Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Zginął zastępca prokuratora generalnego Saak Karapetjan

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zastępca prokuratora generalnego Rosji Saak Karapetjan, który zginął w środę w wypadku śmigłowca w środkowej Rosji, zajmował się przygotowywaniem rosyjskich wniosków prawnych dotyczących Siergieja i Julii Skripalów

 Czyżby do Rosji pojechał James Bond z Londynu?  Zemsta Anglików ?

 

 

"To właśnie on przygotowywał wnioski, w tym do strony brytyjskiej, w sprawie Skripalów" - powiedział przedstawiciel Prokuratury Generalnej Aleksandr Kuriennoj. Jego wypowiedź zacytowała wysokonakładowa gazeta "Komsomolskaja Prawda".

// В Костроме по факту крушения вертолета возбуждено уголовное дело.Следователи и криминалисты СКР осмотрели место происшествия, установлены личности погибших – пилота и двух пассажиров. Дано поручение об изъятии технической и полетной документацииpic.twitter.com/fl33nNcoBd — Следственный комитет (@sledcom_rf) 4 października 2018 //

 

          

 

Informacja o katastrofie prywatnego śmigłowca, który rozbił się w obwodzie kostromskim, pojawiła się w środę wieczór. Powiadomiono o śmierci trzech osób.

Ale w czwartek rosyjskie agencje informacyjne podały, że zginęły cztery osoby, a tym czwartym był Karapetjan, który był na urlopie.Dziwne. Jakoś tak oni wszyscy giną w tych wypadkach lub w wyniku samobójstw

Czy zbiorowy samobójca działa również w Rosji. Nieoczekiwanie z tymi samobójstwami to już międzynarodowy problem , bo gdy jest ich zbyt wiele , to trzeba zmienić metodę działania , bo prawda jest że ludzie zaczynają myśleć. Dlatego trzeba się spodziewać częściej również katastrof. Pamiętam, np. że Bolek był podejrzany o zlecenie eksplozji w budynku, co zakończyło się katastrofą budowlaną.

 
 

Kim był Karapetjan?
Kuriennoj powiedział w czwartek, że Karapetjan zajmował się sprawami współpracy międzynarodowej, zagadnieniami z zakresu transportu i ceł, a także sprawą Siergieja i Julii Skripalów. Strona rosyjska prowadzi własne działania w sprawie incydentu w angielskim Salisbury.
Karapetjan był od 2016 roku jednym z kilkunastu zastępców prokuratora generalnego Rosji Jurija Czajki. Wcześniej, od 2006 roku w Prokuraturze Generalnej kierował zarządem międzynarodowej współpracy prawnej. Na tym stanowisku w latach 2010-11 przekazywał przedstawicielom strony polskiej kopie akt śledztwa w sprawie zbrodni katyńskiej, które w latach 1990-2004 prowadziła Główna Prokuratura Wojskowa, najpierw ZSRR, a później Federacji Rosyjskiej. Karapetjan przekazywał też stronie polskiej część tomów zawierających akta rosyjskiego śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej.


 

 
 

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  Jak nic winny Putin . :)))))
 • Szkoda ormiaszki
  https://www.youtube.com/watch?v=WlOKw1dvRRc
 • Czy zbiorowy samobójca działa również w Rosji.
  Najlepiej działa on w umysłach pewnych osób :) A jeśli był zastępcą prokuratora generalnego, to czy to dziwne, że przekazywał nam dokumnty w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem?
 • @Zawisza Niebieski 20:55:12
  :))) Walonki i onuce z Autora wpisu wychodzą , powiem Tobie to jak nic ruski troll , albo jeszcze gorzej . Salut :)))))
 • Autorze
  To już druga sugestia, że zginął z powodu jakiś dokumentów. Skoro już je przekazał to po co go zabijać? Gdzie tu jest logika, kryminałów nie oglądasz?
  Śmigłowiec wypożyczony.
 • Saak (ISaak - ssaak) Kara-petjan (karający KARPIEL) był zastępcą prokuratora generalnego Rosji Jurija Czajki (czający się).
  .  w środę (3) wieczór powiadomiono o śmierci trzech (3) osób.

  w czwartek (4) informacyjne podały, że zginęły cztery (4) osoby.


  Orkanzacja PIRAMIDY (TRÓJKĄT 3) i KĄTOWNIKA (KWADRAT 4) =7 =G


  ______________ 3+4=7 = G __________________ 3+4=7 = G !!
  PROWOKACYJNA INFORMACJA WYSSANA Z PALCA !!!  PROPAGANDOWA AKCJA podpisana przez MASONERIĘ


  _____________ !!! + !!!! = !!!!!!! G


  .
 • Trochę antyrosyjskiej propagandy
  Rosja próbowała zhakować śledztwo w sprawie katastrofy MH17

  https://www.o2.pl/artykul/rosja-probowala-zhakowac-sledztwo-w-sprawie-katastrofy-mh-6302330627491457a

  NATO stwierdziło na zamkniętym szczycie w Brukseli, że Rosja prowadzi zakrojony na szeroką skalę atak cybernetyczny na zachodnie państwa.
  Jest także zaniepokojone sytuacją w obwodzie kaliningradzkim. Rosjanie rozmieścili tam wyrzutnie rakietowe średniego zasięgu, które zagrażają całej Europie.
  Zaznaczono, że podejmą środki, które pozwolą zniszczyć to zagrożenie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej