Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
886 postów 28167 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Partia Oszustów - fakty

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Też jestem bardzo zniesmaczony rządami PO.Nie spodziewałem się takiej arogancji i pogardy dla innych. Powiem więcej. To zorganizowana grupa o charakterze przestępczym. Fenomen PO to ignorancja i arogancja jako substytuty mądrości.

Nie zamierzam oczywiście polemizować z autorem, bo to nie ma sensu.W podobny sposob o "czasach" PO mysli w tej chwili przynajmniej 3/4 narodu Fakty jakie są każdy widzi.: Platforma to "Partia Oszustów"" tylko skończony niedorozwój jeszcze tego nie wie.Wolę być oszołomem,faszysta,PIS-iorem o tępym wzroku, niż takim "porządnym" człowiekiem jak niektórzy piszący tutaj notki czy komentarze.... biedni ludzie poprawiający swoje samopoczucie obrażając innych.

            

 

Partia Oszustów - fakty

Dokładnie tak samo jak Paweł Kukiz gardzę partią, której rozwinięcie skrótu PO oznacza "Partia Oszustów" - taka nazwa jest jak najbardziej na miejscu, chociaż z drugiej strony to jedyna "uczciwa" partia, która obiecuje, że nie spełni żadnych obietnic jak dostanie się do władzy. Elitarny pajac "antypisu" wybrany na prezydenta Warszawy - Rafał Trzaskowski - powyborczymi decyzjami podbija temat, w którym oszustwo, kłamstwo i manipulacja nie tylko zastępują normalne relacje partia - potencjalny wyborca, ale sprawiają, że te "wartości" nabierają cech rzetelnego programu, który umożliwia a) dojście do władzy, b) sprawowanie władzy, c) odzyskanie władzy, kiedy liczne oszustwa spowodowały utratę władzy i przejście do opozycji.

To bez wątpienia polski fenomen polityczny, który stanowi eldorado dla badaczy postaw społecznych. W państwach o ugruntowanej demokracji, trudno sobie wyobrazić, żeby arogancja jakiejkolwiek partii, polegająca na oszukiwaniu wyborców obietnicami, nie spotkała się z ostrą reakcją wyborców - taka partia zwykle zostaje "uśmiercona" raz na zawsze, a jej liderzy wywiezieni na taczkach. W Polsce natomiast, na ideologii "antypisu", w wyborczej manipulacji da się zrobić wszystko - łącznie z tym. że teoretycznie prezydentem jakiegoś miasta mógłby zostać np. Trynkiewicz.

Incydent z Trzaskowskim, który "bez mydełka" zabawił się z tysiącami warszawiaków, którzy - o ironio - na tego elitarnego pajaca zagłosowali to i tak "pikuś" w w skali całego, wieloletniego bytu Platformy Oszustów, która - nawiasem pisząc - stała się kontynuatorką równie oszukańczych praktyk Kongresu Liberalno-Demokratycznego: partii wielokrotnie oskarżanej o korupcję (hasło „liberałowie-aferałowie”), która na jakiś czas schowała się pod skrzydła nowej nazwy - "mumii wolności".

Polska "platformiana" miała być krajem mlekiem i miodem płynącym. Prawie sto obietnic premiera Donalda Tuska ogłoszonych 23 listopada 2007 roku w czasie sejmowego exposé miało sprawić, że Polakom będzie się żyło lepiej. Wszystkim! W infrastrukturze, gospodarce, administracji czy też służbie zdrowia nie udało się przeprowadzić zapowiadanych kluczowych reform. Lista niespełnionych obietnic jest naprawdę długa. Publikacja i choćby krótkie omówienie tejże listy, miałoby objętość sporej objętościowo broszury, zatem w notce na potrzeby "Salonu" ograniczę się tylko do przypomnienia oszukańczych obiecanek w najbardziej istotnych obszarach, bez roztrząsania szczegółów. Jedziemy!


FINANSE

PO obiecywała uzdrowienie finansów publicznych poprzez zmniejszenie z jednej strony podatków, a z drugiej – wydatków państwa. Oszuści obiecywali także zlikwidowanie różnorodnych dodatkowych opłat i parapodatków (w tym abonamentu RTV) nakładane na przedsiębiorców i obywateli oraz ukrócenie władzy aparatu skarbowego wobec podatników. Miał także zostać zlikwidowany podatek od dochodów kapitałowych (tzw. podatek Belki). Żadna z tych obietnic nie została spełniona, a sytuacja finansów publicznych pod rządami PO uległa drastycznemu pogorszeniu. Po przejęciu władzy przez PO w 2007 roku zarówno podatki, jak i wydatki publiczne znacznie się zwiększyły. Zamiast obniżyć podatki, wprowadzano nowe i podnoszono stare, na przykład akcyzę na alkohol, papierosy i tytoń, samochody, oleje i paliwa opałowe, gaz do silników spalinowych czy quady, meleksy i skutery śnieżne, opłatę paliwową na olej napędowy, opłaty i podatki nakładane na branżę hazardową. Zamrożono progi podatkowe w PIT na lata 2011-13. Podniesiono wszystkie stawki podatku VAT, a wiele artykułów przeniesiono do wyższej stawki. Za rządów Platformy radykalnie zwiększyły się wydatki państwa. W górę poszybował dług publiczny.

W ciągu niespełna 5 lat rządów Donald Tusk zadłużył Polskę o ponad 300 mld zł. w 2015 licznik długu publicznego uruchomiony w centrum Warszawy wskazywał 840 mld zł! Jacek Rostowski postulował ściągniecie licznika, tłumacząc to spadającym długiem publicznym w relacji do PKB. Tyle, że było to kolejne kłamstwo oszustów, ponieważ oficjalne statystyki nie brały pod uwagę części wydatków, które w przyszłości będą musiały zostać pokryte pieniędzmi podatników. Najlepszym przykładem jest tutaj skok na OFE, który nie zmniejszył zadłużenia publicznego, a jedynie przełożył w czasie wydatki państwa na emerytury. Na dodatek zamiast ulżyć osobom prowadzącym działalność gospodarczą, peowska skarbówka zwiększyła kontrole w firmach, by wycisnąć z przedsiębiorców ostatnią złotówkę. W planach było wyposażenie urzędników Rostowskiego w broń gumową, gazową i ogłuszającą, kajdanki, siatki i paralizatory, a policja skarbowa miała być uprawniona do stosowania środków przymusu przy wykonywaniu czynności służbowych.449,7 miliardów złotych zmarnowały w ciągu ostatnich ośmiu lat rządy Platformy Obywatelskiej i PSL – wynika z opracowania Fundacji Republikańskiej, opartego m.in. na raportach Najwyższej Izby Kontroli. Tę i tak szokującą liczbę zwiększa szereg innych pomniejszych działań i zaniedbań, które skutkowały marnotrawstwem publicznych pieniędzy. Nie będę wdawał się w szczegóły - wypełniłyby one z pięć notek - począwszy od wyłudzeń podatku VAT, poprzez straty budżetu na cenach transferowych, po wypłaty odszkodowań za jednorękich bandytów i okręt Gawron/Ślązak, czyli najdroższą motorówkę świata.

 

BEZROBOCIE I POLITYKA SPOŁECZNA

Tusk obiecywał w 2007 r. rozwojową politykę gospodarczą w celu zapewnienia równowagi ekonomicznej (...) "w połączeniu z aktywną polityką społeczną, pozwolą nam w 2012 roku na obniżenie bezrobocia do poziomu nie wyższego niż średnia europejska" – Tusk obiecał Polakom w roku 2007. W chwili przejęcia władzy przez koalicję PO-PSL stopa bezrobocia w Polsce wynosiła jedynie 11,2 proc., ale w lutym 2013 r. osiągnęła już 14,4 proc. i to mimo przymusowej emigracji 2 mln najbardziej uzdolnionych młodych ludzi z Polski.

Skala bezrobocia wywoływała rzecz jasna wzrost wydatków na zasiłki dla bezrobotnych i politykę socjalną. W tuskowej Polsce znaleziono na to sposób: zmniejszenie obciążenie budżetu nie przez pobudzenie gospodarki, obniżkę podatków, przyciągnięcie inwestorów i tworzenie nowych miejsc pracy. Rząd Donalda Tuska miał doprawdy oryginalny pomysł na osiągniecie tego celu - sowicie opłacana armia urzędników doradziła partii oszustów, cygar i pożyczonych zegarków, jak poprawić kompromitujące wskaźniki. Cóż z tego, że przygotowywane przez rząd zmiany wprowadzą jeszcze więcej bezrobotnych na ulice? Rząd Tuska postanowił - nie posiadający dochodów bezrobotni bez zasiłku, stracili prawo do bezpłatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Nawiasem pisząc to i tak mało, zważywszy na oszczędnościach z przedszkolaków ( dotacje do przedszkoli) i nieboszczykach ( zasiłek pogrzebowy). Rząd Platformy Obywatelskiej, jak i prezydent Bronisław Komorowski za jeden ze swoich największych sukcesów uważali politykę prorodzinną. Tymczasem jak wykazała kontrola NIK, takiej polityki właściwie nie było.


SŁUŻBA ZDROWIA

Posłanka Platformy Obywatelskiej Joanna Mucha stwierdziła , że starsi ludzie to kłopot, bo "chodzą do lekarza co dwa tygodnie dla rozrywki”.W czasach rządów Platformy Obywatelskiej służba zdrowia była w fatalnej kondycji. W 2009 roku lekarze wystosowali list do NFZ, w którym informowali, że jeżeli sytuacja się nie poprawi będą zmuszeni odwoływać zabiegi pacjentów, którzy bez operacji zagrożeni są śmiercią. Szpitale masowo odwoływały operacje. Przykładowo w listopadzie 2009 roku w Szpitalu im. Kopernika w Łodzi kontrakt na 2009 rok przekroczony został o 3 mln złotych, w Świdnicy o 10 mln złotych. Przyczyną takiego stanu było wzrastające bezrobocie i emigracja, a w związku z tym mniejsze wpływy ze składek do NFZ.

W Europejskim Konsumenckim Indeksie Zdrowia (EHCI), międzynarodowym rankingu z 2012 roku badającym jakość usług medycznych, Polska zajęła 27 miejsce w Europie. Patologia ministerstwa kierowanego przez Ewę Kopacz ( przekopano ziemię na metr) i duet Arłukowicz - Neumann sięgała takich absurdalnych przykładów, jak dziwna historia pani Zbigniewy Nowodworskiej, szefowej wielkopolskiego NFZ. która została odwołana ze stanowiska m.in. za nieprawidłowości przy podpisaniu kontraktów na działanie szpitalnych oddziałów ratunkowych i izb przyjęć oraz nieprawidłowości przy zamówieniach publicznych. Ale... w dniu odwołania przedstawiła zwolnienie lekarskie, na którym przebywała co najmniej 14 miesięcy. Co miesiąc dostawała co najmniej 6,4 tys. zł chorobowego. Tymczasem maksymalna długość chorobowego to 182 dni. Jedyna możliwość, by być na zwolnieniu dłużej, to odzyskać zdolność do pracy choćby na jeden dzień i później zachorować na coś innego. Nie wiadomo na co chorowała Zbigniewa Nowodworska, ale choroba nie stanowiła przeszkody, aby prowadzić wywiady z lekarzami dla telewizji WTK.


Zbigniewa Nowodworska należała wtedy do Platformy Obywatelskiej. Wygrała konkurs na szefa NFZ w Poznaniu, choć formalnie nie spełniała warunków – nie miała wymaganego wykształcenia. A Tusk często i bardzo, ale to bardzo gorliwie obiecywał poprawę w obszarze służby zdrowia. Bardziej kłamać chyba się nie da...


EDUKACJA

Tusk obiecywał wprowadzenie bonu oświatowego, aby w ten sposób państwo finansowało szkolnictwo podstawowe i średnie. PO chciała też wydłużyć godzinę lekcyjną do 60 minut. Oba postulaty nie zostały spełnione. W zamian za to, wbrew woli setek tysięcy rodziców, obniżono wiek rozpoczynania obowiązkowej nauki w szkole z 7 lat do 6 lat i zablokowała obywatelski projekt ustawy cofający reformę. Poziom edukacji drastycznie się obniżał, czego dowodem mogą być wyniki matur, których nie zdawał nawet co czwarty abiturient. Donald Tusk, w orędziu w maju 2008 roku, obiecywał że każdy uczeń w Polsce dostanie laptopa: "Tak jak każdy polski uczeń ma prawo do ciepłego posiłku, tak powinien mieć też dostęp do komputera, oprogramowania edukacyjnego i internetu. To zrewolucjonizuje polską edukację i wyrówna szanse między dziećmi z rodzin biednych i bogatych.” Z obietnic jak zawsze nic nie wyszło. Za to laptopy otrzymali członkowie rządu. Koszt zakupu 40 sztuk nowych laptopów używanych jedynie w czasie posiedzeń Rady Ministrów wyniósł 179 334 zł brutto.

 

https://www.salon24.pl/u/okop/919077,partia-oszustow-fakty,2

 

 

 

KOMENTARZE

 • Husky
  Dałem "5" - bo nie każdy umie wyszukać istotne teksty i je czytelnikom tu przedstawić.
  Pzdr.
 • @Docent zza morza 12:47:02
  Dzieki
  Pozdrawiam
 • @Husky 12:53:11
  Jakaś menda pałuje. Dałem 5 i pzdr!
 • @kula Lis 68 13:25:13
  To znane "twarze"
  8-))))))
 • @kula Lis 68 13:25:13
  Cudny sondaż.
  I to kogo?
  IBRIS !!
  Szok
  Tego nie grali jeszcze

  PO traci po „połknięciu” Nowoczesnej 5 pkt proc. miesiąc do miesiąca, a samej Nowoczesnej już prawie nie ma (z 4 pkt proc. do 0,9). Za to PIS, mimo masy problemów, prawie 2 pkt proc. do przodu. Miałem rację, że anihilcja sojusznika to głupota.


  PiS wciąż na prowadzeniu, PO pikuje, Nowoczesna na szarym końcu
  Gdyby wybory parlamentarne miały się odbyć dziś, na Prawo i Sprawiedliwość zagłosowałoby prawie 40 proc. wyborców - tak wynika z sondażu IBRiS dla "Rzeczpospolitej". Spory spadek zanotowała Platforma Obywatelska, która uzyskała 26,3 proc. głosów.

  Jak się okazuje, PiS wciąż jest na prowadzeniu, uzyskując 40 proc. poparcie. Spory spadek, bo aż o 5 punktów procentowych zaliczyło PO, na które zagłosowałoby 26,3 proc. wyborców.

  Trzecią siłą w Sejmie byłoby Polskie Stronnictwo Ludowe, które odnotowało w sondażu 6,7 proc. poparcie. To o 1,6 punktu procentowego więcej niż w poprzednim badaniu. Kolejne miejsca zajmuje Kukiz'15 (5,5 proc.) oraz SLD (5 proc.) Do Sejmu nie weszłyby partie Wolność (2,8 proc.) oraz Razem (1,4 proc.).

  Listę zamyka Nowoczesna, na którą zagłosowałoby 0,9 proc. wyborców oraz ......partia Teraz!
  Ryszarda Petru, którą wybrało 0,5 proc. respondentów.
 • @Husky 14:02:17
  Oszustwa przy dostawach dla MON za PO. Przed Sądem Okręgowym w Warszawie rozpoczął się proces w sprawie nieprawidłowości przy dostawie dla Ministerstwa Obrony Narodowej sprzętu wojskowego o wartości prawie 2,5 mln zł.
  W procesie tym prokuratura oskarżyła Marka N. - wiceprezesa firmy dostarczającej sprzęt MON - o wprowadzenie w błąd zamawiającego wojskowe zestawy niskopodwoziowe co do roku produkcji sprzętu, a tym samym o doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 2,393 mln zł. Grozi mu za to do 8 lat pozbawienia wolności.

  Natomiast Janowi T., drugiemu oskarżonemu w tej sprawie, prokuratura zarzuciła współudział w przerobieniu znaków identyfikacyjnych VIN w 16 dostarczanych MON naczepach. Przepisy przewidują za to karę do trzech lat pozbawienia wolności.

  Akt oskarżenia w tej sprawie został skierowany do sądu w marcu 2018 r. Z ustaleń prokuratury wynika, że w 2013 r. firma z Makowa Mazowieckiego, której wiceprezesem był Marek N., podpisała umowę z Inspektoratem Uzbrojenia MON na dostawę 67 zestawów do transportu czołgów i ciężkiego sprzętu gąsienicowego. Do końca 2013 r. firma dostarczyła 16 naczep wyprodukowanych rzekomo w 2013 r., czego potwierdzeniem była litera D wybita w numerze VIN. Po dokładnych oględzinach naczep i uzyskaniu opinii biegłych prokuratura stwierdziła, że we wszystkich 16 dostarczonych naczepach przerobione zostały numery VIN poprzez nabicie znaku D na znaku C. Ponadto ustalono, że zmienione zostały tabliczki oznaczające rok produkcji oraz założono opony wyprodukowane w 2013 r. Z opinii biegłych wynika też, że większość elementów wyposażenia naczep została wyprodukowana w 2012 r.

  W poniedziałek odbyła się pierwsza rozprawa w tym procesie. Oskarżeni nie przyznali się do winy. Składając wyjaśnienia, Marek N. oświadczył, że przed rozpoczęciem produkcji zestawu miał świadomość, że nr VIN naczepy, jako części składowej zestawów niskopodwoziowych, został nabity na 2012 r. Dodał, że wydał jednak polecenie zmiany numerów VIN na 2013 r., ponieważ produkcja tych naczep została zakończona dopiero w pierwszej połowie 2013 r.

  "Według mnie zakończenie produkcji nastąpiło tuż przed wydaniem zestawów zamawiającemu w 2013 r. poprzez wyposażenie w nowe koła, w nowe akumulatory, a przede wszystkim poprzez uruchomienie zestawów systemu hamulcowego w naczepach oraz zespolenie naczepy z ciągnikiem"

  - podkreślił oskarżony. Przyznał, że nie wszystkie elementy naczepy zostały wyprodukowane w 2013 r., ponieważ - jak dodał - w przeciwnym wypadku nie byłoby możliwe dostarczenie sprzętu w obowiązującym terminie. Podkreślił, że dopuszczalne jest, aby niektóre elementy i części zamawianego sprzętu były produkowane wcześniej.

  Z kolei drugi oskarżony mówił, że firma, która dostarczyła zestawy armii, stawiała sobie za cel zadowolenie odbiorców sprzętu. "Jednak żadne z postępowań w procesie przetargu, którego dotyczy sprawa, nie miało na celu oszukania wojska" - oświadczył Jan T.

  Według prokuratury w konsekwencji MON poniósł szkodę ponad 2,393 mln zł. Jak uzasadniała w marcu ub.r. prokuratura, "kwota ta wynika ze spadku wartości handlowej zamówionych pojazdów związanej z rokiem produkcji". Zarzuty prokuratury potwierdziły zeznania licznych świadków.

  Zdaniem prokuratury przerobienie pojazdów służyło dostosowaniu ich do warunków zamówienia. W śledztwie ustalono też, że naczepy zostały wyprodukowane w 2012 r. "na zapas", licząc na kontrakty z wojska. "Po ich produkcji naczepy pozostawały na terenie zakładu" - wskazała prokuratura.
  https://niezalezna.pl/253337-oszustwa-przy-dostawach-dla-mon-za-po
 • @kula Lis 68 14:09:43
  Dobrze, że Wiadomości TVP przypominają, że najbardziej podłe programy PO - Praca Do Śmierci I kradzież naszej kasy z OFE będące wcześniej dziedziczną własnością rodzin wprowadzał ZSL-owiec Kosiniak Kamysz który teraz robi za Obrońcę Emerytów i Szefa Opozycji
  A sondaż IBRiS potwierdza to co mówię od zawsze. Schetyna zeżarł Lubnauer i jeszcze na tym stracił. To samo będzie z Kosiniak-Kamysz który przebiera nogami do POKO. Zakończy jak Nowoczesna na 0,9%, a POKO i tak nie przekroczy 30%.
 • Odgrzewane kotlety
  minęły 3 lata ,,dobrej zmiany,, i jakoś nikt z PO nie ogląda kwadratowego słońca. Pisanie jaki to zły Tusk jest. Za re ok Tusk wygra wybory prezydenckie i powróci na białym koniu. Tym bardziej, że za kontrkandydata będzie miał Judę. Co oznacza dla nas tragedii ciąg dalszy.
 • @zbig71 14:23:39
  Dokładnie. Jakby Husky nie czarował to układu POPiS z Magdalenki nie odczaruje. Z (nie) rządu na (nie) rząd coraz gorzej. Kolejni dokręcają śrubę.
 • @Rolnik67 14:27:55
  Dokładnie
 • @Rolnik67 14:27:55
  Zaorane jak na rolnika przystalo
  8-))))))
 • @Husky 15:11:45
  PiS nie rusza PO, a PO nie rusza PiS.
 • @zbig71 15:50:51
  Przez 3 lata odkąd rządzi PIS rezerwy walut i złota w Polsce zwiększyły się o 18,91 mld EUR czyli aż o 81,12 mld PLN.
 • @Husky 17:31:04
  Z tego co wiem , to nasze złoto zawsze wędruje do Londynu. Ostatnio jakieś 11 ton poszło.
 • @zbig71 17:49:35
  Jak myślisz ile krajów (oraz jakie ilości) przechowuje swoje złoto w Anglii lub Fort Knox (USA)
 • Rząd ma nowego pełnomocnika
  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15468796181d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372c6e6099ce80a3f8bfbb38c4fedf74b7a.jpg

  Jaki ładny....ten Dardziński czy jak mu tak, kto on zgadnijcie po fizys, krogulczym nosie i uszach Plastusia.
 • @Husky 18:02:22
  Podejrzewam,że niemało. Tylko dlaczego Polskie złoto nie może być przechowywane w Warszawie? Niemcy mieli dużo problemów z wyciąganie swego złota z USA. Tym bardziej, że istnieje obawa, że na naszych rezerwach złota położą łapę Żydzi w ramach odszkodowań. Tak Stany steroryzowały Szwajcarię, że jak nie wypłaca Żydom kasy z tzw ,, martwych kont,, to USA zabezpieczą aktywa Szwajcarskie na terenie USA.
 • Morawieckiemu się wymsknęło Polska należy dziś już do kogoś, a do kogo poniżej.
  image.png
  http://polskasuwerenna.pl/wp-content/uploads/2018/03/zyd-300x169.jpg
  Żyd o Polakach : ” Gdyby nie żydzi Polska by NIE ISTNIAŁA – kontrolujemy to państewko!”. George Rapaforth w rozmowie z „The Times of Israel” nie przebierał w słowach, kiedy usłyszał od dziennikarza o polskim antysemityzmie. Jeden z czołowych biznesmenów żydowskiego pochodzenia – szara eminencja Europy George Rapaforth wyraźnie zirytował się na pytanie dziennikarza dotyczące polskiego antysemityzmu: „Antysemityzm? W Polsce? Jest oczywiście. Z tym, że ten szary lud nie zdaje sobie sprawy, że w tym momencie 70% polskiego biznesu jest kontrolowane przez nas oczywiście nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka trzeba wiedzieć jaka spółka jest z jaką powiązana, do kogo należy, kto jakie firmy skupuje itd. To państewko bez nas by jeszcze raczkowało dzięki nam się rozwija jeśli wycofamy pieniądze wybuchnie krach.” powiedział Rapaforth. Rapaforth to właściciel holdingu J.R.T.W, w Polsce kontroluje m.in. sieć kin Cinema City, galerie handlowe o nazwie „Plaza”, sklepy Super Pharm oraz co ciekawe … warszawską komunikację miejską.

  http://polskasuwerenna.pl/zyd-o-polakach-gdyby-nie-zydzi-polska-by-nie-istniala-kontrolujemy-to-panstewko/
  Ps...Widać, że Icek Rapaforth nie wie, iż żydzi dawno już zniknęliby z mapy świata, gdyby nie Polacy właśnie. Co się zaś tyczy rzekomego "antysemityzmu" nad Wisłą... Tu panuje, drogi Icku, raczej antychuizm i antykurwizm. Dlatego tak was krew zalewa, kiedy usłyszycie czasem o sobie nieco prawdy. I teraz wiecie po co PiS, daje setki milionów dla żydów, a to na renowacje cmentarzy, tetry, muzea i zatrudnia armię żydów, opłacanych z Polskiego podatnika. Więc już nie ma pieniędzy by sprowadzić Polaków ze wschodu. No i tak mamy prawdę o żydach, to nie naród, ani religia ale zorganizowana międzynarodowa grupa przestępcza trzymająca władzę w tym w USA! W Europie tak się usadowili >>vide-16. II. 2012 r. wśród przeraźliwej ciszy medialnej, z dala od kamer i fleszy reporterskich aparatów, powstał Europejski Parlament Żydowski - European Jewish Parliament. Mieści się w Brukseli, w tym samym budynku, gdzie Parlament Europejski. W EJP zasiada 120 deputowanych z 47 (?) państw m.in. Azerbejdżanu czy Kazachstan. Żydowski parlament powstał z inicjatywy dwóch oligarchów żydowskich z Ukrainy. Pierwszy; Ihor Kolomojski - (ksywa Benya)- ur. 1963, gubernator okręgu dnieprowskiego. Obywatel Ukrainy, także Izraela i Cypru, mieszka w Szwajcarii. Właściciel klubu piłkarskiego FK. Dnipro, kilku linii lotniczych na Ukrainie, w Szwecji i Danii. Dokładał się finansowo do Majdanu, finansował bandziorów i ukraińskich rezunów z batalionów: AZOV, AIDAR, DONBAS, DNIPRO 1 i 2. Rosja poszukiwała go, wystąpiła nawet o wydanie międzynarodowego mandatu, lecz spotkała się z odmową Interpolu. Kolomojski jest członkiem i finansistą Europejskiej Unii Żydowskiej. Drugi współzałożyciel Parlamentu żydowskiego to Vadim Rabinowicz, obywatel Ukrainy i Izraela, w 1984 r. skazany na 14 lat gułagu, właściciel klubu Arsenal Kijów, stacji TV, wydawca prasy, członek i współfinansista - EJU. I tak , już wiadomo dlaczego Eurokołchoz naciska na Polskę celem wynarodowienia naszego kraju !!!(ZIEMIA OBIECANA)
 • @kula Lis 68 18:09:15
  Jakieś nowe pejsidło? A czym będzie współpracował ten jegomość?
 • @Docent zza morza 12:47:02 ciekawostka
  Do Danii przybył arab z Zjed. Emir. Arabskich z trzema żonami i 22 dziećmi, ma 47 lat i jak twierdzi, nie może się uczyć języka duńskiego, bo ma bóle pleców, do pracy też się z tego powodu nie nadaje, ale pali 60 papierochów dziennie. Dostał duży dom w którym była kiedyś szkoła, ale właściwie ciągnie go do Szwecji...
 • @kula Lis 68 18:19:06
  Ano niestety. Po to zakładali KOR, aby wszystko przejąć.
 • @kula Lis 68 18:23:50
  Jak weźmie zasiłki na dzieciary, to będzie żył jak król
 • @zbig71 18:15:49
  //dlaczego Polskie złoto nie może być przechowywane w Warszawie? //

  Przechowywanie zasobów złota w głównych centrach obrotu tym kruszcem, czyli w Londynie i Nowym Jorku, zwiększa możliwości jego zarządzania, ułatwiając rozliczanie transakcji związanych z jego fizyczną dostawą i pozwalając uniknąć kosztów transportu i ubezpieczenia. Przechowywanie kruszcu w Polsce praktycznie ograniczałoby możliwość jego inwestowania. My mamy w Anglii ok. 114 ton złota
  Pytanie czy widziałeś film jak się handluje złotem, tak fizycznie nie wirtualnie. Czy wiesz na czym to polega?.
  W bankach USA i Anglii łącznie znajduje się 85% światowych zasobów złota z 92 państw.
  Pytanie dlaczego?
 • @Husky 18:02:22
  Hasky, ciebie bardziej przerobiły media rezimowe na wroga peło a drugiego media rezimowe przerobiły na wrogów pisuaru. Co to za różnica między PO a PIS w kwestiach zasadniczych dla Polski i Polaków. PIS czy PO dąża do tego samego celu, jakim jest oddanie nadzoru nad nami i naszym majątkiem ciapatym, jedni chcą to robić przez Berlin, a drudzy przez Waszyngton a co to za róznica w dalszej perspektywie.
  Pisuary w sposób już jawny budują z Polski - Polin, oddają szybko najważniejsze atrybuty władzy na rzecz rządom światowym, jak wojsko, pieniądz, politykę zagraniczna, gospodarczą, żywnosciową, służb specjalnych, wzorowanie się na medialnym zatruwaniu mózgu obywatelom itp. Przecież obecni rządzący to byli u władzy za Wałęsy, Mazowieckiego, Suchockiej, Bieleckiego, Buzka, Marcinkiewicza.
  hasky mieliscie w kraju wszystko co można było mieć, rezydentów, szefów NIK, słuzb specjalnych, większosć sejmowa, senacką, kilka rządów, szefa NBP, ministrów sprawiedliwości itd. I co???
  Rządzicie krajem z 20 lat, dokonaliście razem z UW, SLD, PO PSL, UP rozbiorów Polski.
  Teraz szumowiny z SZALOM24, wciskają ciemnocie kit, że to PO jest winna a MY, czysci. HASKY, RAZEM OKRADALISCIE POLSKĘ, RAZEM ZLIKWIDOWALIŚCIE NIEPODLEGŁOSĆ POLSKI, RAZEM WEPCHNELIŚCIE JA DO EUROKOŁCHOZU, RAZEM PRZYJELIŚCIE TL, RAZEM KOSZTEM POLSKI BUDUJECIE BANDEROWSKĄ UKRAINĘ, RAZEM BUDUJECIE POLIN. Przez 3 lata nie ma zmian zasadniczych w Polsce. Wszystko jest to samo, DORWALISCIE SIĘ DO KORYTA I KRADNIECIE JAK POPRZEDNICY, TAMTYCH ZŁODZIEI ZASTĘPUJECIE SWOIMI ZŁODZIEJAMI. NIC ZASADNICZO SIĘ NIE ZMIENIA.
  Może po za tym, że bardziej oddani jesteście ciapatym od poprzedników.
  Jawnie już ciapaty z naśleśnikiem na głowie rozdaje karty w rządzie i sejmie. Obcieracie reszte polskości z skóry pod pustymi hasłami patriotyzmu, by uśpić naiwnych.
  Czas was sie kończy.
  Wolę zdrajcę jawnego niż ukrywającego się pod sutanną, patriotyzmem, prawicą, itd. ponieważ wtedy łatwiej walczyc z wrogiem.
 • @Wrzodak Z. 18:35:43
  //Czas was sie kończy.//

  Tak,tak,tak
  Słyszymy to od 12 lat

  Szanowny Panie były pośle.
  O ile sobie dobrze przypominam to Pana czas w polityce skończył się w 2007 r.
  Nawet znam przyczynę tego końca.I nie tylko ją znam
  Jedyną Pana działalnością od tego czasu są wpisy i komentarze na tym portalu.To i tak dużo.

  No ale tworzą się nowe byty polityczne.Sporo tego planktonu od 2007r powstało.Więc sprawa nadal otwarta.Kto wie.Kto wie.

  Tyle że dziś rządzi PIS i czy to się komuś podoba czy nie to rządzić będzie dalej.
  Przykre

  Pozdrawiam
 • @Husky 18:32:18
  Ciekawe, jakbyśmy chcieli zabrać nasze złoto. Jakich argumentów by użyli, że to niemożliwe.

  Co si stało z polskim złotem po 39r?
 • @zbig71 18:54:32
  Czy to nie aby kolejne gdybanie
 • @Wrzodak Z. 18:35:43
  "Idom"łeb w łeb, jak to zgodne koniki w zaprzęgu Panie Zygmuncie!!w obrzygiwaniu się nawzajem też!!
  https://pikio.pl/pis-wylicza-wszystkie-afery-po-jest-ich-naprawde-duzo-pelna-lista/

  https://wiesci24.pl/2018/11/08/lista-100-afer-pis-solidarnej-polski-oraz-polski-razem-oto-obraz-dwoch-rzadow/
 • @Wrzodak Z. 18:35:43
  Jak zaczniemy fikać, to zdlbombardują nas kryzysem. Mają tu wszystko. A nasze złoto jest w Londynie. I na nim położą łapę. Jestem tego pewien.
 • @Husky 18:43:54
  Przykre jest to, że PiS będzie miał zewnętrzne znamiona władzy, a za ich plecami realne rządy będą sprawować ambasada USA i Izraela.
 • @zbig71 18:54:32
  Rothschildowie są właścicielami Reuters i Associated Press (AP), dwóch największych agencji medialnych na świecie, które naturalnie pozostawały podporządkowane rozmowom swojego mistrza o propagandowych punktach, aczkolwiek z przemyślnym przekręceniem tego, co wydaje się "obiektywnością", którą jest całkowicie nie. Rothschildowie mają również udział kontrolny w Royal Dutch Oil Company, tak zwanym "Bank of England", który w rzeczywistości powinien być nazywany "The Bank of Rothschilds" w ramach ich pierwotnej pięciu europejskich oddziałów bankowych w Londynie, Paryżu, We Frankfurcie, Wiedniu i Neapolu, jak pokazano w pięcioramiennym godle Rothschilda, symbolizującym pięciu synów zbrodniarza chrzestnego Mayera Amschela Rothschilda, który żył w latach 1744-1812 we Frankfurcie, Niemcy wciąż finansową stolicą Republiki Federalnej Niemiec Niemcy dzięki uprzejmości Rothschildów.

  Oni również posiadają LBMA (London Bullion Market Association), wywierają ogromny wpływ na Rezerwę Federalną, EBC (Europejski Bank Centralny), MFW, Bank Światowy i Bank Rozrachunków Międzynarodowych.

  Rothschildowie również są właścicielami większości dostaw rzeczywistego złota fizycznego na świecie. Są właścicielami Londyńskiej Giełdy Złota, która każdego dnia wyznacza cenę złota.

  http://katehon.com/article/brief-summary-rothschild-crime-syndicates-activities-middle-east-and-elsewhere

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/kto-jest-wlascicielem-nbp-czy-to-nowy-bank-rothschildow-i-jak-to-zmienic/
 • @zbig71 19:02:14
  Dlatego że naszym kraju nie ma i nie będzie żadnej alternatywy do PO czy PIS
  mamy to co mamy.
  Zresztą podział polityczny na dwie liczące się partie jest moim zdaniem najlepsze.
  Tak jest w wielu krajach i zdaje to egzamin
 • @Husky 19:20:02
  To się nazywa zabetonowanie sceny politycznej. Albo oligarchizacja. A co z dopływem świeżej krwi? A kto by tam dopuszczał konkurencję!?!!!
  Szkoda, że akurat w Polsce są 2 partie skrajnie statystyczne. Braun Korwin i Winnicki odbyli dziś konferencję prasową , będą startować razem do jewroparlamenta. Ciekawe, co z tego wyjdzie
 • @trojanka 19:19:24
  Po co konkurencja? Najlepiej tworzyć monopol. I kontrolować wszystko.
 • @zbig71 19:35:55
  Hm,jesienią zgodnie z ustawą 447, Senat USA musi otrzymać na jej temat,jak się sprawy mają,... sprawozdanie od sekretarza Stanu USA!

  https://youtu.be/LO82wRP-aWQ
 • @zbig71 19:34:47
  Co wyjdzie?
  1 mandat......
  od policjanta
  8-))))))

  Szanuje RN ale na dzis to plankton.
  Braun???? a kto to?

  Lepiej Bosakowi w TVN "wychodzi"
 • @zbig71 19:34:47
  Jeżeli ten nowy ruch czy partia są prawdziwe, to ich uwalą!!

  http://niepoprawni.pl/blog/roman-z-usa/jonny-daniels-jest-doradca-rzadu
 • @trojanka 19:59:48
  https://youtu.be/zEPRfr-pKow
 • @trojanka 19:46:47
  Najpóźniej jesienią.
 • @Husky 19:57:56
  Grzegorz Braun, reżyser i publicysta, min ,, plusy Dodatnie plusy ujemne,,to o Bolku. ,, Transformacja od Lenina do Putina,, ostatnio głośny film o rewolucji protestanckiej. Jest sporo filmów na Youtube z nim . Polecam, naprawdę warto.
 • @trojanka 19:59:48
  To koalicja. Czy prawdziwa, to się pewnie okaże.
 • @Husky 19:57:56
  To było dawno, aczkolwiek chłop się nie popisał.
 • @trojanka 19:59:48
  Poczytał bym ten wpis, ale z tego co tu wielokrotnie tu czytałem to ten portal jest na czarnej liście.
  Nie ryzykuje
  8-))))
 • @zbig71 20:08:40
  A to nie jest żyd?
  Te dwa WPS-y twierdzą że tak
 • @Husky 20:37:37
  Ahaa to dlatego /m.in/się pan przeniosłeś na Neon24...taaaka sprawa.
 • @Husky 20:39:19
  A może to WPS-y to agentura Mossadu? Bo z tego co widzę, mają koncesję na antyżydowskość, co prawda jakiś prokurator im terzaz się zaczął przyglądać. Nie traktuję ich poważnie, dla mnie to taka ustawka post ubecka zionąca nienawiścią do KK i cywilizacji Łacińskiej. 4 wydział SB wiecznie żywy.
 • @trojanka 20:44:33
  No co za odkrycie
  To juz w 2015 roku tu ustalono
  Prosze zapytac @partyzanta
 • @zbig71 20:45:14
  Jestesmy tu zgodni
  No ale to narodowcy!!!
 • @Husky 20:57:01
  Ale tacy kochający PRL, jak moczarowcy. Stowarzyszenie ,, Grunwald,, itd. Ja wyznaję zasady: własność, wolność, sprawiedliwość.
 • @Husky 18:43:54
  Popierasz tę sama parę koni, którymi kieruje ten sam jeden wożnica.
  Jesteś tak samo pisowiec jak i peowiec, ponieważ macie te same cele na przyszłosć oraz tą samą przeszłosć.
 • @Wrzodak Z. 21:09:54
  nie ma innego wyboru
  niestety
 • @trojanka 18:57:13
  Na portalu wieści, jest wymieniona afera ,,likwidacji energii wiatrakowej". To akurat jest wielki przekręt z wiatrakami i tzw. odnawialną energią, w Polsce nie ma wiatru do wiatraków, by energia była opłacalna, koszt 1 kv energii z wiatraków jest 5 - krotnie droższa od produkcji energii z węgla brunatnego.
  Afera w energetyce t.j taka, że sponsorują imperium medialne banderowców od sakiewicza oraz imprzy polityczne pisowskie oraz cala masa nierobów pisowskich na fikcyjnych etatach w energetyce.
 • @Husky 21:13:50
  Jak to nie ma? Zawsze jest
 • @zbig71 21:25:54
  Partie o "moc"y 1.5% mnie nie interesuje
  reszta planktonu 0.2% na dzis
  wiec?
 • Co do partii oszustów, pełna zgoda, zawsze nie cierpiałem
  tego środowiska i jego bąbli.
  Co do PiS - Twój idol Jarosław Kaczyński MUSI odejść!
  Na emeryturę z zakazem uprawiania polityki i wtrącania się.
  I będę to powtarzał jak Lepper o Balcerowiczu.
  Bo tak podejrzewam, że Amerykanie mają w rękach nagranie rozmowy z tel. satelitarnego braci Kaczyńskich na chwilę przed katastrofą w Smoleńsku, że Jarosław nakazał Lechowi lądować bo by znów TVN-y i inne Tuski wyśmiewały się przez pół roku co najmniej.
  A że Lech to był taki misiaczek, żona, rodzina, córka, wnuczki, w polityce słuchał się brata i wyszło jak wyszło.
  Jankesy mają bata na naczelnika, zatem naczelnik i jego świta OUT!
 • @Wrzodak Z. 21:16:15
  Właśnie to jest dziwne, moi znajomi się śmiali jak sugerowałam/ nie głosując na PIS/że będą chcieli "pokazać"po latach posuchy w rządzeniu, ze są "lepsi od PO.Bez afer, nepotyzmu, rozbuchanych wydatków "kasty", nagród po 40 tysięcy,itp.
  Zagrali sprytnie bo naród już był zdesperowany poprzednimi rządami /zabraniem wszystkich ulg, paktem fiskalnym, bezustannymi podwyżkami cen energii i innych mediów i konieczne było by rzucili "ochłapy".No i rzucili, i gra.Gdyby nie to ze to wszystko za pożyczki z MFW i dług rósł w szaleńczym tempie.
  A ten dług, a na razie milionowe odsetki spłaca naród!codziennie 82 mln złotych.

  http://niewygodne.info.pl/artykul9/04598-Codzienne-koszty-obslugi-polskiego-dlugu.htm

  Zresztą wiele z tych akcji jest na rozkaz USA i małego szatana.
  https://wmeritum.pl/piotrowski-kto-rzadzi-polska/258021

  możemy sobie tylko pomachać biało czerwonymi chorągiewkami, ale ciiiiiiicho bo się Daniels zdenerwuje!"doradca rządu".

  http://niepoprawni.pl/blog/roman-z-usa/jonny-daniels-jest-doradca-rzadu
 • @lorenco 21:51:32
  A czego to amerykanie nie maja
  na wszystkich maja haki
  na wszystkich
  wiem co pisze bo slyszalem ta rozmowe i nie tylko ja
 • @Husky 22:15:11
  Amerykanie są naj, naj, najlepsi na świecie, Ty ich ubóstwiasz,
  zatem to, że podsłuchują co się da i kogo się da, to tajemnica Poliszynela.
  Nie rżnij głupa zatem, bo szacuneczku też trochę trzeba mieć i do siebie samego.
  A Jarosław musi odejść!
 • @Husky 21:27:39
  Zobaczymy, jakie taka koalicja może mieć notowania. Wielu ludzi czeka na porozumienie prawicy narodowej z konserwatywnymi liberałami.
 • @lorenco 22:37:24
  Kurski?
  Zgadzam sie z Toba.
  8-))))))
 • @trojanka 21:59:57
  Raczej małego Szatana.
 • @Husky 22:15:11
  Nie wygłupiaj się. Takie rzeczy to oni spokojnie mogą posiadać. Że 7 04 10 bawił w Polsce G.Petreus, dostał jakieś odznaczenie od LK, to po co taka figura tu przyjechała? Uwczesny szef CIA. Co, Polskę sobie przyleciał zobaczyć? Wolne żarty.
 • @lorenco 21:51:32
  Ale przysłali się do stanowisk jak rzep do psiego ogona.(Husky, może do Twojego?)
 • @Husky 22:39:14
  Kurski: Jarosław i Jacek też.
 • @zbig71 22:48:45
  Jestem zwykłym człowiekiem, nie politykiem, na Neon trafiłem ze względu na wojnę w Donbasie bo mnie to zainteresowało - można tu było poczytać doniesienia ze strony Donbasu a nie tylko ze strony UKR-POL.
  A jak mam coś do powiedzenia, wtedy coś skrobnę.
 • @lorenco 22:55:49
  No widzisz
  Tu masz w 100% racje
  Problemem PIS-u jest wlasnie Jacek
 • @lorenco 23:03:48
  A Żurawskiego vel Grajewskiego słuczasz i czytasz? Albo Targalskiego Jerzego doktora? Xi to mają rozmach
 • @lorenco 23:03:48
  I szkoda że P.Białas się "obraził"
  Jego poglądy były dalekie od moich, ale wpisy miał ciekawe i poczytne.
  Byle tylko nie użyczał bloga pewnej damie z Krainy Kangurów
  8-))))))))
 • @zbig71 23:19:37
  Wybacz, nie jestem masochistą. Ostatnio patrzyłem na YT Targalski vs Michałkiewicz, ze względu na Michałkiewicza - wszystko mowa trawa, jeden ma rację, drugi zacietrzewiony głupek (Targalski) i nic z tego nie wynika.
 • @Husky 23:21:28
  A nie wiedziałem, że Zygmunt się obraził? Trochę nie było mnie tu, zatem nie znam sprawy.
 • @lorenco 00:17:23
  Tak naprawdę to nikt nie wie o co się obraził
  Obraził się i już.
  I co zrobić
  szkoda
 • @Husky 00:21:20
  Skąd wiesz że się obraził? Może ma juz wyjebane na to forum?
 • @lorenco 00:14:02
  Wynika to, że jest kretynem i że gorzała mu szkodzi. Że jest marnym PiS owskim propagandzistą, właśnie na poziomie szabesgoja z PiS. Że za młodu, jak był działaczem PZPR, to nabawił się totalniackich manier.
 • @Husky 23:21:28
  To tak w ramach wolności słowa, z tą dama ?
 • Tusk wróci z Brukseli w więźniarce? Czesi ujawnili gigantyczną aferę PO!
  https://otopress.pl/wp-content/uploads/2018/10/Tusk-Siemoniak.png

  Gigantyczna afera, której finał może być tylko jeden – aresztowanie czołowych ministrów z PO-PSL rządzących w latach 2011-2015. Kulisy tego układu przyprawiają o ciarki, a całość ujawnili… Czesi. Czy Donald Tusk wróci z Brukseli w więźniarce? Taki scenariusz to już nie science fiction. Żadna partia i żadne inne środowisko nie obrazuje tak idealnie tego, jak bardzo można zachłysnąć się władzą i nadużywać decyzyjności. Politycy Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa ludowego przez 8 lat, zanim przegrali z Prawem i Sprawiedliwością, przeszli samych siebie. Całość pod linkiem

  https://otopress.pl/2018/10/13/tusk-wroci-z-brukseli-w-wiezniarce-czesi-ujawnili-gigantyczna-afere-po/
 • @lorenco 00:17:23
  Myślę Lorenco, że jeżeli chodzi o Pana Zygmunta Białasa, to świadomie nie pisze!Nie chcę być Jego adwokatką,staram się być obiektywna,ale ilość parszywego hejtu która się wylała na Niego i Panią Tiamat była porażająca!Nie we wszystkim się z Nimi zgadzałam,i na początku pisałam o tym,.... ale to co się potem działo w stosunku do nich było po prostu wredne. Ciągłe przytyki doskakiewiczów do pani Tiamat, zamiast konstruktywnej krytyki czy dyskusji itd.
  Chciałabym zapytać osoby które próbują DYKTOWAĆ Białasowi czy Jeznachowi, KTO i CO ma pisać u nich na ,KTO wam dał do tego prawo????? i powiedzieć że jesteście po prostu bezczelni!!
  Cały czas się trąbi, że na Neonie panuje względna wolność i każdy bloger wybiera sobie osoby czy teksty, które umieszcza u siebie na blogu!A tu okazuje się, że nie może Białas pisać na SWOIM blogu posiłkując się tekstami pani Tiamat.... bo pan Józkowi mitomanowi się pisanie pani Tiamat nie podoba i sobie tego nie życzy!Po prostu DNO MORALNE!!
  Wściekłe ataki zamiast merytorycznej dyskusji, bo oczywiście można się nie zgadzać z Autorem,i sprzeczać z NIM , udawadniać że nie ma racji ale plugawe docinki i udawadnianie swojej "wyższości" całkiem nieuzasadnionej.... które się pojawiały ze strony jednej Pani i szczególnie 2 panów to było DNO!!
  Ponadto, bardzo mnie zdziwił jeden pan administrator/którego szanuję/, który się przyczepił do pana Białasa że promuje swój blog/ w innej witrynie/ na Neonie.Być może merytorycznie miał rację, gdyby nie fakt że kilka innych osób tutaj robiło to samo, czyli umieszczało linki do swoich blogów BEZ ŻADNEJ na ten temat uwagi!!!
  Tak więc, mimo iż nie ze wszystkim się z panem Białasem i niektórymi wpisami na jego blogu zgadzałam,i nie żyjemy w wielkiej przyjaźni ze sobą, to uważam że NEON bardzo zubożał bez pana Białasa i Pani Tiamat oraz bez Pana Jeznacha również.
  Oraz paru innych ciekawych blogerów którzy odeszli!
  Pewnie o to chodziło tym ZWYCIĘZCOM i ZWYCIĘŻCZYNIOM w doskakiwaniu i szarpaniu ich!
  Nawet szukam tekstów pani Tiamat w necie , kiedyś pisała cos na australijskim portalu, ale zgubiłam link i nie mogę go odtworzyć!!
  Pozdro...
 • @trojanka 11:40:03
  Są dostępne wpisy P.Białasa
  Może tam odnajdziesz wściekłe wpisy mitomana....
  Józka

  pozdrawiam
 • @Husky
  Platforma Obywatelska się sypie? Działacze masowo odchodzą od partii Grzegorza Schetyny „Całkowity marazm, brak szacunku do ludzi”. Idą ciemne chmury na Platformę Obywatelską. 2019 to chyba najważniejszy rok w historii tej partii. W maju odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego a już w październiku wybory do sejmu. Tymczasem ludzie związani z PO mają dość. W mediach społecznościowych związanych z Platformą Obywatelską wrze. Jej członkowie mają po dziurki w nosie marazmu i kolesiostwa w strukturach partii. Jedna z członkiń partii Grzegorza Schetyny nie wytrzymała i zdecydowała się po 7 latach opuścić założoną przez Donalda Tuska formację. „Wczoraj, po 7 latach członkostwa, opuściłam szeregi Platformy Obywatelskiej. Niechęć do działania, całkowity marazm, brak szacunku do ludzi, walka o wpływy oraz chęć realizacji jedynie własnych interesów to miałam okazję obserwować przez ostatnie kilka lat. Wystarczy.” Schetyna i spółka powinni wziąć sobie do serca zwłaszcza komentarze pod tą deklaracja. Większość jest zdecydowanie negatywna. Zazwyczaj sympatycy PO zarzucają jej władzom i wojewódzkim ośrodkom kolesiostwo, rządzę pieniądza i posad.

  https://nczas.com/2019/01/08/platforma-obywatelska-sie-sypie-dzialacze-masowo-odchodza-od-partii-grzegorza-schetyny-calkowity-marazm-brak-szacunku-do-ludzi/

  Ps...Czekali na Tuska, czekali, i się nie doczekali. Brak perspektyw na finansowy skok. Finansowe trutnie pod społeczną kontrolą. Zabawa za swoje to nie zabawa.
 • @Husky
  Schetyna ostro spanikował? Straszy, że koalicja opozycji bez PO, to nie koalicja! Banda żydoukro-niemieckich bandytów! Nie wygracie już nigdy dlatego sracie w gacie! Koalicja to już polityczny trup i nic wam to nie pomoże złodzieje!
 • @Husky
  Najczęściej jest tak:
  – pierwsze pokolenie buduje;
  – drugie – baluje;
  – trzecie – czyści buty.
  Owszem, zdarza się, że jest inaczej, ale to rzadkość.
 • @Husky
  Miałem sen – Ruch Narodowy przejął władzę w Polsce. Samoloty do Tel-Awiw kursują całą dobę, ze wszystkich miast wojewódzkich – kursy powrotne puste.
 • Globalne ocieplenie – przekręt widoczny białym na czarnym.
  Przed zimą już nie uciekniesz. Dotarła nawet do Afryki. Śnieg spadł w Libii i Algierii, zagrożony jest Cypr.

  https://nczas.com/2019/01/08/przed-zima-juz-nie-uciekniesz-dotarla-nawet-do-afryki-snieg-spadl-w-libii-i-algierii-zagrozony-jest-cypr-fotovideo/
 • Trzy powody, dla których Polacy nie chcą rządów Schetyny i spółki. Boją się, że mogą wiele stracić
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/schetyna_labnauer_wolnosc24.jpg


  Sondaż przeprowadzony przez IBRIS dla rp.pl wskazuje, że Polacy boja się pogorszenia standardu życia po zwycięstwie opozycji. Niewątpliwie na taki wizerunek wpływa propaganda PiS prowadzona w tym kierunku, jak i sama polityka PO powodująca brak zaufania do tej formacji. Wystarczy przypomnieć próbę rozbicia i wchłonięcia siostrzanej partii, jaką jest Nowoczesna, czy krętactwa w sprawie 98-proc. bonifikaty przy zamianie użytkowania wieczystego na własność w Warszawie. Polacy przede wszystkim nie wierzą, że opozycja po zwycięstwie utrzyma obecny wiek emerytalny wynoszący 65 lat dla mężczyzn i 60 lat wiek dla kobiet. 56,2% ankietowanych uważa, że opozycja przywróci poprzedni wiek emerytalny wynoszący docelowo 67 lat dla mężczyzn i dla kobiet. Tak uważa aż 81% zwolenników PiS, ale i 28% zwolenników PO. Jeszcze więcej ankietowanych obawia się, że opozycja może dokonać podwyżek cen energii. Takie przekonanie ma 63,4%. Niewiele mniej uważa – 55,8%, że opozycja po objęciu władzy wycofa się z ustawy blokującej podwyżki. Obawy w sprawie energii podzielają zwolennicy wszystkich partii, w tym 75% fanów SLD i 50% elektoratu PO. Stosunkowo mniejsze są obawy odnośnie likwidacji socjalnego programu 500 plus, może dlatego, ze liderzy opozycji wielokrotnie powtarzali, że nie zlikwidują tego programu, ale go nawet rozszerzą. Z tego względu tylko 37% uważa, że opozycja skreśli ten program.

  Źródło: „Rzeczpospolita”


  Ps..Gdyby POKO doszło do władzy to zrobią wszystko żeby w Platformie żyło się lepiej "z naciskiem na Platformę"…Złodzieje POKO zapomnieli dodać ..POKOnani. Tak więc nikt inteligentny nigdy nie zagłosuje na POKO, wszystkie polityczne pasożyty muszą odejść na zawsze.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej