Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Kierownik jeziora i taśmy Morawieckiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Onet otworzył puszkę Pandory, a gówno,które miało się wylać na wówczas prywatną osobę p.Morawieckiego-wylało się na PO! Na lodziarza Sikorskiego i teoretycznego premiera. I to nie koniec! Schetyna usiłuje więc ratować sytuację oskarżając. Onet(sic!)

PiS powinien Onetowi serdecznie podziękować. Gdyby ktoś ze sztabu PiS wpadł na taki pomysł ludzie by ziewali, bo taśmami prawica już nic ugra, ale jak się najgorszy sort i niemieckie media same proszą i robią robotę, to tylko korzystać. Osły odgrzały aferę, która PO zabiła.

Coraz większa sraczka wylewa się z "mediów" i sztabów najgorszego sortu. Gejzery i lawiny sraczki. Nic dziwnego, powtórzę, to będzie spektakularny łomot, już za 2 tygodnie i oni tego nie czują, oni już to wiedzą.

Wie to również "nasz" kierownik jeziora, publikując tu swoje rzetelne dochodzenia.No ale, ten trefniś znany jest w necie od Facebooka po Twittera zwłaszcza w schodzeniu do poziomu swojego guru T.Lisa. Trefnis, z którego wszyscy się śmieją a mało kto poważnie traktuje.Czyli nic nowego

Rozumiem, że "dziennikarz" może opublikować nagranie tylko dlaczego tak mały fragment.Co z resztą tego nagrania.Najbardziej śmieszy mnie fakt, że, choć rozmowa nagrana była lata temu, totalniacy podkreślają, że mówił to premier Morawiecki, że np. przeklinał. Wówczas był prezesem banku, używanie obecnego tytułu to manipulacja treścią!

Taśmy Beger i teraz Morawieckiego, pokazały NORMALNĄ i wręcz naiwną kuchnię polityczną. Kompletne pierdoły, miejsce na liście, robota dla syna poliytyka - żałosne, ale NORMALNE. Taśmy PO to były przewały na miliardy i sprawy kryminalno-skarbowe, taka subtelna różnica.

Po tych październikowych wyborach platforma będzie już tylko oglądana w muzeum totalitaryzmu oraz zbrodniczej dyktatury faszyzmu i komunizmu.

Falenta już zapowiada opublikowanie kolejnych taśm z których dowiemy się,że Kulczyk "umarł" ot tak sobie na katar A ja wiem,że po nagranej rozmowie z Tuskiem w sprawie prywatyzacji Polski musiał ''umrzeć'', a rudy bandyta zostać ewakuowany pod spódnicę Merkel.

No i jeszcze sex taśmy ze Schetyna i Czaskowskim.

ps.

Sex taśmy posłów PO  No nie wiem, nie wiem. Załóżmy hipotetycznie, że Schetyna ma romans z Różą Thun. Naszło ich kiedyś na amory w sejmowej toalecie,a zazdrosny Grabiec nagrał to swoim Samsungiem i poszedł do TVPINFO.

 

 Pierdziele oglądam profilaktycznie Eurosport.

 

 

Tylko co na to wszystko kierownik jeziora ?

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  Ciekawe! Piechociński chciał zagrać taśmami, ale... Falenta odpowiada: Bliżej byłem Kosiniaka-Kamysza. Nerwowa reakcja lidera PSL.
  https://wpolityce.pl/polityka/415359-interesujace-zwiazki-psl-z-markiem-falenta
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15388032031d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Czekam na seks taśmy z poświęcającą się dla tate młodą Kulczykową posuwaną na stole, i chazarokropką Mojcho po mężu Bieńkowską robiącą loda Wojtunikowi, bo są a ujawnienie to kwestia czasu.
  Platforma nagradzała swoich za udział w aferze. Kolejne nagrania wychodzą na jaw. Portal Tvp.info ujawnił kolejne nieznane nagranie pochodzące z restauracji Sowa i Przyjaciele. tym razem bohaterem był Sławomir Nowak, minister infrastruktury w rządzie PO. Z kolei portal Onet opublikował nagranie z zeznaniami jednego z kelnerów, który opisuje, że Marek Falenta obiecywał mu, że gdy PiS przejmie władzę, to kelner… zostanie ministrem. Grzegorz Schetyna wczoraj domagał się dymisji premiera - pisze Jacek Liziniewicz w weekendowym wydaniu "Gazety Polskiej Codziennie". Platforma Obywatelska kilka lat temu wyciągnęła wnioski po nielegalnych nagraniach. W przypadku premiera Morawieckiego mamy do czynienia z czymś więcej. To zdemaskowanie gotowego na korupcyjne propozycje hipokryty, który raz jest z Tuskiem, a raz z Kaczyńskim. Czas na dymisję napisał wczoraj na Twitterze Grzegorz Schetyna. Trudno powiedzieć, co miał na myśli lider PO, mówiąc o wyciągniętych wnioskach. Nagrani przez kelnerów nadal są aktywnymi politykami lub należą do środowiska PO. I tak tuż po wybuchu afery Radosław Sikorski został mianowany marszałkiem Sejmu, a obecnie, gdy jest teoretycznie poza polityką, siedzi w pierwszych rzędach na spotkaniach partyjnych PO. Elżbieta Bieńkowska została mianowana komisarzem w Unii Europejskiej. Paweł Graś nadal jest prawą ręką Donalda Tuska. Bartłomiej Sienkiewicz jest szefem think tanku PO – Instytutu Obywatelskiego. Włodzimierz Karpiński jest posłem i szefem sejmowej komisji energetyki. Ostatnio partia przygarnęła nawet byłego szefa Biura Ochrony Rządu Mariana Janickiego i zaprosiła go do udziału w wyborach samorządowych. Grzegorzowi Schetynie odpowiedziała więc Beata Mazurek, rzecznik PiS. „Frustracja, nienawiść, zazdrość odbiera Schetynie zdolność racjonalnego myślenia. Permanentna awantura to ich program dla Polski” napisała Mazurek. Rzeczywiście awantura o taśmy dopiero się rozkręca. Wczoraj na Twitterze uaktywnił się również Marek Falenta...
 • @kula Lis 67 12:16:25
  Kierownik jeziora pewnie jeszcze śpi po ciężkiej nocnej pracy.Brak jedynki.


  Skala upadku Sikorskiego. Kiedyś prosił Jarosława Kaczyńskiego o szefa NATO, a teraz musi występować i uśmiechać się do partyjnych towarzyszy, którzy później za plecami mówią o nim jako "gościu który każdemu zrobi loda".
  Gdzie on ma honor?
 • @Husky
  Sądy też są PO więc niema co się dziwić że sędzia złapany na kradzieży 50 zł. najpierw dostaje dodatkowy urlop-zawieszenie a następnie zostaje uniewinniony gdyż SN czyn kradzieży nazwał roztargnieniem. Za roztargnioną kradzież oraz powiązany z kradzieżą urlop-zawieszenie sędzia złodziej został nagrodzony kwotą 24 530, 64 zł. i na tyle kolejni sędziowie złodzieje okradli POLSKICH PODATNIKÓW !!!
 • @kula Lis 67 12:24:38
  Hustlera w Sky mam zablokowanego, a jednak po włączeniu telewizora zobaczyłem chuja.

  https://pbs.twimg.com/media/Doz7oybX4AAojDY.jpg
 • @Husky 12:23:16 idola niebieskiego nazwano pacanem.
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15387378331d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
  Tusk to ma jednak „talent”. Brytyjskie media piszą "dobrze, że wychodzimy z UE", a Tuska nazywają „pacanem”.

  http://niezalezna.pl/239235-tusk-to-ma-jednak-talent-brytyjskie-media-pisza-dobrze-ze-wychodzimy-z-ue-a-tuska-nazywaja-pacanem
 • @Husky 12:23:16
  Tak "rządziły" Platforma i PSL w Ministerstwie Finansów. Oni to naprawdę zrobili…W latach rządów PO-PSL rabunek finansów publicznych i wyłudzenia podatku VAT miały potężną skalę mówił w audycji 24 Pytania Janusz Szewczak. Poseł Prawa i Sprawiedliwości powiedział coś, w co trudno uwierzyć. Jeden z wiceministrów finansów w 2014 roku stwierdził, że „maksymalizacja dochodów budżetu państwa” nie jest ich zadaniem. Prawo i Sprawiedliwość zapowiedziało, że ma powstać kolejna w tej kadencji Sejmu komisja śledcza. Posłowie będą zajmować się kwestią nieprawidłowości dotyczących podatku VAT. Polityk PiS przekonuje, że powołanie takiej komisji jest konieczne. W latach rządów PO-PSL rabunek finansów publicznych i wyłudzenia podatku VAT miały potężną skalę. Odpowiedzialność leży po stronie tych, którzy decydowali w kwestiach fiskalnych. To odpowiedzialność rządu, przede wszystkim resortu finansów mówił. Podał też do wiadomości publicznej, co działo się w MF w czasach rządu Platformy i PSL-u. Witold Modzelewski przesłał Ministerstwu Finansów w 2014 roku kilkudziesięciostronicowy raport. Opisał w nim wyłudzenia, podał, że jest olbrzymia utrata dochodów podatkowych z VAT. Podał gdzie się to dzieje, kto to robi. Proszę sobie wyobrazić, co mu jeden z wiceministrów ówczesnego rządu Platformy i PSL odpisał. Że to jest aroganckie, niegrzeczne i świadczy o niekompetencji i w ogóle pan profesor nic nie rozumie z tego co się dzieje, a obowiązkiem przedstawicieli ministerstwa finansów nie jest maksymalizacja dochodów budżetu państwa powiedział Janusz Szewczak. Poseł PiS podkreślił, że wszystko to ma na piśmie.

  https://twitter.com/twitter/statuses/914839286192754690
 • @Husky 12:23:16
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15387253491d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Mafia VATowska miała parasol ochronny? Wyciekła notatka z czasów PO-PSL i zrobił się szum! Media obiegła informacja o notatce ministerstwa finansów za czasów rządów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Okazało się, że Mateusz Szczurek „nie widział podstaw do przeprowadzenia zmian w prawie, które pozwoliłyby skuteczniej walczyć z wyłudzeniami VAT”. – Bulwersacja, jaką wywołała notatka, jest jak najbardziej zasadna – powiedział prof. Witold Modzelewski.
  "Super Express" poinformował wczoraj, że dotarł do pisma dyrektora Departamentu Podatku od Towarów i Usług w resorcie finansów do Jarosława Nenemana, ówczesnego podsekretarza stanu w MF. Jak podaje gazeta, jego fragment brzmi:

  "Nawiązując do przekazanego w dniu 25 lutego br. projektu notatki w sprawie konieczności przygotowania projektu ustawy o podatku od towarów i usług w związku z procederem oszustw i nadużyć (...) oraz podjęcia zmian o charakterze długookresowym, Departament (...) uprzejmie prosi o potwierdzenie decyzji Ministra Finansów Pana Mateusza Szczurka co do braku zasadności prowadzenia obecnie prac legislacyjnych mających na celu wprowadzenie dalszych modyfikacji przepisów ustawy (...) o podatku od towarów i usług...". Co ciekawe, wiceminister Neneman złagodził treść notatki, "brak zasadności" poprawiając na "brak szans"

  - napisał "Super Express".

  Jak podkreślił Modzelewski, "z tej notatki wynika, że w 2015 roku rozważano, że trzeba przygotować projekt nowej ustawy o podatku od towarów i usług w związku z procederem oszustw i nadużyć".

  O nową ustawę apelujemy od co najmniej 10 lat, która powinna być oczyszczona ze skutków lobbingu legislacyjnego sprzyjającego od lat ucieczce od tego podatku. Wtedy byłem naiwny sądząc, że patologie obecnej ustawy o VAT są wynikiem niekompetencji rządzących; że to nie jest lobbing tylko nieudolność

  - powiedział Modzelewski.

  Zaznaczył również, że patrząc z obecnej perspektywy, wyobrażał sobie wtedy, że to nie jest lobbing lecz "zwyczajna niekompetencja".

  - Niekompetencja rządzących nie jest w III RP jeszcze "grzechem śmiertelnym": politycy nie rozumieją tego, czym się zajmują, popełniają zwłaszcza błędy legislacyjne w stanowieniu prawa, przez co tworzą luki, przez które uciekają nam ogromne pieniądze. "Rozszczelniono" ten podatek przede wszystkim tworząc złe prawo - ocenił ekspert.

  Dodał, że apelował zawczasu do władzy, że "najlepiej byłoby, żeby nie nowelizować nowelizacji, tylko napisać nową ustawę, czyli żeby odbudować wiarygodność aktu prawnego, bo zaufanie do prawa jest wszystkim.

  - Jeśli obywatele i urzędnicy tracą zaufanie do danej ustawy, to trzeba ją natychmiast odbudować i wprowadzić w jej miejsce nową: nie ma innej drogi - podkreślił.

  W 2014 roku przekazaliśmy do Ministerstwa Finansów raport Instytutu Studiów Podatkowych, który w resorcie finansów wywołał "zbulwersowanie", "obrazę", co mogło potwierdzać to, że mamy do czynienia z ludźmi niekompetentnymi, którzy pierwszy raz dowiedzieli się o tym, że od lat robią coś niezbyt mądrego. Ta notatka wskazywałaby, że była świadomość tego, że trzeba napisać nową ustawę o VAT, aby przeciwstawić się procederowi oszustw podatkowych. Bez niej nie da rady. A jak nie można zmienić prawa, to trzeba zmienić polityków, którzy chorują na niemoc powiedział Modzelewski.

  Bez niej nie da rady, bez niej nie ma nic znaczenia, skoro prawo działa na niekorzyść interesu społecznego. A jak nie można zmienić prawa, to trzeba zmienić polityków, którzy tak mówią. Natomiast tu jest powiedziane coś dla mnie bardzo zastanawiającego, tak jak czytam, co do celów zasadności prowadzenia obecnie prac legislacyjnych, bo z tego wynika, że trzeba było to zrobić, ale nie robić tego obecnie podkreślił.

  Prof. Modzelewski z Uniwersytetu Warszawskiego jest ekspertem, doradcą podatkowym, radcą prawnym, prezesem i wspólnikiem Instytutu Studiów Podatkowych, był wiceministrem finansów w latach 1992-1996. Jest m.in. autorem pierwszej ustawy o VAT. Był pierwszym świadkiem wezwanym i przesłuchiwanym przez sejmową komisję śledczą "do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów i instytucji publicznych w zakresie zapewnienia dochodów Skarbu Państwa z tytułu podatku od towarów i usług i podatku akcyzowego w okresie od grudnia 2007 r. do listopada 2015 r."
 • @Husky 12:23:16
  https://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15386329411d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
  SZOK! Teraz jasne skąd bezkarność mafii od VAT. Odkryto kwit ministra z rządu Tuska i Kopacz. Podczas lat rządów koalicji Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego wyłudzenia podatku VAT miały potężną skalę – mówił kiedyś poseł i ekonomista Janusz Szewczak. Teraz wychodzi na jaw dlaczego. Okazuje się, że ówczesny minister finansów - Mateusz Szczurek „nie widział podstaw do przeprowadzenia zmian w prawie, które pozwoliłyby skuteczniej walczyć z wyłudzeniami VAT”. Sprawę ujawnił dziś „Super Express”.
  Witold Modzelewski przesłał Ministerstwu Finansów w 2014 roku kilkudziesięciostronicowy raport. Opisał w nim wyłudzenia, podał, że jest olbrzymia utrata dochodów podatkowych z VAT. Podał gdzie się to dzieje, kto to robi. Z dokumentu wysokich rangą urzędników z resortu finansów z 4 marca 2015 roku wynika, że minister Szczurek nie widział podstaw do tego, by wprowadzać zmiany w prawie dzięki którym można byłoby skuteczniej walczyć z wyłudzeniami VAT.

  Opublikowano fragment pisma Departamentu Podatku od Towarów i Usług w resorcie finansów do Jarosława Nenemana, który wówczas pełnił funkcję podsekretarza stanu.

  „Nawiązując do przekazanego w dniu 25 lutego br. projektu notatki w sprawie konieczności przygotowania projektu ustawy o podatku od towarów i usług w związku z procederem oszustw i nadużyć (...) oraz podjęcia zmian o charakterze długookresowym, Departament (...) uprzejmie prosi o potwierdzenie decyzji Ministra Finansów Pana Mateusza Szczurka co do braku zasadności prowadzenia obecnie prac legislacyjnych mających na celu wprowadzenie dalszych modyfikacji przepisów ustawy (...) o podatku od towarów i usług…” czytamy w ujawnionym dokumencie. Tabloid zauważył, że Neneman złagodził treść notatki pisząc „brak szans” zamiast „brak zasadności”. Ekonomista dr Marian Szołucha w rozmowie z gazetą zaznacza, że choć znano skalę zjawiska wyłudzeń VAT, robiono w tej sprawie skrajnie niewiele.
  Natomiast główny ekonomista BGK Mateusz Walewski przyznaje, że przyspieszenie działań mających na celu ograniczenie luki vatowskiej nastąpiło dopiero za rządów Prawa i Sprawiedliwości.

  Ps ..Teraz tylko wystarczy "prześledzić" wyjazdy premier i jej ministrów. Mając na uwadze "wizyty " w bankach. O Kaymanach etc. nawet nie ma co wsPOminać. Jednym słowem - Służby czas zapracować na swoje apanaże. Do dzieła, do dzieła. To pytanie do PiS. Dlaczego nikt za to nie siedzi? Szczurek nie działał sam i on ponosi odpowiedzialność karno skarbową. PiS jest za miękki. Tuskolandia szła po przetartym szlaku. Nie odkryli żadnego nowego sposobu na przekręty. Na początku lat 90-tych ub. wieku już wtedy była zorganizowana prężna "akcja" przemytu alkoholu. Już wtedy "chodziły" po kraju słuchy iż m.in. na konto żony pana prezesa J.K.B. szła kontrabanda z tym "płynem" i był zakaz dokonywania kontroli transportów (coś jak po wielu latach z kontrolą na granicy cystern z paliwem). Nihil novi sub solei. Tylko na przykładzie niszczenia M.Kamińskiego (b.szefa CBA) można ocenić rządy Tuska jako typowy model sycylijski: jeśli polityk/policjant jest nieprzekupny to należy go zneutralizować albo za pomocą lupary albo przekupnego sędziego.
 • @Husky 12:23:16
  Kobiety oraz mężczyźni z PO mądrzejsi i mający własną godność odeszli, zostało szambo śmierdzące na cały świat, widać to bardzo wyraźnie na każdym kroku gdzie nie pójdą, UE, na ulicach, pod Sejmem i wewnątrz Sejmu, w sądach i pod sądami, w prasie i wszystkich mediach. Dla nich tylko czerwona kartka przy urnach wyborczych, a później obserwacja każdej facjaty, jaką nową partię założą żeby uciec od obecnej opinii na ich temat. WON z życia publicznego na śmietnik historii i z daleka od nas zakłamane zdradzieckie kanalie z PO, PSL, NOWOCZESNA i różne przystawki!!!
 • @Husky
  Przecież tych nagrań jest 3500 godzin . Opublikować wszystko , a skoro nie zrobiono tego to mamy igrzyska . Salut . https://wprawo.pl/2018/10/03/j-miedlar-tasmy-morawieckiego-czyli-jak-doradca-zdrajcy-narodu-przezyl-polityczne-nawrocenie-teatr-na-deskach-iii-rp/
 • @Husky
  PO to partia zboczeńców, złodziei i folksdojczów. Lepiej przyjrzyjcie się dokładniej Legionowi i rządom duetu Smogorzewski + Grabiec. Seksistowskie zachowania to śmieszne małe miki w porównaniu do tego, co w Legionowie od lat wyprawiały te dwa kałmuckie pomioty.
 • @Husky
  Marek Falenta: Bliżej byłem z Waldemarem Pawlakiem i Kosiniak Kamysz, któremu firma w której miałem mniejszościowe udziały robiła kampanię w internecie jak się okazało za pieniądze ministerstwa rolnictwa. Kontrakt załatwiał Bury Janek..
 • @Husky
  Premier o walce z mafiami VATowskimi. "To jedno z naszych najbardziej wyrazistych działań".

  http://niezalezna.pl/239395-premier-o-walce-z-mafiami-vatowskimi-to-jedno-z-naszych-najbardziej-wyrazistych-dzialan
 • 1*
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2018/09/comment_bsqtv69st1wdif8dqv5ubasoqrrnrxuw.jpg

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/nr6_6_2011_tusk_natanyahu_opis_850px_1-e1479987151302.jpg

  5 lat później

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/9636569-polsko-izraelskie-konsultacje-900-554.jpg
 • @Husky
  Kiedy rozpoczęła się polska niepodległość? Gadowski: Żyjemy ciągle w oparach Okrągłego Stołu. Miał on nieskończoną ilość kantów. Proszę mi wskazać moment, w którym rozpoczęła się polska niepodległość. Taki moment nie istnieje, bo nie rozpoczęło się bytowanie niepodległego państwa polskiego powiedział Witold Gadowski w najnowszym „Komentarzu Tygodnia”. Sami musimy go stworzyć poprzez powstanie mentalne, moralne, kulturalne, Powstanie 2.0, w którym nie chwytamy za karabiny, ale chwytamy się za głowy i w naszych głowach dokonujemy powstania, wielkiego mentalnego powstania przeciwko „Republice Okrągłego Stołu” i jej luminarzom kontynuował swoją wypowiedź. Zaproponował, żeby przyjrzeć się adwokatowi Lejbowi Fogelmanowi. Stwierdził, że to znacznie ciekawsza postać niż Jonny Daniels. Wokół Lejba Fogelmana pytań rodzi się coraz więcej i trzeba mu będzie poświęcić więcej uwagi ocenił. Niezmiennie moją uwagę, bardziej niż Jonny Daniels, który jest po prostu hucpiarzem i wykorzystuje swoje 5 minut, żeby zarobić parę groszy, intryguje postać Lejba Fogelmana mówił. Syn krawca z Legnicy, gdzie stacjonowały oddziały Armii Czerwonej; z Legnicy, skąd wywodzą się różne ciekawe firmy, które są ciągle powiązane z Rosją. Wstydliwie Lejb Fogelman nie wspomina swojego epizodu studiów na uniwersytecie Łomonosowa w Moskwie. Panie Fogelman, czy to prawda, chyba, że mam złe informacje, że pan tam studiował? I co pan tam robił? I z kim się pan tam spotykał stwierdził Gadowski. Odniósł się również do taśm, na których pojawił się premier Mateusz Morawiecki. Wypłynęły taśmy. Na nich „znakomici” dziennikarze „der Onet.pl” odnaleźli kompromitujące premiera Mateusza Morawieckiego wypowiedzi. Przesłuchałem te wypowiedzi, mam inne poczucie kompromitacji niż państwo z Onetu. To nic dziwnego, bo ja jestem zwykłym polskim dziennikarzem Witoldem Gadowskim. Zwykły polski dziennikarz wyłapał na tych taśmach coś, czego wy nie wyłapaliście, „drodzy śledzszczujni z Onetu” przekonywał. Tam pada wypowiedź dotycząca Lejba Fogelmana mówiąca o tym, że Lejb Fogelman przychodził do kierownictwa PKO BP i o coś zabiegał. Pada pytanie, czy zabiegał o możliwość przejęcia PKO BP przez rosyjski Alfa Bank? Ciekawe. Lejb Fogelman wydał książkę, z której nic się nie dowiemy o jego związkach, działaniach biznesowych, wizytach na ul. Nowogrodzkiej podkreślił. Przekonywał, że nie żyjemy w III RP, ale w Republice Okrągłego Stołu. Nie ma III RP. Jest za to Republika Okrągłego Stołu. Żyjemy ciągle w oparach Okrągłego Stołu, o którym Andrzej Gwiazda mówi, że miał on nieskończoną ilość kantów. Z resztą pan Andrzej Gwiazda wspomniał też o tym, że król Artur zasiadał do swojego okrągłego stołu ze swoimi zaufanymi rycerzami, a gen. Kiszczak, król Artur na miarę PRL, z kim zasiadł do okrągłego stołu? Ze swoimi zaufanymi? Wariantów jest kilka. Proszę sobie samemu wpisać i będzie to prawdziwy wariant mówił. Warto sobie zdać sprawę, że długi cień PRL Kiszczaka, Jaruzelskiego i żyjących jeszcze PRL-owskich gnomów, jak Borowski, Rosati, Cimoszewicz kładzie się ciągle na naszym życiu do dziś. Pora powstać przeciwko „Republice Okrągłego Stołu” podkreślił. Pora zniszczyć wszystkie ustalenia Okrągłego Stołu. Niepodległości nie zdobywa się jednego dnia zaapelował Witold Gadowski.

  https://youtu.be/XgGeMJhkj_o

  Ps..Polacy w 1918 nie chcieli suwerennej Polski i w 2018 też nie chcą. Wtedy mieliśmy jakąś elitę, która Polski chciała i dlatego przez 20 lat była. Dziś elity nie ma wcale. Tak właśnie jest "zaczarowany kraj, zaczarowani ludzie" i nie przez dobrą wróżkę a przez cwaniaków udających Polaków. Ci zdrajcy i ich mocodawcy są potężni, i ten ruch niepodległościowy, dla nas niezbędny, jest dla nich nie do tolerowania, w czasach obowiązkowej tolerancji. Nie jesteśmy niepodlegli ponieważ od 1944 Polska jest w rękach środowisk polskojęzycznych (ale nie polskich z ducha) usadowionych u władzy wolą Stalina. 1956, 1968, 1989, 2018 to tylko kolejne przetasowania w układzie. Odzyskując podmiotowość zderzymy się nie tylko z polskojęzyczną sitwą kontrolującą głębokie Państwo od 1944, ale również z USA dostarczającym tej chazarobolszewickiej sitwie z ich miotem parasolu ochronnego (umową z 1986 w Reykjaviku). Na dziś USA nie ma żadnego interesu w wycofywaniu swoich gwarancji dla bezpieczniaków i traktowania RP jak kraju kolonialnego rządzonego z tylnego siedzenia, więc koniecznie będzie poluzowanie relacji z USA. Nadal jesteśmy krajem okupowanym od wewnątrz przez obce nam kulturowo elementy. Naszej niepodległości nie odzyskamy bez:

  a. Eliminacji mafii Okrągłego Stołu

  b.Wycofania gwarancji USA dla WSW/WSI z 1986

  Będzie to bardzo ostra jazda ponieważ tak głębokiej zmiany nie da dokonać się w rękawiczkach, będzie też konflikt z UE. Naszym narodowym interesem jest, by UE była możliwie sparaliżowana decyzyjnie w tym czasie. My na ten czas potrzebujemy Erdogana.
 • @kula Lis 67 14:37:11
  "Na dziś USA nie ma żadnego interesu w wycofywaniu swoich gwarancji dla"

  Jest jeden bardzo poważny kłopot z "wycofywaniem gwarancji" - utrata wiarygodności. Strona, która "wycofuje" zobowiązania traci zdolność zawierania umów.

  To tak jak bank by oświadczył - "wycofujemy swoje zobowiązania wobec klientów i partnerów". Czyż nie na tym polega bankructwo, plajta?
 • @kula Lis 67 12:41:14
  Według Brytyjczyków tak wygląda PACAN

  https://pbs.twimg.com/media/DoxROhaXUAE1u7-.jpg
 • @kula Lis 67 14:54:28
  "Naszej niepodległości nie odzyskamy bez: Eliminacji mafii Okrągłego Stołu"

  Które stronnictwa czy politycy składają się na opozycję do Okrągłego Stołu?
 • @kula Lis 67 12:53:10
  Dla mnie sprawa jest banalnie prosta.
  Gdyby taki cham Smogorzewski obrażał moją matkę, żonę, siostrę czy kochankę, to w tym samym momencie dostałby w parchaty ryj aż by się nakrył nogami i odjechał karetką na sygnale do najbliższego szpitala.
  Czy te kobiety nie mają obok siebie mężczyzn?

  Co na to wszystko kierownik jeziora ?
 • @Rzeczpospolita 13:55:12
  Serio ?
 • @kula Lis 67 13:01:54
  Czy Marek Falenta ma prawo zadać pytania prejudycjalne do TSUE o ocenę praworządności i niezależności sądów w Polsce i jego prawa do uczciwego rozpoznania kasacji przed Sądem Najwyższym, kiedy ten sąd rozdaje materiały z jego sprawy dziennikarzom, przed rozpoznaniem jego kasacji?
 • @Repsol 12:50:50
  Z niecierpliwością czekam na publikację taśmy z rozmowy Tuska z Kulczykiem. Ciekawe co jest tam takiego, że niedługo po wybuchu afery taśmowej Tusk został ewakuowany do Brukseli, a Kulczyk musiał zrobić teatrzyk z ''umieraniem'' na kaszel.
 • @kula Lis 67 12:53:10
  Platformiana PATOLOGIA cięższej wagi

  Sławomir Nowak fantazjował, iż uwagę mediów od „problemów” PO odwrócić mógłby drugi zamach smoleński lub wojna w Albanii .
 • @kula Lis 67 14:54:28
  Morawiecki mógł zarabiać miliony w sektorze prywatnym, mógł robić karierę i bywać na salonach. Więc nie pieprzcie głupot w stylu, że dogaduje się z komuchami, albo, że zbyt miękko układa się z UE. Według mnie to idealista. Syn swojego ojca. Tak myślę.
 • @kula Lis 67 12:53:10
  Zapamiętajcie jedno: Platforma nie ma ze Smogorzewskim nic wspólnego! To wstrętne pisowskie kłamstwa!

  https://pbs.twimg.com/media/DoxWPIOX4AIo9cU.jpg
 • @kula Lis 67 12:16:25
  Tymczasem jak mi donoszą wiewiórki z Karpacza w Western City od wczoraj trwa gorączkowe poszukiwanie kamer i mikrofonów
 • @kula Lis 67 12:50:41
  Mdli jak prawica powtarza politpoprawny bełkot i nazywa zachowanie Smogorzewskiego "seksizmem".

  Smogorzewski to zwykły burak, cham i prymityw, który najzwyczajniej w świecie gnoił kobiety, a nie "czynił seksistowskie uwagi".

  To było gnojenie, nic więcej.
 • @kula Lis 67 12:53:10
  Z neta:

  Już nie mogę się doczekać ekranizacji taśm pt. '' SEKS'' Smarzowskiego o tym, jak Schetyna parzy się z Trzaskowskim.

  A najbardziej mnie ciekawi kto będzie tatusiem, a kto mamusią.
 • @kula Lis 67 12:53:10
  Seksistowskie obrażające kobiety uwagi głoszą z zasady wyłącznie przedstawiciele prawicy.
  Te same słowa w ustach lewicy i liberałów są jedynie sympatycznymi akceptowanymi i dopuszczalnymi żartami.
  Że też jeszcze tego nie przyswoiliście...
 • @Husky 15:10:02 ciekawe czy go niebieski POwitał, sego idola?
  Tusk przyjechał do Krakowa. Tłumy "królowi Europy" nie dopisały! http://niezalezna.pl/239398-tusk-przyjechal-do-krakowa-tlumy-krolowi-europy-nie-dopisaly

  Ps..Pamiętacie jak rudy niemiecki żyd po 27 latach brał ślub kościelny? Sznur dla niego szykować. TW Oscar.
 • @Husky 15:10:02
  Tusk twórcą piekiełka politycznego? „Jedno mówi, a zupełnie co innego robi w Brukseli”. http://niezalezna.pl/239414-tusk-tworca-piekielka-politycznego-jedno-mowi-a-zupelnie-co-innego-robi-w-brukseli
 • @kula Lis 67 16:09:15
  Donald Tusk w Krakowie.
  Okrzyki, brawa, chaos komunikacyjny.
  Jakaś Pani popłakała się ze wzruszenia.
  A inna urodziła bliźniaki, chociaż wcale nie była w ciąży

  https://pbs.twimg.com/media/Do0jB-NX0AECGf6.jpg
 • @Husky 16:20:25
  Taśmy Onetu to kolejnym knot. GTW stale opracowuje nowe akcje dla ośmieszenia PiS. Będzie też zabójstwo polityczne z podejrzeniem na zwolennika PiS. Wiadomo, że to cios wymierzony w rząd. To tak jak w ruskim dowcipie "Saszy ukradli rower ale a aktach zapisano że zamieszany w kradzież roweru". Uważam, że musiałbym mieć chyba delirkę by traktować poważnie wszystko co ten niemiecki portal wypisuje. Pewnie po rozmowie z Grzesiem Mutti nakazała to jest! Niemcy dwoją się i troją aby zdrajców osadzić znów na tronie, nie wiedzą jednego, że jeśli osłabią PiS naszym świętym wyborem jest Ruch Narodowy. Dla łotrów, nad Wisłą miejsca już nie ma. Niech sobie ich zagospodarowują nad Szprewą. Tajniacy kupili "Pegasus" Izraelską piekielną maszynkę do mielenia ludzi poprzez rozszyfrowanie wpisów internetowych, podsłuchów telefonicznych, inwigilacji ludzi. Wielki Brat wrócił do łask, do 2014 roku potrzebna była zgoda sądów. Zabawka kosztowała 35 mln złotych, ależ się Izrael obłowił, a może to Izrael już nas podsłuchuje? Pieniądze poszły z lewych funduszy, przeznaczonych na rehabilitację, wszystko owiane tajemnicą, Dowiadujemy się z Kanady via Warszawska Gazeta. Kto skontroluje służby? One widać są ponad prawem.
 • @Husky 15:15:23
  Ideowy z niego gość. Ideowo wpuścił bandytów i złodziei z JP Morgan+ 20baniek na waciki. Także w ramach idei udzielił dotacji biednej firmie Mercedes. A teraz jeszcze start-up i nowe technologie, oczywiście z Izraela.
 • @Husky
  Będzie skandal? Falenta atakuje liderów PO: "Słyszałem, że jest dobra sex taśma z kowbojami Trzaskowskim i Schetyną".

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iNDY5My9wLzIwMTgvMTAvMDUvODI1LzM4OS82N2RmMzA5MjBlMWE0OGM2OTA0ZTNhMDA5OTc4MmVkMi5qcGVn.jpeg
  Będzie kolejna afera z najważniejszymi politykami Platformy Obywatelskiej? Biznesmen Marek Falenta stwierdził na Twitterze, że istnieje sex taśma z Grzegorzem Schetyną i Rafałem Trzaskowskim w rolach głównych. Do zdarzenia miało dojść w… parku rozrywki w Karpaczu. W tym właśnie parku liderzy PO mieli zostać nagrani w intymnej sytuacji. Falenta nie ujawnia dalszych szczegółów, oprócz sugerowania, że na miejscu unosił się „biały pył”. Najpierw niech się wytłumaczą ze swoich wizyt w Western City w Karpaczu… Lepiej niech nie kłamią bo może się okazać, że Onet też ma tę sex taśmę… Słyszałem, że jest dobra sex taśma z Western City w Karpaczu z kowbojami Trzaskowskim i Schetyną w roli głównej. Onet.pl może tą puścicie? Podobno słaba jakość bo wszędzie biały pył się unosił…

  Ps..Zaśpiewajmy Czaskoskiemu i Schetynie, chciało by się pokowboić a tu trzeba krowy doić. To Czaskoski też była kobietą?! Czaskoski i Schetyna w sytuacji intymnej? Czyli co, dwaj tęczowi, niekonwencjonalni? Schetyna i Trzaskowski kochają inaczej? Tęczową Rafalalę zawsze o to podejrzewałem, ale kapitan Schetino taki macho? To jest raczej niemożliwe w przypadku Schetyny. Facet po 60 to jak młynarz: siedzi na worku i bawi się sznureczkiem. No może jeszcze meteorolog ale tu znów z przodu opad z tyłu wiatry. Choć w narkotycznym szale to i nawet Dyndale drygnął i Schetyna wyjął sztuczną szczękę żeby mu nie wpadła do vaginy. Jeżeli rzecz cała miała miejsce w Western City, to można domniemywać, że film będzie miał tytuł "Wio Koniku". Shrek od lizania patelni aż zgubił naturalne uzębienie! Teraz ów osobnik ma państwowe. Oj Grzesiu teraz musi składać na nową szczękę, bo jak znam jego starą szeryfkę to będzie się działo, Grzesiu/a bez uszczerbku na ciele i szczęce nie wyjdzie, dobrze, że sex kolega Czaskowski/a taśmą umie skleić to i owo. Najciekawsze to będą sex taśmy z Tuskiem i Bieńkowską! Oraz Bieńkowskiej z Wojtunikiem.
 • @kula Lis 67 17:00:21
  Unikalne zdjęcie z Western City, gdy Czaskoski dostarcza biały proszek

  https://pbs.twimg.com/media/Doxlmn5X4AEaNLj.jpg
 • @kula Lis 67 17:00:21
  Kraków.
  Kiedy Donald Tusk wyciągnął z kieszeni marynarki Konstytucję, którą zawsze ma przy sobie zebrany tłum zaczął głośno skandować Ustępy i Artykuły. Krążące nad rynkiem gołębie zaczęły śpiewać Odę do Radości. Wiwatom nie było końca, a po policzkach spływały łzy wzruszenia.
 • @kula Lis 67 17:00:21
  Jeśli jest sex taśma ze Schetyną to ja jej nie obejrzę.
  Mam do Was tylko prośbę.Odpiszcie.
  Ciekawi mnie czy wyjął zęby do szklanki czy zostały.
  Ludzka ciekawość.

  Dzięki.
 • @kula Lis 67 12:41:14
  Przyjechał do Grodu Kraka
  Donald faryzeusz pokraka
  Zombie skandują „Donald Tusk”
  Choć dawno im Donek zabrał mózg
  Płaczą, szaleją tudzież szczytują
  W domu nie mają,to tu próbują
  W Brukseli jest Sorosa lokajem
  A tutaj Polaka udaje
  Następnym razem Donek przyjedź, ale do Wronek!
 • @Husky 15:13:14
  Ciech SA. ?
 • @Husky 17:37:18
  Taśm Onetu ciąg dalszy. Dogadywał się z Rosją w sprawie gazociągu? „To jest profesjonalny zdrajca” [ Zdaniem Kiliana Tusk nie wiedział o poczynaniach Budzanowskiego, w co nie uwierzył Mateusz Morawiecki.

  Wówczas Kilian rozwinął ten wątek, uzupełniając go informacjami na temat pomocy publicznej dla LOT-u.

  Kilian: Posłuchaj, a co myślisz, że jak było z LOT-em? Jest pytanie na Radzie Ministrów, czy udzielono pomocy publicznej spółce PLL LOT? Nie, nie udzielono. Kończy się rada ministrów. (...) [Ministrowie] dalej gadają, co zrobić z tym LOT-em. Nagle przychodzi ktoś tam do tego Donalda i mówi: Właśnie parę dni temu minister skarbu podpisał i przelał gotówką 400 mln zł od jakiejś spółki, Agencji Rozwoju Przemysłu, czy tam skądś, do LOT-u. 400 baniek. Donald mało zawału serca nie dostał. To, co mówił o Budzanowskim - nie do powtórzenia. Szczęśliwie było to już bardzo późno w nocy, więc nie mogli go zawołać. Więc go nie chcieli wołać, bo by [Donald] go chyba zabił. Następnego dnia się uspokoił, wszystko jest ok. To się jakoś rozjechało. Ale Donald nie wie jeszcze jednej rzeczy, o której ja wiem: że dzień po wzięciu tych 400 mln zł w PLL LOT wypłacono natychmiast premie, a dopiero w następnej kolejności zaspokojono roszczenia. Ale jeżeli ja o tym wiem, to pewnie z 500 osób o tym wie. Rozumiesz?

  - tłumaczył Kilian zdumionemu Morawieckiemu.

  Jagiełło: To znaczy, że to jest profesjonalny zdrajca.

  Matuszewska: On jest kompletnie niemerytoryczny, on jest głupi.

  Kilian: Ruscy nas bardzo ładnie rozgrywają.

  Jagiełło: Dlaczego trzyma się takich gości?

  - pytał zdziwiony szef PKO BP.

  Matuszewska - A tego to nie wiemy, bo nie ma innych.

  Kilian - Raz że nie ma innych, nikt nie chce iść do roboty, a ci co chcą iść, to są jeszcze gorsi.]


  http://niezalezna.pl/239435-tasm-onetu-ciag-dalszy-dogadywal-sie-z-rosja-w-sprawie-gazociagu-to-jest-profesjonalny-zdrajca
 • @kula Lis 67 20:20:48
  Kilian: On (Sikorski ) jest klasycznym przykładem gościa, który nie ma czegoś takiego jak kręgosłup. W jego ciele nie stwierdzono. On ma urządzenie, które stoi w pionie i to wszystko.
 • @kula Lis 67 20:20:48
  Jak odwrócić uwagę od problemów PO?
  Czy wykład w tej sprawie wygłosi dziś @Kierownik jeziora?
 • @kula Lis 67 20:20:48
  Donald Tusk jest może kontrowersyjnym politykiem, ale trzeba przyznać, że potrafi gromadzić tłumy.
  Kraków, 06.10.2018

  https://pbs.twimg.com/media/Do1-UA-X0AAFfqa.jpg
 • Nie da się obronić Morawieckiego
  Skończony cynik i dziwna kariera już pod koniec studiów historycznych, poszperać każdy moze kiedy pierwszy raz został czlonkiem rady nadzorczej, a co do taśm czekamy na więcej a teraz https://www.ekspedyt.org/2018/10/04/nie-da-sie-obronic-morawieckiego-pieniazki-po-znajomosci-dla-polityka-po-na-fundacje/
 • @finka 21:26:17
  Nie da się
 • @
  https://pbs.twimg.com/media/Do2T2BEXkAA6w7m.jpg

  Smok Wawelski pożarł wypchanego rudego barana i zdechł.
 • @finka 21:26:17
  Trafny strzał z tymi taśmami Morawieckiego, jak widać tu dwa trolle, co cytując klasyka "zapierdalają za miskę ryżu" wyją. Prezydent Rady Europy Dolald Tusk przyjechał do Krakowa, spotkał się z Polakami, nie było potrzeba 3000 policjantów, nie było potrzeba kilometrów barierek izolujących PISiewiczów od Polaków, by jeden mógł się na drabince "pomodlić". Trolle wyją, ale gdy słychać ich wycie, to przecież znakomicie. Pamiętam, jak trafiony centralnie Kaczyński w referendum warszawskim, płakał po prokuraturach. Pamiętam jak trafiony centralnie Czarnecki zaśmieciał wycieraczki posłów Parlamentu Europejskiego płacząc, iż on nie winien. Teraz trafiony centralnie Morawiecki płacze, "to afera PO", nie jego, bo przecież o "zapierdalaniu za miskę ryżu to nie on opowiadał". Bo to z pewnością PO lata po wiejskich targach i opowiada bajki zgodnie z określoną przez Morawieckiego zasadą, motłochowi należy opowiadać to, czego oczekują a potem trzeba ostudzać potrzeby, bo mają zapierdalać za miskę ryżu, jak to czynią na Neonie te dwa trolle. Więc trolle dziś wyją, obrazki wstawiają i się ośmieszają. Ciężki los trolla.
 • @Zawisza Niebieski 00:11:28
  Brakowało nam tu trzeciego trolla.
  Więc witam z radością kierownika jeziora.
  Jest komplet
 • @Zawisza Niebieski 00:11:28
  Czy na spacer Donalda Tuska po krakowskim Rynku zareagowały już światowe rynki?

  Kraków. Rynek Główny.
  06.10.2018. godzina 10.47 i 23 sekundy
  Boski Donald spaceruje.

  https://pbs.twimg.com/media/Do2k3OkXUAA1T0g.jpg
 • @Husky
  Czas upublicznienia „taśm Onetu” nieprzypadkowy? Karski: Wcześniej Sąd Najwyższy odmawiał wielu redakcjom. W programie Katarzyny Gójskiej "7x24" temat "taśm Onetu" wywołał burzliwą dyskusję. - Akta afery taśmowej są w Sądzie Najwyższym - wiele redakcji składało analogiczne wnioski, jak dziennikarze Onetu, i spotykały się z odmową dostępu do akt. Teraz, w trakcie kampanii wyborczej, Sąd Najwyższy wyraził zgodę na wgląd do akt Onetowi - zauważył eurodeputowany PiS, prof. Karol Karski.

  http://niezalezna.pl/239466-czas-upublicznienia-tasm-onetu-nieprzypadkowy-karski-wczesniej-sad-najwyzszy-odmawial-wielu-redakcjom
  Ps..Typowy przykład apolityczności sędziów. Dobrze, że manipulacja niemieckiego onetu skończyła się fiaskiem. Podać nazwiska sędziów, którzy przekazali taśmę temu szwabskiemu onetowi. Należy ustalić, który sędzia "przypomniał" sobie nagle o taśmach i czym była spowodowana ta decyzja. W sądach powinny działać komisje śledcze, tak jak w polityce. Być może sądownictwo jest niezależne od polityki, ale czy polscy sędziowie nie ulegają wpływom polityków zagranicznych?
 • @kula Lis 67 11:47:39
  A ten Smogorzewski to też i Podobieństwo i Obraz elektoratu - Platformy . Szczyt ich marzeń. Tak się dochrapać by móc pomiatać innymi. Żadnych ambicji intelektualnych - tyko władza i kasa.

  http://antykomunista.neon24.pl/post/145810,europejski-modelowy-cham

  co na to wszystko ma do powiedzenia kierownik jeziora
 • @Husky
  Są nowe taśmy Nowaka! Dlaczego Boni i Arabski dostali ochronę BOR? "Czysty pic. Robili atmosferę, że chcą nas wszystkich zabić".

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY181MDNhNC9wLzIwMTgvMTAvMDYvODI1LzM2MC84ZTNlZTJhZTVjMzY0OWI2OWE4MWY0YjhmYjg3OWE3OC5wbmc=.png

  W 2009 r. trzech ministrów dostało ochronę BOR, aby jeden z nich - Tomasz Arabski - mógł na koszt BOR latać do Gdańska - wynika rozmów w restauracji Sowa i Przjaciele z 2013 roku z udziałem b. ministra transportu Sławomira Nowaka. Kolejne nagrania ujawnił w sobotę portal TVP Info.

  Jak twierdzi portal TVP Info, ujawnione nagranie jest nową taśmą z tzw. afery podsłuchowej. Na nagraniu słychać rozmowę ówczesnego ministra transportu w rządzie PO-PSL Sławomira Nowaka. Wyjawia on swoim rozmówcom, że ówczesny minister administracji i cyfryzacji Michał Boni „cały czas” jeździ z ochroną BOR.

  Jak pisze TVP Info, w 2009 r., podczas prac nad ustawą hazardową, ochronę BOR otrzymali: Boni (ówczesny przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów), wiceminister finansów Jacek Kapica oraz szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Tomasz Arabski.

  Tak samo jak Boni, który jeździ z ochroną cały czas, ku*wa, no proszę was, no po co mu ten BOR? No tak, no bo on jeszcze z poprzedniej kadencji, jak była ta +hazardówka+ i była ustawa hazardowa potem, tak? No, to oni tam, moim zdaniem, ściemniali ma stwierdzać na nagraniu Sławomir Nowak.

  No tak, bo robili taką atmosferę, że chcą nas wszystkich zabić, że tutaj naruszyli straszne ten… jeden czysty pic dodaje.

  Jak tłumaczy, chodziło o to, żeby ówczesny szef KPRM Tomasz Arabski mógł latać do Gdańska za pieniądze BOR - a nie na koszt Kancelarii Premiera. „Bo nam Sejm płaci za przeloty, a +Arab+ jeden biedny, musiał jeździć samochodem itd. A żeby nie narażać kancelarii na koszty, głupie zresztą, to wymyślili, że BOR będzie. Dostanie BOR, a żeby on nie jeden dostał BOR, to musi być szerzej” mówi Nowak.

  TVP Info przypomina, że w 2009 r. ówczesny rzecznik rządu Paweł Graś tłumaczył w RMF FM, że Arabski i dwaj pozostali ministrowie „w najbliższych tygodniach będą się zajmować” ustawą hazardową.

  To rynek często z pogranicza świata legalnego i półlegalnego albo wręcz nielegalnego. No i niestety należy się spodziewać, że ten świat będzie się przed tymi zmianami bronić mówił wówczas Graś, dodając, że „służby generalnie w sprawach przydzielania ochrony nie informują o przesłankach i o podstawach, ale bez podstaw i bez przesłanek ochrony nikomu się nie przydziela”.

  Ujawnione w 2014 roku w tygodniku „Wprost” taśmy wywołały kryzys w rządzie Donalda Tuska. Sprawa dotyczyła nagrywania od lipca 2013 r. do czerwca 2014 r. w warszawskich restauracjach (m.in. Sowa i Przyjaciele) osób z kręgów polityki, biznesu oraz funkcjonariuszy publicznych. Nagrano m.in. ówczesnych szefów: MSW - Bartłomieja Sienkiewicza, MSZ - Radosława Sikorskiego, resortu infrastruktury i rozwoju - Elżbietę Bieńkowską, prezesa NBP Marka Belkę i szefa CBA Pawła Wojtunika.

  W poniedziałek portal Onet opublikował artykuł zatytułowany „Afera taśmowa. Kelnerzy obciążają Morawieckiego”, w którym dziennikarze powołują się na akta afery taśmowej, do których mieli dotrzeć. Według informacji Onetu, kelnerzy skazani w wyniku tzw. afery podsłuchowej obciążyli w swoich zeznaniach obecnego premiera, w latach 2007-2015 prezesa banku BZ WBK. Na jednej z taśm - jak podał portal - „Morawiecki miał dyskutować o zakupie nieruchomości na tzw. słupy”. Onet ujawnił też część nagrań, z których wynika m.in., że Morawiecki jako prezes BZ WBK zabiegał o pracę dla Przemysława Czarneckiego, syna europosła PiS Ryszarda Czarneckiego oraz wypowiadał się na temat pomocy dla Aleksandra Grada. Sam portal TVP Info w czwartek opublikował inne fragmenty rozmów Sławomira Nowaka z restauracji Sowa i Przyjaciele. Dotyczyły one m.in. tego, co może odwrócić uwagę mediów od spraw niewygodnych dla koalicji PO i jaka była motywacja zabrania Polakom pieniędzy z OFE.

  mly/PAP

  Ps...To jest galeria szubrawców a nie polityków. Dlaczego te mafijne mendy jeszcze chodzą po wolności, program "cela+" jak najszybciej! Niedługo eurokołchoz się rozleci, nie będzie miał kto ich bronić, wszyscy szubrawcy zwieją z Polski. Ale na wszelki wypadek należy przywrócić karę śmierci, niech nie śpią sPOkojnie...i tak Platforma Obłudników przewalała nasze podatników pieniądze na swoje przejazdy, przeloty, restauracyjki, garnitury dla Tuska za 240 tysięcy itd. itp. a kraj tonął w długach.
 • @kula Lis 67 11:59:14
  To koniec

  https://pbs.twimg.com/media/Do5PFaMW0AAw4MO.jpg
 • @Husky 17:06:44 "Rodeo w Karpaczu" Film dozwolony od lat 18
  Seks taśmy? Schetyna zaprzecza ich istnieniu: "To tak samo prawdopodobne jak to, że byłem na pokazach rodeo z Kaczyńskim". Lider PO Grzegorz Schetyna powiedział w sobotę, że nie ma taśmy z Karpacza, która miałaby kompromitować jego i Rafała Trzaskowskiego, o której pisał biznesmen Marek Falenta. - To jest tak samo prawdopodobne jak to, że byłem w Karpaczu na pokazach rodeo z prezesem Kaczyńskim - stwierdził.

  Ps...Schetyna, udział w rodeo (nawet w towarzystwie J.Kaczyńskiego) wyborcy by Panu wybaczyli, ale gdyby się okazało, że to była jednak INNA IMPREZA - to nie wiadomo, czy byliby tak samo wyrozumiali. Schetyna przyznaj się co tam z Trzaskowskim wyrabialiście i z kim się miętoliście. Cała Polska chce zobaczyć tego komediowego pornola z Griszą ubranym tylko w kapelusz i buty kowbojskie z obwisłym coltem, należy się Polakom trochę rozrywki, dawać ten film! Seks wśród dzikich Smarzowski, do dzieła! Gliński taki film na pewno i tym razem świadomie zasponsoruje. Nagrywali go za czasów wrocławskich jak nosił teczkę z koniakami za Jeremiaszem, też uprawiali wtedy balety! Policja austriacka wysłała taśmy do Polski, kto wtedy był Szefem MSW i je sobie wyPOżyczył na wieczne oddanie? Całkiem POdobnie jak TW Bolek swoje akta wyPOżyczał z UOP! Smogorzewskie jelyty! OUT! Policja wiedeńska znalazła taśmy POdczas rewizji u Jeremiasza, Grześ wyPOżyczyl i POginęły! PO to najzwyklejsza postkomunistyczna patologia rodem z początku lat dziewiędziesiątych, dla mnie to było sto lat temu. Wygrywali wybory bo w mediach była tylko jedna opcja. Internet ich załatwił.
 • @Zawisza Niebieski 00:11:28
  //Więc trolle dziś wyją, obrazki wstawiają i się ośmieszają. Ciężki los trolla.//

  Tak z ciekawości.
  Ile dostajesz za koment?
  Nie wiem czy mnie nie zaczeli robić w ciula
 • @kula Lis 67 13:05:18
  Schetyna marnie wyglądał na konwencji, czyżby efekt baletów w oparach białego proszku w "Western City"?!
  Ale mogą to też być opary "białego konia", na którym Tusku wjeżdżając do Krakowa performance urządzał

  Wyciekły zdjęcia

  https://pbs.twimg.com/media/Do6O6tMXoAcqId7.jpg
 • @Zawisza Niebieski 00:11:28
  No dobra. jest taka propozycja.
  https://pbs.twimg.com/media/Do7I1QMX4AA_N6P.jpg
 • @Husky 20:33:07
  Tak Platforma traktowała Polaków! „Jeżeli nie jesteśmy w stanie dać im chleba, to dajmy im igrzyska”.

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15389862571d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Portal tvp.info opublikował dziś kolejny zapis rozmów prowadzonych w słynnej restauracji Sowa i Przyjaciele. Tym razem minister Sławomir Nowak, wielbiciel drogich zegarków, rozważa ze współbiesiadnikami, jak podnieść notowania rządu Platformy i PSL-u. Padają tez skandaliczne słowa, pokazujące stosunek polityków PO do społeczeństwa. "Jeżeli nie jesteśmy w stanie dać im chleba, to dajmy im igrzyska" mówił minister z rządu Tuska.
  Wiosną 2013 r., kiedy nagrano rozmowę, ówczesny rząd koalicji PO-PSL zatrząsł się w posadach. Zmagał się m.in. z problemami związanymi z reformą NFZ oraz ze zmianami w OFE, określanymi wówczas jako skok na pieniądze milionów Polaków czytamy w tvp.info

  Równolegle pojawił się wówczas problem w związku z referendum dotyczącym odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz ze stanowiska prezydenta Warszawy. Wizerunkowe problemy sprawiły, że politycy PO byli zmuszeni do pilnego działania na rzecz odzyskania poparcia społecznego.

  Na nagraniu słyszymy Sławomira Nowaka oraz doradcę Platformy, Szymona Milczanowskiego, a także mężczyznę o imieniu Filip. Temat pogawędki dotyczy działań, które mogłyby sprawić, by Platforma Obywatelska wygrała kolejne wybory.

  Poniżej prezentujemy zapis kolejnej rozmowy, opublikowany na portalu tvp.info.

  Nowak: Co Merkel takiego zrobiła, że w półtora roku odbudowała 15 proc. poparcia?

  Milczanowski: Wzięła się do roboty.

  Nowak: Może by kogoś zapytać w Niemczech tam?

  Milczanowski: Myślę, że pracuje, to jest duża różnica.

  Nowak: Ok, pracuje, no ale bez przesady, coś tam musiało być, coś nie jest tak, że premier będzie dzisiaj od poniedziałku do soboty wszędzie w Polsce, codziennie w innym miejscu.

  Milczanowski: A jak wygrał wybory? Wsiadł w autobus…

  Nowak: Ok, ale to są triki, to są triki, to nie jest prawdziwa robota, to są wisty na koniec kampanii, to nie jest na półtora roku roboty.

  Milczanowski: Tylko, że ludzie muszą widzieć, że on Tusk ciężko pracuje.

  W dalszym fragmencie rozmowy uczestnik spotkania, do którego na nagraniu zwracano się Filip, proponuje Nowakowi podział wyborców Platformy Obywatelskiej na pięć grup. Dalej Filip wskazuje, że wielu wyborcom wystarcza to, że Tusk tylko „pojawi się” w danym miejscu i ludzie będą go popierać podaje tvp.info

  Nowak: I tam, i tutaj ludzie też szukają, no to dobrze, jeżeli nie jesteśmy w stanie dać im chleba, to dajmy im igrzyska, to w takim razie co możemy dla nich wymyślić tutaj, tak? Jeżeli to bezrobocie nie będzie tak bardzo odczuwalnie spadało na zasadzie: zobaczcie spadło o połowę… ludzie tego oczekują.

  Filip: Co znaczy ludzie? Bo ja jestem fanem, co Szymonowi pokazywałem już mnóstwo razy, podziału elektoratu Platformy przynajmniej na pięć obszarów. No i dla każdego z tych obszarów coś innego jest ważnego. Jeżeli ktoś kocha premiera, a jest taka grupa ludzi, którzy, moja mama, niezależnie czy premier by jej zlikwidował emeryturę, czy nie, ona i tak powie, że jest najfajniejszy. Jest grupa, która wierzy ideowo w program, pewnie najmniejsza, dla której też się liczy…

  Nowak: Dzisiaj opozycja nie ma programu, żadna partia europejska nie ma programu.

  Filip: Jest grupa ludzi tzw. realistów, czyli nie pamiętam jak oni się będą nazywali, tych którzy mówią „głosuję na Platformę, bo nie chcę żeby jakiś tam oszołom”…

  Nowak: Mniejsze zło.

  Filip: No i są ci, którzy powoli zaczynają odchodzić, ci którzy są „mikrozawiedzeni” bo im się robota wali lokalnie, albo ci, którzy są po prostu zniesmaczeni rządem. Rząd przepalił, już któryś rok, szósty, działa, te same twarze, nic się nie zmieni itd., itd.

  Milczanowski: Coraz gorzej…

  Filip: No i moim zdaniem dla każdej z tych grup jest pytanie, co można pokazać? Że dla grupy pod tytułem „zakochani w premierze” to wystarczy, że premier (Tusk – przyp. red.) pojawi się w kilku miejscach w Polsce i ci ludzie powiedzą „biorę”. Dla ludzi, którzy są zniesmaczeni rządem, pytanie, czy możemy uruchomić jakąś alternatywną twarz, która pokaże: to nadal jest Platforma, ale to nie są już te twarze, które im się w jakiś sposób przejadły.
 • @Husky 20:33:07
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15389874281d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Ile Warszawa straciła na działalności mafii? Kwota zawarta w raporcie komisji weryfikacyjnej szokuje. W wyniku reprywatyzacji Warszawa straciła 21,5 miliarda złotych podała dziś w raporcie Komisja Weryfikacyjna, która działa pod przewodnictwem Patryka Jakiego. Dodano, że kwota ta, to wartość zarówno zreprywatyzowanych nieruchomości, jak i odszkodowań. Będziemy aktualizować tekst.

  http://niezalezna.pl/239586-ile-warszawa-stracila-na-dzialalnosci-mafii-kwota-zawarta-w-raporcie-komisji-weryfikacyjnej-szokuje
 • @Husky 20:33:07
  "Taśmy Kukiza"? Polityk przyznaje: Raz byłem w "Sowa i Przyjaciele" z Pawłem Kowalem. Chciałbym, żeby one wyszły.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183ZWZlNC9wLzIwMTgvMTAvMDgvODI5LzM4Ni81ZjlhNzVmMTc4NTE0NTRhYTUyYTZlZmI4Yzc2ZWQ1OS5qcGVn.jpeg

  https://wpolityce.pl/polityka/415521-kukiz-przyznaje-raz-bylem-w-sowa-i-przyjaciele


  Ps...Kukiz a ta opuchlizna to z dobrobytu czy z okazji kaca? Ale Paweł przytył ( i postarzał się ). Kurcze jak to jest, Korwin dorwał się do posadki w UE to od razu spasł się jak beczka, Pawełek też .....Teraz Kukizowcy własne taśmy w mediach pokazują i to dwa tygodnie po fakcie. Nagle odwagi nabrali? W co grają? Wszyscy po jednych pieniądzach! Smutna prawda jest taka, że Paweł Kukiz jest najzwyczajniej głupi i cały czas potwierdza, że po Palikocie i Petru jest kolejną przejściową pijarową wydmuszką. to nie jest żadna akcja KELNERÓW. To precyzyjnie zaplanowana operacja służb specjalnych służąca sterowaniu polską polityką. Pułapka w którą wszyscy wleźli jak dzieci. Pytanie brzmi: CZYICH SŁUŻB i czy służb oficjalnych czy nieoficjalnych ? Natomiast zastanawia infantylność klasy politycznej, która w ogóle nie brała pod uwagę opcji podsłuchu i jeszcze do tego wszyscy łazili zawsze do jednego i tego samego lokalu, toż to aż się prosiło aby im założyć podsłuchy i kim naprawdę z zawodu byli ci KELNERZY i sam pan Sowa?
 • @kula Lis 67 10:25:09
  Tuskowi przypomnijmy,że od krótkich spodenk do dżentelmena to jeszcze droga daleka. Czmychnął do Brukseli, ale rozumu tam mu nie przybyło. Co najwyżej, cynizmu i pogardy dla swojego kraju.Tusk to taki perekińczyk.
 • @kula Lis 67 10:34:14
  Dżentelmen.

  https://pbs.twimg.com/media/Do-V3wJXsAArkZ8.jpg
 • @kula Lis 67 11:10:47
  Za 2 tygodnie cztery partie prawdopodobnie ogłoszą sukces:
  1. PiS, bo wyraźnie wygra w skali całego kraju
  2. PO, bo wygra w dużych miastach
  3. .N, bo powie, że w dużych miastach wygrała koalicja z ich udziałem
  4. PSL, bo znajdzie się w koalicji rządzącej w połowie sejmików.
 • @kula Lis 67 11:10:47
  Gdyby ktoś nie wiedział czym się różni "dżentelmen" z Brukseli od gentelmanów z Londynu to może sobie porównać.

  https://pbs.twimg.com/media/Do-WplHX0AEa0Uz.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/Do-WvSvXoAA_4OO.jpg
 • @kula Lis 67 11:10:47
  Żona Ryszarda Kalisza startuje w wyborach. "Mój kraj idzie w stronę faszyzmu"....
  To teraz czekamy na marsz hajsopędnych golddigerek..

  https://pbs.twimg.com/media/Do-Z-WAWwAM7StV.jpg
 • @Husky 11:23:48
  To ci dopiero dżentelmen! Internauci kpią z wpisu Tuska, a wśród nich... Falenta przypomina o Western City. KOMENTARZE.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182NjY1My9wLzIwMTgvMTAvMDgvODI1LzM2MC9mNmEyZGI2Yzc5Njc0ZDQ5YjYzODRkZjgxZDllMmY1MC5wbmc=.png

  Tusk od początku swojej kariery nie krył się ze swoją piłkarską „pasją”. Dlatego często można było zobaczyć, jak ten „haratał w gałę”. Kiedy na Twitterze stwierdził, że jest to zajęcie dla dżentelmenów (co miało być odpowiedzią na słowa premiera Morawieckiego), internauci szybko przypomnieli mu, co to słowo oznacza. Wpis Tuska skrytykowała nie tylko rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek, podkreślając, że od krótkich spodenek do dżentelmeństwa jest daleka droga. Słów krytyki w kierunku Tuska nie szczędzą również użytkownicy Twittera. Wśród komentujących znalazł się również Marek Falenta, który podkreślił, że haratanie w gałę jest zajęciem dla dżentelmenów, „zwłaszcza w Western City”. Inni internauci zwracają uwagę na to, jakim „dżentelmenem” jest Tusk. Przypominają też o „dżentelmenie” z Legionowa, czyli Romanie Smogorzewskim.

  https://wpolityce.pl/polityka/415533-to-ci-dopiero-dzentelmen-internauci-zartuja-z-tuska

  Ps..Bezzębny Kaczor Donald w pełnej krasie. Her Tusk, jest subtelna różnica między mułem a koniem, ale gratuluję aspiracji i samooceny. No cóż, chyba mieli rację Angole z tym pacanem? Tusk to taki kamerdyner to za dużo powiedziane, to szatniarz w Unii. Gentelmeni Tusk to grają w golfa lub polo a szmaciarze haratają w gałę szmaciankę. Wzorcowy życiorys dżentelmena: krętactwa, cynizm, obiecanki bez pokrycia, kariera "po trupach" i absolutny brak honoru. I ta jego życiowa dewiza "polskość to nienormalność"... Pogratulować ! Tusk jest piłkarzem ale na polskim boisku specjalnie prezentował słabą formę popartą słabym wzrokiem, bo kto chciał to puszczał mu siatkę między nogami (luka VAT, reprywatyzacja, stocznie, górnictwo)
 • @kula Lis 67 11:28:09
  I tylko kierownika jeziora mi żal
  Kolejne 4 lat
  Aaauuuuuuu
  Aaauuuuuuu
  Szkoda chopa , zmarni się
 • @Husky 11:18:11
  W wyniku reprywatyzacji Warszawa straciła 21,5 miliarda złotych podała dziś w raporcie Komisja Weryfikacyjna, która działa pod przewodnictwem Patryka Jakiego. Dodano, że kwota ta, to wartość zarówno zreprywatyzowanych nieruchomości, jak i odszkodowań.
  Podczas konferencji prezentującej dane z raportu przewodniczący komisji Patryk Jaki mówił, że w stolicy do 2016 r. wydano 4159 decyzji zwracających nieruchomości. Udało nam się zbadać 2336 nieruchomości jako działki zabudowane, z czego w 583 przypadkach udało się uzyskać precyzyjną informacją o powierzchni użytkowej, co w przypadku decyzji zwrotowych nie jest łatwe, bo te informacje często nie znajdowały się w decyzjach zwrotowych. 754 zbadane działki to działki niezabudowane, które stanowią około 20-25% decyzji podał dziś na konferencji prasowej Patryk Jaki. Podkreślił, że dotąd nie udało się nikomu takiej pracy wykonać. Dodał, że wartość zreprywatyzowanych budynków wynosi prawie 18 mld zł, a „nieruchomości gruntowych, czyli niezbudowanych, to gdyby przyjąć to oszczędne założenie, to wychodzi 2,497 mld”. Analizując łącznie te wskaźniki, można powiedzieć, że Warszawa straciła 20,374 mld zł. Ale to nie wszystko, bo oprócz zwrotów nieruchomości, zwracano również gotówkę i w latach 2003-2016 wypłacono w formie odszkodowań gotówkowych kwotę 1 mld 184 mln, niemalże całą tę kwotę wypłacono za rządów prezydent Gronkiewicz-Waltz dodał Patryk Jaki. 120 mln zł - jak mówił Jaki - wypłacono mecenasowi Robertowi N., który zajmował się przejmowaniem nieruchomości w stolicy. Jak wynika z raportu, w wyniku reprywatyzacji Warszawa straciła 21,5 miliarda złotych. Jak podawał przewodniczący komisji, politycy związani z PO wydali 78 proc. decyzji zwrotowych, a za czasów Lecha Kaczyńskiego wydano 5 proc. decyzji. Jedni i drudzy dysponowali takim samym stanem prawnym podkreślał. Przedstawiono, ile decyzji reprywatyzacyjnych wydawali wybrani prezydenci Warszawy:

  http://niezalezna.pl/uploads/cke/1538987365_li.jpg


  Ps...Żeby aż tyle mogło wpaść w łapy t/z mafii reprywatyzacyjnej bez łapówek by nie dało rady, więc ile musiało wrócić z tego do urzędasów, sędziów w postaci łapówek. Przez łapówki właśnie to było możliwe. Przecież już o jednym pisali że wziął 50 ml łapówek. POnad 20 miliardów w plecy a HGW sobie hasa na wolności...!!?? Dlaczego?
 • @Husky 11:33:51
  Tego dłużej nie da się słuchać! Po jednej stronie miliardy strat a po drugiej kpiąca sobie ze wszystkich władz bufetowa HGW! Okupacja cwaniaków i złodziei!
 • @Husky 11:33:51
  Oj będzie rycerski łeb wył przez 4 lata, a może i przez 8. Pzdr!
 • @kula Lis 67 11:48:37
  Łubu dubu, Łubu dubu niech nam żyje ...kierownik jeziora

  https://youtu.be/11W-toNG3eU
 • @Husky 11:23:48
  Trudno się z tym nie zgodzić! Mazurek odpowiada Tuskowi: "Od krótkich spodenek do dżentelmena to jeszcze droga daleka". Rzecznik PiS Beata Mazurek odniosła się na Twitterze do słów Donalda Tuska, że ” haratanie w gałę to zajęcie dla dżentelmenów”. Zauważyła, że były premier to „perekińczyk”. Tuskowi przypomnijmy,że od krótkich spodenek do dżentelmena to jeszcze droga daleka. Czmychnął do Brukseli, ale rozumu tam mu nie przybyło. Co najwyżej, cynizmu i pogardy dla swojego kraju. Tusk to taki perekińczyk napisała na Twitterze Mazurek. Przypomnijmy, że ostatnio premier Mateusz Morawiecki nazwał tym określeniem ludzi obłudnych. Perekińczyk to taki człowiek, który tak bardzo przewrotnie i obłudnie podchodzi do rzeczywistości. Opozycja, liderzy opozycji, to są takie perekińczyki! mówił Mateusz Morawiecki. Dlaczego Tusk tak nerwowo zareagował na słowa Mateusza Morawieckiego, który powiedział: „My się nie lenimy, nie haratamy w gałę, ciężko pracujemy”? Czyżby premier trafił w dziesiątkę?

  Ps...Oszustów i sprzedawczyków nie można nazywać dżentelmenami. Gentelman gra w golfa, a nie harata w gałę. Dodatkowo ma dobre maniery, których Tuskowi absolutnie brak. Donek to taki chłopczyk w krótkich spodenkach, z których nigdy nie wyrośnie....doskonała diagnoza! Pamiętam tą ryżą qurwę w krótkich gaciach i rajtuzach na boisku udzielał wywiadu ..coś o lekarzach..Burak!
 • @kula Lis 67 11:48:37
  Tego TVP nie pokaże!
  Publikuję zakazane zdjęcie z powitania Donalda Tuska przez aktyw i mieszkańców Krakowa...

  https://pbs.twimg.com/media/Do7Or5oXoAE9k7h.jpg
 • Kto i czym motywuje Huskego-oto jest pytania
  //Coraz większa sraczka wylewa się z "mediów" //

  Płacą im za to.Taką mają robote.Można ich zrozumieć.
  A co jest powodem twojej sraczki Husky ? od dwu tygodni zwijasz się jak w ukropie i jak tak dalej pójdzie to do wyborczej ciszy padniesz trupem.

  PS
  i żeby ci jeszcze do pomocy przydzielili jakiś użytecznych ludzi -ale nie!
  Kogo ty tam masz w odwodzie ? ideologicznie rozchwianego kula lis i Talbota z ilorazem inteligencji poniżej 70.
 • @ikulalibal 12:23:49
  // ideologicznie rozchwianego kula lis i Talbota z ilorazem inteligencji poniżej 70.//

  No nie.
  Wolność słowa to podstawa demokracji !!!!!!
  No ale jak ktoś, kto taki jak ty, ma iloraz inteligencji, taki sam jak rozmiar swojego buta...
  Każdy może robić z siebie pajaca na własny rachunek

  Powodzenia
 • @Husky 12:34:25
  100/100! Brawo! Pzrd!
 • @kula Lis 67 12:47:13
  A ten drugi mundry (o podobnym IQ) - kierownik jeziora , zamieścił w odpowiedzi do Ciebie zdjęcia następców tronu w W.B
  Tyle że zapomniał ( co oczywiste) że Oni nie są
  urzędnikami,prezydentami,czy premierami.
  Ale to normalne u kierownika jeziora.
  On to stan umysłu
 • @Husky 12:56:55
  // Oni nie są
  urzędnikami,prezydentami,czy premierami.//

  Są kimś znacznie więcej ciołku.Ustrój u nich taki.
  https://www.telegraph.co.uk/news/uknews/1381285/Prince-Harry-sent-to-clinic-after-he-admits-drug-abuse.html

  https://www.dailymail.co.uk/news/article-94482/Prince-Harry-I-took-drugs.html
  http://fotki.ykt.ru/albums/userpics/2014/05-23/garri_nastsist.jpg
 • @ikulalibal 13:16:25
  // ciołku//
  a ty kim pajacu tu jestes
  Kim ?
 • @Husky 12:56:55
  100/100!
 • @Husky 13:24:15
  On jest ZERO!
 • @kula Lis 67 13:29:31
  No comment
  8-)))))))))))))
  pzdr.
 • @kula Lis 67 13:29:31
  A ja, głupi, myślałam że dżentelmen to gra w brydża i golfa..
  hmm
 • @Husky 13:37:22
  "Schetyna jednak 'urzędował' w Western City". Rzeczniczka PiS pokazała dowód. Od kilku dni za sprawą wpisów pewnego biznesmena trwają spekulacje na temat rzekomej imprezy polityków Platformy Obywatelskiej w ośrodku Western City koło Karpacza. Okazuje się jednak, że są dowody na to, że kilka lat temu przewodniczący partii Grzegorz Schetyna bawił się w tym miejscu. - Przewodniczący PO Grzegorz Schetyna jednak "urzędował" w Western City - napisała na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek załączając link do artykułu wprost.pl z 2013 roku.
  Marek Falenta, biznesmen skazany na 2,5 roku więzienia w związku z tzw. aferą podsłuchową napisał w piątek na Twitterze, że słyszał o istnieniu "dobrej sex taśmy z Western City w Karpaczu z kowbojami Rafałem Trzaskowskim oraz Grzegorzem Schetyną". Pytał, czy to też puści portal Onet.pl. "Podobno słaba jakość, bo wszędzie biały pył się unosił" - pisał Falenta.

  W sobotę Schetyna powiedział, że wpisy Falenty "są absurdalne". Pytany przez dziennikarzy, o możliwe nagranie z Karpacza, odparł, że "nie ma takiej taśmy".

  - To jest tak samo prawdopodobne jak to, że byłem w Karpaczu na pokazach rodeo z prezesem Kaczyńskim - zakończył temat lider PO.

  Okazuje się jednak, że rzeczone miejsce nie jest szefowi PO obce.

  - Jednak pan Schetyna urzędował w Western City. Trzeba przyznać, że Platforma potrafiła się bawić zamiast rządzić państwem. Słowa Sienkiewicz o ch.d.i kamieni kupa miały głębokie uzasadnienie. Wiedział co mówi - napisała w poniedziałek na Twitterze Mazurek.

  Do wpisu załączyła też link do artykułu na portalu wprost.pl z listopada 2013 roku.

  - Grzegorz Schetyna był pewny zwycięstwa w walce o fotel szefa dolnośląskiej PO. Przedwyborczy wieczór spędził w "Mieście prawdziwych kowbojów". Były cygara whisky i świetne nastroje - czytamy.

  Według wprost.pl, odbywała się tam "impreza ku czci Schetyny".


  Ps..Czyli POtwierdza się teza że to rzeczywiście banda Pospolitych Oszustów i kłamców. Ciekawe czy krakoski Warszawiak co przypodobał sobie parkowe ławeczki nadal będzie uparcie twierdził że nigdy nie gościł w tamtych, westernowych stronach? "widelec" to typowy watażka stepowy, nic dziwnego, że jako kowboj przypomina sobie czasy beztroskich hulanek i dzikiej swobody, "królik europy" obawiał się "widelca", dlatego wypromował go z przymusu na szefa PO, wolałby jednak "kopaczke smoleńską", ale ta kobitka po kremlowskiej kompromitacji straciła wiarygodność nawet wśród PO i PSL. No to teraz tylko czekamy na ten film, który ze względu na miejsce i okoliczności nosić może tylko jeden tytuł mianowicie - "Wio Koniku". Ośrodek Western City prowadził Jerzy Pokój, bliski przyjaciel Schetyny, więc ten bywał często w byłym woj. Jeleniogórskim, także w Lubaniu Śląskim. A Pokój to "bardzo imprezowy człowiek". W Lubaniu Śląskim mieszka jego szwagier Konrad Rowiński brat żony Schetyny, więc Schetyna często tu "wpada".
 • @Husky 12:56:55
  „Ojcem chrzestnym wszystkich afer rządu PO-PSL był Donald Tusk”. Poseł Szewczak przedstawił raport. Janusz Szewczak zaprezentował dziś raport dotyczący podatków. Podał, że „ojcem chrzestnym wszystkich afer rządu PO-PSL był Donald Tusk”. - Według raportu Instytutu Studiów Podatkowych w latach 2008-2015 administracja skarbowa ewidentnie przymykała oko na gigantyczny rabunek dochodów podatkowych, który łącznie możemy oszacować co najmniej 400 mld zł - podał poseł PiS.
  Wiceszef sejmowej komisji finansów Janusz Szewczak na konferencji prasowej stwierdził, że można mówić o 250-260 mld zł strat z tytułu VAT w latach 2008-2015, 100-150 mld zł strat w ramach niezapłaconych podatków akcyzowanych i 20 mld zł z braku poboru podatku hazardowego. Były premier Donald Tusk twierdzi, że zajęciem dżentelmenów jest haratanie w gałę, a ja bym chciał powiedzieć, że zajęciem dżentelmenów, a na pewno premierów powinna być dbałość o budżet państwa, o to, żeby nie rabowano Polakom gigantycznych pieniędzy w ramach wyłudzeń VAT, ale również innych podatków mówił Szewczak. Poseł PiS powoływał się przy tym na 150-stronnicowy raport Instytutu Studiów Podatkowych, który - jak mówił - wpłynął do komisji i jest "oskarżeniem" rządów PO-PSL o "brak działań prawnych, zmian legislacyjnych" dotyczących ściągalności podatków, a także praktyki działania urzędów skarbowych w tamtym czasie. Jest on (raport) jednym wielkim oskarżeniem braku działań prawnych, zmian legislacyjnych, ale również praktyki działania urzędów skarbowych, administracji- skarbowej, która ewidentnie przymykała oko na gigantyczny rabunek dochodów podatkowych, które łącznie możemy oszacować w latach 2008-2015 na co najmniej 400 mld zł powiedział Szewczak. To są tak gigantyczne pieniądze, że gdybyśmy je dzisiaj mieli, nie byłoby żadnych problemów ze znaczącymi podwyżkami dla sfery budżetowej, dla policji, dla nauczycieli, dla pielęgniarek mówił. Według Szewczaka z uszczelnienia podatków w 2019 r. wpłynie o 50 mld zł więcej z tytułu VAT, CIT i PIT niż zakładały szacunki. Jak twierdzi polityk PiS, dochody z VAT na koniec bieżącego roku wyniosą ok. 170 mld zł. Za dżentelmena premiera Tuska wpływało około 113, 120, 126 mld zł, więc różnica jest gigantyczna ocenił wiceszef komisji finansów. Ojcem chrzestnym tych wszystkich afer rządu PO-PSL był jednak premier Donald Tusk, bo to jego urzędnicy - minister finansów (Jacek) Rostowski, minister (Mateusz) Szczurek odpowiadali za skarbowość, za utratę tak gigantycznych dochodów należnych polskiemu państwu dodał Szewczak. Rzeczniczka PiS Beata Mazurek podkreślała, że za brak uszczelnienia przepisów podatkowych odpowiada poprzedni rząd PO-PSL. Według Mazurek, gdyby PiS "szedł drogą" PO-PSL, to luka VAT-owska by się powiększała.
  To dzięki nam przepisy się zmieniają, to dzięki nam dochodzi do tego, że pieniędzy w budżecie jest więcej dodała rzeczniczka PiS. Na początku lipca br. została powołana komisja śledcza ds. VAT. Pierwszym świadkiem w trakcie jej prac był wiceminister finansów w latach 1992-1996, pierwszy autor ustawy o VAT prof. Witold Modzelewski. Komisja śledcza ma zbadać i ocenić prawidłowość działań rządów PO-PSL związanych z zapewnieniem dochodów z VAT i akcyzy oraz ewentualne zaniedbania w tym zakresie. Zbada okres od grudnia 2007 r. do listopada 2015 r. W uzasadnieniu uchwały napisano, że w latach 2007-2015 można było zaobserwować zjawisko stopniowego rozszczelnienia systemu podatku VAT. Zgodnie z uchwałą Sejmu powołującą komisję, jej prace mają odnosić się w szczególności do działań, zaniedbań i zaniechań członków rządu, "w szczególności ministra właściwego do spraw budżetu, finansów publicznych i instytucji finansowych, i podległych im funkcjonariuszy publicznych".
 • @Husky 13:37:22
  Kolejny akt oskarżenia ws. afery reprywatyzacyjnej! Tym razem dotyczy aż dziewięciu osób. Prokurator generalny, Zbigniew Ziobro, poinformował na konferencji prasowej o skierowaniu kolejnego aktu oskarżenia w sprawie tzw. afery reprywatyzacyjnej wobec 9 osób m.in. warszawskich urzędników i adwokatów, w tym byłego dziekana stołecznej palestry. Zbigniew Ziobro poinformował, że "ten akt oskarżenia, który prezentuję i który wpływa dziś do sądu, obejmuje dziewięć osób, w tym wpływowych przedstawicieli adwokatury warszawskiej łącznie z niedawnym szefem adwokatów warszawskich (...), jak i też bardzo ważnych, wpływowych urzędników m.st. Warszawy podległych prezydent Hannie Gronkiewicz-Waltz. Dokument ten dowodzi, że prokuratura w bardzo wysokim stopniu prawdopodobieństwa wykazała, że mieliśmy do czynienia w tej sprawie nie tylko z wielkimi nadużyciami, działaniami o charakterze przestępczym, ale też największą udokumentowaną łapówką, która została ujęta w formie aktu oskarżenia, bo sięgającą prawie 50 mln zł – dodał. Akt oskarżenia - jak przekazano - objął poza Grzegorzem M. i Jakubem R. także rodziców R.: adwokat Alinę D. i Wojciecha R. Ponadto prokuratura oskarżyła adwokata Roberta N., jego siostrę b. urzędniczkę MS Marzenę K., a także Janusza P., Mariusza L. i Joannę O. Prokurator generalny poinformował ponadto, że natomiast obecny konferencji prokurator Michał Ostrowski, akt oskarżenia w sprawie wpłynął w poniedziałek do Sądu Okręgowego w Warszawie i jest to drugi akt oskarżenia w związku z tzw. aferą reprywatyzacyjną.
 • @kula Lis 67 14:59:30
  Wszystkim kierownikom i dziennikarzom, których taśmy i nagrania oburzają pragnę przypomnieć, że prekursorem takiego stylu działania był Adam Michnik.
  On zapoczątkował to szaleństwo, zaś Sekielski z Morozowskim byli tego kontynuatorami.
  Teraz więc bierzcie ten chlew na klatę i nie marudźcie.
 • @kula Lis 67 15:13:00
  Dziś KRS przesłała do Prez A.Dudy uchwały Rady dot kandydatów do pozostałych Izb SN.
  Wszystkie są prawomocne od chwili ich podjęcia przez Radę i ŻADNE procedury odwoławcze przed NSA ich NIE wstrzymują.
  Teraz ostatateczne decyzje o powołaniu sędziów SN należą już do PAD
 • @kula Lis 67 15:13:00
  Co teraz zrobią z Tuskiem ? W świetle prawa brak działań ze strony premiera jest przestępstwem zaniechania czynności służbowych, skutkujące stratami skarbu państwa na gigantyczne kwoty pieniędzy. Wyraźnie widać, że miał on wystarczającą wiedzę (jego podwładni również) o skali dokonywanych przestępstw i strat ponoszonych przez państwo. Tusk powinien po przesłuchaniu w sprawie Amber Gold trafić natychmiast do aresztu. Ten z wyglądu gestapowiec z wilczymi "gałami" mówi, że haratanie w gałę to sport dla dżentelmenów. Jak można nazwać osobę, która lata w gaciach po boisku nazwać dżentelmenem. Jego miejsce jest tylko w celi w oczekiwaniu na wyrok sprawiedliwego sądu, za wszystkie świństwa, machloje, których dopuszczali się on i jego przyboczni gangsterzy Nowak, Graś i wielu innych mafijnych kolesi.
 • @Zawisza Niebieski 00:11:28
  Chcesz dżentelmena i chama?
  Proszę bardzo.

  https://pbs.twimg.com/media/Do_eF5fXkAMu6Iy.jpg
 • @Husky 16:58:23
  Kwaśniewski, Miller, Kulczyk, a nawet Wałęsa? Onet ciągnie temat taśm: Nieznane rozmowy polityków i biznesmenów. Onet nie kończy sprawy taśm z „Sowy” na nagraniach premiera Mateusza Morawieckiego. Dziennikarze twierdzą, że w aktach śledztwa znaleźli informacje o tym, że zarejestrowano także rozmowy wielu innych polityków - m.in. Aleksandra Kwaśniewskiego, Jana Krzysztofa Bieleckiego, Waldemara Pawlaka, Kazimierza Marcinkiewicza, a nawet Lecha Wałęsy – ale także biznesmenów, w tym Jana Kulczyka. Większość z tych taśm nie została odnaleziona przez prokuraturę i służby - pisze Onet. Onet twierdzi, że o ujawnianych materiałach nikt nie miał pojęcia. To sprytna manipulacja, gdyż akta widzieli wcześniej prokuratorzy, Sąd Okręgowy w Warszawie oraz strony z procesu Falenty! Popłuczyny prezentowane przez portal nikogo wcześniej nie interesowały. Dziennikarze Onetu twierdzą, że na tysiącach stron akt ws. afery taśmowej znaleźli konkretne informacje dotyczące nagranych rozmów, które nie zostały dotąd upublicznione. Nie wiadomo jednak, gdzie te taśmy mają się znajdować, a większość z nich nie została odnaleziona przez prokuraturę i służby.

  Prokuratura postawiła kelnerom zarzuty za nagranie w sumie około 100 rozmów. Ale to tylko minimalna, udokumentowana przez śledczych liczba taśm. Może ich być znacznie więcej na to wskazują ich zeznania pisze Onet. Według naszych ustaleń, prokuratura ma niewiele nieznanych dotąd nagrań. Jest ich kilkanaście, prawdopodobnie — 11. To rozmowy, które metodami operacyjnymi zdobyło CBA wiosną 2015 r, jeszcze za rządów Platformy. Wiemy, kto został na nich nagrań czytamy.
  O kim mowa? Portal podaje, że jest prawdopodobnie o wiele więcej taśm Elżbiety Bieńkowskiej, Stanisława Gawłowskiego i Sławomira Nowaka. W dodatku nagrani mieli być także byli prezydenci i premierzy: Aleksander Kwaśniewski, Jan Krzysztof Bielecki, Waldemar Pawlak, Leszek Miller, Kazimierz Marcinkiewicz, a nawet Lech Wałęsa. Onet wymienia również zamożnych biznesmenów: Jana Kulczyka, Michała Sołowowa, Romana Karkosika czy Zbigniewa Jakubasa. Mają istnieć również taśmy z rozmowami licznych ministrów, wpływowych menadżerów oraz szefów największych spółek skarbu państwa z czasów PO. Portal cytuje zeznania kelnera ws. rozmowy Kwaśniewskiego i Millera, do jakich miał dotrzeć w trakcie zapoznawania się z aktami śledztwa. Podczas tej rozmowy Kwaśniewski z Millerem rozmawiają o kontekście afery Rywina. Nagranie jednoznacznie dowodzi, że obaj politycy są odpowiedzialni w tej aferze i określają swoją w niej rolę oraz opisują jednoznacznie swoje niezgodne z prawem działania czytamy, natomiast w innym zeznaniu kelner dodaje o „korzyściach materialnych, jakie w związku z tym odnieśli” . W ostatnim czasie kolejne taśmy z udziałem m.in. Sławomira Nowaka opublikowało TVP Info. Onet sugeruje, że „nieznanych” nagrań jest całe mnóstwo. To cwana manipulacja. Oczywiście, że ilość nagrań jest spora, ale ważnych w nich treści tyle co kot napłakał. Najważniejsze wątki i fragmenty opublikowały media. Te najciekawsze kąski pojawiały się w ostatnich latach. Popłuczyny, którymi bawi się dziś Onet, to smętna resztka. W ten sposób można publikować odcinki w nieskończoność. Portal przekonuje tez, że służby nie znały nagrań i informacji. Warto więc przypomnieć, że akta, które Onet otrzymał z sądu, to efekt pracy „niezależnej” prokuratury w czasach PO - PSL. W akta miały wgląd także strony w czasie procesu przed Sądem Okręgowym, a w 2015 roku, materiały ze śledztwa były proponowane do sprzedaży kilku redakcjom w Warszawie. Sporą ich część ujawnił także niejaki Stonoga.
 • @Husky ale jaja!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184OTE2YS9wLzIwMTgvMTAvMDgvODI1LzM1Ni9kNDU3MTgxMjRjZTk0ZDYzOWM3ZDMwZjhlNDRlOWVmYy5qcGVn.jpeg

  Żona Wałęsy ubiega się o status działacza opozycji antykomunistycznej!

  https://wpolityce.pl/polityka/415620-zona-walesy-ubiega-sie-o-status-dzialacza-opozycji


  Ps...Nowy szczyt bezczelności. Dawniej szczytem bezczelności było nasrać komuś na wycieraczkę i poprosić o papier. Kombatantka ale jaja, ale jaja, ale jaja. Chyba zawsze miała tupet. Żona konfidenta. A lotni nigdy nie byli. Danuśka była w opozycji antykomunistycznej wtedy, gdy mówiła, że boli ją głowa i Bolek spał na kanapie. Bolkowa represjonowana? Razem z Kiszczakową wystąpiła o ten status? Wachowski orżnął Bolka na półtora melona, więc teraz u nich krucho z forsą. Chodziła odbierać w kolekturach Totolotka wygrane Wałka, narażając się na inwigilację przez SB. Bolkowa i Bolek działali w konspiracji. Donosili fałszywe, wygrane kupony totolotka do kolektur. Aby zniszczyć finansowo PRL. Przecież Danka z Bolkiem korzystali w latach siedemdziesiątych XX wieku z programu 500 + wymyślonego przez SB! No kabaret...Żona TW, która korzystała z "darów" SB, jest ofiarą komunizmu? Szczyt bezczelności! Przecież UB-SB wypłacała im zasiłek?! Czemu taka skromna. Czemu się nie przyzna, że to ona obaliła mur berliński. Kto się w życiu nie narobił ten na starość głupieje jak jej Boluś. Danka ty idź na osiedlowy kurs zdobienia past twarogowych bo taka z ciebie działaczka. Kto zaświadczy, że naszczałaś do piaskownicy pod KW PZPR? A wnuki Wałęsy też powinny ubiegać się o ten status. Ostatnio są prześladowani przez policję za napady na ludzi. Należy im się jak psu kość.
 • @Husky 15:55:33
  Jednak pan Schetyna urzędował w Western City. Trzeba przyznać, że Platforma potrafiła się bawić zamiast rządzić państwem. Słowa Sienkiewicz o chuj dupa i kamieni kupa miały głębokie uzasadnienie. Wiedział co mówi. Byli w Western City wielokrotnie. To był stały rytuał. Uczestniczyli w tym też inni politycy PO z teamu Schetyny m.in . Jarosław Charłampowicz. Lecz to nie wszystko! Przy tej okazji można sobie przypomnieć o jeszcze innych taśmach. Mowa o nagraniach, jakich dokonywali ludzie Schetyny we wspomnianej walce przeciwko Jackowi Protasiewiczowi. Miały one dowodzić, że zwolennicy tego ostatniego oferowali delegatom posady w zamian za głosy na zjeździe. Z kolei ludzie Protasiewicza napisali donos, który miał trafić na biurko Donalda Tuska, ówczesnego przewodniczącego PO. Podobno ludzie Schetyny na dowód dokonania „właściwego” wyboru kazali „swoim delegatom” fotografować telefonem wypełnione karty do głosowania. Tym, którzy nie będą dysponować takim dowodem, zapowiadano po wyborach kłopoty pisał wówczas „Wprost”.

  W dawnej publikacji można było również przeczytać o kuszeniu delegatów, by przeszli na stronę Schetyny. Padały zaproszenia właśnie do Western City w Karpaczu! Gdy jeden z nich odmówił, Schetyna rzucił do niego na zjeździe już po wygranym głosowaniu przez Protasiewicza:
  Z dupy wyszedłeś i do dupy wrócisz, a nie do Wrocławia! Historię z 2013 roku skomentował Marek Falenta.
  Dobrze to tak powoli, żeby dobry serial był. Schetyna dla PO nagrywał już w 2013 a na westerny zapraszał jak do siebie. Dalej twierdzą z Trzaskowskim , że nie byli w Western City? A gdzie jego wyrok za nagrywanie? Jasne…prokuratura była PO napisał na Twitterze w poniedziałek.


  Ps..Jerzy Pokój właściciel tej speluny startuje z jedynki do sejmiku z list PO chyba to przypadek........Nie sądzę! L. Miller miał rację, że prawdziwego mężczyznę poznaje się jak kończy, a chłopaki już sikają ze strachu na wieść o "bunga rodeo"."Będzie, będzie zabawa, będzie się działo i nocy będzie mało". W takim mieście z Dzikiego Zachodu obowiązkowo się znajdowało w ilości co najmniej jeden: Saloon + agencja towarzyska na piętrze, siedziba szeryfa i areszt, sklep wielobranżowy, kowal, stajnie, kościół z cmentarzem, domostwa szacownych obywateli, no, ciekawe, które przybytki odwiedzili ci, co mówią, że to nieprawda ? Falenta mówi, że jest sex taśma z Czaskoskim i Schetyną! i pyta Niemców z Onet-u czy to opublikują? podobno wszystko przygotowane czeka tylko na enter! Schetyna! I to Niemcy z Onet zgotowali ci ten los? To Merkel trzyma z Tuskiem i cię wystawiła na odstrzał. Grzesiu wyciągnął nagrania na premiera, a tu bęc, wyciągnęli na Grzesia. "Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma". Mając w szeregach PO Schetynę, Platforma dostanie baty przy urnach aż się będzie kurzyło. Głupszego wybrać na szefa nie mogli...
 • @Husky 16:58:23
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iMDYwNS9wLzIwMTgvMTAvMDgvODI1LzUxMC9iMTI4ZjQ0YjA2MGU0MDQyOWNmMjAyMDQ3NzViNGRmZi5qcGVn.jpeg
  Wielka Brytania zadrży w posadach. Lubnauer napisała list do... Theresy May. "Zostańcie z Nami!"

  https://wpolityce.pl/polityka/415636-lubnauer-napisala-list-do-theresy-may

  Ps..Ładne korale założył łun. Konia kują - żaba nogę podstawia...Czy tej temu Lubnauer to nikt jeszcze nie wygarnął, że ma umysł ściśnięty a nie ścisły. Jak już się wypowiada publicznie, to w imieniu tylko i wyłącznie tych darmozjadów z Nowoczesnej co tak garną do publicznych pieniędzy a nie w imieniu uczciwych Polaków. Lubnauer powinna napisać "My, Ubywatele" albo "My, KODomici". W imieniu wszystkich Polaków niech się nie wypowiada. Kto jej dał prawo wypisywania tych wypocin w imieniu Polski i Polaków? Nic nieznacząca osoba, bezczelna wywłoka. Przecież powinien ktoś usadzić to babsko na jej tłustym zadzie.
  Wpłacamy do unii już chyba ze 3 lata więcej, niż dostajemy, więc nie o kasę tu chodzi. Unia w obecnej formie to już cuchnący trup, żadna alternatywa. Szkoda narodu obdzieranego z godności przez takiego tim i guja.
 • @Husky 20:28:54
  Wszyscy wiedzą, że Schetino to totalny impotent więc w Karpaczu pewnie sobie tylko pomacał Czaskoskiego. Pokażcie te taśmy żonie Schetyny, dopiero będzie wesoło!
 • @Husky CO NA TO KIEROWNIK JEZIORA?
  „Układ radomski” Platformy Obywatelskiej. Wiceminister Skurkiewicz ujawnia szczegóły. Obecny prezydent Radomia Radosław Witkowski to jeden z najbliższych współpracowników Ewy Kopacz, która będąc premierem przyjeżdżała ze wsparciem dla niego. Mówiła, że jak będzie rządził PiS to tutaj będzie średniowiecze, a jak wygra PO to na Radom spadnie deszcz pieniędzy i złota powiedział w rozmowie z Dorotą Kanią w Polskim Radiu 24 wiceszef Ministerstwa Obrony Narodowej, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Radomia, Wojciech Skurkiewicz.
  Gość Doroty Kani przypomniał, że "w Radomiu prezes miejskiej spółki odpowiedzialnej za dostarczanie ciepła jest zamieszany w różnego rodzaju nieprawidłowości w Enei". Prezydent z PO przed trzema laty mianował go jednak prezesem Radomskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, gdy na tym człowieku ciążyły zarzuty niegospodarności. W grę wchodzi niebagatelna kwota 15 mln zł dodał.
  Wiceszef MON zauważył, że "jeżeli w ciągu najbliższych lat Radom nie zmodernizuje źródła ciepła to firma RADPEC będzie płaciła olbrzymie kary środowiskowe". Enea była bardzo zainteresowana, żeby biznesowo wejść do Radomia. Byłaby to gwarancja, że to podmiot państwowy zainwestuje olbrzymie środki finansowe. Dzisiaj te możliwości są jednak wprost blokowane przez władze miasta. Myślą oni, że dostaną kredyt na modernizacje firmy przy jej wartości około 170 mln zł. Kto przy zarzutach dla jej prezesa udzieli kredytu wysokości 500 mln zł podkreślił.

  Dorota Kania UJAWNIA: Nowe fakty ws. układu radomskiego! W najnowszym odcinku programu „Koniec systemu” Dorota Kania ujawniła nowe fakty na temat tzw. układu radomskiego. W programie pokazano kulisy układu i sieć powiązań ze służbami specjalnymi, PZPR, a także ludźmi ekipy PO-PSL. „Tajni współpracownicy Służby Bezpieczeństwa, ludzie służb i komunistycznego aparatu partyjnego są w układzie, który w Radomiu i Kozienicach funkcjonuje od szeregu lat. Są w nim także ludzie, którzy mają prokuratorskie zarzuty, a w tle jest podejrzenie korupcji na gigantyczną skalę” ujawnia Dorota Kania w artykule z najnowszego numeru tygodnika „Gazeta Polska”. Dziennikarka wskazuje, że jedną z kluczowych postaci w całej aferze jest Jan Bury, który – pomimo korupcyjnych zarzutów nadal jest wpływowym politykiem PSL. W najnowszym odcinku „Końca sytemu” minister Marek Suski mówił o kulisach funkcjonowania tzw. układu radomskiego. Myślę, że było coś takiego jak układ radomski. Są duże zależności rodzinne radnych, którzy pracowali na różnych funkcjach, wszystkie spółki są obsadzone swoimi. Wyniki finansowe tych spółek nie są najlepsze. Są informacje o różnych kontraktach dla ludzi związanych z Platformą. W jednej ze spółek był pan Krzysztof Z. [...] W wielu miejscach w Polsce jest układ dawnych ludzi starych służb, PO, PSL, szemrani biznesmeni, wzajemne zależności… Szara sieć wspólnych interesów jak to kiedyś określano - tłumaczy szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski. Odnosząc się z kolei do roli Jana Burego, Marek Suski zwraca uwagę na przeszłość prominentnego polityka PSL. Szef gabinetu politycznego premiera wskazuje również na działania prezydenta Radomia i swoistą koalicję z lokalnymi mediami. Sam Jan Bury też zaczynał w spółce w PRL-u. Jednej z pierwszych joint venture powołanych przez Jaruzelskiego. Był młodym prawnikiem w spółce, która nie do końca wiadomo czym się zajmowała. [...] Obecny prezydent Radomia z Platformy jest na tyle sprytny, że niektórych lokalnych dziennikarzy zatrudnił jako współpracowników w spółkach miejskich, dał im spore wynagrodzenia… Po tym fakcie w mediach można było przeczytać o wielkich sukcesach pana prezydenta – mówi Suski. Prezydent Radomia Przemysław Witkowski objął stanowisko w 2014 r. – Ja zagłosuję na Radka. Jest pracowity, zaangażowany. Jest gwarantem tego, że Radom stanie się miastem marzeń. Zagłosuję na Radka, bo chcę wracać do Radomia. Chcę tu mieszkać na emeryturze – mówiła w kampanii wyborczej Witkowskiego ówczesna premier Ewa Kopacz. Witkowski w wyborach parlamentarnych w 2007 r. uzyskał mandat poselski z listy PO, a w wyborach w 2011 r. z powodzeniem ubiegał się o reelekcję. W Sejmie zasiadał w komisjach samorządu terytorialnego i polityki regionalnej, finansów publicznych oraz komisji do spraw Unii Europejskiej. W 2014 r. wystartował na urząd prezydenta Radomia z PO. W drugiej turze głosowania pokonał ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Kosztowniaka z PiS, otrzymując 52 proc. głosów. W czerwcu 2017 r. wojewoda mazowiecki wydał zarządzenie zastępcze o wygaszeniu jego mandatu. Podstawą było ustalenie, że polityk w 2015 r. przez kilka miesięcy był członkiem rady nadzorczej Świętokrzyskiego Rynku Hurtowego – spółki z mniejszościowym udziałem skarbu państwa. We wrześniu 2018 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny przy ponownym rozpoznaniu sprawy w pierwszej instancji nie uwzględnił skargi prezydenta Radomia na tę decyzję, co oznacza, że wojewoda miał rację, wygaszając mandat. Mimo to Witkowski zapowiedział walkę o reelekcję teraz, podobnie jak cztery lata temu, popiera go Ewa Kopacz.


  Ps..To nie jest tylko układ radomski, tak się dzieje wszędzie gdzie rządzi PSL i PO.... To jest układ ogólnopolski. Zatem, najwyższy czas na zmiany. Nie rozumiem jak gościu z wyrokiem może być kandydatem w wyborach. Na policjanta była afera z mandatami, do WOT nie można z wyrokiem, a do wyborów można. Widać Platforma liczy, że będzie "dobry podział tego kredytu pomiędzy swoich", oczywiście kosztem mieszkańców Radomia. Tajni współpracownicy SB, ludzie służb i komunistycznego aparatu partyjnego są w układzie, który w Radomiu i Kozienicach funkcjonuje od szeregu lat. Są w nim także ludzie, którzy mają prokuratorskie zarzuty.
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15391030091d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
  Taki to z Tuska „dżentelmen”? Poseł Pawłowicz o FAKTACH, które nie świadczą o nim dobrze. Poseł PiS Krystyna Pawłowicz zabrała głos w sprawie słynnego "haratania w gałę" przez Donalda Tuska. Unijny polityk zarzeka się co prawda, że to zajęcie dla dżentelmenów, jednak parlamentarzystka postanowiła przypomnieć mu... mniej dżentelmeńskie zachowania. Donald Tusk dość nieoczekiwanie podzielił się z internautami refleksją na temat gry w piłkę nożną. Jak uznał, to zajęcie dla dżentelmenów, a że "haratanie w gałę" przeszło już do jednej z wielu historii za czasów PO-PSL, to świadczyć miałoby to o tym, że Tusk jest tym tytułowym dżentelmenem. Reakcja poseł PiS Krystyny Pawłowicz mogła być tylko jedna. Pawłowicz przypomniała Tuskowi parę niewygodnych faktów z czasów jego rządów. Oj, mocno dostało się przewodniczącemu Rady Europejskiej!
  Krystyna Pawłowicz

  Niemiecko-maltański UE kierownik od „gały”,dżentelmeńsko brutalnie beształ wdowy smoleńskie, poniżał w Sejmie polskie kobiety-katoliczki
  /moherowe berety/ Związkowców nazywał w Sejmie „pętakami”
  Zdjęcie z „partnersko” traktowaną E.Kopacz zna cała Polska... Ale to nie koniec. Jeden z internautów zasugerował, że środowisko PiS... boi się Donalda Tuska. Poseł Pawłowicz także i w tym przypadku pokazała, co o tym myśli...
  Krystyna Pawłowicz...My się go nie boimy,my demaskujemy jego zakłamanie. I na tym chyba wypada zakończyć dyskusję...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej