Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
984 posty 30778 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Znany "obrońca krzyża" TW Matka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mnie tylko interesuje, kto promuje takiego debila. I po co? Co mnie, do qrwy nędzy, obchodzą poronione pomysły jakiegoś śmierdzącego menela? Będę chciał posłuchac takich klimatów, to se pójdę pod monopolowy!

 

 Hadacz żąda zburzenia Świątyni Opatrzności Bożej.

            

Cienko przędą na opozycji, że z Hadacza i Farnazona zrobili sobie wizytówki.

Uważam jednak, że powinien zacząć stawiać sobie najpierw drobniejsze cele. Na przykład wstawienie zębów,a jeszcze niedawno parszywą mordę darł żeby tam "Bolka" pochować. Im bardziej chory psychicznie, tym więcej bredni ma do powiedzenia.

 Wystarczy sprawdzić co robił na dworcu w Berlinie Zachodnim i za co był skazany.

 

Słynny prowokator Andrzej Hadacz pojawił się wczoraj na antyrządowym proteście z okazji 37. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Jego pełne nienawiści słowa zostały nagrane przez  dziennikarzy.

 – Do zburzenia... Na co mi taka wielka Świątynia Opatrzności? Tam chodzą wariaci, tam chodzą nieświadomi i zagubieni ludzie, którzy są wykorzystywani i dojeni jak krowy dojne – powiedział Hadacz.

Po co Hadacz przyszedł na protest?

– Miałem być z rolnikami, ale oni idą kawał drogi. Jestem aktywistą, pojawiam się oczywiście na różnych protestach i przyglądam się temu wszystkiemu

TW Matka nie mógł się powstrzymać i z ogromną nienawiścią uderzył w osoby wierzące.

Jak widać  Hadacz nie wypadł z formy i jego górnolotne propozycje są najwyższych intelektualnych lotów! Tylko pozazdrościć wielbicielom opozycji takich autorytetów!

Ten Hadacz to  jest ze stajni Sendeckiego, który wypromował też Aleksandra Olszańskiego, przebierańca z Warszawy.

 

https://twitter.com/twitter/statuses/1073525080590872577

 

Ja propnuję przeszczep mózgu.Będzie nareszcie na czołówkach gazet nie tylko w Polsce.

 

Źródło: twitter.com oraz tvp.info

 

 

KOMENTARZE

 • CIApku, CIApku;
  To nie po chrześcijańsku naśmiewać się z niedorozwiniętych kalek :-)
 • @kundel
  rzadko zgadzam się z Tobą, ale tutaj pełna zgoda!
  Hadacz, Olszański, Kononowicz.. ludzie niepełnosprytni z jednej bandy..
  Doktórowi Sendeckiemu za grosz nie ufam.

  To 5* to moje, chyba pierwszy raz :)
 • @Nibiru 19:39:47
  Skrajny przypadek niedojebania mózgowego.Z jego elokwencją widzę go w TV np".Chłopakach do Wzięcia"

  Dałby radę.
 • @Husky 20:31:11
  Istnienie Hadacza jest bardzo nie na rękę kreacjonistom, natomiast ewolucjoniści cieszą się widząc ,żywe i do tego gadające brakujące ogniwo w teorii Darwina. :-)
 • @Nibiru 20:47:05
  Na co Hadaczowi kościół skoro są gejowskie burdele?
  Tam zarabia a nie płaci
  8-)))))
 • @Husky 20:51:18
  No co Ty!
  Seks z Hadaczem to bez wątpienia byłaby zoofilia, a na to chyba są paragrafy :-)
 • @Nibiru 20:56:22
  Skoro moze byc "na misjonarza" to i tez "na hadacza"

  8-))))))
 • qui pro quo
  Z tym "obrońcą krzyża" to takie qui pro quo. Wzięło się to z faktu że gdy w czasie zamieszek policjant chciał Hadacza zdzielić pałką po lędźwiach to zasłaniał je teczką.
 • @Nibiru 21:04:41
  To prawda...
  8-))))
 • Wolność słowa
  Każdy może z tego korzystać. Nawet Hadacz. Skąd dr. Eugeniusz go wystrugał z banana? Z Olszańskim jest inaczej. Znacznie cwańszy od Hadacza. Założyli partie czy ruch polityczny. Czasem występuje z nimi M.Poręba, syn reżysera Poręby od Hubala, który potrafi mówić ciekawe o Rosji. Ten Olszański strasznie wulgarny.
 • @zbig71 21:19:34
  Hadacz,Olszański,Poręba pod pod dowództwem dr.Sendeckiego to jest siła której już nikt nie powstrzyma
  Same WASP-y
  8-))))
 • @Husky 21:35:45
  No WASPY . Mówię, że Poręba jak jest sam , mówi ciekawe rzeczy o Rosji, bo często tam przebywa , jest historykiem z wykształcenia, i konsultantem od umundurowania historycznego w filmie rosyjskim. Naprawdę, czasem warto posłuchać i do tego jest dobrze wychowany , bo Olszański to cham
 • @Husky 20:51:18
  Skąd wiesz, że Hadacz jest pedałem? Znasz go?
 • @Husky 21:35:45
  Rzucasz nazwiskami a może byś się sam przedstawił kundlu?
  To co robisz to nawet nie jest magiel.
  Zdolności honorowej nie masz więc nikt nawet nie może dać ci po ryj.
 • Dzień dobry wszystkim
  Wszystkim moim prawym przyjaciołom wielkie serdeczne dziek,żyjcie wiecznie i niech wam Bóg błogosławi we wszystkich waszych przedsięwzięciach i pamiętajcie

  https://pbs.twimg.com/media/DuZyLjlXQAEYZ8e.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:38:40
  //Zdolności honorowej nie masz więc nikt nawet nie może dać ci po ryj.//

  Czy znalazłby się taki odważny?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:31:09
  To takie "PiS-katolickie", jak kogoś nie lubię, to go nazwę, czarownicą, pedałem, bolszewikiem. Co mi tam, język nie szmata, obliże się i już czysty. Wszakże jedno z przykazań brzmi "będziesz mówił fałszywe świadectwo przeciw bliźniemu swemu".
 • @Husky 08:13:58
  To dobry pomysł. Przedstaw się imieniem, nazwiskiem, datą urodzenia i wykonywanym zawodem.
 • @Zawisza Niebieski 09:07:58
  Przecież to żadna tajemnica, od dawna wiadomo, że Hadacz tw. Matka był ciotą dla pedałów z dworca w Berlinie. Tak zarabiał na życie. Figuruje w kartotece akcji "Hiacynt". Więc Husky prawdę o nim napisał. Takich jak Hadacz tam bardzo dużo, i różnej profesji.
 • @Husky 21:01:01
  Tak, tak, brawo!
 • @kula Lis 68 10:45:30
  Taki prowokatorek 5go rzędu. O tym, czy parówa, nie wiem, mało to mnie interesuje. Był pod krzyżem na Krakowskim przedmieściu , potem popierał B. Komorowskego na prezia. To wystarczy. Stonoga był lepszy, z nim było zabawnie. Jak sobie obcinał dozór policyjny i klął Seremeta. A że chłopcy zadaniowani, no cóż... takie czasy
 • Jak o tw. Matka to i coś o prawdziwej Matce ale w Katarze..
  Czegoś takiego w postępowej Europie nie zobaczymy! Te rzeźby w Katarze robią wrażenie.

  http://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15448642701d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372d9604a596f161fe2459b775acd8268d8.jpg


  Dojeżdżający do jednego ze szpitali w Katarze od niedawna mogą podziwiać nietypowe widoki. To 14 rzeźb rozwijającego się dziecka w łonie matki. Dzieło budzi różne emocje, ale jedno jest pewne - w Europie czegoś takiego nie zobaczymy. Dzieło zostało stworzone przez brytyjskiego artystę Damiena Hirsta. 14 ogromnych rzeźb z brązu przedstawia rozwój dziecka od poczęcia do narodzin. Cykl rzeźb o nazwie "The Miraculous Journey" (Cudowna podróż" kończy się figurą noworodka. Rzeźby znajdują się przy wjeździe do nowego szpitala pediatrycznego w Sidrze w Doha. Stworzono je już w 2013 r., ale zostały ukryte do czasu oficjalnego otwarcia szpitala pod koniec listopada bieżącego roku.

  https://youtu.be/ByNmwzo-fOs


  Internauci zwracają uwagę, że takich kontrowersyjnych rzeźb z pewnością nie zobaczymy w żydolewackiej zboczonej "postępowej Europie". No tak, w "postępowej" Europie na coś takiego nie ma raczej szans bo to by było sprzeczne z europejskimi wartościami, obrażało by zaraz kogoś itd. itp. Świetny pomysł swoją drogą z pozytywnym przesłaniem. Europa jest represyjna i uziemiona w ideologii śmierci i samounicestwienia. Nie interesuje jej przyszłość kontynentu lecz przetrwanie a potem" PO NAS POTOP".
  http://niezalezna.pl/250419-czegos-takiego-w-postepowej-europie-nie-zobaczymy-te-rzezby-w-katarze-robia-wrazenie
 • @zbig71 10:55:56
  Hadacz to taki drugi Bandera, pierwszy dorabiał dupą na życie drugi by w anclu przeżyć. Może i Hadacz kiedyś w postępowej Jewropie doczeka się pomnika za "zasługi? O ile Jewropa przetrwa.
 • @kula Lis 68 11:00:18
  Dlatego Stonoga był fajniejszy.
 • @kula Lis 68 10:45:30
  A ty widziałeś jego teczkę, czy tylko o tym "wieść gminna niosła"? Po tylu kłamstwach jakie wylewają się ze środowisk "prawaków" ja w takie "wieść gminna niesie" nie wierzę. Z tego co napisano w Wikipedii akcja "Hiacynt" dotyczyła Polski, nie Berlina.

  Przykładowo Husky niedawno wypisywał brednie o jednym z polityków. Zbyt łatwo przychodzi wam rzucać oskarżenia byście byli wiarygodni.

  Ostatecznie co mi do tego kto tam kogo kocha, jeśli to osoba dorosła i nie krzywdzi drugiej osoby to jego prywatna sprawa.
 • @Zawisza Niebieski 11:11:50
  W kartotekach akcji Hiacynt właśnie i tacy "dorabiający" figurują, z Berlina, etc..nie tylko ci co udzielali się w Polsce. Napisałbym ci więcej skąd wszystko wiem, znam więcej nazwisk tych dorabiaczy, lecz po co?
 • @kula Lis 68 11:29:05
  A ile ten Hadacz ma lat?
 • @Zawisza Niebieski 11:11:50
  Akcja "Hiacynt" była największą łapanką pedałów w PRL-u. W archiwach IPN i Policji może być nawet 12 tysięcy "różowych" teczek. Zatrzymanym zakładano "Kartę homoseksualisty". Byli zatrzymywani lub wzywani na komendę MO. Podsuwano im do podpisania krótki kwit: "Ja (imię i nazwisko), oświadczam, że jestem homoseksualistą od urodzenia. Miałem w życiu wielu partnerów, wszystkich pełnoletnich. Nie jestem zainteresowany osobami nieletnimi". "Hiacynt" był akcją Milicji Obywatelskiej, ale stała za nią decyzja polityczna. Akcja prowadzona była oficjalnie w latach 1985-1987 na zlecenie gen. Kiszczaka. Polegała na zatrzymywaniu i rejestracji mężczyzn podejrzanych o homoseksualizm. Okazało się jednak, że w rejestrach milicji istniały teczki datowane już na 1973 r. Od 1985 r. milicja poszerzała krąg "podejrzanych" poprzez zeznania zatrzymywanych mężczyzn, ale także fotografując ich kalendarzyki, gdzie znajdowały się adresy i numery telefonów ich znajomych. Mężczyzn zatrzymywano też w miejscach uczęszczanych przez homoseksualistów, a zatrzymani, lub po prostu wzywani na komendę, byli fotografowani, pobierano im odciski palców i zadawano pytania dotyczące życia osobistego i praktyk seksualnych. Łapanki urządzano m.in. w miejscach spotkań pedałów. W większych miastach funkcjonowały lokale, o których było wiadomo, że ich klientelą są homoseksualiści. W Warszawie były to na przykład kawiarnie Alhambra (przy Alejach Jerozolimskich), Santos, Antyczna (późniejsza Szpilka) i Lajkonik - wszystkie w okolicach Placu Trzech Krzyży. W restauracji Ambasador w Alejach Ujazdowskich za kotarą znajdował się ukryty bar. Sam Plac Trzech Krzyży był jednym z epicentrów gejowskiego środowiska. Istniały również tzw. pikiety, czyli miejsca schadzek - przy Placu Trzech Krzyży był to szalet, znany jako "grzybek", ale też pobliski park. Dworzec Centralny i jego długie podziemne korytarze, tzw. "Broadway". Dostępne były też sauny, a latem plaże nad Wisłą. Mimo upływu lat „Hiacynt” pozostaje okryty tajemnicą i klauzulą tajności, wciąż jest zbiorem rozproszonym, ale ze względu na osoby „przechodzące” w materiałach, a do dziś zajmujące ważne stanowiska polityczne, sądownicze, w mediach i show-biznesie, mającym kapitalne znaczenie dla pracy służb specjalnych. Dla każdej służby specjalnej materiały tego typu stanowią jednak zbyt cenne aktywa operacyjne, by je zniszczono. Materiały te są zatem gdzieś na tzw. „rynku”, przejęte przez decydentów służb specjalnych PRL i III RP, na „zasadzie prywatności”. I bez wątpienia są w ich rękach niezwykle skutecznym elementem nacisku i szantażu. Teczki z "Hiacynta" te odkryte niejednokrotnie stanowiły i nadal stanowią element i narzędzie walki politycznej. Akta zbioru danych o homoseksualistach z "Hiacynta" stanowią tajemnicę dostępną nielicznym i obiekt pożądania wielu osób i nie ma w tym nic dziwnego, bo to "tykająca bomba", która siłą rażenia przypomina bombę atomową. Z drugiej strony materiały zebrane w trakcie akcji przeciwko homoseksualistom, które trafiły w "prywatne ręce" decydentów z SB, UOP i ABW, stały się kamieniem węgielnym wielu karier i do dziś stanowią zabezpieczenie status quo w polityce, biznesie i wielu innych dziedzinach życia społecznego.
 • @Zawisza Niebieski 09:07:58
  Mam ci tu wkleić twoje komentarze o PIS-ie , Kaczynskim czy Macierewiczu.Pełne miłości szacunku etc.
  Więc daj se na wstrzymanie by się więcej nie błaźnić.
 • @zbig71 10:21:00
  Oczywiście.
  Nawet adresy kochanek i przyjaciółek wraz ze zdjęciami.
  Jak się nazywasz ?
 • @Zawisza Niebieski 11:11:50
  //Przykładowo Husky niedawno wypisywał brednie o jednym z polityków. Zbyt łatwo przychodzi wam rzucać oskarżenia byście byli wiarygodni.//


  Przypadkowo to ja w tej "rywalizacji" z tobą jestem bez szans i nie tylko ja
  Jak mi z tego powodu przykro to tylko ja wiem
 • @zbig71 11:51:29
  Rocznik 1962 czyli 56 lat, był zatrudniony był w Kopalni Węgla Kamiennego w Jastrzębiu Zdroju. I właśnie tam miał donosić na swoich kolegów z pracy. Konfident SB TW Matka. Przeszedł na "zasłużoną" emeryturę górniczą! W styczniu 2017 roku Hadacz został... prezesem spółki Eco-Box. Wła­ś­ci­cie­lem firmy jest Danuta Kalinowska, która ma całość udziałów. Spółka mieści się przy ul. Żurawiej w Warszawie. Pokój, przy którym wisi tabliczka "Eco-Box", jest jednak zamknięty a stacjonarny telefon podany na stronie internetowej firmy zaś milczy. Figuruje również w CEIDG od 2.08.2010 r. wznowienie działalności 15.01.2014 r. pod nazwą firmy BUD-IMPEX działalność gospodarcza wy­ko­ny­wa­na jest w bardzo szerokim zakresie PKD i tak: wszelkiego rodzaju roboty budowlane w tym przygotowanie terenu, projektowanie, budowanie, wyposażenie budowli, dróg, autostrad, dróg wodnych, portów morskich dalej m.in. sprzedaż hurtowa złota i pozostałych metali szlachetnych, usługi fizjoterapeutyczne, kluby fitness,fryzjerstwo i usługi kosmetyczne oraz wiele innych wręcz zaskakujących. Warto sprawdzić resztę w Centralnej Ewidencji i Informacji Działalności Gospodarczej. Najeżdżając kursorem na kolejne nr PKD otwiera się opis wskazanej działalności. Wygląda to na olbrzymiego słupa! Prowokator spod krzyża na Krakowskim Przedmieściu, jeden z "bo­ha­te­rów" spotu Platformy Obywatelskiej, który w ostatnich wyborach prezydenckich poparł Bronisława Komorowskiego, uczestnik marszów KOD Andrzej Hadacz okazał się tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie "Matka". Donosił na swoich kolegów z kopalni. Okazało się, że w Instytucie Pamięci Narodowej są dokumenty, które to potwierdzają. Jak podał portal wpolityce.pl, urodzony w 1962 roku w Kło­dzku Hadacz, był zatrudniony był w Kopalni Węgla Kamiennego w Ja­s­trzę­biu Zdroju. I właśnie tam miał donosić na swoich kolegów z pracy. Co ciekawe, w jednej z notatek, dotyczących Dobosza-Hadacza, znalazła się informacja, że został "pozyskany na zasadzie współ­od­po­wie­dzia­l­no­ści obywatelskiej", a współpracę z nim zakończono 6 grudnia 1988 roku "z powodu popełnienia przestępstwa” przez TW "Matkę". Andrzej Hadacz, wylansowany niegdyś przez prorządowe media (PO-PSL) na najbardziej znanego obrońcę Krzyża Pamięci, został "gwiazdą" spotu wyborczego PO, wyemitowanego kilka dni przed wyborami pa­r­la­me­n­tar­ny­mi w 2011r. Jak oceniali zgodnie komentatorzy i politycy, 30-sekundowy filmik "Oni pójdą na wybory, a Ty?", którym Platforma straszyła Polaków, w dużej mierze miał wpływ na wynik wyborczy. Hadacz pojawił się tam dwa razy: krzyczał "Tusk albo Komorowski w łeb" oraz z wściekłością rzucał "Nie­na­wi­dzę ich!". Jego zadaniem miało być skompromitowanie ludzi spod krzyża! Między 2011 r. a ostatnimi wyborami Hadacz brał udział w imprezach lobby homoseksualnego, gdzie stał na podium z Januszem Palikotem. Swoje wystąpienie z tęczowej platformy zaczął od okrzyku: "Słońce świeci dla wszystkich", a zakończył deklaracją, że "każdego dziesiątego na Kra­ko­w­skim Przedmieściu” będzie mówił, "że jesteście całkiem przyzwoici". To za sprawą Andrzeja Hadacza tzw. Parada Równości przyciągnęła uwagę internautów, szczególnie tych prawicowych. Znanego obrońcę krzyża z Kra­ko­w­skie­go Przedmieścia zobaczyliśmy bowiem w towarzystwie Janusza Palikota, Roberta Biedronia i Ryszarda Kalisza z którym Hadacz przeszedł na TY. "Koniec z dyskryminacją! I będę to mówił każdego dziesiątego na Krakow­skim Przedmieściu, że wy jesteście całkiem przyzwoici! I żałuję, że nie ma tutaj ze mną żadnego biskupa ani księdza" przekonywał, na co prawica natychmiast okrzyknęła go prowokatorem na usługach Palikota. Potem krytykował Andrzeja Dudę i popierał w wyborach prezydenckich... Bronisława Komorowskiego. To całkiem przyzwoity, normalny wujek przekonywał w nagraniu z lutego 2015 roku. Brał on też udział w prowokacji przed ostatnimi wyborami prezydenckimi. Przed i po debacie prezydenckiej Andrzej Hadacz prowokował i szarpał się z działaczami PiS. Tygodnik "wSieci" ujawnił rozmowy telefoniczne między "obrońcą krzyża" a Robertem G. uczestnikiem wieczoru wyborczego Bronisława Komorowskiego, który miał przygotowywać prowokację. W zamian za sko­m­pro­mi­to­wa­nie kandydata PiS An­drze­ja Dudy na prezydenta „obrońca krzyża” miał otrzy­mać mieszkanie komunalne! Za Andrzejem Ha­li­ckim i Ma­r­ci­nem Świę­ci­ckim na ma­r­szu KOD maszerował An­drzej Hadacz, znany pro­wo­ka­tor. Jeszcze kilka lat te­mu krzyczał on na Krakow­skim Przedmieściu: "Tusk albo Komorowski w łeb" a teraz razem z KOD i PO!

  https://youtu.be/aIw2zpVeqOU

  https://youtu.be/bwRVtedqPb4

  I wszystko jasne! Płatny prowokator Andrzej Hadacz to TW „Matka”! Kto na marszu KOD idzie za politykami PO? Prowokator "Andrzejek" Hadacz
  Teoria spiskowa. Andrzej Hadacz to postać żałosna i nieznacząca. Ale jego historia jest ważna i istotna. Siedziba zamknięta, telefon milczy. Andrzej Hadacz prezesem tajemniczej firmy
 • @Husky 12:10:49
  Ja jestem tylko skromnym komentatorem. Ty blogerem, masz możliwości nadawania tematów do dyskusji. O kochanki i przyjaciółki nie prosiłem. Pytam z ciekawości. W końcu czytam twoje wpisy. Po jakości odpowiedzi, zakładam, że jesteś małolat. Po tematyce Twych wpisów , to widzę często chęć wzbudzenia reakcji u innych użytkowników portalu. To stara ubecka zagrywka.
 • @Zawisza Niebieski 11:11:50 Andrzej Hadacz – najpierw bronił krzyża, teraz wystąpił na Paradzie Równości
  https://cdn.natemat.pl/ce60317797e5ebb192769f297bea7e66,780,0,0,0.jpg

  http://i2.ytimg.com/vi/Kf22JzVLMxI/hqdefault.jpg


  Od obrony krzyża na Krakowskim Przedmieściu do występu na Paradzie Równości ramię w ramię z Biedroniem, Kaliszem, Biedroniem i Palikotem taką drogę przebył Andrzej Hadacz. Jenak swój do swego ciągnie...jednak jego dupa pamięta te uniesienia, rozkosze, ekstazy. Andrzej Hadacz na Paradzie
  http://www.youtube.com/channel/UCLdP19vQezISdpp98b-CDsQ?

  Ps..Mieliśmy takiego "dorabiającego" sobie dupą i ustami do stypendium "Hadacza" w technikum. Jeździł do sekretarza PZPR w Katowicach, w sobotę po lekcjach jechał a w niedzielę wieczorem wracał do internatu, z wałówą na tydzień, wódeczką, pieniędzmi. Stawiał chłopakom z czego byli zadowoleni bo mówił, że to od rodziny. Gdy się wszystko wydało, to mu śpiącemu kłódkę na jaja założyli, wylądował w szpitalu bo jaja spuchły i groziło to amputacją, tam mu kłódkę zdejmowali bo klucz był wyrzucony. Zbyt gorliwie winowajców nie szukano, jego za pedalstwo a oficjalnie za nieobyczajne zachowanie i picie wyrzucono z internatu, poszedł na prywatną kwaterę już do końca jego pobytu w szkole, bo wyrzucono go w IV klasie za brak postępów w nauce bo jemu bardziej już pasowało to dorabianie, szybkie pieniądze i utrzymanie..
 • @Husky
  Tylko w tym roku w konfiskacie rozszerzonej prokuratura zabezpieczyła majątki złodziei na 2 mld zł powiedział Ziobro. Można? widać można, tylko trzeba chcieć łapać złodziei i rozliczać Duży plus dla Ziobry.
 • @zbig71 12:25:15
  Czyli
  Bezimienny, małoletni UB-ek
  8-))))
 • @Husky 14:20:10
  Głupeczek raczej.
 • @zbig71 14:32:38
  Pozdrawiam serdecznie, adwentowo i weekendowo

  https://pbs.twimg.com/media/DuZj_iJW0AMBVJB.jpg
 • @Husky 12:09:12
  Jeśli pisał prawdę o tych gnojach to chwała mu. Bo to gnoje są.
 • @zbig71 12:25:15
  Husky to syjonistyczny prowokator.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:13:45
  Jak syjonistyczny , to wie z której strony chleb posmarowany
 • @zbig71 15:45:04
  Wie...
 • @Husky 14:47:17
  Ech, głupeczek, syjonistyczny głupeczek.
 • @kula Lis 68 11:57:17
  OK, taką akcję rzeczywiście prowadziła milicja i służby. Tylko co to ma wspólnego z opisywanym tu panem. Z tego co wiem, dokumenty te nie zostały upublicznione więc skąd wiesz, że ten pan w tej kartotece został odnotowany?
 • @Husky 12:09:12
  Ależ proszę bardzo wklejaj moje komentarze. Z pewnością nie są one pozytywne dla niszczycieli Polski, ale nigdy nie nazwałem żadnej osoby "pedałem", "alfonsem" itp. Jeśli coś napiszę, to na pewno jest to sprawdzone, albo potrafię obronić swoją tezę, lub też wskazać źródło informacji.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:10:51
  Elyta !!!
 • @zbig71 15:45:04
  Kochani, wszystko idzie w dobrą stronę
  Spoko

  https://pbs.twimg.com/media/Duc3ID_XcAApXlN.jpg
 • @Husky 17:20:58
  Znowu wklejasz pornografie...
 • @Zawisza Niebieski 16:49:35
  A tego ci już nie zdradzę bo dostaniesz kociej mordki.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:25:54
  Przeciez to nie Putin
  Wiec o co chodzi
  tak zapytam
 • @Husky 17:20:58
  To prawda. Już w zasadzie cała Polin jest w parchatych łapskach i to dzięki m/n temu słupowi Kaczyńskiemu.
 • @Husky 17:29:20
  I Piłsudskiego i Kaczyńskiego nie znoszę. Obydwa słupy, pierwszy to słup austriacko węgiersko niemiecki, a drugi żydowsko amerykański. Ale są też różnice. Piłsudski jeżdził konno i przycisnął baby, a Kaczelnik? Ujeżdża koty i przyciska baby. Z nosa.
 • @zbig71 17:44:23
  // Ujeżdża koty i przyciska baby//

  https://pbs.twimg.com/media/DudfRbVW4AIrLyY.jpg
 • @zbig71 17:38:53
  Sobota , czas przedświąteczny.
  Szkoda czasu na polityczne pierdoły
  Jak tam prace domowe
  Choinka przybrana
  pzdr.
 • @Husky 18:19:56
  Ech ... lepiej nie mówić. Śliczna laska, zajebisty kocurek.
 • @kula Lis 68 17:26:55
  Jeśli już, to psiej mordki, jak psiarz, nie kociarz. W domu ile razy chwycę za myszkę przy komputerze mam trącanie nosem w rękę przez osobnika co twierdzi, że zamiast głaskać myszkę komputerową lepiej głaskać psią głowę :) O kocią mordkę to raczej ty się martw. Ostatecznie "nasz skarb narodowy strzeżony na Żoliborzu" to kociarz. Po odejściu ze służby Alika ma ich trzy. Kotka mu podobnież winogronka nosi. :)

  Gdy się nie ma dowodów to wychodzi się jak nasz Mr. Zero, gdy 7 byłych urzędników KNF wywiózł do Szczecina. Po czym głupio się tłumaczył z swej głupoty politycznej.
 • @Husky 18:19:56
  "Choinka przybrana"? Husky, 15 grudnia? To przecież musiałaby być sztuczna. Do czasu gdy czubka wsadzimy na czubek drzewka musi upłynąć co najmniej tydzień. A ty skarpety już wywiesiłeś? Tak kilka dni wietrzenia im się przyda. Gdy nasze dzieci cieszą się już z prezentów angielskie jeszcze w skarpetki oczy wpatrują, więc warto, by były jeśli nie uprane to przynajmniej wywietrzone. A jak tam Christmas pudding, już dochodzi?. Procenty odpowiednie?
 • @Zawisza Niebieski 19:00:15
  Ja żyje w świecie, nie na zadupiu
 • @Husky 19:13:20 Zboczeńcy w tej Warszawie wygrali. Brawo warszawiacy...
  https://pbs.twimg.com/media/DueCyqAW0AAgIty.jpg


  POzdrowienia dla DZBANÓW POdających się za mieszkańców Warszawy głosujących w ostatnich wyborach na kandydata @Platforma_org
  Wybierasz PO dostajesz TO Berlin w Warszawie. Imbecyl żydowski z dr za kury a masło, precelki Czaskowski: Zawsze deklarowałem i podtrzymuję moje zobowiązanie, że podpiszę samorządową kartę LGBT. Część jej postulatów ogłaszałem już wcześniej w moim programie (edukacja, bezpieczeństwo, wsparcie Parady Równości, podpisanie Karty Roznorodnosci). No i tęcza na placu Zbawiciela wróci. -To nić, że ceny biletów wzrosną o 40-50%, opłaty za wodę 300%, opłaty za śmieci, lecz będzie wesoło i po jewrpejsku. Warszawiakom POzostaje płakać, płacić i patrzeć na tęczę oraz ten tramwaj pedałów. Nie żal mi was, mata co cheta.


  https://pbs.twimg.com/media/DueFiqZWoAEP5lH.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DueFSWZXQAEcEnI.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DueCF4IWsAAu9NJ.jpg

  A ta wiadomość obiła Wam się Warszawko o uszy wśród bełkotu informacyjnego? W przyszłym roku będziemy rekomendowali Radzie Warszawy podpisanie europejskiej karty różnorodności. No cóż... gratuluję wyboru imbecyla i pewnie kryptopedała jam Macron. Chyba tak lubią, że już niedługo żydek Czaskowski będzie rozdawać za darmo zamiast wiatraczków pedalskich i po cukierku "Krówce ciągutce" wazelinkę i poduszkę do gryzienia. Skoro większość warszawiaków go popiera znaczy, że lubią różnorodność takie fiku miku, ciekawe jak dobiorą się do ich dzieci czy będziecie mu klaskać czy trzaskać zębami co wtedy, uciekniecie tramwajem
 • @kula Lis 68 20:24:00
  Od 1 stycznia nowe parytety zatrudniania w Warszawskim Ratuszu.
  33% pederastów
  33% lesbijek
  33% biseksów
  1% Grodzka
  Bhawo wy!
 • @kula Lis 68 20:24:00
  Tak było


  https://pbs.twimg.com/media/DueQ4KIWwAY3CfD.jpg
 • @kula Lis 68 20:24:00
  Jak Heńka wkroczyła do tramwaja różnorodności to tramwaj się rozkraczył!

  https://pbs.twimg.com/media/DueR0m3XcAIov5v.jpg
 • @Husky 20:45:24
  W Niemczech nie ma nudy tylko "rozrywki"..A tymczasem wczoraj w lagrze Augsburg pięciu Afganów zgwałciło wielokrotnie w odrażający sposób 15 letnią dziewczynę, która przyniosła uchodźcom drobne prezenty na Mikołaja. Teraz leży w szpitalu. Fajne miała mikołajki. Napisał mi syn z Niemiec. Czekam kiedy takie "rozrywki" będą w Warszawie Czaskoskiego.
 • @Husky 20:54:09
  https://pbs.twimg.com/media/DudEknEWoAExZyn.jpg
 • @kula Lis 68 10:45:30
  kula lis 68:
  "Przecież to żadna tajemnica, od dawna wiadomo, że Hadacz tw. Matka był ciotą dla pedałów z dworca w Berlinie. Tak zarabiał na życie."

  Husky:
  "Mnie tylko interesuje, kto promuje takiego debila"

  Z tego co pamiętam pierwszym który bardzo mocno go promował/pochwalał/... był niejaki jarosław z Żoliborza
  Czyżby jedno wiązało się z drugim?
  No wszak od dawna krążą słuchy że drugi z nich nie interesuje się babami gdyż...
  Może i coś w tym jest - szczególnie jeśli weźmie się stare przysłowie mówiące iż "w każdej opowieści jest cząstka prawdy" :D
 • @Husky 20:45:24
  "1% Grodzka"
  Chodziło zapewne o NOWOgrodzką :D
 • @rabszak 21:17:30
  5+
 • @Husky
  Po cholerę robi się w tej UE oraz w Polsce powszechne wybory skoro odpowiednio opłaceni manifestanci będą obalać legalnie wybrany rządy. Jak długo można tolerować anarchię? Lewactwo będzie się teraz powoli aktywizować i grupować. To zarazem groźne ale też oczywiste i nieuniknione. Jedyne, co można zrobić to ich pokonać i nie dać im dojść do władzy, bo zrobią kolejny krwawy etap rewolucji. My musimy robić to samo. Czeka nas albo ośmieszenie komunizmu i lewactwa i dezintegracja nurtu lewicowego albo fizyczna walka na serio. Lewacy zawsze lepiej czuli potrzebę krwawego fraternite, więc jak się nie postaramy, to czeka nas los Wandei ale i tak wolę to niż życie po wdrożeniu Traktatu z Ventotene. Wystarczy spojrzeć na Komisję i Parlament EU, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że byłby to ideologiczny zamordyzm na rekordową skalę, zarządzany przez niebywałych idiotów. Za całym złem tego świata stoją bezpaństwowcy z kilkoma paszportami. To oni podpalają świat. Gdy ogień zaczyna podsmażać im tyłki, to chowają się do nor. Oczka rozbiegane, a ciało dygocze. Lecz tym razem się przeliczą, bo to prawda, że Rothschildowie wyprzedają aktywa, podobnie jak przed wybuchem II WŚ i chcą na mordowaniu ludzkości ponownie zarobić


  https://gloria.tv/article/LmncjAhvuGqC1C3ZDfcSe1Vbi a tu ZONK

  http://www.fronda.pl/a/oredzie-s-lucji-o-poczatku-iii-wojny-swiatowej-polska-jako-jedyna-ocaleje,64155.html
  i przyjdzie beknąć a gwiazdy, no te obiecane przez Lucyfera to zobaczą jak świnia gwiazdy!
 • @kula Lis 68 09:17:07
  Dużą ilość taśmy klejącej potrzebuję. Do tramwaju. Cena nie gra roli.

  https://pbs.twimg.com/profile_images/1073994707250880512/m7d4RGa7_bigger.jpg
 • @kula Lis 68 09:17:07
  Jak, qrwa można zepsuć nowiuśki tramwaj za osiem milionów, żeby się rozkraczył na pierwszym zakręcie.
  To tylko POKO z Trzaskowskim i Rabiejem na czele potrafią.
  Pedały się zatarły ????
 • @Husky 09:38:26
  Chyba tak, zatarły się przy pedałowaniu na sucho.
 • @Hades 00:07:03
  Kłamiesz nigdy Kaczyński tego tw, i cioty nie promował.
 • @kula Lis 68 09:40:45
  Tak będą wyglądać całe rządy Czaskoskiego w Warszawie
 • @kula Lis 68 09:40:45
  Pani Dominika jest z.............. PISu.

  https://pbs.twimg.com/media/DuiuiN2WsAA3ZAd.jpg
 • @Husky 09:42:14
  Teraz sobie wyobraźcie, na jakim poziomie muszą być ludzie głosujący na tego pajaca.
 • @kula Lis 68 08:18:48
  dno dna

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej