Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
886 postów 28167 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

"analna nimfomanka".

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto zarabiał na prostytucji w mieszkaniu posła Gawłowskiego? Śledztwo w sprawie czerpania korzyści z nierządu w mieszkaniu byłego sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej prowadzi Prokuratura Rejonowa Szczecin-Śródmieście.

 W maju ubiegłego roku Radio Szczecin ujawniło, że w szczecińskim mieszkaniu należącym do posła Stanisława Gawłowskiego można kupić seks. W lokalu usługi świadczyła m.in. prostytutka, która reklamowała się na stronach internetowych szczecińskich agencji towarzyskich jako "analna nimfomanka".

Jak informuje prokurator Joanna Biranowska-Sochalska z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, śledczy sprawdzają kto czerpał korzyści z nierządu u posła Gawłowskiego.

 

Trwa aktualnie gromadzenie materiału dowodowego - przede wszystkim ustalanie czy w lokalu mieszkalnym był prowadzony proceder, który polegać miał na czerpaniu korzyści z tego procederu przez inne osoby oraz ułatwianiu prowadzenia tego rodzaju formy działalności - mówi Biranowska-Sochalska.

W śledztwie nie przedstawiono jeszcze nikomu zarzutów, przesłuchiwani są świadkowie.

- Jeżeli chodzi o przestępstwo tzw. stręczycielstwa i sutenerstwa, czyli ułatwiania innej osobie czerpania korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji, to takie przestępstwo jest zagrożone karą pozbawiania wolności od 3 miesięcy do 5 lat - informuje prokurator.

Gdy Radio Szczecin ujawniło informację o prostytutkach żona posła Stanisława Gawłowskiego zaprzeczała stwierdzając, że "mieszkanie wynajmowane agencji towarzyskiej nie należy do nas". Potem poseł Gawłowski wydał oświadczenia, w którym przyznał, że w jego lokalu prostytutki były, ale on o niczym nie wiedział.
Relacja Tomasza Duklanowskiego

http://radioszczecin.pl/1,382770,sledczy-sprawdzaja-kto-czerpal-korzysci-z-nierza

 

O mieszkaniu Gawłowskiego głośno zrobiło się w maju ubiegłego roku. Radio Szczecin ujawniło wówczas, że w lokalu posła „można kupić seks”

        

 

"Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze budynku znajduje się w śródmieściu Szczecina. To nowy budynek otoczony poniemieckimi kamienicami. Za godzinę spędzoną z prostytutką w apartamencie trzeba zapłacić 180 złotych. 'Robię anal, oral bez zabezpieczeń i inne. Mogę zrobić dla ciebie prawie wszystko bez żadnych dopłat - tak jedna z pracujących tam kobiet reklamuje się w internecie"

– pisali w maju dziennikarze Radia Szczecin.

"Mieszkanie wynajmowane agencji towarzyskiej nie należy do nas" – zapewniała początkowo żona posła Gawłowskiego. Następnie Stanisław Gawłowski wydał oświadczenie, w którym podał, że prostytutki były w jego lokalu, lecz on o niczym nie wiedział.

http://radioszczecin.pl/1,371391,uslugi-seksualne-w-mieszkaniu-to-fakt-gawlowscy-

"Jeżeli chodzi o przestępstwo tzw. stręczycielstwa i sutenerstwa, czyli ułatwiania innej osobie czerpania korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji, to takie przestępstwo jest zagrożone karą pozbawiania wolności od 3 miesięcy do 5 lat" – podała prokurator Joanna Biranowska-Sochalska.

ps.

Praca jak każda inna. Tylko czy ZUS był odprowadzany?

Kto zabezpieczał przedsięwzięcie od strony medycznej? Kopacz?

 

KOMENTARZE

 • Na jakich tajnych kompletach
  kończyła prawo ta pani prokurator?
  Nie potrafi odróżnić streczycielstwa od kuplerstwa... To są całkiem inne kwalifikacje.
  Zaciąg zero Z?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:47:46
  Jeśli tak ma toczyć się śledztwo w wydaniu prok. Biranowska-Sochalska, czyli w kierunku sutenerstwa, to poseł Gawłowski może spać spokojnie. Żaden sąd nie skaże go z tego przestępstwa, bo żeby je popełnił prokuratura przed sądem musi dowieść, że po pierwsze wiedział komu i w jakim celu wynajmuje, a nadto, że stręczył te panie i z tego tytułu czerpał korzyści. Skoro jednak poseł Gawłowski sam przyznał, że wiedział, że w jego lokalu przebywają prostytutki (one nie były stroną umowy najmu), to pani prokurator, zamiast starać się udowadniać, że Gawłowski to cwany sutener i stręczyciel, ma go na widelcu. Otóż Gawłowski popełnił delikt zwany kuplerstwem, a więc ułatwianiem uprawiania nierządu, poprzez właśnie udostępnienie w tym celu lokalu. Dziwię się tak podstawowym brakom wiedzy pani prokurator, bo to są sprawy oczywiste dla studenta prawa (Prawo karne materialne), no a może to celowe, boć Gawłowski to baron PO, a pani prokurator ma podobne sympatie?
 • Dam ci 5*
  Niech Ci będzie piesku.
  Zaczynam się przyzwyczajać, że to się robi portal wklejkowy :)
  Trochę podniose twoja średnia :))))
 • @kula Lis 68 14:54:18
  Widzę, że kumasz bazę Lisie :)
 • Na zdjęciu: człowiek-kryształ. Kto zabezpieczał przedsięwzięcie od strony medycznej? Kopacz?
  Stasiek, a mówili ci w PO, że na procederze nierządu się poślizgniesz, to nie chciałeś słuchać kolegów. Stacho nie wygląda na człowieka co by pogardził zaliczką w numerkach, szczególnie, że niewiasta, jak sama twierdzi, "robi wszystko". Gaweł to wizjoner, trening w "anal" a w pierdlu rozkosze jak znalazł. Nie wiadomo czy Stasiek "czerpał", ale może coś "umoczył". O ile jeszcze po pobycie w pierdlu ma czym. No i ciekawe jakie Gaweł czerpał zyski-prowizje przy budowie lodołamaczy rzecznych (na rzeki, które pod swoimi rządami Gaweł zaniedbał...Prokuratura powinna także sprawdzić jakie materiały były zaprojektowane do modernizacji wałów, a z jakich materiałów usypano wały powodziowe wokół Zalewu Szczecińskiego oraz Jeziora Dąbie!
 • @Husky Kropiwnicki już wylecieć z komisji Jakiego!
  http://pressmania.pl/wp-content/uploads/2016/01/Pose%C5%82-Robert-Kropiwnicki-i-wiceminister-sprawiedliwo%C5%9Bci-Patryk-Jaki.jpg


  Sutenerstwo to przestępstwo! POseł PO prowadzi agencję towarzyską?
  Mieszkańcy kamienicy przy Rynku w Legnicy alarmują, że w mieszkaniu należącym do posła Roberta Kropiwnickiego prostytutki przyjmują klientów. Już kilka miesięcy temu zwrócili się z interwencją do polityka Platformy Obywatelskiej, a ten im poradził, aby… dzwonili na policję. Panienki nadal urzędują w jego lokalu. Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki pyta, czy niezależna prokuratura stanęła na wysokości zadania i wyjaśniła ewentualnie bezzasadne zarzuty w stosunku do niego stawiane publicznie? A może poseł PO prowadzi agencję towarzyską? Jak udało nam się ustalić chodzi o kamienicę przy ulicy Rynek 13 w Legnicy. Czteropiętrową, z ośmioma mieszkaniami. W lokalu na trzecim piętrze wcześniej mieszkało starsze małżeństwo. Niestety, oboje zmarli, a ich córka mieszkanie sprzedała. Nabywcą został Robert Kropiwnicki – osoba doskonale znana w mieście, wcześniej radny, a obecnie poseł Platformy Obywatelskiej. Czas wyjaśnić sprawę. Sytuacja jest trudna, bo poseł Kropiwnicki wychodzi na mównicę i mówi wielokrotnie o standardach. Problem polega na tym, że mieszkańcy okręgu pana posła Kropiwnickiego skarżą się, że pan poseł Kropiwnicki w swoim mieszkaniu prowadzi agencję towarzyską powiedział wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki podczas debaty o prokuraturze w sejmie. Neyman (PO) vs. Jaki (PiS) ws. agencji towarzyskiej

  https://youtu.be/OBuxDX-2jUo


  Sąsiedzi szybko zauważyli, co się w mieszkaniu dzieje. Młode dziewczyny, nie ma wątpliwości, czym się zajmują. Zresztą mężczyźni przychodzą najczęściej w nocy, a bywa że mylą numer mieszkań i budzą nas – usłyszał nasz dziennikarz w Legnicy. Portal Niezależna dotarł do pisma jakie oburzeni ludzie złożyli do posła Kropiwnickiego. Znana jest też odpowiedź polityka. Jego reakcja była zdumiewająca.

  http://pressmania.pl/wp-content/uploads/2016/01/Pismo-do-pos%C5%82a-PO-Roberta-Kropiwnickiego-e1454059240460.jpg


  Poseł idzie w zaparte. To obrzydliwe pomówienie, które miało przykryć bałagan przy ustawie o prokuraturze personalnym atakiem. To pokazuje, jakim ludziom Sejm oddaje prokuraturę. To, co mówił Patryk Jaki nie ma nic wspólnego z prawdą. Jest to obrzydliwe kłamstwo mówił w Sejmie Robert Kropiwnicki. Zdaniem Ziobry intencją Jakiego było spytanie Kropiwnickiego, „czy niezależna prokuratura stanęła na wysokości zadania i wyjaśniła ewentualnie bezzasadne zarzuty w stosunku do niego stawianie publicznie”. A więc nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka? Jednak posła Neumana nie interesują wyjaśnienia. Polityk PO żąda od Premier Szydło natychmiastowej dymisji Wiceministra Patryka Jakiego. Ot takie standardy…

  Ps...Wynajmując mieszkanie wiesz komu wynajmujesz. Masz obowiązek sprawdzić czy wynajęte mieszkanie jest wykorzystywane zgodnie z umową z najemcą w przeciwnym wypadku masz prawo rozwiązać umowę Interwencja mieszkańców była sygnałem, że coś nieprawidłowego dzieje się w tym mieszkaniu. Wynajmujący komuś mieszkanie ma obowiązek wiedzieć, co się dzieje z jego własnością. Tym bardziej, że miał sygnały od mieszkańców. Ja sądzę, że doskonale wiedział co się tam dzieje (nie sugeruję, że to była jego agencja), ale przymykał oczy, bo najważniejsza jest…. kasa i zysk dla niego.
 • @kula Lis 68 15:02:22
  Nie no... To zwykły łapownik jest i powinien siedzieć. Czemu jeszcze nie siedzi?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:15:25
  Dlatego o tym napisałem, niech ta prokurator tym się zajmie a nie jakimś kuplerstwem bo siebie ośmiesza oraz prokuraturę.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:15:25
  To samo jest z wałami na zbiorniku Racibórz, ponad 10 km do wymiany po firmie Dragados, były budowane z mułów kopalnianych! a robót końca nie widać i nikt z decydentów i tej firmy która się zwinęła do dziś nie siedzi.
 • @Husky
  Przed wojną ktoś z gębą woźnicy nie miał by najmniejszych szans dostać się do sejmu. Wymordowanie polskiej inteligencji mścić się jeszcze będzie długo. Gawłowski, jaki jest każdy Polak widzi, ale że wszyscy mieszkańcy są ślepcami i zagłosowali na mafiozo, to jest zaskakujące. Ale to świadczy o braku moralności elektoratu Gawłowskiego. Och, ta północna i zachodnia Polska nie ma nic wspólnego z Polskością i patriotyzmem. Wstyd być mieszkańcem tych regionów.
 • @kula Lis 68 15:26:11
  Winnicki prezes Ruchu Narodowego i b. kilkuletni prezes Młodzieży Wszechpolskiej wozi się po Warszawie z Węglarczykiem i obaj krytykują Andruszkiewicza. Co za hipokryci.

  (Niemiecki Onet prowadził wielodniowy nalot dywanowy na Andruszkiewicza, wypominając mu, że był w.......... MW)


  https://pbs.twimg.com/media/DwX1XUGWsAUqF2A.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:47:46
  Ona nie jest z zaciągu Ziobry to pozostałość po PO, jak zresztą wszyscy tam w Szczecinie, na Pomorzu i nie tylko tam.
 • @Husky 15:37:37
  Dlatego Winnicki zawsze mi śmierdział.
 • Trzy lata programu cela + i siedzi Chrzanowski, oraz Kaczelnik
  Nic dziwnego, że trolle PIS popadają w paranoje. Gdyby przeciw Gawłowskiemu były mocne dowody, to by go za te dowody wsadzili, ale jak widać nic mu udowodnić nie potrafię, stąd próbują wykreować aferę agencji towarzyskiej.

  Lepiej napisz o dwóch aniołkach Glapińskiego, albo aniołku prezesa Azotów, a może ja napiszę, będzie zabawa na wysokim poziomie, 65 tys, czy 30 tys. miesięcznie opłacanych przez podatnika lub firmę skarbu państwa.
 • @kula Lis 68 15:48:30
  Wszystko wskazuje na to że w wyborach do Eurokolchozu będą cztery bloki na wybory -
  PIS
  POKO - zwasalizowane przez Schetynę PSL i SLD Czarzastego ze zjedzoną Lubnauer ,
  Biedroń - razem z partią Razem i.....
  Ruska Onuca - czyli Ruch Narodowy -(Bosak/Winnicki) oraz Wolność .

  Wygra PiS
 • @
  Widzę trzech komentatorów pod tą notką.
  Oni znają się na rzeczy - praktyka jest wyraźna, a i teorie mają opanowane!!!!
 • @Zawisza Niebieski 15:54:07
  Dlaczego ty tak nienawidzisz to PO
  Skąd do tej partii tyle zawiści
  Niepojęte

  ps.
  skoro to pieniądze podatników to ciekawe, czy ci na suchą bułkę PIS zostawił
  jak mi przykro
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:59:36
  Błąd
  Jest pięciu a właściwie sześciu
  Bo i @Zawisza i admin
  8-)))))))
 • @kula Lis 68 15:02:22
  z neta:

  Aktor Kamil Dąbrowa opowiada o swojej głównej roli w nowym filmie. Fabuła obrazu "Alfons" toczy się w dawnej Warszawie w środowisku tanich sutenerów...

  https://pbs.twimg.com/media/DwUQ1_EXcAEo1ZZ.jpg
 • @Husky 15:37:37
  I co w tym złego?
 • @Husky 15:55:57
  Sam jesteś Ruska onuca . Oby RN+ Wolność zabrali jak najwięcej tym zasranym syjonistom z PiS.
 • @Zawisza Niebieski 15:54:07
  A kto w Polsce jest liderem premierów, którzy sprzyjali żerowaniu w Polsce i okradaniu Polski??? To oczywiste Donald Tusk. A na drugim miejscu lokuję Jerzego Buzka. Definicja Polexitu-wygnanie biedy i mafii vatowskich z Polski. Definicja Grexitu- wprowadzanie przez PO-PSL Polski w afery vatowskie, aferę OFE etc, co gdyby jeszcze PO-PSL rządziło przez dwie kadencje doprowadziłoby do upadku gospodarczego Polski i wykupienie jej za grosze przez Niemców, Francuzów, Holendrów etc. Tolerowanie mafii vatowskich, kultura rozkradania kraju były promowane przez Tuska/Kosiniaka-Kamysza ponieważ przybliżały Polskę do Grexitu, który jest bardzo pożądany przez kraje europy zachodniej. Trzódka Tuska okradła naród na 250 mld zł z wyłudzeń VAT oraz rozprzedała wszystkie zakłady a ciemny POwsko-sbcki ród cieszy się z powrotu złodzieja - chcą gangsterów u władzy, lubią być okradani. Ty się zajmij tymi co miliardy wyprowadzali z Polski i tą osobą, która do tego dopuściła. Zajmij się D. Tuskiem, który za umożliwienie żerowania Niemcom w Polsce zarabia 130.000 zł/ m-c.Policz sobie ile zarobi przez pięć lat!!! Ułatwię Ci ocenę tego gościa i napiszę, że za pięć lat zarobi 7.200.000 zł = 3350 pensji miesięcznych minimalnych. Czyli pracownik w Polsce uzyskujący wynagrodzenie minimalne musiałby pracować 279 lat aby zarobić tyle ile Tuska zarobi w okresie pięciu lat.
 • @kula Lis 68 15:37:04
  To są ziemie tzw. Odzyskane. I słusznie bo należały do Piastów. Teraz zasiedlone... różnym elementem.
 • @kula Lis 68 16:47:04
  Prezydentowi Rady Europy Donaldowi Tuskowi pensję płaci Europa, to, że wszystkie kraje z wyjątkiem Polski poparły tę kandydaturę oznacza, że Europa uznała iż jest wart tej pensji. Na ile Polskę obrobiła trzódka zwykłego posła, Jarosława Kaczyńskiego to się dowiemy., SKOK kosztowała nas 4 mln, ile z tego wyciągnął Bierecki? My dopiero jesteśmy u początku afer w bankowości, to dopiero wierzchołek góry lodowej. Jak widać model się powtarza. Kowalczyk miał dostać 4 mln zł. Ile dostaje u Solorza? Myślisz, że trzódka Kaczyńskiego dla tych pionków jest tak łaskawa? Myślisz, że pieniądze zostają na ich kontach, a nie spływają na konta grupy trzymającej władzę czyli trzódki Kaczyńskiego? Afery trzódki Kaczyńskiego dopiero wychodzą a już wartości są porażające. Myślisz, że te trzy panie to całość działalności partii Przekręty i Szmal reprezentującej interesy USA, Izraela i Ukrainy na terenie Polski? Nie ma dnia, by jakiś przekręt nie wyszedł. Widać naszedł czas by znowu opisać choćby 8 dni działalności Przekrętów i Szmalu na arenie afer. Oj trzeba będzie pod dywan zakopywać, oj trzeba będzie.
 • @Zawisza Niebieski 15:54:07
  Zawisza... To jedna i ta sama banda.
  Jak wychodzą z takim głupim zarzutem i mylą streczycielstwo z kuplerstwem to chodzi im o to, żeby sąd ich posłał na drzewo. Taka metoda.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:53:10
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/12/benjamin_netanjahu_izrael_nczas.jpg

  Po Polsce przyszedł czas na....Żydzi wysuwają kolejne roszczenia! Tym razem chcą 250 mld dolarów „odszkodowania” od państw arabskich! Po 18 miesiącach pracy specjalnej komisji Izraelski rząd zażądał od ośmiu państw 250 mld dolarów na poczet rekompensaty za pogromy i wygnanie żydów, jakich mieli się dopuszczać Arabowie. Nadszedł czas by naprawić historyczną niesprawiedliwość pogromów w siedmiu państwach arabskich i Iranie, i aby przywrócić setkom tysięcy żydów, którzy stracili swoją własność to, co należy do nich mówiła izraelska minister równości społecznej Gila Gamliel, która nadzorowała prace rządowej komisji. Przez półtora roku zespół liczył kwotę odszkodowań, jakich Izrael domaga się teraz od krajów arabskich. Jak wynika z informacji podanych przez „Times of Israel”, łączna kwota rekompensat to 250 mld dolarów: 35 mld ma zapłacić Tunezja, 15 mld Libia. Nie podano szczegółowych wyliczeń dla innych krajów Egiptu, Iraku, Jemenu, Maroka, Syrii i Iranu. Nikt nie może mówić o Bliskim Wschodzie bez brania pod uwagę żydów, którzy zostali przemocą zmuszeni do opuszczenia swoich prosperujących wspólnot mówiła Gamliel, która jest członkiem Likudu, partii Benjamina Netanjahu. Z wypowiedzi szefowej izraelskiego resortu równości społecznej wynika, że uznanie roszczeń przez państwa arabskie i Iran jest warunkiem realizacji pokojowego porozumienia, jakie zapowiedział prezydent USA Donald Trump. W wyniku wojny żydowsko-arabskiej, po powstaniu państwa izraelskiego i pogromach żydowskich bojówek w niektórych wioskach, arabscy mieszkańcy Palestyny zaczęli masowo uciekać z terenów zajętych przez Izrael. W sumie było to ok. 725 tys. Arabów. Informacje o tych wydarzeniach dotarły do wielu państw arabskich i w rezultacie spowodowały akty agresji wymierzone przeciwko zamieszkującym je społecznościom żydowskim. To skutkowało wyjazdem żydów z tych krajów do nowo powstałego Izraela.

  Źródło: magnapolonia.org

  Ps..Dobrze, dobrze, jak Bóg chce kogoś zgubić, to najpierw odbiera mu rozum. Biorąc pod uwagę co Talmud mówi o gojach, to te roszczenia odszkodowań to niezwykła łaska, ze strony rasy panów. Mogli zabić, a chcą tylko kilkaset miliardów dolarów. To zapowiedz wielkiej wojny. Której pragną żydzi. Najbardziej rasistowska sekta wyznaniowa na świecie. Celem zapewne teraz i od dawna jest Iran. Będzie wojna i to inna niż poprzednie. A to dlatego, że Eskimosi będą musieli przekonać albo pokonać zimnego czekistę Putina. Mam nadzieje, że zrównają Izrael z ziemią. Następne będą Grenlandia, Antarktyda, bieguny północny i południowy i oczywiście Eskimosi, za to że ścierwom żydowskim tam jest za zimno i nie mogą się bezkarnie osiedlać. Więc co? Odszkodowanie!

  Ps..II...Myśmy za mienie zaburzańskie dostali 20% z 2 mln zł, wycenionego najniżej jak można czyli na 2 mln zł, a warte było ze 4 mln zł, tak mi powiedział prywatnie rzeczoznawca robiący operat..25. stycznia ma bank nam wypłacić na dwie rodziny. Nie było ruiną powojenną tylko kwitnące rozwojowe bo nawet sowieci nie zniszczyli. Tylko teraz Ukraińcy zniszczyli, pola zapuszczone, dworek ruina. Byliśmy tam parę lat temu, starzy mile dziadków wspominali jak mieli dobrze i pracę. Żydom za ruiny odbudowane po wojnie przez Polaków płaci się 100% + to, że nie mieli zysku. Gdzie ta równość podmiotów, ludzi zapisana ponoć w konstytucji pytam?
 • @Zawisza Niebieski 17:55:23
  [Prezydentowi Rady Europy Donaldowi Tuskowi pensję płaci Europa, to, że wszystkie kraje z wyjątkiem Polski poparły tę kandydaturę oznacza, że Europa uznała iż jest wart tej pensji.] To tyle szatniarzowi i polewaczowi Junckera płacą? Nie rozśmieszaj mnie bo zajadów dostanę.
 • @Zawisza Niebieski 17:55:23
  u was bija murzynow
  a co
 • @Zawisza Niebieski 17:55:23
  Plichta... [1]. Składnica złota i kruszców Amber Gold zarejestrowana przez SA sp. zoo.] 23 krotnie karany, 14 listów gończych z Sądu Gospodarczego (wezwanie do zapłaty kary) z około 500 zł /rok przychodem, aż 9 x prawomocnie skazany na 7 lat i 3 miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu. Jako groźnemu notorycznemu przestępcy, przydzielono mu aż dwóch kuratorów sądowych (W. Laprus i M. Lipski), którzy de facto okazali się (kłamiąc i oszukując wierzycieli) jego pretorianami,. Nie posiadał stałego adresu zamieszkania (de facto mieszkał obok prezydenta P. Adamowicza w Parku Reagana w Gdańsku Jelitkowie), był kilkakrotnie skazany jako tzw. "słup" i na dodatek, również zatrudniał inne "słupy", m.in. swoich kolegów wyrzuconych razem z nim z seminarium duchownego. Był 19 krotnie wzywany do UKS w Gdańsku w celu uregulowania ok..12 milionów zł. zaległego podatku lecz w ogóle nie miał zamiaru się rozliczać! Publicznie twierdził że dopóki zatrudnia syna premiera Michała [o ps. Józef Bąk],to absolutnie nic mu nie grozi, co okazało się faktem Zgodnie z art. 18 .KSH § 2. w ogóle nie miał prawa być członkiem zarządu oraz rady nadzorczej! Będąc ścigany przez policję, jednocześnie wydał na swoją reklamę ok. 60 mln zł! Był "mecenasem" i sponsorem L. Wałęsy (ok.3 miliony zł na film o nim, i darczyńcą dla UM Gdańska (ok. 1 miliona zł. dla małp z gdańskiego zoo oraz remontu bazyliki im. św. Mikołaja w Gdańsku również ok. 1 milion zł.), To on bez licencji na działalność bankową, stworzył parabank, będąc na "wyżebranej" przepustce z aresztu i zarejestrował Amber Gold sp. zoo i 10 innych spółek. - Marcin P zatrudnił jako tzw. "piorunochron" m. in. "eksperta lotniczego" -syna premiera. Marcin [7 lat studiował na UG socjologię - gender, praca magisterka z "ról płciowych w rodzinie"!]- Oszukano 18,5 tysiąca klientów (utracili oni oszczędności życia) na ok. 851 mln. zł). D. Tusk akurat zlikwidował pion gospodarczy ABW.tj. absolutnie "nic się nie stało!" vide-Amber Gold pod ochroną państwa.[2] . Składnica złota i kruszców Amber Gold -https://www.facebook.com/photo.php?fbid=349775858812243&set=a.111689762620855.1073741828.100013394945343&type=3&theater; 2. Amber gold -podsumowanie afery. -http://vod.gazetapolska.pl/6361-amber-gold-podsumowanie-afery 3. Gdzie jest państwo? -https://sites.google.com/site/ambergoldforum/ 4. Jaką rolę odgrywał Donald Tusk? - https://www.youtube.com/watch?v=4Y6YRTx553o/ 5. Poszkodowani przez Amber Gold. -https://www.ambergoldposzkodowani.com/ 6. Najwięcej informacji o Amber Gold;. -https://sites.google.com/site/ambergoldforum 7. W gospodarce proces Amber Gold potrwa 100 lat.-http://wgospodarce.pl/opinie/20448-proces-amber-gold- potrwa-sto-lat J 8. Odpowiedzialność państwa w sprawie Amber Gold. -http://wgospodarce.pl/opinie/6113-odpowiedzialnosc-panstwa-w-sprawie-amber-gold: 9. Afera Amber Gold pod ochroną państwa -http://autorzygazetypolskiej.salon24.pl/497899,afera-amber-gold-pod-ochrona-panstwa;. 10. Jak odzyskać pieniądze od Amber Gold? Będzie bardzo ciężko. Krzysztof Katka, Mariusz Jałoszewski] -http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,16014277,Jak_odzyskac_pieniadze_od_Amber_Gold.html. 11. -Amber Gold złoty przekręt. -https://www.facebook.com/notes/forum-m%C5%82odej-prawicy/amber-gold-z%C5%82oty-przekr%C4%99t-27012009-20092012/967141760087334/ 12. -”W Sieci”: mamy dowód, że PO kryła Amber Gold! Dziennikarze dotarli do tajnej notatki. - http://www.m.pch24.pl/w-sieci--mamy-dowod--ze-po-kryla-amber-gold--dziennikarze-dotarli-do-tajnej-notatki,52744,i.html 13. Fiskus tropi ofiary Amber Gold: Skąd mieliście pieniądze? -https://www.forbes.pl/wiadomosci/nowe-fakty-ws-amber-gold-fiskus-sprawdza-ofiary-amber-gold/m9ppsll 14. -UE alarmuje ws. Amber Gold. Unia Europejska ostrzega Polskę ws. przestępstw finansowych. UE: Polska nie radzi sobie z Amber Gold -http://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/ue-alarmuje-ws-amber-gold-unia-europejska-ostrzega-polske-ws-przestepstw- finansowych/f6d13zp / 15. Mieliśmy do czynienia z mafią, która tu sobie świetnie radziła” -http://www.tvp.info/34609025/mielismy-do-czynienia-z-mafia-ktora-tu-sobie-swietnie-radzila; 16. Wykres cen złota na przestrzeni ostatnich 20 lat -http://www.wykop.pl/link/1378889/wykres-cen-zlota-na-przestrzeni-ostatnich-20-lat/ 17. Wykres cen złota na przestrzeni ostatnich 15 lat. -http://zlotoisrebro.blox.pl/tagi_b/214/srebro.html?PageNumber=12; 18. Sędzia od Amber Gold na bankiecie u dewelopera z kryminalną przeszłością! ( paserstwo, fałszerstwo dok. posiadanie narkotyków) --http://www.dziennikbaltycki.pl/wiadomosci/gdansk/a/sedzia-od-amber-gold-na-bankiecie-u-dewelopera-z-kryminalna-przeszloscia,11720284 ] 19. Politycy przerażeni Ta notka ABW miała nigdy nie wyjść na jaw ! ] https://wsedno24.pl/index.php/2017/11/10/politycy-przerazeni-ta-notka-abw-miala-nigdy-wyjsc- jaw/?utm_medium=social&utm_source=facebook.page&utm_campaign=postfity&utm_content=postfity1b401; 20. Polska w szoku. Układ gdański istnieje. W grupę rozkradającą Polskę zamieszani;] -https://wrealu24.pl/polska-w-szoku-uklad-gdanski-istnieje-w-grupe-rozkradajaca-polske-zamieszani/#.WnZUgWxhemo.facebook;; 21.Kim jest Michał Tusk - "normalny koleś", ojciec, mąż czy "debil"?] https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kim-jest-michal-tusk-normalny-koles-ojciec-maz-czy-debil/1w9f0/ 22.-Michał "Książątko" Tusk. Tak żyje syn króla Europy. -https://wpolityce.pl/polityka/218295-michal-ksiazatko-tusk-tak-zyje-syn-krola-europy
 • @kula Lis 68 18:40:40
  Tym bardziej ciarki mam na plecach jak widzę tego żydowskiego przydupasa Judę, który im nadskakuje z byle powodu. Przeprosił żydokomunistycznych zbrodniarzy w Marcu 2018. Pełza i czołga się przed parchami , że aż wstyd. A już na jesieni tego roku przed Kongresem USA będzie zdany raport o ustawie 447.
 • @kula Lis 68 18:47:15
  Tusk wróci do polityki w obszarze Wisły w 2020 roku. Pewnie z Judą wybory wygra spokojnie. Trzeci będzie Biedroń.
 • @zbig71 19:12:09
  Wróci pod celę, a Biedroniu? z rozkalibrowanymi ustami i dupą? nie rozśmieszaj mnie.
 • Pierd...lenia i kłamstw PIsowskiego "pieska" ciąg dalszy
  Jak to PISowski piesek (hysky) ma w zwyczaju (czy też za co mu płacą) po raz kolejny pisze nie tyle debilizmy co stek bzdur i kłamstw, na dodatek okraszając je nazwijmy to ukradzionym i zmanipulowanym zdjęciem z totalnie innego tematu (bo ani nie podpisane, ani z tej sprawy).
  Więc tylko tak na szybko:
  - jedyna prawda to ta na początku w cytacie z Radia Szczecin że mieszkanie Gawłowscy wynajęli kobiecie... JEDNEJ, bo już kilka wersów dalej zadaniowiec HUSKY sklonował TĄ JEDNĄ do całej agencji towarzyskiej.
  Wyszedł z założenia że im więcej tym lepiej a wyszło? ŁGARSTWO i MANIPULACJA.
  - także nie była to agencja a jedna kobietą która tak a nie inaczej dorabiała, o czym Gawłowscy nie wiedzieli co zeznała za pierwszym razem i potwierdza do dziś pomimo szantaży ze strony mocodawców/płatników hyskyego.
  - zdjęcie "Wiernej Suki Pana Leszka" którym okraszony jest tekst nie ma nic a nic wspólnego z tą sprawą i został potpitolony przez huskyego z innej sprawy nie o pojedynczej tzw. "cichodajce" , a o całym gangu, i nie ze Szczecina tylko z Gdyni.
  Link do zdjęcia m. inn.:
  https://natemat.pl/129447,tatuaze-zrobilam-z-wlasnej-woli-prostytutka-broni-sutenerow
  .
  I co tu jeszcze komentować?
  Kłamstwo, kłamstwem kłamstwo pogania.
  Totalne chamstwo i zwykłe kurestwo, bo manipulacją i wprowadzaniem w błąd nazwać tego się już nie da.
  Typowe TV PIS: "NASZA prawda całą dobę"
  Żenada
  I nie wiem jak włodarze tego portalu takie g...no tolerują.
  Jak nie zaPISdziałe debilizmy, kłamstwa i manipulacje, to katojebne teksty którymi dosłownie zas...rane jest 3/4 NEONU.
  Szkoda portalu i tęskno mi do niego za czasów Parola - wtedy tu trafiłem i wtedy mi się podobało.
  A teraz to głównie PISdzielsko katolski ściek w którym ciężkowato wyłuskuje się wartościowe notki bo sama obecna formuła zohydza ten portal.
 • @Hades 19:22:53
  Każdy portal ma takiego Hadesa, na jakiego sobie zasłużył.
  Dzban...... z uchem.
 • @kula Lis 68 19:16:11
  A kto go wsadzi? Ziobro? To Ty Kula mnie nie rozśmieszaj. Wiesz, jestem z tego powodu mocno załamany, że ten rudy bydlak wróci, ale tak będzie. I wielu na niego odda głos. A GW I TVN zrobią mu kampanie. Tym bardziej że na Judę mało który patriota zagłosuje. Ja na pewno nie oddam głosu na Judę. Za to, jak obciąga z połykiem parchom i Jankesom? Nigdy!!!!
  Na Grzegorza Brauna zagłosuje.
 • @Hades 19:22:53
  Mnie też czasem różne wpisy denerwują, ale staram się panować nad emocjami. Weź strzel zimne piwko, zapał co tam masz pod ręką i wyluzuj.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:57:08
  "To jedna i ta sama banda. Co do tego, to nie ma wątpliwości, z tą różnicą, że PO-PSL kradli w białych rękawiczkach a banda PiS dorwała się jak wygłodniałe stado wieprzowiny do upragnionego koryta. To, to nie ma żadnych skrupulów, 65 tys. dla rusycystki, w zawodzie na swą miesięczną pensję by z 1.5 roku pracowala. A jak złapiesz za rękę to podnosi się kwik, że to oni są szykanowani. Trzeba o tym regularnie przypominać, by szarancza trolli szerząca się po internecie oraz oni sami pod dywan nie zamietli. Bo oni wzorcem swego guru, "alleluja i do przodu", czyli kradniemy dalej.
  Nad drzwiami na Nowogrodzkiej winien wisieć napis "Nie kradnij" bo to przykazanie ze swego dekalogu PiS dawno wykreślił. Szczególnie iż posesje w Warszawie też w dziwnych okolicznościach w ręce ich przeszły, czyli ustawy nomen omen pana Glapińskiego. Afera paliwowa, afera z zakupem gruntów za bezcen.
 • @kula Lis 68 19:16:11
  Jeszcze kilka afer "Przekrętów i Szmalu" a będziesz mógł Go tytułować. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Donald Tusk. A jak widać worek z aferami się rozpruł a z was słabi cerownicy. Husky się stara jak może, ale co nawsadza do worka, to z drugiej strony szydło wyłazi. Trza posiłki wzywać, nowe afery rwącą rzeką płyną, nie nadążycie.
 • @Zawisza Niebieski to wszystko ponoć z pensji urzędnika? Co ty na to?
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180ODkwMi9wLzIwMTkvMDEvMDgvODI1LzU0MC82ZjAzMDdhY2YzY2M0MjEzOGE4NzNiYjY1YjdhY2E1ZS5qcGVn.jpeg

  Luksusowe meble, kolekcja sreber, lustro weneckie. SPRAWDŹ, jakie majątki zgromadzili Trzaskowski i jego zastępcy. Nowi włodarze Warszawy na biedę narzekać nie mogą. Jak wynika z oświadczeń majątkowych, prezydent stolicy i jego zastępcy mają grube portfele.

  Najwięcej zgromadził zastępca prezydenta Robert Soszyński. Swój majątek oszacował na ponad 2,2 mln zł. Jak pisze „Super Express”, Soszyński maj jednak potężny kredyt (1,3 mln zł.),

  Wiceprezydent stolicy Robert Soszyński ma majątek wart ponad 2,2 mln zł. Ale jest zadłużony. Więc to prezydent Rafał Trzaskowski ze stanem posiadania 2,1 mln zł jest najbogatszy czytamy.

  Jak wygląda majątek Trzaskowskiego? Prezydent jest właścicielem dwóch mieszkań, luksusowych mebli i drogiego lustra. To przede wszystkim wartość dwóch mieszkań. W oświadczeniu zadeklarował też posiadanie luksusowych mebli i… lustra weneckiego. Również dwa mieszkania, warte powyżej 2,1 mln zł, ma nowy wiceprezydent Robert Soszyński. Teoretycznie jest więc najbogatszy. Ale ma też prawie 1,3 mln zł kredytów. A Trzaskowski od długów bankowych jest wolny pisze „SE”.

  Poznaliśmy też majątek Pawła Rabieja. Polityk Nowoczesnej, który został zastępcą Trzaskowskiego, ujawnił, że posiada kolekcję drogich sreber stołowych. Paweł Rabiej pochwalił się nietypowymi kosztownościami - kolekcją sreber stołowych o wartości 45 tys. zł.

  Mly/se.pl

  Ps..No to czas zapytać gdzie można zarobić taki majątek? A Czaskowski dalej się bawi z szrekiem w western city w chlewie mafii POKO w Karpaczu, oto jest pytanie.
 • @Husky ale jaja, ale jaja! Po ciocie Biedroniu...
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kY2I4NS9wLzIwMTkvMDEvMDgvODI1LzQ4MC9hN2VhMzg1ODFhZGQ0MWUyYTE3OTAzMzhhZTdlOTc0YS5qcGVn.jpeg

  Grodzka wraca do gry! Będzie patronem lewicowej listy do PE. Zandberg: "Wyciągamy rękę do wszystkich, którzy są na lewo od PO". Będzie lewicowa lista w wyborach do Parlamentu Europejskiego - zapowiedział jeden z liderów Partii Razem Adrian Zandberg na wtorkowej konferencji prasowej środowisk lewicowych. „Wyciągamy rękę do wszystkich, którzy są na lewo od PO” – dodał. I jak napisano na oficjalnym koncie formacji na Facebooku, patronem porozumienia została Anna Grodzka. Na konferencji prasowej w siedzibie Partii Razem, w której wzięli udział m.in. przedstawiciele: Unii Pracy, PPS, OPZZ, Ruchu Sprawiedliwości Społecznej, ruchu Wolność i Równość, a także b. posłanka Anna Grodzka, Zandberg poinformował, że organizacje te deklarują, że „będzie lewicowa lista w wyborach do PE”, a Polacy „nie będą skazani na wybór między prawicą zamordystyczną a prawicą liberalną”. Bardzo się cieszę, że jesteśmy tutaj w tym szerokim gronie wielu organizacji społecznych, politycznych, organizacji zawodowych, pracowniczych; to jest pierwszy krok do zbudowania silnej, niezależnej, lewicowej listy wyborczej, która zawalczy o mandaty w PE, a później zawalczy o to, żeby realnie można było odsunąć obecnie rządzących od władzy podkreślił polityk Razem. Budujemy otwarty, lewicowy blok, wyciągamy rękę do wszystkich, którzy są na lewo od PO, ale też mówimy jasno: już powoli nadchodzi czas decyzji; bo taki jest wybór, przed którym stoimy: można budować albo prospołeczną, propracowniczą lewicę, która stoi po stronie pracowników, która stoi po stronie lokatorów, która walczy o Europę socjalną, albo można zostać wasalem liberałów, wasalem Grzegorza Schetyny mówił. Zandberg ocenił jednocześnie, iż wybór „tylko pomiędzy Grzegorzem Schetyną i b. przewodniczącym Młodzieży Wszechpolskiej Romanem Giertychem u jego boku a Jarosławem Kaczyńskim i b. przewodniczącym Młodzieży Wszechpolskiej panem (Adamem) Andruszkiewiczem u jego boku” jest „obraźliwy dla Polaków”. Miliony Polaków chcą polityki prospołecznej i chcą państwa, które nie decyduje za nich w sprawach obyczajowych, w sprawach światopoglądowych; ich interesy może reprezentować tylko lewica przekonywał polityk Partii Razem. Marcelina Zawisza z zarządu Razem wyraziła oczekiwanie, że stworzenie lewicowej listy wyborczej do PE przełoży się także na wprowadzenie lewicy do parlamentu krajowego.
  Wśród filarów lewicowego programu dla Polski, wymieniła m.in. budowę tanich mieszkań na wynajem i powstrzymanie eksmisji na bruk, walkę o prawa kobiet, o świeckie państwo oraz o prawa pracownicze - „tak, żeby nie tylko Polacy, ale także inni europejczycy, mogli cieszyć się godną pracą, godną płacą, bezpieczeństwem i stabilnością”. O tym, że Polska Partia Socjalistyczna „nigdy nie pójdzie tam, gdzie są liberałowie” zapewnił na wtorkowej konferencji prasowej szef tej partii Bogusław Gorski. Dlatego też uważamy, że trzeba tworzyć lewicowe porozumienie i koalicję, czysto lewicową, jeżeli można tak powiedzieć oświadczył lider PPS. Zadowolenie z procesu jednoczenia lewicy, którego elementem są rozmowy o wspólnych listach wyborczych, wyraził szef mazowieckich struktur OPZZ Piotr Szumlewicz. Lewicowe środowiska powinny startować z lewicowych list (…) Cieszymy się, że lewica się jednoczy; postępowe związki zawodowe są naturalnym sojusznikiem postępowych partii podkreślał Szumlewicz, apelując zarazem do partii uczestniczących w rozmowach koalicyjnych o wspólną aktywność „na ulicach”. Jak zaznaczył, współpraca ta wygląda „coraz lepiej”. Lider RSS Piotr Ikonowicz wskazał z kolei, że z dotychczasowego doświadczenia wynika, że środowiskom lewicowym „nie tak znowu trudno będzie się dogadać co do elementarnego programu”. On będzie atrakcyjny dla większości ludzi pracy, bo ani PiS, ani Platforma, nie są w stanie niczego ludziom pracy zaproponować ocenił. Najważniejszym celem porozumienia - według szefa RSS - powinna być próba stworzenia „trzeciej siły, która by reprezentowała większość polskiego społeczeństwa, która żyje z pracy własnej, a nie cudzej”. Znaczenie stworzenia lewicowej koalicji dla idei świeckości państwa podkreślał z kolei lider ruchu Wolność i Równość Piotr Musiał. Nie wyobrażamy sobie, żeby w przyszłym parlamencie znowu zabrakło lewicy i żeby sprawy świeckości nie były poruszane powiedział. Wiceprzewodniczący UP Marek Poniatowski akcentował z kolei, że Polska powinna „kierować się raczej w kierunku Europy niż w kierunku Ameryki”. Część ugrupowań, które zadeklarowały we wtorek chęć stworzenia lewicowej listy wyborczej do PE - Unia Pracy, PPS oraz Wolność i Równość - należy do grona ugrupowań, które latem ubiegłego roku podpisały deklarację koalicyjną na wybory samorządowe i do Parlamentu Europejskiego z SLD; ich przedstawiciele startowali w październikowych wyborach samorządowych z list komitetu SLD Lewica Razem. Tymczasem ostatecznej decyzji w sprawie formuły startu do europarlamentu nie podjęło dotąd SLD, które równolegle do negocjacji ze środowiskami lewicowymi prowadzi rozmowy m.in. z PO, PSL i Nowoczesną o szerokiej liście „ugrupowań prodemokratycznych”. Odnosząc się do nieobecności Sojuszu na wtorkowej konferencji prasowej, lider PPS poinformował, że szef tej partii Włodzimierz Czarzasty upoważnił go do przekazania, że Sojusz jest jeszcze w trakcie rozmów, ale są „z tą ideą lewicowego porozumienia, które powinno być zawiązane na najbliższe wybory”. Inne stanowisko przedstawił m.in. lider RSS Piotr Ikonowicz, wskazując, że na fali nasilających się - w związku z narastającym rozziewem między wzrostem gospodarczym a stagnacją płac -nastrojów strajkowych „może popłynąć tylko prawdziwa lewica, która przyzwyczajona jest do pływania pod prąd”. Bo tylko zdechłe ryby, jak SLD, płyną z prądem; aktualnie ich tu nie ma, bo są zupełnie gdzie indziej, targują miejsca (na listach wyborczych - PAP) ze Schetyną, i nie oszukujmy się, że oni tu kiedykolwiek przybędą dodał.

  https://www.facebook.com/partiarazem/videos/1220378244781084/
  kpc/PAP/Facebook

  Ps...Żałosne towarzystwo. Od tych lewaków robi mi się niedobrze. Hehe, tęskniłem za esbekiem Krzyśkiem Bęgowskim. Figura ta sama co jego kochasia z lat komuny, czyli pornogrubasa Kalisza. Dwa patologiczne pedały. Na zdjęciu wygląda jakby Grodzki był w ciąży. Coś się szykuje? "Wyciągamy rękę do wszystkich..." Dzisiaj zaszywam wszystkie kieszenie. Komuniści, to najwięksi złodzieje w historii globu. Polecam https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/adrian-zandberg-to-byly-kochanek-nowackiej-aa-nxY3-zzPV-fW18.html dziś lesby.
 • @Zawisza Niebieski 19:58:51
  Hipokryzja platfusianego leminga..... hard level
  Włażenie w dupę i rudemu i PO przy otwartej kurtynie i to.... bez zabezpieczeń
  Nienawidzę PO rano, wieczorem miła i przyjemna chwilą czyli ...... robimy loda
  Tak by się znów lepiej spało i marzyło
  I tylko marzyło.
  Ten wiek 60+ robi swoje spustoszenie
 • @Husky 20:26:44
  To ty piesku jesteś 60+?
  Nie sądziłem...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:32:07
  Ja też nie sądzę
 • @kula Lis 68 20:14:21
  Zanim zaczniesz podniecać się majątkiem zapytałbym w jaki sposób w jego posiadanie weszli. Może odziedziczyli? Może rodzice kupili? Kolekcja sreber stołowych to dość typowy majatek odziedziczony.
  A mieszkanie w Warszawie za ok. 1 mln zł, to nie są aż takie wielkie luksusy. To mieszkanie wielkości 80-100 m w dobrej dzielnicy.
  https://www.gumtree.pl/a-mieszkania-i-domy-sprzedam-i-kupie/wola/mieszkanie-warszawa-wola-77-6m2-nr-149860126/1003943538970911488050009
  Willa Kaczelnika pewnie wart tyle, co te dwa mieszkania.
  https://www.gumtree.pl/a-mieszkania-i-domy-sprzedam-i-kupie/bielany/dom-warszawa-bielany-280m2-nr-19070/1003948147670910471240409

  Typowa UB-ecka nagonka, gonić kułaka, bo coś posiada. A w co się bawi jakiś Pisowski Czaskowski, to mnie zupełnie nie interesuje. Może i w chlewie, wszakże ekspert określił przywództwo PiS określając je nie owijając w bawełnę "szambem nie perfumerią", co właśnie kolejne afery potwierdzają i tego się trzymaj.
 • @kula Lis 68 19:06:44
  Wiesz co, ten tekst wygąda jak z wyprawki "małego trolla PiS", starej, spłowiałej, znaczna część linków nie istnieje. Rozumiem, podrzucili na szkoleniu a ty wklejasz nie sprawdzając co i komu.

  Takich książątek jak Michał Tusk to w Gdańsku na pęczki. 500 tys to mieszkanie 40-80 m2 zależnie od dzielnicy. Rzeczywiście luksusy, koń by się uśmiał.
  https://www.gumtree.pl/a-mieszkania-i-domy-sprzedam-i-kupie/gdansk/mieszkanie-gdansk-srodmiescie-40-81m2-nr-94809-2681-oms/1003948644250911309474209
  Mam dla ciebie poradę zmień dostawców spamu, bo ci których masz ciebie ośmieszają.
 • @Zawisza Niebieski 20:42:02 to jest ta "willa" JK, myśmy mieli większą prawie 300m2
  https://jastrzabpost.pl/wp-content/uploads/2018/08/kacz.jpg
  A to nieroba leworęcznego Owsika na którą dzieciaki mu uzbierały, łącznie z terenem marznąc na mrozie.


  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/bMmktkpTURBXy84MmVhMzllNTQyMWNiZTFiMjZmNTdiNjljNzNlNjM3Zi5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww
 • @kula Lis 68 21:13:07
  Lepianka Schetyny

  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_4ej5e1zSipUoyApcHCO4YzZZl79QNA11,w400.jpg
 • @kula Lis 68 21:13:07
  Apartament Tusków mieści się w tym eleganckim domu w Sopocie

  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/kppktkpTURBXy9hOWM1ZWU2ZDY3ODMxNGNjMzQzM2E2NjE3YjlkZDFmMC5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww
 • @Zawisza Niebieski 19:58:51
  Dla rusycystki 65kafli? A mówią, że PiS taki antyrosyjski.........;)
 • @zbig71 22:05:10
  Tak! Antyrosyjski!
  A jak będzie trzeba to będzie zwalczal Aborygenow albo Papuasow albo Beduinow. A jak będzie trzeba to dorznie resztki czerwonych skór w USA.
  Zalezy co im akurat Pan zleci.
  Takie to mendy sprzedajne są.
 • @Husky 15:55:57
  Hasky, coś za dokladnie wiesz co się dzieje w mieszkaniu Gawłowskiego!!! Ile, za co, kiedy, co robią, itp. Trzeba sprawdzić te tanie loty z Londynu do Szczecina!.
  Dalej by się rozpasał Gawłowski w swojej profesii brania kasy nie swojej, gdyby nie dwaj spece od spinania sie jeden przez drugiego w jelito grube ci od IMiGW, jeden sympatyk lub nawet członek PIS a drugi z PO, do czego to prowadzi ta polityka.
 • @Wrzodak Z. 23:11:10
  Dokladnie?
  To oczywiste
  Uwielbiam takie miejsca
  Zdrowy jeszcze jestem
  Pzdr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:17:19
  Są syjonistycznymi sługusami. A nie żadną prawicą
 • @Husky 23:40:10
  Uważaj, żebyś trypla nie złapał.
 • @zbig71 00:05:55
  Dziś medycyna czyni cuda
  8-))))
 • @Wrzodak Z. 23:11:10
  [Po ujawnieniu tych informacji żona posła Gawłowskiego mówiła w zaprzyjaźnionych mediach, że informacje o prostytutkach są nieprawdziwe. „Mieszkanie wynajmowane agencji towarzyskiej nie należy do nas” mówiła. Po ujawnieniu wyciągu z ksiąg wieczystych przez TVP wyszło na jaw, że właścicielem mieszkania jest… poseł Gawłowski, który wydał oświadczenia, że... o niczym nie wiedział.][Po ujawnieniu sprawy poseł Gawłowski twierdził, że nie wiedział o prostytutkach świadczących przez kilka lat usługi seksualne w jego mieszkaniu. Kategorycznie stwierdzam, że nie miałem żadnej wiedzy, aby w wynajmowanym mieszkaniu świadczone były przez najemcę usługi wątpliwe moralnie powiedział. Jak podkreślił, umowa najmu „została zawarta ponad dwa lata temu z kobietą w średnim wieku, która prowadzi działalność gospodarczą w zakresie usług gastronomicznych”.] Kobieta prowadziła usługi gastronomiczne, jej specjalność to pewnie ciepłelody.
 • @Zawisza Niebieski 15:54:07
  A wiesz ilu komuchów i ludzi z PO jeszcze w NBP pracuje? Nikt ich jeszcze nie wyrzucił. Może pora. Niekompetentni dyrektorzy, kolesie, a Prezes jeszcze się nad nimi lituje. To Belka i Tusk im pensje ustalił. A oni tylko skorzystali. A, że aniołki są tak mądre, że mogą pracować jednocześnie na 4 stanowiskach na pełne etaty to nie ich wina.
 • @kula Lis 68 08:53:21
  Kula, jak PiS robi laske publicznie i na oczach całego świata to nazywa się "patriotyzm i polska racja stanu".
  A jak panienki robią to dyskretnie w cudzym mieszkaniu to zaraz afera?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:54:02
  https://nczas.com/2019/01/09/dobra-zmiana-sie-pograza-kuriozalne-tlumaczenia-nbp-i-przyznanie-w-triumfalnym-tonie-ze-dyrektor-zarabia-wiecej-niz-prezes-nieprawda-ze-dyrektor-zarabia-65-tys-a-tylko-60-tys-zl/

  Zastępca dyrektora Departamentu Kadr Narodowego Banku Polskiego Ewa Raczko

  Dobra zmiana się pogrąża. Kuriozalne tłumaczenia NBP i przyznanie w triumfalnym tonie, że dyrektor zarabia więcej niż prezes. "Nieprawda, że dyrektor zarabia 65 tys. a >tylko< 60 tys. zł". Szefostwo NBP coraz bardziej pogrąża hasła „wystarczy nie kraść” i "dobrej zmiany". Wydano komunikat, w którym ponownie zaprzeczono, by ktoś osiągał zarobki na poziomie 65 tys. zł. Zastępca dyrektora departamentu kadr w NBP Ewa Raczko poinformowała, że najwyższe wynagrodzenie wynosi "zaledwie"… 60 tys. zł. Cóż za kolosalna różnica! Budżet państwa nie jest obciążony kosztami gospodarki własnej Narodowego Banku Polskiego poinformowała w środę Ewa Raczko, zastępca dyrektora departamentu kadr w Narodowym Banku Polskim. Odczytała ona podczas spotkania z dziennikarzami oświadczenie dotyczące polityki płacowej i kadrowej NBP. Zaznaczyła, że związane jest ono z rozpowszechnianymi nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi polityki kadrowej i płacowej w NBP. Wskazała, że zgodnie z ustawą o NBP wielkość środków na wynagrodzenie w banku centralnym ustalana jest corocznie w planie finansowym NBP z uwzględnieniem poziomu płac w sektorze bankowym, co oznacza, że właściwym odniesieniem do wysokości i tempa wzrostu płac w NBP jest sektor bankowy. Wyjaśniła, że środki na wynagrodzenia w NBP stanowią część ogółu środków NBP, które są elementem gospodarki finansowej NBP i nie pochodzą z budżetu państwa. Nie są to środki publiczne w rozumieniu ustawy o finansach publicznych. Oznacza to, że budżet państwa nie jest obciążony kosztami gospodarki własnej NBP podkreśliła. Dodała, że NBP posiada ugruntowaną w orzecznictwie sądowym niezależność instytucjonalną, personalną i finansową. Co z tego, że formalnie nie są to "środki publiczne"? Bank centralny emituje pieniądz, na wartość którego pracują wszyscy Polacy. Pod koniec grudnia "Gazeta Wyborcza" napisała o dwóch współpracowniczkach prezesa Narodowego Banku Polskiego szefowej departamentu komunikacji i promocji Martynie Wojciechowskiej oraz dyrektor gabinetu prezesa NBP Kamili Sukiennik. Ujawniono wówczas, że zarobki Martyny Wojciechowskiej wynoszą ok. 65 tys. zł. Ewa Raczko odniosła się także do tej kwoty przekonując, że "żaden z dyrektorów w NBP nie otrzymuje powszechnie i nieprawdziwie rozpowszechnianego w mediach miesięcznego wynagrodzenia w wys. ok. 65 tys. zł bądź wyższej".. Miesięczne wynagrodzenie całkowite w kwocie 60 tys. zł zdarzyło się w poprzedniej kadencji u jednego z dyrektorów, i tyle powiedziała Raczko przyznając, że "jeden z dyrektorów" otrzymał gigantyczne wynagrodzenie w kwocie większej, niż prezes NBP. Jak mówiła, wynagrodzenie kadry kierowniczej NBP (dyrektorzy i zastępcy dyrektora) w latach 2015-18 kształtowało się na porównywalnym poziomie zarówno za kadencji prezesa Marka Belki, jak i kadencji prezesa Adama Glapińskiego. Podała, że przeciętne wynagrodzenie brutto na stanowisku dyrektora w NBP ustalone w oparciu o PIT wyniosło w 2014 r. 38 098 zł, w 2015 r. 37 110 zł, w 2016 r. 37 381 zł, w 2017 r. 37 069 zł, w 2018 r. 36 308 zł. Rozpiętość lat wskazuje, że to są kadencje prezesa Belki i prezesa Adama Glapińskiego podkreśliła.

  Ps...Szok! Niejaka Ewa Raczko, dyrektorka w NBP twierdzi, że "nie żyje z pieniędzy podatnika" tylko "z różnic kursowych". Czy obok "dziuń" za nie wiadomo ile w NBP zatrudniają ekonomicznych analfabetów? Zero konkretów na konferencji NBP. Nie udzielono odpowiedzi na żadne ze stawianych w ostatnich tygodniach pytań. Próby uniknięcia odpowiedzi żenujące. Po dzisiejszym spektaklu dowiedzieliśmy się jednej rzeczy, że zarząd NBP nie traktuje poważnie społecznego oburzenia. A ta pani Martyna to "szefowa departamentu komunikacji i promocji", to nawet komunikacyjny debil wie, że obecna strategia PiSu wobec kryzysu wizerunkowego NBP jest samobójcza. Oto czego się dowiedzieliśmy od wtórnego analfabety pani zastępcy dyrektora departamentu kadr: (deklinacja oryginalna)


  https://pbs.twimg.com/media/Dwde-plWwAEd3xH.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:54:02
  Podała, że przeciętne wynagrodzenie brutto na stanowisku dyrektora w NBP ustalone w oparciu o PIT wyniosło w 2014 r. 38 098 zł, w 2015 r. 37 110 zł, w 2016 r. 37 381 zł, w 2017 r. 37 069 zł, w 2018 r. 36 308 zł. Rozpiętość lat wskazuje, że to są kadencje prezesa Belki i prezesa Adama Glapińskiego podkreśliła. W sprawie wynagrodzeń dyrektorów NBP opublikował dziś specjalne oświadczenie, a którym wskazano, że są one regulowane ustawą o NBP (art. 66 ust. 1). "Miesięczne przychody prezesów NBP ustalone na podstawie PIT (według ostatniego pełnego roku urzędowania) kształtowały się następująco, na przykład: Hanna Gronkiewicz-Waltz w roku 1999 – 45 073 zł, Marek Belka w 2015 r. – 74 136 zł, Adam Glapiński w 2018 r. – 63 531 zł." - czytamy w oświadczeniu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej