Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
936 postów 29659 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Tak powstają fake newsy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pracownik "Rzeczpospolitej" wymyślił sobie przebieg konferencji Duda-Trump

Takie dziennikarzyny, powinny być na marginesie, marginesu.

Jak długo jeszcze głupkowate pismaki na żydowskim i hitlerowskim żołdzie będą bezkarnie pluć na Ojczyznę, będą bezkarnie łgać i kłamać, będą sie prostytuować . Przerażający upadek moralny i merytoryczny gazety

Cisną się na usta słowa ,których tutaj....... niestety nie można używać
8-)))))))))))))

 

 

           

Jeden z dziennikarzy „Rzeczpospolitej” nie dosłyszał słów, które padły podczas konferencji prasowej w Białym Domu. Stworzył teorię, że prezydent Andrzej Duda musi zapewniać prezydenta Trumpa, że demokracja w Polsce ma się świetnie. Taka sytuacja nie miała jednak miejsca.


To Donald Trump został zapytany przez dziennikarkę o to, czy nie jest zatroskany stanem demokracji w Polsce. Prezydent USA odpowiedział jej:

Nie jestem zatroskany o stan demokracji w Polsce. (…) Nie ma żadnego problemu z demokracją (…) Polska radzi sobie doskonale i tak będzie w przyszłości.

Wtedy głos zabrał prezydent Andrzej Duda, który odpowiedział dziennikarce:

Ktoś panią oszukał. Nie ma żadnego problemu z demokracją w Polsce. Wszystko ma się znakomicie.

– powiedział polski prezydent

 

Ta scena stała się powodem dla jednego z pracowników dziennikarz „Rzeczpospolita”, by publicznie przedstawić taką teorię:

Jeżeli Andrzej Duda musi publicznie zapewniać prezydenta USA, że demokracja w Polsce ma się świetnie, to wbrew pozorom dobrze to nie wygląda

– napisał na Twitterze Jacek Nizinkiewicz.

 

 twitter

wPolityce.pl

 

ps.

Nie wiem czy podzielicie moja opinię, ale odnoszę wrażenie, że Pan Prezydent Trump wygłosił właśnie mowę, która nie tylko zapewni reelekcję PAD, wygraną PiS w jesiennych wyborach, ale co najważniejsze, zmieni układ sił w Europie.Ostatnie wybory (PE) zdecydowanie umocniły pozycję rządzącej partii w kontaktach z USA. Warto stawiać na Polskę pod rządami PiS. Polityka opiera się na twardych rachunkach opłacalności.

Nie do przecenienia jest obecność wojsk USA w kontekście gospodarki i inwestycji zagranicznych. Dla poważnych światowych inwestorów ta obecność to gwarant stabilności państwa

To rzeczywiście świetny okres dla nas. Trzeba to wykorzystać militarnie, energetyczne i finansowo...

 

  

 

KOMENTARZE

 • Nie pieprz PiSku
  Takiego robienia loda na żywo to jeszcze nie widziałem.

  Dumny jesteś ze swojego "prezy /denta"?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:45:59
  Czwartorzędna wizyta, w upadającym byłym mocarstwie, u polityka, z którego cały świat się śmieje i nawet we własnym kraju nikt się z nim nie liczy.
  Jasne ??????
  Pozdrawiam.

  https://v.wpimg.pl/cnVtcC5KTA83FhVwGjBBGnROQSpcaU9MI1ZZYRp9UV4uR1tzGi9NGSYdDiQbOw9BZ0BadgN4VVdvR05xBHhRVm9GUHEaPxEbOwRNCWUMQRM=
 • @Husky 21:49:15
  Tak pytanie na pytanie , co ja się muszę domyślać .
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:45:59
  przemówienia Putina
  https://www.youtube.com/watch?v=-6_FI8rxtuk&app=desktop

  Odsłuchałem przed chwilą w całości.
  Długie narzekanie, równie długie żalenie się i pod koniec, że chciałby, by świat nie opierał się na walce wszystkich z wszystkim, lecz na współpracy, równorzędnych interesach i poszanowaniu słabszych (chyba miał na myśli siebie).
  To już lepiej poczyna sobie Duda.
  Co do upadającej Ameryki.
  Jak Chiny i Rosja zaczną budować swoje fabryki w USA, to będzie wiadomo, że USA upada i schodzi z piedestału.
  Do póki mamy Made in China, to wiemy, że zrobił to chińczyk w amerykańskiej fabryce wybudowanej w Chinach.
  U nas wygląda to jak niżej;
  Heinekel Polska
 • @Oświat 22:29:34
  bingo
  8-))))))
 • @Oświat 22:29:34
  I znowu mnie nie rozczarowaleś.
  Talmudyczna erystyka.
  Kiedy zaczniesz udawać Polaka? :))
 • Huski
  Musiał kilku z was zajść mocno za skórę!
 • @Oświat 22:29:34
  ,,Jak Chiny i Rosja zaczną budować swoje fabryki w USA, to będzie wiadomo, że USA upada i schodzi z piedestału.
  Do póki mamy Made in China, to wiemy, że zrobił to chińczyk w amerykańskiej fabryce wybudowanej w Chinach. ,,

  Jak już jesteś taki mądry , to powiedz mi dlaczego tramp chce ich z powrotem w USA .
  Kolego , na polityce znają się wszyscy i niech tak pozostanie ..... ekonomię odpuść sobie .
 • @Oświat 22:29:34
  A mógł pojechać do Wietnamu .... Nie skorzystał.

  Nooo! Co to za wizyta?
  Zna angielski, sam się dogada bez Pani Dukaczewskiej,
  Po krzesłach nie będzie chodził,
  Pierdół o bigosie, pasie cnoty, polowaniu - nie będzie opowiadał.
  Bez sensu, taka wizyta!
  Poza tym nooooo..., takie to jakieś tam w ogóle do d**y!
  I bez sensu!
  Uffff!


  ps.
  Zaraz będzie że to w sumie zwykła wycieczka była
 • @Casey 22:40:57
  8-))))))
  Wiecej niz bardzo mocno

  Pozdrawiam
 • @fabi 22:43:07
  Z lektury dowiedziałem się, że innych dyktatorów reżimowych też Trump zaprasza.
  8-)))))))
 • Endrju Dooda;
  Chyba tłumacz Dudzie nie będzie potrzebny. Wystarczy, że zaznajomi się z kilkunastoma ulubionymi słowami i zwrotami Trumpa, których używa do wyrzygania. Oto ich lista:
  Huge/yuge, Bigly, Believe me, Stupid, Loser, Moron, We/They, Fire and fury, Great, Incredible, Fake news, Tremendous, A lot of money, Millions and billions, Classy, You'll find out, Winning, Zero, Weak, Amazing, Terrific,
 • @Husky 22:47:09
  ,, że innych dyktatorów reżimowych ,, ..... nazewnictwo to rzecz umowna , zachód lubi się tym bawić i często zakłamuje rzeczywistość .
  Polityka wymusza pewne zachowania a masz tu na myśli Koreę Północną .
  Co do nas to zobaczymy co z wizami ...
 • @Oświat 22:29:34
  //Długie narzekanie, równie długie żalenie się i pod koniec, że chciałby, by świat nie opierał się na walce wszystkich z wszystkim,//

  To chyba słyszeliśmy dwa różne przemówienia.Jest też możliwe że niedostatecznie rozumie pan język.Jeśli się mylę proszę wskazać fragment z "żaleniem się".
  W przemówieniu nie tylko nie ma akcentów wymienionych przez Oświat ale pełne jest sformułowań na tyle kategorycznych że przez wielu ekspertów wystąpienie Putina określane jest jako "II wystąpienie monachijskie".Które jak wiedzą wtajemniczeni było na tyle ostre że nasze media nawet o nim nie wspomniały.
 • @fabi 22:43:07
  To proste jak drut. Na globalizacji tej w zamyśle i w wykonaniu amerykańskich liderów gospodarczych skorzystali ci liderzy, którzy zgarniali i zgarniają olbrzymią, wręcz niewyobrażalnie dużą kasę, straciła klasa średnia i robole, no i to czego na początku nie przewidzieli liderzy tak polityczni jak i gospodarczy zyskały i to ogromnie Chiny.
  Jak wiemy i jak się powszechnie uważa, Chiny stały się fabryką świata. Amerykanie Chińczykom płacili dziesięciokrotnie mniej niż robotnikom amerykańskim, ale że Chińczyków miliard i ten miliard nauczony był żyć skromnie a pracę miał zawsze w poszanowaniu więc po kilkudziesięciu latach z tych centów które otrzymywał od amerykanów urosły miliardy dolarów. Chiński robotnik doskonale opanował amerykański sposób zarządzania, produkcji i technologii. Chiny nie stawiały tylko na samych roboli, kształciły inżynierów, zbudowali odpowiednik amerykańskiej krzemowej doliny. Na koniec zaczęli myśleć by zamiast made in China, produkt był made by China (wykonany przez Chiny), zaczęli stawiać własne fabryki, co gorsza zaczęli produkować niezłe i coraz lepsze podróbki światowych marek w tym również samochodów takich jak
  Rolls-Royc Bugatti, Jaguar i inne, oczywiście pod swoimi chińskimi nazwami.
  A obecnie budują armię, siły lądowe, powietrzne i morskie, testują zestrzeliwanie satelitów zaczynają kumać się na całego z Rosją co może w przyszłości doprowadzić do powstania jednego bloku przeciw Ameryce i jaj światowej dominacji.
  Trump chce znowu dać amerykańskiemu robotnikowi pracę, zmniejszyć import z Chin, co niejako spowolni tempo budowy chińskiego kolosa i dać bodziec Ameryce do jej odbudowy i przebudowy. Trump jednym słowem chce redukować system globalizacji, a to się bardzo wielu bosom i magnatom nie podoba.

  ... ekonomię odpuść sobie .
  fabi

  Jak ty się znasz lepiej na ekonomi, no to tylko dobrze.
  Miałaś może jakiś biznes w USA?
  Ja miałem blisko osiem lat, z różnymi nacjami tam mieszkającymi, w tym i z żydkami.
  Lekko nie było, ale trzeba było ciągnąć ten wózek
 • @ikulalibal 23:08:28
  A tego bidolenia o II rurze nie zauważyłeś. Niechby chociaż rąbną wprost, że te –skur..syny amerykańskie niech się odp..olą od naszej do Niemiec rury na gaz.
  Michnik by potrafił tak powiedzieć a Putin nawet nie wspomniał że to o USA mowa
  Putin przyjacielu, nadal bardzo miękki, za miękki jak na taki kraj jak Rosja
 • Husky
  Co niektórzy nie potrafią znieść faktu, iż zacieśniamy relację ze Stanami Zjednoczonymi. A z kim mamy zacieśniać? Z Moskwą albo z Berlinem?
  Polska nie jest samotną wyspą i nie jest jak na razie mocarstwem z bronią jądrową i musimy się na kimś oprzeć. Wolę USA niż kondominium niemiecko-rosyjskie. To tak trudne do zrozumienia?

  Oczywiście można odnosić się do czasów, kiedy Polska była mocarstwem, ale to już dawna przeszłość. Można też odnosić się do słowiańskości, ale historia pokazała, że Moskwa zawsze była przeciwko nam. I co? Mamy jej zaufać? Współpraca naszych odwiecznych wrogów, czyli Rosji i Niemiec trwa w najlepsze i o tym dziś też mówił zarówno prezydent Duda, jak prezydent Trump.

  Pozdrawiam

  P.S.
  Zadziwiające jest to, że kiedykolwiek piszę Trump, to wyskakuje mi błąd. Ot taka ciekawostka.
 • @ikulalibal 23:08:28
  "II wystąpienie monachijskie"

  Tak się tym Putina wystąpieniem Monachijskim przejęli, że aż wysłali panią senator Nulan ze słodkimi bułeczkami do Kijowa.
  Jednym słowem ulżyli Putinowi biorąc Ukrainę.
  Oby po obecnym przemówieniu nie musieli sięgać po Białoruś.
 • @Oświat 23:21:42
  @Oświat 23:21:42
  ... ekonomię odpuść sobie .
  fabi

  Okręcasz teraz kota ogonem
  ,,
  Do póki mamy Made in China, to wiemy, że zrobił to chińczyk w amerykańskiej fabryce wybudowanej w Chinach. ,,

  Idąc takim tokiem rozumowania , to Tramp wprowadza cła na produkty amerykańskie ..... na złość sobie .
  Co do Chin ...Chiny posiadają obecnie ok. 1,13 bln dol. obligacji USA i są największym zagranicznym nabywcą amerykańskiego długu

  czy można coś wybudować za tą sumę , sam sobie odpowiedz....
 • @krzysztofjaw 23:41:48
  Osobiście nie wierzę by PiS widział zagrożenie ze strony Rosji. J. Kaczyński nie lubi Rosji to fakt, ale przypuszczam, że te zabiegi o wojska amerykańskie to tama dla ekspansji Niemiec. Zauważcie, że jesteśmy w Unii i w NATO a politycy PiS jakby o tym zapominają i nie zapraszają wojsk natowskich, lecz wyłącznie Amerykanów. A przecież na Litwie ponoć stacjonują Niemcy i Duńczycy.
  Niemcy bardzo usilnie starali się o to by uruchomić ponownie szkołę oficerską w mieście w którym mieszkam dla szkolenia oficerów NATO i gotowi byli wyłożyć spore kwoty na remont i modernizację wspomnianej szkoły.
  Udało im się jedynie uruchomić wydawnictwo Borussia ( z łaciny to Prusy) Kupić i zniszczyć dużą fabrykę mebli i wykupić lokalną gazetę. Stowarzyszenia miejscowych szwabów sąd nie zarejestrował.
 • @fabi 23:55:53
  Można w wielu krajach poza Ameryką…
  By nie powtarzać amerykańskich błędów.
  Ponad to robotnik amerykański jest za drogi by tam inwestować w przemysł.
  Mają tam swoje China Town w wielu amerykańskich metropoliach i to im wystarcza.
  Chińczycy myślą bardziej wielokierunkowo i na dłuższą metę.
  Tak mi się to widzi.
 • @Oświat 00:01:05
  Jest dużo racji w tym, co piszesz. Na dziś Niemcy są groźniejsze niż Rosja. Nawet zawsze odnoszą się do dawnych granic niemieckich i polskich i inwestują przeważnie tam, gdzie przed wojną byli Niemcy. To celowa polityka Niemiec, dlatego uważam, iż są groźniejsi (vide: Wrocław i Gdańsk).

  Rozbicie dzielnicowe w Polsce spowodowałyby przygarnięcie przez Niemców ziem, które uważają za swoje, choć to jedna wielka bzdura. I cieszę się, że Trump też nie lubi Niemców i Merkelowej.

  Pzdr
 • @Oświat 23:34:42
  Po cóż tyle słów? są zbędne.Wystarczy wskazać np między 18 a 30 minutą.
  Zrozumiał? proszę więc wskazać bez własnych komentarzy które choć niezwykle ciekawe zupełnie mnie nie interesują.
 • @Oświat 23:45:55
  // Tak się tym Putina wystąpieniem Monachijskim przejęli, że aż wysłali panią senator Nulan ze słodkimi bułeczkami do Kijowa. //

  O ile pamiętam sekwencję wydarzeń to po Monachium była Gruzja.
  Zaś wydarzenia kijowskie były "aż takim zaskoczeniem"
  że popularni publicyści mówili o nim już w odległym 2009 r
  https://www.youtube.com/watch?v=b2UQeGpRiig

  Włoski miesięcznik geopolityczny Limes nie tylko pisał o tym otwarcie ale konstruował mapy nieodległych podziałów (rok 2009)
  https://www.google.com/search?q=%D0%98%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%8F%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D0%B6%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB+%D0%BE+%D0%B3%D0%B5%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B5+Limes+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%80%D1%83%D0%B5%D1%82+%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%B4+%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj86_20ouXiAhUBmYsKHVlcAWcQ_AUIESgC&biw=1200&bih=590#imgdii=x7aVGgoLsI3pKM:&imgrc=9-tfk3HoAt_aTM:

  W tymże też czasie popularni ukraińscy polityce alarmowali o niepokojących tendencjach
  https://from-ua.com/articles/156721-s-ratushnyak-idet-strashnaya-tragediya-nazivaetsya-yacenyukizm.html

  W.Bukowskij w 2009 na falach Echa Moskwy powiedział : / rozpad Ukrainy na Zachodnią i Wschodnią jest naturalny i prędzej czy później będzie miał miejsce niezależnie od sondażowych badań ,do tego procesy trzeba odnieść się naturalnie bez zbędnego pustosłowia o uznanych międzynarodowych granicach. One (granice ) wobec krachu Poczdamsko-Jałtańskiego ładu są małoaktualne czego przykładem jest Jugosławia lub "cywilizowany rozwód" Czech i Słowacji /

  I dlatego już w 2011 r ośrodki badania opinii społecznej robiły sondaże na okoliczność oddzielenia Galicji od Ukrainy

  http://newsland.com/user/4297686316/content/ukraina-zakhotela-otdelit-ot-sebia-galichinu/4207382

  A ty powiadasz Nuland.
 • @Oświat 00:01:05
  // J. Kaczyński nie lubi Rosji to fakt,//

  Świadomość że państwo wraz z jego mieszkańcami zależą od faceta kierującego się polityce infantylnymi uczuciami,jest męcząca.
  Kogo jeszcze nie lubi J.Kaczyński? sprzedawców tranu? nauczycieli matematyki? szatynek? właścicieli psów? kogo?
 • @krzysztofjaw 23:41:48
  Taki Włodek Czarzasty czy Włodek Cimoszewicz czy Rosati , Miller czy Kwaśniewski jak słuchali wykładu PAD na konferencji prasowej w Białym Domu o historii Polski to musieli się czuć jakby ktoś ich lał po mordzie. Musiało to towarzyszy boleć oj musiało.
 • @Oświat 23:45:55
  Jak tak dzisiaj patrzę na prezydenta Dudę i porównuję Go z poprzednikami. Tępym, pyszałkowatym kapusiem, pijakiem i strażnikiem żyrandola, co to na odchodne zajebał sokowirówkę, obrazy i wieżę stereo, to mi skóra cierpnie i dziękuję Opatrzności, że Polska jakim cudem przetrwała.
 • @Oświat 00:01:05
  PAD doskonale wykorzystał okazję aby uświadomić co niektórym dziennikarzom w USA czym był komunizm, kim byli żołnierze wyklęci i kto zasiadał w SN mimo upadku komunizmu. Pięlna lekcja historii i celna bo "tefałeny" o niej milczą.
  Dziękuje Panie Prezydencie
 • @krzysztofjaw 00:33:31
  Donald Trump:
  "Rosja otrzymuje miliardy dolarów z Niemiec a my chronimy Niemcy to jest bez sensu"
  Ma gość rację!
 • @Oświat 00:10:04
  Nie widzę żadnych komentarzy w GW i tvn24 po konferencji prasowej Prezydentów Dudy i Trumpa. W antypolskich szczujniach trwa gorączkowa burza mózgów i niecierpliwe oczekiwanie na Instrukcje z Centrali nad wylewem pomyj i ruskiej gnojówki.
 • No to mainstream i liberałowie, zebrali niezły wpierdol od PAD'a.
  Zwiększenie obecności wojsk amerykańskich. Współpraca energetyczna -stale dostawy gazu skroplonego.. Współpraca z firmami amerykańskimi medycznymi w zakresie wejścia nowych terapii w leczeniu raka. To jest prawdziwa polityka jaka realizuje PAD i PMM, a nie rozmowy o bigosie.
  Rozmowy o bigosie , tudzież o wychowaniu sobie żon!
  Jakaż to szkoda, że Bronkowa szkoła dyplomacji odeszła w zapomnienie.
  Przynajmniej było się z czego pośmiać przez łzy, a tak?
  Nic tylko konkrety i ustalenia, ech
 • Jak wykorzystać ?
  Korzyści z Polskiego wasalizmu odnoszą jednostronnie USA.
  Gaz droższy od ruskiego o ok 70%, uzbrojenie droższe do ruskiego podobnego kilka razy....
  Kto tu kogo wykorzystuje ?.
  Polska to tylko wasal który MUSI kupować Amerykański złom po cenach dyktowanych przez USA...a do tego MUSI oddać swoje terytorium w dyspozycję Armii USA na warunkach upokarzających (przestępstwa armii USA na terenie Polski i wobec Polaków nie podlegają polskiemu wymiarowi sprawiedliwości).
  Jeżeli to znaczy że wykorzystujemy USA to ktoś tu ma nie po kolei w głowie.
  To nas wykorzystują jawnie, poniżająco, haniebnie za zgodą a wręcz entuzjazmem rządzących (Dudusiów, Błaszczaków i innych podobnych).

  Za pieniądze które tracimy na "współpracy" z USA można by zredukować zadłużenie Polski, wprowadzić wysokie progi zwolnień od podatków, podnieść emerytury, obniżyć VAT, podnieść wynagrodzenia nauczycielom, ... zrobić kolejny skok w poziomie życia Polaków.
  Zawsze wciskano nam że to Rosja grabi Polską gospodarkę... dzisiaj widzimy jak wygląda grabież ze strony tzw zachodu.
  Okłamywano skutecznie Polaków przez lata...
  Głupi i naiwny płaci dwa razy (nie twierdzę że rządy to głupcy nie .. oni wiedzą co robią to zdrajcy nie głupcy.. głupcy to ich wyborcy).
 • @Husky 06:16:44
  100/100! Pzdr!
 • @Husky
  ŻYD Ryszard Schnepf - za rządów PO podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz ambasador w Hiszpanii oraz USA. Były ambasador RP w Waszyngtonie Ryszard Schnepf jest klasycznym resortowym dzieckiem. Jego mama Alicja, funkcjonariusz Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, zwalczała podziemie niepodległościowe. Ojciec Maksymilian Sznepf był żołnierzem wojskowej bezpieki biorący udział między innymi w obławie augustowskiej. Krewny Oswald Sznepf jako sędzia wojskowy wydał co najmniej kilkanaście wyroków śmierci na Żołnierzy Wyklętych.
 • @Husky 06:29:39
  A "Fort Trump" poszedł w PIS-du
  Wczoraj jakoś nie było widać orgazmu rządzacych na dźwięk tego słowa.

  Moze i ja się kiedyś doczekam,że jakiś frajerzyna przyjedzie do mnie z furą szmalu a ja w zamian sprzedam mu jak najdrożej trochę złomu,opylę mu po najwyższej cenie gaz kupiony za psi grosz w Rosji i jeszcze co roku będę mu podsyłał na darmowe zdrowotne wczasy parę setek harcerzyków by czuł się bezpiecznie
  Wydymać frajera bez mydła .Oto dewiza cwaniaków.
 • @Husky
  Pamiętacie zeszczaną i pijaną Kopacz błądzącą w Berlinie? a Bulu to jeszcze większy cymbał jak Bolek! Takie to elyty mieliśmy u władzy? wstyd i nigdy więcej!
 • @Husky
  Piękne słowa! Trump do polskiego prezydenta: Historia Twojego narodu zawsze będzie inspirować patriotów na całym świecie. https://wpolityce.pl/polityka/450719-trump-do-dudy-historia-twojego-narodu-bedzie-inspirowac

  Ps..Miło słyszeć takie słowa pełne szacunku, wypowiedziane przez prezydenta USA na temat Polski. Totalna opozycja sika po nogach ze złości i zazdrości! Dziękuję za piękne słowa o Polakach Prezydentowi USA, oraz za mądre i godne reprezentowanie Polski Prezydentowi Dudzie! Wspaniała mowa i skrót historii, w wykonaniu Prezydenta Dudy w Waszyngtonie. Świat dowie się, jak działa Wymiar Sprawiedliwości w Polsce? co to jest nadzwyczajna kasta sędziów ? i że przez dziesiątki lat nie byliśmy w stanie pozbyć się komunistycznej zarazy. Dzisiaj ci przemalowani "sędziowie" i ich dzieci mają się dobrze i nadal orzekają. Czas pokaże, czy uda się wyeliminować komunistycznych kastowych zdrajców, którzy psują opinie większości dobrych, niezawisłych i sprawiedliwych sędziów RP. Te czerwone karaluchy w Polsce i na świecie. I żydowscy wywrotowcy z Sorosem na czele są dziś w czasie tej wizyty w USA naszego Prezydenta, spienieni do granic możliwości. Pucz w Polsce się nie uda. Dla lewaków najlepszy był Bul Szczynukowicz vel Komorowski jak bredził do komucha Obamy by żony pilnował i bigos gotował, to było super wstyd i żenada, teraz jest prezydent który godnie reprezentuje dumny naród Polski.
 • @Husky
  Polskie problemy i wizja Fort Trump... https://naszeblogi.pl/53588-polskie-problemy-i-wizja-fort-trump
 • Kinga Duda skradła show! „Przyćmiła samą Melanię Trump” [FOTO]
  Prezydent Andrzej Duda spotkał się z prezydentem USA Donaldem Trumpem. W Białym Domu nie zabrakło także Agaty Kornhauser-Dudy oraz córki pary prezydenckiej – Kingi Dudy. 24-latka świetnie się prezentowała.

  Prezydent Duda poleciał z oficjalną wizytą do Waszyngtonu. Celem wyprawy było podpisanie dokumentu dotyczącego obecności sił zbrojnych USA na terytorium Polski.

  Podczas oficjalnego bankietu zorganizowanego przez Donalda Trumpa na cześć polskiej delegacji Andrzej Duda pojawił się w towarzystwie nie tylko żony, Agaty, lecz także córki.

  Pałac Prezydencki do ostatniej chwili trzymał w tajemnicy obecność Kingi Dudy w oficjalnej polskiej delegacji. Podczas bankietu 24-latka prezentowała się znakomicie. Z uśmiechem przysłuchiwała się słowom ojca.

  Niektórzy komentatorzy twierdzą, że córka polskiego prezydenta przyćmiła samą Melanię Trump, która uchodzi za ikonę stylu. Kinga postawiła na skromność i elegancję – założyła szyfonową koszulę z wiązaniem pod szyją oraz prostą czarną ołówkową spódnicę. Jej urodę podkreślał dobrze dobrany makijaż. Melania natomiast wybrała doskonale skrojony garnitur w kolorze pudrowego różu.

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/06/kinga_duda_1.jpg
 • @kula Lis 68 12:51:14
  Wstyd na cały świat
  I nawet w Rosji
  8-))))
 • @kula Lis 68 12:51:14
  Obaj siedzą.
  Ciekawe do czego się teraz dziennikarskie tumany przypierdolą  https://pbs.twimg.com/media/D84T-KFXUAEH3fy.jpg
 • @kula Lis 68 11:10:59
  "Murzyńskość" w praktyce, czyli błędy PAD w USA:

  1) Nie zapytał Niemców, czy może rozmawiać o wojsku.
  2) Nie zapytał Francuzów, czy może rozmawiać o elektrowni.
  3) Nie zapytał Rosjan, czy zgadzają się na stałą obecność wojsk USA w PL.
  4) Nie wspomniał ani słowem o bigosie.
 • Pamiętacie wizyte Angeli w USA ???
  Porównajcie to z wizytą Polskiego Prezydenta!

  https://pbs.twimg.com/media/D88SBqxXkAAhtQD.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej