Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

„europejski” modelowy cham

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie mieści mi się w głowie jak można dać się tak zeszmacić przez frajera z Legionowa. Żaden facet nawet się nie zajaknął w ich obronie. A one same nie różnią się niczym od "dziwek". Zapłaciłeś mi, załatwiłeś stanowisko, możesz ze mną robić co chcesz.

Smogorzewskim winien się zainteresować Vega albo Smarzowski. Film "Samorząd" byłby hitem. Alkohol, dziwki, interesy, nepotyzm i chleb ze smalcem. Mocne, mięsne, grubiańskie i brudne. Ludzie kupią.
Bierność obecnych tam ludzi mówi sama za siebie. Ten erotoman prawie ślinił się gdy przemawiał, a one...stały jak te słupy soli, uśmiechały się i żadna z nich nie zareagowała..bo taka posadka jest warta każdych poświęceń. Wstrętny prymityw i kawał ....ja
 
 
Problem polega na tym, że parę milionów Polaków nadal chce z Polski robić burdel.
A moim zdaniem jest to skutek działania wszelakiej maści szczujni medialnych.

 Smogorzewski tak się bawi, tak się bawi Smogorzewski

 

Ale Grabiec się w sumie trochę wqrwił, że wczoraj Smogorzewski nic o nim nie powiedział. Ani że ładny, że ładny makijaż, że napalony i w ogóle. Dlatego się odciął. Dość dyktatury kobiet!

Zaprawdę powiadam wam, jeszcze będzie sporo smaczków natury erotyczno-politycznej z obu stron. Kampania rullez a my pijemy.

Jak to było? Pomarańcz raz?

A tu tekst blogera Piotra Wielguckiego ze strony Kontrowersje.net

 

Smogorzewski – modelowy cham „europejski”, burak jakich wielu w tym towarzystwie

 

Udusiłbym się w towarzystwie ludzi spod znaku „Ą” i „Ę”. Nie twierdzę, że kultura przez wielkie K i obycie przez wielkie O, to coś niepotrzebnego, po prostu nie pasuję do towarzystwa, które je kurczaka nożem i widelcem, a do każdego napoju ma inny kieliszek. Trudno byłoby mi także wysiedzieć przy stole, gdzie na zmianę płyną zachwyty nad ciastkiem Prousta i fugą Bacha, chociaż jedno i drugie jest mi znane i na swój sposób podziwiane. Za to doskonale się czuję w towarzystwie ludzi, którzy niczego nie udają, niczym się nie duszą, ale mówią jak jest i są w tym naturalni. Nie brzydzę się przekleństwem, wręcz przeciwnie, nie wyobrażam sobie życia bez dosadnego „kurwa mać”. I w ogóle szybciej się dogadam z pomocnikiem murarza, niż profesorem archeologii.

Z tych i kilku innych powodów nigdy nie dołączam do chóru drobnomieszczańskiego oburzenia, bo ktoś tam przeklął albo powiedział świński żart. O ile pamiętam byłem jednym z pierwszych, którzy uprzedzali PiS, aby się nie napawali brzydkimi wyrazami z „Sowy”. Takie obłudne zachowania zawsze wracają rykoszetem. W sławetnym: „chuj dupa i kamieni kupa”, nie „chuj” i nie „dupa” powinny bulwersować, ale fakt, że był to opis stanu państwa przedstawiony przez ministra spraw wewnętrznych. Przykładów, które ilustrują małomiasteczkowe podniety można wyprodukować tysiąc i tygodnia nie starczy na pełną prezentację. Dlatego kolejny raz nie zaśpiewam w chórze, zwłaszcza prawicowym, który nagle zaczął posługiwać się politpoprawnym bełkotem i rzuca „seksizmem” na wszystkie strony, bo prezydent Legionowa dał popis w czasie prezentacji kandydatek na radne. Nie zaśpiewam ani zwrotki, ani refrenu, natomiast zwrócę uwagę na coś, co umknęło chyba wszystkim.

W słowach Smogorzewskiego nie było żadnego „seksizmu”, ale czyste chamstwo i pogarda dla kobiety, taki najgorszy rodzaj pogardy znany z wielu sytuacji życiowych, od zaczepiania kobiet przez żuli, przez zależność: brzuchaty biznesmen – pracownik, ty śmieciu, na twoje miejsce przyjdzie dziesięciu.Żarty i uwagi o zabarwieniu seksualnym, to jest norma przy wielu imprezach i dziesiątki razy słyszałem pikantne riposty ze strony kobiet, które zawstydzały facetów. Wszystko jest dla ludzi, nieraz brałem udział w zabawie, na granicy dobrego smaku, ale zawsze odbywało się to w ramach jednej świętej zasady – śmiejemy się, ale nie gnoimy. Problem z występem „europejskiego” chama Smogorzewskiego nie polega na tym, że on czynił seksualne uwagi pod adresem kobiet i próbował żartować, na takie nieudolne próby można z politowaniem machnąć ręką. Problem polegał na tym, że Smogorzewski gnoił te kobiety, najzwyczajniej na świecie gnoił, swoją wulgarnością napędzaną władzą.

Z pozycji władzy i siły, szydził z podwładnych na tak niskim poziomie, jak tylko żul spod budki z piwem albo brzuchaty prezes potrafią. Oczywiście można powiedzieć, że te kobiety też święte nie są, w końcu żadna z nich nie zareagowała, a przecież nie walczyły o życie, czy nawet pracę, tylko o władzę. Zgoda, było to smutne widowisko również i z tej strony, ale tym bardziej uwydatniło z jakim towarzystwem mamy do czynienia. Prymityw Smogorzewski mówił niemal wprost: „jesteś dla mnie, kurwa, nikim, panienką do zabawy, to zedrę z ciebie łacha”. Pojęcie nie mam, czy Smogorzewski był pijany, naćpany, czy może poczuł się liderem pełną gębą. Wiem za to ponad wszelką wątpliwość, że dokładnie tak te wszystkie „europejskie” chamy traktują kobiety i ludzi w ogóle, jak to się Smogorzewskiemu wyrwało.

„Nowocześni” redaktorzy i politycy wkładają te swoje garniturki i mówią do kamer o parytetach i „gwałtach mentalnych”, a potem wychodzą ze studia i krzyczą do swoich koleżanek: „przycisnę cię do ściany suko i wezmę od tyłu”. Część z tych koleżanek to uwielbia, reszta daje się gnoić dla kariery. Kiedyś niejakiej Joannie Musze wyrwało się, że przestała być ministrem, bo nie chciała pić whisky, palić cygar i słuchać świńskich dowcipów. Dokładnie tak to „europejskie” chamstwo się bawi i zachowuje. Smogorzewski pokazał zaledwie fragment i to w sumie niewinny fragment z większej całości, z kupy buraków, które udają światowców.

 

//kontrowersje.net/smogorzewski_modelowy_cham_europejski_burak_jakich_wielu_w_tym_towarzystwie

TT.Facebook.

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  Wszystkie magdalenkowe chamy idą do jednego worka . Salut.
 • @Repsol 22:21:17
  5* .
 • @Repsol 22:22:13
  Dzieki za ocene
  Pzdr.
 • Wesołościom nie było końca...a potem go wywalili z partii
  https://pbs.twimg.com/media/DoxP2IDXgAEZSOD.jpg
 • Knajackie mordy,panowie życia i śmierci w Legionowie
  etaty i mandaty

  https://pbs.twimg.com/media/Do4unt-XoAAu6Ae.jpg
 • @
  W czasach naszych dziadków, R. Smogorzewski za swoje teksty wobec Kobiet dostałby publicznie w twarz, a późnej musiał grzecznie przeprosić. A on dostał, ale szablę rzecznika PO i życzenia powodzenia...
 • @Husky
  Kim jest prezydent Legionowa? Jak Roman Smogorzewski stał się jednym z najbogatszych samorządowców w Polsce?

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18yY2FiNS9wLzIwMTgvMTAvMDYvODI1LzM1OS8wZmY2MWY4YTQ5ZTg0ZWIxYTgyN2E4NTIzN2Y5ZDU5Ny5wbmc=.png
  Prezydent Legionowa Roman Smogorzewski, który dał się poznać dzięki chamskiemu przedstawianiu kandydatek do rady miasta Legionowa jest jednym z najbogatszych samorządowców w Polsce. Same nieruchomości, których z żoną jest właścicielem, są warte prawie 5 milionów złotych. Na początku roku do legionowskiej rady miejskiej wpłynął wniosek o wygaszenie mandatu prezydenta Romana Smogorzewskiego. Pojawił się w nim zarzut prowadzenia działalności gospodarczej polegającej na obrocie nieruchomościami. Kupowanie nieruchomości na licytacjach komorniczych, zbywanie ich z zyskiem na rzecz osób trzecich, sięgające łącznej kwoty 450 tys. zł dochody z tytułu dzierżawionych w latach 2014-2016 nieruchomości, pożyczki bankowe zaciągane w celu nabywania nowych nieruchomości zarzucił Romanowi Smogorzewskiemu wnioskujący o wygaszenie jego mandatu Dariusz Petryka cytowany przez gazetepowiatowa.pl. Wnioskujący stwierdził, że prezydent Legionowa prowadzi niezgłoszoną do ewidencji zorganizowaną i ciągłą zarobkową działalnością gospodarczą. Dodał, że na taką działalność nie pozwala prezydentowi miasta obowiązująca ordynacja wyborcza. Ocenia, że prezydent Legionowa prowadzi taką działalność od co najmniej dwóch kadencji. Radni odrzucili jednak wniosek o wygaszenie mandatu prezydenta. W latach 2014-2016 prezydent Roman Smogorzewski nabył na licytacjach komorniczych dwie nieruchomości. Zapłacił za nie ponad 283 tys. zł. W tym czasie sprzedał inną należącą do niego nieruchomość za 270 zł. Ale to nie wszystko! Na wynajmie swoich nieruchomości zarobił ponad 450 tysięcy złotych! Do sprawy prezydenta Legionowa Romana Smogorzewskiego będziemy jeszcze wracać.

  ems/Twitter/gazetapowiatowa.pl

  Długie ale warte przeczytania
  https://pbs.twimg.com/media/Do0XeyuXUAAqDLY.jpg

  A to z Oświadczenia majątkowego Prezydenta Legionowa Romana Smogorzewskiego. Z samych nieruchomości wychodzi 4.753,632,30 złotych. Miłego dnia bidole.
  Źródło https://bit.ly/2OciiA8


  https://pbs.twimg.com/media/DozlMs4XUAABt_I.jpg
  I pomyśleć, że to wszystko z "pracy rąk"! A czy ma na to pokrycie w legalnych dochodach? Wczoraj sprawdziłem i byłem ogólnie w szoku. Z ciekawostek na przestrzeni 2011/2012 np. działka 1397 m2 z 230 000 zł poleciała na 1 100 000 zł :) Zaznaczone było że podane w cenach zakupu z 2003, ale to było jawne zaniżanie wartości majątku. PO partią cwaniaczków hochsztaplerów którzy używali całego aparatu władzy by prowadzić te swoje brudne interesy i okradli nas Polaków z naszego majątku narodowego!! Najwyższy czas by naród rozliczył i pozbył się tych idiotów z życia społecznego i politycznego!
 • @Husky
  LEGIONOWO. Z tych spraw prezydent powinien się wytłumaczyć. 2012. Wprowadzenie w błąd radnych
  Prezydent przekonał radnych, aby wyrazili mu zgodę na sprzedaż działki u zbiegu ul. Jagiellońskiej i Mickiewicza. Obiecał im wprowadzenie do umowy warunku, że nabywca działki będzie musiał przeznaczyć 1000 m2 powierzchni, na parterze powstałego budynku, na cel publiczny np. na bibliotekę. Dlatego radni wyrazili zgodę na sprzedaż. Po głosowaniu, okazało się, że zapis takiego warunku nie znalazł się w uchwale. Radni zostali więc oszukani, a na działce powstały 2 bloki oraz market sieci Lidl.


  2012. Oszukani właściciele sklepów
  Gdy działka u zbiegu ul. Jagiellońskiej i Mickiewicza została wystawiona na sprzedaż, prezydent obiecał właścicielom okolicznych sklepów, że nie sprzeda działki pod market żadnej zagranicznej sieci. W 2014 r. sprzedał ją jednak firmie, której jednym z udziałowców jest sieć handlowa Lidl.

  2013. Umożliwienie wyprzedaży majątku
  Prezydent opracował i podpisał akt założycielski spółki KZB Legionowo Sp. z o. o., w którym wykroczył poza upoważnienie, zawarte w uchwale Rady Miasta. Wprowadził bowiem zapis umożliwiający spółce sprzedaż majątku jaki otrzymała od miasta. Sprzedaż taka nie jest poddana jakiejkolwiek kontroli i zależy tylko od jego decyzji. Chodzi o majątek o wartości ok. 200 mln zł, w którego skład wchodzą m.in. obiekty wszystkich miejskich szkół i przedszkoli oraz obiekty sportowe.

  2014. Sprawa zegarka
  Jeden z mieszkańców zauważył, że prezydent nosi bardzo drogi zegarek w tytanowej kopercie o wartości powyżej 10 tys. zł, którego pomimo takiego obowiązku, nie wpisał do oświadczenia majątkowego. Gdy sprawą zajęła się prokuratura, prezydent oświadczył, że nie ma już tego zegarka. Miał on ulec całkowitemu zniszczeniu, po upuszczeniu go przez dziecko. Sprawa została umorzona z powodu braku głównego dowodu rzeczowego, którym był zegarek.


  2014 . Bank dla Prezydenta i Prezesa
  Prezydent wnioskował o przekazanie spółdzielni mieszkaniowej (SML-W) działki przy ul. Piłsudskiego, na terenie której działała przepompownia ścieków. Przepompownia ta została zlikwidowana, co spowodowało konieczność przebudowy sieci kanalizacyjnej kosztem kilku milionów zł. Prezydent argumentował, że SML-W będzie wiedziała najlepiej jak wykorzystać ten teren. W efekcie, powstał tam budynek mieszkalny z atrakcyjnymi lokalami usługowymi w parterze. Wkrótce okazło się, że ich właścicielami, po kosztach budowy, czyli za mniej niż połowę ceny rynkowej, stali się syn i synowa prezesa spółdzielni oraz prezydent z małżonką. Obecnie wspólnie wynajmują te lokale bankowi za ponad 200 tys. zł rocznie każdy śledztwo w tej sprawie zostało umorzone przez prokuraturę

  2015. Sprzedaż działki przy stadionie
  Prezydent, wyraził zgodę miejskiej spółce KZB Legionowo Sp. z o.o. na sprzedaż bez przetargu i na preferencyjnych warunkach użytkowania wieczystego działki przy ul. Parkowej. O planowaniu tej sprzedaży, nie byli informowani ani radni, ani opinia publiczna. Prezydent, choć wydał decyzję o wydzieleniu działki z terenu stadionu oraz wyraził zgodę na jej sprzedaż, przez dłuższy czas utrzymywał, że nic nie wie o tej sprawie, bo jest to wewnętrzna sprawa spółki.
  – śledztwo w tej sprawie po wcześniejszym umorzeniu, zostało wznowione przez prokuraturę.

  2016. Na gali w stanie nieważkości
  Już kolejny raz „atrakcją” odbywającej się w Legionowie gali bokserskiej okazał się prezydent miasta. Poproszony na ring przed walką finałową, prezydent miał mętny wzrok i wyraźnie słaniał się na nogach. Niezainteresowany uroczystością, odebrał hostessie pas mistrzowski, położył się na linach oraz robił miny i machał do widowni. Dopiero po dłuższej chwili udało się go wyprosić z ringu.

  2017. Prowadzenie nielegalnej kampanii
  Prezydent dopuścił do prowadzenia kampanii referendalnej, na terenie urzędu miasta, co jest zakazane przez prawo. 14 sędziów z Sądu Rejonowego w Legionowie wnioskowało o wyłącznie ich z orzekania w sprawie, w której prezydent był obwinionym. Powodem miał być wspólny udział w imprezie. Ostatecznie prezydent został ukarany przez Sąd mandatem w wysokości zaledwie 500 zł

  2017. Wprowadzenie w błąd policjantów
  Podczas przesłuchania przez policję w charakterze obwinionego, prezydent podał nieprawdziwe dane o wysokości swoich dochodów. Dochody te zaniżył 3-krotnie w stosunku do tych, które wykazał w oświadczeniu majątkowym. Chociaż sąd przyznał, że wysokość wynagrodzenia obwinionego miała wpływ na wysokość wymierzonej kary, to postępowanie nie zostało wznowione. Prokuratura uznała, że nie ma podstaw do wznowienia postępowania.

  2017 . Układ z deweloperem na Piaskach
  Prezydent podpisał porozumienie z deweloperem, w ramach którego miasto użyczyło deweloperowi na czas budowy miejsca parkingowe, znajdujące się kilkaset metrów dalej przy innym budynku. Dzięki temu deweloper miał zaprojektować na terenie własnej działki o 80 miejsc parkingowych mniej niż wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Później na osiedlu, z powodu wzrostu liczby mieszkańców, którym nie zapewniono miejsc do parkowania byłyby jeszcze większe problemy z parkowaniem. Plany te pokrzyżował starosta, który odmówił wydania pozwolenia na budowę, z powodu niezapewnienia wymaganej liczby miejsc parkingowych.

  CDN. red. http://toiowo.eu/legionowo-z-tych-spraw-prezydent-powinien-sie-wytlumaczyc/
 • @kula Lis 67 12:12:24
  Banda złodziei z PO tylko w mediach typu szczujnia24 wygląda jak elita
  a tak na prawdę,to zbiorowisko chamstwa i buractwa bez honoru
  Zawistnie atakują wszystko co Polsce służy,bo widzą ile to mogliby ukraść
  i chcą zatuszować to,ile sami przez 8 lat przekręcili okradając Polaków
 • @kula Lis 67 12:16:36
  Smogorzewski,biznesmen od Grabieca to człowiek interesów,
  już 15 lat temu chciał otwierać gabinety z masażem tajskim

  https://pbs.twimg.com/media/Do2ycmKXkAApvUp.jpg
 • 90% członków PO nie widzi nic złego w tym wystąpieniu - wychowani na "Kiepskich" nie zabrali głosu w tej sprawie.
  W 1944 Legionowo stało się bazą dla polskojęzycznych sowieckich oficerów. Czuli się bezpieczniejsi po prawej stronie. Tam mieli swoje domy i rodziny Potem doszli z LWP i kadra szkoły oficerskiej SB. Wszyscy samorządowcy z PO i PSL to głównie mają parcie na kasę i to jest ich jedyny cel czyli nachapać się,żeby na dwa trzy pokolenia do przodu starczyło jak ich już jakaś miotła wymiecie!
 • @kula Lis 67 12:20:16
  Pełne buractwa wystąpienie prezydenta Legionowa, R. Smogorzewskiego pokazuje dwie rzeczy. Po pierwsze, poziom chamstwa lokalnych baronów powiązanych z PO. Po drugie, strach społeczności lokalnej przed tymi baronami, która niestety nie reagowała...już za miesiąc czas ich pożegnać!
 • @kula Lis 67 12:20:16
  W Legionowie z listy Koalicji Obywatelskiej kandydują: Ładna z walorami, Ruda z dużym biustem, Chuda, co je smalec, do którego ktoś nakichał, Kobieta Od Seksu, Dwie Napalone, Brzydal i Emil


  Jednym slowem RODO
 • @Husky 12:19:05 Wzorzec Sevr 1 metr, prezydent Legionowa wzorzec P.O. przechowywany w Legionowie
  Jego żona po takich występach chyba będzie wychodzić z domu z torbą papierową na głowie. Co na to czarne stringi, feministki, koderastki, pederastki i inne dziewuchy drące ryje w obronie demokracji, praworządności, gdy ich prezydent kpi z ich koleżanek i stosuje seksistowskie molestowanie? Może warto przeprowadzić badania socjologiczne by ustalić dlaczego ludzie cały czas głosowali na taką osobę?! To idealne miejsce na zrobienie doktoratu. Legionowo jak Słupsk--KBW-Milicja-LWP-KBW-UB-SB-itp.-Kiedy się nauczycie zaczynać sprawdzanie takich gnojków od ich rodziców? Tam jest odpowiedz na wszystkie pytania.
 • @Husky 12:19:05
  Smogorzewski molestował córkę śp. Jolanty Brzeskiej?! Wstrząsające wyznanie: "Postanowił Pan wykorzystać swoje stanowisko obłapiając mnie".

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18zMzg4Yi9wLzIwMTgvMTAvMDcvODI1LzM2MC81MzMxMTljNDJjNDE0MGRmOGVkNGJiOTgyNzAxMTM2OC5qcGVn.jpeg

  Magdalena Brzeska, córka śp. Jolanty Brzeskiej, wyjawiła na Facebooku, że prezydent Legionowo Roman Smogorzowski ją molestował! Czyżby seksistowskie wypowiedzi na konwencji w Legionowie nie były jego jedyną przewiną? Roman Smogorzewski przykro mi, że po raz kolejny poczułam się jak towar po Pana słowach. Podobnie pewnie czuły się te Panie na scenie i zapewne nie wiedziały jak się zachować. Podobnie pewnie jak ja, gdy kilka lat temu postanowił Pan wykorzystać swoje stanowisko obłapiając mnie podczas jednej z imprez miejskich. Tak to wygląda napisała Magdalena Brzeska na Facebooku. Przykro mi, że nie ma Pan szacunku do ludzi, traktuje ich Pan strasznie. Szczególnie dotyczy to kobiet. I szczerze mówiąc w innych krajach byłby Pan politycznie skończony dodała. Na swoim Twitterze Magdalena Brzeska zamieściła też zdjęcia Smogorzewskiego z kobietami, które raczej nie stawiają go w najlepszym świetle.
  Wygląda na to, że obecny prezydent Legionowo staje się ogromnym problemem nie tylko dla wychwalającego go Jana Grabca, ale także całej Platformy Obywatelskiej.
 • @Husky
  Kliknij w obrazek i zobacz Obiecanki Rafała i Hanki:

  http://niezalezna.pl/uploads/cke/1538907306_strona.jpg

  Czaskoski, nieustannie a nawet z uporem maniaka, dokonuje SABOTAŻU własnego wizerunku, chociaż, mnie to nie przeszkadza, ale, tym wpisem, raczej sugeruję, że to u niego pochwalam, bo w jego przypadku, IM GORZEJ, TYM LEPIEJ i wydaje się, tak bez zastanowienia, że to idiotyczne, ale, tak nie jest, zgodnie z zasadą, że "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. I tylko, wstępna analiza już wykazuje, że, tak naprawdę, to Patryk, ma w Czaskoskim, wbrew jego intencjom, to jednak, "sojusznika" .
 • @Husky 12:19:05
  Czy nie jest to typowy cwaniaczek, kombinator i oszust platformiany. Czy nie podobnie ma się ten typek z Gdańska. A co z sędzią skisłym "białym barszczykiem" który ze skromnej pensji zakupił kilkanaście nieruchomości.
 • @kula Lis 67 13:31:02
  Tak ruda szmata wymyśliła i wprowadziła w życie przemysł pogardy i dzisiaj pierdoli farmazony europejski pucybut a lemingi łykają bez popitki.
  Żebym przy niedzieli musiał kląć i się wkurwiać.
  Ehhh!
  https://pbs.twimg.com/media/Do2znp4X4AgwGJS.jpg
 • @Husky
  Kim jest prezydent Legionowa? Wg mnie śmieciem. Kropka. Dużo ludzi o takim wyglądzie jak ten pan można spotkać na różnego rodzaju targowiskach, albo na koronie Stadionu X lecia. To są podobne twarze - ludzi mających podobne cechy psychofizyczne. Urząd Skarbowy, KAS, i CBA natychmiast powinny sprawdzić legalność i możliwości pozyskania posiadanego majątku. Zapytam wprost: dlaczego CBA jeszcze nie zapukała do drzwi tej antykobiecej gnidy? Długo rządzi . Wie , co w mieście się dzieje i będzie działo. Wie kiedy i gdzie kupić jakąś nieruchomość. Ale to wyborcy go wybierali. Chcącemu krzywda się nie dzieje. Przepraszam, jak tępych ludzi musi mieć to Legionowo, że takiego typa ciągle wybierają. I pewnie znowu krety go sobie wybiorą. Powinni im zabrać prawa głosu. On wygląda jak jakiś przygłup i tak samo się zachowywał na tej scenie, ten jego ni to rechot ni to śmiech, żenada że takie coś ma coś do gadania. To nie pierwszy występ prezydenta Legionowa, kiedy nawalony pojawił się publicznie. Odsyłam do linku:

  http://toiowo.eu/legionowo-prezydent-na-gali-czy-na-bani/
 • @Husky 09:08:46 Czy cała PO to przestępcy? - no pokażcie jednego uczciwego
  To nie odosobniony przypadek. Wielu samorządowców potworzyło kliki wzajemnie się wspierające w pomnażaniu majątków i to w świetle kulawego prawa. Siedzą na stołkach po 20 lat i mnożą fortuny.

  Nie byłoby tej całej sprawy gdyby Romek przed tym show zjechał się na ręcznym w toalecie, a tak to Jasiu ma teraz kłopot przez buhaja. Dostrzegli dziennikarze Jego Wielmożną Buraczność tego typa, jak "zaseksistował", a jak kręcił latami ichnie pełowskie lody, to nie..., a takie typy w samorządach, to wręcz norma, bo te całe RIO śpi. Ten typek chciał wypaść jako taki kul czyli trendy modny na czasie tryskający specyficznym poczuciem humoru ale to zwykły sadzeniak zrobił z siebie pajaca a Grabiec to przyklepał i potwierdził. Obleśny facet z małymi przebiegłymi oczami brrrrr! A jak tam urzędniczki w urzędzie miasta? Która na poniedziałek ma spotkanie u pana prezydenta? Proszę uważać na kolana bułahahaha! Teraz czekamy na wniosek o próbę gwałtu? Która z pań.......? Legionowo miasto miasto emerytów z UB i LWP. Wyborcy lewicy z SLD i dlatego PO występuje pod przykryciem "Samorządowcy Legionowa". Jeden z krzyżowców zapytał jak odróżnić nielicznych chrześcijan w ferworze plądrowania miasta arabskiego. Zabić wszystkich a Bóg niewinnych odszuka. Tylko takie jest rozwiązanie dla Legionowa.
 • x
  Na bank był naćpany, albo nalany, a to jak wiadomo, prawda się wtedy z człowieka niektórym uleje..
  Jednak, pan prominentny Grabiec, nie przerwał tego show.
  Mógł nie wiedzieć co padnie. Tylko nawalony, jakoś to będzie. Jednak padło... i co robi pan prominentny Grabiec? Mówi: you're fired?
  Nie, pan prominentny Grabiec jest wyraźnie zadowolony z występu i wręcza szabelkę, ze słowami: prowadź nas do zwycięstwa!
  Tak robi pan Grabiec..
 • @kula Lis 67 16:30:23
  Otóż to podobnież było miasto, bodaj we francji, a problem polegał na odróżnieniu heretyków. To co się zgadza, że była to wyprawa krzyżowa.
 • @kula Lis 67 16:09:26
  Życzę mieszkańcom Legionowa aby jak najszybciej stali się wiarygodnymi sponsorami swojej własnej świadomości i na czas okazali swoja odwagę w Dniu Wyborów!


  https://pbs.twimg.com/media/DozfBqUUcAA2JM1.jpg
 • @kula Lis 67 16:30:23
  I teraz wszyscy panowie którzy mają żony w polityce tzn są w platformie obywatelskiej to musicie się dobrze zastanowić teraz co wasze żony tam robią za ciepła posadkę !!
  Chyba trudno się już nie domyślić co tam się dzieje !!!!
  Jakieś pytania platfusy ????
  Jakieś pytania kierowniku jeziora???
 • @Torin 16:45:34
  chodź szogunie!

  https://pbs.twimg.com/media/DoxzA85X0AAWzPP.jpg
 • @kula Lis 67 16:09:26
  W tramwaju menel siusia na siedzenie. "W normalnym kraju w tramwaju się nie leje!" - zwraca mu uwagę pani. "W normalnym kraju rząd nie leje na konstytucję!" - odpowiada menel, który okazuje się być byłym sędzią TK. Cały tramwaj klaszcze. Wszyscy oddają mocz tam, gdzie akurat są.
 • @kula Lis 67 13:31:02
  Saska Kepa
  Bazar im.Czaskoskiego
  Stoisko kierownika jeziora

  https://pbs.twimg.com/media/Dopio_OX0AAnhJe.jpg
 • @Husky 15:57:06
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15388485101d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Mogłoby się zdawać, że Rafał Trzaskowski już niczym specjalnym nas nie zaskoczy. A jednak. Tym razem skorzystał z okazji i o losie m.in. Warszawy porozmawiał z samym Donaldem Tuskiem i to w samym... Krakowie. Internauci pękają ze śmiechu. "W sumie jako rodowity Krakus gdzie miałby się Pan spotkać. W Warszawie???", "Uczniak na wykładzie.. Kto panu kampanie robi?", "Omawiacie podział celi?" - to tylko niektóre komentarze. Trzaskowski nie ominie żadnej szansy na podkreślenie, jak bardzo los Warszawy i jej mieszkańców leży mu na sercu. I to nawet w tak doniosłej dla kandydata totalnej opozycji chwili, jaką jest spotkanie z samym Donaldem Tuskiem. Tak szczególnym wydarzeniem postanowił zatem pochwalić się na Twitterze. Nie zapominając, rzecz jasna, napisać, w jakim celu spotkanie się odbyło.A że odbyło się w Krakowie... - tak, w tym samym Krakowie, gdzie w 2015 roku, startując z „jedynki” PO, Trzaskowski lansował się na swoich „rodzinnych związkach” z tym miastem - nie wydało mu się mało smacznym zabiegiem.

  Zobaczcie sami:

  http://niezalezna.pl/239426-w-krakowie-o-warszawie-i-w-dodatku-z-tuskiem-ten-to-potrafi
  Ps..Czyżby "kundel żydo niemiecki" został przez zbrodnicze Niemcy awansowany na "II Hansa Franka też żyda" gubernatora Krakowa..?!!
 • @Husky 18:29:44
  Dlaczego Schetyna i Nowacka nabijali się z Trzaskowskiego? I to na jego konwencji WIDEO
  http://niezalezna.pl/239530-dlaczego-schetyna-i-nowacka-nabijali-sie-z-trzaskowskiego-i-to-na-jego-konwencji-wideo
 • @kula Lis 67 19:51:20
  Jebłem ze śmiechu
  To jak nic modelowy kolejny kierownik jeziora
  Zaorane nr.3998
 • @kula Lis 67 19:51:20
  Przychodzi para do ginekologa:
  - Doktorze, musi nam Pan pomóc, od 2 lat staramy się o dziecko!Cykl dostosowaliśmy do faz księżyca,dieta, odstawiliśmy używki, medytację i nic. Błagamy o pomoc
  Lekarz poprawiając okulary:
  - Panowie Wy tak kurwa na poważnie???
  Natychmiast z łzami w oczach Trzaskowski wyjmuje książeczkę i z Schetyna mocno szlochając recytują konstytucję
 • @kula Lis 67 19:37:22
  Podczas konwencji wyborczej dowiedzieliśmy się, że Koalicja Obywatelska będzie odbijać samorządy. Opanowane przez Platformę Obywatelską. Słuszną linię ma nasza partia!
 • @kula Lis 67 19:37:22
  Wszyscy w PO wybieleni do granic możliwości. Wszyscy czekają w blokach startowych przed wyborami. Białe suknie, garniaki i nawet białe zęby.
  I wtedy wchodzi on. Smogorzewski
  Cały w gównie i wszystkich ściska i przytula.
 • @Torin 16:45:34
  // Grabiec jest wyraźnie zadowolony z występu i wręcza szabelkę, ze słowami: prowadź nas do zwycięstwa!//


  Platfonsy mają oczywiście coś z rycerskości - ZAKUTE ŁBY!


  pzdr
 • @Husky 15:57:06
  Dobre! :))))
 • @Husky 18:26:44
  Ten po lewej - Jaki piękny, typowy żydowski nos!

  A właściwie dlaczego ten wpis jest w lochu?
 • @Lotna 07:40:06
  Bo są to treści od których "redakcja się dystansuje".
  Gdybyś zaś chciała oficjalną drogą pytać, to dowiesz się, że to przez wyraz: "dziwek", no a przecież redakcji leży na sercu wysoki standard.

  Za to jak filip zrobił agitke dlaczego głosuje na pis, nie po, to usłużna redakcja dorobiła mu mordę "ilustracją" i zaczął zjeżdżać po środkowej kolumnie.
  Wtedy przyszedł inny admin na szychta i filip pojechał na "jedynkę".

  Oj, ciekawa jest linia naszej partii, a jaka nienachalna.
 • @Lotna 07:40:06
  //A właściwie dlaczego ten wpis jest w lochu?//

  Seksizm ?
  Nick ?
  Nikt tego poza adminem nie wie
  Dzięki za komentarze
  Pozdrawiam
 • @Torin 08:08:03
  //Oj, ciekawa jest linia naszej partii, a jaka nienachalna.//
  i jaka tajemnicza
  Pozdrawiam
 • @Husky
  „Dawaj laska, bo stygnę”. Tego o swoim kandydacie Schetyna i Lubnauer też nie wiedzieli?
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15389473241d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  „Dawaj laska, bo stygnę”, „Byłeś robiony miękkim wackiem”, „Idź, przytul się do cycka P.” – takimi słowami były dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie, a dziś kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta miasta Janusz Pawlak, miał się odzywać do uczniów. Jak widać, Koalicja Obywatelska ma... szczególne standardy. Nie milkną echa skandalu z udziałem Romana Smogorzewskiego, który od 2002 roku jest prezydentem Legionowa. Polityk, powiązany do niedawna z Platformą Obywatelską, na konwencji miejskiej w obrzydliwy sposób przedstawiał kandydatów, a w szczególności kandydatki do rady miasta. Był to wyjątkowo żenujący popis Smogorzewskiego. A co ciekawe, lokalny legionowski portal "To i Owo" ujawnił, że "jeszcze przed wybuchem seksistowskiej afery w ogólnopolskich mediach nasza redakcja zwróciła się do władz PO z prośbą o komentarz w tej sprawie. Zapytaliśmy też czy jest to normalne zachowanie członków Platformy Obywatelskiej oraz czy zarząd Platformy Obywatelskiej zamierza wyciągnąć jakieś konsekwencje wobec Romana Smogorzewskiego. Odpowiedzi nie otrzymaliśmy”.

  Poinformował również na swoich łamach, iż "o podobnych problemach związanych z zachowaniem prezydenta Legionowa powiadamiał władze Platformy już wcześniej". Bezskutecznie.

  Wiele wskazuje na to, że Smogorzewskiemu znów nic się nie stanie. Prawdopodobnie jego start z własnego komitetu, pomimo zasiadania we władzach PO, był z »górą« umówiony. Natomiast na skandaliczne zachowania i wybryki Smogorzewskiego od dawna przymyka się oko

  – pisze portal.

  Tymczasem okazuje się, że Smogorzewski nie jest jedynym... O kandydacie Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Kutna pisaliśmy na naszych łamach już w listopadzie 2016 roku. Wtedy to, jeszcze jako dyrektor Zespołu Szkół nr 1, Janusz Pawlak "zasłynął" swoim mocno niekonwencjonalnym słownictwem i zachowaniem w stosunku do uczniów. O ordynarnej pedagogice Janusza Pawlaka mówiło się w Kutnie od dawna. Jednak głośno zrobiło się o niej po tym, jak został dyrektorem Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica. Trafił tam na nauczycieli, którzy nie chcąc się godzić na jego styl pracy, postanowili walczyć o godność swoją, uczniów oraz dobre imię szkoły.

  Jedna z pedagogów wraz z grupą nauczycieli założyła związek zawodowy i składała skargi do Rady Powiatu Kutnowskiego, będącego organem prowadzącym szkołę, a także wojewody łódzkiego.

  Wreszcie sprawa trafiła pod obrady Komisji Rewizyjnej powiatu. Lektura sprawozdań z przesłuchań przed komisją nadal jest przerażająca. Nauczyciele oraz byli uczniowie mówią w nich wprost, że wypowiedzi i działania dyrektora wobec dziewcząt miały niejednokrotnie charakter seksistowski. Wobec chłopców Pawlak miał być często wulgarny.

  http://niezalezna.pl/uploads/cke/1538943488_jkji.jpg Według jednej z relacji dyrektor (który uczył historii), odpytując uczennicę, miał ją ponaglać słowami:
  „Dawaj laska, bo stygnę”. Innym razem – jak czytamy w protokole Komisji Rewizyjnej – „[…]Pan dyrektor kazał jednej z uczennic wziąć krzesło i usiąść pod tablicą. […] Następnie jeden z kolegów miał ocenić dekolt bluzki koleżanki”.

  Wobec uczniów Pawlak lubił grać rolę równiachy. Do trzymającego ręce w kieszeniach miał mówić: „Nie grzeb w orzeszkach”, do ucznia, który nie zdjął nakrycia głowy: „Wsadź sobie tę czapkę w dupę”, do innego: „Byłeś robiony miękkim wackiem”. Pocieszenie w wykonaniu dyrektora miało brzmieć: „Co jesteś taki smutny. Idź przytul się do cyca P.” (wskazana kobieta była nauczycielką z obfitym biustem).

  Szykuje się kolejny skandal z erotyką w tle, kandydata Koalicji Obywatelskiej.

  Wysokie normy w naszej partii to norma.??? W sprawozdaniu z przesłuchań można przeczytać, że dyrektor miał wobec uczniów deprecjonować innych nauczycieli. Według relacji jednego z absolwentów szkoły Pawlak miał mówić publicznie o jednym z pedagogów, że jest „debilem”. Sami nauczyciele twierdzili, że dyrektor używał wulgarnych słów. Przytaczają np. zdanie: „Nauczyciele wuefu się opierdalają”.

  Całą sprawę przypomniał dzisiaj na antenie TVP Info Tomasz Rzymkowski z Kukiz‘15. To powiedział kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta mojego rodzinnego Kutna. Człowiek, który jest w sytuacji podejrzanego, z racji na fałszowanie dzienników szkolnych powiedział Rzymkowski.
 • @Husky 12:32:37
  Okazuje się że w PO to nie tylko Legionowo , ale i Kutno ma swojego "wesołego Romka" z dziadowskimi zwyczajami. Grabca żulik musi wysłać z szablą tym razem do Kutna i "do boju" jak zachęca Grabiec tych wątpliwych knajackich kabareciarzy. A Gretkowskie, Nowackie, Szajbniete i inne Parasolnice nabrały wody w usta, bo obelga od PO-wskiego seksisty-wulgarysty jest komplementem. Jak widać "Wysokie Standardy" w PO nadal obowiązują i gdyby nie nagłaśnianie tego, to by tak było, jak pod parasolem ochronnym przez osiem lat tzw "rządów" PO-PSL. Cyt „Dawaj laska, bo stygnę” i inne świadczą o tym, jak poniżająco traktował uczniów dyrektor, który wykorzystywał swoje stanowisko do różnych swoich patologicznych zachowań i wypowiedzi, które są obrazem coraz większej jak widać patologii w szeregach PO. Oby tylko tematy się utrzymywały, tak jak i Smogorzewskiego. To ich "parzy" co widać w szybkich, wręcz błyskawicznych zmianach tematów, czy nawet milczenie w ich TV i różnych Portalach na ten temat. Cała przestępcza szajka z Platformy o., to apogeum III RP. To przecież III RP jest wylęgarnią chamów i prostaków. Przypomnijcie sobie Państwo kto to zrobił, że z oceną niedostateczną ze sprawowania przechodzi się do następnej klasy. .Do tego należy dodać wiekopomne dzieła tzw. artystów III RP, gdzie w ich dziełach j. polski na dobre zastąpiła łacina kuchenna i grypsera. Ot sztuka i polityka sięgnęła bruku.
 • @Husky 12:32:37
  I taka własnie jest Polska powiatowa, małych miasteczek, wsi, gdzie postkomusze trepy siedzą po 10-20-30 lat na stołku a towarzystwo wzajemnej adoracji od tego samego koryta, tylko im przyklaskuje. Własnie ten BETON, to co pozostało po latach PRL-u i postkomuszych trepów z ZSL/PSL/SLD trzeba rozbić sierpem i młotem, i rozjechać buldożerem. Ze strony www.toiowo.eu: Rodzinne interesy prezydenta i prezesa. Okazało się, że najatrakcyjniejsze z tych lokali położone przy ul. Piłsudskiego, po cenach o ponad połowę niższych od cen rynkowych (5700/m2 zamiast 16000/m2), trafiły do rodzin prezesa SML-W Szymona Rosiaka oraz prezydenta miasta Romana Smogorzewskiego. Dwa lokale pan prezes przydzielił swojemu synowi i dziwnym trafem lokal znajdujący się w sąsiedztwie nabył pan prezydent miasta Legionowo kontynuował Jacek Jaglak. Lokale te zostały połączone i obecnie wynajmowane są bankowi za kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie, za każdy z nich. Przy okazji dziennikarze TVP1, powołując się na wcześniejsze publikacje ToiOwo, ustalili że prezydent Smogorzewski w ogóle miał niezwykłe szczęście do nabywania nieruchomości po atrakcyjnych cenach tak, że ich wartość rosła czasem nawet 10-krotnie. W efekcie jego majątek zaledwie w ciągu 7 lat wzrósł z 1,5 mln zł do ponad 6,5 mln zł, co lokuje go na topie listy najbogatszych polskich samorządowców. Tak w praktyce działają lokalne mafie, których PiS nie zlikwidował.

  http://toiowo.eu/legionowo-w-telewizji-ostro-o-rzadzacych-legionowem/
 • @kula Lis 67 08:53:30
  Nie ma to jak bezpartyjny fachowiec, nie?

  https://pbs.twimg.com/media/Do9chVEWwAEamCo.jpg
 • @Husky Donald Tusk nie mógł znieść, że wypomniano mu „haratanie w gałę”. I zabrał głos
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15389788461d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
  W sieci pojawiają się filmiki, na których wydawać by się mogło, że Tuska witały tłumy, to w rzeczywistości było tam około 150 osób. Trochę słabo, jak na "króla Europy". [Podczas konwencji wyborczej PiS w Dębicy szef rządu mówił: My się nie lenimy, nie haratamy w gałę, ciężko pracujemy. Czasami popełniamy błędy; kto nie popełnia błędów znaczy, że nic nie robi przekonywał Morawiecki podczas wczorajszego spotkania z mieszkańcami Dębicy.]>[ Tusk od początku swojej kariery nie krył się ze swoją piłkarską pasją, objawiającą się nie tylko w kibicowaniu, ale i w regularnym grywaniu w piłkę. Nie zaprzestał tego także jako szef rządu, a spopularyzowane przez niego określenie piłkarskiej aktywności - "haratanie w gałę" - weszło do języka potocznego. Haratanie w gałę to zajęcie dla dżentelmenów tak słowa premiera Mateusza Morawieckiego skomentował na Twitterze przewodniczący Donald Tusk.]

  Ps..Żydoniemiecki kundel Tusk dżentelmen? To się przecież nawzajem wyklucza. Grą dla dżentelmenów jest golf, ale ten pacan nie ma o tym pojęcia. Oj puściły nerwy leniwemu "dżentelmenowi" z pod komina. Haratał w gałę w czasie urzędowania. Początek pracy dla tak przepracowanego zaczynał się we wtorek przylotem z Gdańska, a kończył zwykle w czwartek wylotem z Warszawy. W środku tygodnia kopacz piłkarski haratał w gałę na boisku. Tak wyglądał tydzień tyrania w pracy. Wszystko oczywiście w sferze taniego państwa za nasze podatników pieniądze. Zapewne Donek miał na myśli tego dżentelmena, który Junckerowi buty czyści, w przerwach harata w gałę? Po jego minie widać rozczarowanie, że w Brukseli jakoś to dżentelmeni nie dopisali w harataniu, po Junkersie widać, że oni grają tam raczej w salonowca...Ta kreatura ze zdjęcia jedno opanowała perfekcyjnie cwaniactwo! Jest w tym lepszy od powieściowego Dyzmy! Dodatkowo zespół cech uzupełniających jak kunktatorstwo, oportunizm, serwilizm kiedy trzeba, mściwość i wiele innych.
 • @Husky 12:19:05
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15389778481d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Smogorzewski próbuje ratować twarz, a pogrąża się coraz bardziej. Opublikował w sieci film. Wystąpieniu Smogorzewskiego towarzyszy jego żona i pracownice urzędu miasta, a on sam tłumaczy całe zajście "brudną polityczną wojną". Wydaje się, że pan prezydent nie wyciągnął właściwych wniosków z zaistniałej sytuacji i pogrąża się coraz bardziej. Oceńcie sami.

  https://www.facebook.com/roman.smogorzewski/videos/1949578491774553/

  Ps...Patrząc na te kobiety w tle mam wrażenie, że stoją jak za karę. Po ich minach nie widać aprobaty na to co mówi ten baran. Wydupcył wszystkie, kretynka żona powinna mu w ryj przywalić a nie fotografować z tym wieprzem. Kompromituje siebie, żonę i całą rodzinę. Warto by było wprowadzić OBOWIĄZKOWE badania psychiatryczne zanim będzie można dopuścić do kandydowania na stanowiska publiczne. Smogorzewski ze swoim "przemówieniem" jest tutaj dowodem. Jakie głupie tłumaczenie, brudna wojna. Jakby nie molestował kobiet na konwencji, to nie byłoby sprawy. W USA to byłby koniec jego kariery. Ale żyjemy w Polsce, gdzie kobiety pozwalają sobie jeszcze na takie wybryki. Szczególnie starsze pokolenie, wychowywane w czasach PRL. Prywata w zatrudniani ludzi, w samorządach,urzędach miast cuchnie na odległość! Kobietki zrobią /dadzą wszystko aby otrzymać pracę a potem ją utrzymać bo tam praca to życie! Niech mieszkańcy Legionowa przyznają, że te zatrudnione panie to ciotki, pociotki, zatrudnione po znajomości i muszą stać za tym obślizłym gadem co to tylko o jednym myśli. Po twarzy widać, że to nie fachowiec, nie dyplomata, a prostak! Jak takie coś uchowało się 5 kadencji?
 • @Husky 12:32:37
  Ponieważ jestem BEZ WINY PIERWSZY RZUCAM NIE KAMIENIEM ALE CEGŁĄ. To Typowa Propaganda rodem z PRL, taka Czołówka Wojskowa. Nie pierwszy raz Zachował się Pan jak Sułtan wobec Swojego Haremu. Pan i Władca. A co do nowotworu to nikogo nie obchodzi na co pan chorował lub choruje. Typowe, by wzbudzić litość. Zabieg marketingowy. Tekst mu pisała Tamara Boryczka, rzecznik UM Legionowo. Co za palant. Jeszcze zachęca żeby rzucać w niego kamieniami. Chory człowiek, a żona upokorzona na maksa! I jeszcze gra rakiem... Ludzie nie są aż tak głupi. Platforma i jej ludzie ma nas Polaków za idiotów. Dlatego już nigdy nie dojdą do władzy.

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15389778481d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Za nim stoi pewnie grupa "zmuszonych", aby zaświadczyć przykładem jaki to szef jest the best. Śmieszna ta fotografia, na przodzie przodowniczki pracy, boją się przed emeryturą jej stracić i murem stoją za warchołem, starym gogusiem i swoim szefem z urzędu. Cała Polska słyszała coś wygadywał, a nagonka polityczna to wasza stara śpiewka!
 • @Husky 12:32:37
  Lubnauer wbija szpilę Grabcowi: „Powinien przejść edukację równościową”. A Schetyna – milczy.

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15389839571d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
  Nowoczesna odcina się od skandalicznych słów prezydenta Legionowa - powiedziała dziś przewodnicząca tej partii - Katarzyna Lubnauer. Dodała, że dla nich "szacunek dla kobiet jest czymś naturalnym", a Jan Grabiec - rzecznik Platformy Obywatelskiej, który obecny był na konwencji Grzegorza Smogorzewskiego "powinien przejść edukację równościową". Grzegorz Schetyna w sprawie Grabca milczy. Film ze spotkania wyborczego Smogorzewskiego, nakręcony przez lokalną telewizję legionowską LTV, zamieścił w piątek na Twitterze wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka (Kukiz'15). Widać na nim, jak prezydent Legionowa przedstawia kandydatów do rady miasta. O jednym z nich mówi: "Powiem szczerze, że nie byłem zadowolony, jak się urodził. Dzieci są takie brzydkie i zobaczcie, jaki ładny wyrósł, dorodny".
  http://niezalezna.pl/239580-lubnauer-wbija-szpile-grabcowi-powinien-przejsc-edukacje-rownosciowa-a-schetyna-milczy
 • @kula Lis 67 08:53:30
  Have nice Week my friend
  8-)))))

  https://pbs.twimg.com/media/DoxE3wIXkAArmob.jpg
 • @kula Lis 67 09:39:41
  Kowboj Dyndała
  Zabrał Rafała
  Do miejsca pewnego elitarnego
  Gdzie nie ma wstępu zwykły smarkacz
  Bo to jest sam Karpacz!
  Co tam się działo
  Jak, gdzie,kto i z kim
  O tym niebawem powstanie....... Smarzewskiego film

  https://pbs.twimg.com/media/Do9_g3UXkAEEiHP.jpg
 • @Husky 09:55:48
  Jak nie dżentelmen, to przynajmniej biskup Tusk- znawca od wkładu kościoła katolickiego w integrację Europy. I taki sam znawca jak Pieronek.
 • @kula Lis 67 10:07:07
  W 2016, prokuratura wszczęła śledztwo ws działania na szkodę interesu publicznego przez byłego starostę Jana Grabca. Chodzi o unieuprawnione zmiany zapisów w planie zagosp. przestrz. Wg Prokuratury czyn z art. 231 par. 1 KK tj nadużycie władzy.
  Dzięki tym zmianom zbudowano .........Lidl.

  https://pbs.twimg.com/media/Do-BVAFX0AIFdL7.jpg
 • @Husky 09:55:48
  Tak Platforma traktowała Polaków! „Jeżeli nie jesteśmy w stanie dać im chleba, to dajmy im igrzyska”.

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15389862571d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Portal tvp.info opublikował dziś kolejny zapis rozmów prowadzonych w słynnej restauracji Sowa i Przyjaciele. Tym razem minister Sławomir Nowak, wielbiciel drogich zegarków, rozważa ze współbiesiadnikami, jak podnieść notowania rządu Platformy i PSL-u. Padają tez skandaliczne słowa, pokazujące stosunek polityków PO do społeczeństwa. "Jeżeli nie jesteśmy w stanie dać im chleba, to dajmy im igrzyska" mówił minister z rządu Tuska.
  Wiosną 2013 r., kiedy nagrano rozmowę, ówczesny rząd koalicji PO-PSL zatrząsł się w posadach. Zmagał się m.in. z problemami związanymi z reformą NFZ oraz ze zmianami w OFE, określanymi wówczas jako skok na pieniądze milionów Polaków czytamy w tvp.info

  Równolegle pojawił się wówczas problem w związku z referendum dotyczącym odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz ze stanowiska prezydenta Warszawy. Wizerunkowe problemy sprawiły, że politycy PO byli zmuszeni do pilnego działania na rzecz odzyskania poparcia społecznego.

  Na nagraniu słyszymy Sławomira Nowaka oraz doradcę Platformy, Szymona Milczanowskiego, a także mężczyznę o imieniu Filip. Temat pogawędki dotyczy działań, które mogłyby sprawić, by Platforma Obywatelska wygrała kolejne wybory.

  Poniżej prezentujemy zapis kolejnej rozmowy, opublikowany na portalu tvp.info.

  Nowak: Co Merkel takiego zrobiła, że w półtora roku odbudowała 15 proc. poparcia?

  Milczanowski: Wzięła się do roboty.

  Nowak: Może by kogoś zapytać w Niemczech tam?

  Milczanowski: Myślę, że pracuje, to jest duża różnica.

  Nowak: Ok, pracuje, no ale bez przesady, coś tam musiało być, coś nie jest tak, że premier będzie dzisiaj od poniedziałku do soboty wszędzie w Polsce, codziennie w innym miejscu.

  Milczanowski: A jak wygrał wybory? Wsiadł w autobus…

  Nowak: Ok, ale to są triki, to są triki, to nie jest prawdziwa robota, to są wisty na koniec kampanii, to nie jest na półtora roku roboty.

  Milczanowski: Tylko, że ludzie muszą widzieć, że on Tusk ciężko pracuje.

  W dalszym fragmencie rozmowy uczestnik spotkania, do którego na nagraniu zwracano się Filip, proponuje Nowakowi podział wyborców Platformy Obywatelskiej na pięć grup. Dalej Filip wskazuje, że wielu wyborcom wystarcza to, że Tusk tylko „pojawi się” w danym miejscu i ludzie będą go popierać podaje tvp.info

  Nowak: I tam, i tutaj ludzie też szukają, no to dobrze, jeżeli nie jesteśmy w stanie dać im chleba, to dajmy im igrzyska, to w takim razie co możemy dla nich wymyślić tutaj, tak? Jeżeli to bezrobocie nie będzie tak bardzo odczuwalnie spadało na zasadzie: zobaczcie spadło o połowę… ludzie tego oczekują.

  Filip: Co znaczy ludzie? Bo ja jestem fanem, co Szymonowi pokazywałem już mnóstwo razy, podziału elektoratu Platformy przynajmniej na pięć obszarów. No i dla każdego z tych obszarów coś innego jest ważnego. Jeżeli ktoś kocha premiera, a jest taka grupa ludzi, którzy, moja mama, niezależnie czy premier by jej zlikwidował emeryturę, czy nie, ona i tak powie, że jest najfajniejszy. Jest grupa, która wierzy ideowo w program, pewnie najmniejsza, dla której też się liczy…

  Nowak: Dzisiaj opozycja nie ma programu, żadna partia europejska nie ma programu.

  Filip: Jest grupa ludzi tzw. realistów, czyli nie pamiętam jak oni się będą nazywali, tych którzy mówią „głosuję na Platformę, bo nie chcę żeby jakiś tam oszołom”…

  Nowak: Mniejsze zło.

  Filip: No i są ci, którzy powoli zaczynają odchodzić, ci którzy są „mikrozawiedzeni” bo im się robota wali lokalnie, albo ci, którzy są po prostu zniesmaczeni rządem. Rząd przepalił, już któryś rok, szósty, działa, te same twarze, nic się nie zmieni itd., itd.

  Milczanowski: Coraz gorzej…

  Filip: No i moim zdaniem dla każdej z tych grup jest pytanie, co można pokazać? Że dla grupy pod tytułem „zakochani w premierze” to wystarczy, że premier (Tusk – przyp. red.) pojawi się w kilku miejscach w Polsce i ci ludzie powiedzą „biorę”. Dla ludzi, którzy są zniesmaczeni rządem, pytanie, czy możemy uruchomić jakąś alternatywną twarz, która pokaże: to nadal jest Platforma, ale to nie są już te twarze, które im się w jakiś sposób przejadły.
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15389874281d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Ile Warszawa straciła na działalności mafii? Kwota zawarta w raporcie komisji weryfikacyjnej szokuje. W wyniku reprywatyzacji Warszawa straciła 21,5 miliarda złotych podała dziś w raporcie Komisja Weryfikacyjna, która działa pod przewodnictwem Patryka Jakiego. Dodano, że kwota ta, to wartość zarówno zreprywatyzowanych nieruchomości, jak i odszkodowań. Będziemy aktualizować tekst.

  http://niezalezna.pl/239586-ile-warszawa-stracila-na-dzialalnosci-mafii-kwota-zawarta-w-raporcie-komisji-weryfikacyjnej-szokuje
 • @kula Lis 67 10:07:07
  Gdyby ktoś z rządzących powiedział o kobiecie np.: "fajne ma cycki", to oprócz wycia totalnych, czarnych marszy i feministycznych szmat, wystąpień m.in . Pani Nowackiej, posypałyby się skargi do UE i wszelkich organizacji broniących praw kobiet
  Cynizm
 • @Husky 10:50:03
  "Taśmy Kukiza"? Polityk przyznaje: Raz byłem w "Sowa i Przyjaciele" z Pawłem Kowalem. Chciałbym, żeby one wyszły.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183ZWZlNC9wLzIwMTgvMTAvMDgvODI5LzM4Ni81ZjlhNzVmMTc4NTE0NTRhYTUyYTZlZmI4Yzc2ZWQ1OS5qcGVn.jpeg

  https://wpolityce.pl/polityka/415521-kukiz-przyznaje-raz-bylem-w-sowa-i-przyjaciele


  Ps...Kukiz a ta opuchlizna to z dobrobytu czy z okazji kaca? Ale Paweł przytył ( i postarzał się ). Kurcze jak to jest, Korwin dorwał się do posadki w UE to od razu spasł się jak beczka, Pawełek też .....Teraz Kukizowcy własne taśmy w mediach pokazują i to dwa tygodnie po fakcie. Nagle odwagi nabrali? W co grają? Wszyscy po jednych pieniądzach! Smutna prawda jest taka, że Paweł Kukiz jest najzwyczajniej głupi i cały czas potwierdza, że po Palikocie i Petru jest kolejną przejściową pijarową wydmuszką. to nie jest żadna akcja KELNERÓW. To precyzyjnie zaplanowana operacja służb specjalnych służąca sterowaniu polską polityką. Pułapka w którą wszyscy wleźli jak dzieci. Pytanie brzmi: CZYICH SŁUŻB i czy służb oficjalnych czy nieoficjalnych ? Natomiast zastanawia infantylność klasy politycznej, która w ogóle nie brała pod uwagę opcji podsłuchu i jeszcze do tego wszyscy łazili zawsze do jednego i tego samego lokalu, toż to aż się prosiło aby im założyć podsłuchy i kim naprawdę z zawodu byli ci KELNERZY i sam pan Sowa?
 • @Husky 10:50:03
  To ci dopiero dżentelmen! Internauci kpią z wpisu Tuska, a wśród nich... Falenta przypomina o Western City. KOMENTARZE.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182NjY1My9wLzIwMTgvMTAvMDgvODI1LzM2MC9mNmEyZGI2Yzc5Njc0ZDQ5YjYzODRkZjgxZDllMmY1MC5wbmc=.png

  Tusk od początku swojej kariery nie krył się ze swoją piłkarską „pasją”. Dlatego często można było zobaczyć, jak ten „haratał w gałę”. Kiedy na Twitterze stwierdził, że jest to zajęcie dla dżentelmenów (co miało być odpowiedzią na słowa premiera Morawieckiego), internauci szybko przypomnieli mu, co to słowo oznacza. Wpis Tuska skrytykowała nie tylko rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek, podkreślając, że od krótkich spodenek do dżentelmeństwa jest daleka droga. Słów krytyki w kierunku Tuska nie szczędzą również użytkownicy Twittera. Wśród komentujących znalazł się również Marek Falenta, który podkreślił, że haratanie w gałę jest zajęciem dla dżentelmenów, „zwłaszcza w Western City”. Inni internauci zwracają uwagę na to, jakim „dżentelmenem” jest Tusk. Przypominają też o „dżentelmenie” z Legionowa, czyli Romanie Smogorzewskim.

  https://wpolityce.pl/polityka/415533-to-ci-dopiero-dzentelmen-internauci-zartuja-z-tuska

  Ps..Bezzębny Kaczor Donald w pełnej krasie. Her Tusk, jest subtelna różnica między mułem a koniem, ale gratuluję aspiracji i samooceny. No cóż, chyba mieli rację Angole z tym pacanem? Tusk to taki kamerdyner to za dużo powiedziane, to szatniarz w Unii. Gentelmeni Tusk to grają w golfa lub polo a szmaciarze haratają w gałę szmaciankę. Wzorcowy życiorys dżentelmena: krętactwa, cynizm, obiecanki bez pokrycia, kariera "po trupach" i absolutny brak honoru. I ta jego życiowa dewiza "polskość to nienormalność"... Pogratulować ! Tusk jest piłkarzem ale na polskim boisku specjalnie prezentował słabą formę popartą słabym wzrokiem, bo kto chciał to puszczał mu siatkę między nogami (luka VAT, reprywatyzacja, stocznie, górnictwo)
 • @kula Lis 67 11:27:10
  Po ostatnich rozbieżnych doniesieniach prasy brytyjskiej wielu ludzi zastanawiało się czy Tusk, to gangster czy pacan. A ja sądzę, że jedno z drugim wbrew pozorom da się pogodzić.

  https://pbs.twimg.com/media/Do7wIVmW4AAmeIH.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/Do7wK7YXUAEKHFq.jpg
 • @kula Lis 67 11:15:35
  W Warszawie ludzie wychodzą
  na dwór.
  W Krakowie ludzie wychodzą
  na pole.
  W PO ludzie wychodzą na
  chamów, prostaków, kłamców
  i manipulantów.
 • @Husky 11:38:37
  W wyniku reprywatyzacji Warszawa straciła 21,5 miliarda złotych podała dziś w raporcie Komisja Weryfikacyjna, która działa pod przewodnictwem Patryka Jakiego. Dodano, że kwota ta, to wartość zarówno zreprywatyzowanych nieruchomości, jak i odszkodowań.
  Podczas konferencji prezentującej dane z raportu przewodniczący komisji Patryk Jaki mówił, że w stolicy do 2016 r. wydano 4159 decyzji zwracających nieruchomości. Udało nam się zbadać 2336 nieruchomości jako działki zabudowane, z czego w 583 przypadkach udało się uzyskać precyzyjną informacją o powierzchni użytkowej, co w przypadku decyzji zwrotowych nie jest łatwe, bo te informacje często nie znajdowały się w decyzjach zwrotowych. 754 zbadane działki to działki niezabudowane, które stanowią około 20-25% decyzji podał dziś na konferencji prasowej Patryk Jaki. Podkreślił, że dotąd nie udało się nikomu takiej pracy wykonać. Dodał, że wartość zreprywatyzowanych budynków wynosi prawie 18 mld zł, a „nieruchomości gruntowych, czyli niezbudowanych, to gdyby przyjąć to oszczędne założenie, to wychodzi 2,497 mld”. Analizując łącznie te wskaźniki, można powiedzieć, że Warszawa straciła 20,374 mld zł. Ale to nie wszystko, bo oprócz zwrotów nieruchomości, zwracano również gotówkę i w latach 2003-2016 wypłacono w formie odszkodowań gotówkowych kwotę 1 mld 184 mln, niemalże całą tę kwotę wypłacono za rządów prezydent Gronkiewicz-Waltz dodał Patryk Jaki. 120 mln zł - jak mówił Jaki - wypłacono mecenasowi Robertowi N., który zajmował się przejmowaniem nieruchomości w stolicy. Jak wynika z raportu, w wyniku reprywatyzacji Warszawa straciła 21,5 miliarda złotych. Jak podawał przewodniczący komisji, politycy związani z PO wydali 78 proc. decyzji zwrotowych, a za czasów Lecha Kaczyńskiego wydano 5 proc. decyzji. Jedni i drudzy dysponowali takim samym stanem prawnym podkreślał. Przedstawiono, ile decyzji reprywatyzacyjnych wydawali wybrani prezydenci Warszawy:

  http://niezalezna.pl/uploads/cke/1538987365_li.jpg


  Ps...Żeby aż tyle mogło wpaść w łapy t/z mafii reprywatyzacyjnej bez łapówek by nie dało rady, więc ile musiało wrócić z tego do urzędasów, sędziów w postaci łapówek. Przez łapówki właśnie to było możliwe. Przecież już o jednym pisali że wziął 50 ml łapówek. POnad 20 miliardów w plecy a HGW sobie hasa na wolności...!!?? Dlaczego?
 • @Husky 11:38:37
  Tego dłużej nie da się słuchać! Po jednej stronie miliardy strat a po drugiej kpiąca sobie ze wszystkich władz bufetowa HGW! Okupacja cwaniaków i złodziei!
 • @kula Lis 67 10:24:24
  Zebraliśmy się tu, proszę państwa, by jednoznacznie powiedzieć, że nie mamy absolutnie nic wspólnego z Romkiem Smogorzewskim - prezydentem Legionowa, którego zresztą "wszyscy nam zazdroszczą.

  https://pbs.twimg.com/media/Do9als8W0AASuLp.jpg
 • @kula Lis 67 11:47:01
  PO znalazła wyjście z sytuacji jak postawić nomen omen do pionu Smogorzewskiego.

  Szefem jego gabinetu zostanie Dorota Stalińska, sekretarką Dorota Wellman, zastępca Henryka Krzywonos, a gońcem Paweł Rabiej. No jak dalej będzie chciał bzykać, to tylko pozostanie obciąć mu jaja.
 • @Husky 12:01:14
  Oto jak w pigułce 16 lat rządów w Legionowie tego amoroso! Chcielibyście tam mieszkać? Legionowo - czyli policyjno-wojskowe miasto z oddziałem patologii. 1. Krótko o historii miasta i dane
  2. Konstrukcja miasta, komunikacja, budownictwo i "atrakcje"
  3. Wielki smog
  4. Ludność, sypialnia Warszawy, złodzieje rowerów
  5. Kozłówka - czyli Trójkąt Bermudzki Legionowa

  W tamtym znalezisku możecie zobaczyć, że w moim mieście, Legionowie, powstał najdłuższy mural. Jego tematem jest patriotyzm i wojenna historia polski. Ten wpis natchnął mnie do napisania trochę więcej o Legionowie, a m.in dlaczego pomalowanie 750 metrowego muru w temacie przewodnim patriotyzm, było znakomitym pomysłem. A że mieszkam w tym mieście od urodzenia, czyli prawie 19 lat, to coś o nim mogę napisać. To będzie taki skromny opis panoramy Legionowa, jeśli ktoś miałby zamiar przeprowadzić się do tego miasta lub jego odwiedzenia to zachęcam do przeczytania lektury.

  1. Krótko o historii miasta i dane.
  Legionowo to miasto leżące pod Warszawą, 20 km w lini prostej od Centrum, a już ok 6 km do znaku drogowego "Warszawa". Założone zostało w 1877, a 3 maja 1919 roku zmieniono jego nazwę Gucin na Legionowo. Prawa miejskie otrzymała 3 maja 1952 roku. Aktualnie miasto liczy ok 50 tys. mieszkańców, a jego gęstość zaludnienia stawa je na 1 miejscu w Polsce pod tym względem. Dla zainteresowanych szczegółami zapraszam tu: wiki

  2. Konstrukcja miasta, komunikacja, budownictwo i "atrakcje"
  Legionowo jest podzielone torami na 4 części, z czego jego wewnętrzna część to nazwany przeze mnie "Trójkąt Bermudzki". Mapa na samym dole. Dlaczego tak nazwałem - o tym za chwilę. Z moich obserwacji wynika, że te miasto chyba nie miało żadnego urbanisty i wszystko jest tu mniej więcej przypadkowo. Można spotkać się ze sporą ilością rond, myślę że w niewielu miastach jest ich aż tyle. Z powodu torów, szybkie przemieszczanie samochodem w mieście jest utrudnione, a to za sprawą przejazdów kolejowych. Zazwyczaj do celu trzeba jeździć na okrągło. Całkiem niedawno zlikwidowali jeden przejazd, dla mieszkańców jeżdżącymi samochodami było to utrudnienie. Z drugiej strony, na ulicy gdzie był przejazd kolejowy, zawsze był duży ruch, a jak zamknęli zapory to był korek. Aktualnie nie ma tam praktycznie ruchu, dzieci mogą się bawić na ulicy.

  Parkingi. Bardzo mała ilość. Deweloperzy tutaj kierują się twierdzeniem, że trzeba w każdym możliwym miejscu wybudować nowy blok lub gówno-centrum handlowe z jakimiś bardzo niszowymi markami, ale zrobić minimalną ilość parkingów na samochody. W godzinach szczytu nie da się zaparkować w centrum Legionowa. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę umiejętności parkowania kierowców. Jak masz Smarta (ogólnie jakiś kompakcik) to się zmieścisz, inaczej miejsce jest wolne tylko z pozoru.

  Bloki mieszkalne. Głównie te stare, za czasów komuny, jednak otynkowane. Powolutku przybywa tych nowszych konstrukcji. Z wyjątkiem osiedla Kozłówka, miejsca opisywanego przeze mnie jako "Trójkąt Bermudzki". Tam mamy bardzo stare bloki komunistyczne z czerwonej cegły. Niektóre z nich też zostały otynkowane.

  Z Legionowa można bez problemu dojechać na Centralną w Warszawie lub na Gdańską. Jest też linia autobusowa 731, która jedzie na Żerań, a Legionowo pokonuje objazdem. Jeździ od osiedla Młodych, gdzie też jest spora ilość patologii, jednak tam rzadko bywam więc nie opiszę jej "ustroju". Wsiadając do 731 spodziewajmy się wiecznie siedzących emerytek, dresów i dzieciaków dojeżdżających do szkoły. W godzinach wieczornych w weekend, przy otwarciu drzwi autobusu będziemy czuć odór gorzelni. Rzygi, żule itp. to wtedy całkiem normalna sprawa. Nie polecam.

  Mieszkańcy czasami protestowali przeciwko nowemu "centrum handlowym" lub bloku, ale zazwyczaj nic z tego nie wychodziło, generalnie władza miasta ma to gdzieś. Każda wolna przestrzeń jest tutaj zabudowywana. Z takich próśb mieszkańców jak wybudowanie kina czy szpitala, nic się nie spełniło. Kiedyś obok osiedla piaski miało powstać kino. Ostatecznie powstało kilka nowych bloków. Ostatnio na piaskach koło biedronki były pogłoski o powstaniu basenu. Ostatecznie powstanie te słynne malutkie centrum handlowe z niszowymi markami. W Legionowie miało też powstać centrum handlowe na wzór czegoś większego z Warszawy. Oczywiście w przyszłości będą tam nowe bloki.

  Atrakcją główną jest McDonald's. Zawsze w nim dużo ludzi. Jeśli będziecie mieli ochotę w nim zjeść to omijajcie godziny wieczorne. Wtedy pracuje tam najgorszy sort polaków (bez obrazy). Żarcie wtedy zawsze zrobione na odwal. Czuć, że frytki ze starego oleju, przesolone albo nie słone. Hamburgery to tylko lekko podgrzane, ser ma na nich konsystencje jak z lodówki - zwykły chłodny plasterek. Inną atrakcją jest park zdrowia umiejscowiony obok stacji benzynowej i ruchliwej drogi. Trzeba przyznać, że miejsce na park zdrowia całkiem "logiczne". W godzinach wieczornych w każdym parku można spotkać młodzież pijącą różne alkohole. Czasami wulgaryzmy słychać z daleka, czasami są zaskakująco spokojni. Drugą atrakcją wg mnie jest nowy dworzec w Legionowie. Jest tam nowocześnie wystrojona biblioteka/czytelnia z miejscami do pracy. Bardzo fajne miejsce, jeśli np. w domu siostra robi zjazd koleżanek, a ty po prostu chcesz się w spokoju pouczyć. Ciekawe jest też to, że to jedyny dworzec kolejowy na którym nie ma kas biletowych. O innych atrakcjach nie będę wspominał bo ich nie ma. Nie mamy kina itp. Jak ktoś chce atrakcji to wsiada w pociąg i jedzie do stolicy, tu nie ma czego szukać.

  3. Wielki smog
  W Legionowie jest bardzo duży smog. Wartości maksymalne często są przekroczone 3-krotnie. Z czego wiem to Legionowianie będą obiektem badań pod względem wpływu smogu na stan zdrowia, bo jesteśmy miastem z chyba największym smogiem na Mazowszu. Paradoksalnie, w Warszawie jest już czystsze powietrze. Trudno w to uwierzyć, ale naprawdę tak jest. Ciemny dym z kominów mieszkańców to dość powszechne zjawisko, a straż miejska jest nieskuteczna w karaniu trucicieli. "Powietrze jest dobre, wystarczy dobrze pogryźć."

  4. Ludność, sypialnia Warszawy
  Ogólnie Legionowo to miasto policyjne i wojskowe. Mamy tutaj CSP - Centrum Szkolenia Policji, oraz Narodowe Centrum Kryptologii. Wszystko znajduje się w okolicy osiedla Piaski. Te osiedle to właśnie zbiór wojskowych, policjantów, komunistów, no i oczywiście też zwykłych ludzi nie powiązany z niczym powyższym. U nas w Legionowie nie ma dużo pracy, dlatego też bardzo dużo osób pracuje w Warszawie, a do pracy dojeżdża pociągiem. Pociągi w godzinach szczytu są zawsze zapełnione pod sam korek. Ze względu na to, że w tym mieście praktycznie nie ma pracy oraz atrakcji, to ludzie tutaj tylko "śpią". Dlatego też Legionowo nazywamy sypialnią Warszawy.

  Mamy tu też sporą ilość złodziei rowerowych. Są dość sprytni bo kradną nawet z zamkniętych piwnic. I to nie jeden rower, tylko zazwyczaj parę na raz biorą. Łupami zazwyczaj są lepsze sprzęty, ale ogólnie biorą wszystko co wpadnie w ręce. Mój rower też ukradli. Ostatnio mój znajomy serwisant rowerowy opowiedział mi pewną historię jego znajomego. Kiedyś chyba na osiedlu Młodych, w okolicy Legionowa, były remontowane piwnice. Z tego powodu wejścia do bloków były otwarte całą noc. Następnego dna gość schodzi do piwnicy po rower, a tam go nie ma. No to jedzie wkurzony na posterunek, a tam pół jego bloku w poczekalni siedzi. Chyba cały brok okradli z rowerów. Były też przypadki znikających barierek/płotków z przypiętymi do niego rowerami.

  Dla ludzi jest w miarę bezpiecznie poza miejscem opisanym w punkcie 5. Dla rowerów niebezpiecznie.

  5. Kozłówka - czyli Trójkąt Bermudzki
  Legionowo jest podzielone torami na 4 części, a jego środkowa część to własnie Kozłówka. Teren ma kształt trójkąta. Jest to ogólnie pojęty zbiór patologii. Osiedle socjalne. Podobno policja nie chce za bardzo tam wjeżdżać w niektórych sprawach bo strach. Taka trochę strefa no-go. Lepiej tam nie wchodzić. Kiedyś jak miałem 12 lat to zdarzyło mi się przejechać tamtędy rowerem. Ogólnie sceny bijących się dzieci pięściami po twarzy czy też dorosłych ludzi to był częsty widok, nie wspominając już o pijanych i zaćpanych. Przejeżdżałem tamtędy bo zwyczajnie miałem krócej do celu. Rodzice mi zabraniali, ale że byłem młody i trochę głupi to jeździłem. Za którymś razem zatrzymało mnie dwóch dresów lvl 15 i powiedziało co tutaj robię. Dużo wulgaryzmów i straszenia. Ostatecznie kazali mi wypier****ć stamtąd kopiąc w mój rower. Ostatni raz wtedy tam byłem. Tam było takie zacofanie, że mój stary rower z lat 90 z rogami na kierownicy przyciągał wzrok ludzi. Jakiś mniejszy gnojek powiedział "jaki zajebisty rower". Inni też spojrzeli, dobrze że szybko stamtąd odjechałem.

  Z Kozłówką sąsiaduje Narodowe Centrum Kryptologii. Niedawno wokół niego postawili nowy mur. Czasami przejeżdżam tam samochodem, bo też zrobili nową drogę, która zdecydowanie skraca dystans do niektórych miejsc. Ze względu na tę nową, asfaltową drogę i ruch na niej, te miejsce graniczące z Kozłówką stało się bezpieczniejsze. Za czasów gdy była tam tylko żwirowa droga, była ona tak niebezpieczna jak sam obóz. Wracając do muru, było to idealne miejsce na graffiti. Patologia musiała zaznaczyć na nim swoją obecność niczym psy szczające na opony samochodów. Było to idealne miejsce na graffiti, bo jedynymi obserwatorami byli mieszkańcy Kozłówki, a wiadomo że oni nie będą "konfidencić". Ze względy na bezpieczne miejsce i ilość miejsca na malunki, mur przyciągał nie tylko patologię z tego miejsca. Ostatecznie władze musiały coś wymyślić i wpadły na pomysł muralu z tematem przewodnim patriotyzm, żołnierze wyklęci itp. Myślę, że był to strzał w dziesiątkę, bo dzieło wygląda naprawdę dobrze, a dresiarze nie tak bardzo chcą malować po takich rzeczach. Oni ogólnie dość szanują historię polski paradoksalnie nie znając jej.

  Kozłówka to też przyczyna wielu kradzieży na terenie Legionowa. Ostatnio jakiś mieszkaniec zauważył swój rower w okolicy tego osiedla, a następnie jak delikwent wjeżdża na jego teren. Zebrał też odpowiednie dowody i przekazał policji. Podobno nic w tej sprawie się nie dzieje.

  To chyba tyle, gdyby kogoś miał jakieś pytania lub sam chciałby coś dodać to proszę śmiało pisać. Legionowo to ciota i chuj, jedyna atrakcja która przyciągała młodzież z wiosek to był Mcdonald i ewentualnie kebab king. Jeszcze te ekrany akustyczne w środku miasta, osoba za to odpowiedzialna powinna zawisnąć.


  https://www.wykop.pl/wpis/20926107/legionowo-czyli-policyjno-wojskowe-miasto-z-oddzia/
 • @Husky 12:20:05 Gość jest lepszy niż Petru. Powinien w telenowelach grać...
  Żałobnicy w komplecie?...brakuje Jaśka od szabli. Pani Małgosia zwana Żoną......okryła się kirem ale zapomniała o stosownym nakryciu głowy !!!......Pani Żono, PO czym - lub PO kim taka żałoba ( PO układach , PO kasie , PO korycie ).....Chyba nie PO niby mężu ????? Dlaczego nie mają wieńca.......albo wiązanki POgrzebowej ??????....... Romek.......stypa będzie ???
 • @Husky 12:01:14
  Chamstwo i prymityw jaki zaprezentował to jedno, a głowa do interesów , to drugie. Interesów nie dla Legionowa, bo w 2016 r pisano "Niestety wraz ze wzrostem jego prywatnego majątku nie idzie w parze wzrost majątku miasta. Legionowo jest poważnie zadłużone, inwestycji prawie nie ma, a majątek gminy regularnie przenoszony jest do komunalnych spółek. Tymczasem wartość majątku ujawnionego przez Smogorzewskiego może sięgać nawet 8 mln zł. "

  http://toiowo.eu/najbogatszy-samorzadowiec/
 • @Husky 12:20:05
  Żona wygląda jak "niewolnica Isaura". A twarze tych pań są nieruchome, żadnych uczuć nie nie wyrażają. Widać przymusową ustawkę.
 • @kula Lis 67 13:13:42
  Poznaliśmy laureatów Nagrody Nobla w dziedzinie EKONOMII
  Niestety nasze CZARNE KONIE znowu nie zostały docenione 8-)))))

  https://pbs.twimg.com/media/Do-22mjX4AIysbR.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/Do-3smqXUAAFlrH.jpg
 • @Husky 13:28:26
  „Ojcem chrzestnym wszystkich afer rządu PO-PSL był Donald Tusk”. Poseł Szewczak przedstawił raport. Janusz Szewczak zaprezentował dziś raport dotyczący podatków. Podał, że „ojcem chrzestnym wszystkich afer rządu PO-PSL był Donald Tusk”. - Według raportu Instytutu Studiów Podatkowych w latach 2008-2015 administracja skarbowa ewidentnie przymykała oko na gigantyczny rabunek dochodów podatkowych, który łącznie możemy oszacować co najmniej 400 mld zł - podał poseł PiS.
  Wiceszef sejmowej komisji finansów Janusz Szewczak na konferencji prasowej stwierdził, że można mówić o 250-260 mld zł strat z tytułu VAT w latach 2008-2015, 100-150 mld zł strat w ramach niezapłaconych podatków akcyzowanych i 20 mld zł z braku poboru podatku hazardowego. Były premier Donald Tusk twierdzi, że zajęciem dżentelmenów jest haratanie w gałę, a ja bym chciał powiedzieć, że zajęciem dżentelmenów, a na pewno premierów powinna być dbałość o budżet państwa, o to, żeby nie rabowano Polakom gigantycznych pieniędzy w ramach wyłudzeń VAT, ale również innych podatków mówił Szewczak. Poseł PiS powoływał się przy tym na 150-stronnicowy raport Instytutu Studiów Podatkowych, który - jak mówił - wpłynął do komisji i jest "oskarżeniem" rządów PO-PSL o "brak działań prawnych, zmian legislacyjnych" dotyczących ściągalności podatków, a także praktyki działania urzędów skarbowych w tamtym czasie. Jest on (raport) jednym wielkim oskarżeniem braku działań prawnych, zmian legislacyjnych, ale również praktyki działania urzędów skarbowych, administracji- skarbowej, która ewidentnie przymykała oko na gigantyczny rabunek dochodów podatkowych, które łącznie możemy oszacować w latach 2008-2015 na co najmniej 400 mld zł powiedział Szewczak. To są tak gigantyczne pieniądze, że gdybyśmy je dzisiaj mieli, nie byłoby żadnych problemów ze znaczącymi podwyżkami dla sfery budżetowej, dla policji, dla nauczycieli, dla pielęgniarek mówił. Według Szewczaka z uszczelnienia podatków w 2019 r. wpłynie o 50 mld zł więcej z tytułu VAT, CIT i PIT niż zakładały szacunki. Jak twierdzi polityk PiS, dochody z VAT na koniec bieżącego roku wyniosą ok. 170 mld zł. Za dżentelmena premiera Tuska wpływało około 113, 120, 126 mld zł, więc różnica jest gigantyczna ocenił wiceszef komisji finansów. Ojcem chrzestnym tych wszystkich afer rządu PO-PSL był jednak premier Donald Tusk, bo to jego urzędnicy - minister finansów (Jacek) Rostowski, minister (Mateusz) Szczurek odpowiadali za skarbowość, za utratę tak gigantycznych dochodów należnych polskiemu państwu dodał Szewczak. Rzeczniczka PiS Beata Mazurek podkreślała, że za brak uszczelnienia przepisów podatkowych odpowiada poprzedni rząd PO-PSL. Według Mazurek, gdyby PiS "szedł drogą" PO-PSL, to luka VAT-owska by się powiększała.
  To dzięki nam przepisy się zmieniają, to dzięki nam dochodzi do tego, że pieniędzy w budżecie jest więcej dodała rzeczniczka PiS. Na początku lipca br. została powołana komisja śledcza ds. VAT. Pierwszym świadkiem w trakcie jej prac był wiceminister finansów w latach 1992-1996, pierwszy autor ustawy o VAT prof. Witold Modzelewski. Komisja śledcza ma zbadać i ocenić prawidłowość działań rządów PO-PSL związanych z zapewnieniem dochodów z VAT i akcyzy oraz ewentualne zaniedbania w tym zakresie. Zbada okres od grudnia 2007 r. do listopada 2015 r. W uzasadnieniu uchwały napisano, że w latach 2007-2015 można było zaobserwować zjawisko stopniowego rozszczelnienia systemu podatku VAT. Zgodnie z uchwałą Sejmu powołującą komisję, jej prace mają odnosić się w szczególności do działań, zaniedbań i zaniechań członków rządu, "w szczególności ministra właściwego do spraw budżetu, finansów publicznych i instytucji finansowych, i podległych im funkcjonariuszy publicznych".
 • @kula Lis 67 15:14:18
  Wielu ludzi kultury i dziennikarstwa podpisało się pod listem poparcia dla Smogorzewskiego.
  Między innymi Kamil Durczok, Bill Cosby, Kevin Spacey,
  czy Kierownik jeziora
 • @kula Lis 67 15:17:12
  Siedzicie?
  Dwa największe hity z konwencji PO:
  „utrzymamy i rozszerzymy program 500+” (2 lata temu obrażali rodziny, które skorzystały z tych środków)
  „wybierajcie uczciwych i prawdomównych w Warszawie, takich jak my - PO”
  komentarz zbędny
 • @kula Lis 67 15:17:12
  Mecenas wie kto jest kierownikiem jego stajni..

  https://pbs.twimg.com/media/Do6QiGcW0AIb9US.jpg
 • @Husky 15:45:26
  Co teraz zrobią z Tuskiem ? W świetle prawa brak działań ze strony premiera jest przestępstwem zaniechania czynności służbowych, skutkujące stratami skarbu państwa na gigantyczne kwoty pieniędzy. Wyraźnie widać, że miał on wystarczającą wiedzę (jego podwładni również) o skali dokonywanych przestępstw i strat ponoszonych przez państwo. Tusk powinien po przesłuchaniu w sprawie Amber Gold trafić natychmiast do aresztu. Ten z wyglądu gestapowiec z wilczymi "gałami" mówi, że haratanie w gałę to sport dla dżentelmenów. Jak można nazwać osobę, która lata w gaciach po boisku nazwać dżentelmenem. Jego miejsce jest tylko w celi w oczekiwaniu na wyrok sprawiedliwego sądu, za wszystkie świństwa, machloje, których dopuszczali się on i jego przyboczni gangsterzy Nowak, Graś i wielu innych mafijnych kolesi.
 • @Husky 15:45:26
  Kolejny akt oskarżenia ws. afery reprywatyzacyjnej! Tym razem dotyczy aż dziewięciu osób. Prokurator generalny, Zbigniew Ziobro, poinformował na konferencji prasowej o skierowaniu kolejnego aktu oskarżenia w sprawie tzw. afery reprywatyzacyjnej wobec 9 osób m.in. warszawskich urzędników i adwokatów, w tym byłego dziekana stołecznej palestry. Zbigniew Ziobro poinformował, że "ten akt oskarżenia, który prezentuję i który wpływa dziś do sądu, obejmuje dziewięć osób, w tym wpływowych przedstawicieli adwokatury warszawskiej łącznie z niedawnym szefem adwokatów warszawskich (...), jak i też bardzo ważnych, wpływowych urzędników m.st. Warszawy podległych prezydent Hannie Gronkiewicz-Waltz. Dokument ten dowodzi, że prokuratura w bardzo wysokim stopniu prawdopodobieństwa wykazała, że mieliśmy do czynienia w tej sprawie nie tylko z wielkimi nadużyciami, działaniami o charakterze przestępczym, ale też największą udokumentowaną łapówką, która została ujęta w formie aktu oskarżenia, bo sięgającą prawie 50 mln zł – dodał. Akt oskarżenia - jak przekazano - objął poza Grzegorzem M. i Jakubem R. także rodziców R.: adwokat Alinę D. i Wojciecha R. Ponadto prokuratura oskarżyła adwokata Roberta N., jego siostrę b. urzędniczkę MS Marzenę K., a także Janusza P., Mariusza L. i Joannę O. Prokurator generalny poinformował ponadto, że natomiast obecny konferencji prokurator Michał Ostrowski, akt oskarżenia w sprawie wpłynął w poniedziałek do Sądu Okręgowego w Warszawie i jest to drugi akt oskarżenia w związku z tzw. aferą reprywatyzacyjną.


  Ps....Czy tzw sędzia Zawistowski, każe ich wywiesić za oknem jako DUPLIKATY KONSTYTUCJI...21 mld zł! szok!, niby wykształcona elita...niby to coś znaczy, sędziowie, wysocy urzędnicy i adwokaci... a okazali się perfidnymi oszustami i złodziejami!? Nie wierze, to takie elity mamy w tym kraju? 46 letnia upośledzona kobieta została skazana na miesiąc ograniczenia wolności w postaci prac społecznych za kradzież dwóch cukierków za 60 gr. Ciekawe jaki wyrok dostaną adwokaci i ci urzędnicy Hanny Gronkiewicz Waltz. Czekam z niecierpliwością, kiedy pokażecie i powiecie, że te luksusowe domy i posiadłości tych przestępców zostały już zabezpieczone na poczet kar. Za takie przekręty, powinno ich się zostawić w przysłowiowych skarpetkach, wtedy uwierzę, że naprawdę Polskę nasz rząd "dobrej zmiany" chce zmienić dla ogółu społeczeństwa, które na to czeka już od dawna. PO mafijna Przestępcza Organizacja już nigdy nie może być przy władzy.
 • @Husky 15:45:26
  Kwaśniewski, Miller, Kulczyk, a nawet Wałęsa? Onet ciągnie temat taśm: Nieznane rozmowy polityków i biznesmenów. Onet nie kończy sprawy taśm z „Sowy” na nagraniach premiera Mateusza Morawieckiego. Dziennikarze twierdzą, że w aktach śledztwa znaleźli informacje o tym, że zarejestrowano także rozmowy wielu innych polityków - m.in. Aleksandra Kwaśniewskiego, Jana Krzysztofa Bieleckiego, Waldemara Pawlaka, Kazimierza Marcinkiewicza, a nawet Lecha Wałęsy – ale także biznesmenów, w tym Jana Kulczyka. Większość z tych taśm nie została odnaleziona przez prokuraturę i służby - pisze Onet. Onet twierdzi, że o ujawnianych materiałach nikt nie miał pojęcia. To sprytna manipulacja, gdyż akta widzieli wcześniej prokuratorzy, Sąd Okręgowy w Warszawie oraz strony z procesu Falenty! Popłuczyny prezentowane przez portal nikogo wcześniej nie interesowały. Dziennikarze Onetu twierdzą, że na tysiącach stron akt ws. afery taśmowej znaleźli konkretne informacje dotyczące nagranych rozmów, które nie zostały dotąd upublicznione. Nie wiadomo jednak, gdzie te taśmy mają się znajdować, a większość z nich nie została odnaleziona przez prokuraturę i służby.

  Prokuratura postawiła kelnerom zarzuty za nagranie w sumie około 100 rozmów. Ale to tylko minimalna, udokumentowana przez śledczych liczba taśm. Może ich być znacznie więcej na to wskazują ich zeznania pisze Onet. Według naszych ustaleń, prokuratura ma niewiele nieznanych dotąd nagrań. Jest ich kilkanaście, prawdopodobnie — 11. To rozmowy, które metodami operacyjnymi zdobyło CBA wiosną 2015 r, jeszcze za rządów Platformy. Wiemy, kto został na nich nagrań czytamy.
  O kim mowa? Portal podaje, że jest prawdopodobnie o wiele więcej taśm Elżbiety Bieńkowskiej, Stanisława Gawłowskiego i Sławomira Nowaka. W dodatku nagrani mieli być także byli prezydenci i premierzy: Aleksander Kwaśniewski, Jan Krzysztof Bielecki, Waldemar Pawlak, Leszek Miller, Kazimierz Marcinkiewicz, a nawet Lech Wałęsa. Onet wymienia również zamożnych biznesmenów: Jana Kulczyka, Michała Sołowowa, Romana Karkosika czy Zbigniewa Jakubasa. Mają istnieć również taśmy z rozmowami licznych ministrów, wpływowych menadżerów oraz szefów największych spółek skarbu państwa z czasów PO. Portal cytuje zeznania kelnera ws. rozmowy Kwaśniewskiego i Millera, do jakich miał dotrzeć w trakcie zapoznawania się z aktami śledztwa. Podczas tej rozmowy Kwaśniewski z Millerem rozmawiają o kontekście afery Rywina. Nagranie jednoznacznie dowodzi, że obaj politycy są odpowiedzialni w tej aferze i określają swoją w niej rolę oraz opisują jednoznacznie swoje niezgodne z prawem działania czytamy, natomiast w innym zeznaniu kelner dodaje o „korzyściach materialnych, jakie w związku z tym odnieśli” . W ostatnim czasie kolejne taśmy z udziałem m.in. Sławomira Nowaka opublikowało TVP Info. Onet sugeruje, że „nieznanych” nagrań jest całe mnóstwo. To cwana manipulacja. Oczywiście, że ilość nagrań jest spora, ale ważnych w nich treści tyle co kot napłakał. Najważniejsze wątki i fragmenty opublikowały media. Te najciekawsze kąski pojawiały się w ostatnich latach. Popłuczyny, którymi bawi się dziś Onet, to smętna resztka. W ten sposób można publikować odcinki w nieskończoność. Portal przekonuje tez, że służby nie znały nagrań i informacji. Warto więc przypomnieć, że akta, które Onet otrzymał z sądu, to efekt pracy „niezależnej” prokuratury w czasach PO - PSL. W akta miały wgląd także strony w czasie procesu przed Sądem Okręgowym, a w 2015 roku, materiały ze śledztwa były proponowane do sprzedaży kilku redakcjom w Warszawie. Sporą ich część ujawnił także niejaki Stonoga.
 • @Husky 15:43:03
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184OTE2YS9wLzIwMTgvMTAvMDgvODI1LzM1Ni9kNDU3MTgxMjRjZTk0ZDYzOWM3ZDMwZjhlNDRlOWVmYy5qcGVn.jpeg

  Żona Wałęsy ubiega się o status działacza opozycji antykomunistycznej!

  https://wpolityce.pl/polityka/415620-zona-walesy-ubiega-sie-o-status-dzialacza-opozycji


  Ps...Nowy szczyt bezczelności. Dawniej szczytem bezczelności było nasrać komuś na wycieraczkę i poprosić o papier. Kombatantka ale jaja, ale jaja, ale jaja. Chyba zawsze miała tupet. Żona konfidenta. A lotni nigdy nie byli. Danuśka była w opozycji antykomunistycznej wtedy, gdy mówiła, że boli ją głowa i Bolek spał na kanapie. Bolkowa represjonowana? Razem z Kiszczakową wystąpiła o ten status? Wachowski orżnął Bolka na półtora melona, więc teraz u nich krucho z forsą. Chodziła odbierać w kolekturach Totolotka wygrane Wałka, narażając się na inwigilację przez SB. Bolkowa i Bolek działali w konspiracji. Donosili fałszywe, wygrane kupony totolotka do kolektur. Aby zniszczyć finansowo PRL. Przecież Danka z Bolkiem korzystali w latach siedemdziesiątych XX wieku z programu 500 + wymyślonego przez SB! No kabaret...Żona TW, która korzystała z "darów" SB, jest ofiarą komunizmu? Szczyt bezczelności! Przecież UB-SB wypłacała im zasiłek?! Czemu taka skromna. Czemu się nie przyzna, że to ona obaliła mur berliński. Kto się w życiu nie narobił ten na starość głupieje jak jej Boluś. Danka ty idź na osiedlowy kurs zdobienia past twarogowych bo taka z ciebie działaczka. Kto zaświadczy, że naszczałaś do piaskownicy pod KW PZPR? A wnuki Wałęsy też powinny ubiegać się o ten status. Ostatnio są prześladowani przez policję za napady na ludzi. Należy im się jak psu kość.
 • @Husky 15:45:26
  Jednak pan Schetyna urzędował w Western City. Trzeba przyznać, że Platforma potrafiła się bawić zamiast rządzić państwem. Słowa Sienkiewicz o chuj dupa i kamieni kupa miały głębokie uzasadnienie. Wiedział co mówi. Byli w Western City wielokrotnie. To był stały rytuał. Uczestniczyli w tym też inni politycy PO z teamu Schetyny m.in . Jarosław Charłampowicz. Lecz to nie wszystko! Przy tej okazji można sobie przypomnieć o jeszcze innych taśmach. Mowa o nagraniach, jakich dokonywali ludzie Schetyny we wspomnianej walce przeciwko Jackowi Protasiewiczowi. Miały one dowodzić, że zwolennicy tego ostatniego oferowali delegatom posady w zamian za głosy na zjeździe. Z kolei ludzie Protasiewicza napisali donos, który miał trafić na biurko Donalda Tuska, ówczesnego przewodniczącego PO. Podobno ludzie Schetyny na dowód dokonania „właściwego” wyboru kazali „swoim delegatom” fotografować telefonem wypełnione karty do głosowania. Tym, którzy nie będą dysponować takim dowodem, zapowiadano po wyborach kłopoty pisał wówczas „Wprost”.

  W dawnej publikacji można było również przeczytać o kuszeniu delegatów, by przeszli na stronę Schetyny. Padały zaproszenia właśnie do Western City w Karpaczu! Gdy jeden z nich odmówił, Schetyna rzucił do niego na zjeździe już po wygranym głosowaniu przez Protasiewicza:
  Z dupy wyszedłeś i do dupy wrócisz, a nie do Wrocławia! Historię z 2013 roku skomentował Marek Falenta.
  Dobrze to tak powoli, żeby dobry serial był. Schetyna dla PO nagrywał już w 2013 a na westerny zapraszał jak do siebie. Dalej twierdzą z Trzaskowskim , że nie byli w Western City? A gdzie jego wyrok za nagrywanie? Jasne…prokuratura była PO napisał na Twitterze w poniedziałek.


  Ps..Jerzy Pokój właściciel tej speluny startuje z jedynki do sejmiku z list PO chyba to przypadek........Nie sądzę! L. Miller miał rację, że prawdziwego mężczyznę poznaje się jak kończy, a chłopaki już sikają ze strachu na wieść o "bunga rodeo"."Będzie, będzie zabawa, będzie się działo i nocy będzie mało". W takim mieście z Dzikiego Zachodu obowiązkowo się znajdowało w ilości co najmniej jeden: Saloon + agencja towarzyska na piętrze, siedziba szeryfa i areszt, sklep wielobranżowy, kowal, stajnie, kościół z cmentarzem, domostwa szacownych obywateli, no, ciekawe, które przybytki odwiedzili ci, co mówią, że to nieprawda ? Falenta mówi, że jest sex taśma z Czaskoskim i Schetyną! i pyta Niemców z Onet-u czy to opublikują? podobno wszystko przygotowane czeka tylko na enter! Schetyna! I to Niemcy z Onet zgotowali ci ten los? To Merkel trzyma z Tuskiem i cię wystawiła na odstrzał. Grzesiu wyciągnął nagrania na premiera, a tu bęc, wyciągnęli na Grzesia. "Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma". Mając w szeregach PO Schetynę, Platforma dostanie baty przy urnach aż się będzie kurzyło. Głupszego wybrać na szefa nie mogli...
 • @Husky ale jaja!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iMDYwNS9wLzIwMTgvMTAvMDgvODI1LzUxMC9iMTI4ZjQ0YjA2MGU0MDQyOWNmMjAyMDQ3NzViNGRmZi5qcGVn.jpeg
  Wielka Brytania zadrży w posadach. Lubnauer napisała list do... Theresy May. "Zostańcie z Nami!"

  https://wpolityce.pl/polityka/415636-lubnauer-napisala-list-do-theresy-may

  Ps..Ładne korale założył łun. Konia kują - żaba nogę podstawia...Czy tej temu Lubnauer to nikt jeszcze nie wygarnął, że ma umysł ściśnięty a nie ścisły. Jak już się wypowiada publicznie, to w imieniu tylko i wyłącznie tych darmozjadów z Nowoczesnej co tak garną do publicznych pieniędzy a nie w imieniu uczciwych Polaków. Lubnauer powinna napisać "My, Ubywatele" albo "My, KODomici". W imieniu wszystkich Polaków niech się nie wypowiada. Kto jej dał prawo wypisywania tych wypocin w imieniu Polski i Polaków? Nic nieznacząca osoba, bezczelna wywłoka. Przecież powinien ktoś usadzić to babsko na jej tłustym zadzie.
  Wpłacamy do unii już chyba ze 3 lata więcej, niż dostajemy, więc nie o kasę tu chodzi. Unia w obecnej formie to już cuchnący trup, żadna alternatywa. Szkoda narodu obdzieranego z godności przez takiego tim i guja.
 • @Husky CO NA TO NASZ RYCERZ Z ZAKUTYM ŁBEM?
  „Układ radomski” Platformy Obywatelskiej. Wiceminister Skurkiewicz ujawnia szczegóły. Obecny prezydent Radomia Radosław Witkowski to jeden z najbliższych współpracowników Ewy Kopacz, która będąc premierem przyjeżdżała ze wsparciem dla niego. Mówiła, że jak będzie rządził PiS to tutaj będzie średniowiecze, a jak wygra PO to na Radom spadnie deszcz pieniędzy i złota powiedział w rozmowie z Dorotą Kanią w Polskim Radiu 24 wiceszef Ministerstwa Obrony Narodowej, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Radomia, Wojciech Skurkiewicz.
  Gość Doroty Kani przypomniał, że "w Radomiu prezes miejskiej spółki odpowiedzialnej za dostarczanie ciepła jest zamieszany w różnego rodzaju nieprawidłowości w Enei". Prezydent z PO przed trzema laty mianował go jednak prezesem Radomskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, gdy na tym człowieku ciążyły zarzuty niegospodarności. W grę wchodzi niebagatelna kwota 15 mln zł dodał.
  Wiceszef MON zauważył, że "jeżeli w ciągu najbliższych lat Radom nie zmodernizuje źródła ciepła to firma RADPEC będzie płaciła olbrzymie kary środowiskowe". Enea była bardzo zainteresowana, żeby biznesowo wejść do Radomia. Byłaby to gwarancja, że to podmiot państwowy zainwestuje olbrzymie środki finansowe. Dzisiaj te możliwości są jednak wprost blokowane przez władze miasta. Myślą oni, że dostaną kredyt na modernizacje firmy przy jej wartości około 170 mln zł. Kto przy zarzutach dla jej prezesa udzieli kredytu wysokości 500 mln zł podkreślił.

  Dorota Kania UJAWNIA: Nowe fakty ws. układu radomskiego! W najnowszym odcinku programu „Koniec systemu” Dorota Kania ujawniła nowe fakty na temat tzw. układu radomskiego. W programie pokazano kulisy układu i sieć powiązań ze służbami specjalnymi, PZPR, a także ludźmi ekipy PO-PSL. „Tajni współpracownicy Służby Bezpieczeństwa, ludzie służb i komunistycznego aparatu partyjnego są w układzie, który w Radomiu i Kozienicach funkcjonuje od szeregu lat. Są w nim także ludzie, którzy mają prokuratorskie zarzuty, a w tle jest podejrzenie korupcji na gigantyczną skalę” ujawnia Dorota Kania w artykule z najnowszego numeru tygodnika „Gazeta Polska”. Dziennikarka wskazuje, że jedną z kluczowych postaci w całej aferze jest Jan Bury, który – pomimo korupcyjnych zarzutów nadal jest wpływowym politykiem PSL. W najnowszym odcinku „Końca sytemu” minister Marek Suski mówił o kulisach funkcjonowania tzw. układu radomskiego. Myślę, że było coś takiego jak układ radomski. Są duże zależności rodzinne radnych, którzy pracowali na różnych funkcjach, wszystkie spółki są obsadzone swoimi. Wyniki finansowe tych spółek nie są najlepsze. Są informacje o różnych kontraktach dla ludzi związanych z Platformą. W jednej ze spółek był pan Krzysztof Z. [...] W wielu miejscach w Polsce jest układ dawnych ludzi starych służb, PO, PSL, szemrani biznesmeni, wzajemne zależności… Szara sieć wspólnych interesów jak to kiedyś określano - tłumaczy szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski. Odnosząc się z kolei do roli Jana Burego, Marek Suski zwraca uwagę na przeszłość prominentnego polityka PSL. Szef gabinetu politycznego premiera wskazuje również na działania prezydenta Radomia i swoistą koalicję z lokalnymi mediami. Sam Jan Bury też zaczynał w spółce w PRL-u. Jednej z pierwszych joint venture powołanych przez Jaruzelskiego. Był młodym prawnikiem w spółce, która nie do końca wiadomo czym się zajmowała. [...] Obecny prezydent Radomia z Platformy jest na tyle sprytny, że niektórych lokalnych dziennikarzy zatrudnił jako współpracowników w spółkach miejskich, dał im spore wynagrodzenia… Po tym fakcie w mediach można było przeczytać o wielkich sukcesach pana prezydenta – mówi Suski. Prezydent Radomia Przemysław Witkowski objął stanowisko w 2014 r. – Ja zagłosuję na Radka. Jest pracowity, zaangażowany. Jest gwarantem tego, że Radom stanie się miastem marzeń. Zagłosuję na Radka, bo chcę wracać do Radomia. Chcę tu mieszkać na emeryturze – mówiła w kampanii wyborczej Witkowskiego ówczesna premier Ewa Kopacz. Witkowski w wyborach parlamentarnych w 2007 r. uzyskał mandat poselski z listy PO, a w wyborach w 2011 r. z powodzeniem ubiegał się o reelekcję. W Sejmie zasiadał w komisjach samorządu terytorialnego i polityki regionalnej, finansów publicznych oraz komisji do spraw Unii Europejskiej. W 2014 r. wystartował na urząd prezydenta Radomia z PO. W drugiej turze głosowania pokonał ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Kosztowniaka z PiS, otrzymując 52 proc. głosów. W czerwcu 2017 r. wojewoda mazowiecki wydał zarządzenie zastępcze o wygaszeniu jego mandatu. Podstawą było ustalenie, że polityk w 2015 r. przez kilka miesięcy był członkiem rady nadzorczej Świętokrzyskiego Rynku Hurtowego – spółki z mniejszościowym udziałem skarbu państwa. We wrześniu 2018 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny przy ponownym rozpoznaniu sprawy w pierwszej instancji nie uwzględnił skargi prezydenta Radomia na tę decyzję, co oznacza, że wojewoda miał rację, wygaszając mandat. Mimo to Witkowski zapowiedział walkę o reelekcję teraz, podobnie jak cztery lata temu, popiera go Ewa Kopacz.


  Ps..To nie jest tylko układ radomski, tak się dzieje wszędzie gdzie rządzi PSL i PO.... To jest układ ogólnopolski. Zatem, najwyższy czas na zmiany. Nie rozumiem jak gościu z wyrokiem może być kandydatem w wyborach. Na policjanta była afera z mandatami, do WOT nie można z wyrokiem, a do wyborów można. Widać Platforma liczy, że będzie "dobry podział tego kredytu pomiędzy swoich", oczywiście kosztem mieszkańców Radomia. Tajni współpracownicy SB, ludzie służb i komunistycznego aparatu partyjnego są w układzie, który w Radomiu i Kozienicach funkcjonuje od szeregu lat. Są w nim także ludzie, którzy mają prokuratorskie zarzuty.
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15391030091d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
  Taki to z Tuska „dżentelmen”? Poseł Pawłowicz o FAKTACH, które nie świadczą o nim dobrze. Poseł PiS Krystyna Pawłowicz zabrała głos w sprawie słynnego "haratania w gałę" przez Donalda Tuska. Unijny polityk zarzeka się co prawda, że to zajęcie dla dżentelmenów, jednak parlamentarzystka postanowiła przypomnieć mu... mniej dżentelmeńskie zachowania. Donald Tusk dość nieoczekiwanie podzielił się z internautami refleksją na temat gry w piłkę nożną. Jak uznał, to zajęcie dla dżentelmenów, a że "haratanie w gałę" przeszło już do jednej z wielu historii za czasów PO-PSL, to świadczyć miałoby to o tym, że Tusk jest tym tytułowym dżentelmenem. Reakcja poseł PiS Krystyny Pawłowicz mogła być tylko jedna. Pawłowicz przypomniała Tuskowi parę niewygodnych faktów z czasów jego rządów. Oj, mocno dostało się przewodniczącemu Rady Europejskiej!
  Krystyna Pawłowicz

  Niemiecko-maltański UE kierownik od „gały”,dżentelmeńsko brutalnie beształ wdowy smoleńskie, poniżał w Sejmie polskie kobiety-katoliczki
  /moherowe berety/ Związkowców nazywał w Sejmie „pętakami”
  Zdjęcie z „partnersko” traktowaną E.Kopacz zna cała Polska... Ale to nie koniec. Jeden z internautów zasugerował, że środowisko PiS... boi się Donalda Tuska. Poseł Pawłowicz także i w tym przypadku pokazała, co o tym myśli...
  Krystyna Pawłowicz...My się go nie boimy,my demaskujemy jego zakłamanie. I na tym chyba wypada zakończyć dyskusję...
 • @Husky
  A to dobre! Mieszkanka Legionowa przekonuje: "PiS dosypał Smogorzewskiemu coś do wody. Jestem pewna". Co było powodem zachowania Romana Smogorzewskiego? Mieszkańcy Legionowa znaleźli winnego! Jak przekonują w sondzie w programie „W tyle wizji”, Prawo i Sprawiedliwość musiało dosypać mu coś do wody, bo to „dobry człowiek, który lubi pośmieszkować”. Ja na niego patrzyłam, a chodzę na wszystkie jego tego… Oni musieli jemu coś do wody wsypać. On nie był sobą. Jak tylko zobaczyłam, jak on mówi, to od razu wiedziałam, że coś jest nie tak. Oni chcą go zlikwidować, żeby ten PiS wlazł do Legionowa. Na sto procent jestem pewna, że to PiS przekonuje jedna z rozmówczyń. Jak mogliśmy się już przekonać, to nie pierwszy raz Smogorzewski wypił wodę z czymś dosypanym. Ot chociażby na gali boksu w Legionowie. Czy Jan Grabiec dalej jest przekonany, że Smogorzewskiego zazdrości Platformie cała Polska? CZYTAJ TEŻ: Roman Smogorzewski to człowiek wielu talentów. Był gwiazdą gali bokserskiej w Legionowie. ZDJĘCIA https://wpolityce.pl/polityka/415572-smogorzewski-gwiazda-gali-bokserskiej-zdjecia


  Ps...Do jakiej "wody"? W wychodku? Ten człowiek nie pamięta już jak woda smakuje! Ciekaw tylko jestem kto tej pustej babie dosypał do głowy trocin? Przez 10 lat PO ma coś chyba dosypywane! Czas na odwyk! Wychodzi na to, że całej PO i sędziom, PiS coś dosypywał przez te wszystkie lata. Elektorat POwców to jednostki psychicznie chore, które należy izolować. Ci ludzie są opętani i gotowi mordować - patrz Rysio Cyba. To już jest konkretna jednostka chorobowa- zwidy i omamy polityczne! Tak, wcześniej z całą pewnością dla animuszu zaaplikował sobie wody ognistej, bo wyglądał jakby był po głębszym. Takiego człowieka brońcie komusze pachołki, jest was wart.
 • @kula Lis 67 18:45:33
  Rządy Tuska i PO były jak postępowanie skończonego menela, który wyniesie z własnego domu ostatnią rzecz by ją za bezcen sprzedać, potańczyć i popić.
  Repolonizacja Kolei Linowej jest kolejnym krokiem w przywracaniu normalności.
  Czekam cierpliwie na repolonizację mediów.
 • @kula Lis 67 21:09:21
  To są właśnie ekonomiczne cuda PO.

  https://pbs.twimg.com/media/DpEaET0XoAAqMdJ.jpg
 • @kula Lis 67 10:07:49
  Dlaczego to zmieniono ???

  https://pbs.twimg.com/media/DpEpXvOXoAADsc5.jpg
 • @kula Lis 67 21:09:21
  Mam nadzieję, że on po wygranych wyborach w swoim milicyjnym Legionowie będzie nosił kominiarkę, żeby nikt już więcej tej paskudnej mordy nie widział.
 • @kula Lis 67 12:12:24
  Wszyscy nam zazdroszczą tego Romka ...

  https://pbs.twimg.com/media/DpKePiiXUAAtkK6.jpg
 • @Husky
  Petryka: Smogorzewski jako jedyny licytant kupił dom, w którym mieszkała samotna matka. Kobieta chciała popełnić samobójstwo. Pan Prezydent pod koniec 2016 roku jako jedyny licytant kupił dom w miejscowości Skierdy koło Jabłonny za cenę 275 tys. zł. Dom został wyceniony przez biegłego na 475 tys zł. Jeśli chodzi o kobietę – to tutaj mieliśmy do czynienia z dramatem samotnej matki, bodajże wtedy w ciąży, która nie zdołała spłacić kredytu hipotecznego. Do tego dochodzi wątek próby samobójczej mówi portalowi wPolityce.pl Dariusz Petryka, działacz społeczny, kandydat niezależny do Rady Miasta Legionowa z list PiS. wPolityce.pl: Pan Roman Smogorzewski dzięki nagraniu z konwencji wyborczej stał się najsłynniejszym samorządowcem w Polsce. Przygląda się pan jego działalności od dawna. Na jaką kwotę jest szacowany jego majątek zarobiony w czasie, kiedy pełni funkcję prezydenta Legionowa?

  Dariusz Petryka: Ostatnie złożone oświadczenie majątkowe pokazuje majątek ponad 5 mln zł. Wg mnie wartości niektórych nieruchomości są znaczenie zaniżone i ten majątek jest znacznie więcej warty.

  Jak Smogorzewski stał się jednym z najbogatszych samorządowców w Polsce?

  Majątku tego nie zgromadził przed wejściem do polityki. Wątpię, aby obsługiwanie wesel jako kamerzysta mogło być tak dochodową działalnością, a tym zdaje się zajmował się pan prezydent, zanim odkrył w sobie talenty samorządowe. Zarobki prezydenta mimo, że godne, to także nie są źródłem takiego majątku. Jak przyjrzymy się oświadczeniom majątkowym to zobaczymy, że kluczowym źródłem bogacenia się Pana prezydenta był obrót nieruchomościami, tanie nabywanie nieruchomości, które po jakimś czasie gwałtownie nabierały na wartości, a od paru lat także wynajem lokalu użytkowego bankowi.

  Jak prezydent Roman Smogorzewski i Marek Rosiak stali się właścicielami lokali użytkowych, które wynajmują bankom? Ile zarobił Pan prezydent na wynajmie? Czy prowadzi oficjalną działalność gospodarczą?

  Twierdzi, że odkupił przypadkowo od zwykłego mieszkańca ekspektatywę prawa do lokalu użytkowego w spółdzielni na czele, której stoi Pan Rosiak. Tym zwykłym obywatelem okazał się były członek rady nadzorczej spółdzielni, który także pracował na różnych stanowiskach w urzędzie miasta. Mam więc wątpliwości, czy to zwykły przypadkowy obywatel. Właścicielem drugiego lokalu użytkowego jest syn prezesa spółdzielni. Trzeba też pamiętać, że budynek został wybudowany na gruncie, który miasto bezpłatnie przekazało spółdzielni.

  Rocznie Pan Smogorzewski zarabia na wynajmie kwotę 225 tys., w tym szacuję, ze około 200 tys. to dochód z tego lokalu. Działalności gospodarczej oficjalnie nie prowadzi.

  Jaka jest rola pana Rosiaka w Legionowie?

  Pan Rosiak jest prezesem spółdzielni legionowskiej, a do tego Przewodniczącym Rady Powiatu Legionowskiego.

  Jak to się dzieje, że prezydent Legionowa jako jedyny uczestnik bierze udział w licytacjach komorniczych?

  Właśnie jestem zdziwiony, że zawsze okazuje się być jedynym licytantem. No cóż możliwe, że to przypadek. Dla mnie najdziwniejsza była jedna z licytacji kilkudziesięciu działek pod Legionowem, gdzie do licytacji przystąpiło mnóstwo osób kojarzonych z Prezydentem, w tym m.in. poseł Grabiec, dwóch radnych Platformy Obywatelskiej i każdy licytował inną działkę. I każdy był jedynym licytantem. Wyobraża Pan sobie, że na licytację przychodzi mnóstwo znających się osób i każdy przystępuje do innej licytacji?

  Nie bardzo… To prawda, że prezydent Legionowa w 2017 r. jako jedyny licytujący wykupił dom samotnej matki? Co się stało z kobietą i jej dzieckiem? Pan Smogorzewski nadal posiada tę nieruchomość?

  Pan Prezydent pod koniec 2016 roku jako jedyny licytant kupił dom w miejscowości Skierdy koło Jabłonny za cenę 275 tys. zł. Dom został wyceniony przez biegłego na 475 tys zł. Jeśli chodzi o kobietę – to tutaj mieliśmy do czynienia z dramatem samotnej matki, bodajże wtedy w ciąży, która nie zdołała spłacić kredytu hipotecznego. Do tego dochodzi wątek próby samobójczej. Nie chcę tego rozwijać, bo to dla mnie trudna sprawa. Pan Smogorzewski po pół roku zbył nieruchomość za cenę 475 tys zł. Czyli zarobił 200 tys zł.

  Wie Pan, można powiedzieć, że każdy może wziąć udział w licytacji komorniczej. Jednak czy każdemu wypada? Zwłaszcza, czy wypada to czołowemu politykowi. Rolą polityka powinno być stworzenie systemu pomocy osobom, które wpadają w takie tarapaty, a nie wzbogacanie się na ich dramacie. No cóż.. dla prezydenta Smogorzewskiego nie ma znaczenia kogo licytuje, ważne aby zarobić.

  Czemu w Legionowie jest tak gęsta zabudowa miejska?

  Po pierwsze jest to ogólnoświatowa tendencja, że ludzie w poszukiwaniu lepszej pracy osiedlają się w stolicy i jej okolicach. Nie unikniemy tego. Po drugie są to w jakiejś mierze uwarunkowania historyczne – w Legionowie istnieje ogromna spółdzielnia mieszkaniowa z zabudową wielopiętrową. Sam wychowałem się w bloku 12-kondygnacyjnym, gdzie łącznie było 145 lokali mieszkalnych. Obecnie w Legionowie gęstość zaludnienia to nieco ponad 4 tys. os./km.2 i będzie ten poziom rósł, jeśli władza nie ulegnie zmianie. Tutaj widzę dwie przyczyny. Po pierwsze obecna władza poszła na łatwiznę w zakresie zwiększania dochodów miasta – zwiększanie zagęszczenia to większe wpływu z PIT. Łatwo jest tworzyć plany zagospodarowania korzystne dla deweloperów i budować mieszkania, co daje wpływ z PIT, zaś trudno – i tego nie robi prezydent - ściągać do Legionowa dużych poważnych pracodawców, co skutkowałoby wysokimi wpływami z CIT do budżetu. A druga przyczyna to wyjątkowo silna pozycja deweloperów w Legionowie, w tym spółdzielni.

  Co łączy posła Jana Grabca z prezydentem Smogorzewskim?

  To są legionowscy politycy, którzy wspólnie zaczynali karierę polityczną. Gdy Pan Smogorzewski został prezydentem to Pan Grabiec w latach 2002-2006 był jego zastępcą. Potem Pan Grabiec był długie lata starostą legionowskim (2006-2015), a Pan Smogorzewski prezydentem kolejne 4 kadencje. Bliska znajomość, wspólnie rządzili w powiecie legionowskim. Znajomość jest bardzo bliska, nawet druga żona Pana Grabca, została zastępcą dyrektora podległego prezydentowi Miejskiego Ośrodka Kultury. Jako jedyny poseł Pan Grabiec ma też swoje biuro poselskie w budynku urzędu miasta, parę kroków od gabinetu prezydenta. A co więcej przez długi czas rzecznik ratusza była też jednocześnie pracownikiem biura poselskiego Pana Grabca, a potem jej miejsce zajął radny Rady Miasta Legionowa, który należy do ugrupowania prezydenta. Do tego panowie na licytacji komorniczej kupili sąsiadujące działki koło Serocka, co wskazuje, że mają jakieś wspólne plany na przyszłość.

  I to o czym głośno jest teraz w całej Polsce – wspólnie przyczynili się do tego, że Legionowo kojarzone jest teraz z seksistowskimi odzywkami. Pan Smogorzewski jest prezesem sławnego teraz na całą Polskę stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe, zaś Pan Grabiec jest jego wiceprezesem.

  Na początku roku wpłynął do rady powiatu pański wniosek o wygaszenie mandatu prezydenta Romana Smogorzewskiego. Czym pan umotywował swój wniosek? Dlaczego radni odrzucili pański wniosek? Czym się kierowali?

  Obrót nieruchomościami, wynajem nieruchomości, w tym lokalu użytkowego. Działania te mają charakter zorganizowany, powtarzający się w długim okresie czasu i zarobkowy. Przykładowo: nabycie lokalu użytkowego w celu jego najmu, pod koniec 2016 nabył na licytacji komorniczej dom, który po pół roku odsprzedał. Dodatkowo zostało nabyte na licytacji komorniczej miejsce postojowe zaraz obok lokalu użytkowego, a więc zapewne w celu uzupełnienia oferty wynajmu. I w celu zakupu nieruchomości posiłkuje się pożyczkami hipotecznymi w Banku Spółdzielczym w Legionowie. To ewidentnie działalność gospodarcza. Dziwie się, że sprawą nie zajmują się organy podatkowe czy CBA, a wojewoda nie wygasił mandatu prezydenta. Jeśli chodzi o radę miasta to tam nie było żadnej merytorycznej dyskusji, a była decyzja polityczna, aby nie wygaszać mandatu prezydenta.

  Rozmawiał Tomasz Plaskota


  Ps...Widocznie samotna matka nie była "panią od seksu"... "przepraszam ale tak mi się skojarzyło"...A co zamierza z tymi informacjami zrobić Prokuratura?!
 • @Husky 21:13:53
  A ja nie będę komentował tego człekoPOdobnego bo wystarczy spojrzeć na niego i wiadomo, że to przypadek dla psychiatry. Kim natomiast jesteście wy wyborcy takich troglodytów ?
 • @Husky 21:13:53
  Przed prezydentowaniem on był fotografem wesel. etc..to raczej się nic nie dorobił. Nie darmo Szetyna powiedział, że w polityce robi się bardzo duże pieniądze.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej