Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
956 postów 30099 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Dziś 140. rocznica urodzin Józefa Stalina.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

.Przez zagranicznych dziennikarzy nazywany był Uncle Joe .Gdy dowiedział się o nieudanej próbie samobójczej swojego syna powiedział: ''Nawet nie potrafił dokładnie wycelować

 Rosja ciągle kocha Stalina. Największy zbrodniarz ludzkości, na którego rękach jest krew milionów ofiar, czczony jest jako wielki przywódca i dobroczyńca ZSRR.

Tą miłość Rosjan do Stalina - gruzińskiego psychopaty, który z premedytacją wymordował miliony ludzi różnych narodowości, ale też więcej Rosjan niż ktokolwiek - dowodzi jaki to ogłupiały i w rezultacie niebezpieczny naród żyje w państwie rosyjskim. Za jego zbrodnie odpowiedzialni są także pośrednio także wszyscy ci przywódcy "wolnego świata" Zachodu, którzy te zbrodnie nie tylko tolerowali ale także Stalinowi pomagali . Z tego wynika, że Rosjan stać na takich przywódców na jakich zasługują.

 

Bardzo aktualnym symbolem procesu ponownego wypełniania przestrzeni publicznej komunistycznymi pomnikami jest odsłonięta w Moskwie  w połowie września ub.roku ostatnia część Alei Władców Rosji. Wcześniej stanęły tam pomniki carów, a ostatnio dołączyły do nich popiersia „władców” dwudziestowiecznych, których szereg otwierają Lenin i Stalin. Znajdziemy w tym miejscu również innych przywódców ZSRR – Chruszczowa, Breżniewa, Andropowa, Czernienkę i Gorbaczowa. W ceremonii otwarcia Alei Władców, zwanej inaczej „Aleją rządzących”, wziął udział minister kultury Rosji, Władimir Medinskij. Przy popiersiach m.in. Lenina i Stalina uczniowie moskiewskich szkół mają odbywać lekcje historii. Przeciwko fecie protestowała tylko jedna młoda Rosjanka.

           

 

Pełne nazwisko: Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili
Data urodzenia: 18/12/1878
Data śmierci: 05/03/1953 w wieku 74 lat
Miejsce urodzenia: Gori, Wewnętrzna Kartlia, Gruzja
Miejsce śmierci: Moskwa, Rosja

 

 

Rosjanie kochają czerwonego mordercę. Kult Stalina trwa
 
 W ostatnich latach dramatycznie rośnie liczba Rosjan publicznie chwalących Józefa Stalina. W całym kraju odsłaniane są kolejne muzea i pomniki poświęcone temu przywódcy. Na skutek intensywnej polityki historycznej władz mitologizującej okres sowiecki, podkreślającej znaczenie przywództwa w historii Rosji oraz gloryfikującej aparat bezpieczeństwa jako fundament państwa w niepamięć odsuwa się zbrodnie z czasów komunistycznych i na nowo pisze historię relacji Moskwy z sąsiadami (szczególnie widać to w atakach na kraje bałtyckie czy Polskę). Dziś dla większości Rosjan Stalin to wódz, który poprowadził Związek Sowiecki i całą koalicję międzynarodową do zwycięstwa nad nazistowskimi Niemcami, a nie ponury dyktator, którego nikt nie prześciga w skali zbrodni popełnionych na własnym narodzie. Takie postawy łączą się ze wzrostem nastrojów antyzachodnich i szowinistycznych.
 
          
 

W Moskwie odsłonięto niedawno serię popiersi z brązu przedstawiających sowieckich przywódców, wśród nich są podobizny Włodzimierza Lenina i Józefa Stalina. Łącznie 22 września w obecności ministra kultury i deputowanych Dumy odsłonięto siedem popiersi sowieckich przywódców, które dołączyły do 33 przywódców Rosji z okresu przedrewolucyjnego w Alei Władców. Z kolei do wsi w obwodzie kirowskim, gdzie swego czasu na zesłaniu przebywał Feliks Dzierżyński, powróciło muzeum tego jednego z przywódców przewrotu bolszewickiego w 1917 r. i twórcy aparatu terroru rewolucyjnego. Oficjalnie muzeum otwarto w 140. rocznicę urodzin Dzierżyńskiego. W inauguracji uczestniczyli deputowani Dumy Państwowej i wysocy rangą przedstawiciele Federalnej Służby Bezpieczeństwa (FSB).
Najnowsze badania opinii publicznej pokazują niebezpieczną tendencję, jeśli chodzi o ocenę historii. Dotyczy to zarówno kwestii wewnętrznych, jak i polityki zagranicznej. To skutek świadomej polityki putinowskiego reżimu, który przemilcza część niewygodnych faktów, a inne fałszuje. Choć o tajnym protokole do paktu Ribbentrop-Mołotow słyszało 57 proc. Rosjan (część z nich uważa, że to „fałszywka”), to tylko 11 proc. wie o tym, że 17 września 1939 r. ZSRR dokonał agresji na Polskę. Co istotne niemal połowa respondentów ocenia pozytywnie podpisanie przez Stalin paktu o nieagresji z hitlerowskimi Niemcami. Tylko 17 proc. potępia ten pakt. Jeszcze w 2010 roku dobrze porozumienie Stalina z nazistami 33 proc. – co pokazuje efekty, jakie przynosi polityka historyczna prowadzona pod rządami Putina. Zresztą to on osobiście, w maju 2015 roku, goszcząc Angelę Merkel usprawiedliwiał pakt Ribbentrop-Mołotow.
Spada liczba Rosjan potępiających zbrodnie okresu stalinowskiego. Ostatni sondaż pokazuje, że 56 proc. Rosjan sądzi, że w postaci Józefa Stalina zasługi przeważają nad negatywnymi stronami.
W ciągu ostatnich 10 lat odsetek tych Rosjan, którzy uważają represje stalinowskie za „zbrodnię nie do usprawiedliwienia”, spadł niemal dwukrotnie: z 72 proc. do 39 proc. Szczególnie niepokoi, że pozytywne myślenie o Stalinie dominuje wśród ludzi młodych. Takie oceny wynikają w znaczącym stopniu z niewiedzy o mrocznej stronie rządów stalinowskich. Około 40 proc. Rosjan nie wie nic lub prawie nic o terrorze tamtego okresu. Rośnie też odsetek Rosjan uważających, że nie jest to ważna sprawa i nie powinno się o niej mówić. W ostatnich latach widać, że postać Stalina staje się bardziej atrakcyjna i znacząca, co wynika z polityki historycznej władz, łączącej mitologizację sowieckiej przeszłości (szczególnie okresu Wielkiej Wojny Ojczyźnianej) z ukrytym usprawiedliwianiem zbrodni popełnianych przez państwo.
 
https://warsawinstitute.org/pl/kult-stalina-kwitnie/
 
https://www.pch24.pl/sto-lat-po-rewolucji---komunizacja-bis-kontra-dekomunizacja,55854,i.html

 https://wiadomosci.dziennik.pl/historia/ludzie/zdjecia/372105,13,kult-jozefa-stalina-ciagle-zywy.html,1,3

KOMENTARZE

 • KASTA CHAZARSKA I ICH MIOT WSOBNY TEŻ KOCHA, BO TAM ICH KORZENIE.
  KASTA CHAZARSKA I ICH MIOT WSOBNY CHCE KASY i nagród – a SUWEREN OD SĄDÓW zwanych przez nich samych nadzwyczajną kastą, oczekuje etyki moralnej i powrót do przyzwoitości t.j. żeby przestrzegali i nie łamali prawa, żeby pracowali po 8 godzin a nie jak dotychczas 2-3 godz. dziennie i piętrzyli przez to sprawy, żeby nie kradli w sklepach, żeby nie uczestniczyli w aferach mafijnych, żeby bandytom nie dawali setki tys. odszkodowań za to że przebywają w więzieniu, żeby nie byli dyspozycyjni na telefon, żeby nie uniewinniali łapówkarzy, żeby nie uniewinniali roztargnionych swoich kolesi złodziei z kasty, żeby wyroki odzwierciedlały zapisy kodeksów prawa, żeby nie uczestniczyli w spotkaniach politycznych z opozycją przeciw rządowi , żeby nie jeździli po pijaku, żeby immunitetu nie używali w marketach i podczas kontroli drogowej, żeby karnie i finansowo odpowiadali za pomyłki wyroków i wynikające z lekceważenia etyki obowiązków sędziego, żeby nie uczestniczyli w hucpach i burdach ulicznych na scenach w towarzystwie z KODerastami oprychami POmiotów UB i agenturalnymi fundacjami „Otwartym dialogiem” i „Działania dla demokracji” i żeby nie donosili i nie szkalowali Polski do organizacji międzynarodowych i obcych Polsce mediów w celu zatrzymania jakże koniecznych po 73 latach reform w nadzwyczajnej kaście dla likwidacji ogromnej degeneracji wymiaru sprawiedliwości która ciąży jako pozostałość i ciągłość zaimplementowanej z b. ZSRR przez Stalina strukturalnej i personalnej organizacji sądownictwa w Polsce.
 • @kula Lis 68 21:29:16
  Ludzie bali się nosić lepsze ubrania, odzywać się i uśmiechać

  „Bolszewizm i bolszewicy” przez wiele lat była jedyną relacją człowieka, który osobiście doświadczył tego terroru. A przy tym autor „Mitologii”, przekładów Cezara, Odysei opowiedzianej prozą był tak dalece apolityczny, że w latach 50. spytał Słonimskiego: „Słuchaj Antoni, podobno jakiś Chruszczyk coś powiedział na Stalina?”. O Janie Parandowskim opowiada Andrzej Dobosz w 36. odcinku programu „Spis treści”.


  Jan Parandowski urodził się w roku 1895 we Lwowie, w zamożnej rodzinie. W 1913 roku skończył dobre liceum i rozpoczął studia na Uniwersytecie Lwowskim – równocześnie studia filologii klasycznej, archeologii, filozofii i filologii polskiej.

  Gdy w czasie wojny Rosjanie zajęli Lwów, Parandowski jako poddany austriacki został deportowany w głąb Rosji. Był w Saratowie, gdzie uczył w liceum polskim i próbował wydawać, ze średnim powodzeniem, pismo w języku polskim.


  Po wojnie natychmiast udało mu się wrócić do Polski. Dokończył studia. W roku 1923 uzyskał magisterium filologii klasycznej, a w 1920 roku wydał książkę „Bolszewizm i bolszewicy”. Wyjątkową w jego twórczości, opartą na osobistych doświadczeniach, opisującą zarówno terror sowiecki, jak i nieudolność gospodarki:

  Gdy Rosją rządzili właściciele ziemscy, rządzili przy pomocy 130 tysięcy urzędników. Bolszewicy zaczęli swą władzę z 200 tysiącami członków partii, którym powierzyli wszystkie miejsca administracyjne w nowo utworzonych komisariatach, komitetach wykonawczych. Dziś tych urzędników jest 700 tysięcy, a ich liczba wzrasta niemal z każdym dniem.

  To, co szokuje, to terror polegający na tym, że ludzie boją się niemal odzywać na ulicy, bowiem każde słowo wypowiedziane może być odczytane jako sprzeciw wobec władzy sowieckiej. I milcząca, szara ulica. Ludzie, którzy dbają o to, żeby nie pokazywać swoich lepszych ubrań i nie mają powodu, żeby się uśmiechać.

  Ta książeczka o bolszewikach jest wyjątkowym dziełem Parandowskiego, który potem już nigdy nie zajmował się sprawami politycznymi. Autor „Mitologii”, przekładów Cezara, Odysei opowiedzianej własnymi słowami, prozą, był człowiekiem tak dalece apolitycznym, że w latach 50. w Oborach spytał pana Słonimskiego: „Słuchaj Antoni, podobno jakiś Chruszczyk coś opowiedział na Stalina?”.

  W tej ksiażce, z naszej perspektywy, zdumiewający jest brak nazwiska Józefa Stalina i nazwiska Feliksa Dzierżyńskiego, mimo opowieści o okrutnym terrorze.

  „Bolszewizm i bolszewicy” z jednej strony pokazuje nową, zupełnie nieznaną twarz pisarza, a z drugiej jest to jedna z pierwszych i potem przez wiele lat jedyna relacja człowieka, który osobiście doświadczył terroru i widział to wszystko na własne oczy.


  https://tygodnik.tvp.pl/40372560/ludzie-bali-sie-nosic-lepsze-ubrania-odzywac-sie-i-usmiechac
 • @Husky 22:12:12
  Husky nie bój nic, jak byś chciał popiersie Stalina w skali 1 do 1 to daj znać. Zaraz siadam i robię, za miesiąc wysyłka pod wskazany adres.
  Koszt 3500 zł + koszta przesyłki.
  Dla mnie Stalin to pestka.
  Mógłbyś sobie później do niego rzucać lotkami.

  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2018/11/obraz25.jpg
 • @Oświat 22:34:35
  //Koszt 3500 zł + koszta przesyłki//

  Za Stalina?
  Horror

  Za Tuska bym pewnie dał
  8-)))))

  Pozdrawiam
 • @Husky 22:39:01
  A tego to nie zrobię.
  Nawet z 5 tyś.
  W trakcie pracy muszę być w miarę zrelaksowany, a i na wymioty nie może mnie ciągnąć.
 • @Oświat 22:50:20
  8-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • @Husky 22:39:01
  I co, rzucałbyś do przewodniczącego UE lotkami?
  Wzięli by cię za terrorystę # 1
 • @Oświat 22:55:36
  Zamach na krula Europy Donalda XXVII to poważną sprawa
  Wyrok może być w takim przypadku tylko jeden.
  Publiczna dekapitacja na rynku w Brukseli
  ps.
  jedyna nadzieją że katem mógłby być nachlany Juncker
 • Tylko nie zapomnij napisac
  o Łazarzu Kaganowiczu. To on rządził CCCP. Stalin był w 80% słupem.
  Zydzi zawsze tak robią, lubią się za kogoś schować. W Polsce też tak robili.
 • @Husky 23:03:30
  Generalnie jesteś kretynem. I to nawet nie ma co dowodzić, bo to fakt.

  Stalin działał na rzecz wielkości Rosji a zwalczał Żydów. W ograniczonych okolicznościach. Wykorzystał Czeka do zlikwidowania Żydów w armii.
  Miał zamiar zlikwidować resztę, ale tym razem mu się nie udało i sam został "zneutralizowany".
  Ale żydokomuna nie darowuje, Tworzy haggadę największego zbrodniarza.
  I to wszystko, dupku.
 • @Krzysztof J. Wojtas 01:57:02
  Żydów swoich i amerykańskich to on tylko oszukał obiecując im Krym, za pożyczki których nigdy nie miał zamiaru spłacić.. Żydów po jego śmierci likwidował Żukow i to skutecznie. Możesz o tym w Wuju Google przeczytać.
 • @Krzysztof J. Wojtas 01:57:02
  Stalin


  Którą poeci wyśpiewali
  ojczyzna, co to od Kamczatki
  po szynach pędzi aż po San,
  którą jak mleka pełny dzban
  podają dzieciom czule matki,
  - to Stalin!

  Którą wykuło stu kowali
  w pieśni i w czasie i w przestrzeni,
  w węglu i w miedzi, w srebrze wód,
  ojczyzna, której żaden knut
  już swoim świstem nie ocieni
  - to Stalin!

  Wschód słońca, co się w piecach pali,
  który zastyga w przęsłach mostów,
  co się zaciska w groźbie kul,
  ojczyzna, jak jesienny ul,
  w pożodze wojny cichy ostrów,
  - to Stalin!

  I moja lira z nowej stali
  i dumnie przemieniona muza,
  obywateli jasny wzrok
  i głos, i oddech, myśl i krok
  i wolność, która nas odurza,
  - to Stalin!


  Pozdrawiam
 • @Husky
  Tylko prawdą możemy przezwyciężyć komunę, bez względu na formę jaką przybiera. Dzisiejsza sytuacja to pokłosie tzw. "okrągłego stołu", chyba nikt nie powinien mieć żadnych wątpliwości. "Grubej kreski " nie dało się przekreślić pomimo upływu lat. Celowo odwołali prok. Witkowskiego żeby śledztwa w sprawie ks. Jerzego nie można było zamknąć. A prok. Witkowski miał już wszystko gotowe do postawienia aktów oskarżenia... Śledztwo trwa, więc jest objęte tajemnicą dochodzenia, i o to chodzi. Dziesiątki apeli o przywrócenie prok. Witkowskiego na nic się zdały. To jest wszystko jedno wielkie oszustwo. Chazarobolszewickich sędziów stanu wojennego przed odpowiedzialnością karną w III RP obronili tacy sami ze swym miotem wsobnym sędziowie Sądu Najwyższego W kontekście kolejnej rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce warto przypomnieć, że Sąd Najwyższy w III RP odmówił pociągnięcia do odpowiedzialności karnej PRL-owskich sędziów, którzy w stanie wojennym skazywali na kary więzienia ludzi mających odwagę ze zbrodniczym systemem walczyć. Działo się tak ponieważ układ zawarty w Magdalence i przy okrągłym stole roztoczył nad funkcjonariuszami PRL parasol ochronny. Ważną częścią tego układu był system sądowniczy, który "miał się sam oczyścić", choć od początku było wiadome, że to właściwie niemożliwe. A chazarobolszewicka matrioszka syn szewca Margulis vel Jaruzelski wypłacał nagrody za strzelanie do robotników. Potem elity III RP zrobiły z niego autorytet Dziś rocznica "czarnego czwartku". Przypomnijmy, 17 grudnia 1970 roku komunistyczne władze zdecydowały się na użycie wojska w celu pacyfikacji protestów robotniczych. W Gdyni do ludzi, którzy szli rano do pracy, otwarto ognień z ostrej amunicji. Co ciekawe sowiecka chazarobolszewicka matrioszka syn szewca Margulis vel Wojciech Jaruzelski, jako szef MON, już nazajutrz wystąpił do Rady Państwa o wypłacenie żołnierzom LWP strzelającym do robotników specjalnych nagród finansowych. Dwadzieścia lat później chazarobolszewicką matrioszkę syna szewca Margulisa vel Jaruzelskiego wybrano pierwszym prezydentem III RP, a Adam Michnik bronił go jak własnego ojca. A sędziowie nikogo do dziś nie skazali taki mamy wymiar sprawiedliwości! W stanie wojennym i później do roku 1989 wybili wszystkich nieprzejednanych i dążących do prawdziwej niepodległości, więc został kto został. W moim mieście na 27 członków Zarządu Regionu "S" 17 okazało się TW, w tym z tych którzy jednocześnie byli w KOR - wszyscy. To oni zbudowali nam III RP. A w Magdalence przy pomocy Opozycji "Konstruktywnej" odcięto tych czerwonych morderców od stryczka! I to jest początek III RP czyli pozornego państwa. W trakcie "polskiej pieriestrojki", tylko w jedną sobotę około 60 rolników popełniło samobójstwo. Zdarzeń tych było tysiące, były odpowiedzią na likwidacje zakładów pracy i biedę. Gdzie dziś architekci tych działań, czy przyznają się do winy, czy też w glorii chwały obsadzają lukratywne stanowiska? Pamiętamy o nich, znamy nazwiska. A "gen" Ciastoń czy inny tam Hipolit Starszak to niby lepsi od sowieckich matrioszek Kiszczaka i nadzorcy z ramienia NKWD nad drugą Margulisem vel Jaruzelskim? Ten skurwysyn Starszak jest odpowiedzialny za śmierć młodego polskiego inż Jerzego Strawy, który samotnie podjął walkę z komuną pracując dla wywiadu amerykańskiego, a komunistyczna propaganda podała, że był niemieckim szpiegiem, no i został skazany dostał KS i wyrok wykonano. Znalem osobiście jego ojca powstańca warszawskiego, porządnego człowieka. A córcia Starszaka dziś bryluje na salonach w czerwonej warszafce wydana za jakiegoś trenera. Macie tu listę, poczytajcie sobie. Na górze górnicy z KWK Wujek, a potem cała seria "nieznanych sprawców". Nawet 8-letnią dziewczynkę ZOMO-wskie bydlę z okna zastrzeliło bo mu się strzelać zachciało.

  LISTA OFIAR
  KOMUNISTYCZNEGO APARATU REPRESJI
  W LATACH 1981-1989
  Czekalski Józef Lat 48. Zamordowany w dniu 16 grudnia 1981 r. podczas pacyfikacji strajku w KWK Wujek, postrzał klatki piersiowej i brzucha, ponadto postrzał lewej stopy
  Giza Józef Lat 28. Zamordowany w dniu 16 grudnia 1981 r. podczas pacyfikacji strajku w KWK Wujek, postrzał boczny szyi
  Gnida Joachim Lat 28. Zmarł w dniu 25 stycznia 1982 r. w wyniku ran odniesionych w dniu 16 grudnia 1981 r. podczas pacyfikacji strajku w KWK Wujek, postrzał przeszywający głowe
  Gzik Ryszard Lat 35. Zamordowany w dniu 16 grudnia 1981 r. podczas pacyfikacji strajku w KWK Wujek, postrzał przeszywający głowę
  Kupczak Bogumił Lat 28. Zamordowany w dniu 16 grudnia 1981 r. podczas pacyfikacji strajku w KWK Wujek, postrzał brzucha
  Pełka Andrzej Lat 20. Zamordowany w dniu 16 grudnia 1981 r. podczas pacyfikacji w KWK Wujek, postrzał przeszywający głowę
  Stawisiński Jan Lat 22. Zmarł w dniu 25 stycznia 1982 r. w wyniku ran odniesionych w dniu 16 grudnia 1981 r. podczas pacyfikacji strajku w KWK Wujek, postrzał przeszywający głowę
  Wilk Zbigniew Lat 20. Zamordowany w dniu 16 grudnia 1981 r. podczas pacyfikacji strajku w KWK Wujek, postrzał w plecy i postrzał od tyłu w okolicy ledzwiowej
  Zając Zenon Lat 22. Zamordowany w dniu 16 grudnia 1981 r. podczas pacyfikacji strajku w KWK Wujek, postrzał przeszywający klatkę piersiową
  Browarczyk Antoni Lat 23. Zamordowany strzałem w głowę podczas rozpędzania demonstracji w Gdańsku, w dniu 17 grudnia 1981 r.
  Kosecki Tadeusz Zmarł na zawał serca pobity przez ZOMO w czasie pacyfikacji strajku na Politechnice Wrocławskiej w dniu 17 grudnia 1981 r.
  Adamowicz Michał Lat 28. Zmarł w dniu 5 wrzesnia 1982 r. w wyniku ran postrzałowych odniesionych w czasie demonstracji w dniu 31 sierpnia w Lubinie
  Pozniak Mieczysław Lat 26. Zmarł w dniu 31 sierpnia w Lubinie, w wyniku rany postrzałowej brzucha odniesionej w czasie demonstracji w Lubinie
  Trajkowski Andrzej Lat 32. Zmarł w dniu 31 sierpnia w Lubinie, w wyniku rany postrzałowej głowy odniesionej w czasie demonstracji w Lubinie
  Barchański Emil Lat 17. Uczeń, wiezień polityczny. Zaginął w dniu 16 czerwca 1982 r. Ciało wyłowiono z Wisły. W trakcie śledztwa był bity, miał być świadkiem na rozprawie kolegów
  Cielecki Wojciech Lat 19. Zastrzelony przez żołnierza LWP w dniu 2 kwietnia 1982 r., w Białej Podlaskiej
  Cieślewicz Wojciech Lat 29. Zmarł w dniu 2 marca 1982 r. w wyniku pobicia przez ZOMO podczas demonstracji w Poznaniu, w dniu 13 lutego 1982 r.
  Durda Władysław Zmarł w nocy z 3 na 4 maja 1982 r. zatruty gazami łzawiącymi użytymi do rozpędzania demonstracji w dniu 3 maja 1982 r., w Szczecinie. Milicja odmówiła wezwania pogotowia
  Grudziński Adam Lat 36. Zmarł na serce po pobiciu w obozie internowania w Zalężu, w październiku 1982 r.
  Jurgielewicz Zdzisław Lat 29. Zmarł w dniu 21 wrzesnia 1982 r. po pobiciu w dniu 12 września 1982 r. w KM MO, w Giżycku
  Kamiński Wacław Lat 32. Zmarł w dniu 28 listopada 1982 r., trafiony petardą w czasie demonstracji w dniu 11 listopada 1982 r., w Gdańsku
  Kołodziejczyk Wanda Lat 59. Przewieziona do szpitala w stanie agonalnym ze śladami pobicia z aresztu śledczego na ul. Rakowieckiej w Warszawie, zmarła w dniu 4 stycznia 1982 r.
  Kot Stanisław Po pobiciu przez patrol ZOMO w dniu 31 marca 1982 r. zmarł w dniu 3 kwietnia 1982 r. w Rzeszowie
  Królik Stanisław Lat 39. Pobity w czasie demonstracji w dniu 10 listopada 1982 r. w Warszawie, zmarł w dniu 16 listopada 1982 r.
  Lenartowicz Joanna Lat 19. Zmarła w dniu 5 maja 1982 r. po pobiciu w czasie rozpędzania demonstracji w dniu 3 maja 1982 r. w Warszawie
  Lisowski Włodzimierz Lat 67. Zmarł w dniu 13 lipca 1982 r. po pobiciu podczas demonstracji w dniu 13 maja 1982 r. w Krakowie
  Majchrzak Piotr Lat 19. Zmarł w dniu 18 maja 1982 r. po pobiciu przez ZOMO podczas demonstracji w dniu 13 maja 1982 r. w Poznaniu
  Majewski Kazimierz Lat 46. Na skutek nagonki, inwigilacji, gróźb i nakłaniania do współpracy z SB popełnił samobójstwo w dniu 29 pazdziernika 1982 r. w Jeleniej Górze
  Michalczyk Kazimierz Lat 27. Zmarł w dniu 2 wrzesnia 1982 r. w wyniku obrażeń poniesionych w czasie rozpędzania demonstracji we Wrocławiu w dniu 31 sierpnia 1982 r.
  Raczek Stanisław Lat 35. Zmarł w dniu 7 wrzesnia 1982 r. po pobiciu w czasie demonstracji w Kielcach w dniu 31 sierpnia 1982 r.
  Radomski Mieczysław Lat 56. Zmarł w dniu 3 maja 1992 r. w czasie zajść ulicznych w Warszawie
  Rokitowski Mieczysław Lat 47. Zmarł w dniu 3 kwietnia 1982 r. po pobiciu w areszcie śledczym w Zalężu
  Sadowski Piotr Lat 32. Zmarł w dniu 31 sierpnia 1982 r. trafiony petardą podczas demonstracji w Gdańsku
  Szulecki Adam Lat 32. Zmarł w dniu 9 maja 1982 r. po pobiciu w czasie demonstracji w dniu 3 maja 1982 r. w Warszawie
  Wilkomirski Eugeniusz Lat 52. Zmarł w dniu 3 wrzesnia 1982 r. po pobiciu przez ZOMO w czasie demonstracji w Częstochowie w dniu 1 września 1982 r.
  Włosik Bogdan Lat 30. Zamordowany przez funkcjonariusza SB w czasie demonstracji w Nowej Hucie w dniu 13 października 1982 r.
  Wozniak Tadeusz Lat 49. Zmarł w dniu 1 wrzesnia 1982 r. po pobiciu przez ZOMO podczas demonstracji w dniu 31 sierpnia 1982 r. we Wrocławiu
  Zdunek Franciszek Lat 49. Zastrzelony przez sierżanta MO .Przewodniczacy Komitetu Budowy Kaplicy w Sobolewie w woj. Lubelskim
  Jerz Jacek Lat 38. Zamordowany przez SB bezpośrednio po zwolnieniu z internowania - 31.01.1983r.
  Bleszczynski Zenon Lat 24. Zmarł w nocy z 13 na 14 stycznia 1983 r. po pobiciu w areszcie śledczym w dniu 28 grudnia 1982 r.
  Drabowska Janina Lat 63. Zmarła we wrześniu 1983 r. na skutek obrzęku płuc spowodowanego działaniem gazów łzawiących użytych do rozpędzania demonstracji w Nowej Hucie w dniu 31 sierpnia 1983 r.
  Grzywna Andrzej Lat 62. Zmarł w nocy z 29 na 30 sierpnia 1983 r. po pobiciu pałką po głowie w milicyjnym areszcie
  Kowalski Ryszard Lat 44. Przewodniczący KZ NSZZ „Solidarność” w Hucie Katowice, dwukrotny więzień polityczny. Zaginął w dniu 7 lutego 1983 r. Ciało wyłowiono z rzeki w dniu 31 marca 1983 r.
  Larysz Józef Lat 41. Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w zakładach ELWRO. Internowany, zwolniony z pracy. Zmarł w dniu 7 marca 1983 r. po kolejnym przesłuchaniu w KW MO
  Lyskawa Bernard Lat 56. Zmarł na zawał serca uciekając przed ZOMO po demonstracji w Krakowie w dniu 1 maja 1983 r.
  Miasko Zdzisław Lat 29. Zmarł w dniu 3 czerwca 1983 r. po pobiciu na posterunku MO w Nowej Miłosnej
  Marzec Jerzy Lat 21. Zaginął w dniu 21 czerwca 1983 r. po uroczystościach powitania Papieża. Ciało znaleziono nad Odrą w dniu 22 czerwca 1983 r. Powodem śmierci było zachłyśnięcie się krwią
  Podboraczyński Bogusław Lat 21. Działacz NSZZ „Solidarność”. Prawdopodobnie zatrzymany przez funkcjonariuszy MO, ciało wydobyto z rzeki w dniu 30 kwietnia 1983 r.
  Przemyk Grzegorz Lat 19. Zmarł w dniu 14 maja 1983 r. w wyniku obrażeń po pobiciu przez milicjantów na Komisariacie MO przy ul. Jezuickiej w Warszawie w dniu 12 maja 1983 r.
  Stefański Jacek Lat 25. Zmarł w dniu 9 września 1983 r. Pobity w dniu 2 września 1983 r. na ulicy przez „nieznanych sprawców”. Brata denata i świadków wydarzenia funkcjonariusze MSW nakłaniali szantażem do zaniechania wyjaśnienia sprawy
  Symoniuk Zbigniew Lat 33. Członek Komitetu Obrony Więzionych za Przekonania. Internowany, więzień polityczny. Zmarł w dniu 8 stycznia 1983 r. Wg oficjalnej wersji popełnił samobójstwo w czasie odbywania kary 2 lat pozbawienia wolności w więzieniu w Białymstoku
  Smagura Ryszard Lat 29. Zmarł w dniu 1 maja 1983 r. w Krakowie po trafieniu petardą w czasie demonstracji
  Szymanski Zbigniew Zmarł w kwietniu 1983 r. po pobiciu przez ZOMO-wców - R. Rudowczaka i J. Niemca
  Wasiluk Henryk Lat 28. Więzień polityczny. Zmarł w dniu 25 listopada 1983 r. Po zwolnieniu z więzienia popełnił samobójstwo przez samospalenie przed eksmisją z mieszkania
  Wedrowny Jerzy Lat 28. Aresztowany za udział w manifestacji w dniu 31 sierpnia 1983 r. Zmarł w areszcie śledczym we wrześniu 1983 r. w niewyjaśnionych okolicznościach, przed terminem rozprawy
  Witkowski Włodzimierz Lat 31. Zaginął podczas manifestacji w dniu 31 sierpnia 1983 r. we Wroclawiu. Zwłoki znaleziono w dniu 7 września 1983 r. wiszące na drzewie pod Oleśnicą
  Ziołkowski Jan Lat 56. Współpracownik Komitetu Budowy Pomnika Ofiar Czerwca 1956 r. Zmarł w dniu 5 marca 1983 r. pobity w czasie przesłuchania w V komisariacie MO w Poznaniu
  Bartoszcze Piotr Lat 34. Działacz NSZZ „Solidarność” Rolników Indywidualnych. Zmarł w nocy z 7 na 8 lutego 1984 r. Ciało znaleziono w dniu 8 lutego 1984 r. w studzience melioracyjnej na polu ze śladami bicia i duszenia
  Fraczek Lech Zmarł w dniu 25 maja 1984 r. po pobiciu w dniu 5 kwietnia 1984 r. na posterunku MO
  Fras Tadeusz Lat 33. Nauczyciel, przewodniczący NSZZ „Solidarność” w szkole. Zmarł w dniu 7 września 1984 r. Ciało znaleziono na przedmieściu Krakowa. Wg oficjalnej wersji wyskoczył z II piętra. Sekcja zwłok ujawniła ślady bicia i duszenia
  Gebosz Andrzej Lat 31. Zmarł w dniu 26 października 1984 r. po pobiciu podczas przesłuchania w DUSW Łódź - Śródmieście
  Hac Aleksander Lat 44. Przewodniczący KZ NSZZ „Solidarność” w Fabryce Samochodów Ciężarowych w Lublinie. Zmarł w dniu 18 pazdziernika 1984 r. Znaleziony w dniu 16 października 1984 r. w piwnicy domu przy ul. Królewskiej z ciężkimi obrażeniami głowy
  Hant Edyta Lat 8. Uczennica, Zmarła w dniu 29 marca 1984 r. Zginęła w parku od strzału oddanego z okien mieszkania przez sierżanta MO Halonia
  Jasiński Krzysztof Lat 25. Działacz NSZZ „Solidarność”. Internowany. Zmarł w dniu 10 listopada 1984 r. Zwłoki znaleziono na przystanku PKS w Elblągu z silnymi urazami
  Kulka Stanisław Lat 47. W dniu 15 listopada 1984 r. został zastrzelony na szosie przez milicjanta Jana Żurka
  Lawrynowicz Henryk Lat 42. W dniu 8 listopada 1984 r. został zatrzymany na Komisariacie Kolejowym. Zmarł w dniu 9 listopada 1984 r. Lekarz stwierdził krwiaka skroni i liczne obrażenia
  Lazarski Kazimierz Lat 58. Pobity we własnym mieszkaniu przez funkcjonariuszy MO. Zmarł w dniu 24 września 1984 r. Sąd Rejonowy w Oleśnicy skazał funkcjonariuszy Ryszarda Boryga, Zbigniewa Królaka i Józefa Jarosika na kary od 1 do 2 lat pozbawienia wolności
  Popiełuszko Jerzy Lat 37. Kapelan NSZZ „Solidarność”. Bestialsko zamordowany w październiku 1984 r. przez funkcjonariuszy MSW.
  Romanowski Jarosław Lat 23. Zmarł w dniu 12 maja 1984 r. Zatrzymany przez MO. Wg oficjalnej wersji powiesił się w areszcie
  Struski Krzysztof Lat 28. Zmarł w dniu 14 listopada. Zatrzymany przez funkcjonariuszy MO zostal wyrzucony z milicyjnego samochodu
  Sztencel Paweł Lat 19. Zmarł w dniu 22 grudnia 1984 r. na astmę sercową w areszcie śledczym przy ul. Smutnej w Łodzi, po odmówieniu pomocy lekarskiej
  Tokarczyk Zbigniew Lat 31. Działacz NSZZ „Solidarność” i KPN. Internowany i szykanowany przez SB. Zmarł w nocy z 22 na 23 lutego 1984 r. Ciało znaleziono koło domu denata. Sekcja wykazała urazy wątroby i płuc oraz ślady ciosów
  Walczak Bogusław Lat 57. Zmarł w marcu 1984 r. Został zatrzymany przez patrol MO w dniu 8 marca 1984 r. Żonie wydano ciało w dniu 16 marca 1984 r. twierdząc, że znaleziono je na ulicy
  Antonowicz Marcin Lat 19. Zmarł w dniu 2 listopada 1985 r. Został zatrzymany przez patrol MO w dniu 19 października 1985 r. W milicyjnym samochodzie doznał śmiertelnych urazów głowy
  Budny Jan Zmarł w dniu 14 lutego 1985 r. Zatrzymany przez funkcjonariuszy MO Witolda Jabłońskiego i Kazimierza Klonowskiego w dniu 11 lutego 1985 r. Pobity w czasie przesłuchania. W szpitalu stwierdzono krwiaka mózgu, który był przyczyną zgonu
  Bulko Zdzisław Lat 30. Zmarł w dniu 17 grudnia 1985 r. Znaleziony w rowie pod Zamościem z ciężkimi obrażeniami. Zwolnieni przez niego z pracy za pijaństwo i kradzieże trzej ORMO-wcy grozili mu zemstą
  Czarny Mikołaj Lat 56. Zmarł w dniu 14 lutego 1985 r. Został zatrzymany przez MO.(...) Zmarł w wyniku urazów czaszki. Wg oficjalnej wersji spadł ze schodów
  Franz Roman Lat 32. Zmarł w dniu 8 stycznia 1985 r. Został zatrzymany przez milicję na Komisariacie Kolejowym. Znaleziony martwy na ławce koło dworca PKP. Sekcja wykazała stłuczenie mózgu
  Krawiec Jan Lat 22. Zmarł w dniu 30 pazdziernika 1985 r. W dniu 30 pazdziernika 1985 r. został zatrzymany na Komendzie MO w Miechowie. Wg oficjalnej wersji popełnił samobójstwo w areszcie przez powieszenie. Ciało nosiło ślady urazów piersi, brzucha i głowy
  Krzywda Jacek Lat 37. Zmarł w dniu 26 czerwca 1985 r. Został pobity w bramie domu, w którym mieszkał, przez patrol MO
  Kasprowski Dariusz Lat 23. Zmarł w dniu 9 grudnia 1985 r. Wg. oficjalnej wersji powiesił się, w ZK w Koronowie. Na zwłokach stwierdzono liczne urazy szyi, ramion i pleców
  Martin Lesław Lat 37. Członek Komisji Rewizyjnej Zarzadu Regionu NSZZ „Solidarność”. Zamordowany w dniu 23 stycznia 1985 r. Został zrzucony przez „nieznanych sprawców” z kładki dla pieszych nad ulicą, z wysokości 20m
  Popławski Piotr Pop cerkwi prawosławnej w Narwi. Zaginął w dniu 15 czerwca 1985 r. Zwłoki znaleziono w dniu 20 czerwca 1985 r. w lesie koło Zabludowa. Wg oficjalnej wersji popełnił samobójstwo
  Przepiorzynski Witold Członek NSZZ „Solidarność”. Zaginął w dniu 9 maja 1985 r. Zwłoki znaleziono w dniu 17 maja 1985 r. w kanale portowym ze śladami silnych obrażeń
  Szuster Aleksander Lat 25. Zmarł w dniu 30 stycznia 1985 r. po pobiciu na Komisariacie MO w Świdniku. Przyczyną śmierci było złamanie podstawy czaszki
  Ślusarski Ryszard Lat 25. Zmarł w dniu 4 marca 1985 r. po pobiciu przez funkcjonarjuszy MO w mieszkaniu, na ulicy i w komisariacie. Śmierć nastąpiła w wyniku zmiażdżenia wątroby, nerek i pęknięcia jelit.
  Bednarek Marian Lat 35. Zmarł w dniu 27 grudnia 1986 r. po pobiciu na komisariacie MO
  Szkarlat Zbigniew Lat 43. Działacz NSZZ „Solidarność”, więzień polityczny. Zmarł w dniu 9 lutego 1986 r. Znaleziony na ulicy w dniu 2 lutego 1986 r. ciężko pobity, stwierdzono pęknięcie czaszki i uszkodzenie mózgu
  Luks Grzegorz Lat 19. Zmarł w dniu 14 stycznia 1987 r. Został zbity i skopany przez patrol MO w nocy z 29 na 30 sierpnia 1986 r. Przy niedostatecznej pomocy lekarskiej, zmarł w wyniku powikłan po pourazowej torbieli trzustki
  Kalinowski Wacław Zmarł w dniu 27 marca 1987 r. W dniu 22 marca 1987 r. został pobity w samochodzie milicyjnym
  Strzelecki Jan Lat 69. Zmarł w dniu 11 lipca 1988 r. Znaleziony ciężko pobity nad Wisłą w dniu 30 czerwca 1988 r.
  Niedzielak Stefan Proboszcz parafii Św. Karola Boromeusza. Zamordowany w dniu 20 stycznia 1989 r. Ciało znaleziono w mieszkaniu denata. Sekcja wykazała liczne urazy i rozerwanie wiązadeł kręgu szyjnego jako przyczynę śmierci
  Suchowolec Stanisław Proboszcz parafii Najświętszej Marii Panny na Dojlidach. Zamordowany w dniu 30 stycznia 1989 r. Wg wersji prokuratury śmierć nastąpiła w wyniku zatrucia tlenkiem metali spowodowanego pożarem w pokoju powstałym z zapalenia się grzejnika
  Zych Sylwester Lat 39. Wikariusz parafii Św. Jakuba. Więzień polityczny. Zamordowany 11 lipca 1989 r. Ciało znaleziono na dworcu PKS.
  Ogólną liczbę ofiar (poza osobami, które zginęły w wyniku bezpośrednich akcji ZOMO i wojska, odcięcia telefonów, zablokowania transportu i bałaganu wywołanego przez komisarzy wojskowych) ocenia się na kilkaset osób. Proszą o pamięć i modlitwę. Jesteśmy im to winni. Do dnia dzisiejszego nie ma kompletnej listy ofiar; zbrodniarze i kaci nie zostali nigdy ukarani. Mordercy są wśród nas. Niech to nie da wam spokojnie żyć.

  Źródło http://13grudnia.org.pl/ofiary
 • @Oświat 22:55:36
  Ja mam z Krulem Jewropy fototapetę, wklejoną w kibel i co dzień szczamy i sramy z żoną na niego.
 • @Husky 08:35:54
  A usta słodsze miał od malin
  Towarzysz Stalin.

  PS.Manipulacją można z największego zbrodniarza zrobić łagodnego człeka, z durnia (patrz - Salomon) największego mędrca. Itp., itd.

  A Stalin?
  Jakby nie podpadł Żydom, to dalej by dzieciom opowiadano o dobrym wujku, który o wszystkich dba. Przecież ranieni ruscy sołdaci modlili się do niego (Waśka Stalin - pomożi).
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:47:49
  Panie Krzysztofie
  Od kilku tygodni pojawiają się u Pana pierwsze objawy dość kłopotliwej przypadłości,na którą nikt jeszcze nie znalazł skutecznej recepty.
  To jak nic .....SKS .....w początkowym stadium

  pozdr.
 • @Husky 17:30:20
  Pan to ma od urodzenia...
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:08:07
  e tam
  ja tak wczesnie nie rodzony
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:08:07
  Prawda


  https://pbs.twimg.com/media/Du4Bcv9WwAE6Fe3.jpg
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/02/Efraim-Zuroff-oraz-radziecki-sierp-i-m%C5%82ot-768x512.jpg

  Tego naprawdę boją się żydzi! Słynny "łowca nazistów" powiedział to wprost: żydzi byli wśród ludobójców! Dr Efraim Zuroff, żydowski historyk znany również jako ostatni łowca nazistów, obawia się zrównania nazizmu i komunizmu. Jego zdaniem w ten sposób narody Europy Środkowej i Wschodniej chcą umniejszyć swój udział w Holokauście. Pojawiałaby się bowiem możliwość oskarżenia narodu żydowskiego o zbrodnie ludobójstwa. W wypowiedzi dla „The Jerusalem Post” historyk stwierdził, że od momentu upadku ZSRR, próbuje się zrównać komunizm i nazizm. W ten sposób narody Europy Środkowej i Wschodniej dążą do uznania komunistycznych zbrodni za ludobójstwo. Zuroff przypomniał, że wśród komunistów było wielu żydów. W ten sposób możliwe będzie uznanie, że żydzi są współodpowiedzialni za terror i zbrodnie, do jakich dopuszczono się na terenach opanowanych przez Armię Czerwoną.
  Zdaniem pracownika Centrum Szymona Wiesenthala państwa Europy Środkowo-Wschodniej chcą w ten sposób odsunąć od siebie winę za udział w zbrodni Holokaustu. Dodał także, iż sprawa odpowiedzialności za Holokaust została przez Izrael mocno zaniedbana i teraz państwo zbiera owoce swojej bezczynności. Warto zaznaczyć, że mówiąc o dużym udziale osób wyznania mojżeszowego w komunistycznych strukturach, Zuroff ma całkowitą rację. Zgodnie z dokumentem pochodzącym z 1945 r. skierowanym o Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ławrientija Berii informowano, że ok 50 proc. kierownictwa polskiego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego stanowili Żydzi.

  Źródło: jpost.com


  Ps...Jakiej narodowości byli architekci i wykonawcy przymusowej kolektywizacji rolnictwa na Ukrainie przed klęską głodu w latach 1932-1933 ? Dla ułatwienia dodam, że nigdy nie trudnili się pracą na roli. Na 453 komisarzy ludowych ZSRR ponad 400 było żydami.


  Mordercy żydowscy z Katynia:
  Komendanci obozów w Kozielsku, w Starobielsku i w Ostaszkowie:
  Raichman, Mierkułow, Urbanowicz.

  Masowym ludobójstwem Polaków kierowali:
  Lew Rybak, Chaim Finberg, Abraham Borisewicz

  Zabijali bezpośrednio:
  Zaharewicz, Kobulow, Begman, Elman, Estrin, Borysowicz, Krongauz, Raichman, Abakumow, Milstein, Sierow, Rybak, Finberg, Sorokin, Susłow, Tichonow,

  WSZYSCY ci mordercy to chazarscy bandyci Stalina, tak zwani żydzi.

  upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/ee/US_Telegram_02a.jpg


  Kapitan Montgomery Schuyler, siły ekspedycyjne USA na Syberii, meldunek z marca 1919: "Zapewne nie jest mądre mówienie tego otwarcie w Stanach Zjednoczonych, ale ruch bolszewicki jest i był od swych początków kontrolowany przez rosyjskich żydów najpaskudniejszego rodzaju, którzy podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych przejęli najgorsze elementy naszej cywilizacji (…)".."(…) było w tamtym okresie 384 komisarzy, w tym 2 Murzynów, 13 Rosjan, 15 Chińczyków, 22 Ormian i ponad 300 żydów. Z tej liczby żydów 264 przybyło do Rosji ze Stanów Zjednoczonych po upadku rządu Imperium."
  In the Land of Czars and Commissars: African Americans in Russia, the Soviet Union, and Post-Soviet Russia, 1824-2015

  https://blackpast.org/perspectives/x

  Polscy dowódcy z 19919 roku ujawniają prawdę o żydach:

  W. Sobieski:
  "Żydzi czynnie wspierali bolszewików, strzelając z okien do naszego wojska …"

  Gen. Kopański:
  "Z tyłu pada kilka strzałów karabinowych. Strzelają. Jak się później okazuje to miejscowi żydzi komuniści …Celowali w dowódcę, gdyż strzały ich trzy razy drasnęły me ramię …"

  F. Koneczny:
  "W Wilnie żydówki wylewały kubły ukropu na przechodzące oddziały polskie".

  Ks dr S. Trzeciak:
  "… kiedy wymieniony 41 pp opuszczał ze względów taktycznych czasowo Lidę, to żydzi z okien i dachów strzelali do żołnierzy naszych, lali wrzątkiem na nich i rzucali kamieniami. Kiedy zaś później wymieniony pułk ponownie zajął miasteczka, ludność polska wskazała na kloaki, do których żydzi wrzucili siedmiu oficerów naszych, jako ostatnio wycofujących się postrzelili, pojmali, w okrutny sposób zmasakrowali i rzucili do kloaki".
  Gen. Stanisław Sosabowski, "Droga wiodła ugorem":

  "Gdy się zjawiłem na ul. Halickiej, starsza siostra żony i ciotka bo rodzice bowiem już nie żyli zachowały się tak, jakbym był duchem. Na miły Bóg mówiły uciekaj stąd, tu się dzieją straszne rzeczy i zaczęły wyliczać, kto został aresztowany, kto już rozstrzelany. Bo miejscowi nacjonaliści ukraińscy, żydzi denuncjują wszystkie byłe wybitniejsze osobistości."

  W armii Hitlera też żydzi służyli.. Było tego towarzystwa przeszło 150 000. "Używając terminologii niemieckiej: 60 tys. półżydów, 90 tys. ćwierćżydów. Do tego od 5 do 10 tys. pełnych żydów, czyli takich, których oboje rodziców było żydami. Wśród nich było co najmniej 21 generałów, siedmiu admirałów i jeden feldmarszałek. Podobno wielu spośród tych żołnierzy walczyło "niezwykle dzielnie" czyli mówiąc wprost żydzi mordowali Polaków i innych obywateli podbijanych przez III Rzeszę państw. Żydzi Hitlera mieli też charakterystyczny żydom stosunek do innych, słabszych żydów wspomniany feldmarszałek nie awansował za "ładne oczy". Erhard Milch był fanatycznym narodowym socjalistą, który wiedział o eksterminacji żydów i popierał ją! Żyd Milch został feldmarszałkiem, a nawet był sądzony przez Trybunałem w Norymberdze za zbrodnie wojenne.

  Pan Zuroff i reszta tego środowiska tworzą mit "mitu żydokomuny". Taka dość złożona konstrukcja: żeby ukryć historię żydowskiego udziału w zbrodniach komunistycznych, historię tę umieszcza się w kategorii "antysemickich mitów". A żeby się podwójnie zabezpieczyć, to i wspominanie o samych zbrodniach komunistycznych jest niemile widziane.
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/12/eliot-spitzer_Ameryka_USA.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/Du-y1V3UUAEqJRr.jpg


  Eliot Spitzer snuck me into his apartment in a suitcase: ex-mistress https://nyp.st/2EApJuT

  https://pbs.twimg.com/media/Du6XqupWkAALWlD.jpg  Pomysłowy polityk Demokratów. Gdy żona wyjeżdżała przynosił prostytutkę do domu w walizce! Na jaw wychodzą kolejne szczegóły seks skandalu, który przed laty wstrząsnął stanem Nowy Jork i kosztował gubernatora posadę. Rosyjska prostytutka opowiada o szczegółach swych przygód z demokratycznym politykiem i o tym jak przemycał ją do domu w walizce. Swietłana Travis Zacharowa od dwóch lat próbuje postawić przed sądem byłego gubernatora stanu Nowy Jork Eliota Spitzera. Prostytutka twierdzi, że polityk Demokratów miał ją pobić i niemal zabić w czasie jednej z romantycznych nocy. W rozmowie z amerykańskim dziennikiem New York Post opowiada, że Spitzer przemycał ją do swego apartamentu na Piątej Alei w Nowym Jorku w walizce. Miał to zrobić kilkanaście razy, kiedy żona wyjeżdżała z miasta. Polityk już wtedy był skompromitowany. Musiał zrezygnować ze stanowiska jak się okazało, że lubi zabawiać się z drogimi prostytutkami.
  Dbał jednak o dyskrecję, więc wygimnastykowaną Zacharową pakował do walizki i tak taszczył do swego apartamentu. Kiedy portier chciał mu pomóc zawsze odmawiał. Kobieta opowiada, że były gubernator lubił chwalić się swym majątkiem. Nie wierzyłam w te opowieści zwłaszcza, że nosił dziurawe majtki szydzi Zacharowa. Żona polityka była dla niego bardzo wyrozumiała. Wiedziała o nałogach swego męża i umówiła się z mim, że ma przestrzegać jednej reguły nie sprowadzać prostytutek do ich domu. Jak się okazuje nawet tę zasadę Spitzer złamał. Zabierał ją także do swej wiejskiej posiadłości na północy stanu. Żona w końcu rozstała się ze swym niewiernym mężem i otrzymała sowite zabezpieczenie 7,5 miliona dolarów. Za jedną noc polityk płacił Zacharowej 5 tysięcy dolarów. W pewnym okresie miał spotykać się z nią nawet 4 razy w tygodniu. W czasie jednej z zabaw omal jej nie udusił, a potem groził, że ją zabije. Miał mu odmówić udziału w jednej ze swych wyrafinowanych zabaw. Prostytutka od dwóch lat próbuje go postawić przed sądem. Na razie bezskutecznie.
 • Żydzi a rewolucja rosyjska
  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/02/a1015.jpg

  Elitą bolszewików byli rewolucjoniści pochodzący z narodu żydowskiego zamieszkującego Rosję. Również inne odłamy rewolucjonistów były kierowane przez żydów. Żydzi rosyjscy w dążeniu do zdobycia władzy w Rosji byli popierani przez całą światową społeczność żydowską. Ciekawy jest proces prowadzący do przekształcenia ofiar trwających wieki prześladowań w przywódców rewolucji i katów ofiar rewolucji. Opisuję ten proces poniżej.

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/02/a336-351x400.jpg


  Całość pod linkiem

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-a-rewolucja-rosyjska-2016-02

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej