Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
979 postów 30688 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Powodzenia !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

I znowu się nie udało. Dopadli go. A taki piekny timeline miał Kamilek. Taki napompowany walką o lepsze jutro.

 

 

 

 

Wsiadł za kierownicę pijany jak nietoperz, a może i do tego naćpany we Władysławowie, przejechał kilkaset kilometrów szybkim i drogim autem, gnając momentami pewnie z 200km/h. Wyobraźmy sobie chociaż przez chwilę, do jakiej katastrofy ten skończony już idiota mógł doprowadzić!

Główne wydanie wczorajszych "Faktów" I ani jednego słowa o wypadku Durczoka na A1. Gdzie byli "dziennikarze" tego kanału???

 

                      

 

Durczok.....to kwintesencja elity 3 RP rodem z PRL-u. Gęba pełna frazesów o demokracji i pouczeń a w rzeczywistości wóda, narkotyki, prostytutki i molestowanie kobiet a na deser jazda po pijaku (2,6 promila). Patologia w czystej postaci.
Rzygać się chce.

 

ps.

 

W uzupełnieniu informacji o wypadku Kamila D. Na miejscu pojawił się Adam Bodnar,

Są już pierwsze zatrzymania wśród drogowców odpowiedzialnych za postawienie "pachołków", policjantów przybyłych na miejsce zdarzenia i kilku kierowców przypadkowo tam przejeżdżających!!.Prawdopodobnie zostaną postawione zarzuty producentowi obuwia. Biegli ustalili, że podeszwa nie spełniała wymogów unijnych (była zbyt twarda) spowodowało to niewłaściwy nacisk na pedał,...........wróć .....na "gaz"

A i nadal nie wiadomo z jaką prędkością barierka stała na autostradzie,

8-)))))).
 

 

 

KOMENTARZE

 • To
  Słynna,, pomroczność jasna,, Na początku lat dziewięćdziesiątych chorował na nią Jarosław Wałęsa, ostatnio Najsztub, a teraz dopadła Kamila Durczoka. Sowieciarze mieli swoją schizofrenię bezobjawową, a my mamy pomroczność jasną.
 • *****
  Teraz należy oczekiwać ,że sądy wszystkich instancji będą
  dociekać prawdy czyli kto upił i wsadził do auta Durczoka
  bo przecież sam nigdy by tego nie zrobił
 • Pachołek wjechał na pachołek ?
  zostanie tak ukarany jak Najsztub. Jak było bezprawie tak i jest. Reforma Kodeksu Karnego powinna uwzględnić zwiększenie minimalnego wymiaru kary a nie najwyższego. Gdyby tak zrobiono to nawet skorumpowany UBecki sędzia byłby bezradny a tak ta nowela to markowane działania. Nie tego spodziewaliśmy się po PiS i nie to nam obiecywali.
 • @zbig71 10:51:04
  A tak Kamil Durczok zarzekał się, że jest abstynentem. Teraz grożą mu 2 lata więzienia... za jazdę po pijaku. Sędziowie go skrzywdzili! Gdyby w porę poszedł do mamra za ponoć gwałt na pogodynce TVN, molestowanie i narkotyki to by bezpiecznie siedział w mamrze i auta by nie rozbił. Czy Cimoszewicz był trzeźwy o 8 rano, gdy gdy doprowadził do wypadku na przejściu dla pieszych i uciekając z miejsca wypadku? Co robił od 8 rano do 11:30, gdy policja zapukała do jego drzwi z alkomatem? Według mnie robili, wszyscy znajomi wszystko, by wygonić wszystkimi możliwymi środkami w tym farmakologicznymi, by uwolnić organizm z alkoholu właśnie? Wszystko jasne, mam nadzieję, że policja robi swoje i nie udaje debilizmu? A Dutkiewicz który o 6 rano walnął tramwaj i zwiał ? Straż Miejska (przy cichej współpracy z lokalną policją) i prokuraturą zatuszowała sprawę.
 • @kula Lis 68 11:31:16
  Pomroczność jasna zbiera swoje żniwo.
 • @puuuq 10:53:07
  Jak będzie się tłumaczyć Kamil D ?

  A.piłem po wypadku

  B.piłem ale za swoje

  C.wy też pijecie

  D.to był syrop

  8-))))))
  pzdr.
 • @zbig71 11:47:45
  To przypadlosc niemal kazdego dziennikarza z dyplomem
  8-)))))
  pzdr
 • @kula Lis 68 11:31:16
  Qrwa! Z Kamila wyszła natura dziennikarza Polaka...... cebulaka.
  Skad ja to znam?

  Najeeebanyyyyy?
  Powinien byś światowo, nakoksowany
  Psieje .....nam tu wszystko.

  8-)))))))
  pzdr
 • @zbig71 10:51:04
  My sobie tutaj żartujemy o Kamilu D. i prowadzeniu przez niego auta, gdy on sam ledwie mógł ustać na nogach...

  Ale nie byłoby żartów, gdyby np. wjechał na czołówkę wprost na rodzinę z dziećmi jadącą na wakacje...

  Dzięki Bogu nic się nikomu nie stało..

  pzdr.
 • @Husky 12:01:31
  Weta Dudy i ciche poparcie PiS i mamy sądy jakie mamy. Tylko mi nie wciskaj że weta były zasadne bo to był bubel prawny. Przepraszanie na kolanach za ustawę o IPN żydów w Izraelu, temu zaprzecza
 • @Husky 12:20:50
  To będzie jego linia obrony. Przecież nic się nie stało.
 • @Pyra z Wildy 12:23:25
  Bo to był bubel prawny
  Taka prawda

  8-)))))
  pzdr
 • @zbig71 12:33:02
  Widziałeś Wielińskiego z GóWna broniącego pijanego Kamila D.?
  Że ......Kamil był wielki, a ci co go teraz atakują- mali?
  Ten wielki Kamil ......cudem nie zabił człowieka.
  Ojca, matkę, dziecka.
  W tym problem.
  Nie w jego wielkości.
  To pokazuje jak mafijną mają mentalność dziennikarska
  Zawsze bronić swoich
  Sqrwysynski dziennikarski świat

  8-)))))
 • @Husky 12:47:46
  Nie oglądam tv od 7lat. A jeśli idzie o GW to u nich obowiązuje mądrość etapu. Jak pijany Durczok to dobrze, jak pijany np: ktoś z RN to źle.
 • @Husky 12:20:50
  Pije, ponieważ uczy się języków / jest przy fińskim /, Finland .
 • @zbig71 12:55:39
  No to policjanci mają przewalone. Przekroczenie uprawnień, dyscyplinarka, wywalenie ze służby. Plus odszkodowanie za pobrudzenie nieskazitelnego wizerunku. No i niech się cieszą, że ich przy 2,6 nie wydupczył jak pogodynki TVNu.
 • @zbig71 12:55:39
  Ach ta rzetelność ...dziennikarskich.... dyplomowanych poyebów
  8-)))))))
  pzdr.
 • @zbig71 12:55:39
  Dutkiewicz, Cimoszewicz, Najsztub, Wałęsiaki, Kopacz(Berlin), Durczok ksywa Dupczok to miara degeneracji.
 • @kula Lis 68 13:05:23
  Znasz ich ?
  mistrzowie kierownicy na pasach
  https://pbs.twimg.com/media/EAedVfjW4AET3Bt?format=jpg&name=small

  https://pbs.twimg.com/media/EAedV-ZXsAYGYvp?format=jpg&name=240x240

  Mały przydrożny słupek zniszczył wielkość dorobku i autorytetu
  PISoski słupek

  8-)))))))
  pzdr.
 • @Husky 13:19:49
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180NjBjMy9wLzIwMTkvMDcvMjcvODI1LzQzNy8yMmZjY2EzYjYxYTY0MDNmOTY2MjU4NWQxMzg5YzFlMC5qcGVn.jpeg

  Sprawa Kamila D. hitem na Twitterze. Przybywa komentarzy: "Tylko w Polsce abstynent ma 2,6 promila w wydychanym powietrzu"! Internauci cały czas żyją wypadkiem byłego dziennikarza TVN. Pijany Kamil D. uderzył w słupek rozdzielający jezdnię na trasie A1, na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego. Jak podaje policja, miał 2,6 promila w wydychanym powietrzu, a świadkowie dodają, że ledwo trzymał się na nogach. Temat wciąż jest żywo komentowany przez użytkowników Twittera. Pod linkiem

  https://wpolityce.pl/polityka/456708-sprawa-kamila-d-hitem-na-twitterze-komentarze
 • @Husky 13:19:49
  Pijana w sztok żona Ryszarda Kalisza za kółkiem z dzieckiem. Pijany w sztok i pewnie naćpany Durczok powoduje wypadek samochodowy.
  Niedomyty, śmierdzący żyd Najsztub bez prawa jazdy, bez badań technicznych i OC potrąca na pasach staruszkę.
  Jednooki Wujec potrąca pieszego na pasach.
  To są byłe elity 3RP, które tak bronią sądów. Dlaczego? Durczok? Abstynent...Nitras? Wolny od narkotyków...Najsztub? Niewinny... Tusk ? W życiu nie skłamał...Kopacz ? Metr w głąb...Marcinkiewicz? Kto tam? Komornik...Jurny Stefan? Chciałem tylko z nimi porozmawiać...Adam pozdrów Brata...Tyyy...tyyy…yyy...squrwysynu
  III RP PRL..
 • @Husky 13:19:49
  https://pbs.twimg.com/media/EAefeykXUAAiUa4.jpg
 • @Husky 13:19:49
  Wolność musi być połączona z odpowiedzialnością. Jazda po alkoholu powinna być zakazana, a pijani kierujący surowo karani. I nieważne czy byłby to szary obywatel, celebryta, znany dziennikarz, ksiądz czy poseł. Nie ma świętych krów!

  https://pbs.twimg.com/media/EAePDxfWsAIdFmy.jpg

  Tylko w Polsce abstynent ma 2,6 promila w wydychanym powietrzu
  Pytanie ile by miał jakby pił Durczok abstynent? Dla przykładu, że celebryci nie są bezkarni powinni go zamknąć. W Polsce jest duży problem z jazdą pod wpływem alkoholu. Jeżeli ktoś się temu sprzeciwia to jest traktowany jak debil - bo przecież już tyle razy jechałem i nigdy nic się nie stało. W tym kontekście znana osoba publiczna jak Durczok powinna być ukarana maksymalnie surowo.

  https://twitter.com/i/status/1155043996701536257
 • Sprawa zakończy się jak ta z Najsztubem. Jeszcze Kamilek pozwie zarząd autostrady za postawienie płotka
  Po sprawie Najsztuba i za szybko przebiegającej staruszce po pasach w ocenie sądu teraz pewnie uniewinnią Durczoka bo słupki nie powinny tam stać i Kamil Durczok najadł się cukierków jak żona Kalisza. A 2,6 promila u abstynenta niekoniecznie musi dziwić. Mam znajomego, który należy do takiego Stowarzyszenia Abstynentów Aktualnie Niepraktykujących. Potrafią się nieźle nawalić.
 • @ Autor - 1*
  kundel,
  ta ocena dotyczy twojej wiarygodności.

  Szkoda, że już zapomniałeś, że Durczok przysłużył się twojemu PiS - może uczynił to zbyt ambitnie i być może jako Polak - ?

  Syjonistyczna mafia rządzi Polską, niszczy Ją i rozkrada - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/24/syjonistyczna-mafia-rzadzi-polska-niszczy-ja-i-rozkrada/
 • @Husky 12:20:50
  Teraz jest Kamilem D. Awansował - boki zrywać.
 • @Rzeczpospolita 13:51:31
  Otwcki rabinie
  Twoje dziś święto a ty nachlany jak nietoperz
  Co za świętokradztwo
  shalom
  8-)))0
 • @Husky
  Drodzy sędziowie, poczytajcie komentarze o sprawie Kamila Durczoka. Ten śmiech, że na pewno sprawę skręcicie, powinien być sygnałem alarmowym. Sprawa Kamila Durczoka w swoich konsekwencjach mocno wykracza poza upadek radykalnie zaangażowanego politycznie celebryty.
  Całość pod linkiem

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/456697-drodzy-sedziowie-poczytajcie-komentarze-o-sprawie-kamila-d


  Ps.Pił bo był załamany złamaną Konstytucją - a to niepodważalna podstawa do uniewinnienia. Kamilowi Durczokowi, który prowadząc po pijaku BMW staranował pachołki na środku A1, nic się nie stanie. Lekarz zdiagnozuje u niego pomroczność jasną, albo okaże się, że nawierzchnia autostrady nie spełnia norm unijnych. Sprawa Durczoka przeniesiona zostanie do Piaseczna, tam jest kwiat najwyższej kasty i po dociekliwym śledztwie oraz wnikliwym procesie podsądnemu zostanie przyznana rekompensata za połamany zderzak. Będzie jak kiedyś z J.Wałęsą który pędził motocyklem prawie 200 na godzinę a ukarano kierowcę wyjeżdżającego z podporządkowanej bo go nie zauważył, przy takiej prędkości to i jasnowidz Jackowski by nie dowidział. Eeeee, ja się nie spodziewam refleksji w tym środowisku ... Co najwyżej chęci dowalenia Polakom i nowych donosów do TSUE ... Żydzi w togach nas nie cierpią za kpiny z tej kasty ...Jeśli są jeszcze uczciwi sędziowie(a są), to dlaczego boją się przeciwstawić tym kolegom, którzy demolują obraz tego środowiska? I czy brak odwagi cywilnej jednak nie dyskwalifikuje uczciwego sędziego? Najciekawsza jest CISZA w GWnie i TVN. Ale tak to jest. Najsztub, Piątek, Czuchnowski, wszyscy alkoholicy Ale jak można nie wchłaniać, gdy się patrzy w lustro i się ROZUMIE, że propaganda to dno = PO.
 • @kula Lis 68 15:54:04
  Tak było
  8-)))))

  https://pbs.twimg.com/media/EAdQPNdXkAE4Ig4?format=jpg&name=small
 • @Mind Service 14:49:48
  https://pbs.twimg.com/media/EAb3XBwW4AAbGWV?format=jpg&name=small
 • @Husky 18:37:20
  A widziałeś rejestrację? Dobrze, że był poza miejscem zarejestrowania, dobrze dla niego.
 • Mam pomysła:)
  No to teraz.
  Gdy Policja zatrzyma jakiegoś Cele- brytę do kontroli, powinna używać specjalnych alkomatów.
  Tylko sprawą do uzgodnienia jest czy będą skalowane w najsztubach czy też w durczokach.
  Aha, te pachołki to na pewno były pachołki zbrodniczego pisowskiego systemu.
 • @brian 19:37:56
  Z ostatniej chwili...

  Po dokładnych badaniach u Kamila D. wykryto bardzo groźną i coraz częściej spotykaną chorobę...

  Zespół Junckera...

  8-))))))
 • @Husky 20:40:03
  A z rana merkel o patia:(
 • @brian 19:37:56
  To nie chodzi o to, że Durczok pije. Alkoholizm to choroba i bez wątpienia wymaga leczenia. Natomiast to, że wsiada za kierownicę i naraża niewinnych ludzi na niebezpieczeństwo jest świństwem.
  Ten idiota mógł kogoś zabić! Był nawalony jak stodoła - przy takiej ilości alko nie panujesz nad własnymi nogami, a o jeździe samochodem to już w ogóle nie mowy! Oby kasta nie skręciła sprawy.
  "Pan dziennikarz" przyzwyczaił się, że w 3 RP był kimś wyjątkowym i wszystko mu wolno.

  8-)))
  pzdr.
 • @kula Lis 68 15:54:04
  Ile trzeba wychlać żeby mieć 2,6 promila?

  Jak trzeba mieć zryty beret żeby jechać wtedy autem?

  Jakim trzeba być narcyzem zeby umoralniać innych a samemu być degeneratem?

  Szkoda, że podczas jazdy nie spotkał na swojej drodze Najsztuba to by sobie znaleźli wspólny język

  8-)))))
  pzdr
 • @Husky
  Jeżeli Kamil Durczok faktycznie jechał z Jastarni, to znaczy że za kółkiem spędził 5h. Przy zatrzymaniu miał 2,5 promila, co oznacza, że w momencie wsiadania do auta miał 3,5 promila. po 5 godzinach jazdy obniżył promile o 0, 5 promili. W/g analityków był w stanie totalnego upojenia, Wyrok poniżej bezwzględnego więzienia/zakazu prowadzenia pojazdów na 15 lat . Niski wyrok, lub raczej jego brak (co jest bardziej możliwe) to nie będzie porażka wymiaru sprawiedliwości, ale pokazaniem narodowi jak mocna i bezkarna jest kasta. https://pbs.twimg.com/media/EAgcpByWkAADr86.jpg
 • Kamil Durczok? Który nie pił i nie molestował.
  https://pbs.twimg.com/media/EAgJWA8XsAAL8uN.jpg No i jest dowód w sprawie dla niezależnych Wolne Sądy (najlepiej te od Najsztuba) że Kamil Durczok to abstynent. A alkohol w jego krwi powstał w procesie "Zespołu Fermentacji Jelitowej" wynikający z nadmiaru grzybów drożdżowatych w jelitach! Mówię wam tak będzie!
 • @kula Lis 68 11:25:03
  Nie ma się z czego śmiać! Jeśli ktoś siada za kierownicą i ma 2,6 promila we krwi, to jest potencjalnym MORDERCĄ. Każdy Celebrycki-społeczno-polityczny-aktywista socialmediów, który tego czynu publicznie wyraźnie nie potępi, jest współwinny społecznemu przyzwoleniu tej patologii.

  8-)))))

  pzdr.
 • @kula Lis 68 08:49:11
  Czekamy na sprawiedliwy i surowy wyrok!! Panie min. Ziobro czas pokazać, że Polska to państwo prawa!!!
  Wyrok w sprawie Najsztuba pokazał,że co wolno wojewodzie to nie tobie s... .
  Karać z całą stanowczością i przymusowo leczyć!

  ps.
  Słyszałem narrację, że trzech zawodników trzymało Kamila i otwierało pysk, Kaczyński lał wódę do jego gardła, jak etylinę do baku, Ziobro uruchomił samochód i dalej już wiecie... Nie zdziwiłbym się, gdyby to w TVN podali.

  8-)))))

  Milej Niedzieli
 • @kula Lis 68 08:45:55
  Niestety gdyby to jechał przysłowiowy pan Mietek na rowerze lub polonezem, wszyscy by to potępili i dodali że tak patologia przepija 500+. Ale że to był znany Kamil to przecież mógł mieć zły dzień albo pachołek stał w złym miejscu.

  8-))))))
 • Formuje się grupa wsparcia Kamila D. Do dziennikarza „Wyborczej” dołączył Hartman
  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15642965711d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3724346baecef6ec2b3d85c835e01b1b87b.jpg

  Wydawałoby się, że trudno usprawiedliwić człowieka, który w stanie głębokiej nietrzeźwości wsiada za kółko i wyrusza na autostradę, jednak okazuje się, że można. Dziennikarz "Gazety Wyborczej" i kontrowersyjny naukowiec, postanowili wziąć w obronę Kamila D. - Bardzo mi go żal, choć to trudny gość. Pamiętajmy, ile dobrego zrobił i nie przekreślajmy go - zaapelował prof. Hartman. Wypowiedź filozofa jest kolejnym głosem w obronie byłego redaktora naczelnego i frontman'a "Faktów" telewizji TVN. Jak informowała w piątek policja, dziennikarz-celebryta Kamil D. spowodował kolizję na trasie autostrady A1 na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego. W wydychanym powietrzu miał 2,6 promila alkoholu, a świadkowie twierdzili, że wychodząc z pojazdu, ledwo trzymał się na nogach. "To nie był wypadek, a kolizja drogowa. Uczestnikiem jej był kierujący BMW X6. (…) To 51-letni mężczyzna" informowała Dagmara Mościńska z zespołu komunikacji społecznej Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Potwierdziła również, że kierowca miał w wydychanym powietrzu 2,6 promila alkoholu. Kamil D. zostanie ukarany za spowodowanie kolizji oraz przestępstwo, jakim jest jazda w stanie nietrzeźwości grozi za nią do 2 lat więzienia. Mimo, że informacje policji dość jednoznacznie wskazują, że zachowanie kierowcy było wyjątkowo niefrasobliwe i w konsekwencji mogło doprowadzić do tragicznych konsekwencji, dziennikarskiego celebrytę natychmiast wziął w obronę publicysta "Gazety Wyborczej" Bartosz Wieliński. W dniu, w którym doszło do zatrzymania Kamila D. przestrzegał on w mediach społecznościowych przed "moralizowaniem" i apelował o zachowanie proporcji. "Dziennikarskim moralistom, którzy ogłaszają z satysfakcją upadek Kamila D., uprzejmie i na marginesie chciałbym przypomnieć, że D. miał z czego upaść. Oni nie mają" napisał dziennikarz "Wyborczej". Kolejnym autorytetem, który postanowił bronić Kamila D. okazał się prof. Jan Hartman. Stwierdził on, że wprawdzie D. jest człowiekiem "trudnym", to być może problemy jakie go spotykają są "nie całkiem jego winą". Wspomniał także o zasługach Kamila D. nie precyzując o jakie zasługi chodzi. "Kamil D. całe życie ma jakieś afery. Ale potem się jakoś podnosi. I tak też będzie tym razem. Bardzo mi go żal, choć to trudny gość. Może jego problemy to nie całkiem jego wina? Pamiętajmy, ile dobrego zrobił i nie przekreślajmy go" stwierdził filozof na Twitterze. Ciekawe, czy sąd podzieli opinię obu panów i weźmie pod uwagę wymienione przez nich "okoliczności łagodzące"?

  https://niezalezna.pl/281724-formuje-sie-grupa-wsparcia-kamila-d-do-dziennikarza-wyborczej-dolaczyl-hartman
 • @Husky 08:45:04
  Żona mikrobiolog, tym badaniem krwi u kierowców się zajmująca zawodowo podpowiada mi, że gdy wydmuchał 2.6 promila to we krwi miał w chwili badania co najmniej 3.5 promila. Więc w drogę z Jastarni wyruszył z ponad 4 promilami, czyli kompletnie pijany. To cud, że tylko pisowskie pachołki rozjechał.
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180Njc2OS9wLzIwMTkvMDcvMjgvODI1LzQzMy9mNTIyMGI4M2FhNTk0YTVkODE2OTIwZGZjZmQ3ZjU4MC5wbmc=.png
  Szokujące słowa świadka kolizji Kamila Durczoka: "Gdybym nie odjechała w prawo, to pewnie by wjechał na mnie, a prędkość jego była ogromna". Świadek kolizji Kamila D. na trasie A1 ujawnia, jak wyglądało to zdarzenie. Kobieta w rozmowie z „Wiadomościami” TVP stwierdziła, że Kamil Durczok jechał z ogromną prędkością. Jadąc widziałam już jak po prostu balansuje tym samochodem. Widziałam, że nie panuje nad nim. Gdybym nie odjechała w prawo, to pewnie skończyłoby się to tak, że by wjechał na mnie, a prędkość jego była ogromna powiedziała „Wiadomościom” TVP kobieta, która jechała trasą A1 w czasie wypadku Kamila Durczoka.


  Ps...Kamil Durczok to ślunzok i nie ma pejsów jak Najsztub czy Wujec, więc może mieć kłopoty. No chyba, że założy jarmułkę, pokaja się za Jedwabne i opowie we wszystkich mediach, jak go zakonnice molestowały w dzieciństwie. Chciał bić rekord na haju, skala promili pod Warszawą byłaby pewnie z 5 !
 • @kula Lis 68 14:32:36
  Najebani za kółkiem : Durczok, żona Kalisza, Olbrychski.
  Wypadek na pasach bez ważnych badań tech : Najsztub, Cimoszewicz.
  A te gnoje twierdzą, że ludzie pobierający 500+ to patologia.
  A won w pi*du ścierwa zakłamane.

  8-))))))))
 • @kula Lis 68 09:18:56
  Ten sam, wyjatkowo szlachetny i całe życie dobroczynny Jerzy Owsiak, dosłownie bawi się życiem.
  Właśnie jedna z jego wielu fundacji zakupiła pod przykrywką potrzeby, nową zabawkę dla codziennego użytku Jurka, mianowicie podrasowaną wersję Volkswagena Amarok za 287.562zł.
  Można?!

  https://pbs.twimg.com/media/EAjPgkdWwAYZfoe?format=png&name=360x360
 • @kula Lis 68 09:30:09
  Kamil D. usłyszał zarzuty. Za jazdę po pijanemu na autostradzie grozi mu do 12 lat więzienia.
  Ile dostanie?!
  A.12 lat
  B.6 lat
  C.1 rok
  D.Prace spoleczne
  E.Uniewinniony

  8-)))))
 • @kula Lis 68 14:32:36
  Już jest linia obrony dla Kamila D.!
  Abstynent chlał, bo nastały rządy PiSu i Kaczora dyktatora.
  Szkodliwość czynu była znikoma, gdyż ucierpiały jedynie słupki..

  8-)))))
  pzdr.
 • @Husky 17:28:41
  Kamilowi D. postawiono zarzuty. Prokuratura wnioskuje o areszt dla dziennikarza. Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim postawiła zarzuty dziennikarzowi Kamilowi D. w związku z jego udziałem w piątkowym zdarzeniu na drodze krajowej nr 1. Skierowała też do sądu wniosek o areszt. Jak poinformował prokurator Piotr Cegiełka z piotrkowskiej prokuratury okręgowej, Kamil D. usłyszał dwa zarzuty. Pierwszy dotyczy sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, którego dopuściła się osoba będąca w stanie nietrzeźwości. Grozi za to kara od 9 miesięcy do 12 lat więzienia. Drugi zarzut to kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Może grozić za to kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Śledczy skierowali wniosek o areszt dla podejrzanego. Wnioskiem sąd zajmie się w poniedziałek. Trafił do policyjnej izby zatrzymań. Po wytrzeźwieniu w niedzielę został przewieziony do piotrkowskiej prokuratury rejonowej, gdzie zostały mu przedstawione zarzuty.
 • @Husky 17:32:22 Rośnie elektorat POKO w pierdlach .Do wyborów jeszcze 3 miesiące.
  Obrońca Kamila Durczoka powiedział, że jego klient wyraził pełną wolę współpracy, odpowiadał na wszystkie pytania i złożył obszerne wyjaśnienia. Coś niesamowitego. Ale się wzruszyłem. I pewnie dodał: Więcej grzechów nie pamiętam (nie dziwota 2,6 promila), za wszystkie serdecznie żałuje i chcę się poprawić (do następnego zatrzymania). Puk, puk. Ja sędzia ci odpuszczam. Idź w POkoju. Pamiętaj jednak sędzio, że Kamil Durczok może w kolejnym wypadku zabić twoje dziecko, twoją żonę czy matkę lub ciebie. To jest zwykły śmierdzący skunks, któremu się wydaje, że wszystko może i że wszystkich ma w kieszeni, również ciebie sędzio. Przemyśl to. Czas skończyć z bandytami za kierownicą po pijanemu, to przysłowiowi terroryści, mordercy. Pozbawienie prawa jazdy na stałe, oraz odsiadka z pracami na własne utrzymanie. Na tory gnoja niech pracuje nad rozwojem Polski. Co łączy Wałęsę, Cimoszewicza, Najsztuba, Kamila D., kobietę która po pijaku wjechała do podziemnego przejścia? Łączy ich jedno - ubeckie korzenie i ,,pomroczność jasna". Na co liczą? Na rozgrzanych sędziów.
 • @Husky 17:32:22
  On będzie miał alibi. Powie, że musi pić, bo nie może na trzeźwo funkcjonować, gdyż rządzi PiS. Wypił, fakt ale wypił za wolne, niezawisłe sądy w Polsce i Piotrkowie Tryb.....i Piasecznie.
 • @kula Lis 68 18:31:24
  Durczok to miał klawe życie. Bzykał wszystko co nie ucieka na drzewo, cukru pudru też sobie nie żałował, a na koniec zrobił sobie najebany Rajd Paryż- Dakar.

  Taki symbol mainstreamu trzeciej RP.

  8-))))
 • @kula Lis 68 18:36:23
  A słyszałeś że jechał podobno metodą na Geremka?
  W BMW odpalona była poduszka pasażera.. znaczy że na pewno nie był sam.

  8-)))))
 • @kula Lis 68 18:23:20
  Nie bądź złośliwy.
  Z newsweeka możemy się dowiedzieć że zaszczuty przez kaczystów kamilek miał depresję i powinniśmy być z nim solidarni bo on taki dobry, mądry i kochany.
  8-))))
  pzdr
 • @Husky 17:28:41
  PRLowska kasta zadba by nie spadł mu żaden włos z głowy, jak Cimoszewiczowi, Olbrychskiemu, Najsztubowi...lista świętych krów długa. Najsztuba uniewinnili to i ten będzie niewinny. Jeżeli nie w pierwszej to na pewno w drugiej instancji. W TVN pracował więc żaden sędzia go nie skaże. Zaraz sobie ogoli łeb na łyso i ogłosi że się upił bo ma raka, tak jak już to kiedyś zrobił jak się zbłaźnił nazywając strajkujących stoczniowców warchołami. Cimoch też zaczął grać rakiem jak potrącił kobitę na pasach, będąc pod wpływem.
 • @kula Lis 68 18:52:29
  Prognoza preferencji sejmowych z 28 lipca 2019 (wariant konsolidacji, w tym K'15+BS):

  @pisorgpl
  47,9%
  @KObywatelska
  29,1%
  @wiosnabiedronia
  +
  @partiarazem
  +
  @sldpoland
  8,8%
  @nowePSL
  5,1%
  @KUKIZ15
  +
  @bezpartyjni_org
  4,9%
  @KONFEDERACJA_
  3,9%  https://pbs.twimg.com/media/EAk6YaBWwAAkcvX?format=png&name=small
 • @Husky 18:42:34
  Poduchy mogły 2 odpalić.
 • @kula Lis 68 19:17:42
  Podział mandatów na podstawie prognozy preferencji sejmowych z 28 lipca 2019 (wariant konsolidacji, w tym K'15+KONFEDERACJA):

  @pisorgpl
  268
  @KObywatelska
  152
  @wiosnabiedronia
  +
  @partiarazem
  +
  @sldpoland
  30
  @nowePSL
  9
  @NiemcywPolsce
  1


  https://pbs.twimg.com/media/EAk_ESwX4AAmOMb?format=png&name=small
 • A tu tekst na wypadek gdyby koledzy naszego PO-dopiecznego zbytnio przejęli się ewentualną metodą " na raka". Tekst zaPO-życzony
  "51"
  Idąc, cmentarną aleją.
  Szukam ciebie, mój Przyjacielu.
  Odszedłeś, bo byłeś słaby jak suchy liść.
  Dziś możemy dotknąć się.
  Naszymi pustymi duszami.
  Obnażyć swe uczucia.
  I nasze wypalone sumienia... ( czy jakoś tam PO-dobnie)
 • @brian 19:47:57
  A tutaj linka do tekstu i wykonu:

  https://www.youtube.com/watch?v=fpAr4Xd8sbo
 • @zbig71 10:51:04
  To był inny Wałęsa. Ale patrząc na postępowanie rodzinny Wałęsów to wyglądają mi oni na większą patologię
 • @Husky 12:43:07
  Ale to twoi idole zrobili ten bubel prawny. Albo debile albo agenci.
 • @Husky 12:47:46
  Tak jak lepkarze, psycholodzy, adwokaci... . Czyli to nie tylko przypadłość księży. Wszędzie sitwy kryją swoich.
 • @Husky było do przewidzenia.
  Jest decyzja sądu w sprawie aresztu dla Kamila D. Dziennikarz nie trafi za kratki. Sąd w Piotrkowie Trybunalskim zdecydował podczas dzisiejszej rozprawy, że podejrzany m.in. o sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym Kamil D. nie trafi do aresztu tymczasowego. Wniosek o areszt skierowała Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim. Po wyjściu z sali dziennikarz poinformował, że przyznał się do kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i w krótkim oświadczeniu m.in. przeprosił rodzinę i najbliższych.

  Ps...Kruk krukowi oka nie wykole tak mówi stare przysłowie to było do przewidzenia, że kasta nadzwyczajna go nie skrzywdzi !
 • @Husky 18:42:34
  Prokurator twierdzi, że jechał z psem.
 • Kamil Durczok wychodzi na wolność! Ma zapłacić tylko 15 tys. złotych poręczenia. „Bardzo wszystkich przepraszam”
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185YjgzMS9wLzIwMTkvMDcvMjkvODI1LzM3MC8zNDIwZTE4ODMxYmY0NTAyOTJjMWMyMDE5YmRjNTMxNy5wbmc=.png

  Kamil Durczok nie trafi do aresztu! Decyzją sądu w Piotrkowie Trybunalskim sprawca groźnego wypadku, który spowodował po pijanemu, odpowiadał będzie z wolnej stopy. Wyjście na wolność kosztowało go śmieszną kwotę 15 tys. złotych poręczenia majątkowego. Za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym grozi mu 12 lat więzienia. Durczok nie może opuszczać Polski, otrzymał też dozór policyjny. Sędzia w ustnym uzasadnieniu wskazał, że zebrany materiał dowodowy nie wystarczał dla uprawdopodobnienia, że rzeczywiście mogło dojść do bezpośredniego niebezpieczeństwa w ruchu lądowym. To najpoważniejszy zarzut jaki ciąży na Durczoku. Sam Durczok, tuż po decyzji sądu, wydał łzawe oświadczenie. Nie komentuję wyroków sądu. Bardzo wszystkich przepraszam. Wszystkich, którzy we mnie wierzyli, ufali mi. Mam pełną świadomość tego, że to, co się wydarzyło, jest karygodne. Nie zaprzeczałem faktom policji i prokuratury. Chce przeprosić najbliższych oraz moich czytelników. Moi bliscy cierpią na infamię, na którą nigdy nie zasłużyli stwierdził Durczok. Obrońcy podejrzanego, adwokaci Michał Zacharski i Łukasz Isenko przyznali, iż są zadowoleni z decyzji sądu. Jak podkreślali, co innego jest prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu, a co innego sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym. Według sądu nie ma dużego prawdopodobieństwa popełnienia tego cięższego przestępstwa. I to jest to, na co obrona wskazywała od samego początku. W związku z tym to jest dzień wielkiego triumfu sprawiedliwości nad tym – co można nazwać – pastwieniem się nad naszym klientem przez media w ostatnich dobach mówili. Zwrócili uwagę, że sąd - wydając w tej sprawie postanowienie - podzielił argumenty obrony, natomiast nie podzielił argumentów prokuratury. Jak podkreślili sąd uznał, że nie ma najmniejszych dowodów sprawstwa, co do pierwszego zarzutu. Natomiast sprawą bezdyskusyjną jest prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Obrona poinformowała również, że nie jest wykluczone, iż podejrzany podda się dobrowolnie karze, jeżeli będzie porozumienie z przedstawicielem prokuratury. „My taką wolę wyrażamy” dodała obrona. Takie oświadczenie zostało przez pana Durczoka złożone kilkakrotnie. Przyznaje się do czynu, który popełnił, natomiast został +uszyty na miarę+ wniosek o tymczasowe aresztowanie powiedział jeden z adwokatów. Dodał, że śledztwo w tej sprawie ma być prowadzone dalej. Na chwilę obecną toczy się pod kierunkiem dwóch zarzutów. Natomiast - jego zdaniem - na dzień dzisiejszy nie ma dowodów, aby mówić o sprawstwie w zakresie dwóch czynów.
  https://twitter.com/i/status/1155793624208236544
  https://wpolityce.pl/polityka/456909-kamil-durczok-wychodzi-na-wolnosc
  https://wpolityce.pl/forum/polityka/128-dyskusje-pod-publikacjami-dzialu-polityka/tematy/1407728-kamil-durczok-wychodzi-na-wolnosc-ma-zaplacic-tylko-15-tys-zlotych-poreczenia-bardzo-wszystkich-przepraszam-komentarze-publikacji?strona=2

  Ps...Pisałem, że motłochoelity IIIRP mają u nas specjalne prawa, nic mu nie zrobią ci z kasty, wykpi się jak Najsztub! Smutne to, że w takiej rzeczywistości żyjemy! Dla Sądu pozostaje tylko ustalić z jaka prędkością pachołek wpadł na BMW Kamilka i po sprawie. Genialne jak mendy na telefon bronią swoich pupilków. Śmialiśmy się w domu, że Durczok wystąpi jeszcze o odszkodowanie bo PiS mu pachołki wrzucił pod samochód a kasta przychyli się do żądań zasłużonego w krzykach o praworządności. Zapamiętajcie nazwiska tych sędziów co tak frywolnie nie karzą Najsztubów czy Durczoków... wolne sądy TO od takich sędziów powinny być...Szary Kowalski siedziałby w areszcie i nie dostałby możliwości wyjścia za kaucją. Poniżej jeden z komentarzy: [DOŚĆ TEGO 94.254.178.*10 minut temu
  Sąsiad jechał wiejską drogą po 4 piwach wyskoczył pies więc odbił i uderzył w drzewo obecnie odsiaduje 2 lata bezwzględnego więzienia w Tarnowie z najgorszym bandytami. WOLNE SĄDY POD SĄD!] Ziemkiewicz artystycznie to ujął. Zrobił z tego wspaniały prawie, że performans literacki i za to chcą Go pozywać. To prawie utwór na miarę Nobla z literatury. Co za ekspresja.
 • @Husky 12:01:31
  kasta też jeździ nawalona, przykładów aż nadto, to co się dziwić. Dlaczego policja nie zleciła przeprowadzenia testu na zawartość alkoholu WE KRWI?! Przecież 2,6 promila w wydychanym powietrzu to prawie podwójnie we krwi..A to by znaczył totalne upojenie alkoholowe.
 • Każdy z nas wie, że w sytuacji Kamila D. by siedział - od razu i na długo.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184ZDdhOC9wLzIwMTkvMDcvMjkvNDAwMC8yMjM4LzU2Y2FhNjA3MTU3MzQ2Mjc5YTc3NDI3NTY5YzFkZWFhLmpwZWc=.jpeg

  Kolejna lekcja względności udzielona obywatelom przez sąd. Kilkadziesiąt godzin temu, po lekturze komentarzy Polaków wokół sprawy Kamila Durczoka (podejrzany zgodził się na publikację nazwiska i wizerunku), apelowałem do świata sędziowskiego: Drodzy sędziowie, poczytajcie komentarze o sprawie Kamila D. Ten śmiech, że na pewno sprawę skręcicie, powinien być sygnałem alarmowym. Od tamtego czasu znamy coraz więcej szczegółów zarówno samej sprawy (ogromna prędkość, potężny samochód, stan dużego zamroczenia alkoholowego, o włos od tragedii) jak i linii obrony Kamila D. wytyczonej przez establishment (ma wielkie zasługi, każdy może upaść, nie znęcajcie się). I niestety, co stwierdzam z bólem, wszystko wskazuje iż skończy się znowu jak zwykle w III RP - święte krowy kolejny raz wykażą iż są nietykalne. Każdy z nas wie, każdy zwykły Polak ma świadomość, że w sytuacji Kamila Durczoka by siedział - od razu i na długo. Każdy, kto kiedykolwiek jechał autostradą ma świadomość, co oznacza rozpędzona masa żelastwa z pijanym kierowcą. Ale - na co wskazuje relacja adwokatów Kamila Durczoka - tu sąd miał inne zdanie. Obrońcy podejrzanego, adwokaci Michał Zacharski i Łukasz Isenko przyznali, iż są zadowoleni z decyzji sądu. Jak podkreślali, co innego jest prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu, a co innego sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym. Według sądu nie ma dużego prawdopodobieństwa popełnienia tego cięższego przestępstwa. I to jest to, na co obrona wskazywała od samego początku. W związku z tym to jest dzień wielkiego triumfu sprawiedliwości nad tym – co można nazwać – pastwieniem się nad naszym klientem przez media w ostatnich dobach. Co mówił Kamil Durczok pomijam - nie ma to żadnej wagi. Podobnie jak wezwania, by go „nie linczować” i nie oceniać - bo to odwracanie kota ogonem, czynienie ofiary ze sprawcy poważnego zagrożenia. Ważna jest i bolesna kolejna niedobra lekcja względności udzielona obywatelom przez kolejny sąd. Nie boję się napisać - są w Polsce równi i są równiejsi wobec prawa. Wstyd.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/456939-kazdy-z-nas-wie-ze-w-sytuacji-kamila-d-by-siedzial
  No cóż... Chyba Cejrowski gaworzył dobrze: "wszystkich sędziów starej daty won na stałe" i miał rację. Porąbane jest to nasze sądownictwo. Sędziowie kradną, jeżdżą po pijaku, wydają kuriozalne wyroki. To z nimi jest coś nie tak. Taki Najsztub winien siedzieć podobnie jak Durczok. Jednak trzeba to środowisko zmiażdżyć od środka. Może jakaś lemingowa zbiórka na nową furę, skoro już wybiegły na jezdnię te PiS-owskie pachołki? To prezydentowi Dudzie możemy dziś dziękować za taki stan sadownictwa. Poststalinowskie sądownictwo które ma prawo w dupie i robi co chce.
 • Szokujące informacje w sprawie Durczoka! W samochodzie byłego dziennikarza TVN znaleziono broń palną
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18wYWZiMi9wLzIwMTkvMDcvMzAvODI1LzM3MC9kODFhMGEzNzE5YWU0ZjAyODY4NmFiZjkyMGJlN2JmYS5wbmc=.png

  Uzbrojony i niebezpieczny? Słynne, westernowe stwierdzenie jak ulał pasuje do słynnego niegdyś dziennikarza, który kompletnie pijany,spowodował w piątek kolizję drogową. Z nieoficjalnych ustaleń portalu wPolityce.pl wynika, że Durczok, w trakcie swojego pijanego rajdu przez pół Polski, miał być uzbrojony. W jego samochodzie znaleziono broń palną. Kamil Durczok to miłośnik broni palnej i jej kolekcjoner. Teraz może jednak stracić na nią pozwolenie. Z ustaleń portalu wPolityce.pl wynika, że dziennikarz w momencie zatrzymania go w piątek przez policję, posiadał przy sobie pistolet. Wprawdzie miał on na niego aktualne pozwolenie, ale fakt, że będąc kompletnie pijanym, posiadał przy sobie niebezpieczną broń, może sprowadzić na niego kolejne kłopoty. I nie chodzi tylko o utratę kolekcji militariów, o której informował dziennik Fakt. W grę wchodzić może nawet kolejny zarzut.

  Wczoraj, decyzją sądu w Piotrkowie Trybunalskim Kamil Durczok wyszedł na wolność, a za swój ekstremalnie groźny wybryk, odpowiadał będzie z wolnej stopy. Wyjście na wolność kosztowało go śmieszną kwotę 15 tys. złotych poręczenia majątkowego. Za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym grozi mu 12 lat więzienia. Durczok nie może opuszczać Polski, otrzymał też dozór policyjny. Sędzia w ustnym uzasadnieniu wskazał, że zebrany materiał dowodowy nie wystarczał dla uprawdopodobnienia, że rzeczywiście mogło dojść do bezpośredniego niebezpieczeństwa w ruchu lądowym. To najpoważniejszy zarzut jaki ciąży na Durczoku.

  WB
  Ps...Ja rozumiem sędziego. Wie z własnego doświadczenia, że prowadzenie po pijanemu nie zagraża nikomu. Pamiętajcie !!! 2,6 promila to nie jest bezpośrednie zagrożenie!!! To co nim jest? Panie ministrze Ziobro dlaczego prawo nie jest jednakowe dla wszystkich? Pijany w sztok, za kierownicą ciężkiego szybkiego samochodu z bronią przy sobie przejechał pół Polski i wyszedł z aresztu za 15 tys. To działa bardzo demoralizująco na policję. Cieszy mnie to, że jednak Durczok dostał takich "tuskowych oczu" co widać na zdjęciu.
 • Sensacyjne informacje ws. pijackiego rajdu Kamila Durczoka!
  W jego aucie była młoda dziewczyna? Podobno uciekła, bo bała się reakcji rodziców.

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/07/kamil_durczok_wypadek.jpg
  Jak informują wszystkie media, lewicowy dziennikarz, Kamil Durczok jechał kompletnie pijany i doprowadził do niebezpiecznego zdarzenia drogowego na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego. Durczok miał 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz pojawiają się informacje, że pijany Durczok nie jechał sam! Miała mu towarzyszyć tajemnicza 20-latka. Przypomnijmy, że do zdarzenia drogowego z udziałem znanego dziennikarza doszło w piątek 26 lipca kilka minut przed godziną 13. Durczok kompletnie pijany jechał swoim BMW X6 autostradą A1 w kierunku Katowic. W pewnym momencie na prostym odcinku drogi 51-letni kierujący stracił panowanie nad luksusowym pojazdem i uderzył w pachołki rozdzielające pasy ruchu. Świadkowie zdarzenia od razu rozpoznali Kamila Durczoka. „Wysiadł taki zarośnięty, ale nie mam wątpliwości, że to on, Kamil Durczok” mówi „Dziennikowi Łódzkiemu” jeden ze świadków. Wedle niektórych relacji Durczok miał jechać z Władysławowa, gdzie spędził 3 dni. Jednak według jednego z tabloidów dziennikarz nie jechał sam. W wersji oficjalnej podczas wypadku 51-latkowi towarzyszył pies. Jednak według portalu plejada.pl w aucie dziennikarza miała przebywać 20-letnia kobieta. Kobieta podobno uciekła z samochodu Durczoka, bowiem jak podają źródła serwisu plejada.pl, obawiała się ona reakcji rodziców na temat swojej znajomości z 51-latkiem. Adam Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi powiedział serwisowi plejada.pl, że w aucie wystrzeliły dwie poduszki powietrzne. W przypadku modelu samochodu, jakim poruszał się 51-letni dziennikarz, wiadomo, że „poduszka powietrzna od strony pasażera wystrzeliwuje w momencie, kiedy system bezpieczeństwa rozpoznaje obciążenie fotela, bądź jest zapięty pas po stronie pasażera” ustaliła plejada.pl Na razie nie wiadomo czy prawdziwa jest wersja o psie czy o kobiecie.

  Źródło: Super Express/ plejada.pl
 • @kula Lis 68 17:49:34
  Ustawa o broni: Kto nosi broń, znajdując się wstanie po użyciu alkoholu, środka odurzającego lub substancji psychotropowych albo środka zastępczego, podlega karze aresztu bądź grzywny
 • @kula Lis 68 19:38:20
  Najsztub nie miał uprawnień bo zabrano mu prawo jazdy, samochód nie miał badan technicznych ani ubezpieczenia, potrącił staruszkę na przejściu dla pieszych‼ A sąd go nie posadził bo nie ustalono z jaka szybkością staruszka weszła na PASY
  Jesli to nie jest kumulacja to co jest
  8-)))
 • @kula Lis 68 16:40:05
  Państwo z dykty. Alkoholik na wolności, do tego uzbrojony i niebezpieczny
  Był na tyle uprzejmy, że do nikogo nie strzelał..
  8-))))
 • @kula Lis 68 18:56:30
  Jest mowa o zabezpieczeniu.

  Stan upojenia nie zapewnia tego. Nadużywający alkoholu kierowani są na badania psychiatryczne jeśli mają pozwolenia na broń. W jego przypadku jeśli ma broń legalnie powinna być odebrana i skierowanie na badania psychiatryczne.

  8-)))))
 • @kula Lis 68 18:56:30
  Okazuje się jednak, że wraz z dziennikarzem samochodem podróżowała jego 20-letnia znajoma. Kelnerka z którą imprezował od kilku dni
  8-)))))
 • @Husky 20:17:52
  Na to, że Kamil Durczok nie był sam w samochodzie, mógł wskazywać m.in. wybuch poduszki powietrznej po stronie pasażera. O tym, że była to 20-latka o imieniu Karolina, pisał dziennikarz Tomasz Szymborski. Prokuraturze udało się ustalić imię potencjalnej pasażerki Durczoka. Jednak nie można ujawnić jej imienia, bo nie uczestniczyła w czynie zabronionym. Nie wiadomo, gdzie i kiedy wsiadła ani gdzie i kiedy wysiadła z samochodu. Niewiadomą jest także, czy w momencie kolizji znajdowała się w pojeździe powiedział dziś portalowi tvp.info rzecznik Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim Witold Błaszczyk.

  Dodajmy, że wczoraj Błaszczyk mówił portalowi Niezalezna.pl, że z ustaleń śledztwa nie wynika, aby ktoś - oprócz Durczoka i jego psa - znajdował się w aucie w trakcie zdarzenia.(czyli kłamał! pytanie dlaczego i po co?) Rzecznik prasowy przekazał, że również świadkowie nie zauważyli nikogo, kto oddalałby się z samochodu po zdarzeniu.
 • @Husky 20:17:52 Kasus Geremka ?
  Nieodżałowany Bronisław/Benjamin Lewartow/ nie zdążył zapiąć rozporka. Na miejscu pasażera siedział pies i robił mu laskę. Jak już wiemy z mediów On słynie z nadmiernej chuci i tu piszą, że pasażerka, nie uczestniczyła w czynie zabronionym a ja, mam wątpliwości, czy on nie został niejako wytrącony z rzeczywistości, bo partnerka, która mu towarzyszyła, mogła mu robić loda i znając jego sex-naturę i wódeczkę, można to wykluczyć, gdzieś na jakieś 5 %, a więc pytajcie, bo ona może też być winna.
 • @kula Lis 68 20:23:30
  A tu masz kolego przykład jak jedno żydowskie goowno broni inne dziennikarskie goowno
  https://hartman.blog.polityka.pl/2019/07/29/nie-przekreslajmy-kamila-durczoka/

  A na Wykop.pl mój wpis dostał 181 plusów
  Jak na czerwony portal to wynik super

  8-))))))
  pzdr.
 • Durczok jednak do aresztu? Znamy oficjalną decyzję prokuratury! Śledczy wiedzą też więcej o tajemniczej towarzyszce dziennikarza
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183YTc3NC9wLzIwMTkvMDcvMzEvODI1LzM3MC9lYjAxMzhhMWY0ZWY0OWEwYWFiNmE2NGJhZDJhYThiZS5wbmc=.png

  Jeszcze w tym tygodniu do sądu w Piotrkowie Trybunalskim trafi zażalenie prokuratury na decyzję sądu o niezastosowaniu aresztu wobec Kamila Durczoka. Informację portalu wPolityce.pl potwierdził Witold Błaszczyk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim. Sąd w Piotrkowie Trybunalskim uznał, że Kamil Durczok nie trafi do aresztu. Dziś zapadła więc ostateczna decyzja, by odwołać się od decyzji sądu. Jeszcze w tym tygodniu, do piątku, do sądu trafi sporządzane zażalenie Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim potwierdził portalowi wPolityce.pl Witold Błaszczyk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim. Z ustaleń portalu wPolityce.pl wynika także, że śledczy wciąż nie rozwikłali kwestii ewentualnej pasażerki, która miała rzekomo znajdować się w samochodzie Kamila Durczoka. Prokuratorzy znają imię rzekomej pasażerki, ale wciąż nie ustalili, czy w chwili wypadku znajdowała się w pojeździe. Z zeznań świadków wynika, że Kamil Durczok jechał sam, ale jego pasażerka mogła opuścić auto wcześniej. Zdenerwowani świadkowie mogli też przeoczyć fakt, że w samochodzie dziennikarza ktoś jeszcze przebywał. Z nieoficjalnych ustaleń portalu wPolityce.pl wynika, że Durczok, w trakcie swojego pijanego rajdu przez pół Polski, miał być uzbrojony. W jego samochodzie znaleziono broń palną. Miał na nią pozwolenie. W poniedziałek, decyzją sądu w Piotrkowie Trybunalskim Kamil Durczok wyszedł na wolność, a za swój ekstremalnie groźny wybryk, odpowiadał będzie z wolnej stopy. Wyjście na wolność kosztowało go śmieszną kwotę 15 tys. złotych poręczenia majątkowego. Za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym grozi mu 12 lat więzienia. Durczok nie może opuszczać Polski, otrzymał też dozór policyjny. Sędzia w ustnym uzasadnieniu wskazał, że zebrany materiał dowodowy nie wystarczał dla uprawdopodobnienia, że rzeczywiście mogło dojść do bezpośredniego niebezpieczeństwa w ruchu lądowym. To najpoważniejszy zarzut jaki ciąży na Durczoku.
  WB


  Ps..."Sędzia w ustnym uzasadnieniu wskazał, że zebrany materiał dowodowy nie wystarczał dla uprawdopodobnienia, że rzeczywiście mogło dojść do bezpośredniego niebezpieczeństwa w ruchu lądowym". Ile promili trzeba mieć żeby stanowić zagrożenie w ruchu lądowym?Jeżeli 2,5 to za mało. Jak się nie da reformować wymiaru niesprawiedliwości, to trzeba stworzyć go od nowa. Reset, na bruk, przyjmować zdrowych na umyśle i z niezłamanym kręgosłupem. Kamilu, Vega o ciebie pytał, będzie kręcił teraz "Tańczący na drodze". Prawo w Polsce dla celebrytów jest precedensowe. To kazus Najsztuba i Cimoszewicza. Niewinny! Jaja to dopiero będą jak przyjdą wyniki z krwi. Tam pewnie nie tylko promile będą. Jeśli w samochodzie była pasażerka to naraził ją na obrażenia, czyż nie? To zmienia paragraf. Durczok jechał z babką, jak kiedyś Geremek, który przez to stracił życie, a temu się udało. Pytanie, co ta babka mu, w czasie tego pijanego rejsu, tam robiła? Bo ta, od Geremka, to wiadomo...Jeśli tak było, to nawiała pewnie dlatego, że wiedząc, że jedzie z pijanym kierowcą i godząc się z tym, również podpada pod KK.
 • @kula Lis 68 11:24:22
  Nowy dzisiejszy sondaż:
  Zdecydowani

  Polska 51%
  Czerwona Bolszewia 23%
  Tęczowa patologia 7%

  8-)))))
 • Autonomiczne auto samo wiozło nawalonego Durczoka? Próby obrony celebryty coraz bardziej absurdalne
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/07/Kamil-Durczok_nczas.jpg Celebryta Kamil Durczok już na trzeźwo wygłasza oświadczenie w piotrkowskim sądzie. Zdjęcie: PAP/Grzegorz Michałowski
  Kasta dziennikarska trzyma się mocno. Już pojawiają się głosy, że to nie Kamil Durczok kierował BMW X6, i uderzył autem w jeden z pachołków rozdzielających jezdnię. Potwierdzać ma to fakt, że kompletnie pijany były prezenter TVN-u, miał mieć aż 2,6 promila w wydychanym powietrzu. Dziennikarz Łukasz Bąk zastawiania się jak w takim stanie Durczok miał przejechać trasę znad morza aż pod łódzką miejscowość?

  Obrońcą Kamila Durczoka jest Łukasz Bąk, który w swoim artykule zwraca uwagę, że w przypadku takiego stanu upojenia, w jakim się znalazł Kamil Durczok, nawet trafienie kluczykiem do stacyjki byłoby karkołomne. Więc dziennikarz stwierdza, że jakim cudem miał on przejechać aż 350 km znad morza pod Piotrków Trybunalski.

  Jak znanemu dziennikarzowi udało się dotrzeć aż pod Łódź w takim stanie? Według Bąka odpowiedź jest prosta – to nie on prowadził!

  „Technicznie rzecz biorąc, to nie on prowadził samochód. Robiły to za niego radary, kamery, siłowniki i komputer. Równie dobrze zatem za kierownicą mógł siedzieć pies Kamila – Dymitr. I też dojechałby do Piotrkowa” – napisał autor artykułu.

  Dziennikarz dzienniku.pl stwierdził, że samochód jakim jechał Durczok, czyli BMW X6, to auto półautonomiczne, czyli – w pewnych warunkach – samojeżdżące.

  „Wystarczyło, że Kamil ustawił aktywny tempomat np. na 140 km/h (albo ktoś zrobił to za niego), a z resztą auto poradziło sobie samo – zwalniało i hamowało przed innymi pojazdami, potem samo przyspieszało do zadanej prędkości, a nawet utrzymywało się na swoim pasie ruchu. Kamil nie musiał niczego naciskać, puszczać, zwalniać etc. Tak naprawdę nie musiał nawet patrzeć na drogę, bo obserwowały ją za niego kamery i radary” – pisze w artykule Łukasz Bąk.

  Jedynym zadaniem 51-latka miało być trzymanie rąk na kierownicy, by „systemy czuły, że tam siedzi”.

  Jazda autostradą nie była wyzwaniem dla tak zaawansowanego technicznie auta. Problemy się zaczęły na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie trwa remont drogi. Jak podkreśla redaktor Bąk, system wtedy mógł „zgłupieć” i oddać prowadzenie w ręce pijanego kierowcy. Co się dalej stało już wiemy.


  Źródło: dziennik.pl
 • Pilne!!!!!
  Dwóch świadków zeznało, że za kierownicą siedział....... pies Durczoka
  8-))))))
 • @Husky 21:30:33 To jest podsumowanie całego tego "obozu" opozycji.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184NDU4Zi9wLzIwMTkvMDgvMDEvODMwLzUwMS9kMDEzNzgyMTE3NTM0ODg5YjJjMWQ4ZjViZmQ5NDc1ZS5qcGVn.jpeg

  Szokujące ustalenia "SE". Tabloid dotarł do zeznań Durczoka. Były dziennikarz TVN miał pić 4 dni, a na drogę wypił jeszcze 2 piwa! "Jestem świadomy końca kariery". Po 4 dniach pijaństwa we Władysławowie wsiadł do samochodu i ruszył w drogę do Katowic. Trudno w to uwierzyć, ale rano, przed samym wyjazdem, wypił kolejne, niecałe dwa piwa. W luksusowym BMW obok Kamila Durczoka (51 l.) siedziała 20-letnia Karolina, którą niedawno poznał podaje „Super Express”, którego dziennikarze dotarli do szokujących zeznań byłego szefa Faktów TVN.
  W środę na portalu wPolityce.pl pisaliśmy o zażaleniu prokuratury, jakie ma trafić do sądu w Piotrkowie Trybunalskim, na decyzję sądu o niezastosowaniu aresztu wobec Kamila Durczoka. Niewiele pamiętam. Wiem, że to koniec mojej kariery wykrztusił prokuratorowi pytany o pijacki rajd czytamy w „SE”. Według zeznań Durczoka, które cytuje tabloid, dziennikarz do Władysławowa udał się w poniedziałek, 22 lipca. Jego towarzyszką była 20-letnia Karolina, którą poznał, jak czytamy, pod Krakowem. Piliśmy alkohol. Głównie piwo i wino, ale było też whisky miał zeznawać były dziennikarz, który jak przyznał przed wyjazdem miał wypić jeszcze dwa piwa. Czułem, że mogę prowadzić auto. Na trasie nic złego się nie działo. W mojej ocenie nie przekraczałem prędkości cytuje Durczoka „SE”. Durczok w rozmowie z prokuratorem miał żalić się na trudny czas, który go ostatnio spotkał. To mój największy błąd, bardzo mi wstyd. Jestem świadomy końca kariery. (…) Szukałem rozluźnienia w alkoholu. Całe moje życie legło w gruzach. Moja psychika jest w rozsypce powiedzieć Durczok. Nie dość, że były szef Faktów TVN przejechał przez pół Polski pijany, to w samochodzie wiózł jeszcze broń, o czym informowaliśmy na portalu wPolityce.pl.

  Ps...Abstynent pije 4 dni. Wobec tego ile dni pije pijak, czy też alkoholik?Jego facjata wskazuje na to, że pił co najmniej 40 dni! Człowiek po 4 dniach pitych tak nie wygląda. Ja po jego oczach widzę, że był także naćpany. Czy zbadano jego krew pod względem obecności środków odurzających? Nadzieja umiera ostatnia, wystarczy zadeklarować, że jest pan homoseksualistą i wszytko będzie OK!

  O jaki piękny upadek, Pan Bóg nie ruchliwy ale sprawiedliwy. Nie wiem, nad czym tu się roztkliwiać? Celebryta, za pieniądze topiący się w kłamstwie, jedzie półprzytomny z pasażerką przez pół Polski. Dziękować Bogu, że nikogo nie zabił, choć brał to pod uwagę. To, teraz, czekamy na współczujący wywiad Kolendy-Zaleskiej, albo Stokrotnej Monisi w ulubionej stacji TVN, której był filarem. Przecież lansują głównie takich, co to o kryminał się ocierają...Czyżby zapomniał przysłowia: "Nosił wilk razy kilka..", teraz to chyba szycie rękawiczek i fartuchów u prywaciarza.
 • @Husky 21:30:33
  Szkoda, że nie startował do do parlamentu UE jak zbieg (dosłownie) Cimoszka.. Ten też zamulał, że chory na raka i inne bzdety i dlatego uciekł z miejsca potrącenia kobiety..
 • @Husky
  Wyborcza w formie… Broni Durczoka bo twierdzi, że Polacy to pijacy! „Kamil D. to po prostu Polak”.

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/08/gw_atakuje_polak%C3%B3w_nczas.jpg
  "GW" broni Durczoka i wyzywa Polaków od pijaków. Foto :printscreen: Gazeta Wyborcza/ wikicmmons

  Antypolska gazeta Adama Michnika dalej trzyma „klasę”. Teraz skandaliczne zachowanie Kamila Durczoka, który narąbany jak stodoła, przejechał prawie 400 kilometrów i spowodował kolizję, broni go mówiąc, że co w tym dziwnego? Przecież to Polak! „Gazeta Wyborcza” takimi oto tytułem broni byłego dziennikarza TVN „Kamil D. to po prostu Polak”. W tym tekście z tezą, Żaneta Gotowalska pisze o „chlejących” Polakach, a artykuł obfituje w śródtytuły takie jak: „Jak się kiedyś łoiło” czy „40 procent nawalonych w pracy”. Wiadomo, piją tylko Polacy, ale pijany na umór Juncker, idol tej gazety już jest w porządku, to w końcu nie Polak…Dalej jest jeszcze ciekawiej, otóż można tam przeczytać, że pijany Durczok prowadzący samochód to nie szok, tylko „raczej polska norma”. No pewnie, 2,6 promila we krwi i jechanie w prawie 400-kilometrową trasę to norma wśród naszych krajan. Co więcej pewnie według „GW”, Polacy chleją za 500+! „Tylko 28 lipca tego roku zatrzymano 345 nietrzeźwych kierujących. Chlejemy więcej niż w czasach, gdy leżący na chodniku pijak był codziennością. Lepiej się tylko ukrywamy” pisze Gotowalska. Dalej czytamy, że Durczok jadać pijany, wpisuje się „w normę”, Gotowalska opisuje Polaków jako naród ludzi kiedyś często pijanych w miejscu pracy. Dzisiaj ma nie być lepiej, Polacy mają notorycznie „korzystać z małpek, które można schować i po cichu wyrzucić” . No tak, pijane chamy, zamroczone wódką, głosują na PiS, a nie na jedynie słuszną Platformę Obywatelską.

  Źródło: wyborcza.pl

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLITYKA - ŚWIAT

  "Poważny" polityk

  Warto zapamiętać ten gest! W grach na słówka, jak i gestach czasami są ziarenka, które pokazują wewnętrzne dążności.Dawno nie spotkałam się z takim gestem w polityce! czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Grzegorz Braun demaskuje USA

  Zwięzłe podsumowanie wynturzeń G Brauna.Polecam . Uznanie dla J.Targalskiego za trud i mękę, bo wymagało to odsłuchania wielu godzin pseudo-proroczego majaczenia, wyliczanek spisków, mdlącego aktorstwa...... czytaj więcej

 • SPOŁECZEŃSTWO

  Twierdza Auschwitz

  Gdzie znajduje sie najbardziej strzeżona twierdza w Polsce? 2 stycznia 2020 r. zaczną obowiązywać nowy regulamin zwiedzania oraz rezerwacji w Miejscu Pamięci Auschwitz-Birkenau. Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzenie imiennych kart wstępu. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej