Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

PiS jest straszny, PiS jest zły, PiS ma bardzo ostre kły…

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ranking demokracji...tylko głąb moze to wymyślć, a jedynie debil uwierzyć.Widać, że to jakiś kolejny paszkwil o Polsce bez żadnej wiarygodności.

Podczas II WŚ Bertelsmann był największym wydawcą książek dla Wehrmachtu. Właściciel Mohn i jego syn byli członkami SS." Może jest jakaś Fundacja Hitlera i się wypowie

Raport Bertelsmanna jest lichym źródłem wiedzy o Polsce, za to pierwszorzędnym źródłem wiedzy o stosunku niemieckich elit do Polski. Podobnie, jak przychylne opinię wygłaszane przez prof. G.Friedmana na temat Polski (wywiad w GP) wiele mówią o stosunku amerykańskich elit do naszego kraju.
O merytorycznej wartości raportu zaświadczy najlepiej to, czy rzekome problemy z praworządnością w naszym kraju w jakikolwiek sposób przekładają się na poziom niemieckich inwestycji w Polsce. Wszak odpowiedzialny niemiecki biznes nie inwestowałby w niestabilnym i niepraworządnym kraju.

 

Pamiętam jak wysoko Polska stała w rankingu wolności słowa, czy coś podobnego w czasach gdy Tusk wpier..lał się z butami do redakcji Wprost. Za PiS straszny spadek w rankingu chociaż "dziennikarze", szczególnie niemieccy wszarze, piszą i robią co chcą włącznie z fejkniusami. Vide T.Lis. Onet.TVN24

 

 

 
           

 

 PiS jest straszny, PiS jest zły, PiS ma bardzo ostre kły… a skąd to wiadomo?

A z Fundacji Bertelsmanna, wedle to której fundacji Polska jest w strasznej sytuacji. PiS, wedle naszych przyjaciół z Niemiec, zeżarł nam prawie całą demokrację. Aż się chce zajęczeć po starotestamentowemu - oj, oj, oj!

Tak tak moi mili!

Nie wierzycie?

A to proszę, oto żelazne dowody pisowskiego zła.

– Główną przyczyną jest znaczące pogorszenie praworządności, w tym ograniczenie niezależności sądownictwa – mówi nam Daniel Schraad-Tischler, kierownik projektu badawczego. Ale raport zauważa także upartyjnienie mediów publicznych, ograniczanie prawa do zgromadzeń, rosnącą brutalność policji, próby kontroli organizacji pozarządowych, zmiany w prawie wyborczym.

No i co, łyso Wam teraz? To się nazywa uzasadnienie, że mucha nie siada. Brutalność policji wzrosła ( zamiast kopać po facjacie jak demokracja każe, to głaszczą po rękach) i protestować nie dają ( sam widziałem jak pisowscy oprawcy znosili Władka z ulicy). Upartyjnili media publiczne, bo upartyjnienie peowskie ( dobre i wskazane) zamienili na wraże pisowskie.

No to po takim uzasadnieniu, nie ma siły, PiS musi już upaść.

Że co? Że pan Daniel pi***oli głupoty? No, nie wiem, nie wiem, przecież to Niemiec, a każdy Niemiec to demokrata, że ho ho!

– To jasno pokazuje, że w krajach tych fundamentalne wartości demokratyczne nie są zakorzenione w świadomości politycznej znacznej części społeczeństwa – mówi Schraad-Tischler.

Co innego w kraju pana Daniela, w Niemczech, gdzie demokracja jest do tego stopnia zakorzeniona, że nawet Hitler cieszył się demokratycznym wyborem i niesłabnącym poparciem demokratycznych Niemców. Przed takim Autorytetem to ja już zamilczę...

Źródła :
rzeczpospolita
Onet
Twitter
https://www.salon24.pl/u/recma/901149,pis-jest-straszny-pis-jest-zly-pis-ma-bardzo-ostre-kly
 
 
 
 
 

 

KOMENTARZE

 • No
  Cóż.... Przeszliśmy pod kuratele żydosko amerykańską , więc nic dziwnego, że Prusacy nie są zadowoleni.
 • @zbig71 22:06:03
  I komu to przeszkadzało
  8-)))))))
  Pozdrawiam
 • Czy Wy wiecie, bo ja wiem, jak rozmawiać trzeba z "P(i)sem";
  Otóż CIApku! Nie ma co emocjonować się po próżnicy walkami gangów eksploatujących Polskę w imieniu Sanhedrynu. To tylko zasłona dymna dla wdrażanych od tylca projektów. Jednym z nich, daleko już zaawansowanym w przygotowaniach, jest przeniesienie Izraela na tereny Ukrainy i Polski. Poczytaj sobie zamiast warczeć na cienie i drzewa :-)

  Pan Wojciech Tomaszewski pisze o tym problemie w sposób wyważony i bez zbędnych emocji:

  Nowy Exodus. Żydzi planują budowę Izraela na Ukrainie

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=23871&Itemid=47
 • @Husky 22:08:23
  Tragedią jest to, że PIS nie stara się prowadzić polityki podmiotowej. P.Friedmann może opowiedzieć nam piękne bajki, że będzie,iemy mocarstwem i inne cuda na kiju, jak będziemy prężyć amerykańskie muskuły. Muskuły to najlepiej mieć własne. Hantle też
 • @zbig71 22:16:26
  Wydawnictwo z tradycjami. Jednak niemiecka kultura. Tylko dlaczego pierdzą przy obiedzie? I raz na kilkadziesiąt lat dostają pierdolca próbują wymordować pół populacji na Ziemi?

  ps.

  A ranking honoru przyzwoitości patriotyzmu wygrywa PO i Wyborcza
 • @Husky 22:38:03
  Germanom, anglosasom, żydom, nie ufam absolutnie.
  Rosjanom też nie specjalnie.
  Masz problem z PO i Wyborczą? PO "wróci " do władzy, jak Prusacy odzyskają wpływy w Polin.
  Wyborcza? Lustracja dziennikarzy i po kłopocie
 • @zbig71 22:48:35
  Na dziś nam potrzeba polityków klasy Orbana czy Erdogana
  Wiedzą jak się z takimi robi porządek
  Tylko dlaczego ten wpis jest w lochu?
  https://talbot-nowyekran-pl.neon24.pl/post/145847,orban-chce-turcji-w-unii-europejskiej
  Pozdrawiam
  Dobranoc
 • @Husky 23:04:30
  Japonia na ten przykład blisko Rosji i wiele wojen stoczyła jakoś się nie kwapi do żadnej unii a nie w NATO a dobrze sobie radzi.
 • @Husky 23:04:30
  Twoja unia to jak bratwa z lat 90. Dużo trzeba płacić do wspólnej kasy a jak chcesz się odłączyć to ''do przodu nogami''.
 • @Husky 23:04:30
  Orban niestety też wpuszcza Żydów do Europy środkowej. Ale przynajmniej prowadzi politykę, rozmawia z Rosją, rozmawia z zachodem. Jest o niebo lepszy niż Duda
 • @Nibiru 22:13:34
  Podobno Andrzej Duda powołał nowych sędziów Sądu Najwyższego.
  Jest już pierwsza reakcja Mika Dżagera

  https://pbs.twimg.com/media/DpJSmKtXoAAteRA.jpg
 • @fretka 23:44:38
  Wg. rankingu ONZ, polscy seniorzy, to najszczęśliwsza i najbogatsza grupa na świecie!!
  Przeciętny właściciel kamienicy w Warszawie ma 120 lat, a są i tacy co mają po 145!!

  Żyć, nie umierać!!
 • @zbig71 00:52:11
  Nie wiecie, kto z ramienia niemieckiej Fundacji Bertelsmanna prestiżowo przebadał jakość demokracji w Polsce?

  To już wiecie: profesor Radosław Markowski.

  http://www.sgi-network.org/2018/Expert_Network
 • @fretka 23:44:38
  00:01:20
  Tyle trwała sex taśma ze Schetyną.
  Normalnie OGIER!

  https://pbs.twimg.com/media/DpKKdV5XUAEKj2c.jpg
 • Rodzinka
  https://pbs.twimg.com/media/DpMDw2UX4AUaWDa.jpg
 • @Husky
  Zauważyliście, że po pognaniu Kozlovskiej totalnym jakby nagle zabrakło kasy na spędy, koncerty i darmowe świeczki?

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184OTI3MC9wLzIwMTgvMTAvMTIvMjk5MS8xNTYxL2NhZDNkOTdhOWY4OTRjMDdiMjJlNjQ5NDE1MzRmNTQxLmpwZWc=.jpeg
  Tygodnie mijają, a pani Ludmyla Kozlovska wciąż dostarcza narodowi polskiemu sensacji, bo obserwacja jak Ukrainka z rosyjskim paszportem i generalnie wschodnią oligarchiczną kasą próbuje nauczać Polaków demokracji, jak robi tam za samozwańczego ambasadora RP, prowokuje do rozmaitych dociekań, jakie to szatany są w grze o Polskę czynne. Sprawa jest poważna. Pytania o motywy działania tak mocno umocowanej w establishmencie III RP pani Kozlovskiej, pytania o jej główne cele, są coraz ciekawsze.

  Oto dowiadujemy się, że SBU w Użhorodzie wszczęło dochodzenie przeciw Lyudmyle Kozlovskiej. Wśród stawianych zarzutów znajduje się próba naruszenia integralności Ukrainy i zdrada stanu

  Słusznie komentował na tych łamach dr Łukasz Kister, ekspert ds. bezpieczeństwa:

  Dochodzenie SBU przeciwko Kozlovskiej to ukraiński prezent dla naszych władz, na który oczekiwaliśmy przez ostatni miesiąc. Otrzymaliśmy potwierdzenie, że decyzje polskich władz i służb to nie jest widzimisię polityczne. Może więc uda się przekonać naszych europejskich partnerów do tego, że pani Kozlovska godzi w bezpieczeństwo UE, że to jest próba wpływania przez obce służby specjalne na bezpieczeństwo i politykę UE.

  I dalej:

  Musimy podjąć takie działania, które przywrócą elementarne bezpieczeństwo i szacunek do decyzji polskich służb specjalnych, które ustaliły, że pani Kozlovska stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa europejskiego. Ale jakoś Niemcom czy Belgom to nie przeszkadza, czyli uznają, że opinia polskiej służby kontrwywiadowczej albo jest nieprawdziwa, albo oni w ogóle nie będą się nią przejmować. Coś jest więc nie tak i musimy z tym coś zrobić. Bo to tak, jakbyśmy wydalili bandytę, a ktoś inny przyjmował go twierdząc, że jest najbardziej czystym i nieskazitelnym obywatelem. Dorzucam do tego obrazu kolejną obserwację. Otóż zadajmy sobie pytanie, co się zmieniło na naszej scenie po pognaniu z kraju pani Kozlovskiej? Na pozór niewiele. Protesty totalnej opozycji i tzw. „Obywateli RP” trwają, bitwa o reformę sądownictwa wchodzi w apogeum, pretekstów do awantur, marszy i demonstracji nie brakuje. I one się odbywają, ale jednak inaczej. Zniknęły tak zadziwiające dla każdego znającego polityczne realia cudowne zdolności organizacyjne totalnych, gotowych wszędzie stawić się w dowolnej liczbie i na dowolny czas. Nie ma już darmowych (ktoś jednak musiał zapłacić) tysięcy świeczek. Nikt nie podstawia autokarów na żądanie. Nikt nie podjeżdża rozkładanymi scenami pod dowolny sąd, na dowolną ulicę wokół Sejmu. Nikt nie dostarcza nagłośnienia, ochrony, całej tej pochłaniającej dziesiątki tysięcy otoczki eventowej. A i transparenty jakby bardziej własnej roboty, niż masowo produkowane, fabryczne. Na gadżeciki, w rodzaju taczek z nazwiskami polityków PiS, też jakby brakło. I do puszek „na działalność”, jak wieść niesie, już te rzekome dziesiątki tysięcy nie wchodzą. Tam zresztą, przypominam, cuda się działy: W trzy miesiące zebrane… ponad 1,3 mln złotych! Kijowski poleciał za te pieniądze do USA. Innymi słowy - mam mocne wrażenie, że gdzieś tam urwał się dopływ pieniędzy na wszystkie te imprezy. Jakby ktoś zakręcił kurek z kasą na zorganizowanie przewrotu czy nawet krwawego majdaniku w Polsce. Jakby sponsor musiał wyjechać, reklamówek z banknotami nie ma kto wozić i wszystko siadło. Może to zbieg okoliczności, a może nie. Ale tę zmianę dynamiki warto odnotować. I obserwować, co będzie dalej.
  autor: Michał Karnowski

  Ps..Zadymy bez mamony nie ma. Skarbnik - pośrednik Sorosa został wywalonym z Polski i kapucha się skończyła. UBywatele też mają zmniejszone emerytury i sami bez obcej kapuchy nie są skorzy do protestów.
 • @Husky
  UJAWNIAMY SZOKUJĄCY DOKUMENT! Już w 2012 roku przedsiębiorcy naftowi alarmowali rząd Tuska, że mafia przejmuje rynek paliw. Reakcji nie było! Czy rząd Donalda Tuska świadomie pozwalał hasać w Polsce mafii paliwowej? Dlaczego przez lata Polska traciła miliardy złotych? Do tej pory mieliśmy dwa elementy wskazujące na charakter i skalę afery. Po pierwsze - wypowiedź Sławomira Siwego ze Związku zawodowego Celników, który przyznał, że za czasów Tuska. Nam nie można było ruszać paliw. Myśmy alarmowali już za poprzedniej władzy, że te paliwa wjeżdżają i są sprzedawane bez VAT-u i nie można było tego ruszać.
  https://wpolityce.pl/polityka/416297-ujawniamy-szokujacy-dokument-o-mafii-paliwowej
  Ps..A jaka miała być reakcja sepleniącego żydoszwaba zdrajcy Polski Tuska, skoro zarabiali na przekrętach właściwi kolesie? Rudy bandyta i jego świta powinni już gryźć glebę. Premier wie o wszystkich sprawach a, że pozwalał na to, to jak każdy wie, że w polityce nie ma nic za darmo musiał dostawać z tego dolę i to nie małą, i rżnie głupa. Wszelkiej maści mafie, aferzyści, wyłudzacze VATu itp. to przecież wierni wyborcy, a wręcz klienci PO. Tusk nie reagował, bo przecież nie wystąpiłby przeciw swoim wiernym wyborcom, i dziwić się że w zakładach karnych absolutna większość kryminalistów głosuje od lat na PO? Skoro nie było reakcji premiera, to za zaniechanie działań powinien odpowiadać przed sądem. To już nie były żadne działania polityczne lecz umożliwienie dokonywania przestępstw przez zorganizowane grupy.
 • @kula Lis 67 14:15:58
  https://pbs.twimg.com/media/DpTaroxW0AECFT7.jpg
 • @kula Lis 67 18:17:13
  Jeśli Pan Bóg odebrałby komuś ROZUM w sprawie "Ustawy DezUBekizacyjnej"...to niech spojrzy w oczy...Śp.Danusi Mrzyk-harcerce zamęczonej w UB-ekim karcerze w którym przebywała miesiącami. Wieczna Chwała Bohaterkom ! Hańba UB-ekom i ich poplecznikom !


  https://pbs.twimg.com/media/DpUTgLLXgAAbL5I.jpg
 • Polacy nie chcą Donalda Tuska w Polsce.
  Tłumy, które zbierają się, kiedy do Polski przyjeżdża Donald Tusk, mogłyby świadczyć o tęsknocie obywateli za politykiem. Okazuje się jednak, że tak nie jest. Według pytanych były premier i szef Rady Europejskiej nie powinien wrócić do rodzinnego kraju.

  Donald Tusk nie powinien wrócić do krajowej polityki - wynika z sondażu przeprowadzonego przez SW Research dla serwisu rp.pl. Tego zdania jest największa grupa badanych - 40,3 proc.
 • @Husky 21:12:02
  Jeśli Pan Bóg odebrałby komuś ROZUM w sprawie "Ustawy DezUBekizacyjnej"...to niech spojrzy w oczy...Śp.Marii Bilińskiej-torturowanej w 7 miesiącu ciąży.Umarła w strasznych męczarniach w wieku 20 lat.

  Wieczna Chwała Bohaterkom !
  Hańba UB-ekom i ich poplecznikom !

  https://pbs.twimg.com/media/DpUUSIHW4AEpqTI.jpg
 • @
  10 X 1953 na Mokotowie...w obecności ZWYRODNIAŁEGO Żyda Stefana Michnika (obyś wiecznie KONAŁ !)...UB morduje Śp.Mjr Andrzeja Rudolfa Czaykowskiego ps. „Garda”-Cichociemnego,Powstańca Warszawskiego,Kuriera Rządu RP w Londynie.
  Wieczna Chwała Bohaterom !

  https://pbs.twimg.com/media/DpTS3-XX4AAhK4R.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej