Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31689 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Cała prawda o Faralu vel Zawiszy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

//Na kłamstwie przyłapało mnie równo 0 razy. Jeśli się pomylę to z reguły po sprawdzeniu przepraszam i przyznaję rację na co nie stać tutejszych trollików.// Takie to słowa padają z ust ....

....... największej internetowej ..... y (tu nich każdy sobie coś wpiszę)

 

 

                 vel          

 

No to sprawdzamy

 

Po raz pierwszy ten pajac zjawił się na NE w dn.03.06.2011 dodając komentarz (a już ci) w sprawie zbrodni w Smoleńsku.
Jako faral napisał 10 notek zamiesicil 200 komentarzy i dość szybko internauci rozszyfrowali tego klowna, kto to w rzeczywistości jest.
Kilkanaście dni później bloger adriano zamieścił notkę o nim gdzie obnażył go do gołej dupy. Ale najciekawsze i jakże trafne było podsumowanie tej notki gdzie napisał :

"Prawdopodobnie faral po tym wpisie zmieni nick i będzie pluł na PiS i popierał bolszewię z innego nicka. Poradzi sobie, skoro jak sam napisał jest w stanie oddać 10 głosów na minutę w sondażach i zna specjalne skrypty pozwalające mu automatycznie głosować."

Te prorocze słowa stały się faktem już w niecałe 2 tygodnie później , dokładnie 27.08.2011 gdzie jako już Zawisza zamieszcza swój pierwszy komentarz. Oczywiście z tematem PIS.
Co wam to mówi?
Ale wiedząc że z dwóch kont można oceniać i pisać konta faral oczywiście nie kasuje. Konto zawiesza ówczesną administratorka pani Agnieszka po tym jak temu durniowi udowodniłem czarno na białym jakim sqrwysynskimi sposobami się posługuję, by minusowac czyjeś wpisy a swoje jako Zawisza plusowac
Tłumaczy się ten frajer, że jest na tyle idiotą internetowym i konta zamknąć..... nie potrafi.T en że wszech miar uczciwy człowiek twierdzi że jako faral zakończył komentarze w chwili gdy otworzył nowe konto.

No to sprawdźmy jego uczciwość(sic)

To jest link do pierwszego komentarza jako....... Zawisza
http://mirek.neon24.pl/post/24924,polskie-msz-gra-do-jednej-bramki-z-sow... (link is external)

27.08.2011

Jako już Zawisza pierwsza swoją notkę zamieszcza dopiero po pół roku, temat ? Ulubiony.Kościół katolicki to samo zło.
Ale następną dwa dni później to już temat życia czyli....Smoleńsk i PIS.

Ważne są tu daty

W tym samym czasie jako faral dokładnie w dn.28.09.2011 piszę koment:
https://adriano.neon24.pl/post/28147,administracja-nowego-ekranu-promuje... (link is external)

Jako faral piszę jeszcze kilkadziesiąt komentarzy aż do dnia 07.12.2012
I to nie był jego jako faral ostatni komentarz.

Po moim wykryciu jego chamskiego prostackiego oszustwa skasował kolejne 4.
I to z roku....2019

 

Przez ponad 8 lat posługiwał się dwoma kontami .
Tak wygląda "człowiek" który nigdy....... nie skłamał

Nigdy!!!!!

 

 

 

 

A tu notka blogera @adriano z dn.14,08.2011

 

Faral POwski aktywista do pisania komentarzy oraz obniżenie podatków- dobrze czy źle? Czym jest populizm?

Tekst dotyczy bolszewickiego myślenia, które jest wynikiem lat prania mózgów przez media. Porusza też kwestie definicji słowa populizm i podatki.

 

Na Nowym Ekranie pojawił się ostatnio osobnik o nicku FARAL. Osoba ta umyślnie kłamie i manipuluje a jej konfabulacje mogłyby posłużyć do napisania niejednej powieści sci-fi. Mierne są te jego wypociny bo łatwo je obalić. Pisze on dosyć często komentarze na NE.

 

O tym jakim bolszewickim aktywistą jest faral dobitnie świadczy ten demagogiczny, komentarz:

 

„...96 ludzi zginęło, bo nie można było dopuścić do tego by Tusk był w Smoleńsku a Kaczyński nie.” -faralek uważa, że prezydent zginął w Smoleńsku na własne życzenie, bo się tem wcisnął.

 

Według farala to PiS zlecił morderstwo na członków swojej partii w Łodzi!!!:

 

"Jakoś mi się dwie śmierci podobne wydają ( ośmierci Leppera). Sprawa zabójstwa w Łodzi, zabójca wpadając do lokalu PiS swoimi okrzykami głośno wskazuje na PO, tu mamy odbiornik TV z zatrzymanym stop-klatką obrazem konferencji Tuska. W obu przypadkach jakby ktoś chciał wskazać właśnie na PO," źródło

 

Bajka dla naiwnych:

 

„Jeśli wybuchną walki między kibolami polskimi i ukraińskimi to PiS będzie za to odpowiedzialny.”

źródło

 

Przykład jego działalności na rzecz PO jest w linku poniżej. Temat został założony przez Acontrario, dotyczy wyników sondaży poparcia dla partii politycznych na Interii, które różnią się od wyników podanych do wiadomości lemingów w reżimowych mediach:

 

//acontrario.nowyekran.net/post/20163,najnowszy-sondaz-pis-59

 

Tutaj możemy się "dowiedzieć" od Farala:

 

„Sondaż ten świadczy tylko o dużej aktywności PiS w internecie.

Nawet nie wiecie, jak łatwo zmanipulować takie sondaże. Nawet na piechotę jestem w stanie oddać 10 głosów na minutę. Są jednak skrypty pozwalające na automatyczne głosowanie w takich sondażach. O nieprawdziwości tego sondażu świadczy bardzo niskie poparcie dla SLD(tu widać jego pro bolszewizm), oni mają twardy elektorat na poziomie ok. 10%. PSL też ma znacznie większy twardy elektorat niż 1%.
Druga sprawa to liczba oddanych głosów. 2.9 mln? Jest nas poniżej 40 mln. Wydaje wam się że ponad 7% wszystkich Polaków od oseska po staruszka czyta Interię i do tego jeszcze zechciała wziąć udział w głosowaniu?” źródło

 

 

 

Później widzimy taką oto analizę Farala:

 

„Oczywiście, że specjaliści i PiS i PO naklikali. Masz prosty rachunek ok. 1 mln głosów na PO, ok. 1.7 mln głosów na PiS. Obie wartości przy liczbie czytelników Interii są nierealne.”źródło

 

W innym wpisie Radnego Miasta Tychy o wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, który wzywał rząd do obniżenia akcyzy na paliwo faral pisze:

 

 

„Typowa propozycja populistyczna

Obniżenie akcyzy praktycznie niewiele zmieni w cenie na stacjach paliw a spowoduje znaczne ograniczenie wpływów do budżetu. W Polsce mamy jedne z niższych cen benzyny wśród krajów UE.

Później J.Kaczyński stanie na mównicy i będzie krzyczał "Rząd zadłuża kraj". Populistom już dziękujemy, oczekujemy takich co będą myśleli o Polsce.”(źródło)

 

Później faral „uświadamia” nas, ze w Polsce są jedne z niższych cen paliwa w UE i nie bierze pod uwagę różnicy miedzy zarobkami i walutą w Polsce i krajach UE.

 

Faral udaje, że nie rozumie słowa populizm.

 

Tymczasem jest kilka przykładów populizmu, o czym pisze nawet polskojęzyczna wikipedia.
"....przykładem jest głoszenie zasad liberalizmu gospodarczego i jednoczesne podwyższanie podatków." – czyli tuskowe, by żyło się lepiej! Komu? Pytam!

 

Poniżej przedstawiam link, który tłumaczy o tym jak państwo okrada nas z naszych pieniędzy, dając w zamian bardzo niewiele:

 

//uswiadomieni.blog.nowyekran.net/post/22865,niewolnicze-podatki-w-polsce

 

W sytuacji, kiedy Państwo Polskie zabiera nam około 70% naszego dochodu, obniżenie akcyzy na paliwa nie zrujnuje gospodarki. Ba! Może być zastrzykiem napędzającym gospodarkę. Niższe ceny benzyny to niższe ceny w sklepach. Wyobraźmy sobie, że benzyna kosztuje 30 zł za litr. Kogo będzie stać na jeżdżenie samochodem, czy zrobienie jakichkolwiek zakupów w sklepie?

 

Tuska i jego kolesi.

 

Nie ma w obniżaniu podatków żadnego populizmu. Dziś populizmem nazywa się próbę podniesienia standardów życia klasy średniej. Ma to również na celu utrzymanie władzy absolutnej establishmentu i sprowadzenie reszty społeczeństwa, która nie ma przywilejów do roli ROBOLI.

 

Faral widzi wszystko inaczej:

 

„Ujmę to tak. Rząd idzie za radą Kaczyńskiego, obniża akcyzę, za benzynę zapłacę nie 5.15 jak wczoraj a 5.00. Robi z tego szopkę medialną, Tusk występuje i mówi, popatrzcie, w okresie wakacyjnym obniżamy obywatelom akcyzę na benzynę, ny taniej na urlop pojechali. OK, obywatel pojechał na urlop i spalił 100 litrów benzyny, zaoszczędził 15 zł. Jak to nazwiesz? Bo dla mnie to populizm.”

 

Następnie stwierdza, że Skarb Państwa zrujnuje taka obniżka akcyzy co wykorzysta okropny populista Kaczyńskii jak zwykle nie bierze pod uwagę, że przez olbrzymie ceny paliwa niewielu już stać na to aby pojechać na urlop.

 

Później od farala „dowiadujemy się” czegoś takiego:

 

„No cóż rząd PO nie jest najlepszym rządem, powiem nawet, że słabym i wiele rzeczy mi się nie podoba ale jest on mocny bardzo słabą opozycją.”

 

O co chodzi?!

 

W tym samym komentarzu „dowiadujemy się”, ze z PiS uciekli sami wspaniali ludzie do PJNu i w PiSie„zostali mierni ale wierni znający tylko nienawiść i populizm. Szkoda, że PJN do sejmu najprawdopodobniej nie wejdzie. Utracimy tam kilku myślących, jeżeli posłów można nazwać myślącymi, ludzi.”- w cudzysłowie słowa farala!!! źródło

 

Następnie taka faralowska perełka:

 

 

„Oczywiście słowa "Tusk Matole" itd. są śmieszne, tylko, że mało kto śmieje się z Tuska a większość z autorów takich słów.”

 

Ohydna bzdura. Najlepsze zostawię na koniec.

 

„Nie rozumiecie, że na innych portalach społecznościowych ludzie mają tak dość ciągłego wałkowania Smoleńska, że jak napiszesz artykuł o tym, to mało kto go przeczyta, a oceny są mierne.” -myśliciel i znawca mediów FARAL.

 

To jest niezłe:

 

„Kluzik - Rostkowska dała J.Kaczyńskiemu wynik wyborczy o jakim nawet w najśmielszych snach nie powinien myśleć”

 

Faral kibiców nazywa kibolami i popieranie ich walki o wolność słowa wyraźnie mu nie pasuje. Szkoda, że nie przytoczył tego, jak kibice krzyczeli: „Kto nie skacze ten za PiSem hop hop hop” Szkoda, że nie widzi, że nikomu wtedy policja nie wlepiła mandatu, nikogo nie aresztowała. Dziś policja traktuje kibiców jak najgorsze bydło ale to jest OK.

 

 

Faral zatroskany o społeczeństwo na koniec napisał coś takiego!:

 

„Nie jestem za PO dla samego PO, nie jestem za PiS dla samego PiS, szukam rozsądnej alternatywy dla siebie, dla rodziny i dla kraju, by moje dzieci nie musiały za robotą do innych krajów jeździć.”- pisze to koleś, który pluje wyłącznie na PiS. źródło

 

 

Na koniec kilka złotych myśli farala:

 

„Kaczyński liczy na przejęcie władzy na fali niezadowolenia społecznego a nie metodami demokratycznymi.” -czyli niedemokratycznymi ale jakimi to nie pisze.

 

 

„o tym, że PiS jest rządna zemsty słychać zarówno z ust Kaczyńskiego jak i Ziobry. Nie słyszałeś, jak mówili o konieczności rozliczeń?”- lustracja według farala to nienawiść i chęć zemsty, czyli bronkowa "zgoda buduje"

 

To jest właśnie ten najlepszy komentarz, który dobitnie pokazuje probolszewickie i proPOwskie myślenie farala.

 

 

Prawdopodobnie faral po tym wpisie zmieni nick i będzie pluł na PiS i popierał bolszewię z innego nicka. Poradzi sobie, skoro jak sam napisał jest w stanie oddać 10 głosów na minutę w sondażach i zna specjalne skrypty pozwalające mu automatycznie głosować.

http://adriano.neon24.pl/post/23755,faral-powski-aktywista-do-pisania-ko...

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  Brawo! Kompromitacja zakutego niebieskiego łba na całego. Ciekawe jak się wytłumaczy ten uczciwy inaczej. Ja od razu wiedziałem, że on został tu skierowany, zadaniowany. Ciekawe co na to administracja, etc.. z Ruszkiewiczem włącznie? Tego tak zostawić nie można. Pozdrawiam.
 • @kula Lis 68 13:43:24
  Skierowany? A przez kogo?
 • @kula Lis 68 13:43:24
  Zero kłamstw
  Zero
  To fejk !!!
  A za chwilę będzie tu PISał......... o PIS-ie


  Człowiek który prawdzie się nie kłania

  8-))))
  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:46:49
  To ty powinieneś wiedzieć.
 • @Husky 13:49:20
  Zakuty niebieski łeb to jeden z tych którym coś po dojściu PiSu do władzy się urwało, jak tym od VATu, etc.. jestem tego pewny w 100%! Stąd ten jego skowyt i jeżdżenie po PiS. więcej ty takich co potracili a nie zyskali.
 • @kula Lis 68 13:52:33
  Przyjacielu
  Ty też nie grzeszysz uczciwością !!!!!
  Ty to ....Andy-aandy jak odkrył i zapodał .......sedes
  8-)))))))
 • @Husky 14:00:59
  Jednak tu uczciwie skorygował sedesa Ruszkiewicz.
 • @kula Lis 68 13:55:40
  Boję się o jego zdrowie....fizyczne
  Jeszcze tyle lat wycia i zmian majtek przed nim
  Przetrzyma?
  Wątpię
  Później znów powiedzą że mamy tu kolejnego Diduszke
  8-)))))
 • @Husky 14:05:56
  Czekam co teraz zakuty niebieski łeb będzie miał do powiedzenia po zdemaskowaniu no i administracja tak go hołubiąca.
 • @kula Lis 68 13:43:24
  Oczywiście, że nie można! Dziś mam dyżur więc to należy do mnie.
  Użytkownik faral założył konto na NE 2011/06/03 a użytkownik Zawisza 2011/08/27.
  Ostatni post użytkownika faral ma datę 2012/02/21 a pierwszy Zawiszy 2012/02/26.
  Konto faral było od ostatniego postu nie używane. Z jednym wyjątkiem - w grudniu ubiegłego roku były napisane komentarze - 5 sztuka i wszystkie 5 zostały usunięte.
 • @kula Lis 68 14:23:27
  A na czym to "zdemaskowanie" polega?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:26:54
  Nie jarzysz? Więc to nie mój problem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:23:39
  To proszę nam tu "dopracować" te info
  To z ilu kont pisano komentarze pomiędzy 2011.08,27 a ostatnim komentarzem farala 2012.02.26 i kto/ile/osób pisało jednocześnie komentarze.
  I drugie pytanie kto osobiście skasował ostatnie pięć komentarzy
  I jeszcze jedno
  Przypomnę że do 26.02.2012 mamy komentarze i Farala i Zawiszy w tym samym czasie
  Czy to prawda?
 • @Husky 14:05:56
  Mnie ten jego stan po prostu zwisa kalafiorem, i polewam ten jego stan ciepłym moczem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:26:54
  Mówi się że admin ma być ja żona Cezara
  Czy tu standardem jest posiadanie dwóch kont
  Czy ma prawo twierdzić że nigdy nie kłamie
  Zero kłamstw ?
  Co więcej , czy chełpiący się mianem jednego z pierwszych jaki miał komputer nie potrafi zamknąć konta
  Pamiętasz Jarku mój idiotyczny awatar zbój nicki pies. sam się z niego naśmiewałeś.Zmieniłem później na Husky bez kasowania konta
  Dało się.
  Co więcej ten administrator z bożej łaski zarzucił mi że ja też mam dwa konta.Szukał,szukał,szukał i ...dalej szuka
  No geniusz a właściwie (Eugjenjusz)
 • @Husky 14:36:40
  Bardzo możliwe, że w tym okresie były komentarze z dwóch kont, nie potrafię tego wytłumaczyć, niech to zrobi Zawisza. Wytłumaczenie może być bardzo prozaiczne np błędne logowanie z automatu. Ale to już nie moja sprawa. Mi kilkakrotnie się tak zdarzyło gdy prowadziłem rubrykę informacji o z innego konta. Zwykle zauważa się to za późno. Najważniejsze że nie dyskutował sam z sobą :)

  Chcesz koniecznie wykręcić aferę ale cieniutka ona jakaś... Wzorujesz się na GW?
 • @Husky 14:50:12
  Tak ci zarzucił i nie udowodnił?...
  To nieładnie. Muszę to wyjaśnić.
  Ale żeby było mi łatwiej to podeślij mi link z tym zarzutem. Wiem, że dla ciebie to pestka, masz wszystko świetnie skatalogowane :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:50:47
  Nie o aferę tu chodzi
  Ale o jego cynizm , fałsz i obłudę
  Czy ma odrobinę godności, by pisać że nigdy nie kłamie a innym to sam zarzuca
  Tyle
  Pozdrawiam
 • @Husky 14:56:37
  Z tego co wiem to Zawisza nigdy nie negował tego drugiego konta to gdzie tu cynizm, fałsz i obłuda?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:55:28
  @Husky 15:54:33
  No popatrz znalazłeś 4 komentarze. Sam to znalazłeś czy cały wydział pracował nad tym? Zgłoś do naczelnika, może medal dostaniesz.

  Konto jest aktywne, bo nie niem jak dezaktywować, zaś nie ma na nim żadnego nowego wpisu od 2012.

  Ale lepiej opowiedz jak to ze Zbójnickim Psem było, ja historię znam, i wiem, że jest ciekawa.
  nadużycie link skomentuj
  Zawisza Niebieski 17.12.2018 17:19:26

  https://zawisza.neon24.pl/post/146833,przeinaczanie-jezusa#comment_1512850  Tego jest wiecej
  nie chce mi sie szukac
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:59:34
  Nie negowal?
  https://zawisza.neon24.pl/post/146833,przeinaczanie-jezusa
 • @Husky 15:05:41
  Ale co tu jest nieprawdą?
  Jedynie co nie pasuje to zarzut o Zbójnickiego, jest od czapy. Zawisza powinien wiedzieć, że można zmienić nick na tym samym koncie. Skoro nie wie to niedobrze... Muszę mu powiedzieć :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:50:47
  Czy w 2019 roku pisząc do Agnieszki komentarz jak faral i do mnie jako faral też pomyli się z logowaniem
  po 7 latach?
  I dlaczego te komentarze szybko skasował w dniu jak mu to udowodniłem
  Przypadek
 • @Husky 15:06:57
  Husky...
  Przeczytałem i muszę stwierdzić, że zaczynasz naginać rzeczywistość. Zawisza w żadnym miejscu nie zaprzeczył, że faral to jego stary nick a ty go jeszcze oskarżyłeś o plagiat.

  Widzę, że chcesz być sprytny to dam ci małe zadanie - wygugluj sobie nick anzuma i porównaj z moim tekstami. Ciekawie do jakich wniosków dojdziesz...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:23:54
  Przez jaki czas wił się jak piskorz? .
  Ile dni czekałem na odpowiedź?
  Dwa dni !!!
  Dopiero po przyparciu do muru zmuszony był się do przyznania
  Dlaczego nie odpowiedział tego, na moje wcześniejsze pytania tylko czekał na dowody
  Ok
  Wzorzec z Severs ...uczciwości inaczej
 • @Husky 15:39:23
  Dwa dni?
  Sprawdziłem i wychodzi, że "wił się" niecałe 12 minut.
  Dlaczego tak oszczędnie gospodarujesz prawdą PiSku?...
 • Widzę, że tylko Husky i Kula Lis z radości .... dostali
  Widzę, żeś się napracował, nawsadzałeś tu rodzynków w stylu aktywista itd. Problem aktywistów PiS leży w tym, że raz po razie wykazuję im kłamstwa. Wczoraj na portalu niepoprawni wykazałem kilku m.in. p. Agnieszce, co twierdziła iż konto skasowała odeszła z Neon, a praktycznie codziennie się loguje.

  Zacznijmy od ram czasowych. Ostatni mój tekst pod Nickiem Farał datowany jest 21.02.2012. Pierwszy tekst pod Nickiem Zawisza 26.02.2012 i dotyczy finansowania Kościoła metodą jak w Niemczech z opodatkowania wiernych, czy metodą jak w Polsce z pieniędzy wszystkich podatników, czyli z budżetu państwa. Jeśli jest to przeciw kościołowi, to z pewnością każdy tekst o Kościele jest przeciw Kościołowi.

  Kolejna „rewelacja” Huskyego, Nick zmieniłem pod wpływem tekstu blogera Adriano. Tekst Adriano powstał pod wpływem dyskusji na temat Smoleńska. W tym okresie każdy kto nie był za teoriami spiskowymi był aktywistą PO. Po dziś dzień poglądów swych nie zmieniłem, był to wypadek spowodowany naruszeniem zasad bezpieczeństwa lotu, zejściem poniżej minimów i żaden oficjalny raport komisji państwowych po dziś dzień niczego innego nie mówi. Raport stworzony przez Macierewicza nigdy nie stał się oficjalnym dokumentem państwowym. Tekst Adriano powstał 14.08.2011 w związku z czym bzdurą jest jakobym zmienił Nick po wykryciu mnie przez Adriano.

  Tego, że mam dwa Nicki jeden stary, jeden nowy nigdy nie ukrywałem. To, że konta nie skasowałem, to możliwe, że geniusz komputerowy Husky na Neon to potrafi. Zgodnie z moją wiedzą na Neon konta skasować nie można. Nawet konta tych których wyrzucono z Neon tam istnieją, a tylko oni nie mogą ich używać.

  Ty Husky, też zmieniałeś Nick, najpierw byłeś Zbójnickim Psem, później Huskym. Dlaczego zmieniłeś, czyżbym miał prognozować, że pod starym Nickiem odkryli iż jesteś powielaczem propagandy PiS? Ja przyjąłem metodę wygaszenia starego konta i rozpoczęcia działania na nowym. Ostatni raz, gdy na moim blogu informowałem iż miałem również inne Nicki https://zawisza.neon24.pl/post/139801,czas-gdy-europejczycy-byli-imigrantami Ja teksty swoje piszę od roku 2007, zaczynając na dziś nieistniejącym już portalu. Tak więc nie ukrywałem faktu iż posługiwałem się innymi nickami.

  Działalność pisarską pod Nickiem faral zakończyłem dość dawno, faktem jest, że napisałem 5 komentarzy w znacznie późniejszym okresie. Wynikało to z faktu iż będąc w delegacji na telefonie nie udało mi się ustawić konta Zawisza, a udało konto faral, ale ten grzech biorę na siebie, było to na 5 komentarzy w dość krótkim czasie. Zresztą gdy Husky wykrył tę „rewelację” tego się nie wypierałem, bo niby dlaczego, gdy wcześniej o tym informowałem?

  Inne rewelacje Huskyego jak np. wypowiedź o benzynie. Przecież każdy powinien pamiętać jak Kaczyński przemawiał na tle kanistra z benzyną pokazującego ile to podatków w benzynie i tłumacząc iż dla dobra gospodarki należy obniżyć obciążenia finansowe. Dziś gdy przy znacznie niższej cenie baryłki ropy cena benzyny zbliża się do tamtej ceny za czasów rządów PO-PSL i jakoś rząd obciążeń nie zmniejsza. Hipokryzja? Dla niektórych prawda jest oburzającym kłamstwem.

  10 głosów na minutę przy sondaży chronionym IP wystarczy zmienić IP i ew. usunąć ciasteczka, by oddać „nowy głos”. Są programy pozwalające logować się nawet z sewerów zagranicznych z określonego kraju. Dla nikogo kto czyta o Internecie nie jest to tajemnicą. Dopiero logowanie z zarejestrowanego Nick przed tym chroni. Tak podbijane są notowania komentarzy na portalach typu Interia. Czy to dla Huskyego aż taka tajemnica?

  Za każde moje słowo odpowiadam, jestem w stanie uzasadnić argumentami, albo jest to moje prywatne zdanie, do którego mam prawo. Może tak Husky zamiast głosić prawdę za rewelacyjne kłamstwo pomyślał byś tak trochę, to naprawdę nie boli.
  Myślę, że wystarczy odkręcania rewelacji Huskyego. O klasie tego człowieka, o jego poziomie dyskusji niech świadczy fakt iż wywołując wydaje się poważną dyskusję sam troll uje na swym portalu bredząc o majteczkach, sedesach. Taki niestety jest poziom trolla. Szukać po portalach, odbierać z centrali informacje i podawać je dalej potrafi. Ale coś logicznego napisać, to już przekracza jego możliwości intelektualne, poza majteczki, i czynności fizjologiczne jego zainteresowania nie wychodzą.

  Myślę Husky szukaj dalej, bo tym razem się nie spisałeś.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:46:31
  Czyli świadome i z pełną premedytacją prowadzenie dwóch blogów to nic zdrożnego?
  Czy nie jest to podłe i nikczemne stawianie pał.A następnie pisząc (patrz jak cię oceniają).
  Po co wreszcie jest ten system oceniania.
  Bo po tych właśnie minusach, i widząc ten nick w okienu pod moimi wpisami, zacząłem dochodzić kto to jest.
  Za głupi by się nie dać wykryć.

  Ale dobra
  Nie rozwijajmy tego
  Wiem jedno
  Zarzucanie komuś kłamstw przez tego uczciwego inaczej
  jest zwykła podłością.
  On napiszę prawdę jak się pomyli

  Miłego popołudnia

  8-))))
 • @Husky 15:39:23
  Rzeczywiście negował czekałeś kilka dni :) Zanim zaczniesz się dalej poniżać może sprawdź. Tekst opublikowałem 15.12, pytanie zadałeś 17.12 i 17.12 dostałeś odpowiedź.

  //Antykomunista.neon24.pl/post/149286,cala-prawda-o-faralu-vel-zawiszy#comment_1555292

  Husky powiedział prawdę - oksymoron.
 • @Husky 16:16:49
  Zarzucanie komuś kłamstw przez tego uczciwego inaczej
  jest zwykła podłością.

  Masz rację, weź to do siebie. Nawet tu ci kłamstwo wykazano, że musiałeś kilka dni czekać na odpowiedź. Ty naprawdę nie wiesz czym różni się prawda od kłamstwa. Nikt ci nie wmówi, że kłamstwo jest kłamstwem.
 • @Zawisza Niebieski 16:30:29
  Kup sobie nowy telefon bo ten co masz to faktycznie antyk i znów pomylisz konta
  Jprd.
  Co za oszołom

  Szukaj tego mojego drugiego konta z tego telefonu a ja podam ci haslo
 • @Zawisza Niebieski 16:25:43
  Wiedziałeś pajacu dzień wcześniej do czego zmierzam
  Nie błaznuj
  I nie manipuluj datami bo wszystko już Jarek nam na tacy podał
 • @Husky 16:43:29
  Najpierw posprawdzaj sobie wszysko, co ciągle na "pawiana z czerwonym" wychodzisz. Jarek podał ci z pewnością prawdę bo bazował na tych samych źródłach co ja. Zresztą są ogólnie dostępne.

  Ja twojego drugiego konta nie szukam, miałeś na Neon dwa nicki Zbójnicki Pies i Husky. To już przecież kiedyś ustaliliśmy.

  O trollu
  Zanim wybrzmiał poranny chorał,
  chłop trolla pługiem zaorał.
 • @Zawisza Niebieski 16:54:54
  A co dwa nicki maja wspolnego z dwoma kontami
 • @Zawisza Niebieski 16:54:54
  Mylisz się Zawisza, Zbójnicki i Husky to ciągle to samo konto.
  W innych kwestiach masz rację. Niestety (dla Huskego :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:03:48
  I tak zaraz odwróci kota ogonem, bo on nie kłamie
  Pzdr
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:03:48
  Przez blisko rok mylił konta.
  Przez blisko rok na przemian pisał komentarze z dwóch kont.
  Ale winny już ustalony !!! To 8 letni najnowszy w warsiawie i okolicach....
  telefon
  Jaką marka tego cuda
 • @Husky 17:12:48
  Nieprawda. Po 2012 z tego konta napisał 5 komentarzy, w ciągu jednego dnia (grudzień 2018).

  A co się tyczy pałowania to nie ma to tutaj żadnego znaczenia, to nie jest "niepoprawna" piaskownica. Tam banda trolli idiotów swoim pałami ma realny wpływ na funkcjonowanie portalu.
  Zresztą mogę się założyć, że moja ulubienica, pewna lewaczka z syjonistycznym odchyleniem z LA wchodzi tu tylko po to, żeby stawiać pały. Bo po co by się logowała? Do czytania nie trzeba. Chyba jej zablokuje konto, niech się bidula nie męczy bo sobie rękę zwichnie :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:23:33
  To nie tak
  W okresie od dnia powstania nowego (czyli 31.08.2011) konta Zawiszy ile było komentarzy farala do dnia ostaniego tj.26.02.2012
  To lato sprawdzić.
  Kilkadziesiat !!!!!
  Nic nie ginie
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:23:33
  Raz jeszcze pisze.
  Mnie chodzi o rok 2011/2012
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:23:33
  //A co się tyczy pałowania to nie ma to tutaj żadnego znaczenia, to nie jest "niepoprawna" piaskownica. //


  Proszę to jemu powiedzieć
  Wytykał mi to wielokrotnie
  No ale jak się na dzień dobry od uczciwego dostawało dwie pały
  8-)))))))
  Historia
 • @Husky 17:47:29
  Twoja dociekliwość jest godna podziwu.
  A jak jesteś takim legalistą to może byś jeszcze rozkminił Kamińskiego, miał dwa konta i JEDNOCZEŚNIE pisał i komentował z dwóch. Nikt jakoś nie robił z tego afery.

  No, do roboty! Chyba, że nie chcesz urazić "przyjaciela" :)))) On teraz może trzy pały postawić.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:55:06
  Nie znam tej historii
  Sorry
 • @Husky 17:47:29
  A powiedz mi PiSku, tylko tak szczerze - podoba ci się ten durny system ocen komentarzy na "niepoprawnej" piskownicy?
 • @Husky 17:56:48
  To czas, żebyś poznał.
  Ty taki zdolny jesteś... Podpowiem ci tylko, że musisz mieć Czujne Oko :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:55:06
  Ja udostępniam konto by ktoś za mnie pisał, Mam poważna kontuzje prawej dłoni.Skutki wypadku. Dyktuje co ma napisać. I zdarzały mu się że napisał z własnego konta jako ja.
  Niby nierealne, ale tak było i ......może się zdarzyć
  Samo życie
  8-))))))
 • @Husky 18:04:43
  No pacz pan, zdarza się :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:08:01
  Nie mam problemu by zaufanej osobie powierzyć hasło do portalu czy do prywatnej poczty.
  Nikt tam nic ciekawego i tajnego nie znajdzie
  8-))))))

  tajemnicę ma się w głowie, bo gdy tajemnicę zna dwie osoby to nie jest już tajemnicą
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:23:33
  "Zresztą mogę się założyć, że moja ulubienica, pewna lewaczka z syjonistycznym odchyleniem z LA wchodzi tu tylko po to, żeby stawiać pały."

  Ojej... ;-DDD
 • @Husky
  Masz u mnie duży plus za zdemaskowanie tego łgarza.Wielokrotnie rzygał tutaj swoim jadem na o.Rydzyka.Kiedy zwracałem mu uwagę żeby przedstawił dowody przestępstw których miał się dopuścić zakonnik z Torunia to udawał głupa i zmieniał temat.Do dzisiaj nie przedstawił żadnego dowodu w sprawie kradzieży pieniedzy przeznaczonych na stocznie w Gdańsku.Ja pojechałem do Torunia i sprawdziłem jak to było w rzeczywistości .Ani jedno słowo napisane przez tego łgarza nie było prawdą.
 • @matterhorn 18:19:34
  Mt 23,9 Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem5; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie.
 • @matterhorn 18:19:34
  Dziękuję
  Ale to nie koniec tego obnażania
  Mam w schowku parę innych kłamstw na które nigdy nie odpowiedział lecz znanym sobie sposobem natychmiast zmieniał temat.Standard.
  Ale spokojnie,trzeba być uważnym bo to ......admin który brzydzi się kłamstwem
  8-)))))))


  Raz jeszcze dzięki
  Pozdrawiam
 • @matterhorn 18:19:34
  Wiesz co się stało z kasą wpłaconą Rydzykowi na Stocznię?
  Dawaj! Mnie też to męczy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:44:52
  Wiem, zwracano każdemu kto chciał. Ja nie chciałem, moja Mama, Siostra także nie. Kazaliśmy przelać na TV Trwam i Szkołę.
 • @matterhorn 18:19:34
  Nawet i przecinek był łgarstwem.
 • @kula Lis 68 18:56:59
  Jeśli jesteś tak oburzony dwoma kontami, to może opowiesz tu na forum o dwóch cyferkach 65 i 68?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:55:06
  No cóż, Husky miał dwa Nicki, ja dwa konta, pan Kamiński jak twierdzisz trzy, Kula Lis też w tej sprawie wiele ciekawego może nam powiedzieć. No więc szukamy dalej? Są kandydaci.
 • @Zawisza Niebieski 19:18:18
  Ja mam ciągle jeden i ten sam, oraz jeden blog łgarzu i oszuście. Co ty zakuty niebieski i tępy łbie mi imputujesz?
 • @Zawisza Niebieski 19:07:15
  To moje lata, w listopadzie po 10tym będzie tumanie 69. Widać, żeś tępy tuman z zakutym łbem.
 • @Zawisza Niebieski 19:07:15
  Ale ty jestes administracyjny DZBAN
  Ty juz nie siebie kompromitujesz a portal
 • @kula Lis 68 19:25:57
  BINGO !!!!!!
 • @Husky 19:30:58
  No i czego tu wymagać od kłamliwego zakutego niebieskiego łba?
 • @Husky 19:30:58
  To jest taki "wykrztałcony" bo nie wykształcony tłuk, to tyle w jego temacie na dziś.
 • @kula Lis 68 19:25:57
  No to co, na każdy rok nowe konto? Też tak może być.

  Ale widzi Pan jak się Husky ucieszył? Jak głupi do sera. Lata piesek z wywieszonym językiem i szuka, kto go pogłaszcze.
 • @kula Lis & Husky
  Panowie, zachowujcie się, byle jak ale się zachowujecie. Ostatnio strasznie mnie swędzi pała :)

  Każde uczucie sympatii i miłości można przedstawić na wiele sposobów, niekoniecznie w formie hard.
 • @Zawisza Niebieski 19:43:13
  Jakie na każdy rok nowe konto cymbale? Zmieniam tylko liczbę lat które aktualnie mam, ty niebieska niedoróbko.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:56:23
  To jedź na ręcznym jak nie masz jak swędzenia się pozbyć. Czyżby to swędzenie to skutek oglądania marszu pedałów, etc?..
 • @kula Lis 68 20:03:59
  Widzi Pan wtrącenia w języku trolli pokazują Pana duszę. Bo przecież oboje wiemy, że tak jak ja chcąc zmienić nick założył Pan nowe konto, numerki podałem. Więc nie oskarżaj o to, co samemu zrobiłeś. Nie analizuję przyczyn, nie dyskutuję dlaczego, podaję fakt i pokazuję filozofię Kalego. Mnie było wolno, ale tobie już nie.

  Jako człowiek rozumny pana słowa "niedoróbko", "tuman", "tłuk" traktuję jako frustracje słabego umysłu. Jak brak argumentów takie słowa wydają się iż argument zastąpią a tylko wzbudzają śmiech z nieporadności tego, co się takich słów jak tonący brzytwy chwyta.

  Ale jak Pan widzi, dla Huskyego jest Pan deską ratunku z tonącej łajby. Lata tu i szuka, kto by go wspomógł.
 • @Zawisza Niebieski 20:24:00
  Konto zawsze miałem tu jedno.
 • @kula Lis 68 20:06:07
  Ty Kula taki dowciapny nie bądź:)
  Mam inną pałę na myśli.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:33:22
  Weź wytłumacz niebieskiemu, że ja tu mam jedno konto, jak sedesowi. Może Ciebie zrozumie. A co do swędzących pał to nie zrozumieliśmy się.
 • @kula Lis 68 20:47:58
  Panie Kula Lis, już nie raz prosiłem Pana o szacunek dla własnej pewnie siwiejącej głowy. Prawda, używa Pan jedno konto, tak jak ja, ale ma Pan zarejestrowane 2 konta. Możliwe, że tak jak ja nie wiedział Pan jak zmienić konto, i wybrał Pan opcję utworzenia nowego, ale takie są fakty. Językiem pijaczków spod budki faktów Pan nie zmieni.
 • @Zawisza Niebieski 21:10:10
  Mam w dupie twoje dwa konta
  Rozumiesz to.
  Ja tylko zrobiłem to po to by ci udowodnić w jakich celach je miałeś.  Czy na przełomie 2011/2012 jednocześnie pisałeś komentarze z dwóch kont?
  Potwierdzasz?
  Czy mam ci tu wkleić datami?

  Tylko jedno

  Albo merytorycznie odpowiedz na pytania albo wcale

  Ok?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:44:52
  W tej sprawie warto zerknąć do prasy, bo pamięć może być zawodna, a informacje spływające ze strony emigrantów "z ziemi Polski do Wolski" należy sprawdzać. Dość często z wrawdą wybierają ten sam kierunek, tylko zwroty wektora różne.
  https://www.salon24.pl/u/beem-deep/443218,ojciec-tadeusz-rydzyk-i-okradziona-stocznia-gdanska
 • @Husky 21:23:31
  No i co, masz jakieś dowody po co były mi te dwa konta? Regularnie otrzymywałeś po 10 not ujemnych, zresztą popatrzmy tu, z 11 głosów masz 1,7, czyli wychodzi na 11 głosów 9x1 i 2x5. Jakie znaczenie miały nawet 2 głosy? Jak widzisz na niepopkach macie zerowe konta punktów ujemnych, bo przecież przy tamtejszym systemem przejętym przez trolle nikt rozumny do trollowej oceny się nie dołączy. Nabijacie sobie puste punkty, tak jak puste są wasze głowy i cieszycie się, wreszcie Husky uzyskał poklask od literatów o jego poziomie, Joszko, 5 lat blogerem na jeden tekst się nie wysilił. Ty masz teksty, w większości przeklejki. Ot literaci na możliwości centrali PiS PR.

  Tak husky, ze swoimi wklejkami, ze swoim poziomem literackim tylko w bagienku poklask możesz zdobyć, taka prawda, jak to piszesz? Przykro mi?
 • @kula Lis 68 20:47:58
  Masz dwa konta... Tu Zawisza ma rację.
  Kula Lis 65 i Kula Lis 68.
 • @Husky 21:23:31
  Rozgryzłes już Kamińskiego?
  Teraz okazuje się, że Kula też ma dwa, bliźniaczo podobne.
  Jego też będziesz chciał ukrzyżować?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:57:51
  Nie rozśmieszaj mnie Ruszkiewicz, w listopadzie będę miał 3cie bo będzie liczba 69.
 • @Zawisza Niebieski 21:50:36
  Przykro mi ale wali mnie twoje zdanie i opinia
  A jak bardzo to ja wiem
  I szyfrem tu nie pisze
  EOT
 • @kula Lis 68 22:02:26
  Ależ Kula Lis mniej i 5, na każde urodziny po jednym. Tyle, że nie załamuj fałszywie rąk nad zbrodnią posiadania 2 kont, bo to hipokryzja.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:00:06
  Czy jednoczesnie pisal z dwoch kont jak Faral?
 • @Husky 22:03:48
  Ależ nie moja to opinia a Polaków, gdy z bagienka trollików wyjdziesz. To tylko przykład na to, że moje dwa konta, nawet zakładając iż z obu pałowałem na wynik oceny twych wklejek i materiałów z centrum PiS PR, niewielki miał wpływ.
 • @Zawisza Niebieski 22:09:53
  Pisz pajacu za siebie
  EOT
 • @kula Lis 68 22:02:26
  No to będziesz miał trzecie. A na razie masz dwa.
  Poza tym po nazwisku to w sądzie :P

  I po co się wsciekasz? Na każde konkretne pytanie daję konkretną odpowiedź, kumpel nie kumpel. Ja nie jestem Gawrion.
 • @Husky 22:08:17
  Nie wiem, musiałabym sprawdzić ale powiem ci szczerze, że mi to lata i nie chce mi się. Cały dzień straciłem na wasze paranoje. A tyle mogłem zrobić pożytecznych rzeczy...
 • @Husky & Zawisza & Kula
  Panowie, dość!
  Notka idzie do Lochu i tam się boksujcie.Takie coś nie wpływa pozytywnie na wizerunek NEonu.

  Pa pa na dobranoc :)
 • @Husky 22:13:38
  Serwus Hasior, ten "skrypt, którym można nabić mnóstwo głosów", o którym pisał Zakuty, to zapewne Telerik Fiddler.
  Zrobiłem z jego pomocą kiedyś ostrą jazdę na wp.pl z głosami na Frasyniuka.
  Stronka Sorosa z "polska" w nazwie wypuściła kiedyś sondaż odnośnie tego typa, a trolle nabiły mu mnóstwo głosów na plus. Wobec takiego stanu rzeczy, jakiś debil napisał triumfalny artykuł, twierdzący, że lwia część czytelników portalu uważa tego złodzieja składek za "wybitnego działacza S". Ale kretyni z wupe nie zablokowali sondażu, więc puściłem parę głosów na próbę. Ze zdumieniem skonstatowałem, że nawet nie dali filtra czasowego, uniemożliwiającego oddanie głosu częściej niż co ok. 0,6 sekundy, jakim zazwyczaj blokują zbyt dużą ilość głosów z tego samego adresu IP. Więc puściłem 200 tysięcy głosów - bez blokady oddajesz ich spokojnie 100 na sekundę. I się zrobiła piękna jazda w komentarzach, tak że redakcja ciupasem zdjęła artykuł i dziś nie znajdziesz go nawet w archiwach.
  Gdybym miał czas, napisałbym artykuł na temat tych "trolli PiS", o których Zakuty pisał w swoim ostatnim, wiekopomnym wpisie o "wyciu trolli".
  Kiepsko coś działają, skoro pod większością artykułów na czołowych portalach komentarze są w większości pro-PO.
  Są u góry, bowiem komentarze z największą ilością plusów są promowane. Plusy są z kolei generowane przez Telerik Fiddler'a, albo inny skrypt. Widzę to po ilości plusów, które w bardzo krótkim czasie pojawiają się pod wypowiedzią. Co więcej, od jakiegoś czasu, jeśli spróbujesz tej samej metody i podniesiesz wypowiedzi pro-PiS, to moderatorzy takiej np wp.pl bardzo szybko je usuną.
  Tak to wygląda od kuchni i wbrew twierdzeniom Zakutego, kwestia trolerki wygląda przedstawia się zupełnie inaczej. Cóż, przed laty, kiedy dorwałem złodzieja, który próbował mi zajumać Forda Escorta spod bloku, ów, leżąc już na ziemi, zaczął się drzeć w wniebogłosy - łapać złodzieja. Stara złodziejska metoda, jak widać.
  PS. p.s. (niepotrzebne skreślić). 5*****. Drewniakiem w ten zakuty łeb 888888-)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:31:39
  Nie ma sprawy
  Dzieki
 • @alek.san 22:39:50
  Prowadze konta na FF i TT wiec duzo wiem w tym temacie
  Dzieki za komentarz
  Pozdrawiam
 • @kula Lis 68 13:43:24
  Panie kula.
  Dawno temu uważałem Pana za mądrego człowieka.
 • @Husky 22:49:58
  Nie ma za co, cała przyjemność po mojej stronie :)

  Zajrzałem na komentarze pod tą notką na PiS kownicy i zobaczyłem jak pięknie odkrył się Humpty dupek, którego stąd wyrzuciłem. I powiedz czy ja się nie znam na trollach ? :)))))))
 • @Husky 23:02:22
  A dasz mi namiar na te konta?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:18:14
  Sorry
  Służbowe i prowadzącego/ych się nie ujawnia
  Musiałbym mieć zgodę
  Pozdrawiam

  O portalu Neon nic tam nie znajdziemy
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:17:39
  Na Niepopkach piszą zbanowani na Neon
  Na Neon piszą zbanowani na Niepopkach
  I koło się zamyka
  Samo życie
 • @
  https://pbs.twimg.com/media/D8uwXc9WsAA7IsU.jpg
 • @Zawisza Niebieski 16:10:02
  „Tego, że mam dwa Nicki jeden stary, jeden nowy nigdy nie ukrywałem.”

  Coś podobnego!?

  Już klika lat czytuję NEon, a pierwsze słyszę!

  To tak można? Jeden bloger, dwa nicki, o których nie wiadomo wszem i wobec, że to ta sama osoba?

  To ja też poproszę o drugie konto - jeśli takie szopki są zgodne z regulaminem, to bawmy się wszyscy, a nie tylko niektórzy z nas!
 • @Oracz 18:23:53
  Nie łżyj sekciarzu .Ja mam swojego ojca ,który dał początek mojemu zyciu i niestety już nie żyje .I przez całe życie był moim ojcem i ty też masz ojca na ziemi a nie w jakimś tam niebie..
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:44:52
  Proszę bardzo tu masz dokładnie opisaną sprawę przez kpt.ŻW Sulatyckiego..
  http://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/jak-bylo-naprawde-rozmowa-z-kapitanem-zeglugi-wielkiej-inz-zbigniewem-sulatyckim-czlonkiem-spolecznego-komitetu-ratowania-stoczni-gdanskiej-i-przemyslu-okretowego/


  Jakbyś chciał obejrzeć dokumenty prokuratorskie to udaj się do Torunia czy Gdańska tam możesz poczytać o tym o czym pisze Sulatycki.Przypomnę tylko,że o.Rydzyk nie zbierał pieniędzy tylko udostępnił subkonto w banku.Pieniadze zbierał Społeczny Komitet Ratowania Stoczni Gdańskiej pod wodzą Sulatyckiego.Gdy stocznia została w bandycki sposób przejeta przez żydowskich macherów wraż z pieniedzmi które były w kasie stoczni komitet zwracał pieniądze tym co wpłacili a kto sobie życzył to przekazywał na inne cele.I co bardzo ważne .Komitet nigdy nie twierdził,ze te pieniadze są dla stoczniowców.One były zbierane tylko i wyłącznie na wykup stoczni.

  Przypomnę tylko,ze śledztwo były prowadzone jak rządziło SLD I PO i za każdym razem prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa ze wzgledu na brak podstaw.
  Żydzi na wszelkie sposoby starali się zniszczyć O.Rydzyka rozpętując ohydną nagonkę na niego ,która trwa po dzień dzisiejszy bo ośmielił się przerwać ten medialny monopol,który był zarezerwowany dla żydów.

  Słali różne pisma oczerniajace zakonnika do Episkopatu i do Papieża jak widać bez skutku.Ale oni nigdy nie składają broni .Ostatnio wysmażyli paszkwil w którym próbują zdyskredytować Rydzyka i poprzez jakiegoś zydowskiego biskupa z kanady próbują dostarczyć go Papieżowi

  Już samo gnębienie i nekanie zakonnika przez tyle lat świadczy o tym że bardzo im zalazł za skórę tym żydo.bolszewickim parchom.
 • @Lotna 04:56:22
  By mieć drugie legalne konto trzeba spełnić bardzo rygorystyczny regulamin !!!!!
  Pierwszy to ten ktos musi być tym KIMŚ !!!!
  Oraz nieposzlakowaną opinią, prawdomówność, wysokie wykształcenie, mieszkać w Polsce (preferowana W-wa)
  i nigdy nie kłamać. I jeszcze mieć najnowocześniejszy 8 letni telefon
  Nie znam tu nikogo na portalu aby takie warunki mógł spełnić
  8-)))))))
 • @Husky 11:10:27
  Oprócz jednego którego znamy. Ma taki nie...biański nick.
 • @matterhorn 09:41:38
  Dzięki za info.
 • @kula Lis 68 11:41:43
  No i ty :)
  Oraz Kamiński.
 • @Husky 11:10:27
  Rozkminiłeś już Czujne Oko?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:54:53
  Zadałem sobie trud i sprawdziłem konto Kuli
  Nie pokrywają się w czasie "polemiki" z dwóch kont jednocześnie, bo pierwsze jest nieaktywne, od jak dawna ? tego nie wiem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:56:09
  Oczywiscie
  8-))))))
 • @Husky 12:12:10
  Ja nigdy nie twierdziłem, że Kula pisał jednocześnie z dwóch kont bo wiem że nie pisał.
  Stwierdziłem tylko, że MA dwa konta.
  To Kamiński pisał i komentował z dwóch kont jednocześnie. No ale jego nie ruszysz bo byś stracił "przyjaciela" :))))

  Chyba niepotrzebnie zrobiłeś tę zadymę.
 • @Husky 12:16:09
  I co ci wyszło? :)))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:24:11
  Jaka zadyme?
  Pzdr
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:25:02
  Szukam po sklepach telefonu, nowoczesnego i wysokiej jakości?

  8-)))))))

  ps.
  sorry
  przerwa na zmiane opatrunku
 • @Husky 12:26:33
  Z czepianiem się drugiego konta Zawiszy.
  Czasami lepiej nie być zbytnim formalistą bo przy okazji wychodzą różne fakty... :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:31:46
  // bo przy okazji wychodzą różne fakty... //

  Powtarzam raz jeszcze.jego dwa konta to mi lata jak kilo kitu u sufitu. Nie o to chodziło mi przy ujawnianiu tej "afery".
  Niech ma nawet pięć czy dziesięć kont.Jego sprawa, że nie naumiał się "zdezyfenkowac" poprzednie.
  Cała jego perfidia polegała na tym że ŚWIADOMIE na przełomie roku 2011/2012 używał do pisania dwóch kont.Ponownie zrobił to w 2019r. Komu będzie wciskał swoją ciemnotę, że to wina telefonu.
  Ok.
  Jeśli robi to raz, to można zrozumieć. Ale komentarze w 2019r nie dotyczyły JEDNEGO logowania i jednego dnia.Więc z kogo chce robić wariata.
  Czy w latach 2011/2012 też logował się TYLKO z telefonu.W tamtym czasie się pisał dziesiątki komentarzy z tych kont.
  I czy szlag człowieka nie trafia, że nadal brnie w podłe kłamstwa pisząc że tak nie było.To jest w sieci.
  O posiadanie dwóch kont pyta też blogerka @Lotna, pytają inni, a on jak rutynowy/zawodowy lawirant momentalnie zmienia temat. Manipuluje innych datami, by na końcu napisać że on jest człowiekiem który kłamstwem się brzydzi. Nawet pisze Ja to zero kłamstw !!!!
  Więc na koniec zadam mu po raz ostatni pytanie.

  Czy świadomie korzystał z dwóch kont w latach 2011/2012.

  I jak Jarku myślisz ....odpowie?
  Ja ci gwarantuje że nie.
  NIGDY.
  Momentalnie zmieni temat.

  ok.
  Tyle
  8-)))))))
  Pozdrawiam
 • @Husky 13:11:23
  A i jeszcze jedno
  Gdyby przyszło mu znów do głowy by ponownie się( przypadkowo) logować z telefonu i kasować "dowody rzeczowe" to już dwa m-ce temu zrobilem kopie.

  8-))))))
 • @Husky 13:11:23
  W 2019 nie było żadnego komentarza z tego konta.
  A o resztę spytaj Zawiszę.
 • @Husky 13:28:40
  Ok.
  Teraz zabierz się za Kamińskiego. Wtedy uwierzę, że chodzi ci o dobro portalu. A ja w razie czego służę fachową pomocą :)))
  Wchodzisz?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:43:15
  Z konta faral w 2019r.było pięć komentarzy które jak sam przyznał sam je skasował.

  A na pozostałe jednoczesne komentarze to trochę statystyki

  27.08.2011 13:12:02 - pierwszy komentarz po założeniu nowego już konta jako Zawisza
  07.12.2012 21:02:33 - ostatni komentarz faral-a

  Od 27.08.2011 do dnia 07.12.2012 Faral napisał 46 komentarzy
  Od 27.08.2011 do dnia 07.12.2012 Zawisza napisał 54 komentarze

  Jednym słowem O kłamstw

  Pozdrawiam
  Zaorane

  THE END

  serialu z typu "Matka Madzi"

  8-))))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:45:52
  Jakies dane bym przeanalizowal
 • @Husky 14:00:55
  Nie, te komentarze były w grudniu 2018.
  Potem nie było żadnych.
  Zresztą to konto zostało zablokowane przez twoją przyjacioleczke z LA.
  Wyjątkowo zabawna istotka :))) Chciała tu swoje porządki zaprowadzić...:)))))
  Pozdrów ją przy okazji ode mnie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:11:29
  Akurat ostatnie komentarze (te wykasowane) nie mają tu wielkiego znaczenia.
  Fakt że takie były i to po 8 latach.
  Ważne są jednoczesne komentarze w 2011 i 2012 roku, bo o tu tu chodziło
  Ale tak jak mówię
  THE END
  Bo merytorycznej odpowiedzi Zawiszy żadnej nie było i nie będzie
  8-)))))))
  pzdr
 • @Husky 14:38:44
  No, skoro nabraleś już wprawy i animuszu to zapraszam do sprawy Czujnego Oczka :))

  A Zawisza z pewnością ci odpowie. Ma teraz urlop ale to nie znaczy, że siedzi ciurkiem przed kompem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:51:19
  Wiem,wiem,wiem
  Od rana ma "dyzur" na Niepopkach
  8-))))))))
 • @Husky 14:00:55
  Popatrz na lata. 1011/1012. Od tego czasu minęło 7 lat. Ile razy w tym okresie dostawałeś urlop gdyż twój język, zachowanie na portalu?

  Jest takie powiedzenie że źdźbło w oku bliźniego widzi, ale belki we własnym zobaczyć nie potrafi.

  Więc obiecuję ci, z mojej strony nie będzie żadnego wpisu wulgarnego, słów powszechnie uznawanych za nie kulturalne, co nie oznacza wypowiedzi ostrych, lecz kulturalnych, czy też sarkazmu i innych form śmiechu, gdy się głupotą wykażesz. Z twojej strony, gdy naruszysz te normy 3 dni urlopu z mojej ręki. W waszym bagienku "spadów z Neon" obrzucajcie się czym tam chcecie, jeśli administracja na to wam pozwoli.
 • @Zawisza Niebieski 15:07:34
  //Popatrz na lata. 1011/1012. Od tego czasu minęło 7 lat. Ile razy w tym okresie dostawałeś urlop gdyż twój język, zachowanie na portalu? //

  W latach 2011/2012 nie byłem tutaj to jedno
  Nadal wielu z nas czeka na twoją odpowiedź na zadane po raz enty pytanie
  Ale oczywiście jak do Jarka już pisałem taka będzie tylko nie w temacie ale że zaraz zmienisz na inny temat.
  Nigdy takiej odpowiedzi nie będzie. Bo dobrze wiesz że świadomie oszukiwałeś, a przyznanie się do tego to oczywiście dla ciebie nie ten level
  Więc co?
  Masz resztki honoru i ambicji by odpowiedzieć?

  i nie strasz
  przynajmniej mnie

  Czekam no odpowiedź
 • @Husky 15:06:15
  No faktycznie, zajrzałem na ten qrvidołek i znowu podziwiam Zawiszę za jego misjonarską robotę. Tutaj sytuacja jest już pod kontrolą ale tam... Orka na ugorze.
  Ale dobrze, ze takie miejsce w sieci istnieje bo co by zrobiły wykopane stąd trolle?
  Ja proponuję, żebyście ty i Zawisza, zawiązali jakiś sojusz i razem ucywilizowali tamto bagno. Bo jak takie zabiedzone idioty będą robić siarę to jeszcze PiS przerżnie. A tego chyba nie chcesz...:))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:29:14
  Ale Jarku
  Jak sam widzisz i wiesz co do Ciebie pisałem
  Jesteśmy na portalu Neon, zadaje mu po raz enty pytanie i co?
  W odpowiedzi pisze mi o Niepopkach
  Na takie pytania mogę mu tam odpowiedzieć nie tu.
  Wije się jak piskorz byle nie stanąć prawdzie w oczy, mając pełną świadomość że inni to jednak czytają.
  Co więcej parę osób poprzez p.w chcę się że mną założyć, że nigdy na to pytanie nie odpowie.
  Ja im na to że zakładu nie będzie bo i odpowiedzi od niego NIGDY nie będzie.
  Kończąc.
  Niech każdy z tutejszych czytelników (i nie tylko) zapamięta te jego wielkie słowa PRAWDY zamieszczone na wstępie notki

  Czyli zero kłamstw !!!!!!!

  ok.
  są inne ciekawsze wpisy
  Pozdrawiam
  Miłego popołudnia

  8-))))))))))))
 • @Husky 15:40:54
  Wg mnie odpowiedział ci już kilka razy, ja zresztą też. Ale ty oczekujesz czegoś innego, żeby Zawisza potwierdził twoją tezę, na której zbudowałeś atak. Teza nie da się obronić. A przy okazji pogrążyłeś Kulę i Kamińskiego. Tego drugiego akurat mi wcale nie żal :))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:03:48
  NIGDY nie odpowiedział
  Nigdy
  Proszę mi przytoczyć tą odpowiedź, bo być może przeoczyłem.(link)
  Zobacz Jarku jego dzisiejsze komentarze czy tu czy na NP
  Zero odpowiedzi na pytanie
  Zero.
 • @Husky 16:22:48
  A dajże ty mi świety spokój!
  Zresztą dziś nie dyżuruje :P
  Chłop swoje a Baba swoje...

  Ja coś czuję, że wy jeszcze razem będziecie piwo żłopać. Tylko nie wiem czy na Saskiej czy na Szmulowszczyznie :)))))
 • @Husky 16:22:48
  Że masz pypcia na oczach to już nie moja wina. Poszukaj... pies szuka... odpowiedziałem ci. A może tak alfabet dla nauki podesłać?
 • @Zawisza Niebieski 23:33:39
  WYPAD
  Wiecej juz na moim blogu NIGDY nie napiszesz...
  NIC
 • @Husky 23:51:31
  Stanowczo odradzam.
  Wyjątkowo niepolityczna decyzja :)
 • @Husky 23:51:31
  A swoją drogą miło popatrzeć jak wyją twoi kolesie na "niepopkach" :) Joszko i Menda Servisova już popuścili w gacie.
  Jeszcze mają odciski mojego buta na dupie:)))))

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej