Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31689 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

"Meliorant"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jutro rozpocznie się jeden z największych procesów ostatnich lat. Na ławie oskarżonych w aferze melioracyjnej zasiądzie ponad 20 osób, a wśród nich obecny senator S.Gawłowski.

 

We wtorek rozpocznie się jeden z największych procesów ostatnich lat. Na ławie oskarżonych w aferze melioracyjnej zasiądzie ponad 20 osób, a wśród nich obecny senator Stanisław Gawłowski, były szef zachodniopomorskiej Platformy Obywatelskiej i sekretarz generalny tej partii. W akcie oskarżenia zarzucono im m.in. łapownictwo i pranie brudnych pieniędzy.Na ławie oskarżonych zasiądzie też jego żona i członkowie najbliższej rodziny

 

 

Stanisław Gawłowski łącznie usłyszał 7 zarzutów, w tym 4 o charakterze korupcyjnym, to między innymi pranie brudnych pieniędzy czy przyjmowanie łapówek w kwocie co najmniej 733 tysięcy złotych. - Sezon polowania na Platformę się rozpoczął. I to jest sezon z udziałem służb specjalnych, prokuratury. To jest proces, który będzie trwał. To jest demontaż państwa demokratycznego –mówił Stanisław Gawłowski, senator niezrzeszony, PO.

- Wybór Pana Stanisława Gawłowskiego na senatora nie ma wpływu w jego status w postępowaniu karnym – mówiła Ewa Bialik

 
21 stycznia rozpocznie się proces dotyczący afery melioracyjnej. W sali numer 90 Sądu Okręgowego w Szczecinie może przebywać nawet ponad sto osób.

-Proces, który będzie wymagał dodatkowego zaangażowania całego Sądu Okręgowego de facto, bo rzeczywiście obecność na sali tak wielu osób oskarżonych, mediów zainteresowanych sprawą i rzetelnym przedstawieniem procesu, to będzie duża sprawa – powiedział Patry Zbroja, adwokat.


Przesłuchano ponad 300 świadków. Akta sprawy liczą ponad 400 tomów, a to ponad 80 tysięcy stron. – Materiał dowodowy w postaci zeznań świadków, wyjaśnień podejrzanych, dokumentacji dotyczącej inwestycji prowadzonych przez Zarząd Melioracji w Szczecinie, dokumentację bankową – mówiła Ewa Bialik z Prokuratury Krajowej

Sąd wyznaczył już 20 kolejnych terminów rozpraw na pierwsze półrocze. Sprawą zajmie się wylosowany sędzia Grzegorz Kasicki. - Pierwszy termin rozprawy jest zawarowany dla prokuratury, która nie musi odczytywać całego aktu oskarżenia – mówił Włodzimierz Łyczywek, obrońca Stanisława Gawłowskiego, . Akt oskarżenia liczy ponad 1000 stron, początkowo kierowany był do 32 osób. Ostatecznie 8 oskarżonych zdecydowało, że chce dobrowolnie poddać się karze.

- Wnioski zostały zaakceptowane przez prokuratora, który właśnie takie wnioski wraz z aktami oskarżenia do sądu wniósł. To skutkuje tym, że sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy, doszedł do wniosku takiego, że sprawy tych 8 oskarżonych należy wyłączyć – mówił Michał Tomala z Sądu Okręgowego w Szczecinie

Finalnie w korupcyjnym wątku afery melioracyjnej przed sądem odpowiedzą 24 osoby — wśród nich były poseł PO, obecny senator Stanisław Gawłowski. jego żonia Renata L. – G., oraz członkowie jego rodziny 

 

Jest to oczywiście sytuacja precedensowa, kiedy senator czy poseł zasiada na ławie oskarżonych, w związku z tym niewątpliwie będzie to wzbudzało dodatkowe zainteresowanie – skomentował dr hab. Maciej Drzonek, prof. US, politolog.


W kwietniu 2018 roku Stanisław Gawłowski trafił na trzy miesiące do aresztu, bo prokuratura obawiała się, że może wpływać na przebieg śledztwa. Gawłowski opuścił areszt w lipcu.

Na wolność wyszedł po wpłaceniu pół miliona złotych kaucji i w procesie odpowie z wolnej stopy. Mimo zarzutów w październiku z sukcesem kandydował do Senatu. Startował z własnego komitetu jako kandydat niezrzeszony, choć opozycja, do której należy były sekretarz PO, nie wyznaczyła w jego okręgu żadnego kontrkandydata.

 

Śledztwo w aferze melioracyjnej wszczęto w 2014 roku jeszcze za rządów PO-PSL. Wtedy prokuratura ustaliła, że w latach 2009–2013 w Zachodniopomorskiem działała grupa przestępcza, która miała wyłudzać pieniądze za przetargi i miała przyjmować łapówki w zamian za zlecenia ze Skarbu Państwa. Według śledczych łącznie ustawiono 26 inwestycji na ponad 600 milionów złotych.Zdaniem śledczych jednym z ustawionych przetargów za pośrednictwem Gawłowskiego była modernizacja Kanału Jamneńskiego, która kosztowała 21 milionów złotych. Po latach okazało się, że inwestycja zrujnowała kanał.

Gawłowski oprócz gotówki miał przyjąć też dwa luksusowe zegarki oraz apartament w Chorwacji.

- Zasłużyliśmy w końcu na rozstrzygnięcia i na informacje, czy do przestępstwa doszło, w jakim zakresie i kto jest za to wszystko odpowiedzialny – stwierdził Jacek Wezgraj z Partii Razem.


Nieoficjalnie dziennikarze TVP3 Szczecin dowiedzieli się, że aż 16 oskarżonych zeznaje przeciwko senatorowi, któremu grozi 15 lat więzienia.


https://szczecin.tvp.pl/46256755/juz-za-trzy-dni-proces-ws-afery-melioracyjnej-na-lawie-oskarzonych-takze-senator-stanislaw-gawlowski

https://www.wprost.pl/polityka/10230528/akt-oskarzenia-przeciw-poslowi-gawlowski-ciesze-sie-ze-moja-sprawa-w-koncu-trafila-do-sadu.html

 

 ps.
Z uwagii na fale hejtu,spamu i wyzwisk kierowanych pod moim adresem,informuję że mój blog będzie miał charakter "niszowy".Lepiej mieć 2-3 komentarze w temacie notki,a ja już nie mogę pozwalać sobie na robienie tu ścieku przez pewne grono mojego "Fan Clubu"

 

                      

 

KOMENTARZE

 • @
  Będzie prezentowana stara dewiza meliorancka:

  "trzymać się koryta i pogłębiać dno".
 • Noooo!
  -------------------
  "To jest demontaż państwa demokratycznego –mówił Stanisław Gawłowski, senator niezrzeszony, PO."
  -------------------
  Ma rację towarzysz, meliorant Gawłowski - bo na nic tutaj czarciemu pomiotowi - tzw. państwo demokratyczne - gdyby głupim tubylcom - nie dało się założyć w ramach melioracji - drenażu ich kieszeni z forsy - czy założyć drenażu do ich głów - aby im drenować szare komórki a w ich miejsce pompować szatańskie g*wno?
  Wniosek?
  Na szczęście - dla wszelkiej maści meliorantów - tzw. wymiar sprawiedliwości też mamy z tzw. państwa demokratycznego - więc towarzysz, meliorant Gawłowski już może obmyślać następne obszary do melioracji.
 • Doktryna żydokracji w Polsce brzmi !
  Nie ruszać żydów ! Być bezwzględnym wobec Polaków Słowian

  Na straży tej żydowskiej konstytucji stoi żydowski sąd prokuratura !

  Bracia Słowianie ! chyba tylko niepoprawny głupek wierzy ze żyda w Polsce skażą na jakąś kare !!!

  ŻYD W POLSCE JEST BEZKARNY ! ma status Nadczłowieka !!!

  i stąd taka zajadłą obroną żydowskich sądów w Świecie ! [ żydowskim świecie ]
  bo międzynarodowe żydostwo wie że jedna cegiełka w murze bezkarności żydowskiej może mur rozwalić !

  Reasumując ! żyda Gawłowskiego NIE SKAŻĄ ! idę o zakład że żyd Gawłowski dzięki żydom w sądzie wyjdzie bezkarny !! tak jak żydówka Sawicka łapówkara ohydna !

  Antysemityzm jest odpowiedzią na żydowski Szowinizm !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Uwaga żydowski Eufemizm !!!!
  pisałem !
  [ i stąd taka zajadłą obroną żydowskich sądów w Świecie ! [ żydowskim świecie ]
  bo międzynarodowe żydostwo wie że jedna cegiełka w murze bezkarności żydowskiej może mur rozwalić ! ]

  Słowianie ! cytuje światowe żydostwo z USA !!! i eufemizmy zydów
  1.
  [ Pismo do prezydenta Polski wystosowali politycy Partii Demokratycznej Eliot L. Engel (szef komisji spraw zagranicznych) i Bill Keating (szef podkomisji ds. Europy, Eurazji, energii i środowiska). Amerykańscy kongresmeni są zdania, że zmiany proponowane przez PiS w kwestii sądownictwa są zagrożeniem dla demokracji. ] [ żydowskiej demokracji ]
  2.
  [ przedstawiciele Demokratów mają na myśli m.in. „działania takie jak próby pozbawienia urzędu dużej liczby sędziów polskiego Sądu Najwyższego, a także nękanie części sędziów”, które to działania „podważyły niezależność sądownictwa w Polsce”. ]
  3.
  Engel i Keating zwracali się do polskiego prezydenta już w czerwcu, kiedy Duda odwiedził Waszyngton. Oprócz kwestii sądownictwa i „łamania konstytucji przez PiS” kongresmeni poruszyli temat zwrotu mienia pożydowskiego.] [ pochwalił się rozmową prezydent Duda ? ]

  Bracia Słowianie ! tak jak napisałem żydzi stadnie się bronią i stadnie atakują ! i to ich siła ! więc żadnego żyda NIE SKAŻĄ w Polsce !!! i żadnej Reformy sądowniczej w Polsce NIE BĘDZIE !!! bo reforma zagraża żydom w dalszej okupacji Polski i okupacji EUROPY !!!

  Duda Andrzej obecnie w czasie kampanii wyborczej prezydent żydów i ukraińców ćwierka z klucza patriotycznego ! ale to ściema jak młodzież mówi ! taktycznie na wybory ! po wyborach juz sobie poluzuje wobec żydów , światła hanukii będą się palić już bez przeszkód ! a i na Ukrainę powiezie w podskokach 4 mld zł !!!! a co będzie sobie żałował on nie płaci tylko biedny pracujący okradany Polak Ukraine sfinansuje ! [ o Wołyniu Duda cicho sza sza sza !! ]

  Byle do WYBORÓW brzmi hasło prezydenta Dudy !! potem słodkie życie na koszt biednego okradanego Polaka !!! żydzi pod rządami Dudy będą mieli w Polsce SŁODKIE ŻYCIE !! aj waj !

  Kto wierzy żydom lub szabes-gojom jest głupek Amen !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @
  Prokuratura rozważa złożenie wniosku o wyłączenie sędziego ze sprawy, w której oskarżonym jest m.in. były wiceminister środowiska Stanisław Gawłowski.
  Wszystko przez udział sędziego w demonstracji Komitetu Obrony Demokracji przeciwko tzw. ustawie dyscyplinującej sędziów.
  W tym procesie ma orzekać sędzia Grzegorz Kasicki, który w lipcu został wylosowany do tej sprawy. Prokuratura rozważa jednak złożenie wniosku o wyłączenie go z tego postępowania, ponieważ sędzia brał udział w demonstracji Komitetu Obrony Demokracji przeciwko tzw. ustawie dyscyplinującej sędziów, która odbyła się w Szczecinie 18 grudnia ubiegłego roku. – Orzekam w wydziale karnym. W związku z tym nieraz mi się zdarza, że osoby, które sądzę, osoby, które popełniły przestępstwa, obrażają mnie. Niestety, od jakiegoś czasu obraża mnie także pan prezydent, pan premier i posłowie – mówił sędzia Kasicki podczas demonstracji.

  Wniosek o wyłączenie sędziego składa się, gdy istnieją uzasadnione wątpliwości co do bezstronności prowadzącego postępowanie. Należy je zgłosić najpóźniej do dnia rozpoczęcia przewodu sądowego. Ostateczna decyzja w Prokuraturze Krajowej jeszcze nie zapadła.
 • @demonkracja 08:15:51
  komentarz z sieci :
  ...tzw."wymiar sprawiedliwości" to BEZMIAR NIESPRAWIEDLIWOŚCI od 1945r. jest KASTA obecnie z prezes I Gersdorff - POstKOmuna.
  A wszystko dzięki inteligentom ze środowisk narodowych dających się manipulować ruskiej agenturze jak dzieci. Gdyby nie zmarnowane 7% głosów na rosyjska konfederacje, której celem jest osłabianie prawicy i doprowadzić do przejęcia władzy przez lewactwo i upadku Polski, PiS miałby teraz około 280 miejsc w sejmie, większość 3/5 i możliwość swobodnego realizowania reform bez oglądania się na Dude czy wynik wyborów prezydenckich. Tymczasem dzięki pożytecznym idiotom jest na łasce Prezydenta, a jeśli ten ostatni przegra wybory będzie jeszcze gorzej, bo wtedy władze przejmuje Lewica i możemy zapomnieć o naprawie Polski. A jak widać po wpisać ruskich trolli od których się roi na forum, oraz zachowaniu i wypowiedziach głównych liderów i autorytetów konfederacji, teraz kolejnym celem jest właśnie zupełne uwalenie zwycięstwa Dudy w wyborach. To będzie oznaczało koniec reform, zwycięstwo kidawy, spłatę roszczeń żydowskich i automatyczna zgodę na przyjęcie nieograniczonej liczby imigrantów muzmanskich. A na dokładkę lgbt, homo małżeństwa, adopcja dzieci przez homoseksualistów i uczenie czterolatkow mastrubacji w szkolach. I to jest pewne jak 2+2. Warto w tym kontekście zastanowić się w jakim świetle stawia to konfederacje i wszystkie jej autorytety w tym Bosaka, który położył właśnie wygrana Dudy w pierwszej turze ogłoszeniem swojego startu w wyborach i tym samym przedłużył szansę lewicy na zwycięstwo, bo pozwala jej zrealizować scenariusz jak w Senacie. Teraz tylko czekać jak Bosak po przegranej w pierwszej turze i reszta tego całego towarzystwa zacznie zniechęcać do brania udziału w drugiej turze wyborow swoich zwolenników. W tej chwili ważą się losy Polski i nie ma żadnej innej realnej alternatywy niż rzady PiS i Dudy jeśli chcemy myśleć o jakiej kolwiek szansie na przyszłość. Dlatego każdy kto forsuje inne kandydatury lub partie na prawicy jest albo inteligentny inaczej albo po prostu celowo działa na szkodę Polski. Głosowanie na Bosaka czy konfederacje to działanie anty-polskie.

  P.S jeśli zgadasz się z powyższym tekstem skopiuj go i umieszczaj wszędzie tam gdzie ruskie trolle podszywające się pod prawicowcow szczują na obecny rząd czy prezydenta, chcsc uniemożliwić naprawę Polski, bo niestety w przeciwieństwie do trolli które zalewają prawicowe portale, nie mogą spędzać całego dnia na forach żeby odpisywać na ich manipulacje. Jedyną możliwością walki ze zorganizowanymi i opłacanymi trolami jest połączenie sił i wspólne działanie przez wiele osób
 • @Husky 11:16:00
  z sieci 2/2

  Degrengolada tej nadzwyczajnej kasty jest zatrważająca. Konstytucja i prawo uchwalane jest po to, żeby chronić wszystkich obywateli, w tym szczególnie tych najsłabszych. Konstytucja, to cienka broszurka, którą przeczyta ze zrozumieniem nawet dziecko z podstawówki i właściwie odczyta intencje twórców. Tylko nie sami sędziowie i tzw. konstytucjonaliści, dzielący każdy artykuł i paragraf na części, zawsze na swoją korzyść. Sędziowie powinni być kryształowo czyści, kierować się oprócz właściwie rozumianego prawa, również empatią i elementarnym poczuciem sprawiedliwości.
  W plemionach pierwotnych panowało 1000 razy większe poczucie sprawiedliwości wśród członków wspólnoty, niż teraz, "tworzone" przez takich juszczyszynów, gersdorfów, safjanów, zolli, stępniów i wielu innych bandytów w togach. DLA NICH SZARY CZŁOWIEK JEST NIKIM, ŚMIECIEM.
  Należy przypomnieć, że właśnie miliony ludzi, szarych obywateli, ciężko pracujących, coś wytwarzających za nędzne pieniądze, składają się na ich apanaże, luksusowe życie. W zamian otrzymują butę, arogancję, nienawiść, obojętność, bezduszność, mściwość. Sąd może zniszczyć każdego, nawet obalić ustrój. Stąd taka walka kasty.
 • @Husky 11:18:11
  Czyżby mała reklama pierwszego odcinka serialu?
  Ciągle tylko "kasta" i "kasta".
  Jak możesz, aż się łzy w oczach kręcą.
  Chociaż osobiście mam ambiwalentne odczucia.
  Z powodu dobrej pracy Pani Sędzi- dwukrotnie w logiczny sposób zniszczyła podstawionych świadków.
  Choć za drugim razem przypłaciłem to nieudanym zamachem na siebie.
  Ale żyję.
  Cóż, mam "ciekawe" życie.
  AVE Husky.
 • @brian 12:07:10
  Platfusy sądów się nie boją. Mówił o tym Neumann. Dzisiaj muszą tylko zadbać o to żeby było tak jak było, więc latają z kastą na te spędy bandytów w togach.Kasickiego zastąpią Tuleją, albo Juszczyszynem
  Zapomniałem dodać , że w sprawie Piniora prokuratura też wnioskowała o wyłączenie sędziego ze sprawy .Oczywiście kolesie sędziowie Sądu Rejonowego Wrocław - Śródmieście wniosek odrzucili .Co było zresztą do przewidzenia. Zapewne w przypadku Gawłowskiego będzie tak samo. W myśl wynurzeń Naumanna.
 • Do propagandzisty @Husky 11:18:11
  Husky ! czego w głupa lecisz ? pisze [o 10,56 ] jak międzynarodowe żydostwo z USA i UE zajadle protestuje przeciw reformą w Polsce !

  Duda będąc w USA był pytany o sądy w Polsce i dokładnie wie że żadnych reform sądowniczych NIE BĘDZIE !! zresztą żadnych reform w Polsce nie będzie które by Polskę i Polaków postawiło na nogi !

  Husky ! nie wstawiaj żydowskich farmazonów ! tylko wojna i rządy Polaków Słowian wyzwoli nas Polaków od żydowskiej okupacji !

  POLSKA WOLNA OD żydo-NATOwskiej Okupacji !!!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 12:21:25
  Dzięki za komentarz
  Miłego dnia i tygodnia
 • @Husky 12:17:59
  To niestety prawda.
  Przykro mi jak cholera.
  Znam parę osób które pracują w zawodach związanych z tzw.Wymiarem.(najgorsze jest to "tzw.").
  A jedna z nich jest bardzo nielubiana w (cholera, znów) tzw."środowisku"
  za ścisłe przestrzeganie przepisów oraz skrupulatne sprawdzanie dokumentacji procesowej.
  Dlaczego takich nie awansuje się wyżej?
  Chyba wnioski nasuwają się same.
 • @Husky masz tu chomika i kandydata tłuka, ponoć lekarza z dr przed nazwiskiem. Jak to to skończyło powszechniak pytam?
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kYWI0YS9wLzIwMjAvMDEvMjAvODI1LzUwNC83OTI4ZTg3OGYzZGY0ZWM0OGQ3ZjEyYTM3OTEzMWFhNy5qcGVn.jpeg
  Kosiniak-Kamysz pomylił wybory prezydenckie z parlamentarnymi? Szef PSL: "Wprowadzę emeryturę bez podatku"..Po wyborach prezydenckich wprowadzę emeryturę bez podatku. Uczynię wszystko dla tego projektu, dla emerytów i rencistów, bo wiem, jak bardzo tego potrzebują - powiedział w poniedziałek w Krakowie prezes PSL i kandydat na prezydenta Władysław Kosiniak-Kamysz. Pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy „Emerytura bez podatku” ma się odbyć na rozpoczynającym się w środę posiedzeniu Sejmu. Zebrano ponad nim 140 tys. podpisów. Kosiniak-Kamysz przypomniał, że poselski projekt w tej sprawie został odrzucony, ale - jak mówił - ludowcy nie poddają się i walczą o priorytety swojego programu. Emerytura bez podatku jest jednym z najważniejszych punktów naszego programu. To jest też moje osobiste, solenne zobowiązanie jako kandydata na prezydenta. Zrobię wszystko, po wyborach prezydenckich, wprowadzę emeryturę bez podatku. Uczynię wszystko dla tego projektu, dla emerytów i rencistów, bo wiem jak bardzo tego potrzebują mówił Kosiniak-Kamysz. Lider ludowców podkreślił, że „emerytura bez podatku to inwestycja w tych, którym jest najtrudniej, którzy często odchodzą od okienka aptecznego ze łzami w oczach, bo nie mogą wykupić wszystkich leków”. Emeryci i renciści ponoszą dzisiaj największe koszty inflacji oraz wzrostu cen żywności i energii elektrycznej. Bardzo trudna jest sytuacja samotnych emerytów, kiedy umiera jeden ze współmałżonków, nie mogą po nim dziedziczyć renty albo emerytury i zostają z niskim świadczeniem. To dotyczy bardzo często kobiet mówił Kosiniak-Kamysz. Szef PSL zaapelował do przedstawicieli innych ugrupowań politycznych o poparcie tego projektu ustawy i wyraził nadzieję, że nikt nie zgłosi wniosku o jego odrzucenie w pierwszym czytaniu. Powołując się na badania opinii publicznej Kosiniak-Kamysz mówił, że 85 proc. respondentów wskazuje, że emerytura bez podatku jest korzystniejsza niż trzynasta emerytura. To rozwiązanie systemowe, niezależne od woli jednego człowieka, jednego prezesa w Polsce powiedział Kosiniak-Kamysz. Czy będą wybory, czy nie będzie, emerytura bez podatku będzie na stałe dodał. Koszty realizacji projektu „Emerytura bez podatku” są szacowane na ok. 20 mld zł rocznie. Jako źródła finansowania PSL wskazuje Odnawialne Źródła Energii, które mogą przyczynić się do rozwoju gospodarczego i zyskania pieniędzy na ten cel, oraz rezygnację z budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego. Kosiniak-Kamysz przypomniał, że PSL opowiedziało się za rozwiązaniem dla rodzin „500+”. Rodzina jest wielopokoleniowa: są dzieci, są ci, którzy są w aktywności zawodowej, ale są i seniorzy w dostojnym wieku mówił. Dodał, że jeżeli wspierana jest tylko część rodziny, to znaczy, że „nie ma systemowego wsparcia i polityka rodzinna nie jest na pierwszym miejscu w państwie”. W projekcie zapisano, że przewidziane w nim rozwiązania miałyby obowiązywać od początku kolejnego roku kalendarzowego. Jak mówił Kosiniak-Kamysz, ludowcy rozważają jednak zgłoszenie poprawki, żeby emerytura bez podatku weszła w życie od lipca 2020 r. Była wiceprezydent Krakowa Elżbieta Lęcznarowicz jako przedstawiciel seniorów mówiła, że „nie spotkała się z głosem sprzeciwu wobec propozycji emerytury i renty bez podatku”. Daje to poczucie, że będzie możliwość odrobinę lepszego funkcjonowania każdego z emerytów podkreśliła.
  PAP
  Ps...Ty wprowadzić to możesz , żonę do domu. Dlaczego nie wprowadziliście emerytur bez podatku, gdy współrządziliście z PO? Ile zyskają na tym Polacy z najniższymi rentami i emeryturami? Niewiele. Zyskają tylko ci z wysokimi emeryturami. Czyli emeryt z niską emeryturą 170 zł a ci z dużą 600, 800 lub więcej. Czy internet dla bezdomnych też? nadal aktualny? Biedroń też obiecuje leki na "bul" erzatzu waginy za jedyne 5 zł, a póki co to nawet waginosceptyczny Prezydent nie ustala w tenkraju ceny leków!
 • @Husky 11:16:00
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183ZjIyZS9wLzIwMjAvMDEvMjAvODI1LzQ1Mi8xNWVkOTJmOGE0ZDc0MmFjYjBjZDJhMGM3YzRmNTRjNC5qcGVn.jpeg
  Gen. Różański doradcą Hołowni. Internauci pękają ze śmiechu: "Jeszcze Dukaczewski i Koziej i będzie komplet"; "A Mazguła?" Kandydat na prezydenta Szymon Hołownia przedstawił kolejnego członka swojego zespołu - gen. Mirosława Różańskiego. Były członek PZPR, były Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych i krytyk działań MON pod rządami ministrów z PiS ma odpowiadać w zespole Hołowni za prace zespołu ds. bezpieczeństwa narodowego i zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi. W ostatnim czasie gen. Różański m.in. krytykował stałe bazy NATO w Polsce. Gen. Różański będzie koordynował prace mojego zespołu ds. bezpieczeństwa narodowego i zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi, w jego skład wejdą też inni generałowie, admirałowie, dyplomaci, specjaliści od cyberzagrożeń. Panie Generale, jestem dumny, że mogę z Panem pracować napisał na Twitterze Hołownia.
  https://pbs.twimg.com/media/EOtu7kqXkAEIZov?format=jpg&name=900x900

  Internauci są rozbawieni faktem, że gen. Różański będzie doradzał Hołowni. Niektórzy z nich zastanawiają się, czy to nie przypadkiem on odpowiada za projekt polityczny Hołowni.
  https://wpolityce.pl/polityka/483009-gen-rozanski-doradca-holowni-internauci-pekaja-ze-smiechu
  Ps...Czyli Fantomas i polityka. I jakoś nazwisko Różański znajomo brzmi. No, brawo, brawo Szymonku !, to jednak śni ci się WSI-reikarnacja.., hmmmm, może jakiś 1-1,5 % poparcia utrzepiesz ?
 • @Husky 11:16:00
  --------------
  W tej chwili ważą się losy Polski i nie ma żadnej innej realnej alternatywy niż rzady PiS i Dudy jeśli chcemy myśleć o jakiej kolwiek szansie na przyszłość.
  --------------
  Po pierwsze - to nie wolno naszych okupantów uważać za durni - bo wtedy to my jesteśmy durniami.
  Po drugie - Żym zawsze siedzi okrakiem na każdej barykadzie. To z kolei znaczy tyle, że ów Żym jest cwany i nie chce spedalania tubylców w tym polskich dzieci - metodą na tzw. rympał. Jednoczesnie okupant nieprzerwanie wysysa z głów młodych tubylców - szare komórki - co się objawia tym, że taki młody człowiek jakby zdziwiony pyta:
  a co ci przeszkadza pedał?
  Dlatego nic na rympał bo za pięć albo dziesięć lat wygrają zwolennicy pedalstwa - więc tzw. demonkratura nie musi teraz - nic na rympał - tylko hołdować zasadzie:
  chcieliśta - to tera mota i morda w kubeł do następnych tzw. wyborów.
  Wniosek?
  Wobec powyższego - w takiej sytuacji korzystniej jest dla tubylców - aby wygrał PiS. Nie znaczy to jednak, że ów PiS jest lepszy od PO i pozostałej magdalenkowej ferajny - co to tam na stole - jak gdyby nic - menora sobie stała. Dodam tylko, że ona tam sobie na tym stole stała - nie dla jaj. Nie dla jaj!
 • @kula Lis 69 13:19:50
  Pisałem od początku, że Hołownia to produkt WSI. TVN to produkt WSI.
  Nie wiem, czy kogoś to zdziwiło. Tylko co chcą w ten sposób ugrać? Prezydentem nie zostanie, Dudzie głosów nie zabierze.
  Pranie brudnych pieniędzy?
  Nowa partia?
 • @demonkracja 13:44:44
  Kukiz, Petru, Palikot i Holownia... Pomyśleć, że tylu ludzi daje się na to nabrać.
 • Jeden spotkał się z sądem
  ale co dzieje się z pozostałymi aferzystami? Chrzanowski w aferze KNF? Czy już przesłuchano tych, co go posłali Mateusza M i Andrzeja G.? Co w aferze łapówkarskiej, koperta dla księdza, co w aferze 2 wież, czy już przesłuchano Jarosława K. Co w aferze Bartłomieja M. ?

  Jak widać "Kasta" od Ziobro swoich przestępców chroni.
 • @kula Lis 69 13:19:50
  Ciekawe, czy on z ,,tych,, Różańskich.
 • @Jaromir 15:15:54
  Skoro kasta Ziobry swoich broni jest możliwość złożyć prywatny akt oskarżenia
  W czym problem
 • @Husky 15:23:29
  "Skoro kasta Ziobry swoich broni jest możliwość złożyć prywatny akt oskarżenia"

  Do sądu pod nadzorem Pana Ziobry?
 • @Husky 14:54:00
  Problem polega na tym, że TVN, który rzeczywiście został założony chyba z pieniędzy FOZZ, czyli ewidentnie WSI, został przejęty przez Amerykanów, a szefem tego przedsięwzięcia jest niejaki David Zaslaw z pierwszorzędnymi żydowskimi korzeniami. Także kto teraz kontroluje TVN?
  To Bosak odbierze głosy Dudzie, nie Hołownia.
 • @Husky 14:56:20
  Kukiz okazał tym, kim się Okazał(PSL) ale mimo wszystko w 2015 roku wprowadził do Sejmu paru normalnych ludzi.
 • @zbig71 15:29:40
  Jak będą się czuli wszyscy patrioci z Konfederacji gdy Bosak przegra z pedałem.....a przegra z Biedroniem
  Czy nie będzie Wam wstyd
 • @zbig71 15:31:19
  I skonczyl jak Palikot czy Petru
 • @zbig71 15:17:07
  Nie ma nic na temat jego rodziny, etc..urodził się no i był już generałem.
 • @Husky 15:23:29
  Widzę, że żarty się ciebie trzymają. Prywatny akt oskarżenia? Do sądów pod kontrolą "Kasty" Ziobro? Był już jeden co skladał i wygląda na to, że póki przestępcy nie doprowadzi się do sądu w Wiedniu, "Kasta" Ziobro dokłdnie go chroni. Mafia VAT u Banasia odeszła z ministerstwa ze wszelkimi odprawami a nie w kajdankach, jak z mafią się robi.

  Przestępcy w togach walczą o wpływy, a zwykły człowiek ma się tam sprawiedliwości doszukiwać? Żartujesz?
 • @Husky 15:35:42
  Wstyd? Bo idioci głosują na cwela Biedronę? I to ja mam się z tego powodu wstydzić? Ochujałeś Husky? Niech się wstydzą wyborcy Biedrony.
 • @Husky 14:54:00 Hołownia to agent WSI i masonerii. Polacy nie dajcie się oszukać
  Błaszczak: Dołączenie gen. Różańskiego pokazuje, że Hołownia to inne wydanie układu, który rządził Polską przez 8 lat..

  https://youtu.be/9wGiObZqIwI

  https://wpolityce.pl/polityka/483045-blaszczak-holownia-to-inne-wydanie-ukladu-ktory-rzadzil
 • @Jaromir 16:04:09
  //Do sądów pod kontrolą "Kasty" Ziobro? //


  Nic głupszego w najbliższym czasie tu nie przeczytamy
  Niezły odlot zaliczyłeś
 • @Husky 15:38:28
  Jeśli chodzi o Petru, to panienki wydymały pana Rysia. Palikot zrobił chajs na procentach i ma wyjebane na resztę. A Kukiz? Zawsze może wrócić do śpiewania. Źle nie wylądowali.
 • @kula Lis 69 16:00:24
  Chodziło mi o tego Różańskiego ubowca z lat 50tych. Chyba nazywał się Goldberg.
 • @zbig71 16:10:48
  Piszę o takiej symbolicznej porażce.
  Mamy demokrację ? mamy!!
  Ci z opozycji nawet na puste wiadro zagłosują byle nie na PIS czy innego z prawej strony
 • Szanowny Autorze, PiS niczego nie zreformuje.
  PiS kieruje się emocjami, rewanżem i takie podejście do polityki skutkuje tylko rozkładem społeczeństwa. Polska jest skłócona, bezbronna i bez perspektyw na przyszłość. Brak jest energii twórczej, brak entuzjazmu w ludziach, tylko złość. Pan też podsyca ten nastrój chyba zupełnie nie zdając sobie sprawy, albo nie rozumiejąc.
 • @zbig71 16:16:16
  Wiem o kogo ci chodziło.
 • @Husky 16:13:41
  Typowa obrona tego, co niewiele na obronę swego zdania ma do powiedzenia. Opowiem ci o pewnym cudzie. Do trzech spraw jednej losują sędziego (sprawy Pawłowicz) i do trzech spraw wylosowano tego samego sędziego, którego ona wcześniej promowała. Cud?Ale nie tylko, do sprawy Ziobro znów wylosowano tego samego sędziego. Wierzysz w św. Mikołaja?

  Widzisz sam, jaką głupotę w komentarzu powiedzialeś? Kasta Ziobro jak najbardziej ma wpływ na sądy i w pełni kontroluje prokuraturą a tylko trolle PiS próbują wmówić Polakom iż jest inaczej.
 • @zbig71 16:16:16 coś z Goldberga ma, patrz te uszy.
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15795272151d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372fccb2eaaa86bbc5da8ec0b514b262851.jpg
 • @Husky 14:54:00
  Za PRL esbecy swoich ludzi wstawiali do seminarium kk. Hołownia jest tego przykładem, zdezerterował, ale mają go. Do mafii się wchodzi, z niej nigdy.
 • @Anna-PK 16:17:53
  Wie Pani nie wiem jak to widzą inni.Powiem tylko że z takim poglądem jak Pani nie zgadza się ponad 8 mln wyborców PIS-u plus ich najbliżsi.
  Pozostaje Pani tylko plunąć za siebie gdy na Pani drodze stanie kot.
  Kot Prezesa oczywiście.
  A na zmianę tej tragicznej sytuacji przyjdzie Pani długo poczekać.Bardzo długo
  Pozdrawiam

  8-))))))
 • @kula Lis 69 16:29:54
  Tylko Hołownia to małolat. Za PRL był szczeniakiem.
 • @kula Lis 69 16:29:54
  Dokładnie tak
  Tyle że aż takiego pajaca tam majom ???
  8-)))))
 • @kula Lis 69 16:27:45
  Może być. Cholera go tam wie.
 • @Husky 16:17:15
  Też bym zagłosował na puste wiadro, bo puste wiadro nie podejmie żadnej decyzji , tym bardziej złej. A PiS jak najbardziej.
 • @Husky 16:42:10 To nie chodzi o mnie. Polityka PiSu jest
  szkodliwa, bo nie przedstawia perspektyw, tylko rewanż. Polityka powinna dawać wzniosłe perspektywy, nadzieję, a PiS proponuje na przyszłość zemstę. Tylko ludzie starzy mogą mieć jakąś satysfakcję, ale młodych nie interesują porachunki starych. Młodzi chcą żyć i mieć nadzieję na lepsze jutro.

  "A na zmianę tej tragicznej sytuacji przyjdzie Pani długo poczekać. Bardzo długo"
  Właśnie to jest ten problem. Polska kłótliwość, te sądy "o miedzę" są już przysłowiowe, opisane wielokrotnie i jak do tej pory niczego Polaków nie nauczyły.
 • @kula Lis 69 13:19:50
  Dyktatura PiS w pełnej okazałaości. Emerytowany pułkownik LWP z powodu otrzymywania głodowej emerytury podbiera jedzenie gołębiom.
  Wyślij sms
  Pomagamy.

  https://mazgula.pl/wp-content/uploads/2019/10/Adam-Mazgua.jpg
 • @Anna-PK 16:56:46
  Pójdę Niesiolowskim, to wielki intelektualista PO i polskiej myśli politycznej

  „wygrajcie sobie wreszcie wybory, to sobie przegłosujecie co będziecie chcieli”

  pzdr.
 • @Husky 14:56:20
  -----------
  "Kukiz, Petru, Palikot i Holownia... Pomyśleć, że tylu ludzi daje się na to nabrać."
  -----------
  Ci to dostają rozkaz od razwiedki - bo ta ich ma w saku z różnych przyczyn lub ich sobie hodowała dla specjalnych poruczeń - i nie ma dla nich - to, tamto.
 • @Husky 14:54:00
  Hołownia do dzisiaj, to przebrany lewak, jego "epizod z kościołem" był kamuflażem. Mówiłem, że OMC ksiądz HOŁOWNIA to drugi TUROWSKI, namaszczony przez WSI-GRU na urząd Prezydenta RP (na miejsce ich Bronka, który się nie sprawdził, bo nie rozjechał na pasach ciężarnej zakonnicy, a przerżnął reelekcję).
 • @zbig71 16:44:30
  Ludzie mówią, piszą, że generał Mirosław Różański jest synem słynnego pułkownika Józefa Różańskiego, oficera NKVD i UB? Czy to tylko plotka? Ja nie wiem.
 • @kula Lis 69 18:21:25
  Cholera wie. Trzeba by się wgłębić w przodków generała.
 • @Jozio z Londynu 17:34:11
  /?Dość często wśród mieszkańców Szczecina i w mediach nazywa się senatora alfonsem.//


  Tak to prawda
  Ciekawe jak się będzie z wynajmu tego mieszkania tłumaczył.Czy wiedział co tam się dzieje czy też być może udowodnią mu udział w tym procederze Pytania,pytania,pytania.

  Dzieki za komentarz
  Pozdrawiam
 • @Husky 22:23:44
  Jak nazywają go tak mieszkańcy Szczecina, to chyba on sam coś tam musi wiedzieć, raczej zadałbym pytanie, jak się z tego będzie wykręcał. W zapasie zawsze ma pomroczność jasną, wypróbowaną przez otoczenie Wałęsy w latach dziewięćdziesiątych.
 • @zbig71 22:55:49
  Jako że jest senatorem to teraz mieszkanie jest objęte ....immunitetem
  Więc nic mu nie zrobią. A kasa leci


  8-)))))))
 • @Husky 23:32:21
  No cóż, to 95% polityków w Polsce idzie do żłobka, bo chce zatopić pysk w melasie.
 • pokazówka xd
  ostatnio przycisnęli parę afer tylko aby pokazać że coś robią... wiedzą że przerżną wybory tak jak jest...
  Senat wydaje się izbą przechowania kryminalistów.. wcześniej ten senator S teraz tutaj coś tego słabo z tym senatem jakoś..... ciekawe kto w spółkach skarbu pracuje jak pokazali jedno foto to normalnie szczęka opada xd optycznie krótkoszyi krótkopalcy ;-) karczycho xD
 • @Husky
  Lodołamacz Stasiek szykuj ciepłe gacie koledzy czekają we Wronkach. Czas zabrać się za sutenerów żyjących z cudzego nierządu.
 • Kto będzie większym złodziejem sędzia czy Gawłowski. Ma przecież swojego sędziego. Takie mam odczucie.
  O tempora, o mores! Gawłowski, Grodzki, Kwiatkowski...To argument do zlikwidowania senatu. To nie przechowalnia ludzi na bakier z prawem! Idzie w "zaparte " choć współoskarżeni przyznali się do winy i go obciążają, nadto są dowody w dokumentach- oczywiście mandatu nie złoży bo to człek " honoru"- weźmie go do mamra na pamiątkę. Cały proces i wyrok powinien być transmitowany - jako sprawdzian" Doktryny Neumanna". Następne to sprawy senatorów o statusie "podejrzanych", Neuman i Kwiatkowski a w perspektywie kłopoty Grodzkiego i tego od Farmy - Brejzy! NO I PO SENACIE!
 • Ponad 1100 stron aktu oskarżenia, trzy godziny odczytywania! Senator Gawłowski stanął przed sądem
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15796152881d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372aa936af52183a262147edf22a8765943.jpg

  Senator Stanisław Gawłowski zostanie przesłuchany w sprawie nieprawidłowości w Zachodniopomorskim Zarządzie Melioracji - zdecydował prowadzący sprawę sędzia Grzegorz Kasicki. Dziś rozpoczął się proces ponad 20 osób, oskarżonych m.in. o łapówkarstwo i pranie brudnych pieniędzy. Trzy godziny trwało w szczecińskim Sądzie Okręgowym przytaczanie aktu oskarżenia ws. nieprawidłowości przy 26 inwestycjach realizowanych przez Zachodniopomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie; w oryginale dokument liczy ponad 1100 stron. Na ławie oskarżonych miało zasiąść ponad 20 osób, w sądzie stawiło się kilkanaście - nie miały takiego obowiązku. Wśród osób, które pojawiły się na sali rozpraw, byli Stanisław Gawłowski i jego żona Renata Listowska-Gawłowska (oboje zgodzili się na ujawnianie nazwiska i wizerunku). Prokuratura przedstawiła obecnemu senatorowi siedem zarzutów, dotyczą one przyjęcia łapówek w wysokości co najmniej 733 tys. zł w gotówce, dwóch zegarków o łącznej wartości 26 tys. zł i apartamentu w Chorwacji w czasie, gdy pełnił funkcję sekretarza stanu w Ministerstwie Środowiska w rządach PO-PSL. Miał też nakłaniać przedsiębiorcę Krzysztofa B. do wręczenia co najmniej 200 tys. zł łapówki dyrektorowi Zarządu Melioracji. Śledczy postawili mu także zarzuty "prania pieniędzy", ujawnienia informacji niejawnej oraz plagiatu pracy doktorskiej. Sędzia Grzegorz Kasicki zdecydował, że przesłuchanie Gawłowskiego - ze względu na to, że prawdopodobnie potrwa wiele godzin - odbędzie się jutro. Gawłowski po wyjściu z sali rozpraw powiedział dziennikarzom, że był gotów na składanie wyjaśnień już dziś. Chcę się odnieść do wszystkiego tego, co usłyszeliście z ust prokuratora, posługując się dokumentami, które zgromadził prokurator, tudzież innymi, które ewidentnie świadczą, jak rażąco myli się prokurator z tym, o czym mówił na sali rozpraw powiedział senator. Aktem oskarżenia objęto 32 osoby, którym prokuratura zarzuca 94 czyny - najważniejsze dotyczą łapownictwa i tzw. prania brudnych pieniędzy. Osiem osób złożyło wnioski o dobrowolne poddanie się karze; ich wątek został wyłączony do rozpoznania przez sąd rejonowy. Wśród oskarżonych jest m.in. były dyrektor IMGW Mieczysław O., który miał nakłaniać swojego podwładnego Łukasza L. do wręczenia Gawłowskiemu w formie łapówki dwóch zegarków w zamian za poparcie w konkursach na kierownicze stanowiska. Zarzuty w tej sprawie usłyszał też były starosta koszaliński Roman Sz., były dyrektor Zachodniopomorskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie Tomasz P., pracownicy tej instytucji, a także przedstawiciele i właściciele firm realizujących inwestycje melioracyjne.

  https://niezalezna.pl/307080-ponad-1100-stron-aktu-oskarzenia-trzy-godziny-odczytywania-senator-gawlowski-stanal-przed-sadem
 • @zbig71 20:32:51
  Pochodzi z Legnicy, ma 57 lat, jest po Wyzsz. Szkole Wojsk Zmech. we Wrocławiu, i młodszego brata Daniela ppłk. WP. To tyle o nim na stronie Gazety Wrocławskiej.
 • The Gawłowski show
  Gawłowski o pozostałych zarzutach
  Oskarżony odnosił się też do zarzutów, które związane są z zeznaniami przedsiębiorcy Krzysztofa B. Według prokuratury, Gawłowski miał otrzymać od niego co najmniej 405 tys. zł w zamian za pomoc w zdobywaniu wielomilionowych kontraktów w Zachodniopomorskim Zarządzie Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie. Miał też nakłaniać mężczyznę do wręczenia 200 tys. zł łapówki dyrektorowi tej instytucji Tomaszowi P.

  Gawłowski stwierdził, że B., który wstąpił do Prawa i Sprawiedliwości, zaczął go oskarżać dopiero gdy "polityk (Zbigniew Ziobro - PAP) stał się prokuratorem generalnym" w 2016 r. i jego zdaniem, chodzi o złagodzenie kary w związku z postawionymi przedsiębiorcy kilka lat wcześniej zarzutami korupcyjnymi. Według senatora, B. w zeznaniach nie podaje dat, kwot ani miejsc, w których miał wręczyć łapówki, co świadczy o tym, że "opowiada o rzeczach, które świadczyłyby, że jest to opowieść na zamówienie".

  Zdaniem Gawłowskiego, biznesmenowi zależało na tym, aby zbudować wrażenie u dyrektora Zarządu Melioracji Tomasza P., iż ma "bardzo dobre, ekstra" relacje z obecnym senatorem. Zwracał też uwagę, że jego zdaniem B. "nie był w stanie udzielić tak wielkich łapówek"

  https://fakty.interia.pl/polska/news-stanislaw-gawlowski-w-sadzie-to-proces-polityczny,nId,4283168
 • @
  Ciekawe jak tam sprawa pana Gawłowskiego? Bo wiele może stracić nie tylko on

  https://pbs.twimg.com/media/EO6UiUyX0AMfYi7?format=jpg&name=small
 • @Husky poniżej kolega melioranta? tylko lepszy.
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/1577964038c6e7708bc4b8f61ac485dd4e03729334345c160316cf7b5f847b6d4fd317706d.jpg                                                                                          
                                                                                               
  Uszczuplił Skarb Państwa o 50 mln zł. Luksusowe samochody, jachty... "High life" nie trwał długo. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał m.in. narazić Skarb Państwa na uszczuplenie podatku VAT o nie mniej niż 50 mln zł – podała dziś Komenda Główna Policji. 60-latka zatrzymano we Włoszech dzięki współpracy z tamtejszymi organami ścigania.
  Do zatrzymania 60-letniego Janusza M. doszło w Wigilię nad ranem w miejscowości San Dona di Piave w pobliżu Wenecji. Na prośbę Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w sprawę włączyli się policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Biura Kryminalnego KGP, którzy, aby ustalić miejsce pobytu mężczyzny, nawiązali współpracę z włoskimi organami ścigania. Janusz M. był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. Jest podejrzany o popełnienie wielu przestępstw, m.in kierowanie grupą przestępczą, pranie pieniędzy i oszustwa podatkowe na nie mniej niż 50 mln zł. Jak zaznacza KGP, 60-latek wiedział, że jest poszukiwany i "skutecznie się ukrywał". W sprawę zaangażowano Punkt Kontaktowy ENFAST (European Network of Fugitive Active Search Teams) w Wydziale Poszukiwań i Identyfikacji Osób Biura Kryminalnego KGP. To sieć współpracy grup poszukiwań działających w krajach UE, umożliwiająca natychmiastowy przekaz informacji od grupy poszukiwawczej w jednym kraju do takiej grupy w innym kraju, co skutkuje działaniem bez zbędnej zwłoki. Dzięki wzorowej współpracy polskich i włoskich służb ustalono miejsce przebywania poszukiwanego. W wigilijny poranek w San Dona di Piave niedaleko Wenecji Janusz M. został zatrzymany podała KGP. Policjanci podali, że z uzyskanych przez ABW informacji wynikało, iż mężczyźnie towarzyszyła 25-letnia Paulina P. To właśnie m.in. dzięki jej aktywności w mediach społecznościowych policjanci namierzyli Janusza M. Paulina P. również została zatrzymana. Według policji Janusz M. żył na wysokim poziomie. Miał kilka sportowych bardzo drogich samochodów, korzystał z luksusowych łodzi. Cenę jednej z nich oszacowano na co najmniej kilka milionów złotych. 60-latek w najbliższym czasie ma być przetransportowany do Polski i doprowadzony do Prokuratury Regionalnej w Poznaniu.                                                                                                                                                                            Ps...Głupia baba jak zwykle oczywiście, polubienia zbierała i zebrała! Ten kto mu wypłacił, dostał swoją dolę. Tylko jedno zastanawia. Ktoś temu osobnikowi te pieniądze wypłacił (przelał na konto). Jak to się dzieje w Urzędach Skarbowych, że nikt nie sprawdza zasadności wypłaty takich kwot? Czy zapytano konkretnego urzędnika Urzędu Skarbowego, dlaczego wypłacił/zatwierdził przelew wyłudzonych pieniędzy? Przecież to osoba współpracująca z przestępcą. Są podpisy i pieczątki, niestety pan Horała na to nie wpadł.  

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej