Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
986 postów 30831 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

EkoReligia czyli anatomia nienawiści

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zastanawiam się, czy bycie głupim neandertalczykiem jest czymś, z czym rodzi się każdy lewak, czy też jest wyborem stylu życia.W rzeczywistości neandertalczycy mieli pozory kulturowe i intelektualne.

To nie żart, świat stoi do góry nogami.To dziecko ma robioną krzywdę.

Kiedy świat odrzuca Stwórcę, bożkiem staje się stworzenie. Neopogański świat stworzył sobie EkoReligię, ustanowił kapłanów i proroków, ogłosił swoje dogmaty. I wciąż mówią, że są niewierzący.

Zastanawiam się, czy bycie głupim neandertalczykiem jest czymś, z czym rodzi się każdy lewak, czy też jest wyborem stylu życia.W rzeczywistości neandertalczycy mieli pozory kulturowe i intelektualne. Pod tym względem byli znacznie lepsi niż dziś przeciętny lewacki idiota.

Gdy widzimy co tak naprawdę lewactwo zrobiło z tym dzieckiem to każdemu z nas robi się smutno. Teraz to przynajmniej mamy pewność, że oni nie powstrzymają się przed żadną podłością w dążeniu do swoich partykularnych celów. Użyją nawet dziecka żeby nas wszystkich terroryzować.

 

 

Komuniści też nosili w pseudo procesjach (pochodach), podobizny ich komunistycznych idoli. Szatan lub małpować chrześcijaństwo.

Taka młoda Róża Luksemburg ???

Ukradliście mi marzenia i dzieciństwo swoimi pustymi słowami - powiedziała łamiącym się głosem nastoletnią aktywistka na rzecz klimatu Greta Thunberg, na otwarciu szczytu klimatycznego ONZ.

 

Greta Thunberg, 16 lat, w ONZ: „Skradłeś moje marzenia i moje dzieciństwo pustymi słowami. Jesteśmy na początku masowego wymierania i wszystko, o czym możesz mówić, to pieniądze i bajki o wiecznym wzroście gospodarczym. Jak śmiesz."


Biedne, zmanipulowane, opętane lewactwem dziecko. Ten dzieciak mówi to z taką nienawiścią i z takim zaciętym wyrazem twarzy, że aż to przeraża. Masakra...
Dziwię się od jakiegoś czasu, ponieważ rodzice tego dziecka na to pozwalają w imię czego? Te całe pseudo pro-eko akcje
niech zaczną ci pseudo ekolodzy przeprowadzać w Chinach albo w Indiach. Nie??? No tak, tam nikt z nimi by się nie patyczkował...

Kto ją prowadzi ?

To jest cyniczny projekt socjologiczny wyreżyserowany z napisanym scenariuszem i rozpisanymi rolami na kilkadziesiąt osób i wiele mediów - ta mała ma być tylko taką nową Joanną Darc klimatu .....tylko hgw po co?

 

Żal mi tego dziecka. Nie tak powinno wyglądać dzieciństwo.To wcale nie jest takie śmieszne, według mnie wykorzystywanie do swoich celów biednego chorego dziecka to metody rodem z ZSRR, dramat.

Mimo wszystko, szkoda dziecka. Pewnie wszystko zaczęło się od rodziców.Przykro mi gdy widzę jak ją traktują i w jakim cyrku bierze udział, bo rodzice kazali.

 

 

Ale tu nie trzeba psychologa żeby stwierdzić że z tą dziewczynką jest coś nie tak.A nawet można powiedzieć że zrobili jej solidne pranie mózgu. Nie sądziłem że można tak na dzieciach. Myślałem że tylko terroryści nasycają dzieci nienawiścią i nawet nie jest tego świadoma.

 

ps.

tego nie da się odzobaczyć ,spójrzcie tylko na Jej mimikę twarzy,ta niemoc,ta nienawiść, szok. I jeszcze ten podkład muzyczny.

Bomba !!!!

Just a quick Greta edit.

https://twitter.com/i/status/1176223212042182657

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iNjk5ZC9wLzIwMTkvMDkvMjMvODI1LzUxOS9kNGI3MjYyNWQxMDc0OWRmYjEyYzIwNzVkOGNjZmQzMy5qcGVn.jpeg                                                                                                                                                                   
  Młoda szwedzka aktywistka atakuje na forum ONZ: "Ukradliście moje marzenia i moje dzieciństwo". Komentatorzy zdegustowani.                                                                            https://wpolityce.pl/swiat/465128-nastoletnia-szwedzka-aktywistka-atakuje-na-forum-onz                                                                                                                                                                             
  Ps...Dlaczego ta panienka nie ma, przede wszystkim, pretensji do swojej mamy, że ta chlała gorzałę w ciąży? Zespół FAZ widać niezależnie od makijażu. Edukatorzy jej nie powiedzieli? Nie wolno wykorzystywać chorych szczególnie dzieci do swoich niecnych celów. To już nie jest homosapiens tylko homodebilis. Jej mocodawcy muszą być cynicznymi i bezwzględnymi ludźmi. Przecież to się dla niej źle skończy. Ona jest równie zmanipulowana jak zamachowcy z pasami szahida wysłani na samobójczą misję. Dziecko zastanów się kto ci kazał być w ONZ a nie w szkole. Czy szwedzki urząd do spraw dzieci mógłby się zainteresować tym dzieckiem? Czemu rodzice pozwalają jej nie chodzić do szkoły? manipulatorzy- bezwzględni cynicy - załatwili temu dziecku murowana depresje, gdzie rodzice? Twarz wykrzywiona nienawiścią, która bez kartki nie była w stanie nic powiedzieć biedne zmanipulowane dziecko. W Ugandzie 10-latki zabijały ludzi z broni maszynowej w trakcie walk frakcyjnych. Jak trzeba być głupim, by wysłuchiwać kogoś takiego? To dziecko jest chore. W przyszłym roku ta dziewoja zmieni płeć albo urodzi arabo wikinga. Z brudnego szwedzkiego powietrza zachorowała psychicznie. Kto to finansuje? Dziwne te lewaki: Z jednej strony „walczmy z klimatem, bo jak nie to wymrzemy!”, a z drugiej „na Ziemi jest za dużo ludzi, lepiej jakby było tylko 500 milionów (oczywiście samych lewaków he,he ). To jest nowa świecka religia - ekologia. Szkoda, że w to wszystko wplątują dzieci, u nas też. Każdy powinien mieć myślenie ekologiczne, ale ideologia i ekoterroryzm to krok za daleko. Polsatowska dziennikarka dziś rano po wysłuchaniu szwedzkiej ekoterrorystki o mało nie dostała orgazmu.

  Rodacy. Polki i Polacy….16-letnia szwedzka aktywistka Greta Thunberg. Jest to biedne zmanipulowane socjotechnicznie i podprogowo „Dziecko”. Wg. mnie ta dziewczyna jest „marionetką” mająca na celu ogłupić „Europejską” i nie tylko młodzież w ramach nowej Świeckiej Religi wg. zapotrzebowań Agendy 2030 NWO. Naprawdę Zmiany na Ziemi „Klimatu” zachodzą CYKLICZNIE w ramach epok GEOLOGICZNYCH liczonych w tysiącach i milionach lat. Mniejsze zmiany „Klimatu” liczą kilkaset lat. Np. „Ocieplenie” Europy od XI do końca XVI wieku czyli zloty okres średniowiecza. Na terenie obecnej Polski w tym okresie było tyle winnic co w południowych Włoszech. Potem był okres „małej epoki lodowcowej”, od XVII do początku XIX wieku. Do „Rewolucji Przemysłowej”. Czyli zmiany w Europie zaszły w ciągu kilkuset lat. Głównym zagrożeniem „EKO”, są obecnie pestycydy, Fluor w wodzie pitnej, wszechobecny plastik, odpady biochemiczne (bazujące na ropie naftowej i nie tylko), oraz nuklearne. W środowisku czyli ekosystemie od zawsze był, jest i będzie dwutlenek węgla czyli C02 bo jest potrzebny do Życia”.. Starczy jeden „Wybuch” Wulkanu i tyle jest w atmosferze pyłów, gazów i C02 co nie uczyni wiele fabryk, samochodów czy samolotów. Z drugiej strony chodzi o Kontrole „populacji” czyli strach… katastrofy np „Naturalne” lub nie, zamachy, podsłuchy, kontrola, dystrybucji wody i żywności, przepływu „Aktywów finansowych”, operacje Faise Flag. etc etc…Dlaczego Grenlandia jest skuta lodem na „Skutek OCIEPLENIA” w Arktyce i Antarktydzie powiększyła się skorupa lodowa. (starczy popatrzeć na aktualne dane tego zjawiska). Dlaczego w ONZ na tym zebraniu są tylko 60 państwa a nie wszystkie istniejące na Świecie. Przecież to dotyczy całej Ziemi. IM Chodzi o KASĘ czyli Kolejny PODATEK…. Reszta to LIPA…. 
 • @ Autor - bez punktowania
  kundel,
  z tą dziewczynką jest dokładnie taki sam problem jak z tobą;

  - no i nie zapominaj jako żydo-katolik o encyklice "Laudato si", w której papież, a więc Kościół, głosi potrzebę i pochwałę zrównoważonego rozwoju dla ekologicznego bezpieczeństwa - to także pro eko.
 • @Rzeczpospolita 18:25:16
  shalom kolego
  shalom
 • Boska Greta iIuminati
  https://twitter.com/mcaseum/status/1121005112535724032
 • @Husky 18:37:23
  Greta Thunberg wyrosła jak grzyby po deszczu!

  Media na całym świecie oszalały na jej punkcie. Mówię oczywiście o tych jedynie niezależnych mediach w krajach jedynie demokratycznych.:)))


  //
  ''ps.

  tego nie da się odzobaczyć ,spójrzcie tylko na Jej mimikę twarzy,ta niemoc,ta nienawiść, szok.''
  //


  Przypomina mówców z korei północnej.
 • @kula Lis 68 16:25:57
  ''Dlaczego w ONZ na tym zebraniu są tylko 60 państwa a nie wszystkie istniejące na Świecie. Przecież to dotyczy całej Ziemi. IM Chodzi o KASĘ czyli Kolejny PODATEK…. Reszta to LIPA….''
  //

  Wszystko, absolutnie wszystko na to wskazuje.

  Ale czas w którym jedynie niezależne media :))) Gretę nagłaśniają może wskazywać na to, że jest to temat zastępczy.
  Co poza tym teraz dzieje się na świecie?
 • @Bara-bar 23:42:47
  Oto co z dziecka robi czerwony faszyzm. Dziewczynka skończy w psychiatryku a winę za to będą ponosić ci którzy dzisiaj zachwycają się jej wygłupami. Właśnie dlatego nie wolno nam oddać wychowania młodzieży fanatykom Marksa i Engelsa.
  Ten dzieciak potrzebuje pilnego wsparcia psychologów i terapii psychiatrycznej. To jest zwykłe qrestwo nakręcanie tego dziecka przez dorosłych lewackich cwaniaków.
 • @Bara-bar 00:18:37
  Biedna dziewczynka skrzywdzona przez życie poprzez nieudolnych rodziców. Uzewnętrznia swoje strachy i fobie strasząc innych, obwiniając ich za stan środowiska.
  "Fenomen" tej biednej Grety jest oczywiście ciekawy. Natomiast dużo ciekawsze jest „idź tropem pieniędzy”. Jaki kapitał za nią stoi?
  Czyje pieniądze otwierają jej drzwi? Czyje miliardy dolarów pozwoliły jej wykrzywiać się przed ONZ?
  W jaki sposób ktoś i kto chce zmonetyzować inwestycję
 • @liberalna Pinky 23:33:13
  W globalnym przekazie już nie ma Boga, Mesjasza i Matki Teresy z Kalkuty. Zamiast ewangelizacji dzieci mamy Greenpeace Jugend, zamiast Boga -planetę, zamiast Mesjasza -mesjanizm klimatyczny, a zamiast Matki Teresy -Gretę Thunberg.
  Ta dzisiejsza "matka Teresa" jest taka infantylna jak nowoczesne lemingowate społeczeństwo
 • @
  https://sun6-19.userapi.com/c851016/v851016892/1c685b/LxcIXeqpFmk.jpg
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Al_Gore
 • @Husky 08:12:11
  Jak to możliwe, że osoba chora na zespół Aspergera miała taką siłę przebicia, że mogła przemawiać na wysokim forum międzynarodowym, w obecności najważniejszych osób na świecie? Kto ją wylansował i pokrył koszty podróży, pobytu za granicą? Jej wykrzywiona nienawiścią twarz w czasie, gdy przechodził obok niej Donald Trump chyba już na stałe przejdzie do memów. Sama stwierdziła, że powinna chodzić do szkoły, chyba więc ten jej wyjazd musiał się rodzicom bardzo opłacić.
 • @Husky 08:30:45 Popatrzcie na nią, to kolejne pokolenie ekoterrorystów i wyznawców kolejnej chorej ideologii!
  Dziewczynka w amerykańskiej TV stwierdziła : " ...przyjechałam by postawić pod ścianą przywódców państw...". Prowadzący zapytał, czy jako Europejka zna znaczenie : "postawić pod ścianą" w kontekście historycznym. Odpowiedziała, że historia jej nie interesuje i jej się nie uczy. Kolejny przykład obrzydliwego wykorzystywania dzieci do manipulowania opinią publiczną. Lewactwo to ściek. To dziecko nie ma podstawowej wiedzy na temat klimatu. Jest wykorzystywane przez lewactwo. Skąd ono może wiedzieć, że "całe ekosystemy się rozpadają" skoro jest nieukiem bo nie chodzi do szkoły. Do szkoły specjalnej, a później szczoteczki do zębów niech robi. Obwoźną małpkę cyrkową sobie wytresowali zieloni pomyleńcy. Rodzice wypożyczyli córkę za gruba kasę i się nie wtrącają. Przeczytajcie jej słowa, to słowa hejterki. Rodzice wynajmują ją sorosom po 500 dolarów za godzinę!. Ten dzieciak, prócz wirusa lewactwa ma Zespół Aspergera, inaczej syndrom Aspergera (i - niepoprawnie - choroba Aspergera), to łagodne zaburzenie ze spektrum autyzmu, którego podstawowym objawem są trudności w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji międzyludzkich.
 • @Bara-bar 00:18:37 Ta mała cwaniara wie z której strony chlebek jest posmarowany konfiturką!
  Dbajmy o klimat! Jej rówieśnicy np. w Afryce będą ginąć z głodu bo jakaś aktywista ze skrzywioną szczęką chce być cool! Bo przecież rozwalenie gospodarki jakiegoś kraju przez ekoterrorystów nie ma wpływu na życie jego obywateli! Rodzice jeżdżą po świecie na love paradach , na platformie bujają się w rytm delirium po narkotykach od czasu do czasu sikając na siebie...
 • Inteligentne ule i żywność z robaków! Oto co nam lewactwo szykuje!
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15693943861d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372effc61f888f1dbac2b76a29b221bc4ce.jpg Ciastka ze świerszczy lub sztuczne jajko to nowe źródła białka. Na rynek wchodzi też tłuszcz w formie galarety pisze w środowym wydaniu "Rzeczpospolita". "Rz" przypomina, że ustalenia naukowców wskazują, że produkcja żywności i rolnictwo w znaczący sposób przyczyniają się do zmian klimatu, co wpłynęło na kierunek rozwoju technologii na całym świecie. Obecnie wszystkie trendy są związane z ucieczką od mięsa. Najważniejszy to produkcja sztucznego ziemniaka, bez udziału zwierząt. Inna tendencja to produkcja żywności z owadów jako alternatywnego źródła białka. Dziennik pisze też, że przebojem jest dziś sztuczne mięso, a oczekiwania odbiorców podgrzewa oferta firm Beyonad Food oraz Impossible Food. Te dwie firmy symbolizują dziś wyścig między dwoma alternatywami dla mięsa. Powstają produkty, które coraz bardzie przypominają smakiem mięso - jego roślinne odpowiedniki, roślinne burgery, a nawet boczek. "Rz" podaje też, że niedługo do konsumentów trafi też mięso komórkowe. Pierwszy twórca, holenderski MosaMeat, powiązany z uniwersytetem w Maastricht chce je wprowadzić na rynek do 2023 r. Jego pierwszy hamburger z laboratorium kosztował aż 250 tys. euro i był sfinansowany przez współtwórcę Google'a Sergeya Brina. Cena docelowa to zaledwie 9 euro za sztukę.
 • @kula Lis 68 09:04:19
  Warto zauważyć, że Greta Tunberg jest rodaczką innego wielkiego ekologa i ekonomisty - profesora Magnusa Soderlunda, który zaproponował porzucenie hodowli bydła i zaspokojenie zapotrzebowania na białko zwierzęce poprzez jedzenie martwych ludzi.
  https://www.climatedepot.com/2019/09/05/cannibalism-professor-says-eating-human-flesh-will-save-planet-from-climate-change/
 • @Husky to będzie u ciebie, co ty na to?
  Wielka Brytania w kompletnym szaleństwie. Chcą zakazać sprzedaży ostrych noży. Eksperci w sprawach kryminalistyki oraz parlamentarzyści wezwali rząd Wielkiej Brytanii do zakazania sprzedaży domowych noży z ostrych zakończeniem. Absurdalny postulat miał miejsce podczas naukowej konferencji w sprawie przestępstw z użyciem noża.
  Konferencja dotycząca przestępstw popełnianych z użyciem noża odbyła się w ubiegłym tygodniu w Rochester. Statystyki wskazują, że od 2014 roku nastąpił radykalny wzrost przestępczości tego rodzaju. Eksperci wydali specjalny list otwarty, w którym wzywają rząd do zakazu sprzedaży domowych noży z ostrym zakończeniem oraz nawołują do promowania „bezpiecznych noży kuchennych”. W liście podkreślono również, że dzisiejsza technologia pozwala na wprowadzenie takiego ograniczenia, gdyż właściwie da się obyć bez noży z ostrym zakończeniem. A przecież taki zakaz na pewno rozwiąże problem. Podczas pięcioletnich badań stwierdzono, że 94 procent ostrych narzędzi używanych do zabójstw to noże kuchenne czytamy w liście. Kryminolodzy dowodzą, że zmniejszenie dostępności ostrych noży kuchennych miałoby przyczynić się do spadku liczby zabójstw popełnianych z ich użyciem. Co ciekawe eksperci powołują się na inne, wcześniej ustalone zamordystyczne prawa, które ograniczają ludzką wolność. Mowa tu m.in. o zakazie posiadania broni czy konieczności posiadania recepty, aby zakupić niebezpieczne leki.
 • @fretka 09:15:02
  Jeszcze trochę i ukaże się na rynku Pamiętnik Grety w miliardowym nakładzie..Na temat świętej Grety mógłbym napisać doktorat, szybciej i obszerniej niż teść bulla z UB, który jest autorem pracy magisterskiej byłego prezydenta. To zdjęcie mówi więcej niż wszystkie rozprawy rozprawy naukowe na temat tegorocznej laureatki nagrody Nobla, nawiasem pisząc kumpla chyba pradziadka Grety. Spójrzcie na twarz tego dziecka. Czy ona ma wszystkich w domu?

  https://files.catbox.moe/7of6iu.jpg

  Biedne chore dziecko - perfidia "opiekunów" realizujących własne cele. Co z tą dziewuszką w Warszawie co "protestowała" czy wróciła do szkoły? Proszę przybliżyć nam profil jej rodziców!
 • @fretka 09:15:02 Pomyślcie dlaczego płynęła jachtem? Był czas na obróbkę umysłu!
  Ta cała akcja nakręcana przez zielonych cwaniaków zanieczyściła klimat bardziej niż przelot 10-ciu odrzutowców,mimo że na jachcie którym płynęła do Stanów jak się chwalono nie było toalety. Ciekawe co by ta nawiedzona gówniara powiedziała, jakby jej zabrali zabawki dzisiejszego świata, np. samochód, komputer, komórkę, ogrzewany dom, a żeby przeżyć musiała by łowić ryby, uprawiać ręcznie pole za szałasem, polować na zwierzynę, myć się raz na miesiąc w zimnym strumyku, a zęby leczyć u kowala z obcęgami, itp., itd.? Szybko by jej te lewackie fanaberie z głowinki wyparowały! A gdzie szwedzki jugendamt? powinni ją zabrać rodzicom i do islamskiej rodziny zastępczej bo pozwalają dziecku wagarować. Czy za samowolne opuszczenie zajęć w szkole nie odbiera się w Szwecji dzieci, bo w Norwegii na pewno. Te wulgarne wypowiedzi tej młodej dziewczyny (wygląda na 10 lat nie na 16) nie są nikomu potrzebne. To dziecko jest tak obłąkane, ze w wieku 20 lat rzuci się z mostu na autostradę, bo jakiś niedźwiadek w Arktyce straci parę kilo na wadze.
 • @Husky 08:30:45
  100% racji to fast food dla mas!
 • @Husky 08:12:11
  kundel,
  to Soros i cała syjonistyczna żydowska banda stojąca za NWO, globalizacją, walką z ocieplaniem klimatu, etc., to sami komuniści?

  - to gdzie ulokujesz PiS pacanie?
 • Greta Thunberg twarzą kolejnej lewicowej ideologii. Szwedzka aktywistka powoli staje się ikoną rewolucji klimatycznej
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19lMjcxNy9wLzIwMTkvMDkvMjUvODI1LzQ4OC80NzQ1ZTg1OGNlZjY0M2Q0Yjc0OWFiZTIxZjMxY2MzOC5wbmc=.png
  W zasadzie wszystkie lewicowe ideologie w dziejach na różne sposoby wysługiwały się dziećmi, w szczególności te totalitarne w Niemczech czy Związku Sowieckim. Młodym ludziom formatowano mózgi z pomocą niekoniecznie finezyjnej propagandy, by stawały się nośnikami ideologicznych treści. Doktrynerzy ideologii klimatyzmu nie różnią się pod tym względem właściwie niczym. Opanowawszy ONZ mają tylko większy zasięg niż poprzednicy. Za czasów Związku Sowieckiego zmuszano dzieci do uczestnictwa w pochodach pierwszomajowych, a w szkołach odbywały się uroczyste akademie. Współcześnie szkolne dzieci biorą udział w marszach w obronie klimatu, szafując pustymi hasłami, za którymi de facto nie idzie żadna realna treść. Niektóre z nich jak szwedzka aktywistka Greta Thunberg mają szansę wykrzyczeć wyuczone formułki na forum międzynarodowym. Współczesna lewica stawia bowiem na wzmocnienie pozycji dzieci, nie wspomina jednak, że wraz z nim przewiduje tresowanie ich w określonych poglądach poprzez system nagród i kar, a na dodatek wbrew woli rodziców, jak miało to miejsce chociażby w Wielkiej Brytanii. Nie tak znowu dawno, bo zaledwie rok temu, szerokim echem odbiło się wyznanie walijskiego asystenta nauczyciela Siona Rickarda, który podczas konferencji Laburzystów w Liverpoolu zdobył się na szczerość i stwierdził, że gdyby dzieci otrzymywały „właściwą edukację”, w kraju „nie mielibyśmy żadnych Torysów”. Rzecz jasna otrzymał gromkie brawa. Niedługo później politycy Torysów i eurosceptycznej UKIP wyznali, że ich dzieciom robi się w szkołach pranie mózgów, m.in. poprzez przedstawianie lewicowców jako tych dobrych, którzy dobrze pożytkują przekazane im przez obywateli pieniądze, natomiast prawicowców jako tych, którzy posuwają się do bliżej nieokreślonych „strasznych rzeczy”. Sprawy te opisywały express.co.uk i The Sun.

  Lewicowa celebrytka z zespołem Aspergera

  Greta Thunberg, jeszcze przed swoim słynnym, histerycznym wprost wystąpieniem na forum ONZ, doczekała się książki opisującej jej walkę z autyzmem i innymi zaburzeniami psychicznymi: „Scener från Hjärtat” , co przetłumaczyć można na język polski jako „Sceny z serca”. Tam również opisane są początki zorganizowanego przez nią strajku klimatycznego, kiedy to tysiące dzieci odmówiło pójścia do szkoły, aby w ten sposób zaprotestować przeciwko bierności rządu w sprawach zmian klimatycznych. Sama Greta strajkuje w każdy piątek i spędza trzy tygodnie, siedząc przed budynkiem szwedzkiego parlamentu na samym początku roku szkolnego. Książka ta została napisana jeszcze przed tym, jak Greta została okrzyknięta przez magazyn „Time” jedną ze stu najbardziej wpływowych osób i otrzymała liczne inne wyróżnienia, a nawet była nominowana do Pokojowej Nagrody Nobla. Nastolatka otrzymała również tytuł – już po wydaniu książki na jej temat - Kobiety Roku 2019 w Szwecji, co pozwala domniemywać, że jej kariera nie jest przypadkiem, ale mniej lub bardziej zręcznie sterowanym narzędziem wpływania na tych, którzy nie zgadzają się z ideologami klimatyzmu.
  Dziewczynka jest obecna w mediach na całym świecie, w tym również w tych najbardziej wpływowych. Jako szesnastolatka przemawiała w Parlamencie Europejskim. „Czy Greta jest nowym Che Guevarą?” pytała niemiecka dziennikarka i prezenterka Maybrit Ilner podczas debaty telewizyjnej o strajkujących dzieciach. I nie było to pytanie bezpodstawne, ponieważ widać wyraźnie, że Greta Thunberg powoli staje się ikoną nowej rewolucji, tym razem rewolucji klimatycznej. Greta Thunberg dostrzegła w nas swoją moc, a my w zamian widzimy naszą moc w niej. Walcząc w swojej rodzinnej Szwecji za przyszłość wolną od zanieczyszczeń, zniszczenia środowiska i zmian klimatycznych, Greta inspiruje niezłomnych studentów i zawstydzonych apatycznych dorosłych wyrażał swój zachwyt „Time”.

  Totalitaryzm na razie bezkrwawy

  „Time” zachwycał się Gretą Thunberg, że o swoje ideały walczy w sposób pokojowy, bez użycia broni. Ale przecież w zasadzie wszystkie totalitaryzmy zaczynały się od pięknych ideałów, a kończyły rozlewem krwi. W tym miejscu warto przypomnieć, że dla radykalnej części tzw. obrońców środowiska głównym wrogiem jest właśnie człowiek, jako ten, który niszczy planetę. Już w tej chwili mamy do czynienia z działaniami wymierzonymi przeciwko niemu, jak chociażby deklaracja kanadyjskich studentów, że nie będą mieli dzieci, żeby chronić ziemię, czy promowana z przyczyn ekologicznych aborcja. Podobnych absurdów jest coraz więcej, a ochrona środowiska powoli staje się nową, na wskroś pogańską religią. Wpisuje się to zresztą w psychologię totalitaryzmu. Hanna Arendt określała totalitaryzm jako „zorganizowaną samotność” i trudno nie przyznać jej racji, jeżeli weźmiemy pod uwagę, fakt, iż obecne w liberalnych społeczeństwach ich atomizacja, niszczenie rodzin i tradycyjnych wartości prowadzą do wyobcowania się poszczególnych osób, odizolowania ich, a zarazem skazania na samotność. W tym stanie są one najbardziej podatne na totalitarne ideologie, w szczególności, jeżeli za ich przyjęciem idzie akceptacja i poczucie wspólnoty. Często też idzie z tym w parze poszukiwanie autorytetów, których tak bardzo brakuje wielokrotnie zaniedbanym emocjonalnie i intelektualnie dzieciom. Mechanizmy te, jak również dynamikę procesów społecznych świetnie opanował jeden z największych lewicowych autorytetów Erich Fromm, który zwracał uwagę na dynamikę procesów psychologicznych rozgrywających się wewnątrz jednostki, gdyż – jak wskazywał - to właśnie jednostka ludzka wraz z jej pragnieniami i lękami, jej namiętnościami i rozumem a także wraz z jej skłonnościami stanowi podstawowy element procesu społecznego. Lewica postanowiła to wykorzystać…Zagrożenie nowym totalitaryzmem w postaci nowego pogaństwa i systemami z nim związanymi dostrzegał św. Jan Paweł II, w szczególności w procesach globalizacyjnych. Uwrażliwiał on, że w gruncie rzeczy zmierzają one do uczynienia z człowieka jednego z elementów rynku, towaru wymiennego czy też czynnika pozbawionego znaczenia dla decydujących wyborów. Wskazywał, że człowiek może poczuć się unicestwiony przez bezosobowe mechanizmy o zasięgu światowym i utracić swoją tożsamość i godność osoby. Z takim właśnie procesem mamy do czynienia w przypadku ideologii klimatyzmu, której ikoną stała się Greta Thunberg. Należy jedynie ubolewać nad tym, że do takich celów wykorzystano to cierpiące dziecko, które raczej nie zdaje sobie w pełni sprawy, w czym uczestniczy, pełne dobrych chęci szukając swojej roli w społeczeństwie i akceptacji…

  CZYTAJ RÓWNIEŻ: Strajk Klimatyczny Rozumu. Można uwierzyć we wszystko, zwłaszcza w pseudonaukę, fejsokrację oraz bajki z mchu i paproci autor: Anna Wiejak
  Ps... "Czy Greta jest nowym Che Guevarą?" Strach się bać. U Thunberg zdiagnozowano zespół Aspergera, ADHD, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, mutyzm wybiórczy. 72% Niemców w sondażu FOCUS uważa, że nie jest żadnym przykładem idola dla młodych, jest sterowana, nie chodzi do szkoły, agresywna, powinno ukarać się rodziców -aktorów za opuszczenie szkoły. Jej mina jak Trump ją olał i przeszedł obok niej obojętnie - BEZCENNA! ze złości chyba jej popuściły zwieracze! Biedne chore dziecko, trochę jej szkoda, widać jak choroba postępuje!
 • @fretka 09:15:02 To taka młodsza Jachira. Na niej rodzice "robią kasę ".
  Lewacki pulpet z niewyparzoną mordą. Komuna szwedzka wydała plony. Taka jest teraz "świetna młodzież" nie ma pojęcia o niczym a najwięcej ma do powiedzenia. A co do tej szwedki matoł to za mało powiedziane. Z Wikipedii: "Matką Thunberg jest szwedzka śpiewaczka operowa Malena Ernman, a ojcem aktor Svante Thunberg. Svante Arrhenius przodek ojca był laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie chemii za opracowanie teorii dysocjacji elektrolitycznej[4], ponadto sformułował hipotezę globalnego ocieplenia i wpływu gazów cieplarnianych na atmosferę Ziemi[5][6]. Jej dziadek, Olof Thunberg, jest aktorem i reżyserem. U Thunberg zdiagnozowano zespół Aspergera[7][8][9], ADHD[10][11], zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne[12][13], mutyzm wybiórczy[8][14]". Zespół Aspergera, ADHD, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, mutyzm wybiórczy - tyle schorzeń psychicznych (wg Wikipedii) u jednej dziewczynki? Być może cała ta jej "działalność" to tylko terapia przepisana przez psychiatrę. Ona z całą resztą lewackiej hołoty niech ogłosi protest głodowy. I problem się rozwiąże sam. Rodzicom bardzo to pasuje, a ona żaden dzieciak: doskonale wiedzą i ona i rodzice, że plotąc te lewackie banialuki o "ochronie czegoś tam", można z tego bardzo dobrze i wygodnie żyć. W wieku 16 lat mieć tak zryty beret? Co będzie gdy przekroczy 20 stkę. Prawdziwy ekologiczny potwór. A po co jej się uczyć skoro jest najmądrzejszą aktywistką, którą cytuje cały Świat? Po co jej szkoła. Będzie aktywistką, będzie żądać i politycy będą musieli się z nią liczyć w tych lewackich czasach.
 • Lewactwo oszalało?! Greta Thunberg dostała alternatywnego NOBLA! „Wizjonerka inspirująca miliony ludzi…”
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/02/greta_Thunberg_eko_pippi_nczas.jpg
  To już jest kompletne szaleństwo! Etatowa wagarowiczka, wielka bohaterka ekoterrorystów z całego świata została laureatką nagrody Right Livelihood Award, nazywanej alternatywnym noblem. Nastolatka wzbogaciła się o 1 milion koron czyli około 93 tysiące euro.
  Wspólną cechą tegorocznych laureatów jest ich praktyczne wizjonerstwo. Ich przywództwo zainspirowało miliony ludzi do domagania się podstawowych praw oraz walki o zrównoważony świat ogłosiła prezes fundacji Ole von Uexkull podczas konferencji w szwedzkim MSZ. (Greta) Dała głos pokoleniu, które będzie musiało ponieść konsekwencje naszej politycznej niezdolności do powstrzymania zmian klimatu tłumaczyła. Jeśli faktycznie 16-latka miałby być „głosem pokolenia”, to trzeba przyznać, że przed nami wyjątkowo trudna przyszłość. Lewacka mentalność w tym przypadku pokazuje dobitnie, że największe życiowe spełnienie otrzymuje się, gdy stosuje się zasadę „róbta co chceta”. Greta Thunberg nie spełnia żadnych obowiązków społecznych, które nakłada na nią szwedzkie prawo. Urzędnicy nie widzą jednak nic złego w tym, że bohaterka ekoterrorystów nie chodzi do szkoły, a w ramach wiecznych wagarów prowadzi „wykłady” na temat ochrony środowiska. Na całe szczęście, nagrody Right Livelihood Awards przyznawane są najczęściej osobom, które zdaniem organizatorów, nie otrzymają nagrody Nobla.Fundacja została założona w 1980 roku przez szwedzko-niemieckiego finansistę i filantropa Jakoba von Uexkulla.

  Źródło: PAP
 • @kula Lis 68 16:01:41
  Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.


  Mój mąż jest typowym - naiwnym - Norwegiem. A teraz, dzięki Grecie momentalnie przejrzał na oczy.
 • Trump wyśmiał wystąpienie Grety Thunberg
  Greta Thunberg to młoda aktywistka, która jeździ po świecie i ostrzega przed globalnym ociepleniem. Teraz Donald Trump zakpił z jej wystąpienia. Greta Thunberg skrytykowała światowych przywódców: "To wszytko jest nie tak, jak powinno być. Powinnam być w szkole po drugiej stronie oceanu. Młodzi ludzie zaczynają rozumieć waszą zdradę i nie pozwolimy wam od tego uciec. Swoimi pustymi słowami okradliście mnie z marzeń i z dzieciństwa. Ludzie cierpią, umierają, cały ekosystem upada. Jesteśmy na początku masowego wymierania, a wszystko, o czym potraficie mówić to pieniądze i snucie fantazji o nieskończonym wzroście ekonomicznym. Jak śmiecie?". Trump w swoim stylu podsumował nastolatkę: "Wygląda na bardzo wesołą młodą dziewczynę, która nie może się doczekać jasnej i wspaniałej przyszłości".
 • Greta Thunberg bez ściągi nie była w stanie wydusić słowa:
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184YThlMi9wLzIwMTkvMDkvMjYvODI1LzQ5NC9jNzAwNWJiMzIxZDA0MWM1YjY3NGY4NTJiNTc0YzMwMy5wbmc=.png
  Sądzę, że może powinien pan zadać pytania również innym. Zachowanie szwedzkiej aktywistki klimatycznej podczas konferencji prasowej po jej wystąpieniu na szczycie ONZ wprowadziło w konsternację wszystkich zgromadzonych. Dziewczynka miała problem z odpowiedzią na proste pytania. Zapytana o to, jakie przesłanie kieruje do światowych liderów oraz czy nie uważa, że już czas, aby prezydent Donald Trump odniósł się do jej przemówienia w ONZ, Greta Thunberg mówi:

  Sądzę… Przepraszam, jakie było pierwsze pytanie

  Dziennikarz powtórzył.

  Przesłanie, jakie chcielibyśmy przekazać, to, że mamy dość odpowiedziała Greta Thunberg.

  Czy ktoś inny chciałby odpowiedzieć na to pytanie? Nie mogę mówić w imieniu wszystkich dodała zwracając się do uczestników konferencji.

  Na powtórzone przez dziennikarza pytanie o prezydenta Trumpa odpowiedziała:

  Sądzę, że może powinien pan zadać pytania również innym.

  https://youtu.be/0bwLt_5t73g


  Ps...Widać, że ta "dziewczynka" jest chora psychicznie i wykorzystywana jak małpa w cyrku. Greta jest osobą, która cierpi na syndrom Aspergera - to tłumaczy jej wiele zachowań, także to ‘zafiksowanie się’ na rolę zbawcy świata. A lewactwo, jak to lewactwo, wykorzysta KAŻDE NIESZCZĘŚCIE! Na problemach ochrony środowiska, CO2 itd. nie zna się w ogóle, odczytując bełkoty przygotowane jej na kartkach. Ta Greta, to taka "młoda Schetyna", potrafi jedynie czytać ściągę, ale powiedzieć coś "na żywca", o! to już dramatycznie zbyt wielki wysiłek, ponad posiadany intelekt. Gretę tłumaczy młody wiek…Biedne dziecko ofiara lewackiej pedofilii politycznej. Niestety, to dziecko zachowuje się tak, jakby miało wyprany mózg przez jakąś sektę. Smutne…Ciekawe co Lewactwo obiecało rodzicom tego biednego chorego dziecka za te występy. Czy tutaj jest jakieś drugie dno tego skandalu? Ona jest w perfidny sposób wykorzystywana przez lewactwo. Jak można chore dziecko wplątywać w politykę gdzie jest narażona na ogromny stres co wpływa niewątpliwe na zdrowie. Następna "gwiazda lewactwa własnie zgasła". Skleci biedactwo jedno zdanie bez tygodniowego przygotowania przez zawodowców i rodzinę? To pytanie do dziennikarzy, którzy nie są naiwni i widzą co w trawie piszczy. Nauczyli ją paru zdań, a jak przyszło samemu coś wydukać to niestety totalna pustka. Ot aktoreczka i to kiepska tylko mała wyuczona rólka. Rzeczywiście powinna być w szkole a nie na takich imprezach, może by się jakoś rozwinęła. A tak klapa i wstyd. I chyba sąd powinien się zając tą rodziną, sąd rodzinny oczywiście. Ciekawe dlaczego rodzicom tego dziecka nie odbiorą praw rodzicielskich. Biedne opętane dziecko już nigdy nie będzie normalne.
 • Kolejny bulwersujący apel KRASP ws. ochrony klimatu!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184ZDBkNC9wLzIwMTkvMDkvMjcvODI1LzQ5OS8xYTYxMDMyNDZmMDY0NzgzOGI4NGY4YjVkODUyMWMxMS5qcGVn.jpeg
  Wykładowca akademicki: Konferencja rektorów uczestniczy w wojnie. Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich podejmuje kolejne działania cenzurujące naukowców. Dwa dni temu KRASP zapowiedziała sankcje dyscyplinarne dla wykładowców, którzy, jak prof. Aleksander Nalaskowski skrytykują ideologię LGBT. W piątek ukazało się oświadczenie KRASP, w którym grozi naukowcom, którzy ośmielą się skrytykować dogmat walki o ochronę klimatu. KRASP w swoim stanowisku apeluje o podjęcie pilnych i zdecydowanych działań w odpowiedzi na kryzys klimatyczny i środowiskowy, który zagraża naszej cywilizacji. Adresatem apelu są władze państwowe i samorządowe, wszyscy obywateli, a szczególnie członków wspólnoty akademickiej.
  Postawiło to pod znakiem zapytania dalszy los naszego gatunku (…) Stoimy w obliczu niestabilności, a nawet możliwości załamania się światowej gospodarki i systemu finansowego straszy dokument podpisany przez przewodniczącego KRASP prof. Jana Szmidta.

  Wiceprzewodniczącym KRASP jest prof. Andrzej Tretyn, rektor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, który podjął skandaliczną decyzję o zawieszeniu prof. Nalaskowskiego za publikację felietonu w tygodniku „Sieci”. Całość pod linkiem

  https://wpolityce.pl/polityka/465723-tylko-u-nas-kolejny-bulwersujacy-apel-krasp


  Ps...Mam wrażenie, że list napisała ta sama osoba, która pisze płomienne wystąpienia pionierce Grecie. Taki sam historyczny bełkot, a wszystko po to, aby wyrwać trochę naszych pieniędzy. Może trzeba zmienić ustawę o szkolnictwie wyższym? jest chore, nikt nie broni przedstawiać swoich poglądów, ale tzw "naukowcy" chcą cenzurować wypowiedzi swoich kolegów po fachu, argumentując to stwierdzeniem bo są pracownikami uczelni i obowiązuje ich /w tych wypowiedziach/ statut i regulaminy ich uczelni. TO JEST CENZURA. Należy zmienić prawo obowiązujące szkoły wyższe w tym zakresie. Jak sobie "profesorowie" chcą wprowadzać cenzurę, to przynajmniej za własne, a nie podatników, pieniądze. Cały ten teatrzyk z obroną klimatu, obroną konstytucji, promowanie LGBT, ataki na kościół, itd - TO ŚCIEMY PO w celu atakowania rządu PIS i odwracaniu uwagi Polaków od totalnej katastrofy, jaka grozi nam w przypadku powrotu do rządu PO i PSL. Tak dużo durnych studentów i "naukowców" nie było w Polsce od czasów stalinowskich! Kiedy pierwsze palenie na stosie niepoprawnych naukowców? Kiedy palenie nieprawomyślnych książek? KRASP robi jesień średniowiecza! A panów Szmidta i T(K)retyna zachęcam do rezygnacji z samochodu, samolotu, lodówki. Na początek.
 • Prof. Polak komentuje apel KRASP w sprawie klimatu: "Świat nauki nie powinien angażować się w takie rzeczy"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18wYzk0YS9wLzIwMTkvMDkvMjcvNjU4LzQwMC84YmU3MTAyZjIyYTk0Yjg5ODQ1ODI1MDk4ZDJjOTAzOS5qcGVn.jpeg
  Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich podejmuje kolejne działania cenzurujące naukowców. W piątek ukazało się oświadczenie KRASP, w którym grozi naukowcom, którzy ośmielą się skrytykować dogmat walki o ochronę klimatu. Dwa dni temu KRASP zapowiedziała sankcje dyscyplinarne dla wykładowców, którzy, jak prof. Aleksander Nalaskowski skrytykują ideologię LGBT. Stanowisko konferencji rektorów skomentował historyk i wykładowca akademicki prof. Wojciech Polak.

  https://wpolityce.pl/polityka/465735-prof-polak-o-krasp-naukowcy-nie-powinni-sie-w-to-angazowac

  Ps...Panie Profesorze! Proszę mobilizować tych jeszcze normalnych, uczciwych naukowców. Brońcie się w sposób zorganizowany przed neokomuną, bo jej postępy są zatrważające! Można szanownym naukowcom przypomnieć, że nie tak dawno w Wieliczce było morze i dlatego kopiemy tam sól. Nie było wtedy jeszcze człowieka, a zmiany są cykliczne. I na to rady brak. Lewackie przygłupy oferują Polakom tylko wyrzeczenia i poświecenie. Ciekawe jak wpadli na pomysł, że to dobre paliwo wyborcze.
 • @Husky 08:18:09
  Oto co psycholog dzieciecy o Grecie:

  https://www.nettavisen.no/nyheter/barnepsykolog-er-dypt-bekymret-for-greta-thunberg/3423851742.html

  Psychiatra o Grecie i jej matce:

  https://resett.no/2019/09/19/overlege-i-psykiatri-morens-hensynslose-utlevering-av-greta-thunberg/

  Greta jest chora dziewczynka wykorzystywana przez bezwzglednych ludzi (miedzy innymi przez wlasna matke!).

  Greta nie ma zielonego pojecie o czym plecie.

  Codziennie ludzie umieraja z powodu wojen, biedy...
 • @Bara-bar 00:10:07
  Aktywiści blokowali miasto. Prawie cztery godziny po rozwiązaniu Warszawskiego Wielkiego Marszu Klimatycznego część aktywistów wciąż blokowała okolice Ronda de Gaulle'a.

  https://niezalezna.pl/290099-aktywisci-blokowali-miasto#komentarze
 • Strajk jest nagi. Prawdziwi animatorzy są niewidoczni, bo tylko pociągają za sznurki
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183YWZhZC9wLzIwMTkvMDkvMjgvODI1LzUxMi9hNTIyMmUxMmE4MDA0NTViYmNiMWIyODZhMDM3ZTgyZi5qcGVn.jpeg
  Kiedy dorośli powtarzają wciąż te same argumenty o klimatycznych zagrożeniach dla świata, brzmi to monotonnie i banalnie. Kiedy to samo mówi 16-latka z dziewczynkowatymi warkoczykami, te same słowa brzmią świeżo i autentycznie powiedział mi ktoś ze znajomych przychylnych akcji realizowanej przez Gretę Thunberg. Chyba zauważyli to działacze ekologiczni, bo po pannie Thunberg do boju wystawili podobne dziewczynki w kilku innych krajach. Na 20 września zapowiedziany był ogólnoświatowy Młodzieżowy Strajk Klimatyczny w 130 krajach. W Polsce w akcji udział zapowiadała młodzież z 60 miast. Organizatorzy zwrócili się do dyrektorów szkół, aby zwolnili uczniów z lekcji, a ci podeszli do tego przychylnie. Mogę podejrzewać, że przyszło mnóstwo dzieciaków (piszę tekst przed strajkiem). Część dlatego, że w tym wieku chętnie się kibicuje ruchom radykalnym. Inni pewnie dlatego, że milej jest spędzić parę godzin z kolegami na mieście niż w szkolnej ławce. Ktoś może powiedzieć, że to przypadek podobny do opisanego w klasycznej bajce Andersena „Nowe szaty cesarza” – tylko dzieci mają odwagę powiedzieć władcom prawdę. Ale mi akcja w obronie klimatu bardziej przypomina krucjatę dziecięcą z XIII w., kiedy dziesiątki tysięcy bardzo młodych Europejczyków wyruszyły, aby odbić Grób Pański z rąk muzułmanów. Ich jedyną bronią miały być czyste serca. Skończyło się, jak wiemy, dramatycznie. Różnic jest wiele: przede wszystkim inne znaczenie ma poświęcenie życia w obronie Ziemi Świętej, a inną poświęcenie piątkowego poranka na spacer po mieście w intencji zakazania plastikowych torebek. W XIII w. Stefan zażądał osłoniętego baldachimem powozu i eskorty złożonej z rycerskich synów, w XXI w. Greta zafundowała sobie (też na cudzy koszt) kosztowną wyprawę hiperekologicznym jachtem przez Atlantyk. Wtedy papież i król Francji, doceniając święte intencje młodych, zniechęcali ich do udziału w niemądrym przedsięwzięciu. Dziś prezydent Francji i papież zachęcają Gretę do dalszej aktywności. Rzecz jasna to nie papieże ani prezydenci są inspiratorami. Oni tylko grzeją się w świetle nieletnich celebrytów. Prawdziwi animatorzy są niewidoczni, bo tylko pociągają za sznurki. W średniowieczu byli to duchowni, wielmożowie i kupcy, którzy na dziecięcej krucjacie budowali całkiem dorosłe fortuny. Ciekawe, kto ich role odgrywa współcześnie. Felieton ukazał się w numerze 38/2019 tygodnika „Sieci”. autor: Dominik Zdort
 • @Husky
  Naukowcy piszą do ONZ: „Kryzys klimatyczny nie istnieje, marnuje się biliony dolarów na podstawie niewłaściwych założeń”. Grupa 500 naukowców wystosowała list otwarty do Organizacji Narodów Zjednoczonych w związku z minionym szczytem klimatycznym. W piśmie stwierdzono, że zmiany klimatu zachodzą znacznie wolniej, niż przewidywanie, a pojęcie „kryzysu klimatycznego” nie istnieje.
  Podkreślono również, że niezasadne jest ideologizowanie i polityczne wykorzystywanie zmian klimatycznych. Zdaniem specjalistów, podejmowane działania opierają się na niewłaściwych modelach naukowych. „Okrutnie i nieroztropnie marnuje się biliony dolarów na podstawie niewłaściwych założeń. Obecna polityka klimatyczna bezzasadnie podważa cały system gospodarczy, zagrażając życiu osobom w krajach, w których odmawia się dostępu do niedrogiej, niezawodnej energii elektrycznej” czytamy w liście otwartym. I dalej: „Apelujemy o prowadzenie polityki klimatycznej w oparciu o rzetelną naukę, ekonomię i przede wszystkim prawdziwą troskę o tych, którzy zostali poszkodowani przez kosztowną i nieuzasadnioną próbę łagodzenia zmian klimatu” to kolejny fragment pisma.
  W liście zawarto sześć głównych tez:
  Ocieplenie powodują czynniki naturalne i antropogeniczne,
  Ocieplenie postępuje znacznie wolniej niż przewidywano,
  Polityka klimatyczna opiera się na niewłaściwych modelach,
  Dwutlenek węgla stanowi pożywienie dla roślin i jest podstawą wszelkiego życia na Ziemi, Globalne ocieplenie nie wywołało klęsk żywiołowych, Polityka klimatyczna musi uwzględniać realia gospodarcze oraz naukowe. W uzasadnieniu czytamy m.in., że polityka klimatyczna powinna opierać się na nauce, a nie ideologii. Sygnatariusze apelują również o możliwość swobodnego wypowiadania się podczas konwencji naukowych. Wskazują, że ci, którzy nie zgadzają się z przyjętymi założeniami, są marginalizowani, wręcz spotyka ich ostracyzm. Pełna treść listu dostępna pod tym adresem.

  https://clintel.nl/wp-content/uploads/2019/09/ecd-letter-to-un.pdf
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/10/Union_Seminary_argentynski_kaktus_nczas.jpg

  Logo Union Seminary i bezcenny argentyński kaktus/fot. ilustracyjne/fot. Logo Union Seminary/Fair use/Aaron Logan/lightmatter.net/CC BY 1.0/Wikimedia
  Nabożeństwo przebłagalne wobec roślin za wyrządzone im zło! Ekooszołomstwo jawnie staje się religią [VIDEO] W protestanckim „Union Seminary” działającym przy Uniwersytecie Kolumbia odprawiono „nabożeństwo” do roślin. Eko-oszołomy modliły się do roślin, przepraszając je za zbrodnie ludzkości przeciwko florze całego świata. Hucpa odbyła się w ramach zajęć. „Nabożeństwo” odprawione zostało w ramach zajęć z prof. Claudio Carvalhaesem. Uczelnia z dumą ogłosiła, że jest to „liturgiczna odpowiedź” na „kryzys klimatyczny”. „Union Seminary”, w którym odbyło się wydarzenie, jest obecnie afiliowane przy Uniwersytecie Kolumbia. Organizatorzy podkreślili, że ich kaplica jest miejscem modlitw „wyznawców różnych tradycji religijnych”. „Union Seminary” od dziesięcioleci słynie z prób łączenia chrześcijaństwa i lewicowego liberalizmu. Seminarium założyło w 1836 roku dziewięciu prezbiteriańskich pastorów. Dziś kształci ludzi różnych religii i niewierzących do pracy na rzecz sprawiedliwości społecznej – podaje pch24.pl. Ciężko zrozumieć, o co chodziło tak naprawdę organizatorom poza zrobieniem show. We wszelkich religiach bowiem modlitwy przebłagalne polegają na przepraszaniu czczonego bóstwa za zbrodnie i grzechy ludzi. Rośliny zaś nie rozumieją, co ludzie mówią i nie są w stanie zrozumieć, że ktoś się modli, szczególnie do nich. To jednak nie pierwsze „nabożeństwo” wobec roślin, choć po raz pierwszy w kaplicy. Wcześniej członkowie organizacji „Earth First!” przepraszali drzewa i zapewniali, że nie chcieli ich skrzywdzić. EarthFirst Mourning Loss of a Tree - Crying & Screaming Tree farts, yes they're in part mourning the loss of tree farts from their fallen comrade. Evolutionary biologists agree according to bovine data, people animal farts (methane) contribute much to the global warming phenomena, enough to destroy Antarctic ice shelves and explode tiny baby penguins. But tree fart emissions are the antidote to the evil emissions from people and other animals which evolved from the hydrocarbon methane primordial soup.
  https://youtu.be/ElJFYwRtrH4

  Źródło: pch24.pl
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/08/greta-thunberg-antifa-t-shirt.jpg
  Aktywistka "klimatyczna" Thunberg w postępowej odzieży Fot. Info-Media-Press

  Świat oszalał! Coraz więcej wskazuje na to, że ekowagarowiczka Greta Thunberg dostanie nagrodę Nobla. Bukmacherzy, którzy przyjmują zakłady ws. następnego laureata Pokojowej Nagrody Nobla twierdzą, że faworytką jest Szwedka Greta Thunberg. Przyznanie nagród Nobla ma się odbyć w przyszłym tygodniu. Ekowagarowiczka Greta Thunberg jest faworytką zakładów bukmacherskich, w których obstawia się kolejnego laureata Pokojowej Nagrody Nobla. Na kilka tygodni przed przyznaniem nagród młoda Szwedka dostała duże wsparcie światowej lewicowej socjety, zawiadywała strajkiem przed Białym Domem i przemawiała przed Zgromadzeniem Organizacji Narodów Zjednoczonych. Wszystko wskazuje więc na to, że przeczucia bukmacherów wiążą się z silną faworyzacją 16-latki przez elity. Emocje studzi francuska agencja AFP, która przypomina, że Komitet Noblowski nie upublicznia listy nominowanych pretendentów do nagród. Możliwe więc, że pomimo pompowania tego szaleństwa, Greta nie jest nawet brana pod uwagę. 16-letnia Greta Thunberg to znana szwedzka wagarowiczka demoralizująca młodzież na całym świecie. Po jej performansie również w kilkunastu polskich miastach młodzież notorycznie opuszczała zajęcia czasem za przyzwoleniem nauczycieli aby brać udział w tzw. strajku klimatycznym. Głośna była sprawa dziewczynki imieniem Inga, która naśladując swoją idolkę również zaczęła „strajkować”, najpierw wagarując, a później marnując sobie wakacje. Marnotrawienie czasu wolnego przez dzieci na nieefektywne strajki to już problem rodziców. Jednak fala wagarów, których dopuszczała się młodzież w wielu europejskich krajach jest już efektem demoralizacji, której źródłem jest właśnie Greta Thunberg. Czy dziewczynkę spotkała za to postępowanie jakaś nagana? A gdzieżby. Za przesiadywanie pod murem z tabliczką „Skolstrejk för klimatet” w czasie zajęć szkolnych nastolatka została zaproszona na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych, gdzie wśród zachwytów lewicowych dziennikarzy, dalej kontynuuje swoje szaleńcze działania.

  Źródło: Wirtualna Polska
 • Rodzice Grety Thunberg wydali książkę. Posługując się metaforą stwierdzają, że widzi dwutlenek węgla „gołym okiem”
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/02/greta_Thunberg_eko_pippi_nczas.jpg

  Rodzice Grety Thunberg wydali w Szwecji książkę poświęconą swojej rodzinie pt. „Sceny z serca. Nasze życie dla klimatu”. Wychwalając pod niebiosa córkę stwierdzili, że ma wizję, gdy „gołym okiem” dostrzega dwutlenek węgla, który zamienia atmosferę w gigantyczne wysypisko.
  W rodzinnej biografii wskazują, że u małej Grety zdiagnozowano zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne oraz zespół Aspergera. Uważają również, że ich dziecko zostało obdarzone darem pamięci fotograficznej, dzięki czemu jest w stanie wymienić wszystkie pierwiastki chemiczne z układu okresowego w ciągu jednej minuty. W innym rozdziale książki nawiązują do baśni Hansa Christiana Andersena „Nowe szaty króla”. Posługując się metaforą wskazują, że Greta potrafi dostrzec „gołym okiem” dwutlenek węgla. Greta jest w stanie zobaczyć to, czego inni ludzie nie nie chcą lub nie potrafią dostrzec. Gołym okiem widzi dwutlenek węgla. Widzi, jak wydobywające się z naszych kominów gazy cieplarniane napędzane przez wiatr dostają się do nieba, przez co atmosfera zmieni się w gigantyczne wysypisko opisują. Wspominając dzieciństwo podają, że Greta zafascynowała się zmianami klimatu już w wieku 8 lat. Wszystko dlatego, że w szkole, podczas projekcji jednego z filmów przyrodniczych, zobaczyła zdjęcia plastiku zanieczyszczającego morza i oceany. Miała się wtedy rozpłakać, czym wprawiła w osłupienie resztę klasy.
  Rodzice zapewniają też, że na co dzień prowadzą bardzo ekologiczny tryb życia. Są weganami, mają własny ogród z warzywami poza miastem, poruszają się wyłącznie samochodem elektrycznym i to tylko w ostateczności. Coraz więcej osób zauważa groteskowość w nachalnym promowaniu nieletniej aktywistki klimatycznej. Martwię się, że wykorzystujemy takie dziecko, które prawdopodobnie powinno się leczyć, ponieważ jak sama powiedziała, ​​ma anoreksję, chorobę Aspergera oraz ​​walczy z depresją powiedział niedawno znany australijski psycholog, dr Michael Carr-Gregg. Nie brakuje również opinii, że Greta Thunberg było nie było jeszcze dziecko, manipulowana jest przez rodziców i gigantyczne lobby energetyczne. Malena Ernman, matka Grety, była nadzieją szwedzkiej Eurowizji w 2009 roku, występując w konkursie z piosenką „La Voix”. Ojcem jest znany w Szwecji aktor Svante Thunberg. Rodzina spokrewniona jest również ze Svante Arrheniusem, laureatem nagrody Nobla, który stworzył hipotezę globalnego ocieplenia i wpływu gazów cieplarnianych na zmiany klimatyczne.

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/10/greta.jpg

  Źródło: faz.net
 • Witold Tumanowicz wprost o eko-wariatce Grecie Thunberg.
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/10/greta_tumanowicz_nczas.jpg
  „Jest wytworem ideologii i PR-u. Za pięć lat nikt nie będzie o niej pamiętał” [VIDEO] Jest wytworem ideologii, wytworem PR-owym określonych grup, które zarabiają spore pieniądze na tym. Za pięć lat już nikt nie będzie o niej pamiętał, ponieważ będzie pięć lat starsza, będzie miała 21 lat mówi Witold Tumanowicz odnosząc się do fenomenu Grety Thunberg. W rozmowie z NCzas TV kandydat Konfederacji odniósł się do wybuchu popularności szwedzkiej ekoterrorystki Grety Thunberg. Zdaniem Tumanowicza, dziewczyna jest wykorzystywana do zarabiania dużych pieniędzy. Szkoda mi jej trochę, że jest tak wykorzystywana. Temat ochrony środowiska jest ważny, ponieważ nie można wylewać dziecka z kąpielą. To, że został on zideologizowany i jest używany przez środowiska lewicy, skrajnej lewicy, to nie znaczy, że nie powinniśmy dbać o czystość mórz, rzek, lasów podkreślił polityk. Natura jest konserwatywną wartością o którą trzeba dbać. Natomiast nie można do tego, w żaden sposób, dodawać ideologii, szczególnie tych lewicowych, ekoterrorystycznych. One robią bardzo źle dla sprawy dodał.

  https://youtu.be/H0J8v_twGmo

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej