Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

"wszyscy Żydzi muszą zginąć".

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W związku ze strzelaniną prezydent USA wygłosił oświadczenie, w który stwierdził że należy zaostrzyć prawo i skazywać na śmierć za takie ataki. - Na wykonanie kary śmierci nie powinno się czekać latami - dodał.

USA. Atak z bronią w synagodze, 8 osób nie żyje.

Trump wygłosił mocne oświadczenie
Uzbrojony człowiek wtargnął do synagogi w Pittsburgh i otworzył ogień. Są ofiary śmiertelne, wiele osób jest rannych. Napastnik jest już w rękach policji.

 

              

W związku ze strzelaniną prezydent USA wygłosił oświadczenie, w który stwierdził że należy zaostrzyć prawo i skazywać na śmierć za takie ataki. - Na wykonanie kary śmierci nie powinno się czekać latami - dodał.

Donald Trump podkreślił, że gdyby w synagodze był uzbrojony strażnik, mogłoby nie dojść do tragedii.

Napastnik zaatakował ok. godz. 10 czasu lokalnego w Pittsburgh w amerykańskim stanie Pensylwania. Uzbrojony mężczyzna wszedł do synagogi Congregation Tree of Life podczas modlitwy.

 
 
 
 
            
 
 
 
Napastnik otworzył ogień. Przedstawiciele policji w Pittsburgh potwierdzili, że wiele osób zostało rannych, w tym trzech policjantów. Są również ofiary śmiertelne. Lokalna stacji KDKA-TV poinformowała, że nie żyje co najmniej osiem osób.

Uzbrojony mężczyzna początkowo zabarykadował się w synagodze, a potem oddał się w ręce policji. Według niektórych źródeł ujęto go, gdy próbował przedostać się do samochodu.

Robert Bowers Neo Nazi!

               

 

 W trakcie ataku krzyczał: "wszyscy Żydzi muszą zginąć". Miał przy sobie kilka rodzajów broni.

 

          

 

Prezydent USA Donald Trump na Twitterze zaapelował, by ludzie mieszkający w okolicy pozostali w swoich domach. "Niech Bóg wam błogosławi" - napisał. Pierwsza dama USA Melania Trump napisała, że "przemoc musi się skończyć".

 

Źródło: CNN, nytimes.com, BBC.wp.pl

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  Co jakaś strzelanka w synagodze czy gdzie indziej ma wspólnego z żydami , może wariat kupił broń . Wybacz nie wiem czy to nie prowokacja ,więc do lochu .Przykro mi.
 • @Repsol 20:33:40
  Pisze o tym główny ściek WP i spółka,
  więc wyciągnij biedaka z lochu.

  Swoją drogą, napastnik miał LEGALNĄ broń? Ups.... A żadna ciota w środku Colta nie miała? Naród wybrany... do gazu.
 • @laurentp 21:09:40
  https://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-46002549
 • @laurentp 21:09:40
  To co wypisujesz wskazuje tylko że miałem rację z lochem . Ciebie też nie rozumiem jakie niby narody wybrane ?. Indianie , o nich już zadbano . Salut.
 • @Husky 21:10:59
  Ciekawe jakie konsekwencje może ponieść ta stacja za wysyłanie fejków ? . Raport prokuratury i werdykt prawomocny sądu ,a nie pitolenie . Koniec dyskusji.
 • @Husky 21:10:59 żydzi na swój wizerunek ciężko pracują. I zapracują.
  Wygląda na to, że dla własnego bezpieczeństwa trzeba się trzymać z dala od żydów i Arabów. Albo trzymać ich z dala od siebie. Żydzi od wieków w każdym kraju zachowywali się tak samo. Zwykle nie asymilowali się z narodem który ich przygarnął. Starali się o stwarzanie w takich państwach obszarów eksterytorialnych. Zależało im zwykle tylko na swoim dobrobycie a nie danego państwa. Kolaborowali z każdym wrogiem gdy była szansa by dał im utworzyć eksterytorialny obszar. Tam gdzie mieszkali było państwo w państwie. Dlatego przepędzano ich z każdego kraju. Opracowałbym trzy możliwe warianty dla tej sytuacji. 1.strzelał antysemita z czysto rasowej niechęci, 2. strzelał skrzywdzony przez żydów człowiek, 3. strzelał żyd w celu wywołania nagonki na gojów czyli prowokacja w ich stylu. Ciekawym jaki wariant okaże się prawdziwy.
 • @Repsol 20:33:40 Ciekawe za co tych żydów tak na świecie nie lubią?
  Trump to jednak realista-gdyby był uzbrojony strażnik ochrony...ale nie było.Gdyby teraz ktoś napadł na Polskę to zielone ludziki dokonaliby masakry na bezbronnych. Dlaczego od 1945r jesteśmy rozbrojeni?Ciekawe. Gdyby krzyczał "wszyscy chrześcijanie muszą zginąć" to Trump też by powiedział że: "Należy za to karać śmiercią"? Śledząc postawę Trampa trzeba powiedzieć tak. Niemożliwe, antysemityzm, w tak przyzwoitym kraju? Nie wierzę? Skąd by się tam wziął? W pobliżu strzelaniny był też Wal-Mart.Czy to coś znaczy ? Dilerzy narkotykowi dilują w pobliżu synagog i hipermarketów. Widać Świat ma już dość żydów i ich kłamstw oraz łupienia gojów. Gdyby to się stało w Polsce to izraelskie myśliwce w barwach NATO już były by nad Polską. Wszystko wskazuje na to że zrobił to z miłości i uwielbienia do tej nacji, wszak nacja ta jest znana od wieków że wszyscy ich kochają, uwielbiają i noszą na rękach.Historia Europy i państw Europejskich przez ostatnie 1000 lat jest bardzo bogata w takie i podobne akty uwielbienia...Jakby wystrzelał trochę Polaków, to z pewnością powinien najwyżej dostać rok w zawieszeniu. Co innego z bezcennymi żydami, on powinien jeszcze wypłacić po 100 mln dolarów rodzinom zabitych i jeszcze po 200 mln. dla żydów nienarodzonych z tych żydów nieboszczyków.
 • @kula Lis 67 21:20:25
  Nie tylko na wizerunek
  Na swój "żywot" też
 • @Husky 21:30:32
  Policja wstrzymuje się z podaniem liczby zabitych. Może czekają na oficjalną wykładnię sanhedrynu, zależną od aktualnego zapotrzebowania na podtrzymywanie narracji o permanentnej martyrologii. Jak będzie trzeba to pewnie, jak dawniej, wyolbrzymią do astronomicznych rozmiarów. W Toronto policja na wszelki wypadek ma ochraniać synagogi. Nie zdziwiłbym się gdyby włączono do akcji wojsko. Samoloty AWACS, myśliwce, czołgi i lotniskowce też byłyby mile widziane przez wierchuszkę strasznych braci.

  https://www.cp24.com/news/police-in-gta-boosting-security-at-places-of-worship-in-wake-of-pittsburgh-synagogue-shooting-1.4152283
 • @Husky 21:30:32
  W muzeum Polin ciągle podlewa się nienawiść antypolskim sosem, ale o Chaimie Rumkowskim prawdy tam nikt nie usłyszy. Tak jak o sędzim bandycie Szechterze.
 • @kula Lis 67 09:09:33
  Osoby skazane na śmierć za pomoc Żydom :

  Norwegia - 0
  Włochy - 0
  Holandia - 0
  Belgia - 0
  Francja - 0
  Norwegia - 0
  Dania - 1
  Polska - 30 000
 • @kula Lis 67 09:09:33
  5 rocznica śmierci Tadeusza Mazowieckiego-jednego z "Czwórki z Piekła Rodem",pomysłodawcy "grubej kreski",protektora "Układu",przyjaciela "Ludzi Honoru"...

  https://pbs.twimg.com/media/DqjQHCcW4AEGjRU.jpg  Kiedy na Mokotowie UB torturowało Śp.Bp.Kaczmarka a płk.Goldberg tworzył akt "oskarżenia"...Mazowiecki pisał :
  "Nie tylko bolejemy,ale i odcinamy się od błędnych poglądów ks. bp. Kaczmarka, które doprowadziły go do akcji dywersyjnej wobec Polski Ludowej"
 • @Husky 21:30:32 Kto sieje wiatr, ten zbiera burze.
  "Gdyby w świątyni była ochrona skutki byłby inne (...). Z pewnością jest to opcja dla wszystkich kościołów i synagog, by mieć uzbrojonych strażników" - Bardzo pociągająca wizja państwa, gdzie co pięć kroków stoi uzbrojony strażnik. Super, panie Trump. O to, to, więc trzeba im z Polski podesłać kilka tysięcy strażników Mossadu, będą mieć Icki inne zajęcie niż zajmowanie się sprawami w europie środkowej. Uzbrojeni strażnicy w synagogach to tylko krok do obszarów eksterytorialnych, wyłączonych spod krajowego prawa. A ilu w tym czasie Palestyńczyków zginęło z rąk żydów? Bo o tym to jakoś nikt nie mówi. Nigdy nie zapomnę słów aktora Mela Gibsona o żydach, a także innych. Palestyna, media pokazywały na całym świecie jak żydzi strzelają do małych dzieci palestyńskich. Niewinni ludzie giną bo żydowskie organizacje pozarządowe zabawiają się w Boga, przypisując sobie prawo do wspierania działań zmieniających państwa w coś co spełnia ich oczekiwania na zyski wpływy i władzę. Nie da się ukryć że nawet w Europie żydowskie fundacje wspierały imigracje z Afryki. Zdarzenie to jest przede wszystkim jasnym i jaskrawym dowodem na problemy jakie dotykają społeczeństwo wielokulturowe. Rzadko się o tym mówi ale naród amerykański jest wewnętrznie bardzo skonfliktowany i do zbrodni na tle etnicznym czy rasowym zawsze tam dochodziło. Dlatego my powinniśmy docenić jednolitość kulturową i etniczną Polski. Powinniśmy bardzo dbać o zachowanie tego stanu kontrolując ściśle napływ wszelkich emigrantów. Obecna struktura społeczeństwa polskiego praktycznie wyklucza podobne zdarzenia u nas.


  Ps..Pisze na forum Amerykanin, mieszkający tam od 32 lat, że nikt nie jest w szoku, wręcz przeciwnie, że Amerykanie ich nie cierpią delikatnie mówiąc. Pisze, że tylko policjantów im szkoda.
 • @kula Lis 67 09:23:16
  Policjantów szkoda.
  pzdr.
 • @kula Lis 67 09:23:16
  W sobotnim ataku na synagogę w Pittsburghu śmierć poniosło 11 osób, a sześć jest rannych - podało FBI. Sprawca jest ranny i przebywa w szpitalu. Postawiono mu 29 zarzutów o przestępstwa federalne, w tym o przestępstwa związane z bronią i przestępstwa z nienawiści.

  im jest sprawca?
  Sprawcą tragedii jest 46-letni Robert Bowers, który, uzbrojony w cztery sztuki broni, wszedł do synagogi Drzewo Życia podczas uroczystości nadani dziecku imienia i otworzył ogień do zebranych. Jak podało w niedzielę BBC, wśród ofiar nie ma dzieci.
  Bowers w mediach społecznościowych zamieszczał antysemickie i antyimigranckie komentarze. Jego ostatni wpis głosi, że hebrajskie Stowarzyszenie Pomocy Imigrantom "lubi ściągać (do USA) najeźdźców, który zabijają naszych ludzi. Nie mogę siedzieć i patrzyć jak zarzynani są moi ludzie. P... ich optykę. Wchodzę".
 • @Husky 09:15:58
  Człowiek z facebooka twierdzi, że to nie on zabił, zdjęcie mordercy to potwierdza, mam nadzieję, że dowiemy się prawdy o podłożu tego nieszczęścia.

  Właśnie w Warszawie w muzeum żydowskim Polin skończyła się międzynarodowa konferencja gdzie żydzi ubolewali nad polskim antysemityzmem i mordowaniem żydów przez Polaków. No tak to straszne zginęli żydzi a nie jakieś śmierdzące goje. Przecież śmierć żyda to duchowa tragedia a śmierć goja to zwykła statystyka. Masakra w Gazie po wczorajszych całonocnych żydowskich nalotach bombowych! Ten chory z nienawiści naród codziennie morduje Palestyńczyków których wcześniej wyrzucił ze swoich domów a świat z ONZ i Trumpem milczy! Jaką bronią się walczy od takiej ginie! Siły izraelskie zastrzeliły w piątek 4 Palestyńczyków i raniły co najmniej 50 za to, że rzucali kamieniami przez płot. biedne żydowskie niewiniątka... Ach jakaż straszma tragedyja, jakaż niepowetowana strata... Żydy jednak zabijają wielokrotnie więcej w skali tygodnia w okupowanej Palestynie. Kara przyjdzie. Saudyjczycy zamordowali dziennikarza. Izrael i Arabia Saudyjska bez sankcji.
 • @kula Lis 67 09:50:09
  //Żydy jednak zabijają wielokrotnie więcej w skali tygodnia w okupowanej Palestynie.//
  pisalem to tu wielokrotnie
 • @Husky 09:55:22
  Kto sieje wiatr ten zbiera burzę ..... Widać że w USA zmienia się klimat .... Najlepszym dowodem na to niech będzie projekt ustawy nr S.720 . Ustawa S. 720, zakazywać ma bojkotu Izraela, tym razem na poziomie państwowym i w stosunku do wszystkich. Jeśli ustawa ta wejdzie w życie, to za wspieranie bojkotu Izraela, ale też za samo rozpowszechnianie informacji o bojkocie w Stanach Zjednoczonych grozić będzie odpowiedzialność zarówno cywilna w wysokości minimum 250.000 dolarów, jak i karna sięgająca nawet miliona dolarów i 20 lat więzienia”czytamy w artykule opublikowanym na portalu przeczywistosc.pl. ....... Ustawa ta ma zablokować rosnący w siłę na całym świecie ruch BDS: czyli bojkot Izraela
 • @Husky 09:55:22
  Jews will play a leading role in multicultural Europe says Jewish researcher YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=53A5AJoRxF0
  kto zna angielski polecam obejrzeć
 • @Husky 09:55:22
  Pennsylvania - Capital punishment, zastrzyk. W chwili obecnej na lethal injection oczekuje w celi śmierci 169 kandydatów. Ostatnia egzekucja miała miejsce w 1999. Może mu się udać, chyba że w obliczy tej zbrodni nastąpi przyspieszenie.
 • @Husky 09:27:30
  Myślałem, że w USA żyją Amerykanie, a nie żydzi. To niebezpieczne zjawisko. Może też się okazać, że w np. w Łodzi też żyją żydzi, a nie jacyś Polacy. To wszystko szopka dla maluczkich, a górą są żydzi? Tak naprawdę, czy napastnik nakłamał we wpisie, czy może powiedział prawdę?
 • @Husky 09:55:22
  Jak w Polin odbywał się marsz żywych, gdzie w obecności p. Dudy napluto na Polaków, w tym samym mniej więcej czasie w Izraelu zastrzelono zdaje się około 60 Palestyńczyków, którzy demonstrowali przeciw przeniesieniu stolicy do Jerozolimy. Świat się dowiedział, nic nie powiedział, niejeden Palestyńczyk padł.
 • @kula Lis 67 11:12:32
  Jak widać są ŻYDZI i żydzi.
 • @kula Lis 67 11:10:34
  W Izraelu wprowadzili prawo, że jak imigrantka zachodzi w ciążę musi ją usunąć albo jest deportowana, bo jak twierdzą "to zagraża żydowskiemu charakterowi państwa" a Polskę chciałby ubogacać kulturowo.
 • @kula Lis 67 11:10:34
  Naczelny rabin Polski,Michael Schudrich o Marszu Niepodległości:
  Faszyzm, hańba, skandal  Czy ten Żyd jest u siebie? Nie podoba się u mnie? Bo jak mu się nie podoba, to takiego gościa, co pluje na mój dom wypierdalam na zbity pysk dając szpica w dupę.
 • @kula Lis 67 11:09:05
  Wolność słowa po niemiecku. Opozycyjny dziennikarz turecki, którego Niemcy brutalnie wyrzucili z konferencji pras. Erdogan-Merkel za koszulkę wzywającą do wolności mediów w TR ma opuścić Niemcy pod groźba deportacji. Azyl to tylko dla dżihadystów.

  https://pbs.twimg.com/card_img/1056198091601252354/4yoQHbnd?format=jpg&name=600x314
 • @Husky 13:08:09
  Nie rozumiem dlaczego GW i TVN oraz PO najbardziej domagają się emigrantów na ziemiach Polski.Chcą żeby tak jak w Niemczech pilnowała ich Policja. No to obudzili się w USA nawiedzeni obrońcy jedynie słusznej racji. Totalne wariactwo. Ale i u nas nie lepiej. W sobotnim Info wypowiedział się "nasz" nawiedzony lewak Rafał Lipski z Inicjatywy od Nowackiej, że raz w tygodniu w polskich kościołach i meczetach odbywa się wariactwo.No odważni, rozszerzają pole działania, tylko czy nie ściągną na Polskę nieszczęścia. Poczytajcie o Talmudzie, który jest instrukcją rabinów jak mają postępować żydzi. Dowiecie się wtedy, że jest to najbardziej rasistowska Księga świata. To ona jest praprzyczyną tej niechęci a nawet nienawiści do żydów talmudycznych. Są też żydzi mesjańscy, którzy wierzą w Jezusa Chrystusa , ale jest ich mniejszość.
 • @Husky 13:05:41 Jakie są korzenie tego zamachowca?
  Robert Bowers to prawicowo-katolicki ekstremista. Nienawidził żydów, uchodźców i migrantów. Bezpośrednim motywem do ataku była jego nienawiść do żydowskiej organizacji HIAS, która zajmuje się pomocą uchodźcom i o której napisał, że: "Lubi sprowadzać najeźdźców, który zabijają naszych ludzi.". Oprócz nienawiści, połączonej z rozpaczą, spowodowaną ogromną aktywnością środowisk żydowskich w promowaniu i narzucaniu lewackich ideologii amerykańskiemu społeczeństwu, mamy tu do czynienia z niebywałym infantylizmem. Wzorując się na filmach i grach komputerowych przypisywał sobie nadnaturalną moc (Batman? Superman?) i stąd ten zamiar zabicia "wszystkich żydów". Palestyńczyków w tym dniu zginęło więcej, lecz o tym cicho.
 • @kula Lis 67 14:36:26
  Skoro w Polsce żyje tak wiele narodowości, dlaczego tylko narodowości żydowskiej przeszkadzają marsze Polaków?
 • @kula Lis 67 15:55:54
  Moje zdanie jest takie
  Wszelkie "porachunki" powinny jednak omijać, czy to meczety, czy to synagogii i kościoły i inne miejsca związanie z religiami.
  Jest tyle innego miejsca na "wymierzanie" sprawiedliwości.

  A Palestyńczyków jak mordowali, tak mordują nadal
 • @Husky 13:14:25
  Spokojnie, bez nerwów, twój prezydent Duda płaszczy się przed nim i pełza przed jego ziomkami aż miło.
 • @zbig71 17:17:13
  Szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego
  Różnych mieliśmy prezydentów, ale zawsze to byli Prezydenci Polski
 • @Husky 17:29:06
  Wszyscy byli z nadania Kiszczaka, tego agenta Informacji Wojskowej. Gdyby Dudłaj nie zawetował zmian w sądownictwie, to może by przynajmniej coś drgnęło, ale tego dnia, zanim zawetował, rozmawiał z Angelą Merkel przez 45 min. Tego dnia rozmawiał też z Szewachem Waisem(nie wiem, jak poprawnie pisze się to nazwisko) Wiedziałeś o tym?
 • @laurentp 21:09:40
  //Swoją drogą, napastnik miał LEGALNĄ broń? Ups.... A żadna ciota w środku Colta nie miała? Naród wybrany... do gazu//

  Brawo!!!
  Rozumiem, że w Hameryce wszyscy katolicy do kościółka popylają z coltem, a księżom pod ornatem sztucery dyndają? Puknij się w pusty sagan. Synagoga to dom modlitwy, a nie gminna strzelnica Maciurewicza.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej