Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
936 postów 29659 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Jestem dumny.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dwie przepiękne, szykowne Damy i dwaj Mężowie Stanu. Historyczna wizyta, ważne słowa, świetny biznes. Tak wiele się zmieniło na lepsze, że aż serce rośnie.

Jak tak dzisiaj patrzę na prezydenta Dudę i porównuję Go z poprzednikami. Tępym, pyszałkowatym kapusiem, pijakiem i strażnikiem żyrandola, co to na odchodne zajebał sokowirówkę, obrazy i wieżę stereo, to mi skóra cierpnie i dziękuję Opatrzności, że Polska jakim cudem przetrwała.

 

 Dzięki Ci Boże, że dałeś mi doczekać takiej Polski. Nie zmarnujmy tego jesienią, bo to już się nie powtórzy.

Duma, duma i jeszcze raz duma z Polski.

Patrzę na wizytę PAD w USA i serce rośnie.
Od prezencji Pierwszej Pary, znajomości języków, wykładu o polskiej historii w pigułce; po wymierne korzyści wynikające z tej wizyty. Z perspektywy czasu coraz dokładniej widać czym były rządy PO/PSL.
Nigdy więcej.

Szkoda, że nie dożył tej chwili Pan Prezydent Lech Kaczyński i Pan Premier Jan Olszewski.

Zwyciężamy i dalej będziemy zwyciężać bo Polska to dumny, mądry, pełen męstwa kraj.

Idźmy prawi jesienią na wybory, bo jak wróci banda kłamców i złodziei, to znów nastanie ''światowy kryzys'' i Polska będzie się musiała wycofać z zakupu F-35 oraz instalacji amerykańskich baz. Pieniędzy wystarczy jedynie na Tablice Mendelejewa, francuski złom i samoloty bezgłowe.Kiedy sobie wspominam czasy, kiedy ''nic się nie dało zrobić, bo na nic nie było pieniędzy'' i porównam to do ogromnych acz niezbędnych wydatków obecnej ekipy władzy, to dociera do mnie jak za rządów PO byliśmy okradani, grabieni oraz rabowani i jak ta biedna Polska była łupiona.

 

 

 

ps.

Prezydent Duda podpisał z prezydentem Trumpem Umowę na wspólną, polsko - amerykańską budowę elektrowni atomowej. Też mi rewelacja. Elektrownia jądrowa już dawno była za Platformy Obywatelskiej. Miała nawet swojego Dyrektora, Aleksandra Grada z pensją 150 tys. miesięcznie.

 

 

KOMENTARZE

 • 1*
  Wytrzyj mordkę PiSku, masz jakąś białą substancję.
 • Pierwsi bez obciachu
  Para prezydencka to rzeczywiście nasz świetny towar eksportowy.
  I to obiektywnie, międzynarodowo, bez odniesień do buraczanych poprzedników.

  Jedna uwaga - Andrzej Duda jest świetnym prezydentem. Lecz jedynym prawdziwym mężem stanu jest Jarosław Kaczyński (trochę się zastanawiam, czy może też Jacek Saryusz Wolski)
 • 0*
  8-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  i wystarczy.....
 • Ty sobie robisz jaja!
  Czasami sobie myślę kolego Haski, że Ty sobie po prostu kpisz! "Wypuszczasz" czytelników w "maliny" i zadowolony oczekujesz jak oni naskoczą na Ciebie , taki masochista z Ciebie!
  Nie ze mną te numery Bruner, przejrzałem cię, jaja sobie robisz z czytelników żeby ich podkurwić, czerpiąc z tego masochistyczną przyjemność!
  Teraz napisz następny artykuł wychwalający pana J. Kaczyńskiego, jaki to on mąż stanu, jaki patriota, miłośnik zwierząt, wybitny intelektualista, jak to go bezpieka chciała "wrobić" w TW Balbina a on dał temu odpór. itp, itd.
  Bierz się do roboty, tylko nie rób tego swojego "włazidupstwa" w tak drętwej formie. Trochę polotu, jakieś anegdoty przytocz, dowcipem rzuć, ...
 • Tramp
  Poklepał Dudę po ramieniu i Husky ma z tego powodu orgazmy.
 • @zbig71 07:53:45
  Nie tylko Husky, tu hasa jeszcze taki jeden mongoł z syndromem sztokholmskim.
 • @Husky
  Łapę sobie odpiłują, jaja ścisną imadłem, a nie potwierdzą dobrym słowem prawdy oczywistej.
  To dlatego tyle nożowników teraz się namnożyło.
  Nie mogą wyładować swojej frustracji i podskórnej paniki.
  To częste. Żywot człowieka przegranego to właściwie PSD.
  A najzabawniejszy jest ten Łowca Mongołów. Prawdziwa maskotka portalu.
  Istny diabeł tasmański.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:15:41
  A jactś kongresmeni już molestują Dudłaja w sprawie ,, mienia pożydowskiwgo,,
 • Goło i wesoło.
  Jest taki rooski czy też ukrski program, tytuł j/w, tępy do bólu ale dziewczyny super.
  Tak się zastanawiam co by było i jak zachowałyby się pieski kaczora, gdyby Polską zaczęli rządzić Polacy i w ramach rewizji stosunków zagranicznych w referendum pokazali Gdzie mają Polacy wojska ussmańskie ?
  Jak wtedy wyłyby pieski kaczora ?
 • @Husky
  Nawet Bill Clinton wyraża radość... wpolityce.pl/swiat/450880-bill-clinton-caly-swiat-podziwia-polske
 • "Historyczna wizyta,ważne słowa, ŚWIETNY BIZNES".
  https://smiles24.ru/data/smiles/smiles-smeh-242.gif
 • @Janusz Kamiński 08:29:26
  Widzisz jak się wiją?!

  Najgłupsi już przechodzą na pismo obrazkowe. Tak się cofają.
  Wkrótce tylko pała i jaskinia.
 • Rozumiesz pojęcie "mąż stanu"?
  Gumiś to najwyżej notariusz, ale faktycznie prawnik. Czyli się nadaje do funkcji notariusza.
  Olszewski? Ten nieudaczny obibok? Zmarłe osoby publiczne podlegają ocenie. Zacny prawnik, ale mierny politykier. I to chyba za jego rządów, opylono za bezcen FSM i jedna z hut? A Kaczyński go zwalczał w koncu. Mimo początkowego poparcia.
 • @Janusz Kamiński 11:22:23
  Sam ze sobą piszesz? To chyba da się leczyć?
 • Autor
  dałem jedynkę i dałbym - ale się nie da - drugą - dla tego drugiego parainteligenta od siedmiu boleści, specjalistę od odmiennego stanu śwadomości

  jestem daleki od krytykowania w czambuł PISu za sam fakt bycia PISem - ale całkowita bezrefleksyjna ślepota na rzeczywistość po blisko czterech latach prowadzenia działań pozornych, a za ich plecami antypolskiej dywersji - na inną ocenę nie zasługuje. I nawet bym tu nie zaglądał, gdyby nie ten kompromitujący tytuł - zajrzałem, bo byłem ciekaw czy treść będzie jeszcze durniejsza.
  Była.

  Ta wizyta, to urabianie gruntu pod realizację 447 po wyborach - i nic więcej. Każdy, kto ma rozum wie, że najlepiej usypia się czujność pochlebstwami - ale żeby one działały, muszą być kierowane do takich, którzy je połkną, zapłacą - i jeszcze podziękują. Czyli albo do idiotów, albo do zdrajców. Jedna cecha nie wyklucza drugiej

  Więc - ocknij się Pan - i nie kompromituj dłużej
 • To ponad 7,5
  Mld złotych będziemy płacić za wojska okupacyjne? Naprawdę upadliśmy aż tak nisko? A jeszcze zakupy szrotu że Stanów, czyli dobra zmiana zabezpiecza interesy żydowsko amerykańskie w obszarze Wisły. I jeszcze za to płacimy. No brawo.
 • @Andrzej Tokarski 12:14:13
  Ukrainę mają już podaną na tacy. Teraz czas na Polskę.
 • @Husky
  Z wielkim zainteresowaniem czytam oceny amerykańskiej wizyty takich specjalistów jak Hołdys, Koziej czy Schnepf. Nie mogę się doczekać wypowiedzi Kingi Rusin, posła Misiło oraz Krystyny Jandy. Czerwoną zarazę, przywleczono nam na ruskich tankach w 1945, plącze się to do dziś i trudno to wyplenić, zaraża wciąż nowych bolszewików.
 • @Husky
  Te wszystkie złe komentarze na temat Prezydenta, Premiera i Rządu wypływają tylko i wyłącznie z zazdrości! Życie pokazało, że te samozwańcze elity to nie elity i że dyplomy przerosły ich inteligencję.
 • Drogi Huskuniu !
  Przepraszam Cię bardzo, ale nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że Twój powód do dumy i obnoszenie się z nim, w przełożeniu na realia i prosty chłopski język brzmi mniej więcej jak niżej:
  Jestem idiotą! I nie dość że jest mi z tym dobrze i do twarzy, to na dodatek jestem z tego dumny.
 • WPS
  Nieszczęsny durniu,

  1) Prezydent zgodnie z polskim prawem nie jest upoważniony do podpisywania umów międzynarodowych. Dlatego podpisano jedynie świstek w postaci " Porozumienia".

  2) Nawet za podpisanie "Porozumienia" naruszającego art 129 kk oraz konstytucję RP nieszczęsna prezydencina Andrzej D. kwalifikuje się do postawienia przed Trybunał Stanu, a następnie sąd powszechny w postępowaniu karnym i wyrok 10 lat minimum, ale tak naprawdę winien być skazany na znacznie surowszą karę. W oczekiwaniu na nią i najbliższej zmienionej rzeczywistości zapisujemy jego winy do zeszytu.

  3) Prezydencina Andrzej D. poniżył kolejny raz powagę Rzeczypospolitej Polskiej wznosząc się na szczytu bezrozumu i serwilizmu. Wstyd i żałość.
 • Biedna Psina
  Duduś szczerzący zęby jak głupi do sera, z radości, że dostąpił zaszczytu postawienia połowy stopy na czerwonym dywanie ( pewnie dlatego stoi w rozkroku, żeby się choć trochę na ten dywan załapać) i jego żydowska połowica z ojca polakożercy z niewinną buzią w ciup, w przedziwnej dualistycznej, masońskiej kreacji z kompletnie niepasującym sportowym paskiem z klamrą.
  Prezydencka para gospodarzy ustawiła swoich gości obok czerwonego dywanu, ich zakłopotane miny jakże wiele mówiące na temat ambarasu pokazywania się z wasalem - dla propagandy i dobra Izraela, któremu służy Trump.
  No doprawdy, Piesku, z czegoś takiego może być dumny tylko kopany w d.pies, ale nie dumny Polak.
 • @Andrzej Tokarski 12:14:13
  „parainteligenta od siedmiu boleści, specjalistę od odmiennego stanu śwadomości”

  To chyba faktycznie odmienny stan świadomości - patrzeć na zdradę i mówić że to patriotyzm.
 • @Lotna 16:53:19
  Pislamizm to stan umysłu.
 • @kula Lis 68 15:57:04
  Ty tak na poważnie Kula?
  Ty nie wsłuchuj się w opinie idiotów tylko normalnych Polaków.
  Też jesteś dumny?
 • @Janusz Kamiński 08:29:26
  Toć całą eskadra Sputnikowców zbombardowała ten wpis już
  O ja cię nie mogę
  Ale wyją !!!!
  Czyli jest dobrze
 • @stanislav 16:40:30
  A mógł być w takim syjonistyczny WPS
  Ojojoj......
  Wstyd i żałość.


  ps.
  kiedy wyrok?
 • @kula Lis 68 16:07:05
  Przyjacielu
  A co im pozostalo
  Wyć jak hieny do księżyca i ......zmieniać pieluchy
  8-)))))
  ps.
  Mam dość tych zachwytów nad PAD w USA. Tak naprawdę jaja to miał hrabia Bronisław Komorowski który pojechał tam i w Białym Domu przy dziennikarzach zasugerował Obamie, że żona mu się puszcza.
 • @ikulalibal 10:55:41
  Pewnie upał ci zaszkodził...
 • @kula Lis 68 09:56:16
  O ile pochwał ze strony Donalda Trumpa można się było spodziewać,
  o tyle słowa Clintona -
  "Cały świat podziwia Polskę. Możecie być przywódcą Europy" to dla
  Totalnych debili prawdziwy cios.
  I ty Brutusie...

  ps.
  Wspaniała robota! Brawo! Szczególne wyrazy wdzięczności i uznania dla Min. Mariusza Błaszczaka.
  Tak trzymać i do przodu!
 • @Wican 11:30:16
  Wizyta Dudy w USA: Skarżenie się na sędziów, na sąsiadów, obrażanie Rosjan, potęgowanie atmosfery zagrożenia

  Wizyta Prezydenta Bronisława Komorowskiego: Humor, żarty, przyjacielska atmosfera.

  Właśnie ten "sukces" pokazuje, jak wiele straciliśmy rezygnując z drugiej kadencji PBK

  Jak mi przykro

  8-)))))0
 • @kula Lis 68 15:57:04
  Najnowszy sondaż CBOS;
  PiS - 44%
  PO + N - 22%
  Wiosna - 7%
  Plankton polityczny typu Kukiz, PSL i Konfederacja pod progiem wyborczym.


  Wniosek;
  Pozwólmy PO,totalnym,debilom i ich mediom mówić, a na jesień większość konstytucyjna da PiS.

  8-))))))))
 • @Nibiru 16:29:52
  Z przykrością obserwowałem kompromitację Prezydenta, mojego kraju: Polski, podczas wizyty w USA .
  PrezydentAndrzejDuda zachowuje się jak mały chłopczyk, macha do samolotów, gada okrągłe frazesy, a przy okazji sprzedaje niezależność za "czapkę śliwek".
  Wstyd i żenada !!!!
 • @Husky 18:07:52
  Już łyskacza otworzyłeś? Nie za wcześnie?
  A koszerny chociaż?
 • @Janusz Kamiński 06:46:07
  Czytałem jak Wielowieyska straszy,że jak PiS zdobędzie większość konstytucyjną to zmieni konstytucję.

  A, qrwa zmieni. Na co ma czekać?
  By kasta i złodzieje z PO wraz z dewiantami i bolszewikami wrócila do władzy ?

  Pzdr.
  8-))))))
 • @SZS 06:53:31
  Lepiej zero bezwzględne
  A co
  Pzdr.
 • @władek 07:45:10
  Nie ze mną te numery Bruner,

  Para Prezydencka w USA.
  Houston

  https://pbs.twimg.com/media/D8_sO6YUEAEefYJ.jpg
 • @Trolle
  Życzę Wam dzisiaj wiele dobra i radości.
  Szczęść Boże wszystkim.
 • @Husky 18:17:49
  Nieźle się dziś zbłazniłeś...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:20:38
  "Najpierw Cię ignorują.
  Potem śmieją się z Ciebie.
  Później z Tobą walczą.
  Później wygrywasz."

  PS: Hej totalna opozycjo - jak tam humory

  8-))))))


  https://pbs.twimg.com/media/D89R1SUW4AAnMr6.jpg

  Nasz Prezydent Andrzej Duda udowodnił, że warto ignorować totalną opozycje i po prostu robić swoje.
  Jestem z Pana dumny Panie Prezydencie.
  Po za długim okresie przypału i obciachu a’la Komorowski czy Kwaśniewski w końcu mamy Przywódcę Polski który nas godnie reprezentuje

  Dumą
 • @Lotna 16:53:19
  Wspaniały Prezydent, wspaniały Polak.

  https://pbs.twimg.com/media/D9AF_nSU8AAd1r_.jpg
 • @Husky 18:34:43
  Już przestań pitolić, nie uwierzę, że jesteś taki durny :)
  Gdyby to Kamiński napisał to bym uwierzył, że szczerze pisze ale ty?...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:42:20
  Sorry
  Ale my "Amerykanie" już tak....momy
  Pzdr
  8-)))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:42:20
  Husky nie jest durny, tylko pewnie mu w nowej robocie nie poszło, więc wrócił zarabiać paciorki na Neon.
 • @zadziwiony 20:10:51
  Przyjdzie moment, że na kolanach do Częstochowy pójdzie kajać się za grzeszną robotę wykonywaną w internecie.
  Pewnie sie pomyliłem- to nie będzie Częstochowa, bo on takie dylematy z pewnością z rabinem rozstrzyga.
 • @zadziwiony 20:10:51
  I to w szeklach
  8-))))
 • @zadziwiony 20:15:41
  Nie,
  mylisz się
  Jeśli już to z działaczami i zarządem WPS.
  Taka prawda
  8-))))
 • @Husky 20:39:06
  Husky, nie można mieć takiego podejścia do władz jak masz Ty.
  Władzy trzeba patrzeć na ręce. Krytyka nie zawadzi.
  Na tym polega demokracja, ponoć.
  Inaczej władza robi co chce.
  Bolszewizmu chyba nie chcemy?
 • @lorenco 21:02:02
  Witam kolego
  To pierwszy tu komentarz z którym w 100% się zgadzam
  Serdecznie pozdrawaim
  Myślę że częściej podyskutujemy

  ps.
  Pozdrawiam Bieszczady !!!!
 • @Husky 21:08:31
  Na Bieszczady nie ma rady:)
  Tylko przyroda jest prawdziwa.
  Pozdr.:)
 • Hej totalni !!
  Wiem, że dziś piątunio i wiele rzeczy bierzemy na wesoło, ale robienie z siebie publicznie skończonych.. to już jest prawdziwy czad i odlot.

  Speców od "marketingu", to chyba bierzecie z wybiegu dla szympansów warszawskiego ZOO.


  ps.
  Dobranoc Prawi tylko Prawi
  i Prawi leworęczni

  https://pbs.twimg.com/media/D9C6TRUXkAEhqs9.jpg

  8-)))))))

  Dobranoc
 • @lorenco 21:44:24
  W taki upał jest gdzie się schować
  pzdr.
 • @Lotna 16:53:19
  Bywała dama stanęła w progu kuchni i obcina szacownych gości.
  Już nie takich widziała.Już nie po takich sprzątała, jak się zrzygali.
  Więc to ona jest bywała. Ona stanowi standard.

  Tak to jest, jak biedne kucharki i sprzątaczki, tylko dlatego, ze były gnuśne i zepsute, patrzą na te szczyty i cud - one jeszcze na to patrzą z góry.
  jak aniołowie.

  I mszczą się za swe przegrane, za swą urodę, za anorgazmię, za miłość,której nigdy nie było im przeżyć.

  Takie życie przesrane. Więc też innym trzeba dołożyć. Och, jak fajnie.
 • @ikulalibal 10:55:41
  Najlepszy komentrz.
 • @Wican 11:30:16
  Oto siedzi wyrocznia i sędzia tego świata.

  Nazywali go w szkole wypierdek. Bo mały i te okulary.
  No to pstanowił, że on jeszcze pokaże.
  Ugryzie prezydenta.Poszarpie premierem. A wszystkich innych zgnoi tak, że padną.

  Tak sobie wypierdek marzył jak gwałtownie pracował prawicą.
 • @Andrzej Tokarski 12:14:13
  Uważasz że ty masz rozum?
  Tak szczerze i uczciwie.
 • @zbig71 12:30:59
  A ty koleś dostaniesz jeszcze trzech muzułmanów na utrzymanie.

  Będziesz wył, by Amerykanie wreszcie przyszli.
 • @Husky 18:15:11
  Czy to "Taniec z gwiazdami" ?
 • @Nibiru 16:29:52
  Nie zwracaj uwagi Husky.
  Podstawowe prawo logiki twierdzi, że jeżeli idiota nazywa ciebie idiotą, to chyba tym idiotą jesteś.
  .........chyba coś mi się popieprzyło... też pewnie idiotą jestem...


  QU.WA - sami idioci !!! Co do ch... !!!!
 • @stanislav 16:40:30
  Husky!

  Uważaj na gościa!!!

  Rozpoczęcie listu słowami - " nieszczęsny durniu" ma ukryty sens erotyczny.
  Chętnie cię weźmie pod opiekę, że by zrobić z ciebie dobrego cwela.
 • @Husky 17:57:24
  Zmusiłeś ich do biegunki. Jesteś lepszy niż olej rycynowy.

  I kto to posprząta?
  Administracja?
 • @Janusz Kamiński 22:13:27
  Impertynencja to ryzykowna bron. Mozna sie osmieszyc.
 • @Husky 18:11:30
  A ty wiesz jaki będzie paragraf na sługusów wrogów Polski?

  Powiem ci na privie, bo inaczej zaraz polecą do doktora.

  Mówię ci -piękny widok, jak zaczną chórem śpiewać.
 • @morgan 22:27:54
  Sądzisz?
 • @Janusz Kamiński 22:15:20
  Wcześniej załatwiliśmy to pod Wiedniem i na naszych Kresach sami bez USA.
  PS: nie jesteśmy kolesiami i nie jesteśmy na Ty.
 • @Janusz Kamiński 22:32:08
  "A ty wiesz jaki będzie paragraf na sługusów wrogów Polski?"- z szacunku do osoby Husky, piszemy "Ty", jak i do innych osób, to raz. Po drugie, nie groź Pan paragrafami; tak jakbym czytał jakiegoś ubeka.
 • @Janusz Kamiński 22:06:41
  Widzę, że parainteligent od siedmiu boleści znowu się błąka w odmiennych stanach świadomości. A raczej: nieświadomości.
 • @Janusz Kamiński 22:06:41
  Gentleman, arystokrata ducha, intelektualista. Plus szacunek dla kobiet. Plus śmierdzące stopy w sandałkach.
  Cała prawda o III RP.

  https://pbs.twimg.com/media/D9DM2dhX4AEdx17.jpg
 • @Janusz Kamiński 22:12:05
  Jak nie Donald Trump, to Bill Clinton.
  Zmówili się czy co?

  "Cały świat was podziwia, potrzebujemy was znacznie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Możecie być przywódcą Europy i zawieźć Europę do zupełnie innego miejsca."

  https://pbs.twimg.com/media/D9AeTbeW4AAebrc.jpg
 • Happy Birthday Mr.President
  https://pbs.twimg.com/media/D9BjXyJWwAYKdrr.jpg
 • Dzień dobry Prawi!.
  Życzę wszystkim wspaniałej i cudownej soboty.

  https://pbs.twimg.com/media/D9ElHzLU4AA-hAp.jpg
 • @Janusz Kamiński 22:27:44
  Przy takich upałach muszą zadbać o nawadnianie organizmu bo mogą im się przegrzać i bezpieczeństwo będzie zagrożone
  8-)))))))
 • @
  Tydzień temu mój kot zniknął, a cztery dni temu znalazłem go i przyniosłem do domu.
  A dzisiaj mój kot wrócił. Teraz mam dwa identyczne koty.

  Rok temu miałem dokładnie taką samą historię z moją angielską kochanką.

  8-)))))))
 • @Husky 06:38:40
  Ty szczęściarzu !

  Ale tylko pozornie.

  Już niedługo zaczną się wzajemnie gryźć i zobaczysz co to piekło.
 • @zbig71 23:12:58
  Czy ktoś sobie wyobraża Bigosa Komorowskiego rozmawiającego po angielsku z prezydentem Trumpem i przechadzkę zjawiskowych Pierwszych Dam po tarasie Białego Domu?
  A my taką kiedyś mieliśmy Polskę.
  To nie jest do pojęcia z perspektywy czasu.
  Chwilo trwaj.
  Jestem dumny.
  Tak zostanie
 • @Husky 07:26:29
  Smutne jest to, że takimi tanimi chwytami można zbajerować wielu ludzi.
 • Za pieniądze Polaków
  Gang dobrej zdrady kupując jankeski szrot organizuje sobie trwanie przy korycie.
 • @Husky 06:38:40
  cyt. "Tydzień temu mój kot zniknął,...."

  Parę miesięcy temu na Neonie Husky zniknął i zdewastowany Ruszkiewicz adoptował Kamińskiego, ale niedawno Husky sam powrócił i teraz obaj ujadają z hebrajskiego klucza. :-)
 • Szanowne Panie , Szanowni Panowie 8-))))))
  Głowa do góry Fort Trump powstaje i powstanie. A bełkot szkodników ,ich pozbawionych wyobrazni "ekspertów " tego historycznego przedsięwzięcia nie zagłuszy .
  Bierzmy sie nadal do roboty , bo na naszym podwórku mamy jeszcze wiele do zrobienia

  https://pbs.twimg.com/media/D8-YX09XoAQp5x9.jpg
 • @zbig71 09:49:09
  profesjonalizm !!!!
  8-))))))
 • @Husky 21:06:32
  Profesjonalne skurwysyństwo.
 • @zbig71 21:27:59
  Widzisz
  Mamy demokracje
  Większość ma racje

  A Prezes Kaczyński to nie tylko wybitny polityk. To głeboki myśliciel, erudyta i intelektualista z wielką, przedwojenną klasą


  https://pbs.twimg.com/media/D9HuIErXoAUtcyf.jpg  8-)))))

  pzdr.
 • @Husky 21:52:42
  To nasze , Słońce Narodu,, jak towarzysż.Stalin. Z tym przedwojennym to masz rację. Tamci doprowadzili do upadku Polskę, oddając ją dwóm okrutnym okupantom, oby temu się to nie udało.
 • @Husky 21:52:42
  Zmień pieluchę bo ta już pewnie pełna :)))
 • @zbig71 22:05:26
  Dokładnie w taki sam sposób zachowywali się wielbiciele Stalina. Widać wyssane z mlekiem matki.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:16:19
  Od zmieniania pieluch jest tu kto inny.
  Prawie cztery lata już zmienia i jeszcze cztery przed nim
  horror
  8-))))))

  Pozdrawaim
 • @Husky 22:23:09
  A kto to taki? Znam go? :))
 • @Husky
  To Wasze walenie głową przed cynicznymi i wyrachowanymi prezydentami obcych państw, którzy w słodkie słówka ubierają własne interesy dymając nas na potęgę, są naprawdę żenujące.
 • @zadziwiony 22:40:33
  PiSraelici już tak mają.
 • @zadziwiony 22:40:33
  Naszym kosztem zapewniają sobie koryto na przyszłą kadencję. I PiS i Duda.
 • @zadziwiony 22:40:33
  Przepraszam za .....dymanie
  sorry
  8-))))))
 • @zbig71 22:55:23
  To tylko 4-5 lat
  Wytrzymasz

  8-))))))
 • @Husky 22:55:54
  Jak by to była jakaś prezydentowa, to może nawet odmienił bym swoje widzenie świata...
 • @zadziwiony 23:03:06
  Odmienisz?

  https://s6.dziennik.pl/pliki/7495000/7495720-lemingopedia-643-428.jpg
 • @Husky 23:00:25
  Już wytrzymuję zdrajców od 48lat. A od już 30 wytrzymuję okupację amerykańsko- żydowską. I byłoby fajnie coś zmienić na stare lata. A tu zanosi się na Polin, z szabesgojami z PiS w roli zarządców rezerwatu dla tubylców.
 • Prezydent: Negocjujemy z dużym rozsądkiem Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/swiat/news-prezydent-negocjujemy-z-duzym-ro
  Prezydent: Negocjujemy z dużym rozsądkiem

  - Negocjujemy z dużym rozsądkiem, pamiętając cały czas o tym, żeby w jak największym stopniu zabezpieczyć i zrealizować interesy Polski i Polaków – oświadczył w sobotę w Reno prezydent Andrzej Duda  "Bardzo proszę wszystkich krzykaczy o spokój"
  Jak podkreślił, negocjacje trwają, "żadne pieniądze nie zostały jeszcze zapłacone, te wszystkie umowy stanowią dopiero otwarcie, a w wielu przypadkach w ogóle dopiero wstęp do negocjacji".

  "Nie ma jeszcze cen, nie ma szczegółowych warunków. Więc bardzo proszę wszystkich krzykaczy o spokój a opinię publiczną też proszę o spokojne podejście do tego, bo negocjujemy z dużym rozsądkiem, pamiętając cały czas o tym, żeby w jak największym stopniu zabezpieczyć i zrealizować interesy Polski i Polaków" - oświadczył prezydent.

  "Wszyscy ci, którzy wykrzykują o cenach F-35, (niech pamiętają) te negocjacje to jest de facto dopiero zgłoszenie przez nas zainteresowania. Nie ma jeszcze ceny, nie ma warunków, nic nie zostało ustalone; to jest dopiero absolutny początek drogi" - podkreślił Andrzej Duda.


  "Polska wyraziła zainteresowanie zakupem 32 myśliwców"
  Jak zaznaczył, "Polska wyraziła zainteresowanie zakupem 32 myśliwców F-35, bo jest to w tej chwili najnowocześniejszy projekt na świecie, samolot piątej generacji".

  Andrzej Duda był też pytany o reakcje amerykańskich mediów, według których sympatia prezydenta Donalda Trumpa do Polski "nie płynie z serca, ale została kupiona".

  "To jest polityka. Są sympatie, ale przede wszystkim jest też element lojalności we współpracy politycznej, niezwykle ważny, i uczciwość, która też się liczy; i (jest kwestia) słowa, które jest dotrzymywane lub nie dotrzymywane" - odpowiedział prezydent.

  Jak mówił, polska wielokrotnie w historii była oszukiwana. "Niestety mamy tutaj bardzo przykre doświadczenia" - dodał prezydent.  https://fakty.interia.pl/swiat/news-prezydent-negocjujemy-z-duzym-rozsadkiem,nId,3047483
 • @Husky 10:59:37
  A tak wg. Ciebie, to nasza armia jest w stanie technologicznie i logistyczne wykorzystać bojowo te samoloty? Bez zaplecza satelitarnego, naprowadzającego i całej tej kuchni pola walki powietrznej której przecież raczej nie mamy.
 • @zadziwiony 12:55:42
  A mamy te samoloty?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej