Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31689 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Bo taka to była wolna Polska.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pani Profesor Stefania Jabłońska wybitny dermatolog,światowej sławy ekspert badań nad wpływem wirusów HPV na rozwój nowotworów

Czekaj ! Czekaj!Czekaj!

Przecież to Stefania "Szela" Ginsburg ! "Doktor Śmierć" z UB-eckiej katowni na Mokotowie .Jakie ładne spolszczone nazwisko. Była też lekarzem w Armii Czerwonej (1942–1944).Mężem był Paweł Segał żołnierz Armii Czerwonej,który służył jako spadochroniarz, a następnie Ludowego Wojska Polskiego.Po zakończeniu wojny został lekarzem pułku. Z powodu żydowskiego pochodzenia w ramach tzw. marca 1968 i antyżydowskich działań ówczesnych władz PRL został usunięty z WAM

Rachela Szela Ginsburg aka Stefania Jabłońska była asystentką światowej sławy dermatologa Pana Profesora Mariana Grzybowskiego (na zdjęciu) który został zamordowany podczas tortur na Mokotowie w grudniu 1949. Rachela objęła katedrę po zamordowanym profesorze...

 

 

W wieku 97 lat zmarła w Warszawie ....spoczęła na........ warszawskich Powązkach Wojskowych.

 

"Lekarze" UB-eckiej katowni na Mokotowie:
Marek Heberman
Małgorzata Szemberg
Guta Cygielman
Rachela Ginsburg
Estera Steinberg

 

Jak to się stało, że takie ... osoby w wolnej Polsce dożyły późnej starości w spokoju?

 

 

ps.
Z uwagii na fale hejtu,spamu i wyzwisk kierowanych pod moim adresem,informuję że od dziś mój blog będzie miał charakter "niszowy".Lepiej mieć 2-3 komentarze w temacie notki,a ja już nie mogę pozwalać sobie na robienie tu ścieku przez pewne grono mojego "Fan Clubu".

              

KOMENTARZE

 • Witaj
  Z tym banem to była prawda czy sam tak dodawałeś sobie dramaturgii?
  Tak czy siak, dobrze, że wróciłeś

  pozdr
 • @MacGregor 10:17:02
  To była prawda
  Pozdrawiam
 • Powązki trzeba odrobaczyć
  czyli odżydzić i odubeczyć. Pzdr! i 5!
 • Jak to się stało?
  Można powiedzieć, że pokolenie 68 spokojnie pracowało przez lata siedemdziesiąte, osiemdziesiąte i po 89 roku triumfalnie wróciło do władzy, oczywiście pod innymi sztandarami. Tak to się stało. Co do,, wolnej,, Polski, to chyba trzeba będzie trochę na nią poczekać, jeśli się doczekamy. W co osobiście wątpię.
 • @Jozio z Londynu 13:46:06
  Ostatecznie Jaruzelski zrobił dil z Rockefellerem, to chyba powinien być pan mu wdzięczny.
 • @kula Lis 69 11:57:59
  "Powązki trzeba odrobaczyć
  czyli odżydzić"

  I zakazać oskarżania Polaków o antysemityzm.

  https://photos.wikimapia.org/p/00/05/92/99/30_big.jpg
 • Husky
  Ooo, bardzo miło.

  Rozumiem, że "blog niszowy" oznacza ciężką pracę ogrodniczą - wycinanie, karczowanie, wyrywanie chwastów oraz ogólne utrzymywanie rabatek "w nienagannym porządku" itp.?

  Serdecznie pozdrawiam i daję "5", bo warto przypominać sprawy ważne.
 • żrą nas żywcem;
  Mieliśmy zapodany podział świata na dwa wrogie bloki. Ale ewidentni zbrodniarze, zwyrodnialcy, czy zwykli ideolodzy (oczywiście ci z pierszorzędnymi korzeniami) z bloku wschodniego, gdy z jakichś powodów musieli czy chcieli wycofać się , zawsze mogli liczyć na pełną pomoc ziomali dyrygujących blokiem zachodnim. Dostawali pełną protekcję i immunitety. Ci co nadal trzęśli blokiem wschodnim, niejednokrotnie kształcili dzieci w zachodnich uniwersytetach i posiadali konta dewizowe w bankach szwajcarskich. Po zlikwidowaniu bloku wschodniego, jego byli przywódcy jeździli sobie swobodnie z "wykładami" po zachodnich uniwersytetach, byli zapraszani na zachodnie salony. A niektórzy naiwni nadal wierzą, że ten podział na bloki odbył się spontanicznie z nieprzymuszonuej woli narodów. Beneficjentami tego "przedsięwzięcia" byli wyłącznie jego założyciele a okruch dostały się też grupie kolaborantów bez "korzeni", którzy to do tej pory zachwalają ten przekręt tysiąclecia.
 • @Jozio z Londynu 13:46:06
  Tutaj córka Jaruzelskiego równie godna i szlachetna jak jej Ojciec.
  Robi wywiad z Braunem cienkim bolkiem, cieniasem, ideologicznym pokrętem...

  https://macgregor.neon24.pl/post/152638,grzegorz-braun-gosciem-moniki-jaruzelskiej

  Monika Jaruzelska jest tak jak jej Ojciec spokojna, zrónoważona inteligentna, godna..pełna szacunku do ludzi...
  Takim był Gen Jaruzelski..
  Przy tym stylu Jaruzelskich taki Braun to cienias , emocjonalny plotkarz, obrabiający d..pę wszystkim dookoła, kreujący się na jedynego sprawiedliwego...małe żałosne, miałkie, przykre gdy się na to patrzy.
  A mimo to ty "józio" jesteś jeszcze dwie kategorie niższy "kaliberek" sądząc po twoim wpisie... tym i wielu innych.

  Sami sobie pooglądajcie czy nie mam racji..
  Monika Jaruzelska to całkiem inna klasa to wręcz arystokracja intelektualna przy takich Braunach czy innych "józiach".
 • @Oscar 16:48:45
  Widać, że wyczułeś wroga klasowego od razu. Nie mogąc nic wymyślić, podparłeś się wyzwizkami pod adresem Grzegorza Brauna, to zawsze można zrobić. Akurat oglądałem ten wywiad i żadnego emocjonalnego plotkarza tam nie zauważyłem, tylko człowieka o bardzo konkretnych poglądach, których taki człowiek jak Ty, czyli człowiek sowiecki nigdy nie będzie w stanie zrozumieć.
 • @Docent zza morza 14:40:05
  Wycięto,wykarczowano,wyrwano niemal wszystkie chwasty i zdecydowałem....jutro w moim ogrodzie ma zamiar posiać rzodkiewkę.
  Biało-czerwoną rzodkiewkę
  Pozdrawiam
  8-)))))
 • @Jozio z Londynu 13:46:06
  To żaden Jaruzelski, tylko zbrodnicza żydosowiecka matrioszka Margulis aka Wolski aka Jeruzelski aka Jaruzelski syn żydowskiego szewca..i politruk NKWD, IW, etc..pisałem już o nim.
 • @zbig71 18:29:08
  przecież Braun w wywiadzie obrabia d..pę wszystkim po kolei..
  zamiast mówić o Polsce o organizacji... o rozwoju o reformach... obrabia d..pę politycznej konkurencji.. włącznie z Jaruzelskim czym daje pokaz chamstwa mówiąc to do Moniki Jaruzelskiej.... i lansuje siebie jako jedynie "sprawiedliwego"... bez konkretów ogólnikami.
  nie zauważyłeś tego ?

  Ja to widzę wyraźnie.
  To zakompleksiony d..pek z przerośniętym ego.
  Wszystkie jego występy w TVP to porażka .. widoczny niższy poziom intelektualny od i tak niskiego poziomu zapraszanych tam posłów.
 • @Oscar 18:52:26
  Braun mówił o tym czym jest, a czym na pewno nie jest Konfederacja. Więc mówił o programie, o Polsce, o organizacji. O Jaruzelskim mówił mało. Żadnego chamstwa w stosunku do gospodarza programu nie było. Zachował się bardzo kulturalnie, a że wspomniał o spotkaniu Jaruzelski -Rockefeller i o notatkach z tego spotkania, no cóż takie są fakty. Mieli rozmawiać o pieskach, kotkach i kwiatuszkach, żeby było miło?
 • @Oscar 16:48:45
  //Monika Jaruzelska jest tak jak jej Ojciec spokojna, zrónoważona inteligentna, godna..pełna szacunku do ludzi...
  Takim był Gen Jaruzelski..//


  By zdobyć szacunek ......Kremla ......to ilu Polaków musiał zamordować Jaruzelski
 • @Husky 19:32:20
  Oskar to bredzi jak Danuśka po "wizycie" u Krzyżaków.
  Ciekawe kiedy ostatnio był w Rosji i jakiej go tam poddano obróbce?
 • @Nibiru 21:23:48
  Oscar dobry chłop, taka rzodkieweczka w czrwonym kolorze
  8-))))
 • @Husky 22:03:08
  Powinien być Oskar-żony o propagowanie ideologii ludobójców
 • @Nibiru 22:23:41
  Ma już te swoje lata.Czasy PRL-u zrobiły tu swoje
  Ma "prawo" pisać głupoty
  8-)))))))
 • @Husky 22:42:40
  Tolerancyjny psiak.
 • @zbig71 23:12:33
  Dlatego może tu na moim blogu pisać
  8-)))))
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej