Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
939 postów 29686 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Wieczór wstydu !!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy wynik 4:0 w ogóle się mieści w jakaś rubryka? Ten wynik został uznany Przez Światowy Kongres Żydów za antysemicki oraz rasistowski i w związku z tym będzie unieważniony. A PZPN zapłaci wysokie odszkodowanie

 

       4:0... ?

  

 

To jest przygnębiające

Najpierw Krzysztof Piątek i Kamil Grosicki strzelili Izraelowi po golu.
Potem selekcjoner naszej drużyny na chwilę przywrócił wiarę w normalność i za karę obu zdjął z boiska,żeby pokazać,że on nie popiera takich nacjonalistycznych zachowań.
A tu za chwilę wchodzi Damian Kądzior i .....już po kilku minutach też strzela gola
A potem się dziwimy jak mówią, że Polacy wysysają antysemityzm z mlekiem matki

Wieczór wstydu !!!!

A dziś rankiem TVN24 wreszcie ujawnia cala prawde.... że Brzęczek w drugiej klasie podstawówki dostał pałę z zachowania, Grosicki ukradł w sklepie lizaka, a Piątek strzela do Żydów w myślach po strzelonym golu......a wszyscy czterej stali pod blokiem.i jeszcze wszyscy głosowali na PIS w ostatnich eurowyborach

To wszystko wskazuje na to, że polscy piłkarze zwycięstwo nad drużyną Izraela wyssali z mlekiem matki i żaden trening ani taktyka nie mają tu nic do rzeczy.

ps.

Dla Polaków karny to była kwestia biologiczna, naturalna, karny jak karny. Dla Żydów to była tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka.

Polscy piłkarze zachowali się biernie w obliczu decyzji niemieckiego arbitra

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Aj
  Waj!! ! Przegraliście Husky!!! Czy już wasz rabin prowadzący Daniels wysłał wam Instrukcje?
 • @Husky Kolejny przejaw "polskiego antysemityzmu"?
  Po takim pogromie na boisku, Izrael niechybnie oskarży Polskę o antysemityzm i szykanowanie żydów. Nie chciałbym być teraz na miejscu ambasadora RP Magierowskiego. Przedtem go opluto, a teraz będą chcieli go kopnąć z woleja. Dla mnie wygrana biało-czerwonych oznacza podwójnie. Podwójnie dlatego, że Polacy wygrali z żydami. Narodem, który bezpodstawnie atakuje Polskę pod byle pretekstem oczekując pieniędzy i jeszcze raz pieniędzy, pytam za co?
 • @zbig71 09:10:41
  Mając łzy w oczach i nieprzespaną całą noc ciężko mi cokolwiek pisać.
  Więc krótko
  Tragedia
 • @Husky 09:34:44
  I jak tu utrzymać dobre stosunki z Izraelem? Kiedy Polscy antysemici kładą na łopatki starszych braci w wierze?
 • @Husky 09:34:44 dostali pierwszą ratę odszkodowania, następną wypłacą im bokserzy
  Na Czerskiej w TVN żałoba ...4:0! Żydowska gol-gota. Antysemityzm w czystej postaci! Nie mówię już o żydach, ale co powie Janda, co powiedzą inni celebryci na ten objaw polskiego szowinizmu! Czy wyobrażacie sobie, jaki giewałt się podniesie, gdy bokserzy dołożą swoje? Będzie jeden wielki skowyt w światowych merdiach, że Polacy biją żydów. Jeśli ktoś ma kontakt z Piątkiem, to niech go zapyta, kto zakazał mu wykonywać cieszynkę z pistoletami. Bali się, że żydzi się obrażą, że niby do nich strzela? Żenada.
 • @kula Lis 68 10:04:30
  Jak się ma wczorajsze 55 tyś. kibiców na Narodowym do garstki pederastów na paradzie oszacowanie na 80 tyś? Czy homopropaganda z ratusza i Czerskiej ma nas za idiotów.  https://pbs.twimg.com/media/D8utQirXUAAocyC.jpg
 • @zbig71 09:10:41 Skrajny antysemityzm. Czy Katz już się wypowiedział?
  Aj waj! Taki antysemicki wynik, pogrom. Niech politycy wezmą przykład z piłkarzy jak grać z Izraelem, odpowiadać na ich ataki. To, czego nie potrafiła zrobić polska dyplomacja po słowach Katza zrobiła polska piłka.
 • Może będzie nowelizacja wyniku tak jak ustawy o IPN.
  Wygrać tyle z żydami! Chamstwo i antysemityzm! Ale czego można się było po tych urodzonych antysemitach spodziewać! Jestem porażony tym antysemityzmem polskich piłkarzy - czy Departament Stanu, Komisja Europejska i ONZ wydadzą stosowne oświadczenie? Boję się sankcji bo Natanjahu dostał palpitacji serca, Azari odwołana za złe załatwienie sprawy. Duda w strachu, że Trump odwoła wizytę w USA, Ciaputowicz zdezorientowany, bo sytuacja go przerosła. Czaputowicz jutro będzie na dywaniku u Azari, Gliński przeznaczy 100 mln zł na izraelski związek piłki nożnej, kolejne 100 baniek na jakieś muzeum historii piłkarzy żydowskich na ziemiach polskich, Duda będzie mówił o tysiącletniej historii futbolu polsko-żydowskiego w Polin, Gowin o Polsce jako kraju dwóch drużyn piłkarskich, a na koniec naszych piłkarzy nazwą antysemitami oraz zażądają od Polski wypłaty 300 mld $ za utraconą dumę. No i nie będzie fortu Trump i F35. No czy warto było?
 • Dobrze, by parszywy zapamiętał i utrwalił sobie we łbie: Polak = pogrom. I trzymał się z dala.
  Ciekawe, ilu z tych ośmiu mln Polaków oglądających mecz, kibicowało żydom. Nie licząc GW, Lisa, LGTB, Synagogi Szatana, talmudystów, Illuminati. Dzisiaj być antysemitą to obowiązek każdego Polaka. Żydki w przedwojennej Polsce miały w każdym większym mieście swoje kluby sportowe, zwykle pod nazwą makabi. Były z reguły nastawione polakożerczo, tak jak wszystkie organizacje żydowskie w II RP. Atak na Izraelczyków w Warszawie. Gdy Izraelczycy wyszli na murawę Polacy zaczęli strzelać. Oddano 4 celne strzały. Izrael nie zapomni tej agresji. Tak zdaje się będą brzmiały media w Izraelu. Polacy+sędzia z Niemiec+austriacki trener wybranego narodu urządzili holokaust 2. Wstyd. Zgroza! A miało się nigdy nie powtórzyć! Trzeba maszerować z żywymi i maziać kredkami! A i tak nie odpuszczą.
 • @zbig71 09:10:41
  Tak to jest zwycięstwo na 4-4-7;czwarty mecz, cztery gole i siódme niebo. To dedykacja dla sierżanta IDF i agenta Mossadu i Amanu Jonny Danielsa
 • @Husky
  Ponoć prezzio Boniek ustanowił specjalny fundusz przed meczem na tą haniebną wygraną. Żydzi ustawiajcie się w kolejkach po odszkodowanie :)
 • @Husky
  4 bramki u nas, 4 w Izraelu i jeszcze mecz towarzyski wygrany 7 bramkami i Eskimosi mają swoje 447 !!! Dwa komentarze pod artykułem... Coopera w izraelskiej gazecie "Yedioth Ahronot" o przegranym meczu: "Zemsta Polaków" i drugi: "To dlatego, że zdenerwowaliśmy Polaków, gdy prosiliśmy o restytucję" ;) https://tiny.pl/twbl9 Teraz tylko trzeba nam następnych zwycięstw nad Izraelem - w polityce, w dyplomacji i w pazernych, nienależnych im roszczeniach finansowych. I dopiero wtedy możemy się z nimi przyjaźnić. Nie wcześniej.
 • @zbig71 09:10:41
  Antysemicka postawa naszej kadry na pewno spotka się z ostrym potępieniem w światowych mediach.
 • @Autor
  Te 300 miliardów które żądają od nas żydzi to pestka wobec tego co teraz zarządają po tym "strzelaniu do żydow(skiej) bramki."
  Za każdy strzał policzą sobie po bilionie dolców czyli łącznie 4 biliony $
 • @kula Lis 68 10:17:14
  Dziennikarski wywiad


  https://pbs.twimg.com/media/D8xQzi5XkAAiqGP.jpg
 • @kula Lis 68 10:25:27
  Z fb.

  Wyborcza w żałobie

  https://pbs.twimg.com/media/D8xLRBXWwAEkYDz.jpg
 • @Husky 11:28:19
  No.., po tym meczu kapitan reprezentacji Izraela wie lepiej co to jest "zagłada" doświadczył na własnej skórze :-)
 • @kula Lis 68 10:32:08
  Na wesoło
  8-))))))

  https://pbs.twimg.com/media/D8xTFqAWwAIWuT7.jpg
 • @matterhorn 11:12:57
  Pan Prezydnt Duda musi być strasznie rozgoryczony wynikiem meczu z Izraelem.
  Nie zauważył wyniku.
  Kancelaria też jakoś nie jest zadowolona.
  W przypadkach trzeciorzędnych sportów jego aktywność była wielka....
  Nie tak miało być?
 • @Husky 11:38:57
  Teraz to go dopiero Trampek przeczołga.
  Pozwoli mu usiąść. Na odwróconym taborecie.
 • @Husky 11:38:57
  Też to dziwne? zachowanie Prezydenta oraz Jego Kancelarii zauważyłem, kibice również.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:59:05
  Odwrócony taboret to czeka w Tel Awiwie, bo tam jeszcze sporo jest tych specjalistów od taboretów, już w którymś pokoleniu. Dużo tych enkawudzistów i ubeków tam wyjechało.
 • Elitarne guru PO
  Pomijam trafność oceny (sic)ale zauważcie ze u niego ateizm i tolerancja dla LGBT wymienione są jako religia....
  tak że ten

  https://pbs.twimg.com/media/D8xZnAaW4AA556F.jpg
 • @kula Lis 68 12:04:46
  Ale ty lubisz i popierasz PiSiorskiego prezydenta, prawda?
 • @Husky 12:24:48
  On taki Jabłoński jak ja Blumstein. To jewrejski pomiot.
 • @Husky Przecież to jest podły antysemityzm wygrać z Izraelem z taką ogromną przewagą.
  Dziennikarze w Izraelu lamentują po porażce z Polską: "Zostaliśmy sprowadzeni na ziemię w brutalny sposób". Izraelscy dziennikarze nie zostawiają suchej nitki na swoich piłkarzach po wczorajszej porażce 0:4 z Polską na Stadionie Narodowym w Warszawie w spotkaniu eliminacji mistrzostw Europy. - Zostaliśmy sprowadzeni na ziemię w brutalny sposób - grzmi dziennikarz sports.walla.co.il. https://wpolityce.pl/sport/450483-dziennikarze-w-izraelu-lamentuja-po-porazce-z-polska

  Aj waj, aj waj "zaprezentowali się bojaźliwie" - jak to? Przecież ich kapitan przed meczem tak kozakował (i duby smalone plótł)! Dziwię się, że żydzi, jak kupowali sobie miejsce w rozgrywkach europejskich (przecież Izrael nie leży w Europie) nie kupili od razu tytułu Mistrza Europy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:27:49
  Akurat co do Dudy to się mylisz. Zostałem oszukany.
 • @Husky
  Gorąca dyskusja o geście napastnika kadry. "Jeżeli ktoś sugeruje, że TVP Sport ocenzurował cieszynkę Piątka jest niespełna rozumu" https://wpolityce.pl/polityka/450467-goraca-dyskusja-o-cieszynce-piatka
  Z drugiej strony jest awantura o słowo "pogrom" w twittcie PZPN https://www.israellycool.com/2019/06/11/polish-football-association-deserves-a-red-card-for-insensitivity/


  Wszystko zależy jak się na to patrzy. Z jednej strony taki zakaz jest wyjątkowo głupi, ale z drugiej strony znając realia wyjątkowo perfidnych żydów i szabesgojów z opozycji, dobrze że tego nie zrobił. Od teraz kiedy tylko żyd przejdzie w pobliżu nasi nie patrzmy na niego. Nie oddychajmy. Bo się jeszcze obrazi i świat się zawali. Wszyscy będziemy się smażyć w piekle. Oprócz żydów. Dla nich jest ponoć niebo.
 • @Husky praktycznie to Polacy powinni przegrać--bo wygrana to też antysemityzm --ale jaja -ubaw po pachy
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183M2M5Ni9wLzIwMTkvMDYvMTEvODI1LzU1MC81NmEyMWUyNDVhZDg0YzUyYjMyMjMwNGVhNmE2N2Q1OS5qcGVn.jpeg
  "To już jest pogrom!". "Polityka" atakuje PZPN za wpis na FB. Rzecznik związku: Przy takim podejściu nie można użyć słowa "spalony". Terror poprawności politycznej. Tygodnik „Polityka” oburzył się, ponieważ na należącym do PZPN-u profilu „Łączy nas piłka” po strzeleniu przez Polaków czwartek bramki w meczu z Izraelem napisano: „GOOOOOOOL! To już jest pogrom! Prowadzimy z Izraelem 4:0!”. Redakcja „Polityki” uznała, że to rzekomo wpis antysemicki. Nacechowany antysemicko wpis, mimo upływu kilkunastu godzin od publikacji, wciąż znajduje się na stronie oburzyła się „Polityka”. Redakcja tygodnika wyjaśnia czytelnikom, dlaczego użycie słowa „pogrom” jest rzekomo nieodpowiednie. „Pogrom” to termin, którym określano krwawe wystąpienia przeciw ludności żydowskiej w Rosji w 1880–81, ale upowszechnił się w świecie jako nazwa wszystkich antyżydowskich wystąpień zbiorowych w historii. Do pogromów dochodziło także w Polsce, najgłośniejszy był w Jedwabnem (1941, zginęło 340 osób) i w Kielcach (1946, zginęły 42 osoby, ponad 100 poniosło rany) można przeczytać w tekście „Polityki”. „Polityka” poprosiła rzecznika PZPN-u o odniesienie się do tej sytuacji. Proszę nie doszukiwać się tu żadnych kontekstów. W meczach często używa się słowa „pogrom”. Jeśli mielibyśmy takie podejście, to nie moglibyśmy używać w relacjach z meczów słowa „spalony”. Może to słowo było niezręczne, bo niepotrzebnie budzi – jak widać – takie emocje powiedział Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN. Jak widać, tygodnik „Polityka” nawet w sporcie doszukuje się symboli politycznych.

  Ps..Już sam fakt zwycięstwa z Izraelem, to już w oczach lewaków jest antysemityzm.

  Nie "Polityka", ale izraelscy dziennikarze! https://www.israellycool.com/2019/06/11/polish-football-association-deserves-a-red-card-for-insensitivity/
 • Pięknie Czerska zaorana
  https://pbs.twimg.com/media/D8ys4MxXsAAKVO_.png
 • @kula Lis 68 09:34:05
  Słów kilka o tych co czują się obsrani.

  https://pbs.twimg.com/card_img/1138395401814446080/dHyieLIo?format=jpg&name=600x314


  https://t.co/vXPpItfGqZ
 • Husky
  Oczywiście wygrywając z Izraelem aż 4:0 okazaliśmy się paskudnymi antysemitami. Przecież winniśmy dać im wygrać, bo to naród cierpiętników, którym należy się szacunek i poddaństwo innych. Ta wstrętna Polska ośmieliła się zachwiać ich poczuciem "narodu wybranego", co według Talmudu jest niemalże grzechem śmiertelnym, bo Goje (szczególnie chrześcijanie) są "bydłem" i nie można nawet z nimi przebywać pod jednym dachem a tu musieli być z nami na murawie.

  Serdecznie pozdrawiam
 • @Husky 12:24:48
  No i te "drobiazgi" - bron atomowa.
  Drobiazgi to ma ten facet zamiast zwojöw mözgowych.
 • @Husky 12:24:48 bez deubekizacji uniwersytetów takie indiwidua beda się wciąż odzywać w randze tytułowanych autorytetów.
  Dawno tego łyska nie było... Zapomniany... Podły wygląd - gęba i podłe zachowanie... I wreszcie zrobił "doktorat"? Z chamienia, czy z bluzgów? Matka go tego nauczyła, czy lewaccy mentorzy z niezlustrowanego Uniwersytetu (ponoć Warszawskiego).... Ten Jabłoński, to dowód na to jak łatwo wieśniaki ulegają wpływom.. A może chciał po prostu wreszcie zaistnieć, przypodobać się jeszcze bardziej...niedawno zwoływał ferajnę aby sikała na Pomnik Smoleński. Tu chyba odwyk albo egzorcysta potrzebny. Taki ładunek nienawiści! Język jak z pod celi. Uniwersytecie Warszawski nie idź tą drogą, bo wylądujecie nie w czwartej a w 20 setce ( ranking uniwersytetów)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej