Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
956 postów 30099 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Zamach na księcia Harry’ego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Idioci dwaj ....czyli terroryzm po Polsku. W Polsce codziennie ludzie nawołują do zabicia Kaczyńskiego i nikt nie zostaje za to ukarany.

19-letni Michal Szewczuk z Leeds i 18-letni Oskar Dunn-Koczorowski z zachodniego Londynu, byli członkami grupy o Sonnenkrieg Division. Sąd Old Bailey stwierdził, że ich propaganda online była odrażająca i przestępcza.

Polacy należeli do neonazistowskiej grupy Sonnenkrieg Division, która wzywała do egzekucji białych kobiet, które umawiają się z mężczyznami innej rasy. Do Sonnenkrieg Division należeli też Adolf Hitler i Anders Breivik.

 

W 2018 roku telewizja BBC poinformowała o istnieniu Sonnenkrieg Division. Niedawno telewizja ujawniła, że Michał Sz. posługiwał się fałszywymi kontami w mediach społecznościowych i namawiał do gwałtów na dzieciach i „systematycznej rzezi” kobiet. Posiadał też podręcznik napisany przez rasistowskie grupy, które wyznają wyższość białej rasy nad innymi oraz instrukcje budowy ładunków wybuchowych i przeprowadzenia ataków terrorystycznych. Źródła podają, że materiały, które zostały zebrane w sprawie śledztwa przeciwko Michałowi Sz. i Oskarowi D.-K. „zawierają elementy ekstremalnej mizoginii, wychwalania terroryzmu dżihadystów i brutalnego satanizmu”.

Michał Sz. i Oskar D.-K. mieli nie znać się osobiście. Polacy kontaktowali się ze sobą tylko przez internet.

Według BBC Szewczuk, używając fałszywego konta na portalu społecznościowym Gab, nawoływał do „systematycznych zabójstw kobiet” i gwałtów na dzieciach. Śledczy znaleźli u Szewczuka między innymi instrukcje do konstrukcji bomb oraz sposobów przeprowadzania ataków terrorystycznych stworzonych przez radykalnych islamistów, a także dokumenty napisane przez rasistowskie ugrupowania wyznające „wyższość białej rasy”.

– Postepowanie ich było bardzo jednoznaczne i groźne, a charakter przemocy „obejmował gwałt i egzekucję” – powiedziała sędzia Rebecca Poulet.

– Obiektami ich nienawiści byli ludzie nie-biali i żydzi. Jawnie zachęcali do samotnych aktów przemocy wobec członków społeczeństwa – dodała sędzia.

Sędzia powiedziała też, że ​​mężczyźni promowali zarówno Sonnenkrieg, jak i American Atomwaffen Division, które były skrajnie prawicowymi grupami, zainspirowanymi książką „Siege” napisaną przez weterana amerykańskiego neonazizmu Jamesa Masona w latach 80-tych.

Dzięki śledztwu BBC zatrzymano też lidera grupy, 21-letniego Andrew Dymocka. Na razie nie wiadomo, jaki będzie wyrok w jego sprawie.

ps.

 

Dywizja Sonnenkrieg jest brytyjską organizacją neonazistowską założoną w 2018

Na podstawie informacji dostępnych prasie Sonnenkrieg jest prowadzony przez Andrew Dymocka, rzekomego byłego członka akcji narodowej, z propagandowymi zdjęciami autorstwa rzekomego byłego członka SRN Oskara Koczorowskiego. W grudniu 2018 r. BBC podała do publicznej wiadomości o trwającym miesiąc śledztwie, które przeniknęło do skrajnie prawicowego serwera Discorda, w którym członkowie opublikowali dzieła wzywające do zabójstwa księcia Harry'ego, księcia Sussex i zabójstwa policji.  Skontaktowano się z policją, a 6 grudnia dokonano trzech aresztowań.


 Zrodlo:

https://www.bbc.co.uk/news/uk-46460442

BBC

Tygodnik Cooltura

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • SD - Sonnenkrieg Division (SD) vs Sicherheitsdienst (też SD)
  Do Sonnenkrieg Division należeli też Adolf Hitler i Anders Breivik.
  Dywizja Sonnenkrieg jest brytyjską organizacją neonazistowską założoną w 2018.
  Bardzo ciekawe...
  Zastanawiam się gdzie te dwa asy się spotykali.
  Stawiam na Londyn.
  Albo nie.
  W Oslo...
  Też nie ?
  To może na Nowogrodzkiej ...?
 • Skrajnie
  Prawicowy naziści. Za to BBC to typowa komuna.
 • @SZS 19:03:25
  No nie za bardzo.... Na Nowogrodzkiej kochają Żydów
 • @SZS 19:03:25
  Sorry
  Małe niedoskonałości w tłumaczeniu
  Niestety nie mam dyplomu tłumacza
  Bazar na Różyckiego jest zamknięty,i nie ma gdzie kupić

  8-))))))
  pzdr.
 • BBC NEWS - "Zeznania nauczyciela w sprawie "strzelaniny" w szkole w Santa Fe TX ujawnione jako oszustwo"
  .

  https://www.google.com/search?q=crisis+actors&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjgn4W2q5njAhUEbs0KHd-rBPMQ_AUIECgB&biw=1438&bih=994#imgrc=iomOl5vugncchM:&spf=1562177330127

  Doskonały przykład jak używa się propagandy do stosowania metody zwaną "Hegelian dialectic"

  --------- CEL >> TEZA >> ANTY-TEZA >> SYN-TEZA --------------


  zamierzony CEL >> sfabrykowany PROBLEM >> przewidziana REAKCJA mas >> podsunięcie masom wcześniej zaplanowanego ROZWIĄZANIE = CEL ELIT OSIĄGNIĘTY ! = NASTĘPNY ETAP ZNIEWOLENIA MAS WYKONANY !  Przykład jak "OFICJALNE" MEDIA ELIT SWOJE własne KŁAMSTWA KORYGUJĄ NASTĘPNYMI swoimi KŁAMSTWAMI !!!

  BBC News:
  "Człowiek, który twierdził, że jest nauczycielem zastępczym i ocalał ze szkolnej strzelaniny w Teksasie w 2018 roku, nigdy nie pracował w szkole, mówią urzędnicy.

  David Briscoe powiedział serwisom prasowym, że chronił studentów przed krzywdą podczas pracy w Santa Fe High School, gdzie zginęło 10 osób.

  W poniedziałek w Tribune Texas ujawniono prawdę za jego fałszywymi roszczeniami.

  Ale zanim CNN, Wall Street Journal i inni opublikowali jego kłamstwa. !!!

  Briscoe powiedział CNN w czasie, gdy uczył angielskiego, kiedy usłyszał krzyki i strzały.
  Powiedział, że zabarykadował drzwi klasy ze stołami i biurkami, zgasił światła i kazał swoim uczniom zejść na dół.

  „Wydawało się, że minęły godziny, zanim wyszliśmy ze szkoły, ale jeden z moich uczniów powiedział, że to 30–45 minut” - powiedział Briscoe w wywiadzie dla wiadomości. „Miałem około 10-15 uczniów i jestem wdzięczny, że byli bezpieczni”.


  W poniedziałek dziennikarka z Tribune Texas, Alexandra Samuels, ujawniła, że Briscoe skontaktował się z nią w kwietniu 2019 r., Aby zrobić kolejny kawałek w świetle ostatnich samobójstw osób, które przeżyły masowe strzelanie.


  Mówi, że rozmawiała z nim przez 31 minut, podczas których twierdził, że „rzucił nauczanie po masakrze” i popadł w depresję.

  Powiedział, że „wiedząc, że na ścianach jest krew”, nie mógł wrócić do szkoły.

  „Szalona historia” wzbudziła jej podejrzenia i dziennikarz skontaktował się z lokalnym zarządem szkoły, który potwierdził, że nikt z jego nazwiska nigdy nie pracował w tej dzielnicy.

  „Jesteśmy bardzo rozczarowani, że osoba, która nigdy nie była częścią naszej społeczności szkolnej, reprezentowałaby się jako osoba, która przeżyła tragedię masowej przemocy, której doświadczyła nasza społeczność” - oświadczył w oświadczeniu inspektor Leigh Wall z Santa Fe.

  „Ta sytuacja pokazuje, jak łatwo można tworzyć i rozpowszechniać błędne informacje, zwłaszcza gdy ilość dostępnych szczegółowych informacji jest ograniczona z powodu wciąż trwającego dochodzenia”.

  Student przebywa w areszcie w obliczu zarzutów o zabójstwo za zabicie ośmiu innych uczniów i dwóch nauczycieli podczas ataku w maju 2018 r., Czwartego najbardziej zabójczego strzelania do amerykańskiej szkoły w historii.

  Texas Tribune donosi, że publiczne rejestry pokazują, że jedyny adres domowy pana Briscoe jest zarejestrowany na Florydzie.

  Niektóre oryginalne historie, które zawierały jego konta, zostały skorygowane przez punkty sprzedaży, ponieważ zarzuty pojawiły się w poniedziałek."
  https://www.bbc.com/news/world-us-canada-48836786

  W tych WSZYSTKICH "strzelaninach" nie ma trupów, tylko używa się do odegrami propagandowych mistyfikacji = politycznych przedstawień, tak zwanych "AKTORÓW KRYZYSOWYCH" ---- ang. "Crisis Actors".  https://patriots4truth.files.wordpress.com/2018/02/crisis-actors.png


  http://www.youthinkitsajoke.com/wp-content/uploads/2015/11/crisis-actor-4.jpg


  Bogumił Boguchwał
 • @Husky 19:23:25
  Jak nic wina Putina . Chłop lubi jadać kaczki , wyjątkowo smakują mu dziennikarskie . Masz jednak coś z beretem . Salute :)))))
 • "KGB SPY OSTRZEGA AMERICA UPADA W SZYBKIM TĘPIE"
  .


  https://youtu.be/zwboZlEvCFs?t=1m47s  https://www.youtube.com/results?search_query=ex+kgb+defector+yuri+bezmenov&sp=CAMSBBABGAI%253D


  Bogumił Boguchwał
 • @SZS 19:03:25
  .  https://m.neon24.pl/686cf1b1f05f72c3c990d87b5a12be6d,14,0.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @zbig71 19:05:42
  .
  https://m.neon24.pl/5cd17c037587caaa4f198a52ca90e031,14,0.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • Czy to jest może znowu...
  jakiś zamach w Sarajewie?
 • @Krystyna Trzcińska 20:16:54
  5*


  "zamierzony CEL >> sfabrykowany PROBLEM >> przewidziana REAKCJA mas >> podsunięcie masom wcześniej zaplanowanego ROZWIĄZANIE = CEL ELIT OSIĄGNIĘTY ! = NASTĘPNY ETAP ZNIEWOLENIA MAS WYKONANY !"
 • Szewczuk to ukraińskie nazwisko.
  Oskar imię niemieckie. Czy Angole piszą "Polacy" czy obywatele polscy?Jak kolorowy zorganizuje zamach to nie wiadomo czyim był obywatelem o narodowości nie wspominając.
  ps. Coraz więcej ci u nas "polaków", którzy do niedawna nie wiedzieli, że Polska istnieje.
 • Trochę lużno związane z tematem:
  Zauważyłam, ze plebs (to taka kategoria wykształcona na telewizorze) nadaje iimona dzieciom ni przypiął ni przyłatał z z rozmaitych telenoweli. I taka usmarkana, niedomyta dziewczynka ma zrekompensować swoje niedostatki imieniem "angelika".
  Wiem jak imię jest ważne, bo sama tego doświadczyłam nosząc imię Ewa największej grzesznicy w historii chrześcijaństwa i wychowując się w rodzinie katolickiej,. Kompleks od dzieciństwa. I nie ma żadnej św. Ewy.
  Plebs nie nadaje chłopcom imienia Oskar, ale Niemcy tak.
  Zauważyłam tez taką prawodłowość, że Polacy pochodzenia żydowskiego swoim dzieciom nadają polskie imiona : Maria, Jasiek itp.
 • @Jan Paweł 07:09:53
  Jeszcze gorzej

  8-)))))
  pzdr.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej