Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
962 posty 30205 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Katastrofa ekologiczna

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Musimy wygrać te wybory i zmobilizować wszystkie pozytywne siły, i strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa pisowską szarańczę.W niedzielnych wyborach Polacy wybiorą między „wolnością” a „brakiem wolności”.

Schetyna !
Czy musisz co chwila udawadniać że jesteś bucem,burakiem,bezmózgiem ?
Schetyna,  po waszych rządach to nawet szarańcza by zdechła z głodu.
Już Cesare Lombroso, włoski psychiatra, twórca pojęcia antropologii kryminalnej uważał że cechy fizyczne, antropometryczne. potrafią wyodrębnić ludzi że skłonnościami przestępczymi. W przypadku, Grzesia Dyndały to potwierdza teorię.
 
 

                

  

To za czasów III-Rzeszy dzielono społeczeństwo nad podludzi i nadludzi.Gdzie jest komisja europejska, komisja wenecka, Franz i spółka ? Czy to znów podwójne standardy, jedni mogą, jeśli jest to na ręke Niemcom inni nie mogą ?

Bydło poselskie z lewej strony sali zagraża sejmowi, posłom i polskim instytucjom. To nie są żarty!  W swej nienawiści, opętaniu i zbydlęceniu ci szaleńcy są zdolni do wszystkiego, nawet do zbrodni. Będą atakować, pluć, wyzywać, niszczyć wizerunek na arenie międzynarodowej Rzeczpospolitej... Bo nie mają nic do zaoferowania już. Dziwię się że jeszcze jest tylu tępych ludzi co głosują na tych zdrajców i złodziei 


Czaskoski pytany o szarańczę stwierdza- "Nasi wyborcy mówią nam, że mówimy zbyt intelektualnie. Dlatego szukamy prostego języka".
Jeszcze prostszego niż to co teraz? Czyli zaczną szczekać, warczeć i wyć.


KOMUNIKAT SZTABU KRYZYSOWEGO
Chmara szarańczy rozprzestrzeniła się na niemal cały kraj. Jeszcze tylko niektóre bastiony heroicznie stawiają czoła pladze strząsając z drzew całe roje. Ekolodzy twierdzą, że to jednak koniec i nie będzie tak jak było.

            

 

 

 

ps.

A po wyborach da się łopaty tym z PO i N i pójdą do pracy przy Mierzei Wiślanej.

           

 

 

KOMENTARZE

 • Wysłał bym ich
  - na Syberię.

  https://histmag.org/grafika/thumbs/zakuwanie-w-kajdany_550x287_thb_420638.png
 • @Talbot 20:12:22
  język przeintelektualizowany powiada Czereśniak, ale jak oni to zrobili...?

  https://pbs.twimg.com/media/DpphtpNWwAAC5Ja.jpg
 • @Talbot 20:12:22
  "wysłałbym" pisze się razem.
 • @Husky 20:35:20 Ale żeby z matecznika Grześka taki pocałunek śmierci?!
  Ten list wojewody Schetyna zapamięta na długo. "Widzę człowieka moralnie zdegenerowanego".

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15397146441d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  Zwracam się do wyborców, aby nie głosowali na tzw. Koalicję Obywatelską, ugrupowanie utworzone przez Grzegorza Schetynę, który jest politykiem nie służącym wspólnemu dobru, jest politykiem chroniącym interesy oligarchii - napisał w liście otwartym były wojewoda wrocławski, Janisław Muszyński, który w dalekiej przeszłości zatrudnił Schetynę jako swojego asystenta. -Byłem przekonany, że jest uczciwym i wartościowym człowiekiem - dodał. Podczas sobotniej konwencji regionalnej Koalicji Obywatelskiej w Poznaniu lider PO Grzegorz Schetyna mówił, że w najbliższych wyborach Polacy wybiorą między "wolnością" a "brakiem wolności".

  Musimy wygrać te wybory i zmobilizować wszystkie pozytywne siły i strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa PiS-owską szarańczę stwierdził szef PO.

  Były wojewoda wrocławski i obecny prezes Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego Janisław Muszyński, w liście otwartym do Schetyny napisał, że wyraża "głębokie oburzenie i przerażenie" w związku z wypowiedzią, w której "Polacy popierający PiS zostali nazwani 'szarańczą', którą należy 'strącić'”. Zwracam się do wyborców, aby nie głosowali na tzw. Koalicję Obywatelską, ugrupowanie utworzone przez Grzegorza Schetynę, który jest politykiem nie służącym wspólnemu dobru, jest politykiem chroniącym interesy oligarchii napisał Muszyński.

  W liście podkreślił również, że jako wojewoda wrocławski zatrudnił Grzegorza Schetynę jako swego asystenta. Muszyński był wówczas – jak pisze – przekonany, że Schetyna jest "uczciwym i wartościowym człowiekiem". Dzisiaj widzę człowieka i polityka moralnie i mentalnie zdegradowanego, niegodnego pełnienia jakiejkolwiek funkcji publicznej napisał były wojewoda wrocławski.

  Zobacz obraz na Twitterze
  https://pbs.twimg.com/media/DppA6AMXgAE11wy.jpg

  Ps..W końcu ludzie z ich otoczenia zaczynają rozumieć, co to jest za towarzystwo! No co na to nasz niebieski rycerz?
 • @Husky 20:35:20
  https://pbs.twimg.com/media/DppGTirX4AAk7l8.jpg
 • @Husky 20:35:20 czy wiesz, że..
  https://pbs.twimg.com/media/DppNLAJW4AIr5Rz.jpg
 • @Husky 20:35:20
  https://pbs.twimg.com/media/DppQoXtWwAAU_XG.jpg
 • @kula Lis 67 20:49:47
  Podziękujmy mafijnym organizacjom za to co zrobili dla nas, co zrobili dla Polski. Mamy szanse na pozbycie sie wszelkiego robactwa 21.10.18, ktore niszczy zdrowe polskie drzewa.


  https://pbs.twimg.com/media/Dppl6FWU8AAja9W.jpg
 • @kula Lis 67 20:50:35
  Największym syfem w nadchodzących wyborach jest to, że duże szanse na zwycięstwa mają tak skompromitowane postaci jak Nitras, Zdanowska, Majchrowski czy Adamowicz.
  Trzaskowskiego nie liczę, bo Warszawa ma syndrom sztokholmski i kocha swoich oprawców.
 • @kula Lis 67 20:56:27
  Zdrajcy i złodzieje w Polsce to ok. 20% obywateli III RP, w niektórych miejscach (WarszAviva, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Poznań) jest ich więcej. Dodać do tego ogłupionych przez TVN i Polsat - i jest duża szansa na wygranie wyborów w tych miastach przez PO
 • @Husky
  Gazowo-elektryczne bomby pod Jasną Górą. Grube miliony za płonące autobusy.

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15397121201d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
  Tekst autorstwa Adriana Stankowskiego "Gazowo-elektryczne bomby pod Jasną Górą" opublikowany w "Gazecie Polskiej" 3 października przyciągnął jak magnes uwagę częstochowian. Nakład "Gazety Polskiej" z artykułem o "płonących autobusach" rozszedł się w Częstochowie niemal w mgnieniu oka. Ze względu na ogromną popularność - i istotę problemu, który porusza - zdecydowaliśmy się opublikować go w całości na naszych stronach. Wywodzący się z SLD prezydent Częstochowy dopuścił do ruchu 40 łatwopalnych autobusów miejskich o niesprawdzonej konstrukcji, czym naraził mieszkańców miasta na niebezpieczeństwo. Na skutek podejrzanej transakcji miasto najprawdopodobniej straci blisko 100 mln złotych i wszystkie pojazdy. W piątek, 30 kwietnia 2017 roku, autobus częstochowskiego MPK linii nr 11 stanął w płomieniach. Kierowca wcześnie zauważył dym, natychmiast zatrzymał autobus i zdołał wyprowadzić pasażerów. Szybkość reakcji zapewne wynikała również z faktu, że był to już trzeci pożar autobusu tego typu. Choć te fakty władze Częstochowy próbowały skrzętnie ukrywać przed opinią publiczną, nowiutkie Solbusy szybko zyskały złą sławę i przydomek: zapalniczki. Pomimo szybkiej interwencji straży pożarnej pojazd spalił się doszczętnie. Samą akcję gaśniczą strażacy wspominają jako wyjątkowo trudną. Bowiem autobus ów to niespotykana na świecie hybryda o napędzie elektryczno-gazowym, więc płonący jak pochodnia pojazd może w każdej chwili eksplodować. Zwłaszcza że pod wpływem żaru rozszczelniają się zbiorniki z gazem. Po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia cztery zastępy straży pożarnej zdołały wreszcie ugasić ogień, ale 40 nowiutkich autobusów hybrydowych (minus jeden spalony), dopiero co zakupionych przez władze miasta i prezydenta Krzysztofa Matyjaszczyka, zostaje wycofanych z użytkowania i zapewne już na miasto nie wyjedzie. Tymczasem one w ogóle nie powinny znaleźć się na ulicy.

  Kupię skodę na wodę…

  A miało być tak pięknie. MPK w Częstochowie otrzymało niemal 66 mln złotych na zakup autobusów w ramach realizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska programu „Gazela”. W 2016 roku miasto kupiło 40 autobusów Solbus o hybrydowym napędzie gazowo-elektrycznym. Częstochowa miała być pionierem, bo żadne z polskich miast nie zdecydowało się wcześniej na taki zakup. I nie tylko polskich, bo zamówiony autobus jest prototypem. Napędu elektryczno-gazowego nie stosuje się nigdzie na świecie właśnie ze zględu na niebezpieczeństwo pożaru i eksplozji zbiorników z gazem. Podobnie w mieszkaniach nie wolno krzyżować instalacji gazowych z elektrycznymi.

  Już w listopadzie 2015 roku podczas jazdy testowej spłonęła przegubowa hybryda Solbusa (skonstruowana wyłącznie dla Częstochowy). Pomimo pożaru prototyp błyskawicznie uzyskał homologację, na którą w opinii ekspertów należałoby poświęcić minimum pięć lat badań, tym bardziej że producenci podzespołów nie zgadzali się na użycie ich w pojazdach wymyślonych przez miasto. Dlatego też na przykład prądnice i silniki gazowe znaleziono w Czechach, komputery w Kanadzie, a superkondensatory w Korei. Zbadano za to poziom hałasu, jaki wytwarzała nowa konstrukcja, i okazało się, że już tylko z tego powodu autobus nie powinien zostać dopuszczony do ruchu. Pomimo absurdalności całego pomysłu dotyczącego napędu gazowo-elektrycznego, braku należycie przeprowadzonych badań i testów, oraz pierwszego poważnego pożaru władze Częstochowy podpisały umowę na dostawę 25 autobusów 12-metrowych oraz 15 autobusów przegubowych, 18-metrowych.

  Zapalniczki

  Autobusy dostarczono do Częstochowy w iście stachanowskim tempie i już w styczniu 2016 roku zaprezentowano ów cud techniki. Prezydent Krzysztof Matyjaszczyk z dumą rozpływał się, jak bardzo innowacyjnym miastem jest Częstochowa i jak odważny jest projekt zakupu autobusów z napędem, jakiego nie używa nikt na świecie. Szczycił się troską o czyste powietrze i komfort pasażerów. Szybko okazało się jednak, że autobusy są nowoczesne tylko z nazwy. Bywały dni, kiedy tylko kilkanaście mogło wyruszyć z bazy, reszta była niezdolna do jazdy. Często pojawiały się usterki kondensatorów i wycieki płynów. W sierpniu 2016 roku doszło do kolejnego pożaru autobusu (już kursowego). Władze Częstochowy starały się to ukryć, nazywając pożar „zadymieniem”. „Gazeta Polska” dotarła jednak do pisma Państwowej Straży Pożarnej, w którym incydent sklasyfikowano jako „pożar mały”. Rzeczywiście ogień udało się zdusić w zarodku, ale przecież każdy pożar na początku jest „mały”. To wtedy hybrydowe Solbusy zaczęto nazywać „zapalniczkami”.

  Dostawca za jeden uśmiech

  Zupełnie zdumiewający i mocno podejrzany jest również model biznesowy przyjęty dla całej transakcji. Dostawę 40 autobusów o wartości 66 mln złotych powierzono firmie Lider Trading sp. z o.o. o kapitale zakładowym 2,8 mln złotych, a więc niepokrywającym nawet w małej części zobowiązań gwarancyjnych i serwisowych wynikających z dostawy autobusów. Spółce, która formalnie startowała przez ostatnie lata w przetargach, a faktycznemu producentowi – znajdującemu się od dawna w stanie upadłości Solbusowi – jedynie zlecała montaż pojazdów. W takiej konfiguracji biznesowej i wobec gigantycznej odpowiedzialności gwarancyjnej za płonące cacka stało się to, co stać się musiało. Lider Trading, dostawca autobusów-zapalniczek, postawiony został w stan upadłości. Miasto odzyskało co prawda niewielkie pieniądze z tytułu niewykonanych napraw, ale jest to kropla w morzu wydatków. Kolejne roszczenia Częstochowa może kierować… na Berdyczów. Podobne kłopoty mogą mieć także Warszawa i Kraków. One również były kontrahentami upadłej spółki.

  Mistrzowie biznesu

  Katastrofa zbliża się nieuchronnie. O pieniądze postanowił upomnieć się NFOŚiGW, który finansował zakup autobusów, a nie nieruchomości stojących w zajezdni. Jest więc zobligowany do odzyskania tych milionów. Razem z odsetkami kwota, którą Częstochowa będzie zmuszona zwrócić, wyniesie zapewne blisko 100 mln złotych. Stosowne pisma mają dotrzeć do częstochowskiego ratusza w najbliższych dniach. Rachunek końcowy wyniesie zatem zapewne około 100 mln na minusie plus bezwartościowa eskadra zagrażających życiu ludzi pojazdów. Eksperci niezwykle sceptycznie wypowiadają się o jakiejkolwiek możliwości ich technicznej modernizacji i należy się liczyć z koniecznością (i kosztem) ich złomowania. Odpowiedzialnymi za ten stan rzeczy są zarówno prezydent miasta Krzysztof Matyjaszkiewicz, który do grona najbliższych współpracowników dobrał zasłużonych towarzyszy z SLD, jak i prezes MPK Roman Bolczyk (za PRL-u był prokuratorem wojskowym, a ostatnio szefował również sądowi partyjnemu w śląskim SLD). Z kolei przewodniczącym Rady Nadzorczej MPK był Mirosław Soborak, do niedawna wiceprezydent Częstochowy, z zawodu prawnik z aplikacją sędziowską, który dwa tygodnie temu został wyrzucony z tego stanowiska za spowodowanie wypadku i potrącenie dziecka (który po wielu godzinach od zdarzenia miał zawartość alkoholu we krwi około 1 promila) oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia.

  Czy leci z nami prokurator?

  Wszelkie okoliczności tej bulwersującej sprawy powinny być przedmiotem wnikliwej analizy prokuratorskiej – obecny włodarz Częstochowy rażąco naruszył zarówno zasady bezpieczeństwa pożarowego, jak i elementarne zasady bezpieczeństwa finansowego (obawiam się, że także uczciwości). A do tego doprowadził do znaczącej straty w budżecie mieszkańców Częstochowy.


  Ps...Matyjaszczyk na festynach wyborczych powinien zapalniczki rozdawać, byłby to bardzo adekwatny gadżet!
 • @kula Lis 67 20:56:36
  Niestety w Warszawie dużo jest przyjezdnych. Nawet Kataryna, ta słynna "prawicowa" blogerka, napisała, że rejestrujący się w urzędzie wyglądają jak przywiezieni autokarem. Tak niestety jest!
 • @Husky 21:07:05
  Z wyglądu i zachowania Schetyna jest PROSTAKIEM! On nawet na sołtysa się nie nadaje...I tylko pomyśleć, że TAKI KTOŚ, mógł w wyniku szantażu na TUSKU zostać marszałkiem sejmu, TAKI RZECZY, na szczęście były możliwe w POLSCE, tylko w czasie rządów PO/PSL. Przypominam i podkreślam, że w czasie mianowania prokurator jeszcze przez ponad pół roku, "chciał udowodnić" to co wszyscy wiedzieli, że to tylko przestępca w tym przypadku dochodzenie dotyczyło HAZARDU.
 • @Husky 21:07:05
  Ten urząd przeżywa istne oblężenie! Setki wyborców dopisują się już od tygodnia. Z informacji przekazanych przez naczelnik delegatury urzędu m.st. Warszawy Beaty Kaciubskiej-Mielnik wynika, że urząd dzielnicy Praga-Północ przeżywa prawdziwe oblężenie. Jak się okazuje, do stałego rejestru wyborców dopisało się tam już 770 osób. W poprzednich wyborach samorządowych – było to około 200 osób, które zgłosiły chęć dopisania. „Szturm na urząd zaczął się w ubiegłym tygodniu” - ujawnia Kaciubska-Mielnik.
  Okazuje się, że jest „zdecydowanie więcej niż przy okazji poprzednich wyborów samorządowych”.

  - Do sierpnia tego roku w tym rejestrze zapisanych było tylko 28 osób – wyjaśnia naczelnik delegatury urzędu m.st. Warszawy.

  Wniosek o dopisanie do rejestru wyborców składają osoby, które chcą oddać głos w Warszawie, ale nie są tu zameldowane. Do wniosku powinno być dołączone oświadczenie podpisane przez właściciela lub najemcę lokalu, z którego wynika, że dana osoba rzeczywiście mieszka w Warszawie i kserokopia dowodu osobistego.

  - My jako organ możemy dodatkowo żądać jakiegoś uprawdopodobnienia tego faktu np. rachunków za gaz, za telewizję, albo PIT-ów. Bo zdarza się, że wydajemy decyzję odmowną - podkreśliła.

  Zaznaczyła, że w poprzednich wyborach samorządowych nie było dużego zainteresowania dopisywaniem się do list wyborczych.

  - To było może 150-200 wniosków - stwierdziła. Jej zdaniem, za wzrostem zainteresowania może stać nagłośnienie tematu wyborów w mediach.

  Choć dopisywać się do rejestru można przez cały rok, prawdziwy „szturm” zaczął się w ubiegłym tygodniu.

  - Dzisiaj obsłużyliśmy 280 osób, wczoraj ponad 300. My taką sytuację nazywamy: „wszystkie ręce na pokład”. Kolejka nie utworzyła się tylko dlatego, że wczoraj mieliśmy otwarte 6 okienek. Muszą nam pomagać pracownicy zajmujący się na co dzień rejestracją pojazdów, bo nie dajemy rady rozpatrywać tych wniosków – powiedziała naczelnik delegatury urzędu m.st. Warszawy.

  Jak się okazuje, podobna sytuacja jest także w innych warszawskich urzędach.

  - Warszawa daje duże możliwości zatrudnienia i mnóstwo osób tutaj przyjeżdża i mieszka, ale niekoniecznie chce się tu meldować. Niektórzy rozliczają się w swoich miastach, a mimo to chcą mieć wpływ na to, kto rządzi miastem. Taka osoba ma tylko jedno wyjście: dopisać się do rejestru – powiedziała naczelnik delegatury urzędu m.st. Warszawy.

  Ps...Młodzi, wykształceni z większych ośrodków miejskich? Żeby to nie było tak jak w 2010 r, gdy "wybrali" Komorowskiego. Wydawali wtedy zaświadczenia PO-wskim turystom, którzy głosowali we wszystkich nadmorskich gminach. No, bo kto by tam sprawdził kto ile razy oddał głos. To widać słychać i czuć krecią robotę PO. Jak PiS tego nie zakwestionuje to o wygranej w stolicy niech zapomną. Warszawa nadal będzie POszkodowana przez mafiozów z PO.
 • @kula Lis 67 21:12:10
  Martwi mnie to że nasz przyjaciel milczy w sprawie wyborów jak zaklęty.
  Trzy lata temu tuż przed wyborami prezydenckimi i parlamentarnymi snuł wizję łomotu PIS i jego kandydata.
  Dziś już nie pisze analiz
  Czyżby czuł pismo nosem że wpier..l będzie okropny
  pozdrawiam
 • @kula Lis 67 21:12:10
  3 lata PIS u władzy prezentują się tak:

  -Najwyższy rating w historii
  -Najniższe bezrobocie w historii 3,8%
  -Najmniejsze ubóstwo w historii
  -Odsetki od obligacji na takim samym poziomie jak USA
  -Najwyższy wzrost PKB w UE 5,2%

  Wg PO to efekt koniunktury, czyli zrobiło się samo 8-)))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DppMgIyXUAA-xWK.jpg
 • Połączmy
  Nasz wysiłek
  Zjednoczmy wszystkie siły
  Ojczyzna,. Ojczyzna czeka na ciebie
  Towarzyszu miły!
  Towarzyszu miły!!
  Towarzyszu miły!!!
  (Dezerter, stare czasy)
 • @kula Lis 67 21:19:43
  Masakra co ta Stokrotka wyprawia, kłamie, oszukuje, zadaje pytanie i sama sobie odpowiada i krzyczy na gościa.
  PatrykJaki był mega spokojny i opanowany mimo, że jędza kłamstwami chciała Go wyprowadzić z równowagi, ale jej się nie udało i jeszcze bardziej się pluła.
  ps.
  a mnie jest szkoda lata

  https://pbs.twimg.com/media/DpKj8EuX4AEvKNw.jpg
 • @zbig71 21:31:40
  PiS na koniec kampanii, obrał świetną acz ryzykowną metode - drwina z przeciwnika politycznego.
  Świetna-bo skuteczna. Ryzykowna-bo działa jedynie, kiedy przeciwnik napina się i pieni.
  Co więc robi przeciwnik? Napina się i pieni!

  Taki przeciwnik to skarb!
 • @Husky 21:32:10
  No weź kurwa, na chuj ją wklejasz. Ta woda to już ledwo zipie po Stoktotce.
 • @Husky 21:58:56
  Jeśli pójdę na wyroby, to lista nr 7, Ruch Narodowy
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:49:16
  ""wysłałbym" pisze się razem."

  Racja -needlessly kliknąłem spację...
 • @zbig71 23:46:04
  Dobra i trafna decyzja
 • @kula Lis 67 21:19:43
  Wybory w sejmikach wygra zdecydowanie PIS.
  Łżemedia oczywiście zakręcą wynikami tak, że będą podawać ilość mandatów zamiast procentów. Jeśli PO wygra w jakimś dużym mieście będą grzać jak to PiS przegrał.
  Dlatego ważne jest - iść na wybory i nie dać im wygrać w 1 turze.
 • @Husky 21:32:10
  Technik weterynarz Monika Olejnik (od stanu wojennego: dziennikarz) jest człowiekiem, który wierzy WIERZY, ŻE BĘDZIE JAK BYŁO. Wierzy, że to, co się jej zdaje to prawda. Wierzy, że to o czym marzy to realny świat. Ogólnie: postać mocno infantylna.
 • @Husky 21:32:10
  Pan Patryk jaki wypadł znakomicie, prawda przeciw kłamstwu, Olejnikowa ze stertą papierów a pan Jaki wszystko z głowy z uśmiechem i na luzie, a Olejnikowa wyglądała jak czarownica i była bezradna warto obejrzeć. Olejnik atakowała Jakiego jak jastrząb tylko nieudolnie to jej wychodziło ! Po prostu była nie przygotowana merytorycznie a nienawiść z jej strony po prostu szalała! Trzeba przyznać, że Jaki zaorał stokrotkę równo z mułem bo prawie sobie tych blond kudłów nie wyrwała z głowy ukrywając zdenerwowanie..Duży plus. Ja bym nie wytrzymał i zjebał esbeckiego babiszona.
 • @Husky
  nie podniecaj się tak bo jeszcze żyłka ci pęknie napewno będziecie rządzić na razie koalicji popisraelskiej nic nie zagraża
 • @Husky 20:35:20
  Panie ministrze Jaki, pana kompleksowość w planowaniu prezydentury jest nieosiągalna przez Czaskowskiego, zważywszy, że główny pana konkurent nie zna k.p.a., co potwierdził w dniu wczorajszym podczas porannej konferencji, twierdząc, że wydawane decyzje przez ministerstwo, którym kierował były techniczne. Dodam, że może te decyzje były tylko teoretyczne (nie mylić z merytorycznymi ), analogicznie jak polskie państwo do roku 2015.
 • @Husky 20:35:20 co na to nasz niebieski rycerz&consortes?
  "Chujowy rząd Donalda Tuska". Tak marszałek z PO oceniał partyjnych kolegów - NOWE TAŚMY...

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15397752641d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  "Powiem ci jedną rzecz. Ja im strasznie współczuję. Oni w strasznie chujowym rządzie pracują" - mówił marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz z PO na rozmowie nagranej przez słynnych "kelnerów". TVP Info i TVP Szczecin ujawniły kolejne taśmy! W rozmowie ze Stanisławem Gawłowskim, sekretarzem generalnym PO, i biznesmenem Krzysztofem Kwapiszem, marszałek Geblewicz nie owijał w bawełnę.

  OLGIERD GEBLEWICZ: (...) Powiem ci jedną rzecz. Ja im strasznie współczuję. Oni w strasznie chujowym rządzie pracują. (śmiech)

  GŁOS NIEROZPOZNANY: Niestety masz rację kurwa.

  OLGIERD GEBLEWICZ: Naprawdę, ja bardzo. Wiadomo, że my (...)

  STANISŁAW GAWŁOWSKI: Friendy?

  OLGIERD GEBLEWICZ: Friendy. Ale z Elą. Naprawdę bardzo ją lubisz, i ja już nie raz jej to mówiłem. Znaczy, problem polega na jednej rzeczy. Mianowicie na tym, że to są ludzie, którym się coś chce, a natrafiają na taką rzecz, z którą ja bym sobie nie dał rady intelektualnie. Ja bym pierdolnął drzwiami. Znaczy ja bym popracował 3 tygodnie w tym rządzie i bym pierdolnął drzwiami. Bo tam pracuje taka banda debili, w innych resortach...

  KRZYSZTOF KWAPISZ: Połowa gości to są idioci.

  OLGIERD GEBLEWICZ: To są goście, którzy nic nie rozumieją ani z ekonomii, ani z prawa. Oni z niczego nie...

  KRZYSZTOF KWAPISZ: Jak ich kurwa nie potrząśniesz za jakieś... Kupa debili kurwa. Olgierd ma kurwa świętą rację.

  OLGIERD GEBLEWICZ: A mnie, słuchaj. Ja jestem taki akurat, że ja zawsze mówię to co myślę. (...)
 • @Husky 20:35:20
  Kolejny wątek afery taśmowej! Bieńkowska o Rostowskim: "Minister finansów nie jarzy".

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15397758771d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Dziennikarze TVP 3 Szczecin dotarli do kolejnych fragmentów taśm z restauracji "Sowa i Przyjaciele". "Bohaterką" tego fragmentu jest Elżbieta Bieńkowska, która w rozmowie o Jacku Rostowskim, ówczesnym ministrze finansów twierdza, że ten "nie jarzy". Przyznaje też, że Dariusz Daniluk, który był wiceministrem w resorcie finansów, został odwołany przez "dawny zatarg personalny".

  Dziennikarze TVP3 Szczecin dotarli do kolejnych taśm z restauracji "Sowa i Przyjaciele". Na jednym z fragmentów słyszymy rozmowę o Jacku Rostowskim, ministrze finansów w rządzie Donalda Tuska:


  OLGIERD GEBLEWICZ: (...) On nie jarzy.

  ELŻBIETA BIEŃKOWSKA: To jest też, słuchajcie.

  OLGIERD GEBLEWICZ: Problem polega na tym, że jeżeli minister finansów nie jarzy...

  ELŻBIETA BIEŃKOWSKA: Nie jarzy.

  OLGIERD GEBLEWICZ: Kompletnie.

  ELŻBIETA BIEŃKOWSKA: Minister finansów, głównie, nie jarzy.

  OLGIERD GEBLEWICZ: No mówię, że kompletnie nie jarzy. On nic nie jarzy.

  ELŻBIETA BIEŃKOWSKA: Biednego Bogu kurwa ducha winnego Daniluka, który był wiceministrem finansów, zjebali, w ogóle odwołali go. No kurwa no.

  OLGIERD GEBLEWICZ: Za darmochę.

  ELŻBIETA BIEŃKOWSKA: Znaczy za darmochę. Bo miał jakiś dawny zatarg personalny. Jakie to jest świństwo. Rozumiesz, że do nikogo nie możesz iść. No bo do kogo, do premiera pójdziesz? Gówno go to obchodzi. (...)
 • @Husky 20:35:20
  "Wiesz, że się właśnie kurwa rozjeżdża budżet?". Gawłowski ocenia stan finansów [NOWE TAŚMY]..
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15397764081d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
  TVP3 Szczecin ujawniło kolejne nagrania rozmów prominentnych polityków Platformy Obywatelskiej w restauracji "Sowa&Przyjaciele". W jednym z wątków mowa jest o pieniądzach dla szpitali i na świadczenie medyczne. - Przychodzi do mnie Sowa [Marek, marszałek województwa małopolskiego - red.] i mówi: miliard dla szpitala. Mówię: chłopie, ku**a, masz tych szpitali co drugą ulicę. Zamknij cztery i przyjdź po 200 baniek, a nie po miliard - mówi na nagraniach Bartosz Arłukowicz, ówczesny minister zdrowia.
  TVP3 Szczecin ujawniło kolejne nagrania z rozmów w restauracji "Sowa&Przyjaciele". Olgierd Geblewicz, Bartosz Arłukowicz i Stanisław Gawłowski rozmawiają o pieniądzach dla szpitali. Arłukowicz szefuje wówczas resortowi zdrowia. Minister zdrowia opowiedział, jaką "radę" dał małopolskiemu marszałkowi województwa.

  Bartosz Arłukowicz: (...) Nie chcę przegadać całego wieczoru o szpitalach, bo też chcę odsapnąć. Ty pewnie też. Ale powiem ci tylko jedno. To co wyprawiają te chłopaki przekracza wszelkie granice rozsądku. Przychodzi do mnie Sowa Marek, marszałek województwa małopolskiego i mówi: miliard dla szpitala. Mówię: chłopie, kurwa, masz tych szpitalu co drugą ulicę. Zamknij cztery i przyjdź po 200 baniek, a nie po miliard. (...) W innym wątku chodziło o 20 mln złotych, o które zwrócił się Olgierd Geblewicz, marszałek województwa zachodniopomorskiego, działacz PO.
  Arłukowicz: Gdybym miał je w budżecie zdrowia, to ty byś miał już rok temu załatwione.

  Olgierd Geblewicz: Problem polega na tym, że blokuje to. Bo co powiedział Donald [Tusk - red.]? Powiedział, jeżeli Elka [Bieńkowska - red.] ma to w rezerwie i powie ok, to będzie ok.

  Arłukowicz: Czemu to blokuje? To ci powiem czemu to blokuje.

  Stanisław Gawłowski: Ja też ci powiem dlaczego.

  Arłukowicz: Bo mu brakuje 20.

  Geblewicz: Nie, ale Bartek. Ale...

  Gawłowski: Wiesz jaki jest PKB? Jaki jest wzrost? A wiesz jaki był w budżecie zaprojektowany? Wiesz, że się właśnie kurwa rozjeżdża budżet?

  Geblewicz: Wiem, że się rozjeżdża, ale dlatego też. Słuchaj...

  (fragm. nierozpoznany)

  Arłukowicz: Wiesz ile mi brakuje na świadczenia medyczne? Dwóch miliardów.
 • @kula Lis 67 14:10:47
  Środa w środe

  https://pbs.twimg.com/media/DptxhF5XUAAOvNK.jpg
 • @kula Lis 67 13:42:58
  Znalazł sobie starszą???

  https://pbs.twimg.com/media/DptJZU0XgAAQUr3.jpg
 • @kula Lis 67 14:10:47
  Alfons Stanisław Gawłowski???
  to ten
 • @kula Lis 67 09:06:31
  Uważam, że Olejnik spokojnie poradziłaby sobie bez gościa programu.
 • @kula Lis 67 13:42:58
  To straszne, że PiS rozpoczął przekop Mierzei.
  To marnowanie pieniędzy.
  PO realizowała wyłącznie ważne projekty:
  –Portal dla bezdomnych za 50 mln
  –Horoskopy dla psów
  –Szkolenia z komunikacji z kosmitami
  –Odbudowywanie tęczy
  –Tablice Mendelejewa dla armii
  –Kibel w W-wie za 4,6 mln
 • @kula Lis 67 14:10:47
  Przedstawiam :

  SŁOWNIK PROSTEGO JĘZYKA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!

  https://pbs.twimg.com/media/DpuF4qzW4AAVjmB.jpg
 • @Husky 16:47:08
  Wybrane afery PiS :w zaledwie 3 lata ich rządów.
  1 ) Afera Rydzyka z samochodami
  2) Afera bilbordowa 19 milionów ukradzionych Polakom przez PiS
  3) Afera zerwania przetargu Carracali za łapówki od Boeinga
  4) Afera GETBACK 2,1 mld
  5) Afera SKOK 5 mld
  6) Afera zakupu samolotów dla VIP 2,5 miliarda bez żadnego przetargu i nie zgodnie z prawem od Boeinga
  7) Afera nagród milionowych wypłacanych sobie prze PiS od dwóch lat jako druga pensja
  8) Afera KŁAMSTWA SMOLEŃSKIEGO i oszukiwanie ludzi przez 8 lat i branie pieniędzy za podkomisje
  9 ) Afera obrazu Dama z łasiczką i wyprowadzenie 500 milionów ze skarbu państwa przez Glińskiego
  10) Afera Morawieckiego który nie pozbył się akcji Banku Zachodniego i sterował finansami żeby zarobić 6 milionów na tych akcjach
  11 ) Afera z kupnem patriotów których nawet nie ma i zapłacono 3,5 razy więcej jak np. Rumunia
  12) Afera wycinki puszczy przez Szyszko i stworzenie prawa do wycinania drzewa w zamieszaniu podczas głosowań w sali kolumnowej , drzewa sprzedano Niemcom a pieniądze 800 milionów oddano Rydzykowi
  13 ) AFERA zniszczenia państwa Polskiego zmiana bezprawna ustroju państwa Polskiego poprzez złamanie kilkunastu zapisów konstytucji.
  14 ) Afera Trybunału konstytucyjnego za nie zaprzysiężenie 3 legalnie wybranych sędziów i wstawienie swoich na ich miejsce plus nie konstytucyjne wybraną prezes sądu konstytucyjnego
  15) Afera Spowodowania kar i restrykcji nałożonych przez UE za nie przestrzeganie praworządności w Polsce przez PiS i wprowadzenie Stalinowskiego sądownictwa
  16 ) Afera Misiewiczów , zmiana ustawy o służbie cywilnej pozwalającej obsadzanie rodzin działaczy PiSowskich w całej Polsce na stanowiska kierownicze w bez żadnych umiejętności
  i kompetencji wymaganych wcześniej ustawowo.
  17) Afera Rozkradzenie przez PiS funduszu 600 milionów na niepełnosprawnych które PO zostawiło na ten cel
  zgodnie z orzeczeniem Trybunału konstytucyjnego
  18) Afera w Janowie poprzez wymianę wieloletniego dyrektora na Pisiewicza renomowana na całym świecie stadnina koni
  zalicza straty wizerunkowe i milionowe skarbu państwa.
  19 ) Afera Misiewicza który brał milionowe pensje w zarządzie PGZ a był tylko aptekarzem i protegowanym Macierewicza
  20 ) Kłamstwa Macierewicza na temat Smoleńska oraz stanu wojska i zakupów. itd itp . można długo pisać o aferach skandalach PiSu
  a to dopiero 3 lat ich rządzenia. Najważniejsze jednak że zniszczyli Polską
  renomę na świecie z lidera Europejskiego staliśmy się
  zacofanym rasistowskim krajem oraz wprowadzili
  Dyktaturę w Polsce na wzór komunistyczny!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej