Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Polska to kraj, w którym są faszyści?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Informuję tych, co nie pomną, że erudytka Kluzik- Rostkowska, która odkryła, że faszyzm narodził się w Niemczech została swego czasu wyp****ona na zbity pysk z PiS-u i zasiliła szeregi intelektualistów z PO.

 Takich odrzutów nieogarniętego gorszego sortu w Platformie są tuziny.

Sikorski, Marcinkiewicz, Miś Kamiński, Paweł Kowal, Ludwik Dorn, Kazimierz Ujazdowski, Janusz Kaczmarek,  zapomniany już wieczny student UW, Paweł Poncyljusz oraz wielu, wielu innych.  
Pamiętamy!

Aż strach pomyśleć co była minister edukacji powie 11 listopada ,kiedy na ulicę Warszawy i innych polskich miast wyjdą setki tysięcy patriotów, a w mniemaniu Kluzik-Rostkowskiej będą to „faszyści”.

 

             
Joanna Kluzik-Rostkowska skompromitowała się na antenie TVP Info opowiadając o faszystach, których w jej mniemaniu w Polsce nie brakuje. Rozmowa dotyczyła wspólnego marszu z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, o który apelował prezydent Andrzej Duda.
 

Oglądałem ten program i muszę powiedzieć że gorzej skompromitować się nie mogła ta prostaczka. Taka ciemnota nami rządziła POprzednio a tym bardziej że ta ciemnota była ministrem edukacji. Wstyd

Coś niebywałego!!! Minister Edukacji ?

Przecież osiwiała, wiec nie ma co się dziwić.

Była minister edukacji nie zna definicji faszyzmu? Według Kluzik- Rostkowskiej faszyzm narodził się w Niemczech, a faszystów można spotkać podczas Marszu Niepodległości
Politycy goszczący w programie "Forum" na antenie TVP Info rozmawiali m. in. o zbliżającym się 11 listopada. Zastanawiali się oni, czy zgodnie z apelem prezydenta Andrzeja Dudy, uda się tego dnia zorganizować jeden, wspólny marsz, w którym pójdzie zarówno strona rządowa, opozycja, jak i środowiska narodowe. Według posłanki PO, byłej minister edukacji Joanny Kluzik-Rostkowskiej, wydaje się to niemożliwe, ponieważ na polskich ulicach wciąż można spotkać faszystów. Podczas Marszu Niepodległości.

Kluzik-Rostkowska stwierdziła, że swojej obietnicy nie zrealizował dotychczas szef MSWiA, który obiecał ścigać wszystkie osoby propagujące ideologię faszystowską w Polsce. W wypowiedzi parlamentarzystki słowo "faszyzm" przewinęło się wielokrotnie.

W odpowiedzi poseł Jacek Żalek z PiS zapytał posłankę o definicję faszyzmu. Oto co powiedziała.

– Czy są faszyści w Polsce? Tak. Widzimy na zdjęciach ludzi, którzy mają wytatuowane swastyki...

– Proszę mi podać definicję faszyzmu – powtórzył poseł Żalek.

– Faszyzm jest to ruch, który się narodził w Niemczech... – odpowiedziała Kluzik-Rostkowska.

W studiu wybuchły salwy śmiechu, gdyż jak wiadomo faszyzm narodził się we Włoszech. Dalej nie było lepiej. Minister edukacji narodowej nie pomyliła nazizm z faszyzmem. Rostkowska stwierdziła bowiem, że przedstawicielem faszyzmu był... Hitler.


Ona nie wie o czym mówi ,przecież Schetyna zapowiada jak zwycięży PO to zlikwiduje PIS każe zapamiętać sędziów sądzących nie po jego myśli ,powsadza do więzienia swoich przeciwników to jest faszyzm

 

 

ps.
A przecież mogła się nie odzywać i tylko wyglądać na idiotkę
 
 
 
 
https://twitter.com
//www.fronda.pl/t/kluzik,2939.html
https://www.salon24.pl/newsroom/905844,zalek-pucza-kluzik-rostkowska-czym-jest-faszyzm-kompromitacja-poslanki-po
 
 
 

 

KOMENTARZE

 • Właśnie
  Mija 6 okrągła rocznica, jak opyliłem telewizor .
  Była to słuszna jedynie decyzja.
  Tylko niestety znowu się przyczepie, bo te wszystkie osobniki, jakie wymieniłeś to nikt inny jak faworyci stratega Jarosława Polskę zbawa.
  To powiedz, czy prezes aż tak nie zna się na ludziach?
 • @zbig71 18:23:38
  "Obawiam się" że we wszystkich innych liczących się partiach jest dokładnie tak samo
  Dzięki za wizytę i komentarz
 • @Husky 18:29:03
  Dlatego uważam, że te wszystkie partie i ich liderzy to słupy. Jeśli idzie o PO, N, PSL(a w zasadzie ZSLbis)to nawet nie ma co wspominać, tylko co z tym PISem? Żeby tak lizać dupę żydostwu i upadlać się, przecież to woła o pomstę do nieba!!!
 • @zbig71 19:27:51
  No. ale na dziś alternatywy nie ma
  I jeszcze długo nie będzie
  I czy nam się to podoba czy nie za rok większość konstytucyjna i wtedy PIS weźmie się za to wszystko
  Przynajmniej nie będzie już żadnych ale, bo to,bo tamto
 • @Husky Ludzie śmieją się z jej nieuctwa i głupoty.
  Brak elementarnej wiedzy historycznej. To, że nie ma to to wiedzy, dawno wiadomo. O honor nie pytam bo nie ma o co. Każde wystąpienie tej to to to błazenada i żenujący poziom debaty. Pomijam ciągłe "mruczenie pod nosem" i przerywanie wypowiedzi. Henryk Sienkiewicz kazał tą tępą panią pozdrowić. Choć ta tępa baba i tak nie zrozumie. Nawet jak Joanna przeczyta po arabsku(od końca) to i tak tego nie zrozumie.Tu potrzeba odrobiny wiedzy historycznej, w ogóle jakiejś wiedzy.

  https://pbs.twimg.com/media/DqdZF5iWoAAiFoN.jpg
  Dorzucę:

  https://pbs.twimg.com/media/DqgCF6TWoAAsVzc.jpg
 • @kula Lis 67 20:30:51
  Joanna Kluzik-Rostkowska, były minister edukacji, powinna zostać honorowym członkiem Mensy.

  Joanna Kluzik-Rostkowska, była ministra edukacji, powinna zostać honorową waginą Mensy.

  Jak jest poprawnie?
  8-))))))))))))
 • @Husky ja także
  Oglądałem, toż to..... dramat sztucznej? blondyny. Następna, niedouczona tupeciara: (I takie coś było ministra edukacji!? Nigdy więcej! I dziwić się totalnym, gdy mają taką wiedzę? Ale powtarzając słowa prezydenta USA Donalda Trumpa stwierdzam, że jestem NACJONALISTĄ. Tylko co na to nasz prezydent Duda, który stwierdził że nacjonalizm to zło. Chyba Polska musi zerwać stosunki z USA skoro taki Nacjonalista Trump tam rządzi. Cóż ciekawe to będzie jak będą musieli retorykę zmienić.
 • @Husky 20:12:26
  Wątpię żeby p.JK starsi i mądrzejsi pozwolili na kiwanie palcem w bucie bez pytania o zgodę.
  Instrukcje i rozkazy idą z Waszyngtonu i Jerozolimy. Oby obecne rządy rekonstrukcji sanacji nie zakończyły się jak poprzednie.
 • @kula Lis 67 20:46:12
  Jak trzeba nienawidzić własnego kraju i Polaków, którzy wraz z dziećmi będą świętować 100 lecie odzyskania niepodległości uczestnicząc w Marszu Niepodległości.
  Faszysci ?
 • @Husky co to tępe toto robiło na lekcjach historii?
  Co to tępe toto Kluzik-Rostkowska jako minister mogła zdziałać na niwie Edukacji Narodowej? Pytanie retoryczne.
 • @kula Lis 67 20:46:12
  Ścierwa opozycyjne boją się Marszu Niepodległości i Polskich Patriotów !!!!
  Jesteście niegodni
  Polski zdrajcy !!!


  https://pbs.twimg.com/media/DqhiUX9X4AA9hjP.jpg
 • @kula Lis 67 20:48:57
  Jeden z idoli P0lszewii.

  https://pbs.twimg.com/media/DqiDx5kX0AAQt1o.jpg
 • @Husky 20:47:37
  Dobrze, że taką niedouczone toto wyrzucono z PiSu! Tam są przecież mądrzy ludzie.
 • @kula Lis 67 20:48:57
  Kluzik-Rostkowska wraz z włosami utleniła komórki mózgowe.
 • @Husky 20:34:49 Kolejny szósty belzebub galopujący na rubikoniu. Debil i tyle.
  Zrobiła się na blond i od razu dostosowała swój intelekt do przysłowiowej blondynki, co nie oznacza, że wcześniej była mądrzejsza, ale wczoraj okazało się, że nie ma nawet tyle rozumku, co biedronka i tylko wstyd, że kiedyś była" ministerką" od edukacji, której jak widać nie zdobyła nawet na podstawowym poziomie. Żenada!
 • @Husky 20:53:06
  Ona raczej ich nigdy nie miała za wiele. Jak toto ukończyło powszechniak, zdało maturę z taką wiedzą a raczej niewiedzą? O studiach już nie wspomnę. Dno i metr mułu.
 • @kula Lis 67 20:51:52
  Fakty po faktach w TVN - rozpacz, jak wielkie szkody przyniesie dodatkowy wolny dzień - kilka mln.zł.

  To, że poszły się prdlć miliardy - nie ważne.
  Drugi temat - rządowa stłuczka, a sprawa polska.
  Tak się robi lemingom wodę z mózgu. A oni takie głupoty łykają jak gęsi kluski.
  Dramat!
 • @kula Lis 67 20:54:43
  Raz jeszcze wyniki ,by przeciąć dyskusję o porażce PiS.
  Te wyniki to absolutne zwycięstwo!

  PiS 34,1%
  KO 27,0%
  PSL 12,1%
  SLD 6,6%
  Kukiz 5,6%
  Bezpartyjni Samorządowcy 5,3%
  Wolność 1,6%
  Razem 1,6%
  RN 1,3%
  Zieloni 1,2%
  Inni 3,7%
 • @Husky 20:50:59 dlatego tego tumana wyrzucili z PiS to wstyd, że ta idiotka była ministrem
  Ta głupia torba próbowała seksualizować dzieci przedszkolne i zakłócać nich tożsamość płciową.
 • @kula Lis 67 21:01:16
  śmiało i z całą odpowiedzialnością można powiedzieć

  Głąb jakich wielu w totalnej opozycji
  Głąb to głąb!
  I tyle w temacie totalniakow.
 • @Husky Idiotyzm, to był i jest jej główny atut.
  Nacjonalizm nie mylić z szowinizmem to dobra pozytywna cecha. Nacjonalista dba o dobro własnego kraju. PO prostu kompromitacja kompromitacje goni! Takich mieliśmy i mamy ministrów "światłych"..to ta sama baba, która chciała, żeby w podręcznikach dla dzieci Święta Bożego Narodzenia nazywać świętami zimowymi, zaś Święta Wielkanocne świętami wiosennymi. To ta sama, która do minimum chciała ograniczyć lekcje historii w szkole. Oglądając ten program i mało się ze śmiechu nie tarzałem po podłodze! Toto nie wydukało w swoim marnym życiu jednego sensownego zdania. Takie oto i POdobne kreatury były ministrami w rządzie skundlonego Volksdeutscha Tuska.Boże uchowaj przed powrotem do władzy tej targowickiej hałastry szmalcowników. Gdy poseł Żalek zadał jej pytanie o definicję faszyzmu, to nic sensownego nie potrafiła powiedzieć, coś tylko bąkała pod nosem. Ale gdy potem inni zabierali głos w dyskusji, to wtedy cały czas im przerywała próbując ich zagłuszyć, w dalszym ciągu nie mając do powiedzenia nic sensownego! Pewna grupa osób, właściwie nic nie potrafiąca dostawała zawsze kość do obgryzienia za wyciągnięcie jakiegoś faszysty. Niestety z faszystami zaczął się kłopot a bez kości do obgryzania żyć nie można. Zaczęło nawet dochodzić do kanibalizmu czyli oskarżania jeszcze do niedawna swoich o faszyzm. I tak gdy jedna grupa uzasadniała swoją przydatność rzucaniem na prawo i lewo oskarżeń o antysemityzm, druga grupa uzasadniała swoją przydatność rzucaniem oskarżeń o faszyzm. Jeśli dawało to efekty i kość była rzucający oskarżenia radośnie merdali do ręki rzucającej kość. Jeśli jednak kości nie było rzucający oskarżenia o faszyzm i antysemityzm zaczynali najpierw warczeć a potem nawet ujadać by upragnioną kość otrzymać.
 • @kula Lis 67 21:15:42
  Hahahaha, senator Libicki wybrany z PO właśnie przyznał u red. Klarenbacha że wybory samorządowe w 2014 były sfałszowane i stąd był taki dobry wynik PSL

  ZAORANE !!!!!!
 • @kula Lis 67 21:15:42
  Nie mogę pojąć, dlaczego, gdy się jest gejem albo lesbijka, to koniecznie trzeba się publicznie obnażać.
  Czy jestem jakiś "opóźniony cywilizacyjnie"?

  https://pbs.twimg.com/media/DqiAjNyW4AAMWXz.jpg

  Ale że tyle osób dostało na raz przepustki ?
 • @Husky 21:05:32
  Taki poziom wiedzy jak Kluzikowej cechował wszystkich POwskich ministrów. Pewnie stąd te spektakularne sukcesy platformianych w dziedzinie nieuczciwości. Takie nieuki zasiadały na krzesłach ministerialnych za czasów peło-psl, toż to prymitywy którzy wypowiadają się na tematy których pojęć zupełnie nie znają i nie rozumieją. Ich inteligencję czuć i słychać na podsłuchach u SOWY.
 • @kula Lis 67 09:27:42
  Podawajcie dalej prawi o tym szubrawcu ,klamcy i oszuscie !!

  https://pbs.twimg.com/media/DqlMp6_XgAAqcQZ.jpg
 • @Husky Ona jest przedstawicielką tych młodych "wykształconych" z wielkich miast.
  Dla niektórych POmyleńców to nawet napicie się brązowego piwa kojarzy się już z faszyzmem. Oni prawdopodobnie odgórnie mają jakieś polecenie że ci najgłupsi wszystko co dzieje się w Polsce muszą nazywać faszyzmem, za to im płacą i z tego żyją. Kluzik, nie wystarczy włożyć na nos modne okulary żeby udawać intelektualistkę. A czarna sukieneczka i perełki nie zrobiły z pani damy. Brak podstawowej wiedzy i zachowanie przekupki bazarowej. I taka miernota była ministrem edukacji. A jeszcze do tego wszystkiego robi błędy ortograficzne KOMPROMITACJA. Warto pamiętać jak mało chętnych było na polonistykę w tamtych czasach. Elita intelektualna wybierała inne kierunki studiów. To typowa przedstawicielka opozycji. Jest bezrozumna, powiela bzdety które łykają równie ograniczeni ludzie jak ona. Ponieważ nie są już przy "żłobie" każda opcja inna niż oni będzie faszystowska. To ludzie puści, beznadziejni, nienawidzący innych. Moim zdaniem ich zachowanie jest czysto faszystowskie. tzn dehumanizują rząd poniżają zwolenników rządu wyzywają ich od ludzi ograniczonych. Retoryka państwa faszystowskiego przemawia do ich zwolenników bo zawsze to ONI DECYDOWALI o losach tego kraju. teraz im to zabrano. Pomyśleć, że toto było kiedyś posłanką PiS. Widać kariera stała się ważniejsza skoro zmieniła barwy polityczne. Dla mnie toto to przykład kompletnego braku mózgu, zdrowego rozsądku powielania informacji których sama nie rozumie. To opozycja w czystej postaci. Tacy są totalniacy począwszy od posła SHREKA włącznie. Nie chce nikogo obrażać. Jej zdjęcia i wypowiedzi wystarczająco świadczą o tym jak bardzo niekompletną jest osobą i jak wielkie ograniczenia ma ta kobieta.
 • @kula Lis 67 09:27:42
  Czy jest w psychiatrii termin na określenie tego przypadku?


  Wojciech Sadurski:
  ‏https://pbs.twimg.com/profile_images/1034335594468405248/udSROl8g_bigger.jpg

  Dziękuję za masowe poparcie dla Aktu Oskarżenia przeciw najważniejszym osobom w państwie PiS. Obecnie pracuję nad projektem Obywatelskiego Trybunału Stanu – bo akty oskarżenia nie wystarczą, potrzebne są instytucje… Tak czy inaczej, „spisane będą czyny i rozmowy”.


  ps.

  Taaak, ostatnie stadium narcyzmu. Psychopata

  Ten Gumofilc, który uciekł z Polski, to może sobie tego małego pogłaskać a nie straszyć Polaków. Bo co to za "profesorzyna" który w PRL za kratkę jajek zrobił tytuły niby naukowe, ale nie wiadomo z jakiego tematu, bo sam nie pamięta.
 • @Husky 21:19:25
  Husky, nie jesteś przypadkiem Koziorożcem z horoskopu?
  Pytam serio.
 • @Husky 09:14:22
  Jakby tak w to towarzystwo wpadła grupa skinów z bejzbolami i zrobiła im solidny masaż, to by było to!!!
 • @Husky 10:05:31 a tu następna klientka dla psychiatrów, oczywiście jak zwykle chazarka.
  "Orgia na jarmarku bożonarodzeniowym"! Była naczelna TOK FM zachwyca się porno w Berlinie.
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15407200361d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Ewa Wanat - współtwórca Inforadia, a później Tok FM - propaguje pornografię. Pochwaliła się uczestnictwem w imprezie Pornfilmfestiwal w Berlinie. Ubawiła się tam, entuzjazmowała i zachwycała emitowanymi na festiwalu filmikami. Jak wiadomo, promowanie i reklamowanie pornografii jest zakazane. Ale Ewa Wanat znana jest już z lekceważącego stosunku do przepisów, jak w trakcie swojej eskapady rowerowej w stanie nietrzeźwym. Dziennikarka z zachwytem opisała festiwal filmów pornograficznych w stolicy Niemiec. Dla niej to nie były tylko „pornole”. To były filmy "totalnie queerowe" - czyli takie, w których nie ma już "klasycznych relacji" heteroseksualnych: "To w sumie nie są takie klasyczne pornole, to zabawa konwencją. Oczywiście, że jest seks dosłownie i wprost, ale przede wszystkim nie ma tego, co wiele osób zarzuca pornografii - uprzedmiotowienia - ani kobiet ani mężczyzn. Filmy są totalnie queerowe, czystego heteryzmu i klasycznych relacji macho-facet - poddana kobieta tam kompletnie nie ma". Wanat z uznaniem konstatuje, że filmy, które wyświetlano na festiwalu, kręcą młodzi ludzie. Rozśmieszył ją bardzo, jak napisała, film przedstawiający orgię na jarmarku przed świętami Bożego Narodzenia: "Jest zabawa i dużo ekshibicjonistycznej ekspresji. Kręcą te filmy przeważnie młodzi ludzie, początkujący filmowcy i traktują jak zabawę. Rozśmieszył mnie bardzo film z jarmarku bożonarodzeniowego na Alexanderplatz, nakręcony wśród ludzi robiących świąteczne zakupy, np. orgia w kabinie na diabelskim kole i miny ludzi w kabinie obok, kiedy się zorientowali co tam się dzieje". Oczywiście we wpisie dziennikarki nie mogło obyć się bez uwag ideologicznych. Wyznała, że urzekł ją tytuł jednego z porno-filmów: "Fucking against fascism". Wanat zakończyła, że tak bawi się wieczorami w Berlinie, gdzie teraz pomieszkuje. "No i tak to bawimy się w piątkowe berlińskie wieczory" stwierdziła.

  Ps...Każdy marzy o tym czego mu brakuje...Cóż głodnemu chleb na myśli, a ona myśli "może i mnie przelecą"! Może chce zagrać i drzeć ryja JA JA JA .... I zagonią ją ciapaki na trzy baty..Odpowiedź na tą fascynację tkwi w rozmiarze jej nochala. Nawet tleniony łeb nie pomoże. Wielkie nochale mają do seksu wręcz obsesyjny stosunek a jako ciekawostkę potraktujecie fakt, że cały ale to calusieńki przemysł pornograficzny jest opanowany właśnie przez nich! Jeśli więc lubisz oglądać porno wiedz, że za każdym razem nabijasz kasę jakiemuś eskimosowi z wielkim nochalem. Wiele nieporozumień między gojami europejskimi a żydami wynika z tego, że jako ludzie Południa żydzi i żydówki są silniej sterowani seksem. W sumie norma. Praktycznie całe zainteresowania postępowych, nowoczesnych i otwartych europejczyków sprowadza się do okolic krocza a raczej niestandardowych zastosowań tych okolic. A z uporem dorabiają do tego filozofię typu wolna miłość, tolerancja itp.?Takie jak ona i inna swołocz feministek, chciały wymusić na rządzie. przyjmowanie uchodźców a inspiracja wzięła się stąd, że zachodnie media donosiły o licznych przypadkach gwałtu i aby takiemu aktowi się poddać, musiały pindy wiele godzin tłuc się autokarami a im marzyło się przejść kilka przecznic, np w dzielnicy Ursynów i tam doznać tego i to be zbytecznej zwłoki.
 • @Husky 21:05:32 Kluzik, niech wróci do podstawówki jako uczennica.
  Kluzikowa to taki POwski garbus umysłowy. Żałosny występ Kluzi. Kompromitacja, nawet nie wie że faszyzm i nazizm to nie to samo. Orka na ugorze w wykonaniu pana Żalka. Brawo. Już dawno nie było takiego lania w telewizji. Totalny obciach. Durna baba nawet tego nie wie, że faszyzm narodził się we Włoszech i taka jejmość (może wcześniej sprzedawała warzywa) była min. edukacji. Poseł Żalek ją zaorał prosząc o podanie definicji faszyzmu. A. Klarenbach omal nie chlasnął się w czoło po jej odpowiedzi. Jedynie, co potrafiła, to zagłuszać i przekrzykiwać rozmówców i prowadzącego redaktora. Tak robią zresztą wszyscy peowcy. Prowadzący redaktor powinien coś z tym zrobić, ponieważ nie daje się tego słuchać. Cała ta mainstremów hałastra zapędziła się albo została zapędzona przez kogoś sprytnego w t.z. kozi róg! Jednak zapłacą za to nasze dzieci i wnuki, które będą musiały stoczyć krwawą wojnę z islamem! I jak tu nie wierzyć, że politycy z PO-PSL zarządzali państwem polskim w sposób znamionujący agenturę (sic!), wszak przydzielenie tej nad wyraz ubogiej damie Kluzik-Rostowskej teki ministra Edukacji może być tylko i li tylko w taki sposób postrzegany!., a i ten swoisty "transfer" z PiS-u do PEŁO jest w tym kontekście w pełni zrozumiały, dołączył bowiem swój do swoich!. Cyt."Każde państwo jest takie, jakie czynią je charakter i wola człowieka dzierżącego władzę" pisał przed wiekami Cyceron, a jakie ono było to POLSKIE PAŃSTWO za czasów rządów tych parweniuszy, pospolitych osłów i ignorantów w czasach rządów PO-PSL-u, to doskonale PAMIĘTAMY!., choć niektórym Polakom (o czym świadczą ostatnie wybory) szybko uszło z pamięci, to akurat bardzo dobrze, że waści dama Kluzik-Rostowska tę władzę przaśnych imbecyli i antypolskich, intelektualnych miernot przypomniała swoim tu występem!. Cóż więc na takie dictum rzec jeszcze można?., przywodzi na myśl wielkiego Senekę i jego słowa zawarte w dziele "List moralne do Lucyliusza".. Cyt." Ucz się nie po to, żebyś wiedział więcej, ale żebyś wiedział lepiej"..I to jest najlepsze podsumowanie propagandy o "młodych, wykształconych...". Wszystko ściema... A spod spodu wystaje to samo, co wyłaziło z Ryszarda, z głową zepsutą od góry.
 • @Husky 21:19:25
  "Załatwiła" Kaczyńskiego w kampanii prezydenckiej. Ta kobieta to nieszczęście w polityce. Po co prezes powierzył komuś takiemu prowadzenie kampanii, druga pomyłka prezesa to Marcinkiewicz.
 • @kula Lis 67 11:47:17
  A 3 mega pomyłka to Duda. Kluzik załatwiła prezesa, a Duda załatwił Polaków. Przerabiając Polskę na Rzeczpospolitą Przyjaciół.
 • @Husky 21:19:25
  Przypomina mi się śp. S. Kisielewski, który na dictum, że faszyści napadli na Polskę odpowiadał: dotychczas nie wiedziałem, iż w 1939 zaatakowali nas Włosi...Zorganizowanej grupie nie jest potrzebny intelekt tylko instynkt...chama/oszusta/złodzieja/gangstera-główny warunek przetrwania grupy. W kraju w którym dziennikarz zostaje ministrem edukacji a politolog ministrem sprawiedliwości trudno oczekiwać wysokich standardów sprawowania władzy.
 • @zbig71 12:07:17
  Dobrze, że pogoniona została z PiS. Jakim cudem taki pustak zajmował takie stanowisko? Zmieniła kolor włosów dla niepoznaki. Tępa, zdradziecka baba. Obrzydliwy typ człowieka, który nie ma szczypty honoru ale ma ogromne parcie na szkło. Problemem nie jest to, co Kluzik mówi. Problemem jest to, że połowa narodu to łyka. Wół ministrem...teraz wiecie "intelektualiści" z PO dlaczego nie możecie rządzić...tylko głupcy was popierają. Oni was najlepiej rozumieją. Nadajecie na tych samych falach. Wyborcy PO, N. i innych, śmieją się z Kaczora, bo nie rozumieją wypowiadanych słów, to tak jak komsomolcy śmieli się z inżynierów, bo nie rozumieli o czym oni mówią...Ona obnażyła dyletanctwo charakterystyczne dla całej formacji POpaprańców...!
 • @fretka 10:59:23
  nie
 • @Husky
  Jej mina na tym zdjęciu jest bardzo wymowna. Wzrok tęskniący za rozumem...Zdjęła modraczkowy kubraczek, przyprószyła włosy siwizną(?). Ale od tego rozumu nie przybyło. Jak przeszła do PO to zaczęła od wychowania seksualnego dzieci i młodzieży, każda jej konferencja prasowa tego tematu dotyczyła. Jak będzie "półgłówek" w rodzaju żeńskim? Ci ludzie reprezentowali elitę państwową przez osiem lat, nie dziwmy się że byli ulubieńcami unijnych notabli skoro klepani po plecach uśmiechali się jak clowny i kiwali głowami odpowiadając ok ok ok. Największe skompromitowane tłuki, niepisate i nieczytate bydło na ministerialne stołki. To była celowa taktyka tłuka i żydoniemca Tuska. Co na to jego fan niebieski?
 • @kula Lis 67 12:30:50
  Się POsunęła kobieta... w czasie
  8-)))))))
 • @zbig71 12:07:17
  Wczoraj w TVNie ten wybitny ekspert ogłosił że:
  ,,Kaczyński jest skończony'

  https://pbs.twimg.com/media/DqiD06QWoAA6WZN.jpg
 • @kula Lis 67 12:37:58
  Gumofilc Kosiniak-Kamysz trochę zmiękł??
  Dziś mówi o szukaniu porozumienia wśród samorządowców
  Coś się stało ?
 • Alfons Gawłowski ma problem
  Alfons Gawłowski ma problem, bo kolejny już osobą w śledztwie potwierdziła fakt że wiedział czym zajmuje się wynajmująca jego mieszkanie.
  Smaczku sprawie dodaje fakt że to sam osobiście Gawłowski dał adres i nr.telefonu asystentowi posła Nitrasa gdzie może spędzić upojną noc
  No widmo powrotu do celi coraz bliżej
 • @kula Lis 67 12:37:58
  Bo tyle jesteś wart

  https://pbs.twimg.com/media/Dqgg9maX4AAOmwO.jpg
 • @kula Lis 67 12:37:58
  //Co na to jego fan niebieski?//

  Tu nie napisze juz !

  Amerykański dwutygodnik „Foreign Policy” nie zostawia suchej nitki na polskiej opozycji, krytykując za:
  - marne przywództwo
  - antypisowską obsesję zastępującą polityczne pomysły
  - zbudowanie elektoratu jedynie na nienawiści do PIS
  - polityczną głupotę
  - cynizm i falsz Tuska
 • @kula Lis 67 12:37:58
  Celny żart! Czarnecki do Libickiego: PiS zyskało 2 mln głosów, PSL tyle straciło. Ale zyskało jednego senatora.
 • @Husky 12:55:18
  To są te słynne "kadry" peło..., żenada! Tacy to geniusze, wykształceni inaczej są w PO, jak również ich popierający, analfabeci intelektualni, seksiści, mobbingowcy, tęczowi, oszuści, złodzieje jak również wielu o ksywkach Oskar.
 • @Husky 12:40:10
  Pierwszy na niej się poznał śp. Jacek Kwieciński, który przewidział, że ta lewaczka wywinie PiSowi numer, no i się stało!
 • @Husky 12:40:10
  Minister nie wyedukowana, naczelni prawnicy nie znają prawa albo dla wygody udają, że nie znają. Gdzie to się wszyscy kształcili, na WUML-u? (Dla młodych - wieczorowy uniwersytet marksistowsko-leninowski). Moja babcia miała wiele mądrych powiedzeń, a jedno z nich brzmi: najgorsze te cholery bez warg. Może nie najwyższych lotów, ale jakże trafne!
 • @kula Lis 67 13:13:43
  Większość z nich jest po "renomowanych" uczelniach i politechnikach
  A że za worki ziemniaków ,skrzynkę jajek czy zwyczajnym robieniu laski czy loda, to już niestety ale tak, jest.
  Mamy na to wiele przykładów.
 • @Husky 12:37:46
  szkoda.
  A co taki poważny?
 • @Husky 21:19:25
  Celny żart! Czarnecki do Libickiego: PiS zyskało 2 mln głosów, PSL tyle straciło. Ale zyskało jednego senatora. PiS cieszy się przyrostem przeszło 2 mln głosów. Cieszymy się z tego, że wygraliśmy w takiej ilości sejmików, w jakiej wcześniej nie wygraliśmy i z tego, że to rekord w historii wyborów samorządowych komentował w programie „Woronicza 17” na antenie TVP Info Ryszard Czarnecki, europoseł PiS. Co ciekawe, Libicki (przypomnijmy, od niedawna z PSL) zdobył się na szczerość…Uczciwie rzecz ujmując – staram się mówić tak, jak uważam – uważam, że ta liczba głosów nieważnych w 2014 roku i bardzo wysoki wynik PSL, to była jakaś korelacja z tzw. książeczką przyznał.

  https://wpolityce.pl/polityka/418616-czarnecki-psl-stracilo-2-mln-glosow-ale-zyskalo-1-senatora

  Ps.."Między wyborami z 2014 a 2018 r. liczba głosów nieważnych spadła o 56%, zaś poparcie dla PSL o 51%"

  http://niewygodne.info.pl/artykul9/04600-Spada-liczba-glosow-niewaznych-i-poparcie-dla-PSL.htm
 • @Husky 21:19:25
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19hNDljOS9wLzIwMTgvMTAvMjgvODI1LzM4MC85MTliNWQwMDU5MTU0ZTdkYWI3YTA5MDNlODg1N2VjYy5qcGVn.jpeg
  A to dobre! Politycy KO ogłaszają "sukces": "Jesteśmy w stanie pokonać PiS". Wójcik komentuje: "Rozbawia mnie to"... https://wpolityce.pl/polityka/418622-politycy-ko-oglaszaja-sukces-wojcik-rozbawia-mnie-to


  Ps...KO i PSL wygrywają tylko wtedy, gdy głosów nieważnych jest jak w 2014r. Pilnujmy wyborów a PSL KO i inne dziwolągi znikną na zawsze!
 • @fretka 13:22:13
  Ja ???
  Nie
  Mam humor
  Bo niedzielny obiadek jest
  8-))))))))))
  Pozdrawiam

  https://pbs.twimg.com/media/Dqlxy1yWwAA9YIt.jpg
 • @Husky 10:05:31
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184MjdiYS9wLzIwMTgvMTAvMjgvODI1LzM2MC84Y2YyODRmMDFiZjE0MzJjODk3YzVkMjQwMTE4YTUyNC5wbmc=.png
  Satyryk, a taki strachliwy! Materna żali się Onetowi: "Martwię się, jak moje dzieci będą miały w tej, Polsce która jest taka, jaka jest". Niestety, z mojego punktu widzenia Polska cofa się w stosunku do tego, co miała. Może nie miała najlepiej, ale jednak szła do przodu powiedział Krzysztof Materna. Satyryk żali się Onetowi na trudną sytuację naszego zniewolonego kraju. I choć Krzysztof Materna jest znanym satyrykiem, a jego skecze mimo upływającego czasu śmieszą kolejne pokolenia Polaków w rozmowie z Onetem był śmiertelnie poważny. Bo i okazja jest poważna! Materna kończy 70 lat, co było impulsem do przeprowadzenia rozmowy. Jak twierdzi jubilat, obecna władza „łamie konstytucje i dowolnie interpretuje się każde prawo”. Ostrzega, więc że musimy być przygotowani na wszystko. Niestety, z mojego punktu widzenia Polska cofa się w stosunku do tego, co miała. Może nie miała najlepiej, ale jednak szła do przodu. Po tym wszystkim, co się dzieje na co dzień, jak dowolnie interpretuje się każde prawo, omija czy łamię konstytucję, wszystko jest możliwe, więc powinniśmy być na to psychicznie przygotowani stwierdza Materna. Podkreśla też, że obecna sytuacja naszego umęczonego kraju, sprawia, że drży o własne dzieci. Moje dzieci wchodzą obecnie w dorosłe życie i oczywiście martwię się, jak one będą miały w tej, Polsce która jest taka, jaka jest podkreśla satyryk. Życie Materny musi być więc wyjątkowo ciężkie. Wkoło tylko trosk i zagrożeń. Ale jest coś co go cieszy? Tak! Uśmiech na jego twarzy pojawiał się, gdy podczas meczów polskich siatkarzy na Mistrzostwach Świata 2018 znajdowały się tak „sprytne” osoby, które zasiadły na trybunach w koszulkach „Konstytucja”. Jak najbardziej. Na przykład radość, jaką mam, wynikającą z połączenia tego, że Polska reprezentacja leje Amerykanów w siatkówkę, z widokiem kibiców, którzy siedzą za sędzią w koszulkach z napisem „Konstytucja”. Rodzaj pewnego absurdu, że Polaka stać na to, żeby usiąść w takiej koszulce, wyczaić moment i się pokazać. Mówię to oczywiście poza całą powagą sprawy konstytucji, ale fajnie, że mamy w sobie taki spryt, że w końcu możemy przymrużyć na coś oko i na takim forum się pokazać powiedział Materna. Życzymy więc panu Krzysztofowi Maternie wszystkiego najlepszego. I miejmy nadzieję, że wkrótce spojrzy na świat w kolorowych barwach.

  Ps...Materna mentorem...! tak mają niestety komedianci....! czy to przypadkiem nie jeden z klientów dilera gwiazd? Zarobiło się na euro 2012 a teraz tylko żal dupę ściska! W jakimkolwiek innym kraju Materna byłbyś nikim! Nikim łachu! Skecze Materny "mimo upływającego czasu" nie śmieszą mnie w ogóle! Najlepiej to miał za komuny, ale to se ne vrati! Taki stary i ma małe dzieci stąd jego strach. Proszę im kupić koszulki z napisem, który się kojarzy z przymrużeniem oka.
 • @kula Lis 67 13:28:18
  Metro Czaskoskiego

  https://pbs.twimg.com/media/DqgedEBXgAYqRFK.jpg
 • @kula Lis 67 12:30:50
  Osobiście uważam, że cały popis to dziedzictwo 2ch generałów: Jaruzelskiego i jego oficera prowadzącego Czekiszczaka z Informacji Wojskowej. Dlatego w Polsce nie ma żadnych zmian, a dla gojów jest kosmetyka.
 • @kula Lis 67 13:37:10
  ale to se ne vrati!

  ps.

  Jeden z najlepszych memów, jakie widziałem.
  Wspaniały! Fantastyczny
  Słowa uznania dla autora tego mema

  https://pbs.twimg.com/media/DqNiv6aXcAATgcD.jpg
 • @Husky 13:21:35
  A podaj jeden:)
 • @Husky 13:32:45
  Ech, opiendzieliłabym taki coś. Ale wszystko muszę szama robić.
 • @kula Lis 67 13:37:10
  Każdy antyPIsowski leming to bardzo wartościowy człowiek !!!!
  A badanie umysłowego wysypiska śmieci jest potrzebnym zajęciem
  Dostarczają oni materiału badawczego polskiej psychiatrii.
  I to zupełnie bezpłatnie!
 • @fretka 14:34:52
  Przykre ze sama
  Ale lepiej smakuje

  Pozdrawiam
  a po odbiadku polecam

  https://pbs.twimg.com/media/Dql3BZaWwAEJTKm.jpg
 • @kula Lis 67 12:37:58
  Obrady Unii Europejskiej "pierwszej prędkości" i ...kelner

  https://pbs.twimg.com/media/DqmbJBNWsAATEBo.jpg
 • Piesku
  Widzę że dali Ci 2 dni urlopu. Kurskiego nie wywalił Kaczor to i ty zostałeś :)

  Oczywiście PiSlam wygrał strasznie i nikt nie będzie tego negowal a Husky zasłużył się strasznie. Pewnie jeszcze premie dostałeś?
  Zawsze czułem że trzeba na ciebie stawiać.
  Widzisz jaki jestem dalekowzroczny?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:30:36
  Dziekuje
  Pozdrawiam
 • @Husky 15:31:53
  Haha!
  Tylko tyle?
  Poradzili ci żeby omijać SL i Zawisze bo cię ośmiesza? I slusznie:)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:45:14
  Kto mi poradzil?
 • @Husky 15:57:08
  Nie wiem kto. Sam Kaczelnik?
  :))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:09:06
  Skoro "polemizujemy"
  to widocznie i sam Kaczelnik nie ma na mnie wpływu
 • @Husky 15:16:31
  Kiedyś pisałem, że te "memy" są na poziomie tego debila z GP Lisiewicza. To chyba on przebrał się za wielkiego kondona z napisem "Putin" co bardzo rozweseliło demonstrantów PIS owskich . To było " śmieszne". Taki drugi pajac to Rachoń, co przeprowadza wywiady z trzecim kretynem Cejrowskim.
 • @Husky 16:12:37
  Czyli Kaczelnik wybaczyl ci te nachalna propagandę?
  Uff.. A już myślałem że cię od nas zabierze... Dobry Pan z tego Kaczelnika:))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:41:53
  Nic podobnego
  Ponownie wysłał mnie na "wraże" odcinki
  A i podwyżka się szykuje za całokształt
  8-)))))))
 • @Husky 17:50:01
  Zawsze wiedziałem że jesteś dobry zawodnik i zaufany Kaczelnika:)
  Czyli dobrze postawiłem. Jak Pisklaki dostaną 99,99 % to będę kryty? Wstawisz się za mną u Kaczelnika?... :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:29:59
  oczywiscie
 • @zbig71 17:10:57
  //Kiedyś pisałem, że te "memy" są na poziomie tego debila z GP Lisiewicza//


  Są memy, które nie potrzebują tekstu
  8-))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DqnZjKUWkAAv2i0.jpg
 • @kula Lis 67 13:37:10
  Nadred. Żakowski sponiewierał system d'Hondta - bo premiuje zwycięzców. Ale dlaczego dopiero po 20 latach jego obowiązywania w wyborach do sejmików?
 • W miasteczku niedaleko Londynu
  Wjechali o 03:00 w nocy dużym widlakiem w bank w samym centrum, by wyrwać bankomat i załadować na pickupa, lub vana. Często tak robią.
  Już niedługo tak bedzie w PL...

  https://pbs.twimg.com/media/DqrUrhoWoAArEbq.jpg
 • Włodzimierz Czarzasty pomylił właśnie na konferencji prasowej Monikę Jaruzelską z Moniką Olejnik
  Włodzimierz Czarzasty pomylił demokracje z dewiacją, PZPR wyprowadził sztandar w 1990, od tej pory powinien jechać na szmacie i pracować max łopatą, a nie żyć na koszt podatnika

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej