Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Od zera do bohatera i z powrotem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To co nosił Lech Wałęsa na pogrzebie... To jest taki typ człowieka. Od zera do bohatera i z powrotem. Chce, aby ciągle o nim mówiono. Stylówy Lecha Wałęsy są bardzo wymowne

 Na pogrzebie Jaruzelskiego był elegancki i szykowny. Na pogrzebie Inki i Zagończyka wręcz przeciwnie – mówił Rafał Ziemkiewicz (publicysta „Do Rzeczy”), który był gościem red. Emilii Pobłockiej w Telewizji Republika.

 

Na początku rozmowy publicysta rozszyfrował kilka skrótów.

– KPPOKO… Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska Koalicja Obywatelska… Panią, która do wszystkiego doprowadziła, nazwano Kamilą Kałuża-Pihowicz… Cała sytuacja Nowoczesnej wygląda tak, że ostatni będzie gasił światło, czyli gasił długi. To było przyjazne wchłonięcie, jak mówił Grzegorz Schetyna.

– Kiedyś pisano o Petru jako o polskim Kennedym. Takie jaja były. Grzegorz Schetyna obiecywał złożyć doniesienie do prokuratury na radnego Kałużę. Teraz Schetyna złoży doniesienie na Gasiuk-Pihowicz? – dopytywał Ziemkiewicz.

– Może nowe ugrupowanie Petru powinno się nazywać Terazem. Robert Biedroń jeździ po Polsce, założył sklepik gdzie można kupić T-shirty… – mówił Ziemkiewicz, odnosząc się ostatnich ruchów opozycji.

OTUA na koszulce Wałęsy, czyli...

– OTUA… Chodzi o to co nosił Lech Wałęsa na pogrzebie. To jest taki typ człowieka… Od zera do bohatera i z powrotem. Chce aby ciągle o nim mówiono. Stylówy Lecha Wałęsy są bardzo wymowne. Na pogrzebie Jaruzelskiego elegancki i szykowny. Na pogrzebie Inki i Zagończyka wręcz przeciwnie – mówił gość red. Pobłockiej.

– Pamiętam jak w dobrym tonie było nabijać się z Wałęsy. Tygodnik NIE kpił z niego w najobrzydliwszy sposób. Gdzie są teraz Ci wszyscy ludzie? Są Wałęsą zachwyceni – wskazywał Ziemkiewicz.

Lech Wałęsa uporczywie i obrzydliwie obraża Jarosława Kaczyńskiego. Zabawna sytuacja wystąpiła z żądaniem przez sąd podania dowodów na potwierdzenie słów Wałęsy. Okazało się, że sąd żąda dowodów! Wałęsa był oburzony. Powiedział: „ja wiem!”.

        

 

„Gówniarskie zachowanie”

Przypomnijmy słowa b. szefa MSZ w gabinecie PO-PSL, które zostały nagrane na słynnych taśmach. – Jakaś p..da wiesz, taka, zamiast ją dowartościować, przep…..lić jak trzeba, to dał jej jakieś biuro… – mówił były szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski na temat kontrolerki NIK-u.

– Mamy grupę bojowniczek, które domagają się praw kobiet. Gdzie jest oburzenie tych wszystkich pań? Z Radosława Sikorskiego wychodzi niedojrzałość, zachowanie gówniarskie. Pewnie wam się podobały opowieści Radzia… Najstraszniejsze w tej rozmowie jest to, że oligarcha upija małolata i go podpuszcza, manipuluje nim – wskazywał Ziemkiewicz.

Źródło: Telewizja Republika

//telewizjarepublika.pl/ziemkiewicz-o-walesie-to-jest-taki-typ-czlowieka-od-zera-do-bohatera-i-z-powrotem,73554.html

 

 

KOMENTARZE

 • Ciekawa
  Wymiana zdań między LW a JK po procesie w Gdańsku.
  LW : jak ja mogłem zrobić Pana ministrem?
  JK : a ja pana prezydentem?
  Pokazuje to jakim to geniuszem jest J.K. i kogo nam stręczył na ,, mężyków stanu,,. Wałęsę, Marcinkiewicza, o ostatnio Dudę, który chyba przeprosił już wszystkich wrogów Polski za sam byt naszego kraju.
 • @zbig71 09:20:52
  Pan prof. Sadurski, to taki doskonały - akademicki wręcz przykład na to, że można być jednocześnie profesorem i kompletnym idiotą.


  //Odezwało się nagle mnóstwo specjalistów od protokołu ubraniowego, ekspertów krawieckich, koneserów garniturów w prążki i stróżow w Boże Ciało. A nasz wspaniały, kochany Lechu, czyli @PresidentWalesa , pożegnał Prezydenta USA słowem, które jest dla nas najświętsze. Od 3 maja 1791.//

  https://pbs.twimg.com/profile_images/1034335594468405248/udSROl8g_bigger.jpg
 • @Husky 09:33:11
  https://wpolityce.pl/polityka/424497-co-za-buta-walesa-ignoruje-wyrok-i-podtrzymuje-swoje-slowa

  No i widać, że nie chodzi o sądy a o wywołanie wojny domowej... skoro Bolo wyroku nawet "swojej" sędzi nie wykona...Kto takiego głupka może zrozumieć "w tej koncepcji" . Tego nie da się nawet czytać do końca. Ludziska kogo wybraliśmy na Prezydenta? On mówi jakby dopiero co z psychiatryka go wypuścili. Ten człowiek jak socjopata karmi się cudzą nienawiścią. Nie przestanie dopóki nie zejdzie z tego łez padołu. Karmi się naszą uwagą. Wie że inaczej nie zwróci na siebie uwagi. Żaden wyrok tego nie zmieni. Odczuje wyrok jedynie wtedy kiedy będzie musiał płacić z własnej kieszeni. Moim zdaniem nie przestanie obrażać Kaczyńskiego tylko dlatego że inaczej nie istniał by w przestrzeni medialnej. Skazany na zapomnienie to dla niego najgorsze co można zrobić. Dlatego się tak zachowuje. Spuścić nad Bolkiem zasłonę milczenia. Nie pokazywać w mediach. To dla niego będzie najgorsza kara. No i ciekawe ile dni Wałęsa łazi z tą przepoconą koszulką z napisem KONSTYTUCJA? Pewnie nie prał jej w "Waszynktonie" bo literki byłyby niewyraźne.
 • @kula Lis 68 10:46:20
  Z sieci :

  Z Polski śmieją się media na całym świecie : ”Dziadek w golfie z Matką Boską w klapie marynarki na pogrzebie George’a Busha – Nikt nie zamawiał błazna” – czytamy w amerykańskim portalu informacyjnym. ”Noblista OSZALAŁ. Ubrał się jak na ryby” – czytamy w Kanadyjskich mediach. ”POLSKA ŻENUJE na pogrzebie Busha” – pisze francuski publicysta. ”Bezdomny zabłądził i trafił na pogrzeb Busha” To tylko łagodniejsze nagłówki światowych mediów.
 • @AgnieszkaS 09:47:56
  No i bezczelnie posłużono się zdjęciem z pogrzebu Reagana, że obecnie spotkał się z Clintonami i Obamą. Lecz internauci szybko ich wyprostowali.
 • @AgnieszkaS 09:47:56
  Wałesa to prosty robotnik i zawsze takim pozostanie.
  Szkoda klawiatury na to cos
  Pozdrawiam
 • @Husky 10:52:44
  To, że ktoś jest prostym robotnikiem, to nic złego.
 • @Husky
  // – Mamy grupę bojowniczek, które domagają się praw kobiet. Gdzie jest oburzenie tych wszystkich pań? //

  RACZEJ SKĄD SIĘ WIĘŁO / Z BRAKU DOWARTOŚCIOWANIA?

  " przep…..lić jak trzeba,", ... I PROTESTÓW NIE BĘDZIE :D
 • @Husky
  Wypowiedź Wałęsy jest skandaliczna. Ten nieszczęsny człowiek kompletnie się pogubił i plecie te swoje androny, dalej niszcząc resztki wspólnoty, którą tu jeszcze mamy. Że też nie ma wokół tego bufona nikogo, kto by mu powiedział, żeby raz na zawsze zamknął się i poprzestał na jeżdżeniu po świecie i wykładach. Gość agresywnie kwestionujący wyrok sądu, choć od 3 lat ma rozwolnienie w sprawie "państwa prawa". To nie mieści się w głowie. Ta ich obłuda i hipokryzja przebija Himalaje. Pozew poruszał jeszcze kwestię rzekomego fałszowania przez Kaczyńskiego dowodów na współpracę Wałęsy z SB. Dlaczego nie ma w tej relacji paru zdań na ten temat? Jak sędzia Klawonn "poradziła" sobie z tą kwestią? A ta sędzia 13 lat temu jak była rzecznikiem prasowym nazywała się Klawon, a dzisiaj nazywa się Klawonn albo Klawon w zależności od tego kto nadaje
 • Zastanawiałem się, czemu dziś od rana takie w PiS wycie.
  I TVPiS na najwyższych obrotach i już resortowe dziecię, Ziemkiewicz się wypowiedział. Teraz już wiem:
  https://wiadomosci.wp.pl/obama-wskazal-na-walese-poczekajcie-najpierw-musze-sie-przywitac-z-tym-panem-6324594733860481a
 • @Zawisza Niebieski 12:16:05
  Nasi zwolennicy PIS wyżywają się na Wałęsie bo to im wolno. to , że Wałęsę wystrugał nam J.Kaczyński, o tym cicho sza. o tym mówići pisać nie wolno.
 • @zbig71 12:47:22
  Wolno pisać tylko to, co dla PiS dobre.
  Ale jest taka ciekawostka, Wałęsa musi przeprosić za to, iż napisał iż to J.Kaczyński przyczynił się do śmierci 96 Polaków pod Smoleńskiem, choć nie miał dowodów, ale J.Kaczyński nie musi przeprosić za słowa "Zabiliście mi brata" choć nie miał na to dowodów.

  3 lata badań grupy z zespołem Macierewicza, miliony wydane z pieniędzy podatnika na bzdurne eksperymenty, jak rozwalenie baraku na poligonie. Dziś wiemy jedno, Lech Kaczyński po wyprawie do Gruzji domagał się, by to on był uznany dowódcą samolotu, jako zwierzchnik wojsk. Znam też słowa Kazany "Będziemy próbować aż do skutku...", "Pan prezydent nie podjął jeszcze decyzji". Kto więc odpowiada za tę katastrofę?
 • @Zawisza Niebieski 13:01:11
  Osobiście podejrzewam, że wyłączyli go nasi sojusznicy, jak Sikorskiego w 43 roku w Giblartarze. tak, czy owak w samolocie ostatnie słowo ma kapitan, jeśli on podjął decyzję o lądowaniu i doszło do katastrofy, to kapitan ponosi odpowiedzialność.
 • @Husky 10:49:59
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180Y2M2MC9wLzIwMTgvMTIvMDYvODI1LzUzNy9iZTQ2Njc3OTcyMTE0MDdmYmI2ZTI3ZjBkZGZhZjE5NC5qcGVn.jpeg

  Mirosław Szczerba, były rzecznik Lecha Wałęsy, któremu sztuka tworzenia fake newsów nie jest obca, ponownie zabłysnął w mediach społecznościowych. Opublikował zdjęcie byłego prezydenta z pogrzebu amerykańskiego prezydenta. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że fotografia pochodzi z 2004 roku. Po chwili wpis został usunięty. A jak sam Szczerba tłumaczył się z manipulacji? Otóż stwierdził, że zrobił to dlatego, bo… „trolle nie mają okularów i nie chce im się sprawdzić, w którym roku Wałęsa był na pogrzebie Reagana”. Szkoda tylko, że w oryginalnym wpisie ani słowem nie wspomniał o tym, że był to pogrzeb Reagana. Czemu miała służyć ta manipulacja?

  Oryginalny wpis Szczerby to wielka wpadka, tym bardziej, że zdjęcia z uroczystości pogrzebowych Busha seniora opublikował na swoich profilach w mediach społecznościowych także sam Lech Wałęsa. Były prezydent pochwalił się uściskiem dłoni z Barackiem Obamą, Billem Clintonem i jego żoną, Hillary, byłą kandydatką na prezydenta USA, która przegrała wybory z Donaldem Trumpem.

  https://pbs.twimg.com/media/DtrUieVWwAECjDq.jpg https://pbs.twimg.com/media/DtrUieXXcAE6C7O.jpg https://pbs.twimg.com/media/DtrUieUW0AAsZLl.jpg

  Ps...To było wtedy jak Wałęsą "opiekował" się jeszcze Wachowski. Bez niego cienki Boluś samodzielnie nawet ubrać się nie potrafi. "Kłamali rano,w południe i wieczorem"i myśleli,ze Polacy nie zauważą jak Wałęsa kręcił się samotnie wokół własnej osi ODZIANY w koszulkę z nadrukiem(jak lump), którą założył 12 godz.wstecz. Przelot i pobyt w USA w tym samym przepoconym golfie świadczy o kulturze higieny jaja noblisty z RP. Wielki wstyd dla Polski. Fuj! Prasa amerykańska odnotowała, że dziennikarz rosyjski na widok Wałęsy powiedział:"..smotri, dekabrysta, kniaź Konstanty i jego żona konstytucja..." Bolek w młodości to była wyjątkowa gnida i chciwa szuja, ale teraz to jest biedny stary, chory człowiek któremu ktoś z premedytacją miesza w głowie wykorzystując jego egoizm i próżność.
 • @Husky 10:52:44
  Chciałbym zobaczyć Bolka Wałęsę na pogrzebie. Jego własnym.
 • @Zawisza Niebieski 13:01:11 coś dla ciebie.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jNTIxMi9wLzIwMTgvMTIvMDcvODI1LzQxMy9kOWE2NzZiMzU3YTE0OGFmOThhOTQ4MWQ1MTUxYjI4OC5qcGVn.jpeg
  Kulisy afery SKOK-Wołomin. SPRAWDŹ, co wspólnego mają Komorowski, Pro Civili i Wojskowe Służby Informacyjne. Zatrzymanie byłego szefa Komisji Nadzoru Finansowego Andrzeja J. i jego współpracowników pociągnęło za sobą prawdziwą lawinę i wzbudziło panikę w środowiskach byłego obozu władzy i mediów, które sprzyjały koalicji PO-PSL. Na kogo można zrzucić winę za niekompetencję urzędników, którzy przez długie lata byli pupilkami ówczesnej władzy. Urzędników, którym ufali Donald Tusk i Ewa Kopacz. W 2012 roku Kasa Krajowa poinformowała kierowaną przez Andrzeja J. Komisję Nadzoru Finansowego o możliwych nieprawidłowościach w działalności SKOK-u Wołomin. Pytanie, dlaczego dopiero 2 lata później KNF zdecydowała o wprowadzeniu zarządu komisarycznego do podejrzanej instytucji, nadal pozostaje bez odpowiedzi. Jednak media sprzyjające Platformie Obywatelskiej mogą szybko i łatwo znaleźć tych, którzy mieli szansę wiedzieć więcej o działaniach grupy utajonej w SKOK‑u Wołomin – o byłych agentach Wojskowych Służb Informacyjnych, którzy za pośrednictwem różnych kanałów mogli wyprowadzić z Polski setki milionów złotych. Całość pod linkiem.

  https://wpolityce.pl/polityka/424582-komorowski-i-wsi-sprawdz-kulisy-afery-skok-wolomin


  Ps..Jednak POstkomuchy to gamonie, nawet kraść nie potrafią, a jak coś zawiną to się chwalą na pół świata. I tak było z wołomińską bandą z WSI. Ciągle tylko nadawali Skok Wołomin skok Wołomin....no i mają. Przecież kto okradał Skok Wołomin, wiadomo od dawna. Pytanie czemu te tuzy platwormersko-ubeckie nie siedzą jeszcze. Afera marszałkowa:

  https://www.youtube.com/watch?v=TZHPjcTRUNA
 • @kula Lis 68 15:38:17
  Straszne są te wszystkie zombie , jakie były na tym pogrzebie. Jak tak na nich patrzę, to życzę Chinom wszystkiego najlepszego.
 • @kula Lis 68 15:47:05
  Poczekaj spokojnie, to sprawa rozwojowa. Jeden z oskarżonych w tej aferze złożył zeznanie, że przekazywał pieniądze prominentnym politykom PiS, Suski @ company. Myślę, że nie dałeś się nabrać iż Chrzanowski był samotnym jeźdźcem, on był tylko posłańcem, a tam przecież masz ośmiornicę. (pinokio) Mateuszek, Glapiński, Sokal itd. A przecież nikt się tak na prawdę za SKOKI nie wziął. Kowalczyk, to cała pajęczyna powiązań, kolega Ziobro ze studiów, znajomy wszystkich pozostałych.

  Przyjdzie czas uruchomić komisję d.s. SKOK, a wtedy zadamy pytanie braciom Biernackim jak to pieniążki ze SKOK wypływały do ich spółek w Holandii.

  Tylko trzeba uwolnić sądy spod politycznej kontroli Ziobro. Bo na razie jak widzisz mataczy, Chrzanowskiemu zostawiono czas by mógł "posprzątać" gabinet.
 • @kula Lis 68 10:46:20
  Oriana Fallaci o Wałęsie: „Kiedy się pomyśli, że pijak Jelcyn był carem, a ignorant Wałęsa symbolem wolności, uginają się nogi pod człowiekiem.” „To próżny, pretensjonalny, pewny siebie ignorant.”

  W punkt

  https://pbs.twimg.com/media/DtwtY7VW4AUiBuh.jpg
 • @kula Lis 68 15:36:08
  Nie mam najmniejszych wątpliwości, że Bolek jest najnikczemniejszą kanalią żyjącą w znanych nam czasach...
 • @kula Lis 68 15:38:17
  "Profesor" Bartoszewski.
  "Profesor" Stepien
  "Profesor" Tusk
  "Doktor" Wałęsa

  Lewica i totalne POyeby żyja we własnym, odrealnionym świecie.

  https://pbs.twimg.com/media/DtzUjGzW0AIbnSU.jpg
 • @Husky 16:30:14
  Kiedy się pomyśli, że pijak Jelcyn był carem, ignorant Wałęsa symbolem wolności, a Kaczyński Jarozbaw wielkim politycznym strategiem, to nogi uginają się pod człowiekiem.
 • @Husky nie wiedziałem, że tak teraz nazywa się alkoholizm po pomroczności jasnej i chorobie filipińskiej.
  http://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15441960721d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.jpg

  Jacek Fedorowicz był poważnie chory! Dopadła go... „depresja patriotyczna”, bo rządzi PiS! Trzy lata temu zapadłem na chorobę, którą moja żona nazwała "depresją patriotyczną". Cierpieliśmy z żoną oboje na nią i po trzech latach organizm zapragnął jakiegoś bodźca pozytywnego. I mamy w tej chwili, nadzieja w nas wstąpiła. Jesteśmy pewni, że Prawo i Sprawiedliwość przegra za naszego życia powiedział 81-letni satyryk i aktor.

  Cóż, pozostaje tylko życzyć zdrowia!

  http://niezalezna.pl/249208-jacek-fedorowicz-byl-powaznie-chory-dopadla-go-depresja-patriotyczna-bo-rzadzi-pis


  Ps...Przykro mi, że żydek satyryk, który w czasach mojej młodości kreował się na kogoś o wartościach niepodległościowych okazał się zwykłym homo sowieticus, postkomunistą, który nie widzi na starość, że stał się piewcą dziedziców szabrowników i postkomunistycznych prostytutek politycznych. Żal.
 • @Zawisza Niebieski 13:01:11
  /J.Kaczyński nie musi przeprosić za słowa "Zabiliście mi brata" //
  A kogo ma przepraszać ? Najpierw ktoś dotknięty tym słowami
  musi mu wytoczyć proces , poza tym zdaje się ,że chodzi też
  o stan umysłu czyli ,że Bolek przypisał prezesowi chorobę psychiczną
  a sam jest zupełnym durniem , Duda przygarnia bęcwała a ten
  w jakimś "malowanym golfie " kompromituje nie tylko siebie ale całą Polskę
 • @puuuq 17:40:54
  PiS a dokładnie grupa z "zespołem Macierewicza" miała 3 lata na udowodnienie, że przyczyna katastrofy jest inna niż wymuszenie na pilotach próby lądowania za wszelką cenę. Mieli wszystkie możliwe możliwości nie obronili swoich teorii, nie mówiąc iż były one kompromitujące z technicznego punktu widzenia. "Wybuch termobaryczny" rozsadzający konstrukcję który nie pozostawia śladów na ciałach ofiar to kompromitacja dla osoby to głoszącej. Nie ma żadnego dowodu na to iż to ktokolwiek inny niż PIS politycznie odpowiada za śmierć tych 96 ludzi.

  Spory TW Bolka z TW Balbiną są z pewnością żenujące. Można to porównać do komedii o "tetrykach". Faktem jest, że gdyby nie Wałęsa nie mielibyśmy dziś problemu z J.Kaczyńskim. To on go wyniósł na to miejsce gdzie jest. W zamian za to Kaczyński zniszczył wizerunek Wałęsy w Polsce, ale nie na świecie. Wałęsa na świecie jest osobą poważaną, w koszulce, czy bez. Mieliśmy to okazję zobaczyć, ale z własnego doświadczenia wiem, że wśród znanych Polaków jakich potrfi wymienić cudzoziemiec będzie Wałęsa, ściśle związany z Solidarnością.

  Na tym pogrzebie to raczej Duda robił za "bęcwała", ale czy pierwszy to raz? Przypomnij sobie poprzednie wizyty tego pana w USA. Ot taki "Polish joke"
 • @Zawisza Niebieski 20:31:58
  // Nie ma żadnego dowodu na to iż to ktokolwiek inny niż PIS politycznie odpowiada za śmierć tych 96 ludzi.//
  No jasne bo w 2010 PiS zarządzał krajem a sam lot był prywatną inicjatywą L.Kaczyńskiego
  //Spory TW Bolka z TW Balbiną są z pewnością żenujące //
  przede wszystkim nie ma żadnych , najmniejszych śladów agenturalności prezesa
  a o Bolku wiedzą już nawet dzieci :)))))))))
  //Na tym pogrzebie to raczej Duda robił za "bęcwała //
  to tylko Twoja i ludzi wystawionych do dezawuowania poczynań A.Dudy i PiS w t zn "przestrzeni publicznej "
  Jakim marnym i podłym może być ten co publicznie gardzi A.Dudą ale na bilet do USA nie ma albo raczej
  chce zaoszczędzić ? Oczywiście zakulisowo będzie "kozaczył " jak to znowu wykolegował frajerów
  Nikt o jakimś szczątkowym obiektywizmie nie może nie dostrzegać nie tylko intelektualnej nędzy Bolka
  ale przede wszystkim braku elementarnej przyzwoitości
 • @Husky Faktycznie mały wystraszony głuptas
  https://i2.wp.com/images.lpcdn.ca/641x427/201310/05/753189-lech-walesa-discutant-avec-ancien.jpg?zoom=2


  Powiem jasno jeszcze raz. Solidarność stworzyli żydzi dla żydów. Solidarność była tylko narzędziem. Solidarność zrobiła swoje i narzędzie odstawiono w kąt stodoły. Stąd zanik "etosu Solidarności". Działałem w Solidarności i wstydzę się tego. Byłem młody, głupi i zdrowy (teraz jestem stary, głupi i chory). Jeżeli się wznieść nad poziom gminy (umysł sołtysa), to Solidarność okaże się czym innym, niż z poziomu gminy. Dla lepszego objaśnienia mojej myśli, posłużę się porównaniem wojskowym.

  D-ca dywizji chce wykonać manewr oskrzydlający przeciwnika. Wydaje trzem swoim pułkom rozkazy. Oskrzydlenie wykonuje tylko jeden pułk.
  D-ca pułku, który otrzymał rozkaz oskrzydlenia, nie ma ŻADNEJ wątpliwości, iż będzie wykonywał "ordynaryjny" atak czołowy. Natomiast TO SAMO działanie z punktu widzenia d-cy dywizji będzie oskrzydleniem.

  Podobnie z działaniem Solidarności. Z punktu widzenia pułku, był to narodowy zryw patriotów. Z punktu widzenia dywizji, było to narzędzie rozpieprzenia państwa. Nikt więc niczego nie "ukradł", anie nie "obsadził swoimi ludźmi". Po prostu KOR jawnie i oficjalnie przejął władzę, gdy przyszedł czas. Którą to władzę wcześniej sprawował niejawnie.
 • @kula Lis 68 09:11:39
  Materna mówi u Michalik że chciałby żyć w spokojnym, wolnym kraju, że może tego doczeka.

  Straszne jak człowieka porywa UFO i oddaje w złotym kostiumie ze zmianami w mózgu

  https://pbs.twimg.com/media/Dt21xSAW0AA1spS.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej