Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
986 postów 30831 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Powymierali starzy ubecy i nie ma komu robić demokracji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przez lata stada debili, degeneratów, złodziei, ubeków i docentów marcowych robiły za elitę. Zniknął der Schetyna, zniknęła der Kidawa. .. ale za to mamy świrującą PRL-owską geriatrię na pierwszy froncie walki.

Schetynę schowali, Kidawę schowali. Wysłali świrującą PRL-owską geriatrię na pierwszy front walki. Czy to może zadziałać? No, kuźwa nie. Oni już tak w głębi swoich serc wiedzą, że przegrali. Ta kadencja PiS, to oddech dla Polski i Polaków. Czas budowy. Wyszliśmy z zaduchu III RP.Trzeba im skopać dupę aby zapamiętali na kolejne 4 lata i dłużej,że czasy dziadowskiego państwa minęły,a Polska jako biedna panna na wydaniu zawstydzona nawet tym że istnieje przeszła do historii.

Świrujcie i motajcie się w bezradności. Macie w zakutych łbach nawalone, bo to co nie skutkowało 4 lata temu obróci się przeciw wam. Mówiąc krótko totalnych pajaców czeka w tym roku piękna jesień. Nie ta polska-złota, tylko jesień średniowiecza.

A my sobie spokojnie idziemy po większość konstytucyjną.


Polecam piękny "skrót historii najnowszej" :

Powymierali starzy ubecy i nie ma komu robić demokracji

 Jeszcze tydzień, dwa tygodnie temu moja ocena kampanii opozycji mogła się wydawać zaklinaniem rzeczywistości i typową pisaniną „pisowskiego trolla”. Dziś złudzenia straciła połowa najwierniejszych z wiernych, na przykład dziennikarze Onet.pl i Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar,

Kampania „Świry razem” przelała czarę goryczy, chociaż i wcześniej nie było żadnych powodów do zachowania choćby kawałka optymizmu. W takich okolicznościach przyrody strasznie kusi, aby pójść na łatwiznę i napisać 134 felieton o głupiej opozycji, co zresztą nigdy się nie nudzi, przynajmniej mnie. No, ale szanujmy się i bądźmy ambitni, przed Państwem felieton o profesjonalnej opozycji.

 

Był rok 1989, kto pamięta, ten pamięta, kto nie pamięta musi sobie poszukać w Google, jak zostały ustawione „pierwsze wolne wybory”. W skrócie wyglądało to tak, że komuna przy urnach dostała po tyłku i to ostro, ale nic to konkretnego „Solidarności” nie przyniosło. Potem padła sławetna propozycja „Wasz prezydent, nasz premier”, co sprowadzało się do tego, że komuna z postkomuną podzieliła łupy, przy akompaniamencie pierwszego „wolnego medium”, czyli „Gazety Wyborczej”. Cóż to był za manewr? Drugi genialny, po „Okrągłym stole”. Mazowiecki był takim antykomunistą, jak ja anorektyczką, a w rządzie karty rozdawał minister Kiszczak, w telewizji rządził TW Drawicz, pierwsze biznesy przejmowali byli ubecy. Trzeci genialny manewr to oddanie głosu skrajnej prawicy i hierarchii kościelnej, z czego połowa to byli TW. Dokładnie nie pamiętam, ale to chyba Kwaśniewski powiedział: „Dajcie im porządzić parę lat, a za chwilę ludzie zatęsknią za nami”.

Dokładnie tak się stało, początek lat 90-tych ubiegłego wieku to ekspozycja prawicowego obciachu: ZCHN, KPN i cała gama osobliwości plus molestowanie Polaków aborcją i „Pierwszą Brygadą”. W tym nie było przypadku i jak zwykle wszystko pod kontrolą ubeków, w ZCHN i KPN roiło się od agentury, z kolei ich radykalny i po prostu głupi sposób funkcjonowania w przestrzeni publicznej, zakończył się powrotem do władzy PZPR pod nowym szyldem SLD. Potem było jeszcze gorzej dla Polski i jeszcze lepiej dla spadkobierców komuny. Gdy Tusk nie miał pojęcia, co to jest PR, komuchy zatrudniły Jacques’a Seguela, francuskiego speca od marketingu, który został doradcą Kwaśniewskiego w wyborcch prezydenckich i ograł Wałęsę jak dziecko, tanimi chwytami, skopiowanymi z innych kampanii europejskich.

A dalej? Bez zmian! Zmianą miała być AWS, ale tę zmianę idealnie wyczuł Jarosław Kaczyński i nie wszedł do koalicji ze swoim PC. Było to nic innego jak pierwsza wersja POKO, a Kwaśniewski kochał tę koalicję, jak własne dziecko, o co miał pretensje Leszek Miller. Niepotrzebnie, bo po AWS wrócił SLD z rekordowym 41% wynikiem wyborczym, co się wydarzyło w roku 2001. No i gdzieś tak w połowie kadencji SLD nastąpił pierwszy poważny kryzys w układzie byli i coraz starsi ubecy kontrolujący swoich coraz starszych TW. W efekcie na krótko mieliśmy przebłysk z rządami PiS, ale jakie to były rządy? Oczywiście z ubecką kulą u nogi w postaci Samoobrony i LPR. Jak się skończyło wszyscy wiemy i od 2007 roku do mniej więcej 2013 starzy towarzysze złapali drugi oddech, znów rządzili jak chcieli w polskiej polityce.

 

Była profesjonalna opozycja? I to jaka! Nie daj Bóg, żeby kiedykolwiek wróciła. Na szczęście nie wróci, biologia zrobiła swoje. Niech się puka w czoło kto chce, ale prawda wygląda tak, że po śmierci Kiszczaka i Jaruzelskiego skończył się polityczny profesjonalizm, a ich miejsce zajęli tacy polityczni gówniarze, jak Tusk i Komorowski, że o Petru i reszcie nie wspomnę. Starzy towarzysze uczyli się latami swojego rzemiosła i byli kilka długości przed konkurencją. Nowe kadry po licencjatach z marketingu i zarządzania, to polityczny żłobek, przy starej esbeckiej szkole, która przez ponad dwie dekady nie miała dla siebie konkurencji.

Dotąd było tak, że od zaplecza rządziły fachowe kadry i nieważne jakiego pajacyka wyznaczali na prezydenta, czy premiera, mógł to być strażak Pawlak albo imbecyl TW „Bolek”. Wszystko i wszyscy pozostawali pod pełną kontrolą. Teraz te sieroty pozbawione kurateli ojców założycieli „młodej demokracji”, wyglądają tak, jak wyglądają i nic więcej się z nich nie wykrzesze.

Cała tajemnica śmieszności i „jakości” aktualnej opozycji.

 

https://www.kontrowersje.net/powymierali_starzy_ubecy_i_nie_ma_komu_robi_demokracji

 

ps.

Powtarzam, ten PiS ma za dobrze mając takich przeciwników. Każde wystąpienie świrów jak Pszoniak ,Janda czy Jachira to kolejne procentowe punkty poparcia dla PIS.
Dodajcie do tego mądrości krula Europy Tuska czy też Schetyny to i większość konstytucyjna zapewniona.
Lekko, łatwo i przyjemnie.

  

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Brawo! Z tego zapału widać, że Pan wraca do Polski.
  "Czas budowy. Wyszliśmy z zaduchu III RP.Trzeba im skopać dupę aby zapamiętali na kolejne 4 lata i dłużej,że czasy dziadowskiego państwa minęły,a Polska jako biedna panna na wydaniu zawstydzona nawet tym że istnieje przeszła do historii."
  Widać, że Pan mocno odmłodniał i zabiera się za poważną budowę i kopanie dupy Polakom. Powinien Pan być ostrożniejszy, bo ktoś może Panu też oddać i też dupę skopać.
 • O taktyce dobrego i złego policjanta
  Autor słyszał?
  Wniosek?
  Przewrotność tych - co to ich ojcem nie jest Bóg - nie zna granic.
 • @Anna-PK 20:19:25
  Powtarzam, ten PiS ma za dobrze mając takich przeciwników.
 • @Husky 22:05:33
  I co niby będzie jak PiS wygra? Co to będzie? Pan szanowny dziecinnieje i podnieca się jak dziecko patrząc na to polskie mordobicie. Styl w jakim Pan to pisze, wskazuje, że Pan nic a nic nie różni się od tych których Pan zwalcza. A asystują Pan takim samym, więc był burdel i będzie burdel dosłownie i w przenośni. Tak, burdele zwykle trzymają się mocno.
 • @Husky 22:05:33
  A w tvpis zapomnieli , że istnieje liczba 4. Bo to ten numer wylosowała Konfederacja, więc zamilczamy na maxa.
 • Husky
  Piąteczka, jak zwykle - bo trzymasz poziom.
  Pzdr.
 • Czyje interesy on reprezentuje?! Schetyna: Jesteśmy zwolennikami bardzo twardego powiązania budżetu UE z praworządnością
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iZGZmOC9wLzIwMTkvMDkvMjQvODI1LzU1OC9hMjI1YWU1NzM4N2Y0MDJkYmExODQzOTA0YjNmM2VmMy5qcGVn.jpeg

  Oczywiście, że jest ważna praworządność. To będzie na poziomie ustaleń z komisarzem Věrą Jourovą. My jesteśmy tutaj zwolennikami bardzo twardego powiązania tej sytuacji, ale to będzie już debata grup parlamentarnych, poszczególnych delegacji. Nasze zdanie jest tutaj jednoznaczne i my go nie zmieniamy mówił na konferencji prasowej w Brukseli lider PO Grzegorz Schetyna. Tak, tak, ze środkami. Nie żeby odbierali, tylko żeby te kwestie praworządności były brane pod uwagę przy rozpisywaniu budżetu i wsparcia dla krajów członków UE dodał.
  Grzegorz Schetyna powinien zdawać sobie sprawę, że unijni urzędnicy i reprezentanci części państw od dawna zarzucają Polsce rzekomy brak praworządności. Zatem gdyby przyjąć rozwiązanie, którego gorącym zwolennikiem jest Schetyna, odebranie Polsce pieniędzy z UE byłoby bardzo prawdopodobne.

  as/300polityka.pl

  Ps...Ty sobie możesz powiązać ale snopki…ukrochazarski ciulu..pomiocie banderowca z UPA Szetyna vel Schetyna! Wyborcy powinni ciebie i waszą swołocz usunąć z polskiej polityki raz na zawsze. A my jesteśmy zwolennikami wywalenia was peowscy zbrodniarze, bandyci i złodzieje z polskiej polityki na wieki wieków.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej