Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
981 postów 30734 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Niezwykle odważny człowiek

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mimo upływu 30 lat w III RP nadal mamy CENZURĘ PREWENCYJNĄ! Czy ofiara śp. Michała Falzmanna była bezsensowna, a to państwo już po wsze czasy będzie sędziowską mafijną "republiką bananową"?

 

Mija 28 lat od tajemniczej śmierci Michała Falzmana. Jako inspektor NIK wykrył system grabieży finansów państwa na gigantyczną skalę.

 

 Wiedział, że ujawniając aferę FOZZ, nadepnął na ogon ośmiornicy. Miał świadomość grożącego mu śmiertelnego niebezpieczeństwa.
 Falzmann otworzył puszkę Pandory, a uwolniony dżin jeszcze lata i nie daje się zagonić do więzienia...Michał Falzman do dzisiaj jest dla wielu osób, w tym kontrolerów Izby, przykładem wzorowej służby dla Polski. Szkoda tylko, że NIK w ostatnich latach przestała być w powszechnej opinii instytucją godną zaufania społecznego. Miejmy nadzieję, że to się wkrótce zmieni.
Właśnie dlatego ma mój pełen szacunek i podziw za odwagę jaką się wykazał, gdyby wpływ na Polskę mieli tacy ludzie jak Falzman dziś Polska byłaby potęgą światową, niestety ówczesne elity z uczciwymi ludźmi walczyły zamiast brać z nich przykład.
Niezwykle odważny człowiek. Bohater. Mam nadzieję, że kiedyś w końcu sprawiedliwości stanie się zadość.Szkoda, że Polska w tamtych czasach nie miała wiecej takich osób. Cześć jego pamięci!
ps.

Oczywiście winnych brak - Państwo nadal jest teoretyczne, tylko figurki w przedstawieniu się zmieniły.

Mam nadzieję że zbrodnia zostanie wyjaśniona, a sprawcy ukarani, jeżeli jeszcze żyją.

 

List do Justyny Pochanke, córki księgowej FOZZ :

https://t.co/1cy5kCDBQz

 

 

 

KOMENTARZE

 • 3*
  Dałbym 5 gdyby nie idiotyczna wstawka o teraźniejszym NIK'u - ale rozumiem powód: takie zlecenie bo depczą PIS'iurom po piętach

  A co do takich urzędników to dziwne że pisze to pi'SS'owski propagandzista bo jakoś słychać było zupełnie inną narrację i podejście do kompetentnych i nieustępliwych urzędników tropiących afery i wyłudzenia gdy ZŁODZIEJE związani z pi'SS'em poprzez słupów w SKOK'ach napadli i pobili z zamiarem morderstwa kontrolera KNF'u Kwaśniaka
  Tego samego którego później, a teraz nie tak dawno pi'SS'iuary zawinęły na huczne przesłuchania w celu zatuszowania SWOJEJ AFERY NBP z przydupasem Glapińskiego czyli Markiem Chrzanowskim w roli głównej który rządał łapówy w zamian za ochronę banków Czarneckiego przed przejęciem ich przez PIS/państwo za symboliczną złotóweczkę

  Ale prawda boli - a pi'SS'owska najbardziej
 • @Hades 22:13:56
  Prawda jest taką że za kilka tygodni sam szef NIK-u Kwiatkowski będzie się tłumaczył przed prokuratorem
  Gęsto tłumaczył
 • @Husky 22:19:00
  Mam to gdzieś
  Po pierwsze ktokolwiek wezwany czy oskarżony nie oznacza z automatu że jest winny - a tym bardziej wezwany i oskarżony w chwili obecnej przez ręcznie sterowaną pi'SS'owską prokur...aturę
  A po drugie jak ma z czego to niech się tłumaczy - a jak winny to niech odpowie karnie - tylko szkoda że i pi'SS'owców ta zasada NIE dotyczy
 • @Autor
  Pisze Pan: "Mam nadzieję że zbrodnia zostanie wyjaśniona,...". -

  --- Nie zostanie wyjaśniona, a tym bardziej sprawcy nie zostaną ukarani.
  Ale jeśli chodzi o notkę, to 5*.

  Pozdrawiam :)
 • @zygmuntbialas 12:15:35
  Dziekuje
  Pozdrawiam
  Zdrowia

  8-))))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej