Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Saudyjskie komando śmierci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najpierw Dżamala Chaszodżdżiego, saudyjskiego dziennikarza, wyciągnięto z gabinetu konsula do innego pomieszczenia. Tam dostał zastrzyk z nieznanym środkiem i został potem w okrutny sposób zabity

Śmierć trwała siedem minut, a po wszystkim ciało krytycznego wobec władz saudyjskich dziennikarza miało zostać rozpuszczone w kwasie. Jeśli potwierdzą się informacje o tym horrorze portalu Middle East Eye (MEE) saudyjskie władze staną pod międzynarodowym pręgierzem. Bo prowadzony przez brytyjskiego dziennikarza portal twierdzi, że Dżamal Chaszodżdżi, saudyjski publicysta, krytyk obecnej władzy w Rijadzie został zamordowany w konsulacie saudyjskim w Stambule. Morderstwo dziennikarza w Turcji. Najpierw obcięli palce, potem głowę. W trakcie słuchali muzyki. Po poćwiartowaniu ciała rozpuszczono je w kwasie.

              

 

 

 Kilka dni temu społecznością międzynarodową wstrząsnęło zabójstwo Dżamala Chaszodżdżiego, saudyjskiego dziennikarza krytycznie odnoszącego się do władz Arabii Saudyjskiej, szczególnie następcy tronu Muhammada ibn Salmana. W 2017 roku z powodu grożących mu represji wyprowadził się do Stanów Zjednoczonych gdzie rozpoczął pracę w redakcji Washington Post.

2 października 2018 ,,zniknął" w saudyjskim konsulacie w Stambule w Turcji. Reżim saudyjski zapewnia że nie ma nic wspólnego ze śmiercią ale wszyscy wiedzą że zrobiły to saudyjskie służby. Dzisiaj Arabia Saudyjska potwierdziła że dziennikarz nie żyje, ale nadal zapewnia że rzekomo nie ma z tym nic wspólnego.
To nie pierwsze zabójstwo ze strony saudyjskiego reżimu który pozbywa się swoich przeciwników politycznych. Reakcji Stanów Zjednoczonych do tej pory nie było. W tym przypadku poza słowami ,,potępienia i potrzebie wyjaśnienia sprawy" też nie było. Oczywiście Donald Trump powiedział że jeśli się okaże że stoją za tym Saudowie to kara będzie surowa. Ale nie oszukujmy się to tylko robienie dobrej miny do złej gry. Zresztą Trump po kilku dniach już zapowiedział że wierzy wyjaśnieniom saudyjskich władz. Ewidentnie widać że Amerykanie najchętniej by olali tą sprawę, ale ze względu na poruszenie opinii publicznej muszą przynajmniej udawać zatroskanie sprawą.

Arabia Saudyjska to okropny islamski reżim, który prześladuje się przeciwników politycznych, za odejście od islamu skazanym się jest na śmierć - nawet publicznie można mieć ściętą głowę. Kobiety praktycznie nie mają praw, oczywiście od kilku lat następuje powolny proces który to zmienia np. od 2016 kobiety mogą chodzić na wybory (o ile nazywać to wyborami), od stycznia tego roku kobiety mogą już jeździć samochodami to jednak jest to bardzo powolny proces. Niosącym ogniem i mieczem demokrację Stanom Zjednoczonym z jakiegoś powodu to nie przeszkadza. Gdyby podobnie stało się np. z irańskim dziennikarzem zapewne inaczej by zareagowali (oczywiście irański rząd też ma wiele na sumieniu ale pokazuje to niesprawiedliwość i dwoistość reakcji, zresztą Iran w porównaniu na tle Arabii Saudyjskiej to i tak niebo-ziemia)..

A dlaczego Amerykanie udają głuchych i ślepych; powodem są pieniądze. USA i Arabia Saudyjska mają podpisane kontrakty zbrojeniowe na ponad 100 mld $, Amerykanie sprzedają broń szejkom za ogromną kasę. Drugim powodem jest ropa naftowa. Wobec zaostrzenia sytuacji wokół Iranu, teraz to Arabia Saudyjska traci konkurenta i może bardziej dyktować warunki na rynku. Amerykanom zależy na jak najniższych cenach ropy, Saudowie mają tutaj asa w rękawie.

Niestety są równi i równiejsi. I to się nie zmieni, póki interesy na to nie pozwolą

 

ps.

Ponad dwa tygodnie od zaginięcia Chaszodżdżiego Arabia Saudyjska przyznała w nocy z piątku na sobotę, że został on zabity w konsulacie w Stambule. Oficjalna saudyjska agencja prasowa Spa poinformowała, że dziennikarz zginął podczas kłótni i bójki na pięści, do jakiej doszło w placówce między nim a „wieloma osobami”. Wcześniej władze w Rijadzie konsekwentnie odrzucały oskarżenia o zamordowania Chaszodżdżiego. W związku z tym zabójstwem, jak informuje agencja Spa, aresztowano 18 osób, obywateli Arabii Saudyjskiej. „Śledztwo trwa” – podkreśliła agencja. Na razie nie ma informacji, co stało się z ciałem dziennikarza.

 

 

 

 

https://naszdziennik.pl/swiat/202335,arabia-saudyjska-zabojstwo-dzamala-chaszodzdziego.html

https://dziennikzachodni.pl/turcja-saudyjskie-komando-smierci-zamordowalo-dziennikarza-dzamala-chaszodzdziego-mordercy-byli-wyjatkowo-okrutni-wideo/ar/13594542

https://www.salon24.pl/u/prawdziwy-blog1/903950,zamordowanie-dzamala-chaszodzdziego-w-konsulacie-saudyjskim

 

KOMENTARZE

 • Nic saudom nie bedzie
  Są pod ochroną morderców z israhella.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:55:08
  To, co rzeczywiście stało się z Chaszodżdżim wyraźnie zeszło już na drugi plan.

  Teraz dla zaangażowanych stron liczy się przede wszystkim wielka polityka.
 • Autor
  Kolejnosc zdarzen wg. tasm audio najpierw go tortuowano np. obcinajac palce na zywca- przytomnego przez 7 min. a nastepnie podano nieznany srodek a nie jak ty piszesz odwrotnie.
  Wedlug oficjalnej najnowszej wersji saudyjskiej w konsulacie wybuchla bojka na piesci i nieszczesliwy wypadek(jest to wersja uznana za wiarygodna przez USA)
 • @mac 19:03:50
  Trump stara się kluczyć.
  Według „New York Times” Ankara gra przeciekami, by wpłynąć na USA.
 • Dadzą Saudom napomnienie wzrokiem;
  I tak dobrze, że nie twierdzą że delikwent popełnił samobójstwo przez samopoćwiartowanie, bo miał się żenić ale wybrał śmierć.

  Saudowie, zdaje się mają pewną wiedzę "tajemną" związaną z 9/11 i mogliby nieco puścić pary, gdyby im lekkomyślnie nadepnąć na racice.
 • @Husky 19:06:54
  cyt.: "Według „New York Times” Ankara gra przeciekami, by wpłynąć na USA."

  Turecka Lira ponoć leci na łeb na szyję. Zdaje mi się że to Soros gra skocznie Rotszyldowi na lirze.
 • @Husky 19:06:54
  Ciekawe co by twoi kumple wrzeszczeli gdyby coś takiego zdarzyło się w Rosji? Skripal wysiada.
 • @Nibiru 19:22:01
  Piękny efekt jednego instrumentu
  8-)))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:30:26
  W Rosji?
  To byłoby niemożliwe
  Gdzie jak gdzie, ale nie tam
 • @Husky 19:35:57
  To wszędzie jest możliwe.
 • @Husky 19:03:00
  Historia jednych uczy innych nie .Salut . :))) https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/03/21/syjonistyczni-wladcy-arabii-saudyjskiej/
 • @Husky 19:31:34
  zawsze marzyłem aby skończyć akademię muzyczną w klasie liry (gdyż lubiem muzyke lirycznom, jakby to ujął Boluś), no ewentualnie tamburynu lub trójkąta :-)
 • @Husky 19:35:57
  A czy myślisz że na NEONie jest inaczej. Też gdyby mogli to za nielubienie Putina rozpuścili by Ciebie i mnie w kwasie (chyba chlebowym) :-)
 • @Nibiru 20:24:45
  Zawsze uważałem cię za chazarskiego durnia i jak widać się nie myliłem.
 • @Nibiru 20:24:45
  Mnie to nie grozi
  Ja lubie Putina.....
  krytykowac nawet
  8-))))
 • @Nibiru 20:24:45
  Nie ma to jak sztuka dyplomacji . Ciebie należy obsadzić na szefa MSZ . Salut :)))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:28:41
  Spierajmy się
  Nie obrażajmy się nawzajem
  To forum wszystkich Polaków
  pzdr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:28:41
  Muszę cię rozczarować - otóż myliłeś się.
  Poza tym widzę, że jesteś minus 273 stopnie.
 • @Nibiru 20:44:03
  Minus 273 stopnie?
  Może trochę jaśniej proszę.
 • @Husky 20:40:16
  No właśnie. Polaków.
 • @Repsol 20:40:00
  Dziękuję, czyli mogę liczyć na Twoje poparcie. Już ja bym wiedział jak układać stosunki z kremlowskim Departamentem Wqrwiania Polaków w Ministerstwie Knowań Międzynarodowych. Po znajomości uczynię Cię doradcą resortu do spraw wtrącania do lochu :-)
  PZDR
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:49:51
  Pewnie nie byłeś na tej lekcji fizyki, bo Cię akurat werbowali do służb. Otóż minus 273 stopnie to ZERO BEZWZGLĘDNE.
 • @Nibiru 20:52:15
  Widzę że potrzebujesz "poparcia". Sam nie dajesz rady?
 • @Nibiru 20:52:15
  Wiem jak te stosunki by wyglądały :))))) https://i.iplsc.com/wybuch-na-atolu-bikini-zdjecie-wspolczesnie-koloryzowane/0002K6EHO00YTAWS-C122-F4.jpg
 • @Repsol 20:59:27
  Putin nie stroni od stosunków. Dlatego też podesłałbym mu jakąś nową atrakcyjną polską gimnastyczkę, łyżwiareczkę lub miotaczkę sierpem i młotem. Niechby zrobił jej dziecko, to potem Polsza byłaby dla niego jak rodzina. Sprytne co nie?
 • @Nibiru 21:15:50
  Zniewalaczu polskich kobiet . :)))))
 • @Repsol 21:25:40
  To nie byłoby pod przymusem. Zrobiłbym casting. Chętnych zapewne by nie brakowało gdyż przecież Putin to maczo na miarę tamtych terenów. :-)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:55:01
  Jakże znamienne i niesprawiedliwe.
  Wystarczy, że napiszę coś kontrowersyjnego o Kremlu czy Putinie i po ułamku sekundy czuję ten czosnkowo słoninowy oddech Ruszkiewicza na karku. :-)
 • @AgnieszkaS 21:45:46
  Nibiru już sam się ośmieszył na maxa . Opuśćmy zasłonę milczenia nad jego ukochaną tęczą . Ukłony. :)))))
 • @AgnieszkaS 21:45:46
  Ta nomen omen, przepraszam za wyrażenie, Walewska 2.0, musiałaby mieć świadomość wagi swej misji, inaczej to kaszana :-)
 • @Nibiru 21:49:20
  Nie oszukujmy się. Mam po prostu alergie na idiotów. Jako wieloletni admin mam wprawe w rozpoznawaniu żydowskich trolli.
  Tyle.
  A tutaj żydowskie trolle zawsze źle kończą :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:59:37
  Tak to bywa raz się tonie , a raz pływa . Słoma zawsze wyjdzie z butów . Czworaki mają swoje prawa np. stosunek do kobiet . Salut . :)))))
 • @Repsol 22:05:29
  Masz słuszna rację :)
  Salve Amico!
 • @Repsol 22:05:29
  Aucz!!! Zabolało i zaszczypało. Idę wytrząsnąć słomę z gumofilców, a potem to chyba się urżnę z rozpaczy. :-)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:25:44
  Widzę że dopadła Was smuta. Wyluzujcie, ja bawię się szampańsko. :-)
 • @Nibiru 22:32:00
  Widły czy siekiery , co zabierzesz ?. W tej rozpaczy . Tylko pytam.
 • @Nibiru 22:35:40
  Ty masz szczęście że tu teraz dowodzi Repsol bo to facet wielkiego serca jest :)
 • @Repsol 22:35:49
  Oj Repsolku! "Urżnąć się" to polskie wyrażenie slangowe oznaczające upicie się alkoholem, ale Tobie wolno tego nie wiedzieć. :-)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:40:52
  Oj tam po prostu czekam jak z kałamarza wypije . Salut Amigo . :)))))
 • @Nibiru 22:45:17
  no dobra ... zbliża sie 10 - ta , wszyscy wiecie już , że impreza o 10

  https://pbs.twimg.com/media/Dp-dL6LX4AAHWZ0.jpg


  Dobranoc
 • @Nibiru 22:45:17
  Pamiętaj , kto się tłumaczy ten się oskarża . To jest taki mały wkład edukacyjny . :)))))
 • @Husky 22:49:58
  Dobrej nocy . :))) http://www.woodvalley.co.uk/Slider/quadrant-yard.jpg
 • @Husky 22:49:58
  A ty znowu swoje...
  Albo jakiś psalm albo na drinka zapraszasz.. Strach pislamistom doope ściska?
  Jak PiS dzielce nie wezmą 75% to będzie porażka...
  Jak nie wezmą to na kolanach pobiegna do israhella :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:03:45
  Nie odpowiem bo cisza wyborcza
  Ktoś, coś, o tym niedawno tu już PISał
  8-)))))
 • @Husky 23:07:32
  Ok. Pogadamy w poniedziałek :)
 • @Husky 22:49:58
  Dobranoc, nie będę więcej PO-PIS-kiwał, cicho sza.
 • @Husky 23:07:32
  Ciekaw jestem, co powiesz w poniedziałek, poniżej 80% to klęska...
 • @hamurabi 23:37:20
  :)))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:28:41
  Znowu zagrałeś Niebieskim....
 • @Nibiru 20:55:01
  Minus 273.15 stopni Celsjusza, albo minus 459.67 stopni Fahrenheitha to
  0 Kelwinów - Zero bezwzględne/absolutne.

  Mój syn opracował termometr do mierzenia temperatury w zakresie od dwu do siedmiu Kelwinów.
  KP
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:03:45
  Nawet i 70% będzie dobre. A na kolanach to ty do najbliższego kościoła
  i plackiem, na zimnej posadzce, za swoje grzechy....

  A po spowiedzi odmów dwie zdrowaśki (jeżeli jeszcze je pamiętasz) i przeproś tych kilku pisiorów na Neonie, szczeggólnie tego rasowego z Alaski....

  A potem obandażuj biedne kolana.

  Chyba, że PIS weźmie ponad 75%. Wtedy masz wszystko wybaczone.
 • @mac 19:03:50
  Wersja oficjalna Śmierci dziennikarza (bójka i nieszczęśliwy wypadek) pokazuje poziom zakłamania obłudy i zwyrodnienia jakie panują w Arabii Saudyjskiej.
  Reakcja tzw zachodu na te realne wydarzenia czyli tortury przez obcinanie palców potem obcięcie głowy i ćwiartowanie zwłok..
  ..pokazuje jakimi bandziorami jest ten zachód.
  Przymykanie oka na takie metody a to nie pierwszy przypadek...zbrodnicze agresje to znacznie większa skala zbrodni pokazują że zachód to zbrodniarze udający tylko "demokrację".
  Nie mówię tu o zwykłych ludziach bo to dla rządzącej zachodem globalnej mafii żydowskie jest tylko mięso armatnie, zasób do wykorzystania.

  Polskie solidaruchy to wspólnicy tych zachodnich globalnych zbrodniarzy.
  Hańba dla Polski i dla Narodu Polskiego że oddał władzę w takie ręce.
 • @Repsol 20:18:32
  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/06/holoszwindel.jpg
  “Żydzi przejmują główne gazety amerykańskie, jedna po drugiej.” Sir Cecil Arthur Spring-Rice, brytyjski dyplomata, ambasador w USA (1912-1918) "Szukać u żyda poczucia prawa i uczciwości znaczy to samo, co szukać dziewictwa u starej... nierządnicy" Talmud: Manawi al.- Maulid
 • @Oscar 08:37:37
  //Hańba dla Polski i dla Narodu Polskiego że oddał władzę w takie ręce.//

  Wszyscy jesteśmy za Polskę odpowiedzialni!
  Pomyślność Ojczyzny sprawą ambicji i honoru każdego Polaka!
  Dorobek czterdziestolecia PRL powstał z pracowitości i ofiarności ludzi pracy. Szanujmy go i pomnażajmy!
  Niech żyje polska klasa robotnicza – przodująca siła narodu!
  Pozdrawiamy partie komunistyczne i robotnicze całego świata walczące o postęp, pokój i socjalizm!


  Pozdrawiam weteranów walki i pracy – budowniczych Polski Ludowej!
 • A w Polsce cisza o saudyjskich inwestycjach
  Podobno to książe saudyjski miał zlecić zabójstwo dziennikarza i taka ciekawostka ostatnio gdzies przeczytana, że to własnie on wchodzi z kapitałem w polski rynek mleczny, pecunia non olet.
 • @finka 10:28:03
  No i przez te pecunia sprawa zostanie natychmiast umorzona ze względu na niską szkodliwość społeczną czynu.
 • @Husky 09:30:52
  To władze decydują w jakim kierunku podąża kraj.,, nie Naród.
  Naród jedynie swoim działaniem dopuszcza do władzy określone środowiska.
  W przypadku Polski solidaruchy dopuściły a wręcz doprowadziły do władzy wrogą Narodowi Polskiemu mafię żydowską która jeżeli cokolwiek buduje to tylko dla własnych korzyści i są to najczęściej obiekty, rozwiązania prawne.. służące ograbianiu Narodu Polskiego, wysysania zysków z Narodu Polskiego...i oczywiście kosztem Narodu Polskiego (czyli nie symbioza ale pasożytnictwo)

  PRL był budowany wg innych zasad.
 • Rozważania o władzy.
  Władze wszystkich szczebli powinny być kompetentne i uczciwe.
  Kompetentne znaczy potrafić realizować swój program z którym przychodzą do władzy.
  Uczciwe znaczy realizować to co zapowiadały i nie okłamywać Narodu że nie wspomnę o zwykłym okradaniu. Uczciwy to nie znaczy niekarany .. to znaczy że nie kłamie, nie oszukuje...

  Brak któregokolwiek "parametru" (uczciwość i kompetencja to iloczyn logiczny) powoduje że taki kandydat nie nadaje się do rządzenia na żadnym szczeblu.
  To co napisałem to tzw truizm.

  A jakie władze (polityków) mamy od 89r ?
  Uczciwych ? hehehe wszyscy kłamią i manipulują w TV jak najęci (dyskwalifikacja)
  A może mamy kompetentnych polityków ? hehehe różne solidaruchy z awansu kościelnego albo wrogie Polsce żydostwo które jak nikt inny potrafi oszukiwać kłamać i czerpać z tego korzyści...

  Każdy może sam sobie przeanalizować znanych mu polityków na UCZCIWOŚĆ I KOMPETENCJE>

  Gołym okiem widać że blisko 100% polityków nie kwalifikuje się do rządzenia Polskim państwem.

  kompetentna szuja to jeszcze większe zagrożenie dla Narodu bo taki potrafi sprawnie oszukać Naród
  Niekompetentna szuja to łatwiejszy przeciwnik , wróg Narodu Polskiego.
  Niekompetentny choć uczciwy to człowiek nie nadający się do rządzenia bo się na tym nie zna.
  Naród potrzebuje władzy kompetentnej i uczciwej

  A kto rządzi od 89r... selekcja jest prosta...
  Na najwyższych szczebla siedzą namiestnicy wrogów Narodu Polskiego
  którzy w ramach obowiązków mają za zadanie okłamywanie narodu Polskiego by go wyprowadzić tam gdzie naród iść by nie chciał.
  Taki cel można uzyskać tylko manipulacjami, kłamstwami oszustwem (propagandą...OFE i emerytura pod palmami...masowa prywatyzacja i ogólny dobrobyt...)
  A więc widać że tam siedzą starannie wyselekcjonowane szuje albo wroga Polsce agentura.
  Przeciętny poseł dobierany jest wg kryterium ma być wyszczekany i pozbawiony moralności... .ale posłuszny..mafii i takich niekompetentnych przygłupów widzimy w TV na co dzień podczas prowadzonych przez nich jałowych idiotycznych na podwórkowym poziomie dyskusji.
  To takie polityczne "wojny magazynowe .. dla idiotów.

  Taką władzę mamy od 89r z małymi wyjątkami .. ale tych wyjątków mafia już się pozbyła ze sceny politycznej.
 • @Casey 03:05:46
  Dziękuję za uzupełniające informacje. Gratulacje dla Ciebie i Syna z powodu tego termometru. Wypada teraz czekać na rozszerzenie skali tego ustrojstwa bo Ruszkiewicza by nie wykrył :-) .
  PZDR
 • @Oscar 13:24:09
  //A kto rządzi od 89r.//

  A kto "rządził" do 1989r.
 • @Husky 16:58:36
  Po wojnie do władzy doszło pierwsze pokolenie wykształconych przez PERL Polaków. Ci ludzie zwykle pochodzenia chłopskiego dziedziczyli przedwojenne rodzinne tradycje .. ich rodzice byli najczęściej niewykształceni. Stąd wynikało wiele błędów gospodarczych które popełniali ...ale tak czy siak budowali odbudowywali Polskę...
  Zaraz po wojnie duża rolę pełnili żydzi którzy jako komuniści instalowali się przy rozmaitych korytach w SB, w gospodarce.
  Po 68r Gomułka uwolnił Polskę od żydowskiego balastu odbierając żydom koryto... i łaskawie pozwolił żydom wyjechać do "lepszego świata" a na pewno z zasobniejszym korytem... większość wyjechała.
  .. wrócili za sprawą solidaruchów po 20 latach.
  Po uwolnieniu Polski od żydowskiej mafii za Gierka nastąpił skokowy wzrost gospodarczy we wszystkich dziedzinach..

  Niestety globalna mafia żydowska miała inne plany dla Polski ... i przy pomocy solidaruchów oraz Watykanu gdzie zainstalowano JPII przeprowadzili kolorową rewolucję w Polsce...
  A potem po 89r już wiemy ... masowa systematyczna grabież...upodlenie Narodu Polskiego, masowa emigracja za chlebem, załamanie przyrostu naturalnego, ściąganie do Polski wrogich Polsce imigrantów (miliony Banderowców).

  Globalna mafia próbowała obalić PRL już 70r, w 76, i non stop od roku 80... a wszystko z pełnym poparciem tzw zachodu...

  Identyczne (podobne) scenariusze widzieliśmy na Ukrainie, w Jugosławii, w Libii, w Syrii..
  Jedynie geniusz Jaruzelskiego uchronił Polskę od wojny domowej.
  (stan wojenny pokrzyżował solidaruchom siłowe plany)
  Potem Jaruzelski musiał poddać Polskę agresorom czyli globalnej mafii żydowskiej (negocjacje z szefem tej mafii) a okrągły stół był tylko realizacją uzgodnień z szefem tej mafii.
  Te negocjacje Jaruzelskiego również uratowały Polskę od scenariusza Jugosłowiańskiego, Libijskiego czy Syryjskiego.
  .
 • @Oscar 17:27:49
  ....dodam że teraz żydzi gryzą się między sobą o Polskie koryto (PO i PIS)
  Jedni chcą związku z mafia Europejską (PO) a drudzy z Amerykańską (PIS).

  Dla Narodu Polskiego (bez głosu we własnym Kraju...obie opcje są dramatyczne.

  PO to bezideowi grabieżcy nastawieni na grabież bez ograniczeń..
  PIS grabi jakby mniej w w TV nawet rozdaje socjal (i słusznie) ale nie wiemy co sprzedaje pod stołem mafii Amerykańskiej. JP Morgan nie wchodzi do kraju by coś dawać aleby dużo przejąć, sprywatyzować, zawłaszczyć..

  Problem w relacjach z Rosją.
  PO trzymają z żydostwem Europejskim (Niemieckim) będzie musiało prowadzić bardziej prorosyjską politykę (taką jak Niemcy zarządzą)
  PIS prowadzi skrajnie wrogą politykę wobec Rosji (bo chce żydostwo Amerykańskie)

  Gdzie tu miejsce na Polską suwerenność ?
  NIE MA MIEJSCA....Naród Polski nie jest suwerenny... bo rządzą żydowskie popychadła z PO lub PIS czyli solidaruchy.
  I to by było na tyle.
 • @Oscar 17:41:07
  //Jedynie geniusz Jaruzelskiego uchronił Polskę od wojny domowej.//

  Formalnie niezwykle symptomatyczny komentarz o stanie "inteligencji" polskiej.
 • @Oscar 17:41:07
  Pamietaj ze jeszcze trwa cisza wyborcza
 • Odnaleziono szczątki dziennikarza. Wstrząsające odkrycie w ogrodzie konsula
  Telewizja Sky News podała, powołując się na własne źródła, że odnaleziono fragmenty ciała saudyjskiego dziennikarza Dżamala Chaszodżdżiego. Szczątki miały zostać znalezione w ogrodzie domu konsula generalnego Arabii Saudyjskiej w Stambule. Te szokujące informacje są na razie nieoficjalne.

  Informator poinformował Sky News, że ciało dziennikarza zostało pocięte, a twarz „zniekształcona”.


  Oficjalna saudyjska agencja prasowa SPA poinformowała, że dziennikarz zginął podczas „kłótni i bójki na pięści”, do której doszło między nim a „wieloma osobami”


  Rijad: Nie wiemy, gdzie jest ciało

  Zapewnił, że władze w Rijadzie nie znają szczegółów, a „osoby odpowiedzialne za zbrodnię „zrobiły to, wykraczając poza zakres swych kompetencji” i „żadna z nich nie miała bliskich powiązań z następcą tronu Arabii Saudyjskiej”. – Nie wiemy, gdzie jest ciało – zapewniał


  Tuż przed ujawnieniem wstrząsających informacji o znalezieniu fragmentów ciała, prezydent Turcji podkreślił w parlamencie w Ankarze, że saudyjskie władze muszą ujawnić, kto zlecił morderstwo, niezależnie od rangi winnego.
 • Znaleziono części ciała dziennikarza
  Znaleziono części ciała zamordowanego saudyjskiego dziennikarza Dżamala Chaszodżdżiego - podała dziś na swej stronie internetowej brytyjska telewizja informacyjna Sky News, powołując się na swoje źródła. Zwłoki zostały „pocięte”, a twarz „oszpecona” informuje Sky News, nie ujawniając swych źródeł. Według jednego z nich szczątki Chaszodżdżiego zostały znalezione w ogrodzie przy rezydencji konsula generalnego Arabii Saudyjskiej w Stambule, oddalonej około 500 metrów od saudyjskiej placówki, gdzie dziennikarz zaginął. Wcześniej dziś prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan powiedział, że zwłoki Chaszodżdżiego nie zostały odnalezione i zażądał od saudyjskich władz ujawnienia, gdzie się znajdują. Dlaczego ciało kogoś, kogo zabójstwo oficjalne potwierdzono, nie zostało jeszcze odnalezione? pytał Erdogan w tureckim parlamencie. Oświadczył, że „brutalne” zabójstwo dziennikarza, zamordowanego w saudyjskim konsulacie w Stambule, „było polityczne” i zostało zawczasu zaplanowane. Erdogan wyjaśniał, że saudyjscy agenci przybyli do Turcji na kilka dni przez zabójstwem Chaszodżdżiego oraz że w konsulacie w dniu morderstwa wyłączony został monitoring. Odkrycie szczątków dziennikarza i wersja wydarzeń przedstawiona przez prezydent Erdogana stoją w sprzeczności z wyjaśnieniami władz saudyjskich zauważa Sky News. Choć początkowo władze Arabii Saudyjskiej utrzymywały, że dziennikarz opuścił saudyjski konsulat w Stambule, ponad dwa tygodnie od zaginięcia Chaszodżdżiego w nocy z 19 na 20 października przyznały, że został on tam zabity. Saudyjska agencja prasowa SPA poinformowała, że dziennikarz zginął podczas kłótni i bójki na pięści z „wieloma osobami”. W niedzielę szef MSZ Arabii Saudyjskiej Adil ad-Dżubeir oświadczył, że zabójstwo Chaszodżdżiego to był „ogromny i poważny błąd”. Zaznaczył, że Rijad nie zna szczegółów zajścia w konsulacie w Stambule. Dżamal Chaszodżdżi pisał m.in. na łamach amerykańskiego dziennika „Washington Post”, krytykował władze w Rijadzie, a zwłaszcza następcę tronu, księcia Muhammada ibn Salmana.
 • @Husky
  HORROR !! NERWOWO chorym NIE PATRZEĆ! Dziennikarze z Turcji właśnie przysłali zdjęcia z części ciała zmarłego dziennikarza ... Okropne zdjęcie ... Jego skóra została usunięta z twarzy, wszystkie kończyny i narządy płciowe zostały odcięte ... Horror!

  https://pp.userapi.com/c846221/v846221201/11b53a/5sMAV5J0T5E.jpg
  https://pp.userapi.com/c849324/v849324201/a3ecf/AUE0_IOBOzo.jpg

  https://pp.userapi.com/c852016/v852016035/2a7cb/OOYBW_7XqIo.jpg

  Szef CIA - Mówiąc o możliwych sankcjach wobec Arabii Saudyjskiej, Pence powiedział, że decyzję podejmie Donald Trump
 • .
  W Arabii Saudyjskiej wykonano karę śmierci na indonezyjskiej pokojówce która zabiła pracodawcę (tłumaczyła broniła się przed gwałtem).
  Arabia Saud. od IV 2017 jest członkiem komisji ONZ walczącej o prawa kobiet zajmującej się "wyznaczaniem światowych standardów równości płci".

  https://pbs.twimg.com/media/Dq_Agi9W4AAE-Oc.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej