Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
981 postów 30734 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Teorie spisku lądowania na Księżycu nie są prawdziwe

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

20 lipca 1969 r. Neil Armstrong i pilot księżycowego modułu Buzz Aldrin wylądowali na Księżycu w księżycowym module Apollo. Armstrong został pierwszym człowiekiem, który chodził po Księżycu. Około 650 milionów ludzi oglądało to w telewizji.

 

 

Pół wieku temu w dniu 20 lipca 1969 r. Komandor Neil Armstrong i pilot księżycowego modułu Buzz Aldrin - obaj Amerykanie - wylądowali na Księżycu w księżycowym module Apollo.

Kilka godzin później Neil Armstrong został pierwszym człowiekiem, który chodził po Księżycu. Około 650 milionów ludzi oglądało na żywo ten moment w telewizji.

To był jeden z najważniejszych momentów w historii.

Chociaż jest wiele dowodów na to, że lądowanie na Księżycu miało miejsce, niektórzy ludzie nadal w to nie wierzą.

Jest spora grupa pseudonaukowców ,badaczy i teoretyków spisków,płasko ziemców, którzy sugerują,ba, nawet udowadniają, że lądowanie na Księżycu nie miało miejsca, , ponieważ wierzą, że to było oszustwo dokonane przez NASA.

Naukowcy i eksperci, tacy jak ci z NASA, często muszą przedstawiać fakty, by obalić teoretyków spiskowych, którzy twierdzą, że lądowanie na Księżycu nie miało miejsca.

Tutaj przyjrzymy się niektórym przyczynom, dla których ludzie mówią, że lądowanie nie miało miejsca - i dlaczego się mylą.

Brak gwiazd
Niektórzy teoretycy spisku odwołują się do braku gwiazd na zdjęciach zrobionych przez astronautów Apollo z powierzchni Księżyca. Odpowiedź jest prosta,nie ma powietrza, co oznacza, że ​​niebo jest czarne, ale niektórzy mówią, że to dziwne, że nie ma gwiazd. Prosta odpowiedź jest taka, że ​​gwiazdy są tam, ale po prostu są zbyt słabe, aby je zobaczyć.

Kiedy robisz zdjęcie, musisz zdecydować, na czym chcesz się skupić, co ma sens, astronauci wiedzieli, na których obiektach się skupić , a nie na gwiazdach.

Flaga trzepocząca


 
Innym twierdzeniem jest to, że słynna amerykańska flaga, która pojawia się na zdjęciach chwili, wydaje się trzepotać na wietrze.Zwątpieni mówią, że na Księżycu nie ma wiatru, bo nie ma powietrza.I słusznie.Prawda jest taka, że ​​chociaż wygląda na to, że się porusza, to tak nie jest. Gdy utknie w ziemi, zostanje zgiętą i zachowa ten wygięty kształt.

W filmach pojawia się również fala w przód iw tył. Dzieje się tak dlatego, że kiedy astronauci wkładali maszt, obracali go w przód i w tył, aby lepiej zagłębić się w ziemi księżycowej, co spowodowało falowanie flagi.

To nie było niemożliwe
Niektórzy ludzie nie wierzą w prom kosmiczny i misję na Księżyc, ponieważ uważają, że sama podróż była niemożliwa z powodu czegoś, co nazywa się pasami Van Allena.

 

Pasy Van Allena to ogromne pasy promieniowania otaczające Ziemię. Twierdzono, że ludzie nie byliby w stanie przejść przez te pasy bez poddawania się śmiertelnym dawkom promieniowania.

Choroba radiacyjna występuje, gdy w ciągu kilku godzin zostałeś narażony na około 200 do 1000 radów promieniowania.Załoga Apollo 11 znajdowała się w pasach przez mniej niż dwie godziny podczas podróży na Księżyc, a więc byłaby narażona na szacunkowo 18 radów - w granicach bezpiecznego limitu.

NASA upewniła się, że statek kosmiczny jest dobrze izolowany, tak więc średnia dawka promieniowania podczas 12-dniowej misji wynosiła zaledwie 0,18 radów - podobnie jak w przypadku prześwietlenia klatki piersiowej.

Księżycowe skały
Innym dowodem na lądowanie jest fakt, że astronauci wrócili ze skałami z powierzchni.

Wrócili z ponad 382 kg skał księżycowych, które przez dziesięciolecia były udostępniane i badane przez naukowców w wielu krajach. Wszystkie testy potwierdziły, że rzeczywiście pochodzą z Księżyca.

Wiele skał księżycowych zawierało małe szklane kulki lub kuleczki. Szkło jest wytwarzane na dwa sposoby - w wybuchowej aktywności wulkanicznej i przy szybkich uderzeniach meteorytów, które topią i odparowują skałę. W obu metodach skała potrzebuje czasu, aby ostygnąć i powoli krystalizować.

Na Ziemi pierwiastki szybko niszczą każde szkło produkowane wulkanicznie. Ale w kosmosie szklane kulki przetrwają prawie nietknięte.

Ślady stóp na Księżycu

Nadal można zobaczyć, gdzie wylądowały różne misje Apollo, a nawet ślady astronautów z kosmosu.

Na Ziemi ślady stóp lub inne oznaczenia na powierzchni są łatwo wymazywane przez wiatry, deszcz i inne aktywności powierzchniowe, które mają miejsce na planecie o atmosferze, oceanach i życiu. Na Księżycu nie ma jednak tych warunków, dlatego ślady stóp pozostają.

Nasa's Lunar Reconnaissance Orbiter, która od 2009 roku krąży po orbicie Księżyca, zrobiła zdjęcia wszystkich lądowisk Apollo.

Obrazy przedstawiają statek kosmiczny Apollo w dokładnie odpowiednich miejscach i, co zaskakujące, można nawet zobaczyć ślady astronautów podczas eksploracji ich księżycowego domu.

Te lądowiska zostały również niezależnie zauważone przez wiele innych statków kosmicznych z Chin, Indii i Japonii.

 

Sprzęt pozostawiony na Księżycu


 

Księżyc lądowanie na księżycu nie było po prostu ot tak dla rozrywki - dla milionów ludzi którzy to oglądali. Była to także ogromną szansą dla nauki. Wysłano kilka przyrządów naukowych z misją, aby dowiedzieć się więcej o Księżycu, a niektóre z nich zostały pozostawione.

Wśród pozostałych instrumentów były odblaski. Odbłyśniki księżycowe umożliwiły precyzyjne pomiary odległości Ziemia-Księżyc od 1969 r., A wiele z nich działa do dziś, odbijając lasery od powierzchni zainstalowanych przez Apollo 11, 14 i 15 załóg, a także radziecki łazik Łunochod 2.

Innym eksperymentem jest LSM - lub magnetometr powierzchni Księżyca - który został zaprojektowany do pomiaru pola magnetycznego Księżyca. Ustalono, że Księżyc w rzeczywistości ma namagnesowane cechy na powierzchni, ale magnetyzm nie jest taki sam na całej długości.

Dane z tych eksperymentów i inne są nadal używane.

 

https://www.bbc.co.uk/newsround/48774080#comments

 

ps.

I apologise in advance for the quality of the translated text

Przepraszam za amatorskie i siermiężne tłumaczenie tekstu,ale ja nie jestem dyplomowanym tłumaczem,jak też nie tłumaczę tekstów odpłatnie dla międzynarodowych korporacji czy firm
8-))))Cztery rzeczy, których możesz nie wiedzieć o pierwszym lądowaniu na Księżycu

https://www.bbc.co.uk/news/science-environment-48907836

13 minut, które określiły wiek

https://www.bbc.co.uk/news/science-environment-48232627

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Neil Armstrong i pilot księżycowego modułu Buzz Aldrin wylądowali na Księżycu w księżycowym module Apollo."
  Tak... to wszystko prawda... Z tym tylko, że odbyło się to wszystko w jednym z hollywoodzkich studiów.
  Jakoś dziwnie oryginalny film z tej całej hucpy gdzieś się zawieruszył. Podobno Putin zaproponował pomoc w odnalezieniu tego filmu, gdy amerykanie zaczęli bruździć wokół olimpiady w Soczi.
  Ta deklaracja pomocy spowodowała, że od razu wszelkie szykany tej olimpiady się skończyły.
 • @Jan Paweł 10:22:56
  //Podobno Putin zaproponował pomoc w odnalezieniu tego filmu, gdy amerykanie zaczęli bruździć wokół olimpiady w Soczi.//


  Jak dotąd Putin odnalazł w Moskwie .... Elvisa Presleya i nawet zamienili kilka słów.Całość rozmowy została nagraną .
  Lada dzień ten filmik ma się ukazać

  8-)))))
  pzdr.
 • Słyszałaem
  Że Stanley Kubrick nakręcił to wszystko w studio, a nawet ponoć przed śmiercią wyznał to jakiemuś dziennikarzyowi. Jak tam było, tak tam było, ważne, że twoja wiara we wspaniałość Stanów Zjednoczonych jest niepodważalna, drogi Haszczaku.
 • @zbig71 11:20:55
  Polacy i tak byli pierwsi na Księżycu. Skoro Twardowskiemu udało się dolecieć na kogucie, to i Amerykanom także.
  Skoro tam byli, to pewnie zdjęcia Twardowskiego i jego koguta mają.
  Jeśli to pokażą to uwierzę, że tam byli...
 • @hamurabi 12:12:06
  Słyszałam, że jak amerykańce wylądowali na księżycu, to spotkali tam Polaka, który odlewał się za skałą. Na pytanie, skąd się tu wziął , odparł, że nie wie, że z wesela wraca.
 • @zbig71 11:20:55
  wspaniałość Stanów Zjednoczonych jest niepodważalna
  to fakt
  8-))))
 • @Jan Paweł 10:22:56
  USA to kraj bez moralności, oparty na kłamstwie i mordach, jednak nie wierzę że aż tak by polecieli po bandzie. Zresztą gwarantem powodzenia był von Braun. Bez niego i jego zespołu Amerykanie mogli by co najmniej latać na miotłach. Wątpię czy von Braun zgodził by się na taką mistyfikację. Mimo że był hitlerowcem to jednak był Naukowcem , przez duże N i wizjonerem.
 • A ja się dziwię
  że są jeszcze ludzie którzy bez grosza zwątpienia wierzą we wszystko co im władza (szczególnie ta w ameryce) przekazuje do wiadomości.
  To zadziwiające, że można w swej miłości do niej być aż tak zaślepionym, że żadnego zwątpienia zauważyć u nich nie sposób.
 • Dlaczego nie ma do tej pory
  żadnych baz na księżycu - skoro już w 1969 roku opanowano tam lądowanie i powrót?
  Wniosek?
  Gdyby rzeczywiście tam wylądowano - to mielibyśmy na księżycu co najmniej dwie bazy - amerykańską i rosyjską. Bazy te mogłyby potem nie być używane z różnych pragmatycznych powodów - aleby one w swoim czasie zaistniały - choćby z racji politycznych.
  Oczywiście mogę się mylić - bo przecież i CCCP i USA zarządzała ta sama mroczna siła.
 • @demonkracja 13:21:45
  No teraz to jeszcze Chińczycy by mieli.
 • @Husky 12:58:46
  A najbardziej o tych wspaniałościach przekonali się Japończy, Wietnamczycy, Arabowie itd. Jankesi dostarczyli im ogrom wrażeń.
 • @zbig71 13:48:05
  My też nie mamy specjalnie na co narzekać.
 • @zbig71 12:39:44
  //Słyszałam, że jak amerykańce wylądowali na księżycu, to spotkali tam Polaka//

  A ja słyszałem że Tierieszkowa wylądowała aż....... na Słońcu
  Późną nocą
  A tylko dlatego że w dzień by ja tam przypaliło
  8-)))))
 • How To Find Apollo 11's Landing Site On The Moon With Your Own Naked Eyes
  https://thumbor.forbes.com/thumbor/960x0/https%3A%2F%2Fblogs-images.forbes.com%2Fjamiecartereurope%2Ffiles%2F2019%2F03%2F20181114_buzz-aldrin-moon-1200x1260.jpg


  https://www.forbes.com/sites/jamiecartereurope/2019/07/16/how-to-find-apollo-11s-landing-site-on-the-moon-with-your-own-naked-eyes/?utm_source=TWITTER&utm_medium=social&utm_content=2479197653&utm_campaign=sprinklrForbesMainTwitter#3118fc96232a
 • @demonkracja 13:21:45 Przypomnę, co powiedział obecny doradca naukowy DAWIDGELERTNER o amerykańskim lądowniu na KSIĘŻYCU
  Powiedział to oficjalnie, przy okazji dyskusji nt. prób lądowania na Marsie.

  //O czym jest mowa, przeceiż myśmy nie byli nawet na Księżycu!//

  Przyczna: amerykańskie rakiety transportowe nie miały / nie mają WYSTARCZAJĄCEGO CIĄGU by umieścić kilkutonowy lądownik na Księżycu, z wystarczającym zapasem paliwa by obaj astronauci, z zabranymi kamieniami, mogli powrócić na statek-matkę i z nią na Ziemię. Ponoć to się da łatwo obliczyć.

  Ja i kilku innych obserwatorów dodaję, że to był "dla picu" efekt z tym zmotoryzowanym lunar vehicle, na ZWYKŁYCH KAUCZUKOWYCH ciężkich oponach, które w temp, -150 od razu by popękały. Radziecki Łunnik miał (i ma, ponoć go dostrzeżono teleskopami) koła z TYTANU, z którym to super lekkim, superwytrzymałym na wysoką temperaturę materiałem Amerykanie mają dotąd duże trudności. (Silniki do ciężkich rakiet np. wciąż kupują w Rosji.)

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d4/Apollo_15_Lunar_Rover_final_resting_place.jpg
 • Californication "...Przestrzeń może jest ostatnią granicą, ale powstała w piwnicy Hollywood..."
  .

  https://ms-my.facebook.com/ODDTV/videos/dear-nasa-why-are-you-lying-anti-nasa-song/1829726730417041/  Kto i jak to filmował ???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Lądowanie na Księżycu?
  https://www.youtube.com/watch?v=rWL25QXaJMs

  Powrót z Księzyca?
  https://youtu.be/sj6a0Wrrh1g?t=2m49s


  https://66.media.tumblr.com/2aa288ed3fd339e8be8093742f1588dc/tumblr_pugr8a6yX81s48ibpo1_1280.jpg
  https://ichef.bbci.co.uk/news/640/media/images/63048000/jpg/_63048161_shuttle5.jpg


  :)


  Jest XXI wiek i do tej pory nie ma nawet ani jednego zdjęcia Ziemi, nie mówiąc o transmisji TV na żywo !!!

  A jest podobno tysiące satelit, pojazdy i sondy "kosmiczne", no i POTĘŻNY TELESKOP HUBBLE którego rozdzielczość ZWIERCIADŁA podobno nie ma sobie równej na świecie !!!
  To Księżyc jest bardziej wyrazisty oglądany "GOŁYM" okiem, niż FOTOGRAFIE Ziemi podobno wykonane NAJDOSKONALSZYMI URZĄDZENIAMI OPTYCZNYMI XXI wieku!! ---- Dlaczego ?????!!!!  Obrazy generowane komputerowo (CGI)
  (Computer Generated Imagery)

  http://www.testingtheglobe.com/images/BlueMarbles.jpg  Bogumił Boguchwał
 • @Berkeley72 23:37:46
  Jak to da się łatwo obliczyć to podaj link. Z tego co ja wiem to da się łatwo obliczyć że te rakiety miały dostateczny ciąg. Te dane są od dawna dostępne po polsku, gdzieś mam książkę jeszcze z lat 60tych, wszystko grało.
  Te opony akurat nie są z kauczuku. Podaje za wikipedią, jak ktoś dobry jest w angielskim to niech to precyzyjnie przetłumaczy, niczego o kauczuku tam nie widzę.

  The wheels were designed and manufactured by General Motors Defense Research Laboratories in Santa Barbara, California.[21] Ferenc Pavlics was given special recognition by NASA for developing the "resilient wheel".[22] They consisted of a spun aluminum hub and a 32 inches (81 cm) diameter, 9 inches (23 cm) wide tire made of zinc-coated woven 0.033 inches (0.84 mm) diameter steel strands attached to the rim and discs of formed aluminum. Titanium chevrons covered 50% of the contact area to provide traction. Inside the tire was a 25.5 inches (65 cm) diameter bump stop frame to protect the hub. Dust guards were mounted above the wheels.
 • @vortex 13:49:53
  https://ichef.bbci.co.uk/news/976/cpsprodpb/0239/production/_107896500_saturn_v_rocket_v1_976-nc.png

  https://www.bbc.co.uk/news/science-environment-48907836
 • @Krystyna Trzcińska 08:02:13
  Ależ mamy zdjęć Ziemi mnóstwo.
  Choćby tutaj.
  https://www.nasa.gov/feature/top-15-earth-images-of-2015

  Tutaj więcej.

  https://www.google.pl/search?safe=active&biw=1280&bih=884&tbm=isch&sa=1&ei=hxMvXcyuGP2Vk74P8--SwAI&q=iss+earth+photos&oq=iss+earth+photos&gs_l=img.3..0i19.74499.77532..77899...0.0..0.105.628.6j1......0....1..gws-wiz-img.......0i30i19j0i5i30i19j0i8i30i19.cIm2_f_-siA&safe=active

  Transmisja na żywo z ISS.

  https://www.youtube.com/watch?v=y-uYR6evUHA
 • ""NASA zniszczyła technologię, aby polecieć na księżyc"! To rozerwało mi umysł, gdy NASA to powiedziała."
  (NASA lost the technology to go to the moon? It blew my mind when NASA said this.)
  "Astronauta NASA przyznaje:

  Don Pettit, astronauta z NASA, mówi, „Nie mamy już technologii, aby udać się na Księżyc, ponieważ NASA zniszczyła wszystkie technologie z lat 60."  - Dla porównania kalkulator kieszonkowy ukazał się w latach 70tych."

  ("NASA Astronaut Admits:
  Don Pettit, a NASA astronaut, says: 'We Don't Have The Technology To Go To The Moon anymore because NASA destroyed all the 1960s technology - The pocket calculator came out in the 70s for reference.")
  https://www.youtube.com/watch?v=BK-uatwOOeA  Reuters
  "Oryginalne nagrania (taśmy) pierwszych ludzi lądujących na Księżycu 40 lat temu zostały wymazane, przyznaje NASA... - Reuters"

  ("The original recordings (tapes) of the first humans landing on the moon 40 years ago got erased, NASA admits... - Reuters.")
  https://www.reuters.com/article/us-nasa-tapes/moon-landing-tapes-got-erased-nasa-admits-idUSTRE56F5MK20090716

  CBC
  „50 lat temu polecieliśmy na księżyc. Oto dlaczego nie możemy tego zrobić dzisiaj”

  ("50 years ago, we flew to the moon. Here's why we can't do that today...")  NASA twierdzi, że zniszczyła technologię aby ponownie polecieć na Księżyc, ale już CZTERO-KROTNIE UMIESCIŁA ROBOTY na Marsie ??!!!  - To tak jak by przedstawiciel PLL LOT oznajmił, że LOT zniszczył technologię umozliwiającą loty do Paryża, Moskwy lub Londynu, ale bez problem może doleciec do Chicago, Tokio czy Sydney.


  NASA powiadomiła, że zaginęła +13(!!!),000 szpul taśm.  https://pics.me.me/to-ao-to-the-moon-don-pettit-but-we-already-35523437.png
  https://pics.me.me/d-go-to-the-moon-in-a-nanosecond-don-pettit-34764021.png


  Bogumił Boguchwał
 • @vortex 14:29:52 - Ty chyba żartujesz? :) - Ale na ludzkości nieszczęście, czasy na kabaret i farsę już się niestety skończyły:)
  .  "Buzz Aldrin przyznaje, że nigdy nie byliśmy / nie polecieliśmy na księżyc?! Zatrzymać Te Kłamstwa!"  https://i.ytimg.com/vi/RzxwjTUJQ_Q/maxresdefault.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 16:46:01
  W memach jestem lepszy

  Pzdr.

  moze link do tych rewelacji, moze filmik jakis,
 • @Krystyna Trzcińska 16:46:01
  Tu masz jego konto i profil
  Jego wpis ma 12h
  posluchaj

  50 years ago today, Neil Armstrong, Mike Collins and I launched into space on a mission of enormous importance. God bless the 400,000 Americans who helped us get to the moon and back. Together, we Americans can do anything! Never forget July 16, 1969!
  https://twitter.com/i/status/1151333119691116544
 • @Krystyna Trzcińska 16:46:01
  Aw...a hearty breakfast the day after our road to apollo50th gala!
  https://pbs.twimg.com/media/D_dq1ZHVUAERxuA.jpg
 • @Husky - linki są powyżej, a więc jesteś ignorantem / zwodzi-cielem! - Ponieważ Polacy są najbardziej oszukiwanym narodem przez
  swoich władców i nie maja dostępu do wielu informacji to podałem
  też tekst w jezyku angielskim, aby po skopiowaniu z łatwością je odnaleźć.


  Ale skoro się domagasz to podaje dla zainteresowanych następne videa.

  "Filmiki" to kręci w wytwórniach HOLY-WOOD (MAGICZNA-RÓŻCZKA) .  "Astronauta" Buzz Aldrin przyznaje, że NASA nigdy nie poleciało na
  księżyc"

  - Zoey przeprowadza wywiad z Buzzem Aldrinem na Narodowym Festivalu Ksiązki w Waszyngtonie, 5 września 2015 roku

  ("Astronauta Buzz Aldrin Admits NASA Never Went To The Moon"

  Zoey interviews Buzz Aldrin at the National Book Festival in Washington, DC, on September 5, 2015)


  https://youtu.be/Y4UP6nRMuGs?t=7m8s  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 18:17:01
  Wiesz czemu tego komentowac nie wolno
  Zwykly fejk
 • @Husky - "NASA Astronauta Don Pettit: My nie możemy wrócić na Księżyc"
  .


  ("NASA Astronaut Don Pettit: "We Can't Go Back To The Moon")


  Husky, nieprzechwalaj się tylko przetłumacz te bardzo krótkie wywiady.

  Wiedzy nie posiadasz, ale może raz w życiu uda ci się być uccziwym przynajmniej przed samym sobą!  Bogumił Boguchwał


  https://www.youtube.com/watch?v=wl1H1WxWTuc
 • @Krystyna Trzcińska 18:21:59
  Juz tlumacze
  Elvis Presley zyje

  8-))))
 • @vortex, Pełna konferencja prasowa załogi APOLLO 11 (A-POLIN II) po powrocie z "KOSMOSU" - Polecam zwrócić uwagę na entuzjazm,
  zachwyt, radość, poczucie wyróżnienia i zaszczytu po ich KOSMATEJ

  (SEX)-MISJII KO-s-MICZNEJ.

  https://www.youtube.com/watch?v=BI_ZehPOMwI
  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 18:30:56
  Bogumiłę
  Na dziś konczym
  Jak Gagarin wróci z wyprawy na Plutona to pogadamy
  8-)))))
 • @Husky 18:21:49 "Zwykly fejk" - Jak zwykle bazujesz na tym, że większość Polaków nie zna angielskiego i łaciny, wię możesz ich z
  łatwością ZWODZIĆ - Dokładnie tak samo jak Sztan :))  Przekonuj się sam aż do bólu :)


  - Bo Nic ci więcej nie pozostało, jak tylko oszukiwanie samego siebie do śmierci :)
  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 18:38:22
  I nie jest mi przykro
  8-)))
 • @Husky, Wszyscy to wiedzą, że WAM PIENIĄDZE NIE ŚMIERDZĄ:) - Witamy cię kamrad Husky na Ziemi! - Urwałęś się z Księżyca, czy
  .

  zerwałęś się NASA z CZERWONEGO Mar(X)sa ????  https://s.abcnews.com/images/US/HT_coastguard_canines_as_08_160408_4x3_992.jpg
  https://m.neon24.pl/be3bf942d657e283266aa8294c44d754,14,0.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • "NASA Obchodzi 50 lecie wylądowania na Księżycu" - kilka faktów and NWO. - Kto wierzy w bajki FASZYSTÓW i to z SS ??!!
  .  https://youtu.be/dutcJNOfhg8?t=4m15s
  https://m.neon24.pl/3b71a8a4607984463f6179525453b7e9,14,0.jpg  https://m.neon24.pl/c2729ac4fc413c03ee2ab42dfdaab877,14,0.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 16:34:50
  Canadian helps restore audio from Apollo 11 mission control (11000 hours)

  https://www.cbc.ca/news/entertainment/apollo-mission-control-1.5208325
 • @vortex 13:49:53 Na powiększeniu poniżej bardzo wyraźnie widać, że lunar vehicle "stoi" na piaszczystej powierzchni Księżyca (?)
  i nie ma jakichkolwiek śladów aby się wcześniej poruszał. A ślady "kosmonautów" obok są b. wyraźne. Zdjęcie jest opisane jako Apollo_15_Lunar_Rover_final_resting_place (ostateczne miejsce pobytu lunar vehicle Apolo 15). Ewentualnych śladów jego wcześniejszych poruszeń nie mógł zawiać jakiś "wiatr" bo takiego tam nie ma. Jak zatem on się tym miejscu znalazł? (Proszę sobie powiększyć to zdjęcie)

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d4/Apollo_15_Lunar_Rover_final_resting_place.jpg
 • kosmiczna blaga
  Zabawne jest całe tej pseudo debacie to, ze moc techniczna rakiet F1 (rzekomo księżycowe) pozwalała przy masie ponad 3 tys ton osiągnąć niską orbitę okołoziemską, a lot do księżyca z 2 prędkością kosmiczną to zwykły blef...
  Współczuję dziecięcego pojmowania techniki...
  Jest na ten temat książka inżyniera z firmy produkującej dla NASA silniki F1 z dowodami fałszu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej