Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
955 postów 30070 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Szczepić, nie szczepić...dyskutować warto

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kwestia szczepień pozostaje od kilku lat jednym z najgorętszych tematów. W sejmie znów wrzało, uczestniczyło w niej kilkadziesiąt osób - posłów, lekarzy, specjalistów oraz budzący kontrowersje na świecie brytyjski profesor.

Co do szkodliwości pierwiastka aluminium w organizmie człowieka nie powinno być dyskusji.Pomimo że występuje choćby w wodzie pitnej.
Nie ma możliwosci całkowitego wyeliminowanie aluminium z naszego życia. Wiele lat temu naukowcy przeprowadzali badania nad związkiem choroby Alzheimera z aluminium, w wyniku których u osób z tą chorobą stwierdzono wysoki poziom tego szkodliwego  pierwiastka.
Czy aluminium w szczepionkach ma wpływ na autyzm.Tego ja nie wiem. Są od tego specjaliści i to do nich należy by to jednoznacznie potwierdzić lub zaprzeczyć.      

 

 

 

              

 

Na zaproszenie parlamentarnego zespołu do sejmu przybył prof. Christopher Exley. W swoim artykule naukowym łączył występowanie zaburzeń ze spektrum autyzmu z występowaniem aluminium w mózgu. Lekarze są jednak sceptyczni co do tych rewelacji

 

              

 A wnioski? Każdy ma własne.

O tej ciekawej dyskusji piszę red.Grzegorz Burtan na portalu Wp.pl

Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych zaprosił do sejmu Christophera Exleya - międzynarodowego celebrytę antyszczepionkowego światka. Już sama jego osoba zwiastowała, że nie obejdzie się bez kontrowersji. Tematem przewodnim było aluminium i jego potencjalna szkodliwość na ludzki mózg.

"Anty" zespół
Przewodniczącym jest Piotr Liroy-Marzec, wiceprzewodniczącym - Paweł Skutecki. Pierwszy to były poseł Kukiz'15, drugi cały czas działa w klubie poselskim. Pozostali członkowie to Jarosław Porwich z Koła Poselskiego Wolni i Solidarni oraz Robert Winnicki, niezrzeszony obecnie narodowiec. Żaden z nich nie posiada wykształcenia medycznego.

Można jednak powiedzieć, że cały zespół ma dość jednolitą wizję szczepionek - a jest to wizja pełna głębokiej nieufności. Prym w ekspansywnym prezentowaniu swoich poglądów wiedzie Skutecki, który jest postrzegany jako główny sojusznik i reprezentant antyszczepionkowców w Sejmie. Winnicki i Porwich w listopadzie 2018 głosowali za projektem znoszącym obowiązkowe szczepienia, co również naświetla ich poglądy na temat szczepień. Liroy-Marzec jest nieco bardziej umiarkowany. Zespół jako całość jest wyraźnie "anty", nie ma tu nikogo, kto prezentowałby inny pogląd na sprawę.

Dlatego nie dziwi wybór specjalnego gościa na dzisiejszą debatę. Profesor Christopher Exley z Keele University swoją karierę naukową poświęcił aluminium. Od 1984 roku bada, jak ten pierwiastek wpływa na ludzi. Szczególnie pod kątem przyjmowanych szczepionek, w którym aluminium ma się właśnie znajdować. Na szczęście na debatę przyszło znacznie więcej osób i daleko jej było od jednostronności.

Niepewne fundamenty
W ciągu kilku godzin poruszono tyle wątków, że czułem się, jakbym czytał płomienną dyskusję na Facebooku. Mnóstwo pobocznych kwestii, didaskaliów, gorąca atmosfera - choć do rzucania krzesłami było daleko. Ale najbardziej zaskoczyła mnie frekwencja. Nie spodziewałem się, że na posiedzeniu zbierze się tyle osób z obu stron barykady. Paweł Skutecki, stojący za organizacją wydarzenia i uważany za cichego sojusznika przeciwników obowiązku szczepień, zaprosił osoby z Centrum Zdrowia Dziecka, wirusologów, neurologów, przedstawicieli rządowych instytucji, pediatrów i wakcynologów.

Zdecydowanie najciekawsza była konfrontacja profesora Exleya ze specjalistami, którzy pytali go o kwestie budzące najwięcej wątpliwości - o metodologię jego pracy oraz sam artykuł jego autorstwa. "Pana badanie nie ma grupy kontrolnej, a w jednym mózgu nie było śladu aluminium. Nie wiadomo też, kim byli dawcy. Czy może to pan skomentować?", pytała Olga Rostkowska, Członkini Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie.

Brytyjski profesor oponował, broniąc się tym, jak trudną i specyficzną wybrał specjalizację. "Muszę składać 10 razy więcej podań grantowych". Skarżył się, że jeden z prestiżowych magazynów nie ocenił jego pracy, bo to zbyt wąska specjalizacja. "Nie mogę czekać na to, aż ktoś zdecyduje się, czy oceniać czy nie".

Wątpliwości budziła nie tylko jakość jego badań, ale i zaplecze. Badania Exleya sponsorowała placówka CMSRI w ramach Dwoskin Family Foundation - naukowiec je członkiem zarządu. W teorii instytucja ma wypełniać białe dziury w temacie wiedzy o szczepień. Eksperci punktują jednak, że ich niektóre artykuły naukowe, sponsorowane przez instytut, zostały wycofane po publikacji - to w świecie naukowym ogromny blamaż. CMSRI ma na koncie także współprace z Andrew Wakefieldem - byłym lekarzem, autorem głośnego artykułu na temat szczepień i autyzmu, jak się później okazało, opartym na sfałszowanych badaniach.

Dwie strony
Posiedzenie zaczęło się od godzinnej prelekcji Exleya i pytań do niego. Emocje urosły czasie dwugodzinnej debaty, która nastąpiła później. - Metaanaliza potwierdziła, że nie ma powiązań autyzmu i szczepionek. Proszę pamiętać, że szczepionki też są selekcjonowane - broniła słuszności szczepień prof. Bernatowska, alergolog i pediatra.

- Większość z tego, co pani powiedziała, nie ma podstawy w literaturze specjalistycznej - oponował Exley. Nazwał "wstydem" to, że testy bezpieczeństwa są przeprowadzane przez firmy, które je produkują. - Potrzebujemy oddzielnych organów, które będą je sprawdzać. Celem firm farmaceutycznych jest zarobek, pamiętajmy o tym.

Czułam się wywoływana do wstania i przerwania tych prezentacji. Trudno mi skomentować poziom tych wyników - grzmiała dr Ewa Augustynowicz z Zakładu Epidemiologii. Wypomniała to, co wielu naukowców zarzuca Exleyowi - oparcia jego kluczowych artykułów na próbie pięciu pacjentów. - Nie wiem, jacy recenzenci oceniali tę publikację, ale to niedopuszczalne.

Nie oznacza to, że cała sala zwróciła się przeciwko Exleyowi. Inni specjaliści zabierali głos, by wyrazić poparcie.

- Widzę, że badania profesora są przeprowadzone sumiennie. Publikacja jest sygnałem, że trzeba się czymś zająć - zabrała głos profesor Danuta Maślińska, emerytowana neurolożka, dawniej kierowniczka Zakładu Neuropatologii Doświadczalnej i Klinicznej PAN. Podkreśliła, że hipoteza o szkodliwości aluminium jest znana a "aluminium to trzeci pierwiastek pod kątem częstotliwości występowania i mamy z nim do czynienia wszędzie".

Sam Exley argumentował, że nie upiera się przy popularnej wśród środowisk antyszczepionkowych tezie, wiążącej podawanie szczepionek z autyzmem. - Zaprezentowałem dane, które mogą być przyczynkiem do dalszych badań, dlaczego aluminium znajduje się w mózgu osób z autyzmem - powiedział.

Przypadek jednostki
Jednak największe emocje zawsze budzą przykłady z życia. I to ten punkt programu sprowadza zawsze dyskusję do poziomu szachowego mata.

- W szczepionkach nie jest to, co jest napisane. Spójrzmy na wzrost zachorowań na autyzm. Kilkaset procent w ostatnich latach - wypominał dr Jerzy Sienkiewicz. Pada głos z sali: "Czemu w szczepionkach jest tyle niepożądanych składników?".

- Jedna z mam na własną rękę przebadała szczepionkę. Zawierała dwa razy więcej aluminium, niż napisał producent - opisywał prawnik, reprezentant osób dotkniętych NOP. Skarżył się, że badanie została powtórzone na szczepionce z tej samej serii i wynik był ten sam. - Złożono zawiadomienie do administracji, a ten odmawia wszczęcia postępowania! - dodał.

Pojawiły się również głos, że dyskusja jest wywołana po to, aby przywrócić na wokandę słynny projekt obywatelski o możliwości wyboru, którego twarzą stała się Justyna Socha ze "STOP NOP". Socha była zresztą obecna na sali, gdzie nie tylko zabrała głos, ale ogłosiła prace nad kolejną - inicjatywą ustawodawczą "Bezpieczne szczepienia".

- Pytacie się komu służymy. Komu wy służycie? Państwo ciągle powołujecie się na jednostkowe przykłady. Państwo rzucają słowem aluminium, aż garnki latają - kontrował zarzuty antyszczepionkowców prof. Włodzimierz Gut, wirusolog.

Znów bez konsensusu
- Jest mi strasznie przykro, bo mam wrażenie, że obie strony chcą wyjaśnić ten konflikt - puentowała debatę Krystyna Szymańska z PAN. Jak tłumaczyła: "jesteśmy na początku drogi, jeśli chodzi o rozpoznawanie przyczyn autyzmu. Oczywiście, że musimy dbać o bezpieczeństwo szczepień. Ale nie wylewajmy dziecka z kąpielą. Spójrzmy na ryzyko nieszczepienia".

To tylko fragmenty z długiej i zażartej dyskusji. Każda strona przedstawiła inny arsenał argumentów, odwołujący się do różnych aspektów szczepień. Trudno jednak powiedzieć, żeby ktoś wyszedł z tej batalii zwycięsko. Skala i zainteresowanie tematem powinno skłonić Sejm, aby nie poprzestawać na doraźnych spotkaniach jednego zespołu parlamentarnego.

 

https://tech.wp.pl/dyskusja-w-sejmie-o-aluminium-i-szczepionkach-awantura-jak-na-facebooku-6336321377363585a

 

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19hNTY3YS9wLzIwMTkvMDEvMDkvODI1LzQ2MC9hYjI5YmI5YTIzYzA0ODQxYmM0YjQzODUxMDcyYWI1Ni5qcGVn.jpeg

  Mosbacher wstrzymała ustawę? Doniesienia medialne o kolejnej interwencji: "Ostry list" do ministra Adamczyka w obronie Ubera. Czy to kolejna interwencja ambasador USA? Jak twierdzi „Fakt”, Georgette Mosbacher słała listy do członków rządu nie tylko w obronie TVN, czy amerykańskiej firmy farmaceutycznej, ale również Ubera. Tabloid opisuje, że dotarł do listu, w którym ambasador USA domaga się od ministra infrastruktury odstąpienia od przepisów, które miały zamknąć polski rynek dla firmy Uber. W resorcie przygotowywano bowiem projekt ustawy o transporcie drogowym, który wprowadzał m.in. konieczność posiadania przez pośrednika wpisu do ewidencji działalności gospodarczej lub posiadania numeru w KRS, co praktycznie blokowało możliwość działalności Ubera w Polsce. Gdy w październiku ustawa została wysłana do komisji prawnej Rady Ministrów, kilka dni później Mosbacher miała napisać do ministra Andrzeja Adamczyka „ostry list”. Zażądała odstąpienia od projektu i zagroziła zamrożeniem planowanych inwestycji amerykańskich w Polsce. Potraktowała nas jak republikę bananową. Choć minister tłumaczył jej, że Uber działa bezprawnie w Polsce, była głucha na argumenty cytuje „Fakt” anonimowego rozmówcę z Kancelarii Premiera, które miało otrzymać kopię listu.

  Ps..Ale cyborg. Podstarzała gwiazda filmów dla dorosłych coś za bardzo gwiazdorzy. Mosbacher jest bardzo podobna do babci Staniszkis. Obie mają jakąś fobię z pretensją do PiSu. W takim razie może zrobić z niej premiera. Po co ma pisać ciągle jakieś listy i ustawiać wszystkich. Był premier z Bydgoszczu, może być z Ameryki. Można było temu zapobiec jak głosiła antypolskie wypowiedzi już w USA i nie przyjmować jej na ambasadora, ale cóż. PiS nie miał odwagi. Mimo, że jej nie cierpię, to bardzo dobrze się dzieje. Może wreszcie pis nauczy się od niej jak dbać o interesy swojego kraju. Przykład Erdogana to dla nich zdecydowanie za mało.
 • Brawo za art.
  A teraz ad rem. Czy szczepionki powodują autyzm? Szczerze mówiąc nic mnie to nie obchodzi. To bicie piany i robienie cyrku. To powinien być (jak słusznie piszesz) problem badawczy, a nie argument w dyskusji o szczepionkach. Jako osoba żyjąca zwykłym przyziemnym życiem, latam z brzytwą tego Okchama w torebce, więc wiem jedno – szczepionka jak każdy lek może powodować skutki uboczne. I z tego powodu jej podanie powinno być poprzedzone namysłem. Tak jednostkowo (w każdym jednym przypadku), jak i w wymiarze społecznym. No i tu mamy pierwszy zgrzyt z „powszechnym obowiązkiem szczepień”. A drugi zgrzyt mamy też przyziemny. Wiek pierwszego szczepienia. Pierwsza doba życia. Rozumiem, że to mogło statystycznie ratować życia w warunkach jakie mieliśmy tuż po wojnie (głód, zimno, bieda, brud, niedożywienie i trzej jeźdźcy Apokalipsy). Ale teraz? Teraz, gdy w przeciętnym domu jest centralne, wod-kan itd. a za to nie ma w nim chorych na gruźlicę krów i kur z bakteriami „chorób brudnych rąk”? Serio? Jeśli warunki życia mamy mniej więcej (statystycznie) takie jak pierwszy świat, to i czas szczepień powinniśmy mieć też taki jak pierwszy świat. Tj. nie pierwsza doba, a trzeci miesiąc, jak to jest w Norwegii. Dzięki temu zyskujemy pewną niewielką ochronę – większą masę ciała, do której podaje się lek. A zatem mniejsze ryzyku zatrucia (brutalizując temat). Takie działanie byłoby w duchu rimum non nocere (a zatem słuszne). Ale nie. Obie strony okładają się po głowach i tylko o dzieciach nikt nie myśli. Ani o dorosłych. Otóż niedługo wejdą w dorosłe życie pokolenia osobników, które nie przechodziły „chorób wieku dziecięcego”, bo były na nie szczepione. A szczepionka chroni tylko na kilkanaście lat, podczas gdy przechorowanie – w zasadzie na całe życie. Tak, że ten. Że czeka nas teraz fala zachorowań dorosłych na ospę, odrę, różyczkę. A dla dorosłych to są bardzo poważne choroby, o wiele groźniejsze niż dla dzieci. No i tylko patrzeć, aż jakiś „zatroskany” wyjdzie z postulatem obowiązkowego szczepienia np. kobiet na różyczkę. Bo różyczka w ciąży = potworek. Więc jacyś dobrzy ludzie na pewno wyjdą z tą właśnie propozycją. Itd. I tak po kolei by się można rozprawić z obecnym „kalendarzem szczepień” oraz innymi zabobonami.
  Pisałam o tym u siebie na blogu, dyskutowaliśmy o tym na jajach bzdyklaczy.
 • @bez kropki 11:06:15
  W członkach ruchu anty szczepionkowego zastanawia mnie, co Ci ludzie jedzą i gdzie żyją. Tak się obawiają chemii w szczepionkach, a ile jest jej w jedzeniu, które jemy codziennie? Ile zanieczyszczeń w powietrzu, którym oddychamy?
  Podstawowym twierdzeniem, od którego chyba zaczął się ruch osób nie szczepiących dzieci, jest to, że szczepionki wywołują autyzm.
  Ale przecież są dzieci z autyzmem, które nie są szczepione. Czyli co, to jedna wielka ruletka?
  Zaszczepię dziecko - autyzm, nie zaszczepię - autyzm. Więc jaka w tym logika?
 • @Husky 11:51:58
  No to Ci właśnie mówię, że ten cały autyzm poszczepienny to wg mnie rodzaj humbuga. Może ma zasłonić prawdziwe NOP-y? A głównie wg mnie ma służyć dyskredytowaniu i eliminowaniu z obiegu (chwałą Bogu, że tylko medialnego, nie fizycznego) ludzi będących szczepienio-sceptykami. Czyli ludzi stawiających pytania o sens szczepień w ich obecnym kształcie (przymus, „kalendarz”, zakres, czas, wytwórcy szczepionek, metodyki wyrobu szczepionek, inne). Rozumiesz – podsuwa się nam temat zastępczy zamiast usiąść i po prostu zweryfikować obecny system szczepień. A ludzi zadających pytania oparte o jakieś tam fakty, zgarnia się do jednego wora z oszołomami. - Dziękuję, postoję. (Tak, jestem za szczepieniami. Niektórymi. Niekiedy. Nie, nie podoba mi się obecny ich system.)
  Natomiast antyszczepy zrobili jedną dobrą robotę – od dawna nie widziałam już związków rtęci w zawartości szczepionek. I BARDZO DOBRZE, bo to był SKANDAL. Czyli są potrzebni. Byle nie dawali się wpuszczać w maliny. Ockhamem równo po wszystkich!;)
 • @Husky 11:51:58
  "W członkach ruchu anty szczepionkowego zastanawia mnie, co Ci ludzie jedzą i gdzie żyją. Tak się obawiają chemii w szczepionkach, a ile jest jej w jedzeniu, które jemy codziennie?"

  To wszystko jedno, czy jabłko zjemy, wsadzimy w dupę, czy do krwioobiegu? Niema różnicy? Tam jakaś uczona „Un sot savant est plus sot qu’un sot ignorant” – „Głupiec uczony jest większym głupcem niż głupiec nieuk” (Molière, Uczone białogłowy) nawija coś o powszechnym występowaniu glinu w naturze, czy ta "uczona" wie, że krzemu jest jeszcze więcej, a w organizmach mamy niedobory? Wystarczy zjeść garść piasku, żeby uzupełnić? Oni są uczeni, czy programowani?
  ALUMINIUM TEGO NIE POLUBISZ - CAŁOŚĆ: https://www.youtube.com/watch?v=CL4bAtRuwhI
 • @Husky 11:51:58 Grudziądzcy doktorzy Mengele.
  Barbarzyństwo w Grudziądzu! Lekarze testowali szczepionkę na bezdomnych i kobietach w ciąży, nie informując ich o tym. Szacuje się, że nawet 196 osób mogło zostać poszkodowanych w wyniku działań jednej z przychodni w Grudziądzu. Placówka testowała bowiem szczepionkę na bezdomnych i kobietach w ciąży bez ich wiedzy. Sprawę bada Prokuratura Okręgowa w Toruniu.

  Grudziądzka przychodnia testowała szczepionki przeciwko ptasiej grypie sprzecznie z zasadami określonymi w umowie z firmą farmaceutyczną.

  Pacjenci poddani testom nie wiedzieli o prowadzonych badaniach klinicznych. Wśród nich znaleźli się bezdomni, m.in. mieszkańcy schroniska im. Św. Brata Alberta oraz kobiety spodziewające się dziecka. Śledczy z toruńskiej prokuratury walczą o zadośćuczynienie dla poszkodowanych.

  W 2007 roku przychodnia zawarła umowę z koncernem farmaceutycznym. Zgodnie z jej zapisami, szczepionki miały trafiać do osób zdrowych i pełnoletnich, które wyraziły na to świadomą zgodę. Każdy z kandydatów miał być przebadany przez lekarza, który miał także poinformować pacjentów o możliwych skutkach.

  Poszkodowani to w przeważającej większości mieszkańcy okolic Grudziądza. Otrzymywali oni pieniądze za udział w badaniu, jednak personel nie poinformował ich, że uczestniczą w teście szczepionki przeciwko ptasiej grypie (H5N1). Byli przekonani, że testy dotyczą „zwykłej” grypy.

  W sprawie za winnych uznano 9 osób. Śledztwo wykazało, że lekarze nie poinformowali pacjentów o badaniu. Nie udostępnili im także dokumentacji dotyczącej szczepionki.

  Bulwersujący jest też fakt, że w większości przypadków dokumenty świadomej zgody pielęgniarki dawały uczestnikom badania do podpisania w taki sposób, by ci nie mogli się zorientować w jego treści – podsuwane były jako lista obecności. W niektórych przypadkach zmieniano również datę urodzenia, aby szczepieni spełniali wymogi.

  Lekarzom postawiono zarzuty doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem polskiej i niemieckiej firmy w kwocie 270 tys. zł oraz poświadczenia nieprawdy w dokumentacji medycznej. Dwóch z nich oskarżono również o podżeganie do składania fałszywych zeznań. Dwie pielęgniarki natomiast usłyszały zarzut oszustwa.

  Prokuratura Okręgowa w Toruniu podjęła działania zmierzające do uzyskania odszkodowania od koncernu za bezprawne badania kliniczne. Na polecenie Roberta Hernanda, zastępcy prokuratora generalnego, skierowano 45 pozwów o zadośćuczynienie dla pacjentów.

  26 listopada Sąd Rejonowy w Grudziądzu przyznał jednemu z poszkodowanych 5 tys. zł zadośćuczynienia. W innym przypadku kwota wyniosła 8 tys. zł.

  Źródło: PCh24.pl

  Ps..Nie wiadomo czy innych szczepionek nie testują? nie wiadomo bo lobby producenckie jest silne! A tych lekarzy i pielęgniarki biorące w tym udział z Grudziądza osądzić i kurwa kula w łeb lub powiesić inaczej nie można!
 • @Husky 11:51:58 ad "https://wolnemedia.net/45-postulatow-zoltych-kamizelek/ 45. Likwidacja obowiązkowych szczepień dla dzieci.
  Oto jeden z ponad SETKI postulatów "samochodowych żółtych kamizelek" we Francji:

  45. Likwidacja obowiązkowych szczepień dla dzieci. Przymus administracyjno-prawny szczepień występuje w Europie Środkowej i jest specyfiką krajów postkomunistycznych.

  Przeglądnąłem całość tych „żądań” Ludu Usamochodowionego (bo tylko on posiada obowiązkowo, we Francji, żółte kamizelki) i pomyślałem, że to jest istocie powtórka z paryskiego marca 68, z tym że O OBALENIU B.WYGODNEGO, DLA KAPITALISTÓW ORAZ MAS, rządów KAPITAŁU nie ma tym razem mowy: realizacja żądań wyższych płac oraz mniejszych podatków to przecież AUTOMAT rozwoju Cywilizacji TPD (Technika-Pieniądz i Dupa komfortu się domagająca) – chociażby odejście od najrozmaitszych USŁUG SPOŁECZNYCH automatycznie wymusza wzrost indywidualnych koszt tych usług (zwiększając w ten sposób zapotrzebowanie ludności na pieniądz).

  I tak widzę ten postulat likwidacji USŁUGI SPOŁECZNEJ w formie zniesienia (ponoć nie wprowadzonego jak dotąd we Francji?) obowiązku szczepień: nie będzie szczepień, będzie więcej chorób zakaźnych (oraz innych, jak np. autoimmunologicznych, typu astmy), które będą napędzać i biznes wytwarzających leki przeciw tym chorobom firm farmaceutycznym i gigantyczne, już teraz, zarobki lekarzy, którzy w zwalczaniu tych, niepotrzebnie się mnożących chorób, się wyspecjalizowali.

  Jeśli chodzi o Polskę, to ruch antyszczepieniowy jest b. wyraźnie ROZDMUCHIWANY przez „przeszkoloną” za Oceanem „czwórcę”: Jerzy Zięba, Jerzy Jaśkowski, Maria Majewska. Piotr Bein (tego ostatniego poznałem osobiście przy okazji konferencji w Pradze (Cz) 18 lat temu na temat "Ludobobójczego promieniowania ZU - Zubożonego Uranu" - który, nb. praktycznie W OGÓLE nie promienuje).


  Jak zatem wygląda stan zdrowotny, wysyłającego antyszczepionkowców na świat cały, IMPERIUM (ANGLO)AMERICANUM, którego program dominacji świata polega na ZGNOJENIU, UPODLENIU podbitej ludności nie tylko finansowym ale i przewlekłymi chorobami, odbierającymi wszelką chęć do WYRWANIA SIĘ Z MACEK CYWILIZACJI TPD?

  Poniżej dwa grafiki gigantycznego rozprzestrzenienia się CHORÓB CYWILIZACYJNYCH w (k)RAJU, w którym ewidentnie „wyszkolona” została powyższa CZWÓRCA przeciwszeczepiennego „apostolatu".

  Okazuje się, że na przykład gwałtownie narastająca EPIDEMIA AUTYZMU, jest WYRAŹNIE ZWIĄZANA – przy mniej więcej takim samym nasyceniu wszystkich wskazanych poniżej krajów, zalecanymi przez OMS/WHO szczepieniami - z AGRESYWNĄ TECHNIZACJĄ I CYFRYZACJA społeczeństwa. (Najlepiej to widać na przykładzie przed 120 laty prawie identycznej pod względem rasowym, populacji Hong Kongu, CHRL i TAIWANU:

  https://i1.wp.com/markglogg.eu/wp-content/uploads/2018/12/Autyzm-na-swiecie.jpg

  A poiżej przykład, jak ta sama, przed ok. 150 laty, mieszanka BIAŁEJ ludności USA, z czasem stała się prawie DWUKROTNIE PODATNIEJSZA, na śmierć z powodu raka żołądka, w INDUSTRIALNYCH stanach „Unii” z czasów Wony secesyjnej w porównaniu z AGRARNYMI stanami „Konfederatów”.

  No i ci „superdemokratyczni’ Unici USA przodują obecnie na świecie w zakresie WSZYSTKICH CHORÓB CYWILIZACYJNYCH, RUCH ANTYSZCZEPIENNY DO NICH WŁĄCZAJĄC:

  https://i1.wp.com/markglogg.eu/wp-content/uploads/2018/09/Cancer-in-USA-depends-of-way-of-life.jpg

  A jeśli chodzi o Francuzów, to jak ich znam (a znam b. dobrze), PO PROSTU SIĘ NUDZĄ i próbują wywołać coś w rodzaju Rewolucji Maoistowsko-Trockistowskiej, przeciw obezwładniającej świat biurokracji TPD.

  Po cichu im oczywiście sprzyjam, ale wiem b. dobrze (to od głównego radiologa PRL a następnie i III RP Zbigniewa Jaworowskiego), że szkodliwość zarówno aluminium, jak i rtęci zależy od ich DOZY - przecież 500 lat temu, za czasów Paracelsusa - Który wymyślił takie PRAWO FARMACJI - ludzi leczono z najszkaradniejszych chorób (m.in. syfilisu) poprzez ich nacieranie, wywołującą reakcję HORMEZY (skokowego rozbudzenia układu odpornościowego) RTĘCIĄ!

  Czytaj więcej np. http://zakop.neon24.pl/post/147085,judaistyczne-uwarunkowanie-nauki-w-cywilizacji-t-p-d
 • @kula Lis 68 09:31:06
  Przykład Erdogana to coś nieosiągalnego dla szabesgoi z PiS. Nie nauczą się dbać o interes kraju, bo ich właściciele mają na nich haki , a na Kaczelnika to z pewnością. Muszą się słuchać, bo jak nie, to towarzysze zza wielkiej wody znajdą sobie lepszych ,, przyjaciół,, w Polin.
 • @Husky 11:51:58
  ,,Ale przecież są dzieci z autyzmem, które nie są szczepione. Czyli co, to jedna wielka ruletka? ,,

  temat odgrzewany ... jednak 5* za rozsądne podejście się należy .
  swego czasu za takie podejście,sfora anty o mało nie spaliła mnie na stosie .
  Każdy z nas jest inny i inaczej reaguje na leki . Wystarczy przeczytać ulotkę jakiegokolwiek leku i skutkach ubocznych . Jeden ma inny nie .
 • Jak
  Zaszczepić psa, aby chciał szczekać i gryźć wszystko, co związane z PiS?
 • @Husky 11:51:58
  STOP PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ !

  SĄ KONTROWERSJE?
  MUSI BYĆ WYBÓR!

  PYTANIE DO AUTORA:

  JESTEŚ ZA PRZYMUSEM CZY DOBROWOLNOŚCIĄ SZCZEPIEŃ ?
 • @Paulus Aquarius 21:47:03
  Nie mam zdania na ten temat
  Slucham argumentow za i przeciw
  Nie znam sie
 • @Paulus Aquarius 21:56:22
  Ja adminów nie uważam za PRODEBILI
 • @Husky 21:53:17
  Jak można w czyjś organizm wstrzykiwać cokolwiek pod przymusem? To 2Wś się nie skończyła?
  Tylko u nas! Konferencja w Sejmie nt. aluminium w szczepionkach! Czym trują polskie dzieci? #1
  https://www.youtube.com/watch?v=c5cnkSk_6-s
  Tylko u nas! Konferencja w Sejmie nt. aluminium w szczepionkach! Czym trują polskie dzieci? LIVE! #2
  Najciekawsze są argumenty "Fachowców" od trucia szczepionkami.
  Do tego odnosił się mój poprzedni wpis, ale linki się nie wkleiły.
 • tak to widzę
  Uważam że szczepionki powinny być dobrowolne. Jest to prawo wyboru człowieka wolnego. Co innego gdy w grę wchodzi epidemia. Tylko wtedy i po uregulowaniu oraz wyprostowaniu wszelkich przepisów aby były klarowne i uzgodnione ze społeczeństwem można by było wprowadzać przymus szczepień na specyficzną chorobę.
  Z drugiej strony patrząc nie ma to jak kochana "delbeta". Dupa po niej boli ale człowiek zdrowiuśki i silny jak byk.
 • @Stara Baba 00:02:05
  No właśnie. Przykład "delbety" pokazuje, że nasz "kalędarz" szczepień TRZEBA poddać weryfikacji. Żeby zamiast wielokrotnych szczepionek "na katar", który n.b. u nas nie występuje od lat, dawać to, co rzeczywiście wzmacnia odporność. Albo co jest nam potrzebne ze względu na pojawiające się przypadki zachorowań. I dawać to jednorazowo (bo wtedy organizm dostaje mniej konserwantów i in. uszczęśliwiaczy). - To tylko jeden przykład. A cywilibandzie (mającej znajomości) też czasem ratowała d* owa bolesna "delbeta"...
  Czy nasz "kalędarz" szczepień jest w zgodzie z sytuacją epidemiolo w kraju i bliskiej zagranicy? Tak/Nie/Nie wiem? Jak dotąd nie słyszałam odpowiedzi na to pytanie ze strony osób odpowiedzialnych za szczepienia. No to jak nie mam mieć wątów.
 • @bez kropki 07:28:49
  "Czy nasz "kalędarz" szczepień jest w zgodzie z sytuacją epidemiolo w kraju i bliskiej zagranicy?"
  Nasz "kalędarz" jest zgodny z potrzebami koncernów farmaceutycznych.
  Ekspert ds. szczepień zeznaje w sądzie jako biegła:
  Adwokat matki: Szczepionka przeciwko tężcowi została wprowadzona do kalendarza szczepień w późnych latach 40. Zgadza się?

  Dr Teresa Holtrop: Zgadza się.

  Adwokat matki: Zgodnie z informacjami podawanymi przez CDC, przed wprowadzeniem tej szczepionki do kalendarza szczepień odnotowywano zaledwie 500 – 600 przypadków zachorowań na tężec, zaznaczam zachorowań, nie przypadków śmiertelnych. Zgadza się?

  Dr Teresa Holtrop: Nie posiadam takiej wiedzy.

  Adwokat matki: Czy prawdą jest, że w ostatnich 10 latach w ramach systemu VAERS zarejestrowano 1.060 przypadków śmiertelnych, 1.341 trwałych uszkodzeń ciała skutkujących kalectwem, oraz 10.974 hospitalizacji po zastosowaniu szczepionki zawierającej komponent tężcowy?

  Dr T. H.: Ponownie powiem, to nie jest moja specjalizacja. Chciałabym również przypomnieć, że składając zgłoszenie do bazy VAERS należy mieć na uwadze, że korelacja [zbieg okoliczności] nie jest równoznaczna z przyczynowością.

  Adwokat matki: Czy jakiekolwiek szczepionki przeciwko tężcowi zawierają komórki pobrane z nerek małp?

  Dr T. H.: Nie mam pojęcia.

  Adwokat matki: Surowice krwi pochodzącą od krów?

  Dr T. H.: Nie mam takiej wiedzy.

  Adwokat matki: Linie komórkowe pochodzące od świnek morskich?

  Dr T. H.: Nie mam takiej wiedzy.

  Adwokat matki: Komórki świń i krów?

  Dr T. H.: Nie wiem.

  Adwokat matki: Ludzkie komórki diploidalne MRC-5?

  Dr T. H.: Ludzkie komórki diploidalne MRC-5… Są to szczegóły z którymi na co dzień nie mam…

  Adwokat matki: Czy wie Pani, że komórki diploidalne MRC-5 wyhodowane są z tkanek pobranych z płuc abortowanego płodu?

  Dr T. H.: Z tego co mi wiadomo, na rynku dostępne są 2 szczepionki – szczepionka przeciwko MMR oraz przeciwko VZV (ospa wietrzna-półpasiec) – w procesie produkcji których stosuje się linie komórkowe pochodzące z abortowanych płodów z lat 1962 i 1966. Są to jedyne linie komórkowe pochodzące z abortowanych płodów obecnie stosowane.

  (w WIELU szczepionkach stosuje się linie komórkowe pochodzące z abortowanych płodów)

  Acambis 1000 (ospa) Acambis — MRC5
  Avaxim (WZW A) Pateur Merieux — MRC5
  Biavax (świnka, różyczka) Merck — RA273, WI-38
  Ervevax (różyczka) Smithkilne Beecham — MRC5
  Havarix (WZW A) Smithkilne Beecham — MRC5
  Imovax HDCV, DCO (wścieklizna) Pasteur Merieux Connaught — MRC5
  Meruvax II (różyczka) Merck — RA273, WI-38
  MMR II (odra, świnka, różyczka) Merck Sharp & Dohme — WI-38
  MR VAX (odra, różyczka) Merck — RA273, WI-38
  Poliovax (polio, OPV) MRC5
  Priorix (odra, świnka, różyczka) Smithkline Beecham — MRC5
  Proquad (mmr, ospa) Merck — RA273, WI-38, MRC5
  Twinrix (WZW A i B) GSK — MRC5
  VAQTA (WZW A) MSD — MRC5
  Varivax (ospa wietrznaa) MSD — WI-38
  Zostavax (półpasiec) Merck — MRC5, WI-38

  Dr T. H.: Nie ma alternatyw dla takiego rozwiązania.

  Adwokat matki: W Japonii dostępna jest szczepionka MMR, zgadza się?

  Dr T. H.: Tak sądzę.

  Adwokat matki: I nie stosuje się w jej produkcji linii komórkowych pochodzących z płodów ludzkich?

  Dr T. H.: Nie sądzę, aby w Stanach Zjednoczonych była dostępna inna zatwierdzona szczepionka oprócz tych wspomnianych przeze mnie wcześniej.

  Adwokat matki: W porządku.

  Dr T. H.: Szczepionka nie zawiera w swoim składzie komórek ludzkich.

  Adwokat matki: Fragmenty komórkowe z tych linii pochodzących od abortowanych płodów…

  Dr T. H.: Jest to możliwe, owszem.

  Adwokat matki: Czy jest prawdą, że więcej tego typu zanieczyszczeń komórkowych znajduje się np. w szczepionce MMR niż samych antygenów?

  Dr T. H.: Nie mam takiej wiedzy.

  Adwokat matki: Czy prawdą jest, że szczepionka przeciwko WZW typu A zawiera miliony cząsteczek ludzkiego DNA?

  Dr T. H.: Być może, nie mam takiej wiedzy.

  Adwokat matki: Jeśli dr S. Plotkin by tak stwierdził, czy zgodziłaby się Pani z jego zdaniem?

  Dr T. H.: Jeśli dr Plotkin tak stwierdził, to zgadzam się z nim.

  Adwokat matki: Czy prawdą jest, że Varivax, szczepionka przeciwko ospie wietrznej, zawiera ok. 1 biliona fragmentów ludzkiego DNA?

  Dr T. H.: Skoro dr Plotkin twierdzi, że tak jest, to się z nim zgadzam.

  Adwokat matki: Czy prawdą jest, że w ramach pojedynczego badania, mającego na celu opracowanie nowej szczepionki dr Plotkin wykorzystał 74 normalnie rozwijające się płody, 3-miesięczne i starsze, z których wiele pochodziło z aborcji na żądanie.

  Adwokat ojca: Sprzeciw – praca dr Plotkina nie ma żadnego związku z dzisiejszym przesłuchaniem. Przesłuchiwana powiedziała już, że nie jest ekspertem w dziedzinie badań prowadzonych przez dr Plotkina. Dr Plotkina nie ma tu dzisiaj z nami, zdaję sobie sprawę, że chcieliby go Państwo czegoś nauczyć, ale on nie zeznaje dzisiaj w tej sprawie.

  Adwokat matki: Moja klientka zgłasza na gruncie przekonań religijnych sprzeciw wobec szczepienia szczepionkami w których stosowane są linie komórkowe pochodzące z abortowanych płodów. Stosowanie abortowanych płodów do produkcji szczepionek jest ewidentnie istotne dla prowadzonego sporu.

  Sędzia: Proszę kontynuować.

  Adwokat matki: Czy prawdą jest, że te 74 abortowane płody prawie całkowicie pocięto na małe kawałki, w tym skórę, nerki czy serce, w celu wyhodowania tych linii komórkowych?

  Dr T. H.: Nie mam żadnej szczegółowej wiedzy na temat badań przeprowadzonych przez dr Plotkina.

  Adwokat matki: Zdaje sobie Pani sprawę, że opracowuje on nowe szczepionki?

  Dr T. H.: Tak, zdaję sobie sprawę.

  Adwokat matki: Czy prawdą jest, że w ramach badań nad szczepionkami wykorzystano przynajmniej setki abortowanych płodów?

  Dr T. H.: Znów, nie mam wystarczającej wiedzy, by wypowiadać się w tej kwestii. Zgodnie z wiedzą, którą posiadam, żadne nowe linie komórkowe pochodzące z abortowanych płodów nie są wykorzystywane obecnie, ale…

  Adwokat matki: Czy prawdą jest, że ostatnio zarejestrowano nową ludzką linię komórkową powstałą z abortowanego płodu w celu namnażania i dalszego użytku?

  Dr T. H.: Nie mam żadnej wiedzy na ten temat.

  Walvax-2: „tkanki pobrane od abortowanych płodów zostały niezwłocznie wysłane do laboratorium w celu przygotowania komórek.” – Hum Vaccin Immunother. 2015 Apr; 11(4): 998–1009.

  „Uzyskaliśmy 9 płodów poprzez rygorystyczne badania przesiewowe w oparciu o starannie określone kryteria włączenia. Szczep komórek Walvax-2 spełniał wszystkie te kryteria i okazał się najlepszą linią komórkową po dokładnej ocenie. W związku z tym został użyty do założenia ludzkiego diploidalnego szczepu komórek. Linia komórkowa Walvax-2 pochodzi z płodowej tkanki płucnej, podobnej do WI-38 i MRC-5 i została zyskana od 3-miesięcznego płodu żeńskiego, abortowanego z powodu obecności blizn macicy z poprzedniego cesarskiego cięcia u 27 letniej zdrowej kobiety…

  Źródło tkanki

  Materiał płodowy został dostarczony przez Departament Położnictwa i Ginekologii Szpitala Yunnan, z prawnymi i etycznymi umowami od dawcy. Przed przystąpieniem do badania postawiliśmy ścisłe i kompleksowe kryteria włączenia, aby zagwarantować wysoką jakość szczepu komórek:
  1) wiek ciążowy 2 do 4 miesięcy;
  2) indukcja porodu metodą poduszki wodnej;
  3) kariera rodziców nie powinna wiązać się z kontaktem z chemikaliami i promieniowaniem;
  4) zdrowie obojga rodziców jest w dobrym stanie bez chorób nowotworowych i genetycznych oraz bez przeszczepów ludzkich tkanek i narządów w rodzinie do 3 pokolenia wstecz;
  i 5) brak chorób zakaźnych.

  Tkanki świeżo abortowanych płodów zostały natychmiast wysłane do laboratorium w celu przygotowania komórek.” – Characteristics and viral propagation properties of a new human diploid cell line, walvax-2, and its suitability as a candidate cell substrate for vaccine production
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4526020/
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25803132

  Adwokat matki: Czy posiada Pani wiedzę odnośnie różnicy pomiędzy połykaniem glinu/aluminium a ekspozycją organizmu poprzez wstrzykiwanie w postaci nanocząsteczek aluminium, które…

  Adwokat ojca: Sprzeciw

  Sędzia: Niech dokończy, już prawie skończył.

  Adwokat matki: …jak pokazaliśmy wcześniej, pochłaniane są przez makrofagi, a następnie odkładają się one w organizmie, w tym w mózgu.

  Dr T. H.: Mówi Pan o kwestiach, które poruszają bardzo szczegółowe rzeczy…

  Adwokat matki: Czy to właśnie szczegóły nie są istotne, jak Pani powiedziała…

  Dr T. H.: Nie w tym przypadku, ponieważ mamy tu do czynienia z metalem, metalem, który nie zmienia swojej postaci w sposób… To nie jest tak, jak w przypadku… Swego czasu rtęć stosowana w szczepionkach rodziła spore kontrowersje, gdyż postać rtęci w szczepionkach była znacząco inna od rtęci, która była połykana np. z mięsem ryb.

  Adwokat matki: Nie pytam o rtęć.

  Dr T. H.: Wiem, ale obawy tego typu nie dotyczą glinu/aluminium.

  Adwokat matki: Dlaczego w szczepionkach stosuje się adiuwanty w postaci związków glinu/aluminium?

  Dr T. H.: Ponieważ sprawiają, że szczepionki stają się skuteczniejsze.

  Adwokat matki: Ok. W jaki sposób?

  Dr T. H.: Nie wiem.

  Adwokat matki: Co to takiego jest „antygen”?

  Dr T. H.: Antygen to… zazwyczaj białko, które… w tym przypadku, w przypadku szczepionek, antygen to… białko, które prowokuje reakcję organizmu… i najczęściej jest to czynnik zakaźny, ale nie zawsze…

  Adwokat matki: W szczepionkach znajdują się antygeny, zgadza się?

  Dr T. H.: Zgadza się.

  Adwokat matki: Antygeny powiązane z glinem/aluminium, zgadza się?

  Dr T. H.: Zgadza się.

  Adwokat matki: Co to są makrofagi?

  Dr T. H.: To rodzaj komórek występujących we krwi.

  Adwokat matki: Wyłącznie we krwi?

  Dr T. H.: Nie, w innych częściach organizmu także.

  Adwokat matki: Jaka jest ich funkcja?

  Dr T. H.: „Pożerają” one rzeczy, które nie powinny znaleźć się w organizmie.

  Adwokat matki: Antygeny połączone z glinem/aluminium są pochłaniane przez te makrofagi, zgadza się?

  Dr T. H.: Tak.

  Adwokat matki: A funkcją makrofagów jest eksponowanie pochłoniętych rzeczy układowi immunologicznemu w celu wytworzenia przeciwciał?

  Dr T. H.: Tak sądzę. Nie analizowałam faktycznego mechanizmu działania tego procesu.

  Adwokat matki: Makrofagi te dostają się także do innych obszarów organizmu w tym mózgu, zgadza się?

  Dr T. H.: Zgadza się.

  Adwokat matki: Wraz z substancjami, które pochłonęły, zgadza się?

  Dr T. H.: Zgadza się.

  Adwokat matki: Czy prawdą jest, że adiuwant nie tylko łączy się z docelowym antygenem w szczepionce, ale także przyłącza się do zanieczyszczeń czy też fragmentów komórek zwierzęcych czy ludzkich, będących pozostałościami z procesu produkcji szczepionki?

  Dr T. H.: Nie jest to obszar mojej specjalizacji.

  Adwokat matki: Gdy zadałem to pytanie dr Plotkinowi powiedział, że taka sytuacja jest prawdopodobna.

  Dr T. H: Jak już mówiłam, nie mam żadnej wiedzy odnośnie pytań, które kierował pan do dr Plotkina.

  Adwokat matki: Gdy aluminiowy adiuwant połączy się z tymi zanieczyszczeniami lub produktami ubocznymi, organizm może wykształcić przeciwciała przeciw wspomnianym pozostałościom, zgadza się?

  Dr T. H.: Sądzę, że ma to sens i z punktu widzenia fizjologii taka możliwość istnieje.

  Adwokat matki: Jeśli dr Plotkin potwierdziłby to, czy zgodziłaby się Pani z nim?

  Dr T. H.: Zgodziłabym się.

  Adwokat matki: Co to jest encephalitis?

  Dr T. H.: Jest to stan zapalny mózgu.

  Adwokat matki: Co to jest encefalopatia?

  Dr T. H.: Jest to przewlekłe zaburzenie funkcjonowania mózgu.

  Adwokat matki: Co to jest „encephalomyelitis” (zapalenie mózgu i rdzenia)?

  Dr T. H.: Encephalomyelitis… To zapalenie otoczki mielinowej w mózgu.

  Adwokat matki: Czy prawdą jest, że większość ulotek dołączanych do szczepionek zawiera informacje o potencjalnych efektach ubocznych w postaci zapalenie mózgu lub encefalopatii?

  Dr T. H.: Musiałabym przejrzeć wszystkie opakowania szczepionek, aby móc odpowiedzieć twierdząco bądź przecząco na to pytanie. Jak już wspomniałam, nie jest to obszar mojej specjalizacji.

  Adwokat matki: Czy mówi Pani, że nie jest ekspertem do spraw szczepień?

  Dr T. H.: Zgadza się. Jak już wspomniałam, nie jest to obszar mojej specjalizacji.

  Adwokat matki: Czyli w zasadzie mówi Pani, że nie jest ekspertem do spraw szczepień?

  Dr T. H.: Zgadza się.
  https://szczepienia.wybudzeni.com/2018/05/01/ekspert-ds-szczepien-zeznaje-w-sadzie-jako-biegla/
 • @rysio 14:58:42
  Z tą rtęcią to tam nie mają racji, że jakowaś "inna". Natomiast co do tężca, to wystarczyło krótko objawić prostą wątpliwość "Po co szczepienia, skoro w kwalifikowanym przypadku i tak "na wszelki wypadek" podaje się anatoksynę tężcową?" (Ja sama dzieci nie szczepię na tężec, zaś w razie "wu" anatoksynę walę i szlus. Ja się natomiast na to zaszczepiłam z uwagi na tzw. ekspozycję zawodową (brudna praca).) Już takie podstawowe pytania wystarczą, żeby uczniowie czarnoksiężnika od szczepionek zamilczeli.
  Jeszcze gorzej jest z krztuścem - tzw. rezerwuarem są ludzie starsi. Zatem na logikę chyba to im by należało aplikować szczepionkę lub antybiotyk, gdyby celem była eradykacja krztuśca? Może błądzę, ale jak dotąd nikt mi nie dał logicznej i wyczerpującej odpowiedzi na w/w proste pytania. A skoro nie mam odpowiedzi, to mam prawo mieć wąty. Krótko i na temat.
 • a jest alternatywa
  Jarzycie bakteriofagi , babrzecie się w ziemi, boicie sie sepsy? We Wrocławiu jest ośrodek który jednym zastrzykiem mógłby zabezpieczyć przed sepsą, tężcem itp. Bez skutków ubocznych?
  Nie ......bariery biurokratyczne takie że zdążycie sie przekręcić. Trza udowodnić że standardowa terapia nie odniosła skutku. A to ponoć 25 tysięcy ofiar sepsy rocznie w Polsce wg WHO. No jest problem klinika polska i własność fagów pewnie też to i zyski też. Od dekad terapia eksperymentalna. A byłoby na 1000+
 • @Berkeley72 15:32:33
  Skarbie drogi w zubożonym uranie nie biega o promieniowanie a zwyczajnie o jego działanie jak metalu ciężkiego. reszta też propaganda przemilczeń: nic o uznaniu przez sąd włoski winy koncernu szczepionkowego w wywołaniu autyzmu, brak tabelki wypadków autyzmu w czasie choćby ostatniego stulecia
 • @gnago 22:33:09
  Jarzymy fagi. Nawet osobiście miałam przyjemność, ale nie w Polsce. Oooo nie. W Polsce albowiem fagi są tak racjonowane i strzeżone (pewno po to, żeby plebs nie miał za dużego dostępu) jak jakaś medycyna kosmiczna, Graal, czy cuś.
 • @Husky 11:51:58
  "Podstawowym twierdzeniem, od którego chyba zaczął się ruch osób nie szczepiących dzieci, jest to, że szczepionki wywołują autyzm. "  Fragment z Anty-Szczepionkowca. Montreal, październik 1885 rok [Anti-Vaccinator, and Advocate of cleanliness. Montreal].
  Brzmi znajomo? Jest coś o autyzmie?

  „Zgłaszanych jest setki przypadków śmierci dzieci, które były zdrowe aż do czasu szczepienia, po którym nastąpiły dłuższe, lub krótsze okresy ich cierpienia; cierpienie to miało przeważnie swój początek w dniu tej operacji, po czym stopniowo postępowała choroba. SZCZEPIENIOWCY ZAPRZECZAJĄ, ŻE ISTNIEJE ZWIĄZEK POMIĘDZY SZCZEPIENIAMI, A ICH ŚMIERCIĄ i orzekają ich śmierć jako następstwo innych przyczyn. Problem polega na tym, że świadkami ich śmierci są TYLKO MATKI I OJCOWIE, a ich zeznania nie mają wagi w naukowych rozważaniach.
  Co więcej, przez ten pogrom niewinnych żyjemy obecnie w epoce Jennera.”
  Źródło: https://collections.nlm.nih.gov/bookviewer?PID=nlm:nlmuid-101235983-bk
  Polskie: https://szczepienia.wybudzeni.com/historia-szczepien/

  "co Ci ludzie jedzą i gdzie żyją."
  Ci ludzie to rozrózniają połykanie o wstrzykiwania.

  Mowa w tym art. o Exley'u i aluminium, więc tak:

  „Wchłanianie aluminium z przewodu pokarmowego jest niewielkie i zwykle waha się w zakresie 0,1-0,4% u ludzi, choć absorpcja szczególnie dostępnych biologicznie postaci, takich jak cytrynian glinu, może wynosić od 0,5-5%.” – Toxicological Profile For Aluminum – U.S. Department Of Health And Human Services https://www.atsdr.cdc.gov/toxprofiles/tp22.pdf

  Jeśli chodzi o wchłanianie to nie wiele jest takich badań, ale wspomne o dwóch:

  W badaniu z 1997 roku przeprowadzonym na dwóch królikach wykazano, że po 28 dniach od wstrzyknięcia aluminium 94% nadal pozostało w organizmie zwierząt. – In vivo absorption of aluminium-containing vaccine adjuvants using 26Al.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9302736

  W tym badaniu niemowlęta ludzi wcale nie wydalały aluminium. – Effect of routine vaccination on aluminum and essential element levels in preterm infants.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23856981

  A co się dzieje z wstrzykiwanym aluminium? Na przykład ta publikacja to opisuje:
  „WPROWADZENIE: Długoterminowa biodystrybucja nanomateriałów stosowanych w medycynie jest w dużej mierze nieznana. Dotyczy to ałunu, najpowszechniej stosowanego adiuwantu szczepionkowego, który jest związkiem nanokrystalicznym spontanicznie tworzącym aglomeraty o rozmiarach mikronów/submikronów. Chociaż ogólnie dobrze tolerowany, ałun jest czasami wykrywany w komórkach z linii monocytów długo po szczepieniu u przypuszczalnie wrażliwych osobników z ogólnoustrojowymi/neurologicznymi objawami lub autoimmunologicznym (zapalnym) zespołem indukowanym przez adiuwanty (ASIA).

  WNIOSKI: Nanomateriały mogą być transportowane przez komórki z linii monocytów do drenujących węzłów chłonnych, krwi czy śledziony i podobnie jak HIV, mogą wykorzystywać mechanizmy zależne od CCL2 do przenikania do mózgu. Dzieje się to z bardzo małą szybkością w normalnych warunkach, wyjaśniając dobrą ogólną tolerancję ałunu pomimo jego silnego potencjału neurotoksycznego. Jednak ciągle rosnące dawki tego słabo biodegradowalnego adiuwantu w populacji mogą stać się podstępnie niebezpieczne, zwłaszcza w przypadku nadmiernych szczepień, niedojrzałej/zmienionej bariery krew-mózg lub wysokiej konstytutywnej produkcji CCL-2.” – BMC Med. 2013 Apr 4;11:99. Slow CCL2-dependent translocation of biopersistent particles from muscle to brain.
  https://szczepienia.wybudzeni.com/2018/12/15/nano-czasteczki-metali-niszcza-dna-mozgu/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej