Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31689 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Kandydat ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Demokracja ma swoje mankamenty. Ktoś znikad bez dorobku bez osiągnięć tzw.nikt kandydatem na prezydenta 40 mln kraju? Nie róbmy żartów.

 

To najlepszy wybór Konfederacji ??? Tanecznym krokiem wszedł do polityki, ale czy pierwsza dama podoła?Bardzo dobry kandydat...no i tańszy...dla ministra finansów...bo ...nie ma żony. Myślę, że szybki ożenek i wybije pseudoprawicowcom największy argument z ręki 8-)))

Mam takie skromne pytanie do ludzi popierających K.Bosaka możecie wymienić 3 osiągnięcia życiowe kandydata na Prezydenta ? Tylko 3 nie więcej. Dziękuje.

               

   

Urodził się, zatańczył w TVN oraz został kandydatem na prezydenta. Mało?

Skończył jakieś szkoły, osiągnął w pracy jakieś sukcesy zawodowe, odprowadzał podatki, założył rodzinę, wychował dzieci? Nie. Niczego z tej listy, nie ma w swoim dorobku. To w czym on może być przykładem, wzorcem dla obywateli RP, wyborców. Nieźle mówi, ale ja też tak mam.

Konfederacja dawno zawiodła, głosuje tak samo jak pozostałe partie opozycyjne więc stała się tym samym co one. Ginie w tym worku opozycyjnym, staje się niewidzialną i zlewa się z pozostałymi partiami. Nie ma jej.To nie kapela nastawiona na tworzenie państwa, tylko rozwalenie tego, które powstaje. Dlatego każdy jej kandydat to egzotyka na miarę Staną Tymińskiego.

 

No cóż.. Krzysiu bez pojęcia o życiu.. bez żadnego doświadczenia w polityce przez duże P.. ‼️ Jako kandytat w wyborach prezydenckich.. na sztukę.. żeby zagęścić kartę do głosowania.. jest .... IDEALNY


ps.
Z uwagii na fale hejtu,spamu i wyzwisk kierowanych pod moim adresem,informuję że mój blog będzie miał charakter "niszowy".Lepiej mieć 2-3 komentarze w temacie notki,a ja już nie mogę pozwalać sobie na robienie tu ścieku przez pewne grono mojego "Fan Clubu".

 

                    

KOMENTARZE

 • @Rocky 08:25:30
  Czekajcie, czekajcie, jeśli Bosak jest kandydatem na prezydenta, to po ewentualnej wygranej, kto zostanie 1 damą? Winnicki?

  https://pbs.twimg.com/media/EOoJElyXkAAT9IP?format=jpg&name=small
 • Najlepsze
  Osiągnięcia PiS owskich prezydentów. L. Kaczyński: wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem (do dziś Polacy zbierają za to baty), podpisanie Traktatu Lizbońskiego (utrata resztek niepodległości) zrobienie z siebie idioty w Gruzji, budowa antypolskiego muzeum Polin. Duda: pełzanie przed Żydami, kapitulacja w sprawie ustawy o IPN. Zawetowanie ustaw w sprawie sądów, posłuszeństwo w stosunku do ambasadora USA. No brawo. Jeszcze parę sukcesów prezydenckich PiSowców i Polski nie będzie.
 • @Husky 08:36:20
  Bosak pasuje w każdej sytuacji jako potanienie utrzymania prezydentury i pogodzenie stron.

  Albo nastąpi związek z Kidawą _ Błońską (wersja francuska), albo z Biedroniem.

  Wszyscy zadowoleni, tylko pisowcy "na lodzie".
 • @zbig71 09:00:35
  O cholera
  to Polski już ni ma......prawie ni ma
  ps.
  i po co tam wracać
  po co
  składam jutro wniosek o wize do Rosji

  8-)))))))
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:20:49
  Obawiam sie że wszystkich "pogodzi" hrabia Potocki ewentualnie "nasza"Prezydentka
 • @Husky 09:28:54
  A to tylko,, niektóre,, sukcesy PiSowskich preziów. Widzę, że reakcja autora typowa dla pisiackiego agitatora, czyli marna.
 • @zbig71 09:42:36
  Marny ze mnie agitator, a tak mnie do wczoraj wychwalaliście
 • Mam!!!!!!!
  Idealnych kandydatów na Prezydentów. I to dla dowolnego kraju tzw. EuroMumii- to od flagi- jako żywo przypomina mi wiadomy wieniec.

  A oto moi czterej kandydaci i nawet mamy parytety zachowane. Medialni i znani jak cholera. Program? Tulimyyyy! A największa przeszkoda- dorobek? Jaki dorobek?

  https://www.youtube.com/channel/UCWQ9dW4UEFK-Qn1Zsr42ghw
 • @brian 09:51:31
  Bosak z tzw.gołą dupą nawet 4.47% nie dostanie.To Korwin trzyma kasę Konfederacji a zobaczysz że za 2-3 dni Korwin sam zgłosi swoją kandydaturę.
  Pozdrawiam
 • Te
  Głupie uje Pisiackie w PE cały szczują na Rosję i podkręcają do konfliktu. Siedząc sobie bezpiecznie w Brukseli. Kretyn Duda swoimi durnowatymi przemówieniami podkręca atmosferę do konfrontacji, a sam w razie czego ucieknie z rodziną w bezpieczne miejsce. Dziś pieprzy o honorze niczym alkoholik Beck w 39 roku, a pierwszy da nogę za granicę. Jakiś kuzyn Kaczyńskiego dostał 6mln zł na stronę internetową. Z publicznych pieniędzy. Aczkolwiek założenie strony to koszt plus minus trzy tysiące złotych. Po co jakiemuś frędzlowi strona internetowa? I dlaczego nie chce działać na wolnym rynku? Bo pewnie umie tyle co prezes Kaczyński, czyli nic.
 • @zbig71 10:22:20
  Jeśli jakiś kuzyn Kaczora dostał te 6 baniek na stronę internetową to jest skandal,który należy szybko wyjaśnić.Dlatego z niecierpliwością oczekuję tu wpisu o tej aferze skatalogowanej pod numerem 2199.
  Pożyjemy zobaczymy czym to się dla PIS-u skończy.Myślę że łatwo nie będzie.To nie jakaś tam Banasiowa aferka
  8-)))))
  pzdr.
 • @Husky 10:38:01
  Jak jest z tym Banasiem tego nie wiem, być może trzyma PiS za jaja kwitami. Oby.
 • Autor
  Witam Haskiego na powietrzu.
  Panie Haski, Bosak (choć nie jest z mojej bajki) jest tak samo dobry jak Adrian. Co do tych zasług to też tylko na jego plus bo sam to osiągnął, a nie jak tacy Misiewicze, Jakie i wielu innych w PiS po protekcji (na czym ta ,,protekcja'' polegała, cholera wie. Na necie podają różne wersje).
 • Grzecznie pytam autora
  Jakie to osiagniecia mial za soba Duda zanim ”udal sie” prezesowi?
  Bosak polegnie i szkoda, bo Winnicki mialby duzo wieksze szanse.
 • @morgan 12:19:57
  Z tego co wiem, to Bosak lada dzień ma opublikować niedowiarkom swoje C.V.
  Przebieg kariery zawodowej,świadectwa pracy a nawet dyplomy.
 • Jakie atry_buty ma guru nad górami, prezes tylnego siedzenia ?
  PIS_tolecik ?
 • @morgan 12:19:57
  Osiągnięcia ma. Należał do Unii Wolności, to przecież wielkie osiągnięcie, no i deliberował z Żydami, jak ci urządzili sobie Kneset w Oświęcimiu.
 • @Husky 12 grzechów PAD-a
  Rolf Michałowski wyliczył Prezydentowa Andrzejowi Dudzie 10 grzechów głównych i jedenasty w planie:  Oszukał Pan „frankowiczów” (ok. 800 000 polskich rodzin, czyli ponad trzy miliony Polaków) nabitych w butelkę przez obce banki, za przyzwoleniem skorumpowanego do szpiku kości rządu PO/PSL, obiecując im przewalutowanie przestępczych kredytów po kursie z dnia zawarcia umowy.

  Zablokował Pan bezprawnie publikację, a przynajmniej przekazanie do SKW, słynnego aneksu do raportu WSI, zapewniając w ten sposób bezkarność szpiegom, zdrajcom, oszustom i złodziejom z komunistycznej i postkomunistycznej wojskówki.

  Pozostawił Pan w Kancelarii Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, a także z Biurze Bezpieczeństwa Narodowego ludzi z otoczenia tzw. Komoruskiego, czyli posowieckiej agentury.

  Publicznie podważał Pan wielokrotnie autorytet Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza, choć nie ma Pan zielonego pojęcia o wojsku i dowodzeniu, szkodząc w ten sposób Polskiej Armii i kompromitując Polskę na arenie międzynarodowej.

  Publicznie podważał Pan wielokrotnie autorytet Ministra Spraw Zagranicznych Witolda Waszczykowskiego, czym sabotował Pan politykę zagraniczną rządu.

  Odmówił Pan mianowania nowych generałów w miejsce wyrzuconych przez Antoniego Macierewicza komunistycznych i postkomunistycznych szumowin z sowieckiej i posowieckiej agentury, sabotując w ten sposób budowę nowego dowództwa Polskiej Armii.

  Pozwolił Pan sobie na publiczną uwagę, że Antoni Macierewicz, który skutecznie czyści Wojsko Polskie z rosyjskiej agentury, że rzekomo stosuje ubeckie metody w stosunku do rzekomo uczciwych oficerów. W Moskwie było to hucznie świętowane.

  Zawetował Pan zupełnie bezpodstawnie (Pańskie uzasadnienie tego kroku było po prostu śmieszne) dwie kluczowe ustawy o reformie postkomunistycznego sądownictwa, powodując tym półroczne opóźnienie tych reform, a tym samym pozwalając na dalszą bezkarność wielu ciężkich przestępców z mafii rządowej PO/PSL i na sabotaż dalszych reform przez skorumpowanych sędziów.

  W nowych projektach tych ustaw, Pańskiego autorstwa, odebrał Pan wiele kompetencji Ministrowi Sprawiedliwości i Prokuratorowi Generalnemu i przyznał je Pan sobie samemu, czym sparaliżował Pan nadzór rządu i prokuratury nad uczciwością, niezawisłością i niezależnością sędziów.

  Doprowadził Pan do odwołania ze stanowiska Ministra Obrony Narodowej człowieka będącego bohaterem narodowym i nawet nie raczył Pan powiedzieć Polakom, dlaczego Pan to zrobił. Tym czynem przebrał Pan wszelką miarę i Polacy Panu tego nie darują. Nigdy.

  Wszystkie te ww. grzechy główne popełnił Pan ku dzikiej radości totalnej opozycji, czyli wrogów Polski, obcej agentury i przestępczej organizacji, w jednym.  Kolejnym grzechem głównym, który Pan już planuje, jest zmiana Konstytucji w taki sposób, żeby otrzymał Pan niczym nieograniczoną władzę.  Nic z tego jednak nie będzie, bo Polacy Panu na to nie pozwolą. Myślę nawet, że może Pan nie dotrwać do końca tej kadencji, bo uprawia Pan jawny i bardzo szkodliwy dla Polski sabotaż.  Najwyraźniej woda sodowa uderzyła Panu do głowy i chce Pan rządzić Polską jak król, nie mówiąc już o tym, że Pańskie działania jakoś dziwnie spełniają życzenia Moskwy i Berlina (Bruksela, czyli Komisja Europejska w aktualnym składzie) jest tylko pachołkiem Berlina i Moskwy).  Przypominam Panu na resztę Pańskiej kadencji, że w Polsce obowiązuje ustrój demokracji parlamentarnej. A w takim ustroju władzę sprawuje wybrana przez Naród większość parlamentarna i wybrany przez tę większość rząd. Nie może być tak, że jeden jedyny człowiek, w osobie prezydenta kraju, torpeduje ustalenia parlamentu i rządu, odpowiedzialnych przed Narodem za rządzenie krajem. Pojadę tu Mateuszem Morawieckim – po co nam rząd i parlament, skoro jest prezydent?  Aktualizacja z dnia 30 marca 2018

  Do tego wszystkiego dochodzi grzech dwunasty. Zawetował Pan dziś ustawę o degradacji komunistycznych oficerów, twierdząc, że jest niedemokratyczna, bo zdegradowani oprawcy nie mogą się bronić.

  Armia, to nie jest jakieś kółko dyskusyjne ani partia polityczna, gdzie można się wykłócać do upadłego a potem jeszcze procesować się przez wszystkie możliwe instancje.


  Armia, to jest wojsko, gdzie wydaje się rozkazy i nie ma nad nimi żadnej dyskusji. Awanse na wyższe stopnie wojskowe są w formie rozkazu. Degradacja również odbywa się rozkazem.


  Co by to było, gdyby rozkaz w wojsku można było skarżyć do sądu? Wróg naciera, rozkaz brzmi” bagnet na broń i do ataku” a kapral Kowalski woła: ja zaskarżę ten rozkaz do sądu, ile mam dni na złożenie odwołania? A potem jeszcze apelacja i kasacja, jak Kowalskiemu nie będą się podobały wyroki niższych instancji.


  Czy ten PAD zwariował? Nie. Nie zwariował. Ale oddając w ten sposób przysługę byłej WSI uważa, że Polacy, to głupki, którzy dadzą się nabrać na demokrację w wojsku. Nie dadzą się nabrać, bo większość Polaków służyła w wojsku i Polacy wiedzą, co to jest rozkaz, czy to rozkaz dzienny, czy ćwiczebny, czy bojowy. Nad rozkazem, również o degradacji, nie ma żadnej dyskusji. Koniec. Kropka.


  Rolf Michałowski
 • @zbig71 09:00:35
  LK wykonywał tylko jako PG polecenie pomiotu enkawudzisty i alkoholika Stolzmana aka Kwaśniewskiego, po czym został z PG odwołany.
 • *****
  Podobno wszystko zależy od tego
  czy Bosak zapuści brode czy nie zapuści ,
  z brodą ma wieksze szanse na sukces ,
  szczególnie wśród pań , poza tym ,
  w prawdzie były dość szeroko komentowane
  prawybory w tej konfederacji ale wygląda na to ,
  że teraz gdy już jest tym kandydatem konfederacji
  to niekoniecznie może liczyć na wszystkie
  głosy konfederatów :)))))))))))))
 • @kula Lis 69 12:41:34
  A ja słyszałem, że jakiś rabin osobiście go przekonał.
 • Autor
  Z tegoż punktu widzenia lepszy byłby G. Braun.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 14:19:20
  Braun to monarchista.
  Co by było, gdyby mu odbiło jak "czeciej osobie" i uznał, ze należy go koronować?
 • @puuuq 13:09:45
  Sporo tych kandydatów mam na tron.Liroy,Max Kolanko,Potocki,a trwają prawybory w WPS-ie , spośród dwóch kandydatów pozostało już tylko dwóch.Kosiur i Zieminski.Ją stawiam na skinheda.Będzie się działo.Oj będzie.
  8-))))))
 • @krzysztofjaw 14:19:20
  Wyobraź sobie debatę prezydencką i czas 1 minuta na odpowiedź.Braun ledwo by zmieścił dwa słowa "Szczęść Boże" i czas mija.
  8-)))))
 • @Husky 16:35:46
  Braun zmasakrowałby Dudę w każdej debacie. O ile oczywiście belwederski pajac miałby odwagę wystąpić w takiej debacie. Wątpię, sztab pajaca by do tego nie dopuścił.
 • @zbig71 17:16:57
  Oj tam.
  Wszyscy by zmiażdżyli......ale własne jajka.
  To plankton a nie przeciwnicy
  Sorry ale tak uważam
 • @Husky 17:24:01
  Intelektualnie Braun mógłby się podetrzeć belwedrskim pajacem. A plankton dlatego, że Polacy są narodem bardzo ogłupionym.
 • @Rocky 08:25:30
  Prezydent Duda w obecnej sytuacji musi dbać, aby Targowica, złodzieje i zaprzaństwo z opozycji oraz ich satelickich szczekaczek mieli pretekst do wycia, toczenia piany i plucia hektolitrami jadu. W ten sposób upewni Polaków, że jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.
 • @zbig71 10:22:20
  Pisałem że pryszcze rozlecą się na kawałki za 2-3 dni.Myliłem się .Oni już dziś walą się po łbach

  . "Większość nie chciała wyboru Krzysztofa Bosaka" - napisał na Twitterze Janusz Korwin-Mikke.
  Jedność w ugrupowaniu trwała zaledwie kilkanaście godzin. Decyzję Konfederacji skomentował na Twitterze Janusz Korwin-Mikke, jeden z twórców koalicji. "Dziwne pretensje, że "manipulowali, bo nie chcieli uszanować wyników prawyborów". Krzysztof Bosak dostał w nich 1/3 elektorów, czyli formalnie większość nie chciała jego wyboru. Większości nie miał nikt. Reszta historii to manipulacje - jak to w d....kracji. Normalka" - napisał prezes KORWiN.

  W kolejnym wpisie Korwin stwierdził wprost, że to Grzegorz Braun byłbym lepszym kandydatem w nadchodzących wyborach prezydenckich. Na poparcie swoich słów przedstawił wyliczenia, które różnią się od siebie o niespełna 2 pkt proc

  Za kilka dni Korwin ogłosi strat w wyborach i plankton będzie mial pozamiatane
  Korwin 3%
  Bosak 2%
 • Coś mi to przypomina
  Trudeau był podobny do Bosaka - jako kandydat: „młody, przystojny” i ach! Tak malowniczo spadał ze schodów w jakimś filmidłie.

  Teraz też jest „młody, przystojny” ignorant i ach! Tak pięknie rozkłada Kanadę na łopatki. Elokwentny - bardzo, do tego stopnia, źe potrafi gadać godzinami o niczym i nigdy nie odpowiada na zadane pytanie, choć mówi bardzo dużo i kwieciście. Na zjeździe przywódców państw chwali się kolorowymi skarpetkami.

  To jest tragiczne, że kandydatura trzydziestoparolatka na prezydenta całego narodu jest w ogóle brana pod uwagę. Król Maciuś Pierwszy. No ale, jeśli państwo fikcyjne to i prezydent jak z książeczki dla dzieci.
 • @Husky 17:47:51
  Może tak być. Zresztą tu ma rację, Braun byłby lepszy. Też nie jestem zachwycony Bosakiem, a najbardziej nie jestem zachwycony perspektywą, że wybory wygra ten szczerzący się imbecyl Duda, bo naród poliński nie chce myśleć, tylko idzie tam, gdzie ma obiecaną michę, za którą musi i tak zapłacić, albo zapłacą przyszłe pokolenia.
 • @Husky 17:40:07
  Te satelickie szczekaczki to tylko tak dla zmylenia przeciwnika. Oni wszyscy grają do jednej bramki.
 • P.S. Super zdjęcie!!!
  (Nie to Bosaka)
 • @Lotna 17:58:34
  Lepsi są Kidawa, Kosiniak, albo Biedroń. No i Duda oczywiście.
 • @Lotna 17:58:34
  //chwali się kolorowymi skarpetkami//

  i nowo nabytymi....rzęsami
  Za parę dni z babcią przyjeżdża do W-wy
 • @zbig71 18:23:52
  Nie, lepsi są wykształceni, inteligentni, mądrzy i doświadczeni życiowo, stateczni Polacy. Takich nie należy szukać wśród polityków, a w społeczeństwie. I żadnych imigrantów, którzy nie żyją w polskich realiach. Proste.
 • @zbig71 18:23:52
  Ugrupowanie Konfederacja zalicza zjazd sondażowy, z prawie 10% do 5%. Bosak reprezentuje 1/3 sił tego ugrupowania, jak widać porównywalną z samotnikiem Braunem.
  Wyborcy głosują, niestety, również oczyma, i tutaj Bosak nie ma szans z innymi kandydatami. Nie ma sztabu ludzi i środków przekazu,pieniedzy, jego poglądy, po szczegółowej ich analizie, zostaną uznane za skrajne, a on za osobę na garnuszku innych - a takich wyborcy w swojej masie nie lubią.
 • @Lotna 18:40:17
  Niby proste. Tylko takich system nie przewiduje. Zresztą spróbuj złamać system progu wyborczego, a my tu o złamanie systemu ogólnie.
 • @Husky 18:53:58
  Zobaczymy. Pamiętaj, że w jesiennych wyborach dawałaś Konfederacji 3%, a zdobyli 6,7%. Także za całym szacunkiem, ale nie daję wiary w Twoje prognozy.
 • @zbig71 10:22:20
  Czy ty nie widziałeś wcześniej jakiejś chmury na swoim łbem??? Pytam, bo ten twój "tekst" pokazuje, że ci mózg wyparował!!!
 • @marek500 12:16:40
  Następny "ekspert"!!!Przekręcanie nicka dowodzi małej sprawności mózgu!
 • @provincjał 12:36:28
  Ty, "ekspercie" nie jesteś godzien czyścić butów Prezesowi!!!
 • @zbig71 19:21:58
  Będą mieli ok.7-8 procent
  Bosak 3-4
  Mikkie 3-4
 • @zibi 19:25:48
  Wiem, że mieszkasz w Warszawie. Chcesz spotkać się w realu?
 • @kula Lis 69 12:38:27
  Czy to jest krytyka, czy reklama, bo nie ma twojego komentarza do tego steku bzdur!!!
 • @zbig71 17:16:57
  Uważaj, bo za obrazę Prezydenta RP już jeden debil ma zarzuty a więzienia są raczej smutne!
 • @zbig71 12:38:01
  Bosak wygrał prawybory. Już wiem dlaczego Miedwiediew podał się do dymisji.
  Gratulacje Krzysztofie.
 • @zbig71 17:32:10
  Tobie już nic nie pomoże, bo masz mózg zasyfiony ideologią liberalno-lewacką!!!
 • @Husky 17:40:07
  HOWGH!!!
 • @Husky 19:28:38
  Zobaczymy jak będzie. Mikke, stary dziad może odjebać jakiś głupi numer, taka możliwość niestety istnieje.
 • @zibi 19:35:34
  To chcesz spotkać się w realu, czy pękasz?
 • @zbig71 19:31:19
  Zabkowska7 pierwsze pietro
 • @zbig71 19:47:12
  Przed kim?
 • @Lotna 17:58:34
  Justin'owi to się nawet Japonia z Chinami ciągle kićka. Na spotkaniu z Abe 2 razy myślał że to Chińczyk. Ja myślę że Justin miał parę wstrząsów mózgu w młodości, gdy trochę boksował i teraz od czasu do czasu to daje znać o sobie.

  https://www.thepostmillennial.com/video-justin-trudeau-confuses-japan-with-china/
 • @Husky 19:52:33
  Mam kumpli w tamtych praskich okolicach. Inna sprawa, dlaczego udzielasz odpowiedzi, skoro Ciebie nie pytałem?
 • @Husky 19:53:20
  To coś, co podpisuje się zibi, jest agresywne, atakuje jak ostatni wieśniak, bo mu się czyjeś wpisy nie podobają. Więc zadaję pytanie, czy chce się spotkać w realu. Ale chyba pęka, bo w odpowiedzi wysługuje się tobą.
 • Uważam Rze
  Prezydent to i tak funkcja operetkowa i fasadowa, więc powinno się na to stanowisko wybrać Anię Grodzką, jako że najlepiej symbolizuje obraz Polski po transformacji. :-)
 • @zbig71 20:12:24
  sorry to ja zle popaczalem
 • @Husky 10:02:18
  A. Duda dał się poznać jako człowiek nie samodzielny, czy to w polityce wewnętrznej czy zewnętrznej, bez wizji Państwa Polskiego, bez charyzmy Patrioty Polskiego. Jego wierno – poddańcze decyzje w sprawach międzynarodowych budzą przeraźliwy strach przed całkowitym oddaniem Polski na rzecz określonych środowisk mafijnych z USA i Izraela.
  Wykonywanie przez A. Dudę poleceń tych środowisk w realizacji ich interesów w Polsce musi być rozliczone w przyszłości przed Sądem i Trybunałem Stanu. Andrzej Duda wykonujący polecenia neo – konserwatystów z USA tzw. ,,jastrzębi wojennych”, dąży wraz z nimi do ewentualnej wojny na naszym Polskim terytorium w interesie światowych korporacji przemysłu zbrojeniowego i energetycznego. Każda, choć trochę samodzielna władza oddala grożby wojen na swoim terytorium, oprócz A. Dudy, który wraz z kierującymi antypolską partią PIS, przybliża swoimi działaniami grożbę wojny. Takie działania A. Dudy polegające na wspieraniu obcych interesów w Polsce, są działaniami wyjątkowo niebezpiecznymi dla istnienia Polski i Narodu Polskiego.
  Dochodzą do tego min. Takie działania jak:
  Prezydent, który lobbuje za budową i za pieniądze polskiego podatnika, obcych baz wojskowych na naszym terytorium, musi być potępiony i pozbawiony władzy.
  Prezydent, który na siłę sprowadza obce wojska okupacyjne na terytorium Polski, kosztem budowy i unowocześniania Polskiej Armii, musi być potępiony i odsunięty od władzy.
  Prezydent, który lobbuje za sprowadzaniem do Polski za wielokrotnie droższą cenę amerykańskiego uzbrojenia dla okupacyjnych wojsk amerykańskich w Polsce, przyczyniając się do budowy obcej armii w Polsce kosztem własnej armii, kosztem własnego przemysłu zbrojeniowego, musi być potępiony i odsunięty od władzy.
  Prezydent, który wspiera budowę tzw. ,,tarczy antyatomowej” na terytorium Polski za pieniądze Polaków, musi sobie zdawać sprawę z tego, że w tarcze te, muszą być wycelowane głowice nuklearne tych, przeciwko którym, instalowane są te tarcze. Takie działania prezydenta narażają Polskę na wojnę nuklearną na naszym terytorium, jest to zdrada stanu i Narodu.
  Prezydent, który wg Konstytucji jest Zwierzchnikiem Sił Zbrojnych w Polsce, nie działa w ich interesie, jest tylko marionetką obcych wojsk, przede wszystkim tych z USA, które to wojska mają na sumieniu wiele zbrodni ludobójczych. Służeniu obcym wojskom i ich interesom, kosztem własnych, musi być potępione i za takie występki oskarżony za łamanie Konstytucji.
 • @Husky 20:19:56
  Inna sprawa, że Ty akurat głosujesz za Dudą, jeśli Bosak taki zły, to chyba dobrze dla ciebie i twojej partii? To czym się przejmujesz?
 • @Wrzodak Z. 20:39:00
  Szanuj Pan Prezydenta swego, bo możesz mieć Pan jeszcze gorszego
 • @zbig71 21:02:39
  Oczywista oczywistość
  A na kogo mam głosować, na plankton polityczny
 • @Husky 21:43:29
  To może być jeszcze gorszy?
 • @Husky 21:45:07
  Prawdziwy Polak nie głosuje na zdrajców.
 • @zbig71 22:18:24
  No przecież nie mam zamiaru głosować na POKO,SLD,Gumofilców a zwłaszcza Konfederację
 • @Husky 22:25:28
  Przecież będziesz głosował na tych bydlaków z PiS. To najgorsi zdrajcy, szabesgoje, które wysługują się organizacjom żydowskim, jakie chcą nas okraść i jankesom, którzy bez mrugnięcia okiem gotowi są wepchnąć nas do wojny z Rosją, czy nie daj Boże z Białorusią. To już lepsze POKO, ci tylko chcą nas okraść i sprzedać za paczkę fajek. Także Polakiem się nie nazywaj. Tylko Polonusem, który swoimi wyborami chce ściągnąć na rodaków nieszczęście.
 • @
  Wszystkim biorącym dział w dyskusji pod tym wpisem serdecznie dziękuję.Jak sami widzicie ograniczony dostęp do błoga nie ma większego wpływu na ilość czytelników,ilość osób komentujących.Potwierdza słuszność podjętej decyzji.
  Nie ma ataków personalnych,wyzwisk,hejtu,spamowania, etc.
  Raz jeszcze wszystkim dziękuję

  Polecam kolejny wpis:

  http://antykomunista.neon24.pl/post/152713,meliorant
 • @Husky następny Kaszpirowski? Grodzki?
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19lODYzYy9wLzIwMjAvMDEvMjAvODI1LzU1MC82MWNlM2E0ZjdlNGY0NWU2ODk5YmU4NjU4ZWM0NDA3OC5qcGVn.jpeg
  Co za program! Biedroń: Jako prezydent będę podejmował różne inicjatywy dla osób LGBT. Mamy wpisane w nasze DNA wyrównywanie szans. Kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń w programie „Sygnały Dnia” (Jedynka) m.in. atakował prezydenta Dudę za to, że nie poleci na uroczystości do Jerozolimy na uroczystości wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau, mówił też o swoich propozycjach dla środowisk LGBT. Wszyscy wiemy, że na najbliższym szczycie w Jerozolimie, podczas ważnych obchodów wyzwolenia obozu Auschwitz Birkenau nie będzie uczestniczył, dlatego że polska dyplomacja, łącznie z kancelarią prezydenta, odprowadziły do katastrofy dyplomatycznej. Pokłóciliśmy się z Izraelem przez ustawę o IPN, pokłóciliśmy się na Bliskim Wschodzie, pokłóciliśmy się z partnerami na zachodzie mówił Robert Biedroń. Pamięta pani ten skandal dyplomatyczny wobec ustawy IPN, gdzie ambasada Izraela interweniowała? To jest pasmo katastrof, które zafundował nam rząd PiS łącznie z panem prezydentem kontynuował kandydat Lewicy na prezydenta, najwyraźniej nie rozumiejąc, że wizyta prezydenta Dudy w Jerozolimie bez możliwości zabrania głosu nie ma sensu, szczególnie w sytuacji, gdy kilka dni później uroczystości wyzwolenia obozu Auschwitz odbywają się w Polsce. Biedroń wypowiadał się też na temat próby wprowadzenia tzw. małżeństw homoseksualnych, jeśli zostanie prezydentem Polski. Równość w każdej kwestii, także w tej, jest wyznacznikiem naszej europejskości, tego, że dbamy o każdego, aby nikt nie był dyskryminowany stwierdził Biedroń. W kwestiach równościowych jest wiele do zrobienia. My mamy wpisane w nasze DNA wyrównywanie szans, także grup osób LGBT, więc to nie ulega żadnej wątpliwości, że tego typu inicjatywy powinny być podejmowane mówił Biedroń. Dzisiaj mamy samych konserwatywnych kandydatów oprócz mnie stwierdził kandydat Lewicy na prezydenta. Na pewno będę jedynym kandydatem, który będzie miał wizję Polski XXII wieku. Wyciągniemy się z cywilizacji pogardy, na rzecz cywilizacji godności podkreślił. polskieradio.pl

  Ps...Wbrew głupim uśmieszkom i durnym wypowiedziom warto zauważyć, że ten człowiek jest niebezpieczny. Wasze DNA Biedrońko i Śmiszku jest z gówna ulepione pedalska cioto Biedroniu. Program pedalskiej cioty Biedronia dla Polaków: 98% większość ma paść na kolana przed 1% mniejszością….Szkoda czasu na dyletanta. Jako politolog, twierdził, że konwent seniorów to spotkanie najstarszych posłów. Tyle w temacie Jego kompetencji. Ten ruchacz brata i matki szczękołamacz to zdrajca Polski, w Brukseli zawsze głosuje przeciw Polsce i jest z tego dumny, a jeszcze jedno, czy mąż/żona twoja przed tą robotą myje jajka? Biedrońka ma mentalność przedszkolaka, takiemu nie daje się nawet sterów do żaglówki, o sterach państwa już nie wspominam, na dodatek ten chłopczyk to nałogowy kłamca, własnych wyborców oszukał!
 • @Wrzodak Z. 20:39:00
  To jest właśnie przykład marnowania energii i ogłupiania ludzi propagandą. Senat USA uchwalił ustawę która nie ma żadnego przełożenia na polskie prawo. Równie dobrze my moglibyśmy uchwalić, że czarni w USA mają być biali.
  Walka jednak trwa. Po kiego **ja? Nie wiadomo.
 • @Jozio z Londynu 17:47:15
  Warto było posłuchać autorytetu na portalu
  Warto
  8-)))))

  Pozdrawiam
 • @Husky
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15796242441d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3727cd0007957345c04af5dd0fbcd3b5e18.jpg
  A to dobre! Kandydat Konfederacji tłumaczy swoje kompetencje: W liceum startowałem w olimpiadach! Ekonomią interesowałem się już od liceum, kiedy startowałem w olimpiadach ekonomicznych tak swoje kompetencje w zakresie finansów publicznych wyjaśniał dziś Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta RP. Krzysztof Bosak został w sobotę kandydatem Konfederacji Wolność i Niepodległość na prezydenta. Zdecydował o tym zjazd prawyborczy elektorów. W ostatniej turze wyborów Bosak otrzymał 163 głosy i pokonał Grzegorza Brauna, na którego zagłosowało 146 osób. Po ostatnim, siódmym głosowaniu Bosak zdobył 51,9 proc. głosów elektorów, a prezes Korony, poseł Grzegorz Braun - 46,5 proc. Nic więc dziwnego, że rośnie zainteresowanie nowym kandydatem. Dziś pojawił się on nawet w RMF FM, gdzie opowiadał o swoich ekonomicznych kompetencjach. Jak dało się wyczuć, jest to fachowiec z krwi i kości od finansów publicznych. Chciałem podkreślić, że ekonomią interesowałem się już od liceum, kiedy startowałem w olimpiadach ekonomicznych. Tutaj widać stały rozwój moich zainteresowań na tym odcinku. Proszę nie kwestionować moich kompetencji w tym obszarze stwierdził dziś w RMF FM kandydat Konfederacji na prezydenta RP.

  https://twitter.com/i/status/1219537957151039488

  Krzysztof @krzysztofbosak został zapytany przez Red. Mazurka w czym jest ekspertem. Posłuchajmy odpowiedzi. Wyraz twarzy Redaktora bezcenny. Kompetencje ekonomiczne: laureat olimpiady? uśmiechnął się prowadzący audycję Robert Mazurek.
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iMjQ0Ni9wLzIwMjAvMDEvMjEvODI1LzUwNC8zMGNlZjRiMmFlM2M0ZWI4ODE4ODdmZWYzYTg0ZmU1MC5qcGVn.jpeg

  Kandydat Konfederacji zaczyna już obiecywać. Bosak: Jako prezydent nie podpiszę żadnej ustawy podnoszącej podatki. Jako prezydent nie podpiszę żadnej ustawy podnoszącej podatki Polakom - zadeklarował we wtorek kandydat Konfederacji na prezydenta, wiceprezes Ruchu Narodowego i poseł Krzysztof Bosak. Według niego, ostatnie rządy miały trwałą tendencję do podnoszenia większości obciążeń podatkowych.
  https://wpolityce.pl/polityka/483277-bosak-jako-prezydent-nie-podpisze-podwyzki-podatkow

  Ps...Nie podpiszesz, bo nigdy Prezydentem nie będziesz! Temu chłopczykowi dać krótkie spodnie wiaderko i szpadelek, nie urząd 38 milionowego kraju. Panie Bosak - pan jako "ekonomista" to nawet nie będzie wiedział co jest w ustawach; myślę, że los panu oszczędzi takich rozterek, będzie litościwy dla nas.
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iMjQ0Ni9wLzIwMjAvMDEvMjEvODI1LzUwNC8zMGNlZjRiMmFlM2M0ZWI4ODE4ODdmZWYzYTg0ZmU1MC5qcGVn.jpeg

  Kandydat Konfederacji zaczyna już obiecywać. Bosak: Jako prezydent nie podpiszę żadnej ustawy podnoszącej podatki. Jako prezydent nie podpiszę żadnej ustawy podnoszącej podatki Polakom - zadeklarował we wtorek kandydat Konfederacji na prezydenta, wiceprezes Ruchu Narodowego i poseł Krzysztof Bosak. Według niego, ostatnie rządy miały trwałą tendencję do podnoszenia większości obciążeń podatkowych.
  https://wpolityce.pl/polityka/483277-bosak-jako-prezydent-nie-podpisze-podwyzki-podatkow

  Ps...Nie podpiszesz, bo nigdy Prezydentem nie będziesz! Temu chłopczykowi dać krótkie spodnie wiaderko i szpadelek, nie urząd 38 milionowego kraju. Panie Bosak - pan jako "ekonomista" to nawet nie będzie wiedział co jest w ustawach; myślę, że los panu oszczędzi takich rozterek, będzie litościwy dla nas.
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18xMTgwNy9wLzIwMjAvMDEvMjIvODI1LzU1Mi9jM2IyYzgxNDhjZTY0MGFmYWFkMzNlNWRlOGJhNTQ3NC5qcGVn.jpeg
  To jest hit! Kidawa-Błońska zarzuca Kaczyńskiemu, że zależy mu na Polsce. Internauci: To mówi o PO więcej, niż setki analiz..Wiele było wypowiedzi Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, które nie jednego wprawiły w zdziwienie. Jednak teraz, kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta błysnęła wyjątkowo. Oskarżyła Jarosława Kaczyńskiego o to, że… zależy mu na Polsce. Kidawa-Błońska udzieliła wywiadu dziennikarzom TVN. Wypowiedziała się na temat prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Jak wiemy, Jarosławowi Kaczyńskiemu nie zależy na świecie, na Europie. Jemu zależy tylko na Polsce oświadczyła Kidawa-Błońska.

  Jej słowa wywołały falę komentarzy na Twitterze.

  Pani Marszałek trudno się nie zgodzić #PolandFirst odpowiedział Krzysztof Sobolewski.

  Wreszcie Małgorzata Kidawa-Błońska powiedziała coś z sensem. Wniosek dla sztabu jest prosty, mniej promptera i dać mówić. Ale, już poważnie, potwierdzam, że J.Kaczyńskiemu bardzo zależy na POLSCE. Zrobi wszystko, by Polakom żyło się lepiej i bezpiecznie, a pozycja PL była coraz bardziej znacząca podkreśliła europosłanka Beata Mazurek.

  Kandydatka kandydatką… ale że TVN do czegoś takiego dopuścił?! zwrócił uwagę poseł Paweł Lisiecki.

  Kandydatka PO na Prezydenta Kidawa-Błońska powiedziała, że Prezesowi Kaczyńskiemu nie zależy na świecie - „Jemu zależy tylko na Polsce”. Jaka to piękna różnica wobec Marszałka Grodzkiego i reszty opozycji, która nawet doniesie na swój kraj dla swoich interesów politycznych zauważył poseł Kazimierz Smoliński.

  Gdyby Kidawa-Błońska nie istniała, Kaczyński musiałby ją wymyślić.

  Jeszcze chwila i Kidawa dostanie zakaz udzielania wywiadów

  Kampania na Urząd Prezydenta jeszcze się dobrze nie zaczęła, ale już w tej chwili odnoszę wrażenie, że głównym pijarowcem na rzecz PiS będzie Małgosia Kidawa napisał „Dumny Polak”.

  TVN zablokował, ale o jakieś naście godzin za późno! Cała Polska i pół świata już wie. Brawo Pani Kidawa-Błońska. Jaka będzie piękna porażka!!

  Kidawa-Błońska: „Jarosławowi Kaczyńskiemu nie zależy na świecie, na Europie, zależy mu tylko na Polsce”. Ten „zarzut” mówi o polityce PO więcej, niż setki analiz publicystów i politologów! A tak na marginesie: Kidawa godnie reprezentuje Bula.
  TT
 • @Husky
  No to się zapowiada ciekawe starcie z prezydentem Dudą. Nic czas na suflerkę zza pleców jak u hrabiego Komorowskiego bo inaczej to będzie tragedia. Kidawa Błońska to Komorowski w spódnicy. Kidawa to jest "Bul" bigosiarz w wersji żeńskiej. Taki sam poziom, czyli ZEROWY. Woda sodowa i pustka umysłowa. Ta baba jest paradoksem matematycznym. Udowodniła, że całość może być mniejsza od swojej części. Bo ona jest głupsza od swojego POdogonia. MK-B "polska polityk i producentka filmowa, z wykształcenia socjolog"? Jak to coś o IQ kury zdobyło takie wykształcenie…. Zainteresował bym się dyplomami czy aby nie z bazaru Różyckiego.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej