Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
755 postów 24862 komentarze

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Zginął zastępca prokuratora generalnego Saak Karapetjan

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zastępca prokuratora generalnego Rosji Saak Karapetjan, który zginął w środę w wypadku śmigłowca w środkowej Rosji, zajmował się przygotowywaniem rosyjskich wniosków prawnych dotyczących Siergieja i Julii Skripalów

 Czyżby do Rosji pojechał James Bond z Londynu?  Zemsta Anglików ?

 

 

"To właśnie on przygotowywał wnioski, w tym do strony brytyjskiej, w sprawie Skripalów" - powiedział przedstawiciel Prokuratury Generalnej Aleksandr Kuriennoj. Jego wypowiedź zacytowała wysokonakładowa gazeta "Komsomolskaja Prawda".

// В Костроме по факту крушения вертолета возбуждено уголовное дело.Следователи и криминалисты СКР осмотрели место происшествия, установлены личности погибших – пилота и двух пассажиров. Дано поручение об изъятии технической и полетной документацииpic.twitter.com/fl33nNcoBd — Следственный комитет (@sledcom_rf) 4 października 2018 //

 

          

 

Informacja o katastrofie prywatnego śmigłowca, który rozbił się w obwodzie kostromskim, pojawiła się w środę wieczór. Powiadomiono o śmierci trzech osób.

Ale w czwartek rosyjskie agencje informacyjne podały, że zginęły cztery osoby, a tym czwartym był Karapetjan, który był na urlopie.Dziwne. Jakoś tak oni wszyscy giną w tych wypadkach lub w wyniku samobójstw

Czy zbiorowy samobójca działa również w Rosji. Nieoczekiwanie z tymi samobójstwami to już międzynarodowy problem , bo gdy jest ich zbyt wiele , to trzeba zmienić metodę działania , bo prawda jest że ludzie zaczynają myśleć. Dlatego trzeba się spodziewać częściej również katastrof. Pamiętam, np. że Bolek był podejrzany o zlecenie eksplozji w budynku, co zakończyło się katastrofą budowlaną.

 
 

Kim był Karapetjan?
Kuriennoj powiedział w czwartek, że Karapetjan zajmował się sprawami współpracy międzynarodowej, zagadnieniami z zakresu transportu i ceł, a także sprawą Siergieja i Julii Skripalów. Strona rosyjska prowadzi własne działania w sprawie incydentu w angielskim Salisbury.
Karapetjan był od 2016 roku jednym z kilkunastu zastępców prokuratora generalnego Rosji Jurija Czajki. Wcześniej, od 2006 roku w Prokuraturze Generalnej kierował zarządem międzynarodowej współpracy prawnej. Na tym stanowisku w latach 2010-11 przekazywał przedstawicielom strony polskiej kopie akt śledztwa w sprawie zbrodni katyńskiej, które w latach 1990-2004 prowadziła Główna Prokuratura Wojskowa, najpierw ZSRR, a później Federacji Rosyjskiej. Karapetjan przekazywał też stronie polskiej część tomów zawierających akta rosyjskiego śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej.


 

 
 

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  Jak nic winny Putin . :)))))
 • Szkoda ormiaszki
  https://www.youtube.com/watch?v=WlOKw1dvRRc
 • Czy zbiorowy samobójca działa również w Rosji.
  Najlepiej działa on w umysłach pewnych osób :) A jeśli był zastępcą prokuratora generalnego, to czy to dziwne, że przekazywał nam dokumnty w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem?
 • @Zawisza Niebieski 20:55:12
  :))) Walonki i onuce z Autora wpisu wychodzą , powiem Tobie to jak nic ruski troll , albo jeszcze gorzej . Salut :)))))
 • Autorze
  To już druga sugestia, że zginął z powodu jakiś dokumentów. Skoro już je przekazał to po co go zabijać? Gdzie tu jest logika, kryminałów nie oglądasz?
  Śmigłowiec wypożyczony.
 • Saak (ISaak - ssaak) Kara-petjan (karający KARPIEL) był zastępcą prokuratora generalnego Rosji Jurija Czajki (czający się).
  .  w środę (3) wieczór powiadomiono o śmierci trzech (3) osób.

  w czwartek (4) informacyjne podały, że zginęły cztery (4) osoby.


  Orkanzacja PIRAMIDY (TRÓJKĄT 3) i KĄTOWNIKA (KWADRAT 4) =7 =G


  ______________ 3+4=7 = G __________________ 3+4=7 = G !!
  PROWOKACYJNA INFORMACJA WYSSANA Z PALCA !!!  PROPAGANDOWA AKCJA podpisana przez MASONERIĘ


  _____________ !!! + !!!! = !!!!!!! G


  .
 • Trochę antyrosyjskiej propagandy
  Rosja próbowała zhakować śledztwo w sprawie katastrofy MH17

  https://www.o2.pl/artykul/rosja-probowala-zhakowac-sledztwo-w-sprawie-katastrofy-mh-6302330627491457a

  NATO stwierdziło na zamkniętym szczycie w Brukseli, że Rosja prowadzi zakrojony na szeroką skalę atak cybernetyczny na zachodnie państwa.
  Jest także zaniepokojone sytuacją w obwodzie kaliningradzkim. Rosjanie rozmieścili tam wyrzutnie rakietowe średniego zasięgu, które zagrażają całej Europie.
  Zaznaczono, że podejmą środki, które pozwolą zniszczyć to zagrożenie.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLITYKA - POLSKA

  Jak budować partię

  Niemal wszystkie polskie partie okazały się efemerydami. Większość z nich albo zniknęła ze sceny politycznej, albo zmarginalizowała się. Gdzie są Ruch Palikota, Liga Polskich Rodzin, Unia Wolności, SLD czy Samoobrona? czytaj więcej

 • BEZPRAWIE

  9 z "Wujka "

  16.12.81.W tym dniu doszło do największej zbrodni stanu wojennego. Podczas pacyfikacji strajku w Kopalni "Wujek" w Katowicach przez oddziały milicji, wojska i ZOMO, użyto broni palnej. Zamordowano dziewięciu górników, wielu zostało rannych czytaj więcej

 • HISTORIA ŚWIATA

  "Kursk"... wstrząsający...

  Film "Kursk" ukazuje zgubny wpływ - politycznej - propagandy sukcesu na życie zwykłych obywateli. Życie ludzkie bywa wtedy mniej warte, niż wypuszczany fałsz. A metody stosowane przez polityków bywają zbrodnicze. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej