Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
701 postów 22848 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Delegalizacja PIS-u

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To oczywistość, że PiS trzeba będzie zdelegalizować. Nie przez jakąś zemstę, ale jako akcja zapobiegawcza demokracji przeciw organizacji przestępczej.

Miła, sympatyczna, anty-rządowa rozmowa w GW:
 
                   
 
 
 
Prawnicy spierają się co do różnych scenariuszy „Co po PiS-ie?”. Pomijają jednak zazwyczaj, pewno przez grzeczność, oczywistość, że PiS trzeba będzie zdelegalizować. Nie przez jakąś zemstę, ale jako akcja zapobiegawcza demokracji przeciw organizacji przestępczej (zdrada stanu)
Jestem pedantycznym prawnikiem. Art. 58 (2) Konstytucji: „Zakazane są zrzeszenia, których cel i działalność są sprzeczne z Konstytucją lub ustawą”. Polska Konstytucja gwarantuje podział władz (Art. 10). PiS to obaliło, zastępując systemem monowładzy Kaczyńskiego.

Wojciech Sadurski - Demokrata,wolnościowiec.

Coś z głową?

Czyli - Wzywający do zamykania ust inaczej myślącym.Grożący karami i delegalizacją z zemsty za przegrane przez jego środowisko polityczne demokratycznych wyborów.Tak,demokrata i wolnościowiec..Totalny.. 

DEBIL

1. Nie ma zgody na brak zgody!
2. Władza tylko w rękach prawdziwych europejczyków spod ryżego znaku.
3. Po co demokracja kiedy my jesteśmy wybrańcami narodu.
4. Będziemy zamykać usta wszystkim inaczej myślącym w imię wolności słowa.

5.Zwolnimy dziennikarzy w imię wolnych mediów.

Zrozumże, skończony debilu, że społeczeństwo w swej większości tej delegalizacji by nie zaakceptowało i wtedy co?
Wojna domowa?
Pragniesz rozlewu krwi? Już nawet do tego jesteście w stanie się posunąć pod płaszczykiem "obrony konstytucji"? Kto ci dał, człowieku, profesurę? W lumpeksie sobie kupiłeś czy w TVN?  Jak Bartoszewski czy Tusk. Schetyna mówił że zapamiętuje nazwiska sędziów, tym się będziecie zajmować po wyborach? Przeszłością i rewanżyzmem? Do psychiatry i to biegusiem ,nie pośmiewisko na starość z siebie robić

Wiesz  Sadurski. Zaplecze intelektualne i czyny opozycji są takie, że możesz nie doczekać kwestii "Co po PiSie"... A nawet jeśli to nie będą to przedstawiciele obecnych kretyńskich totalsów, zatem pij sobie herbatkę i frustruj się dalej.

Dlaczego taki .Sadurski może dziś podnosić łeb? Bo Najjaśniejsza RP nigdy takich łajdaków jak on nie rozliczyła.
Sadurski,czy ty myślisz już o większości konstytucyjnej dla Zjednoczonej Prawicy?
To dobrze, może łagodniej przeżyjesz ten czas. Bez leków
 

   

               

 

Praktycznie dwa tygodnie zostały do wyborow i skończy się babci sranie po krzakach. W tych wyborach najgorszy sort zbierze baty większe niż w 2015, a dla nich to utrata koryta i właściwie koniec.

 

 

KOMENTARZE

 • O PiSe
  Wiadomo , jakie mam zdanie. Niemniej jakby fajnie było, gdyby PiS przeprowadził lustrację, taką totalną, wyborcza z Michnikiem srałaby na rzadko. Ech pomarzyć...
 • @zbig71 20:23:12
  A teraz na poważnie, co po PiSie? Już nic nie będzie potrzebne, bo nadzorcy będą mieli do dyspozycji kapitał ponad 300mld $ i miliony niewolników , których będzie pilnować dobrze uzbrojona mniejszość Ukraińska. Także podziękujmy i JKaczyńskiemu i GSchetynie i Morawieckiemu i Tuskowi i całej reszcie.
 • @zbig71 20:49:26
  O tych 300mld słyszę od lat.
  Poczekajmy
  Nie róbmy afery której jeszcze nie ma.
  Na ten temat wielu się już wypowiadało.
  To mi przypomina ten słynny już upadek dolara i USA.
  Ok padnie dolar to i żydom powiemy że "piniedzy ni ma"

  8-))))
  pzdr.
 • @Husky 20:54:22
  O 300mld $ jest mowa dopiero od roku.
  Wcześniej było 65mld. Uprawiam czarnowidztwo, bo akt 447 został podpisany, ukrów w Polsce jest całe zatrzęsienie przemyt broni z krainy U ponoć niemały. I Dudą płaszczy się przed żydami w sposób totalnie żenujący.
  Stąd moje obawy
 • @zbig71 21:02:27
  Za rok będzie pół miliarda
  A niech sobie "księgują"
  Wolno im
 • @Husky 20:54:22
  Raczej należy zutylizować całą magdalenkową hołotę . Wszyscy won . Salut.
 • @Husky 21:22:18
  Oby na tym się skończyło
 • @Repsol 21:24:52
  Świetna myśl
 • @Repsol 21:24:52
  Jaka jest różnica pomiędzy "magdalenkową hołotą" a resztą "hołoty"?
 • @AgnieszkaS 21:51:22
  Reszta żadnych porozumień nie podpisywała przy okrągłym stole ?. Prawda ?. Salut.
 • @Repsol 21:54:08
  Gen. Kiszczak wyznaczał kto z opozycji był przy okrągłym stole. To wiedział kogo zaprasza-swoich agentów . Znał się chłopak na ludziach:)
 • @zbig71 22:03:49
  Ano tak. :)
 • Dobranoc Polsko!
  https://pbs.twimg.com/media/Dl8CXzXUcAAQMLm.jpg
 • @Husky 21:22:18
  "Za rok będzie pół miliarda
  A niech sobie "księgują"
  Wolno im"

  Samo księgowanie to jest tylko pic na wodę dla takich maluchkich jak Ty i Ja.Natomiast bardzo ważne jest transferowanie żywej gotówki do skarbca Izraela które sięgają już setki miliardów dolarów.
  Po cichu nas okradają a dla zmyłki drą mordy o zwrocie należnych im spadków.
 • @Autor
  Co do notki to dodam,że do Sadurskiego dołączył niejaki grajek Hołdys który zażądał aby wstrzymać obchody 100 rocznicy uzyskania niepodległości przez państwo Polskie dotąd dopóki PIS jest u władzy.

  W zasadzie debili nie ma co komentować.Wspomnę tylko,że zawsze twierdziłem i twierdzić będę ,że brak napletka prowadzi do ciężkiego kalectwa intelektualnego czego dowodem są te dwa bydlaki bo człowiekami ich nazwać nie można.
 • @matterhorn 08:50:24
  Kultura "wyższa" czy kultura "wyszła"?

  https://pbs.twimg.com/media/DomfOUnXkAUsXbH.jpg
 • @matterhorn 08:43:35
  Rzeczywistość trzeszczy niczym stare drzwi.
  8-)))))
 • W lipcu i sierpniu rząd w Polsce
  zakupił 9 ton złota. Opinia publiczna chwaliła, że dobre to posunięcie. Tymczasem dowiadujemy się, że Morawiecki wywiózł to złoto do Anglii:
  https://www.youtube.com/watch?v=UbE7wwE3OhY
 • @wercia 17:08:54
  Ja tego tu dopilnuje
  Nie zginie
  8-)))))))
 • @wercia 17:08:54
  Oświęcim: samochód z kolumny prezydenckiej potrącił dziecko na pasach
  Samochód policji jadący w kolumnie, którą poruszaliśmy się, delikatnie potrącił dziecko - powiedział TVN 24 rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.

  Zdelegalizowac ten caly PIS
 • @
  „Panie Premierze, a tam daleko za oceanem siedzi teraz Schetyna co mówił, że jak PiS wygra to Polska będzie izolowana, a budżet zniszczony”


  https://pbs.twimg.com/media/DoqwMiDXUAERkg6.jpg
 • @AgnieszkaS 21:51:22
  Ominął Platformę
  Etap ewolucji
  Utknęli biedaki
  W epoce korupcji
  I za nic nie mogą
  Zmienić wizerunku
  Ktoś ich rozlicza
  To drą się “ratunku!”
  Atakują, kręcą i robią afery
  A idźcie wy wszyscy w końcu do cholery!

  https://pbs.twimg.com/media/DoqXnf2X4AI0WiW.jpg
 • @wercia 17:08:54
  Jaka sprawiedliwość

  https://pbs.twimg.com/media/DoreR3AWwAAXmkG.jpg
 • @Husky 18:41:59
  Taśmy Onetu to kolejnym knot. GTW stale opracowuje nowe akcje dla ośmieszenia PiS. Będzie też zabójstwo polityczne z podejrzeniem na zwolennika PiS. Wiadomo, że to cios wymierzony w rząd. To tak jak w ruskim dowcipie "Saszy ukradli rower ale a aktach zapisano że zamieszany w kradzież roweru". Uważam, że musiałbym mieć chyba delirkę by traktować poważnie wszystko co ten niemiecki portal wypisuje. Pewnie po rozmowie z Grzesiem Mutti nakazała to jest! Niemcy dwoją się i troją aby zdrajców osadzić znów na tronie, nie wiedzą jednego, że jeśli osłabią PiS naszym świętym wyborem jest Ruch Narodowy. Dla łotrów, nad Wisłą miejsca już nie ma. Niech sobie ich zagospodarowują nad Szprewą. Tajniacy kupili "Pegasus" Izraelską piekielną maszynkę do mielenia ludzi poprzez rozszyfrowanie wpisów internetowych, podsłuchów telefonicznych, inwigilacji ludzi. Wielki Brat wrócił do łask, do 2014 roku potrzebna była zgoda sądów. Zabawka kosztowała 35 mln złotych, ależ się Izrael obłowił, a może to Izrael już nas podsłuchuje? Pieniądze poszły z lewych funduszy, przeznaczonych na rehabilitację, wszystko owiane tajemnicą, Dowiadujemy się z Kanady via Warszawska Gazeta. Kto skontroluje służby? One widać są ponad prawem.
 • @kula Lis 67 08:56:50
  Coraz większa sraczka wylewa się z "mediów" i sztabów najgorszego sortu. Gejzery i lawiny sraczki. Nic dziwnego, powtórzę, to będzie spektakularny łomot, już za 2 tygodnie i oni tego nie czują, oni już to wiedzą.
 • @kula Lis 67 08:56:50
  Pilne.

  Jest sex taśma z posłem PO. Są podejrzenia, że to Grabiec, ale dlatego, iż był to poranek nikt nie może go rozpoznać bez makijażu. Trwają prace nad ustaleniem głównego bohatera.
 • @Husky 19:36:30
  Kobiety oraz mężczyźni z PO mądrzejsi i mający własną godność odeszli, zostało szambo śmierdzące na cały świat, widać to bardzo wyraźnie na każdym kroku gdzie nie pójdą, UE, na ulicach, pod Sejmem i wewnątrz Sejmu, w sądach i pod sądami, w prasie i wszystkich mediach. Dla nich tylko czerwona kartka przy urnach wyborczych, a później obserwacja każdej facjaty, jaką nową partię założą żeby uciec od obecnej opinii na ich temat. WON z życia publicznego na śmietnik historii i z daleka od nas zakłamane zdradzieckie kanalie z PO, PSL, NOWOCZESNA i różne przystawki!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej