Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
962 posty 30205 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Bestie !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Izraelski żołnierz daje się napić wody palestyńskiej kobiecie Ghalya Abu-Rida. Chwilę po zrobieniu tego zdjęcia strzelił jej w głowę z odległości 1m. Zdjęcie miało posłużyć do propagandy o humanitaryzmie izraelskiej armii.

 Kobieta tylko odmówiła opuszczenia swojego domu.

 

               
 
Żydostwo, to największe zło na Ziemi!!!
 
Od tej potwornej zbrodni minęło 4 lata,ale nadal to zdjęcie służy Izraelskiej armii jako fakt i dowód dobrego traktowania palestyńczyków na okupowanym terenie
 
W chwili popełnienia tej zbrodni Ghalya Abu-Rida miała 74 lata i była praktycznie osobą niewidzącą
 
http://www.libertyfighters.uk/uk/israeli-soldier-gives-74-year-old-palestinian-woman-water-then-shoots-her-in-the-head/
https://www.middleeastmonitor.com/20150120-israeli-soldier-gives-74-year-old-palestinian-woman-water-then-shoots-her-in-the-head/
 

 

KOMENTARZE

 • Marsz żywych
  I przyjeżdża prawie całą ichniejsza bezpieka, prez Rywlin pluje na Polskę i Polaków, że jesteśmy złodziejami i mordercami Żydów, a prezydent Dudą nic nie słyszy i stawiają go w 2 szeregu do zdjęcia. Brawo!!!!
 • Co ci odwalilo piesku?
  Gryziesz rękę co ci daje jeść?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:28:46
  Nierzetelny płatnik, a żyć trzeba
  8-)))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:28:46
  Też się zastanawiam...a może to początek nawrócenia?
 • @trybeus 21:39:21
  /Też się zastanawiam...a może to początek nawrócenia?/
  Nic podobnego! To tylko fałszywa flaga.
 • @hamurabi 22:36:59
  A na co się mam niby nawrócić.
  Jestem katolikiem i do końca swych dni nim będę
 • @Husky 22:44:07
  To że jesteś katolikiem to jeszcze nic nie znaczy. Bądź Polakiem.
 • nie do wiary
  moderatorze jakiś wstrętny antysemita zhakował konto naszego koszernego Huskiego natychmiast zablokuj to konto
 • @Husky
  Syria: ostatnia "awantura USA na Bliskim Wschodzie" przegrana. Prezydentowi Syrii Baszarowi Asadowi nic już nie grozi, a więc Stany Zjednoczone powinny zaprzestać interwencji wojskowej w sprawy tego kraju napisał dziennikarz National Interest Doug Bandow. To nic innego jak przyznanie się do winy, i mówi to wysoki urzędnik amerykański, to ich całkowita klęska. A tutaj cały artykuł

  nationalinterest.org/feature/america-must-realize-it-has-no-say-syrias-future-

  Ps...Stany są tutaj tylko pikolakiem do wykonywania rozkazów. Zaangażowanie w Syrii i stworzenie ISIS nie było przecież interesem amerykańskim, to jasne. Było elementem polityki Izraela który właśnie podkulił ogon po zainstalowaniu przez Syryjczyków S-300 (czyli pewnie tak naprawdę S-400). Zginęło 15 żołnierzy rosyjskich ale rozwiązało to ręce Putinowi i skutecznie zgasiło Izrael. Na użycie F-35 nie pozwoli lobby nawet silniejsze od AIPAC czyli amerykański kompleks militarno-przemysłowy który może ponieść wielomiliardowe straty eksportowe w przypadku prawdopodobnej kompromitacji ich najnowocześniejszego uzbrojenia w konfrontacji z techniką rosyjską. Sprawa jak widać po kilkutygodniowym już paraliżu izraelskim jest poważna bo Izrael chętnie by pewnie użył swojego lotnictwa gdy Irańczycy spokojnie instalują się w Syrii ale bez zgody Lockheeda nie zrobi tego. Uszkodzenie w lutym przez 40-letnią Wegę najnowszego F-35 dało do myślenia, stąd zresztą zasłanianie się rosyjskim Ił-em w ostatnim ataku.
 • Kundel, jestem ciekaw jak długo będziesz właścicielem swoich jąder?
  kundel,
  nie obawiasz się, że twoje polityczna ekwilibrystyka pozbawi cię jąder?

  Potępiasz Żydów, na piedestał wynosisz PiS, który pomoc Izraelowi stawia za cel główny uprawianej polityki

  https://www.youtube.com/watch?v=G7t5oANqOYk

  https://www.youtube.com/watch?v=WBeVEyn0Gz8 (od 4 min.)

  Kochasz żydo-katolicki Kościół, a ta instytucja mówi otwarcie: antysemityzm, antyjudaizm jest grzechem:

  https://www.tvp.info/35926128/abp-gadecki-antysemityzm-to-grzech-kazda-taka-wypowiedz-do-tej-kategorii
 • @Rzeczpospolita 13:07:13
  Rabinie z Otwocka
  W domu wszyscy zdrowi?
  Tak pytam
 • @Husky 13:09:30
  W moim tak.
  Ale w twoim z pewnością nie - przede wszystkim twój czerep jest jak latryna.
 • @kula Lis 67 11:16:23
  Piszę Pan że to nie było w interesie Ameryki wiec Izraela. Pytanie co kto rozumie poprzez USA i jej polityke zagraniczną kierowaną przez tajne stowarzyszenia i roznej masci organizacje typu think-thanki i inne.. Co kto rozumie poprzez Izrael, Wielka Brytanie czy Rosję.

  Ogolnie rzecz ujmując trzeba się zastanowić czym i w jakim celu jest Izrael i czy Państewko utworzone w 1948r mogłoby samo z siebie konkurować z arabami majacymi wieki historii, a w tej chwili rowniez słowianami (euroazja) dysponujac jednym z najlepszych wywiadów na swiecie (domyslam sie nawet czemu) oraz sprzetem militarnym w dodatku podporzadkowujacym sobie mocarstwo USA. 3 Rzesza przestała istnieć, powstał Izrael. Moim zdaniem Izrael jest tym samym dla afryki i azji oraz calego swiata czym Niemcy dla Europy oraz swiata w 20W to kontynuacja wielkiej geopolitycznej rozgrywki trwajacej kilkaset lat.

  Ja nie wiem czy Izrael nalezy traktować jako podmiot prawa miedzynarodowego czyli państwo, a nie narzedzie wielkiej globalnej geopolityki. Mocodawcy sa w Londynie i Zurychu - to koń trojański.

  Z Izraelem jest podobnie tylko na innej płaszczyźnie jak z ISIS "nie wiadomo skąd i jak to powstało" zeby utworzyło instytucje działajace w ramach panstwa , skoro reszta Państw zamiast powstawać upada przez kolorowe rewolucje,wojny i zaprowadzanie demokracji oraz porządku przez swiatowego żandarma pod egidą ONZ.

  Ja osobiscie radziałbym ambitnym analitykom z zewnatrz by nie dzielić globalnej rozgrywki geopolitycznej na Państwa i regiony, ale spojrzec na to w duzo szerszym ujęciu zagadnienia, gdy bedziemy oddzielnie rozpatrywać Izrael/USA/ISIS/AL-KAIDE/ TALIBÓW/ SAUDÓW/GB/SZWAJCARIE/Rosje i Chiny to nic z tego nie zrozumiemy.
 • @CIApy 18:52:57
  5* za komentarz

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej