Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
909 postów 28726 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Ja Cię Nie Mogę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stara prawda, że w Polsce jest jeden Polityk Jarosław Kaczyński, potem długo, długo nic i dopiero pojawiają się czeladnicy, potwierdziła się z pełną mocą.

No i cała narracja GoWna poszła w piz...

 

To jest nowa metoda na wyłudzania prenumerat "na bombę"autentycznie jest mi wstyd ze ci z POKO mają Polaków za głupców.A to dopiero początek roku. Będą jeszcze rewelacje nie z tej ziemi. Przed wyborami będą się dopiero uaktywniać.A jest ich podobno sporo jeszcze. I nie tych z pawlacza Kiszczaka. I nie z Sowa & Przyjaciele. Ale podobno z jakiegoś Karpacza czy cuś.

Okej, robimy zapasy popcornu, piwo do lodówki, będzie zabawa

No dobra, a teraz serio.
Najpierw piszą, że Polską rzadzi facet, nie ma konta w banku i ma brudne buty, a teraz, że to biznesmen, który jest świetnie obeznany ze skomplikowaną siecią fundacji i spółek i chce wybudować Srebrny Wieżowiec.
Szczerze współczuję lemingom

 "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."

            

 

 

 Giertych, Michnik i Lis stawiają Kaczyńskiemu pomnik uczciwego polityka i biznesmena

 


 Jest taka technologia obróbki mózgu, którą się wyjątkowo brzydzę, dlatego miejmy to za sobą już na starcie. Każda poważna afera nakręca się sama, ludziom nie trzeba tysiąc razy powtarzać o co w aferze chodzi, no i przede wszystkim nie trzeba powtarzać, że w ogóle jest jakaś afera. Na dzień przed podpaleniem „sensacji” niemal wszystkie „autorytety” zajęły się jednym i drugim. Jeśli do tego dodać czas i kontekst, a mamy 8 miesięcy do wyborów i jeszcze nie ostygła urna Adamowicza, to całość wygląda tak żałośnie jak tylko mogą wyglądać sensacje „autorytetów”.

Szkoda więcej słów i zaklinania rzeczywistości, wzajemne przepychanie się w piaskownicy, czy mamy, czy nie mamy do czynienia z aferą, to zadanie dla smarkatych. Dorośli ludzie zajmują się sprawami dorosłych i temu zawsze warto poświęcać uwagę. W mojej ocenie jest jedna rzecz, która może martwić i to bardzo – samo nagranie taśm. Nie wiem, który raz okazuje się, że w Polsce nie ma żadnych speców od fachowej roboty, choćby na poziomie bułgarskich służb specjalnych. Fakt, że do siedziby na Nowogrodzkiej wchodzi sobie jakiś Austriak z jakimś kuzynem cali oblepieni pluskwami, jak peerelowski śmietnik, to bardzo smutny fakt. Jedyny mit jaki upadł, po „taśmach Kaczyńskiego” to profesjonalizm ochrony Prezesa PiS. Niestety tutaj rzeczywiście mamy kompromitację lub co najmniej naiwność, o czym pisałem wczoraj: Bardziej od głupoty „Misia” martwi poziom naiwności Macierewicza i całego PiS.

Całą resztę „sensacji” uznać na leży za jedną wielką lurkę i co więcej, zniesienie ulubionej blagi „salonów”, jaką częstowaną Kaczyńskiego. W rozmowie Prezesa PiS z austriackim biznesmenem i kuzynem Tomaszewskim, słychać przede wszystkim Kaczyńskiego, takiego Kaczyńskiego, jakim On naprawdę jest. Żadnych kombinacji, żadnej litości dla szwagrów i przekrętów, wszystko ma być legalne i na papierze, a przy tym nie może szkodzić politycznie. Nie da się też usłyszeć jednego bluzgu, ani nawet „kurki wodnej”. Poważny człowiek, uczciwy lider, wypisz wymaluj Kaczyński. Nowością, ale to tylko dla oszalałych krytyków Kaczyńskiego może być poziom wiedzy i rozmowy w odniesieniu do dużego biznesu. Człowiek przedstawiany jako kompletny nieudacznik, bez konta, bez wiedzy ekonomicznej, który nie ma pojęcia o inwestycjach, nagle zostaje ukazany jako twardy negocjator, doskonale poruszający się w wielkim biznesie, a nie w ustawianiu przetargów w Pułtusku.

Jak wspomniałem mierzi mnie zaklinanie rzeczywistości, ale to nie znaczy, że odmówię sobie prawa do trzeźwej oceny stanu bieżącego i najbliższej przyszłości. „Taśmy Kaczyńskiego” to prezent dla samego Kaczyńskiego i całej prawicy. Prezes PiS będzie mógł teraz z większą mocą dyscyplinować partyjne towarzystwo i puszczać nagranie na szkoleniach partyjnych, żeby pokazać modelowe zachowanie polityka PiS. Na zewnątrz utrwalił się wizerunek polityka, dla którego prawo i przejrzystość w prowadzeniu jakiejkolwiek działalności gospodarczej, są absolutnymi priorytetami. Wartością dodaną jest naprawdę imponujący poziom i zakres wiedzy Kaczyńskiego w tej dziedzinie, o której rzekomo miał nie mieć bladego pojęcia.

 

Miliarder na wakacjach

           

 

Dowiedzieliśmy się także, że POKO kierując się politycznymi motywacjami, blokuje inwestycje w Warszawie na miarę , ale to żadna nowość, podobnie jak złodziejstwo tej formacji, powszechnie znane. Po zestawieniu pokusy, jaką niewątpliwie jest spektakularna budowla na miarę Honkongu, czy Dubaju, warta więcej niż miliard złotych, z tym, co moralnie i intelektualnie zaprezentował Jarosław Kaczyński, widać giganta. Stara prawda, że w Polsce jest jeden Polityk Jarosław Kaczyński, potem długo, długo nic i dopiero pojawiają się czeladnicy, potwierdziła się z pełną mocą. I za ten pomnik uczciwego polityka i biznesmena Kaczyńskiego, trzeba Giertychowi, Michnikowi, Lisowi i wszystkim pozostałym „autorytetom” podziękować. W imieniu własnym dziękuję!

 

ps.

Znacie  takie białoruskie przysłowie: prima aprilis nie udałsia, chatiał pierdnuć usrałsia

Z takimi zawodnikami jak dziennikarze GW, to można w klapkach wyjść na boisko, bo i tak pozabijają się o własne nogi, i sami sobie strzelają bramki. Jedyny sukces Giertycha to chyba tylko wtedy, kiedy był najszybszym plemnikiem w stadzie..

 

 

 

Valentine's Day Collection 2019.

          

 

Twitter

https://www.kontrowersje.net/giertych_michnik_i_lis_stawiaj_kaczy_skiemu_pomnik_uczciwego_polityka_i_biznesmena

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  PiS wylicza wszystkie afery PO. Jest ich naprawdę dużo (PEŁNA LISTA) W piątek pełna lista znalazła się też na oficjalnym profilu PiS-u na portalu Facebook. Nikogo nie zdziwi fakt, że PiS dostrzega afery także w sytuacjach, o których przeciętny obywatel nawet nie słyszał. Z pewnością jednak zaskoczyć może to, że lista liczy aż 22 strony A4.

  https://pikio.pl/pis-wylicza-wszystkie-afery-po-jest-ich-naprawde-duzo-pelna-lista/
 • @Husky
  Takiej durnej opozycji można naprawdę PiSowi pozazdrościć! Kretynów nie sieją sami się rodzą.Tacy panowie jak Koorwiński, Petru-swetru czy Szłapka-królicza łapka. Całe szczęście, że Szkapka nie zażądał wygaszenia słońca. Aż miło posłuchać tych bzdur. Wygląda na to, że nie trzeba się wysilać i z nimi walczyć...bo sami się wykończą. Co jeden to jeden głupszy od drugiego, dlatego Polska była w ruinie.
 • @kula Lis 68 15:54:31
  Czy oPOzycja ogłosiła już, że żądanie rachunku jest mową nienawiści? Pytam bo nie chcę wchodzić w konflikt z prawem jak będę kupować ziemniaki na obiad.
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180YzU4Zi9wLzIwMTkvMDEvMjkvODI1LzM2MC83Mjk2ZWE4NjA5OTA0MDJiODA0ZGNjMzY5NTliZjJiZi5qcGVn.jpeg

  Wałęsa rozpaczliwie broni artykułu "Wyborczej": "Za wszystkimi większymi aferami stoi Kaczyński. Czas wreszcie byście uwierzyli"... Na apel Wałęsy odpowiedzieli internauci. Zdaje się jednak, że ich reakcja nie jest taka, jakiej by oczekiwał były prezydent.

  https://wpolityce.pl/polityka/431612-walesa-rozpaczliwie-broni-artykulu-wyborczej


  Ps..Według Bolka JK odpowiada za dżumę, potop, bombę atomową, huragan Katrina, tsunami w Indonezji i wszelkie inne nieszczęścia. Po prostu Wszechmogący Prezes! A Bolek taki przy nim malutki...Wałęsa robiąc taki wpis to na proces cywilny już chyba jest przygotowany? Tylko skąd kasę brać na te przegrane procesy, w lotto już tak łatwo nie idzie wygrać jak kiedyś. Bolek, ty lepiej pilnuj swojej rodzinki - dwóch wnuków, którzy mam nadzieję, że otrzymają zasłużoną karę i pójdą siedzieć na długo i swojego "młodego Mietka" w EU, jakoś do ciebie niepodobny tylko do kapciowego z lat 70-tych. Głupi jesteś i tego nie widzisz, czy uważasz, że się... nie wymydli?
 • @Husky
  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15487666761d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3728ea4c1f86a3203ed5319a444d4d12156.jpg
  Petru i Kierwiński - który pierwszy dobiegnie do prokuratury. Ale prześcignął ich Szłapka! Prawo i Sprawiedliwość zawsze może liczyć na polityków opozycji - dzisiaj odgrywają wyjątkowo żenujące przedstawienie. Po rewelacjach "Wyborczej" nagle zaczęli się ścigać, który pierwszy złoży doniesienie do prokuratury. Było Teraz! (tak, jeszcze istnieje), Platforma nie chciała pozostać w tyle. Za to Nowoczesna znalazła inny pretekst do przypomnienia o swoim istnieniu.
  Poseł Marcin Kierwiński z Platformy Obywatelskiej wprawdzie odezwał się jako ostatni, ale użył wyjątkowo kuriozalnego argumentu.

  "Wzywamy Jarosław Kaczyńskiego do ujawnienia całego majątku"
  oświadczył poseł PO.

  Jak mówił, w oświadczeniach majątkowych składanych przez lidera PiS "figurują bardzo niewielkie pieniądze". Natomiast - dodał - z nagranych rozmów wynika, że "prezes Kaczyński dysponuje znaczącym majątkiem spółki Srebrna". Obwieścił też, że Platforma Obywatelska złoży doniesienie do prokuratury związane z "płatną protekcją, powoływaniem się na wpływy, przekroczeniem uprawnień posła w celu osiągnięcia korzyści majątkowej".

  Jakim cudem wyciągnął takie wnioski, pewnie nie wie nawet Wojciech Czuchnowski, autor "kapiszona" z "Wyborczej'". Wcześniej chciał błysnąć Ryszard Petru - z partii Teraz!, której poparcie nie może dobić do jednego procenta. Ale dwóch polityków opozycji przebił trzeci, czyli Adam Szłapka z Nowoczesnej. W związku z artykułem "Wyborczej" zażądał od premiera Mateusza Morawieckiego odejścia... Patryka Jakiego z komisji weryfikacyjnej. Powód? Start w wyborach na prezydenta Warszawy. "To Patryk Jaki miał być narzędziem Jarosława Kaczyńskiego, który miał odbić Warszawę, po to, żeby można było realizować interesy Jarosława Kaczyńskiego w związku ze Srebrną" obwieścił Szłapka. A później w opozycji dziwią się, że PiS ma takie poparcie...
  https://niezalezna.pl/256543-petru-i-kierwinski-ktory-pierwszy-dobiegnie-do-prokuratury-ale-przescignal-ich-szlapka
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mYmQwMS9wLzIwMTkvMDEvMjkvODI1LzQ2MC8wOWIyM2I2ZDY1NWI0NDBlYjU4NGEyODI0YjcwYWUzOC5qcGVn.jpeg

  Komedia! Petru zawiadomił prokuraturę, ale to Schmidt przebiła wszystko: "Taśmy Kaczyńskiego to zemsta Rydzyka"(sic!) Lider partii Teraz! Ryszard Petru złożył do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w związku z publikacją „GW”. Zdaniem Petru, prezes PiS powołując się na wpływy polityczne chciał wymuszać kredyt w Pekao S.A. Z kolei Joanna Schmidt stwierdziła, że „taśmy Kaczyńskiego to jakaś zemsta Rydzyka” (sic!). Zawiadomiłem prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 230 Kodeksu Karnego przez Jarosława Kaczyńskiego. Oczekuję podjęcia przez Prokuraturę niezwłocznych działań.


  https://pbs.twimg.com/media/DyEp-JoWsAEyFaG.jpg


  https://wpolityce.pl/polityka/431621-komedia-petru-straszy-prokuratura-ale-schmidt-to-przebila

  Ps..Najpierw Kabaret Nowoczesna a teraz kabaret Teraz! Komedianci .....Ryszard walczy.Teraz ma 0.4% poparcia. Może jutro będzie 0.6%. Rysio bierz tą Dżoanę i wyjedź na Maderę . daj zarobić kabareciarzom. A prokuratura w szpitalu bo dostała kolki ze śmiechu po zapoznaniu się z tym doniesieniem. Przypomina się scena z serialu Alternatywy 4, gdy dumny Stanisław Anioł ogłasza aferę: Jedna z mieszkanek dorabia striptizem. Reakcja mieszkańców bloku: eeee i co z tego.
 • @kula Lis 68 15:58:06
  Kot Towers

  https://pbs.twimg.com/media/DyETnaJW0AAmhN8.jpg
 • @Husky
  Gazeta.pl o Kaczyńskim: "podejrzany o popełnienie przestępstwa"! Będzie proces za oszczerstwo? "Gazeta Wyborcza" chciała mieć "bombę", jest "niewypał" i chyba co niektórym redaktorom nerwy puściły. Na twitterowym profilu gazeta.pl pojawił się skandaliczny wpis. Nad zdjęciem Jarosław Kaczyńskiego napisano "jest podejrzany o popełnienie przestępstwo". Pomimo że internauci zwrócili uwagę, iż to kłamstwo, nie zmieniono tego. Reakcja na tekst "Gazety Wyborczej" o nagraniach rozmów z udziałem prezesa PiS Jarosław Kaczyńskiego musiała zirytować kierownictwo redakcji. Bo nie tylko politycy PiS określili ich "bombę", jako "kapiszon", ale także wiele innych mediów lub komentatorów politycznych z ironią komentowali "rewelacje". To najwyraźniej wywołało nerwową reakcję, skoro zamieszczono tak karygodny wpis. W "Wyborczej" wiedzą, że nie ma śledztwa, nie ma żadnych zarzutów, a tym samym nikt nie jest podejrzanym. Mających takich ekspertów od prawa i dziennikarstwa śledczego jak Wojciech Czuchnowski, zdają sobie z tego sprawę doskonale. Czyli to celowa zagrywka? Nawet jeśli pomyłka jakieś redaktora od twittera, to już kilkanaście minut to opublikowaniu wpisu, pojawiły się jednoznaczne komentarze. Wręcz ostrzeżenia.

  Zobacz obraz na Twitterze
  Oj! Będzie pozew.

  https://pbs.twimg.com/media/DyEst2aX0AIxShp.jpg


  https://niezalezna.pl/256553-gazetapl-o-kaczynskim-podejrzany-o-popelnienie-przestepstwa-bedzie-proces-za-oszczerstwo#sonda-wyniki

  Ps..Jak tak dalej pójdzie z tymi medialnymi bombami wyborczej to jutro odpalą wieść o ciąży Rabieja z Czuchnowskim. Wiele mam do Kaczyńskiego a szczególnie w ostatnim czasie ale jeśli wyborcza popełniła taki blamaż to powinni ponieść tego pełne konsekwencje włącznie z osobistymi redaktora - pismaka. Przepisy mówiące o takich nadużyciach i karach są od dawna i nie rozumiem dlaczego do tej pory nikt się na nie nie powołał i ich nie egzekwował. Za zaniechania się niestety płaci, więc może czas to zmienić. Jeżeli Gazeta Wyborcza nie zostanie po tych kłamstwach i oszczerstwach szytych grubymi sorosowymi nićmi zdelegalizowana....to nie wróżę dobrze Dobrej Zmianie. Należy zniszczyć ten załgany organ Michnika procesami i wysokimi karami.Za antypolską działalność za...tysiące fake newsów...za antyrządową propagandę. Kujmy żelazo puki gorące!! Puśćmy ich z torbami!! Antypolskie media to bardzo silna V Kolumna która ciągle atakuje nasz demokratycznie wybrany rząd i nigdy nie przestanie. Nie należy z nimi dyskutować i ich lekceważyć, tylko zacząć stanowczo zwalczać i usuwać z Polski.
 • @kula Lis 68 16:10:37
  Jak bym miał doradzać opozycji, to stawiałbym jednak na przekaz z dzikami.
 • Kaczyński
  Jest może niezły w podwórkowych intrygach na poziomie rozgrywek z Petru i Schetyną. To jest szczyt jego możliwości. Inna sprawa, jak do akcji wchodzą Żorżeta, Azarii. To wtedy spryt ,, naszego,, stratega pęka jak mydlana bańka. Wystarczyło jedno zmarszczenie brwi w sprawie TvN Żorżety i.....cały PiS z Kaczelnikiem leżą plackiem i bardzo grzecznie merdają ogonkami. O p. Azarii to nawet nie wspomnę.
 • @kula Lis 68 16:01:56
  To naprawdę jest fajna afera. Tylko jeszcze Rafau musi przekonać wszystkich, że w Warszawie uczciwie wydaje się pozwolenia na budowę. Trzymam kciuki
 • @zbig71 16:12:37
  Kisnę od rana
  8-))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DyD1RBrXcAAMnP3.jpg
 • @zbig71 16:12:37
  Biedne lemingi chcą, czy nie chcą, muszą rozmowy publikowane w GW uznać za aferę, bo jak inaczej wytłumaczyć sobie, że dali się naciągnąć na prenumeratę metodą "na bombę"

  https://pbs.twimg.com/media/DyD0QR8X0AI1IjI.jpg
 • @Husky 16:18:17
  Tak z ciekawości: kto będzie dziedziczył po Kaczyńskim? Stawiam na kota, a przynajmniej znaczne nań zapisy.
 • @Husky 16:18:17
  To taka zabawa, takie Michałki. PiS ma na razie protekcję wielkiego Szatana zza Atlantyku. Do czasu kolejnego resetu amerykańsko- rosyjskiego szabesgoje z PiS mogą spać spokojnie.
 • Wielgucki ma u mnie
  1* nawet bez czytania. Brzydze się fałszywie nawróconymi neofitami.
 • @zbig71 16:12:37
  A zobacz Zbyszek czym się podpierają nasze pisiory. Jak nie Sakevycz to bliźniaki dupowlazy. Żenada...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:35:21
  Jprd.
  Znów nieregulaminowy autor.
  Przykre
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:27:27
  Ja tez na kota
  8-)))))))
  pzdr.
 • @Husky
  "Ja cię nie mogę" - to dzisiaj hit. A pamiętacie teksty ekipy PO-PSL: chuj, kurwa, ja pierdolę, itp. itd.


  https://niezalezna.pl/256586-ja-cie-nie-moge-to-dzisiaj-hit-a-pamietacie-teksty-ekipy-po-psl-ch-kur-ja-pier-itp-itd
 • @zbig71 16:29:05
  Tak gdzieś ok 2023r będzie zmiana na..... Solidarną Polskę
  Sprzedawcy kitu i tak Pozostaną w opozycji
 • @Husky 16:46:51
  Co ty ciągle z tym regulaminem? Obsesję jakąś masz?
  To jest moje prywatne zdanie. Gardze tymi co się qrvia za kasę.
 • @kula Lis 68 16:48:57
  W rocznicę

  https://pbs.twimg.com/media/DyFPaJmW0AA2WYt.jpg

  No ale to nie w Palermo
 • @kula Lis 68 16:48:57
  Podobno, w niektórych punktach sprzedaży w Gdansku, wyczerpał się nawet internetowy nakład gazety.
 • @kula Lis 68 15:54:31
  To się Brudziński natrudzil, by doszukac się afer musiał wpisać "Szykanowanie TV Trwam" dziś odszykanowanie jest na najwyższym poziomie pieniądze z funduszu dla wsparcia ofiar przestępstw, pieniąze z funduszy na ochronę środowiska a i tak dla Tadeusze R to tyle co kot napłakał.

  Wejście do Antykomora, toż to był totalny idiota, ale jak komuś się podoba, gra w rzucanie odchodami w polityków, to musi być to "inteligent PiS". Trzeba było dopisać szykanowanie bandytów stadionowych, za co Ziobro donosił na rząd Polsk do Brukseli.

  Złote dzieci PiS, lista długa.

  Kumoterstwo, nepotyzm podniesione do rangi prawa, niespotykane w swej skali w żadnym wcześniejszym rządzie.

  Mafijne powiązania w Radomiu,

  Loty Casa Szydło do domku, rozliczne wypadki wnikające z niekompetencji PiSowskiego SOR.

  KNF, Aniołki Glapińskiego.

  Afery finansowe SKOK, piramidy finansowej GETBACK, z której funduszy korzystali prominenci PiS, (np. Człowiek roku PiSowskiej gazetki.)

  Afera stoczniowa, PiS sprzedaje stocznię Ukraincom, ci rozprzedają majątek, po czym PiS odkupuje stocznię za nie wiadomo ile, ogłaszając swój sukces.

  Wypadek Szydło w Oświęcimiu, prokuratura doprowadza do przedawnienia większości wątków tej sprawy..

  Afera z śmigłowcami, zakup skorup po cenie znacznie wyższej niż USA kupuje całe śmigłowce.

  Afera autokarowa, wojsko ogłasza przetarg na autokary, polska fabryka nie może sprostać wymaganiom, przetarg unieważniony, ogranicza się parametry by zakład mógł dostarczyć pojazdy, ale czy takie jakie potrzebuje wojsko, czy autokar na nasze możliwościi?

  Wejście panów z karabinami do domow nie idioty Antykomora a do statecznych naukowców rzeczoznawców prokuratury i wyniesienie komputerów w prywatnej sprawie Ziobro, dotyczącej leczenia jego ojca, do mieszkań wykładowców akademii wojskowej odczytujących zapisy czarnych skrzynek Tupolewa. 8 lat rządziło PO-PSL, teraz mamy trzy lata rządów PiS i już pod setkę afer można by wyliczyć.

  Trzeba powiedzieć, że Brudziński ze swoją listą jest po prostu śmieszny.
 • @Zawisza Niebieski 17:35:49
  Nadal przebierasz nóżkami
  Jak mi przykro
  Koryta i tak nie budiet

  Mam coś dla ciebie

  Absolutny hit sezonu!!
  Model "ja cię nie mogę" od wielkiego kreatora mody PJK!!
  Już w sprzedaży!!
  Rozmiar S-M, cena wywoławcza 200 pln!!
  https://pbs.twimg.com/media/DyEXf-WWwAAWE0O.jpg
 • @Husky 17:43:21
  Znów trolujesz, znów obrazki od czapy wstawiasz, coż ci pozostało, dziś najpopularniejszym obiadem Polaka jest "kaczka z grilla. Dziś wiemy po co Kaczynskiemu był ten analfabeta prawniczy Jaki na prezydenta Warszawy. By K-Tower postawić. Znów Warszawiacy wykazali się wielkim rozumem, Jaki poleciał w pierwszym głosowaniu.
 • @Zawisza Niebieski 18:19:46
  Znów trolujesz?
  Który raz już to samo piszesz?
  Tym razem zajrzałeś do słownika?
  Ja już jadłem objat
 • @Husky 17:11:34
  Czyżby próba jazdy na trumnie? A tak niedawno przeciw niej wykrzykiwałeś. Tylko czemu znów kłamiesz jak przysłoiowy PiSowiec?

  Atak zdarzył się w późnych godzinach wieczornych, nikt nie lżył modlących się "na drabince", bo było to jeszcze przed "comiesięcznymi uroczystościami poszukiwania drogi na Wawel na Krakowskim Przedmieściu". Grupka podpitych facetow głośno wykrzykiwała coś na barierki paraliżujące Warszawę, i uciążliwe dla Warszawiaków. Paweł Kulczak zwrócił im uwagę, doszło do jakiejś utarczki słownej, wtedy krewki podpity podbiegł do ofiary i zadał cios nożem. Polacy, Warszawiacy o tej sprawie wiedzą na tyle wiele iż kłamliwego trolla zaraz na ziemię sprowadzą. Sprawa dość niedawno była opisywana w prasie z wziązku z rozpoczynającym się procesem. Ot cała cisza.
 • @Zawisza Niebieski 18:28:46
  Świadkiem PRZYPADKOWYM tam byłeś
 • @Husky 18:30:46
  Piesku a właściwie Pisku. Raz tylko byłem na miesiączce na Krakowskim. Szybko musiałem się ewakuować bo jak mohery zobaczyły, że nie skacze i nie krzyczę "Jarosław!" i "Antoni!" to mieli taką nienawiść w oczach, że zacząłem się obawiać o moją nietykalnosc.
  Wy wszyscy takie pojeby jesteście?
 • @Husky 18:30:46
  Nie, jestem Warszawiakiem i gazety czytam to wiem, co się w mieście dzieje, i tylko to. Nie tak jak ty, co powielasz tylko to, co ci zleceniodawcy w codziennej paczce "wyprawki dla trolla" przyślą.

  Co więcej, PiS urządził wtedy w sejmie minutę ciszy, nie wiesz czy Kaczyńskiemu udało się na nią przybyć?
 • @Zawisza Niebieski 18:46:01
  Majątek Kaczynskiego z uwłaszczenie się na państwowym.


  Warszawa, dnia 21.08.2007 r.


  Pan
  Zbigniew Ziobro
  Minister Sprawiedliwości
  Prokurator Generalny RP


  Szanowny Panie Ministrze,
  Zwracam się do Pana o publiczne wyjaśnienia utworzenia przez Jarosława Kaczyńskiego Fundacji Prasowej Solidarności oraz Fundacji „Nowe Państwo”.
  Fundacja Prasowa Solidarności otrzymała od Skarbu Państwa nieodpłatnie majątek warty dziś ok. 300 mln zł, najpierw jako dzierżawę, następnie na własność aktem notarialnym w dn. 29.12.1994 r. taki jak:
  1. Działka gruntowa o pow. 6012 m2 w Warszawie, przy ul. Nowogrodzkiej 84/86 i Al. Jerozolimskie 125/127 wraz z budynkami.
  2. Budynek murowany 6-kondygnacyjny o kubaturze 23.300 m3 wybudowany w 1972 r.
  3. Budynek murowany o kubaturze 20.879 m3 wybudowany w 1966 r. (obecnie siedziba władz PiS)
  4. Budynek murowany 4-kondygnacyjny o kubaturze 13.046 m3 wybudowany w 1955 r.
  5. Budynek murowany o kubaturze 58 m3 wybudowany w 1972 r.
  6. Budynek murowany o kubaturze 35 m3 wybudowany w 1966 r.

  Fundacja Prasowa Solidarności otrzymała ww. majątek od Skarbu Państwa pomimo, że dysponowała kapitałem założycielskim w wysokości 180 zł. Na w/w działkę zgłosili się właściciele, ale działki im nie oddano tylko przekazano tą działkę Fundacji J. Kaczyńskiego? Panie Ministrze, czy zgodnie z prawem FPS otrzymała na własność od Skarbu Państwa w/w działkę oraz w/w nieruchomości.
  Fundacja Prasowa Solidarności jeszcze nie mając na własność budynków wynajmowała w nich pomieszczenia bankowi państwowemu BPH, pobierając czynsz za 13. lat z góry oraz przyjmując miliardy starych złotych darowizny od BPH.
  Czy mógłby Pan Minister ujawnić umowę o wynajęcie budynku od Fundacji Prasowej Solidarności przez BPH oraz kto finansował fundację Jarosława Kaczyńskiego, czy był to też „Budimex”, który buduje terminal -2 na Okęciu i obwodnicę wokół Augustowa oraz tajemnicza firma z Austrii o nazwie ,,Qutschrist”?
  Należy także wyjaśnić, na co szły pieniądze ofiarowywane tak hojnie na Fundacje J. Kaczyńskiego. Czy były zasilane m.in. takie pisemka jak „Ziemia Garwolińska”, o nakładzie ok. 1000 szt. miesięcznie którą kierował obecny poseł PiS Marek Suski i był z tego tytułu Chojnie wynagradzany z pieniędzy zarobionych przez FPS na majątku otrzymanego od Skarbu Państwa oraz ,,Tygodnik Centrum” i ,,Polska Dzisiaj” tuby propagandowe PC?
  Czy z majątku fundacji finansowana była partia PC i kampania wyborcza PC do Parlamentu w 1993 r.? Czy były prowadzone przez prokuraturę śledztwa jeżeli tak to proszę poinformować z jakim skutkiem.
  Pomimo przegranych przez PC wyborów i utraty wpływów finansowych Fundacja Prasowa Solidarności tworzy spółkę Srebrna Sp. z o.o., w której wiceprezesem był poseł Wojciech Jasiński, który przyszedł z NIK-u, a prezesem poseł Adam Lipiński, w Radzie Nadzorczej była poseł J. Szczypińska. Spółka Srebrna w imieniu Fundacji wydzierżawia 829 m2 pomieszczeń na rzecz funduszu emerytalnego PZU płacąc za 1m2 26 $, ten precedens może trwać do dziś.
  Panie Ministrze, proszę o ujawnienie umowy zawartej między PZU a spółką ,,Srebrna”, której Fundacja Prasowa Solidarności jest właścicielem i czy nie była to umowa fikcyjna tzn. pieniądze wpływały na konto spółki ale pomieszczenia wynajęte przez PZU formalnie nie były wynajmowane.
  Jakby tego było mało tworzy Pan J. Kaczyński wraz z Ludwikiem Dornem drugą Fundację ,,Nowe Państwo”, Fundacja ta tworzy drugą spółkę ,,Srebrna Media”. Spółki te aktem notarialnym w dniu 29-10-1997 r. otrzymują od Skarbu Państwa dwie działki przy ul. Towarowej w W-wie w trybie bezprzetargowym, pomimo że na działki te zgłosili się byli właściciele, ale działek im nie oddano. Panie Ministrze, jak to możliwe, że spółki te, których właścicielem jest Fundacja ,,NP.’’ Fundacja ta otrzymuje bez przetargu działki w centrum W-wy. Panie Ministrze, czy w tym przypadku nie złamano prawa.
  Z tych fundacji i spółek pączkują jeszcze następne spółki jak Air Link, gdzie prezesem do 2006 r. był Sławomir Siwek, obecny wiceprezes TVP. Spółka ta otrzymała od Fundacji Prasowej Solidarności działkę o powierzchni 6012 m2 , tą którą dostała od Skarbu Państwa. Panie Ministrze, jak można kombinować majątkiem przejętym ,,pod stołem”, który otrzymało się od Skarbu Państwa?
  Udziałowcem Air Link jest spółka ,,Inter Poligrafia”, której prezesem był obecny poseł PiS Krzysztof Tchórzowski.
  Panie Ministrze, nie jestem przeciwny ludziom przedsiębiorczym, uważam, że trzeba ich wspierać, ale J. Kaczyński ewidentnie wykorzystał swoje wpływy z czasów kiedy był Ministrem w Kancelarii Prezydenta RP L. Wałęsy i przejął gigantyczny majątek od Skarbu Państwa, z którego dobrze żyli dzisiejsi posłowie PiS-u jak: Adam Lipiński, Wojciech Jasiński, Przemysław Gosiewski, Ludwik Dorn, Krzysztof Tchórzowski, Marek Suski, Jolanta Szczypińska, Sławomir Siwek, Ryszard Legutko, Krzysztof Czabański i jego żona i inni.
  J. Kaczyński jest po części wraz z L. Dornem zwornikiem całego tego układu polityczno-biznesowego, stworzył sitwę, klikę nic nie różniącą się od zorganizowanej grupy przestępczej za pieniądze państwa polskiego. Pomimo że, wyszarpał z Skarbu Państwa ogromny majątek to wiele z niego zostało zmarnowane na błazeńskie pomysły świty J. Kaczyńskiego.
  Panie Ministrze, Pan i Pańskie środowisko głosi hasła budowy IV RP, jak Pan chce budować IV RP z takim bagażem machlojek kontrolowanych przez J. Kaczyńskiego, dokonanych w III RP?
  Panie Ministrze, czy Pan wzniesie się na wyżyny swojej uczciwości którą chce się Pan kierować i wyjaśni przebieg przejmowania majątku od Skarbu Państwa na podstawione Fundacje takie jakie zakładał J. Kaczyński, po to aby służyły klice politycznej. Proszę, poinformować mnie ile śledztw było prowadzonych przez prokurature w/w sprawach i jaki jest efekt tych śledztw?  Z wyrazami szacunku


  Zygmunt Wrzodak

  Poseł na Sejm R
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:45:01
  Ano. Sakiewicz to w/g mojej niechęci do niego to ukraiński żyd
 • @Husky 16:49:18
  Chyba śnisz . USA i FR szybciej będą się dogadywać. Albo nie
 • @Zawisza Niebieski 18:46:01
  Posłuchał twojego płatnika i mentora Komorowskiego
  Chyba pamiętasz co ten Belwederski złodziej powiedział o minucie ciszy w sejmie.
  mam ci przypomnieć
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:45:03
  A wy?
 • @zbig71 19:13:10
  Sprzedawcy kitu i tak POzostaną w opozycji
 • @Husky 19:45:56
  [UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony] u mnie to już działa, wiesz wobec kogo?
 • @kula Lis 68 19:50:01
  Słuszna decyzja
  Słuszna
  Pozdrawiam

  ps.
  ja mam już dwóch na liście
  8-))))
 • @AgnieszkaS 18:45:24
  Michnik vel Szechter stuka w dno tego szamba i to od spodu
  Ale ciszej nad tą trumną
  8-))))))
  Pozdrawiam
 • A moze te biedne domki sprawdzic za co zostaly POstawione ??
  https://pbs.twimg.com/media/DyFWV5GWkAA9Wdj.jpg
 • To brudna zagrywka Platformy Obywatelskiej spowodowała aferę Kaczyńskiego? „Skończmy z tą patologią!”
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/wiezowce_mjn_miasto_jest_nasze_warszawa_srebrna_nczas.jpg

  Miasto Jest Nasze staje po części w obronie Jarosława Kaczyńskiego, ale przede wszystkim przeciwko durnym przepisom wydawania decyzji o warunkach zabudowy. Jak wskazuje MJN, „w ścisłej okolicy ul. Srebrnej Ratusz wydał wuzetki dla 5 innych wieżowców”. Dlaczego Srebrna nie otrzymała? Wcześniej Hanna Gronkiewicz-Waltz, była prezydent Warszawy pisała, że odmowa wydania warunków zabudowy wynikła „ze względu na tzw. brak sąsiedztwa i sprawa jest w SKO. Poza tym plan miejscowy ,który jest w procedurze uchwali rada miasta nowej kadencji”. >>>

  https://nczas.com/2019/01/30/to-brudna-zagrywka-platformy-obywatelskiej-spowodowala-afere-kaczynskiego-skonczmy-z-ta-patologia/
 • Wyciekło szokujące nagranie umierającego Adamowicza. Widać, co działo się z prezydentem Gdańska tuż po zabójczym ataku [VIDEO]
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/adamowicz_zamach_stefan_w_gdansk_wosp_nowe_nagranie_adamowicza_nczas.jpg
  Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz siedzi, rozmawia i macha ręką po otrzymaniu kilku ciosów nożem/fot.


  Minęły dwa tygodnie od śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. W sieci pojawiło się nagranie pokazujące co się działo z prezydentem Gdańska tuż po ataku mordercy Stefana W. Na nagraniu widać, jak prezydent Gdańska stoi z zimnym ogniem. Nagle Stefan W. podbiega do prezydenta i atakuje go, po czym ucieka. Prezydent Paweł Adamowicz siedzi zaś przez dobre pół minuty, zanim ktoś się nad nim pochyli. Zraniony Adamowicz coś mówi i porusza rękami. Wielu może to dziwić, dlaczego śmiertelnie ranny człowiek nie pada od razu na scenę. Należy pamiętać, że w wyniku stresu i przypływu adrenaliny człowiek jest w stanie normalnie funkcjonować przez krótki czas nawet z bardzo poważnymi obrażeniami. Paweł Adamowicz nie żyje? - Nowe nagranie


  https://youtu.be/_4ET8f5v73A


  Ps..Czy tak zachowuje się osoba, która dostała 3 ciosy 14,5cm nożem w serce i przeponę? To fake teatr dla gojów. Dwa tygodnie…po tragedii a cyrk kręci się dalej!
 • @Husky
  Młodzież Wszechpolska i Ruch Narodowy chcą delegalizacji Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. „PiS do tej pory ich nie rozliczył”

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/schetyna_po_platforma_obywatelska_delegalizacja_nczas.jpg

  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/50874072_313888429247530_7369653161079865344_n.png?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=60e86aa6db15044d4d4e12094a047d3e&oe=5CFE6F82


  Młodzież Wszechpolska i Ruch Narodowy złożyły wniosek o delegalizacje Platformy Obywatelskiej oraz Nowoczesnej. Argumentują to „ogromną ilością afer” oraz sianiem nienawiści. Młodzież Wszechpolska poinformowała na swoim Facebooku, że „razem z Ruchem Narodowym, złożyliśmy dziś wniosek do prokuratury o delegalizację Platformy Obywatelskiej oraz Nowoczesnej”. Ogromna ilość afer, w których brali udział przedstawiciele wspomnianych partii politycznych, ewidentnie szkodliwe względem Polski działania, niegospodarne zarządzanie instytucjami państwowymi, oraz represje względem przeciwników politycznych – tak wygląda działalność wspomnianych ugrupowań. Sposób ich funkcjonowania niejednokrotnie wyczerpywał znamiona przestępczości zorganizowanej – napisano w komunikacie. Niebawem rozpoczniemy akcję platforma nienawiści, pokazującą na konkretnych przykładach prawdziwą nienawiść w wydaniu Platformy Obywatelskiej oraz próby niszczenia życia ludziom, niezgadzającym się z polityką wypomnianej partii napisali Wszechpolacy. Warto zaznaczyć, że rząd Prawa i Sprawiedliwości do tej pory ich nie rozliczył! Działania obecnej władzy ograniczają się jedynie do szumnych zapowiedzi pomagających w zbijaniu kapitału politycznego podkreślono. Informacja nie pojawiła się obecnie na profilu partii Ruch Narodowy. Liderzy ugrupowania również nie odnieśli się do tej wiadomości.

  Źródło: facebook.com
 • Ktoś jest zaskoczony? Najpierw TVN i Lis, a dziś... Bruksela. Rodzina w europarlamencie
  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15488482781d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372bb3498645b03be30d9022e0d42620471.jpg


  https://pbs.twimg.com/media/DyJ6KUQXQAAXvBp.jpg

  Tego można było się spodziewać... Najbliższa rodzina zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza przyjechała dziś do Parlamentu Europejskiego. Wdowa po zamordowanym Magdalena Adamowicz, ich córka Antonina oraz brat prezydenta Gdańska Piotr spotkali się przed południem z przewodniczącym europarlamentu Antonio Tajanim.>>>
  https://niezalezna.pl/256714-ktos-jest-zaskoczony-najpierw-tvn-i-lis-a-dzis-bruksela-rodzina-adamowicza-w-europarlamencie

  Ps...Najpierw pogrzeb jak za Bieruta a teraz szopka noworoczna. To jeszcze nic wnet na prywatną audiencje papież ich zaprosi by ogłosić go męczennikiem świętym! Mowa nienawiści zawsze zaczyna się w Brukseli a kończy w Warszawie! Czy ktoś miał wątpliwości co do tej dziewoi z parciem na kasę i władzę?! teraz na urnie męża walczy o zachowanie bezprawnie pozyskanego majątku (kasa, mieszkania itd). Zachciewa im się POstniemieckiego wolnego miasta Gdańska. Ale niedoczekanie tych pogrobowców niemieckich nazistów. Bruksela chce wprowadzić cenzurę (na tzw. mowę nienawiści) i wykorzystuje rodzinę Adamowiczów do tego celu. Żeby uzasadnić swoje stanowisko i konieczność wprowadzenia CENZURY i KARANIA za mówienie prawdy.
 • @kula Lis 68 13:19:00
  Zatrzymanie Bartłomieja M. Jest decyzja sądu ws. aresztu
  Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu zdecydował o trzymiesięcznym areszcie Bartłomieja M. Stało się to mimo osobistego poręczenia ze strony o. Tadeusza Rydzyka. Za powoływanie się na wpływy w celu wzbogacenia się grozi M. zostać skazany na 8 lat więzienia.
 • @kula Lis 68 13:19:00
  Występy w TVN24, Newsweek i teraz Parlament Europejski. Gdzie granica tego politycznego obłędu? Mam coraz większe podejrzenia, że morderstwo Adamowicza zostało przemyślane, zlecone i dokonane w jego własnym środowisku.
 • @kula Lis 68 13:19:00
  Najnowszy sondaż partyjny. Chociaż do wyborów jeszcze jest trochę czasu, to warto sprawdzać, kogo popierają Polacy. Na zlecenie "Super Expressu" sondaż przeprowadził Instytut Badań Pollster. Jakie są wyniki sondażu? Ten, kto myślał, że zatrzymanie przez CBA pupila Antoniego Macierewicza i granda związana z zarobkami w NBP będą gwoździem do politycznej trumny Prawa i Sprawiedliwości, głęboko się mylił! Formacja Kaczyńskiego nie daje szans opozycji. Co ciekawe, zaskakuje bardzo dobry wynik powstającej partii Roberta Biedronia!

  Jak wynika z sondażu Instytutu Badań Pollster dla „Super Expressu”, gdyby wybory odbyły się w najbliższą niedzielę, to PiS dostałby 37 proc. głosów, a PO 24 proc. W porównaniu z naszym poprzednim badaniem wyniki obu partii są na podobnym poziomie. I okazuje się, że rządzącym nie zaszkodziły ostatnie afery wokół taśm Kaczyńskiego czy wcześniej wokół bajecznych wynagrodzeń dwórek prezesa NBP Adama Glapińskiego, czy zatrzymań przez CBA byłego rzecznika MON i byłego posła PiS

  https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/najnowszy-sondaz-partyjny-dla-super-expressu-czy-pupil-macierewicza-zaszkodzi-pis-aa-ehyL-Cbdy-RYyy.html
 • @kula Lis 68 12:56:07
  Rekin biznesu.

  https://pbs.twimg.com/media/DyF807dXgAAvmnA.jpg
 • @kula Lis 68 12:56:07
  Taka drobna różnica w tych nagrywanych rozmowach...Prezes nie może się nadziwić porwanym dżinsom a Radek Sikorski nie zrzuciłby kobiety z czubka członka...

  Ale to prawica źle traktuje kobiety... Himalaje hipokryzji.
 • @Husky 16:26:03
  A to się chłopaki pod cela ucieszą :)))
 • @Husky 16:55:48
  Zawsze uważałem, że on tylko udaje idiote.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:11:30
  https://pbs.twimg.com/media/DyF2baJW0AAt9JL.jpg
 • @Husky 16:53:59
  No i zaczęło się pompowanie w sondażach partii której jeszcze nie ma jak swego czasu N. Petru. (Nieistniejąca jeszcze 3 osobowa- 2 pedały i boss ciota!) partia Roberta Biedronia. Może liczyć na 10 proc. poparcia, co oznacza wzrost o 1 punkt proc. w porównaniu do poprzedniego badania. Nie z nami te numery.
 • @Husky 16:51:43
  scena rozebrana w try miga, osoby będące na scenie nieprzesłuchane od razu - pełen "profesjonalizm" POlicji pod wodzą Jojo..
 • @Husky 16:51:43
  A lekarze ponoć "ratujący" Adamowicza dostają - zapewne od rządu, odznaczenia jakby zrobili coś co wykracza ponad ich obowiązek... Wygląda trochę jak political-fiction albo kabaret.
 • @kula Lis 68 18:00:50
  Ten "zamach" to jedna wielka ściema
  Sprzedaż kitu rośnie w zastraszającym tempie
  Stado baranów zwana opozycją już sama siebie oszukuje
 • @Husky 16:51:43
  Polak napisze krzywy post o żydach - policja jedzie o 6 rano, zabiera mu kompa i zamyka w areszcie. Żyd pisze o Polakach, że to naród morderców - policja nie robi NIC. To ten profesjonalizm POlicji Jojo?
 • @Husky 16:51:43
  Panie Brudziński, a kiedy kontrola "certyfikatów" esbeckich firm ochroniarskich ? Dość bla, bla, bla niech MSWiA bierze się do roboty !!
 • @Husky 16:51:43
  Jojo bredzi..Policja powinna być powiadomiona natychmiast przez ratowników lub organizatorów, scena powinna być obwiedziona taśmą , technicy powinni zdjąć odciski i mikro ślady, widzowie przy estradzie (świadkowie) winni być spisani i przesłuchani jeszcze tej samej nocy, powinno się przegrać także filmiki z telefonów widzów stojących przy scenie(widać że prawie wszyscy mieli uruchomione nagrywarki) A tutaj - policji raczej nie widać, akcja prowadzona chaotycznie, estradę czym prędzej rozebrano a ludzie w czasie reanimacji Adamowicza poproszeni zostali aby udać się domów. - CZYSTY PROFESJONALIZM !!! Aż mnie mierzi.
 • @Husky
  Izba Dyscyplinarna ukarała sędziego(sic! ale mi to kara!)
  https://niezalezna.pl/256796-izba-dyscyplinarna-ukarala-sedziego#komentarze

  Ps...Nagana? to są jakiś jaja! To kpina z Polaków! Jeżeli ukrywał, to były to dochody ze "wziątek", czytaj z łapówek za "wyroki"..bo nie z oficjalnej pensji..On powinien wylecieć za łgarstwa ze stanu sędziowskiego natychmiast, a jego wyroki zweryfikowane! Zwykły Kowalski byłby zniszczony tak przez US jak i potem sądy i takich jak on sędziów."nie przedstawił w nich rzeczywistego stanu posiadanych środków finansowych" Dlaczego? 1) Nie potrafi poprawnie liczyć (ograniczony umysłowo)? 2) Chciał ukryć (jakieś lewe dochody przestępca)? 3) Zapomniał (nieuporządkowana osobowość)?
  Czy w każdym z tych przypadków nie powinien przypadkiem zostać odsunięty od sądzenia innych?
 • @Husky To nowy hymn Platformy Obywatelskiej ??? Świetna satyra.
  Pieśń Burłaków Motławskich

  https://www.youtube.com/watch?v=uuV8BisC4Dw


  POwiesić wszystkich a Józefa Bąka rozstrzelać...
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/georgette_mosbacher_nczas.jpg


  Ambasador Mosbacher żąda archiwów IPN dla Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie? „Padają groźby, że nie powstanie Fort Trump, jeśli pewna pula archiwów nie zostanie przekazana do USA”. Ambasador USA, Georgette Mosbacher, żąda dostępu do archiwów IPN. Ma się spotkać w tej sprawie z Jarosławem Szarkiem, prezesem Instytutu Pamięci Narodowej. Grozi, że w przypadku odmowy „Fort Trump” nie powstanie. Ambasador Mosbacher chce aby pełny dostęp do archiwów Instytutu Pamięci Narodowej otrzymali przedstawiciele Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie. Padają też jednak słowa o „przekazaniu” części zbiorów IPN. Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu podjęło wczoraj uchwałę, z której wynika, iż kierownictwo IPN chce wyrazić na to zgodę.


  http://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/uchwa%C5%82a-IPN.jpg

  Informację ujawnił dziennikarz Polskiego Radia Rafał Dudkiewicz. Z wizytą do Prezesa IPN wybiera się się Pani Ambasador USA Georgette’a Mosbacher. Chce rozmawiać o archiwach. Padają groźby, że nie powstanie Fort Trump, jeśli pewna pula archiwów nie zostanie przekazana do USA. Więcej o tym w najbliższym. Jak twierdzi, że szczegóły tej sprawy zostaną ujawnione w poniedziałkowym wydaniu programu „Warto rozmawiać”. Twierdzi też, że największym problemem jest aneks do obecnie obowiązującej umowy jakiego domaga się ambasador Mosbacher. Żeby można było sfałszować historię, Padają też jednak słowa o „przekazaniu” części zbiorów IPN. Brak dowodów łatwiej kogoś oskarżać ustawa (447).

  https://nczas.com/2019/01/30/ambasador-mosbacher-zada-archiwow-ipn-dla-muzeum-holocaustu-w-waszyngtonie-padaja-grozby-ze-nie-powstanie-fort-trump-jesli-pewna-pula-archiwow-nie-zostanie-przekazana-do-usa/


  Ps...Oj będzie sromotnie w wyborach. Ta pani jest szantażystką, Najpóźniej jutro, powinna opuścić nasz kraj na zawsze. Ale tak się dzieje w normalnych państwach, a tu chuj dupa i kamieni…kupa! Chcą na nowo napisać historię NASZYCH! ziem i tak zmanipulować dokumentami, że za chwilę będą udowadniać, że to my jesteśmy gośćmi w ich "kraju"!? To oszuści od zawsze i na oszustwie zawsze bazowali! Nie tak dawno był art. że niby im ciasno w ich Izraelu, to szukają "poszerzenia" swojego państwa dla swoich!? Chcą pewnie tych wszystkich dokumentów które ukazują żydów w złym świetle jako morderców Polaków. Takie niewygodne fakty mogły by być przeszkodą w dojeniu kasy przez przedsiębiorstwo holokaust, no bo jak biedni żydzi i mordercy. Kiedyś prof. Kulesza "wypożyczył" 40 000 oryginałów fotografii o zbrodniach niemieckim Niemcom, do dziś nie oddali. Może to Amerykanie by przekazali kopie archiwalne AK, Rządu Emigracyjnego , raportów Karskiego i Nowaka Jeziorańskiego, śmierci gen. Sikorskiego, Wieniawy Dlugoszowskiego, mordu KATYŃSKIEGO, tajne dokumenty z Konferencji w Teheranie i Jałcie…itd itd itd.
 • @kula Lis 68 19:41:13
  Minister Witold Banka z PIS-uzostał Szefem Światowej Agencji Antydopingowej. Prestiżowej Policji Światowego Sportu. Olbrzymie zaufanie dla niego i Polski. W mediach Głównego Ścieku dziennikarze temat przemilczeli a nawet tutejszy sprzedawca kitu

  Gdyby to był ktoś z POKO byłyby oczojebne paski w szczujniach i nowy wpis na portalu
 • @kula Lis 68 20:01:28
  Czarzasty: Ja pana Jarosława Kaczyńskiego nie znam, ale muszę powiedzieć, że zawsze będę starał się być obiektywny w ocenie. To jest człowiek, który wskazał dwóch kandydatów na prezydentów i ci ludzie zostali prezydentami.
  Co mam dodac?
 • @kula Lis 68 20:01:28
  Sienkiewicz przyznaje, że państwo istnieje tylko TEORETYCZNIE

  https://pbs.twimg.com/media/DyKfEQAXcAE2g2B.jpg
 • @kula Lis 68 20:01:28
  Ja Cię Nie Mogę, pamiętam jak Zbycho się pocił po wybuchu Afery Hazardowej

  Strasznie gorąco się robiło.

  https://pbs.twimg.com/media/DyKwxLBWwAAsLGR.jpg
 • @kula Lis 68 20:01:28
  Większość ludzi mówi "Ja cię pierdolę", a Prezes PiS mówi Ja Cię Nie Mogę
  chory czy co
 • @Husky 23:22:55
  Chyba tylko to, że jeden i drugi wybrany przez Kaczelnika na najwyższy urząd w państwie to były astronomiczne pomyłki. Nawet Bolesław nie był taki denny.
 • Biedroń w oparach absurdu: Majątek PiS powinien zostać znacjonalizowany, jak znacjonalizowano majątek PZPR. Król nie jest nagi
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185YjE2OS9wLzIwMTkvMDEvMzAvODI1LzUzNC82Mzk0ZTA4OGU3OTU0MzViOGUzOWIzNDViODJmNWZhYi5qcGVn.jpeg

  Jeśli wokół PiS powstał system powiązań polityczno-biznesowych, w którym wyprowadzona majątek publiczny, należy znacjonalizować majątek PiS - oświadczył na antenie TOK FM Robert Biedroń, odnosząc się do opublikowanych na łamach „Gazety Wyborczej” stenogramów z nagrania rozmowy z udziałem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

  https://wpolityce.pl/polityka/431766-biedron-w-oparach-absurdu-krol-nie-jest-nagi


  Ps...I przekazany na Związek Zawodowy Lesbijek i Pedałów z naczelnym Prezesem Robciem Biedrońką? Kupa śmiechu, jak zawsze, z przewagą ... kupy! Jak to u Naczelnego Pedała RP! Za komuny to by tak ten pedał/ciota nie brylował, tylko siedział gdzieś schowany. A dzisiaj to są jego przyjaciele, którzy ich pedałów tępili jak myszy, szczury? Zapomniał odmieniec? "Te wytarte buty,za duże spodnie, stare sfatygowane garnitury" to chyba oni siebie w lustrze oglądają i opisują! JK bywał w naszym(całkiem sporym)mieście a wyglądał jak spod igły! Opozycji żółć zalewa oczy? Już się z dupą na łby pozamieniał. I tylu ludzi chce na toto głosować. Przerażenie ogarnia, co się z naszym społeczeństwem dzieje.
 • @Husky no to Szczaw-Mirabelka ma gorąco w gaciach.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18zMjJhNi9wLzIwMTkvMDEvMzEvODI4LzQwMy81YjFmMWMwZWQ4YzA0NjdlYjI2NGYzZjk1MTU2M2Y3YS5qcGVn.jpeg
  CBA zatrzymało trzech biznesmenów podejrzewanych o korupcję. W tle Stefan Niesiołowski i skandale obyczajowe! Trzech biznesmenów, uwikłanych w korupcyjny proceder, zatrzymali w Łódzkiem funkcjonariusze CBA z Łodzi - poinformował w czwartek PAP Temistokles Brodowski z wydziału komunikacji społecznej Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Jak dowiedział się portal wPolityce.pl w tle całej sprawy jest Stefan Niesiołowski i szokujące tło obyczajowe! Biznesmeni mieli odwdzięczać się politykowi udostępnianiem usług prostytutek. Według CBA zatrzymani to Bogdan W., Wojciech K. i Krzysztof K. Śledztwo prowadzone przez Biuro wykazało, że wręczali oni korzyści posłowi na Sejm RP. W zamian otrzymywali intratne kontrakty w spółkach skarbu państwa. Zdaniem CBA to nie jedyne profity, jakie osiągnęli. Na ich rzecz zapadały także korzystne decyzje podejmowane w samorządzie łódzkim i innych instytucjach publicznych. Do zatrzymań doszło w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim. Funkcjonariusze CBA przeszukali mieszkania przedsiębiorców, zabezpieczyli materiały, które będą dowodem w sprawie. Zatrzymani trafią do siedziby prokuratury krajowej w Łodzi, gdzie maja usłyszeć zarzuty. W najbliższym czasie planowane są kolejne czynności procesowe. Sprawa ma charakter wielowątkowy i jest rozwojowa.

  https://wpolityce.pl/kryminal/431890-zatrzymano-trzech-biznesmenow-podejrzewanych-o-korupcje


  Ps..Okazuje się, że szczaw i mirabelki to afrodyzjak. Skandale obyczajowe i poseł PSL Niesiołowski w tle? A co z tymi panienkami z opuchniętymi ustami? Och nieładnie, w tym wieku? Jak były dziewczęta to i mają filmy ze Stefanem. Profesor Caligula i jego studentki - stereo, color, full HD dozwolone dla widzów powyżej 18 lat o mocnych nerwach. Jedynie za rządów PO różnego typu przestępcy, aferzyści, złodzieje czy dewianci seksualni mogli się czuć bezpiecznie. Stąd taki śmiertelny bój aby usunąć PiS od władzy.
 • @Husky
  Kolejne taśmy "Wyborczej" i znowu klapa. "GW" funduje laurkę Jakiemu. Prezes Kaczyński: "To bardzo samodzielny polityk". „Gazeta Wyborcza” publikuje kolejne fragmenty nagrania prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Czy jest w nich coś sensacyjnego? Podobnie jak i za pierwszym razem: nic. Zadowolony jednak z ujawnienia nagrań może być… Patryk Jaki, którego prezes Prawa i Sprawiedliwości określa „bardzo samodzielnym człowiekiem”.


  https://wpolityce.pl/polityka/431880-kolejne-tasmy-wyborczej-i-znowu-klapa

  Ps..Cel publikacji jest banalnie prosty. Nie jest ważne czy podane zarzuty są prawdziwe. Ważne jest, że pisze się o kimś w złym kontekście. U części ludzi zostanie to w pamięci i może mieć wpływ na wybory.
 • @Husky i ta mundra inaczej alkoholiczka i obszczaniec jest POnoć lekarzem?
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/kopacz_ewa_dinozaur.jpg
  Totalny odlot Kopacz! To nie asteroida zabiła dinozaury. To ludzie wytłukli je kamieniami! „Rzucali miesiąc, dwa miesiące” [VIDEO] Była premier i wiceszefowa Platformy Obywatelskiej była gościem Agnieszki Burzyńskiej w programie „Fakt Opinie”. Ewa Kopacz przedstawiła zaskakującą teorię na temat tego, jak ginęły dinozaury. Z wypowiedzi polityk można wywnioskować, że dinozaury, które wyginęły pod koniec kredy (mezozoik), nie zniknęły z powierzchni ziemi w wyniku uderzenia asteroidy. Okazuje się bowiem, że wg Kopacz to… ludzie polowali na te gady. Mimo że najstarsze ślady homo habilis pochodzą z końca neogenu (kenozoik) czyli jakieś 60 milionów lat po wyginięciu dinozaurów. Przypomnę trochę strasznie dawne czasy. Wtedy, kiedy dinozaury jeszcze były, a ludzie nie mieli żadnych strzelb, nie mieli nowoczesnej broni, która pozwoliłaby ich zabić. Wie Pani co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura… mówiła Kopacz. Wiadomo, że od jednego rzucenia tym kamieniem dinozaur na pewno nie padł, ale jeśli przez miesiąc, dwa miesiące rzucali tymi kamieniami, to go na tyle osłabili, że mogli go pokonać twierdziła była premier.

  https://twitter.com/i/status/1090896414304026624


  Ps..."Przypomnę trochę strasznie dawne czasy. Wtedy, kiedy dinozaury jeszcze były, a ludzie nie mieli strzelb i nowoczesnej broni, która pozwoliłaby ich zabić. Wie Pani co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura..." Ona była premierem. Nie wierzę... to się nie dzieje. Jak się okazuje ludzie do wszystkiego są zdolni Kopacz, ci ludzie podobno byli z PO.
 • @Husky co na to niebieski?
  Według informacji przekazanych przez śledczych z usług seksualnych Niesiołowski korzystać miał 29 razy, w mieszkaniu w Łodzi należącym do biznesmenów.

  „Do spotkań z kobietami dochodziło od stycznia 2013 roku do końca 2015 r.” powiedział dla wp.pl jeden z śledczych.

  Okazuje się, że biznesmeni mieli nazywać Niesiołowskiego „jurnym Stefanem”.

  „Mówią, że zarwał łóżko i że teraz powinien korzystać z kanapy” podał informator WP”.
 • @Husky
  A to wszystko dzieje się w tej uczciwej inaczej Łodzi, gdzie od lat rządzi PO a pani prezydent z karnym wyrokiem za oszustwo wygrała kolejne wybory. Brawo zdemoralizowani łodzianie ! Jaki pan, taki kram !
 • @Husky
  Ale nisko upadł, żeby za seks z prostytutkami załatwiać wielomilionowe kontrakty, tego to nawet w PO nie będą mogli pojąć, przy ich merkantylnym nastawieniu.
 • @Husky Napatrzył się na życie seksualne muszek owocówek to go teraz nosi.
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/kobieta_prostytutka_niesiolowski_fasolka_po_bretonsku_nczas.jpg


  Perwersyjny Niesiołowski. Do zabawy z prostytutkami żądał… fasolki po bretońsku. Kobiety zgodziły się zeznawać. Portal „wPolityce” dotarły do szczegółów udziału posła Stefana Niesiołowskiego w seksaferze. Przez 10 lat za pieniądze od aresztowanych przedsiębiorców miał korzystać z usług seksualnych kilkudziesięciu kobiet. Oprócz tego żądał… fasolki po bretońsku. W okresie od 2008 do 2017 roku polityk miał skorzystać z usług kilkudziesięciu prostytutek, za których usługi nie musiał płacić. Wszystko sponsorowali przedsiębiorcy – informuje anonimowe źródło zbliżone do śledztwa. Zeznania zgodziło się złożyć osiem kobiet, z których korzystał wówczas poseł Niesiołowski. Poseł musi mieć ogromną słabość do kobiet. Zatrzymani dziś rano przez CBA biznesmeni wynajęli nawet dla Niesiołowskiego pomieszczenie do oddawania się uciechom cielesnym z prostytutkami. Co niezwykle ciekawe, oprócz seksu z kobietami Stefan Niesiołowski miał żądać… fasolki po bretońsku. Źródło informuje też, że usługi seksualne prostytutek nie były jedyną formą wdzięczności okazywaną posłowi Niesiołowskiemu. A czemu poseł żądał fasolki? Nie wiadomo na pewno. Warto jednak pamiętać, że jest ona przez niektórych uznawana jako afrodyzjak. Ma także pozytywny wpływ na potencję. Jaja – symbole płodności i nowego życia są pożywne, wzmacniają organizm i stymulują aktywność seksualną. Podobnie działają fasola, soja i soczewica, a także dynia i pestki dyni – bogate źródło cynku i beta-karotenu – czytamy w serwisie Poradnik Zdrowie.
  Nie można jednak odmówić posłowi szacunku do kobiet. Przypominamy, że poseł Niesiołowski zachęcał, by ratować kobiety…>


  Jako owadoznawca powinien stosować hiszpańską muchę !! Wygląda jak zbok, mówi jak zbok czyli można przypuszczać z dużym prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością – jest zbokiem. To kawał starego śmierdzącego obgnitego fallusa! Swoją drogą – jakim trzeba być debilem żeby korzystać z burdelu przez pośredników, będąc posłem czyli jednak osoba publiczną i znaną? Przecież to aż prosi się o wykorzystanie takiej słabości przez obce służby, szantażystów etc? Po prostu banda gówniarzy a nie polityków. z tego co pamiętam Stefan był jednym z czołowych bohaterów niezwykle głośnej bo chyba pierwszej afery na tle obyczajowym, że się tak wyrażę czyli słynnych pamiętników Marzeny Domaros znanej szerzej jako Aleksandra Potocka.
 • @Husky Koneser szczawiu, mirabelek i płatnych kobietek, doigrał się ...
  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/550x100/w/uploads/cke/1548938846_okla.jpg


  „Nagrali Niesiołowskiego” - o tym już w maju 2016 r. pisała „Gazeta Polska Codziennie”! Sprawa Stefana Niesiołowskiego elektryzuje media i opinię publiczną. O zatrzymaniu trzech biznesmenów przez CBA informują dziś niemal wszystkie stacje. „Gazeta Polska Codziennie” już w 2016 roku (3 lata temu!) informowała o tym, że śledczy nagrali Niesiołowskiego!

  https://niezalezna.pl/256918-nagrali-niesiolowskiego-o-tym-juz-w-maju-2016-r-pisala-gazeta-polska-codziennie
 • @Husky
  Ja czekam na filmiki z fiki miki tw Bolka w Arłamowie. Jemu także esbecja na polecenie Kiszczaka dostarczała prostytutki. Pisała o tym jego połowica.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej