Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
936 postów 29659 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Ataki na Mela Gibsona za film o Rothschildach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeden z ostatnich sprawiedliwych, który tak jak Clint Eastwood nie zaprzedał się marksistom jak praktycznie całe Hollywood.Moje wielkie wsparcie dla tego wielkiego artysty...prawdy.

Niech Bóg Mu da siłę.

Jego film Pasją to najwartościowsze dzieło wszech czasów ponad wszystkimi religiami.Przesłanie tego filmu jest uniwersalne  "każdy z nas niesie swój krzyż i tylko miłość może ulzyć".
Kiedyś jak mówiło się o masonach, to ludzie myśleli, że to jakieś spiskowe teorie..
Wystarczy wiedzieć o tej rodzinie trochę, by włos na głowie dęba stanął..może jakaś część prawdy wyjdzie na światło dzienne,tylko żeby Gibsonowi się nic złego nie stało.....

..................................................................................................................................................

Mel Gibson postanowił uderzyć w samo serce syjonizmu i globalnej agendy NWO reżyserując film na temat rodziny Rothschild, rodziny bankierów, która stworzyła ruch syjonistyczny, państwo Izrael oraz kontroluje sektor bankowy i globalne organizacje od 200 lat poprzez kreacje pieniądza dłużnego tzw. Fiat Money inaczej Pieniądz Fiducjarny.
Ci żydowscy bankierzy zadłużają cały świat poprzez organizacje takie jak Bank Rozrachunków Międzynarodowych i Bank Światowy, a przez globalne organizacje takie jak ONZ, CFR, Grupa Bilderberg czy Światowy Kongres Żydów przejmują całkowitą kontrole nad światem.

Każda nawet najmniejsza wzmianka na temat rodziny Rothschild ściąga na siebie burze oskarżeń o antysemityzm oraz propagowanie antysemickich teorii spiskowych, media z całego świata już wypowiedziały wojnę reżyserowi i chcą powstrzymać nie tylko produkcje filmu ale ukarać samego Gibsona.

Film z lektorem P

https://youtu.be/Q6E0k4SxgPU

 

https://killuminati.pl/ataki-na-mela-gibsona-za-film-o-rothschildach/?fbclid=IwAR1W8AnHQI5Tv6rWhSSRetWp3xLxy9t_1JfoioZwVCo99Znfb0awyPRgQ5c

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Zawsze lubiłem jego role.
  A tu się okazuje że to nie tylko dobry aktor ale i mądry i odważny człowiek.
  Postawić się mafii w samym środku jej jaskini to trzeba naprawdę wielkiej odwagi.

  Ma gość rację w tym co głosi.
 • @ Autor - kundel, chyba się pogubiłeś
  "Jeden z ostatnich sprawiedliwych, który tak jak Clint Eastwood nie zaprzedał się marksistom (...)"

  "Mel Gibson postanowił uderzyć w samo serce syjonizmu i globalnej agendy NWO (...)"


  Marks *, chociaż Żyd, był antysemitą. Zatem które z tych dwu zdań jest prawdziwe?
  ___________________

  *
  "Żydostwo stało się powszechnym współczesnym elementem antyspołecznym." - „W kwestii pieniądza" - K.Marks 1844

  „Żydzi z Polski są najbardziej brudną ze wszystkich ras". - K.Marks w „Neue Rheinische Zeitung" w 1849r.

  O założycielu pierwszej masowej partii socjalistycznej Ferdinandzie Lassalle'u pisał w listach do Engelsa: „To zatłuszczony Żyd, zamaskowany pod warstwą brylantyny i błyszczącymi klejnotami"

  Marks narzucił wielkiej części lewicy przekonanie, że za całe zło kapitalizmu odpowiadają przede wszystkim Żydzi. W 1856 roku pisał w „New York Daily Tribune": „Tak więc za plecami każdego tyrana odnajdujemy Żyda, jak za papieżem jezuitę. Naprawdę marzenia uciskających byłyby bez nadziei, a praktyczna możliwość wojny poza kwestią, gdyby nie było armii jezuitów duszących myśl i garstki Żydów rabujących kieszenie."
 • @Rzeczpospolita 13:59:27
  Kurde .. czyżbym był Marksistą i nie uświadamiał sobie tego przez całe życie ?
  Miałem zupełnie inną ocenę Marksa..choć nie skrajnie przeciwną..to zdecydowanie inną. Nigdy bym Marksa nie posądzał o krytyczny stosunek do żydów i do KK.
  Okłamywali mnie przez lata ...
 • @
  "Jego film Pasją to najwartościowsze dzieło wszech czasów ponad wszystkimi religiami.Przesłanie tego filmu jest uniwersalne "każdy z nas niesie swój krzyż i tylko miłość może ulzyć"."

  Pasja - to obraz "mistyczki", czyli tego jak ona sobie wyobrażała sprawy związane ze śmiercią Chrystusa. Obraz jest, jak każde wyobrażenie senne, przekrzywioną formą.
  Wyobraźnia Katarzyny Emmerich nasiąknięta jest okrucieństwem (czyżby to wpływ nacji jej pochodzenia?), co pokazane jest w scenie biczowania.
  Specjalnie liczyłem razy - w czasach Chrystusa chłosta mogła mieć "40 razów bez jednego" - 40 pełne uważano za śmiertelne. A na filmie było ich znacznie więcej.
  (Inna rzecz, że śmierć na krzyżu - to czas nawet tygodnia, a Jezus zmarł szybko, co wskazuje na osłabienie organizmu biczowaniem).

  To jeden aspekt.

  Drugi, że życie to nie jest "niesienie krzyża" a cierpienie nie jest pożądaną koniecznością. Życie to dar Stwórcy dla nas, abyśmy mogli dojrzeć do życia w innym świecie /wymiarze. Miłość nie jest ratunkiem - ale może być pomocą.

  Dopiero na tym tle można ocenić perfidię działań Rothszildów i im podobnych.
 • PiSraelku
  to doprawdy zabawne. Podziwiasz Gibsona a sam wiernie służysz Rotszyldom i syjonowi.
 • Husky
  Ile to ja się naczytałem o tej rodzinie, ile to ja filmów obejrzałem. To jest rodzina faktycznie rządząca światem poprzez pieniądz. Wszyscy jej podlegają, ale swojego majątku nigdy nie ujawniają jak nakazał twórca imperium. Parzą się sami ze sobą, związki kazirodcze to u nich norma, bo nie chcą innych dopuścić do swojego imperium. To faktycznie twórcy współczesnego syjonizmu oraz Ci, którzy generowali wszystkie konflikty zbrojne w XX wieku (komunizm, I i II WŚ), ale i wcześniej (Rewolucja Francuska), finansując zawsze obie strony tych konfliktów. Ustalają ceny walut i kruszców, wymyślili sobie kreację pustego pieniądza poprzez dług (Money is Dept - filmy na YoUTube). Teraz dążą do zniknięcia gotówki na rzecz pieniądza elektronicznego oraz totalnego kierowania całym światem. To gangrena ludzkości i mam nadzieję, że kiedyś przegrają. Oby!, ale mam wiele wątpliwości.

  Stworzyli prywatny Bank, czyli niby amerykański FED i też generują wszystkie kryzysy finansowe i gospodarcze. Paskudna rodzinka, oj paskudna. Dwoje prezydentów zginęło tylko dlatego, że chcieli lub zaczęli emitować własny pieniądz niezależny od tej rodzinki (Lincoln, JFK). Trzeba o tym wiedzieć.

  Pozdrawiam
 • Ocena
  Dałem piątkę ale niechętnie.
 • "Ataki na Mela Gibsona za film o Rothschildach"
  ----------------------
  Ten atak - to rzeczywiście atak czy rodzaj reklamy owego filmu?
  Wniosek?
  Czarci pomiot kontroluje ten świat i Mel Gibson nie jest w nim wyjątkiem.
  Jedno wiemy na pewno - przewrotność czarciego pomiotu - nie zna granic.
 • @demonkracja 18:12:44
  Być może i jedno i drugie
  Pozdrawiam
 • @Oscar 14:05:05
  Marks też napisał, że jedynym krajem gdzie rewolucja nie może się dokonać, jest Rosja. Jeśli jednak tam właśnie się wydarzy, tragicznym trafem, to cofnie to sprawę socjalizmu o pokolenia.
 • @demonkracja, Mel Gibson, tak jak jego ojciec i dziadek, jest wyszkolonym przez uczelnie jezuickie w USA wysokiej rangi
  FREEMASONEM !!!  Dziadek - John Hutton Gibson (1884–1933)

  Ojciec - Hutton Peter Gibson (sierpień 26, 1918 - ... ma 101 lat)

  Syn - Mel Colmcille Gerard Gibson AO (styczeń 3, 1956 - ...)  - Tak jak oczywiście cały "żydowski" Holly-Wood i wszelkiego rodzaju cały światek "ARTYSTYCZNY" oraz pracownicy aparatu od wszelkiego rodzaju rozrywki i ROPAGANDY na całej Ziemi !!!


  (również: sędziowie, adwokaci, policjanci, oficerowie, dyplomaci, politycy, przywódcy religijni (księża), ..., wyższej rangi le(k)każe ...)  https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMTQ1NTUyODU3N15BMl5BanBnXkFtZTYwODIwNTky._V1_.jpg  Bogumoł Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 20:04:17
  Panie Bogumoł !!!
  Jezdem w szoku
  8-)))))
  pozdr.
 • @Pedant 19:45:44
  Kilka powiedzeń Marksa:

  "Bezpośrednim, przyrodniczym, koniecznym stosunkiem człowieka do człowieka jest stosunek mężczyzny do kobiety.(...) Wedle tego stosunku można więc ocenić poziom całej kultury człowieka."

  "W stosunku do kobiety jako do zdobyczy i niewolnicy powszechnej pożądliwości wyraża się nieskończona degradacja, w jakiej człowiek znajduje się wobec siebie samego."

  "Czy potrzeba szczególnej przenikliwości, by zrozumieć, że wraz z warunkami życia ludzi, ich stosunkami społecznymi, bytem społecznym, zmieniają się także ich wyobrażenia, poglądy i pojęcia – słowem, także ich świadomość? Czegóż dowodzi historia idei, jeżeli nie tego, że produkcja duchowa przeobraża się wraz z materialną? Ideami panującymi każdego okresu były zawsze tylko idee klasy panującej. "

  "Oburzacie się, że chcemy znieść własność prywatną. Ale w waszym dzisiejszym społeczeństwie własność prywatna jest zniesiona dla dziewięciu dziesiątych jego członków. Istnieje ona właśnie dzięki temu, że nie istnieje dla dziewięciu dziesiątych."

  "Władza i wolność są tożsame.
  Wolny jest ten kto posiada środki produkcji."

  "Wszystko, co mogę w związku z tym powiedzieć o sobie, to że nie jestem marksistą."

  "Wszystko, co się rozwija, jest niedoskonałe."
 • @Krystyna Trzcińska 20:04:17
  "Mel Gibson, tak jak jego ojciec i dziadek, jest wyszkolonym przez uczelnie jezuickie w USA wysokiej rangi
  FREEMASONEM !!!"

  Bzdura, jest wiele jezuickich szkół na świecie, bardzo dobrych.

  Mam nadzieję że obrazki nie zamulą tego wątku?
 • Husky
  Scenariusz jeszcze nie gotowy a naröd krzykliwy juz lamentuje.
  Gibson nie ma nic do stracenia-i tak ma przegwizdane po realizacji "Pasji".
  Podobno przestal naduzywac, bo bedac w stanie wskazujacym mial zwyczaj wykrzykiwac nieprzyjazne hasla pod adresem uczonych w Talmudzie a Rotchildöw szczegölnie sobie upodobal.
 • @Krystyna Trzcińska 20:04:17
  I co z tego wynika?
 • @Husky 20:09:12
  Nawet "syn" Bolka Jarek Wachowski u jezuitów, jaś koledż kończył, bo w Polsce zabrakło szkół dla niego, był za "mondry", niech ona zamieści jego zdjęcie.
 • @kula Lis 68 20:54:55
  Salut :))) https://www.gala.pl/artykul/mel-gibson-kontrowersyjny-aktor-zostal-ojcem-juz-9-raz-170124105311
 • @morgan, 'I co z tego wynika?' - 'Ataki na Mela Gibsona za film o Rothschildach' Rozumiesz? -Nie? To nie ma dla ciebie lekarstwa
  .


  Tytuł oryginalny: Forces occultes. Kraj: Francja. Rok produkcji: 1941. Data premiery: 1943.

  Film czarno-biały. Oryginalne dialogi francuskie i polskie napisy.

  Francuski film prezentujący historię młodego ambitnego parlamentarzysty, Pierre Avenel'a, który działając z czystych pobudek wiąże się z lożą Wielkiego Wschodu Francji.

  W filmie przywołane są motywy konkretnych afer, które wstrząsały Francją w latach trzydziestych, ostatecznie doprowadzając do krwawych zamieszek 6 lutego 1934 r.

  W tym momencie władza pozostaje nadal w rękach masonerii, która kieruje pozornymi zmianami na arenie politycznej. Szczegółowo ukazany jest masoński rytuał inicjacji.


  Masoni Masoneria. Ukryte Siły. Jedyny taki film

  1) https://www.youtube.com/watch?v=69hFvmlMlZo
  Po zakończeniu II wojny światowej autor scenariusza filmu, Jean-Marie Riviere, został uwięziony. Producent Robert Muzard i dyrektor artystyczny Paul Riche, zostali STRACENI (+1949), z powodu zaangażowania w powstanie filmu.

  Oni zostali ukarani za kolaborację z nazistami, a film powstał na zlecenie ministerstwa propagandy III Rzeszy.  Skoro robienie filmów dla Niemców zasługuje na karę śmierci, to ciekawe dlaczego wojskowi, którzy zdradzili i WALCZYLI z bronią w ręku po stronie nazistów, nie zostali rozstrzelani?  Życiorysy czołowych francuskich kolaborantów ze strony

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Francuscy_kolaboranci_III_Rzeszy
  Pierre Cance, zm. 1988
  (dowódca 1 batalionu 8 Brygady Szturmowej SS "Frankreich")

  Pierre Dominique Costantini, zm. 1986 (wojskowy)

  Marcel Déat, zm. 1955 (minister lotnictwa)

  Henri Joseph Fenet, zm. 2002 (porucznik)

  Christian de la Mazière, zm. 2006
  (podoficer 33 Dywizji Grenadierów SS "Charlemagne")

  Jean de Mayol de Lupé, zm. 1955
  (SS-Obersturmbannführer, Krzyż Żelazny 1942)

  Philippe Pétain, zm. 1951
  (marszałek Francji, szef rządu Vichy)

  François de La Rocque, zm. 1946 w więzieniu
  (podpułkownik rezerwy)

  Jean de Vaugelas, zm. 1957 (oficer francuski,
  szef sztabu 33 Dywizji Grenadierów SS "Charlemagne")


  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


  Arystokracja Swiętego Cesarstwa Żymskiego FRAN-CiA (KRK), jest Matką i głową masonerii !!!!!!!!
 • @Lotna 22:05:59
  Umieszczam to tutaj, bo "lotna" mnie zbanowało.

  " trudno powiedzieć, czy każdy żyd pchający się na urząd radnego czy burmistrza jest syjonistą. A jednak, popierają się wzajemnie i żenią się między sobą,"
  (http://lotna.neon24.pl/post/149368,wolnoc-tomku-w-cudzym-domku)

  Wezmę na przykład stan Massachusetts. Otóż tamtejsi Irlandczycy popierają się wzajemnie i żenią między sobą do takiego stopnia, że zdominowali ten rdzenny rejon WASPów.

  Podobnie czynią (ale ich mniej) Grecy i Ormianie, Włosi itd ...

  Natomiast rodacy "lotna" często pod sobą ryją i sobie przeszkadzają. Co dla "lotna" jest zapewne powodem dla dzikiej dumy i poczucia wyższości.
 • „Żydzi z Polski są najbardziej brudną ze wszystkich ras"
  .
  @Rzeczpospolita 13:59:27

  nie dla wszystkich, tzw. polska szalachta miała zupełnie inny stosunek do tej "brudnej rasy"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/#Heine

  Nikt nie kolaboruje tak zawzięcie z tą "brudną rasą" jak polska arystokracja i szlachta (jej potomkowie), ta paranoja ogarnęła ostatnio także pospolitych Polaków jak wiemy:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  którzy nie mogli się uwolnić od obłędnej nienawiści do Polski, to i otrzymali za ten tryumf nad znienanwidzoną Polską ŁUK TRIUMFLANY

  - http://wawel.neon24.pl/post/149205,antypolska-strategia-kameleona#comment_1553792

  a i ustawę kongresu USA JUST Act 447 razem z oddziałami wojsk okupacyjnych, które mają nadzorować wykonanie ustawy.

  - https://lotna.neon24.pl/post/149247,polska-bedzie-po-ural#comment_1555008

  Ciiekawe ile zostanie Polakom z majątku po tym kolejnym rabunku ?
 • @Husky 20:09:12
  Przecież to fotomontaż.
 • @Laznik 09:14:24
  "Kolaboracja szlachty" z Żydostwem to zbyt duże uproszczenie.

  Należy pamiętać, że prawo w I RP zabraniało szlachcie zajmowania się handlem (likwidację tego prawa zawdzięczamy caratowi w okresie zaborów). Szlachta była zmuszona wysługiwać się Żydami. A prawo to było uchwalane przez senatorów w sutannach (biskup z urzędu stawał się senatorem).
 • @Rzeczpospolita 11:40:06
  Szlachcie zabroniono zajmowania sie handlem bodaj w latach 30-stych XVII wieku. Szlachcie na zajmowanie się interesami pozwolono po I rozbiorze.Wtedy też nobilitowano kilku bankierów-chrześcijan.
  A w senacie zasiadali nie tylko biskupi.
 • @Rzeczpospolita 11:40:06
  "Należy pamiętać, że prawo w I RP zabraniało szlachcie zajmowania się handlem (likwidację tego prawa zawdzięczamy caratowi w okresie zaborów). Szlachta była zmuszona wysługiwać się Żydami. "

  No i kupcami zachodnimi, którzy opanowali eksport zboża. Arendarze, szczególnie na terenach ruskich (dysunici byli wyjęci spod prawa) nadzorowali wieśniaków.
 • @Wican 12:06:49
  "A w senacie zasiadali nie tylko biskupi."

  Oczywiście, ale nie zapominajmy, że na czele senatu stał arcybiskup gnieźnieński, prymas Polski, jako najwyższy senator w państwie. Prymas jako przewodniczący Senatu mógł dysponować instytucjami ustawodawczymi.
  W skład senatu wchodzili wszyscy biskupi z terenu państwa (do 1790 r. tylko katoliccy).
  Tu warto pamiętać, że król, który nie miałby kontrasygnaty Rzymu, nie mógłby pełnić swojej funkcji, a zatem uzależnienie władzy świeckiej od żydo-katolickiego Kościoła było całkowite.
  Biskupi - senatorowie posiadali uprawnienia do blokowania ustaw.

  Nie ulega żadnej wątpliwości ogromnie destrukcyjna rola Kościoła w systematycznym upadku I RP.
 • No to jak jest z tą polską szlachtą ?
  .
  @Rzeczpospolita 11:40:06 i następni.

  No bo jak ja czytam tego żyda Heinego, to wynika z tego wyraźnie, że co parawda ten brudny żyd mógł być łatwo nobilitowany, ale cham w żadnym przypadku.

  Co prawda polskiej szlachcie/ziemianom z tego łajdactwa z żydami niewiele przyszło, bo każde jej powstanie służyło jedynie przejęciu ich majątków przez żydowstwo, ale co się nacieszyła szlachta bliskością "brudnych żydów" to jej. Tyle tylko, że z Polski niewiele zostało, a początki były takie miłe:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Efrai

  Szanowni Państwo, trzeba wreszcie raz spojrzeć faktom w oczy, to nie polska elita szlachecka uwłaszczyła chłopów polskich, ich dobroczyńcą był rosyjiski car, do tego czasu nie przyszło polskiej szlachcie nawet przez myśl, że chamy są tego godne, to było dla szlachty bydło. Moim zdaniem straszliwy błąd, który mści się do dziś. Także w NSZZ nie brakowało tej starej elity

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  której rączka w rączke z żydostwem udało sią porwać potomków chłopów pańszczyźnianych, alby zrujnowali podstawy swej egzystencji, to otrzymaliśmy cyrograf w postaci JUST Act 447.

  My możemy się nadal okłamywać i udawać, że biskupi nie byli pochodzenia szlacheckiego czy żydowskiego, albo, że naród polski to w pierszym rządzie szlachta, ale nie wyjdziemy z tego marazmu nigdy. Albo szlachta się opamięta i przestanie knowania z żydostwem, albo będziemy nadla brnęli w tę historyczną kloakę, zapoczątkowaną jeszcze przez Kazimierza, które żydostwo każe nam wielbić jako Wielkiego a nawet jako "Króla Chłopów", tak bezczelne jest żydowska historia dla Polaków i ich szlachty.
 • żal mi głupoty
  To nie Rotschlidowie są problemem tylko ludzka głupota i naiwność, której tu i gdzie indziej nie brakuje.

  Rodzina Rotszyld to ziarno prawdy i globalnych powiązań swiatowych sił.
  Ta rodzina jest, była i będzie tarczą dla pewnej silnej organizacji nadrzednej.

  Z rotszyldami i filmem Gibsona , który to jest jednak wypuszczany, ale z wielkim hukiem by zasugerować, że jest on niezależny, a rodzina Rotszyld utraci swoje wpływy przykrywając i dajac możliwość zrobienia kolejnego skoku w dal grupie , którą przysłania ( w kazdym badz razie działa to dokładnie tak samo jak z ideą demokracji) w teorii piękna inicjatywa, a w praktyce zniewalająca jak żadna tyrania i cel zamierzony jest odwrotny do tego, który rozumie plebs.


  Ten, kto nie odróżnia rodziny rotszyld od prawdziwej siły i prawdziwego problemu,ten nie odróznia czasu od godziny na tarczy zegara.
 • @Pedant 20:18:19
  To tak jakby powiedzieć ze są dobre i złe pieniadzę.

  Pieniądze uczciwe i nieuczciwe, z calym szacunkiem , ale to bzdura dla ubogich. (pomijam jawną kradzież).

  Kazdy kto chce uczciwie zarobić pieniadze pracując na siebie po prostu nie ma na życie, musi kraść i nic nie robić lub pracować na niego cała "firma" żeby zaczął materialistycznie żyć i mógł skorzystać z materialistycznych"dobrodziejstw" przemyslu, tłumiąc jednostki slabsze ekonomicznie w danej chwili.

  Wstarczy spojrzeć , zapytać , pomysleć czym i w jakim celu oraz dla kogo zostały stworzone pieniadze w obecnej postaci, jesli nie w ogóle.

  Cały dziejowy wątek historyczny prostego ludu sprowadza się do harówy , przepracowania, utraty zdrowia i zycia za cenę pieniadza w przeroznej postaci. Po prostu żeby żyć musiał i musi za to płacić.

  Nie mam w częsci nic do idei pieniadzą, ale nie w tej postaci i ilości.


  Na tym etapie,
  napisanie że są dobre i złe szkoły (zewnetrzne) w tym przypadku jezuickie mija się z celem wypowiedzi, jesli ma być szlachetny.

  Niestety raczej mało kto zrozumie sens moich wpisów.
 • @Laznik 15:01:51
  Efektem tego jest choćby zaciekła nienawiść względem Piłsudskiego - bo jak to - odciął się od katolicyzmu i do tego socjalista nie uznający roli szlachty.
 • @CIApy 17:09:08
  Może bym zrozumiał, gdybym wiedział z kim mamy do czynienia.
  A tak... co może jakaś ciapa wiedzieć ...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej