Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

PIS bije "swoich" ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jezeli tak bedzie nadal sie działo, poleje sie krew. Nas nie zatrzymacie w walce o Wielką Polskę, bez pedalstwa, komuchów i uprzywilejowanych mniejszosci narodowych!

Kontrdemonstracja tak ale atakowanie policji kamieniami zdecydowanie nie.

Podczas zabezpieczenia nie używano jakiejkolwiek broni, w tym broni gładkolufowej, gumowych pocisków itp. Nie było takiej konieczności.

Kamienie, kawałki płyt chodnikowych , race, gaz, petardy w to wszystko "uzbrojeni" byli agresywni uczestnicy nielegalnego zbiorowiska

Przeciwnicy Marszu Równości usiłowali zablokować marsz już na początku, gromadząc się przy wejściu z Placu Zamkowego w ulicę Kowalską, którędy miał iść Marsz Równości. Policja oddzieliła obie grupy demonstrantów kordonem i skierowała Marsz Równości inną drogą.

Kolejna próba zablokowania marszu miała miejsce przy skrzyżowaniu ulic Lubartowskiej i Świętoduskiej. Policja wzywała ich do rozejścia się, ponieważ zgromadzenie w tym miejscu jest nielegalne. Przeciwnicy marszu nie posłuchali, wykrzykiwali w stronę uczestników Marszu Równości: „Lublin miastem bez dewiacji!”, „Zakaz pedałowania!”, obrzucali wyzwiskami.

 

           

           

Policjanci reagowali adekwatnie do zagrożenia.

"To, że nie doszło do dramatu, zawdzięczamy wyłącznie sprawności działania policji i profesjonalnemu zarządzaniu akcją policyjną przez dowódcę. Chciałbym w imieniu mieszkańców i uczestników Marszu za to serdecznie podziękować"- powiedział Żuk na konferencji prasowej w Centrum Zarządzania Kryzysowego.
"Wychodzi na to, że miałem rację przewidując te zagrożenia, które wynikały z informacji przekazywanych przez policję i przez służby miejskie, dotyczące przede wszystkim ryzyka dla zdrowia i bezpieczeństwa mieszkańców i uczestników marszu" - dodał prezydent. Nawiązał w ten sposób do swojej decyzji zakazującej organizowania marszu i kontrdemonstracji ze względów bezpieczeństwa. Zakaz ten ostatecznie uchylił w piątek Sąd Apelacyjny w Lublinie.

 

Teraz miasto Lublin powinno POZWAĆ sędziego który pod presją środowisk lewackich i LGBT wydał zgodę na te zamieszki, i ów SĘDZIA powinien z własnej PRYWATNEJ KIESZENI pokryć wszelkie koszty wynikające z tych zamieszek.

ps.

Przeciwnicy LGBT dostają wpierdol. KODziarzom i innej maści debilom do tej pory włos z głowy nie spadł. Nie dziwota, że czują się bezkarni. Róbcie tak dalej, kanałami w końcu będziemy chodzić.Najpierw władza leje narodowców a za miesiąc chcą iść z nimi w marszu niepodległości.Pal licho tęczowych. Gorzej jak Polacy mają poczucie, że jednym wolno więcej a drugich zagania się do kąta.Gdy kiedyś opuścimy ten kurwidołek zwany UE to pedały będą w naszym kraju na wagę złota.Dzisiaj niestety poprawność polityczna wiąże nam ręce.

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  Zdaje się że na marsz przyjechali sami organizatorzy. Myślicie że jest chociaż 30 osób? Więcej osób widziałem dzisiaj w Biedronce na zakupach. W Polsce nie było i NIE BĘDZIE zgody na promocję jakiegokolwiek zboczenia czy bandyckiej ideologii.
  https://pbs.twimg.com/media/DpZK1XJW4AEdt6a.jpg
  image.png
 • @Husky
  Tylko idiota może twierdzić, że wszyscy ludzie są równi. Mogą być co najwyżej równouprawnieni i to nie zawsze. Jeśli np. facet urodzi dziecko będzie miał takie samie prawa , jak kobieta. Tak się nigdy nie stanie, bo to niezgodne z prawami natury. Zaraza promowania LGBT zniknie jak znikały inne zarazy. Środowiska LGBT powinny siedzieć cicho lub uciekać do państw socjalistycznych takich jak Niemcy lub Francja. Marsz Równości - porównajcie z Akcją Widelec, zleconej przez ówczesnego ministra MSWiA Grzegorza Schetynę, polityka PO.

  https://youtu.be/7LnuP8njLqI
 • @Husky
  [Uczestnicy Marszu Równości na czele pochodu nieśli baner z napisem „I Marsz Równości w 100-lecie niepodległości”. Trzymali baloniki w różnych kolorach, tęczowe flagi oraz transparenty z napisami: „Wolność jest wtedy, kiedy się nie boisz”, „+Nie trwóżcie się! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele … + Grupa chrześcijan LGBTQ Wiara i Tęcza”, „Let your tru colors shine”, „Lublin przeprasza za wojewodę homofoba i prezydenta tchórza”, „Miłość to prawo człowieka”, „Za miłość waszą i naszą”, „Praw osób tras prawami człowieka”.]-[Przeciwnicy marszu trzymali transparenty z napisami: „Chłopak dziewczyna normalna rodzina. Młodzież Wszechpolska”, „Rodzina fundamentem cywilizacji. Kozi gród na zawsze wolny od dewiacji. ONR”, „Homoseksualizm i przestępczość. Homoseksualiści byli dwa razy częściej skazywani za przestępstwa seksualne. Homoseksualiści byli cztery razy częściej skłonni dopuścić się zabójstwa. www.zycierodzina.pl” , „+Byłam narażona na jawne czynności seksualne takie jak sodomia, seks grupowy, nagość , pornografia, sadomasochizm+ Dawn Stefanowicz, wychowana przez pedałów”.]...W Marszu przeciwko polskiemu tradycyjnemu modelowi rodziny biorą również udział Ukraińcy. Nie jestem tym zdziwiony. Nienawiść do Polaków to ich święty obowiązek. Wypili go z mlekiem matki a 80% tych którzy zjeżdżają do Polski pochodzi z zachodniej Ukrainy gdzie kult ludobójców z UPA kwitnie. Rzeź humańska w roku 1768? chyba, trwa,toczy się, z przerwami i bez końca? Trzeba świeżej krwi polskiej na ich ołtarze...Można sięgać dalej aż po Batoh 1652 gdy Chmielnicki zapłacił Tatarom by wydali 3 tysiące polskich jeńców których potem bestialsko zgładzono (W tym brata Jana Sobieskiego) ukraińskie okrucieństwo i zbrodnie wobec Polaków mają długą krwawą tradycję.
 • @Husky
  Żydokomuna

  https://pbs.twimg.com/media/DpYmLYSXoAAhngn.jpg
 • @kula Lis 67 19:06:29
  Dlaczego zblatowana kasta z sądu apelacyjnego, w przeciwieństwie do niższej instancji, pozwoliła na marsz pedziów i kontrmanifestecję narodowców?
  Po to, by doszło do zamieszek i żeby targowica mogła potem walić w rząd
 • @kula Lis 67 19:07:02
  I tylko szkoda że żaden tęczowy podchujaszczyk w ryj nie dostał.
 • Brudziński powinien iść na czele tego pedalskiego pochodu, to jego środowisko!!
  Po tym marszu należy obciążyć wszystkimi kosztami sędziego który na to zezwolił. Kiedy wreszcie będą ponosić odpowiedzialność za swe widzimisię decyzje. Marsze Równości przyciągają głównie zbuntowaną młodzież. Przyjdzie im kiedyś za ten bunt zapłacić.Wdepną w narkotyki, seks z każdym kto wyciągnie rękę i związane z tym choroby. Smutne!
 • @kula Lis 67 19:07:33
  A ja mam nadzieję, że równie pilnie będą ochraniać marsz w Warszawie 11 listopada i z podobnym entuzjazmem pałować wszystkich czerwonych prowokatorów.
 • Dwa marsze dwie twarze policji ! to Polska pod rządami żydów !!!
  Warszawa ! idzie marsz ONR spokojnie nikomu nie wadząc i co ? żydowskie lewackie bojówki blokują marsz kładąc sie na ulicy i wykrzykując żydo-faszytowsko-rasistowskie wyzwiska na spokojny marsz ONR !

  Lublin idzie spokojnie marsza żydo-lewactwa wykrzykują hasła za wolną miłością facetów do facetów i kobiet do kobiet ! i co ?

  Warszawa policja w kulturalny sposób blokujących marsz ONR żydów wynosi bardzo delikatnie by czasami żadnemu żydowi żydówce nic sie nie stało !

  Lublin i Katowice policja od razu gazuje , bije pałami blokujących marsz lewactwa Polaków !!!

  Słowianie ! w Polsce pod rządami żydów są podwójne standardy ! swoich żydów traktuje się delikatnie i ich zawsze się usprawiedliwia !

  Polaków policja traktuje zawsze NIEZWYKLE BRUTALNIE !! gaz pałki i karabiny to codzienność żydowskiej okupacji Polski i Polaków

  Słowianie ! policja w Polsce to brutalni wrogowie Polaków !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Ogromne bestialstwo Policji w stosunku do kontrmanifestacji - brawo PiS.
  PiS łamie Konstytucję pozwalając na manifestacje przeciw Art.18. "Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką RP". W tej sprawie niestety aktualna władza, w imię piarowo-taktycznej przedwyborczej kalkulacji kupczy fundamentalnymi dla konserwatyzmu pryncypiami! Niestety! To koniec PiS jeśli tak dalej będzie. Policja powinna rozpędzić manifestację ludzi, którzy szerzą demoralizację, a jest odwrotnie. Wstyd. Gdzie jest Rząd? Zasłanianie się sędzia, który orzeka w imieniu Rzeczy Pospolitej jest przyznaniem się do tego, że po cichu popiera się lewactwo. Obietnice jedno a życie po staremu. Komuniści i liberałowie oraz relatywizm moralny i religijny to największa zaraza XXI wieku. Przed tymi rzeczywistościami przestrzegał JPII. Ale nasi rządzący Go nie słuchają. Szkoda. PiS dzisiaj stracił Lublin! W wyborach wygra niestety PO. Podziękować może Kaczyński za to Brudzińskiemu i Policji! Niech w innych miastach Policja strzela do zwolenników PiS, a KODorastów nosi na rękach, to też je straci. To co robi policja to skandal! Jeżeli tak to niech ich utrzymują ci LGBT. Odwołać Komendanta Policji w Lublinie za wydanie rozkazu strzelania do ludzi! W tvn24 stacji bandyckiej, spasione grubasy z policji chwalą się jak pięknie ochronili paradę zboków, lejąc hetero. POlicja w służbie PO i zła, szyderstwa oraz sodomii. Gdy KOD blokował przejścia posłom PiS, wyjąc "będziesz siedział" policji nie było. Żadnemu KODomicie łza nie poleciała od gazu. Jak jesteś za normalnością to łamiesz prawo i do sądu, jak łamiesz prawo to Policja traktuje cię tak jak traktowane są święte krowy w Indiach. Paranoja. Jak kodomici blokowali marsz, to byli delikatnie jak zgniłe jajo wynoszeni, w Lublinie policja stosuje amunicję. Oto równość po lewacku! Brudziński won! Pieprzyć takie "prawo które pozwala zboczeńcom panoszyć się po ulicach i publicznie siać zgorszenie. Tłuc zboków i lewactwo, rak toczące społeczeństwo. Sąd Apelacyjny w Lublinie do likwidacji. Podjął decyzję świadomie bo chciał żeby polała się krew. Ten sędzia, który wydał wyrok powinien zostać zapamiętany! Przecież przedstawicielom nadzwyczajnej kasty z sądu apelacyjnego w Lublinie dokładnie o to chodziło. Miało być głośno o Polsce w świecie, homofobia, bijatyka, krew. Kiedy wreszcie tych pseudo sędziów wywali się na pysk z zawodu?
 • @ele 19:13:36
  Wydarzenia w Lublinie to oczywista prowokacja Sądu Apelacyjnego!!
  To utwierdza w przekonaniu, że "wszyscy won"!!!!!

  Mężczyzna na zdjęciu poniżej
 • poprawność polityczna wiąże nam ręce.............
  ,,.Gdy kiedyś opuścimy ten kurwidołek zwany UE ,, .... to co ?
  wybierzemy swojego Adolfa i odnowimy pewne obiekty ...

  Daj spokój , nie tędy droga ... 120 tys. złotych kary za rysunek zdziwionego Jezusa . sprzeciwianie się jego naukom już nikt z was oburzonych nie zauważa .

  Marszu Równości to nie tylko jak twierdzisz ,,pedały,, . Wystarczyło by ich trochę ucywilizować . Zawsze może znaleźć ktoś kogo uczucia są obrażane ich frywolnym zachowaniem . Za równością jestem na tak , za promowaniem dewiacji już nie ...
 • @kula Lis 67 19:22:20
  Więcej Polski upodlonej,zdeptanej, upokorzonej byśmy tylko siedzieli cicho zapędzeni do kąta,ciągle w defensywie, bo ''elyta'' rządzi. Ci pudrowani starcy polityczni za ekipy PO już nic nie ugrają.Malowanie politycznego trupa, to tylko pozory dla lemingerii. Walka o przetrwanie.
 • @kula Lis 67 19:22:20
  Chętni?

  https://pbs.twimg.com/media/DpZur_IWkAA4HZV.jpg
 • @Husky 19:10:41 Przeciwnicy dewiacji seksualnych mają mój głos.
  To był przemarsz pedałów i zboczeńców, chwała kontrmanifestantom! Miesiąc przed terminem wyborów powinien istnieć całkowity zakaz wszelkich demonstracji! Marsz "równości" nigdy nie powinien się odbyć. Nienawidzę gdy się obnoszą z tym z kim chodzą pod kołdrę. Ulica to nie jest sypialnia, nie każdy musi wiedzieć co lubisz. Ale oni zawsze swoje. Ja, gdybym był prezydentem Polski, zakazałbym tym paskudztwom. Niech ci inaczej rozumiejący, gromadzą się w swoich obszarach, a nie że ja będę oglądał ich bezeceństwa. Frustracja rządami PiS jest coraz większa. To nie jest dobra zmiana. To jest flop i całkowita porażka. PiS to zawoalowana "platforma" w wersji light. Kolejne rozczarowanie. Moje osobiście ostatnie. Homopropaganda pod hasłem: „+Nie trwóżcie się! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele … + Grupa chrześcijan LGBTQ Wiara i Tęcza”. Fiu, fiu muszę to gdzieś zapisać, bo kiedyś moje wnuki w to nie uwierzą.
 • @fabi 19:24:22
  Prezydent Lublina ostrzegał, że spotkanie dewiantów i kontrmanifestacji może być zagrożeniem dla bezpieczeństwa i wydał zakaz.
  Ten dzban z Sądu Apelacyjnego, który uchylił zakaz, powinien teraz pokryć koszty z własnej kieszeni.

  Jak nie ma, niech ukradnie.
 • @kula Lis 67 19:32:33
  Mam nadzieję, że te same osoby, które oklaskują dziś Policję za reakcję w związku z blokowaniem Parady Równości, będą tak samo klaskać Policji 11 listopada, kiedy antifa czy inne kody będą próbować blokować Marsz Niepodległości

  Wątpię aby tak było, ale to są analogiczne sytuacje
 • @fabi 19:24:22
  //Marszu Równości to nie tylko jak twierdzisz ,,pedały,, . Wystarczyło by ich trochę ucywilizować . Zawsze może znaleźć ktoś kogo uczucia są obrażane ich frywolnym zachowaniem//


  Nowy Człowiek ????
  Bez płci, tożsamości, identyfikacji, samotny, wyalienowany, bez rodziny, zdany na innych, bez pamięci, historii, więzi, relacji, religii, miotany instynktami.
 • @Husky 19:10:41
  "Policja użyła granatów hukowych, gazu łzawiącego i armatki wodnej, aby przerwać blokadę." A się pytam dlaczego kurwa nie użyli tego samego przeciw blokującym miesięcznice smoleńskie? Dlaczego policja nie rozpędza armatkami Obywateli RP gdy ci blokują legalną demonstrację? Zadziwia w tym fakt, ze jak Targowica blokowała (wielokrotnie) przejście modlących się ludzi z okazji miesięcznicy smoleńskiej na Krakowskim Przedmieściu, to policja w białych rękawiczkach wynosiła ostrożnie bandytów (na czele z tow. "Grzybem"), żeby komu przypadkiem krzywdy nie zrobić, teraz, podczas marszu zboczeńców używa się armatek wodnych i granatów hukowych dla zapewnienia dalszego pedałowania. Podwójne standardy ?
 • @kula Lis 67 19:32:33
  Członkowie Antify pod biurem Georga Sorosa domagają się od niego zapłaty za swoje „usługi” Paź 08, 2018,
  Wątpił ktoś, że ta komunistyczna bandyterka robi to za kasę?!
  – Where is my money? – skandują członkowie Antify pod jednym z amerykańskich biur Open Society Foundations.

  https://t.co/CvMONpE0Qh
 • @kula Lis 67 19:22:20
  Gdzie US gdzie CBA ???!

  https://pbs.twimg.com/media/DpVEC7pW4AA1AHe.jpg
 • @Husky 19:37:31
  Żaden ze mnie zwolennik Korwin-Mikkego, ale spośród odpowiedzi w debacie warszawskiej, czy zezwoliłby kandydat na prezydenta stolicy na tak zwany marsz równości, najbardziej podobała mi się odpowiedź Korwin-Mikkego: "W ogóle nie dopuszczę, żeby w centrum Warszawy odbywały się marsze, maratony, czy inne rzeczy, które blokują drogę kierowcom – zadeklarował. Polityk zapewnił, że w przypadku demonstracji postawi na „równość”. – Nie dopuszczę do marszu ani homoseksualistów, ani heteroseksualistów, ani onanistów, ani zoofilów, ani niczego związanego z płcią, bo na te sprawy miejsce jest w łóżku, a nie na ulicy." - A swoją drogą patrzcie, że aby zdobyć różowy elektorat, Patryk Jaki nie umie/ nie może przyznać, że marsz postulujący rzeczy obrzydliwe i patologiczne jest CAŁKOWICIE niedopuszczalny.
 • @Husky 19:37:31
  Zdjęcia pochodzą ze Starego Miasta w Lublinie. Na podzamczu są oryginalne kamienice z renesansu. Zamek jest średniowieczny. To są cenne zabytki, cenniejsze niż odbudowane Stare Miasto w Warszawie. Jak można używać granatów hukowych w takich miejscach. Po co wydaje się zezwolenia na przemarsze w pobliżu obiektów zabytkowych, jak wiadomo jaka jest sytuacja. Homoseksualizm był, jest i będzie i jeśli organizatorzy tego nie wiedzą, to maja jakiś problem poznawczy. Całej reszty Polaków nie trzeba taką wiedzą raczyć.
 • @kula Lis 67 19:39:29
  Po tym co się dziś wydarzyło w Lublinie mam wrażenie, że Policja brutalniej obeszła się z Narodowcami niż z KODziarzami.
  To martwi.
  Bić powinno się kurwy, a chuliganów po prostu powstrzymywać.
  Inną sprawą jest, że ONR robi tak dobrze lewakom, jak debile z KO - PiSowi...
 • @fabi 19:24:22 Policja ma chronić społeczeństwo przed zboczeńcami, a nie zboczeńców przed społeczeństwem...
  Ty się puknij w tą pustą łepetynę. Co ty baranino porównujesz? Niedowartościowanych, chorych i opętanych jakimś szaleństwem na swoim punkcie dewiantów? Tak, dewiantów. Nikt normalny, zrównoważony, znający swoją wartość i posiadający godność nie musi obnosić się ze swoją seksualnością! Nikt! Każdy kto zna swoją wartość, ma rozum żyje w wolnym kraju i wie że nie musi robić takich szopek. A co najważniejsze, wyją o równe prawa a lekceważą prawa większości społeczeństwa. Czy to nie kpina z tego o co walczą? Cała reszta społeczeństwa nie chodzi i nie obnosi się i nie życzy sobie takich spędów! Rozumiesz? Czy jak naziści będziesz twierdził, że to ich prawo?Normalny człowiek nie obnosi się ze swoją "seksualnością", ja tego nie chce oglądać w miejscach publicznych, ani też nie pragnę oglądać i poznawać "takich" osób...Walka o umysły trwa od zawsze, walka o zrównywanie wszelkiej patologii z normalnością już od starożytności. I teraz wieloletnie wpływy homolobby dają efekty, bo ktoś głosował na tych patałachów, którzy za parę głosów więcej i garść srebrników od Sorosa sprzedadzą wszystko. Kiedy Grabiec powiadomi, co na TEN temat mówi jego proboszcz ?
 • @fabi 19:24:22
  Sypialnia ma swoje prawa, ulica swoje. Tylko chorzy ludzie obnoszą swe intymne relacje na ulicy.To dno cywilizacji kultury, to terror mniejszości .Nie życzę sobie równać mnie do czegoś podobnego.
 • @kula Lis 67 19:46:48
  Parada Odmieńców potwierdza, że to miasto dołączyło do ''postępowej'' Unii Euro- Pejskiej, gdzie prawo naturalne ma się za nic, a fanaberie zboków niszczą moralność. Wszak moralny dyktat jest postulatem bolszewii.
 • @Husky 19:50:28
  sie qnva nagadaLIŚcie !
 • @fabi 19:24:22
  Przerażające jest, że z roku na rok środowiska LGBT coraz bardziej epatują swoim zboczeniem na ulicach polskich miast.

  Ta zgnilizna wolnościowa, sprawi że za kilka lat związek kobiety i mężczyzny uznany będzie za chorobę.
  Powiedzmy głośnio NIE dla choroby

  https://pbs.twimg.com/media/DpYpR7dWsAAZGpD.jpg
 • @Husky 19:44:26
  Zatrzymać żyda Zandberga jako prowokatora zamieszek. Jeszcze dzisiaj podać nazwiska prowodyrów, jestem pewien, że 100% to członkowie KOD, obywateli RP i schetynowskiej szarańczy!
 • @Husky 19:44:26
  Tak żyje sędzia na prowincji. Jak twierdziła prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf, za 10 tys. zł dobrze da się żyć tylko na prowincji. Za swoje słowa przeprosiła, ale czy słusznie? Przypadek, który dziś opisujemy, pokazuje, że co do tej prowincji to się nie myliła. Są sędziowie, którzy mają tam pałace! Mimo, że ferują wyroki w zwykłej rejonówce.

  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/CrVktkqTURBXy8wYmFkYWYzNjJmMDRlM2ZiZjRmNzRkMGUyYTZkZTRiZi5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsM

  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/W69ktkqTURBXy82ZDhiYWFkOTY0MGQ3YzEwNzUxMTVmNWJjMzdhZmVhMS5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsM  Nasz sędzia, nazwijmy go sędzią Mazurskim, orzeka w wydziale karnym niewielkiego Sądu Rejonowego. Praca niełatwa, a prestiż i pieniądze dwakroć mniejsze niż w takim Sądzie Najwyższym. Sędzia na Mazurach zarabia średnio 12 300 zł brutto miesięcznie. W Warszawie - jeśli uwierzyć Gersdorf - takie pieniądze wyglądają licho. Ale na prowincji to już co innego. Nasz bohater wykazał w oświadczeniu majątkowym pałac stojący na liczącej prawie 5 hektarów działce. Z oświadczenia wynika dalej, że pałac kupił wspólnie z żoną pod koniec lat 90. ubiegłego wieku. Wcześniej posiadłość należała do produkujących traktory zakładów Ursus, które z kolei przejęły ją od upadającego PGR-u. Państwowe Gospodarstwo Rolne zajęło się nieruchomością tuż po wojnie, wyremontowało ją i przeznaczyło m.in. na mieszkania, biura i przedszkole. Później pałac służył jeszcze za ośrodek wczasowy, aż trafił w ręce sędziego „Mazurskiego” i jego żony. Ci starannie odgrodzili posiadłość na co skarżą się odwiedzający okolicę turyści i cieszyli się dworskim życiem. Do czasu, bo teraz myślą o sprzedaży. Chyba na tym interesie nie stracą. W okolicy mówi się, że są gotowi oddać nieruchomość, jeśli zgłosi się chętny zdolny wyłożyć 7,5 mln zł mówi nasze źródło.

  Tak zarabiają sędziowie:

  Małgorzata Gersdorf, prezes Sądu Najwyższego

  Pensja 27 700 zł

  Część domu na działce 600 mkw, 8 działek, łąka o powierzchni 6063 mkw. (współwłasność), oszczędności 197 268,08 zł, do tego waluty: 14 317,38 dolarów, 14 900,76 euro, 2 420 663,96 zł w funduszach inwestycyjnych, papiery wartościowe na kwotę ponad 412 tys. zł, złoto inwestycyjne , VW Golf 2011 r., biżuteria o wartości ponad 10 tys. zł

  Julia Przyłębska, prezes Trybunału Konstytucyjnego

  Pensja 30 400 zł

  Ma dom 160 mkw. Działkę o pow. 830 mkw. Basen watry 50 tys. zł. Oszczędności 70 tys. zł i 7 tys. euro.

  Mariusz Muszyński, wiceprezes Trybunału Konstytucyjnego

  Pensja 25 500 zł

  Poza domem i 350 tys. zł oszczędności ma pokaźną kolekcję zabytkowych mebli: szafę barokową (20 tys. zł), sypialnię antyczną (12 tys. zł), szafkę w stylu boulle (12 tys. zł), kanapę włoską (20 tys. zł) i fortepian yamaha (25 tys. zł).
  Ciekawe czy po sprzedaży majątku sędzia odejdzie na emeryturę żyć z procentów na koncie.
 • @kula Lis 67 19:46:48
  ,, Ty się puknij w tą pustą łepetynę. Co ty baranino porównujesz? ,, .

  w Przeciwieństwie do ciebie nikogo nie obrażam , myślę .
  Skoro czyn Urbana jest niczym w porównaniu z dewiacją dlaczego można go karać .
  skoro mamy wolną Polskę , co dziennie to słyszę ... wylewa się to z radia i TV . Dlaczego rząd , parlament nie ukróci dewiacji i nie moralnego zachowania i ulega siłom zewnętrznym tzw. poprawności politycznej .
  Takie zachowania ..nie rozwiązuje się na ulicach ale prawnie .
  Jak na razie jest przyzwolenie na takie zachowanie władz .
 • @Husky 19:41:36 Tylko korupcja i blat z przestępcami jest tu wyjaśnieniem...
  Zacytuję Stary testament, Księga Rut: W czasach, gdy rządzili sędziowie, nastał głód w kraju. Z Betlejem judzkiego wyszedł pewien człowiek ze swoją żoną i swymi dwoma synami, aby osiedlić się w ziemi Moabu. Opisana w Biblii historia o Moabitce Rut dla wyznawców judaizmu od tysięcy lat ma ogromne znaczenie.
  W cywilizowanych krajach normalna rzeczą jest badanie przez odpowiednie urzędy źródła pochodzenia majątku, który jest nieproporcjonalnie dużych do osiąganych dochodów. Facet z profesji sędziego uczynił źródło nie do końca legalnego dochodu. Działało się w komunistycznej mafii sądowniczej i wydawało się odpowiednie wyroki to się "uzbierało" na pałac. ..zapewne facet miał dojście do tych, którzy likwidowali zakłady URSUS i wyprzedawali ich majątek, w tym pałac w SORKWITACH ...! Pod Warszawą grunta po Ursusie przejęli ludzie związani z SLD i WSI, a w jednej z firm jest synalek Komoruska, jako pełnomocnik więc...?! Grunta przemysłowe b. szybko rada miasta przekształciła w planie zagospodarowania , jako pod mieszkaniówkę. To po ich przejęciu przez ww. ludzi. Natychmiast ich wartość - gruntów wzrosła niebotycznie! A markę "URSUS" zakupiła firma POLMOT - z tego co pamiętam wymieniana w raporcie A. Macierewicza z likwidacji WSI. TAK SIĘ RZEŹBIŁO W IIIRP, tak rzeźbią ci, którzy dogadali się przy "okrągłym stołku" i ich potomstwo! Chyba sprawa jest jasna...? To powinno być objęte śledztwem skarbówki czyli porównanie zarobków i wydatków/ majątku tego typka. Sprawę znam, chodzi o pałac w SORKWITACH! Kiedyś tam byłem na wczasach... I rok temu tam zawitałem przejazdem... Teraz to jest niedostępne, bo sędzia sobie to "obłatwił", oczywiście dzięki układom! Zastanowiło mnie, że państwowy urzędnik ma kasę na zakup i utrzymanie takiego obiektu, pomyślałem, że to jakiś przewał? Ciekawe z czego utrzymuje ten kompleks bo tam jest duże jezioro, linia brzegowa, przystań, itp... Z tych 12 tyś zł brutto?! Żarty! Pewnie kasę "wygrał w kasynie"...!? No tak, ale oni, tj. tzw. sędziowie przez długie lata odpowiadali tylko przed Bogiem (ci wierzący)...!
 • @Husky 19:51:57
  Mam tylko nadzieję że blokujący marsz w momencie kiedy podają nazwisko Grzyb zostaną uniewinnieni. Precedens już jest.
 • @fabi 20:10:05
  //Skoro czyn Urbana jest niczym w porównaniu z dewiacją dlaczego można go karać . //


  Takiemu sqrwysynowi to łeb u samej dupy upierdolić
  Tyle w tym temacie
 • @provincjal 09 19:51:08
  provincjal lodreipein wspak
  8-)))))
 • @Husky 19:40:22 Zgnoić PiS-owca
  https://bimg.dorzeczy.pl/_thumb/b5/26/62b2c97f84974d426a5f43fb9a5f.jpeg

  TAKI MAMY KLIMAT || Pełne kompleksów wobec Zachodu, pełne pogardy wobec Polaków – takie w dużej części są elity III RP. Ich nieustanna potrzeba wykazywania, że PiS-owiec jest od nich gorszy jest tyleż kuriozalna, co tragiczna. Ta postawa zatruwa życie publiczne i skazuje naszą politykę na nieustanną wojnę.
  „Nigdzie nie ma tylu co u nas nieinteligentnych intelektualistów i tylu estetów bez smaku” – pisał sto lat temu Roman Dmowski. Jak widać, od tamtego czasu niewiele się w tej materii zmieniło.

  W ciągu ostatnich dni mieliśmy prawdziwy nawał złotych myśli środowisk, które same siebie postrzegają jako intelektualną elitę naszego kraju. Tomasz Lis z Joanna Scheuring-Wielgus nauczali o Kościele, Smarzowski o zagrożeniu totalitaryzmem, a Adam „Nergal” Darski krytykował politykę społeczną Prawa i Sprawiedliwości.

  Każda z tych wypowiedzi zasługuje na osobny tekst, gdyż każda z nich w doskonały sposób odpowiada na pytanie, które opozycja zadaje sobie od trzech lat – dlaczego PiS-owi nie spada poparcie. Ano właśnie dlatego. Nie trzeba żadnego 500 plus, żadnego „przekupywania” wyborców. Wystarczy, że jedyną alternatywą dla PiS-u pozostaje powrót dawnych „elit”, powrót, jak to kiedyś ujął trafnie obecny przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty, samozadowolonej masy.

  Dostaliśmy prawdziwy wysyp ekspertów-od-wszystkiego. Reżyser nie kręci filmów, tylko naucza o systemach politycznych, dziennikarze referują wielosetletnie nauki ojców Kościoła, a muzyk-celebryta wskazuje, kto dostając państwowe pieniądze jest darmozjadem a kto nie.

  "Opozycja gastryczna"
  Te środowiska tzw. elit w dużym stopniu tworzą ludzie, żyjący w strasznych kompleksach. Chyba najpełniej widać to na przykładzie Jerzego Stuhra i jego pamiętnej wypowiedzi w TVN24. Całe życie chciałem być Europejczykiem, zostać przez nich uznany, że będę na równi mówił w programie Moniki Olejnik.

  Jest to poniekąd niezwykle smutny widok, gdy wielki aktor stwierdza, że marzeniem jego życia było bycie poklepanym po ramieniu przez kolegów – być może i gorszych w zawodzie, ale za to zza granicy. W podobnym tonie wypowiadała się niedawno Maria Nurowska, która w programie Onetu ubolewała nie nad konkretnymi posunięciami władzy tylko nad faktem, że przez PiS cała Europa się z nas śmieje.

  Stąd już tylko krok do tutaj modne ostatnio słowo ojkofobii. Warto przytoczyć wypowiedź Agnieszki Holland, która stwierdziła, że odwiedzając Polskę, ma wrażenie „jakby w zamkniętym pomieszczeni ktoś bez przerwy puszczał bąki”. Tę tematykę kontynuowała z kolei Krystyna Janda, twierdząc, że już tyle osiągnęła, że ma Medal Wolności, Medal Karola Wielkiego i że w ogóle jest tak bardzo zasłużona dla wszystkich, a pod rządami Jarosława Kaczyńskiego ludzie mają ją za złodzieja. Czuję się, jakby ktoś na mnie srał cały czas stwierdziła aktorka.

  Swego czasu popularne było określenie „lewica rozporkowa”, może czas upowszechnić termin „opozycja-gastryczna”?

  Z tych wszystkich jęków i dramatów przebija strach o to „co o nas pomyślą na Zachodzie”. To pytanie mocno rezonowało w polskim społeczeństwie te 10-15 lat temu, ale od tamtego czasu Polska i Polacy wiele przeszli, zmienili się. To, co dekadę temu decydowało sukcesie PO, dzisiaj ma wprost odwrotne skutki. Jak widać, nie każdy to zauważył.

  „Unijczycy”: Ktoś musi być gorszy
  Elity III RP i podążające za nimi lemingi uwierzyli w świat, w którym człowiek „na pewnym poziomie” jest najpierw Europejczykiem (czyt. Unijnczykiem) i dopiero później Polakiem, że Kościół i religia to ciemnogród, że miarą cywilizacji jest modernizowanie kraju przez kserokopiarkę.

  Nie jest łatwo przyznać się do błędu. A jeżeli błąd dotyczy ostatnich 30 lat, to dla większości jest to niemal niemożliwe. Przyznając, że świat Michnika i Lisa był w dużej mierze oparty na fałszu, fobiach i kompleksach, trzeba by przyznać, że samemu spędziło się połowę życia w tej ułudzie. Dlatego też nikt się na to nie zdobędzie. Wręcz przeciwnie, mózg potrzebuje uzasadnienia dla nawet najbardziej szalonych idei, dlatego też pojawia się narracja, zgodnie z którą ta druga strona jest po prostu głupsza. Sondaże PiS nie spadają, więc jedynym wyjściem jest stwierdzenie, że głupich jest więcej niż mądrych (i tak gendery, KODy i inne różowe spotykają się z Januszem Korwin-Mikke). Jak to trafnie ujął kiedyś Marcin Makowski z tygodnika „Do Rzeczy”: żeby oni mogli być lepsi, to ktoś musi być gorszy. Zatem PiSowiec nie może tylko źle głosować, on sam ze swojej istoty musi być gorszym człowiekiem. Wystarczy poczytać wpisy polityków, celebrytów i artystów, jak wyobrażają sobie wyborców z drugiej strony barykady.

  Są to „typowe Janusze i Grażyny” (słowa współpracującej wtedy z PO Anny Mierzyńskiej), jedzące „gofry i fryty” (Agata Młynarska), wśród których jest wielu „buraków” i „darmozjadów” (Nergal). Wielce prawdopodobne, że lud głosujący na PiS „bije żony” (Zbigniew Hołdys), a wprost pewnym, że to ludzie „nieinteligentni i doły społeczne”, gdyż do takich właśnie osób swoją ofertę kieruje Kaczyński (Maria Nurowska). Nic dziwnego, że Anja Rubik musiała w tym naszym ciemnogrodzie otworzyć szkołę seksu. Ludność tubylcza cały czas wierzy w bociana, ktoś musi ich oświecić. Jest też oczywiście prof. Mikołejko – wyjątkowo nieciekawa postać zajmująca się tropieniem „Edków”, czyli polskich chamów, którzy za pełną miskę sprzedali się PiS.

  Mamy tutaj pełen przekrój establishmentu III RP: od celebrytów, poprzez artystów po profesurę i ludzi ze świata polityki. Ich wszystkich łączy jedno pragnienie: potrzeba poczucia się lepszym.

  Fortuna sprzyja śmiałym
  Oczywiście takich cytatów można by mnożyć. Są ich setki. Chodzi po prostu oto, aby zgnoić PiS-owca. Celem nie jest jakakolwiek krytyka konkretnych założeń czy działań władzy. Celem głównym i podstawowym jest zgnojenie wyborcy oraz (co jest bardzo istotne) złożenie mu obietnicy: tak, jesteś nierobem i frajerem, ale wystarczy, że odpowiednio zagłosujesz, a masz szanse na odkupienie. Masz szanse na awans do elity.

  Porażający jest jednak brak refleksji po stronie opozycji, która chyba nie rozumie, że pójście na radykalizm, tylko zmniejsza ich szanse na przejęcie władzy. Dopóki opozycja się od tych głosów nie odetnie, dopóty PiS-owi będą uchodzić nawet największe wpadki.

  Bo też i ten cały establishment już od dawna nie jest grupą zdystansowanych komentatorów. Ludzie widzą w nich po prostu partyjnych żołnierzy. Dlatego też ich wszelkie ekscesy idą na konto PO. Nikt nie lubi, jak się go obraża. Także „Janusze i Grażyny” z 500 plus.

  Gdyby Schetyna choć raz publicznie skrytykowałby Nurowską, Jandę czy Lisa, gdyby choć raz zaprotestował przeciwko nieustannemu łajaniu dużej części Polaków, to w dłuższej perspektywie mógłby zyskać więcej niż za pomocą wszelkich marszy, akcji i happeningów. Oczywiście, rzeczone persony rzuciłyby mu się do gardła, może czekałaby go powtórka z losu Ryszarda Petru, którego zaatakowano za ledwie delikatne próby szukania kompromisu z PiS, ale cóż fortuna sprzyja śmiałym, a „kto nie naraża nigdy się na szwank, ten głównej stawki nie wygrywa”. Kiszenie się w antypisowskiej bańce na pewno nigdzie opozycji nie doprowadzi. Wręcz przeciwnie korzysta na tym jedynie Jarosław Kaczyński. https://dorzeczy.pl/kraj/80197/Zgnoic-PiS-owca.html

  Ps..Szpagatowa inteligencja, oderwana, od wielkich dotacji, nie może pogodżic się z faktem, że pieniądze Rząd daje zwykłym ludziom, a nie na klozetowe media. Za przeproszeniem g...o to nas obchodzi co myślą spaprani, pijacy czy skompromitowani komisarze UE. Niech się zajmą swoimi sprawami, bo do reszty rozwalą Unię Europejską. My żyjemy w Polsce i dla nas liczy się wspólne dobro i Rząd Zjednoczonej Prawicy to robi, najpierw jesteśmy Polakami, a potem Europejczykami. Europejczykami to już byliśmy za ryżego pacana, volksdeutscha Tuska, który zostawił Polskę zaorana i uciekł jak szczur, dostając fuchę od Merkel. Za to co zrobił powinien, świat oglądać zza krat, za Smoleńsk nie ma takiej kary i nigdy tego odkupi za poległych. Liczyć tylko trzeba na drugą kadencję tego Rządu, a wtedy marny jego los. PO-wska łajza będzie za wszelką cenę szukać, gdzie się miejsca, gdzie się załapie na immunitet, to widać jak się boi, szczuje UE, media, celebruje z gwiazdami, to paniczny strach,o jego przyszłość, nie o tych przestępców że z jego partii, ich to ma w czterech literach, dawno to pokazał, czmychają do Brukseli. Protestujący aktorzy, skorumpowani politycy to garstka z resztą Obywateli, więc spoko, powyżej pasa nie podskoczą. My, jesteśmy suwerenem, i my wybraliśmy, na całe szczęście, Prawo i Sprawiedliwość, w wyborach, żadne tam, Stalińskie, Nowackiego, Lisy, Michniki, skompromitowany Schetyna i jego skorumpowana ferajna, nie będzie dyktować najbardziej, uczciwemu Rządowi, po transformacji, który dba o Obywateli a nie o siebie i wybranych złodziei. Załatwmy ich w tych i kolejnych wyborach, oni są niebezpieczni, chcą nas znowu ustawić do parteru, żeby mogli na nowo kraść. Polacy trzymajmy rękę na pulsie, nie dajmy się tym oszustom na nowo oszukać.
 • @Husky 19:35:03 Prawo to ustala naród a jego wybrańcy mają słuchać jego głosu.
  Atakowania policji nie popieram ale rozumiem! Brawo dla Tych którzy mieli odwagę zaprotestować w Lublinie przeciw prowokacyjnie zorganizowanym marszem LGBT. Obejrzyjcie dobrze zdjęcia. Osobników w koszulkach z napisem konstytucja czy transparentów KOD i UBywateli RP ale po stronie dewiantów sporo. Mogli popedałować do domu sędzi Ewy Popek która dała zgodę na ten syfiasty marsz. Sędzia Ewa Popek która wydała zgodę na marsz pedałów powinna teraz odpowiadać karnie. Za te wszystkie burdy i awantury odpowiada Platforma tzw "Nowoczesna" i SLD-owcy, którzy promują różnego rodzaju udziwnienia, wmawiając że to jest coś NORMALNEGO. Nic dziwnego że ludzie się buntują bo wiadomo, że zaraz będzie takie coś następne i kolejne żądania różnych dziwolągów. Jak dzieciom czy młodzieżowy wytłumaczyć pojecie marszu równości. Jak wytłumaczyć dewiacje? Niestety ale widok kilkudziesięciu policjantów którzy "w obronie" zboczeńców pod unijnymi flagami rzucają się na jednego osobnika z legalnej kontrmanifestacji z polską flagą w rękach na długo pozostanie w mojej pamięci.
 • @kula Lis 67 20:41:44
  Wyobraźcie sobie, co by się działo w mediach, gdyby narodowcy w Lublinie doszli do tęczowych i zaczęliby się z nimi lać przy spokojnie stojącej policji!
 • Rodzina siłą Polski!
  https://pbs.twimg.com/media/DpaJMLPWkAAugYH.jpg
 • @kula Lis 67 19:06:29
  ... gwardia Totalnych z Lublina

  https://pbs.twimg.com/media/DpaKiByX4AAiGLr.jpg
 • @Husky 19:51:57 Brudziński to pedryl, czy tylko niańka pedryli?
  11 listopada też zaczniesz Brudziński pałować nas na marszu? Niemota Brudziński chce przypodobać się garstce pedałów i pałuje narodowców. Trzeba było być takim odważnym jak wam kodowcy robili pucz w sejmie. Wtedy uszy po sobie kładliście, zdrajcy i tchórze! TFU! W jakim my kraju żyjemy gdzie środowisko pedalskie ma większą ochronę przed chuliganerią niż Rząd Polski na który można wrzeszczeć, policje wyzywać od ZOMO gdy ta nic nie robi wobec tej chuliganerii. Jak Ubecy i kodziarze plują na jego zomowców to udają, że deszcz pada... ale żenada..To znaczy,że kodziarstwo może lać po nerach innych, blokować, kopać i Brudziński będzie wzywał do spokoju. A tu pały i gaz. Rozumiałbym stanowczość, gdyby Brudziński równo traktował wszystkie manifestacje.
 • @Husky 19:51:57
  Powołanie Brudzińskiego na szefa MSW okazało się wielkim rozczarowaniem. Zaś zmuszanie policjantów do całkowitej bierności w Warszawie podczas akcji wymierzonej w nich samych i agresji wobec przeciwników marszu równości w lublinie to kompromitacja i kolejna utrata głosów. Panie Brudziński czy to na pewno dobry pomysł, ze strzelaniem gumową amunicją, gazem łzawiącym i polewaniem wodą własnego elektoratu tydzień przed wyborami? Nie lepiej było rozwiązać marsz zboków? Dziwne jest to pana zachowanie. Polska policja z KOD takiej odwagi nie ma. Kodziarzy, jak blokowali miesięcznice, policja wynosiła na rękach. Ludzie to tchórzostwo wtedy widzieli tak samo jak dzisiejszą "odwagę".
 • Kaczyński: Musimy skonsolidować społeczeństwo wokół polskiego patriotyzmu
  Dobra zmiana to z jednej strony program reformy naszego państwa, a z drugiej strony to po prostu polityka uczciwa, w ramach której dotrzymuje się słowa - podkreślił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas spotkania z mieszkańcami Gorlic (woj. małopolskie).

  https://i.iplsc.com/prezes-pis-jaroslaw-kaczynski-podczas-spotkania-wyborczego-w/0007NOZABM89L7BW-C122-F4.jpg


  Kaczyński podkreślił, że w przypadku polityki społecznej jej symbolem jest program 500 plus, ale - jak zaznaczył - "tych zmian, tego przekazywania społeczeństwu, a w szczególności tej części społeczeństwa, która ma mniej środków, jest bardzo wiele i dzieje się to różnymi kanałami". "Ostatnio to było te 300 zł na wyprawkę szkolną" - wskazał.
  "To jest ta polityka rozumiana jako pewien program składający się z konkretnych punktów. On będzie jeszcze, daj Boże, jeżeli zwyciężymy w tym czwórboju wyborczym, kontynuowany" - mówił Kaczyński.
  "Z drugiej strony jest także i drugi aspekt tej polityki, taki bardzo prosty. To jest po prostu polityka uczciwa. Polityka w ramach której dotrzymuje się słowa, polityka w ramach której walczy się z patologiami, polityka w ramach której reaguje się twardo na wszelkiego rodzaju występki (...) niezależnie od tego, kto ich się dopuścił. Także wtedy jeżeli dopuścili się ich członkowie PiS" - powiedział Kaczyński.
 • @
  Według instytutu Esesmana (czy jakoś tak), Polska spadła w rankingu demokracji na sam dół. Skoro już gorzej być nie może, to teraz powinniśmy zapuszkować kilku sędziów i aferzystów, a potem w wyniku negocjacji wypuścić ich, co pozwoli nam pójść w górę w tym rankingu.
 • @Husky ciekawy wpis więc zamieszczam.
  nico44 14.10.2018 08:13
  Komentarze: 2747 Reputacja:
  Kilka słów na temat domagających się "równości". Polskie LGBT-comunity to banda dziwek (kurw). Tak przynajmniej było na początku lat 90-tych. Z racji wykonywanego zawodu, "opiekowałem się" komputerami między innymi kilku berlińskich adwokatów. Niektórzy z nich (duże nazwiska w branży) to były cioty. Okazało się, ze kilku w wieku właściwie poprodukcyjnym miało młodziutkie "żony", "dziewczyny" i "kochanki". Skąd ? Tak, dobrze się domyślacie, z Polski. Wtedy właśnie miała miejsce masowa emigracja polskich homoseksualnych dziwek do Niemiec. Dziwki jak to dziwki "waliły w rogi" swoich sponsorów, dziedziczyły i przepuszczały spore majątki swoich "daddys". Teraz chore lewactwo, chce nam udowodnić, że "tęczowi" to szczególnie wartościowa "rasa", übermensch a my heteros to historyczny przeżytek. W rzeczywistości to banda kur*w, które idą do łóżka z każdym, nawet obleśnym, tłustym staruchem, oczywiście jeśli dobrze zapłaci albo "zapisze" w testamencie.
 • @Husky
  Brudziński do dymisji. Narodowcy w Lublinie mają powody, aby protestować. Koderaści i Ubywatele RP wręcz przeciwnie. Dlatego też to ci drudzy są chuliganami i to ich należało odpowiednio potraktować. Jeżeli Brudzińskiego po tym wydarzeniu stać tylko na śmiech to facet jest żałosny Pewnie się czuje bo najbliżej Kaczyńskiego. Ciekawe czy tak będzie się śmiał po wyborach. Podziękuje mu Kaczyński? Na pewno wiele osób się zastanowi czy warto na was głosować .... i więcej pokory p. ministrze bo po dzisiejszej akcji w Lublinie nie różnicie się od PO ....
 • @Husky
  Co za czasy! Kiedyś aby zobaczyć pedała lub lesbę, puszczało się na video niemiecką kinematografię! Teraz paradują po mieście w ochronie policji. Tylko poco targają że sobą dzieci. Zboczeńcy osiągnęli swoje. Taka akcja przed samymi wyborami to strzał w dziesiątkę dla totalnych i pederastów. Szkoda, że policja tak ochoczo, w pełnym rynsztunku bojowym, nie bierze za dupę koderastów blokujących legalne manifestacje. Należało zgodnie z "dobrą" tradycją wynieść ich na rękach tak jak KODziarskie gówno a nie walić po oczach gazem i polewać armatką wodną. Podobnie Brudziński, który jest odpowiedzialny za ten burdel. "Chuliganerią" nie są normalni obywatele lecz agresywna horda pedziów i lesbijek. Dziś w Studio Polska w TVP INFO wypłynęła jeszcze jedna bulwersująca sprawa.I znowu policja w roli głównej. Pan Czarnecki był w studio i wie o czym mowa. Niestety pan Brudziński nie nadaje się na szefa policji. W prokuraturach i sądach jest mnóstwo sodomitów i pedofili. Kiedy film "Prokuratura iSąd" ?
 • @Husky
  W dniu M.B. Fatimskiej marsz zboczonych szumowin... Przypadek? Raczej wątpię. Celowa robota, jak Piknik na Golgocie, Klątwa, Kler itd. itp. Polacy mają się stać jak inne narody Europy, tolerancyjni dla najgorszego dziadostwa. Ale czy to się uda z tym niepokornym ludem? Raczej wątpię...Won parszywe pedalskie zboki leczyć się a nie afiszować na ulicach naszych miast i gorszyć dzieci! Brawo Młodzież Wszechpolska niech te pedały uprawiają swoją gównianą miłość pod pierzyną nie na ulicach Polskich miast, mordy mają wykrzywione nienawiścią do Polaków bo jesteśmy katolikami a te zboki to ateiści, won do Berlina i do Francji tam się gzić. Pełen szacun dla naszej Młodzieży. Brawo. W Katowicach prezydent miasta zakazał marszu MW, sąd pierwszej instancji cofnął zakaz, a sąd apelacyjny podtrzymał zakaz. Lewactwo ma swoje sądy, więc może sobie pozwalać. Pod jednym względem podobał mi się PRL! Trzymał w szafach pedalstwo i nie dal im się wychylić!
 • @Husky
  Ani słowa o tym: LUBLIN: TRWA POLSKO-AMERYKAŃSKI KONGRES „100 LAT WSPÓLNEGO DZIEDZICTWA”(tylko o marszu pedałów)
  13 października 2018 13:54/w Informacje, Polska, Świat Radio Maryja Pod hasłem „100 lat wspólnego dziedzictwa” trwa w Lublinie polsko – amerykański kongres. Jego uczestnicy dyskutują m.in. o tożsamości narodowej Polaków w USA. Do Lublina przybyli polscy i amerykańscy przedstawiciele świata polityki, biznesu i kultury. Dziś goście zza granicy będą zwiedzać poszczególne miasta woj. lubelskiego. Odwiedzą m.in. Łuków oraz Zamość. W planie jest też złożenie kwiatów przed Mauzoleum na Majdanku. Minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński podkreślił, że kongres jest też doskonałą okazją do umocnienia współpracy w zakresie inwestycji. Szalenie ważne jest, żeby nasze relacje polsko-amerykańskie, które są tak doskonałe na poziomie politycznym, na poziomie dyplomatycznym, również na poziomie militarnym, żeby one w tej chwili przeszły na wyższy poziom, ale na płaszczyźnie gospodarczej. Niewątpliwie jest to szalenie ważna rzecz dla woj. lubelskiego, dla samego Lublina, że takie ważne wydarzenie, jak to forum polsko-amerykańskie, odbywa się w niecały miesiąc po podpisaniu strategicznego porozumienia pomiędzy Polską a USA zaznaczył Jerzy Kwieciński. Kongres „100 lat wspólnego dziedzictwa” zorganizował m.in. Katolicki Uniwersytet im. Jan Pawła II w Lublinie. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje prezydent Andrzej Duda. PAP
 • @Husky
  Mocne! Na ulicach Lublina było naprawdę gorąco. ZOBACZ, jak policja interweniowała podczas marszu LGBT.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18wZjhiNS9wLzIwMTgvMTAvMTMvODI1LzQwNi83ZGZhMWIyZTI3MGQ0ZmMyYjFjODU1NzhjOWY1YTYwYS5qcGVn.jpeg
  PIS pokazał w końcu siłę i zdecydowanie...bijąc dziś policyjnymi pałkami ile wlezie Polaków protestujących przeciwko nachalnym i agresywnym zachowaniom pederastów, zboczeńców i innych dewiantów. Od Narodowców wymaga się kultury, a co robi ta hołota LGBT?! Obraża Kościół, hasła, że lepiej nie powtarzać, porozbierani prawie do naga, chamstwo! A po co ten marsz tuż przed wyborami? Prowokacja! Tak nie może być. To karygodne, aby policja ochraniała zwolenników demoralizacji. To działanie przeciwko społeczeństwu. Jeżeli prawo na to pozwala to takie prawo należy jak najszybciej zmienić. Konstytucja Art.18 "Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny...znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej." Tymczasem Policja objęła ochroną i opieką zboczeńców."Tylko głupcy nazywają swawole wolnością." Jeśli nie pogoniono zboczeńców, to PiS, góra Policji to głupcy. Trzeba dbać o moralność publiczną. Terror zboczeńców to przecież Sodoma i Gomora. SODOMA i GOMORA TO NIENORMALNOŚĆ.

  https://www.youtube.com/watch?v=TuTDc9d_9yI&frags=pl%2Cwn ;
 • @kula Lis 67 09:18:05
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19lNzkwNS9wLzIwMTgvMTAvMTMvODI1LzQxMy83ZjYzMTE3Y2ZlZTE0ODU0YTQ5NmIxMTMyYzdkY2M5Ny5qcGVn.jpeg
 • @Husky 21:43:18 Promowanie dewiacji, to upadek cywilizacji.
  Ci wszyscy od pożal się boże "równości" to margines, który pielgrzymuje na te marsze z miasta do miasta. Jak są w Warszawie to potem zaliczą Poznań a potem inne grajdoły. A na największe marsze to 2/3 przybywa z Berlina. To jest chore! Manifestowanie dewiacji seksualnych powinno być zakazane. Nie ma to nic wspólnego z równością wobec prawa. To oni wbrew konstytucji żądają praw należnym rodzinie i małżeństwom. Teraz co, narodowcy pałowani a koderasci, ubywatele, esbcy i tęczowi lewacy traktowani ulgowo? Jednym można, bez adekwatnego odzewu policji, szarpać uczestników wiecu poparcia dla Sylwestra Tułajewa na Placu Litewskim, robić zamieszki i zakłócać legalne zgromadzenie, natomiast inni są traktowani gazem i armatkami wodnymi? Gdzie ta demokracja i równość wszystkich obywateli wobec prawa? Ciekawe jak Brudziński przekona mnie teraz do oddania głosu na któregoś z kandydatów PiS? Mam głosować na partie która wprowadza podwójne standardy, jednym można więcej bo wartości europejskie i obserwatorzy z tvn? Gratuluje strzału w kolano!
 • @Husky 21:43:18
  Najpierw społeczeństwu chrześcijańskiemu od 1050 lat usiłuje się wtłoczyć siłą ideologie żydo-lewacko-libertyńskie, potem wypuszcza się zboczeńców, mówiąc że są nowocześni moralni, następnie przyzwoitych określa się faszystami.
 • @Husky 21:43:18
  O jakiej równości mówią zboczeńcy i ich przyjaciele? PiS miał szansę zyskać poparcie młodzieży-rozwiązując marsz z uwagi na np. zagrożenie dla uczestników jak i osób postronnych. Natomiast prezydent chronił propagujących dewiację i grzech.
 • @Husky 21:43:18
  Wszyscy zatrzymani za zakłócanie przemarszu powinni się tłumaczyć, że chcieli uchronić dzieci przed zgorszeniem a odpowiedzialnym za to jest sędzia, który na to pozwolił.
 • @Husky 21:43:18
  Mieszkańcy Lublina oraz innych miast nie chcą typków w skórzanych majteczkach i piórkami w zadkach. Sprzeciwiamy się obrzydliwości i deprawacji. Ale sądy mają nas w dupie. Kiedy wreszcie sądy będą sądami polskimi? W Warszawie KOD blokujący Marsz Powstania Warszawskiego mógł siąść na drodze marszu, a policja, w strojach patrolowych siedzących na drodze marszu KODwców wynosiła na rękach. W przypadku Marszu "Równości" w Lublinie, na taką blokadę marszu lubelskim (może nie świadomy) Obrońcom PRAWA NATURALNEGO nie pozwolono. Uzbrojona po zęby, wyposażona w armatki wodne, tak jak ZOMO w stanie wojennym, szczelnie otaczała uśmiechniętych, sympatycznych, przywiezionych z całej Polski, uczestników marszu, którym rzekomo brakuje równości - tylko do czego? Jestem Polakiem i nie chcę być molestowany i deprawowany przez zboczeńców, pod jakimkolwiek hasłem by maszerowali. Żądam, żeby nowa konstytucja gwarantowała mi bezpieczeństwo katolickiej wiary. Homopropaganda w natarciu. Policja pałuje normalnych. Zboczeni i ich przydupasy niosą bluźniercze transparenty i patrzą z wyższością. Czekam na ognisty deszcz z nieba. Amen. W Warszawie będzie inaczej "nowocześniej"

  https://www.pch24.pl/patryk-jaki-w-debacie--pozwole-homoseksualistom-wyjsc-na-ulice-,63444,i.html
 • @Husky 21:43:18
  Obrońcom prawa naturalnego nie pozwolono usiąść na drodze marszu "nierównych", a siadać na drodze Marszu Powstania Warszawskiego pozwolono kodowcom, których grzeczna, w Warszawie, policja wynosiła na rękach dbając by kodowcom włos z głowy nie spadł. Brudziński,TVN ośmieszył pana i policję porównując reakcję policji na zadymy totalnych zdrajców i tej dzisiejszej, dlaczego zdrajców i lewaków policja traktowała bardzo ulgowo? brzydko! Przeszczepianie na grunt polski wzorców zachodnich bez refleksji, za to z wyraźnym planowaniem zadymy. Nie taką metodą trzeba u nas uczyć tolerancji, zresztą nie o tolerancję zapewne tu chodzi. Widziałem 14-16 latków które nie maja nic wspólnego z pedałami to takie miski Owsiaka wyrosną kiedyś. Rachunek przesłać tępakowi z sądu apelacyjnego ... Niech płaci za brak wyobraźni ...
 • @Husky
  A mogło być tak pięknie gdyby nie ta skandaliczna decyzja uchylająca zakaz pedałowania. I tu odnoszę wrażenie, że wydająca wyrok jaśnie wielmożna sędzia Ewa Popek z sądu apelacyjnego jest najprawdopodobniej miłośniczką takich pedało-homo-spędów ulicznych. Czyżby prywatnie kręciły ją takie porno scenki w których maszerują w jednym szeregu różnej maści pedały w rurkach wysmarowane wazeliną, lesby z kolczykami w sutkach i na wszystkich wargach w tym sromowych, czy też męskie dziwki przebrane za uliczne lachony z fają między nogami w skórzanych tasiemkach na klacie i czapką ss-mana na durnym czerepie. Kiedyś za komuny dawano nam chorągiewkę biało-czerwoną do ręki i dymaliśmy obowiązkowo co roku na pochód 1 majowy. Ciekawe, czy w obecnych czasach pani sędzia tak ochoczo wciśnie do ręki swojemu dziecku tęczową chorągiewkę i zaprowadzi na marsz zjebów i pedałów. Świat schodzi na psy razem z tym całym wymiarem niesprawiedliwości.
 • @Husky 21:43:18
  Widziałem nagranie całości. To policja pierwsza zaatakowała. Marsz Równości w Lublinie i kontrmanifestacja - pełny przebieg
  https://www.youtube.com/watch?v=DC0JYLGX-Hk
  Marsz Równości i kontrmanifestacja w Lublinie
  https://www.youtube.com/watch?v=jzmxTxuslv8
  Ps..Proszę mi powiedzieć jak policja mogła dopuścić aby na czele marszu znajdował się baner z Godłem Polski na pedalsko-genderowskim tle? Już przez to marsz powinien zostać rozwiązany.
 • @Husky 21:43:18
  Już teraz wiesz kochany Narodzie dlaczego służby mundurowe (wszystkie) dostają co roku podwyżki? Znienawidzony przeze mnie żyd Lenin powiedział "Państwo policyjne to takie w którym policjant zarabia więcej niż nauczyciel". I w tym jednym z nim się zgadzam. A miało być tak pięknie.
 • @Husky 21:43:18
  Parada Równości w Warszawie - relacja (Jaki obiecuje im taką samą) Ulicami Warszawy przeszła 18. Parada Równości. Według organizatorów w Paradzie uczestniczyło ok. 45 tys. osób; według szacunków policji, liczba podana przez organizatorów była kilkukrotnie przeszacowana. Pochód pod tęczowymi flagami przeszedł m.in. Aleją Jana Pawła II, Alejami Jerozolimskimi, ul. Marszałkowską i Aleją "Solidarności". - Ja uważam, że związki partnerskie związane są z prawami obywatelskimi - mówił kandydat PO na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski, który uczestniczył w Paradzie Równości, która przeszła ulicami stolicy. Dziennikarz Onetu przypomniał mu, że za rządów PO ustawa o związkach partnerskich głosami Platformy trzy razy wylądowała w koszu na śmieci. Uważam to za wielkie zaniedbanie mojej partii zaznaczył poseł, dodając, że ma poglądy bardziej liberalne niż większość osób w Platformie Obywatelskiej.

  https://www.youtube.com/watch?v=fO0UZ12HRyM
 • @Husky 21:43:18
  Cała prawda o homoseksualistach w Polsce! Parada równości! Mocny reportaż Marcina Roli!

  https://www.youtube.com/watch?v=TCaiBBkNw0g
 • @Husky 21:43:18
  Czy dalej kochani Rodacy będziecie dawali się ogłupiać i sobą manipulować? W Polsce zasady Machiawellego stosowane są pełną gębą.
 • @Husky 21:43:18
  Od siorbania kutasów i rżnięcia sobie dup na wzajem/zmianę oni mają zlasowane banie masakra.
 • @Husky 20:56:17
  Czy można demokratycznie deprawować dzieci i młodzież dzikimi harcami dewiantów seksualnych, pospolitej chuliganerii i anarchistycznego marginesu społecznego? Czy dobrze jest demokratycznie wspierać antypedagogikę medialną i dziwić się potem zdziczeniu niektórych dzieciaków i młodzieży? Czy zdajemy sobie sprawę z ataku Sił Ciemności na Polskę i Polaków patologiami wyższego rzędu, w ramach rewolty seksualnej? Czy świadomi jesteśmy prawdziwości twierdzenia "O przestrzeniach egzystencjalnych", które głosi, iż patologie wyższego rzędu, generują plagi wyższego rzędu? Oto pytania z serii BYĆ ALBO NIE BYĆ.
 • @Husky 20:56:17
  Dzikie harce dewiantów seksualnych na ulicach naszych miast są śmiertelnym zagrożeniem dla naszych dzieci i młodzieży. Niebezpieczeństwo polega na tym, iż perwersje, zboczenia i dziwactwa seksualne są wyznacznikiem rewolucji erotycznej, seksualnej i hedonistycznej, której ojcami ideologicznymi są demoniczni ateiści Alfred Kinsey (1894 – 1956) oraz mistrz rewolucji kulturowej Herbert Marcus (1898 – 1979). Rewolta ta, zwana polityczną globalizacją rewolucji kulturowej, jest niewidoczna dla przeciętnego człowieka. Na pierwszy rzut oka, wydaje się, że ona nie istnieje. Faktycznie ona istnieje, działa i sieje spustoszenie wśród ludów tzw. Zachodu. Można ją rozpoznać tylko na zasadzie analizy intelektualnej, czyli rozumowej, przy warunku koniecznym, jakim jest niezbędna wiedza historyczna powstawania i kształtowania się neomarksistowskich ideologii tzw. nowej lewicy. Dzisiaj wmawia się nam, że homoseksualizm to norma a jutro będą chcieli nam wmówić, że pedofilia, zoofilia i nekrofilia to nowe standardy współczesnego świata. My naród Polski mówimy stanowcze NIE! dla dewiantów seksualnych. Nikt nam nie jest w stanie zrobić sieczki z mózgu NIKT! Zboki pedalskie won z Polski nie demoralizować nam dzieci, na marsze jechać sobie do szwabów i żabojadów bo Polacy nigdy nie zgodzą się na takie dewiacje, leczyć się zboki a nie uprawiać pedalstwa na ulicach polskich miast, won od Polaków i naszych dzieci szmatławce z tęczowymi piórami w tyłkach. A pan Brudziński niech lepiej zajmie się KOdomitami a nie naszą patriotyczną Młodzieżą walczącą o godność Polski. Dlaczego policja pozwoliła w sobotę na zbezczeszczenie naszego Godła Polski przez zboków?
 • @Husky 20:56:17
  Patryk Jaki w debacie: pozwolę homoseksualistom wyjść na ulicę. Gdy zostanę prezydentem będą mogli manifestować wszyscy. Zgodzę się na manifestację i prawicą, i lewicową powiedział Patryk Jaki, kandydat na prezydenta Warszawy z ramienia Zjednoczonej Prawicy. To kolejna już manifestacja progresywnych poglądów przez rzekomo konserwatywnego polityka. Stanowisko Jakiego nie różniło się od stanowiska większości polityków. W czym Patryk Jaki różni się, jeśli chodzi o sprawy światopoglądowe, od Rafała Trzaskowskiego, kandydata liberalnej koalicji Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej? To pytanie od dawna zadają sobie konserwatywni wyborcy. Jaki zapowiedział już refundowanie in vitro, ogłosił też, iż jego bliskim współpracownikiem zostanie Piotr Guział, znany z udzielania poparcia homośrodowiskom. Teraz zapowiedział, że zezwoli na homoparadę w Warszawie. Podczas debaty kandydatów na prezydenta Warszawy, Jaki został zapytany o to, czy zgodziłby się na marsz homoseksualistów i narodowców ulicami miasta, czy też którejś z tych manifestacji zakazałby. Bez ogródek odpowiedział, że zgodziłby się na obydwie manifestacje, czyli także na marsz tęczowych. Jeśli zostanę prezydentem nie wezmę udziału w ani jednej, ani drugiej manifestacji stwierdził Jaki. Manifestować będą mogli wszyscy. Zgodzę się na manifestację i prawicową, i lewicową dodał. I uzupełnił, że przede wszystkim będzie się koncentrował na podniesieniu jakości życia Warszawiaków. Patryk Jaki robi wszystko, by stracić zaufanie konserwatywnych wyborców. Ile jeszcze czeka nas podobnych deklaracji z jego ust? I czy współpraca z Piotrem Guziałem będzie skutkowała popularyzacją homoseksualizmu w Warszawie? Patryk Jaki powinien odpowiedzieć także na te pytania. Stanowisko Patryka Jakiego nie różniło się od większości kandydatów, poza kilkoma wyjątkami. Marcin Rozenek z SLD zgodziłby się na marsz homoseksualistów, ale zakazałby marszu narodowcom. Nic przeciwko tęczowemu marszowi nie mieli również Rafał Trzaskowski, Jan Śpiewak, Marek Jakubiak czy Piotr Ikonowicz. Najbardziej wyróżnił się Janusz Korwin-Mikke, który stwierdził, że ani narodowcy, ani homoseksualiści nie powinni maszerować ulicami miasta, by nie ograniczać ruchu. Porównał też homoseksualistów z "onanistami i zoofilami", co spotkało się ze sprzeciwem dziennikarzy TVP, TVN oraz Polsatu News.

  Źródło: TVP Info

  Ps...Nie ważne Jaki czy Czaskowski bo taktyka taka sama. Chwali się, że chodzi do Kościoła a jest przeciwko Ewangelii. Warszawa widać domaga się powtórki z 1944r. Patryk Jaki w jednym z wywiadów powiedział, że popiera in vitro!! Jaki jest Jaki? Zawsze wydawał się dziwny. Ta jego pseudo gorliwość w obronie prawdy, zawsze mnie zastanawiała. Szydło wyszło z worka. Dał dowód na to, że wiara w Boga dla niego nic nie znaczy. W Tel Aviv co roku urządzana jest największą homoparada świata. Patryk Jaki musi dostosować Warszawę do przyszłych żydowskich standardów. Żadnej polskości. ŻADNEJ. Aleje Jerozolimskie zobowiązują. Jaki wystąpił z Solidarnej Polski. Duda-bis? A my pozwolimy panu Jakiemu zejść ze sceny politycznej, dla jego, a przede wszystkim dla naszego, dobra Polski i Polaków. Niestety obecna Warszawa to bagno, mieszkają tu karierowicze i złodzieje, którzy zlecieli się do miodu z całej Polski. By tu wygrać trzeba się dostosować. Dlatego Patryk Jaki robi się miękki i obślizły. Patryk Jaki zgadza się zatem aby w Warszawie NIE rodziły się dzieci polskie/akceptacja homoseksualizmu/ i jednocześnie zgadza się, żeby dzieci polskie się rodziły/akceptacja narodowców/. Wiadomo że nawet w dzisiejszym, w miarę homogenicznym narodowościowo społeczeństwie lewicowym Warszawy i Polski rodzi się coraz mniej dzieci. Patryk Jaki zamierza wzmacniać wojnę między lewicą i prawicą przez dopuszczenie wolnej amerykanki. Żeby, jak powiedział, mógł zadbać o dobrą jakość życia warszawiaków, będzie zmuszony sprowadzać takie nacje, które rozmnażają się najszybciej. Nie akceptuje zatem narodowców. Wszyscy wyborcy PiS chcą brać a to 500+, 300+, wyprawkę, dotacje UE, czyli chcą zadłużenia swoich dzieci i wnuków. Problem tkwi w nas samych. Jesteśmy społeczeństwem idiotów albo ludzi bezmyślnych. Jeśli nie pojmujemy, że rząd nie produkuje pieniędzy ani żadnych dóbr, że żeby dać musi innym zabrać i że będzie coraz gorzej, zasługujemy na swój marny los. Wszyscy z wyjątkiem Korwina wyprowadzają sodomski dom publiczny na ulicę. Też mi wybór. O to PiS-owi właśnie chodziło żeby nie było żadnego wyboru. Trzeba poprzeć kandydata, który identyfikowałby się z programem Prymasa Wyszyńskiego: Bóg-Rodzina-Naród.
 • @Husky 20:56:17
  Wnosimy o ustanowienie prawa by każdy policjant dostawał 150-300 zł za noszenie/przenoszenie protestujących zasądzone od tego kogo dźwigali czy jesteś za? Nie mają w zakresie czynności dźwigania i pielęgnowania targowicy. Nadmiar demokracji to anarchia. W USA złodzieja, który okradł młodego mężczyznę z pieniędzy wybranych z bankomatu i nie podporządkował się poleceniom policjanta został skuty i przyciśnięty kolanem do chodnika. Policjant poinformował, że w sytuacji dalszego nie stosowania się do poleceń będzie strzelał.
 • 5* - awansem, jako zachęta do przemyśleń
  kundel,
  jeśli nie zrozumiesz poniższych zależności zawsze będziesz tylko durnym kundlem.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/03/0004e16p71n4nwmh-c317-f3.jpg

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/08/01-kosciol-w-nadarzynie.jpg
  Kościół w Nadarzynie k.Warszawy

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/nr6_6_2011_tusk_natanyahu_opis_850px_1-e1479987151302.jpg

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/9636569-polsko-izraelskie-konsultacje-900-554.jpg
  ________________________________________

  Są jeszcze w Europie normalne kraje, które blokują parady zboczeńców - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/05/24/sa-jeszcze-w-europie-normalne-kraje-ktore-blokuja-parady-zboczencow/
 • @Rzeczpospolita 13:54:13
  Co cie Dariuszu K. z WPS-u upoważnia do założenia, że za pomocą 1,2 kg ewolucyjnego mózgowia które masz między uszami jestes w stanie ogarnąć i zrozumieć rzeczywistość?
  Co?
 • @kula Lis 67 08:39:22
  Z Frasyniukiem czy UBywatelami obchodzą się jak z jajem. Co jest grane?
  srodowiska narodowe potrzebne były jedynie przy urnach ?
 • @kula Lis 67 08:43:31
  Faktycznie dziwnie to wygląda.
 • @kula Lis 67 12:27:29
  Pamiętasz jak jeden z ''profesorów'', co to wyszedł z Oświęcimia na L4 -mianowanych w TVN24 porównał nas do bydła?
  Dzisiaj gramoli się na mównicę jakiś cieć od Merkel i nazywa mnie szarańczą.

  Grzesiu, już za tydzień ta szarańcza cię wpier**li i śladu po tobie nie będzie.
 • @Husky 19:37:08
  Pamiętam. Pzdr!
 • @kula Lis 67 12:49:41
  Czy tym osobom nie powinne być przedstawione zarzuty ?

  https://pbs.twimg.com/media/DpdK9hVW4AEtS9E.jpg
 • @kula Lis 67 12:57:23
  Ten od "PiSowskiej szarańczy" dziś w Głogowie
  Tego tłumu nikt nie zatrzyma

  https://pbs.twimg.com/media/DpeyJ43XUAA4eN7.jpg
 • @Husky 19:42:15
  Ale dużo tych słuchaczy debila żydoukropskiego i złodzieja.
 • @Husky
  Co się dzieje z niebieskim rycerzem? Czyż zszedł z tego świata? czy zaniemógł?
 • @Husky takie pojeby tylko w USA.
  USA: Była kobietą, jest mężczyzną. Chce być psem!
  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/10/a-39.jpg

  Takie rzeczy tylko w Stanach! Urodziła się jako kobieta, teraz jest mężczyzną. Ale najlepiej czuje się jako pies. Tony McGinn to wyjątkowy przykład do czego prowadzą zaburzenia związane z własną seksualnością. 30 letni mieszkaniec Los Angeles urodził się jako kobieta. Zmienił płeć, przynajmniej formalnie, bo nadal posiada żeńskie trzeciorzędowe cechy płciowe. Wyszedł za mąż za mężczyznę imieniem Andrew. Jakby tego było mało Tony twierdzi, że jest psem. Mówi, że było to jego marzenie od dzieciństwa i teraz je realizuje. Jego ulubione zabawy to aportowanie i bieganie po ogrodzie na czterech łapach. Tony twierdzi, że bycie psem i służenie swojemu panu cementuje ich związek z Andrew. Okazuje się, że w Los Angeles jest więcej podobnych do nich dewiantów, którzy czują, że są różnymi zwierzętami. Tony i Andrew regularnie uczęszczają do klubu Pony and Critter Club gdzie spotykają się takie osoby: Presentation Event, Fury at the LA Pony and Critter Jamboree Au

  https://youtu.be/jrRP-iIfyNA

  Presentation Event, Speckles at the LA Pony and Critter Jambo

  https://youtu.be/DR8XUZNMdK8
  źródło: Daily Mail

  Ps.. Była kobietą ale sfiksowała i zrobiła z siebie chłopa. Nie leczone schizy pogłębiają się i chce być toto psem. A głupek był, jest i będzie tylko głupkiem. Dlaczego nie leczą psychicznych tylko promują i pozwalają na samo promocję wszelkim dewiantom? Zapraszamy na Marsze Równości, nasza społeczność z radością powita szacownych zezwierzęconych gości zza oceanu. Kiedyś to takie fanaberie był kaftanik i zastrzyk na początek. Zdrowie psychiczne w USA sprowadza się do aplikacji psychotropów. Dzieci faszeruje się różnym gównem i takie później są efekty. Pieseczki się kastruje ale w tym przypadku … A potem szybciutko do weterynarza, zastrzyk i alulu. Na zawsze. O to konsekwencja tolerancji, zamiast zapisać ją na terapie do psychiatry pozwolono jej na wszystko co tylko chciała…Niestety lewactwo prowadzi do ciężkich chorób psychicznych. Miejscem lewactwa są wiezienia i zakłady psychiatryczne. Musi uważać na Azjatów, bo oni bardzo lubią psy. W sosie słodko-kwaśnym. A na muzułmanów to jeszcze bardziej bo dla nich psy to zwierzęta nieczyste.
 • @Husky 19:39:56
  Zamieszki na marszu sodomitów w Lublinie.

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/10/a-38-1200x630.jpg

  Zamieszki na marszu LGBT w Lublinie

  https://youtu.be/Ro9LjYOGH9c

  Gazowanie uczestników kontrdemonstracji

  https://youtu.be/FouMpjgUjWY

  Komentarze pod video:

  „Takie luźne pytanie czy w przypadku blokad patriotycznych marszów przez KODziarzy i lewaków też stosowano tak zdecydowane metody? Ja sobie przypominam tylko delikatne wynoszenie takich delikwentów i nawet agresywne jednostki zostawały zwyczajnie puszczane przez policję.” Frankorus.

  „Nie wolno nam ustąpić lewicy. Jej celem jest wprowadzenie terroru za pomocą pretekstu dbania o daną grupę społeczną. Dawniej byli to robotnicy. Rzekomo mieli zostać wyzwoleni przez tzw. „dyktaturę proletariatu”. Skutkiem był bezprzykładny terror, który objął także samych robotników. Dzisiaj grupami, których ochrona stanie się pretekstem do zainicjowania aparatu terroru, są m.in. mniejszości seksualne oraz islamiści. Gdy ktoś np. powie prawdę, iż homoseksualizm to zboczenie i dewiacja (co jest prawdą, bo odbyt nie służy do kopulacji), trafi do więzienia. Wyrok więzienia oczekiwać będzie także tych, którzy powiedzą, że terror wywodzi się wprost z Koranu, że Dżihad to nie jest wypaczenie, ale że czerpie swoje źródło z Koranu, gdzie wersetów, w których nawołuje się do tego, byśmy byli mordowani, jest ponad sto. To fakt i każdy może się o tym przekonać osobiście, czytając książki nt. islamu czy same wersety, jak np. sura 9:5. Ale prawda nie ma tu żadnego znaczenia, bowiem ochrona danych mniejszości jest tylko pretekstem do wprowadzenia wspomnianego już aparatu terroru. W Polsce możemy mówić prawdę, ale na zachodzie już niekoniecznie. Bo tam lewica jest najsilniejsza. I nie zadowoli się żadnymi ustępstwami. Dziś we Francji jest zakaz noszenia krzyży dlatego, iż wcześniej społeczeństwo zgodziło się, aby usuwać krzyże z miejsc publicznych, ale wkrótce będą przeszkadzały same kościoły, bowiem ponoć urażają muzułmanów, choć oni mogą swymi modłami blokować centrum miasta. W Niemczech natomiast terror jest już posunięty wyjątkowo daleko, bo można odebrać dziecko bez wyroku sądu przez aktywistów Jugendamtu. I tak niestety się dzieje. To codzienność w Niemczech. Sytuacja na zachodzie jest tak tragiczna, bowiem tamte społeczeństwa godziły się na kolejne ustępstwa. A za nimi były następne żądania. I następne. I następne. Lewica nigdy nie zatrzyma się w swoich żądaniach. Będzie atakowała rodzinę za sam fakt, że tworzy ją kobieta i mężczyzna, bo taki układ może urażać mniejszości seksualne. Nie wolno nam iść na żaden kompromis. Nawet najmniejszy. Każde ustępstwo daje im tylko siłę. Z każdym krokiem wstecz utrudniamy powrót do normalności. Pamiętajmy ten schematy działania. Aparat terroru wprowadzany pod pretekstem obrony praw danych grup społecznych.” Powiedzmy sobie prawdę przyjacielu. „W „Wiadomościach” TVP kontrmanifestanci zostali jednoznacznie określeni jako bandyci.” – Frankorus


  „Naukowcy z American College of Pediatricians (Amerykańskiego Kolegium Pediatrów-AKP) ogłosili wyniki długoletnich badań ws tożsamości płciowej. Zaprzeczyli ideologii gender i stwierdzili, że zaburzenia tożsamości płciowej maja charakter psychiczny, nie są wrodzone i nie mają związku z ciałem danej osoby. Stwierdzają również, że zaburzenia u dzieci są skutkiem ideologii gender. Pokazują one, że istotny wpływ na rozwój i utrzymywanie się takich problemów mają czynniki społeczne, rodzinne psychopatologie oraz presja ze strony mainstreamowych i społecznościowych mediów.
  https://www.acpeds.org/the-college-speaks/position-statements/gender-ideology-harms-children”
 • KOMUNIKAT SZTABU KRYZYSOWEGO
  Chmara szarańczy rozprzestrzeniła się na niemal cały kraj. Jeszcze tylko niektóre bastiony heroicznie stawiają czoła pladze strząsając z drzew całe roje. Ekolodzy twierdzą, że to jednak koniec i nie będzie tak jak było.

  https://pbs.twimg.com/media/DpobpQ1XoAomRFk.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej