Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
986 postów 30831 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

A spalony ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szanowni dziennikarze, zwolennicy totalnej opozycji oraz KOD-owcy i UB-ywatele. Oszaleliście! Stuknijcie się o coś i wyprostujcie sobie myślenie bo wam odwaliło dokumentnie Doszliście do obłędu

To jest po prostu nienormalne.

Dom wariatów.

Nie zdziwiłoby mnie, gdyby to Izrael zamówił ten artykuł. Żydom do wizerunku poszkodowanych przez Polaków, jest bardzo potrzebny antysemityzm. A ponieważ w Polsce nigdy go nie było - próbują go teraz stworzyć... Jeszcze trochę i pewnie im się uda.

 

 

      

Pogrom to mają Palestyńczycy.

To jest celowe szczucie z zimną krwią.Pogrom to normalne słowo w języku polskim, nie mające żadnego antysemickiego wydźwięku, ani nie kojarzące się z Izraelem, ale jak widać lewicowe środowiska mają zryte mózgi.

Najwyższym poziomem wciskania propagandy jest to, żeby ludzie sami siebie wzajemnie posądzali pod byle pretekstem o działania przeciw "Nacji". Żeby sami wyolbrzymiali i doszukiwali się przejawów ataków nawet jeśli ich brak.A teraz zastanówmy się co by było jakby Piątek wykonał swoją cieszynke po golu?! Dziesiątki artykułów o podobnej narracji. Dobrze że chłopak zrezygnował z niej na rzecz własnego spokoju, bo pewnym niepoważnym ludziom się nie przetłumaczy.Oczywiście. W ogóle wygrana z Izraelem to antysemityzm, a wygranie 4-0 to antysemityzm do kwadratu.Panie redaktorze "Polityki", rubryka "świat bez klamek" w waszym piśmie jest o jakieś 40 stron za krótka.To po prostu lewicowy neostalinizm. Najbardziej oburzające jest to,że ta bolszewia bez przerwy wyciera swoje zakłamane mordy wolnością, wolnością słowa itd. Język zupełnie jak w ZSRR-każdy słowo znaczy co innego niż w rzeczywistości, jest jej odwrotnością. Jak za Stalina

A gdyby po meczu Niemcy Polska, w którym Niemcy wygrywają ichniejszą Federacja napisała że to był Blitzkrieg? Albo gol był ostatecznym rozwiązaniem?

 

PZPN powinien ich pozwać. Zero tolerancji dla medialnego bandytyzmu.

ps.

W czasie upałów pracownicy muzeum Auschwitz umieścili w pobliżu bloków tzw. zraszacze, żeby ulżyć zwiedzającym je w ponad 30 st. upale. Po 2 godzinach wpłynęła skarga, bo komuś mgiełka wody skojarzyła się z gazowaniem ludzi cyklonem B, Zraszacze zdemontowano.

Paranoja?

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Husky
  Co ty tak się żydkami przejmujesz?
  Kibice byli dla nich za grzeczni. Wstyd!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:05:40
  Tacy grzeczni to oni nie byli .Co prawda nie byłem na stadionie,ale jak podały zydowskie media garstka Polaków gwizdała a reszta biła brawo.Jeżeli tak napisali to musiało być odwrotnie garstka biła brawo a reszta gwizdała.TVP Kurskiego specjalnie się przygotowała na wypadek "antysemickich" niespodzianek.
 • @matterhorn 07:19:08
  Stare, bolszewickie metody telewizyjne.
  Jak papież do Polski przyjeżdżał to najbliżej ołtarza stali SBecy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:31:28
  Może chcieli się nawrócić;-))
 • @zbig71 07:39:59
  No... Oni się nawrócili. A ty? :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:05:40
  Sam fakt że na ten temat debatujemy wygląda że zostaliśmy zepchnięci "pod ścianę".A ja jednak sobie wypraszam, rezerwuję sobie prawo do używania "pogrom" do określenia wysokich wygranych bez względu kogo dotyczą.
 • @matterhorn 07:19:08
  To jest chore.
  Postawiono nas tak pod murem, że facet (sportowiec) nie może okazywać radości jak chce.
  Jak robi to zawsze.
  Nie pojmuję tego naszego stania w mentalnym kącie.
 • @matterhorn 07:19:08
  Można się oburzać, tylko po co. Wystarczy trochę wyczucia. A może dobrej woli?
  Słowo "pogrom" jest zrozumiałe międzynarodowo i kojarzy się jednoznacznie.
  Dziwne, że akurat w Polsce niektórym nie.
 • @
  A tak na marginesie, to gdzie można znaleźć słownik wyrazów żydoniepoprawnych?
  Bo strach się odezwać
 • @Husky 12:44:01
  I słusznie!
  Wszystkie pisiory powinny sobie wziąć do serca.
 • @Husky 17:42:54
  Spytaj Kamińskiego z dyni, to wielbiciel żydowskich klimatów :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej