Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
936 postów 29659 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

UE - Timmermans 28 - 0

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nielubiany przez PiS i Fidesz Timmermans nie będzie szefem Komisji. To stanowisko ma przypaść Niemce Ursuli von der Leyen. Timmermans skończył jak Platforma Obywatelska i ich „król Europy”...

Jest moc.

Dopiero co nasi z PiS zaczeli prace w EP a juz zaorali Timmermansa
Niemcy nie mają tego co chcieli ponieważ Merkel chciała Timermamsa a dostała figę. A Polski Rząd pokazał Urzędasom z UE że trzeba się z nim liczyć .

 

Serdeczne gratulacje dla M.Morawieckiego. Tak negocjuje premier poważnego i szanującego się państwa Dzięki takim patriotom jak premier,Polska wraca na należne Jej miejsce w europejskiej i światowej dyplomacji.
Wszystko to pomimo histerycznego wycia wrogów Polski.
Stopniowo naprawimy szkody poczynione przez żałosnych ignorantów pokroju Ewy Kopacz czy Bronisława Komorowskiego

Brawo

Ciekawe kto w tym roku zostanie czlowiekiem roku Gazety Wyborczej? W 2015 wybrali Komorowskiego i rok pozniej Bronek zniknal !!- w 2018 wybrali Timmermansa i czlowieka tez nie ma

Tzw. "pocałunek śmierci"  ?

Ursula von der Leyen kandydatka na szefa KE, Niemiecka minister, popierana przez Polskę i inne kraje.

Ma siedmioro dzieci: David (1987), Sophie (1989), Donatę (1992), bliźnięta Victorię i Johannę (1994), Egmonta (1998) i Gracie (1999)

Lewusy i lemingi - dzieciorób i patologia? No ale wg standartow lewactwa, patologiczna rodzina

Nie wiem czy będzie lepiej, ale na pewno będzie zdecydowanie inaczej, największa kanalia został .........wyautowany

A  ten człowiek właśnie wytłumaczył nam że brak wyboru Timmermansa to w gruncie rzeczy porażka Polski.

Nikczemna twarz, fałszywe spojrzenie zdrajcy. Przegrany.

Już by się chociaż nie odzywał. Żenada.

 

 

Lekcja, którą otrzymali i Timmermans i Tusk powinna nauczyć unijnych polityków, że nieuprawnione ingerowanie w polskie sprawy przykro się kończy. Grupa V4 pokazała solidarność, wielu antyrządowych dziennikarzy - brak kompetencji, a totalnej opozycji właśnie kończy się opcja "zagranica".Patrząc na to z innej perspektywy, to Grupa Wyszehradzka zagrała na tym szczycie zgodnie i solidarnie, choć wydawało się, że Słowacja (rząd socjalistyczny) wyłamie się lub zrobią to Węgry. 

Z piedestału bardzo szybko można spaść. Przekonał się  o tym Frans Timmermans, który jeszcze dwa dni temu był przekonany, że ma zwycięstwo w kieszeni...

ps.

 PiS-owi nie udało się jeszcze ruszyć "socjalnego elektoratu" do urn.
Jeśli mu się to końcu uda i namówi do głosowania milion lub dwa nigdy wcześniej nie głosujących beneficjentów 500 plus to dramat zamieni się w masakrę.
Samorządowe przegrali, europejskie przerżnęli, Timmermans odpadł ... Jak nie idzie, to nie idzie. Na pocieszenie powiem, że jeszcze tylko klęska w parlamentarnych i przez resztę roku spokój.

Jesteśmy jednym Narodem dlatego musimy zmobilizować wszystkie swoje siły oraz zapał by dokopać komuchom i zniszczyć opozycję! By w Wyborach zadać jej ostateczny cios! Prawi głosujemy na PIS bo tu tkwi cała nasza siła i jedność bo dzięki tej jedności zwyciężymy!


Dla dobra Polski!

KOMENTARZE

 • Samojed
  Kolejny ważny krok w odzyskiwaniu statusu Rzeczypospolitej.
  Nie będzie Makrela pluła nam w twarz. A już wkrótce nikt się nie odważy.

  U totalnych lewaków totalna konsternacja. Czołowi idioci wg. starego schematu - im większy sukces, tym większy opis klęski. Taka papka dla oskarka.
  Wkrótce zapewne otrzymamy interpretację Ruszczyka. Będzie wesoło.

  Dzisiaj Westerplatte, aby godnie upamiętnić pierwszego września. Z Trumpem, ale bez KGB.
  Prezydent Gdańska Dulkiewicz przystępuje do projektu. Wystruga makietę pancernika Schleswig-Holstein klasy Deutschland, a w armaty Bolek - ...najadł się grochu i strzelał po trochu.
 • @
  Ostentacyjna polonofobia i pogarda dla krajów wschodniej Europy jaką wykazywał się Timmermans - zaowocowała.

  Myślę, że to dobry prognostyk nie tylko dla Polski i bloku wschodniego, ale dla całej UE, która wyjdzie spod buta Niemiec (ma szanse) i zacznie rozwijać się w kierunku współpracy, a nie kolonialnej dominacji.

  Ale to dopiero pierwszy krok. Czy Merkel zrozumiała? Jakie będzie nastawienie reszty niemieckich elit. Tam też się gotuje.
  Francja - to pozłotko. Włochy - stają na nogi. Jest problem Hiszpanii.

  Czekają nas zmiany i jeszcze nie jest pewne w jakim kierunku.
 • Jak nie ma sukcesu, to trzeba go PR-owsko stworzyć
  Husky, czy ty coś czytasz, ale tak ze zrozumieniem? Z tego co dziś podaje prasa, na wysokich stanowiskach nie będzie nikogo z naszego bloku, zaś wiceprzewodniczącymi KE mają zostać Frans Timmermans i Margrethe Vestager oraz ktoś z Europy Środkowo-Wschodniej.

  I tyle z sukcesu naszych dietetyków który to "trąbami jerychońskimi" otrąbiłeś. :)

  Rzeczywiście sukces jak nam możliwości PiS i ich dietetyków.

  A jak tam wysokie stanowiska dla naszej pani Szydło? Próbowała się z kimś dogadać, ale nikt po polsku z nią gadać nie chciał a w jakimkolwiek innym języku to ona gadać nie potrafiła. Podobnież ma zająć się tym, czego w Polsce robić nie potrafiła, sprawami socjalnymi. Pamiętamy spływ Dunajcem (gdy Kuchciński walczył z matkami i niepełnosprawnymi)
 • @Autor
  Naprawdę jesteś tak naiwny? PiSiory to tak chyba mają. Przecież, niemal oczywistym było, że Timmermans był tylko rzucony na wabika dla frajerów. A teraz Niemcy mają najważniejszę unijne stanowisko. I to PiSiaccy frajerzy widzą jako sukces. A Timmermans będzie wice, czyli sytuacja zmieniła się na naszą niekorzyść. Lepszy już pijaczyna z Luksemburga niż przedstawiciel Niemiec. Merkelowa nieźle to rozegrała. I łatwo jej poszło, ale jakich ona ma w Unii rywali? Dyplomatołków z PiSu? Tusk zadowolony, bo Niemka dostała funkcję. I nie Weber, którego nie chciała Merkel.
  Reszta stanowisk to raczej najwyżej prestiż, a nie prawdziweznaczenie. Może funksja Lagarde znaczenie posiada. Tak Niemcy podzieliły się z Francją. Na doczepkę lewus z Belgii Michel.
  POpaprańcy jednak byli skuteczniejsi. Buzek był szefem PE< Tusk Rady. Staniska głównie reprezentacyjne, ale zawsze. W Komisji mieli Lewandowskiego a potem Bieńskowską. Co ugrał bankster Morawiecki?
 • @Janusz Kamiński 06:50:39
  Człowieku, czy ty nie widzisz, że wydymano naszych dyplomatołków? Timmermans nie był poważnym kandydatem, ale go wystawiono. Wiedziano, że kraje Wyszehrad twardo się postawi. A zaczęto od Webera, jednak jego to też nie chciała Merkel. I Polacy też pewnie by się stawiali. To rzucono Timmermans, który na Polskę i Węgry działa jak płachta na byka. I wtedy Merkelowa grzecznie wysunęła swoją ministerkę. I Niemcy mają najważniejsze stanowisko w UE, bez żadnych koncesji na rzeczy Wyszehradu
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:22:49
  Jak Polska ma wyjść spod buta Niemiec, skoro najważniejsze stanowsiko objęła Niemka? I o to od początku chodziło. Niemcy przechodzą na ręczne sterowanie i coraz mniej pośredników (jak Juncker czy Tusk)do tego potrzebują
 • @Wican 09:04:29
  Pierwsze: Polska, czy Europa?

  Niemcy maja circa 250 mld EU nadwyżki.
  Na plusie jest Holandia - i kto jeszcze?

  Co za różnica, czy na stanowisku Niemka, Holender, czy Tusk z Bieńkowską?

  W obecnym układzie "łatwiejsza" jest ta "von der" w negocjacjach niż Timmermans. I tyle.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:43:19
  Wcale nie. Timmermans to taki oszołom, że można z nim pogrywać, a Niemka będzie realizować interesy niemieckie. Dla nas korzystniejszy ktoś o mentalności wariata jak Timmermans. Bo można go wciągać w różne spory, ale swoją postawą budowałby niecheć do biurokratów z UE. I od początku chodziło o t, żeby Niemcy dostali najważniejsze stanowisko. Ich nie interesują urzędy typu Tuskowego, bo to dla frajerów który chcą tylko zaszczytów. Prawdziwa władza zaś, to komisja. A Timmermans zostanie wice. Jest gorzej niż mogłoby być.
 • @Wican 09:52:39
  "Źle było, źle będzie, w Polsce zawsze i wszędzie, oprócz nas wszyscy są w błędzie..."
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:43:06
  ??? Niemcy to rozegrali. Ja od kilku dni zastanawiałem się, kogo Niemcy tam wcisną, gdy odpadł wcześniej Weber (świadomie spalony przez Merkel). Bo nie miałem wątpliwości, iż Timmermans jest tylko aby sprawdzić frajerów.
 • @Janusz Kamiński 06:50:39
  Posłuchaj Kamiński, złośliwe zniekształcanie nazwisk na portalu jest chamstwem i wykroczeniem.
  Trzy dni urlopu zdrowotnego. Wykorzystaj na podciągnięcie się z zasad kultury ogólnej.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:01:33
  Aleś ty małostwkowy. Trzymaj tu Kamińskiego, jak najdłużej. Jego teksty, już wyleczyły z PiSizmu moją żonę i dwóch kolegów. Ja nie potrafiłem tego dokonać, a Kamińskiemu się udało.
 • @Wican 11:13:16
  Nie jestem małostkowy tylko precyzyjny. Proces resocjalizacji Kamińskiego tego wymaga.
  Masz rację, jego pisanie skutecznie zniechęca do PiS, dlatego tutaj jest. Podobnie jak Husky :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:25:44
  Ale jego zresocjalizować się nie da. To notoryczny PiSior czyli ........ .Tego wyleczyć się nie da. On jest już sekciarzem.
  A takim podaje sie pomocną dłoń jakiś psychoterapeutów lub psychiatrów. Karać"szmergli"
 • @Wican 09:02:30
  Faktycznie zauważyłem, że jesteś ekspertem od dymania. Konkretnie od samowydymania, bo widocznie kiedyś wydymano ciebie tak okrutnie, że obecnie sam się dymasz.

  Co jeszcze za satyrę wymyślisz, by przykryć wściekłość i wstyd luzera?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:01:33
  Słuchaj koleś,

  Udowodnij, że mój Ruszczyk to ty!

  Dla mnie nie istniejesz. Takiś malutki robaczku.
 • @Wican 11:13:16
  Dziękuję, że dobrowolnie i bezpłatnie rozpowszechniasz moje tekst.

  Równy gość.

  Załatwiłeś już to 500+?
 • @Janusz Kamiński 12:08:06
  I co jeszcze, sekciarzu PiSiacki? Czyli faktyczny zdrajco? Bo tylko zdrajca jest zwolennikiem obcych wojsk. I kompletny ignoirant. A skoro ty taki światwoeic i niczego nie rozumiesz z rzeczywistości, to....?
 • @Janusz Kamiński 12:10:42
  Jeszcze tu jesteś?
  Prosiłem cię, żebyś omijał mnie szerokim łukiem, nie słuchasz.
  I nie myśl, że jesteś cwańszy od telewizora.
 • @Wican 11:28:45
  Wcale nie mam zamiaru leczyć go z Pislamizmu. Staram się jedynie nauczyć go dobrych manier.
 • @Janusz Kamiński 12:12:28
  Załatwiłem. Ale tylko menele produkują dzieci dla pieniędzy. Mnie stać, aby być prawdziwym rodzicem, niezależnym od państwa. Ale skoro dają, to co wcześniej zabrali w podatkach (albo pożyczyli) to wezmę. A tu klasyczny PiSior. Wg Ciebie pieniądze bierze się z drukarki. Dyletant ekonomiczny, ale nawet się nie dziwię. Sekta PiSiacka to wyjątkowa kumulacja kretynizmu
 • @Wican 12:37:27
  Jest tu jakiś administrator może?

  Gość rzuca obelgami (widocznie się denerwuje) i jest prostacko chamski.

  Do roboty administrator.
 • Ja cię nie mogę
  Gdyby jakimś cudem, przez pomyłkę, jakaś pisraelska notka trafiła na jedynkę to sam zdejmę.

  hmmm
  A tu nadal jeszcze "wis"i,
  jeszcze
  8-)))))))
 • @Janusz Kamiński 06:50:39
  Tymczasem od strony zaprzańskich "dziennikarzy" i ich mediów słychać wycie.
  Znaczy to jedno - jest dla PIS-u znakomicie

  Oto ''Człowiek Roku'' 2017 i 2019 według szmatławca Michnika dostał siarczystego kopa w dupę.

  https://pbs.twimg.com/media/D-iwNIQWkAIHdvr.jpg
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:22:49
  Jest już reakcja palanta Tuska na porażkę Fransa Timmermansa w wyborach na szefa Komisji Europejskiej.

  https://pbs.twimg.com/media/D-iX1C7X4AA1jqn.jpg
 • @Wican 08:59:40
  Dla mnie szefem Komisji Europejskiej może zostać nawet Belzebub byle nie Timmermans czy ruda szmata Tusk.

  Upokorzona, przegrana i skompromitowana ruda kanalia, która forsowała kandydaturę tego polakożercy, to miód na me serce.

  Mam nadzieję, że ze wstydu już więcej się w Polsce łajdak nie zjawi.

  8-))))))))
 • @Janusz Kamiński 12:12:28
  Premier Morawiecki po odstrzeleniu największego w PE polakożercy Timmermansa na trzy miesiące przed wyborami parlamentarnymi dodał Polakom wiatru w żagle i nic nas już nie powstrzyma.

  Uwierzyliśmy, że razem, mimo przeszkód, stawiwszy opór możemy pokonać wszelkie przeciwności.

  Wiarygodność PO
  - W sprawie uchodźców;
  Cezary Tomczyk, Rzecznik rządu ''Jesteśmy gotowi na każdą ilość''
  - Schetyna ''nie przyjmiemy ani jednego''
  W sprawie 500+
  Schetyna; ''Utrzymamy, a nawet rozszerzymy''
  - Grabiec ; ''Polacy będą musieli oddać świadczenia''
  Owacja, kurtyna
 • @Janusz Kamiński 12:45:37
  Ustawione przetargi za pół miliarda, korupcja i poseł PO. Akt oskarżenia dla alfonsa tym razem ws. afery melioracyjne

  https://s5.tvp.pl/images2/e/2/a/uid_e2a3e0f04a0190ea737245fe2c3652281560252928609_width_190_play_0_pos_0_gs_0_height_107.jpg
 • @Janusz Kamiński 12:45:37
  Ponad tysiąc stron aktu oskarżenia.Alfonsowi Stanisławowi G. grozi do 15 lat więzienia

  https://pbs.twimg.com/media/D-i6mV5X4AE33vf.png

  https://t.co/7xjYLgyE3x
 • @Janusz Kamiński 12:45:37
  Myślał, że ciemny lud to kupi...

  https://pbs.twimg.com/media/D-i-HBEX4AABBb9.png
 • @
  Timmermans dla holenderskiej telewizji (przed ogłoszeniem kandydatów):
  - Jest pan zainteresowany stanowiskiem wice-przewodniczącego?
  - Jedyną moją ambicją jest obecnie stanowisko PRZEWODNICZĄCEGO, wice już byłem, nic innego mnie nie interesuje.
 • @Husky 13:26:35
  Ale przecież Rudemu chodziło o Niemca. Od początku o to chodziło. Tylko frajerzy tego nie rozumieją. Ale w sumpie PiS to tak jak POpaprani. Partia trochę pruska. Który rząd dał 80 baniek na fabrykę mercedesa w Jaworze?
 • @Janusz Kamiński 12:45:37
  Obelgi? Kapuś się w tobie odezwał? Ale jak ktoś rzucał kamieniami w harcerzy, to porządnym człowiekiem raczej nie będzie. Z gnidy wyrasta wsza, taka informacja jakbyś bilogii już nie pamiętał.
 • @Husky 13:19:07
  Ta notka jest o porażce PiSraela choć sam tego nie dostrzegasz :)))
  Takie mogą być, jak najbardziej.
 • @Husky 13:32:27
  A kiedy akty oskrażenia wobec Biereckiego?Wtedy uwierzyłbym w uczciwość PiSu
 • @Husky 13:28:39
  Gdyby nie Włochy to nic by z tego nie wyszło. A tam rząd nie dojedzie do końca roku, może nawet szybciej padnie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:42:57
  No tak
  Rozumiem
  8-)))))
  I nawet nie skomentuję, bo się samo komentuje

  pzdr.

  Będzie ich jeszcze więcej na pudle.
  Kolejny zakład?
 • @Wican 13:43:27
  1 kwietnia
 • @Husky 13:35:34
  A to prawda, że chłopiec @zbrztwą oprócz zarzutów korupcyjnych będzie także odpowiadał za nakłanianie do czynów nierządnych w zamian za stanowiska? To by znaczyło, że jest bi :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:45:18
  PIS też miał rządzić, jak przewidywał dyplomowany dziennikarz społeczny nie więcej jak dwa-trzy m-ce
  Rozumiem
  Szanuje
  8-))))))
  pzdr
 • @Husky 13:51:36
  Powiem ci PiSraelku tak - nie wypada mi korygować szefa naczelnego. Ale na resztę ekipy możesz liczyć. Wiec tak się nie podniecaj, postaram się ograniczyć straty do minimum :))
 • @Husky 13:54:17
  Co ty wiesz o włoskiej polityce?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:57:12
  //nie wypada mi korygować szefa naczelnego//

  Czyli jednak to nie kwiatek do kożucha
  A już myślałem....

  W pierwszej chwili byłem w 100% przekonany że to "sprawka" dziennikarza.

  A tu mu ktoś zrobił pokazał...
  Jak nie idzie to nie idzie.

  8-)))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:52:59
  Konflikt natury biologicznej????

  https://pbs.twimg.com/media/D-jGcU9XYAAatLw.jpg
 • @Wican 13:41:20
  No to cieniasy......
  ......z totalnej i inne pryszcze
  a teraz jednym głosem:
  Prezes jest thebeściak i premier Morawiecki też!!

  https://pbs.twimg.com/media/D-fdRwFWwAAfef8.png

  ps.

  Po wczorajszym dniu Chyży Rój chyba osiwiał.
  I jak widze nie tylko on

  8-)))))))))))))))))))))))))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:59:54
  Kompletnie nic
  8-))))
 • @Husky 14:03:36
  No widzisz? Masz plecy u samego Bossa!
  Jeszcze trochę i dostaniesz "żelazny list" jak Kamiński :)))))
 • @
  Co to, przepraszam, jest?
  Skansen i przymiarka stroju do dojenia kóz czy PE?

  https://pbs.twimg.com/media/D-i1bU6WkAA3gU3.png
 • @Husky 14:06:54
  Nie kręć, powiedz lepiej jak to jest z tym misiaczkiem @z brzytwą.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:17:35
  Ta sytuacja wymknęła się już spod kontroli.
  Potrzebna jest męska rozmowa z Panem Opara w cztery oczy.
  To nie może tak być by jednoosbowa mniejszość torpedowała słuszne zdanie pozostałych i to tak znacznej większości
  To nie jest demokratyczne
  To niezgodne jest z linia portalu
  To niezgodne z konstytucja jest !!!
  Czas na zmiany !!

  Powodzenia
 • @Husky 14:31:24
  A kto jest takim satrapą?! Pan Opara to bardzo koncyliacyjny facet...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:40:25
  To jakim to prawem (bez uzgodnienia z pozostałym)i promuje wpisy PIS-iorow a takowe są od dwóch dni na wokandzie.
  Nienormalna sytuacja.
  I to jeszcze wpisy Husky
  To chore

  8-))))
  ps.
  no ale dobra już naszą
  Panie Jarek i drugi nadadminie moje wpisy były , są i będą na pudle czy Wam się to podoba czy nie.
  Nie od Was zależy co inni zrobią z tymi wpisami.
  Nie od was
  Niestety
  Przykro mi


  Tematu.....
  THE END

  8-)))))))
 • @Husky 14:55:40
  Pycha kroczy przed upadkiem, PiSraelku
  :)
  A może ty już masz ten "żelazny list"? :)))
  No powiedz, nie wstydź się!
 • @Wican 11:13:16
  "Ja nie potrafiłem tego dokonać, a Kamińskiemu się udało."

  Jednak przygłup.
  ;-)))
 • @Husky 13:26:35
  "Mam nadzieję, że ze wstydu już więcej się w Polsce łajdak nie zjawi."

  E tam. Wpadnie, żeby go Biedroń wydupczył.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:45:18
  "Gdyby nie Włochy to nic by z tego nie wyszło."

  Oni się też na tobie poznali.
  Te przygłupie Italce...
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:40:57
  Ty coś brałeś dzisiaj Szanowny Wojtasie?
  Czy to może jakiś kryzys egzystencjalny?
  Upały się skończyły...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:30:41
  Nie miałem, nie mam i nigdy miał nie będę
  Tak samo, jak pokazuje historia, dotyczy to adminów

  8-))))
  pzdr.
 • Italiano
  Jest nowy przewodniczący Parlamentu Europejskiego. To Włoch David Sassoli.
  Włoch David Sassoli został wybrany szefem Parlamentu Europejskiego. Jego kandydatura pojawiła się dopiero we wtorek wieczorem.
  Wymaganą bezwzględną większość głosów David Sassoli uzyskał w drugim głosowaniu.
  A gdzie byli Niemcy?

  https://bi.im-g.pl/im/d4/cd/17/z24959444IE,David-Sassoli.jpg

  David Sassoli jest z zawodu dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Należy do Partii Demokratycznej, części Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim. Mandat europosła otrzymał w 2009 roku. Został ponownie wybrany zarówno w 2014, jak i 2019 roku.
 • TV -Oświat,a angoli i reszty świata
  Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział stworzenie nowej telewizji, która "mówi prawdę o Polsce". Według Centrum Informacyjnego Rządu trwają już wstępne prace związane z uruchomieniem angielskojęzycznej stacji. Ma ruszyć po zdobyciu przez PiS drugiej kadencji.

  I taka telewizja powstanie w drugiej naszej kadencji
  - zapowiadał premier w połowie czerwca premier Mateusz Morawiecki.

  Stwierdził wówczas również, jak podaje portal wPolityce, że "większość aktorów nie rozumie polskiej racji stanu", gdy tymczasem w budowaniu wizerunku Polski na Zachodzie bardzo duży udział mogłyby mieć filmy.
 • Szczepionka gebelsowskich słupów dialektycznych prezessimusa w UE zadziałała znowu
  Timmermans będzie miał lepszych następców do stukania w psychofreniczne marksistowsko gebelsowskie słupy systemu prezessimusa z judeokatolicką nadbudową. Tata premiera , ktory komunę zwyciężal bez dyskutowania chroniony przed SB przez wojskowe slużby PRLowskie (jako potencjalnie użyteczny głupek podobnie jak Lenin lub Piłsudski przez niemieckie żydostwo) tak, że nie musiał korzystać z pomocy cywilnych sędziów PRLowskich (którzy w bermanowsko mrksistowskim PRL korzystali s bardzo dużego marginesu swobody i niezależności od partyjnych kacyków) wykazał się patriotyzmem niemal jak szef Konfederacji Polski Niepodległej (który wykazał się sławetnym powiedzeniem "Płatne Pachołki Rosji") przed pierwszymi wolnymi wyborami sprowadził do telewizji syna żołnierza wyklętego "Lwa" Kopaczewskiego z orginalnym cepem i obaj przekonywali telewidzów , że gdy ich wybiorą będą
  młócili komunistów takimi cepami.
  Syn Kornela Mateusz premier Morawiecki zakupił od arcybiskupa nieruchomości za ułamek ich wartości, co nie jest dziwne jeśli się uwzględni zasługi wojskowych specjalistów slużby PRL w Komisji do zwrotu Kościołowi należnych wartości materialnych.
 • @telewidzacy 17:16:20 Przepraszam, to nie Moczulski lecz Kornel Morawiecki sprowadzil syna "Lwa" Kopaczewskiego do telewizji.
  żle postawiłem przecinki i nawiasy.
 • @telewidzacy 17:16:20
  //Syn Kornela Mateusz premier Morawiecki zakupił od arcybiskupa nieruchomości za ułamek ich wartości, co nie jest dziwne jeśli się uwzględni zasługi wojskowych specjalistów slużby PRL w Komisji do zwrotu Kościołowi należnych wartości materialnych.//

  jprd.
  Ale jaja
  Aferaaaaaaaa!!!
  nr.kolejny 447

  8-)))
 • @Oświat 16:49:47
  Tak jak USA tak i Makaroniarzy juz nie ma
  Upadek
  8-)))))
 • @Oświat 16:55:38
  Tusk nie chciał Niemki na stanowisku ?
  Taki z niego patriota ?

  Zdrajca.
 • @Husky 14:31:24
  Ten biedny Ruszkiewicz właśnie się żegna.

  Mam nadzieję, że jako dobry Inczuczuna zabierze siuśków........ wróć - siuksów ze sobą.
  Do rezerwatu.
 • @Janusz Kamiński 17:53:33
  Czasami
  8-))))))
 • @Husky 13:32:27
  PISowcy złapani na manipulacjach podczas przesłuchania tuska
  https://crowdmedia.pl/poslowie-pis-zlapani-na-manipulacji-podczas-przesluchania-tuska-szykuje-sie-skandal/

  Wałki w resorcie ziobry
  https://businessinsider.com.pl/finanse/nieprawidlowe-wydatki-w-ministerstwie-sprawiedliwosci-raport-nik/0mjvqsv

  "Wolfgangowa" sama pobiegła i zapisała się do Socjalistycznego Związku Studentów Polskich
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24957203,julia-przylebska-byla-czlonkinia-komunistycznej-mlodziezowki.html#s=BoxOpImg2

  Jak kaczelnik naciskał w sprawie zakupu Expresu Wieczornego i przejęcia budynków obecnej Srebrnej
  https://wiadomosci.wp.pl/jak-jaroslaw-kaczynski-przejmowal-gazete-w-tle-spolka-srebrna-6398525187614849a

  PIS: zapisz się a będziesz mógł nawet 12 lat bezkarnie jeździć po ulicach z zabranym prawem jazdy
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/prokuratura-chce-by-doradca-wojewody-opolskiego-poniosl-kare-ale-nie-zostal-skazany/mrxyzwg

  PIS: chcesz dostać pracę? "pociągnij" pupilowi macierewicza
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-wyborcza-watek-pracy-za-seks-w-sledztwie-dot-misiewicza/g5snwq9
 • @Husky 14:31:24
  "To nie może tak być by jednoosbowa mniejszość torpedowała słuszne zdanie pozostałych i to tak znacznej większości
  To nie jest demokratyczne"

  Masz rację
  Na popapranych jesteś od tego Ty i 4-rech tobie podobnych PISowskich trolli :))
  Tylko z tego samego powodu nie mam pojęcia skąd nagle u Ciebie ten pociąg do demokracji :))
 • @Hades 18:19:57
  Znasz ten portal
  Fan????

  8-))))
 • @Hades 18:13:05
  Jeszcze coś nam wklej z portalu naTemat i Lissweeka
  będzie komplet fejkow z medialnego szamba

  8-))))
 • @Husky 19:27:19
  Oczywiście że znam a nawet kiedyś miałem tam konto - zresztą wtedy jednocześnie na 3-ch portalach lecz popaprani nigdy mi nie odpowiadali.
  Ale ten syf który narobiliście tam z "wroną" obecnie to istne szambo a zarazem polewka - ale czego się spodziewać po dobrze płatnej robocie na zamówienie
  Tylko kompletnie nie rozumiem po co normalni ludzie tam jeszcze cokolwiek piszą - ale to ich sprawa
 • @Hades 19:42:15
  No widzisz
  Tam tylko normalni pisza
  A tak przy okazji,dalbys jakiego plusa pod moimi wpisami
  8-))))))
 • @Husky 19:29:32
  Źródło nie ma najmniejszego sensu bo chodzi o treść jeśli jest zgodna ze stanem faktycznym
  Natomiast bardzo często podaję takie źródła a nie inne ze względu na przejrzystość artykułu - tzn. mniejsza ilość reklam, czy jakichś filmików na danej stronie
  Ta sama treść jest na wielu stronach ale lepiej podawać te najprzejrzystrze do przeczytania - przynajmniej ja tak wolę
  A jeśli komuś nie pasuje źródło to zawsze może skopiować konkretny kawałek treści, wkleić w wujaszka google i wybrać z wyników stronę wedle siebie poprawną politycznie :))
  Ale takiemu tropicielowi jak Tobie chyba tego podpowiadać nie muszę

  Tyle że Ty i Tobie podobnym trollom nie jest źdźbłem w oku źródło a treść - a tego już nie przeskoczysz :)) :)) :))
 • @Husky 19:45:17
  "Tam tylko normalni pisza"

  Znów błąd literowy:

  na ogół piszą NIEnormalni :))
 • @Husky 19:45:17
  "A tak przy okazji,dalbys jakiego plusa pod moimi wpisami"

  NIE
  Zanim przeczytam walę Ci zawsze od razu 1-nkę tylko ze względu na Twoje chamskie i zakłamane zachowanie na tamtym portalu oraz takie samo podejście na tym- czyli dokładnie tak samo jak Ty i Twoja wataha

  Nawet gdy mnie treść nie interesuje to wejdę aby tylko Twoją notkę spałować 1-nką dokładnie tak samo jak robisz to tam i tutaj z kilkoma swoimi przydupasami
  Jak widzisz prawie zawsze możesz uzyskać ode mnie szczerą odpowiedź - nie jestem ani ksiunc, ani PIS'dzielec, ani polityk, ani.......... :))
 • @Husky 16:29:25
  Oczywiście, że dotyczy. Dlatego nikt nie chwali się tak głupio jak Kamiński. Tylko pośmiewisko z siebie zrobił. Ale to w sumie nic nowego.
 • @Hades 19:55:35
  I tak trzymaj
  Szacun
  Dokładnie to samo robię pod twoimi dziełami
  8-))

  No to teraz cieniaku
  ......z totalnej i inne pryszczaki

  ..... jednym głosem:
  Prezes jest thebeściak i premier Morawiecki też!!


  https://pbs.twimg.com/media/D-fdRwFWwAAfef8.png
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:04:33
  Ja piszę tylko sam za siebie
  8-)))
 • @Husky 20:11:07
  Co ty za mafioza wkleiłeś? Wygląda na niezłego menela...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:15:59
  A tak ten "mafiozo" wygląda od tyłu a w zasadzie bez makijażu (wszak jego makijażystka dostała inną fuchę) gdy wychodzi na mównicę i ogłasza "program" PIS'dzieców

  https://www.youtube.com/watch?v=1YREiX0Ibms
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:15:59
  I ten menel poniewiera wszystkich z opozycji, od czasu do czasu takich przeżuje i .....wypluje
  Menel jak nic
  8-)))
 • @Husky 20:05:49
  "Prezes jest thebeściak i premier Morawiecki też!!"

  Pewnie...
  Morawiecki podczas spotkania w Bydgoszczy z sympatykami i członkami PiS:

  cyt.: "przypominam, że 500+ jest na kredyt.
  Zadłużyliśmy się o dodatkowe 20 mld zł (...)
  Jesteśmy we własnym gronie i nie musimy mówić sobie tylko pięknych słów”
 • @Hades 20:38:20
  Pewien profesor niezupełny,co wyszedł z Obozu Zagłady na L4 nazwał Polskę biedną panną na wydaniu,która nie powinna na arenie europejskiej zbyt wiele wymagać. Ten szanowny profesor bez matury uważał, że ta panna jest wystarczająco mądra, żeby być miłą, jak jest szpetna i biedna. Pomylił się. Po 8 latach w rękach złodziei panna koncertowo się zesrała i jest z tego dumna.


  Narracja o polskiej klęsce,to wciąż echa tamtej polityki wstydu i wiernopoddaństwa.
  A jednak można być dumnym i wygrywać.
 • @Hades 20:26:49
  Biedaczek...
  0-28
  znów portki pełne goowna

  https://pbs.twimg.com/media/D-ibSUkXUAAeBX-.jpg
 • @Husky 20:41:33
  "wiernopoddaństwa.
  A jednak można być dumnym i wygrywać."

  :)) :)) :)) :))
  Teraz to dopiero jest DUMNA i NIEPODLEGŁA

  http://i65.tinypic.com/s2cuh0.jpg

  A tak przy okazji:
  Jak tam spis mienia poŻydowskiego?
  Gnida tzn gliński już je dostał i przesłał pejsatym "negocjatorom"?
 • @Husky 20:46:32
  Nie interesuje mnie bydło Magdalenkowo okragłostołowe nie będące aktualnie u steru Polski
  Obecnie od 4-rech lat inny skur...l dalej rozkrada i dusi naród - kecz nie żyjąc w tym kraju nie masz zbytnio o tym pojęcia, bo z sms'ów prowadzących z pewnością się tego od nich nie dowiesz
 • @Hades 21:08:53
  I jak tu masz żyć
  Tyle lat jeszcze rządów PIS przed tobą
  Czy nie masz już przypadkiem jakiś samobójczych skłonności
  Bo wielu już je tu ma
  Przykre to
  8-))))))))
 • Na dziś finito
  Dobranoc Prawi i Sprawiedliwi
  Miłej nocy
  Miłych snów

  https://pbs.twimg.com/media/D-kpebdWsAADav7.jpg
 • @Husky 14:18:43
  Babcia wyglada super! A Ty, Husky, nie masz pojecia o trendach w modzie.
  Ale co mozna wiedziec o modzie patrzac na Brytyjki?
 • @Janusz Kamiński 17:58:37
  Mialo byc dowcipnie?
  Wyszlo paskudnie.
  Mam na mysli Siuksöw w rezerwacie.
  Wstydz sie pan.
 • @Husky 20:27:09
  Mysle, ze z przezuciem miewa problemy...........
  Nie bardzo jest czym przezuwac........
 • @Husky 20:27:09
  On głównie swoich poniewiera. Gnida jest, to fakt.
 • @morgan 22:21:10
  On już taki szambiarski poziom prezentuje. Jak ktoś się wróblem urodził to kanarkiem nie zdechnie.
 • @Hades 20:26:49
  Zgadza się, kaczelnik jako stary bolszewik stosuje zasadę swojego wodza Lenina - nawet kucharka może rządzić państwem.
 • @Husky 20:27:09
  Odpowiesz mi w końcu czy misiaczek @ z brzytwą będzie odpowiadał za wymuszanie sexu?
 • @morgan 22:21:10
  Poczuł się pan osobiście urażony? Apacz może?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:31:14
  Anuluję.

  Nic nie zrozumie.
 • UE - Timmermans 28 - 0
  Czyli timeermans jest wielkim zwycięzcą
  Oczywiście wedle porypanej pisowskiej ideologi oraz metodologii liczenia głosów
  Bo jeśli powiatowa szydłowa dostając mega łupnia 27 do JOJA została przez oszołomów z nowogrodzkiej okrzyknięta wielką zwyciężczynią którą po powrocie witały tłumy jak za czasów gierka to timmermans jest jeszcze większym wygranym bo dostał o jednego kopniaka w zadek więcej niż powiatowa
  Przecież to logiczne - przynajmniej wedle pisowskich oszołomów

  "kto mieczem wojuje - od miecza ginie"
 • @morgan 22:15:00
  To fakt
  Na modzie się nie znam
  Ten biustonosz jakiś archaiczny,powinna do tej fotki go zdjąć

  ps.
  akurat to nie Angolka

  8-)))))
 • @Husky 14:34:50
  "Na modzie się nie znam"
  Z tego co wyczytałem na polityce też - ale karierę w płatnym trolligu przewiduję bardzo długą o ile nie będziesz Pan w lustro spoglądał i swoich komentarzy po ich napisaniu zbyt często nie czytał
 • @Polecam
  Mamy wiceprzewodniczącą PE która zasługuję na uwiecznienie.
  To wielką historyczna chwilą:
  Jest już jej pierwsza rekacja na te frukta

  https://cdn.donald.pl/filer_public/b6/cc/b6cc555d-826f-4f09-b8ec-185aa51b4bae/giphy.gif

  wiecej tu:

  https://youtu.be/7_SGMsCrghk
 • @
  Dobranoc Prawi i Sprawiedliwi
  Miłych snów


  https://pbs.twimg.com/media/D-pzjaNWwAAUwo7.jpg
 • To ja już paczki do pierdla mu nie wyślę
  https://pbs.twimg.com/media/D-sFXZ7XUAEpngq.jpg
 • Pierwsze przemówienie Kopacz w UE. Historia się dzieje!!
  https://pbs.twimg.com/media/D-smIc8XkAAn-xZ.png
 • @Husky 09:43:59
  Jak nie idzie to nie idzie
  To już drugi dziś....i się pedał za ciotę na mnie obraził

  https://pbs.twimg.com/media/D-tA0ojWkAEcs_o.jpg
 • ALE ODLOT!
  Zwycięstwo PiS w 2015 r. czarną datą historii. Uważam Kaczyńskiego za polityka groźnego dla Polski, opętanego wolą dominacji i paranoidalnymi wizjami świata .

  https://pbs.twimg.com/card_img/1147818592198676480/HXZYyhIf?format=png&name=386x202

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej