Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Brazylijski prezydent wzywa do jedności

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawicowy prezydent Brazylii, Jair Bolsonaro, wykorzystał swoje przemówienie inauguracyjne, by obiecać zbudowanie "społeczeństwa bez dyskryminacji i podziału".

Dziś odbyła się uroczystość zaprzysiężenia Jair Messias Bolsonaro na Prezydenta Brazylii

            

 

Były kapitan armii powiedział Kongresowi, że chce "narodowego paktu", aby uwolnić Brazylię od korupcji, przestępczości i niegospodarności ekonomicznej

Obietnica Prezydenta Bolsonaro na rzecz znoszenia przestępczości i stłumienia korupcji ma miejsce po tym, jak dziesiątki czołowych biznesmenów i wysokich rangą polityków, w tym były lewicowy prezydent Luiz Inácio Lula da Silva, zostali uwięzieni.

Przysiągł uwolnić Brazylię z "lewicowej ideologii". Jest On jednak postrzegany jako postać głęboko dzielącą, której rasistowskie, homofobiczne i mizoginistyczne uwagi rozzłościły wielu.

63-letni Bolsonaro wygrał wybory prezydenckie przeciwko Fernando Haddadowi z lewicowej Partii Robotniczej w dniu 28 października.

Został doprowadzony do zwycięstwa dzięki obietnicom wyborczym, które mają na celu ograniczenie szerzącej się korupcji i przestępczości w Brazylii. Prezydent USA Donald Trump pochwalił go za przemówienie we wtorek, mówiąc, że USA "są z nim"

Wśród gości zagranicznych na inauguracji znaleźli się: amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo, premier Izraela Benjamin Netanyahu, węgierski premier Viktor Orban i portugalski prezydent Marcelo Rebelo de Sousa.

Co dokładnie obiecał Bolsonaro?

"Brazylia powróci do kraju wolnego od ideologicznych konstrukcji"

"Podzielę władzę w sposób postępowy, sumienny i odpowiedzialny".

Jego administracja, jak powiedział, była "oddana tym Brazylijczykom, którzy chcą, aby dobre szkoły przygotowały swoje dzieci na rynek pracy, a nie na polityczną bojowość".Popierając wsparcie ze strony wojska i policji, powiedział: "Mottem narodowym jest porządek i postęp, żadne społeczeństwo nie może się rozwijać bez poszanowania tych".Jeśli chodzi o gospodarkę, obiecał "stworzyć nowy cnotowy cykl dla otwarcia rynków" i "przeprowadzić ważne reformy strukturalne", aby zaradzić deficytowi publicznemu.W widocznym nawiązaniu do kontroli broni powiedział: "Dobrzy obywatele zasługują na środki do obrony." W sobotę napisał na Twitterze, że wyda dekret zezwalający obywatelom, którzy nie mają kartoteki, na posiadanie broni.

Brazylia powróciła do demokracji dopiero w 1985 roku, po ponad 20 latach rządów wojskowych, a niektórzy krytycy postrzegają jego wybór jako zagrożenie dla demokracji.

 

Klęska lewicy, którą przypieczętował swoim zwycięstwem Bolsonaro jest naprawdę ogromna. Wystarczy przypomnieć, że od połowy pierwszej dekady naszego wieku, w 2/3 krajów Ameryki Łacińskiej (a to ok. 350 mln osób) rządziła lewica: na Kubie, w Wenezueli, Argentynie, Urugwaju, Paragwaju, Ekwadorze i w Boliwii.

O tych faktach pisalem tu :

 

Politycznie niepoprawny antykomunista

https://antykomunista.neon24.pl/post/146233,politycznie-niepoprawny-antykomunista

https://www.bbc.co.uk/news/world-latin-america-46720899

KOMENTARZE

 • Plan BRICS dotyczący Nowego Porządku Światowego zaczyna się od banku! Następny PENTAGRAM, PENTAGON, STAR. Nic nowego pod Słońcem
  .


  http://thebricspost.com/wp-content/uploads/2015/03/15808247981_ff630620c9_z.jpg
  https://nigeriacircle.com/wp-content/uploads/2017/08/brics-nations-1.jpg  .
 • Jagdterier
  Dlaczego więc prawie 58 milionów obywateli brazylijskich chciało głosować na niego La Lule? Powodów jest kilka. Przede wszystkim, jego zwolennicy (i nawet znaczna część jego wrogów politycznych) jest przekonana, że proces, który mu wytoczono był polityczny, mający na celu wyeliminowanie go z wyborów pod wymyślonymi zarzutami. Ponadto ciągnie się za nim sława polityka, byłego robotnika, który „rozumie zwykłych ludzi” i który podczas swych dwóch kadencji prezydenckich (w latach 2003-2010) wyciągnął ok. 30 milionów Brazylijczyków ze skrajnej biedy. Od 20 lat jest obecny w brazylijskim życiu politycznym.
  Widzisz Netanyahu zaciera ręce. Mówił niedawno, że ambasada Brazylii będzie przeniesiona z Tel Avivu jak najszybciej do Jerozolimy, bo ja o tym decyduję.
  Bolsonaro wsparty przez ciapatych z których się wywodzi, to prezent dla usraela. La Lule wyeliminowali z wyborów, zamykając go w więzieniu, ponieważ odmówił kupowania sprzętu zbrojeniowego z usraela po 7 - krotnie wyższych cenach jak kupuje armia usraelska. La Lulę tępili ci sami co Putina i używali tych samych kłamliwych argumentów. Niestety, ale tam skorumpowany jest system wojskowo- wywiadowczy i oni mają ogromny wpływ na rządy w Brazylii.
  To tacy dziennikarze jak Michnik, Karnowscy zwalczali rdzennego brazylijczyka L Lule jako kandydata na prezydenta, gdyby nie fikcyjne więzienie to w cuglach wygrał by wybory prezydenckie a tak mają takiego Cimoszewicza z mieszanką Dudy prezydentem.
 • @Wrzodak Z. 22:36:21
  Nie wiem jaka siłę przebicia wśród elektoratu Bolsonaro mają Michnik czy Karnowscy.
  Faktem jest że czasy lewactwa w Ameryce Pld. się kończą.
  Zostaje im już tylko emigracja na Kubę
 • bez komentarza
  Dobre zdjecie na stronie glownej.Zyczliwy wzrok,glowa opromieniona blaskiem z gory.
 • @Wrzodak Z. 22:36:21
  No to tylko czekac na masowa wyprzedaz majatku narodowego Brazylii i wycinke pluc swiata co B.zapowiadal tyle,ze nie tak bezposrednio ale jako zniesienie ograniczen.
 • @Husky 22:43:42
  Niezupelnie. Meksyk sie otrzasnal z prawicowego otumanienia.ktore nie dalo prawie nic przecietnemu obywatelowi tego kraju.Ze GDP do gory,ze ladne drogi.W Polsce to samo-statystycznie.
  P.S.Dlaczego populizm to brzydkie slowo?Czyz nie ci przecietni w wiekszosci prosci ludzie wybieraja tych, ktorzy potem zyja ich kosztem.
 • Szkoda
  Że za pięknymi hasłami stoi Żyd. I Tramp.
 • @Autor
  Pytanie tylko brzmi czy chociaż 10% z tych obietnic (mam na myśli wszystkie które złożył przed swymi rodakami) spełni czy jednak obierze kierunek znany choćby z naszego podwórka. Czy tamtejsze lobby jakie powstanie pozwoli mu na to by miał smycz luźniejszą na ewentualne "reformy".
 • Nowy prezydent Brazylii to zoologiczna prawica.
  O klasie prezydenta świadczy fakt że podobno robił karierę w wojsku i dosłużył się stopnia kapitana... to więcej niż Hitler i więcej niż Bolek.

  To zoologiczna prawica tak skrajna że zbrodnicza z założenia.
  I oczywiście skumana i innymi zoologicznymi zbrodniarzami z Izraelem.

  Będą grabić i mordować na wielką skalę .. to nie ulega wątpliwości.
  a KK będzie ich wspierał z całych sił ..podobnie jak zoologiczne solidaruchy.

  To źle dla świata,...już podjeli decyzję że będą niszczyć puszczą Amazońską dla zysków... To wprost zbrodnia przeciw całemu światu.
 • @Husky 22:43:42
  Już udowodniono Ukraińcom zbrodnie na MH17.

  Przeczytaj uważnie przetłumacz sobie...przeczytaj 5 razy.

  https://southfront.org/eric-zuesse-mh17-turnabout-ukraines-guilt-now-proven/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
 • @Wrzodak Z. 22:36:21
  To podobny sukces mafii żydowskiej jak z JPII .
  Też musieli wyeliminować poprzedniego "źle wybranego" Papieża
  by go zastąpić JPII (poprzednik szybciutko wziął i umarł).

  W przypadku Brazylii wyeliminowali 100% zwycięzcę czyli zamordowali demokrację .. i mają swojego tak jak mieli swojego JPII.

  Oni nie mają żadnych skrupułów ani żadnej moralność poza talmudyczną
  a moralność talmudyczna to skrajna amoralność wg kanonów Słowian oraz innych narodów świata.
 • @Husky 22:43:42
  Znaleziony w sieci komentarz:

  "
  Ponury neoliberalizm, militaryzm Oczekuje Brazylię i region
  https://t.co/penRWRnhs0

  W odróżnieniu od tego, co ludzie sądzą, że Bolsonaro nie jest nawet prawdziwym patriotą, wygląda jak przywódca republiki bananowej, takiej jak Poroszenko, postać polityczna, która jest do niego podobna na całym świecie (jego ocena zatwierdzenia po 5 latach u władzy 3%).

  Obaj przywódcy zostali doprowadzeni do władzy przez reżim USA poprzez zamach stanu, Poroszenko brutalny, podczas gdy Bolsonaro sądowy i obaj polegają na partiach skrajnie prawicowych i milicjach.

  @Russ_Warrior
  "
 • @Oscar 14:40:01
  Taka prymitywna prowokacje to mogly zrobic tylko ukropiteki.Bezmyslna masa na Zachodzie nie zadaje sobie trudu myslenia,ze jezeli ukry maja prawo veta w komisji to ta cala komisja jest goowno warta.Inaczej tego nie mozna okreslic.
  Nasunal mi sie taki wniosek:jezeli Rosjanie lub separatysci przetransportowali wyrzutnie Buk by zestrzelic ten nieszczesny samolot pasazerski to musieliby byc w zmowie z Ukrami,ktorzy musieliby I'm podac nowa trase przelotu owego samolotu.
 • @Herkules 16:34:16
  Nie pamietam szczegolow,ale filmik jaki strona zachodnia czyli Ukraincy wystepujacy w jej imieniu, a ukazujacy przemieszczanie owego Buka, zostal zdyskredytowany jako,ze byl nagrany zupelnie gdzie indziej.Czy to juz nie wystarczy by obalic cala te narracje wedle zasady najslabszego ogniwa?
 • @Oscar 15:13:47
  Bolsonaro wygral m.innymi poprzez zmasowana kampanie klamstw na temat swojego przeciwnika w mediach spolecznosciowych.
 • @Herkules 16:34:16
  warto dodać że rasa tylko tego samolotu została nie wiadomo dlaczego nagle zmieniona na niebezpieczną czyli nad DRL a zmiany dokonano gdy samolot był w Polskiej strefie kontroli lotów ... i POlska kontrola lotów dokonała tej zmiany..

  a to oznacza współudział w tej zbrodni...
 • @Herkules 17:01:12
  Bolsonaro wygrał bo kłamstwami i oskarżeniami wsadzono pierwszego kandydata do pierdla... a miał wygraną na 100%.
  Czyli usunięto z wyścigu faworyta i wygrał wypromowany żydek.
 • @Herkules 17:01:12
  Bolsonaro wygrał i na nic wycie czerwonego ścierwa czy to w Brazylii czy gdziekolwiek indziej.
  Komuna zdycha , jeszcze Kuba,Rosją i KRL-D i będzie pozamiatane
 • @Oscar 17:12:45
  // a miał wygraną na 100%//

  Dokładnie tak samo miał szansę jak ja wczoraj w Euromilion i 115 mln funtów
  Miałem...szanse
 • @Husky 17:16:16
  Szanowny Panie Husky,ja sze pytam gdzie w Rosji jest komuna?
 • @Herkules 17:24:24
  Wszedzie
 • @Oscar 17:12:45
  W nagrode za wsadzenie Luli do pudla,ktorego zapewne juz nigdy nie opusci sedzia Moro zostal ministrem sprawiedliwosci.
 • @Husky 17:18:55
  "W nagrode za wsadzenie Luli do pudla,ktorego zapewne juz nigdy nie opusci sedzia Moro zostal ministrem sprawiedliwosci."

  Widzisz co ludzie piszą.

  A ja przepowiem ze niemal na pewno Lun\la popełni w więzieniu samobójstwo ... i prawie na pewno w piątek.

  To znane nam w Polsce metody utrzymywania "demokracji po żydowsku"

  Jeżeli ty Husky takie rzeczy tolerujesz, akceptujesz, popierasz to musisz być szują... i już nie wnikam czy żydowską.. bo to nie ma znaczenia ...szuja to całkowita dyskwalifikacja, kompromitacja, hańba.

  Zresztą sam widzisz jak cie ludzie punktują.
  Jesteś inny nie należysz do Narodu Polskiego, jesteś wyrzutkiem którego ten oceniający nie Naród nie ceni wcale.
  Jako szuja pewnie masz to gdzieś ... bo tylko ludziom moralnym zależy na tym by być porządnym człowiekiem.

  Chyba że jesteś prowokatorem mającym podsycać antyżydowskie nastroje... to też parszywa robota.
 • @Oscar 14:40:01
  Zdanie zasadnicze z tego artykułu:
  Zachodnie rządy i ich "media informacyjne" traktują swoich obywateli, ich własną opinię publiczną, nie tak naprawdę jako obywateli, ale jako frajerów. Traktują ich jako podmioty, a nie obywateli. To nie jest autentyczna demokracja. Jest to neo- feudalizm; to w rzeczywistości faszyzm.
 • @Husky 17:26:20
  Nie będzie już nigdzie komuny i co Ty ze sobą wtedy poczniesz?
  Bo bez wroga, widzę, że żyć nie możesz.
 • @Husky 17:26:20
  Znacznie więcej jest socjalizmu w Polin, niż w Rosji. Jeśli idzie o podatki, akcyzy, koncesje, biurokrację. Także nie opowiadaj bzdur
 • @Husky 17:26:20
  Tu masz Husky dobry MEM na temat "demokracji " której bronisz.

  https://pbs.twimg.com/media/Dv5yl6WWoAASD7q.jpg
 • @Oscar 17:36:40
  Szanowny
  Po raz kolejny już ci powtarzam
  W dupie mam punkty , zwłaszcza od czerwonoskórych.
  Sorry taki mamy klimat

  ps.
  A szują to ty czerwony pajacu (i komuchu zarazem) powiedz sobie do lusterka, bo ono nie kłamie
 • @lorenco 17:42:28
  Pójdziemy na piwo.
  Smakuje wspaniałe na Bieszczadzkich łąkach
  A i grzyby zbierać potrafię i to wszystkie
  8-))))))
  Z Nowym Rokiem wszystkiego co najlepsze
  pzdr.
 • @Oscar 17:48:43
  Paru sqrwysynow mniej na tym swiecie ?
  O to pytasz?
 • @Herkules 17:24:24
  Za Wiki:
  Komuna była wspólnotą mieszczan toczących w XI-XIII wieku walkę o uniezależnienie się od władzy feudałów. Po zdobyciu praw miejskich komuny obejmowały władzę samorządową w mieście.
  I jeszcze:
  Hippisi nie chcieli zakładać rodzin, bo woleli żyć w komunach.
  (1.1) Kiedyś stali godzinami w kolejce po mięso, bo tak chciała komuna, dziś opychają się hamburgerami, bo tego chce amerykański koncern[1].
  (1.2) Za komuny nic nie było, a wszystko było; teraz wszystko jest, a nic nie ma.
  Była też:
  Komuna Paryska (fr. Commune de Paris) – zryw rewolucyjny ludności Paryża, przede wszystkim inteligencji i robotników. Trwała od 18 marca do 28 maja 1871 roku.
  Husky zapomniał, że ustrój komunistyczny panuje w CHRL, gdzie niepodzielnie rządzi Komunistyczna Partia Chin.
  No tu dziwne, że jemu to nie przeszkadza.
 • @Husky 17:49:32
  Husky, czerwonoskórych wymordowali Twoi Jankesi, może już wystarczy tych mordów?
 • @lorenco 17:59:33
  Brakuje mi tu jeszcze wykladni tej klasy blogerow co Pani Tiamat, Metro czy Opolczyk.
  8-)))))
 • @Husky 17:52:10
  No nie wiem, mogłaby Cię tam żmija ukąsić.
  Dziękuję za życzenia, wzajemnie!
 • @Husky 17:57:02
  Masz na myśli milion Irakijczyków i setki tysięcy Libijczyków i Syryjczyków zamordowanych przez wyszkolonych i uzbrojonych przez "was" islamskich obrońców Allacha" ... oraz zniszczone kompletnie kraje, infrastruktura, miliony uchodźców, setki tysięcy kalek...

  Jesteś jedna szuja... nawet tego nie ukrywasz...
 • @Husky 18:09:20
  To są ogólno dostępne wiadomości, nie potrzeba żadnych wykładów.
 • @Husky 17:57:02
  Ale ,,dobra,, tych S.........w, jak ich nazywasz, wpadły w dobre ręce, no nie?
 • @Oscar 18:11:01
  //Jesteś jedna szuja...//


  Czym mnie chcesz sprowokować ?
  Czym?
  Wiesz że jest jeden sposób na kretynów czy debili
  Prosty
  Olać takich
 • @zbig71 18:13:22
  nie potwierdzam i nie zaprzeczam
  8-)))
 • @Husky 22:43:42
  A to inna ocena Prezydenta Brazylii.
  Też dobra.

  https://wolnemedia.net/bolsonaro-zaprzysiezony-na-prezydenta-brazylii/

  Zoologiczna prawica kontratakuje.
 • @Husky 18:15:42
  Ty nie czujesz tego że to nie ja cię obsamrowuje tylko tym sam to robisz
  pokazując swoje preferencje ?
 • @lorenco 18:09:49
  Uodporniłem się na żmije i ich jad
  Kąsają mnie tu co dnia
  8-))))
 • @Husky 18:24:28
  Psssssss... Syczy żmijka
 • @Husky 18:16:47
  Teraz Europa boryka się z uchodżcami. A kto rozwalił Bliski Wschód?
 • @Oscar 18:22:53
  Moje preferencje - wskazuje je moje motto zyciowe
  //Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony//
  Znasz Gan-Ganowicza?
  Jego motto to i moje motto.

  http://m.neon24.pl/64d1950fe61dd187d8a07143daef3cec,14,0.jpg
 • @zbig71 18:13:22
  Oto poszanowanie demokracji przez "zwolennikow demokracji".W Meksyku, w miescie Tlaxiato zostal zabity nowo zaprzysiezony burmistrz miasta.Akurat przypadkiem byl zwolennikiem Ruchu Narodowego obecnego prezydenta Obradora.
 • @zbig71 18:31:09
  Amerykanie i Rosjanie za namową Izraela
  To tak w skrócie
 • @Husky 18:31:49
  Jako najemnik, zabijał nie tylko komunistów.
 • @Oscar 18:19:25
  Nie nazwalbym tego prawica.Tradycyjnie pojeta prawica odwoluje sie do konserwatywnych wartosci moralnych.Ja tu raczej widze podejscie typowo totalitarne; niektorzy moga to nazwac faszyzmem,nazizmem itp.Obietnice o wzmocnieniu demokracji to typowe mydlenie oczu.Minister Moro skutecznie zlikwiduje pozostalosci praworzadnosci wymiaru (nie))sprawiedliwosci.
 • @Husky 18:31:49
  Tu masz Husky kolejne perełki tym razem z Hollywood.
  To o dzieciach które "giną" również w Polsce.
  Teraz pewnie będą ginąć też w Brazylii.

  https://www.youtube.com/watch?v=rGhHRlk5lkI

  Ciekawe jaka jest rynkowa cena takiego dziecka.

  Też pochwalisz ? Też będziesz za , usprawiedliwisz ?
 • @Oscar 19:00:05
  One juz ginely teraz bedzie to duzo szybciej.
  Pamietam taka relacje sprzed okolo 25 lat gdy przesluchiwano zwyrodnialca, z fermy gdzie przywracano do "formy"porwane z ulicy dzieci by je potem sprzedac na czesci zamienne.Ta gnida powiedziala,ze dla takiego dziecka lepiej zyc rok,poltora w godziwych warunkach niz umrzec na ulicy.
  Dla przypomnienia:roczny budzet Pentagonu pozwolilby zniesc cala biede na swiecie.
  Mysle, ze w tym jednym roku nikt by sie nie polasil na juesej.Z kims trzeba przeciez handlowac.
 • @Oscar 19:00:05
  I jak tu skrytykowac Gibsona?Toc to zazarty katolik i antysyjonista.
 • @Oscar 19:00:05
  Żałuje, że go kiedyś nie skasowałem skutecznie.
 • @Herkules 19:32:02
  Moi starsi sąsiedzi w W-wie opowiadali mi o tym procederze.
  Jeździli sobie tacy czarna Wołgą i porywali dzieci.
  Liczby porwań? ...szokujące.
 • @Herkules 19:32:02
  Byl to zaopatrzyciel z ktoregos z krai Srodkowej Ameryki.
  W Europie ten handel zmonopolizowali inni milusinscy :Albanczycy z Kosowa
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:36:35
  Ale ja mam dwa konta aktywne.
  Drugie to @Zbójnicki Pies
  Wiec szkoda zachodu
  8-)))))))0
 • @Husky 19:36:54
  To akurat byla urban legend i niech Pan nie trywializuje,bo jest to zenujace.Program,o ktorym mowie byl telewizji amerykanskiej jeszcze przed Internetem gdzie mozna puscic wiele falszywych tropow.
 • @Herkules 19:46:12
  Idiotyzmów w telewizji amerykańskie nigdy nie brakowało
  A na naszym rynku telewizyjnym też tego sporo vide TVN
 • @Husky 19:52:49
  czy Christiana Amanpour to tez taki Jerry Spriger?A udokumentowala handel zywym towarem przez mafie kosowska?
  Czy Ted Koppel to tez fantasta,ktory wykazal w programie ABC NightLine co bylo prawdziwym powodem inwazji na Afganistan?Bogactwa mineralne!Problem w tym ,ze te Taliby nie chca zrec hamburgerow i wola robic problemy Juesej.
  Uwaga dla niewtajemniczonych:Ted Koppell to legenda amerykanskiego dziennikarstwa
 • @Herkules 20:54:31
  //Ted Koppell to legenda amerykanskiego dziennikarstwa//
  Wielu zydow zaliczaja tam do legend dziennikarskich
  To taki ichniejszy Michnik
 • @Herkules 20:54:31
  Oczywiscie Ted Koppel zostal z programu "posuniety" po pol roku.To tak dla zachowania pozorow,gdyz glosy Egzekutywy stacji ABC slychac bylo prawie natychmiast o tym,ze formula programu w wydaniu T.Koppela juz sie skonczyla.
 • @Herkules 21:00:21
  I slusznie ze dostal aj waj kopa w dupe
 • @Husky 20:58:27
  I przez 40 lat w kraju wolnosci slowa,ostoi demokracji tolerowali takiego wywrotowca?
  Nieee,on naruszyl tabu.
 • @Husky 21:01:45
  Za to że powiedział prawdę? Standardy bolszewickiej nie są Ci widać obce. Jak to u zwolenników PiS.
 • @zbig71 21:16:09
  To jednak są i te dobre i te zle żydy
  W zależności co piszą ?
 • @Herkules 21:15:28
  Zydow tam toleruja niestety od zawsze
  Niestety
 • @zbig71 21:16:09
  Panu Huskiemu polecam nieco naiwny(bo zakonczony happy end'em) film o tym jak dziala swoboda slowa w USA.Mr Smith goes to Washington.
 • @Herkules 21:23:12
  https://youtu.be/s6UbYHCkoZs

  Stare to to
  Polecam komentarze pod tym filmikiem
 • @zbig71 21:16:09
  Bolszewizm i imperializm sa tej samej proweniencji.Chodzi o zniewolenie ludzi.Roznia sie nieco metodami.Z tym,ze imperializm jest o tyle gorszy,ze ludzie sami glowy klada w dyby tak dlugo jak naprzeciw ich oczu jest TV a naprzeciw otworu gebowego kielbasa
 • @Husky 21:26:59
  Szkoda,ze to na koncu komentarzy,i pewnie niewiele osób to dojrzy.Prosze sobie zajrzec na Twitter D.Trumpa i o ile jeszcze tego nie zdjeto co powiedzial jeden z tych,ktorzy naprawde ciagna sznurki na swiecie.D.Rotschild raczyl byl powiadomic Donalda T.by ten sie odpierdolil od Rezerwy Federalnej.i assume that details of MrTrump's audacity are well known to you Mr Husky.
 • @Herkules 21:50:26
  fejkowych kont na TT sa dziesiatki tysiecy
 • @Husky 21:56:07
  Bez przesady.
 • @Husky 21:19:29
  Wacław Hemar był polskim Żydem, wielkim poetą i prawdziwym patriotą.
  Berman był zbrodniarzem.
  Obaj byli Żydami.
  A jaka Wielka przepaść ich dzieliła.
  Nie w zależności co piszą, tylko w zależności od postawy i zasad. Dotyczy to każdego.
 • @Husky 21:56:07
  Czlowiek wplywowy jak D.Rotschild juz by takiego uzurpatora zgniotl jak muche.Ja juz mam zrzut tej strony.
  Przyjmujac ze jest to Lipa wypowiedz DR.Nie jest lipa wypowiedz DTRUMPA o potrzebie naprawy Rezerwy Federalnej.
  Prosba prywatna do Pana :niech Pan odpowiada szczerzea nie stosuje umyki.wymyki,wykrety gdy juz Panu brak argumentow
 • @Herkules 22:14:04
  Kiedys zaimponowal mi Pan odpowiadajac na zwrocona sobie uwage slowami:zaraz to odszczekam.
 • @Herkules 22:14:04
  Na TT jestem od niemal pierwszego dni
  Znam to od podszewki
  niestety
 • @zbig71 22:12:34
  No i właśnie o takie przykłady mi chodzi
  Ale wytłumacz to tłumokom że do jednego worka wszystkich się nie wrzuca.
  A tu taki np.WPS co robi
  Na dźwięk "żyd" to Kosiurują cały rok.
  To jest właśnie hipokryzja

  ps.
  dzięki
 • @Husky 22:35:56
  P.Kosiur raczej nie da się przekonać. Z ich postawy mogę wysnuć wniosek, że to taka ,,narodowa? bolszewia,, czego nie łykam absolutnie. Oceniam Michnika nie po tym, co robili jego rodzice, czy brat, ale co on robił i robi nadal. Nie stosuję zasady odpowiedzialności zbiorowej. I staram się nie stosować etyki sytuacyjne, z czego słyną właśnie Żydzi, przez wpływ ichniej religii.
 • @zbig71 22:50:40
  Ale na przykładzie właśnie tej "dyskusji" pod tym wpisem masz to o czym teraz piszemy .
  Cały czas nawalanka na żydów, a na koniec przykład w postaci "autorytetu" czyli....... żydowskiego dziennikarza.
  I to jest Polska właśnie.
  To jest właśnie Neon i jego autorytety od kwestii żydowskiej....
  nadal nierozwiązanej
  8-))))))

  Hipokryzja hard level
 • @Husky 23:00:38
  Co to jest hipokryzja?
  Hipokryzja to jest hołd składany cnocie przez występek.
  Akurat i środowiska żydowskie i państwo Izrael bardzo sobie zasłużyły na taką ostrą krytykę. Biorąc pod uwagę, jak bardzo wszystkie media ,, głaszczą,, Żydów , to nic złego się nie stanie, jak ich Neonowcy trochę ,,popieszczą,,
 • @zbig71 23:34:10
  Tez nie mam skrupułów do krytyki zydow, ale znajmy proporcje mocium panie
  Dobranoc
 • @Husky 23:38:19
  Niech każdy odpowiada za swoje wpisy i komenty
 • @zbig71 23:43:17
  Po zwycięstwie "faszysty", "tropikalnego Trumpa" Jaira Bolsonaro umocniła się brazylijska waluta, pojawiły się zapowiedzi powrotu inwestorów, Prezydent postawił na sojusz z USA w przeciwieństwie do skorumpowanych socjalistów i komunistów , którzy stawiali na Kubę i Wenezuelę.

  Eu gosto muito

  https://pbs.twimg.com/media/Dv-4rlQVAAE-F3B.jpg
 • @Husky 19:42:04
  Nie podoba mu się ta zapowiedź przeniesienia ambasady Brazylii do Jerozolimy. Zobaczymy, co będzie dalej

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej