bo "to, to co innego"...A w TVN 24, Radio Tok FM te uroczystości nie istnieją..Dla nich najważniejszy protest policji i innych mundurowych...Jeszcze tylko reporter powinien namawiać mundurowych do buntu, tak jak to robili inni.
 • @Husky
  Wzruszające słowa wnuka adm. Józefa Unruga: „Jego los nie należy wyłącznie do nas, należy do Polskiej Marynarki Wojennej”.


  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185ZWY5OC9wLzIwMTgvMTAvMDIvODI1LzM2MC83MzQyNTI1MWVlNmQ0NDE0YTg2MDJiOWY2ZmUzY2ZjOC5qcGVn.jpeg


  Józef był Polakiem i czuł się Polakiem. W 1919 r. Józef Unrug wychowany w miłości do Polski, do jej języka, kultury i historii porzucił błyskotliwą karierę w Kriegsmarine, aby służyć rodzącej się ojczyźnie, która została wymazana z mapy Europy przed stu lat powiedział Krzysztof Unrug, wnuk admirała Józefa Unruga, bohatera kampanii wrześniowej 1939 r. W Kościele Garnizonowym Marynarki Wojennej pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Gdyni odbywały się uroczystości pogrzebowe twórcy Polskiej Marynarki Wojennej i jego żony Zofii. Jak podkreślał w przemówieniu pogrzebowym Krzysztof Unrug, jego dziadek i podlegli mu żołnierze jako jedni z ostatnich skapitulowali przed niemieckim najeźdźcą. Historia Polski lat międzywojennych zapamiętało go jako jednego z wybitnych założycieli Polskiej Marynarki Wojennej. Z chwilą wybuchu II wojny światowej wraz ze swymi ludźmi przekształcił półwysep Helski w ostatni bastion kraju, który heroicznie bronił się przed piekłem rozpętanym przez Niemców na morzu, lądzie i w powietrzu. W czasie, gdy Sowieci najechali wschodnią Polskę, a Warszawa skapitulowała powiedział. Następnie admirał trafił do niewoli, gdzie zawsze pozostał wierny Polsce i swoim żołnierzom, odmawiając służenia Niemcom. Historia będzie również pamiętać o jego wzorowej postawie w niewoli, o jego prawości, która była źródłem inspiracji dla wszystkich Niemców. Zapamiętamy godną odpowiedź daną niemieckiemu generałowi, który próbował go przekonać do wstąpienia do Kriegsmarine: „1 września zapomniałem języka niemieckiego” przypomniał. Pierwszy pogrzeb admirała Józefa Unruga był szczególnym wydarzeniem. Jak wspomina jego wnuk, kościół we Francji wypełnił się marynarzami, którzy chcieli pożegnać swojego dowódcę. Józef Unrug zmarł w wieku 88 lat. Miałem wtedy prawie 14 lat. Dla nas był to dziadzio. I to nam wystarczyło. Dopiero na jego pogrzebie dotarło do mnie kim był. Stałem z moim bratem, Markiem, przed trumną, patrząc na polskich marynarzy z całego świata. Już nie pierwszej młodości, udekorowanych licznymi odznaczeniami. Nigdy nie widziałem tak wielu mundurów i bander. Tak wielu medali i kwiatów w małym kościele we Francji. Ale to co zrobiło na nas największe wrażenie, to kontrast między elegancją i szlachetnością, tych oficerów marynarki, stojących na baczność, a łzami, które płynęły po ich twarzach podkreśla. Krzysztof Unrug wspomina, że to wydarzenie było dla niego szczególnie ważne, gdyż wtedy zrozumiał jak ważną postacią w historii Polski był jego dziadek. To właśnie w tym dniu, kiedy zobaczyłem hołd jego ludzi dla ich dowódcy, zrozumiałem, że los Józefa Urunga nie należy wyłącznie do nas, należy do Polskiej Marynarki Wojennej, do historii Niepodległej i jej przyszłości stwierdził. Co więcej, Krzysztof Unrug przypomniał, że misją jego ojca, a syna admirała, była walka o o pamięć marynarzy, którzy służyli pod admirałem. Wielu z nich było torturowanych w komunistycznych więzieniach i zamordowanych. Nasz ojciec, Horacy Urung, jedyny syn admirała, wiedział o tym dobrze. Jego misją było spełnienie woli admirała: powrócić do Polski, Polski wolnej, w której każdy z jego oficerów torturowanych i zamordowanych przez sądy komunistyczne zostałby odszukany, w pełni zrehabilitowany, pochowany z honorami wojskowymi i przywrócony pamięci narodowej wyjaśniał.

  https://twitter.com/twitter/statuses/1047066572744024064

  https://twitter.com/twitter/statuses/1047067432697958406
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:55:16
  A ja tylko PIS-u
  Tak mam
  pzdr.
 • @kula Lis 67 15:05:50
  Większej głupoty nie słyszeliście i już nie usłyszycie.

  W programie u Morozowskiego Schetyna powiedział że 500+ jest dzięki PO bo zostawiliśmy na to pieniądze.

  Morozowski: ale Rostowski mówił że piniędzy ni ma

  Schetyna: Rostowski pomylił się.
 • @reflexión 21:25:14
  Dla wszystkich, którzy szukają taśmy Morawieckiego mam złą wiadomość. Już jej nie ma, Bronek zużył.


  https://pbs.twimg.com/media/DocVxNkW0AEVoqB.jpg
 • @matterhorn 13:51:35
  Nie byłoby bardziej transparentnie, gdyby Zawisza wystawił swoją kandydature do Sejmu?
  Wszystko byłoby jasne.
  Ale i tak jest.
 • @AgnieszkaS 22:24:43
  Wykładowca ze Szczecina przestrzega przed kibicowaniem Polakom.

  https://pbs.twimg.com/media/DoX_OkGW0AIetDx.jpg
 • @kula Lis 67 15:05:50
  No, frajerzy z onetu!

  Mamy zeznania dwóch gangusów, że was nagrali - wg jednego namawialiście wtedy na dilerkę Nitrasa, a drugi mówi, że na sutenerstwo Gawłowskiego.

  Na dowód opublikujemy taśmę z waszego spotkania w redakcji.
  Może i nic o dilowaniu ani dziweksie, ale nagranie jest i ma 3 godziny!
 • @Husky 10:21:26
  Wypadało by dla elementarnej przyzwoitości napisać, że się cytuje dosłownie wpis Ziemkiewicza z twittera:
  https://twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/status/1047368817964474369
 • @programista 10:51:22
  dosłownie ?
 • @programista 10:51:22
  Tymczasem tvn24 od rana gra budzącymi grozę taśmami Morawieckiego. Będą one tak samo skuteczne jak śmierć Diduszki.
 • @programista 10:51:22
  Hołdys apeluje: Nie powinno się obchodzić 100-lecia Niepodległości Polski, dopóki PiS jest u władzy


  https://t.co/fqjvFuWrzD
 • @programista 10:51:22
  Schetyna tłumaczy się przed kotem Prezesa

  https://pbs.twimg.com/media/Dol98R1XsAID4SM.jpg
 • @kula Lis 67 14:02:44
  O rety! Nareszcie wiem, dlaczego lubie kiboli...
 • @Husky 18:21:44
  Fotka przesliczna! Szkoda, ze to fotomontaz.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej