Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
977 postów 30634 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

List do Schetyny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prowokacje kandydującej z list PO Klaudii Jachiry, czy publikacje stworzonego przez ludzi zatrudnionych w PO profilu Sok z Buraka mają tylko i wyłącznie taki cel: obrazić największe świętości, jak największej grupy ludzi


Napluć na trumny wielu osób ...i udawać zdziwienie z tego powodu że jednej osobie zabrakło odpowiednich słów w języku polskim do nazwania tego barbarzyństwa. Właśnie dlatego ktoś taki jest na liście PO żeby ci którym podoba się takie bolszewickie zachowanie mieli na kogo głosować.

Oburzony skandalicznym zachowanie Klaudi Jachiry wdowiec po zmarłej tragicznie w katastrofie smoleńskiej Natali Świat Jacek napisał list do przewodniczącego PO Grzegorza Schetyny w którym czytamy :

 

Szanowny Panie Przewodniczący,


Pisze do Pana nie tylko jako przewodniczącego największej partii opozycyjnej. Jest Pan również moim rywalem wyborczym we Wrocławiu. A wreszcie – znamy się 30 lat, z czasów, gdy obaj byliśmy zaangażowani w solidarnościowy ruch budujący nową, odzyskującą suwerenność Polskę.

Dziś stoimy po dwóch stronach politycznej barykady. Tak bywa. Choć bardzo krytycznie oceniam drogę, jakiego dokonał Pan i wielu naszych wspólnych znajomych, muszę te decyzje przyjąć do wiadomości i uszanować.

Jednak w najczarniejszych wizjach przyszłości nie przewidywałem, że staniemy nie tylko po dwóch stronach politycznego sporu. Oto bowiem stanęliśmy po dwóch stronach walki kulturowej i cywilizacyjnej.

W moim świecie są bariery nieprzekraczalne. Nie wolno występować za granicą przeciwko Polsce i Polakom. Trzeba tłumaczyć i łagodzić wizerunek naszej ojczyzny, choćby nam życie mocno dało w kość. Nie można wzywać do fizycznej czy choćby obywatelskiej eliminacji przeciwników ideowych. Nie można posługiwać się wulgarnością. Nie można szydzić z ludzkich ułomności, niepełnosprawności, wyznania, narodowości, rasy. Nawet, gdy wobec konkretnych zachowań występujemy z uzasadnioną krytyką. A już bezwzględnie nie można szydzić z ludzkich tragedii, śmierci, żałoby.

Nie jesteśmy aniołami. Jednak w moim świecie zachowania niegodne, gdy się zdarzą, są piętnowane, traktowane z dezaprobatą, a bywa, że ostro karane. A nade wszystko – w moim świecie istnieje słowo „przepraszam”.

Z coraz większym zdumieniem i niesmakiem obserwuję ewolucję pańskiego obozu politycznego. Pamiętam dobrze, jak przed laty politycy mojej partii zostali nazwani dewiantami, a jej sympatycy – bydłem. Nie słyszałem wówczas słów zażenowania. Słyszałem radosny rechot aprobaty, również pańskiej. Pamiętam przemysł pogardy, jaki uruchomiono przeciw prezydentowi prof. Lechowi Kaczyńskiemu. Do dziś bolą szyderstwa z mojej, naszej żałoby po tragedii smoleńskiej. Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem zaciekłości pańskiej formacji, by nie pozwolić na godne upamiętnienie ofiar tamtej tragedii. Dziś z niepokojem i coraz większym obrzydzeniem widzę działania prawdziwie profesjonalnych i sowicie opłacanych wytwórni hejtu i opluwania.

Wiele przeżyłem i jako człowiek zanurzony w polityce od ponad 40 lat mam grubą skórę. Jednak to, co wydarzyło się w ostatnich dniach oznacza przekroczenie bariery człowieczeństwa.

Myślę oczywiście o internetowych występach pewnej pani, której nazwisko pozwolę sobie ominąć, bo nie zasługuje na swoisty rozgłos. Wiemy przecież, o kim mowa. Brutalne drwiny z ludzkiego cierpienia, bólu, żałoby to zjawisko, na które nie ma określenia w języku kulturalnych Polaków.

Od blisko dziesięciu lat muszą znosić drwiny, obelgi, szyderstwa. Nie życzę nikomu, kto stracił najbliższą osobę, takich doświadczeń. W moim przypadku i przypadku wielu moich przyjaciół, powiedzenie „czas leczy rany” brzmi jak ponury żart. Dziś, po tylu latach, tamta tragedia wraca w kształcie niewyobrażalnie odrażającym.

Za ten skandal odpowiada wyłącznie Pan. To Pan umieścił na liście wyborczej osobę, która nie miała za sobą żadnych doświadczeń w działalności społecznej. Znalazła się tam wyłącznie w nagrodę za swoją obelżywą aktywność internetową. Z pełna premedytacją wypromował Pan osobę, która wsławiła się choćby przyrządzaniem „parówek smoleńskich”.

Czekałem na reakcję Pana i pańskiego obozu politycznego. Nie doczekałem się. Nie było potępienia, nie było cofnięcia rekomendacji, nie padło nawet słowo „przepraszam”. Dziś nie oczekuję od Pana już niczego. Znaleźliście się w świecie obcej antykultury, obcej antycywilizacji. Z waszą rzeczywistością nie mam i nie chcę mieć nic wspólnego.

Piszę ten list wyłącznie dla pamięci i ku przestrodze. Mijam codziennie wielkie billboardy z pańskim wizerunkiem i z rzewnym obrazkiem pani Kidawy-Błońskiej. Myślę wtedy, że natura ludzka nie zna żadnych granic. Również granic nienawiści, cynizmu i podłości.

Jacek Świat

 

ps.

A ja myślałem, że hasło "PO, to dno", to tylko zwrot retoryczny...

Nic dziwnego, że za czasów Rudego, Schetyna był odstawiony na boczny tor. Tusk wiedział, że to jest idiota.
Miał jednak rację to zwykły prostak bez polotu i wizji.... Ot 3 szereg partii...

 

 

 

KOMENTARZE

 • W zasadzie
  To mimo wszystko są dobre strony przedsięwzięcia panny Jachiry. PO wywodzi się z UW, a UW z UD I KLD, a ci z kolei z ROAD, a ROAD z KOR, a KOR z protestów marcowych, a Ci od protestów marcowych to dzieci żydokomuny. Czyli historia zatoczyła koło. A żydokomuna i panna Jachira nienawidzi Polaków i Polski.
 • Jwu
  Nie chcę być postrzegany jako adwokat Jachiry ,bo nie jest to postać z mojej bajki.Ale obiektywnie pisząc ,nie widzę pomiędzy ww.a autorem tej publikacji żadnej różnicy.No może poza jedną ,że ta pierwsza prowokuje przed kamerami tv,a nasz Husky skazany jest na prowokacje w NEon 24.
 • @Jwu 07:49:53
  Jak mi przykro, że przestałem się podobać rabinom.
  8-))))))
 • Jacek Wrona tłumaczy, dlaczego chce postawić Jachirę przed sądem. Padły mocne słowa
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15695006511d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37212df209779f7b113f31e9100810c533d.jpg

  Kiedy pokazałem film z Jachirą mojej żonie, którą ciężko kojarzyć z jakąkolwiek frakcją polityczną – przeżyła szok. Była smutna, zrozpaczona i totalnie zażenowana. Miała łzy w oczach i pytała, dlaczego coś takiego się dzieje. Stąd m.in. moja reakcja, jako normalnego człowieka - mówi w rozmowie z Niezalezna.pl były policjant Jacek Wrona, tłumacząc powody skierowania zawiadomienia do prokuratury.

  https://niezalezna.pl/289819-jacek-wrona-tlumaczy-dlaczego-chce-postawic-jachire-przed-sadem-padly-mocne-slowa
  Ps..Zgadzam się z panem Wroną w 100%. Tak bardzo brakuje mi filmików z Jachirą w roli głównej podobnie mocno obrażającej szeroko pojęty islam i Allaha. Czy starczy jej odwagi? Czy będzie równie spokojna o swój los? Już dawno temu pisałem tu na forum . To co dzieje się w Polsce nie ma nic wspólnego z demokracją. To jakiś hyde park na podobieństwo tego w Londynie , do tego w gorszym wydaniu. Absolutnie demokracja nie daje przyzwolenia do opluwania swojej Narodowości. Tak samo nie daje przyzwolenia na działanie dywersyjne przeciw własnemu Państwu. Kiedyś w K.K. osoby takie były uznawane z element wywrotowy uprawiający dywersję przeciw ustrojowi. Zwykle się to kończyło kilkuletnim wyrokiem pozbawienia wolności. I tak powinno zostać, dla wywrotowców wysokie kary, ewentualnie konfiskata mienia i banicja.
 • @Husky Golenie na łyso za okupacji miało sens. Każdy na ulicy wiedział kto to jest.
  Biorąc pod uwagę jej korzenie to nie dziwota, że jest bezczelna i czuje się bezkarna. Na takie zachowania tej nacji pozwala cały świat. Za takie chamstwo to każdy normalny człowiek odpowiadałby przed prawem i ludźmi. A to to dalej łże ściek słów i nie odpowiada? Odrażająca chazarska fizjonomia, na której patologia goni patologię. Przed nią był nie lepszy Paligniot, Grodzkie-niewiadomoco, Biedrońka, Rózia von und cu…Skąd oni wywlekają takie kreatury? Osobiście czekam na taniec na rurze w wykonaniu tej panienki, jak się rozkręci oczywiście…i to by było dopiero coś…Większość dla PiS niezbędna, by wprowadzić obowiązkowe badania psychiatryczne w Sejmie i Senacie. Programu dla Polski ta „kandydatka” nie przedstawiła żadnego! Powinna kandydować do kabaretu Polsatu, nie do sejmu RP! Kto na nią chce głosować, kpi z państwa, z demokracji i konstytucji.
 • Prof. Pawłowicz odpowiada Celińskiemu: Musimy wygrać taką przewagą, by te szantaże i groźby opozycji były tylko żałosne
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183ZjU0NS9wLzIwMTkvMDkvMjcvODI1LzQ2NS82ZGU1MDE1ZWVjMDA0YjVlOTcxMmQ3NzM3YmI3ODcwMi5wbmc=.png
  MOBILIZACJA ! w ten sposób prof. Krystyna Pawłowicz zareagowała na słowa Andrzeja Celińskiego, który stwierdził, że „zmiana w Polsce przyjdzie przez rewoltę uliczną i wojnę”. Oni po ich ew. przegranej będą podważać wygraną PIS ulicznymi rewoltami.MUSIMY wygrać taką przewagą,by te szantaże i groźby opozycji były tylko żałosne… podkreśliła posłanka PiS. Szokujące słowa Andrzeja Celińskiego padły w programie Tomasza Lisa („Newsweek Polska”). Musi nastąpić katastrofa przy tego rodzaju polityce nie ma cudów. Możemy się kłócić kiedy ona nastąpi, ale nie ma innego scenariusza grzmiał polityk.
  https://wpolityce.pl/polityka/465651-prof-pawlowicz-odpowiada-celinskiemu-mobilizacja

  Ps....Komedia ! Po prostu komedia! Pasibrzuchy i tłuste koty III RP wzywają do ulicznej rewolty! Koń by się uśmiał! Ciekawe kto się będzie za nich bił? Bojówki LGBT i hipsterów z placu Zbawiciela wyprowadzą przeciwko nam na ulicy?! Kompletna utrata kontaktu z rzeczywistością. Jeśli wygra PiS, ulicznych rewolt nie będzie, bo w Polsce pod rządami PiS nie dzieje się nic złego dla zwykłych uczciwych ludzi. A ci nie uczciwi nie będą się chcieli afiszować na ulicach. Jaka rewolta ? Już Bolek Wałęsa wzywał, by miliony wyszły na ulice przeciw PiS. I nic, nikt nie zareagował, nikt nie chce słuchać tych agentów. Tylko garstka opłacanych statystów rodzin ubeckich drepcze w miejscu.
 • @kula Lis 68 09:04:15
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/w//uploads/galeria/289906/laureaci-fot-kalich.jpg

  W Galerii Porczyńskich w Warszawie odbyła się dziś uroczysta gala portalu Niezalezna.pl, na której wręczono Nagrody Prometejskie im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. To wyjątkowe święto dla społeczności naszego portalu. Laureatem nagrody specjalnej został prezydent Andrzej Duda, a wśród pozostałych wyróżnionych są: prof. Krzysztof Szczerski – szef gabinetu prezydenta RP, minister Jan Krzysztof Ardanowski oraz prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.
  Portal Niezalezna.pl założony został w 2008 roku. Funkcję redaktora naczelnego pełni Grzegorz Wierzchołowski, a jego zastępcą jest Dorota Kania. Przez 11 lat nasz portal był wielokrotnie udoskonalany - tak, by być jak najbliżej czytelników. Zmieniał się layout strony, powiększał się zespół redaktorski. Mimo upływu lat, wciąż dynamicznie się rozwijamy!

  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/w//uploads/galeria/289906/duda3.jpg

  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/w//uploads/galeria/289906/gala1.jpg


  https://niezalezna.pl/289906-gala-portalu-niezaleznapl-wreczono-nagrody-prometejskie-im-lecha-kaczynskiego-fotorelacja
 • @Husky
  Walczą jak mogą i czym mogą! Oni są bez programu, bez pomysłu więc pastwią się nawet nad ofiarami, niczemu niewinnych ludzi. Po prostu hieny cmentarne! Straszne! Nawet ukarać nie można tych barbarzyńców, bo sądy mają za sobą tak samo zdemoralizowane jak cała III RP. Tusk namaścił Palikota, Schetyna Jachirę. Jeden i drugi bydlak, świadomie z premedytacją siali nienawiść wobec oponentów politycznych PiS. Smoleńsk był symbolem pogardy i nienawiści wobec drugiego człowieka. Tak, to prawda, Schetyna jest winien wszystkiego co dzieje się wokół Jachiry, wynaturzonej, pozbawionej moralności i człowieczeństwa osobniczki rodem z Legnicy.
 • @Husky 09:13:24
  Zdaje się, że prezydent Duda z żoną spotkał się w konsulacie RP w NY że środowiskami żydowskimi, o czym poinformował konsul generalny Maciej Golubiewski. Ponoć spotkanie odbyło się się w serdecznej atmosferze i nie było tematów tabu. Ciekawe, która strona spotkania narzucała narrację?
 • @zbig71 07:29:54
  Bardzo trafne drzewko genealogiczne dzisiejszej opozycji. KOR był w większości żydowski... i tak to płynęło kilka dekad: najpierw dziadkowie, później ojcowie i matki, dalej wnukowie i ich dzieci... ten żydokomunistyczny bagaż jest ogromnym obciążeniem dla Polski.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 10:05:06
  Ogromnym obciążeniem to dopiero będzie.
  Pozdrawiam
 • Husky
  Ta Pani to jakieś psychiczne zjawisko jest, należą się jej badania, bo państwo ma obowiązek pomocy psychiatrycznej dla ludzi chorych nawet, jeżeli uznają się za zdrowych.

  Ale to Pani Jachira. A jej ktoś pomaga i promuje wystawiając ją na listach wyborczych. Tym ktosiem jest nie lepszy Schetyna, z tym, że on wykazuje jakieś emocje: jest mściwy jak nikt chyba w obecnej polityce w Polsce.

  Miałem kiedyś (nieżyjącego już) przyjaciela, który był trenerem koszykówki, był we władzach PZK. To były lata, kiedy Śląsk Wrocław był zawiadywany przez G. Schetynę. I tak na jakiejś imprezie mimochodem go poznałem osobiście, choć później już nigdy i dobrze. Po co o tym piszę? Ano podczas tej libacji jeden z działaczy wrocławskich, będąc trochę "na haju" powiedział mi, że na Schetynę trzeba uważać, bo on nawet jest zdolny pamiętać coś, co zdarzyło się i 20 lat wcześniej a było skierowane negatywnie do niego.

  Pani Jachira jest politycznie głupiutka i pusta jak bęben i nie ma co o niej gaworzyć. Trzeba skupić się nad jej protektorem, czyli G. Schetynie. i dobrze, że adresatem tego wstrząsającego listu został właśnie on. Ale ma rację wdowiec: po nim już niczego oczekiwać nie można.

  Pozdrawiam
 • Byle przeciw rządowi! Holland: "Polska PiS jest faszystowska. Kaczyński świadomie i cynicznie używa faszystowskiej mowy"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184ZWI1MC9wLzIwMTkvMDkvMjcvODI1LzUwMC8wMzI2NmFhM2RjOGQ0NTZiOTI4OTg5MWNlYWRkMjU4Ni5wbmc=.png


  Agnieszka Holland nie ustaje w promocji swojego najnowszego filmu „Obywatel Jones”. Mówi o nim gdzie tylko może, nie zapominając o tym, by w swoje wypowiedzi wplatać wątki dotyczące bieżącej polityki. Celem jej politycznych wywodów jest przede wszystkim atak na Jarosława Kaczyńskiego oraz Prawo i Sprawiedliwość.

  https://wpolityce.pl/polityka/465658-byle-przeciw-rzadowi-hollandpolska-pis-jest-faszystowska
 • @krzysztofjaw 10:23:13
  Warto zapoznać się z wykładem Grzegorza Brauna pt:Układ Wrocławski. Tam jest o Schetynie, który studiował na Uniwersytecie Wrocławskim. Ciekawe, jaka bezpieka opiekowała się Grzesiem, wojskowi czy cywile?
 • @zbig71 10:35:49
  Czy to ten uniwerek, w którym znajduje się tablica pamiątkową poświęcona pewnemu grekokatolickiemu duchownemu ?
 • Nowy spot Koalicji Obywatelskiej. PO wznosi się na wyżyny hipokryzji: "Samo 500+ nie wystarczy, by żyć".
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182OGJkNi9wLzIwMTkvMDkvMjcvODI1LzQ1MC80ZDQyOTlhYWRmM2M0NzkyODA5YzhjMzc2MDA1ZThlMy5qcGVn.jpeg
  A co sami zrobili dla rodzin?! Koalicja Obywatelska przygotowała nowy spot wyborczy. Tym razem totalna opozycja próbuje przekonać do siebie Polaków zapewnieniami, że program „Rodzina 500 plus” to… za mało. Czyżby zapomnieli, że sami przez 8 lat swoich rządów nie zdobyli się na takie rozwiązanie?


  https://twitter.com/i/status/1177481458685890560

  Trzeba przyznać, że pomysł Koalicji Obywatelskiej jest dość zaskakujący. Kto jak kto, ale akurat politycy Platformy powinni milczeć w sprawie programu „Rodzina 500 plus”. Twierdzenie, że to „za mało” w sytuacji, gdy sami nic nie zrobili w tym zakresie przez 8 lat jest po prostu śmieszne.

  https://wpolityce.pl/polityka/465656-hipokryci-nowy-spot-ko-samo-500-nie-wystarczy-by-zyc


  Ps..POKO to partia kiepskich aktorów i słabych reżyserów. Rodzina lemingów. Ciekawe za ile…. dali się zeszmacić w tym spocie…Te smutne miny, skarpeta na twarzy…prymitywna demagogia…! żenada…! Zastanawiające, że są ludzie gotowi brać udział w takiej maskaradzie…! Bohater tego spotu ma postawę roszczeniową, a "zapomniał" czasy za rządów POPSL, gdy pracował na umowę śmieciową, dostając 5zł/h. Aaa, rząd ma jeździć maluchami, by zadowolić poko-koko? Coś cienki ten spot na koniec całe to towarzystwo powinno zacząć ryczeć i tarzać się po podłodze i krzyczeć jak to im źle w tej PiS-komunie. POwaleni do roboty oczekujemy lepszych spotów. W porównaniu do ośmiu lat rządów POPSL to jest taka różnica jak między gównem a pomarańczą, jak ktoś nie wie niech posmakuje. Jacy mądrzy… To niech powiedzą co oni proponują w zamian… Ale ładnie teraz gadają a piniędzy nie było i nie będzie..Teraz gadają, że wyciągną ze spółek skarbu państwa 3 razy tyle co PiS! Brednie! PiS jest pierwszą formacją polityczną która konsekwentnie i bezwzględnie zwalcza patologie gospodarcze wysysające pieniądze z budżetu: Zaczęli od "karuzel" VATowskich a teraz wzięli się za limit 30 krotności ZUS co podetnie skrzydełka cwaniaczkom budującym tzw drabinki Zusowskie żeby uniknąć opodatkowania. A mechanizm ten znany był co najmniej od 10 lat!
 • @krzysztofjaw 10:23:13
  PO to zgrupowanie matołów i gamoni dla matołów i gamoni.

  8-))))))
 • @zbig71 10:35:49
  Salon24.pl bloger - 35stan
  26 września 2019, 19:58

  "„W najczarniejszych wizjach przyszłości nie przewidywałem, że staniemy nie tylko po dwóch stronach politycznego sporu. Oto bowiem stanęliśmy po dwóch stronach walki kulturowej i cywilizacyjnej. W moim świecie są bariery nieprzekraczalne” - napisał Świat. "

  Napisał tak, bo jest naiwnym człowiekiem i nie wie kim był G.Schetyna w latach 80-tych, gdy studiował w latach 1981-1988 najpierw prawo, a potem historię. Jego kolegą z tych studenckich czasów był Paweł Kukiz, który przez lata wspierał PO i nawet podczas kampanii wyborczej w 2015 roku, Kukiz i Schetyna spijali sobie z dziubków(Kukiz publicznie głosił, ze widziałby G.Schetynę w roli premiera a G.Schetyna komplementował Pawła Kukiza).
  O działalności G.Schetyny w latach 80-tych tak mówił i pisał G.Braun, na podstawie materiałów archiwalnych IPN("Układ wrocławski"):

  (…) we Wrocławiu 80% akt SB zniszczono (…) Szczątkowo tylko zachowały się akta Grzegorza Schetyny. Wynika z nich, że w kwietniu 1982 r. w Opolu jakiś tw „Miś” donosił, że Grzegorz Schetyna wozi ulotki na trasie Opole – Wrocław. Jest to poważna informacja w stanie wojennym. Na tyle poważna, że funkcjonariusz z Opola wysyła szyfrogram do Warszawy z zapytaniem o informacje o Grzegorzu Schetynie. W maju, funkcjonariusz dostaje odpowiedź, że sprawa zakończona. Oznacza to, że Schetyna jest nietykalny, że był wykorzystywany prze SB do ważniejszych, bardziej zakonspirowanych działań (…).

  Podczas studiów w latach 80 - tych w akademiku poznał żonę, Kalinę, przyszłą polonistkę. Pięć lat później, w 1988 roku, wzięli ślub. Wcześniej pojechali na saksy do Kanady, by zarobić na mieszkanie.

  Dostanie paszportu w latach 80-tych i wyjazd do Kanady(do brata, tak twierdził G.Schetyna) wskazuje na jego związki z SB, jak to wskazywał G.Braun.


  Ten SB-cki wątek biografii G.Schetyny, potwierdza cała jego działalność po 1989 roku.

  Tak pisał w liście otwartym o G.Schetynie Janisław Muszyński, były wojewoda wrocławski, szef Grzegorza Schetyny z początku lat 90-tych(pełna treść listu):

  Pan Grzegorz Schetyna

  Przewodniczący Platformy Obywatelskiej

  W związku z Pana wypowiedzią, w której Polacy popierający PiS zostali nazwani "szarańczą", którą należy "strącić, wyrażam głębokie oburzenie i przerażenie.


  W marcu 1990 jako wojewoda wrocławski zatrudniłem Pana jako swego asystenta z przekonaniem, że jest Pan uczciwym i wartościowym człowiekiem. Dzisiaj widzę człowieka i polityka moralnie i mentalnie zdegradowanego, niegodnego pełnienia jakiejkolwiek funkcji publicznej.


  Zwracam się do wyborców aby nie głosowali na tzw. Koalicję Obywatelską, ugrupowanie utworzone przez Grzegorza Schetynę, który jest politykiem nie służącym wspólnemu dobru, jest politykiem chroniącym interesy oligarchii.

  Janisław Muszyńskib. wojewoda wrocławski

  https://centrummedialne.pl/wydarzenia/byly-szef-schetyny-o-liderze-po-polityk-moralnie-zdegradowany


  O działalności G.Schetyny w początkach lat 90-tych mówił były prokurator Andrzej Czyżewski, który składał zeznania w prokuraturze i w Komisji Sejmowej d/s afery Orlenu.

  Nazwisko Schetyny przewija się w zeznaniach Andrzeja Czyżewskiego, świadka w sprawie mafii paliwowej. Jak zeznał były prokurator, Schetyna należał do bywalców wrocławskiej willi Jeremiasza Barańskiego, ps. Baranina. – Grupa wrocławska spotykała się w willi Barańskiego od 1996 r. Bywali tam ludzie związani wcześniej z delegaturą STASI, przede wszystkim z Cottbus i wydziału IX w Berlinie. Według Czyżewskiego, obok gangsterów i ludzi służb w willi pojawiali się politycy. Czyżewski zeznał, że byli wśród nich m.in. minister obrony narodowej Jerzy Szmajdziński, szef UW Władysław Frasyniuk oraz posłowie PO Grzegorz Schetyna i Aleksander Grad. – W willi bywał też mający duński paszport Sven Hansen, który wcześniej nazywał się Przybylski i był związany z gangiem Oczki. Ma duński paszport. Zna się ze Schetyną, chyba są nawet na ty – mówi Czyżewski.

  Potwierdzają te związki G.Schetyny z bezpieką, jego biznesy we Wrocławiu w latach 90-tych, które robił za pieniądze Zb. Benbenka, PRL-owskiego biznesmena, który jako jedyny w latach 80-tych XX wieku, posiadał salony z automatami do gier hazardowych.
  Te biznesy to zakup sekcji koszykarskiej Wojskowego Klubu Sportowego "Śląsk Wrocław" i założenie komercyjnej rozgłośni radiowej ESKA Wrocław.
  Zb. Benbenek jest obecnie właścicielem medialnego holdingu "Grupa ZPR Media" do którego należą rozgłośnie radiowe w tym ESKA, stacje telewizyjne i wydawnictwa.
  Obaj panowie czyli G.Schetyna i Zb.Benbenek uwikłani byli w aferę hazardową, z powodu której D.Tusk odesłał Schetynę na obrzeża rządzącej wtedy PO.
 • Następny chazarski idiota po Jachirze...
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185OTk3YS9wLzIwMTkvMDkvMjcvMTEwNC82MzgvODdkNDE3NjlmMTJlNGRiYzk1Y2JiMTU5YTJmZTM5ZTQuanBlZw==.jpeg
  Ohydna prowokacja! Nergal znów atakuje katolików. Satanistyczny muzyk próbuje zaistnieć, depcząc obraz Matki Bożej. Adam Darski ps. Nergal znów atakuje katolików. Tym razem lider zespołu Behemoth sprofanował obraz Matki Bożej. Darski, przed laty nazywany „Holocausto”, słynie z atakowania katolicyzmu. Przed laty podarł Biblię. Za czasów rządów PO-PSL był jurorem w jednym z programów muzycznych TVP. Tym razem Nergal udostępnił na Facebooku zdjęcie, na którym depcze obraz Matki Bożej Miłosierdzia.

  https://lh3.googleusercontent.com/HzYHqdTr0aXNp4pPA9VGSh-qTtRs8weF9f9GmxQ4kmXvBIa3fOmitDEmfWmwcQ3M-wOz1w=s85
  Ps...Gdyby ten biedny głupiec wiedział co go czeka w niedalekiej przyszłości. Ten nikt sam kręci na siebie bicz i oby później nie żałował jak będzie cierpiał i wył z bólu. A może tak koran zdepczesz tchórzliwy śmieciu. Niech poprosi swego pana szatana o pomoc jak będzie szukał drugi raz dawcy szpiku a nie odwołuje się do chrześcijańskiej pomocy bliźniemu.
 • @Husky 10:54:51
  Przecież wiadomo, że Kanada to matecznik banderowców z UPA, OUN. A Szetyna(bo tak się poprzednio nazywał, mieszkając w Opolu) vel Schetyna to pomiot ukrożyda ze Lwowa banderowca z UPA przesiedlonego po Operacji Wisła w Dolnośląskie, do Nysy bo tam mieszkali.
 • @Husky 10:54:51
  Tam gdzie rządzi PO, to zleca zewnętrznej firmie obliczanie zużycia ilości energii elektrycznej i wody w nocy w szkołach i przedszkolach, kiedy są nieczynne. Oczywiście personel placówek oświatowych sam dokonuje odczytów i zamiast samemu dokonać obliczeń różnicy wskazań to przekazuje te dane za pomocą internetu do firmy, która na tym procederze zarobiła już grubo ponad 500 mln zł. Prokuratura nie widzi w tym problemu i umarza dochodzenie o niegospodarności samorządów rządzonych przez PO. Tylko PO co to robią, a no żeby kraść.
 • @Husky
  POdobno Jachira to agent Prezesa, jej zadanie to odczłowieczyć PO do końca? Co o tym myślisz?
 • @Husky
  Niestety ale pan Jacek Świat wykazał się naiwnością. Aby przekroczyć granicę człowieczeństwa to trzeba najpierw być człowiekiem. Czy człowiekiem można nazwać tow. Jachirę lub tow. Schetynę i wielu innych z ich stajni? Oni mają tylko wygląd człekokształtny.
 • @Husky 10:54:51
  Pomyłka Obywatelska z przyległościami nie wykazuje żadnej reakcji na najbardziej obrzydliwe prowokacje dewiantki. Przypomnijcie sobie grudzień 2015 roku. Podczas tamtych wyborów nie liczyli się z przegraną, więc i reakcja zaskoczonych wynikiem nie była skoordynowana. Dzisiaj już wiedzą, że ich jedyną szansą na władzę jest wywołanie rozruchów po wyborach i obalenie siłą nowej władzy. Proszę zwrócić uwagę na "wygadanie się" posła Bejdy w sprawie ewentualnego zaangażowania Wojsk Obrony Terytorialnej do tłumienia rozruchów społecznych. W grudniu 2015 również PSL-owiec "wygadał" się o planowanych zamieszkach w Sejmie i poza nim. Stare wraca... Dzisiaj póki co stawiają na ulicę.
 • @kula Lis 68 11:18:10
  "Ziemkiewicz o Jachirze: To Gombrowicz na miarę "Gazety Wyborczej". Robi idiotę ze Schetyny."

  https://t.co/wZAWTA8SYG?amp=1
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182ZDkyNi9wLzIwMTkvMDkvMjcvODI1LzQ5NC9mYzE0NjFiZGUxZDk0NjhjODYzOWYyMGE2MmMwMGI2YS5wbmc=.png

  Jachira u Michalik w bojowym nastroju: "Jeśli władza będzie chciała mnie zamknąć, to będę się bronić"; "Mnie się nie da zastraszyć". „Jakie poczucie winy? Poczucie winy, że wykonuje swój zawód? Poczucie winy mogłabym mieć gdybym grała w Koronie Królów” mówiła Klaudia Jachira na antenie programu Onet Rano o swojej roli w rosyjskim propagandowym filmie, w którym zagrała zakonnicę. Skandalizująca kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Sejmu pytana była między innymi o słowa Jana Pietrzak, który ostro skomentował jej działalność. Myślę, że będzie pozew. Pracuję teraz nad tym z moimi prawnikami. Prawnicy analizują tę wypowiedź. Było mi bardzo przykro. Od kilku dni trwa też dyskusja na temat wartości, jakie reprezentuje nasza strona, jakie reprezentuje przeciwna strona i szczególnie po tych słowach zastanowiłam się, co znaczą dla nich takie wartości, jak właśnie: Bóg, Honor, Ojczyzna, miłość bliźniego. Po tych słowach pana Pietrzaka to jest właśnie takie pytanie, właściwie już chyba retoryczne żaliła się Jachira. Całość pod linkiem
  https://wpolityce.pl/polityka/465669-jachira-w-bojowym-nastroju-mnie-sie-nie-da-zastraszyc

  Ps..Chamka twierdzi cyt. "Mnie się nie da zastraszyć". Zupełnie nie zauważam takiego potencjału, no chyba, że naprawdę ma nierówno pod sufitem. Kandydat na posła prowadzi kampanie, która jest działalnością polityczną, nie satyryczną. Dlatego Jachira powinna mieć pozew z urzędu, za obrazę uczuć religijnych Polaków. To nie władza cię zamknie, ale polskie społeczeństwo, które twoich obrazoburczych i uwłaczających zachowań ma już dość. To jest SB-cki język. Wywodzi się z resortowego środowiska. Przez nich jest ustawiana, finansowana, chroniona. V kolumno nikt nie zrobi z ciebie męczennicy w więzieniu są grzywny i pracę społeczne.
 • Tak chce wygrać? Absurdalne wywody Schetyny: Wybory mogą zostać sfałszowane. Nie pozwolę, by Kaczyński miał władzę absolutną
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18xNDhjZi9wLzIwMTkvMDkvMjcvODI1LzU1MC83NWM3ZTk1M2E2YWY0MWNkOWM4MTMzYThhZThjN2Y1NS5qcGVn.jpeg
  Do wyborów parlamentarnych pozostaje coraz mniej czasu. Publikowane sondaże wskazują na wygraną Prawa i Sprawiedliwości, jednak ostatecznie zadecydują o tym wyborcy, już 13 października. Zapewne nieprzychylne badania musza spędzać sen z powiek Grzegorza Schetyny, który za wszelką cenę próbuje doprowadzić do zwycięstwa Koalicji Obywatelskiej. Pytany na łamach „Rzeczpospolitej” o to, czy ma pomysł na pokonanie PiS stwierdził, że tak. Co ciekawe, nie wspominał, że chodzi o program, a o… frekwencję. Zdaniem Schetyny to opozycja, a nie Prawo i Sprawiedliwość, ma większy potencjał mobilizacyjny, a ludzi, którzy chcą żyć „w normalnym państwie jest więcej, niż zwolenników PiS”. Nie zabrakło także stwierdzenia, że PiS chce „przekupić Polaków”, a „rozdawnictwo” będzie spłacane przez kolejne pokolenia. Schetyna zapewniał też, że Koalicja Obywatelska ma atrakcyjny przekaz, którym jest jej przekaz „Twoja Polska”, a PiS do tej pory nie opublikował fizycznie swojego programu. Ich programem jest 500+. Nawołują do głosowania na siebie, obiecując dalsze rozdawnictwo i mówiąc, że reszta nie ma takiego programu. (…)Cała polityka PiS to pic. My robimy naturalną kampanię wyborczą polegającą na spotkaniach z ludźmi. A Morawiecki przywozi ludzi z zewnątrz do Świdnicy, robi sztuczny tłum i chwali się wyremontowaną ulicą, która nie istnieje wyzłośliwiał się Schetyna. Zdaniem szefa Platformy Obywatelskiej, „PiS jest partią dla swoich ludzi, działaczy i rodzin, jest partią wykluczającą”, a słowa premiera o tym, że to partia ludzi ze średniej klasy to „ponure żarty”.
  Dopytywany o program Koalicji Obywatelskiej, Schetyna powiedział, że przyświeca mu idea, że nic co dane, nie będzie odebrane. Zamiast jednak całkowicie skupić się na swoim programie, nie mógł i tu nie zaatakować Prawa i Sprawiedliwości, stwierdzając, że partia Jarosława Kaczyńskiego nie ma planu dla Polski, bo są niskie inwestycje. Zarzucał też, że PiS sztucznie podwyższa płacę, co odbije się na gospodarce, z kolei KO chce „uruchomić energię Polaków”. Schetyna zapowiedział też obniżanie podatków i skupienie się na poprawie sytuacji służby zdrowia. Nie zapomniał o ekologii i walce ze smogiem oraz reformie edukacji. Mówił także o wzmacnianiu niezależności samorządów i podatkach PIT oraz CIT, z których dochody mają w całości być przekazywane do samorządowych kas. Nie odbierzemy 500+ ani nie podniesiemy wieku emerytalnego. Będziemy zachęcać Polaków do dłuższej pracy, dbać o to, żeby więcej zarabiali, będziemy zmniejszać obciążenia emerytalne próbował przekonywać Schetyna, kpiąc, że Morawiecki jest drugim Gierkiem, z którym opozycja nie ma szans w walce na licytację kto da więcej. Dodał, że on sam nigdy nie pozwoli na :Wariant grecki”. Szef PO próbował także dyskredytować zrównoważony budżet na rok 2020, stwierdzając, że „to smutny żart i pusta obietnice”, a „transfery socjalne są pancerzem” do zachowania władzy na kolejną kadencję. Nie zabrakło także stwierdzenia, że Jarosław Kaczyński chce, żeby w Polsce było jak na Węgrzech, gdzie nie ma niezależnych mediów, gdzie nie ma alternatywy, bo władza zmarginalizowała opozycję. Bez zjednoczenia się opozycji Kaczyńskiemu uda się zrealizować marzenia o władzy absolutnej. Ja do tego nie dopuszczę oświadczył butnie Schetyna. Na tym jednak nie koniec. Zdaniem Schetyny wybory mogą zostać sfałszowane. Do tego stwierdził, że premier Morawiecki i Jarosław Kaczyński boją się stanąć do debaty z nim i Małgorzatą Kidawą-Błońską, bo „obnażyliby ich hipokryzję i propagandę”. Boję się, że dzisiaj politykę będą robić czapkujący Pisiewicze, którzy ze strachu i w obronie własnych partykularnych interesów będą budować autorytarne państwo dramatyzował Schetyna, stwierdzając, że opozycja w Sejmie może mieć więcej głosów niż PiS. Co ciekawe, zdaniem Schetyny Mateusz Morawiecki nie będzie premierem, bo Kaczyński go odsunie przez oświadczenie majątkowe żony, rozmowy w „Sowie” oraz sprawę z Wrocławia. Zapewniał także, że nie ma takiej opcji, żeby jego ugrupowanie przez kolejne lata było w opozycji. Nadal możemy wygrać te wybory. Poza tym inny wynik wyborów będzie do Sejmu, a inny do Senatu. Senat wygrany przez opozycję zatrzyma złą politykę PiS. PO jest dobrze zorganizowaną partią. Moja kadencja kończy się w styczniu. Nie zdecydowałem, czy będę się ubiegać o przewodniczenie Platformie. Wszystko przed nami powiedział Grzegorz Schetyna.

  https://wpolityce.pl/polityka/465668-tak-chce-wygrac-schetyna-wybory-moga-byc-sfalszowane

  Ps..Przedstawiciel Partii Oszustów już zapomniał o Amber Gold, Czajce, przeniesieniu dowództwa Mar.Woj. do Warszawy, likwidowaniu komisariatów Policji, oddawaniu kamienic przekrętasom, itd. Schetyna, ty to możesz nawet palcem w bucie PO kiwać i wysłać do zamkniętego zakładu psychiatrycznego własna twarz Jaźdźirę. A stanięcie do debaty Kidawą to jak rozmowa z ciotką o pieczeniu placka. Natomiast sugestie o sfałszowaniu wyborów, to już się nadają na sprawę sądową w trybie wyborczym. Wystosuj palancie ukrożydowski pytanie prejudycjalne do TSUE. Grzesiowi S. marzy się dyktaturka miernot POstkomuny? Była przez 8 lat: cała władza i wszystkie media w służbie ryżego kłamcy. A naród dał wam kopa w dupę. Na tym polega wolność. Wiedzą, że dostaną wpierdol, więc łżą bo tylko to potrafią. To bardzo miłe patrzeć na ten ogień pod tyłkiem.
 • Pedalska ciota Biedrońka dała głos...
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mOGQzZC9wLzIwMTkvMDkvMjcvODI1LzUyMS81MWJkZjRkNDM5MTA0OGJjODdiYmU4YTM0NmFkMzY4My5qcGVn.jpeg

  Co jeszcze wymyśli Lewica przed wyborami? Robert Biedroń obiecuje nowy podział terytorialny kraju. Jeśli będzie wola mieszkańców miast i regionów, które mają potencjał do zostania województwami, takie województwa, po konsultacjach, po referendach, powstaną zapowiedział w piątek w Częstochowie lider Wiosny Robert Biedroń.
  https://wpolityce.pl/polityka/465675-co-jeszcze-wymysla-biedron-obiecuje-nowy-podzial-kraju
  Ps..Marzy mu się Homoland? Część rowerowa ma pomysł na Polskę: stolica województwa w każdej wsi a starostwo w każdym przysiółku. Obiecaj jeszcze podział księżyca pajacu. Ależ ten pederasta może obiecywać co chce. Jeżeli nawet uda się im wejść do Sejmu to i tak będzie ich za mało, i oni to wiedzą. Ludzie nie dajcie się robić w konia.
 • Duda oddaje celny strzał w środowiska żydowskie. „To Izrael odpowiada za wzrost antysemityzmu w Polsce”
  Żydowski portal donosi, że prezydent Andrzej Duda miał wbić szpilę w środowiska żydowskie. To „Haaretz”, który lubi szczuć na Polaków, jednak jeśli to prawda, to trzeba przyznać, że Duda zachował się w końcu jak prezydent Polski, a nie pupilek zagranicy. Według „Jewish Insider”, na który powołuje się „Haaretz”, miało dojść do konfrontacji między prezydentem Dudą oraz niektórymi uczestnikami środowego spotkania ze środowiskami żydowskimi w Nowym Jorku. Duda miał powiedzieć bowiem, że wzrost antysemityzmu w Polsce wywołany jest przede wszystkim wypowiedziami p.o. szefa MSZ Izraela, Israela Katza. Powiedział on przy okazji trwającej wówczas w na terenie polski amerykańsko-izraelskiej konferencji wojennej, że „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”. Polski prezydent Andrzej Duda oskarża Izrael za wzrost antysemityzmu w Polsce, przypisując to antypolskiej retoryce izraelskich przywódców lamentuje „Jewish Insider”. Spotkanie ze środowiskami żydowskimi odbyło się w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku. Źródła: haaretz.com/twitter.com/
 • @Jwu 10:45:08
  Chyba tak
 • Wybryki Jachiry mogą się dla niej źle skończyć. „Wobec takich osób można stosować środki prawne”
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15695795401d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3720ee3217da7ace68e3b7ab486f78e4e87.jpg To nie ma nic wspólnego z satyrą i kabaretem. To jest szerzenie społecznej nienawiści w skali, która w Polsce właściwie jeszcze nie występowała, choć występowało już wiele zjawisk mówił o kandydatce Koalicji Obywatelskiej do Sejmu Klaudii Jachirze profesor Michał Kleiber. Był on gościem Katarzyny Gójskiej w "Sygnałach dnia" radiowej Jedynki. Jak dodał, "wobec takich osób, można stosować nawet środki prawne".
  Klaudia Jachira od dawna zamieszczała w sieci nagrania o skandalicznej treści, Często uderzała nimi w Polaków i partię rządzącą. Jej werbalna agresja nasiliła się, gdy została kandydatką Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu. Podczas spotkań z wyborcami dopuściła się nawet "żartów" o ofiarach katastrofy smoleńskiej. O jej wybrykach mówił dziś gość Katarzyny Gójskiej w "Sygnałach dnia" radiowej Jedynki. profesor Michał Kleiber. Myślę, że wobec takich osób, można stosować nawet środki prawne. Nie wyobrażam sobie, żeby tego typu osoby w przestrzeni publicznej mogły funkcjonować, bo to prowadzi do wojny domowej zauważył profesor. Dodał, że Koalicja Obywatelska przyjmując Jachirę na swoje listy popełnia "fundamentalny błąd polityczny". O ile ta pani może przysporzyć sobie trochę głosów swoim zachowaniem, to z punktu widzenia partii czy koalicji, w której ona jest to na pewno ona nie działa na jej korzyść zaznaczył. Prof. Kleiber zauważył również, że jej "występy" nie mają nic wspólnego z satyrą, ani kabaretem. To jest szerzenie społecznej nienawiści w skali, która w Polsce właściwie jeszcze nie występowała, choć występowało już wiele zjawisk dodał.
  https://niezalezna.pl/289943-wybryki-jachiry-moga-sie-dla-niej-zle-skonczyc-wobec-takich-osob-mozna-stosowac-srodki-prawne


  Ps...„Wobec takich osób można stosować środki prawne” - żałosne! tylko, że nie w Polsce! W naszym kraju "włos jej z głowy nie spadnie" (chyba, że od maszynki do golenia a i to wątpię), nawet wtedy gdy przyjdzie jej ochota żeby się np. wypróżnić.. POd Grobem Nieznanego Żołnierz! Przesadzam? Ani trochę, dobrze wiecie, że taki czyn będzie przez "mieszkowskiego" i nie tylko, zaraz okrzyknięty..dziełem sztuki! To dlaczego się ich nie stosuje? W Polsce zbydlęcenie jest nagradzane, a nie karane! Taki mamy (prawny) klimat! Ja uważam, że bezwzględnie należy je zastosować. Jachira nie miała występu w kabarecie lecz spotkanie wyborcze. Powinna więc odpowiedzieć karnie i to w trybie wyborczym. Jak długo PiS będzie dawał przyzwolenie na bezkarne poniżanie Polaków i szydzenie z naszej wiary? Dobrze, że zareagował Pan Wrona ale gdzie podział się minister Ziobro?
 • Dulkiewicz i Kidawa-Błońska oburzone grzmią o hejcie! A o Jachirze... ani słowa
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15695817091d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3728d39b3f82368a9021c191145ec6e1f43.jpg

  Aleksandra Dulkiewicz Małgorzata Kidawa-Błońska, Katarzyna Lubnauer, Magdalena Adamowicz i Agnieszka Pomaska łączą siły w... walce z hejtem. Podpisały właśnie w Gdańsku deklarację „STOP nienawiści”. Jak nietrudno się domyślić, o skandalicznych wyczynach Klaudii Jachiry w dokumencie nie ma jednak ani słowa. Chcemy dzisiaj w obliczu nie tylko tego, co wydarzyło się w styczniu, ale także w obliczu tego, co dotyka wielu z nas każdego dnia. Państwo głośno informujecie, jeżeli hejt, nienawiść groźby spotykają panią poseł Lubnauer czy mnie, ale wielu ludzi to dotyka w codziennym życiu. Dzisiaj chcemy bardzo głośno powiedzieć, razem z bliskimi pana prezydenta, z marszałek Kidawą-Błońską, że mówimy „nie”. Mówimy „nie” mowie nienawiści, staniu jednemu człowiekowi przeciwko drugiemu, bo tak silnego Gdańska, silnego Pomorza i silnej Polski nie zbudujemy. Siłą może być tylko i wyłącznie wspólnota grzmiała wyraźnie poruszona Aleksandra Dulkiewicz. Wtórowała jej kandydata Koalicji Obywatelskiej na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska. Przekonywała, że hejt stał się niemal „naszą codziennością”. Hejt, nienawiść, złe słowa weszły w nasze życie. Stały się prawie naszą codziennością, a nie może być na to zgody, bo słowa zabijają, słowa potrafią ludzi niszczyć. My stawiamy temu wielki opór i sprzeciw. Namawiamy wszystkich, żeby zaczęli od siebie, żebyśmy ważyli nasze słowa i pokazali, że można inaczej rozmawiać, inaczej prowadzić debatę publiczną, że możemy szanować swoich konkurentów politycznych, ludzi, z którymi się nie zgadzamy. Szacunek, a nie nienawiść i hejt mówiła kandydatka KO na premiera wicemarszałek Małgorzata Kidawa-Błońska. Jeśli ktokolwiek słuchając tych wypowiedzi miał nadzieję, że zaraz nastąpi jednoznaczne odcięcie się od Klaudii Jachiry i oficjalne potępienie jej działań ze strony Koalicji Obywatelskiej, nie mógł się bardziej mylić. Na ten temat nie padło w zasadzie ani jedno słowo. https://niezalezna.pl/289971-dulkiewicz-i-kidawa-blonska-oburzone-grzmia-o-hejcie-a-o-jachirze-ani-slowa


  Ps.. Ta baba (baby), naprawdę uwierzyła, że jest..POlitykiem! Widziała żaba, że konie kują i nogą POdstawia! Całe szczęście, że w tym przypadku "natura nie chce i nie zrobi..premierzycy"! Margines Polityczny- do którego zaliczam te kobiety "grzmi"! To nie grzmoty tylko puszczenie smrodliwego BĄKA! To mentalne koleżanki Jachiry. Pytam panie Aleksandra Dulkiewicz, Małgorzata Kidawa-Błońska, Katarzyna Lubnauer, Magdalena Adamowicz i Agnieszka Pomaska czy ta "satyra" głoszona na spotkaniu wyborczym przez Jachirę to jest jej program wyborczy? Sprawa jest prosta, kiedy członkowie PO i ich sprzymierzeńcy opluwają Polaków to nie jest hejt, bo według nich Polak nie ma żadnych praw. Dlatego sprowadzili nas do roli wyrobników, których można wyzyskiwać, okradać i poniżać. Zaś wypominanie im złodziejstwa i podłości jest hejtem. Wredne baby podpisały właśnie w Gdańsku deklarację „STOP nienawiści” .... wiec teraz za "wypluwaną" z siebie nienawiść powinny iść i powiesić się za karę .
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18wMjhlMy9wLzIwMTkvMDkvMjcvODI1LzUyMC8xMzJjNGQzMjZjMzk0YjA5YWIyMWIzZDgxODM3YjRiYS5qcGVn.jpeg
  KO chce walki z nienawiścią? Podpisali deklarację: "Język mediów internetowych przepełniony jest agresją i pogardą". Co z Jachirą? Hejt, nienawiść i złe słowa weszły w nasze życie, stały się prawie naszą codziennością i nie może być na to zgody - powiedziała w piątek w Gdańsku kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska. Nie zabrakło pytań o działalność Klaudii Jachiry.

  [Politycy Koalicji Obywatelskiej chętnie deklarują walkę z mową nienawiści. Wydaje się jednak, że tak naprawdę rozumieją przez nią eliminowanie z debaty publicznej niewygodnych dla siebie głosów. Gdyby rzeczywiście chodziło o walkę z hejtem Klaudia Jachira nigdy nie znalazłaby się na listach wyborczych i nie byłaby tak ochoczo broniona przez przedstawicieli KO.]
  https://wpolityce.pl/polityka/465681-ko-chce-walki-z-nienawiscia-w-gdansku-podpisali-deklaracje

  Ps...Chcą walki z nienawiścią? Czyli będą walić się po łbach nawzajem? Oni są z tych, co sikali na znicze i przypalali staruszków. Ta banda szmondaków uważa, że ludzie nie wiedza ile warte są ich deklaracje. Jesteście niewiarygodni więc wasze apele są żałosne. I zrób coś z twarzą Karnowski bo jakiś taki niedomyty jesteś i jakoś trącisz marginesem. Co za hipokryzja. Dezinformacja, antynarodowa propaganda, wyśmiewanie polskości i obrażanie ludzi wierzących to są od lat atrybuty tych, którzy po instrukcje jak rządzić chodzili do niemieckiej ambasady. I wy ludzie chcecie na takie coś głosować? Z tymi ludźmi nie ma o czym rozmawiać. Nieudane rządy, finansowanie hejtu z budżetów miast, wyprzedaż Polski, gigantyczne złodziejstwo… 13 października przegońmy tych hipokrytów… Adamowicz był na usługach gangsterów i musiał zostać usunięty …A jego żona tak się boi, że przyjdą do niej po "weksle" męża, że uciekła do PE… i tam będzie świadczyć usługi na rzecz "wierzycieli".
 • Radny Koalicji Obywatelskiej rezygnuje z mandatu bo... dieta (czyli kasa) była za niska!
  Ta historia to najlepszy dowód na to, że w polskiej polityce są jeszcze rzeczy, o których nie śniło się nawet filozofom... Radny Powiatu Chodzieskiego Michał Szejner, stwierdził, że najwyższa pora porzucić swoje zobowiązania wobec mieszkańców i zrezygnować z mandatu. Powód? No właśnie – to on w tym wszystkim jest najciekawszy...
  Gdyby nie oficjalne oświadczenie samego głównego zainteresowanego, zapewne trudno byłoby w ogóle uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę. Radny Powiatu Chodzieskiego Michał Szejner, który mandat uzyskał kandydując w wyborach samorządowych z list koalicyjnego komitetu wyborczego Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska stwierdził, że kariera w radnego nie jest mu jednak pisana. Kulisy całej sprawy opisał serwis chodziez.naszemiasto.pl. Z jego ustaleń wynika, że na najbliższej sesji Rady Powiatu Chodzieskiego konieczne będzie przyjęcie ślubowania od nowego radnego, ponieważ Michał Szejner postanowił zrezygnować ze swojego mandatu. Roszady w składach rad miejskich i powiatowych nie powinny co prawda nikogo dziwić, jednak w tym przypadku uwagę zwraca powód podany przez Michała Szejnera. Przekonuje on, że dieta – czyli wynagrodzenie, które pobierał „nie była adekwatna” do jego „działania”. Oficjalne stanowisko w tej sprawie Szejner zamieścił na swoim facebookowym profilu:

  Rezygnuję z mandatu radnego ponieważ efekty mojego działania - podkreślam mojego działania - nie były adekwatne do wysokości diety, którą pobierałem. Na to nie mogłem sobie pozwolić, gdyż kłóciło się to z moim postrzeganiem świata. Ktoś powie, że mogłem dietę przekazać na cele charytatywne, ale przecież nie o to chodzi, żeby ją brać, tylko o to aby były efekty z wykonywanej pracy tłumaczy były już radny. W dalszej części oświadczenia wyjaśnia, że nie spodziewał się „ile pracy trzeba włożyć w przygotowanie się do komisji, posiedzeń i spotkań”.
  Absolutnie nie wycofuje się z życia powiatu ani naszego środowiska, pozostaję w społecznej radzie szpitala, nadal spotykam się z radnymi oraz społecznikami. Mój obecny status to zwyczajna zmiana pozycji, teraz będę mógł się skupić tylko i wyłącznie na sprawach które są mi bliskie. Muszę również przyznać, że nie spodziewałem się ile pracy trzeba włożyć w przygotowanie się do komisji, posiedzeń i spotkań. Dlatego też chciałbym podziękować wszystkim radnym za pomoc oraz wsparcie. Ogromne, ale to ogromne, podziękowania należą się pracownikom Starostwa Powiatowego - na licznych komisjach spotkaniach i sesjach byli bardzo pomocni. I nie wynikało to tylko z zakresu ich obowiązków, ale przede wszystkim ze zwykłej ludzkiej życzliwości. Dziękuję wam bardzo. Chciałbym dodać że nie była to łatwa decyzja, że zdaję sobie sprawę, że niektórzy mogą poczuć się zawiedzeni, ale chciałbym podkreślić, że nie wycofuje się z życia naszego powiatu. Na koniec chciałbym poinformować tych ,,bardzo zainteresowanych", że nie mam żadnych spraw karnych, cywilnych, podejrzanych zarzutów oraz problemów osobistych, ale mam kręgosłup moralny i to on był jedyną przyczyną mojej decyzji. Wszystkich, którzy chcą działać i rozwijać nasz region zapraszam do współpracy napisał w oświadczeniu Michał Szejner.

  https://niezalezna.pl/289986-radny-koalicji-obywatelskiej-rezygnuje-z-mandatu-bo-dieta-czyli-kasa-byla-za-niska
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184ZTAwYi9wLzIwMTkvMDkvMjcvODI1LzU1MC9hZjdhZjAxNTZmMTY0YmM0YWUzOGViNmNmZjg2OWExZi5qcGVn.jpeg

  Internauci nie zostawiają suchej nitki na spocie KO: "Nie macie pojęcia o polskiej rodzinie"; "Schetyna pojechał na Żuławy i zaczął kopać". Nowy spot wyborczy Koalicji Obywatelskiej wywołał lawinę komentarzy w mediach społecznościowych. Internauci szczególnie przypomnieli Grzegorzowi Schetynie fakt, że przez 8 lat rządów PO-PSL polskie rodziny nie mogły liczyć na jakiekolwiek wsparcie ze strony państwa, co potwierdził sam Jacek Rostowski twierdząc, że „piniędzy nie mia i nie będzie”. Koalicja Obywatelska przygotowała nowy spot wyborczy, w którym próbuje przekonać do siebie Polaków zapewnieniami, że program „Rodzina 500 plus” to za mało, aby rodziny mogły godnie żyć.

  https://wpolityce.pl/polityka/465682-internauci-nie-zostawiaja-suchej-nitki-na-spocie-ko
  Ps...Może by pokazali rodzinę, która za ich czasów budowała autostrady na 2012 ?….. nie, nie tą której tatuś założył firmę 2 miesiące wcześniej. Tą której Ojciec ciężko pracował i został z niczym. Każdy wyborca POKO to darmowa prostytutka w domu publicznym dla Stefana Niesiołowskiego. Każdy wyborca POKO to Jachira. Każdemu wyborcy POKO z ryja cieknie SokzBuraka. Na całe szczęście w Polsce mamy też wyborców PiS.
 • @kula Lis 68 13:26:35
  Podział mandatów sejmowych na podstawie sondażu Indicatora dla
  @WiadomosciTVP
  :

  @pisorgpl
  251
  @KObywatelska
  137
  @__Lewica
  51
  @nowePSL
  20
  @NiemcywPolsce
  1
 • @
  Amerykański Kongres utorował drogę do kolejnej fazy zakupu przez Polskę 32 amerykańskich samolotów F-35, dzięki którym Polskie Siły Powietrzne staną się światowym liderem w lotnictwie wojskowym.

  Szef MON Mariusz Błaszczak dla PAP :
  Koszt zakupu jednego F-35 nie przekroczy 100 mln $.Ofsett to 45% wartości ustalonego kontraktu.
 • Serio? Kidawa-Błońska dziękuje Wałęsie za wsparcie:
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18wMzZmMi9wLzIwMTkvMDkvMjcvODI1LzUyMC9kNjFhZTgzNzE5Zjg0YjM0YThiOThmMzY0ODJkZmM0Ni5qcGVn.jpeg

  "Pokażmy, że można robić inną, mądrą politykę"; "Pan tak robił swoją rewolucję"..Podjęła się pani trudnego zadania, może pani liczyć na moje całkowite wsparcie powiedział w piątek b. prezydent Lech Wałęsa do Małgorzaty Kidawy-Błońskiej kandydatki Koalicji Obywatelskiej na premiera. Goszcząca w piątek na Pomorzu Kidawa-Błońska spotkała się z Wałęsą w jego biurze mieszczącym się w gdańskim Europejskim Centrum Solidarności. W krótkiej rozmowie za zamkniętymi drzwiami udział wziął też syn Wałęsy – Jarosław. Kandydatka KO na premiera podarowała byłemu prezydentowi reprint oryginalnej Konstytucji 3 maja z 1791 r.

  Wizyta, Pani Małgorzata Kidawa - Błońska kandydatka Kolacji Obywatelskiej na premiera . Wspaniałe spotkanie ! napisał na Facebooku były prezydent. „Kolacja Obywatelska”? do wpadek Lecha Wałęsy w mediach społecznościowych jesteśmy przyzwyczajeni. Całość ciekawych wyPOcin obojga pod linkiem
  https://wpolityce.pl/polityka/465697-kidawa-blonska-chce-madrej-polityki-z-walesa
  Ps..Bolek większą wartość mają zdjęcia z niedźwiedziem na Krupówkach, niż z SB-ckim szpiclem. Poparcie Bolka i "jego" synalka to ostatni pocałunek śmierci…dziadek w UB, tatuś w ZOMO, mamusia w ORMO a ja jezdem za Platformo! A co ten matoł ma wspólnego z Konstytucją 3Maja? On popierał konstytucję POstomunistyczną chazara Stolzmana! Kidawa myśli, że to wybory z 1989 roku, gdzie obowiązywało zdjęcie z Bolkiem, nie program. Przekimała 30 lat. Poparcie Bolka ma taką samą wartość a nawet mniejszą niż poparcie ulicznego menela. Na zdjęciu wyglądają jakby Polakom chcieli powiedzieć - razem rozwalimy Polskę. Post PZPRowski spęd niczym stonka zżerają wszystko, Bolki, Olki, Patologia Obywatelska, ZSL, Nowoczesna- Kurtyzana, wspierają tych co mają korzenie komiternowskie. To można wytłumaczyć tylko w jeden sposób. Z powodu grubej kreski tego żyda zdrajcy Mazowieckiego wszelka banda przeszła suchą stopą do naszych czasów. Ale wszyscy na wszystkich mają kwity.
 • @Husky 14:21:34
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15696001101d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372d02bd1c2f8ea590c2fac0c9fc5870b1e.jpg

  500 plus wystarcza jej na Malediwy. Wiemy, kim jest "biedna" kobieta ze spotu Schetyny! Użytkownicy mediów społecznościowych zdemaskowali aktorów z najnowszego spotu Koalicji Obywatelskiej. Miała być "typowa polska rodzina", której nie starcza pieniędzy na podstawowe potrzeby. A jak wyszło? Aktor z paradokumentów i piosenkarka disco-polo, wrzucająca do internetu zdjęcia z pobytu na Malediwach. Tak wygląda "bieda" według opozycji! Koalicja Obywatelska opublikowała dziś w mediach społecznościowych spot wyborczy z udziałem 5-osobowej rodziny. W spocie młody mężczyzna dziękuje za program 500 Plus i zwraca się do premiera. "Panie premierze, samo 500+ nie wystarczy, by żyć" - mówi. Z kolei żona stwierdza w spocie, że pieniądze z 500+ "dostaje każdy", niezależnie od zarobków. Mężczyzna stwierdza natomiast, że w tygodniu ich rodzina prawie się nie widuje, bo po reformie edukacji "zajęcia w szkole trwają do wieczora". W spocie występuje także postać starszego, smutnego człowieka, o którym młody mężczyzna mówi, że nie kupił leków, bo brakuje ich aptece. Na końcu spotu pojawia się hasło wyborcze Koalicji Obywatelskiej "Jutro może być lepsze". "Okryj mnie szczęścia lawiną, Grzegorzu Schetyno" tak mogłaby zaśpiewać kobieta, która w spocie Koalicji Obywatelskiej skarży się, że wszystko drożeje, a przecież pieniądze z programu Rodzina 500 Plus dostaje każdy. Jak się okazuje, ma ona bowiem doświadczenie muzyczne jej utwór "Pragnij Mnie" odsłuchano w serwisie Youtube 590 tysięcy razy. Edyta Nawrocka ma nawet swoją stronę w internetowej encyklopedii. Piosenek Edyty Nawrockiej nie wykorzystano w spocie, choć ona sama w nim występuje - co rozszyfrowali internauci. Doświadczenie aktorskie też bowiem posiada - oczywiście w serialach paradokumentalnych.
  Pani ze spotu Schetyny o „zwykłej polskiej rodzinie”, to pani z teledysku, w którym prosi innego pana aby „oblał ją lawiną szczęścia" https://twitter.com/i/status/1177601470897819649
  https://www.facebook.com/edyta.nawrocka/videos/3211137435592884/
  Piosenek Edyty Nawrockiej nie wykorzystano w spocie, choć ona sama w nim występuje - co rozszyfrowali internauci. Doświadczenie aktorskie też bowiem posiada - oczywiście w serialach paradokumentalnych. Pani Edyta lubi także podróżować. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy zdjęcia, oznaczone jako wykonane w gorącej hiszpańskiej Ibizie czy na Malediwach - jednym z najbardziej ekskluzywnych i najdroższych kierunków podróży.

  https://static.ftpn.pl/imgcache/550x100/w/uploads/cke/1569598649_malediwz.jpg

  Co jednak ważne - w mediach społecznościowych próżno szukać zdjęć z mężem/partnerem lub całą rodziną. Może dlatego, że pracuje on na drugą zmianę? Internauci rozszyfrowali, że może pracować jako aktor - w serialach paradokumentalnych telewizji TVN. Trzeba powiedzieć, że Koalicja Obywatelska odnalazła dość oryginalną rodzinę do spotu wyborczego. Europoseł PiS Joachim Brudziński postanowił podziękować sztabowcom odwiecznego rywala. "Naprawdę razem jesteście silni" podsumował ze śmiechem.

  https://pbs.twimg.com/media/EFeyc80XoAIEEdT?format=jpg&name=360x360

  Tymczasem, rodzina otrzymała zaproszenie od premiera Mateusza Morawieckiego. Padły dwie propozycje lokalizacji spotkania - w domu rodziny lub w Kancelarii Premiera. Patrząc na najnowsze doniesienia, możliwe, że łatwiej będzie spotkać co niektórych... na Malediwach.

  https://niezalezna.pl/290029-500-plus-wystarcza-jej-na-malediwy-wiemy-kim-jest-biedna-kobieta-ze-spotu-schetyny

  Ps...Rozpracowani PO mistrzowsku. Niech się zgłosi ta rodzina.... Ciekawe? Spot na poziomie Schetyny i Jachiry...! Widać fałszywość i lewacką propagandę. Kogo to ma przekonać do głosowania na koalicję obywatelsko-platformerską....? Kutafony z POKO nie róbcie z ludzi debili....!
 • @Husky 14:21:34
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15695964741d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37212497b5c0d1cb7f5aa3fc51a0507d9e4.jpg

  Nowy spot Koalicji Obywatelskiej. Są już pierwsze wpadki! Czy tak wygląda "zwykła polska rodzina"? Wystarczyło kilka godzin, by internauci zdemaskowali wiele nieścisłości w nowym spocie Koalicji Obywatelskiej, który zatytułowano "Zwykła polska rodzina". Miało wyglądać biednie, a tymczasem jeden z rekwizytów wyraźnie nie pasuje do reszty. Podobnie jak mężczyzna, łudząco podobny do aktora z paradokumentów telewizji TVN. Nowy spot wyborczy Koalicji Obywatelskiej miał być utrzymany w takiej konwencji, że program Rodzina 500 Plus jest potrzebny, ale to nie wszystko. Było o drożyźnie, braku leków czy kolejkach do lekarzy - czyli o tym, co Koalicja Obywatelska opowiada na co dzień.

  https://youtu.be/W3xiEku0LLI
  Jak się jednak okazało, internauci błyskawicznie wytknęli Koalicji Obywatelskiej mnóstwo nieścisłości związanych z nowym spotem. Rodzina mówi o kosztownych wizytach u lekarzy specjalistów, a tymczasem na stole zauważyć da się... drogi telefon. Ale to nie koniec - jak odkrył jeden z użytkowników Twittera, mężczyzna występujący w spocie Koalicji Obywatelskiej jest... łudząco podobny do aktora występującego w paradokumencie telewizji TVN. Czy tak wygląda "zwykła polska rodzina"? Oceńcie sami...

  https://niezalezna.pl/290017-nowy-spot-koalicji-obywatelskiej-sa-juz-pierwsze-wpadki-czy-tak-wyglada-zwykla-polska-rodzina
 • @kula Lis 68 18:55:32
  Takie coś znalazłem
  I co dziwicie się nadal że tacy ludzie te pseudo elity mają alergie na Polskę polskich bohaterów polską tradycję i wiarę
  Że takie osoby jak Jachira potrafią drwić z ofiar katastrofy samolotu pod Smoleńskiem
  Kogo to zdziwi

  https://pbs.twimg.com/media/EFdyfEhWkAApsQs?format=jpg&name=medium
 • @kula Lis 68 18:55:32
  Dominika Wielowieyska
  @DWielowieyska
  ·
  2 godz.
  Ostatni spot Koalicji Obywatelskiej jest kiepski.
 • Nie milkną echa skandali z Jachirą w roli głównej. Kombatanci oczekują reakcji od PO
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15696020341d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3728042dfdd64993d8bb4e59910791a14e0.jpg

  Porozumienie Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie zaapelowało do uczestników spotkań wyborczych z kandydatami Koalicji Obywatelskiej o proszenie ich o jednoznaczną odpowiedź na pytanie: "czy solidaryzują się z Klaudią Jachirą"?
  "Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna ani nie nakłonił Jachiry do rezygnacji z kandydowania, ani nie powiadomił prokuratury o możliwości popełnienia przez nią przestępstwa. W tej sytuacji mamy prawo domniemywać, że poglądy reprezentowane przez Jachirę wyrażają linię programową KO, której sztab nie widzi niczego niestosownego w ujawnianych przez media jej kolejnych skandalicznych wybrykach" napisał w apelu rzecznik Porozumienie Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych Jerzy Bukowski. "Mamy jednak nadzieję, że wśród kandydatów do parlamentu z ugrupowań tworzących Koalicję Obywatelską są ludzie, dla których to, co wyprawia kandydatka do Sejmu Klaudia Jachira stanowi niedopuszczalne przekroczenie zasad toczenia walki politycznej, a brak reakcji sztabu oburza ich podobnie jak większość rodaków. Dlatego prosimy o zadawanie im sformułowanego powyżej, konkretnego pytania" dodał. Bukowski przypomniał, że sztab wyborczy KO do tej pory nie odpowiedział na apel Porozumienia z 22 września, w którym domagaliśmy się podjęcia radykalnych kroków wobec Klaudii Jachiry.

  https://niezalezna.pl/290036-nie-milkna-echa-skandali-z-jachira-w-roli-glownej-kombatanci-oczekuja-reakcji-od-po
 • Olejnik wściekła na Polaków i ich wybory polityczne? „Czy naprawdę suweren nie widzi, co oblepia nasze państwo?”
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18xZDI4NC9wLzIwMTkvMDkvMjcvODI1LzM3MC8zMDk0ZDBkZjQ5MDE0MzU5ODBmM2Y3YTM3NmZlZmE0OC5wbmc=.png
  Dobre sondaże dla Prawa i Sprawiedliwości oraz nieudane próby medialnych ataków na rząd spowodowały, że dziennikarski „salon” III RP zaczyna wpadać w panikę i wściekłość. Dobrym tego przykładem jest felieton Moniki Olejnik w „Gazecie Wyborczej”. Dziennikarka denerwuje się, że większość wyborców konsekwentnie chce głosować na Prawo i Sprawiedliwość. Olejnik pisze o „szambie” i częstuje wszystkich swoją frustracją. Czy naprawdę suweren nie widzi, co oblepia nasze państwo? Czy wystarczą te miraże, że Polacy będą zarabiać na poziomie Niemców? Czego jeszcze potrzeba, jakiej afery, żeby ludzie przejrzeli na oczy? Czy dalej będzie: „Polacy nic się nie stało”? „dramatycznie” pyta Monika Olejnik. W ciągu tych czterech lat nagromadziło się tyle afer, że można przebierać jak w ulęgałkach. Od 1989 r. nie mieliśmy jeszcze rządu, w którym jeden z najważniejszych urzędników ma kontakty z gangsterami przekonuje. Ciekawe, że Monika Olejnik mówi o aferach. Jakoś ich nie zauważyła, gdy rządziła koalicja PO - PSL, a przekręty z tego okresy liczone są w setki miliardów złotych. Dziś skupia się na sprawie Mariana Banasia. Czy były minister finansów robi z Polaków idiotów, tłumacząc, że umówił się z człowiekiem, któremu wynajmuje tak tanio kamienicę, iż ten za jakiś czas ją kupi? A politycy PiS udają, że nic się nie stało. Mówią, że to kryształowy człowiek, a on sam, że to zemsta i prowokacja. Może takie są teraz standardy, że gangster może być kumplem polityka i można z nim wchodzić w biznesowe układy grzmi Monika Olejnik. Pani redaktor musi uzbroić się w cierpliwość. Dziś nic nie wskazuje na to, by koledzy i przyjaciele Moniki Olejnik wrócili do władzy. Pozostaje jej tylko bezsilność i frustracja.
  https://wpolityce.pl/polityka/465695-olejnik-wsciekla-czy-suweren-nie-widzi-co-oblepia-panstwo

  Ps..Nie nerwujsja Monika. 13 X nastąpi koniec świata dla peło. Tylko tyle. Dla Polski otworzą się nowe perspektywy. A dzieciaki resorciaków, dzieci i wnuki esbeków i myślą, że im się wszystko należy, dlatego są w panice. Suweren widzi i wyciąga wnioski. Nie chcę już być okradany. Dlatego głosuje na PiS! Czas Stokrotek się kończy. Ileż to złości może być w takim jednym indywiduum!? Paszła won Stokrotka ..! Ubecka TVN nie musi nam tłumaczyć rzeczywistości …Suweren widzi i się śmieje jak babcia 63-letnia jak Olejnik i inne żydokomunistki jak Holland próbują narzucać nowy neomarksizm w Polsce pod dyktando Eurokołchozu z Brukseli. Won z tęczową neożydokomuną! Suweren widzi, że państwo Polskie jest wciąż oblepione resortowymi dziećmi takimi jak Olejnik z wykształcenia technik weterynarii, koleżanka Urbana, Lisienko, Kraśko, Smoktunowicz ta żydokomunistyczna "elita" ma czelność mówić o oblepianiu państwa. Suweren ma dość tych żydokomunistycznych sługusów, gnid! Wolał bym z PiS stracić niż z PO zyskać pani Olejnik. Uświadomię panią. Widzę mankamenty tego rządu i dostrzegam jego słabości. Nie myli się ten co nic nie robi. Ale te 4 lata otworzyło mi oczy. Zobaczyłem sprzedajnych dziennikarzy ściśle powiązanych z opozycją. Mylnie nazywanych dziennikarzami w istocie polityków opozycji. Widzę że PiS stawia na gospodarkę. Zależy im by Polacy zarabiali możliwie jak najlepiej. Ja, żona, Mama, Siostra, Szwagier, Brat, Bratowa, po raz pierwszy dostaliśmy emeryturę plus jak i reszta rencistów i emerytów w Polsce, nie jakieś 2.5zł! jak za Millera czy kilkanaście zł za POPSL.. PiS wyzwolił ten kraj z niemożności Tuskowej "nie da się". PiS ma wady i się myli. Czasem stawia na niewłaściwych ludzi. Ale PiS jest partią Polaków Polskich interesów i partią która dostrzega zwykłego człowieka. O opozycji napisze tyle. Partia reprezentująca interesy wszystkich tylko nie Polaków. Niemców, Francuzów, europejczyków,Rosjan. Politycy PO to najgorsze co Polsce mogło się przytrafić po 89 roku. PiS próbuje, robi co może. I pani Olejnik Polacy widzą wady. Ale nawet wady PiS przy opozycji to jej zalety. Polacy wolą z PiS zgubić niż z "wami" tefałenami i GW zyskać. Zapamiętaj to.
 • Rekord świata polskiej policji! W zwalczaniu przestępczości? Nie, w tropieniu antysemityzmu
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/09/envoy-768x1024.jpg
  Aż 100 tysięcy polskich policjantów zostało przeszkolonych w zakresie tropienia antysemityzmu! Nareszcie będziemy bezpieczni. Podziękowania za taką determinację w walce z antysemityzmem złożył na ręce sekretarza stanu w kancelarii prezydenta Wojciecha Kotlarskiego wysoki amerykański urzędnik. Sto tysięcy dzielnych polskich policjantów tropić teraz będzie holocaust i antysemityzm w całej okazałości. Czekamy na pierwsze wyroki.
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/09/korwin_biedrzycka.jpg
  Korwin-Mikke ostro o środowiskach LGBT: „Trzeba wyrżnąć te wszystkie elity, które popierają zboczenia”. Janusz Korwin-Mikke ostro wypowiedział się o politykach, którzy propagują środowiska LGBT. W programie Kamili Biedrzyckiej lider Konfederacji stwierdził, że takich ludzi trzeba „wyrżnąć”. Trzeba wyrżnąć te wszystkie elity, które popierają zboczenia grzmiał gość „Expressu Biedrzyckiej”.

  Prowadząca program próbowała nie zgadzać się na nazywanie przez JKM osób LGBT „zboczeńcami”.

  Zboczenie to jest robienie co innego niż robi większość ludzi. To jest zboczenie i z całą pewnością tego nie można propagować – wyjaśnił Biedrzyckiej lider Konfederacji.

  Źródło: Super Express
 • kundel, prawdy nie ukryjesz
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2016/09/14102319_1788693421402998_8831110187758130118_n.jpg

  https://programwps.files.wordpress.com/2017/07/inline.jpg
 • Pomóżmy tej biednej polskiej rodzinie ze spotu POKO!!!
  https://twitter.com/i/status/1177589358825824256
 • @Rzeczpospolita 20:43:49
  Ten czwarty z prawej w pierwszym rzędzie to Kosiur
  A w drugim rzędzie pierwszy z lewej (ten łysy) to Zieminski
  Aleś się Rabinie zaorał
  shalom
 • @Husky 21:54:27
  A to ścierwo hujty dupty znowu się popisało. Słusznie został stąd wykopany, nie?
 • @Husky 21:21:56
  Zwykła Rodzina Obywatelska w oczekiwaniu na wybory 2019
  PO to żeby było tak jak było

  https://pbs.twimg.com/media/EFgA22WW4AEKrsx.png
 • @Husky 21:21:56
  Spot Koalicji Obywatelskiej w ogniu krytyki. "Powiedz Schetyna, skąd ta rodzina?"
  [ Spot Koalicji z rodziną przy stole jest po prostu kiepski. Ale Schetyna dodatkowo przedobrzył, pisząc:"Jarek, posłuchaj rozmowy zwykłej rodziny". A przecież mamy do czynienia z wynajętymi aktorami, odgrywającymi role i siedzącymi we wnętrzu przygotowanym przez scenografa...]
  https://niezalezna.pl/290038-spot-koalicji-obywatelskiej-w-ogniu-krytyki-powiedz-schetyna-skad-ta-rodzina

  Ps..Schetyna podbija swoje ego słowem Jarek..Bez tego on nie istnieje. Scenografia jak ze skansenu. Matce tylko szydełka w ręku zabrakło i dzieciom kasztanowych ludzików, bo na inne zabawki ich nie stać. Czasem myślę, że tak się już zakiwali w tych swoich kłamstwach, że sami zaczęli w nie wierzyć. Ten spot jest jeszcze bardziej anty PO on ich tylko POgrąży tak samo jak Jachira. Mają super speca od PR i wizerunku, masakra.
 • @Husky 21:21:56
  Śmiechu warte , lewaki nawet spotu nie potrafią zrobić. Na filmiku widać dziadka SB-eka , któremu zabrano przywilej emerytalny. Rodzinka nie może przeżyć za 500+ . To prawda, że rodzina nie przeżyje za 500+ . https://pbs.twimg.com/media/EFfdC2BWwAE6uKt.jpg
 • @Husky 21:21:56 Słychać wycie? Znakomicie
  POdli KOmbinatorzy przedstawiają sztuczną rodzinę przeciw milionom rodzin korzystającym ze wsparcia państwa. I taka proporcja powinna być podczas wyborów. Zapomnieli jeszcze posadzić przy stole, odkopaną babcię z cmentarza, która ujadałaby na PiS za to, że jest przez niego w Czyśćcu, a nie w Niebie. Niech jeszcze Schetyna wyjdzie na mównicę sejmową w podartej koszuli i gaciach i ogłosi że od 3 dni nic nie jadł bo taka drożyzna...Najlepsze jest to, że nawet najwięksi wrogowie 500 plus, łącznie z najgorszymi bucami z posłów, biorą je bez zahamowań. A, pokaż honor, bolszewicka bando!. A unieś się ambicją i udowodnij, że bogatemu nie potrzeba. Ubywatelskie oszustwo. PO prostu nie znaleźli w Polsce ani jednej autentycznej rodziny, która zechciałaby wziąć udział w czymkolwiek co jest związane z oszustami z po ko. Źle to wróży POdlecom.
 • @Husky 21:21:56
  POKO powinno do spotu wynająć Pszoniaka, Sztura i Jandę, a jako syna i córkę - Hołdysa i Środę albo Senyszyn, myślę że byliby bardziej przekonujący i spot wypadłby lepiej.
 • @Husky
  Stanął z krzyżem naprzeciw Marszu Równości. Kurator za obronę wartości! Piętnastoletni Jakub Baryła w sierpniu stanął z krzyżem naprzeciw Marszu Równości. Dzisiaj kurator sądowy spotka się z jego rodzicami. Nie ma na to zgody polityków PiS! Jacek Ozdoba zorganizował wczoraj konferencję w obronie chłopca. Apelujemy o zweryfikowanie, czy to postępowanie było zasadne, i oczekujemy przeprosin dla całej rodziny Jakuba Baryły mówi „Codziennej” warszawski radny.

  https://niezalezna.pl/290098-stanal-z-krzyzem-naprzeciw-marszu-rownosci-kurator-za-obrone-wartosci

  Ps....POstkomunistyczny sędzia tak nakazał. Kiedy to plemię odejdzie w siną dal, i uwolnij nasz katolicki kraj? W polskim sądownictwie, absurd goni absurd. Wymiar sprawiedliwości w całości do wymiany. Wszystkich ze starego nadania won. Cała ta żydokomusza mentalność teraz wyłazi z tych "sądów". Jeszcze o nie jednych kontrowersyjnych wyrokach będziemy słyszeli. Pilnować zbliżających się wyborów. Żydokomuchy zrobią wszystko, aby je wygrać. Wszyscy do wyborów, jeśli nie uzdrowimy sądownictwa nic z wszelkich wysiłków! Jedynym rozwiązaniem jest totalne ignorowanie wyroków gdy są one wbrew prawu Boskiemu, czyli zdrowemu rozsądkowi. Jak długo jeszcze ta pedalsko-czerwona swołocz będzie pluła nam w twarz? trzeba kartką do głosowania zaprowadzić porządek w Polsce, a jeśli to nie pomoże to bejsbole w dłoń i tę swołocz goń. Lewacy w sądach, Lewacy na uczelniach! Niestety Lewacy nadal mimo wszystko mają władzę której nie da się ignorować. To trzeba w końcu zmienić! PiS pobudka! Ile jeszcze będziecie pozwalali tej tęczowej zarazie panoszyć się bezkarnie po sądach i wyższych uczelniach? Nie sąd tylko konkretny sędzia (lepiej sendzia) z imienia i nazwiska wydał takie orzeczeni! Panie Ministrze Ziobro - są granice niezależności sędziowskiej. Tu zostały nie tylko przekroczone ale NADUŻYTE. Powinno się rozpocząć postępowanie dyscyplinarne w trybie nadzwyczajnym! A swoją drogą trzeba NAGŁOŚNIĆ to orzeczenie w wszystkich możliwych mediach Za wyznawaną religię katolicką DOZÓR SĄDOWY a za propagowanie pedalstwa, zboczeńców, pedofili z LGTB pochwały lewaka i kryptopedała Bodnara i KO.
 • @kula Lis 68 08:18:31
  Szkoda ze POKO ma na liście tylko jedna Jachirę. Ze trzy takie, by się przydały. Dał bym wtedy POKO dwa miesiące po wyborach i by nastąpiło wyprowadzenie sztandaru. POKO by wybuchło jak supernova. Ale Jachira jest zdolna, kto wie, moze i sama sobie poradzi
 • @kula Lis 68 09:13:45
  Gdyby ktoś się oburzał, to przypominam, że "wynajęta zdzira" o Klaudii to jest satyra, to jest sztuka, a artyście Pietrzakowi wolno więcej
 • @krzysztofjaw 10:23:13
  Właśnie.
  Lewiatan polityki Jachirę przeżuje, połknie, przetrawi i wydali.... i tyle z niej zostanie.
 • @kula Lis 68 10:48:50
  Pietrzak nazywający Jachirę po imieniu to taktyczny majstersztyk.
  Temat prowokatorki, drwiącej z polskich świętości, do tej pory w TVN-ie nie istniał.

  Teraz będzie musiał
 • @kula Lis 68 08:52:22
  Krzyk rozpaczy złodziei,komuchów,UBeków i szczujnii:
  Grzesiu kochany wygraj wybory,bo teraz nie da się tutaj normalnie kraść i sPOkojnie żyć!
  Nasza kasa idzie teraz na jakieś lotnisko,stocznie,przekop Mierzei, 500+, 300+, trzynastki dla emerytów,rencistów i na PKS!
  Ratuj nas!!
 • Czy to klękanie przed trumną...
  nie jest bałwochwalstwem?
  Z tego co ja wiem, to powinniśmy się kłaniać tylko i wyłącznie Panu Bogu w Trójcy Przenajświętszej i naszej Królowej - Matce Boskiej Królowej Polski.
  I... nikomu więcej!
 • @Husky 09:13:24
  Taka ona Niezależna, jak ta cała gala.
 • @Jan Paweł 08:29:30
  Klękanie przed trumną...jest bałwochwalstwem?
  Ups
  Ciekawe rozwazanie i trudne pytanie
  hmmm
 • @Husky 08:49:52
  Chyba klękasz przed Bogiem w intencji zmarłego.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • SPOŁECZEŃSTWO

  Twierdza Auschwitz

  Gdzie znajduje sie najbardziej strzeżona twierdza w Polsce? 2 stycznia 2020 r. zaczną obowiązywać nowy regulamin zwiedzania oraz rezerwacji w Miejscu Pamięci Auschwitz-Birkenau. Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzenie imiennych kart wstępu. czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  ... i świat musi patrzeć

  Podczas wtorkowej wizyty w Londynie prezydent USA Donald Trump powiedział, że Iran „zabija teraz setki protestujących ludzi" Dodał: „To okropne i świat musi na to patrzeć”. czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Jeśli nie NATO to kto?

  NATO zostało założone w 1949 roku w celu zbiorowej obrony swoich członków, łącząc bezpieczeństwo USA z europejskimi sojusznikami przeciwko Związkowi Radzieckiemu. Sojusz był świadkiem końca komunizmu, pokonując blok sowiecki bez jednego strzału. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej