Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
939 postów 29686 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Zobaczymy w sobotę.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Koniec świata już w sobotę? 23 września 2017 nastąpi kolejny koniec świata. Tym razem jednak – jak twierdzi pisarz David Meade - informacja jest pewna,

23 września 2017 nastąpi kolejny koniec świata. Tym razem jednak – jak twierdzi pisarz David Meade - informacja jest pewna, a dowody niepodważalne. Meade podkreśla także, że amerykański rząd wie o wszystkim, ale milczy, nie chcąc siać paniki. Swoje przemyślenia zawarł dodatkowo w książce „Planet X: The 2017 arrival”.

 

 

            
 
„Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec. A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego”. (Mt 24,36)
 
Zgodnie z teorią pisarza w najbliższą sobotę Ziemię zniszczy tajemnicza planeta Nibiru. Oczywiście nie zginiemy od razu. Jak podkreśla autor - najpierw nastąpi zderzenie, a później kilkudniowa destrukcja (wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi).

Dowodami potwierdzającymi prawdziwość jego słów mają być informacje zapisane w Biblii za pomocą specjalnego kodu oraz zaćmienie słońca, które 21 sierpnia nawiedziło Stany Zjednoczone.
Najprawdopodobniej autorowi chodziło o biblijny fragment opisujący "niewiastę obleczoną w Słońce i Księżyc pod jej stopami", na głowie której znajdować się będzie "wieniec z gwiazd dwunastu".
Co ciekawe, jak czytamy na stronie internetowej Radia Zet, 23 września na niebie będzie można zaobserwować ciekawy układ gwiazd. Zgodnie z informacjami podawanymi na forach astronomicznych, dokładnie w sobotę nad konstelacją Panny znajdzie się 12 gwiazd: dziewięć z gwiazdozbioru Lwa oraz dodatkowo trzy inne - Wenus, Merkury i Mars. Słońce z kolei znajdzie się "za" konstelacją Panny, a Księżyc "pod" - czyli dokładnie jak głosi biblijna przepowiednia...
Albo pisarz miał "szczęście" i akurat podawana przez niego data katastrofy międzyplanetarnej zbiega się z ciekawym zjawiskiem astronomicznym albo po prostu szczegółowo przegląda tematyczne fora. Jedno drugiego nie wyklucza, a być może i "w tym szaleństwie jest metoda" (na pewno dobry marketing).
Do rewelacji pisarza postanowiła odnieść się NASA.
"Te i inne historie o odległych planetach to oszustwa internetowe. Nie istnieją żadne podstawy naukowe, które miałyby je poprzeć. Gdyby Planeta X zmierzała w stronę Ziemi, astronomowie już dawno by ją namierzyli" - głosi oficjalnie opublikowane stanowisko.
Chyba nikt nie jest w stanie policzyć, który to już z kolei "koniec świata". Ostatni, hucznie zapowiadany, związany z końcem kalendarza Majów, miał nastąpić 21 grudnia 2012 roku (pomijamy lokalne "przepowiednie" pojawiające się kilka razy w roku i prywatne słowa babć, które np. widząc nowy tatuaż na ramieniu ukochanego wnuka wyrzucają z siebie apokaliptyczne "końce świata").
Świat nie skończył się też na przełomie XX i XXI wieku, "groźny" rok 2000 przeminął, a życie na Ziemi toczy się dalej.

 

 Czy teraz będzie inaczej? Zobaczymy w sobotę.


Potem wielki znak się ukazał na niebie. Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu”- czytamy w Apokalipsie św. Jana. Taki układ gwiazd będzie widoczny na niebie nocą z 23 na 24 września 2017 r. Wielu upatruje w tym wydarzeniu daty końca świata.

W tych dniach będzie miało miejsce bardzo rzadkie zjawisko astronomiczne, które jest ewenementem w historii ludzkości. Jowisz, zwany Królem Układu Słonecznego, przemieści się do konstelacji Panny. Ostatnio taki układ pojawił się blisko 6000 lat temu. W sieci pojawia się wiele komentarzy dotyczących rzekomego końca świata, który ma nastąpić 23 września 2017 r. Portale internetowe powołują się na Nostradamusa czy innych wizjonerów. Zdarza się nawet, że i księża dorzucają swoje trzy grosze do podsycania nastrojów apokaliptycznych. Trzeba powiedzieć wprost: czasy ostateczne trwają już od narodzin Chrystusa! Data paruzji, czyli ponownego przyjścia Jezusa, nie została jednak nigdzie zapisana. Mamy wręcz jasne słowa Mistrza z Nazaretu, które sugerują, że nie powinniśmy nawet próbować przewidywać, kiedy nadejdzie ten czas.

 

http://misyjne.pl/koniec-swiata-nastapi-23-wrzesnia-2017/

 

 

 

KOMENTARZE

 • @ HUSKY
  Najprawdopodobniej autorowi chodziło o biblijny fragment opisujący "niewiastę obleczoną w Słońce i Księżyc pod jej stopami", na głowie której znajdować się będzie "wieniec z gwiazd dwunastu".

  O TĘ "NIWIASTĘ"? >> http://ziut.neon24.pl/post/132553,czy-na-starosc-jk-nie-moglby-zostac-prezydentem-polski
 • O żesz kurcze pieczone w pysk...
  Do soboty to nawet nie zdążę się dobrze upić. No, kiedy ja wykorzystam nagromadzone zapasy? Chyba nie zdążę.
  Proszę zatem uprzejmie o przełożenie końca świata o przynajmniej ze dwa miesiące.
 • koniec-swiata-nastapi-23-wrzesnia-2017
  Wtedy ustawa o SN i KRS powinna już być gotowa / Dla niektórych to faktycznie może być "koniec świata", ...

  - "Prezpowiedziałem" że Duda dokona w wyżej wymienionej sprawie autokompromitacji: to może btyć to :D
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:42:18
  Nic przekładane nie będzie: Podać adres do wysyłki "zbędnych zapasów"? :D
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:42:18
  Ostatni dzień przed końcem świata. Bóg odwiedza Donald Trump, Władimira Putina i Łukaszenkę.
  Potem każdy z nich wygłasza orędzie do narodu.

  Trump do Amerykanów: - Mam dla was dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobra jest taka, że Bóg naprawdę istnieje. Zła - że jutro koniec świata.

  Łukaszenka: Mam dla was dwie złe wiadomości. Bóg rzeczywiście istnieje i jutro jest koniec świata.

  Putin do Rosjan: Mam dwie dobre wiadomości. Bóg uznał prawowitość mego przywództwa i będę rządził do końca świata.
 • @Ziut Polskę Zbaw 17:44:56
  Ewa Kopacz wraca do domu, do swojego męża, który siedzi przed telewizorem i ogląda wiadomości. A ten widząc ją wyłącza go i mówi:
  - Ewka, kochanie, wiesz, że w sobotę będzie koniec świata?
  Kopacz patrzy na niego jak na debila i mówi:
  - Phi... I tak nie miałam planów na weekend.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:42:18
  http://s1.kozaczek.pl/2012/12/koniec10.jpg
 • @Nibiru 18:36:31
  Wiedziałem !!!!!


  pzdr
 • @ Autor
  "Mamy wręcz jasne słowa Mistrza z Nazaretu, które sugerują, że nie powinniśmy nawet próbować przewidywać, kiedy nadejdzie ten czas."

  Więc lepiej się tym nie zajmować :-)

  Mam nadzieję, że jeśli już będzie tzw "koniec świata" to będzie on dotyczył tylko Ziemi i że my jako ludzkość będziemy już na innych planetach i będziemy się "wycieczkować" po całym Wszechświecie :-)
  Z Dobrą Nowiną.

  5*
 • @ All
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Pietrow
 • @Jasiek 19:49:58
  nie,nie,nie
  nie ma mojej zgody na tak szybki koniec swiata
  I ja i @Talbot mamy tu jeszcze sporo do zrobienia 8-))))

  ps.
  i zarobienia
 • @Ziut Polskę Zbaw 17:47:37
  Mój adres jest łatwo dostępny: przyjmuję wszelkie nadwyżki.
  Najwyżej wystąpię o dalsze odroczenie końca świata.

  PS. preferuję jakość, a nie ilość.
 • @Nibiru 20:48:20
  Receptury pilnuje sknyrus !!!!!!!!
  dokladnie tak
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:06:42
  // Mój adres jest łatwo dostępny: przyjmuję wszelkie nadwyżki.
  Najwyżej wystąpię o dalsze odroczenie końca świata.//

  Ja nie zgłaszam nadwyżek, ... ja zgłaszam chęć ich utylizacji których Waćpan, zgodnie z deklaracją, nie dasz rady przerobić do soboty. :D

  Pytałem się więc, ćzy przesłać swój.
 • @Ziut Polskę Zbaw 22:34:44
  Dam radę i jeszcze moc nadwyżki zostanie.
  ;-)))
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:41:28
  PS. A czym opić zakończenie końca świata? O suchym pysku, to żadne świętowanie.
 • @Husky
  Uwaga! Prośba o wsparcie inicjatywy... Brytyjczycy, których przodkowie odmówili naszym żołnierzom udziału w Paradzie Zwycięstwa, bo Stalin stroszył wąsa, robią plebiscyt na pilota Spitfire, który ma być upamiętniony w muzeum. W konkursie jest Polak, Franciszek Kornicki, odznaczony trzykrotnie Krzyżem Walecznych oraz Krzyżem Srebrnym Virtuti Militari. Ostatni żyjący polski pilot walczący w Bitwie o Anglię. Przypomnijmy im, że "nigdy tak wielu, nie zawdzięczało tak wiele, tak niewielu". Co robić?

  1. Wchodzimy na podaną stronę:

  http://www.telegraph.co.uk/men/thinking-man/britons-raf-needs-have-say-vote-forthe-peoples-spitfire-pilot/
  2. Znajdujemy zdjęcie Pana Franciszka
  3. Klikamy głos Pomóżcie upamiętnić polskiego bohatera.
 • @Husky 18:15:16
  Szwecja upadła. Imigrant ma trzy żony, więc kupili mu trzy mieszkania. Kosztowały fortunę!

  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/szwecja_glupota_upadlosc_imigranci_mieszkania_wolnosc24.jpg

  Podsztokholmska gmina Nacka zakupiła trzy mieszkania dla 57-letniego imigranta z Syrii, jego trzech żon oraz ich 16 dzieci. Transakcja wywołała w Szwecji dyskusję nad ustawodawstwem, które w praktyce wspiera zakazane prawem wielożeństwo. I jak tu się dziwić, że uchodźcy z Bliskiego Wschodu pragną dostać się drzwiami i oknami do Szwecji? Mężczyzna mieszka z żoną oraz ich siedmiorgiem dzieci w mieszkaniu w dzielnicy Saltsjobaden. Obok po sąsiedzku mieszka jego druga żona z czwórką dzieci. W tej samej nieruchomości przydział otrzymała kolejna żona imigranta z pięciorgiem dzieci. Za trzy mieszkania gmina Nacka zapłaciła prawie 14 mln koron (1,47 mln euro). Informacja o transakcji ujawniona pierwotnie na Facebooku przez antyimigranckie ugrupowanie Szwedzcy Demokraci wywołała falę krytycznych komentarzy. Czy to odpowiedzialne wydawanie publicznych pieniędzy? Czy inny bezdomny ma szansę na podobne mieszkanie z widokiem na sztokholmski archipelag? Czy samorząd finansuje poligamię? Sprawą zajęła się we wtorek gazeta „Metro”, która wpis w mediach społecznościowych o zakupie mieszkań dla imigranta i jego trzech rodzin początkowo uznała za tzw. fake news, czyli zmyśloną historię. Dziennikarskie śledztwo wykazało jednak, że mieszkania zostały rzeczywiście nabyte przez gminę. Jak wyjaśniła Frida Plym Forshel z gminy Nacka, lokale zostały przydzielone rodzinie na dwa lata – tyle trwa program, podczas którego imigranci powinni nauczyć się języka szwedzkiego i znaleźć pracę. Od 2016 roku gmina Nacka, która nie posiada własnych zasobów komunalnych, zakupiła 94 mieszkania oraz przyjęła 339 imigrantów z przyznanym prawem pobytu w Szwecji. Większość lokali trafiła do nowo przybyłych obcokrajowców. W Szwecji zawarcie więcej niż jednego małżeństwa jednocześnie jest nielegalne, ale jak wyjaśnia gazecie „Metro” socjaldemokratyczny radny gminy Nacka Khashayar Farmanbar, w praktyce jest uznawane. Chodzi o wyjątek, gdy żaden z małżonków nie miał związków ze Szwecją, ani do małżeństw nie został zmuszony. Inny radny gminy Nacka Jan-Eric Jansson z Chrześcijańskich Demokratów stwierdził, że imigrant z Syrii otrzymał trzy oddzielne mieszkania ze względu na dobro dzieci. Publicysta dziennika „Svenska Dagbladet” napisał we wtorek w komentarzu zatytułowanym „Cena za mężczyznę, trzy jego żony oraz 16 dzieci”, że należy pamiętać, iż w tej sprawie nikt nie zrobił nic złego.

  „Technicznie rzecz biorąc, gmina postąpiła zgodnie z prawem” uważa Per Gudmundson. Przypomina on, że w Szwecji istnieje konsensus polityczny w sprawie wielkodusznej polityki azylowej, a gminy są obarczone obowiązkiem zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych. „Wykładnia prawna jest taka, że Szwecja akceptuje wielożeństwo zawarte w innym kraju” podkreśla Gudmundson.

  „Co najważniejsze, gniew nie powinien być skierowany w syryjską rodzinę. Ona tylko szuka tu bezpieczniejszego życia. Odpowiedzialność ponosi szwedzki rząd” stwierdza publicysta.

  Z rejestru szwedzkiego urzędu skarbowego Skatteverket wynika, że w Szwecji jest ponad 300 przypadków wielożeństwa. I jak tu się dziwić, że uchodźcy z Bliskiego Wschodu pragną dostać się drzwiami i oknami do Szwecji?
  Ps...Dymać szwedzkich lewackich frajerów ile się da. Aż im Potop się przypomni.
 • @Husky
  WIELKA KATASTROFA PLANOWANA JEST NA 2017 ROK. OFICJALNY PROGRAM ZNISZCZENIA NIEMIEC I PLANY O TRZECIEJ WOJNIE ŚWIATOWEJ

  PROSZĘ ROZPOWSZECHNIĆ TĘ INFORMACJĘ W CAŁYM ŚWIECIE!

  Z poważaniem, Dyp. inż. dr Emilia Austeya Dominikas
  1 listopada 2016 r.

  Jest to ROZSZERZENIE planu Rok 2007. Podczas wojny jugosłowiańskiej okazało się, że DECYDUJĄCĄ bronią Operacyjną i Taktyczną jest MÓJ Aerobus, na który Saddam Husajn postawił sto miliardów $ dla reformy Bliskowschodniego Rynku Lotniczego – najlepszego na świecie. Reformę zlecił szwajcarskiemu Swissairowi, II co do wielkości Przewoźnikowi, który zamówił Aerobusa-SADDAM w Dniepropietrowsku. Kanclerz Schroeder i Jasir Arafat jako Pełnomocnik finansowy SHu skłonili jednak Ukraińców do oddania SADDAMA Chińczykom za niemieckie i arabskie GWARANCJE Suwerenności i Integralności Ukrainy. Chińska Armia Wyzwoleńcza zgodziła się wziąć udział w wojnie jugosłowiańskiej siłą 200 KITANÓW, które są chińską wersją SADDAMA. Była to NAJWIĘKSZA klęska US Air Force, po której Chińczycy wycofali swe siły dla aneksji Morza Południowochińskiego, którego US AF, nie mając Aerobusów, nie próbowała bronić, co było Złamaniem doktryny Teodora Roosevelta.
  Przeniesienie Aerobusa-SADDAM było Fundacją SUPERMOCARSTWOWŚCI Chin za co Chińczycy mieli zapłacić Wypożyczeniem tysiąca Kitanów na wojnę Planu 2007: http://www.wandaluzja.com – Nowy obraz mapy bitowej.bmp, Rok 2007/. Armia Rosyjska miała zaatakować Dolną Wisłę siła 70 dywizji z użyciem TAKTYCZNEJ broni atomowej; a z POMOCĄ Polakom miała pospieszyć Bundeswehra na KITANACH siłą 40 dywizji, która miała ZATRZYMAĆ Rosjan na Wiśle i wycofać się na granicę WERSALSKĄ, co ograniczało Polskę od Dolnej Obry (nie ODRY) do Wisły, za którą miały być Rosja, Białoruś i Ukraina, czyli 100 tyś km2, gdyż w Gdański i Gdyni miała interweniować US Navy na rzecz OKROJONEJ Polski. Z planu tego wyszły jednak Nici, gdyż ja Ogłosiłem, że Plan 2007 jest Wstępem do granicy niemiecko-chińskiej na Uralu, bo Armia Rosyjska nie mając Aerobusa była Bezbronna, oraz że Tusk i Merkel wywieźli Skarb Włastów z twierdzy MODLIN do USA, gdzie został ZAREJESTROWANY przez Fed na 750 tysięcy ton złota, co wykorzystała Izba Lordów dla rewindykacji Anglosaskich USA. W ten sposób UPADŁ Plan 2007, ale córka Hitlera z zamrożonej spermy (Moskwa, Praga, Ost-Berlin) zastąpiła go Planem 2017. Opiera się on na doktrynie Himmlera czy Powrotu do niej, co znam z rodzinnego domu. Gdy Stalin dał infrastrukturę wojenną Mandżurii Mao Tse-tungowi to doktrynę Himmlera ISLAM JEST NIEMIECKI jako Wschodnią granicę Niemiec na Missisipi, zastąpiono niemiecko-chińską granicą na URALU – Wstępem czego mają być Wojny 2007 i 2017. Córka Hitlera ZAPROSIŁA więc do Europy 70 milionów rekrutów muzułmańskich pod pretekstem, że gdy będą GWAŁCIĆ Niemki to tę będą Rodzić, co POTWIERDZA Pani Doktor jako wieloletnia realizatorka Planów 2007 i 2017:
  „Koniec 2016 r. Pięć afrykańskich ośrodków werbunkowych rozpocznie kierowanie swoich 5 fal – łącznie w sumie 8 milionów skrajnie agresywnych Afrykańczyków, a także 2 mln „ociężałych umysłowo” – według oficjalnego określenia, a według nieoficjalnego: „bydło na ubój” – do Niemiec.” oraz:
  „Mamy nadzieję na wzrost liczby urodzeń w drodze zdecydowanych zachowań seksualnych (gwałty)” – to nie jest żart. Jest to dokładny cytat z Federalnego Ministerstwa Spraw Rodzinnych. Ci REKRUCI przybywają Nocami i są kwaterowani w PODZIEMNYCH MIASTACH połączonych metrami kolejowymi. Nie jest to nic nowego, bo Asz, który był budowlańcem i został zaproszony przez Niemców, żeby ich Uczyć, mówił mi 20 lat temu, że Niemcy WSZĘDZIE BUDUJĄ BUNKRY PA.
  Rekruci są szkoleni do WYRZYNANIA etnicznych Niemców Techniką Rzezi Wołyńskiej, opracowanej przez Hitlerowsko-Stalinowską Konwencję Zwalczania Polskiego Ruchu Niepodległościowego, w co ja nie wierzę. Nie wiem czy Niemcy produkują mego Aerobusa, jak Rosjanie KAMAZA, a jeśli tak to chyba w Brazylii ? ale ta szkolona od dzieciństwa seksualnie Jezuicka Bundeswehra z Magdeburskimi Narzeczonymi jest NIE do Wyrzynania etnicznych Niemców i dojeżdżania na miejsce Krwawej Roboty pociągami, gdyż Sto Razy Łatwiejszy i tańszy – jak to wykazała wojna jugosłowiańska – jest transport komandosów czy marinersów Aerobusami. Jeśli więc US Army będzie BRONIĆ Europy na ODRZE – oświadczenie Głównodowodzącego Pentagonu, a Bundeswehra na Wiśle, jak zapewniał nas Minister Bundeswehry – to największe rzezimieszki arabskie i murzyńskie Nie muszą WYRZYNAĆ etnicznych Niemców między Renem a Odrą, bo mogą to robić z powodzeniem między Wisłą a Odrą a US Army będzie pilnować skarbców Hitlera, Himmlera i Goeringa.


  „Polska w strefie zgniotu” [cz.1]


  https://www.youtube.com/watch?v=IIxCIFBkfUg


  Rozmowa z jasnowidzącą cz 5. Przepowiednie się sprawdzają – obce wojska będą mogły mordować Polaków

  https://www.youtube.com/watch?v=x2xfxPVO5zI


  Nieudany atak Niemiec na Polskę spowoduje wskrzeszenie Imperium Słowiańskiego K.Tarasiewic


  https://www.youtube.com/watch?v=rJJq31mQI_Q
 • @Husky 19:05:36
  „Pizzagate”: czyli jak internauci odkryli chory świat politycznych, okultystycznych elit Waszyngtonu.

  http://www.prisonplanet.pl/kultura/quotpizzagatequot_czyli_jak,p577011485
 • Dzień dobry moi mili..
  środa dzień ........ jeden mniej do ....

  http://www.firmyintegracyjne.pl/img/artykuly/zdjecia/MC41MjgzODYwMCAxNDIyNjI4NDQ2.jpg
 • Juz jutro Koniec Świata!
  Juz jutro Koniec Świata!
  Wszystkim przypominam, że Koniec Świata jest świętem.........
  ruchomym.

  https://pbs.twimg.com/media/DKMT-zHXkAEmouT.jpg
 • @Husky 07:40:16
  To już jutro Ziemia ma się zderzyć z tajemniczą „Planetą X”. Tak wygląda Koniec Świata [VIDEO]

  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/planetax_koniec_swiata_23wrzesnia_wolnosc24.jpg


  Teorie o kolejnych końcach świata pojawiają się w mediach co jakiś czas. Zgodnie z teorią Davida Meade 23 września nastąpi koniec świata. To będzie już piąty a może nawet siódmy koniec świata w tym roku i z pewnością go przeżyjemy tak jak poprzednie. David Meade to pisarz, który w swoich książkach skupił się na tematyce związanej z „Planetą X”. Według niego wejdzie ona na kurs kolizyjny z ziemią na początku jesieni. Rząd amerykański ma o wszystkim wiedzieć, ale nie informować obywateli, by nie siać paniki. Meade jest pewny, ciężko nie być, skoro swoje wyliczenia oparł na zawartym w Biblii kodzie zapisanym oczywiście specjalnym szyfrem. Wydaje się jednak, że pisarz czytał zbyt wiele swoich powieści i utonął w świecie fantasy. NASA kategorycznie zaprzecza istnieniu „Planety X”, o której pisze i mówi Meade. Te i inne historie o odległych planetach to oszustwa internetowe. Nie istnieją żadne podstawy naukowe, które miałyby je poprzeć. Gdyby Planeta X zmierzała w stronę Ziemi, astronomowie już dawno by ją namierzyli napisano na stronie amerykańskiej agencji. Jedyny Koniec Świata, który jest zarówno dziś i będzie istniał też jutro to miejscowość położona w województwie wielkopolskim. Wygląda ona następująco:


  https://youtu.be/VoyvdhUKT6Q


  Dla spragnionych jednak nieziemskich teorii udostępniamy też film o spodziewanym jutro końcu świata:


  https://youtu.be/XRPwKi0_MAM
 • @Husky 07:40:16
  Już jutro koniec świata – teoretycznie możliwe, praktycznie zero szans. Dzisiaj na pewno koniec lata. Dokładnie o godzinie 22:02. Winter is coming…


  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/koniec_swiata_nibiru.jpg

  Zgodnie z teorią Davida Meade 23 września nastąpi koniec świata. To będzie już piąty a może nawet siódmy koniec świata w tym roku i z pewnością go przeżyjemy tak jak poprzednie. Jedno jest pewne dzisiaj o 22.02 kończy się astronomiczne lato. Niebawem dni będą krótsze od nocy. David Meade to pisarz, który w swoich książkach skupił się na tematyce związanej z „Planetą X”. Według niego wejdzie ona na kurs kolizyjny z ziemią na początku jesieni. Rząd amerykański ma o wszystkim wiedzieć, ale nie informować obywateli, by nie siać paniki. Meade jest pewny, ciężko nie być, skoro swoje wyliczenia oparł na zawartym w Biblii kodzie – zapisanym oczywiście specjalnym szyfrem.
  Wydaje się jednak, że pisarz czytał zbyt wiele swoich powieści i utonął w świecie fantasy. NASA kategorycznie zaprzecza istnieniu „Planety X”, o której pisze i mówi Meade. Te i inne historie o odległych planetach to oszustwa internetowe. Nie istnieją żadne podstawy naukowe, które miałyby je poprzeć. Gdyby Planeta X zmierzała w stronę Ziemi, astronomowie już dawno by ją namierzyli napisano na stronie amerykańskiej agencji. Jednak jest niewielka szansa na „koniec świata” jaki znamy. Wystarczy, że np. Kim Dzong Un odpali kolejną rakietę, która tym razem uderzy w USA lub ich sojuszników a dalsze reakcje wymkną się spod kontroli i nastąpi eskalacja wojny nuklearnej. Mała szansa, wręcz mikroskopijna. Jedno jest pewne – dzisiaj o 22.02 zaczyna się astronomiczna jesień. Za moment początku astronomicznej jesieni przyjmuje się przejście Słońca przez punkt równonocy jesiennej, czyli punkt Wagi. Jest on odpowiednikiem nieco bardziej powszechnie znanego punktu Barana (punktu równonocy wiosennej). Rzeczywiste zrównanie długości dnia i nocy nastąpi jednak 2,5 doby później. Poniedziałek, 25 września, będzie trwać 12 godzin; noc z 24 na 25 września będzie krótsza o 2 minuty niż dzień, a kolejna noc – z 25 na 26 września – o minutę dłuższa niż dzień. Niestety na horyzoncie nie widać specjalnej poprawy pogody. Chłód i deszczowa aura będą nam towarzyszyć niemalże codziennie. Zapowiadanej miesiąc temu przez meteorologów złotej jesieni nie ma. Teraz wszyscy obawiajcie rychłego nadejścia zimy.
 • Koniec swiata !!!
  https://pbs.twimg.com/media/DKVj1wzWkAEEk9y.jpg
 • Koniec świata, mówicie?
  https://pbs.twimg.com/media/DKXE9SbW0AAdPrg.jpg
 • Dobranoc Prawi 8-))))
  https://pbs.twimg.com/media/DKXEOhSW4AAt0Ur.jpg
 • Koniec świata jest trochę jak "Filip" Jeznach...
  Ów kapuś też co chwila kona, choruje śmiertelnie, ślepnie i odchodzi od nas nieuchronnie na zawsze. Średnio ze trzy razy na rok. Ale jakoś paść nie może, ubecka mafia chyba mu krewkę chrześćjańskich niemowląt przetacza, dziadyga trzyma się dziwnie dobrze i nadal podtruwa internetową sferę, pokutując za grzechy swej ubeckiej przeszłości.

  Podobnie padół nasz nieszczęsny, też się kisi w sobie, jak owi byli sprzedawczykowie. Paść nie może jeszcze, bo Miserikordia Pana naszego nas wszystkich przy życiu trzyma. A nawrócić się owe chamy, Filipy i inne, nie chcą i w swem grzechu zatwardziałem trwają. I tak globus nasz wspólny toczy swój garb poprzez przestworza Kosmosu, podczas, gdy jego powierzchnię toczą robaki roztomaitych jeznachów i bolków i tusków i innych chujków.

  Tak, że końca świata przy dzisiejszej sobótce nie będzie, jeszcze na koniec miłosierny nie zasłużyliśmy. Spodobało się Panu w gnoju naszych rówieśnych nas unurzać i ścierwem nas namaścić. Tym większa zasługa w zaświatach będzie.
 • Halo Neon !!!!
  Czy ktoś przeżył??

  https://pbs.twimg.com/media/DKYjbJDXkAADczp.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej